PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت خرید هارد اکسترنال

pourya_bo2pmc
04-06-2010, 17:08
سلام

دوستان من یک سیستم قدیمی دارم که هاردش 80 هستش قصد دارم یک هارد یک ترابایت بصورت اکسترنال خریداری کنم چون این هاردهای جدید بصورت اینترنال به مادربورد من نمیگیره

من قصد ریختن فیلم ، کلیپ و هر چی که فکرشو بکنین روی این هارد دارم خصوصیاتی که میخوام برای پیشنهاد بهم در نظر بگیرین :

1- سخت جون باشه چون من هارد سیستمم کمه و من میخوام اونو به نحوی جایگزین هارد اینترنالم کنم یعنی هر بار که سیستمم رو شن میشه این هارد اکسترنال هم روشنه و من دارم ازش کار میکشم یه جورایی مثل هارد اینترنال ازش کار کشیده میشه

2- کیفیت خوبی داشته باشه و بعد یه مدت باهاش با مشکل روبرو نشم چون اطلاعاتم فوق العاده واسم مهمه بعد زمانی یه دفعه نبینم اطلاعاتم پریده چون جایی دیگه ذخیره ندارمشون

3- جابجایی اصلا تو کار نیستش پس 3.5 اینچی پیشنهاد بدین

T E R M I N A T O R
04-06-2010, 18:53
سلام . منم سیستمم کاملا مثل شماست و چون قدیمیه هارد اینترنال با ظرفیت بالا بهش نمیخوره. برای همین حدود یه ماه پیش یک هارد 1 ترابایت اکسترنال 3.5 اینچی براش خریدم. خداروشکر تا حالا مشکلی برام پیش نیاورده و هر روز حداقل 10 تا 15 ساعت دارم ازش کار میکشم. سرعت سیستمم هم مثل قبله یعنی هارد جدیدم تاثیری روی سرعت سیستمم نداشته.
پیشنهاد من western digital سری my book هست. حدود قیمت مدلهاش بین 110 تا 130 تومن هست.