PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جی 5(واقعیت یا دروغ)

fanoos1
05-06-2010, 10:16
با سلام
میخواستم بدونم کسی از این انجمن هست که تاکنون فکر افزار جی 5 استفاده کرده باشه؟!:31:
ایا حقیقت داره میگن معجزه میکنه یا نه همش جنگ تبلیغاتی هست؟!!
هر کی اطلاعاتی ازش داره بگه:41:
:40:

hamed_it
05-06-2010, 12:30
اصلا G5 رو یه خارجی اختراع کرده!!
من ازش استفاده کردم برای تاریخ ادبیات و کلمات زبان خوبه
توی بعضی از کتاب های مشاوره ای طریقه درست کردنش هست!!!!!!!!

S.M.B
05-06-2010, 17:41
کافیه یه سرچ بزنی درباره ساختش و استفادش خیلی مطلب نوشته شده تو نت . . .

دوست عزیز نسخه کامپوتر و موبایلش هم هست ..
نسخه موبایلش اسمش mini puker هست .
نسخه کامپوترش هم که من بهترین برنامش رو FLASHQARD میدونم که یه ایرانی حرفه ای ساخته.
موفق باشی.!

fanoos1
06-06-2010, 11:02
نسخه موبایل یا کامپیوتر منظورم نیست
این بسته های جی 5 گه هر کدوم 40000 تومان هست و از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید خرید رو میگم

GodFatherAmin
06-06-2010, 12:58
دروغه جی 5 ولی لایتنر عالیه.
یه مقالم تو سایت بود ولی هر چی می گردم پیداش نمی کنم.

grand theft auto
06-06-2010, 16:16
من نرم افزارش رو نمیدونم چیه اما دستگاهش رو استفاده کردم خوب بود.
هیچ معجزه ای نمیکنه،توقع نداشته باشین ده تا کلمه بنویسین روی کاغد بزارین اون تو فرداش اتوماتیک حفظشون بشین! باید درست کلمه رو حفظ کنید بعد بزاریدش تو،کاربردش برای کمک کردن به موندن کلمه توی ذهن در دراز مدت هست.مثلا وقتی یه کلمه از آخر G5 بیرون بیاد یعنی حدودا 20 روز(مطمئن نیستم)هست که اونو چک کردید و به نوعی دیگه امکان نداره یادتون بره.

fanoos1
06-06-2010, 18:47
دوستان یه سری به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزنند!
مصاحبه با افراد موفقی که با جی 5 به مراحل بالایی رسیدند رو با دقت بخونند .....
واقعا ادم رو به حیرت وا میداره!

amins2007
06-06-2010, 19:05
همش یه نوع تکراره.
خودتون اینکارو بکنی تو ذهنت میمونه.
فقط یک وسیله هست واسه یاداوری تکرار

*Necromancer
06-06-2010, 19:07
من خودم تا قبل از ابداع جی5 به همین روش درس می خوندم : دی
اینکه می گن معجزه می کنه الکیه
درس بخونی موفقی نخونی این چیزا درس خون نمی کنه آدمو

*Necromancer
06-06-2010, 19:08
من خودم تا قبل از ابداع جی5 به همین روش درس می خوندم : دی
اینکه می گن معجزه می کنه الکیه
درس بخونی موفقی نخونی این چیزا درس خون نمی کنه آدمو

shah abas
07-06-2010, 15:05
البته نمی دونم این آقای ملکی چه چیزی رو اختراع کرده!
اما یه چیزی شبیه به لایتنر هست که در دنیا معروفه و این G5 هم یک کپی است به احتمال زیاد.
لایتنر هم خودت در چند دقیقه می تونی درست کنی. هر برگه رو هم اگر در مرحله ای به مرحله اول برنگردونی یک ماه طول میکشه تا از جعبه خارج بشه و این طوری که می گویند تا آخر حفظت بشه.
من دیروز دومین دسته برگه رو خارج کردم. تا حالا که نسبتا خوب بوده. مزیتش هم نسبت به تکرار معمولی تکرار هدفمند هست یعنی طوری تکرار میشه که آسون تر ها دیرتر و سخت ترها سریع تر تکرار می شوند. چون آسون تر ها زود به مرحله های بعدی می روند و سخت تر ها هی به مرحله اول برمی گردند.

Mr.Unco
13-06-2010, 17:19
لایتنر خیلی خوب جواب میده
g5 رو نمیدونم ولی فکر کنم همون کپی برداری از لایتنر باشه

fanoos1
14-06-2010, 16:51
با یه مقدار سرچی که من انجام دادم متوجه شدم لاینتری که شما میگید نرم افزار است!
ولی جی 5 که اصلا نرم افزار نیست!!! راستی خوده سازنده میگه که کاملا مستقل و اختصاصی است.....!

mahmoodtaker
17-06-2010, 16:14
ولی دوستان عزیز جی 5 جعبه لایتنر نیست و از قوانین ان پیروی نمی کند (البته بهتره بگویم که فقط سایه ای از لایتنر در جی 5استفاده شده )
در ضمن تقریبا یه جورایی (با حداقل درصد ممکنه نهایت 50درصد) شبیه جعبه لایتنر است.

البته فکر اولیه که همان جعبه لایتنر است توسط سپاستین لایتنر در سال 1930میلادی بنیان نهاده شد و مسلما با همان راه و روش ابتدایی مربوط به ان زمان که استقبال خوبی هم از ان شد .
اما در سال 1374شمسی جناب اقای مهدی مالکی نژاد با تحقیقات قبلی و مطالعاتی که روی این وسیله داشت جعبه لایتنر را با تغییراتی کم با نام جی 5وارد عرصه اموزشی کرد و ان نوع اولیه شباهت زیادی یه جعبه لایتنر داشت اما رفته رفته ایشان روی نقاط ضعف و قوت ان کار کردند و در سالهای اینده جعبه جی 5 جدیدی با حداقل 13 پله پیشرفت نسبت به جعبه لایتنر را ارایه داد و همین طور به روند کار خود ادامه دادند و نوع جدید جی 5 را در مدلهای جی تا با تغییرات بیشتری ارایه دادند که رسما خود ایشان اعلام کردند که جی 5 ممکن است که یه جورایی جعبه لایتنر باشد و جی تا هم جی 5 اما به هیچ عنوان جی تا جعبه لایتنر نیست و این برنامه که شما از ان در رابطه با جی 5عنوان کردید در واقع همان روشهای مربوط به جی تا است و به همین دلیل من گفتم که جعبه لایتنر نیست در ضمن در تاریخ بیست و ششم اسفند یک هزارو سیصد و هشتاد و سه اقای مهدی مالکی نژاد جی تا را به ثبت اختراعات کشور رساندند و از ان تاریخ ایشان یکی از مخترعان لقب گرفت !

در حال حاضر محصولات ایشان به غیر از داخل کشور در بیشتر کشورهای عربی و اروپایی صادر می شود و در بعضی کشورها با ترجمه به زبان ان کشورها مثل عربی

marde tanhayi
07-11-2010, 16:19
همه چیز بر مبنای تمرین و تکرار در طول زمان است

صبر و زمان بزرگترین جنگ اوران هستند

brave_ie
07-11-2010, 20:23
مبنای این جی 5 کاملا علمی است
اما میتونین با نقوا هم همونو درست کنید حتما که نباید جی 5 باشه:8:

ALt3rnA
07-11-2010, 23:38
جی 5 همون لایتنره با کلی آت و آشغال که رو هم 5 تومنم نمیشه دارن میدن 30-40 تومن
من لایتنر رو توصیه میکنم
بهترین مدلش هم که یکم تغییر کرده همین جعبه های به یاد قلمچیه اگه اشتباه نکنم 2-3 تومن بود .
اگه وقت بزارید و کارتاشو پر کنید به جرات میگم برای عربی و زبان معجزه میکنه !

vahid_crab708
08-11-2010, 00:31
جی 5 بهتر یا لایتنر؟

ALt3rnA
08-11-2010, 14:02
با توجه به قیمتش لایتنر !
به هر حال نمیتونم بگم فرقی دارن با هم
فقط جی 5 تا دلتون بخواد آت آشغال اضافی چپوندن توش

mr_mashmash
08-11-2010, 17:43
با یه مقدار سرچی که من انجام دادم متوجه شدم لاینتری که شما میگید نرم افزار است!
ولی جی 5 که اصلا نرم افزار نیست!!! راستی خوده سازنده میگه که کاملا مستقل و اختصاصی است.....!

عزيز جان لايتنر يه روش به خاطر سپاري هست كه ْْG5 هم بر مبناي اون تدوين شده. حالا نرم افزارش هم توي نت هست

يه چيزي تو اين مايه هاست : شما يه جعبه ميسازي تقسيمش ميكني به 5 ناحيه، اطلاعاتي رو كه ميخواي حفظ كني روي فلش كارت مي نويسي طوري كه روي هر كارت يك موضوع مستقل باشه اينجوري كه روي كارت سوال و پشتش جواب مثلا روش لغت انگليسي و پشتش معني فارسي. بعد شروع ميكني از روز اول مثلا 20 تا كارت رو ميخوني ميزاري خونه اول. فردا اول اون 20 تا رو جواب ميدي، اگر يادت بود ميزارش خونه دوم اگر نه خونه اول نگهش ميداري و 20 تا كارت جديد هم اضافه ميكني. روز بعد دوباره تكرار ميكني اگر جواب يادت بود كارت ميره خونه سوم وگرنه بر ميگرده خونه اول همين جور پيش ميري تا كارت برسه خونه آخر، كه ميگن با اين روش شما ديگه اون اطلاعات رو به اين زودي ها فراموش نخواهي كرد.

حالا لايتنر دقيقا روش بالا نيستا من هرچي يادم بود گفتم. G5 اومده جعبه و فلش كارت و يه دستور العملي كه به نظر سازندش بهتر جواب ميده رو بقيمت 40000 چوق به شما ميده. شما ميتوني يك دوره مثلا يك ماه خودت لايتنر درست كني و امتحانش كني. اگر خوشت اومد و فكر كردي خوب جواب ميده خوب برو G5 رو بگير.