PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آمـوزش] استـفاده‌ی بـهینه از USB Flash در Xbox360

p3yman_xl
05-06-2010, 10:03
USB Flash و X360

سلام

نکته:: کاربران XBL توجه کنند که بنده هیچ گونه مسوولیتی را در قبال بن شدن آنها از شبکه قبول نمیکنم. کانتنت هایی که در زیر برای دانلود گذاشته شده اند مختص کابران پریمیوم است! بنابراین هیچ گونه الزامی برای این کار وجود ندارد.

بعد از عرضه آپدیت جدید این سوال در ذهن خیلی ها بوجود اومد که آیا امکان انتقال content به راحتی صورت خواهد پذیرفت؟ تا قبل از انتشار برنامه فوق العاده کاربردی Xtaf این کار تقریباً غیر ممکن بود، اما حالا به راحتی میتوان نیمی از محتویاتی که در گذشته امکان انتقال آنها وجود نداشت، به کنسول منتقل کرد.

حال این سوال مطرح میشود که چه چیزهایی را میتوان به کنسول منتقل کرد.

توجه: با کمک این آپدیت میتوان بازی های کامل و Demo ، بازی های آرکید Trial ، پروفایل ، فیلم ، کلیپ ، Theme ، Gamer Picture را انتقال داد.

آپدیت ماه آوریل 2010 - 9199

این آپدیت کنسول را قادر میسازد تا نهایت 2 فلش 16 گیگابایتی را ساپورت کرده و امکان ذخیره فایل را بر روی آن امکانپذیر میسازد. برای استفاده از این امکان، باید کنسول خود را به آخرین ورژن 9199 آپدیت کنید.

فرمت کردن فلش توسط کنسول و تبدیل آن به یک Memory Unit

بعد از آپدیت کردن کنسول، USB خود را به کنسول وصل کرده و دستگاه را روشن کنید. سپس به My Xbox و بعد به قسمت System Settings بروید. در اینجا انواع Storage Device ها را مشاهده میکنید؛ به USb Storage Device وارد شوید.

بعد از این کار 2 گزینه میبینید: Configure Now و Customize. بر روی Customize کلیک میکنیم. ( در این قسمت میتوانید مشخص کنید که چه مقدار از حافظه ی فلش شما به کنسول اختصاص داده شود. ) مثلاً اگر فلش شما 8 گیگابایتی است، 4 گیگ را به کنسول اختصاص داده و 4 گیگ را نیز میتوانید خالی بگذارید.

بعد از اتمام عملیات فلش را از کنسول خارج و برنامه ی Xtaf را نصب میکنید. برنامه را از اینجا دانلود کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(این برنامه خود دارای Auto Updater است؛ آخرین ورژن آن نیز 31 میباشد.)

انتقال Theme

برای انتقال تم ها به کنسول ، باید طبق روش زیر عمل کنید؛ ابتدا برنامه Xtaf را اجرا کرده که باید پنجره ی زیر را مشاهده کنید :

سپس USB Flash خود را به کامپیوتر وصل کرده و از منوی فایل File گزینه ی Open Drive را انتخاب میکنیم. بعد از انجام این کار برنامه فلش شما را شناسایی کرده و آن را نمایش میدهد :

همانطور که در تصویر مشخص است، فلش دارای 3 فلدر اصلی Root>Content>0000000000000000 است و محتویاتی که دانلود میشوند را در فلدر 0000000000000000 قرار خواهیم داد.

در این آموزش از تم زیبای بازی Mass Effect استفاده کرده ام؛ آن را از اینجا دانلود کنید: Mass Effect Premium Theme Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که بعد از دانلود و Extract آن با فلدر 4D5307E8ID مواجه میشوید. این عدد 8 رقمی که با فرمت خاصی تنظیم شده است، کد مخصوص این تم در شبکه ی لایو است؛ واضح است که هر Contentیی در شبکه ی لایو کد 8 رقمی مخصوص به خود را دارد.

حال برای کپی کردن تم بر روی فلش فلدر 0000000000000000 را کلیک کرده هایلایت میکنیم و تم را به محل مورد نظر Drag & Drop میکنیم :

همانطور که میبینید تم در زیر شاخه ی مورد نظر قرار گرفت و کنار فلدر 0000000000000000 نیز یک علامت + ظاهر شد.

اکنون فایل شما با موفقیت روی فلش کپی شده و آماده ی استفاده در کنسول است.

انتقال Gamer Picture

بله! این امکان هم جود دارد. ابتدا تصور میشد این امکان به هیچ عنوان وجود ندارد؛ اما به لطف برنامه ی فوق العاده کاربردی Xtaf این عمل هم قابل انجام خواهد بود.

نکته:: توصیه میکنم دوستانی که به لایو دسترسی دارند گیمرپیکچرها رو بخرند! امکان بن شدن در این روش وجود دارد.

برای این آموزش از گیمرپیکچرهای بازی فوق العده زیبای Red Dead Redemption استفاده کرده ام. ابتدا پک را از اینجا دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سپس برنامه ی Xtaf را اجرا کرده و از منوی File گزینه ی Open Drive را انتخاب میکنیم. (همانند تصویر بالا)

دوباره به فلدر 0000000000000000 رفته و آنرا هایلایت میکنیم. بعد از دانلود پک بالا باید فلدر 5454082B را ببینید. حال با عمل Drag & Drop فایل را به زیرشاخه ی 000000000000000 اضافه میکنیم :

میبینیم که فایل مورد نظر ما در کنار تم ME قرار گرفت.

بعد از اتمام کار از منوی File باید Close Drive را انتخاب کنید تا فلش بسته شود.

حال فلش خود را به کنسول وصل کرده و رنگ و لعابی جدید به پروفایل خسته و قدیمی خود بدهید!

سوال: آیا میتوانم Downloadable Content ها را به کنسول انتقال دهم؟
جواب: این امکان به صورت کامل وجود ندارد (یا اصلاً وجود ندارد!)؛ فقط و فقط DLC تعداد محدودی از بازیها (مثل Fallout 3 و Batman ) به عبارت دیگر DLCهایی که DRM Free هستند را میتوان انتقال داد. ( پک هایی که برای آنها پولی پرداخت نشده، مجانی هستند. ) و همچنین DLCهایی که از خود بازی Extract شده اند ( مثل بازی Borderland. )

سوال: نحوه ی انتقال Game Demo به چه صورت است؟

جواب: انتقال Game Demo ها هم ساده میباشد؛ همانطور که در ابتدا هم گفته شد هر فایلی دارای Id مخصوص خود است. بعد از دانلود دموی مورد نظر کافی است تا فلدری که دارای کد 8 رقمی است را به زیر شاخه ی 0000000000000000 اضافه کنید.

سوال: آیا میتوانم Avatar های جدید اضافه کنم؟

جواب: خیر نمیشود، کنسول باید JTag شده باشد.

در ضمن، خواهشاً در مورد انتقال DLCها سوال نفرمایید؛ برای انتقال DLC های پولی و خریداری شده باید کنسول شما Jtag شده باشد. روش های مختلفی رو تست کردم و هیچگونه نتیجه ای حاصل نشد، این امکان فعلا به صورت بسیار محدود وجود دارد.

فعلاً برای آموزش همین ها که معمولاً پرطرفدار ترین هستند به ذهنم رسید؛ اگر سوالی دارید در همین تاپیک سوال کنید.

دوستان اگر لینک دانلودی از انواع Contentهای مجانی و DRM Free پیدا کردند استقبال میکنم و خوشحال میشم در این تاپیک قرار بدهدند.

موفق باشید

valapeji
05-06-2010, 10:45
ممنون عالی بود

Leon-117
05-06-2010, 19:35
سلام.ممنون از آموزش خوبتون.
سوال:من كلا به لايو دسترسي ندارم دانلود عكس ها و تم ها مشكلي بوجود نمياره؟

p3yman_xl
05-06-2010, 20:18
سلام.ممنون از آموزش خوبتون.
سوال:من كلا به لايو دسترسي ندارم دانلود عكس ها و تم ها مشكلي بوجود نمياره؟
خیـر، مشکلی نداره..

+

به زودی پک های جدید رو قرار میدم..

موفق باشید

generaltj
06-06-2010, 10:07
واسه من cache partion و... میاد در برنامه!!!!!!!!!!!!!!

1987msb
06-06-2010, 12:57
با سلام
پيمان جان از آموزش عاليي كه درست كردي بسيار سپاسگذارم، واقعا اين لازم بود.
ببخشيد براي دانلود تم ها بايد چه كار كنم؟ سايت خاصي وجود داره؟(من اكاونت LIVE ندارم.)
يا در اين تايپك يا تايپك جدايي دوستان تم هاي خودشون رو براي بقيه قرار دهند. (پيشنهاد)
من دو تا تم دارم كه براي دوستان قرار مي دم:

تم Resident Evil 5:

تم Splinter Cell Convication:

kamil_ps3
06-06-2010, 13:50
سلام برای من مینویسه cache partition و data partition الان من چی کار کنم ؟

p3yman_xl
06-06-2010, 15:49
واسه من cache partion و... میاد در برنامه!!!!!!!!!!!!!!

سلام برای من مینویسه cache partition و data partition الان من چی کار کنم ؟

شما ورژن Beta 2 این برنامه رو دانلود کردید.. که مشکلی برای انتقال فایل نداره.

شما به فلدر Cache کاری نداشته باشید و برای کپی کردن فایل به فلدر Data Partition رفته و سپس Content در نهایت هم فایل هاتون رو در 0000000000000000 کپی کنید؛ عکس رو ببینید:

HOSEINBIG
06-06-2010, 17:01
سلام

من دو تا دستگاه دارم
چطوري سيوهاي دستگاه اولم را به دستگاه دومم انتقال بدم

HOSEINBIG
06-06-2010, 17:02
سلام

چطوري ميشه سيو دستگاه را به دستگاه ديگه انتقال داد با قلش مموري

kamil_ps3
06-06-2010, 17:40
ممنون درست شد.

سوال: مگه نباید تم های پرمیوم محیط داشبورد رو تغییر بدن؟ پس چرا این فقط عکس پس زمینه رو عوص میکنه؟

یه سوال دیگه : با این روش میتونم اهنگ و فیلم رو هاردم کپی کنم ؟ چجوری؟

ممنون.

joykiller360
06-06-2010, 20:57
سلام

چطوري ميشه سيو دستگاه را به دستگاه ديگه انتقال داد با قلش مموري

سلام.
خوب اول فلش رو ب دستگاه میشناسونید. بعدش میرید رو save و move میکنید تو فلش

generaltj
06-06-2010, 22:11
واسه من content نمیاد؟؟؟!!!!! در قسمت data partition

p3yman_xl
07-06-2010, 09:10
ممنون درست شد.

سوال: مگه نباید تم های پرمیوم محیط داشبورد رو تغییر بدن؟ پس چرا این فقط عکس پس زمینه رو عوص میکنه؟

یه سوال دیگه : با این روش میتونم اهنگ و فیلم رو هاردم کپی کنم ؟ چجوری؟

ممنون.
وقتی به لایو وصل بشید، محیط دشبورد هم تغییر پیدا میکنه..

لیست فایل هایی که میشه انتقال داد :

واسه من content نمیاد؟؟؟!!!!! در قسمت data partition

به زیر شاخه ی Data Partition برید و فلدر Content رو خودتون بسازید..

kamil_ps3
07-06-2010, 10:08
اونایی که ضربدر خوردن یعنی میشه انجام داد ؟

1987msb
07-06-2010, 14:19
سلام پيمان جان، خسته نباشي
1. ببخشيد من اگه تم ها رو از طريق فلش در هارد كنسول نصب كنم و وارد LIVE شوم آيا بن ميشم يا نه؟
2. فرق بيت تم هاي عادي و پرميوم چيه؟
ممنون

يه سايتي پيدا كردم كه بعضي از تم هاي بازي ها رو داره:(البته با اجازه ي پيمان جان)

p3yman_xl
07-06-2010, 17:03
اونایی که ضربدر خوردن یعنی میشه انجام داد ؟

یعنی اونا رو میشه انتقال داد...

سلام پيمان جان، خسته نباشي
1. ببخشيد من اگه تم ها رو از طريق فلش در هارد كنسول نصب كنم و وارد LIVE شوم آيا بن ميشم يا نه؟
2. فرق بيت تم هاي عادي و پرميوم چيه؟
ممنون

يه سايتي پيدا كردم كه بعضي از تم هاي بازي ها رو داره:(البته با اجازه ي پيمان جان)

سلام
1. احتمالش خیلی خیلی کمه ولی بازم وجود داره احتمال بن شدن ...
2. تم های عادی مجانی هستند و معمولاً بیکیفیت؛ اما تم های پریمیوم پولی هستند و با کیفیت تر.

موفق باشید

kamil_ps3
07-06-2010, 21:08
شما خودتون انجام دادین؟ اگه اره برای انتقال فیلم چه جوری باید عمل کنیم؟

A.N.A.P
08-06-2010, 01:37
من با دو تا فلش هم امتحان کردم اما مثل اینکه نمیخونه مشمل از کجاس ؟؟؟ Configure هم کردم نشد !!!

imi imi
08-06-2010, 17:55
یه سوال: اگه این تم ها رو به دستگاه انتقال بدم ولی وقتی بخوام لایو بشم اونا رو پاک کنم چی احتمال بن شدن هست؟

p3yman_xl
09-06-2010, 09:09
شما خودتون انجام دادین؟ اگه اره برای انتقال فیلم چه جوری باید عمل کنیم؟
فیلم رو نمیشه ریپ کرد روی هارد درایو یا USB فلش.. شما بهتر میدونید که به خاطر کپی رایت چنین چیزی امکان پذیر نیست..

من با دو تا فلش هم امتحان کردم اما مثل اینکه نمیخونه مشمل از کجاس ؟؟؟ Configure هم کردم نشد !!!
خوب 2 تا فلش رو جداگانه Configure کنید و هر وقت هر کدوم رو لازم داشتید همون رو به کنسول وصل کنید و استفاده کنید..

یه سوال: اگه این تم ها رو به دستگاه انتقال بدم ولی وقتی بخوام لایو بشم اونا رو پاک کنم چی احتمال بن شدن هست؟
خیــــر..

موفق باشید

A.N.A.P
09-06-2010, 11:56
خوب 2 تا فلش رو جداگانه Configure کنید و هر وقت هر کدوم رو لازم داشتید همون رو به کنسول وصل کنید و استفاده کنید..
موفق باشید
خب من منظورم همون بود یعنی یه بار با اولی امتحان کردم نشد با دومی هم همین مشکل پیش اومد

دوتا رو که باهم نزدم !!!:31:

Leon-117
28-06-2010, 21:59
سلام.انتقال دادن نسخه تريال(Trial) بازي هاي آركيد هم مثل روش انتقال تم ها و ... هستش؟

p3yman_xl
29-06-2010, 11:13
سلام.انتقال دادن نسخه تريال(Trial) بازي هاي آركيد هم مثل روش انتقال تم ها و ... هستش؟

بله،شما وقتی بازی مورد نظر رو دانلود کردی فلدر 8 رقمی رو مثل روش صفحه ی اول به فلدر 0000000000000000 تزریق میکنی..

jericho-sina
14-10-2010, 10:56
دوستان من فلش silicon power دارم ولی xbox قبولش نمیکنه configure نمیشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهیچ راهی نیست؟

p3yman_xl
14-10-2010, 18:57
دوستان من فلش silicon power دارم ولی xbox قبولش نمیکنه configure نمیشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهیچ راهی نیست؟
مموری رو در ویندوز به FAT32 فرمت کردید ؟
امتحان کنید باید جواب بده.

saeedpm
19-12-2010, 13:55
سلام
یه سایت بروز برای دانلود تم میخواستم

1987msb
02-01-2011, 20:35
سلام به همه ی دوستان عزیز، بعد از مدت ها دوباره برگشتم، ولی شاید دوباره برم!:31:
چند تا تم براتون برای دان می گذارم، امیدوارم که ازش خوشتون بیاد:

Black Ops:

Fifa 11:

Mafia2:

Crisis 2:

HORROR
07-03-2011, 03:33
سلام دوستان راهی هست که تم رو بدون وصل شدن به لایو فعال کرد؟

Sam_Fisher2
06-06-2011, 14:00
USB Flash و X360

سلام

نکته:: کاربران XBL توجه کنند که بنده هیچ گونه مسوولیتی را در قبال بن شدن آنها از شبکه قبول نمیکنم. کانتنت هایی که در زیر برای دانلود گذاشته شده اند مختص کابران پریمیوم است! بنابراین هیچ گونه الزامی برای این کار وجود ندارد.

بعد از عرضه آپدیت جدید این سوال در ذهن خیلی ها بوجود اومد که آیا امکان انتقال content به راحتی صورت خواهد پذیرفت؟ تا قبل از انتشار برنامه فوق العاده کاربردی Xtaf این کار تقریباً غیر ممکن بود، اما حالا به راحتی میتوان نیمی از محتویاتی که در گذشته امکان انتقال آنها وجود نداشت، به کنسول منتقل کرد.

حال این سوال مطرح میشود که چه چیزهایی را میتوان به کنسول منتقل کرد.

توجه: با کمک این آپدیت میتوان بازی های کامل و Demo ، بازی های آرکید Trial ، پروفایل ، فیلم ، کلیپ ، Theme ، Gamer Picture را انتقال داد.

آپدیت ماه آوریل 2010 - 9199

این آپدیت کنسول را قادر میسازد تا نهایت 2 فلش 16 گیگابایتی را ساپورت کرده و امکان ذخیره فایل را بر روی آن امکانپذیر میسازد. برای استفاده از این امکان، باید کنسول خود را به آخرین ورژن 9199 آپدیت کنید.

فرمت کردن فلش توسط کنسول و تبدیل آن به یک Memory Unit

بعد از آپدیت کردن کنسول، USB خود را به کنسول وصل کرده و دستگاه را روشن کنید. سپس به My Xbox و بعد به قسمت System Settings بروید. در اینجا انواع Storage Device ها را مشاهده میکنید؛ به USb Storage Device وارد شوید.

بعد از این کار 2 گزینه میبینید: Configure Now و Customize. بر روی Customize کلیک میکنیم. ( در این قسمت میتوانید مشخص کنید که چه مقدار از حافظه ی فلش شما به کنسول اختصاص داده شود. ) مثلاً اگر فلش شما 8 گیگابایتی است، 4 گیگ را به کنسول اختصاص داده و 4 گیگ را نیز میتوانید خالی بگذارید.

بعد از اتمام عملیات فلش را از کنسول خارج و برنامه ی Xtaf را نصب میکنید. برنامه را از اینجا دانلود کنید:

(این برنامه خود دارای Auto Updater است؛ آخرین ورژن آن نیز 31 میباشد.)

انتقال Theme

برای انتقال تم ها به کنسول ، باید طبق روش زیر عمل کنید؛ ابتدا برنامه Xtaf را اجرا کرده که باید پنجره ی زیر را مشاهده کنید :

سپس USB Flash خود را به کامپیوتر وصل کرده و از منوی فایل File گزینه ی Open Drive را انتخاب میکنیم. بعد از انجام این کار برنامه فلش شما را شناسایی کرده و آن را نمایش میدهد :

همانطور که در تصویر مشخص است، فلش دارای 3 فلدر اصلی Root>Content>0000000000000000 است و محتویاتی که دانلود میشوند را در فلدر 0000000000000000 قرار خواهیم داد.

در این آموزش از تم زیبای بازی Mass Effect استفاده کرده ام؛ آن را از اینجا دانلود کنید: Mass Effect Premium Theme Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hments%2Fdownloads%2Fdownload-center-2-0%2Fxbox-360-content%2Fthemes%2F3890d1266695937-mass-effect-premium-theme-download-mass-effect.zip)

که بعد از دانلود و Extract آن با فلدر 4D5307E8ID مواجه میشوید. این عدد 8 رقمی که با فرمت خاصی تنظیم شده است، کد مخصوص این تم در شبکه ی لایو است؛ واضح است که هر Contentیی در شبکه ی لایو کد 8 رقمی مخصوص به خود را دارد.

حال برای کپی کردن تم بر روی فلش فلدر 0000000000000000 را کلیک کرده هایلایت میکنیم و تم را به محل مورد نظر Drag & Drop میکنیم :

همانطور که میبینید تم در زیر شاخه ی مورد نظر قرار گرفت و کنار فلدر 0000000000000000 نیز یک علامت + ظاهر شد.

اکنون فایل شما با موفقیت روی فلش کپی شده و آماده ی استفاده در کنسول است.

انتقال Gamer Picture

بله! این امکان هم جود دارد. ابتدا تصور میشد این امکان به هیچ عنوان وجود ندارد؛ اما به لطف برنامه ی فوق العاده کاربردی Xtaf این عمل هم قابل انجام خواهد بود.

نکته:: توصیه میکنم دوستانی که به لایو دسترسی دارند گیمرپیکچرها رو بخرند! امکان بن شدن در این روش وجود دارد.

برای این آموزش از گیمرپیکچرهای بازی فوق العده زیبای Red Dead Redemption استفاده کرده ام. ابتدا پک را از اینجا دانلود کنید:

سپس برنامه ی Xtaf را اجرا کرده و از منوی File گزینه ی Open Drive را انتخاب میکنیم. (همانند تصویر بالا)

دوباره به فلدر 0000000000000000 رفته و آنرا هایلایت میکنیم. بعد از دانلود پک بالا باید فلدر 5454082B را ببینید. حال با عمل Drag & Drop فایل را به زیرشاخه ی 000000000000000 اضافه میکنیم :

میبینیم که فایل مورد نظر ما در کنار تم ME قرار گرفت.

بعد از اتمام کار از منوی File باید Close Drive را انتخاب کنید تا فلش بسته شود.

حال فلش خود را به کنسول وصل کرده و رنگ و لعابی جدید به پروفایل خسته و قدیمی خود بدهید!

سوال: آیا میتوانم Downloadable Content ها را به کنسول انتقال دهم؟
جواب: این امکان به صورت کامل وجود ندارد (یا اصلاً وجود ندارد!)؛ فقط و فقط DLC تعداد محدودی از بازیها (مثل Fallout 3 و Batman ) به عبارت دیگر DLCهایی که DRM Free هستند را میتوان انتقال داد. ( پک هایی که برای آنها پولی پرداخت نشده، مجانی هستند. ) و همچنین DLCهایی که از خود بازی Extract شده اند ( مثل بازی Borderland. )

سوال: نحوه ی انتقال Game Demo به چه صورت است؟

جواب: انتقال Game Demo ها هم ساده میباشد؛ همانطور که در ابتدا هم گفته شد هر فایلی دارای Id مخصوص خود است. بعد از دانلود دموی مورد نظر کافی است تا فلدری که دارای کد 8 رقمی است را به زیر شاخه ی 0000000000000000 اضافه کنید.

سوال: آیا میتوانم Avatar های جدید اضافه کنم؟

جواب: خیر نمیشود، کنسول باید JTag شده باشد.

در ضمن، خواهشاً در مورد انتقال DLCها سوال نفرمایید؛ برای انتقال DLC های پولی و خریداری شده باید کنسول شما Jtag شده باشد. روش های مختلفی رو تست کردم و هیچگونه نتیجه ای حاصل نشد، این امکان فعلا به صورت بسیار محدود وجود دارد.

فعلاً برای آموزش همین ها که معمولاً پرطرفدار ترین هستند به ذهنم رسید؛ اگر سوالی دارید در همین تاپیک سوال کنید.

دوستان اگر لینک دانلودی از انواع Contentهای مجانی و DRM Free پیدا کردند استقبال میکنم و خوشحال میشم در این تاپیک قرار بدهدند.

موفق باشید

میگم میشه کدیا همون آی دی 8 رقمی گیمر پیکچر رو بگین چند هست اخه red dead لینکش خرابه کدی رو میخوام مثل 00030000 که مال تم است اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا

Ardalan_360
28-10-2011, 15:02
سلام.من بازی بتلفیلد 3 رو خریدم و همون طور که میدونید برای بالا بردن گرافیک بازی باید یه hd textur نصب کرد ولی چون دستگاه من آرکیده هر کاری کردم نشد تو فلش نصب کنم میخواستم ببینم راهی براش هست یا نه لطفا کمک کنید!ممنون.

p3yman_xl
30-10-2011, 10:15
سلام.من بازی بتلفیلد 3 رو خریدم و همون طور که میدونید برای بالا بردن گرافیک بازی باید یه hd textur نصب کرد ولی چون دستگاه من آرکیده هر کاری کردم نشد تو فلش نصب کنم میخواستم ببینم راهی براش هست یا نه لطفا کمک کنید!ممنون.
من هنوز بتلفید بازی نکردم و نمیدونم روی فلش نصب میشه یا نه. اگر نشه باید روی هارد نصب کنید و چاره ای نیستش.

CRIS Joon CR7
28-11-2011, 20:11
من هنوز بتلفید بازی نکردم و نمیدونم روی فلش نصب میشه یا نه. اگر نشه باید روی هارد نصب کنید و چاره ای نیستش.
این صد دفعه
عزیزان پچ HD این بازی رو فلش نصب نمییییییییییشه:19:

willow90
26-08-2015, 12:27
سلام
هوریزون نمیخونه فلشم رو به عنوان دیوایسببین فلش رو میزنم به ایکس باکس و بعد میام storage devices روی usb storage devices میزنم فولدر ها میادش و میام بیرون مثلث میزنم چهارتا گزینه میادrename
format
clean …..
transfer contentروی فرمت زدم نشد روی clean زدم نشدچی کار کنم ؟

ایکس باکس jtag هستش و سیم وصل شدنش به تلویزیون توصی ( خاکستری ) جهت اینکه ورژنش رو بدونید

رمم 250 گیگ بودش حذف شده و 4 گیگ مونده و رم 8 گیگ خودم