PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تایپ مستقیم اس ام اس فارسی برای گوشی های سری 60 ورژن 1.2

vamkhah
04-06-2010, 22:12
تایپ مستقیم اس ام اس فارسی
تست شده روی گوشیهای Nokia 7610,6630,N90,N70,N72 .البته گوشیهای سری 60 رو ساپورت میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول فایل sms farsi 1 رو نصب کنید بعد 2 sms farsi رو نصب کنید(بعد از نصب امکان دارد گوشی ریستارت شود که البته اشکالی ندارد). فایل دوم, برنامه را کرک میکند پس پاکش نکنید. دو آیکون به گوشی اضافه میشود, حالا روی آیکون ش کلیک کنید هر پیغامی میدهد تائید کنید.در آخر گوشی ریستارت میشود.گوشی که بالا آمد دیگر روی دو آیکون مخصوصا ش کلیک نکنید,که فونتهای گوشی به هم میریزد.
حال بروید به قسمت نیو مسیج option را کلیک کنید.حالا یه گزینه جدید اضافه شده است و برای تایپ مستقیم اس ام اس فارسی آماده است.
البته تایپ فارسی به جز مسیج در جای دیگر هم کاربرد دارد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه خوب بود تشکر یادت نره:11:

rasmi1
21-06-2010, 14:24
این درست کار نمیکنه خودشم توش برنامه ی ریکورد کردن موزیکه فکر کنم جاسوسیه بر ندارینش

Mahdi Khan
22-06-2010, 12:59
در اینجا قبلا فونت تاهوما رو که خودم واسه گوشی تغییر دادم قرار داده بودم. کاملا تست شده و الان هم روی گوشی خودم دارم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vamkhah
06-08-2010, 23:04
این درست کار نمیکنه خودشم توش برنامه ی ریکورد کردن موزیکه فکر کنم جاسوسیه بر ندارینش
روی بعضی از گوشی ها جواب نمیده
و برنامه دوم فقط برای کرک کردن نرم افزار است

parisasasa
08-08-2010, 01:35
دوست عزیز ، این نرم افزار مشکل داره ، به هیچ وجه روی N70 , N72 درست جواب نمیده .

شما میتونید نرم افزار سالم و تست شده رو از این تاپیک دریافت کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza381
26-12-2011, 16:21
با سلام

ویروس کش NOD32 این فایل رو به عنوان تروجان می‌شناسه و اجازه دانلودش رو نمی‌ده، اسم تروجانی که شناسایی می کنه اینه : KillPhone.E

Hadi King
26-12-2011, 21:32
با سلام

ویروس کش NOD32 این فایل رو به عنوان تروجان می‌شناسه و اجازه دانلودش رو نمی‌ده، اسم تروجانی که شناسایی می کنه اینه : KillPhone.E
سلام , آنتی ویروس رو غیره فعـال کنیــد و برنامه مورد نظر رو به موبایل انتقـال بدید و بعد آنتی ویروس رو فعـال کنیـد .. :46:
موفق باشید!:40:

سغرا
30-01-2012, 12:54
ال حق که خیلی پرویی
مرد حسابی لینک خراب گذاشتی
به درد من که نمیخوره یعنی فایده ای ندارد:2::41::31::5:

snow chem
23-09-2013, 11:15
تایپ مستقیم اس ام اس فارسی
تست شده روی گوشیهای Nokia 7610,6630,N90,N70,N72 .البته گوشیهای سری 60 رو ساپورت میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول فایل sms farsi 1 رو نصب کنید بعد 2 sms farsi رو نصب کنید(بعد از نصب امکان دارد گوشی ریستارت شود که البته اشکالی ندارد). فایل دوم, برنامه را کرک میکند پس پاکش نکنید. دو آیکون به گوشی اضافه میشود, حالا روی آیکون ش کلیک کنید هر پیغامی میدهد تائید کنید.در آخر گوشی ریستارت میشود.گوشی که بالا آمد دیگر روی دو آیکون مخصوصا ش کلیک نکنید,که فونتهای گوشی به هم میریزد.
حال بروید به قسمت نیو مسیج option را کلیک کنید.حالا یه گزینه جدید اضافه شده است و برای تایپ مستقیم اس ام اس فارسی آماده است.
البته تایپ فارسی به جز مسیج در جای دیگر هم کاربرد دارد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه خوب بود تشکر یادت نره:11:

سلام
مرسی ولی لینک خرابه
من یه گوشی قدیمی دارمnokia6681
خیلی دوستش دارم ولی فارسی نمیشه
اگه با این نرم افزار فارسی میشه، میشه لینک رو درست کنین؟
ممنون