PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فـونت فارسی !

parisa6628
04-06-2010, 14:11
سلام گوشی من 7610 قدیمی هستش ( نخندین خیلی دوسش دارم !!:18:)

حالا توی اینترنت با gprs فونتهای فارسی رو برعکس نشون میده در واقع فونت فارسی نداره !؟

چه کار کنم ... سرچ زدم لینک مناسبی پیدا نشد ... کمک می کنید؟:10:

vamkhah
04-06-2010, 22:46
سلام گوشی من 7610 قدیمی هستش ( نخندین خیلی دوسش دارم !!:18:)

حالا توی اینترنت با gprs فونتهای فارسی رو برعکس نشون میده در واقع فونت فارسی نداره !؟

چه کار کنم ... سرچ زدم لینک مناسبی پیدا نشد ... کمک می کنید؟:10:
سلام دوست عزیز خنده برای چی خوب گوشی من هم 7610 هستش با ان 97 عوضش نمیکنم:11:
خوب بریم سراغ مشکلت خوب منم همین مشکل رو داشتم با نصب این فونت زیبا مشکل نشون دادن حروف به شکل مربع رو حل میکنه
امیدوارم مفید واقع شده باشه:40:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

parisa6628
05-06-2010, 08:53
مرسی... ولی لینک کوش؟ یادت رفته لینک بزاری!

منتظرم... درضمن تمام فونتها رو برعکس نشون میده ... فقط مشکل مربع نیست.. کاملا جملات رو برعکس نشون میده ... دوستان دیگه اگه می تونین کمک کنین پلیززززززززززززز

vamkhah
05-06-2010, 21:58
مرسی... ولی لینک کوش؟ یادت رفته لینک بزاری!

منتظرم... درضمن تمام فونتها رو برعکس نشون میده ... فقط مشکل مربع نیست.. کاملا جملات رو برعکس نشون میده ... دوستان دیگه اگه می تونین کمک کنین پلیززززززززززززز
آخ.. ببخشید آپ کردم ولی یادم رفت لینک رو قرار بدم پوزش:11:

love2000
15-08-2010, 03:35
سلام دوست عزیز.منم همین مشکلو با گوشی n-gage qd دارم.این گوشی ها چون زبان فارسی یا عربی رو پشتیبانی نمیکنن و ما با زور بهش گفتیم باید پشتی بانی کنی گوشی هم گفته باشه تو صفحات وب چو نحوه دیکود فرق میکنه دیگه گوشی میگه الاوبلا اینجا دیگه نه.
حالا اگه اساتید بتونن کمک کنن ممنون میشیم

tiyam 01
05-01-2011, 23:15
سلام دوست عزیز خنده برای چی خوب گوشی من هم 7610 هستش با ان 97 عوضش نمیکنم:11:
خوب بریم سراغ مشکلت خوب منم همین مشکل رو داشتم با نصب این فونت زیبا مشکل نشون دادن حروف به شکل مربع رو حل میکنه
امیدوارم مفید واقع شده باشه:40:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاپیک قدیمیه اما.
مرسی جالب بود. به درد منم خورد. حوصله رفتن تو فولدر system و کپی کردن فونت رو نداشتم. من n70 دستمه
فونت رو چطوری عوض کنیم؟ (مثل روز اول شه) و فونتهای دیگه (به صورت sis) رو کجا میتونم پیدا کنم.