PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی تیم ملی انگلیس

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Mohammad King
04-06-2010, 13:18
England In South Africa 2010

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تیم ملی انگلیس چهارشنبه شب فرودگاه هیثرو را به مقصد آفریقای جنوبی ترك كرد. آنها صبح امروز به ژوهانسبورگ رسیده و در فرودگاه تومبوی مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

آنها در مركز ورزشی كامپوس در روتسمبورگ اقامت خواهند داشت. انگلیس برای انجام اولین مسابقه خود مقابل آمریكا در روز ۲۲ خرداد ۹ روز فرصت آماده‌سازی دارد. فابیو كاپلو در اردوی این تیم در اتریش بازیكنان را به یك منطقه منتقل كرده بود تا بازیكنان بتوانند كمبود اكسیژن خود را جبران كنند.

شهر روتسمبورگ در آفریقای جنوبی ۱۵۰۰ متر بالاتر از سطح دریاست و ۷ زمین تمرین و یك مركز پزشكی در اختیار شاگردان كاپلو گذاشته است.

بازيکنان تيم ملي فوتبال انگليس در چادرهاي فشار هوا مي خوابند

ديلي ميل روز چهارشنبه نوشت: شاگردان "فابيو کاپلو" در اين فصل تحت آزمايش هاي گسترده اي قرار گرفته اند و نتايج به دست آمده نشان مي دهد که برخي از آنها براي سازگاري با شرايط بازي در ارتفاعات آفريقاي جنوبي بهتر است از هم اکنون شروع به خوابيدن در چادرهاي فشار هوا در خانه هاي خود کنند.
بازيکنان تيم ملي انگليس طي چند ماه گذشته توسط کارشناسان مرکز ارتفاع سنجي لندن تحت بررسي قرار گرفتند.

در يکي از اين آزمايش ها بازيکنان با پوشيدن نوعي ماسک روي دوچرخه هاي ثابت نشستند و شروع به رکاب زدن کردند. اين ماسک به ماشيني متصل بود که با ----- کردن هوا، ميزان اکسيژني که بازيکنان در هر تنفس مي توانستند جذب کنند را کاهش مي داد.

بازيکنان با اين روش ابتدا در ارتفاع سطح دريا و سپس در ارتفاع معادل شهر ژوهانسبورگ آفريقاي جنوبي مورد آزمايش قرار گرفتند تا پاسخي که بدن هر کدام از آنها مي دهد، ثبت شود.
در اين ميان آنهايي که سازگاري کمتري از خود نشان دادند، بايد هر چه زودتر از چادرهاي فشار هوا در خانه هاي خود استفاده کنند.

خوابيدن در چادرهاي فشار هوا مي تواند دقيقا همانند تمرين در ارتفاعات عمل کنند و به همين دليل فشار درون چادرها بايد دقيقا همانند فشار هوا در مکان هاي برگزاري مسابقات جام جهاني باشد.

اين چادرها از سوي بازيکناني که قبلا از آنها استفاده کرده اند، مورد استقبال قرار گرفته است.
"کريگ بلامي" بازيکن منچسترسيتي براي کمک به بهبود از مصدوميت و همچنين افزايش سطح آمادگي خود، يکي از اين چادرها را در منزلش نصب کرده است.

بنا بر اين گزارش، تيم ملي انگليس در جريان مسابقات جام جهاني 2010 در شهر راستنبرگ اقامت خواهد داشت که در ارتفاع 4920 فوتي از سطح دريا قرار دارد و روز 12 ژوئن اولين بازي خود را مقابل تيم آمريکا در همين شهر برگزار مي کند.
دو بازي ديگر تيم ملي انگليس در شهرهاي ساحلي کيپ تاون و بندر اليزابت انجام خواهد شد، اما با توجه به قرار گرفتن شش ورزشگاه از 10 ورزشگاه جام جهاني در ارتفاعات، احتمال اين که انگليس حداقل در يکي از ورزشگاه هاي واقع در هزاران متر بالاتر از سطح دريا بازي کند، زياد است.

در ارتفاعات هوا رقيقتر است و در هر تنفس اکسيژن کمتري به بدن مي رسد، بنا بر اين بدن براي تامين نياز خود بايد بيشتر تلاش کند.
وقتي اکسيژن کمتري به ماهيچه ها مي رسد، خستگي شروع مي شود، اما چادرهاي هوا با تحريک توليد گلبول هاي قرمز که حامل اکسيژن هستند، اين کمبود را جبران مي کند.

آزمايش هايي که قبلا روي بازيکنان تيم ملي انگليس انجام شده، نشان مي دهد ضربان قلب برخي از آنها با رقيق تر شدن هوا بالا مي رود در حالي که تعدادي ديگر کمتر با چنين مشکلي مواجه مي شوند.
"ديويد بکام" نيز براي کسب آمادگي در مسابقات جام جهاني 2002 از چادر اکسيژن استفاده کرده بود.
اين شيوه درماني با افزايش توانايي بدن براي جذب اکسيژن در ناحيه آسيب ديده، سرعت بهبود آن را بيشتر مي کند.

مسی: انگلیس تیم قدرتمندی دارد/ امیدوارم جام جهانی برای من و آرژانتین باشد
لیونل مسی از تیم ملی انگلستان در رقابت های جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی هراس دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تایمز آنلاین، مهاجم تیم ملی فوتبال آرژانتین، تیم ملی انگلستان را در ردیف تیم های برزیل و اسپانیا به عنوان مدعیان اصلی قهرمانی جام جهانی 2010 قرار می دهد.

مسی گفت: در حال حاضر، قوی ترین تیم هایی که در رقابت های جام جهانی حضور پیدا می کنند، انگلستان، اسپانیا و برزیل هستند. انگلیسی ها در رقابت های مقدماتی صعود آسانی داشتند و تیم قدرتمندی هستند. البته امیدوارم این جام جهانی، جام جهانی من و آرژانتین باشد. باید بتوانیم انتظارات مردم را برآورده کنیم.

آرژانتین در گروه B رقابت ها با تیم های نیجریه، یونان و کره جنوبی همگروه است.

Mohammad King
04-06-2010, 13:24
" فابیو کاپلو " سرمربی تیم ملی انگلیس فهرست نهایی تیمش برای حضور در جام جهانی 2010 را اعلام کرد.

" تئو والکات " هافبک هجومی آرسنال که " کاپلو " اعتقاد زیادی به بازی وی داشت در فهرست نهایی سرمربی تیم ملی انگلیس جایی ندارد و بدین ترتیب این بازیکن جوان در جام جهانی 2010 غایب خواهد بود.

" دارن بنت "، " لیتون باینس "، " مایکل داوسون "، " تام هادلستون "، " اسکات پارکر " و " آدام جانسون " 6 بازیکن دیگر خط خورده از تیم ملی انگلیس هستند.

فهرست 23 نفره سه‏شیرها برای جام جهانی 2010 بدین شرح است:

دروازه‏بانان: جو هارت، دیوید جیمز و رابرت گرین
مدافعان: جیمی کرگر، اشلی کول، ریو فردیناند، گلن جانسون، لدلی کینگ، جان تری، متئو آپسون و استفان وارناک
هافبک‏ها: گرت بری، مایکل کریک، جو کول، استیون جرارد، فرانک لمپارد، آرن لنون، جیمز میلنر و شون رایت فیلیپس
مهاجمان: پیتر کرواچ، جرمین دفو، امیل هسکی و وین رونی

ا دعوت از 30 بازيكن براي جام جهاني
كاپلو خبرنگاران انگليسي را شگفت‌زده كرد
خبرگزاري فارس: سرمربي ايتاليايي تيم ملي فوتبال انگلستان نام 30 بازيكن را براي حضور در جام جهاني 2010 اعلام و خبرنگاران اين كشور را شگفت‌زده كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خبرگزاري فرانسه، فابيو كاپلو سرمربي ايتاليايي تيم ملي انگليس نام 30 بازيكن را براي حضور در جام جهاني 2010 كه خرداد ماه سال جاري در آفريقاي جنوبي برگزار مي‌شود،‌ اعلام كرد.

در فهرست كاپلو چند نام باعث شگفتي كارشناسان و خبرنگاران فوتبال انگليس شده از جمله آنجايي كه جيمز كريگر مدافع ليورپول را به تيم ملي دعوت كرده است. وي بازيكني است كه از سوي افكار عمومي براي بازنشستگي از تيم ملي تحت فشار است.

انتخاب اسكات پاركر هافبك تيم وستهام كه در اين فصل از رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس خوش درخشيده و كمتر از او به عنوان يك گزينه براي تيم ملي نام برده مي‌شد و همچنين انتخاب جو كول هافبك چلسي كه از سپتامبر 2008 تاكنون براي تيم ملي انگليس بازي نكرده ديگر نكات عجيب اين فهرست عنوان مي‌شود.

vahidgame
04-06-2010, 13:39
ممنون به خاطر زدن این تایپک.می خواستم الان این تاپیک رو بزنم که شما زحمتشو کشیدین.
این دوره خیلی به انگلیس امید داریم.
به امید قهرمانی انگلیس:40:

Mohammad King
04-06-2010, 13:48
ایشالله که این دوره تا فینال میریم جامو میگیریم.

حیف شد بکام نرسید به جام جهانی 2010

MORINIO
04-06-2010, 13:52
فینال رویایی من : ایتالیا - انگلیس ! :دی

حسابشم کردم دیدم اگه هر دو تیم تو گروهشون اول بشن تا فینال به هم نمیخورن!

Mohammad King
04-06-2010, 14:15
كاپلو:‌ روني يك رهبر مادرزاد است

فابيو کاپلو سرمربي تيم ملي انگليس وين روني مهاجم منچستريونايتد را به عنوان ليدر تيمش معرفي کرد. اين در حالي است که روني تنها 24 سال سن دارد. کاپلو گفت:«روني بازيکن متفاوتي است و به نظر من بهترين بازيکن ليگ برتر بود. من او را خوب مي‌شناسم، او از آن دسته بازيکنان حرفه‌ايي است که هميشه مي‌خواهد بازي کند و از نيمکت‌نشيني رنج مي‌برد و هرگز نمي‌خواهد استراحت کند حتي اگر من بخواهم به او بقبولانم که برايش بهتر است بازي نکند.

او يک ليدر مادرزاد است، مثل فرانکو بارسي و رائول هر سه اين‌ها بازيکنان کاريزماتيکي هستند. بازيکناني که مي‌دانند چگونه علاقه و احترام سايرين را به خود جلب کنند. با روني ما با شرايط بهتري به جام جهاني خواهيم رفت. نکته مهم اين است ما تنها به کيفيات فني او نياز نداريم بلکه کيفيات شخصيتي او نيز بسيار به درد ما خواهد خورد.»

gubul
04-06-2010, 16:40
دوستان غصه نخورید که انگلیس قهرمان %100 امسال هست !
با این بازیکنها قهرمان نشه جای تعجب داره !

Mohammad King
04-06-2010, 16:43

کاپلو ، بکام را در لیست مسافران جام جهانی قرار داد

فابیو کاپلو جایگاهی را برای دیوید بکام در کادر فنی این تیم پیشنهاد کرده است تا این بازیکن بتواند آنها را در جریان مسابقات جام جهانی 2010 همراهی کند.
[کاپلو ، بکام را در لیست مسافران جام جهانی قرار داد]

امیدهای بکام که به شدت برای دعوت به تیم ملی انگلیس در جام جهانی تلاش می‌کرد، یکشنبه شب به دلیل پاره شدن تاندون آشیل پای چپش در جریان پیروزی یک بر صفر آث میلان مقابل کیه وو، به باد رفت.

فابیو کاپلو پس از این اتفاق به بکام گفته است که برای دلگرمی دیگر بازیکنان یا به عنوان سفیر پیشنهاد میزبانی جام جهانی 2018 انگلیس، می تواند تیم ملی این کشور را در آفریقای جنوبی همراهی کند.

کاپلو در این باره گفت: با بکام صحبت کردم، او بازیکن حرفه ای بزرگی است که برای حضور در جام جهانی خیلی تلاش کرده بود،‌چرا که از دست دادن او ضربه بزرگی به تیم ملی انگلیس است.در خبرها آمده است که ستاره انگلیسی باشگاه میلان روز گذشته در کلینیک مهیلاینن فنلاند زیر نظر دکتر "ساکاری اوراوا" تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

این پزشک که یکی از توانمندترین پزشکان در شاخه مصدومیت های عضلانی و لیگامنتی است، پس از اتمام این عمل به خبرنگاران گفت، تاندون آشیل بکام کاملا پاره شده بود و عمل جراحی او که حدود 50 دقیقه به طول انجامید با موفقیت به اتمام رسید.به گفته وی، حال عمومی بکام خوب است و در صورتی که روند بهبودش به خوبی پیش برود، می تواند روز چهارشنبه کلینیک را ترک کند.

دکتر اوراوا با وجود این اعلام کرده است که بکام قطعا به جام جهانی نمی رسد چون بهبودی او به زمان زیادی احتیاج دارد. در واقع حداقل سه ماه طول می کشد تا او بتواند به خوبی راه برود.البته حضور بکام در جام جهانی و در مستطیل سبز جذاب تر از حضور او روی نیمکت خواهد بود.

vahidgame
04-06-2010, 17:21
الان یعنی کاپیتان رونی هستش؟

Mohammad King
04-06-2010, 18:37
بله الان رونی هست

Alireza.M67
04-06-2010, 18:52
ایشالله که این دوره تا فینال میریم جامو میگیریم.

حیف شد بکام نرسید به جام جهانی 2010

با این پست داغ دل ما رو تازه کردی .
درسته که بکام نیست ولی بازم انگلیس قهرمانه .

masud-000000
04-06-2010, 19:02
با اجازه هوادارن انگلیس...

خبر فوری: کاپیتان انگلیس مصدوم شد؛ فردیناند غایب جدید جام جهانی

ریو فردیناند کاپیتان تیم ملی انگلیس در جریان تمرینات این تیم دچار مصدومیت شد و شانس حضور در جام جهانی را از دست داد.

سایت گل- ریو فردیناند کاپیتان سه شیرها در جریان تمرینات روز جمعه تیمش از ناحیه زانو مصدوم شد و بلافاصله به بیمارستان روستنبورگ منتقل شد.
فابیو کاپلو سرمربی سه شیرها پیش از اطلاع از شدت مصدومیت کاپیتان تیمش در این رابطه گفت:«خبر بد دیگری داریم. در پایان تمرینات روز جمعه تیم، ریو فردیناند با مشکلی در ناحیه زانو از زمین چمن خارج شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل گردید تا شدت مصدومیتش مورد بررسی قرار بگیرد.»
پس از معاینات صورت گرفته مشخص شد که فردیناند شانس حضور در رقابتهای جام جهانی را از دست خواهد داد.
بدین ترتیب فابیو کاپلو از مایکل داوسون، ستاره باشگاه تاتنهام برای حضور در اردوی سه شیرها دعوت به عمل آورده است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pcforlife
04-06-2010, 19:26
کاپیتان دوم انگلستان جرارده... اون چیزی که ازش میترسیدم رخ داد... فردیناند مصدوم شد...:(

vahidgame
04-06-2010, 19:32
کاپیتان دوم انگلستان جرارده... اون چیزی که ازش میترسیدم رخ داد... فردیناند مصدوم شد...:(
حالا زیادم مهم نیست کاپیتان کی باشه:31:
جرارد هم کاپیتان خیلی خوبیه.سابقه کاپیتانی اونم زیاده.

Mohammad King
04-06-2010, 19:46
پس اینکه کاپلو گفته رونی رهبر تیم چیه؟؟؟

rh.mohammad
04-06-2010, 19:51
با اجازه هوادارن انگلیس...

خبر فوری: کاپیتان انگلیس مصدوم شد؛ فردیناند غایب جدید جام جهانی

ریو فردیناند کاپیتان تیم ملی انگلیس در جریان تمرینات این تیم دچار مصدومیت شد و شانس حضور در جام جهانی را از دست داد.

سایت گل- ریو فردیناند کاپیتان سه شیرها در جریان تمرینات روز جمعه تیمش از ناحیه زانو مصدوم شد و بلافاصله به بیمارستان روستنبورگ منتقل شد.
فابیو کاپلو سرمربی سه شیرها پیش از اطلاع از شدت مصدومیت کاپیتان تیمش در این رابطه گفت:«خبر بد دیگری داریم. در پایان تمرینات روز جمعه تیم، ریو فردیناند با مشکلی در ناحیه زانو از زمین چمن خارج شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل گردید تا شدت مصدومیتش مورد بررسی قرار بگیرد.»
پس از معاینات صورت گرفته مشخص شد که فردیناند شانس حضور در رقابتهای جام جهانی را از دست خواهد داد.
بدین ترتیب فابیو کاپلو از مایکل داوسون، ستاره باشگاه تاتنهام برای حضور در اردوی سه شیرها دعوت به عمل آورده است.

وای خدا:18:
چقدر ناراحت شدم:37:
خیلی دروازبان درست و حسابی داریم بهترین دفامونم مصدوم شد:41:
امسال خیلی امید داشتم انگلیس قهرمان شه.اما با این اتفاق...
یعنی میشه؟:23:

Advanced Ali-001
04-06-2010, 19:54
حالا زیادم مهم نیست کاپیتان کی باشه:31:
جرارد هم کاپیتان خیلی خوبیه.سابقه کاپیتانی اونم زیاده.

وحید جان خواب انگلیسو ببین....:46::د ی
دوستان من برای وین رونی وتیم ملی انگلیس تو جام جهانی آرزوی موفقیت میکنم البته بدون لمپارد مسخره...:20:
ایشا....قهرمان بشه:10:
خوش باشین علی.:11:

Mohammad King
04-06-2010, 19:56
بچه ها هیچ وقت به شکست تیم انگلیس فکر نکنید....

چون حتما ن میبره //

اگر از کاپلو خواسته کاپلو به نظر من خوب موردیه

فینال پیش بینی کردم من 100% میریم فینال جامو میگریم//

vahidgame
04-06-2010, 20:09
وای خدا:18:
چقدر ناراحت شدم:37:
خیلی دروازبان درست و حسابی داریم بهترین دفامونم مصدوم شد:41:
امسال خیلی امید داشتم انگلیس قهرمان شه.اما با این اتفاق...
یعنی میشه؟:23:
اشکالی نداره جان تری هنوز هستش. دفاع های دیگه هم بد نیستن. جایگزین فردیناند ممکنه کرگر باشه.

بچه ها هیچ وقت به شکست تیم انگلیس فکر نکنید....

چون حتما ن میبره //

اگر از کاپلو خواسته کاپلو به نظر من خوب موردیه

فینال پیش بینی کردم من 100% میریم فینال جامو میگریم//
من 100% موافقم. جام برای انگلیس هستش:10:
جرارد خیلی خوش شانسه.الان که احتمالا کاپیتان شده می تونه این جام رو مثل لیگ قهرمانان اروپا بالا ببره.

MORINIO
04-06-2010, 20:51
دوستان من برای وین رونی وتیم ملی انگلیس تو جام جهانی آرزوی موفقیت میکنم البته بدون لمپارد مسخره...:20:

همین لمپارد مسخره اگه نباشه انگلیس باید خواب جام جهانیو ببینه!

گمونم آه جان تری داره اثر میکنه هر کی به جاش کاپیتان میشه مصدوم میشه قبلآ بکام و حالا فردیناند !

Mohammad King
04-06-2010, 22:49
لمپارد یه مهره اصلی تو انگلیس هست...

jyjy
04-06-2010, 23:04
پیر ترین تیم جام جهانی!
فکر نکنم آخه ممکن کم بیارند.:31:

Mohammad King
04-06-2010, 23:08
برای چی باید کم بیارن؟

ما فقط یه بکامو از دست دادیم.

فردیناند هم که فکر نمیکنم زیاد مهم بوده باشه برای انگلیس.

درسته بکام بازیکنه کلیدی بود ولی جبرلن میشه از جاهای دیگه..

پیر ترین تیم جام جهانی!

برا همینه که میگن دود از کنده بلند میشه

vahidgame
04-06-2010, 23:24
پیر ترین تیم جام جهانی!
فکر نکنم آخه ممکن کم بیارند.:31:

همین بازیکنا که سنشون یکمی بالا هستش جزو بهترین بازیکنای دنیا هستن.نمونش همین لمپارد که همیشه توی تیم های منتخب جهانی که انتخاب میشه اسم اون دیده میشه.
در ضمن بازیکنای انگلیس از نظر قوای جسمانی از همه تیم ها قوی ترن و شاید اگر آمار بگیرن میانگین دویدن بالاتری نسبت به تیم های دیگه دارن.

nafas
04-06-2010, 23:56
من تیم دومم انگلیس هست فقط بخاطر رونی :ایکس و لمپارد

عاشق بازی رونیم

hamidkabiri6270
05-06-2010, 00:44
من خودم طرفدار اسپانیام ولی پیش بیینیم اینه که انگلیس توی این جام جهانی قهرمان میشه .فقط و فقط به خاطر فابیو کاپلو.:10:

tatuy
05-06-2010, 01:32
خدا مجله ای که بهترین بازیکن دنیارو سکه یه پول کردو با تمامیه پرسونلاش از رو زمین محو کنه
حالا بیایم فرض کنیم که انگلیس قهرمان میشه که %100 هم میشه
حالا دارن جامو میدنو خدا
نمیتونم جان تریو بدون لمس جام جهانی تصور کنم
خدا............................................ .............................

H.P1366
05-06-2010, 08:24
یه امید قهرمانی تیم سه شیر (که البته به نظر من باید 11 تا شیر بگن)
آقا به نظر من 100% انگیلیس قهرمانه (ان شاء الله)
یه بار با دوستان یه مقایسه بین انگلیس و اسپانیا (که به قول اکثر کارشناسان بهترین تیم مسابقاته) انجام دادیم که خالی از لطف نیست برای شما هم بگم
تو دربازه که صد البته هیچ کس به گرد پای کاسیاس نمی رسه این هیچ
تو خط دفاع اگر انگلیس بهتر نباشه بدتر نیست جان تری (که یکی از سه شیر روی پیراهن است)فردیناند که حیف شد ولی خوب اشکال نداره کرگر هم بازیکن عالی ایه تازه اشلی کل هم هست در کل اسپانیا دفاع چپ نداره انگلیس دفاع راست
تو خط میانی که به نظر من بهتر هم هستند جرارد (که یکی دیگر از سه شیر روی پیراهن است) لمپارد که واقعا معرکست و ... در کل اسپانیا تقریبا هافبک راست نداره که انگلیس تو این زمینه بهتر است
و اما تو حمله با اینکه اسپانیا دو تا از بهترین مهاجمین رو داره ولی وین رونی (که آخرین شیر روی پیراهن است) یه تنه همه رو حریفه
بازم میگم انگلیس قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه به لطف یزدان و بچه ها انگلیس قهرمان میشه انگلیس قهرمان میشه

mx_2dar
05-06-2010, 08:47
فقط انگلیس:31: زنده باد ارتش پادشاهی ملکه الیزابت :31:

elendil
05-06-2010, 09:02
تیم های حریف باید به سوراخ شدن تور دروازه هاشون توسط تیم قدر انگلـــــــــیـــــــــــ س فکر کنن

شــــــــــــــــــــــــ ــــیــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــره

Mohammad King
05-06-2010, 10:03
به گزارش واحد مرکزی خبر،
در پی مصدومیت ریو فردیناند سرگروه تیم ملی فوتبال انگلیس، استیون جرارد بازوبند سرگروهی این تیم را به بازو خواهد بست. فدراسیون فوتبال انگلیس ساعاتی پیش اعلام کرد ریو فردیناند مدافع میانی تیم ملی فوتبال این کشور به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، از حضور در مرحله نهایی رقابت های جام جهانی دو هزار و ده آفریقای جنوبی بازماند.

وی روز جمعه و در جریان تمرینات تیم ملی از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد و احتمالاً‌ بین چهار تا شش هفته باید از میادین ورزشی دور بماند. خبرگزاری فرانسه افزود بدین ترتیب بازوبند سرگروهی تیم ملی فوتبال انگلیس به استیون جرارد خواهد رسید.

---------- Post added at 11:03 AM ---------- Previous post was at 11:02 AM ----------

اتحاديه فوتبال انگليس روز جمعه تاييد كرد : ريو فرديناند كاپيتان تيم ملي اين كشور به دليل آسيب ديدن از ناحيه زانو در جريان تمرينات ، جام جهاني افريقاي جنوبي را از دست خواهد داد .

به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه ، فرديناند در جريان دومين جلسه تمرين انگليس پس از ورود به مركز ورزشي بافوكنگ در منطقه روستنبرگ افريقاي جنوبي از ناحيه رباط پاي چپ دچار مصدوميت شد .

آزمايش اسكن نشان داد كه اين مدافع منچشتر يونايتد چهار تا شش هفته قادر به بازي نخواهد بود و قرار است مايكل داوسون مدافع وسط باشگاه تاتنهام براي پر كردن جاي وي راهي افريقاي جنوبي شود .

در طول جام جهاني ، استيون جرارد به جاي فرديناند كاپيتان انگليس خواهد بود.

فابيو كاپلو سرمربي انگليس گفت : بديهي است كه اين يك خبر بد براي ما بوده و تمام اعضاي تيم براي ريو بسيار متاسف شدند.

وي افزود : اين يك مصدوميت اتفاقي بود و ربطي به نامشاعد بودن زمين تمرين نداشت .

به گزارش واحد مرکزی خبر،
در پی مصدومیت ریو فردیناند سرگروه تیم ملی فوتبال انگلیس، استیون جرارد بازوبند سرگروهی این تیم را به بازو خواهد بست. فدراسیون فوتبال انگلیس ساعاتی پیش اعلام کرد ریو فردیناند مدافع میانی تیم ملی فوتبال این کشور به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، از حضور در مرحله نهایی رقابت های جام جهانی دو هزار و ده آفریقای جنوبی بازماند.

وی روز جمعه و در جریان تمرینات تیم ملی از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد و احتمالاً‌ بین چهار تا شش هفته باید از میادین ورزشی دور بماند. خبرگزاری فرانسه افزود بدین ترتیب بازوبند سرگروهی تیم ملی فوتبال انگلیس به استیون جرارد خواهد رسید.

Advanced Ali-001
05-06-2010, 10:05
همین لمپارد مسخره اگه نباشه انگلیس باید خواب جام جهانیو ببینه!
کاپلو تصمیم میگیره که بازیکنای کدوم تیمو بزاره....:41:
هر من بنویسم به وحید ربطی دراه؟؟؟؟:5:

Mohammad King
05-06-2010, 10:09
توصیه های بکام به ولکات

كاپتان سابق تيم ملي فوتبال انگليس به تئو والكات توصيه كرد با حذف از تيم ملي كنار بيايد تا با تلاش بيشتر بتواند خودش را در سال هاي آينده اين تيم ببيند.
ديويد بكام كه چندين بار جدايي از تيم ملي را به دلايل مختلف تجربه كرده، در پيامي به والكات توصيه كرد: " دنيا به پايان نرسيده است؛ سرت را بالا بگير و سعي كن با ادامه روند رو به رشد، در دوره هاي بعدي به تيم ملي دعوت شوي."

بكام در پيامش به والكات به اين بازيكن جوان توصيه كرد تا با فراموش كردن جام جهاني 2010خودش را براي حضور مقتدرانه در تيم آرسنال آماده كند كه با درخشش در اين تيم بتواند بار ديگر به اردوي تيم ملي بازگردد.

بكام در ادامه اين پيام با اشاره به وضعيت خوب والكات گفت: " درهاي تيم ملي هميشه به روي بازيكنان آماده باز است و والكات با توجه به سن و سال كمي كه دارد مي تواند در سال‌هاي آينده به يكي از بازيكنان كليدي تيم ملي انگليس تبديل شود."
بازيكن سابق تيم‌هاي منچستر يونايتد و رئال مادريد در گفت و گو با روزنامه "ديلي ميرر" عنوان كرد: من خودم اين شرايط را تجربه كرده‌ام و مي دانم اين مساله تا چه حد مي تواند سخت و دشوار باشد اما غصه خوردن و دست روي دست گذاشتن مشكلي را حل نمي كند."
ديويد بكام در جام جهاني 1998 فرانسه، در ديدار مقابل آرژانتين مغلوب زيركي سيمئونه شد و با دريافت كارت قرمز زمين بازي را ترك كرد. به عقيده بسياري از كارشناسان اخراج بكام عامل اصلي حذف انگليس مقابل آرژانتين بود.

كاپيتان سابق تيم ملي انگليس، در جام جهاني 2010 جايي در كادرفني اين تيم ندارد اما با توجه به رابطه خوبي كه با بازيكنان و اعضاي كادرفني دارد، به نوعي رابط بين بازيكنان و مربيان است و مي‌تواند به حل مشكلات احتمالي انگليس در آفريقاي جنوبي بپردازد.

پيش از اين سون گوران اريكسون سرمربي سابق تيم ملي انگليس هم نسبت به حذف تئو والكات از تيم ملي واكنش نشان داده و اين تصميم را شگفت انگيز خوانده بود.

vahidgame
05-06-2010, 11:41
آقا این دوس تا پست با هم یکمی تناقض نداره؟
توی یه پست اشاره کردید که والکات جانشین بکام در جام جهانی هستش.حالا توی پست دیگه اشاره شده بکام گفته که والکات از اینکه از لیست جام جهانی خط خورده نارحت نباشه!
بالاخره والکات هستش یا نه؟
به نظرم لنون می تونه بیشتر تاثیر گذار باشه. الان انگلیس مشکل هافبک دفاعی هم داره. اگه گرت بری نباشه معلوم نیست جاش کی رو می خواد بذاره.

Mohammad King
05-06-2010, 12:26
آقا این دوس تا پست با هم یکمی تناقض نداره؟
توی یه پست اشاره کردید که والکات جانشین بکام در جام جهانی هستش.حالا توی پست دیگه اشاره شده بکام گفته که والکات از اینکه از لیست جام جهانی خط خورده نارحت نباشه!
بالاخره والکات هستش یا نه؟
به نظرم لنون می تونه بیشتر تاثیر گذار باشه. الان انگلیس مشکل هافبک دفاعی هم داره. اگه گرت بری نباشه معلوم نیست جاش کی رو می خواد بذاره.

سلام

درسته حق با شماست اون پست قدیمی تر بوده که ویایشش کردم.

شما اینجا را بخون که جدیده...

Mohammad King
05-06-2010, 12:34
واكنش رسانه‌هاي انگليس به گزينش سرمربي
ميرر: كاپلو با حذف والكات و بنت بمب خبري منفجر كرد
خبرگزاري فارس: حذف بازيكناني همچون تئو والكات از تيم ملي اعزامي انگليس به جام‌جهاني به بمب خبري سرمربي ايتاليايي اين تيم تعبير شد.

به گزارش خبرگزاري فارس پس از اين كه فابيو كاپلو، سرمربي ايتاليايي دو سال اخير انگليس اقدام به كنار گذاشتن نام بازيكناني همچون تئو والكات و دارن بنت از گروه اعزامي به رقابت‌هاي جام جهاني 2010 كرد، نشريات اين كشور واكنش‌هاي تند و سريعي نسبت به اين موضوع داشتند.

روزنامه ديلي‌ميرر در سايت اينترنتي خود از بمب‌ خبري كه مربي 63 ساله تركاند، نام برد.
اين نشريه پس از اعلام اسامي 23 بازيكن مورد نظر كاپلو، در گزارشي كوتاه نوشت: والكات و بنت، و هيچ كس ديگري باور نداشتند كه چنين اتفاقي روي دهد. در حالي كه همه خود را براي كنار گذاشتن احتمالي جو كول از چلسي آماده مي كردند، اين بازيكن مسافر جام شد؛ اما والكات كه چهار سال قبل پديده جوان جام جهاني نام گرفت، بخت سفر را از دست داد.

سرمربي انگليس علاوه بر دو بازيكن نامدار همچنين چهره‌هايي نظير لايتون،‌اسكات پاركر و مايكل داسون را از ليست نفرات مورد نظرش حذف كرد.
تيم انگليس در گروه سوم با آمريكا، الجزاير و اسلووني به رقابت خواهد پرداخت.
پيكارهاي جام جهاني از جمعه 21 خردادماه سال جاري با حضور 32 تيم در 8 گروه آغاز خواهد شد.

vahidgame
05-06-2010, 14:28
بچه ها به این جا یه سر بزنید. اطالاعات و عکسای خیلی خوبی در مورد انگلیس توی اینجا وجود داره:

elendil
05-06-2010, 17:25
بچه ها باید سعی کنم بعد هر بازی کاملتر از هر گروه و کشور دیگه ای باشیم و تا جایی که بشه نقد و بررسی بازی رو انجام بدیم :دی :دی :دی

انگـــــلـــــــیـــــــس شـــــــیــــــــــره

ارمغان جنون
05-06-2010, 18:02
طرفدارای انگبیس لطفا تو تاپیک آلمان بزرگ نیاین چرت و پرت بگین
چون اصلا در حد و اندازه آلمان نیستین
حالا برزیل و آرژانتین و بگید یه چیزی!!

vahidgame
05-06-2010, 18:04
بچه ها باید سعی کنم بعد هر بازی کاملتر از هر گروه و کشور دیگه ای باشیم و تا جایی که بشه نقد و بررسی بازی رو انجام بدیم :دی :دی :دی

موافقم.
من بعد هر بازی یه نقدی می ذارم. برای فینال که حتما با قهرمانی انگلیس همراه میشه من یه نقد 10 صفحه ای می ذارم:31:

چون اصلا در حد و اندازه آلمان نیستین
حالا برزیل و آرژانتین و بگید یه چیزی!!
شما هم حد خودتون رو بدونید. میاید این پستو میدید توقع دارید کسی چیزی نگه:)
شما لازم نیست حد تیم مارو تعیین کنید.دعا کنید تیمتون از گروه خودش بالا بره:5:

elendil
05-06-2010, 18:28

نمیدونم چند سالته !!!

توی این چند ساله که انجمن بودم آدمای زیادی رو دیدم امیدوارم اگه اینا رو میگی حداقل مثه اکثر مشابه تیپ رفتاریت که توی انجمن دیدم بچه باشی نه یه آدم بالغ و بزرگ :41::41:

بهت هم اونور گفتم توهین نشونه کم آوردن و خالی از جواب منطقی بودنه:41:

موافقم.
من بعد هر بازی یه نقدی می ذارم. برای فینال که حتما با قهرمانی انگلیس همراه میشه من یه نقد 10 صفحه ای می ذارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امضا ها رو هماهنگ کنیم کلا هماهنگی رو باید بالاتر ببریم :دی :دی :دی

فک کنم مثلا آخر هر پستی که توی هر تاپیک مربوط به جام جهانی میدیم آخرش مثلا این انگلیس شیره رو بزاریم بدک نباشه نظرات رو بگین نا سلامتی قدرتمون همیشه در حال احیا هستش :دی

ارمغان جنون
05-06-2010, 18:32
موافقم.
من بعد هر بازی یه نقدی می ذارم. برای فینال که حتما با قهرمانی انگلیس همراه میشه من یه نقد 10 صفحه ای می ذارم:31:

شما هم حد خودتون رو بدونید. میاید این پستو میدید توقع دارید کسی چیزی نگه:)
شما لازم نیست حد تیم مارو تعیین کنید.دعا کنید تیمتون از گروه خودش بالا بره:5:
شما برو ببین اول کی اومد تو تاپیک آلمان کاربر الندیل بود یا نه؟که اومد مثلا ما رو تحریک کنه

نمیدونم چند سالته !!!

توی این چند ساله که انجمن بودم آدمای زیادی رو دیدم امیدوارم اگه اینا رو میگی حداقل مثه اکثر مشابه تیپ رفتاریت که توی انجمن دیدم بچه باشی نه یه آدم بالغ و بزرگ :41::41:

بهت هم اونور گفتم توهین نشونه کم آوردن و خالی از جواب منطقی بودنه:41:

فک کنم مثلا آخر هر پستی که توی هر تاپیک مربوط به جام جهانی میدیم آخرش مثلا این انگلیس شیره رو بزاریم بدک نباشه نظرات رو بگین نا سلامتی قدرتمون همیشه در حال احیا هستش :دی

اتفاقا هر کی خیلی سعی می کنه ادای ادم بزرگا رو در بیاره و اینجور چیزا براش مطرحه از همه بچه تره یکیشم شما
البته امیدوارم من اشتباه کرده باشم
ضمنا کسانی که در تایپ کردن از رنگ ها و فونت های غیر از arial استفاده می کنن سنشون کمتره :27:

jyjy
05-06-2010, 18:57
برای چی باید کم بیارن؟

ما فقط یه بکامو از دست دادیم.

فردیناند هم که فکر نمیکنم زیاد مهم بوده باشه برای انگلیس.

درسته بکام بازیکنه کلیدی بود ولی جبرلن میشه از جاهای دیگه..

برا همینه که میگن دود از کنده بلند میشه
توی انگلیس من فقط رونی را قبول دارم اونم که تازه از بند مصدومیت رها شده وبرای اومدن روی فرم زمان میخواد.
در ضمن الان دیگه توی فوتبال دود ازکنده بلند نمیشه.:46:

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

همین بازیکنا که سنشون یکمی بالا هستش جزو بهترین بازیکنای دنیا هستن.نمونش همین لمپارد که همیشه توی تیم های منتخب جهانی که انتخاب میشه اسم اون دیده میشه.
در ضمن بازیکنای انگلیس از نظر قوای جسمانی از همه تیم ها قوی ترن و شاید اگر آمار بگیرن میانگین دویدن بالاتری نسبت به تیم های دیگه دارن.

دویدن تنها و بهترین توی باشگاه بودن ملاک نیست.
خیلی از بازیکن ها که توی باشگاه موفقند توی تیم ملی موفق نیستند.
درضمن جوجه اخر پاییز میشمارند.:46:

sina1415
05-06-2010, 19:13
انگلیس هم مگه طرفدار داره که براش تایپیک زدین

vahidgame
05-06-2010, 19:18

با این اسپم هایی که داده میشه واقعا برای بعضی ها متاسفم....

elendil
05-06-2010, 19:55
ضمنا کسانی که در تایپ کردن از رنگ ها و فونت های غیر از arial استفاده می کنن سنشون کمتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بقیه شو که جواب گرفتی این قسمت هم خودم بهت جواب میدم تا همیشه مغلطه با عقایدت پیدا کنی

رنگ سبز مورد نظر نشون دهنده عقیده ای هست که از پارسال اومد و تا تغییر همین میمونه

<<<<<<<<ما بیشماریم>>>>>>>>>

با این اسپم هایی که داده میشه واقعا برای بعضی ها متاسفم....

وحید جون این آدما که فکر میکنن با اسپم دادنشون احساس هستی میکنن بهتره بدونن چه پست بدن چه پست ندن هرگز نیستن

Mohammad King
05-06-2010, 20:14
سلام

من نمیدونم اصلا ن برای چی کاربرایی که طرف قرار داد نیستن میان الکی اضهار خود نمایی میکنن؟!!!

شما برو ببین اول کی اومد تو تاپیک آلمان کاربر الندیل بود یا نه؟که اومد مثلا ما رو تحریک کنه

اتفاقا هر کی خیلی سعی می کنه ادای ادم بزرگا رو در بیاره و اینجور چیزا براش مطرحه از همه بچه تره یکیشم شما
البته امیدوارم من اشتباه کرده باشم
ضمنا کسانی که در تایپ کردن از رنگ ها و فونت های غیر از arial استفاده می کنن سنشون کمتره :27:
اصلا ن شما به نظر و سلیقه دیگران چه کار دارین که به رنگ و نوع فونت و تایپ ایشون کار داری؟

خوشم نمیاد دیگه تاپیک به این مهمی به محلی واسه بحث تبدیل بشه پس خواهش میکنم دیگه ادامه ندید

توی انگلیس من فقط رونی را قبول دارم اونم که تازه از بند مصدومیت رها شده وبرای اومدن روی فرم زمان میخواد.
در ضمن الان دیگه توی فوتبال دود ازکنده بلند نمیشه.:46:

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

دویدن تنها و بهترین توی باشگاه بودن ملاک نیست.
خیلی از بازیکن ها که توی باشگاه موفقند توی تیم ملی موفق نیستند.
درضمن جوجه اخر پاییز میشمارند.:46:

خودت جواب خودتو دادی...

من نمیدونم شما اینجا چه کاره ای؟!!!

از همه خواهش میکنم دیگه بحثو ادامه ندید ...

از امین میخوام تمام پست های بی ربط را پاک کنه/...

xerxes again
05-06-2010, 20:26
من پیشنهاد می کنم آدرس بگیرین برین یه فصل همدیگه رو بزنین.

Mohammad King
05-06-2010, 20:37
راستی در مورد طرفئاران انگلیس این تاپیک ثابت میکنه که کدوم تیم طرفدار بیشتری داشته:)

Alireza.M67
05-06-2010, 21:13
وحید جون حیف شد که تو هم طرفدار انگلیسی .
کاش طرفدار یه تیم دیگه بودی یکم کل کل میکردیم .:31:

vahidgame
05-06-2010, 21:37
وحید جون حیف شد که تو هم طرفدار انگلیسی .
کاش طرفدار یه تیم دیگه بودی یکم کل کل میکردیم .:31:
اشکالی نداره کل کل ها رو میذاریم برای بعد از جام جهانی که لیگ جزیره شروع میشه:31:
به جاش اینجا با هم طرفدار انگلیس هستیم:10:
این جا تاپیک خیلی خوبی میشه اگه بعضی ها بذارن...

joey jordison
06-06-2010, 00:07
این انگلیس هم زیاد بزرگش کردن:27:هر چند تیم دوست داشتنی هست!
ولی ای کاش بازم با پرتغال میوفتاد حسابی میبردیمتون حال میکردیم:دی

*M!L4D*
06-06-2010, 09:13
این انگلیس هم زیاد بزرگش کردن:27:هر چند تیم دوست داشتنی هست!
ولی ای کاش بازم با پرتغال میوفتاد حسابی میبردیمتون حال میکردیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

ایشالا ایندفعه دیگه حالتونو می گیریم !

pcforlife
06-06-2010, 10:43

کاملا موافقم... اگه دوستان دیگه موافقن، چند تا طرح بزاریم تا در صورت موافقت دوستان یه طرح رو انتخاب کنیم. (نمونش امضای من) یه کار دیکه هم میشه کرد، مثلا میشه کنار امضاهامون (بالاخره هرکی امضاشو دوست داره) یه نشانه‏ی مشترکی از طرفداری انگلیس بزاریم.:20:

ضمنا جام جهانی شروع نشده طرفدارای تیمای دیگه از ترسه انگلیس تاپیک تیمشون رو گم کردن!:27:

Two World Wars.... And .....One World Cup
England.. ♥♥ .England
England....... All .....The Way

behnam_n80
06-06-2010, 10:47
سلام خدمت هولیگان های محترم انگلیسی

mjorh
06-06-2010, 10:49
انگليس بدون اوون به هيچ جايي نمي رسنه . مطمئن باشين.

vahidgame
06-06-2010, 10:54
کاملا موافقم... اگه دوستان دیگه موافقن، چند تا طرح بزاریم تا در صورت موافقت دوستان یه طرح رو انتخاب کنیم. (نمونش امضای من) یه کار دیکه هم میشه کرد، مثلا میشه کنار امضاهامون (بالاخره هرکی امضاشو دوست داره) یه نشانه‏ی مشترکی از طرفداری انگلیس بزاریم.:20:

ضمنا جام جهانی شروع نشده طرفدارای تیمای دیگه از ترسه انگلیس تاپیک تیمشون رو گم کردن!:27:

England.. ♥♥ .England
England....... All .....The Way

من با امضای مشترک صد در صد موافقم.
این امضایی که گذاشتی خوبه. ولی از این بهترم میشه درست کرد.هنوز یه هفته ای وقت داریم:46:

pcforlife
06-06-2010, 10:56
این امضایی که گذاشتی خوبه. ولی از این بهترم میشه درست کرد.هنوز یه هفته ای وقت داریم
آره! البته من امضاهای دیگه هم دارم که ایشالا تو همین تاپیک میزارم...

pcforlife
06-06-2010, 11:32
آماده ایم برای تکرار تاریخ پس از 44 سال! (بگو ایشالا!):دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] England+4+v+West+Germany+2.jpeg

shutdown
06-06-2010, 11:33
اقا فردیناند پر؟؟؟؟

*M!L4D*
06-06-2010, 11:57
اقا فردیناند پر؟؟؟؟

مثل اینکه آره ... میگن تا 6 هقته مصدومه ... !
!
دوستان من میگم یه عکس با حال بزاریم واسه امضا ...!

Mohammad King
06-06-2010, 12:27
این عکسها را نگاه کنید:

H.P1366
06-06-2010, 15:31
دوستان نمی خوام به دعوا دامن بزنم (که اگه می خواستم تو تاپیک آلمان می ذاشتم) ولی خود آلمانی ها هم امید ندارن قهرمان بشن:27:
«"فرانس بکن باوئر" بازيکن افسانه اي فوتبال آلمان گفت که نسبت به موفقيت تيم ملي اين کشور در مسابقات جام جهاني 2010 خوشبين نيست.» به نقل از سایت football3

.German.
06-06-2010, 15:42
همینمون مونده بود که انگلیس قهرمان بشه

H.P1366
06-06-2010, 15:51
این عکس چه طوره؟

vahidgame
06-06-2010, 15:54
بچه ها از این حرفا رو نزدید. باور کنید اینجوری پیش بره کلا انجمنو می بندن:20:
موقعی که انگلیس قهرمان شد اونایی که این حرفارو می زنن می بینیم:46:

mehrdadb3
06-06-2010, 15:59
منم امیدوارم انگلیس قهرمان شه

H.P1366
06-06-2010, 16:11
دوستان همه با هم دست به دعا برداشته و هم نوا با مربی و بازیکنان عزیزمان یک صدا فریاد می زنیم که دیگر بازیکنان تیم ما مصدوم نشوند.:42:
« فابيو کاپلو اظهار داشت: گمان نمي‌کنم خدا عليه ما باشد؛ اما من و اعضا تيم از درگاه او تمنا داريم به ما کمک کرده تا ماجراي مصدومين تمام شود» به نقل از football3

H.P1366
06-06-2010, 19:23
دوستان یه مطلب از مارادونا جالبه بخونید:
« ماردونا تيم آلمان را به ارايه بازي خشن متهم کرد و گفت: شايد اين نوع بازي آنها به دليل ياسي است که بر اين تيم مستولي شده است. :31:
مارادونا تاکيد کرد: فشار تيم ملي آرژانتين باعث شد تا آنان مايوس شده و نتوانند بازي هجومي سازماندهي شده ارايه کنند.
به گفته سرمربي تيم ملي فوتبال آرژانتين، اگر بازيکني نتواند به خاطر فشار رقيب دو پاس درست پشت سرهم بدهد، چنين واکنش هايي را انجام مي دهد.» باز هم به نقل از football3

pcforlife
06-06-2010, 19:31
دوستان نظرتون چیه که امضاهامون ثابت بمونن و این نوار رو کنارش بندازیم؟! سایز امضا هم 350 * 150 باشه؟ بعد اون موقع که وحید طرفدار چلسی عکس لمپارد رو میزاره، لیورپولی ها جرارد رو میزارن، آرسنالی ها هم بازیکن مورد علاقشون و... نمونش امضای من:

اگه موافقید، بگید که فایل psd رو بزارم یا امضاهاتونو با سایزی که گفتم بدین، واستون درستشون کنم و نهایتا اپشون کنم.

راستی تو این لینک ویکی شماره بازیکنا اومده:

راستی وحید کاپیتان دوم هم لمپارده! خوشحال باش!:31::46:

vahidgame
06-06-2010, 19:40
دوستان نظرتون چیه که امضاهامون ثابت بمونن و این نوار رو کنارش بندازیم؟! سایز امضا هم 350 * 150 باشه؟ بعد اون موقع که وحید طرفدار چلسی عکس لمپارد رو میزاره، لیورپولی ها جرارد رو میزارن، آرسنالی ها هم بازیکن مورد علاقشون و... نمونش امضای من:

اگه موافقید، بگید که فایل psd رو بزارم یا امضاهاتونو با سایزی که گفتم بدین، واستون درستشون کنم و نهایتا اپشون کنم.

در مورد امضای مشترک موافقم. ولی حالا چه کاریه هر کسی طرفدار هر باشگاهی هست عکس بازیکن مورد علاقشو بذاره؟ اگه یه عکس از تمام بازیکنان پیدا کنی خیلی بهتره.
در مورد لمپارد هم خبر خیلی خوبی بودش:46: امیدوارم تا قبل فینال جرارد باشه بعدش دو کارته یا مصدوم بشه تا کاپیتان لمپارد باشه و بتونه جامو بالا ببره:31:

farshidshd
06-06-2010, 19:45
آقا خبرای جدید از تیم بزارین چرا همش کل کل میکنین؟

Mohammad King
06-06-2010, 19:51
/همگام با جام جهاني 2010- آفريقاي‌جنوبي/
فرديناند:‌ مرا نفرين كردند تا مصدوم شوم
خبرگزاري فارس: مدافع تيم ملي فوتبال انگليس گفت: فكر مي‌كنم كسي مرا نفرين كرد كه جام جهاني را از دست دادم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ديلي‌اكسپرس، ريو فرديناند اظهار داشت: با مصدوميت پاي چپ‌ام اكنون ديگر شكي ندارم كه كسي از دست من دلخور بوده و مرا مورد لعن و نفرين قرار داده كه با چنين سرنوشت شومي روبرو شدم و فرصت طلايي حضور در جام جهاني را از دست دادم.

كاپيتان تيم انگليس كه دو روز قبل ز ناحيه ليگامنت پاي چپ دچار مصدوميتي شديد شد و بخت حضور در آفريقاي‌جنوبي را از دست داد، از طريق پيني زاهوي، دوست صميمي و سال‌هاي دورش اين جملات را بر زبان آورد. اين مقام كه در عين مدير برنامه‌هاي مدافع تيم منچستريونايتد نيز است،‌ عنوان كرد: وقتي ريو صدمه ديد، اتفاق بسيار تلخي براي او و تيم انگليس روي داد. او مرتب مي گفت و تاكيد مي‌كرد كه كسي او را لعن و نفرين كرده كه اينگونه سرنوشتي پيدا كرده است.
وي افزود: ريو از زمان آسيب ديدگي در حالتي بهت‌زده است. او هنوز نتوانسته وضعيت جاري را درك كند و متوجه شود چه اتفاقي روي داده است.

براساس اظهارات وي، فرديناند حداقل به مدت 6 هفته دور از ميدان خواهد بود و به استراحت خواهد پرداخت. اين در حالي است كه او فصل قبل تنها در 13 بازي ليگ براي يونايتدي‌ها حضور يافت و در باقي اوقات اسير مصدوميت كتف بود.
زاهوي گفت: مشكل پيش‌آمده هيچ ربطي به مصدوميت قبلي وي ندارد. ريو واقعا براي حضور در جام جهاني آماده بود و انگيزه داشت.

در پي وقوع اين رويداد تلخ، فابيو كاپلو،‌ سرمربي انگليس مجبور شد مايكل داسون، عضو تاتنهام را به جاي بازيكن صدمه ديده به اردو فرا بخواند.
اين تيم در گروه سوم با آمريكا، الجزاير و اسلووني به رقابت خواهد پرداخت.
پيكارهاي جام جهاني آفريقاي‌جنوبي از تاريخ 21 خرداد با حضور32تيم در 8 گروه آغاز خواهد شد.
انتهاي پيام/

pcforlife
06-06-2010, 19:55
اگه یه عکس از تمام بازیکنان پیدا کنی خیلی بهتره.
آخه تو این سایز کوچیک، یه عکس دسته جمعی باشه، هیچی ازش معلوم نمیشه! بعد منظور من از طرفدارای تیما اینه که باتبع وحید لمپارد رو از رونی بیشتر دوست داره... ولی وقتی بازیکن رو میزاری و لوگوی تیم ملی انگلیس رو میزاری بغلش، یه اتحاد باحالی به وجود میاد...

امیدوارم تا قبل فینال جرارد باشه بعدش دو کارته یا مصدوم بشه تا کاپیتان لمپارد باشه و بتونه جامو بالا ببره:31:
:27:
من ترجیح میدادم لمپارد کاپیتان باشه به خصوص شماره 8 واسه اونه (عاشق عدد 8 هستم!):31: حالا شده دیگه! ایشالا قهرمانیم!:40:

Mohammad King
06-06-2010, 20:00
پس از مصدوميت فرديناند،
كاپلو: شيوه‌ام را عوض نخواهم كرد

فابيو كاپلو گفت: تصميمي براي ممانعت از مصدوميت بازيكنان كليدي‌ام ندارم و شيوه‌ام را عوض نخواهم كرد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از مصدوميت ريوفرديناند كاپيتان تيم ملي انگليس كه در جريان يك جلسه تمريني و در اثر تكل خشن اميل هسكي اتفاق افتاد و يك شوك بزرگ را به انگليسي‌ها وارد كرد، به نظر مي‌رسيد كاپلو در فاصله چند روز مانده به آغاز جام جهاني ريسك كند و در بازي تداركاتي پيش‌ رو به بازيكنان اصلي خود استراحت دهد تا به سرنوشت فرديناند دچار نشوند.
اما سرمربي ايتاليايي انگليس در عين شگفتي در تازه‌ترين سخنانش اظهار كرد: من مي‌دانم چه اتفاقي ممكن است بيفتد. شما در اين شرايط چه مي‌كنيد؟ شنا مي‌كنيد و بازي نمي‌كنيد؟! شما بايد به تمرين ادامه دهيد. بعضي اوقات شما مي‌خواهيد كه مراقب باشيد تا اتفاقي رخ ندهد اما اين كار ديگر جواب نمي‌دهد.
قرار است عصر دوشنبه شاگردان كاپلو در آخرين بازي دوستانه خود قبل از رويارويي با آمريكا در برابر يك تيم محلي قرار بگيرند كه احتمال مي‌رفت كاپلو براي بازيكنان خود نظير روني، جرارد و لمپارد استراحت كامل در نظر بگيرد.
اما دن فابيو با اشاره به اينكه من شيوه خودم را عوض نمي‌كنم، تصريح كرد: شما از آينده خبر نداريد. من بايد تمام بازيكناني كه قرار است دربرابر آمريكا بازي كنند را 45 يا 60 دقيقه بازي دهم. شايد اين يك ريسك بزرگ باشد. ما بايد مراقب بازيكنانمان باشيم اما در عين حال بايد براي آن بازي نيز آماده شويم.
كاپلو ادامه داد: من واقعا براي ريو متاسفم. داستان او مثل اين است كه شما يك سال تلاش و تمرين كنيد و ناگهان آن اتفاق بيفتد. اين نشان مي‌دهد كه بازي در جام جهاني اصلا ساده نيست.
سرمربي سابق ميلان، يوونتوس و رئال مادريد افزود: بزرگترين تفاوت ميان من و بازيكنان اين است كه من به عنوان يك سرمربي براي چنين اتفاق و مصدوميتي آماده بودم. من تنها اميدوار بودم كه اين اتفاق در حين يك مسابقه بيفتد نه تمرين.
دن فابيو در مورد تركيب اصلي‌اش در بازي شنبه آينده گفت: من كم و بيش 11 مرد اول خود را مي‌شناسم اما آن را نخواهم گفت.
وي ادامه داد: ريو در ميان 11 مرد اصلي من بود اما حالا بهتر است كه ديگر به آن فكر نكنيم. با مصدوميت مدافع منچستر، كاپلو بايد از ميان ماتيوآپسون، لدلي كينگ، جيمي كارگر و مايكل واسون يكي را جايگزين كند.

---------- Post added at 09:00 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

پس از مصدوميت شديد ريو فرديناند از ناحيه زانو و ترك خاك آفريقاي جنوبي جانشين وي مشخص شد.

مايكل دائوسن مدافع با تجربه تاتنهام هاتسپر انگليس با اولين پرواز به سمت آفريقاي جنوي حركت كرد.
دائوسن در تمرين انگليس با ساير بازيكنان آشنا شد و رسما كار خود را در جام 2010 آغاز كرد.
با رفتن فرديناند، كاپيتان تيم ملي انگليس نيز استيون جرارد خواهد بود.

Alireza.M67
06-06-2010, 20:25

کار قشنگیه من که هستم .
ولی یه عکس توی امضای ray milad 007 هست که خیلی قشنگه .
به نظر من از ایشون بخوایم عکسشو بده تا همه تو امضامون استفاده کنیم .
(البته همین عکس شما هم خداییش خیلی شاخه ) :10:

Amin
06-06-2010, 22:52
سلام
لطفا تمومش کنید
هم با بچه های این تاپیک هستم
هم بچه های تاپیک های دیگه که میان اینجا کل کل و توهین میکنن

*M!L4D*
06-06-2010, 22:57
کار قشنگیه من که هستم .
ولی یه عکس توی امضای ray milad 007 هست که خیلی قشنگه .
به نظر من از ایشون بخوایم عکسشو بده تا همه تو امضامون استفاده کنیم .
(البته همین عکس شما هم خداییش خیلی شاخه ) :10:
سلام
به نظر من این عکسی که حسین ( pcforlife ) گذاشت خیلی توپه ...
...
سایزش خوبه ...!
میگم چون بکام مصدوم شد کله ی لمپارد یا جراردو بزاریم رو کله بکام با فتو شاپ :دی

pcforlife
07-06-2010, 06:55
به نظر من این عکسی که حسین ( pcforlife ) گذاشت خیلی توپه ...

مرسی میلاد جان! لطف داری! خداییش امضای تو هم خیلی باحاله، یه جوری آدمو میبره به گذشته!:20:
دوستان اگه موافقید طرحو اجرا کنیم! بعد انگلیسی های تاپیک چقدر کمن!:13::20:
الان مثلا واسه نمونه من یه امضای دیگه رو هم اینجا میزارم که در کلا شباهت امضاها تو نوار سمت راست، امضا رو جذاب می کنه:

H.P1366
07-06-2010, 07:22
دوستان اینا چه طوره

اگر خوب بودن بگین تا کوچیکشون کنم و بذارم اگرم نه که هر چی شما بگین ولی من نظر خودم این بود که یه عکس باشه که توش سه نفر به نمایندگی سه شیر انگلیس باشن (ترجیحا رونی جرارد و لمپارد)

vahidgame
07-06-2010, 08:06
به نظر من که عکسای مناسبی هستن. مخصوصا آخری که به نظرم خیلی خوبه. اگه سایز کوچیک اینارو بذارید خیلی خوب میشه:46:

*M!L4D*
07-06-2010, 09:17
این عکسا خوبن ... سومی و چهارمی عالین ... بقیه دوستان هم نظر بدن :46:

---------- Post added at 10:17 AM ---------- Previous post was at 10:13 AM ----------

مرسی میلاد جان! لطف داری! خداییش امضای تو هم خیلی باحاله، یه جوری آدمو میبره به گذشته!:20:
دوستان اگه موافقید طرحو اجرا کنیم! بعد انگلیسی های تاپیک چقدر کمن!:13::20:
الان مثلا واسه نمونه من یه امضای دیگه رو هم اینجا میزارم که در کلا شباهت امضاها تو نوار سمت راست، امضا رو جذاب می کنه:

حسین جون من با اجازت این رونی رو میزارم تو امضا ... :46:
وحید جون تو هم لمپاردو بزار ...:20:

vahidgame
07-06-2010, 09:24
این عکسا خوبن ... سومی و چهارمی عالین ... بقیه دوستان هم نظر بدن :46:

---------- Post added at 10:17 AM ---------- Previous post was at 10:13 AM ----------

حسین جون من با اجازت این رونی رو میزارم تو امضا ... :46:
وحید جون تو هم لمپاردو بزار ...:20:
باشه منم الان می ذارمش. امضای واقعا قشنگیه.
فقط اگه یه متنی هم انتخاب کنیم بالاش بذاریم خیلی خوب میشه:46:

H.P1366
07-06-2010, 10:10
دوستان اینم دوتا دیگه که به نظر خودم خیلی به درد امضامون می خوره

به نظرم اینا دیگه خوبن من خودم یکی از اینا رو میذارم شاید دومی رو

LORD GAMES
07-06-2010, 10:12
سلام به تمام بروبچ p30
منم طرفدار اينگليس هستم و از هيمن جا قهرماني رو به تمام اينگليسي هاي عزيز تبريك ميگم :10:

vahidgame
07-06-2010, 10:14
دوستان اینم دوتا دیگه که به نظر خودم خیلی به درد امضامون می خوره
خوبه. فقط یکمی کیفیتش پایینه.

H.P1366
07-06-2010, 10:19
خوبه. فقط یکمی کیفیتش پایینه.
خوب وقتی قراره 350*150 باشه با سایز کمتر از 30 کیلو چه انتظاری دارین
البته باز هم قابل تشخیص است که همین مهمه
راستی نظرتون راجع به متنی که نوشتم چیه

*M!L4D*
07-06-2010, 11:17
راستی نظرتون راجع به متنی که نوشتم چیه
متنش خوبه ...
ببینیم بچه های دیگه چی میگن :20:

marvan zhao
07-06-2010, 11:18
عشق است انگلیس ولی بعد از فرانسه

Ezel
07-06-2010, 11:41
فرانك لمپارد: من پنالتي زن اول انگليس هستم

سايت گل- فرانك لمپارد، ستاره تيم ملي انگليس، تاكيد كرد علي رغم از دست دادن دو پنالتي اخرش، همچنان پنالتي زن اول سه شيرها خواهد ماند و به اين ترتيب جوان منتقدانش را داد.

اين بازيكن 31 ساله در فينال جام حذفي در مقابل پورتسموث پنالتي اش را خراب كرد و چند روز پيش نيز در ديدار دوستانه تيم هاي ملي انگليس و ژاپن، توپ را به دست دروازه بان حريف كوبيد.

با اين وجود او تاكيد كرد كه مي تواند فشارها را تحمل كند و همچنان نقش پنالتي زن اصلي سه شيرها را برعهده داشته باشد. اين درحالي است كه گفته مي شود وين روني از كاپلو خواسته او را مامور زدن پنالتي ها كند.

لمپارد در مصاحبه با پرس آسوسي ايشن گفت:" روني در اين مورد چيزي نگفته. درواقع او به اين مسئله كاري ندارد. ديگران نيز در مورد اين مسئله صحبت نكردند. من شنيدم كه سرمربي گفت من همچنان پنالتي زن اول هستم و از اين مسئله خيلي خوشحالم. من هنوز از اعتماد به نفس لازم برخوردارم. اين كاملا طبيعي است كه بعضي پنالتي ها را خراب كنيد.

من در يك بازي دوستانه پنالتي خراب كردم كه اهميت چنداني ندارد. من در تمرينات روي ضربات پنالتي نيز كار مي كنم و اميدوارم كه بهتر شوم."

*M!L4D*
07-06-2010, 11:51
لمپارد پنالتی هاشو عالی میزنه ... امیدوارم تو جام جهانی اصلا پنالتی خراب نکنیم چه لمپارد چه رونی

H.P1366
07-06-2010, 12:06
فرديناند تا يكشنبه در تيم انگليس مي‌ماند خبرگزاري فارس: كاپيتان مصدوم تيم ملي انگليس تا انجام اولين بازي در جام‌جهاني در محل اردوي تيمش خواهد ماند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اينديپندنت،‌ ريو فرديناند كه در پايان هفته گذشته از ناحيه زانو دچار مصدوميت شديد شد و بخت حضور در آفريقاي‌جنوبي را از دست داد، گفت: با توجه به موقعيت حساس تيم، تا يكشنبه آينده در اردو مي‌مانم و بعد راهي كشور خواهم شد.
اين عضو منچستر يونايتد افزود: قصدم از ادامه حضور در اردو با وجود مصدوميت، بودن در جمع تيم ملي براي جلوگيري از تنش يا حاشيه است. با فابيو كاپلو، سرمربي تيم هماهنگي‌هاي لازمه صورت گرفته است.

Alireza.M67
07-06-2010, 12:34
منم با اجازه دوستان واسه خودم یکی درست کردم .

ایده ی گذاشتن اون آرم کنار هر عکس قشنگ بود . واسه هر کی بود دمش گرم .

Mohammad King
07-06-2010, 13:01
سلام

منم اینو میزارم..و ولی اگر میتونستین یه عکس قشنگتر از لمپارد درست میکردین خیلی قشنگ میشد.

فعلن اینو میزارم

H.P1366
07-06-2010, 13:26
جرارد: بدون "فرديناند" هم موفق مي‌شويم
استيون جرارد به مردم كشورش اطمينان داد تيم ملي انگليس با دست پر از آفريقاي جنوبي باز خواهد گشت.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كاپيتان جديد تيم ملي انگليس با اطمينان از درخشش در آفريقاي جنوبي خبر داد و گفت: تيم ما آنقدر بزرگ و با تجربه است كه غيبت يك بازيكن تاثيري در عملكرد تيم ملي انگليس در آفريقاي جنوبي نخواهد داشت.

ريو فرديناند در تمرين تيم ملي انگليس از ناحيه رابط صيلبي زانو دچار آسيب ديدگي شد و جام جهاني را از دست داد.
استيون جرارد با ابراز تاسف از وضعيت فرديناند گفت: خبر بسيار ناراحت كننده اي بود. اميدوارم ريو هر چه زودتر سلامتي اش را به دست آورد و به ما ملحق شود. اما من مطمئنم انگليس بدون او هم مي تواند در جام جهاني موفق باشد.
جرارد كه وظيفه هدايت تيم ملي انگليس را در آفريقاي جنوبي بر عهده خواهد داشت، درباره وضعيت اردوي تيم ملي گفت: آسيب ديدگي ريو همه ما را ناراحت كرد. اما همه مي خواهيم در جام جهاني موفق شويم و موفقيت را به او هديه كنيم.
كاپيتاني در تيمي مانند انگليس آرزوي هر بازيكني است و من خيلي خوشحالم كه به اين افتخار بزرگ دست پيدا كرده‌ام. اميدوار لياقت بستن بازوبند كاپيتاني را داشته باشم. با آسيب ديدگي جرارد اين سومين باري است كه بازوند كاپيتاني بين بازيكنان دست به دست مي شود.
جرارد درباره ادعاي "ريو فرديناند" گفت: با او موافقم. آسيب ديدگي آن هم در اين بازده زماني تنها مي تواند به دليل بد شانسي باشد.
ريو فرديناند پيش از اين اعلام كرده بود: فكر مي كنم جادو شده ام.

mx_2dar
07-06-2010, 13:45
تقدیم به تمام هوادارن دو آتیشه تیم انگلیس:31: خیلی از عکسش خوشم میاد کسی جرات داره بیاد تو تاپیک :27:

H.P1366
07-06-2010, 14:17
نگاهي به گروه سوم؛ روياي مردان انگليسي
هنوز چهار روز ديگر به شروع نوزدهمين دوره جام جهاني فوتبال در آفريقاي جنوبي فرصت باقي است. رقابت‌هايي که مردم و رسانه هاي انگليس انتظار دارند، در پايانش انتظار 44 ساله‌شان براي تکرار عنوان قهرماني 1966 پايان يابد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، انگليس، آمريکا، الجزاير و اسلووني چهار تيم حاضر در گروه سوم رقابت هاي جام جهاني به ميزباني آفريقاي جنوبي را تشکيل مي دهند.

** انگليس
قهرماني، خواسته هواداران و رسانه ها از تيم ملي فوتبال انگليس است. مردان فابيو کاپلو به نظر همان اندازه به قهرماني نزديک هستند که تيم سال 1966 انگليس به آن نزديک بود. همان تيمي که تنها قهرماني انگليسي ها را در جام هاي جهاني رقم زد. نکته جالب رقابت ها در آفريقاي جنوبي آن است که شايد در دور يک هشتم نهايي، فينال سال 1966 چهل و چهار سال بعد ميان انگليس و آلمان تکرار شود.

- مربي
هيجان کار با فابيو کاپلو باعث شده است تا فوتبال دوستان در سرزمين مادري فوتبال سخت اميدوار باشند، روند پي در پي ناکامي هايشان اين بار در آفريقاي جنوبي به سر خواهد رسيد. اکنون اين مربي 63 ساله بايد نشان دهد که مي تواند بر دو ضعف تاريخي انگليسي ها چيره شود: ضربه هاي اعصاب خرد کن پنالتي و آمار وحشتناک دروازه بان هاي انگليسي.

- ستاره
وين روني. مهاجم 24 ساله منچستر يونايتد با شياطين سرخ فصلي فوق العاده را سپري کرد و در پايان هم به عنوان بازيکن برگزيده سال معرفي شد. او در عين حال هواداران فوتبال در بريتانيا را نگران هم مي کند. همان نگراني که از رقابت هاي پاياني همين فصل به وجود آمد و هنوز هم ادامه دارد. آسيبي که به از دست دادن رقابت هاي پاياني فصل انجاميد. او در اين باره مي گويد: "به همين خاطر در جام جهاني شاداب تر هستم."

- پيش بيني
انگليس رقابت هاي مقدماتي را بسيار خوب پشت سر گذاشت. با 9 برد در 10 مسابقه. "دن فابيو" ترکيب درستي را پيدا کرد و تيمي را با خود به آفريقا مي برد که به کمتر از قهرماني فکر نمي کند. در کنار ستاره اي همچون وين روني که در شرايط خوبي به سر مي برد، لمپارد و جرارد هم هستند. با اين حال گرت بري نقشي انکار ناپذير را در سيستم کاپلو بر عهده دارد. بازيکني چند پستي از منچستر سيتي که قرار است براي جرارد و لمپارد براي حمله فضا سازي کند. اما حضور او در آفريقا با ترديدهاي فراواني رو به رو بوده است. انگليس در دور گروهي مشکلي ندارد و صدر نشين گروهش شد. اما در نهايت به آلمان بر خواهد خورد. شايد هم دوباره همان کابوس هميشگي: ضربه هاي پنالتي. توني مابرت کارشناس يورو اسپورت مي گويد: "فکر مي کنم، انگليس در تئوري مي تواند قهرمان جام جهاني باشد اما آنها از پس اين کار بر نخواهند آمد."

*M!L4D*
07-06-2010, 14:18
سلام خوب اومدم دیدم که یکی دو تا از پست هام پاک شده و امین هم یه تاپیک مهم زده و گفته قبل از پست زدن این تاپیک را مطالعه کنید.
منتها من نمی دونم چرا پریروز که این همه تو تاپیک آلمان همه میومدن اسپم میدادن و چرت و پرت میگفتن کسی کاری نمی کرد و از این تذکرها نمی داد انگار که فحش دادن به آلمان مستحبه!
بگذریم به هر حال اون تذکری که امین داده خیلی خوبه و بیشتر از همه به نفع تاپیک آلمان هست چون دیگه طرفدارای تیمایی که آلمان همیشه تیم مورد علاقشونو برده یا کلا نادان هستن نمیان اسپم کنن و چرت و پرت بگن تا ما هم مجبور بشیم بیایم جوابشونو منطقی تو تاپیک خودشون بدیم و بعد اونا هم عوض جواب دادن به خود ما توهین کنن!

ضمنا در مورد اون خبری که در مورد صحبت های بکن بائر گذاشته بودین اون خبر بد ترجمه شده بوده من پیگیری کردم دیدم صحبت اصلیش این بوده که با این مصدومین شانس آلمان کمتر شده نگفته دیگه شانسی نداره!
چون مشخص هم هست که اسطوره فوتبال آلمان همچین حرفی نمیاد بزنه همون مصاحبه هم که کرده برای روحیه دادن بوده و از بین بردن غرور کاذب در بازیکنان

داداش لحنت یجوریه ...
شما که خودتو end منطق می دونی بیخیال شو و برو ...

H.P1366
07-06-2010, 14:56
مارچلو ليپي، وين روني را يكي از بهترين بازيكنان حال حاضر فوتبال جهان دانست و گفت: روني مي‌تواند انگليس را به مقام قهرماني جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي برساند.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مارچلو ليپي كه تحت تاثير عملكرد فوق‌العاده وين روني در تيم منچستريونايتد قرار گرفته است، درباره او گفت: توانايي‌هاي وين روني بر هيچ كس پوشيده نيست. او از قدرت ذهني بالايي در زمين برخوردار است و در هر لحظه بهترين تصميم را مي‌گيرد.
سرمربي تيم ملي ايتاليا از رويارويي احتمالي تيم كشورش با تيم ملي انگليس در مرحله حذفي جام جهاني استقبال كرد و گفت: هميشه دوست داشتم مقابل انگليس قرار بگيريم زيرا بازي بسيار جذاب و تماشايي خواهد بود.
مهاجم شياطين سرخ به عقيده بسياري از كارشناسان، يكي از ستاره‌هاي جام جهاني 2010 خواهد بود.
مارچلو ليپي در ادامه گفت: وين روني براي انگليسي‌ها يك وزنه روحي است. روني بي‌ترديد در كنار ليونل مسي و كريستيانو رونالدو يكي از بهترين بازيكنان دنيا است.

elendil
07-06-2010, 16:47
مارچلو ليپي، وين روني را يكي از بهترين بازيكنان حال حاضر فوتبال جهان دانست و گفت: روني مي‌تواند انگليس را به مقام قهرماني جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي برساند.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مارچلو ليپي كه تحت تاثير عملكرد فوق‌العاده وين روني در تيم منچستريونايتد قرار گرفته است، درباره او گفت: توانايي‌هاي وين روني بر هيچ كس پوشيده نيست. او از قدرت ذهني بالايي در زمين برخوردار است و در هر لحظه بهترين تصميم را مي‌گيرد.
سرمربي تيم ملي ايتاليا از رويارويي احتمالي تيم كشورش با تيم ملي انگليس در مرحله حذفي جام جهاني استقبال كرد و گفت: هميشه دوست داشتم مقابل انگليس قرار بگيريم زيرا بازي بسيار جذاب و تماشايي خواهد بود.
مهاجم شياطين سرخ به عقيده بسياري از كارشناسان، يكي از ستاره‌هاي جام جهاني 2010 خواهد بود.
مارچلو ليپي در ادامه گفت: وين روني براي انگليسي‌ها يك وزنه روحي است. روني بي‌ترديد در كنار ليونل مسي و كريستيانو رونالدو يكي از بهترين بازيكنان دنيا است.

من مطمئنم اگه رونی بتونه مثل حضورش تو منچستر ( بازی های اخیر رو به خاطر مصدومیت کنار بزارین ) عمل کنه میتونه انگلیس رو به راحتی تا فینال هم پیش ببره از نظر جسمی که خیلی از مسی و کریس رونالدو سر تره از نظر ذهنی درسته به اشخاصی مثل ژاوی و مسی نمیرسه ولی باز هم توی 3 تا فوروارد بزرگ جهان جا داره و این بر کسی پوشیده نیست

yuseph
07-06-2010, 18:52
تقدیم به تمام هوادارن دو آتیشه تیم انگلیس:31: خیلی از عکسش خوشم میاد کسی جرات داره بیاد تو تاپیک :27:
سلام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب اومدم یچیزی بگم......
خدایش من نگران سلامتی روحی وجسمانیتون حین وبعداز برگزاری جام هستم.:31:
هنوز هم برای تغییرعقیده وقت هست.
دوستان،عصبانی نشین.فقط یک کم به جای عصبانیت ،واقعبین بشید.همین:31:(شوخی بود)
هرکی هم قهرمان بشه،بشه،مهم اینکه ما درکنار هم خوش وشاد بودیم وهستیم.
امیدوارم طلسم انگلیس بشکندو دراین جام موفق ضاهر بشه:20:(جدی بود)
البته فقط موفقیت،نه قهرمانی،چون میدونیدکه قهرمانی متعلق به آلمان است وبس.:31: (نه جدی نه شوخی)

pcforlife
07-06-2010, 20:10
سلام
از استقبال همه طرفدارای انگلیس تو فروم ممنونم!:11: طرح من زیاد هم فوق العاده نبود، بیشتر استقبال شما اونو ارزشمند کردش!:10: بازم ممنون!:40:
دوستان واسه اینکه امضاتون با کیفیت دربیاد فایل psd نوار کنار امضاهاتون رو از اینجا بگیرید:

ایشالا امسال لوگوی ورلد کاپ میشه پرچم انگلیس مثل امضای پایین:

بعد نظرتون راجع به جمله زیر که قشنگترین بیت! از شعر معروف Three Lions برداشت شده، چیه؟! به نظر من که فوق العادست!

!Three Lions On A Shirt
!Jules Rimet Still Gleaming

یاعلی:11:

vahidgame
07-06-2010, 20:28
سلام
از استقبال همه طرفدارای انگلیس تو فروم ممنونم!:11: طرح من زیاد هم فوق العاده نبود، بیشتر استقبال شما اونو ارزشمند کردش!:10: بازم ممنون!:40:
دوستان واسه اینکه امضاتون با کیفیت دربیاد فایل psd نوار کنار امضاهاتون رو از اینجا بگیرید:

ایشالا امسال لوگوی ورلد کاپ میشه پرچم انگلیس مثل امضای پایین:

بعد نظرتون راجع به جمله زیر که قشنگترین بیت! از شعر معروف Three Lions برداشت شده، چیه؟! به نظر من که فوق العادست!

!Three Lions On A Shirt

مرسی:11:
به نظرم این متن خوبی هست. بقیه دوستان هم بیان نظر بدن اگه دوس داشتن همینو بذاریم برای امضا.
راستی اگه برای لمپارد یه امضای قشنگتر درست می کردی خیلی خوب می شدش. اینی که درست کردی در حد و اندازه های لمپارد نیست:31:
جدی اگه یه دونه بهتر از لمپارد درست کنی خیلی خوب میشه. ممنون:11:

pcforlife
07-06-2010, 20:30
اینم یه والپیپر توپ واسه دوستان انگلیسی:31::27: ( با کمال احترام به طرفدارای آلمانی، ازشون خواهش می کنم شاکی نشن !:20::10:):

pcforlife
07-06-2010, 21:05
راستی اگه برای لمپارد یه امضای قشنگتر درست می کردی خیلی خوب می شدش. اینی که درست کردی در حد و اندازه های لمپارد نیست:31:
جدی اگه یه دونه بهتر از لمپارد درست کنی خیلی خوب میشه. ممنون:11:
ببین این امضا در حد و اندازه های :31:لمپارد هست؟:20:خوبه؟:46::5:

vahidgame
07-06-2010, 21:14
ببین این امضا در حد و اندازه های :31:لمپارد هست؟:20:خوبه؟:46::5:

آره خیلی خوبه.این کیفیتش بالاتره. مرسی:10:
راستی دوستان نظر خودشون رو راجع به اون متن بگن. اگه همه موافق باشن اونو می ذاریم بالای امضامون:46:

soheiltaker
07-06-2010, 23:40
عشق است انگليس و هر چي انگليسيه ...:11::40:
ما عاشق انگليسم ... يعني واقعا عاشقم ...:40:
خوشحالم كه اينجارو پيدا كردم ...
ولي بچه ها من يه كم نگرانم ... مخصوصا الان كه ديگه يه خبرو همين جا خوندم خيلي حالم گرفته شد ...
نه فرديناندو داريم ... نه جان تري ... نه بكهام ... نه اوون ...
يه كم اين مصدوميت ها نگران كنندس :41:

vahidgame
07-06-2010, 23:46
عشق است انگليس و هر چي انگليسيه ...:11::40:
ما عاشق انگليسم ... يعني واقعا عاشقم ...:40:
خوشحالم كه اينجارو پيدا كردم ...
ولي بچه ها من يه كم نگرانم ... مخصوصا الان كه ديگه يه خبرو همين جا خوندم خيلي حالم گرفته شد ...
نه فرديناندو داريم ... نه جان تري ... نه بكهام ... نه اوون ...
يه كم اين مصدوميت ها نگران كنندس :41:
سهیل جان به اینجا خوش اومدی:40:
جان تری هستش.اوون الان کلا شرایط خوبی نداره اگه مصدوم هم نبود دعوت نمی شد.ولی نبود فردیناند و بکام خیلی احساس میشه.

pcforlife
07-06-2010, 23:46
!Three Lions On A Shirt

واسه اینکه حس این جمله رو درک کنید این آهنگ رو دانلود کنید!:20:

yuseph
08-06-2010, 00:24
اینم یه والپیپر توپ واسه دوستان انگلیسی:31::27: ( با کمال احترام به طرفدارای آلمانی، ازشون خواهش می کنم شاکی نشن !:20::10:):

یک عکس ، یک خاطره

مسابقه آلمان و انگلستان در نیمه نهایی جام جهانی 1990 یکی از بازیهای کلاسیک تاریخ جام جهانی است. در این ماراتون فوتبال، دو تیم در پایان 120 دقیقه جدال پایاپای و نفس گیر به تساوی 1-1 رضایت دادند. گل آلمان را اولاف تون در آغاز نیمه دوم و گل انگلستان را گری لینه کر در اواخر نیمه دوم بازی به ثمر رساند. در اواخر وقت اضافی اول بازی، کریس وادل با ضربه ای زیبا، تیر دروازه آلمان را به لرزه درآورد و در نیمه دوم وقت اضافه، شوت گیدو بوخوالد آلمانی به تیر دروازه انگلستان اصابت کرد. کار به ضربات پنالتی کشیده شد. سه پنالتی اول هر دو تیم به ثمر رسید و استوارت پیرس مامور زدن چهارمین ضربه پنالتی انگلستان شد. ضربه پیرس را بودو ایلگنر، دروازه بان آلمان، مهار کرد. پس از به ثمر رسیدن چهارمین پنالتی آلمان، کریس وادل برای زدن آخرین پنالتی انگلیسی ها پشت توپ قرار گرفت. پنالتی وادل باید گل می شد تا انگلستان کماکان برای رسیدن به فینال امید داشته باشد. اما ضربه کریس وادل خوش تکنیک در کمال تعجب با فاصله زیاد از بالای دروازه راهی اوت شد و انگلستان فینال رم را از دست داد. پس از این بازی، یکی از مطبوعات انگلستان در ستون ظنز خود نوشت: توپ شوت شده توسط وادل در پنجمین پنالتی انگلستان، از زمین بازی خارج شده و طبق آخرین اخبار، بپس از خروج از جو زمین، به سرعت در فضا در حال حرکت است!

در عکس، ماتیوس در حال دلداری دادن به کریس وادل مغموم است و پشت سر این دو نفر، بازیکنان آلمان بر روی بودو ایلگنر و احتمالاً اولاف تون، حلقه شادی تشکیل داده اند. برتهولد با شماره 14 و اسپ مایر با شلوار ورزشی آبی رنگ، در حلقه شادی آلمانی ها قابل تشخیص اند.

mx_2dar
08-06-2010, 00:33
سلام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب اومدم یچیزی بگم......
خدایش من نگران سلامتی روحی وجسمانیتون حین وبعداز برگزاری جام هستم.:31:
هنوز هم برای تغییرعقیده وقت هست.
دوستان،عصبانی نشین.فقط یک کم به جای عصبانیت ،واقعبین بشید.همین:31:(شوخی بود)
هرکی هم قهرمان بشه،بشه،مهم اینکه ما درکنار هم خوش وشاد بودیم وهستیم.
امیدوارم طلسم انگلیس بشکندو دراین جام موفق ضاهر بشه:20:(جدی بود)
البته فقط موفقیت،نه قهرمانی،چون میدونیدکه قهرمانی متعلق به آلمان است وبس.:31: (نه جدی نه شوخی)

اگر کاپلو با جام از افریقا نیاد افریقا و کاپلو رو باهم اتیش می زنیم :31:
خیلی خودتونو دست بالا گرفتین فعلا انگلیس تیم کهکشانیه با کاپلو هم قهرمانیم :31:

vahidgame
08-06-2010, 00:38
انگلیس تیمش ابر کهکشانیه:40:
طرفدارای تیمای دیگه خاطراتشون رو توی تاپیک تیم خودشون تعریف کنن. یه پستتو معمولا دو بار نمیدن:)
راستی همه طرفداری انگلیس سعی کنن از این امضاها استفاده کنن.دو سه مدل امضا درست شده که دوستان زحمت کشیدن که یه دونش همین امضای منه. یه دونه رو به دلخواه خودتون انتخاب کنید:46:
پست بالایی هم هیچ ربطی به این تاپیک نداشتش:)

H.P1366
08-06-2010, 00:39
!Three Lions On A Shirt

دوست عزیز خوبه ولی دو نکته
اول اینکه اصلا به اقتدار تیم (که قراره به امید خدا قهرمان بشه) اشاره ای نمی کنه (به نظر من بیشتر داره میگه انگلیس تو جام جهانی هست؛ همین)
دوم انیکه حالا این آقای ژول ریمه درسته که مبتکر جام جهانی بوده ولی خوب دلیل نمی شه یه فرانسوی رو بذاریم بالای پرچم انگلیس

vahidgame
08-06-2010, 00:49
واقعا این که هوادارای تیم هایی مثل چلسی و منچستر و .... دور هم توی این تاپیک جمع میشیم خیلی عالیه.

H.P1366
08-06-2010, 00:57
واقعا این که هوادارای تیم هایی مثل چلسی و منچستر و .... دور هم توی این تاپیک جمع میشیم خیلی عالیه.
اینو گل گفتی من خودم طرفدار آرسنالم (به خاطر بازی زیباش)
درست مثل کشور خودمون که طرفدارای استقلال و پرسپولیس با هم برای ایران به ورزشگاه می رن

vahidgame
08-06-2010, 01:24
اندي كول: لدلي كينگ مي تواند جاي فرديناند را پر كند

سايت گل- اندي كول، مهاجم سابق تيم ملي انگليس معتقد است هرچند آنها فرديناند را به دليل مصدوميت از دست داده اند اما لدلي كينگ مي تواند جاي خالي او را پر كند.
كول در مصاحبه با سايت گل در پاسخ به اين سوال كه آيا كينگ مي تواند جاي فرديناند را پر كند، گفت:" بي ترديد. وقتي بازي لدلي كينگ را مي بينم با خودم مي گويم چه بازيكن فوق العاده اي. من واقعا به اين مسئله اعتقاد دارم. اگر مصدوم نشود، مي تواند بازي هاي ملي زيادي براي انگليس انجام دهد.
جمي كرگر نيز بار ديگر به تيم ملي بازگشته؛ او نيز بازيكن بسيار خوبي است."
دارن بنت و تئو والكات در فهرست نهايي كاپلو جاي نداشتند و كول معتقد است كه بازيكن تيم ساندرلند از شايستگي كافي براي حضور در جام جهاني برخوردار بود.
" حق دارن بود كه به جام جهاني برود. غيبت او واقعا نااميد كننده است. اولين چيزي كه هواداران از شما مي خواهد اين است كه براي باشگاه تان گلزني كنيد و او نيز 24 گل براي ساندرلند در ليگ برتر زده بود. خط خوردن براي او بسيار نااميد كننده بود زيرا اين دومين جام جهاني است كه از دست مي دهد. اميدوارم او در يورو 2012 حضور داشته باشد و نشان دهد كه در چنين سطحي مي تواند بازي كند."

اسون گوران اريكسون: انگليس مي تواند به نيمه نهايي برسد

سايت گل- اسون گوران اريكسون، سرمربي سابق تيم ملي انگليس، معتقد است سه شيرها علي رغم از دست دادن ريو فرديناند مي توانند به مراحل بالاي جام جهاني برسند.
اين سرمربي سوئدي كه هدايت ساحل عاج را در جام جهاني بر عهده دارد، با مشكل مشابهي روبروست. ديديه دروگبا از ناحيه دست راست دچار شكستگي شده و شايد جام جهاني را به كلي از دست بدهد.
اريكسون در گفتگو با گاردين گفت:" اگر انگليسي ها ديگر با مشكل مصدوميت مواجه نشوند، مي توانند تا پايان راه را طي كنند و اگر اين اتفاق رخ دهد، من واقعا خوشحال خواهم شد. من فكر مي كنم آنها از شانس زيادي برخوردارند. اميدوارم روني در اوج باشد. فكر مي كنم روني براي آنها بسيار مهم است، به همان اندازه كه دروگبا براي ما اهميت دارد."
ساحل عاج در يكي از دشوارترين گروه هاي جام جهاني با تيم هاي برزيل، پرتغال و كره شمالي هم گروه است اما اريكسون مطمئن است كه مي تواند تيمش را به مرحله بعد برساند.
او همچنين مطمئن است كه انگليس علي رغم از دست دادن ريو فرديناند، مي تواند به جمع چهار تيم پاياني رقابت هاي جام جهاني برسد.
" اين فرديناند يكي از بهترين مدافعان دنياست و مصدوميت او خبر بدي براي انگليس و جام جهاني است اما انگليس بازيكنان خوب زيادي دارد، به ويژه وقتي در مورد مدافعان و هافبك ها صحبت مي كنيم."

*M!L4D*
08-06-2010, 09:02

pcforlife
08-06-2010, 10:04
دوست عزیز خوبه ولی دو نکته
اول اینکه اصلا به اقتدار تیم (که قراره به امید خدا قهرمان بشه) اشاره ای نمی کنه (به نظر من بیشتر داره میگه انگلیس تو جام جهانی هست؛ همین)
دوم انیکه حالا این آقای ژول ریمه درسته که مبتکر جام جهانی بوده ولی خوب دلیل نمی شه یه فرانسوی رو بذاریم بالای پرچم انگلیس
اول مرسی از اینکه نظرت رو راجع به این جمله گفتی!:11:
به نظر من اگر میخوایم یه جمله ای رو بزاریم تو امضامون، باید یه جمله‏ی رسمی باشه یا از یه شعارهای معروف باشه! آهنگ سه شیر، تا جایی که من میدونم یکی از معروفترین آهنگ ها واسه تیم ملی انگلستانه... ضمنا ما نمیتونیم فرضا جمله خداوند ملکه رو حفظ کند! (سرود ملی انگلیس) رو بزاریم تو امضا!:31:
بعد اینجا منظور از ژول ریمه برادر ژول ریمه نیست، منظور کاپ جام جهانیه 66 هستش که داره هنوز میدرخشه (ترجمه جمله). وقتی خود انگلیسی ها کاپه جناب آقای فرانسوی رو قبول دارن، دیگه ما واسه چی چونه بزنیم!:دی
در مورد نکته اولت باهات مخالفم!:10: به نظر من تو این جمله، قشنگ یه روحیه مضاعف به آدم میده که انگلستان با وجود 44 سال ناکامی، امسال میتونه قهرمان بشه!:8:
خلاصه اینکه من پس از بررسی تو شعار های تیم ملی انگلستان این جمله رو بهتر از همه دیدم. البته یه جمله هم هست که اگه به آلمان خوردیم خوراکه امضا هستش!:27:

There Were Ten German Bombers In The Air
And The RAF From England Shot One Down

باز هر چی که دوستان بگن!:20: ما تسلیم نظر جمعیم (البته اگه جمعمون متحد باشه و بیشتر به این تاپیک بیایم:10:)
راستی ایم جمله اگه زیر عکس امضامون باشه قشنگتره... مثل امضای میلاد.:20:

---------- Post added at 11:04 AM ---------- Previous post was at 11:02 AM ----------

عجب عگس بیستیه میلاد!:18: بسی حال کردم باهاش!:31:

H.P1366
08-06-2010, 10:38
اول مرسی از اینکه نظرت رو راجع به این جمله گفتی!:11:
به نظر من اگر میخوایم یه جمله ای رو بزاریم تو امضامون، باید یه جمله‏ی رسمی باشه یا از یه شعارهای معروف باشه! آهنگ سه شیر، تا جایی که من میدونم یکی از معروفترین آهنگ ها واسه تیم ملی انگلستانه... ضمنا ما نمیتونیم فرضا جمله خداوند ملکه رو حفظ کند! (سرود ملی انگلیس) رو بزاریم تو امضا!:31:
بعد اینجا منظور از ژول ریمه برادر ژول ریمه نیست، منظور کاپ جام جهانیه 66 هستش که داره هنوز میدرخشه (ترجمه جمله). وقتی خود انگلیسی ها کاپه جناب آقای فرانسوی رو قبول دارن، دیگه ما واسه چی چونه بزنیم!:دی
در مورد نکته اولت باهات مخالفم!:10: به نظر من تو این جمله، قشنگ یه روحیه مضاعف به آدم میده که انگلستان با وجود 44 سال ناکامی، امسال میتونه قهرمان بشه!:8:
خلاصه اینکه من پس از بررسی تو شعار های تیم ملی انگلستان این جمله رو بهتر از همه دیدم. البته یه جمله هم هست که اگه به آلمان خوردیم خوراکه امضا هستش!:27:

There Were Ten German Bombers In The Air
And The RAF From England Shot One Down

دوست عزیز با توضیحاتی که دادید من که دگرگون شدم حالا دیگر میگم حق با شماست خوب من که تاحالا این سرود رو نشنیده بودم نمی دونستم که سرود نماد تیم ملیشونه با این اوصاف به نظر من خوبه
در مورد دومی هم که اصلا نمی شه روش بحث کرد به نظرم فوق العادست

molaali
08-06-2010, 10:50
فكر نكنم تيمي بتونه در مقابل انگليس حرفي براي گفتن داشته باشه(البته احتمالاً بجز اسپانيا)

Gita
08-06-2010, 10:52
من انگلیسی نیستم ولی انگلیسی ها رو دوست دارم... : دی

.
.
.
.
این عکسای امضا کپی رایتشون آزاده من هم یکیشون رو استفاده کنم؟

pcforlife
08-06-2010, 10:56
دوست عزیز با توضیحاتی که دادید من که دگرگون شدم حالا دیگر میگم حق با شماست خوب من که تاحالا این سرود رو نشنیده بودم نمی دونستم که سرود نماد تیم ملیشونه با این اوصاف به نظر من خوبه
در مورد دومی هم که اصلا نمی شه روش بحث کرد به نظرم فوق العادست
اختیار داری دادا!:11: من کلا یه پیشنهاد دادم (شق القمر نکردم که!:31:) تو پستای قبلیم (نقل قول پایین) لینک دانلود آهنگش رو گذاشتم.:20:

واسه اینکه حس این جمله رو درک کنید این آهنگ رو دانلود کنید!:20:

اینم متن شعرش:

It's coming home, it's coming home
It's coming ....... home
It's coming, football's coming home

Everyone seems to know the score
They've seen it all before
They just know, tey're so sure
That England's gonna throw it away
Gonna blow it away but I know they can play
Cause I remember

Three Lions on a shirt, Jules Rimet still gleaming
All these years of hurt, never stopped me dreaming

So many jokes, so many sneers
But all those oh-so-nears
Wear you down through the years
But I still see that tackle by Moore
And when Lineker scored
Bobby belting the ball
And Nobby Dancing

I know that was then
But it could be again
It's coming, football's coming home
One, two, one two three four

It's coming home ......

اگه منظورت از مورد دوم شعار برابر المان هاست که باید بگم من یه خط این شعار رو گذاشتم!:31: نمیدونم آهنگ Ten Green Bottles رو شنیدی یا نه... ولی این شعار دقیقا بر مبنای شعر و آهنگ Ten Green Bottles ساخته شده...

*M!L4D*
08-06-2010, 11:00
عجب عگس بیستیه میلاد!:18: بسی حال کردم باهاش!:31:
مخلصیم
..
بخاطر ریو و دیوید هم که شده باید قهرمان شیم :دی

---------- Post added at 12:00 PM ---------- Previous post was at 11:58 AM ----------

بروبچ پس همینو بندازیم تو امضا ؟؟

pcforlife
من انگلیسی نیستم ولی انگلیسی ها رو دوست دارم... : دی

.
.
.
.
این عکسای امضا کپی رایتشون آزاده من هم یکیشون رو استفاده کنم؟
دقیقا واسه همین گذاشتیم که کاربرا بیان ازشون استفاده کنن!:10: باید با اتحادمون به انگلیس کمک کنیم!:31: (عجب جمله ای گفتم!:27:) این لینک psd همون نوار هستش:

Mohammad
سلام !

امیدوارم تویه این جام موفق باشیم !

Mohammad King
08-06-2010, 11:06
سلام

محمد جان کجا بودی تا حالا پسر؟ جات خالی بود/

گیتا جان شما هم خوش اومدی

H.P1366
08-06-2010, 11:08
آقا واقعا شعر قشنگی بود حالا واقعا موافقم که این بیت رو بذاریم
به نظرم بیت دوم هم باشه تأثیرش بیشتره حالا بذار دوستان دیگر هم نظر بدن

یا علی

pcforlife
08-06-2010, 11:11
آقا یه پیشنهاد!:31:
موافقید دو سه روزی که موند به شروع جام جهانی، شروع کنیم به معرفی بازیکنای تیم که تاپیک از حالت ایستا! بیاد بیرون؟!:20:

Mohammad King
08-06-2010, 11:14
مسی در هراس از رونی/ Messi fearfull of Rooney
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لیونل مسی و تمجید بیش از حدش از رونی لیونل اعتقاد دارد انگلیس بازیکنان بزرگی همچون جرارد و لمپارد دارد، وی بطور ویژه ای تحت تاثیر رونی قرار دارد و اعتقاد دارد وی سال به سال بازیکن بهتری خواهد شد. مسی گفت : " رونی بزرگ است، یک بازیکن بزرگ، نه تنها به خاطر بازیهای خوب امسالش.او بازیکن کاملی است، مهارت پا به توپش بسیار خوب است، قدرت بدنی بالا و شم گلزنی خوبی دارد.

Messi fearfull of Rooney

Lionel Messi has lavished praise on Wayne Rooney by suggesting the England striker frightens all his opponents. he believes England have a number of dangerous players in their ranks such as Steven Gerrard and Frank Lampard.Messi has been particularly impressed by Rooney and thinks he will continue to go from strength to strength over the coming years."I think Wayne is a great, great player, not just for what he did this year," the Barcelona superstar told The Sun."For many years now he's been showing that he's one of the greatest players of his generation and year by year he's improving and becoming stronger. "He's the complete player. Very good with the ball at his feet, he has huge strength and scores goals. "I think he makes his rivals fear him. In the Premier League and in the Champions League with Manchester United and also with England."Any defender that comes up against Rooney has a lot of respect for him because of everything he has achieved. "Gerrard and Lampard are great players also for England. Apart from playing well they also know when to get in the box and they score a lot of goals. They are two of the best around

vahidgame
08-06-2010, 11:15
موافقید دو سه روزی که موند به شروع جام جهانی، شروع کنیم به معرفی بازیکنای تیم که تاپیک از حالت ایستا! بیاد بیرون؟!:20:
آره ایده خیلی خوبیه.
راستی دوستانی که اینجا جدید اومدن امضای منم نگاه کنید اگه خوشتون اومد برای امضاتون بذارید:)

pcforlife
08-06-2010, 11:59

مرد شماره 1 سه شیر: دیوید جیمز
تعداد بازی ملی: 50 بازی
تیم باشگاهی فعلی: پورت موس

H.P1366
08-06-2010, 12:00
کاملا موافقم اولیش هم اجازه بدید خودم بذارم در مورد سر مربیه
به گزارش روز يكشنبه ايرنا به نقل از روزنامه ساندي تلگراف، اولينا كاپلو تصديق كرد: كمي شرم آور است و باعث عصبانيت بسياري از مردم ايتاليا خواهد شد اما من از پسرم حمايت خواهم كرد.
وي افزود: نگرانم كه اگر انگليس شكست بخورد، از او (پسرم) انتقاد كنند به همين دليل براي پيروزي آنها دعا مي‌كنم.
اين بانوي ‪ ۸۹‬ساله اكنون در شهر كوچك پيريس و در خانه‌اي زندگي مي‌كند كه فابيو از ‪ ۱۵‬سالگي آن را ترك كرده تا دوران درخشان فوتبال حرفه‌اي خود را به عنوان بازيكن و مربي آغاز كند.
در اين خانه تمام امكانات مدرني كه توسط فابيو براي مادرش مهيا شده تنها نشانه‌هاي موفقيتي است كه او براي خانواده‌اش به ارمغان برده است.
مادر كاپلو با بيان اينكه پسرش هر روز به او تلفن مي‌زند، اظهار داشت:
فابيو خواست خانه جديدي براي من بخرد اما نپذيرفتم. به او افتخار مي‌كنم اما فابيو هرگز در مورد كارهايش با من صحبت نمي‌كند.
او گرچه زياد تلويزيون تماشا نمي‌كند اما از يك خانواده ورزشي است و ديدن مسابقات را دوست دارد.
ماريو تورتول برادر وي يكي از بازيكنان حرفه‌اي تيم سمپدوريا و تيم ملي ايتاليا بوده است.
وي كه فاصله سني كمي با فابيو ‪ ۶۳‬ساله و دختر ‪ ۶۸‬ساله ديگرش دارد در مورد سرمربي تيم ملي ايتاليا گفت: فابيو پسر خوب و آرامي بود و هرگز دردسر درست نمي‌كرد. او ديوانه فوتبال بود اما ماهيگيري را هم دوست داشت. برايم سخت بود كه در ‪ ۱۵‬سالگي از خانه برود اما براي موفقيتش در فوتبال لازم بود. البته پدر فابيو كه افسر ارتش، معلم و مربي يك تيم محلي بود، تاثير زيادي روي او گذاشت. احتمالا او اعتماد به نفس، سخت گيري، نظم و انضباط و مسووليت پذيري را از پدرش به ارث برده است.
پدر كاپلو كه ‪ ۱۸‬سال پيش فوت كرده است، بازيكن با استعدادي بود كه براي تيم محلي آاس پيرس در ليگ دسته سوم ايتاليا بازي مي‌كرد و سپس مربي پسرش در همين تيم شد.
فابيو كاپلو سپس به تيم‌هاي رم، آث ميلان و يوونتوس پيوست و در نوامبر سال ‪ ۱۹۷۳‬هنگام بازي در تيم ملي ايتاليا گل پيروزي اين تيم مقابل انگليس در ورزشگاه ومبلي را به ثمر رساند.
او در زمان مربيگري در هر چهار باشگاه ايتاليايي آث ميلان، رم، يوونتوس و رئال مادريد، به عناوين قهرماني زيادي رسيده است و در سال ‪ ۱۹۹۴‬ميلان را به قهرماني در اروپا رساند.

vahidgame
08-06-2010, 12:29

مرد شماره 1 سه شیر: دیوید جیمز
تعداد بازی ملی: 50 بازی
تیم باشگاهی فعلی: پورت موس
من اینارو اضافه می کنم. این تعداد بازی ها به همراه تیمهای دیوید جیمز در هر فصل لیگ هستش. توی همه دوره های لیگ برتر این بازیکن بازی کرده.

H.P1366
08-06-2010, 13:00
دوست عزیز این لینکی که گذاشتی خرابه اگر بتونی یه درستشو بذاری ممنون می شم

pcforlife
08-06-2010, 13:19
دوست عزیز این لینکی که گذاشتی خرابه اگر بتونی یه درستشو بذاری ممنون می شم
لینکش سالمه!:20: ولی اینجا هم آپش کردم. از آدرس پایین بگیرش.:31::10:

pcforlife
08-06-2010, 13:27
مرد شماره 2 سه شیر: گلن جانسن
تعداد بازی ملی: 22 بازی
تعداد گل ملی: 1 گل
تیم باشگاهی فعلی: لیورپول

H.P1366
08-06-2010, 13:45
كاپلو: نفس راحتي به دليل نداشتن مصدوم مي‌كشم خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس گفت: نفس راحتي مي‌كشم كه مهمترين دستاورد بازي با قهرمان ليگ آفريقاي‌جنوبي، عدم مصدوميت بازيكنانم است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ديلي‌ ميل، فابيو كاپلو اظهار داشت: الان كه در حال صحبت هستم، خوشحالم و نفس راحت مي‌كشم كه از بند مصدوميت‌ها رها شديم. عاقبت توانستيم يك بازي انجام دهيم؛ بدون آنكه بازيكني صدمه ببيند.
مربي ايتاليايي دو سال اخير تيم سه شير (لقب انگليس) در حالي چنين اظهار خرسندي كرد كه روز گذشته يارانش موفق شدند پلاتينوم استارز را در ديداري 3 بر صفر شكست دهند.
مربي 63 ساله كه در بازي‌هاي اخير به طور پيوسته شاهد مصدوميت بازيكنانش بوده، افزود: تنها نكته‌اي كه در اين مقطع ارزش دارد، همين موضوع است. اميدوارم تيم از مصدوميت مصون بماند و بتوانيم در آرامش كار را دنبال كنيم.
اين مربي ابتداي هفته پس از خروج تلخ فرديناند، مجبور به فراخواني از داسون، بازيكن تاتنهام شد.
جام‌جهاني آفريقاي‌جنوبي از روز جمعه 21 خرداد ماه و با حضور 32تيم در 8 گروه آغاز خواهد شد.
تيم تحت رهبري وي در گروه سوم با آمريكا، الجزاير و اسلووني ديدار خواهد كرد.

pcforlife
08-06-2010, 13:48
آقا این شبکه سه فجیع (خیلی خیلی فجیع) با انگلیس مشکل داره!:19:
از این فلاح (همون خبرنگار که تو انگلیسه) متنفرم!:2:

H.P1366
08-06-2010, 13:57
آقا این شبکه سه فجیع (خیلی خیلی فجیع) با انگلیس مشکل داره!:19:
از این فلاح (همون خبرنگار که تو انگلیسه) متنفرم!:2:
چی شده مگه
چه اتفاقی افتاده

vahidgame
08-06-2010, 14:28
بچه ها توی این تاپیک بحث های فوتبالی زیاد بکنیم تا مثل تاپیکای دیگه نشه:46:
بعضی ها فوتبال رو هم به مسخره گرفتن:20:

H.P1366
08-06-2010, 14:50
داويد ويا نسل طلايي فوتبال انگليس را يكي از شانس‌هاي قهرماني در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي دانست.
به گزارش ايسنا؛ داويد ويا كه به تازگي به جمع آبي- اناري‌ پوشان بارسلونا پيوسته است، درباره تيم ملي انگليس گفت: انگليس امسال بسيار قدرتمند است. آنها علاوه بر ستاره‌هايي مانند روني، لمپارد، جرارد، تري و ... مربي كارآمدي هم روي نيمكت خود دارند. قهرماني تيم‌هاي تحت هدايت كاپلو چندان دور از ذهن نيست.
ستاره‌ي 28 ساله ماتادورها درباره‌ي تيم انگليس گفت: آنها تا حدي شبيه ما فوتبال بازي مي‌كنند. انگليس امسال نسل طلايي فوتبال را در اختيار دارد و زمان درخشش اين تيم فرا رسيده است.
داويد ويا در ادامه گفت: آنها در همه پست بازيكنان باكيفيتي دارند. مربي هم كه كاپلواست پس چه دليلي وارد به فينال نرسند؟
ويا با اشاره به خصوصيات تاكتيكي جرارد روني و لمپارد گفت: اين سه بازيكن بي‌ترديد جز بهترين‌هاي دنيا هستند. فرانك لمپارد فصلي فوق‌العاده را به همراه چلسي پشت سرگذاشت استيون جرارد هم بازيكني است كه سبك بازي‌اش را بسيار دوست دارم او در زمين همه كار مي‌كند.
داويد ويا در پايان درباره‌ي حريفان انگليس در جام جهاني گفت: آمريكا تيم بسيار خوبي است. آنها در جام كنفدراسيون‌ها ما را شگفت زده كردند. البته متاسفانه ما در مرحله نيمه نهايي مقابل آنها قرار گرفتيم و با شكست از دور رقابت‌ها خارج شديم، اما انگليس در مرحله گروهي بايد به مصاف آمريكا برود و در صورت لغزش مي‌تواند دربازي‌هاي آينده جبران كند.

pcforlife
08-06-2010, 15:13
چی شده مگه
چه اتفاقی افتاده
کلا خبرایی مبنی بر ضعف ها و اشتباهات بازیکنان و مربیان و تیم ها و تماشاگرای انگلیسی میفرسته... صداسیما هم کلا با انگلیس مشکل داره...:41:
حالا اینا رو بیخیال:20::
من پیش بینی کردم اگه تو گروه اول بشیم و بریم بالا تو یک شانزدهم میخوریم به صربستان
تو یک هشتم میخوریم به فرانسه. (اگه کره جنوبی جلو فرانسه شاخ نشه!:31:)
تو نیمه نهایی میخوریم به برزیل یا هلند.:18:
و اگه برسیم به فینال میرسیم به آرژانتینن یا پرتغال!:20:
شما چی پیش بینی می کنید؟:20:

shakerifar
08-06-2010, 16:00
با همه طرفدارای انگلستان به امید قهرمانی می شینیم

تو یک هشتم میخوریم به فرانسه.
البته اگه فرانسه با این وضعش بتونه صعود کنه

davy jones
08-06-2010, 16:06
به نظر من صربستان تو گروهش اول میشه.

Gita
08-06-2010, 16:13
تو نیمه نهایی میخوریم به برزیل یا هلند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اگه برسیم به فینال میرسیم به آرژانتینن یا پرتغال![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما چی پیش بینی می کنید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوه
کاش جای حریفان نیمه نهایی و فینال برعکس بود

pcforlife
08-06-2010, 16:38
Three Lions On a Shirt ,Jules Rimet Still Gleaming,Thirty Years Of Hurt Never Stopped Me Dreaming

دوستان من الان امضای جناب shakerifar رو دیدم که عبارت Thirty رو تو متن شعر نوشتن که کاملا صحیح هم هست.
خواستم یه توضیحی راجع بهش بدم که اولین ورژن آهنگ Three Lions که سال 96 منتشر شد (سی سال بعد از قهرمانی انگلستان در سال 66). به همین خاطر تو متن شعر از کلمه Thirty استفاده شده. اما تو ورژن 2010 این آهنگ به جای کلمه Thirty از واژه All استفاده شده. آهنگ ورژن جدید رو ایشالا آپ خواه کرد.
راستی تو امضا ها از این لوگو هم استفاده کنید:

THREE L10NS

vahidgame
08-06-2010, 16:56
کلا خبرایی مبنی بر ضعف ها و اشتباهات بازیکنان و مربیان و تیم ها و تماشاگرای انگلیسی میفرسته... صداسیما هم کلا با انگلیس مشکل داره...:41:
من پیش بینی کردم اگه تو گروه اول بشیم و بریم بالا تو یک شانزدهم میخوریم به صربستان
حسین جان میشه جدول مسابقات بگی؟ منم می خوام پیش بینی خودمو بگم:46:

pcforlife
08-06-2010, 17:02
حسین جان میشه جدول مسابقات بگی؟ منم می خوام پیش بینی خودمو بگم:46:
وحید جان!
واسه اینکه پیشبینی کنی، دو راه هست!:31:
راه ساده:
این فایل اکسل رو دانلود کن (حجم 2.2 مگابایت):

پسوردش: pcforlife

راه سخت:
از طریق ویکی پدیا و جدول بازی هاش که تو این لینک هستش:

راستی تو همین لینک بالا، چرا تو بخش داورا اسمی از کامرانی فر نیومده؟:41:

pcforlife
08-06-2010, 17:09
مرد شماره 3 سه شیر: اشلی کول
تعداد بازی ملی: 78 بازی
تیم باشگاهی فعلی: چلسی

Mohammad
08-06-2010, 17:17
سلام

محمد جان کجا بودی تا حالا پسر؟ جات خالی بود/

گیتا جان شما هم خوش اومدی

هستیم در خدمت دوستان :20:
:10:

Scary Feelings
08-06-2010, 18:20
سلام:دی
میگم از این آواتار خوشگلا به ما هم میدین؟ :40:

England 4 Ever

pcforlife
08-06-2010, 18:53
سلام:دی
میگم از این آواتار خوشگلا به ما هم میدین؟ :40:

England 4 Ever

چرا که نه دادا! تا این امضاها توسط بچه ها استفاده میه که همشون توی اون نوار هواداری اشتراک دارن.

این نوار هواداری رو میتونید با فرمت psd از لینکای پایین دانلود کنید:

اینم از یه آدرس دیگست:

واسه آواتور هم میتونید از همون نوار یا هر علامت و سمبل مرتبط با انگلیس استفاده کنید. ولی ما با دوستان بحثمون بیشتر روی هماهنگیه امضاها بود. ضمن اینکه قرار شده از جمله‏ی:

Three Lions On A Shirt, Jules Rimet Still Gleaming
All These Years Of Hurt, Never Stopped Me Dreaming

را در امضا ذکر کنیم.
در کل اگه امضایی از بازیکن مورد نظرتون میخواید، بگید تا ردیف کنم!:31::10:
قربون همتون:40:

Scary Feelings
08-06-2010, 19:05
ممنون :دی
پس منم امضام رو عوض میکنم

vahidgame
08-06-2010, 20:01
دوستان به این لینک یه سری بزنید:

گوشه سمت چپ اسم بازیکنان رو نوشته و روی هر کدوم کلیک کنید یه سری اطلاعات خیلی خوب برای اون بازیکن نشون داده میشه. مثل تعداد بازی های ملی و تعداد گل های ملی و باشگاه های بازیکن و تعداد گل زده در هر تیم و...
جالبه Defoe در 34 بازی ملی که انجام داده 18 تا گل زده. کلا بازیکن خیلی خوبیه.یه چند تا گل قشنگم زده از جمله یه برگردون که دقیقه 1 به منچستر زد:31: توی یه بازی هم که مقابل ویگان بود 5 گل به تنهایی زدش:18: من اگه بودم از اون زیاد استفاده می کردم ولی چون پستش مهاجم دوم مثل رونی هستش احتمال داره نیمکت نشین باشه و جاش هسکی یا کراچ بازی کنن.

Mohammad King
08-06-2010, 20:01

ممنون میشم دوستمون برای من این عکس را درست کنه:

vahidgame
08-06-2010, 20:03
راستی مث اینکه ما دشمن زیاد داریم.از طریق پیغام خصوصی هایی که میدن به تیم توهین می کنن:)

pcforlife
08-06-2010, 20:10
متاسفانه از حسادته! :41: طرفدارای کدوم تیم اینقدر با هم اتحاد دارن و هماهنگن؟ کدوم تاپیک مثل اینجا بدون اسپم میره جلو و تاپیک مفیدی هستش؟؟!:20: بزار بگن! طوری نیست!:31:

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

عکسا لود نمیشه عزیز!:20:

pcforlife
08-06-2010, 20:33
مرد شماره 4 سه شیر: استیون جرارد (کاپیتان اول انگلیس در جام جهانی 2010)
تعداد بازی ملی: 80 بازی
تعداد گل ملی: 16 گل

Mohammad King
08-06-2010, 21:36
رونی و بد اخلاقی هایش / Again, Rooney & his bad temper

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ستاره فوتبال انگلیس به خاطر اخلاق بدش باز هم مواخذه شد. جف سلوگیلو داور بازی دوستانه تیم منچستر یونایتد گفت :ستاره منچستر دشنام داد و به راحتی می توانست اخراج شود. او افزود : اگر چنین حادثه ای در جام جهانی تکرار شود او به راحتی کارت قرمز خواهد گرفت. رونی باید یاد بگیرد اخلاقش را کنترل کند، او می تواند از جام کنار گذاشته شود مخصوصا به خاطر نوع گفتارش ! وقتی به داوری نظیر مه توهین می کند پس در قبال سایر داوران نیز از لحن بی ادبانه خود به خوبی استفاده خواهد کرد .! به نظر میرسید رونی اخلاق بد خود ر طی سالهای اخیر بهبود بخشیده بود، از سال 2006 تا کنون وی در تیم ملی کارت قرمز نگرفته است. سلوگیلو افزود : این بی شرمانه است، زمانی که او را در تلویزیون می بینید او بازیکن خوبی است اما وقتی در زمین او را می بینید او به فحش دادن مشغول است. به نظر من رونی به همه مردم بی احترامی کرد، من بسیار نا امید شدم چون او بازیکن محبوب من است ، او همچنان بازیکن محبوب من است ، رونی از من عذرخواهی کرد و پیراهنش را به من داد.

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

اسکولز : کاپلو خیلی دیر جنبید / Scholes : Capello call too late

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پل اسکولز تصدیق کرد که اگر زودتر دعوت می شد به تیم ملی باز می گشت. او شانس برگشت به تیم ملی را زمانی داشت که کاپلو به دنبال اضافه کردن با تجربه ها به تیمش برای جام جهانی بود. به هر روی این هافبک با استعداد اذعان کرد اگر این ایتالیایی زودتر گفته بود الان جریان فرق می کرد، این یک تصمیم بزرگ بود و من زمان کافی برای تفکر نداشتم پس تصمیم گرفتم پیشنهاد را نپذیرم، اگر زودتر پیشنهاد می دادند شاید قبول می کردم. در تیم بازیکنانی هستند که نزدیک به 2 سال کنار هم بازی کرده اند اما من مدتی طولانی است که از تیم دور بوده ام، اسکولز با ریو فردیناند نیز همدردی کرد و افزود : من واقعا برای ریو ناراحتم، این ناراحتی فقط برای ریو نیست، برای انگلیس است زیرا او کاپیتان و یکی از ارکان مهم تیم بود.

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:33 PM ----------

كاپلو گرانترين مربي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آفريقاي جنوبي

تهران - فابيو كاپلو سرمربي تيم ملي انگليس با دستمزد ‪ ۹‬ميليون و ‪۹۰۰‬ هزار دلار عنوان گرانترين مربي رقابت‌هاي فوتبال جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آفريقاي جنوبي را به خود اختصاص داد. به گزارش روز سه شنبه ايرنا و به نقل از سايت اينترنتي فوتبال فاينانس، مسئولان فدراسيون فوتبال انگليس با استخدام اين مربي ‪ ۶۳‬ساله ايتاليايي قصد دارند پس از ‪ ۴۴‬سال به مقام قهرماني جام جهاني دست يابند.
مارچلو ليبي سرمربي تيم ملي ايتاليا نيز با ‪ ۴‬ميليون و ‪ ۱۰۰‬هزار دلار دومين مربي گران قيمت جهاني جهاني ‪ ۲۰۱۰‬است.
اين مربي پس از قهرماني ايتاليا در جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬اعلام بازنشستگي كرد اما، عملكرد ضعيف اين تيم در جام ملت‌هاي اروپا در سال ‪ ۲۰۰۸‬باعث شد تا بار ديگر ليبي به ميادين فوتبال باز گردد.
بر اساس اين گزارش، يوآخيم لو در سال ‪ ۲۰۰۶‬جانشين يورگن كلينزمن سرمربي تيم ملي آلمان شد و اين تيم را به فينال يورو ‪ ۲۰۰۸‬رساند اما، در اين مرحله مغلوب اسپانيا شد.
لو با دستمزدي معادل سه ميليون و ‪ ۳۰۰‬هزار دلار سومين مربي گران قيمت جام جهاني خواهد بود.
اسون گوران اريكسون سرمربي تيم ملي ساحل عاج با سه ميليون دلار، بيسنته دل بوسكه سرمربي تيم ملي اسپانيا با دو ميليون و ‪ ۲۰۰‬هزار دلار و كارلوس كوئرش سرمربي تيم ملي پرتغال با دو ميليون دلار در رتبه‌هاي چهارم تا ششم اين فهرست قرار دارند.
همچنين كارلوس آلبرتو سرمربي ملي آفريقاي جنوبي، دونگا سرمربي تيم ملي برزيل، باب بردلي سرمربي تيم ملي آمريكا و رباح سعدان سرمربي تيم ملي الجزاير در مكان‌هاي هفتم تا دهم گران قيمت‌ترين مربيان جام جهاني ايستاده اند.

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

دروازه‌بان اول انگليس كيست؟

اين‌كه چه كسي دروازه‌بان ثابت تيم ملي فوتبال انگليس در جام‌جهاني پيش رو خواهد بود، از سوالات و نكات جالب پيرامون اين تيم در هفته‌هاي اخير بوده است. با اين كه به نظر مي‌رسد در فضاي فقر شديد و محسوس انگليس در اين پست، «رابرت گرين» سنگربان پيشين نوريچ با پيشرفت محسوس سال‌هاي اخيرش گزينه اول فابيو كاپه‌لو براي اين پست جهت مسابقات مهم مذكور باشد، اما شايد «جو هارت»‌ و «ديويد جيمز» هم كم و بيش همين قدر شانس داشته باشند.

به نوشته جام جم و به نقل از AFP؛ مشكل اين است كه چيزي به اسم يك سنگربان ششدانگ در فوتبال انگليس طي 7، 8 سال اخير وجود نداشته و عصر امثال «گوردون بنكس»، «پيتر بوندتي»، «ري كلمنس» و «پيتر شيلتون» تبديل به خاطره‌اي در دوردست و زمانه‌اي غيرقابل تكرار شده است.

ترديد كاپه‌لو براي گزينش يكي از 3 دروازه‌بان فوق به عنوان نفر فيكس با اين كه محصول مستقيم ضعف آنان است اما گرين مي‌گويد همين مساله منفي نيز باعث رقابت سازنده‌اي بين آنان و اعتلاي اجباري سطح‌ كار هر سه نفر شده و اين امر روي هر سه مدعي اثر مثبت گذاشته است.

گرين كه در پيروزي يك ـ 3 اخير انگليس بر مكزيك در مسابقه‌اي تداركاتي دهمين بازي ملي‌اش را تجربه كرد،‌ مي‌گويد: «با وجود تمام اخبار مرتبط با پيشتازي من يا جو هارت در اين رقابت،‌ هر چيزي امكان‌پذير است و امكان دارد جيمز بيشتر از ما در آفريقاي جنوبي درون دروازه بايستد. اين مساله باعث شده همگي تلاش فزون‌تري براي رسيدن به سطح مطلوب داشته باشيم و هر سه نفر پيشرفت كنيم.»

جوهارت كه در استخدام منچسترسيتي است، فصل پيش را به عنوان بازيكن قرضي در بيرمنگام گذراند و در ديدار انگليس ـ مكزيك در نيمه دوم به جاي گرين درون دروازه انگليسي‌ها ايستاد. او مي‌گويد: «ما هنوز به درستي نمي‌دانيم كاپه‌لو كداميك از ما را براي بازي نخست انگليس در جام‌جهاني (22 خرداد ‌ برابر آمريكا در شهر روشتن‌بورگ آفريقاي جنوبي)‌ انتخاب مي‌كند.

حتي اگر آن فرد هم مشخص باشد، تضميني نيست كه در ديدار دوم (در برابر الجزاير در روز 28 خرداد در شهر كيپ‌تاون)‌ باز همان دروازه‌بان به ميدان آيد. كاپه‌لو معمولا راجع به اين گونه مسائل به روشني صحبت نمي‌كند. در اين ميان منتخبين اين پست هر كاري از دست‌شان برمي‌آمده، انجام داده‌‌اند.»

عادت بد
مدتي هم ديويد جيمز، سنگربان اول انتخابي دن فابيو بود و اين تكرار روند كاري اسلاف وي يعني استيو مك لارن و اسون گوران اريكسون بود، اما دروازه‌بان كنوني پورت‌موث و عضو پيشين ليورپول و استون ويلا 41 ساله شده و بيش از هر زماني آسيب‌پذير است و عادت بد «پرنوسان بودن»‌ خود را همچنان حفظ كرده است.

بن فاستر كه تا يك سال پيش نفر اول دروازه‌بان‌هاي انگليس براي 10 سال آينده نشان مي‌داد بعد از اشتباهات بزرگ و نمايش‌هاي متزلزلش در منچستر يونايتد از ليست دن فابيو خط خورد و حتي الكس فرگوسن سرمربي ابدي(!) منچستري‌ها هم او را جواب كرده است و اگر باشگاه‌هاي نامداري مثل آرسنال و ليورپول چند سالي است به نفرات خارجي براي حفاظت از دروازه خود روي آورده و از المونيا و راينا سود مي‌جويند، اين نيز محصول ضعف دروازه‌بانان انگليسي در سال‌هاي اخير و نتيجه پروسه‌اي است كه برشمرديم.

در اين ميان گرين و هارت مي‌توانند به صعودي كه در سلسله مراتب تيم ملي انگليس در يكي دو سال اخير داشته‌اند، ببالند. آنها در حالي اينك گزينه‌هاي نخست دروازه‌باني اين تيم به حساب مي‌آيند كه پيش‌تر حتي دعوت شدن به اردوي ملي نيز برايشان توفيقي مهم محسوب مي‌شد.

شرايط كنوني دروازه‌باني انگليس به قدري نامطمئن است كه سران فوتبال اين كشور حتي به استفاده از مانوئل المونيا هم براي اين پست فكر كرده بودند. المونيا البته اسپانيايي است، اما چون پاسپورت انگليسي هم گرفته و از بازي در تيم ملي كشورش قطع اميد كرده، بدش نمي‌آيد كه براي انگليسي‌ها به ميدان بيايد و اگر آنها اين دست و آن دست و معطل نمي‌كردند شايد المونيا اينك از مسافران آفريقاي جنوبي مي‌بود.

حس تزلزل
فقط اين مساله مشخص است كه كاپه‌لو از زمان شروع به كارش در انگليس (دسامبر 2007)‌ هرگز از درون دروازه تيمش احساس اطمينان نكرده و به رغم آزمودن گزينه‌هاي متعدد هنوز هم اين حس تزلزل را در تيم خود دارد.

او در پايان ديدار اخير انگليس با مكزيك نيز خطاب به خبرنگاران صرفا گفت: «من از نمايش گرين و هارت راضي‌ام و ايراد بزرگي در كار آنان نديدم. اميدوارم اين روند ادامه يابد».

pcforlife
08-06-2010, 21:42
اما تو ورژن 2010 این آهنگ به جای کلمه Thirty از واژه All استفاده شده. آهنگ ورژن جدید رو ایشالا آپ خواه کرد.

اینم آهنگ ورژن 2010:

بعد از تمام دوستان طرفدار تیم ملی انگلستان به عنوان کوچکترین عضو این فروم خواهش می کنم جواب اسپمر ها رو ندید و از طریق دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گزارش بدید تا هم پستای مفید تو تاپیکمون باشه و دیگران بیان و استفاده کنند و هم تاپیکمون به سرنوشت تاپیک هندوراس دچار نشه...:20:

MORINIO
08-06-2010, 21:42
مرد شماره 3 سه شیر: اشلی کول

سلام

این اشلی گل ملی نداره ؟ واقعآ عجیبه! تو چلسی که گلهای تمیزی میزنه!:31:

کاپلو اجازه نفوذ بهش بده پشیمون نمیشه !:20:

موفق باشید :40:

moha@@ad
08-06-2010, 22:17
منم امید دارم که انگلیس 100% برنده میشه.تیم فقط انگلیس
تمام بازیکناش ارزش خاصی دارند.حیف که بکهام نمیتونه این تیم را همراهی کنه ولی حتما بچه ها جاش را پر میکنند:46:

Alireza.M67
08-06-2010, 22:23
این تاپیک واقعا یکی از تمیزترین تاپیکهای فرومه .
من انقدر این دکمه تشکر رو زدم که دکمم خراب شد.:31:
--------------------------------------------------------------------
و اما یه خبر که چون بچه های منچستری هم اینجا هستن می نویسم :
نانی هم جام جهانی رو به علت مصدومیت از دست داد .(واقعا برای پرتغال متاسفم)

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

اسپانیا رو کجا حذف کردی ؟ (نامردا خیلی تیم خوبی ساختن ولی جلوی انگلیس سوسکن)
من میگم انگلیس و اسپانیا به احتمال زیاد فینالن .

pcforlife
08-06-2010, 22:28
این تاپیک واقعا یکی از تمیزترین تاپیکهای فرومه .

لپ کلام رو گفتی!:31:

و اما یه خبر که چون بچه های منچستری هم اینجا هستن می نویسم :
نانی هم جام جهانی رو به علت مصدومیت از دست داد .(واقعا برای پرتغال متاسفم)

چه بد!!!:41:

اسپانیا رو کجا حذف کردی ؟ (نامردا خیلی تیم خوبی ساختن ولی جلوی انگلیس سوسکن)
من میگم انگلیس و اسپانیا به احتمال زیاد فینالن .
والا طبق پیش بینی من اسپانیا رو پرتغال تو ضربات پنالتی حذف میکنه!:31: البته من به طرفدارای اسپانیا خیلی احترام میزارم و کلا این یه پیش بینی سادست... در کل نمیدونم چرا حس میکنم امسال ساله اسپانیا نیست...:20:

vahidgame
08-06-2010, 23:53

مرد شماره 5 سه شیر:داسون
تعداد بازی ملی:بدون بازی ملی
تیم باشگاهی فعلی: تاتنهام

vahidgame
09-06-2010, 00:00
تری: زوج من و لدلی کینگ انگلیس را به موفقیت می‌رساند

سایت گل – جان تری مدافع انگلیس اصرار دارد که او و لدلی کینگ می‌توانند زوجی در خط دفاعی تشکیل دهند که انگلیس را به قهرمانی جام جهانی برساند.
تری و کینگ در 10 سالگی در یک تیم جوانان بازی می‌کردند و تری امیدوار است در غیاب ریو فردیناند، در کنار کینگ باز هم بدرخشد. او می‌گوید: «سال‌ها پیش، من در کنار لدلی بازی کرده‌ایم. ما در طول این سال‌ها با هم در تماس بوده‌ایم و هنوز درک متقابل را از یکدیگر داریم. البته بستگی به نظر مربی دارد، اما مطمئن هستم او به ما زمان کافی را در تمرینات می‌دهد تا بتوانیم در کنار هم بازی کنیم.»

رقابت جرارد با دروگبا، رونی، رونالدو، فابرگاس و ویا بر سر عنوان «بامهارت‌ترین فوتبالیست»

سایت گل – استیون جرارد، هافبک لیورپول و تیم ملی انگلیس قصد دارد با دیدیه دروگبا، سسک فابرگاس، کریستیانو رونالدو، وین رونی و داوید ویا در ورزشگاه " او 2" لندن رقابت کند تا مشخص شود کدامیک از آنها بامهارت‌ترین بازیکن فوتبال دنیا است.
این بازیکنان در پنج زمینه با هم رقابت خواهند کرد: قدرت بدنی، دقت، ضربات انحنایی، کنترل و حمله. این نبرد تنها شش روز پس از پایان جام جهانی و به روشی شبیه گلادیاتورها برگزار خواهد شد.
جرارد مشتاقانه منتظر آن رویداد است: «هیجان‌زده‌ام و به این چالش فکر می‌کنم، اما در عین حال مضطرب هم هستم چون در آن جا تنها خودتان هستید و خودتان و فشار بر روی شماست، در حالی که وقتی برای یک تیم بازی می‌کنید مسئولیت و فشار را می‌توانید با دیگران تقسیم کنید. ما همیشه برای یکدیگر می‌جنگیم.»
جرارد ادامه می‌دهد: «نمی‌خواهم قبل از آن رقابت فشاری بی‌دلیل به خود وارد کنم، اما خوشحالم که مقابل پنج نفر از بهترین بازیکنان دنیا بازی خواهم کرد. من نمی‌خواهم در انتهای این جدول قرار بگیرم.»

او نقاط قوت خود را چنین می‌شمارد: «دقت و قدرت بدنی.»

attractive_girl
09-06-2010, 00:03
ViVa ENGLAND

davy jones
09-06-2010, 00:13
خواهش میکنم امضات رو عوض کن. کور شدم!!

senaps
09-06-2010, 00:30
این امضا چشمم رو داغون کرد الان دارم هشت تا متن می نویسم انگاری!

Scary Feelings
09-06-2010, 01:05
بچه ها این چی میگه؟:دی

واقعا یه ایرانی چطور می تونه طرفدار انگلیس باشه.تا چه حد می تونه خائن و وطن فروش باشه که طرفدار انگلیس بشه :41:و تازه در کمال پررویی هم بگه من طرفدار انگلیسم.
انگلیس که این همه خیانت و جنایت در حق ایران کرده و همه بدبختی های امروز ما تقصیر اوناست
داداش حالت خوبه؟!:دی بابا چرا سیاست رو ربط میدی به ورزش..عجبا!!!!!!!!!
این حرف من ربطی به سیاست نداشت
خوب مردم انگلیس هم عوضی هستن
خوشایند نیست طرفدار انگلیس بودن
قباحت داره
lol
من چیکار مردمش دارم:دی اتفاقا من که چیزه بدی تاحالا ندیدم ازشون..چندتا رفیق دارم همشون هم بچه های باحالی دارند.
بعدشم من تو فوتبال کلا از همه چیه انگلیس خوشم میاد..حالا چون مردمش بده باید فوتبالش هم بزارم کنار؟lol
دفعه بعدی ایشالله تیم خودمون بره بالا من ترفدار تیم خودمون میشم
کدوم بچه های باحال؟
نباید طرفدار انگلیس بود انگلیسیهای کثیف
انگلیس هیچی نمیشه این دوره هم حذف میشه گولشنو نخور
بیا طرفدار ایتالیا شو پرافتخارترین تیم اروپایی در جام جهانی

*M!L4D*
09-06-2010, 06:17
بچه ها این چی میگه؟:دی

به حرف اينا توجه نكن . آب روغن قاطي كرده.
Just England:40:

H.P1366
09-06-2010, 07:29
جام جهاني ‪ ؟ ۲۰۱۰‬غيبت هافبك تاثيرگذار انگليس در ديدار برابر آمريكا

گرت بري بازيكن خط مياني تيم فوتبال انگليس تاكيد كرد كه در اولين ديدار تيمش مقابل آمريكا در جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آفريقاي جنوبي غايب خواهد بود. به گزارش روز سه شنبه ايرنا به نقل از يورو اسپرت ، هافبك تاثيرگذار تيم ملي انگلستان روز سه شنبه گفت: هنوز بهبودي كامل خود را به دست نياورده ام و به طور طبيعي بازي نخست جام جهاني برابر آمريكا را از دست خواهم داد بازيكن خط مياني تيم فوتبال منچسترسيتي افزود: تمام تلاشم را به كار مي بندم تا از بازي دوم بتوانم تيم ملي را در جام جهاني همراهي كنم.
گرت بري اوايل ماه گذشته از ناحيه زانو دچار مصدوميت شد و حضورش در جام جهاني با تيم انگليس مورد ترديد قرار گرفت، اما اين بازيكن سلامت نسبي خود را براي حضور در جام جهاني به دست آورد.
با اين اوصاف بازيكن ‪ ۲۹‬ساله تيم منچسترسيتي انگليس در اولين ديدار تيمش كه روز شنبه هفته آينده در شهر راستنبرگ برگزار مي‌شود غايب خواهد بود.
در همين حال به نظر مي‌رسد فابيو كاپلو سرمربي تيم انگليس در ديدار روز شنبه انگليس در برابر آمريكا از استفان جرارد و فرانك لمپارد در خط مياني استفاده كند و از جو كول به عنوان بازيكن سمت چپ بهره ببرد.

H.P1366
09-06-2010, 10:27
تمام تيم‌هاي راه يافته در جام جهاني 2010 شعاري براي معرفي كشور و فرهنگ سنتي‌شان انتخاب مي‌كنند كه روي اتوبوس حمل هر يك از تيم‌ها نوشته شده است.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، شعار تيم‌هاي حاضر در جام جهاني يكي از مسائلي است كه بسيار مورد توجه قرار مي‌گيرد چرا كه به نوعي نمايانگر سنت و فرهنگ يك كشور است. انتخاب شعار نشان دهنده ذوق و سليقه مسوولان يك كشور است. در اين بين تعدادي از كشورها با عباراتي ساده و كوتاه به خوبي بار فرهنگي غني كشورشان را به رخ همگان كشيده‌اند و بعضي كشورها هم تنها به ذكر كلمات ياوه و بي‌معني پرداخته‌اند.
در ادامه شعار كشورهاي حاضر در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي و تفسير كوتاهي از آن آمده است.(به انتخاب خودم چندتا گذاشتم)
* غنا: اميد قاره آفريقا
تفسير: ساده،‌ واضح و گويا

* ژاپن: سامورايي هرگز نمي‌ميرد. پيروزي از آن ماست.
تفسير: شعار تكان دهنده‌اي است. مي‌توان با يك بار شنيدن آن ژاپني شد!

* ساحل عاج: فيل‌ها بياييد براي پيروزي بجنگيم
تفسير: تا حدي چرند و توهين‌آميز است اما اگر آن را به حساب ترجمه بگذاريم شعار خوبي است.

* انگليس: با غرور و افتخار بازي كنيد مثل هميشه
تفسير: اميدوارانه و مغرورانه و البته تا حدي اغراق‌آميز اما شعار قابل قبولي است.

* آرژانتين: آخرين قدم و افتخار
تفسير: پيش‌بيني مي‌شد شعار مسخره‌اي انتخاب كنند كوتاه بودن شعار هميشه خوب نيست در اين صورت شعار بدون كلمه از هر چيزي كوتاه‌تر است!

* ايتاليا: سرفراز در آسمان‌هاي آفريقا
تفسير: شايد براي جام جهاني 1930 مناسب باشد هر هوادار فوتبال حداقل صد بار اين عبارت را شنيده است.

* اسپانيا: اميد مسير ما و پيروزي تقدير ماست
تفسير: يادآور يكي از ديالوگ‌هاي معروف يك فيلم قديمي اسپانيايي است پس نمي‌تواند شعار خوبي باشد چند درصد هواداران اين فيلم را ديده‌اند؟

* برزيل: تمام برزيل اين جاست!
تفسير: شعار جالبي است نمايانگر علاقه مردم اين كشور به فوتبال است اما اين پرسش مطرح مي‌شود كه تمام برزيل را كجا مي‌خواهند جاي دهند؟

* آلمان: پيش به سوي جام
تفسير: اعتماد به نفس هميشگي ژرمن‌ها را نشان مي‌دهد. اما خيلي تكراري است.

* كره شمالي: يك بار ديگر 1966، پيروزي از آن كره است
تفسير: يادآور اولين حضور كره شمالي در جام جهاني است اما مي‌توان جور ديگري هم برداشت كرد. ما 44 سال است نتوانسته‌ايم به جام جهاني راه پيدا كنيم!

* كره جنوبي: شعار سرخ‌پوشان جمهوري متحد كره
تفسير: شايد تا حدي مفهوم سياسي داشته باشد اما نكته جديدي ندارد چه چيز ديگري ممكن است؟ شعار سرخ‌پوشان: تيم ملي ايتاليا؟

* هلند: 5 ستاره‌ها ترسي ندارند از هلند بترسيد
تفسير: تا حدي جاه‌طلبانه است البته از آن جا شعار نبايد اشاره‌اي به ساير تيم‌ها داشته باشد شعار چندان مناسبي نيست

* آمريكا: زندگي آزادي هدف ما پيروزي
تفسير: بيشتر شبيه شعارهاي انقلابي است. به هيچ وجه فوتبالي نيست.

pcforlife
09-06-2010, 10:55

عجیبه! عکسا واسم لود شدن! اوکی!
عکس اولی رو واست ردیف کردم! ولی دومی حس خستگی داره!:31::46:
ببین از این امضا خوشت میاد؟ اولی با فرمت JPG و کیفیت و حجم بالاست.دومی هم با فرمت JPG و کیفیت کم و حجم زیر 30 کیلوبایته. سومی با فرمت GIF و کیفیت پایین و حجم زیر 30 کیلوبایت. هر کاری کردم نتونستم از حجم کم کنم و از کیفیت تصویر کم نکنم.

کدوم بچه های باحال؟
نباید طرفدار انگلیس بود انگلیسیهای کثیف
انگلیس هیچی نمیشه این دوره هم حذف میشه گولشنو نخور
بیا طرفدار ایتالیا شو پرافتخارترین تیم اروپایی در جام جهانی
شیوه جدید جذب طرفدار!:27:

H.P1366
09-06-2010, 11:06
* انگليس: با غرور و افتخار بازي كنيد مثل هميشه
تفسير: اميدوارانه و مغرورانه و البته تا حدي اغراق‌آميز اما شعار قابل قبولي است.

دوستان می گم اگر می شد انگلیسی این متن رو بالای امضامون بذاریم خوب می شد

aRThaS_08
09-06-2010, 11:11
20کیلوبایت (-;

12کیلوبایت

pcforlife
09-06-2010, 12:23
دوستان می گم اگر می شد انگلیسی این متن رو بالای امضامون بذاریم خوب می شد
متنش اینه:

Playing With Pride And Glory

اینم لینک عکس اتوبوس سه شیر در آفریقای جنوبی:

pcforlife
09-06-2010, 12:35
شعار های تمام تیم های جام جهانی روی اتوبوس هاشون!!!:31: (با عنوان اصلی و ترجمه انگلیسی)

Algeria
نجمة وهلال من أجل هدف واحد: النصر
(Star and crescent with one goal: Victory!)
Argentina
Última parada, la gloria
(Last stop: Glory)
Australia
Dare to Dream, Advance Australia
Brazil
Lotado! O Brasil inteiro está aqui dentro!
(The whole of Brazil is in here!)
Cameroon
Les lions indomptables sont de retour
(The Indomitable Lions are back)
Chile
Roja la sangre de mi corazón, Chile campeón
(Red is the blood of my heart, Chile will be Champion)
Côte d'Ivoire
Eléphants, battons nous pour la victoire!
(Elephants, let's fight for victory!)
Denmark
Det eneste der kræves, er et dansk hold og en drøm
(All you need is a Danish team and a dream)
England
Playing with Pride and Glory
France
Tous ensemble vers un nouveau rêve bleu
(All together for a new dream in blue)
Germany
Auf dem Weg zum Cup!
(On the road to get the Cup!)
Ghana
The hope of Africa
Greece
Η Ελλάδα είναι παντού!
(Greece is everywhere!)
Honduras
Un país, una pasión, ¡5 estrellas en el corazón!
(One Country, One passion, 5 Stars in the heart)
Italy
Il nostro Azzurro nel cielo d'Africa
(Italian Azzurro on African sky)
Japan
侍魂はくじけない!日本勝利!
(The Samurai spirit never dies! Victory for Japan!)
Korea DPR
또다시 1966년처럼, 조선아 이겨라 !
(1966 again! Victory for DPR of Korea!)
Korea Republic
승리의 함성, 하나된 한국
(The Shouts of Reds, United Republic of Korea)
Mexico
¡Es tiempo de un nuevo campeón!
(It is time for a new champion!)
Netherlands
Let niet op de grote 5, maar pas op voor de oranje 11
(Don't fear the big five, fear the Orange eleven)
New Zealand
Kickin’ it Kiwi style
Nigeria
Super Eagles super fan united we stand
Paraguay
El león Guaraní ruge en Sudáfrica
(The Guarani lion roars in South Africa!)
Portugal
Um sonho, uma ambição…Portugal campeão!
(One dream, one purpose… Portugal victorious!)
Serbia
Igramo srcem, vodimo osmehom!
(Play with the heart, lead with a smile!)
Slovakia
Rozbehnime to: Slovensko do toho!
(Shake the green field: Go Slovakia!)
Slovenia
Z enajstimi pogumnimi srci do konca
(With eleven brave hearts to the end)
South Africa
One nation, proudly united under one rainbow
Spain
Ilusión es mi camino, Victoria mi destino
(Hope is my road, victory my destiny)
Switzerland
Hopp Schwiiz! - "Hop Suisse!" - "Forza Svizzera!" - "C'mon Switzerland!"
Uruguay
El sol brilla sobre nosotros. ¡Vamos Uruguay!
(The sun shines upon us. Go Uruguay!)
USA
Life, Liberty, and the Pursuit of Victory!

pcforlife
09-06-2010, 12:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه تیم قهرمان، بزن کف قشنگرو! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H.P1366
09-06-2010, 12:56
دوستان دیدم عکس برای امضا از جرارد تکی نداریم یدونه درست کردم برای کسانی که می خواهند استفاده کنند

راستی من یه چند روزی نیستم جای منم خالی کنید

pcforlife
09-06-2010, 13:04

مرد شماره 6 سه شیر: جان تری
تعداد بازی ملی: 60 بازی
تعداد گل ملی: 6 گل ملی

vahidgame
09-06-2010, 13:19
به نظرتون جرارد هافبک چپ برای انگلیس بازی می کنه؟
توی بیشتر بازی ها که من دیدم لمپارد و گرت بری هافبک وسط بودن و جرارد هم هافبک چپ بازی کرده یه نفرم مثل لنون هافبک راست بوده. به نظرتون ترکیب هافبک توی جام جهانی به این صورت هستش؟
راستی یه چیز بگم زیاد ربطی به این نداره:31: توی بازی ها کامپیوتری فوتبال حداقل توی این دو سه سال اخیر وین رونی بهترین بازیکن اون بوده.توپ دستش میاد آدم حس می کنه هر کاری میشه انجام داد.لمپارد و جرارد هم همیشه خوراک منن. خدا می دونه چه شوت هایی که با این بازیکنان گل نکردم:31: دیشبم با انگلیس تونستم هلند رو 6 بر صفر ببرم:31:
واقعا اگه این سه بازیکن یعنی رونی و لمپارد و جرارد در اوج باشن خیلی عالیه چون جزو ارکان تیم هستن.

pcforlife
09-06-2010, 14:27

مرد شماره 7 سه شیر: آرن لنون
تعداد بازی ملی: 17 بازی

Mohammad King
09-06-2010, 14:45
تعداد بازيكنان مصدوم به عدد 6 رسيد

ميشائيل بالاک، مايکل اسين، جان اوبي ميکل، ديويد بکهام و ريوفرديناند در کنار ناني 6 بازيکن بزرگي هستند که تا كنون جام جهاني را از دست داده‌اند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایلنا: در شرايطي كه تيم هاي حاضر دررقابت هاي جام جهاني خود را براي حضوري قدرتمندانه در اين دوره از مسابقات آماده مي كنند، اما مصدوميت چهرهاي مطرح اين جام باعث شده برخي از مربيان و تيم ها قبل از آغاز جام جهاني به نوعي متضرر شوند.
به گزارش ايلنا، در ادامه سريال مصدوميت بازيكنان جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي، شب گذشته «ناني»، مهاجم منچستر يونايتد، با آسيب ديدگي در ديدار تداركاتي بين تيم هاي پرتغال و موزامبيك جام جهاني را از دست داد.
در اين ديدار تداركاتي، پرتغال با نتيجه 3 بر صفر از سد موزامبيک گذشت. دني (52) و آلميدا (75، 83) براي پرتغال در اين ديدار دوستانه گلزني کردند.
کارلوس کرش، سرمربي تيم ملي پرتغال از فدراسيون جهاني فوتبال خواست تا با جانشيني «روبن آموريم» از باشگاه بنفيکا به جاي ناني آسيب ديده موافقت کند.
وي در اين خصوص گفت: آسيب‌ديدگي ناني يک بدشانسي است. با کمک معاينه‌هاي دقيق متوجه شديم که او ديگر به موقع براي رقابت‌ها آماده نخواهد شد. حيف است چرا که من هيچ‌گاه بازيکني را نديدم که با اين همه اشتياق براي حضورش در جام جهاني مبارزه کند.
اين بازيکن 23 ساله پيش از سفر پرتغال به آفريقاي جنوبي دچار آسيب شده بود. او در بازي دوستانه برابر کامرون که 8 روز پيش برگزار شد 45 دقيقه به ميدان رفت و يک بار هم گلزني کرد.
با غيبت ناني فهرست بازيکنان بزرگ غايب جام جهاني بلندتر شد. ميشائيل بالاک، مايکل اسين، جان اوبي ميکل، ديويد بکهام و ريوفرديناند در کنار ناني 6 بازيکن بزرگي هستند که تا كنون جام جهاني را از دست داده‌اند.
در ديگر ديدار تداكاتي شب گذشته، تيم ملي فوتبال اسپانيا در ديداري تدارکاتي با برتري پر گل 6 بر صفر تيم لهستان را شکست داد. در اين ديدار ويا (12)، سيلوا (14)، آلونسو (52)، فابرگاس (58) و تورس (76) براي اسپانيايي ها گلزني کردند.
پايان پيام

1389/3/19 - 14:33:07
کد خبر : 128419

Mohammad King
09-06-2010, 14:51
چاوي: انگليس مدعي جدي قهرماني است

خبرگزاري فارس: هافبك بازي‌ساز تيم ملي فوتبال اسپانيا، انگليس را مدعي جدي قهرماني توصيف كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت رسمي فيفا، چاوي ارناندس در جمع خبرنگاران حاضر در آفريقاي جنوبي گفت: به نظر من تيم ملي فوتبال انگليس مدعي جدي قهرماني در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي است و بايد مراقب اين رقيب بسيار قدرتمند بود.

وي گفت: شيوه بازي انگليسي‌ها را بسيار دوست دارم. به طور كلي فوتبال در انگليس بسيار زيبا ارائه مي‌شود و اگر به نام بارسا پايبند نبودم آرزو داشتم در فضاي فوتبال انگليس بازي كنم.

چاوي عنوان كرد: انگليسي‌ها عاشق موقعيت جور كردن هستند و اين همان چيزي است كه من در اسپانيا به خاطرش معروف شده‌ام.
وي اظهار داشت: انگليس بسيار زيبا بازي مي‌كند و مي تواند شانس جدي قهرماني باشد البته اگر اسپانيا اجازه دهد.
انتهاي پيام/

vahidgame
09-06-2010, 15:52

مرد شماره 8 سه شیر: فرانک لمپارد(کاپیتان دوم انگلیس در جام جهانی)
تعداد گل ملی: 20 گل

masoudtr
09-06-2010, 16:07
من میخوام اینو تو امضام بگذارم نمیشه؟

چاره چیه؟

pcforlife
09-06-2010, 16:18

مرد شماره 9 سه شیر: پیتر کراوچ
تعداد بازی ملی: 38 بازی
تعداد گل ملی: 21 گل

Amin
09-06-2010, 16:29
من میخوام اینو تو امضام بگذارم نمیشه؟

چاره چیه؟
ریسایز !
350x150

pcforlife
09-06-2010, 16:31

مرد شماره 10 سه شیر: وین رونی (امید اول انگلستان در جام جهانی 2010)
لقب: وازا - پله سفید!
تعداد بازی ملی: 60 بازی
تعداد گل ملی: 25 گل
تیم باشگاهی فعلی: منچستریونایتد

pcforlife
09-06-2010, 16:40
آقا! اینم یه امضای یادبود از اول سپتامر 2001 در المپیک مونیخ!:31: تو اسپویلر میزارم که هر کی دوست داره اونو ببینه!:20::

pcforlife
09-06-2010, 17:17

مرد شماره 11 سه شیر: جو کول
تعداد بازی ملی: 54 بازی
تعداد گل ملی: 10 گل

pcforlife
09-06-2010, 17:22
آقا این عکس از وین رو ببینید! بالشش منو کشته!:27::31:

masoudtr
09-06-2010, 17:42
من اون عکس را نتونستم تو امضام بگذارم
یکی برام چند تا امضای توپ انگلیس بگذاره که بتوکونم

vahidgame
09-06-2010, 17:43
دوستان آماری که برای لمپارد گذاشته بودم یکمی اشتباه بودش.الان اصلاحش کردم.

pcforlife
09-06-2010, 18:10

این پست مجموعه ای از امضا ها واسه انگلیسه:

این امضا ها هم اخیرا تولید شده!!::31:

اگه خیلی به عکس خودت علاقه داری، میتونم واست ردیفش کنم.:20:
پ.ن: دوستان طرفداره انگلیس... تاپیک داره میخوابه ها! تکونش بدید لطفا!:31:

farhoodf23
09-06-2010, 18:29
از تیم انگلیس اصلا خوشم نیومده ونمیاد.ولی این تیمی که آوردن جزو چهار تیم پایانی خواهد بود.

pcforlife
09-06-2010, 18:39

عزیز امضای خودتو هم ویرایش کردم. یکی با نوار هواداری و یکی بدون اون... از هر کدوم که خوشت اومد، استفاده کن!:10:

soheiltaker
09-06-2010, 18:41
دوستان براي من ار طرف عوامل بيگانه پيغام خصوصي اومده :31:
ايول به همه انگليسيا ...
دمتون گرم ...
با اجازتون من امضامم عوض كردم به عشق انگليس ...
قابل توجه اون شخص!
من اگه ايرانم تو جام جهاني بود ... بازم طرفدار انگليس بودم و اصلا به ايران فكر نميكردم ... من عاشق انگليسم ... :40:

masoudtr
09-06-2010, 18:57
بچه ها حالا همه با هم با صدای بلند

انگلیس قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه

sasan816
09-06-2010, 18:58
سه شیر:
متوجه نشدم این یعنی چی میشه راجبش توضیح بدی

soheiltaker
09-06-2010, 19:00
آقا اينو تو امضاي يكي از طرفدارهاي تيمهاي ديگه ديدم ... نميگم كدوم تيم چون بد ميشه ...:31:
خيلي خنديدم :31:
در قهرماني كره شمالي در جام جهاني هيچگونه شك و ترديدي وجود ندارد
:39::39::39::39::39::39:

aRThaS_08
09-06-2010, 19:04
جرارد :ایکس! کاش بیاد رئال!

اگه تو همین عکس دقت پرچم تیم ملی انگلیس توش 3تا شیر داره!

همین!

pcforlife
09-06-2010, 19:17
همانطور که هر کشور نمادی از یک حیوان واسه خودش داره (مثلا فرانسه = خروس یا آمریکا = عقاب یا کانگرو = استرالیا یا بازم بگم؟!) نماد کشور انگلستان شیر هستش.
این نشان سه شیر هم فکر کنم از زمان ریچارد اول ایجاد شد و تا الان باقیه و توی بخش های ملی کشور انگلستان از این نشان که یه نشان سلطنتی هستش، استفاده میشه!:20:

vahidgame
09-06-2010, 19:21
جرارد :ایکس! کاش بیاد رئال!

اولا چه ربطی به این تاپیک داشتش.
دوما جرارد سه حالت بیشتر براش وجود نداره یا در همون لیورپول می مونه یا میره چلسی یا اینکه کلا از فوتبال خداحافظی می کنه:31:

pcforlife
09-06-2010, 19:35

مرد شماره 12 سه شیر: رابرت گرین
تعداد بازی ملی: 10 بازی
تیم باشگاهی فعلی: وستهام یونایتد

pcforlife
09-06-2010, 21:18

از طریق آدرس زیر میتونید عضو اولین گروه هواداران تیم ملی فوتبال انگلستان در انجمن P30World بشید!:20:

pcforlife
09-06-2010, 21:31

مرد شماره 13 سه شیر: استفن وارناک
تعداد بازی ملی: 1 بازی
تیم باشگاهی فعلی: استون ویلا

L.A.M.P.A.R.D
09-06-2010, 21:40
viva england

vahidgame
09-06-2010, 22:15
یان رایت: رونی- هسکی؛ زوج رویایی سه شیرها
ستاره سابق تیم ملی انگلیس معتقد است که در ترکیب اصلی این تیم نباید دفو یا کراوچ حاضر باشند.

سایت گل- یان رایت، اسطوره باشگاه آرسنال و تیم ملی انگلیس در صحبتهایی اعلام کرده که از نظر او فابیو کاپلو،سرمربی تیم ملی انگلیس می بایست امیل هسکی، ستاره استون ویلا و وین رونی، مهاجم جوان و باتجربه یونایتد را به عنوان زوج خط حمله تیمش برگزیند و توجهی به انتقادات وارده به ستاره تیم استون ویلا ننماید.
این زوج خط حمله در دیدارهای مرحله مقدماتی جام جهانی نیزمورد استاده قرار گرفت و رایت معتقد است که زمان زیادی برای آزمایش و خطا باقی نیست و کاپلو می بایست برروی همین زوج خط حمله تاکید و پافشاری کند.
رایت در صحبتهایی به وب سایت رسمی باشگاه استون ویلا گفت:« امیدوارم که ما فرمول مناسبی برای حمله رو به جلو بیابیم. امیل گلهای زیادی را به ثمر نمی رساند ولی ما باید به آنچه با آن راحت هستیم ، اتکا کنیم.»
او ادامه داد:«باید آنچه را که پیش از این مورد آزمایش قرارداده بودیم را به کار بریم و به عنوان مثال هسکی و رونی که درکنار هم قرار گرفته اند را به عنوان زوج هجومی به میدان بفرستیم.»
ستاره سابق توپچی هادر صحبتهای در مورد احتمال موفقیت تیم ملی انگلیس در این رقابتها گفت:« کاپلو به بازیکنان روحیه و باور زیادی داده است. آنها می دانند که دیگر صحبت از گفته های آنها نیست و صحبت درمورد توانایی های آنهاست. ما برای شکست تیمهای بزرگ، بازیهای بزرگی را به نمایش خواهیم گذاشت. بازیکنان تیم کاملا متمرکزند و ما شانس زیادی برای موفقیت داریم.»
هسکی در 24 حضور اخیرش در ترکیب تیم ملی انگلیس موفق شده تا تنها 2 گل به ثمر برساند ولی وین رونی در مرحله مقدماتی جام جهانی 9 گل برای سه شیرها به ثمر رساند.

تری: هنوز خودم را لیدر تیم می دانم
مدافع آبی پوشان چلسی در صحبتهایی از روزهایی بدون بازوبند کاپیتانی تیم ملی کشورش می گوید.

سایت گل- جان تری، کاپیتان تیم چلسی که پیش ازاین کاپیتان تیم ملی کشورش نیز بود، در رقابتهای جام جهانی بازوبند کاپیتانی سه شیرها را بر بازو نخواهد بست ولی هنوز خودش را لیدر انگلیسی ها می داند.
در ماه فوریه سال 2010 و پس از رسوایی اخلاقی جان تری بود که فابیو کاپلو بازوبند تیم ملی انگلیس رااز تری گرفت و آن را به ریوفردیناند سپرد.
با مصدومیت فردیناند این بازوبند به جرارد رسید.
در جریان دیدار دوشنبه شب تیم ملی انگلیس مقابل پلاتینیوم استارز، تری در صحبتهایی به انتقاداز عملکرد تیمش درنیمه اول این بازی پرداخت و در صحبتهایی اعلام کرد که گرچه بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس را بربازویش نمی بیند ولی هنوز خود را هدایت کننده تیم می داند.
تری در صحبتهایی به روزنامه سان گفت:« من همیشه نظراتم را در رختکن تیم و در زمین مسابقه به زبان می آورم و اجازه می دهم تا حضورم احساس شود، اهمیتی ندارد که بازوبند بر بازویم باشد یا نه. »
تری در مورد از دست دادن بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس می گوید:« البته اصلا برایم سخت نیست که کاپیتان تیم نیستم.زمانی که من با مربی تیم دیدار کردم، به او گفتم که تصمیم او را می پذیرم ولی با گرفته شدن بازوبند از من، من هنوز همان تری، با همان شخصیت سابق هستم و اجازه نمی دهم که بازپس گرفتن بازوبند، باعث شود که سرم را پائین انداخته و شرمسار و مغلوب باشم.من مثل هر بازیکن و مربی دیگری اینجا هستم تا جام قهرمانی جام جهانی را بالای سر ببرم و هر کاری از دستم بر بیاید برای تیمم انجام خواهم داد.»
او درمورد مصدومیت ریو فردیناند گفت:« مصدومیت ریو خبر بسیار بدی برای ما بود.استیوی و لمپارد آماده برعهده گرفتن این مسئولیت هستند و قطعا از پس مسئولیتشان هم بر می آیند ولی من هر آنچه لازم باشد در زمین گفته شود را خواهم گفت.»

فردیناند: بد دهنی رونی مشکل ساز نخواهد شد
طبق گفته ریو فردیناند، رونی در جریان برگزاری رقابتهای جام جهانی آرامش خود را حفظ خواهد کرد.

سایت گل- ریو فردیناند، مدافع باتجربه باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرده که ایمان دارد که وین رونی برای موفقیت تیم ملی کشورش در رقابتهای جام جهانی 2010 آرامش خود را حفظ خواهد کرد و سریع از کوره در نخواهد رفت.
این روزها و پس از برخورد توهین آمیز رونی در دیدار دوستانه این تیم مقابل پلاتینیوم استارز که منجر به جریمه او با کارت زرد شد، نگرانی های زیادی در مورد تند مزاجی رونی وجود دارد و خیلی هانگران آن هستند که وین رونی با برخوردی تند و اهانت آمیز ، موجبات اخراجش از زمین مسابقه رافرهم آورد.
در این میان، ریو فردیناند، مدافع باتجربه و مصدوم تیم ملی انگلیس در صحبتهایی اعلام کرد که نباید نگران رفتارهای رونی بود.
فردیناند در صحبتهایی گفت:« فکر نمی کنم که وازا (رونی) در جریان رقابتهای جام جهانی با مشکلی انضباطی مواجه شود. پس از برخوردی که در آلمان به وجود آمد، دیگر شاهد مشکل رفتاری دیگری از رونی نبوده ایم. اوبرای رسیدن به جایگاه کنونی اش، مسیر را به خوبی طی کرده است.»
فردیناند که پیش از مصدومیتش قراربود بازوبند تیم ملی انگلیس را بر بازو ببندد، گفت:« من مطمئنم که رونی حرفهای به مراتب بدتری به داوران در لیگ برتر می زند ولی حضور در اینجا به منزله روشن و واضح ساختن همه چیز پیش از آغاز جام جهانی است. افراد باید دریابند که این یک بازی برای آماده سازی بوده و یک بازی رسمی نبوده است.»

*M!L4D*
10-06-2010, 09:25
نظر سنجی : آقای گل جام جهانی کیست ؟

دوستان هوای وین رو داشته باشین

pcforlife
10-06-2010, 10:08
نظر سنجی : آقای گل جام جهانی کیست ؟

دوستان هوای وین رو داشته باشین
نظر دادم به وین روووووووونی (همه بگید شیییییره) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
10-06-2010, 11:28

مرد شماره 14 سه شیر: گرت بری
پست: هافبک چپ - هافبک میانی - هافبک دفاعی (مجموعا آچار فرانسه!!:31:)
تعداد بازی ملی: 36 بازی
تعداد گل ملی: 2 گل
تیم باشگاهی فعلی: منچسترسیتی

mx_2dar
10-06-2010, 11:30
اقا دمتون گرم این عجب طرحی شده :31:

بچه ها میشه یه طرح ترکیبی برای امضا با این بزنید استفین جرارد هم توش باشه خیلی توپ میشه البته منم منچستریم ولی با جرارد هم خیلی حال می کنم :31: مرسی

pcforlife
10-06-2010, 11:43

مرد شماره 15 سه شیر: متیو آپسون
تعداد بازی ملی: 19 بازی
تعداد گل ملی: 1 گل
تیم باشگاهی فعلی: وستهام یونایتد

pcforlife
10-06-2010, 13:25
اقا دمتون گرم این عجب طرحی شده :31:
قابلتو نداره!:31::11:

بچه ها میشه یه طرح ترکیبی برای امضا با این بزنید استفین جرارد هم توش باشه خیلی توپ میشه البته منم منچستریم ولی با جرارد هم خیلی حال می کنم :31: مرسی

این دو تا طرح مربوط به جرارد رو بچه ها، زحمت کشیدن و طراحی کردن:

masoudtr
10-06-2010, 13:30
بچه ها یکم عکس هم از خانوم های انگلیسی حضور یافته در جام جهانی بگذارید حال کنیم:31:

pcforlife
10-06-2010, 13:35
بچه ها یکم عکس هم از خانوم های انگلیسی حضور یافته در جام جهانی بگذارید حال کنیم:31:
اون کاره وحید!:31::46:

masoudtr
10-06-2010, 13:40
ما این همه امضا داریم برین تاپیک اسپانیا طفلکی ها اصلا امضا ندارن:31:

vahidgame
10-06-2010, 13:40
فکر کنم اینو توی گوگل سرج کنی به نتیجه ای که می خوای می رسی:31:
راستی خیلی جالبه که در 22 خرداد انگلیس و آمریکا با هم بازی دارن. همچین اتفاقاتی کم پیش میاد:)

pinchingholian
10-06-2010, 13:50
آرسن ونگر: اين آخرين فرصت نسل طلايي انگليس براي قهرماني است

سرمربي توپچي ها معتقد است كه بسياري از بازيكنان اصلي تيم در جام جهاني آينده كارايي لازم را نخواهند داشت

سايت گل- آرسن ونگر، سرمربي تيم آرسنال، معتقد است كه جام جهاني 2010 آخرين فرصت براي قهرماني نسل طلايي انگليس براي قهرماني در جام جهاني است.
تو اعتقاد دارد كه بسياري از ستارگان تيم كاپلو، در دوره بعدي رقابت ها پا به سن خواهند گذاشت و نمي توان براي فتح جام به آنها اميد بست.
ونگر در مصاحبه با نشريه سان گفت:" من به اين نتيجه رسيده ام كه اين آخرين شانس اين نسل فوتبال انگليس براي قهرماني در جام جهاني است.
بسياري از بازيكنان اصلي تيم بين 28 تا 31 سال دارند. آنها براي فتح يك تورنمنت بزرگ در اوج قرار دارند. آنها از تجربه لازم براي دست يافتن به چنين هدف مهمي برخوردارند، حتي زماني كه نتوانند بازي خوبي ارائه دهند.
وين روني چهار سال بعد نيز مي تواند يك ستاره بزرگ براي انگليسي ها باشد اما استفن جرارد، فرانك لمپارد و چند بازيكن اصلي ديگر تيم، 34 يا 35 ساله مي شوند و چندان موثر نخواهند بود."
ونگر معتقد است كه روني به تنهايي مي تواند مسئوليت خط حمله انگليس را به دوش بكشد و كاپلو از او به عنوان تك مهاجم استفاده خواهد كرد.
" بازي هاي روني و عملكرد او با پيراهن منچستريونايتد و تيم ملي انگليس، من را به شدت تحت تاثير قرار داده است. او از قدرت، شور، آرامش و قابليت تكنيكي بالايي برخوردار است و بيش از هر زمان ديگري با سر گلزني مي كند."

pcforlife
10-06-2010, 14:00

مرد شماره 16 سه شیر: جیمز میلنر
تعداد بازی ملی: 8 بازی

pcforlife
10-06-2010, 14:10
دوستان از امشب ویژه برنامه جام جهانی شبکه سه (احتمالا با نام جام 19ام) پخش میشه؟؟؟

MORINIO
10-06-2010, 14:22
دوستان از امشب ویژه برنامه جام جهانی شبکه سه (احتمالا با نام جام 19ام) پخش میشه؟؟؟

اعلام برنامه های شبکه سه رو که دیدم امشب خبری نیست از برنامه ویژه جام جهانی . امشب نوشته فینال 2002 رو میزاره ( آلمانیها از دست ندن:27:)

از فردا برنامه یک جهان یک جام شبکه سه شروع میشه !

masud-000000
10-06-2010, 14:26
شرمنده میپرم تو بحثتون...
امروز برنامه تصویر زندگی شبکه 2 میگفت که قراره افتتاحیه بازی ها امروز به مدت نیم ساعت از این شبکه پخش بشه...
دیگه راست و دروغش پای خود اون مجریه که گفت.:31:

پ.ن:نمیدونم می خوان با ساز و آواز این مراسم چه کنن.:31:

shayan3001
10-06-2010, 14:35
بچه ها حیف که اوون نیست وگرنه انگلیس حتما قهرمان بود.
جرارد لمپارد رونی و... شما میتونین!

pinchingholian
10-06-2010, 15:34
جو كول پس از جام جهاني در آرسنال

بازيكن ملي پوش انگليسي پس از رقابت هاي جام جهاني راهي ورزشگاه امارات خواهد شد

سايت گل- به گزارش بخش بريتانيايي سايت گل، جو كول، هافبك سابق چلسي، به باشگاه آرسنال خواهد پيوست.
او پيش از اينكه همراه با تيم ملي انگليس راهي جام جهاني شود، قراردادي سه ساله با توپچي ها به امضا رسانده است. حقوق هفتگي او در باشگاه جديدش 80000 پوند در هفته خواهد بود.
كول كه قراردادش با چلسي به پايان رسيده، با قراردادي آزاد به رقيب همشهري پيوسته است؛ البته دو طرف توافق كرده اند كه قرارداد نهايي پس از بازگشت اين بازيكن از آفريقاي جنوبي و تاييد سلامتي كامل او به امضا برسد.
كول دوشنبه در تست پزشكي باشگاه آرسنال شركت كرد و به نظر مي رسيد كه اين مسئله براي متقاعد كردن ونگر براي به خدمت گرفتن او كافي باشد اما از آنجا كه آرسنالي ها نگرانند كه اين بازيكن ملي پوش در جام جهاني دچارمصدوميت شود، بندي در قرارداد گنجاندند كه براساس آن جو كول بايد پس از جام جهاني نيز بار ديگر در تست پزشكي باشگاه شركت كند و در صورت تاييد پزشكان باشگاه، قرارداد نهايي به امضاي طرفين خواهند رسيد.

pcforlife
10-06-2010, 15:38
جو كول پس از جام جهاني در آرسنال

بازيكن ملي پوش انگليسي پس از رقابت هاي جام جهاني راهي ورزشگاه امارات خواهد شد

سايت گل- به گزارش بخش بريتانيايي سايت گل، جو كول، هافبك سابق چلسي، به باشگاه آرسنال خواهد پيوست.
او پيش از اينكه همراه با تيم ملي انگليس راهي جام جهاني شود، قراردادي سه ساله با توپچي ها به امضا رسانده است. حقوق هفتگي او در باشگاه جديدش 80000 پوند در هفته خواهد بود.
كول كه قراردادش با چلسي به پايان رسيده، با قراردادي آزاد به رقيب همشهري پيوسته است؛ البته دو طرف توافق كرده اند كه قرارداد نهايي پس از بازگشت اين بازيكن از آفريقاي جنوبي و تاييد سلامتي كامل او به امضا برسد.
كول دوشنبه در تست پزشكي باشگاه آرسنال شركت كرد و به نظر مي رسيد كه اين مسئله براي متقاعد كردن ونگر براي به خدمت گرفتن او كافي باشد اما از آنجا كه آرسنالي ها نگرانند كه اين بازيكن ملي پوش در جام جهاني دچارمصدوميت شود، بندي در قرارداد گنجاندند كه براساس آن جو كول بايد پس از جام جهاني نيز بار ديگر در تست پزشكي باشگاه شركت كند و در صورت تاييد پزشكان باشگاه، قرارداد نهايي به امضاي طرفين خواهند رسيد.
دوست عزیز، هر خبری که یه کلمه "جام جهانی" یا واژه "انگلیس" رو داره، نباید تو تاپیک جام جهانی گذاشت!:20::10:
این خبر باید تو تاپیک "فوتبال باشگاهی در انگلستان | فصل 2010-2011 | پیش فصل" در انجمن خبر ورزشی قرار بگیره که سروش جان این کارو حدود یه ساعت پیش انجام داد.:20:

pinchingholian
10-06-2010, 15:44
دوست عزیز، هر خبری که یه کلمه "جام جهانی" یا واژه "انگلیس" رو داره، نباید تو تاپیک جام جهانی گذاشت!:20::10:
این خبر باید تو تاپیک "فوتبال باشگاهی در انگلستان | فصل 2010-2011 | پیش فصل" در انجمن خبر ورزشی قرار بگیره که سروش جان این کارو حدود یه ساعت پیش انجام داد.:20:
من کاری به جام جهانی ندارم. چون طرفدار آرسنالم گفتم شاید این خبر برای طرفداران انگلیس و آرسنال و شاید چلسی جالب باشه.

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

Joe COLE

Date of Birth: 8 November 1981
Height: 175 cm
Shirt number: 11
Position: Midfielder
Current club: Chelsea (ENG)
International Caps: 54
International Goals: 10
First international: England - Mexico (25 May 2001)

pcforlife
10-06-2010, 15:56
مرد شماره 17 سه شیر: شاون رایت فیلیپس
تعداد بازی ملی: 31 بازی
تعداد گل ملی: 6 گل

pinchingholian
10-06-2010, 15:59

مرد شماره 17 سه شیر: شاون رایت فیلیپس
تعداد بازی ملی: 31 بازی
تعداد گل ملی: 6 گل
این که عکس والکات بازیکن آرسناله!!!

pcforlife
10-06-2010, 16:06
این که عکس والکات بازیکن آرسناله!!!
مرسی از تذکرت!:10: عکس تصحیح شد! به قولی اشتباه لپی بود!:31: اینقدر حرف آرسنال و زدی که...: دی

Iranian boy10
10-06-2010, 16:11
سلام ، دوستان لطفاً از تيمتون طرفداري كنيد در نظرسنجي ها شركت كنيد!

ممنون :40::11:

pcforlife
10-06-2010, 16:23

مرد شماره 18 سه شیر: جیمی کرگر
تعداد بازی ملی: 36 بازی

pcforlife
10-06-2010, 17:22

مرد شماره 19 سه شیر: جرمین دفو
تعداد بازی ملی: 40 بازی
تعداد گل ملی: 11 گل

*M!L4D*
10-06-2010, 17:34
حسین جون دمت گرم ... خیلی آقایی :11:
ویرایش : دوستان واقعا منظم ترین تاپیک تاپیک ماست ... به لطف همه ی بچه ها ... دست همتون درد نکنه !

pcforlife
10-06-2010, 17:38
مخلصم میلاد جان! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان! واسه اینکه تاپیک از شور و حال نیفته، هر کی اطلاعات جالبتری و عکسای خوبی راجع به بازیکنای شیر صفت انگلیسی داره بزاره! 4 تا بازیکن دیگه مونده که ایشالا اونا رو امشب میزارم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یاعلی :11:

Mohammad King
10-06-2010, 17:38
ا ز کاربر pcforlife تشکر میکنم برای امضایی که الان دارم و برام درست کردن...

pcforlife
10-06-2010, 17:44
ا ز کاربر pcforlife تشکر میکنم برای امضایی که الان دارم و برام درست کردن...
شرمنده نکن عزیز! کاره خاصی نبود!:43: راستی حسین صدام کن!:20::40:

Mohammad King
10-06-2010, 17:48
من خودم توی کاره گرافیک هستما ولی مثل اینکه کاره شما خیلی از ما بهتره باید این عنوان کاربر فعال گرافیک منو بدن بشه شما : دی

pcforlife
10-06-2010, 17:52

مرد شماره 20 سه شیر: لدلی کینگ
تعداد بازی ملی: 20 بازی
تعداد گل ملی: 2 گل

masoudtr
10-06-2010, 18:03
این اخری ها که اصلا بهشون بازی نمیرسه

pcforlife
10-06-2010, 18:04
من خودم توی کاره گرافیک هستما ولی مثل اینکه کاره شما خیلی از ما بهتره باید این عنوان کاربر فعال گرافیک منو بدن بشه شما : دی
اون آواتورم رو ببین! یه ماسک قرمز بنداز روش!:31:
آقا سرخمون نکن دیگه!:10:ما هنوز تازه کاریم!:20: اگه خوب بودیم، فعال اون بخش می شدیم! در کل مخلصیم!:10::40:

masoudtr
10-06-2010, 18:16

خودم یافتم:31:

pcforlife
10-06-2010, 18:43

مرد شماره 21 سه شیر: امیل هسکی
تعداد بازی ملی: 58 بازی
تعداد گل ملی: 7 گل

pinchingholian
10-06-2010, 18:45
بهترین مدافع جام جهانی 98
(افتخار انگلیس)
سول کمپبل

pinchingholian
10-06-2010, 18:55
عشق من
دیوید سیمن

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

تونی آدامز

pcforlife
10-06-2010, 18:58

مرد شماره 22 سه شیر: مایکل کریک
تعداد بازی ملی: 20 بازی
تیم باشگاهی فعلی: منچستریونایتد

pcforlife
10-06-2010, 19:07

مرد شماره 23 سه شیر: جو هارت
تعداد بازی ملی: 3 بازی
تیم باشگاهی فعلی: بیرمنگام (بازیکن قرضیه منچسترسیتی)

pcforlife
10-06-2010, 19:59
خوب با اجازه دوستان تو این پست یه میانبری برای دوستانی بزارم که دوست دارند آمار بازیکنان مورد علاقشون رو خیلی سریع پیدا کنند.:20:
1- دیوید جیمز

2- گلن جانسن

3- اشلی کول

4- استیفن جرارد

5- مایکل داسون

6- جان تری