PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک تیم ملی برزیل

صفحه ها : [1] 2 3 4

beckham7
04-06-2010, 11:10
تاپیک بحث و تبادل نظر درباره تیم ملی برزیل در طول جام جهانی

اسامی 23 بازیکن برزیل برای حضور در رقابت های جام جهانی 2010 به این شرح است:

دروازه بانان:
خولیو سزار (اینتر)، هئورلیو گومز (تاتنهام)، دونی (رم)

مدافعان:
مایکون (اینتر)، میشل باستوس (لیون)، گیلبرتو (کروزیرو)، لوسیو (اینتر)، خوان (رم)، لوییزائو (بنفیکا)، تیاگو سیلوا (میلان)، دنی آلوز (بارسلونا)

هافبک ها:
الانو (گالاتاسرای)، کاکا (رئال مادرید)، گیلبرتو سیلوا (پاناتینایکوس)، خوزوئه (ولفسبورگ)، رامیرز (بنفیکا)، فیلیپه ملو (یوونتوس)، کلبرسون (فلامنگو)، خولیو باپتیستا (رم)

مهاجمان:
لوییس فابیانو (سویا)، نیلمار (ویارئال)، روبینیو (سانتوس)، گرافیته (ولفسبورگ)

لازم به دکر است برزیل در گروه G این رقابتها با تیمهای پرتغال - ساحل عاج - کره شمالی هم گروه شده است که به نحوی میتوان گفت سخت ترین گروه دور مقدماتی است

beckham7
04-06-2010, 11:27
برنامه کامل مسابقات گروه G
ساحل عاج - پرتغال؛ بندر الیزابت، سه‌شنبه 25 خرداد 89، ساعت 17:30 به وقت ایران
برزیل - کره شمالی؛ ژوهانسبورگ، سه‌شنبه 25 خرداد 89، ساعت 22 به وقت ایران
برزیل - ساحل عاج؛ ژوهانسبورگ، یک‌شنبه 30 خرداد 89، ساعت 22 به وقت ایران
پرتغال - کره شمالی؛ کیپ تاون، دوشنبه 31 خرداد 89، ساعت 15 به وقت ایران
پرتغال - برزیل؛ دوربان، جمعه 4 تیر 89، ساعت 17:30 به وقت ایران
کره شمالی - ساحل عاج؛ نلسپروئیت، جمعه 4 تیر 89، ساعت 17:30 به وقت ایران

Mageed
04-06-2010, 13:44
تو لیست بالا آدریانو رو ننوشتی در ضمن لوییس فابیانو هم مستومه و نمیتونه بازی کنه.

vahid_vaezinia
04-06-2010, 15:39
جای رونی خالیه :19:

beckham7
04-06-2010, 17:23
تو لیست بالا آدریانو رو ننوشتی در ضمن لوییس فابیانو هم مستومه و نمیتونه بازی کنه.

همونطور که دوستان میدونن آدریانو و رونالدینیو غایبان بزرگ تیم ملی هستن که دونگا دعوتشون نکرد بنظرمن رونالدینیو که حقش بود دعوت نشه آدریانوهم تو تیم ملی جوانان فقط تو اوج بود و اونجور که میبایست واسه تیم ملی خوب بازی نکرد و کلا تو باشگاهم که زیاد افت کرد

جای رونی خالیه
یادش بخیر یه زمانی چه اسامی داشت تیم ملی رونالدو ریوالدو روبرتو کارلوس ...
اون زمان منظورم حداقل شش هفت سال پیش تا دلتون بخاد مهاجم داشتیم اونم چه مهاجمایی و تو خط دفاع و دروازه همیشه مشکل داشتیم اما الان برعکس شده تا دلتون بخاد دفاع و دروازه بان خوب داریم و مهاجم نه فوتبال برزیل وقتی به این سمت داره میره منظورم فوتبال دفاعیه دیگه از تیمهای دیگه چه انتظاری باید داشت
واقعا یاد رونی بخیر...

beckham7
04-06-2010, 17:40
اینهم راجع به بازی با زیمباوه که جالبه

زیمبابوه که برای برگزاری این دیدار بیش از ۸ میلیون دلار به قدرت اول فوتبال جهان پرداخت کرده بود کشور را به حالت نیمه تعطیل در آورد.
در زیمباوه دولت به کارگران و کارمندان خود نصف روز مرخصی داد تا در مسابقه دوستانه این کشور روز چهارشنبه در مقابل برزیل تیم ملی زیمباوه را تشویق کنند.
حالا با توجه به مصدم شدن سزار که البته هنوز معلوم نیست به جام جهانی می‌رسد یا نمی‌رسد. شاید اگر سزار به جام جهانی نرسد برزیلی‌ها هم از این که پیشنهاد وسوسه کننده زیمبابوه را پذیرفتند پشیمان شوند.
پرداخت این پول برای فوتبال زیمبابوه قطعا آسان نبوده است و اگر سزار به جام جهانی نرسد ضرر آن برای برزیل هم می‌تواند سنگین باشد.

SAEED_BARCELONA
05-06-2010, 00:27
واقعا یاد رونی بخیر...
دوره قبل رونی چه گلی به سرمون زد که حالا که اصلا رو دور نیست بخواد بزنه؟ همون بهتر که نیستش. دوره قبل یکی از بهترین تمی هارو داشت برزیل ولی هیچی نشد. هر چی بازیکن چهره کمتر داشته باشه بهتره!

bleu2u4u
05-06-2010, 02:14
جام جهانی بدون رونالدینیو تحریمه

beckham7
05-06-2010, 09:19

اتفاقا من که اصلا بخاطر همین از دونگا خوشم میاد بازیکن بی تعصب همین حقشه هیچوقت از رونالدینیو خوشم نمی اومد و نخاهد اومد چندبار برای برزیل همونجور بازی کرد که برای باشگاهش بازی کرد فقط یکبار اونم بازی با انگلیس بود که تازه داشت چهره میشد برزیل بازیکن کم نداره که به یه همچین بازیکنایی نیاز داشته باشه الان ارژانتین جا مسی بازیکن نداره وگرنه مسی هم همین بلای رونالدینیو باید سرش بیاد هیچ ربطی هم به پست بازیشون نداره اصلا بازیکنی که نخاد بازی کنه ازنوع بازیش مشخصه ما بازیکن میخایم که بازی کنه نه بازیکن که فقط اسم داشته باشه

دوره قبل رونی چه گلی به سرمون زد که حالا که اصلا رو دور نیست بخواد بزنه؟ همون بهتر که نیستش. دوره قبل یکی از بهترین تمی هارو داشت برزیل ولی هیچی نشد. هر چی بازیکن چهره کمتر داشته باشه بهتره!
دومین گلزن 2006 مگه رونالدو نبود مگه سه گل برای برزیل نزد و بهترین گلرن ادوار جاموجهانی نشد؟؟
همین رونالدو چقدر بازی کرد چقدر دوست داشت بازی کنه و عاشق پیرهن تیم ملی بود حتی همین اواخر که سنش بالارفت و مصدوم شد گفت میخام اینقدر خوب بازی کنم که بازم به تیم ملی دعوت بشم و وقتی بازی میکرد واقعا طرفدار لذت میبردن 2002 یادتونه چقدر گفتن رونالدو چاق شده و نمیتونه اقای گل 2002شد|؟؟؟ اما این رونالدینیو چی ؟فقط الان که دیدید دونگا قصد دعوت کردنشو نداره خودشو تو میلان به آب و اتیش زد البته نه بخاطر اینکه واسه تیم ملی بازی کنه واسه اینکه همه توجه ها الان به جام جهانیه و میخاست بازم خودشو نشون بده و بگه من هستم بازی که صفر

mani_2004_2006
05-06-2010, 10:50
کار خوبی کرد دونگا رونالدینیو رو دعوت نکرد.
تیم خیلی خوبی ساخته دونگا

ایشاالله که قهرمان میشیم :دی

AMIR REZAs
05-06-2010, 12:49
یادش بخیر یه زمانی چه اسامی داشت تیم ملی رونالدو ریوالدو روبرتو کارلوس ...
آی گفتی...................:37::37:
رونالدو پاس میده به ریوالدو یه پاس بلنده به کارلوس ، کارلوس شوت توی دروازه.............:15::33:

جاسم کدخدایی بنت
05-06-2010, 14:11
واقعا رونالدو بی نظیر بود شوتی که مسزد 99درصد گل میشد

اما دوستان برزیل تیمی که همش بچه به دنیا میار ه خاص واسه ورزشایی مثل فوتبال و فوتسال و والیبال و .....

فقط برزیل

فقط رونالدینهو

HADI roni
05-06-2010, 15:04
بزرگترین اشتباهش دعوت نکردن رونالدو بود.
کسی که حتی جنازه اش هم گل میزنه.درسته سرعت سابق رو نداره
اما هنوز کسی مثل اون تموم کننده نیست.شما توپ رو بهش بده گل تحویل بگیر.
اگه بود حتما رکرودشو بیشتر میکرد.

beckham7
05-06-2010, 16:34
وقتی رونالدو دیگه داشت پا به سن میذاشت و مدام مصدوم میشد آدریانو چهره شد اونم اوایل استثنایی بود اما صدحیف که بی ظرفیت بود و به فنا رفت ظرفیت معروف شدن رو نداشت چقدر امید داشتیم که یکی داره میاد که جای رونالدو رو پر میکنه اما زمان ثابت کرد رونی تکرار ناشدنی است با احترام به دوستداران رونالدینیو بنظر من جنازه رونالدو تو زمین انداره ده تا رونالدینیو ارزش داره چون بیاد ندارم بجز بازی انگلیس که گفتم یکبار در حد نامش برای تیم ملی بازی کرده باشه اونموقع که بودش نبودش حالا که دیگه...

bleu2u4u
05-06-2010, 19:29
رونالدينيوي الان با 4 سال پيش فرق ميکنه
اونموقع تفکرات کثيف پريرا بود که تمام ستاره هاي برزيل رو خراب کرد نه خودشون
ولي الان برزيل شده همون برزيل سابق
يه تيم تهاجمي
که به ستاره هاش اجازه ميده هر کاري دلشون ميخواد بکنن(البته براي تيم)
من شديدا اعتقاد دارم رونالدينيو ميتونست در کنار کاکا و بجاي اون جوجه کوچولو (روبينيو) فيکس باشه

bleu2u4u
05-06-2010, 19:29
رونالدينيوي الان با 4 سال پيش فرق ميکنه
اونموقع تفکرات کثيف پريرا بود که تمام ستاره هاي برزيل رو خراب کرد نه خودشون
ولي الان برزيل شده همون برزيل سابق
يه تيم تهاجمي
که به ستاره هاش اجازه ميده هر کاري دلشون ميخواد بکنن(البته براي تيم)
من شديدا اعتقاد دارم رونالدينيو ميتونست در کنار کاکا و بجاي اون جوجه کوچولو (روبينيو) فيکس باشه

beckham7
05-06-2010, 19:58
مشکل اصلی برزیل بنظر من نبود تعصب نسبت به تیم ملیه بازیکنای این دوره برزیل دیگه مثل ریوالدو رونالدو کافو همین دونگا روماریو و....متعصب نیستن یعنی اونجور که برای باشگاهشون بازی میکنن حاضر نیستن برای تیم ملی هم بازی کنن اگه 60 درصد بازی باشگاهیشون رو تو تیم ملی انجام بدن هیچ تیمی جلودار برزیل نخواهد بود براحتی جام جهانی رو میبرن سر دم دار این نوع بازکنا هم همین رونالدینیو است و یجورایی از همون موقع حضورش تو تیم ملی و رفتن نسل گذشته این اتفاق افتاد البته ربطی به رونالدینیو نداره و....

beckham7
06-06-2010, 09:55
خبر خوب در اردوی برزیل؛بهبودی میشل باستوس و ژولیو سسار

در اردوی برزیل هیچ نگرانی بایت مصدومیت وجود ندارد
]سایت گل- یک روز پس از اینکه ریو فردیناند، آندره آ پیرلو و دیدیه دروگبا مصدوم شدند و جام جهانی را از دست دادند، دونگا، سرمربی تیم ملی برزیل متوجه شد که مصدومیت میشل باستوس جدی نیست و او می تواند سلسائو را در جام جهانی همراهی کند.

رودریگو پائووا، سخنگوی فدراسیون فوتبال برزیل در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" فکر نمی کنم مشکل باستوس جدی باشد."
این بازیکن تیم که برای تیم ملی کشورش در سمت چپ خط دفاعی بازی می کند، در تمرینات روز گذشته با الانو برخورد کرد و مجبور شد تمرینات را ترک کند.
دیگر مصدوم قابل ذکر تیم ژولیو سسار، دروازه بان تیم اینتر بود که در دیدار دوستانه مقابل زیمبابوه مصدوم شده بود اما رسانه های برزیلی اعلام کردند که او در چند روز آینده به تمرینات تیمش بازخواهد گشت.
لوئیس رونکو، پزشک تیم ملی برزیل گفت:" هیچ نگرانی بابت او وجود ندارد."

AMIR REZAs
06-06-2010, 10:12
امکان قهرمانی برزیل هم بسیار زیاده........
اول فرانسه
بعد برزیل
بقیه تیمها تازه وارد دنیای حرفه ای ها شدند و احتمال قهرمانی اونا کمه چون تجربه ای مثل این دو تیم هم ندارند:10:

smspersia
06-06-2010, 10:52

با این کارشون جام جهانی رو خراب کردن -حالا خوبه مسی هست اگه نبود کی رو نگاه می کردم

SAEED_BARCELONA
06-06-2010, 11:00
دومین گلزن 2006 مگه رونالدو نبود مگه سه گل برای برزیل نزد و بهترین گلرن ادوار جاموجهانی نشد؟؟
همین رونالدو چقدر بازی کرد چقدر دوست داشت بازی کنه و عاشق پیرهن تیم ملی بود حتی همین اواخر که سنش بالارفت و مصدوم شد گفت میخام اینقدر خوب بازی کنم که بازم به تیم ملی دعوت بشم و وقتی بازی میکرد واقعا طرفدار لذت میبردن 2002 یادتونه چقدر گفتن رونالدو چاق شده و نمیتونه اقای گل 2002شد|؟؟؟ اما این رونالدینیو چی ؟فقط الان که دیدید دونگا قصد دعوت کردنشو نداره خودشو تو میلان به آب و اتیش زد البته نه بخاطر اینکه واسه تیم ملی بازی کنه واسه اینکه همه توجه ها الان به جام جهانیه و میخاست بازم خودشو نشون بده و بگه من هستم بازی که صفر
فکر کردم منظورت از رونی رونالدینیو بود:دی معذرت

---------- Post added at 11:00 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

ک روز پس از اینکه ریو فردیناند، آندره آ پیرلو و دیدیه دروگبا مصدوم شدند
به اینجا ربطی نداره ولی جدا همه اینا مصدوم شدن؟ چه زشت:دی

M A X I M U M
06-06-2010, 14:36
خب اینم تاپیک تیم ملی برزیل پرافتخارترین تیم ملی جهان / رئال مادرید پرافتخارترین تیم باشگاهی جهان (چه ربطی داشت !!)
خب دوستان خوبی جام جهانی اینه که هر کس در هر تیمی که بازی می کنه موقع جام جهانی بخاطر افتخار و موفقیت کشورش با هم متحد میشه و این قشنگی جام جهانیه
برزیل تیم فوق العاده خوبی داره و به نظر من نامزد اصلی کسب قهرمانیه
ریکاردوی کاکا که در جام جهانی شماره 10 رو به تن خواهد کرد خط تهاجمی برزیل رو فوق العاده قوی خواهد کرد
من خیلی به برزیل خوش بینم که قهرمان بشه و حتی بتونه از پس اسپانیا هم بربیاد که اونم بازیکنای خوبی داری
در کل شانس قهرمانی رو اول به برزیل بعد به اسپانیا میدم

جاسم کدخدایی بنت
07-06-2010, 00:37
هی مسی مسی حالا ببینیم چکارمیکنه ا

بابا جام جهانیه تازه بارسلون نیست که اونجا بازیکنای اسپانیایی چون ژاوی واینستا داره

آرژانتین کی روداره اصلا آرژانتین 0 درصد امید قهرمانی داره

برزیل

فرانس

اسپانیا

هلند

beckham7
07-06-2010, 11:23
مسی هم مثل رونالدینیو برزیل فقط واسه تیم ملی بلده حرف بزنه من ال من بلم اما وقت عمل صفر

meysad
07-06-2010, 11:33
به نظرم برزیل امسال از برزیل 2002 خیلی یکدست تر هست . دونگا خوب ترکیب برزیل رو یکدست و تاکتیکی درست کرده ، اصلآ متکی به فرد نیستن برعکس تمام دوران برزیل

ab2reza1360
07-06-2010, 12:49
آخه چجوری به تیم فرانسه که با اون وضعیتاومد جام جهانی و یه هفته قبل به چین باخت شانس قهرمانی میدین؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخه این فرانسه جز زیدان کیو داشته دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!بابا دمتون گرم با این کارشناسیتون

اما برزیل بزرگ،دلم میسوزه که مهاجم نداره اما بازم بزرگه

به امید قهرمانی برزیل، البته اسپانیا هم بیچاره تا حالا قهرمان نشده
اگه برزیل نبود، اسپانیا

mani_2004_2006
07-06-2010, 12:56
برزیل مهاجم نداره ؟
فابیانو تموم کننده خیلی خوبیه و واسه تیم ملی خیلی خوب بازی میکنه
میتونه اقای گل جام بشه

masoud93
07-06-2010, 16:59
برزیل :31:

bushido
07-06-2010, 17:20
امکان قهرمانی برزیل هم بسیار زیاده........
اول فرانسه
بعد برزیل
بقیه تیمها تازه وارد دنیای حرفه ای ها شدند و احتمال قهرمانی اونا کمه چون تجربه ای مثل این دو تیم هم ندارند:10:

برزیل شانس بالایی برای قهرمانی درسته ولی فرانسه هیچ شانسی نداره به قهرمانیش فکرم نکن :5:

beckham7
07-06-2010, 18:31
برزیل مهاجم داره اما برزیل همیشه مهاجماش فوق ستاره بودن فابیانو هم خوبه اما فوق ستاره نیست

Mojtaba N87
07-06-2010, 19:07
برزیل به کار تیمیش معروفه و روح فوتبالش که تو هیچ تیمی ندیدم...

اگه هیچ بازیکن فوق ستاره ای هم نداشت باز هم طرفدار این تیم بودم.فوتبال رو با عشق بازی می کنن

beckham7
07-06-2010, 20:19
اگه هیچ بازیکن فوق ستاره ای هم نداشت باز هم طرفدار این تیم بودم.فوتبال رو با عشق بازی می کنن

همه از برزیل فوتبال کامل و باطروات میخان اصلا اسم برزیل با فوتبال زیبا و با طروات اجین شده
اما حالا که فوتبال برزیل هم داره به سمت ماشینی شدن میره واسه نرفتن به این سمت تیم بازیکن خلاق میخاد که طروات به بازی بده و فوتبال رو لذت بخش کنه خصوصا اگه این بازیکنای خلاق تو خط میانی و حمله باشن
فوتبال تو کل دنیا به این سمت داره میره اول گل نخور بعد گل بزن این بازیکنای فوق ستاره بودن که بازی برزیل طروات میدادن الان بازیکن خلاق( منظورم همون فوق ستارهاست) داریم اما خلاقیتشون اونقدر بالا نیست که به چشم بیاد
بیاد بیارید زمانی که این فوق ستارهها امثال رونالدو تو تیم بودن چقدر فوتبال رو باطروات بازی میکردن من که واقعا دلم تنگ شده برای او زمان
البته الان هر از چند گاهی بازی برزیل همون سبک و سیاق قدیم رو میگیره
در کل خرده نمیشه گرفت فوتبال داره عوض میشه اصلا یجورای دارن سر فوتبال با طروات رو میبرن

Mojtaba N87
07-06-2010, 21:37
همه از برزیل فوتبال کامل و باطروات میخان اصلا اسم برزیل با فوتبال زیبا و با طروات اجین شده
اما حالا که فوتبال برزیل هم داره به سمت ماشینی شدن میره واسه نرفتن به این سمت تیم بازیکن خلاق میخاد که طروات به بازی بده و فوتبال رو لذت بخش کنه خصوصا اگه این بازیکنای خلاق تو خط میانی و حمله باشن
فوتبال تو کل دنیا به این سمت داره میره اول گل نخور بعد گل بزن این بازیکنای فوق ستاره بودن که بازی برزیل طروات میدادن الان بازیکن خلاق( منظورم همون فوق ستارهاست) داریم اما خلاقیتشون اونقدر بالا نیست که به چشم بیاد
بیاد بیارید زمانی که این فوق ستارهها امثال رونالدو تو تیم بودن چقدر فوتبال رو باطروات بازی میکردن من که واقعا دلم تنگ شده برای او زمان
البته الان هر از چند گاهی بازی برزیل همون سبک و سیاق قدیم رو میگیره
در کل خرده نمیشه گرفت فوتبال داره عوض میشه اصلا یجورای دارن سر فوتبال با طروات رو میبرن

دقیقا با همه صحبت هات موافقم...

فوتبال الآن فقط دنبال نتیجس!

با اینکه خودم طرفدار رئال مادریدم ولی به نظرم الآن تنهای تیمی که فوتبال بازی می کرد بارسلونا بود...

باز وضع تیم های ملی بهتره! فک می کنم جام جذابی باشه

petr-cech
08-06-2010, 01:14
برزيل تنها تيم از پيش قهرمان:40::40:

beckham7
08-06-2010, 09:58
کارشناسی رونالدو از بازی برزیل- تانزانیا در توئیتر

اسطوره گلزنی سالهای نه چندان قبل برزیل قول داده است که در جام جهانی از طریق توئیتر پا به توپ شود.

سایت گل- رونالدو، مهاجم افسانه ای تیم ملی برزیل از اینکه دونگا او را به ترکیب تیمش فرانخواند به شدت ناراحت است ولی در صحبتهایی اعلام کرده که تمام دنیا می داند که او از طریق اینترنت به حمایت از سلسائو خواهد پرداخت.

ستاره باشگاه کورینتیانس که تجربه بازی در بارسلونا و اینتر را نیز در کارنامه ورزشی اش می بیند، 97 بازی ملی و 62 گل ملی را در کارنامه اش ثبت کرده و در پایان دیدار دوستانه دوشنبه شب تیم ملی برزیل مقابل تانزانیاکه با پیروزی 1-5 زردپوشان همراه بود، از طریق توئیتر به کارشناسی این بازی پرداخت.
از نظر رونالدو، کلیدی ترین بازیکن این مسابقه روبینیو بود.
برترین بازیکن دنیا در تمجید از فوروارد سانتوس که اولین گل مسابقه را به ثمر رساند، نوشت:« روبینیو یک دیو است!» البته این تمجیدهای او، نصیب کاکا نیز شد.
رونالدو در مورد کاکانوشت:« از اینکه می بینم، دوستم کاکا بار دیگر گلزنی کرد،بسیار خوشحالم.»

---------- Post added at 10:54 AM ---------- Previous post was at 10:52 AM ----------

کاش یکی مثل رونالدو همیشه تو تیم ملی باشه

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

دونگا: صمیمیت و انگیزه فراوان؛ شباهت برزیل ما با برزیل 1994

تیم ملی برزیل یکی از اولین تیمهایی بود که وارد آفریقای جنوبی شده است.

2010/5/27 17:55:00

دونگا: صمیمیت و انگیزه فراوان؛ شباهت برزیل ما با برزیل 1994

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل- کارلوس دونگا سرمربی تیم ملی برزیل که امروزهمراه با شاگردانش به آفریقای جنوبی رسید، در کنفرانسی خبری شرکت کرد و اوضاع و شرایط سلسائو را مورد بررسی قرار داد.
در اینجا می توانید بخشی از صحبتهای دونگا را مطالعه نمائید:
ورود به آفریقای جنوبی
ما با ورود به آفریقای جنوبی با همان شرایطی که در جام کنفدراسیونها شاهد آن بودیم مواجه شدیم.ما انگیزه های زیادی داریم تا بتوانیم کار بزرگی انجام داده و قهرمان جام جهانی شویم.

اشتیاق برای بازی
در لحظات اولیه حضور در اینجا، بازیکنان از رسیدن و حضور در آفریقای جنوبی بسیار خوشحال هستند ولی فکر می کنم که هر چه به آغاز رقابتها نزدیکتر می شویم، هیجان، اشتیاق و استرس در رختکن تیم بیشتر و بیشتر می شود ولی در حال حاضر همه از اینکه اینجا هستند بسیار خوشحالند.

آنالیز سلسائو
در ابتدا که سرمربی تیم ملی برزیل شدم، تعدادی از بازیکنان از حضور در ترکیب تیم ملی کشور سرباز می زدند ولی امروزه همه می خواهند در اردوی تیم باشند و همراه با این گروه به بازی بپردازند.

رابطه با سران رسانه ها
اولویت اول من موفقیت تیم ملی است و آنچه در اطراف تیم می گذرد در اولویت دوم قرار دارد.قطعا این هم بخشی از وظایف من است. دراولین روزهای اردوی تمرینی، می بایست تستهای فیزیکی را برگزار می کردیم و از همین رو از ورود خبرنگاران ممانعت کردم و از همین بابت هم مورد انتقاد قرار گرفتم. پس از آن و در روز بعد،ما دربها را به روی خبرنگاران و هواداران بازکردیم و خاطرات جام جهانی 2006 برای افراد زنده شد. فکر می کنم می بایست بالانس و تعادل را بیابیم.

مدعیان قهرمانی
در کنار تیمهای برزیل، اسپانیا و انگلیس، تیمهای دیگری هستند که می بایست آنها را جزو دیگر مدعیان قهرمانی به حساب آورد. ایتالیا یکی از این تیمهاست که همه در مورد آنها صحبت می کنند ولی تعیین کننده ترین نکته، شیوه عملکرد تیم در زمین مسابقه است. ما می بایست نهایت تلاشمان را به کار گرفته و خواسته مان را به حقیقت تبدیل نمائیم.

سسار، مایکون و لوسیو، قهرمانان چمپیونز
بسیار مهم است که سه بازیکن تیم ما جزو قهرمانان چمپیونز لیگ بودند. این به آنها و به علاوه به ما انگیزه و روحیه فراوانی می دهد.

آدریانو در راه رم
کیفیت آدریانو، امری غیرقابل انکار است. این به منزله انگیزه جدیدی برای اوست وبسیار هم خوب است.

مقایسه برزیل 2010 با برزیل 1994
فکر می کنم که جوی که در جام جهانی 1994 حاکم بود هرگز تکرار نخواهد شد. در آن زمان سیل انتقادات دیده می شد.24 سال بود که برزیل به قهرمانی نرسیده بود و میزان فشار برروی تیم غیر قابل باور بود ولی با توجه به رابطه خوب بین بازیکنان و لذت حضور در ترکیب تیم ملی برزیل، جو مشابهی با برزیل 1994 در اردوی تیم حاکم است.

کاکا در مسیر بازیابی
کاکا همچنان به تلاش ادامه می دهد و از همان زمان که به برزیل رسید، کاملا با سخت کوشی تلاش می کرد. گاهی وقتها، زمانی که بازیکن با تراپسیت و بدنساز است،این به معنای مصدوم بودن او نیست؛ چرا که در گاهی مواقع بازیکن تنها به بازیابی قدرت عضلات و رسیدن به اوج آمادگی نیاز دارد.کیفیت جسمانی کاکا روز به روز افزایش می یابد و به خوبی می بینیم که او قطعا شرایط حضور دراولین دیدار تیم را خواهد داشت.

beckham7
08-06-2010, 10:08
در ضمن دیشب با نتیجه 5-1 تانزانیا رو با دو گل از روبینیو و دوگل از رامیرز و یک گل کاکا شکست دادیم
میگم تیم قطعی بود انوقت از بازی تدارکاتی ایران خرده میگیرن!

shahabprince
08-06-2010, 10:49
من اطمینان دارم که برزیل تو جام جهانی قهرمان میشه
به امید قهرمانی:10:

مانی 22
08-06-2010, 10:52
میگم تیم قطعی بود انوقت از بازی تدارکاتی ایران خرده میگیرن!

منظورت قحطی که نیست؟!

آقا اگر فرانسه قهرمان نشد، من طرفدار برزیلم...
امسال واقعا قویه...

beckham7
08-06-2010, 11:09
منظورت قحطی که نیست؟!

همون اشتباه شد:31:

Mojtaba N87
08-06-2010, 12:18
همون اشتباه شد:31:

می گم من با مقایسه آواتور و امضات هنگ می کنم . جریان چیه ؟ : دی

alone_boy
08-06-2010, 12:21
بازیها و هماهنگی و پاسکاریهایی که من از برزیل دیدم دیگه مطمئنم که امسال قهرمانه
همه چی داره.توی هر پست ستاره داره

mani_2004_2006
08-06-2010, 13:38
امضای جدید نصب کردیم :دی

Mojtaba N87
08-06-2010, 14:05
امضا عالیه!

من عاشق پله می باشم :دی اسطوره برزیل

AMIR REZAs
08-06-2010, 14:09
من عاشق پله می باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسطوره برزیل
من عاشق قدیمی های برزیل هستم.
ریوالدو ، رونالدو ، کارلوس و.................

Mojtaba N87
08-06-2010, 14:34
من عاشق قدیمی های برزیل هستم.
ریوالدو ، رونالدو ، کارلوس و.................

آخ گفتی! جام 94...

ببتو ؛ روماریو! عجب دورانی

beckham7
08-06-2010, 17:00
می گم من با مقایسه آواتور و امضات هنگ می کنم . جریان چیه ؟ : دی
اتفاقا خودمم فکرشو کردم!!باور کن قبل از اینکه نوشته شما رو بخونم عوضش کردم بعد اومدم اینجا دیدم چی نوشتید خندم
گرفت:31:
بهرحال حواسم نبود ببخشید!!:11:
راستش من فقط طرفدار یه تیم ملی که برزیل باشه و یه باشگاه که منچستر باشه هستم کاملا متعصب !
یعنی بجز این دو تا طرفدار هیچ تیم ملی یا باشگاهی دیگه نیستم حتی تیم ملی ایران و باشگاهای درپیتش که اصلا تعصبی بهشون ندارم
تا قبل از این دور دور منچستر بود و تیمهای ملی زیاد تو بورس نبودن واسه این الان که وقت حمایته برزیل اواتار و امضا رو یه تغییراتی دادم البته یکم دییییر!:10:

Mojtaba N87
08-06-2010, 17:43
الآن باحال شد بکام جان :دی

---
عجب عکسی...

AMIR REZAs
08-06-2010, 18:25
خودمونیم این رونالدو موهاش خیلی ضایع بوده ... ها.....:27:
ولی دمش گرم فوتبال جهان دستش بود................

beckham7
08-06-2010, 18:45
اسم منم مجتبی است مجتبی جان!

به به واقعا عجب عکسی یادش بخیر 2002 چقدر دوست داشتم رونالدو روی منتقداشو سیاه کنه که کرد

beckham7
08-06-2010, 18:55
اینم برنامه کامل مسابقات گروه G به صفحه اول هم اضافه شد

ساحل عاج - پرتغال؛ بندر الیزابت، سه‌شنبه 25 خرداد 89، ساعت 17:30 به وقت ایران
برزیل - کره شمالی؛ ژوهانسبورگ، سه‌شنبه 25 خرداد 89، ساعت 22 به وقت ایران
برزیل - ساحل عاج؛ ژوهانسبورگ، یک‌شنبه 30 خرداد 89، ساعت 22 به وقت ایران
پرتغال - کره شمالی؛ کیپ تاون، دوشنبه 31 خرداد 89، ساعت 15 به وقت ایران
پرتغال - برزیل؛ دوربان، جمعه 4 تیر 89، ساعت 17:30 به وقت ایران
کره شمالی - ساحل عاج؛ نلسپروئیت، جمعه 4 تیر 89، ساعت 17:30 به وقت ایران

Mojtaba N87
08-06-2010, 19:45
اسم منم مجتبی است مجتبی جان!

به به واقعا عجب عکسی یادش بخیر 2002 چقدر دوست داشتم رونالدو روی منتقداشو سیاه کنه که کرد

دقیقا مجتبی جان :دی

چه جامی بود و چه حالی هم داد!

دلم واسه روبرتو کارلوس هم تنگ شده :41:

Gita
08-06-2010, 19:55
امضا عالیه!

من عاشق پله می باشم :دی اسطوره برزیل

آقا جان حالا به خاطر بازیکن 50 سال پیش، میگی برزیل قهرمانه؟

مثه این میمونه که چون ما 2500 سال پیش کشور مقتدری بودیم، بگیم الان هم هستیم : دی

Mojtaba N87
08-06-2010, 19:58
آقا جان حالا به خاطر بازیکن 50 سال پیش، میگی برزیل قهرمانه؟

مثه این میمونه که چون ما 2500 سال پیش کشور مقتدری بودیم، بگیم الان هم هستیم : دی

پله یکی از اسطوره ها بود! رونالدو ، ریوالدو،روبرتو کارلوس، کافو ، ببتو ، روماریو و ....

بازیکن که کم نداره ، همین الآن کاکا مگه کم کسیه؟

همه بازیکناش حرفی واسه گفتن دارن.

beckham7
08-06-2010, 20:33
مثه این میمونه که چون ما 2500 سال پیش کشور مقتدری بودیم، بگیم الان هم هستیم

پس ما اگه از تیممون طرفداری نکنیم شما میخایید طرفداری کنید ؟؟اصلا وظیفه طرفدار چیه؟ یه طرفدار واسه چی طرفداری یه تیمو میگیره؟؟ منظورم اینه که ما داریم طرفداری تیممونو میگیریم باید بگیم ما قهرمانیم مگه نمیدونید طرفدارها یار دوازدهم تیم هستند ما باید بگیم و میگیم که ما بازم و بازم قهرمانیم
بابا تمام تیمهای حاضر تو جام جهانی الان ادعای قهرمانی دارن برزیل یکم حداقل به اسمش فکر کنید نباید بگه قهرمان میشه؟؟؟؟

9vin
08-06-2010, 20:44
:40::40::40:only brazil :40::40::40:

H&H
08-06-2010, 21:00
برزیل یه زمانی عشق من بود.....
ای کاش امسال رونالدو بود اونوقت از سال 94 تا الان تو همه ی جاما بود(البته جام 94 بازی نکرد).میشد 5 دور....

نادر1368
08-06-2010, 23:02
اقا منم از این رونالدو خیلی خوشم میومد از بچگی حیف شد ولی بازم برزیل شانس اول قهرمانیه همیشه خوب بودن من از بازیشون لذت میبرم.

amirarsalaan
09-06-2010, 00:26
برزیل تیم خوبی هم هست اتفاقن و مطمئنن تا فینال می آید اما آنجا از هلند می بازد و دوم می شود
ببخشید منظورم این بود

mani_2004_2006
09-06-2010, 00:28
حواست باشه داری در مورد پر افتخارترین تیم جهان حرف میزنی و اونم تو تاپیکش

هلند تا حالا رنگ جام رو دیده ؟ :27:

Mojtaba N87
09-06-2010, 00:31
به نظر من برزیل خیلی تیم بدیه نمیدونم چرا اینقدر طرفدار داره
ببخشید منظورم این بود

گویا قوانین این بخش رو مطالعه نفرمودید!

====ویرایش

پسستون رو ویرایش کردید منم ویرایش کردم . درست نیس تو تاپیک تیم های دیگه اونجوری پست بدید

SAEED_BARCELONA
09-06-2010, 00:48
آقا در قهرمانی برزیل که شکی نیست. دیگه چی میگید؟ برید برا رده های بعدی بحث کنید:دی
مجتبی استثنائا اینجا دیگه هم عقیده هستیم.
اسم رئال رو اینجا نیاریا:دی

amirarsalaan
09-06-2010, 00:55
معذرت میخاهم یک آدرس تاپیک برای کل کل بدهید من دیگر مزاحمتان نمی شوم :11:

Mojtaba N87
09-06-2010, 01:01
آقا در قهرمانی برزیل که شکی نیست. دیگه چی میگید؟ برید برا رده های بعدی بحث کنید:دی
مجتبی استثنائا اینجا دیگه هم عقیده هستیم.
اسم رئال رو اینجا نیاریا:دی

ها! اینجا بحث رئال و انجمن موبایل نیس : دی

می تونیم چند هفته ای رفیق باشیم (شوخی :پی)

معذرت میخاهم یک آدرس تاپیک برای کل کل بدهید من دیگر مزاحمتان نمی شوم :11:

من سراغ ندارم.

Mojtaba N87
09-06-2010, 01:33
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برزیل به ششمین جام مى‌رسد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از روز ۱۱ ژوئن بار دیگر جام جهانى فوتبال همه خبرهاى ورزشى و غیرورزشى را تحت تاثیر خود قرار مى دهد و تا شناخت قهرمان جام ۲۰۱۰ همه گمانه ها بر پایه آمار گذشته و رویدادهاى قابل انتظار و شگفتى هاى جام زده مى شود.

از جذابیت هاى همیشگى جام جهانى دگرگونى پیشبینى ها در مورد نام قهرمان جام است. برزیل با پنج بار قهرمانى، رکورددار افتخار در تاریخ ۸۰ ساله جام است. پس از دو بار قهرمانى پیاپى در سال هاى ۱۹۵۸ و ۱۹۶۲ همه گمانه ها بر سومین قهرمانى در جام جهانى ۱۹۶۶ و در دوران اوج پله بود. اما برزیل در همان دور گروهى با دو شکست سه بر یک از پرتغال و مجارستان حذف شد.

دوره پیش، اوج گیرى و بازى حیرت برانگیز رونالدینیو باعث شد تا حتى رقیبان هم در پیشبینى قهرمانى برزیل هم‌صدا و هم‌عقیده شوند. اما نه رونالدینیو درخشید و نه برزیل جایى در میان چهار تیم نخست پیدا کرد.

برزیل تنها در نخستین قهرمانى در خاک اروپا (۱۹۵۸ سوئد) موفق بود. برزیل یک بار در آمریکاى لاتین (۱۹۶۲-شیلى)، دو بار در آمریکاى مرکزى و شمالى (۱۹۷۰- مکزیک و ۱۹۹۴ ایالات متحده آمریکا) و یک بار در آسیا (۲۰۰۲ کره جنوبى و ژاپن) جام قهرمانى را بر سر دست بلند کرده است.

آیا با قهرمانى در آفریقا این مجموعه کامل تر خواهد شد؟

خبرگزارى فرانسه مى نویسد برزیل با مجموعه اى از ستارگانش هربار زیر فشار انتظارات هواخواهان بى شمارش در سراسر دنیا قرار دارد؛ «در هر جام جهانى فشار بر برزیل از سوى هوادارانى است که جام قهرمانى را حق نانوشته این تیم مى دانند.»

در واقع، سله سائو یا تیم ملى برزیل در سال ۱۹۷۰ با بازى الهام‌بخش پله، ایتالیا را چهار بر یک شکست داد و جام اصلى جهانى را که جام ژول ریمه بود، براى همیشه از آن خود کرد، هرچند آن جام به سرقت رفت و اعتقاد بر این است که ذوب شده است.

پیروزى احتمالی در آفریقاى جنوبى در این تابستان دومین «سه جام» برزیل در جام فیفا را کامل مى کند و همچنین برزیل را رکورددار استثنایى هر دو قرن مى کند: در قرن بیستم به چهار بار قهرمانى و در قرن بیست و یکم اگر در آفریقاى جنوبى برنده شود، با دو قهرمانى. آخرین قهرمانى آنان در هشت سال پیش در کره جنوبى و ژاپن بود که به پشتوانه کیفیت متفاوت صعود حاصل شد.

این بار در حالى که آرژانتین رقیب همسایه برزیل به زحمت از گروه انتخابى صعود کرد، برزیلى هاى دونگا (مربى تیم ملى برزیل) پیشتاز گروه بودند. با این حال آنان بیشتر کارآیى داشتند تا بازى تماشایى. کیفیت کارآیى براى موفقیت ضرورى مى نمود، اما زیبایى، جزیى حیاتى و مورد نیاز براى آشتى کردن با هوادارانى بود که خواهان استیل و موفقیت در هر دو معیار هستند. باخت خارج از خانه به پاراگوئه و بولیوى در یک موقعیت جدول رده بندى به معنى فاصله با مردان پاراگوئه بود و تنها یک امتیاز فاصله با شیلى؛ در حالى که آرژانتین پنج امتیاز عقب‌تر از رقیبان قرار داشت.

در سال ۲۰۰۲ دونگا مجبور شده بود به جوانان تکیه کند، گرچه این به معنى یافتن فضایى براى لج‌بازهایى کسانی چون روبینیو بود. آمادگى بازیکن منچسترسیتى بار دیگر در جریان یک انتقال موقت و به طور قرضى در باشگاه سازنده اش، سانتوز، دو باره احیا شده بود. سانتوز به تازگى به مقام قهرمانى پائولیستا رسیده بود. او و کاکا، ستاره تیم رئال مادرید، باید در تیم ملى برزیل نقش خلاقى داشته باشند- در تیمى که گیلبرتو سیلوا و فیلیپه ملو، نمایشگر چهره اى از تاکید تازه دونگا روى استحکام دفاعى اند.

فراخوانى تیمى در اندازه جهانى

مایکون در مقام یک دفاع راست ناشناس پس از یک فصل موفق در تیم اینترمیلان پاى به جام جهانى مى گذارد، در حالیکه میشل باستوس، مهاجم گوش تیم لیون با مسئولیت سنگین به جای روبرتو کارلوس در دفاع چپ بازى مى کند.

لوییس فابیانو با نه گل به عنوان بهترین گلزن پاى به میدان مى گذارد و در روى نیمکت هم دو چهره مهم، نیلمار از تیم ویا رئال و گرافیته از تیم وولفسبورگ قرار دارند.

در همین حال محافظه کارى دونگا به این معنى است که براى نیمار و پائولو هنریک گانسو، مهاجمان تیم سانتوز جایى نیست، در حالى که الکساندر پاتو مهاجم تیم آث میلان و آدریانو از تیم فلامینگو نیز انتخاب نشده اند.

کاکا پس از پیروزى تاریخى سه بر یک در آرژانتین که کار صعود را به پایان رساند، گفت: «ما باید یاد بگیریم با شرایط دلخواه زمان حال زندگى کنیم. ما نباید اجازه دهیم به مانند سال هاى پیش نام ها به شکلى منفى بر تیم سایه اندازند.»

کاکا و لوییس فابیانو هر دو انتظار دارند با وجود با مصدومیت پس از پایان فصل فوتبال اسپانیا، در جام جهانى آمادگى خود را بدست آورند. برزیل در گروه هفتم بازى مى کند که پس از قرعه کشى بى درنگ «گروه مرگ» نام گرفت. در این گروه برزیل با پرتغال به همراه کریستیانو رونالدو، ساحل عاج با دروگبا و کره جنوبى با پارک سى جونگ هم‌آورد است.

نخستین بازى آنان روز ۱۵ ژوئیه با تیم کره جنوبى در ژوهانسبورگ است، پنج روز بعد با ساحل عاج بازى مى کنند و آخرین مسابقه برزیل در مرحله گروهى در روز ۲۵ ژوئن با تیم پرتغال در دوربان است.

دونگا گفته است: «از هواداران برزیل درخواست مى کنم که ما را حمایت کنند. اگر آنان مرا دوست ندارند و یا مشکل دیگرى وجود دارد، مسئله اى نیست. اما از آنان مى خواهم ما را حمایت کنند و چون هم‌وطنان ما باشند.»

AMIR REZAs
09-06-2010, 09:24

Mojtaba N87
09-06-2010, 11:13
اسامی 23 بازیکن برزیل برای حضور در رقابت های جام جهانی 2010 به این شرح است:

دروازه بانان:
خولیو سزار (اینتر)، هئورلیو گومز (تاتنهام)، دونی (رم)

مدافعان:
مایکون (اینتر)، میشل باستوس (لیون)، گیلبرتو (کروزیرو)، لوسیو (اینتر)، خوان (رم)، لوییزائو (بنفیکا)، تیاگو سیلوا (میلان)، دنی آلوز (بارسلونا)

هافبک ها:
الانو (گالاتاسرای)، کاکا (رئال مادرید)، گیلبرتو سیلوا (پاناتینایکوس)، خوزوئه (ولفسبورگ)، رامیرز (بنفیکا)، فیلیپه ملو (یوونتوس)، کلبرسون (فلامنگو)، خولیو باپتیستا (رم)

مهاجمان:
لوییس فابیانو (سویا)، نیلمار (ویارئال)، روبینیو (سانتوس)، گرافیته (ولفسبورگ)

کسایی که با آبی نوشتم رو خیلی دوست دارم :40: :31:

Mojtaba N87
09-06-2010, 11:27
این عکس رو می بینم یه جوری می شم :(

mazlum
09-06-2010, 11:46
یادش بخیر ریوالدو!!!!
به نظر من بهترین بازیکن دنیا بود و دیگه رو دستش نخواهد امد!!!!!!!!

SAEED_BARCELONA
09-06-2010, 13:48
لعنت به آنجلوتی که هر برزیلی از یه تیم بزرگ رفت آث میلان خراب شد
ریوالدو رونالدو رونالیدنیو!
واقعا متنفرم ازش. همینطور از مورینیو:دی
ولی امسال جام مال خودمونه
--------------------------
دیشب الجزیره داشت بازیکنای برزیل رو معرفی میکرد. پسر فابیانو چه گلایی میزنه:دی همه خرکی:دی

Mojtaba N87
09-06-2010, 14:44
سعید قرار شد بحث باشگاهی نباشه ها : دی

الآن مورینیو عشق من میباشه! آقای خاص :ایکس

SAEED_BARCELONA
09-06-2010, 15:27
اوکی باشه. انلی برزیل:دی
الهام شده بهم که فابیانو با 9گل آقای گل میشه:دی آرژانتین هم نیمه نهایی حذف میشه توسط ایتالیا:دی
ایتالی رو تو فینال 3-1 میزنیم:دی

LeBron
09-06-2010, 15:30
برزیل امسال ذخیره هاشم میتونه قهرمان بشه : دی
خیلی حال میده اگه مثل 2002 بازی کنه

Mojtaba N87
09-06-2010, 15:31
آخ چه حالی می ده! دوست دارم ایتالیا رو ببریم تو فینال : دی

این جدول احتمالی رو از تاپیک آرژانتینا کش رفتم :

LeBron
09-06-2010, 15:33
اگه فینال برزیل بخوره به آرژانتین دیگه حرف نداره!
چند سالیه خوب حال آرژانتینو گرفته !

Mojtaba N87
09-06-2010, 15:35
اگه فینال برزیل بخوره به آرژانتین دیگه حرف نداره!
چند سالیه خوب حال آرژانتینو گرفته !

آره :دی

ولی من دوس دارم حال اروپایی ها رو بگیره . دوس ندارم بخوره به اسپانیا و حذفش کنه :( آخه اسپانیا رو هم خیلی دوست دارم. ترجیح می دم انگلیس و ایتالیا رو حذف کنه . از الآن استرس دارم :27:

LeBron
09-06-2010, 15:39
سخت نگیر داداش :دی
باز خوبه امسال از نظر دروازه بان خیالمون تا حدودی راحته
یاد خدابیامرز تافارل گرامی باد!
----
البته اعتراف کنم بعد از برزیل دوست دارم انگلیس به یه جایی برسم نمیدونم چرا!
ولی در کل برزیل سروره : دی

Mojtaba N87
09-06-2010, 15:41
دقیقا! دروازه بان خوبی داریم! الآن هم که تازه از جشن قهرمانی اینتر برگشته کلی روحیه داره پسرمون :دی

Magic_Trick
09-06-2010, 16:18
دوستان عزیز برای شادی قهرمانیی امسال به ما بپیوندید گروه brazil fans
در امضا ادرسش هم موجوده.

beckham7
09-06-2010, 17:07
اره دوستان تو دفاع مشکل ندارم البته اگه بدشانسی نیاریم !
دوستدارم آرژانتین (خیلی دلم براشون میسوزه) سوراخ سوراخ بشه با این مربیشون خیلی با حاله شبیه یکی از رییس روسای کشور خودمون حرف میزنه من 23 گربه وحشی دارم ..ما برزیل رو براحتی شکست میدیم و کارش هارت و پورت کردنه ولی موقع عمل بیچاره میشه

sara_girl
09-06-2010, 17:14
جاست برزیل جاست کاکا...هورااااا.....
تا برزیل هست تیمای دیگه به قهرمانی فک نکنن لطفا""....هههههههه

vahidgame
09-06-2010, 17:28
من برزیل رو دوست دارم ولی بدون یه سری بازیکنا مثل رونالدینیو حال نمیده : دی
کلا این دوره نسبت به دوره های قبلی بازیکنان ستاره و فوق ستاره کمتری داره.
این برزیل رو با برزیل 2002 مقایسه کنید خودتون کاملا می فهمید:)
کلا طرفدار انگلیس بشید ما استقبال می کنیم : دی
اینو شوخی کردم. واقعا توی تیمای غیر اروپایی برزیل رو من همیشه دوس داشتم مخصوصا یه سری بازیکنانش رو که خیلی ازشون خاطره دارم:)

Gita
09-06-2010, 17:43
آره :دی

ولی من دوس دارم حال اروپایی ها رو بگیره . دوس ندارم بخوره به اسپانیا و حذفش کنه :( آخه اسپانیا رو هم خیلی دوست دارم. ترجیح می دم انگلیس و ایتالیا رو حذف کنه . از الآن استرس دارم :27:

کسی به انگلیس دست نمیزنه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

beckham7
09-06-2010, 17:51
دوستدارم انگلیسم بیاد فینال !
انگلیس با این همه ستاره تو این چندساله بهتر بگم حداقل تو این دو دهه بجایی نرسید شاید امسال با کاپلو به یجایی برسه مثل اینتر که بالاخره با مورینیو قهرمان شد اما اینجا ما هستیم فینال میزاریم دوم بشید!:31:

vahidgame
09-06-2010, 17:58
انگلیس با این همه ستاره تو این چندساله بهتر بگم حداقل تو این دو دهه بجایی نرسید شاید امسال با کاپلو به یجایی برسه مثل اینتر که بالاخره با مورینیو قهرمان شد اما اینجا ما هستیم فینال میزاریم دوم بشید!:31:
برزیل مگه قراره فینال بره؟:31:
کلا مربیای ایتالیایی بوی قهرمانی میدن:31:
در ضمن توی این تاپیک درباره انگلیس و هندوراس خواهشا چیز بد نگید مخصوصا هندوراس که هوادارای زیادی داره:)

SAEED_BARCELONA
09-06-2010, 18:09
یاد خدابیامرز تافارل گرامی باد!
نور به قبرش بباره. فینال 98 چپ و راست مثه پشم گل خورد:دی

آقایون شما چقدر خوشحالید. انگلیس تو این چند دوره اگه تک به تک بازیکناشو میشمردی توی همه پستا ستاره داشت ولی هیچی نشد. کلا انگلیس و آرژانتین و اسپانیا مثل هم هستن. هر چقدر هم که بازیکن خفن داشته باشن بازم هیچی نمیشن!
حداکثر بتونید دوم سوم چهارم بشید (روی صحبتم با طرفدارای هر 3 تیم بود:دی) حالا خودتون دیگه با هم کنار بیاید که کدوم رتبه رو میخواید!

LeBron
09-06-2010, 18:30
نور به قبرش بباره. فینال 98 چپ و راست مثه پشم گل خورد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:دی
اتفاقا امسال انگلیس با هر سال فرق داره اساسی ترین فرقشم وجود کاپلو هست من که امیدوارم به برزیل نخوره تا هر دوشون برن بالا :دی

sasan816
09-06-2010, 18:35
برزیل دیگه به اتمام خودش رسیده و تموم شده
خواب چهارمی رو هم دیگه نمیبینه خلی بیاد بالا 1/4 اونم با ضربات پنالتی

Mojtaba N87
09-06-2010, 19:19
کسی به انگلیس دست نمیزنه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:8:

:10:

Arashdn
09-06-2010, 19:48
من از اول طرفدار برزیل بودم وهستم
ولی به نظر من حیف شد رونالدینیو نیومده ...

Mojtaba N87
09-06-2010, 20:59
بچه های برزیلی بیاید اینجا هم عضو شید :

றД ĵ ĭ Đ
09-06-2010, 22:19
*** ONLY BRASIL ***

SAEED_BARCELONA
09-06-2010, 23:43
شتر در خواب بیند پنبه دانه (البته بلانسبت شما:دی)
برزیل مثه ماست میاد همه رو میبره و میره

Mojtaba N87
10-06-2010, 02:02
من اولین فوتبالی که تو زندگیم دیدم فینال جام 1994 بود . از همون موقع برزیلی هستم تا الآن ! اگه از گروهشم نیاد بالا باز هم دوسش دارم. فقط برزیل فوتبال رو با عشق بازی می کنه

Mojtaba N87
10-06-2010, 10:09

Mojtaba N87
10-06-2010, 10:17

beckham7
10-06-2010, 10:30
یه سوال
بنظر شما بهترین بازیکن برزیل چه کسی بود؟
بنظر من رونالدو

Mojtaba N87
10-06-2010, 10:33
شک نکن که رونالدو!

ولی پله اسطوره تره!

راستی بکهام جان ، امضات رو می تونی با آواتار من عوض کنی.پشت زمینه نداره قشنگ تر می شه

AMIR REZAs
10-06-2010, 10:40
بنظر شما بهترین بازیکن برزیل چه کسی بود؟
همه خوب بودن .............هرکس یه کار میکرد
کارلوس شوت فوق العاده
کافو دفاع عالی
رونالدو و ریوالدو گلزن برتر
و.................

Mojtaba N87
10-06-2010, 10:43
کارلوس بهترین دفاع چپ دنیا هم بود!

یادش بخیر تو رئال مادرید با زیدان چه ترکیب افسانه ای داشتن...

mazlum
10-06-2010, 11:28
به نظر من ریوالدو بهترین بازیکن برزیل بود:31:

Masоud
10-06-2010, 11:40
سلام

چند تا عکس از برزیل واسه آواتار و امضا :

موفق باشید :40:

MoJtaBa.R
10-06-2010, 14:31
ایوول به بچه های باحال : برزیلته

====================

برزیل رکورددار بردن جام زرین/ گزارش مهر از چگونگی پیدایش جام‌جهانی فوتبال/ جام طلایی که "کپی" شد! خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: نوزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام جهانی در حالی از روز جمعه به میزبانی آفریقای جنوبی آغاز خواهد شد که در هجده دوره گذشته تیم ملی فوتبال برزیل با کسب عنوان پنج قهرمانی و بردن جام طلای "ژول ریمه" در بین کشورهای عضو فیفا رکورددار است. به گزارش خبرنگار مهر، ژول ریمه که متولد 24 اکتبر 1871 در ناحیه «توله‌اوت مون» فرانسه است، با همکاری هانری دلونای که مسابقات جام ملتهای اروپا را در سال 1960 بنیانگزاری کرد، پس از اینکه در سال 1919 به ریاست فدراسیون فوتبال فرانسه رسید، 11 سال تمام ایده راه اندازی جام جهانی را پیگیری کرد تا سرانجام با کمک دولت فرانسه موفق به اجرایی کردن این ایده شد.

" ریمه " در دهه سوم قرن بیستم پس از " گورین " فرانسوی و "برلی وولفال" انگلیسی، سومین فردی بود که ریاست فدراسیون بین‌المللی فوتبال را برعهده گرفت و در اندیشه خلق جام جهانی به نقاط مختلف جهان سفر کرد اما در اروپا بویژه در بریتانیا نتوانست طرفدارانی پیدا کند. البته بعضی از کشورهای این قاره مانند ایتالیا، اسپانیا، پرتغال و یوگسلاوی و برزیل، آرژانتین، اروگوئه و شیلی از آمریکای جنوبی هواداران این طرح شدند اما در کنگره فوتبال در سال 1928 که به مناسبت برگزاری بازی‌های المپیک آمستردام برگزار شد، وی توانست با رای‌های موافق کشورهای آمریکای جنوبی طرح برگزاری جام جهانی فوتبال را به تصویب برساند.

در آن زمان انگلیسی‌ها خود را از فوتبال تازه پاگرفته جدا کرده بودند و کشورهای اروپای شمالی هم میانه خوبی با ژول ریمه و افکارش نداشتند اما سومین رئیس فیفا توانست پس از گذشت هشت سال ایده‌ ای که در کنفرانس آنتورپ در سال 1920‌ مطرح کرده بود، را در رأی‌گیری فدراسیون جهانی فوتبال با 26 رای موافق و 5 کشور دانمارک، فنلاند، نروژ، سوئد و استونی به عنوان مخالف، به نتیجه و سرانجام برساند.

در 8 سپتامبر 1928 در کنفرانس زوریخ در سوئیس پس از این رای‌گیری موافقت شد که جام جهانی هر 4 سال یکبار برگزار شود و اعضای فیفا تصمیم گرفتند نخستین دوره آن در سال 1930 انجام شود. البته اعضای فیفا برای انتخاب اولین میزبان جام جهانی با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو شدند اما ژول ریمه با درایت خود اروگوئه که در رشته فوتبال دو المپیک 1924 و 1928 قهرمان شده بود، را برای میزبانی در نظر گرفت که این مسئله در کنگره فیفا در شهر بارسلونای اسپانیا به تاریخ 18 ماه مه سال 1929 اروگوئه رسماً میزبانی جام جهانی را پذیرفت.

ضمن اینکه مشکلات برپایی اولین دوره به همین جا ختم نشده زیرا زد وبندهای سیاسی مانع رشد مسابقات نوپا شد. تحریم چند عضو اروپایی، از جمله تمام 4 اتحادیه فوتبال بریتانیا، تعداد شرکت‌ کنندگان اولین دوره را به 13 تیم کاهش داد که این تعداد نه تنها کافی نبود، بلکه حتی برای شکل‌گیری چهار گروه 4 تیمی نیز کفایت نمی‌کرد. از طرفی مسافرت اروپایی‌ها به اروگوئه مشکلات فراوانی برای آنها به همراه داشت، به طوریکه تیم رومانی سه هفته طول کشید تا در رقابت‌ها حاضر شود.

در این بین اساسی‌ترین مشکل اروگوئه نداشتن ورزشگاهی مناسب برای انجام دیدارها بود. مقامات اروگوئه فقط هشت ماه وقت داشتند تا ورزشگاهی عظیم در شهر مونته ویدئو پایتخت اروگوئه بنا کنند اما در عزمی ملی و تلاشی شبانه روزی این ورزشگاه بزرگ آماده میزبانی نخستین فینال مهمترین تورنمنت فوتبالی جهان شد.

پیش از شروع اولین دوره جام جهانی، کشورهای عضو فیفا به رهبری ژول ریمه، رئیس فیفا تصمیم گرفتند که جامی به عنوان یادبود تهیه و به قهرمان اهدا کنند، از این رو «آبل لافلور» فرانسوی مجسمه‌ ای به ارتفاع 12 اینچ و وزن 8 پوند (480/3 کیلوگرم) از طلای جامد بدین منظور ساخت و طبق توافق اعضای فیفا تصمیم گرفته شد، هر تیمی که سه بار فاتح آن شود، مالک همیشگی جام شود.

تا سال 1956 این جام طلایی عنوان خاصی نداشت اما در این سال در مراسم تجلیل از ژول ریمه جام را به نام وی خواندند و از این تاریخ جام «ژول ریمه» نام گرفت. اروگوئه در سال‌های 1930 و 1950، ایتالیا در سال‌های 1934 و 1938 قهرمان جام جهانی شدند ولی برزیل که دو بار پیاپی در سال‌های 1958 و 1962 قهرمان جهان شده بود با قهرمانی در جام جهانی 1970 برای همیشه مالک جام ژول ریمه شد.

با پایان گرفتن افسانه ژول ریمه، مقامات فدراسیون جهانی فوتبال تصمیم گرفتند که جام دیگری را جایگزین آن کنند. از این رو در تاریخ 5 آوریل 1971، یک ایتالیایی به نام «سیلویو گازاینگا» طرحی جدید به فیفا ارائه کرد که این طرح مورد تایید مقامات فیفا قرار گرفت و کارگاه طلاسازی به نام «برتونی» با دریافت یک میلیون فرانک سوئیس، مجسمه ای از طلا به ارتفاع 15 اینچ و وزن 11 پوند (785/4 کیلوگرم) از طلای جامد ساخت.

برخلاف جام ژول ریمه، قانون برای این جام مالکیت آن پس از کسب سه عنوان قهرمانی برداشته شد تا هیچ کشوری برای همیشه این جام را پیش خود نگاه نخواهد داشت، بلکه قهرمانان جام جهانی تنها یک کپی از آن را برای یادبود در اختیار خواهند گرفت.

به هرحال تاکنون از عمر جام جهانی فوتبال، 18 دوره می‌ گذرد و برزیل با فتح 5 دوره آن رکورددار است. ایتالیا 4 قهرمانی، آلمان 3 قهرمانی، آرژانتین و اروگوئه 2 قهرمانی، فرانسه و انگلستان هم یک قهرمانی در این مسابقات کسب کرده اند.

همچنین تا کنون 15 کشورمیزبان باشکوه‌ترین مسابقات دنیای فوتبال بوده‌اند که مکزیک، ایتالیا و فرانسه هر یک دو بار و ژاپن و کره‌جنوبی به طور مشترک و کشورهای اروگوئه، برزیل، سوئد، آلمان، سوئیس، شیلی، انگلستان، آرژانتین، اسپانیا، آمریکا هر کدام یک بار میزبان جام این جام پربیننده بوده اند.

نوزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام جهانی از روز 21 خردادماه با حضور 32 دو تیم در چهار شهر آفریقای جنوبی آغاز خواهد شد و روز 20 تیرماه با شناخت قهرمان به کار خود پایان خواهد داد.

---------- Post added at 02:31 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

هنوز رکورد مال ماست :دی

MoJtaBa.R
10-06-2010, 14:53

وین رونی
10-06-2010, 16:12
حیف شد حیف شد که رونالیدنهو و آدریانو نیستن.دیروز به یکی داشتم می گفتم برزیل سال 94 رویایی بود و برزیل امسال چنگی به دل نمیزنه... برزیل اون موقع بازیکن زیاد مطرحی نداشت.روماریو،به به تو،دونگا،لئوناردو و سانتوس مطرح بودن(تافارل هم که نامی بود اما خیلی ضعیف بود فقط خوب پنالتی می گرفت)
یادمه مقابل آمریکا جون کند تا یکی زد.
منکه در ذهنم مطمئن نیستم برزیل زیاد موفق باشه امیدوارم ذهنم اشتباه کنه...
حیف شد رونالدینهو نیست...

beckham7
10-06-2010, 20:23
برزیلی های واقعی نه تنها از نبود رونالدینیهو نارحت نیستن بلکه خوشحالن تعجب میکنم طرفدارای تیمای دیگه میان میگن حیف که فلان نیست و به امان !! اصلا بازیهای رونالدینیو رو تو تیم ملی دیدید واقعا؟؟؟؟!
صلاح کار خویش خسروان دادنند

وین رونی
10-06-2010, 20:45
برزیلی های واقعی نه تنها از نبود رونالدینیهو نارحت نیستن بلکه خوشحالن تعجب میکنم طرفدارای تیمای دیگه میان میگن حیف که فلان نیست و به امان !! اصلا بازیهای رونالدینیو رو تو تیم ملی دیدید واقعا؟؟؟؟!
من که طرفدار تیم دیگه نبودم از بچگی وقتی به دنیا اودم یادمه اسم سوکراتس تو دهنم بود
ولی خوب بودن رونالدینهو لطف دیگه ای داشت...
راستی حتماً اینو شنیدین که در برزیل کمپینی برای حضور رونالدینهو راه افتاده بود؟حتماً اونها برزیلی واقعی نبودن!!!

MoJtaBa.R
10-06-2010, 20:53
به هر حال : نبودش هم یه دردسرایی داره که بودنش نداشت

الان یه فانتازیست نداریم

MoJtaBa.R
10-06-2010, 21:02
حالا سنگربانان برزيلي مي‌تازند
به نظر مي‌رسد به تصميم دونگا، هوره‌ليو گومز بعد از جوليو سزار، دومين دروازه‌بان برزيل در جام جهاني امسال تلقي مي‌شود؛ زيرا به‌رغم اين كه در بدو ورودش به «وايت هارت لين» نمايش‌هاي به غايت بد و لرزاني براي تاتنهام داشت؛ اما در فصل اخير در اين تيم بسيار خوب كار كرد، حال آن كه دوني همان طور كه پيشتر آمد، در رم نيمكت‌نشين شده و اين جوليو سرجيو، ديگر دروازه‌بان برزيلي بود كه فراتر از وي در فصل اخير سري A درخشيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اين هم از عجايب قرن جاري است كه برزيل كه سال‌ها به داشتن بهترين مهاجمان جهان مي‌باليد، اينك كانديداهاي اصلي تصاحب عنوان بهترين دروازه‌بان جهان فوتبال را در اختيار خويش مي‌بيند.

به نوشته جام جم و به نقل از ساندی تایمز؛ سال‌ها در برزيل چنان به دروازه‌بان‌ها و بازيكنان خط دفاعي بي‌اعتنايي مي‌شد كه در آنجا همه دوست داشتند مهاجم و گلزن باشند و به همين سبب حتي در زمان فتح جام‌هاي جهاني (1958، 1962 و 1970)‌ دروازه‌بان‌هاي برزيل نقطه ضعف آن تيم‌ها به حساب مي‌آمدند و مدافعان هم چندان بهتر از سنگربانان نبودند.

درست است كه كلوديو تافارل با ظهورش در دهه 1990 قدري در اين معادله تغيير ايجاد كرد و براي همتاهايش در برزيل اعتبار خريد، اما معمولا هيچ دروازه‌بان برزيلي راهي به جمع 20 سنگربان و حتي 30 نفر نخست اين پست نمي‌يافت.

اينك و در دل جام جهاني 2010 اوضاع به كلي متفاوت است و نه تنها 3 سنگربان حاضر در جمع 23 بازيكن اعزامي برزيل به آفريقاي جنوبي از بهترين‌هاي گروه هستند، بلكه در كل دنياي فوتبال نيز بندرت بتوان بهتر از آنها يافت.

سزار؛ بهترين در دنيا؟
پس از نزول چشمگير جان لوييجي بوفون ايتاليايي در 3 سال اخير و چند آسيب‌ديدگي مزمن شانه، سينه و كمر او و تنزل شديد پتر چك دروازه‌بان چلسي، خيلي‌ها معتقدند كه جوليو سزار سنگربان برزيلي سال‌هاي اخير باشگاه اينتر ايتاليا بهترين دروازه‌بان كنوني دنياست. برزيل غير از او هوره ليو گومز دروازه‌بان برزيلي تاتنهام و دوني سنگربان رم را نيز به آفريقاي جنوبي برده است.

اين در حالي است كه خيلي‌ها به انتخاب دوني كه در رم نيمكت‌نشين هموطنش جوليو سرجيو شده، معترض‌اند. گروهي نيز مي‌گويند بهتر از هر دوي آنان ويكتور دروازه‌بان جوان تيم گرميوي برزيل است و اگر دونگا مي‌خواست منصف باشد، بايد ويكتور را بر آن دو ارجح مي‌دانست. با اين حال، سرمربي سله‌سائو با تاكيد بر اين كه تجربه ملي دوني بيشتر است و «كوپا آمه‌ريكا»ي 2007 نيز دوني دروازه‌بان ثابت زرد و آبي پوشان بود، جواب معترضان را داده است. اگر دعوا بر سر انتخاب شده‌ها و خط خورده‌ها را ناديده بگيريم، نكته مهم‌تر اين است كه برزيلي‌ها كساني را در اختيار دارند كه در جهان فوتبال از بهترين سنگربانان به حساب مي‌آيند و در اين زمينه به درجاتي رسيده‌اند كه در تاريخ فوتبال به كلي بي‌سابقه است.

از عرش تا فرش
جوليو سزار كه اخيرا با اينتر ايتاليا فاتح 3 جام عمده داخلي و خارجي شد، مي‌گويد: «حالا همگان به دروازه‌بانان برزيلي احترام مي‌گذارند. اينك دروازه‌بانان متعددي از كشور من در ليگ‌هاي مختلف در اقصي نقاط جهان و بويژه اروپا شاغل‌اند و به خاطر نمايش خوبشان از آنها با احترام ياد مي‌شود. مدتي است كه باشگاه‌هاي اروپايي از جذب دروازه‌بانان برزيلي استقبال مي‌كنند و نه فقط از مهاجمان كشورم. پيروزي‌هاي اخير اينتر، بر اعتبار من افزوده است اما بايد مراقب باشم و دچار غرور نشوم. بدي كار دروازه‌بانان در اين نكته است كه تا وقتي موثر واقع مي‌شويد و فرصت‌هاي گلزني را از رقبا مي‌گيريد، در تعريف‌هايشان شما را به عرش مي‌رسانند اما با ارتكاب فقط يكي دو اشتباه و خوردن يكي دو گل بحث‌برانگيز كارتان تمام است و از شما انواع بدگويي‌ها را خواهند كرد و از آسمان به زمين پرت خواهيد شد.»

جوليو سزار 30 ساله همچنين مي‌گويد، آنچه براي او اهميت بيشتري دارد قهرماني برزيل در جام جهاني امسال است و نه توفيق‌هاي فردي‌اش، حتي اگر خود او ندرخشد و سله سائو افتخار فتح ششمين جام جهاني‌اش را تجربه كند، براي او كافي خواهد بود. «اين هدف و روياي من است. اگر ما امسال مثل سال‌هاي 1994 و 2002 اول شويم، نام‌مان جاودانه خواهد شد و در آن صورت فرقي نمي‌كند كه من شخصا در اين راه چگونه عمل كرده‌ام.»

به نظر مي‌رسد به تصميم دونگا، هوره‌ليو گومز بعد از جوليو سزار، دومين دروازه‌بان برزيل در جام جهاني امسال تلقي مي‌شود؛ زيرا به‌رغم اين كه در بدو ورودش به «وايت هارت لين» نمايش‌هاي به غايت بد و لرزاني براي تاتنهام داشت؛ اما در فصل اخير در اين تيم بسيار خوب كار كرد، حال آن كه دوني همان طور كه پيشتر آمد، در رم نيمكت‌نشين شده و اين جوليو سرجيو، ديگر دروازه‌بان برزيلي بود كه فراتر از وي در فصل اخير سري A درخشيد.

گومز كه حالا اين نعمت شامل حال او شده است، مي‌گويد: «من فصل بسيار خوبي را پشت سر نهاده‌ام و اين كه از بهترين دروازه‌بانان فصل اخير ليگ انگليس شناخته شدم، افتخاري غيرقابل وصف است. همان دستاوردها بود كه سبب شد براي همراهي تيم ملي برزيل در جام جهاني گزينش شوم و اين چيزي است كه وقتي تازه حرفه‌اي شده و در مسابقات باشگاهي شركت مي‌كردم، مثل يك آرزو بود. حضور در جام جهاني براي هر فوتباليستي در هر كشوري موفقيتي عالي است.»

ما آماده‌ايم
از زمان استقرار تيم برزيل در آفريقاي جنوبي و شروع تمرينات و مسابقات اين تيم در آنجا، به گومز و دوني به يك اندازه ميدان داده شده تا هر دو به يك حد براي جانشيني احتمالي جوليو سزار در صورت مصدوميت وي يا بروز مشكلاتي ديگر آماده باشند. گومز كه قبل از آمدن به انگليس در هلند براي آيندهوون به ميدان مي‌رفت و يك بار با آن تيم تا نيمه نهايي جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا پيش رفت، مي‌گويد: «خواست من و دوني اين است كه سزار در اين رقابت‌ها بدرخشد؛ اما اگر اتفاقي براي او بيفتد، براي جايگزيني وي آماده خواهيم بود. اين را به دونگا نيز گفته‌ايم.»

اما با توجه به توانايي هرسه سنگربان و بخصوص مهارت‌هاي جوليو سزار براي برزيلي‌ها خيلي هم فرقي نمي‌كند كه كدام يك از دروازه تيم ملي‌شان در جام جهاني دفاع خواهند كرد. آنها بيشتر نگران ساير خطوط اين تيم هستند كه گاهي به حد كفايت جواب نمي‌دهند. تافارل كه پيشتر وصف او را آورديم و با برزيل فاتح جام جهاني 1994 شد و با پيوستن به باشگاه پارماي ايتاليا در اوايل دهه 1990 بازكننده راه همتاهايش در اين خصوص بود، مي‌گويد: «سال‌ها دروازه‌بانان برزيلي مي‌كوشيدند اين شهرت را كه به اندازه كافي توانا نيستند و از ضعيف‌ترين نقاط و وجوه فوتبال برزيل هستند، بزدايند و سرانجام به آن نايل شده‌اند و حالا هم قبول دارند كه دروازه‌بانان برزيلي چيز ديگري هستند و از نقاط قوت فوتبال كشورشان به شمار مي‌آيند.»

... و سايرين
فقط نفرات فوق نيستند كه در ميان سنگربانان برزيلي شاغل در اروپا صاحب اسم و اعتباري شده‌اند و در اين ارتباط مي‌توان به ديدا از آث.ميلان، هلتون از پورتو، ديه‌گو الوس از المريا و ديه‌گو كاواليه‌ري از ليورپول هم اشاره كرد. حرف آخر را باز تافارل مي‌زند.

او كه در بازي فينال جام جهاني 1994 و در رويارويي برزيل با ايتاليا بعد از كشيده شدن كار به ضربات پنالتي حتي يك گل هم نخورد و در پايان 120 دقيقه تيم را به برد صفر ـ 3 در پنالتي‌ها و عنوان قهرماني هدايت كرد، مي‌گويد: «ما از سد‌هاي بلند موجود در حرفه دروازه‌‌باني در برزيل عبور كرده و به نقطه مرتفع كنوني رسيده‌ايم و مطمئن باشيد كه ستاره‌هاي جديد ديگري را هم در اين پست رو خواهيم كرد.»

جاسم کدخدایی بنت
10-06-2010, 21:22

بازی که رونالدینهو توی دورانش انجام داد هیچ شخصیتی انجام نداده وهیچکی توانایی انجام آن را در آینده نخواهد داشت مطمئن باش او جادوگر واقعی بود

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

MoJtaBa.R
10-06-2010, 21:24
توی کنفدراسیونها هم دونگا رو مخ بود

زیاد هم خسروان نیست دونگا !

از کجا نظر سنجی شده که از نبود رونی همه خوشحالن ؟

جاسم کدخدایی بنت
10-06-2010, 21:34
باب دونگا دیگه کیه برزیلو به گند کشیده مربی قحطی بود اینو آوردن

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

3متردرثانیه

Mr.Unco
10-06-2010, 23:08
این پست پاک شود.

MoJtaBa.R
10-06-2010, 23:08
بازی با با کره چن چند میشه ؟

البته مسلمه که بسته میاد بازی کنه که باید همون اول بازی کار رو تموم کنیم تا بشه بسکتبالی بردشون :دی

Mojtaba N87
11-06-2010, 01:54
فکر نمی کنم به کره زیاد گل بزنه . با اختلاف 2 گل می بره. حدس منه

mani_2004_2006
11-06-2010, 02:01
حذف شود . . .

mani_2004_2006
11-06-2010, 02:01
با احترام به حدست :دی من حدس میزنم کره بدبخت نهایتش 15 دقیقه بتونه دفاع کنه کمتر از 5 تا نمیخوره :دی

ایشاالله با بروچ همین تاپیک همینجا جشن قهرمانی بگیریم :دی

ali...
11-06-2010, 03:54
احسنت
من میگم کره 6 تا رو میخوره ... (گل)

beckham7
11-06-2010, 09:26
بازی که رونالدینهو توی دورانش انجام داد هیچ شخصیتی انجام نداده وهیچکی توانایی انجام آن را در آینده نخواهد داشت مطمئن باش او جادوگر واقعی بود

بحث بی فایدس اصلا ارزش بحث نداره
هیچکس مثلش بازی نمیکنه اما برای کی بازی کرد؟؟برای برزیل نه جان من برای بارسلون
برای کی جادوگری میکرد ؟؟برای برزیل ؟ نه عزیز من برای بارسلون
میگی نه مثال بیار چرا بحث بی فایده میکنید خودتونم خوب میدونید رونالدینیو تو تیم ملی فقط اسمش بود بازی که نمیکرد هیچ بازی تیمو رو هم خراب میکرد خیلی زودتر از اینها میبایست خط میخورد حقش همین و بس
من خودم بشخصه از دونگا خوشم نمی اومد ولی بخاطر همین کارش خیلی میخامش
با احترام به نظر دوستان هرکسی یه نظری داره بازم بحث بشه من دیگه جواب نمیدم آخه بازی گری نویل یا وس برون برای منچستر بحث داره

beckham7
11-06-2010, 09:48
یه نگاهی به بازیکنهای برزیل تو این عکس بندازید واقعا رونالدینیو درحد کدوم یکی از اینها برای برزیل بازی کرد؟؟؟؟ ریوالدو روماریو به به تو پله رونالدو کاکا و.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fifa10
11-06-2010, 10:24
با احترام به حدست :دی من حدس میزنم کره بدبخت نهایتش 15 دقیقه بتونه دفاع کنه کمتر از 5 تا نمیخوره :دی

ایشاالله با بروچ همین تاپیک همینجا جشن قهرمانی بگیریم :دی

کره 6تا کمتر نمی خره.

ایشاالله با بروچ همین تاپیک همینجا جشن قهرمانی بگیریم:ایشاالله:26:

وین رونی
11-06-2010, 12:00
بحث بی فایدس اصلا ارزش بحث نداره
هیچکس مثلش بازی نمیکنه اما برای کی بازی کرد؟؟برای برزیل نه جان من برای بارسلون
برای کی جادوگری میکرد ؟؟برای برزیل ؟ نه عزیز من برای بارسلون
میگی نه مثال بیار چرا بحث بی فایده میکنید خودتونم خوب میدونید رونالدینیو تو تیم ملی فقط اسمش بود بازی که نمیکرد هیچ بازی تیمو رو هم خراب میکرد خیلی زودتر از اینها میبایست خط میخورد حقش همین و بس
من خودم بشخصه از دونگا خوشم نمی اومد ولی بخاطر همین کارش خیلی میخامش
با احترام به نظر دوستان هرکسی یه نظری داره بازم بحث بشه من دیگه جواب نمیدم آخه بازی گری نویل یا وس برون برای منچستر بحث داره
درسته تو تیم ملی زیاد خوب نبود اما من بازی با انگلیسش رو در 2002 یادم نمیره.یه کاشته زد رفت تو گل -روگل دوم هم تک به تک شد با سیمن یه پا عوض کرد سیمن سوسک شد و بعد فکر کنم پاس داد به ریوالدو که اون هم زد تو گل

گذشته از این حرفها کی رو گذاشتن جای رونالدینهو؟من این چند وقت زیاد بازیهای برزیل رو ندیدم.فورواردها کیا هستن؟

MoJtaBa.R
11-06-2010, 13:26
6 تا که زیاده :دی

بردنمون با سه تا بسه دیگه

25 بازی ؟

mani_2004_2006
11-06-2010, 13:43
بازی گمونم 27 1م باشه . آره ؟

MoJtaBa.R
11-06-2010, 13:46
دانیل آلوز مدافع یا هافبک راست تیم ملی فوتبال برزیل روز پنجشنبه اعلام کرد لیونل مسی هم تیمی آرژانتینی وی در بارسلونا در جام جهانی امید یک ملت به حساب می آید و این موضوع حکایت از این دارد که او کارایی باشگاه را در تیم ملی ندارد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه؛ آلوز گفت: در تیم ملی آرژانتین مسی به عنوان یک بازیکن بزرگ، هنوز در سطح و اندازه خود ظاهر نشده است و نمی توان مسی آرژانتین را با مسی باشگاه مقایسه کرد چون او در بارسلونا بازیکنان هم سطح را در کنار خود دارد.

وی خاطر نشان کرد: مسی هنوز خیلی جوان است و خیلی سخت است که مسئولیت یک ملت را به دوش خود احساس کند.

بازیکن برزیلی تیم فوتبال باشگاهی بارسلونای اسپانیا همچنین از تیری آنری، هم تیمی‏اش که از ترکیب تیم ملی فرانسه کنار گذاشته شده است،‌ دفاع کرد و گفت: آنری یکی از بزرگان است. تیم ملی فرانسه روز جمعه اولین بازی خود را در راستای مسابقات جام جهانی آفریقای جنوبی در برابر اروگوئه برگزار می‏کند ولی به نظر می‏رسد آنری در این بازی حضور نداشته باشد.

آلوز با اشاره به اینکه آنری در ماه‏های اخیر حضور زیادی در بازیهای تیم بارسلونا نداشت اظهار داشت: دلیل حضور نیافتن وی در بازی با اروگوئه قابل درک است. بعضی مواقع سرمربی تیم تصمیمی را می گیرد که به نفع یکی و ضرر دیگری است ولی آنری همواره تیم را بر منافع خود ترجیح داده و این تصمیم سرمربی را خواهد پذیرفت

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

اخبار جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي
آموزش الفاظ نامناسب به داور برزيلي ديدار انگليس ـ آمريكا

كميته داوران فدراسيون جهاني فوتبال فهرستی شامل بر 20 كلمه نامناسب و توهين‌آميز بازيكنان و فوتباليست‌هاي انگليس به داوران را در اختيار داور برزيلي ديدار تيم ملي انگليس و آمريكا قرار داد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایلنا: ليستي از الفاظ نامناسب و توهين‌آميز فوتباليست‌هاي انگليسي در اختيار داور برزيلي ديدار دو تيم انگليس و آمريكا قرار گرفت.
به گزارش ايلنا، كميته داوران فدراسيون جهاني فوتبال ليستي شامل بر 20 كلمه نامناسب و توهين‌آميز بازيكنان و فوتباليست‌هاي انگليس به داوران را در اختيار داور برزيلي ديدار تيم ملي انگليس و آمريكا قرار داد تا وي در صورت شنيدن اين الفاظ نامناسب در شرايط اعتراض بازيكنان انگليسي، آمادگي مقابله و جريمه كردن آنها را داشته باشد.
تيم‌هاي انگليس و آمريكا در نخستين ديدار گروه سوم رقابت‌هاي جام جهاني 2010، فردا 22 خردادماه راس ساعت 23 به وقت تهران در ورزشگاه "روسنبرگ" به مصاف هم مي‌روند.

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

بازی گمونم 27 1م باشه . آره ؟

25 خرداد

*برزيل - كره شمالي

داور: ويكتور كازاي (هندوراس)
كمك داور اول: گابور اروس(هندوراس)
كمك داور دوم: تيبور واموس (هندوراس)
داور چهارم: سوبيخيدين (مالزي)
كمك داور ذخيره: مييو يوژين (چين)

Mojtaba N87
11-06-2010, 14:24
یه برنامه جام جهانی همینجوری واسه دور همی می ذارم :دی

فایل Word 2007

mr.reza
11-06-2010, 14:49
Only Ronaldo

vahid_civil
11-06-2010, 15:00
منم به نوبه خودم ! امیدوارم برزیل یکبار دیگه با قدرت برای ششمین بار قهرمان جهان بشه

امسال برزیل تیم تر از سالهای دیگس . برعکس 2006 که پر از ستاره بود ولی هماهنگیشون کم بود امسال خیلی خوب هماهنگن
این هماهنگی توی بازیای مقدماتی کاملا مشخص بود .
به امید موفقیت برزیل

جاسم کدخدایی بنت
11-06-2010, 23:41
باب برزیل قهرمانه 10000000000درصد مطمئن باشین همین الان به فکر شیرینی و جشن دوباره باشین

Mojtaba N87
11-06-2010, 23:46
من برم لباس جدید برزیل بخرم : دی

بازی های مهم رو با بروبچ می ریم بیرون می بینیم! حال می ده

جاسم کدخدایی بنت
12-06-2010, 11:07
چه کیفی میده آدم بازییای برزیل نگا کنه

وین رونی
12-06-2010, 11:29
امیدوارم برزیل همون فوتبال تک ضرب که حتی کسی که علاقه ای به فوتبال نداشت را به وجد میاورد را به نمایش بگذاره

malkemid
12-06-2010, 14:43
چقدر دلم برای دیدن بازی رونالدو تنگ شده!!

madson
12-06-2010, 16:17
دود.دووروو.دودود.دود ; برزیل :33:
ولی واقعا کاش رونالدو بود :worried:

ebi6630
12-06-2010, 17:16
آره.جاش خالیه.:41:

Mojtaba N87
12-06-2010, 20:50
انقدر تاپیک زیاد شده که این تاپیک عزیزمون هی می ره پایین :دی

بچها اولین بازی برزیل که 3شنبه با کره شمالی هست رو چی پیشبینی می کنید؟ نبازیم : ))

MoJtaBa.R
12-06-2010, 21:19
آرژانتین هم مث فرانسه خوب نبود

تا الان کره خوب بوده : ما هم که همیشه سروریم :دی

Mojtaba N87
12-06-2010, 23:50
انگلیس هم مالی نیست!
فقط برزیل

جاسم کدخدایی بنت
12-06-2010, 23:57
یادش بخیر رونالدو یک هدف گیر بی نظیربود و خیلی گرسنه ی گل بود

beckham7
13-06-2010, 08:18
تا حالا یه بازی قشنگ و دلچسب ندیدم یعنی باید وایسم تا سه شنبه!؟
فرانسه وانگلیس رو هم دیدید مالی نیستن

ab2reza1360
13-06-2010, 11:25
اینم یه تم برزیلی برای فایر فاکس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

malkemid
13-06-2010, 13:31
دوستان رونالدینهو بلاخره به جام جهانی دعوت شد یا نه؟ توی تیم ملی برزیل بازی میکنه؟

نه دعوتش نکرد...پاتو هم همینطور...در کل این ناشناخته ترین برزیل تا امروزه احتمالا...

LeBron
13-06-2010, 14:28
امیدوارم این دونگا کار دستمون نده فقط...
تیم خوبیه پتانسیل هر کاری رو داره.

رعد
14-06-2010, 01:51
اگه يك آدرسي از گل با حال رونالدو كه ديوار دفاعي رو دور زد رفت تو دروازه دارين ( خيلي قديميه ) برام بذارين
:20:

---------- Post added at 01:51 AM ---------- Previous post was at 01:51 AM ----------

برزيل هميشه قابل احترامه
حتي اگر بد بياره و بالا نياد

LeBron
14-06-2010, 02:01
اگه يك آدرسي از گل با حال رونالدو كه ديوار دفاعي رو دور زد رفت تو دروازه دارين ( خيلي قديميه ) برام بذارين
:20:

اینو فکر کنم روبرتو کارلوس قبل از جام جهانی 98 به فرانسه زد نه رونالدو
توی گوگل سرچ کنین احتمالا لینکش هست

MoJtaBa.R
14-06-2010, 09:24
آلمان توپش پر بود : ولی در مقابل تیمی مث استرالیا نمیشه گفت چند مرده حلاج بوده

اونا پرگل تموم کردن ولی استرالیا تیمی نبود در حد جام جهانی : ولی در هر صورت هماهنگی ژرمنا انکار ناپذیر بود

از گوش و تودر خیلی خطری ان

ایشاا... برزیل هم تو بازی اولش بترکونه

Mojtaba N87
14-06-2010, 09:36
امید های زیادی رو برزیل هست...آلمان دیروز جام جهانی رو شروع کرد . خیلی دوست دارم برزیل هم شروع طوفانی داشته باشه . بازی اولش آسون ترین بازیشه. گروه سختیه ، نباید رقیبا رو دست کم گرفت .

بچه ها ما مثل بچه مایه دار های اروپایی نیستیم ، ما بدون کفش و تو کوچه های خاکی توپ می زدیم ، ما با فقر بزرگ شدیم و انگیزه داریم :دی ( باز من رو جو گرفت)

malkemid
14-06-2010, 09:59
آلمان واقعا خطریه....برزیل گه بالا بیاد دور بعد با تیمهای کدوم گروه بازی می کنه؟

وین رونی
14-06-2010, 10:03
امید های زیادی رو برزیل هست...آلمان دیروز جام جهانی رو شروع کرد . خیلی دوست دارم برزیل هم شروع طوفانی داشته باشه . بازی اولش آسون ترین بازیشه. گروه سختیه ، نباید رقیبا رو دست کم گرفت .

بچه ها ما مثل بچه مایه دار های اروپایی نیستیم ، ما بدون کفش و تو کوچه های خاکی توپ می زدیم ، ما با فقر بزرگ شدیم و انگیزه داریم :دی ( باز من رو جو گرفت)
:blink::39: خداوکیلی اولش موندم چی گفتی ولی بعد که فهمیدم...رفیق با این جوی که گرفته شما رو سر بازی سکته نزنی :31:

LeBron
14-06-2010, 13:03
درسته آلمان خوب بازی کرد ولی استرالیا هم خیلی سوراخ بود...
اتفاقا خوبه الان آلمان سر این برد جوگیر میشه کمتر خطرناک میشه.

றД ĵ ĭ Đ
14-06-2010, 15:13

yuseph
14-06-2010, 15:35
اینو فکر کنم روبرتو کارلوس قبل از جام جهانی 98 به فرانسه زد نه رونالدو
توی گوگل سرچ کنین احتمالا لینکش هست
بازی فرانسه-برزیل قبل از سال1998در(فرانسه)
ضربه ایستگاهی روبرتو کارلوس

LeBron
14-06-2010, 17:03
بازی فرانسه-برزیل قبل از سال1998در(فرانسه)
ضربه ایستگاهی روبرتو کارلوس
همینو گفتم دیگه:31:
بازی دوستانه بود یا کنفدراسیون ها یا ...؟

yuseph
14-06-2010, 17:12
همینو گفتم دیگه:31:
بازی دوستانه بود یا کنفدراسیون ها یا ...؟
بازی دوستانه:31:

REZAt1980
14-06-2010, 21:10

عکس مال 2006.

றД ĵ ĭ Đ
14-06-2010, 21:17
عکس مال 2006.

میدونم !!!

Mojtaba N87
14-06-2010, 21:43
امیدوارم برزیل امید های ما رو به نا امیدی تبدیل نکنه : دی

بچه ها خبر خاصی از اردوی تیم نیست؟

றД ĵ ĭ Đ
14-06-2010, 22:58
امیدوارم برزیل امید های ما رو به نا امیدی تبدیل نکنه : دی

بچه ها خبر خاصی از اردوی تیم نیست؟

نه خبر خاصی نیست همه چی خوبه ، بچه ها تو لابی هتل نشستن دارن استراحت میکنن : دی

Mojtaba N87
15-06-2010, 00:26
ما امشب کلی کل کل کردیم با بچه ها! که فردا ال و بل! خدا کنه رو سفید شیم : دی

mani_2004_2006
15-06-2010, 00:55
ما هم کلی کری خوندیم و خط نشون کشیدیم :دی

میزنیم له میکنیم کره شمالی رو .

این ایتالیا هم که امشب بازی کرد تیم نیست !!!

تا الان کره و ژاپن + یه خرده هم آلمان خوب بودن

scali
15-06-2010, 00:59
بابا کره شمالی رو نزنید دیگه با چه رویی میخواید ادعای قهرمانی کنید .

حداقل باید فردا 3 تا بزنید . کره تیم نیست که .

اون بی عرضه گی ما بود نتونستیم بیام جام جهانی و جاش کره شمالی اومد . :20:

LeBron
15-06-2010, 01:23
اگه کره رو دست کم نگیرن راحت 3-4 تا میزنن بهش
شانس اوردیم ایران نرفت بالا بخوره به برزیل آبروریزی میشد

mani_2004_2006
15-06-2010, 01:34
نیس الان خیلی آبرومندیم :دی

Mojtaba N87
15-06-2010, 01:39
ولی نمی شه کره رو دست کم گرفت! جونورای عجیبین : دی

گروه سختی داریم! دوست دارم برزیل و پرتغال بیان بالا

Arashdn
15-06-2010, 06:41
گروه سختی داریم! دوست دارم برزیل و پرتغال بیان بالا
مگه ممکنه تیم دیگه ای هم شانس بالا اومدن داشته باشه؟؟؟
یعنی کره خیلی تیم درستیه یا ساحل عاج؟؟؟؟

Mageed
15-06-2010, 07:37
منم دلم میخواد برزیل قهرمان بشه .
البته آرژانتین و اسپانیا هم هم خیلی خوبند
ولی حالم از آلمان بهم میخوره.

beckham7
15-06-2010, 10:04
انشاله بچه ها امشب یه بازی تماشگر پسند انجام بدن ده تا کره رو بزنن ! چون تو این مدت یه بازی جذاب ندیدیم بهرحال به قول مجتبی جان برای ما فوتبال خیلی مهمه حاضریم غذا نخوریم ولی تیم ملیمون ببره:31:
ای خدا باز امسال برزیل رو با اقتدار قهرمان کن که روی همه ارژانتینی هاو ایتالیایی ها و اسپانیایی ها و فرانسوی ها و المانی ها خلاصه هر کی ادعا داره سیاه بشه دهنشون چفت بشه :46:
بگید آمین!
اگه کمتر از قهرمانی مقامی بیاریم من یکی که خیلی گیرم ولی مطمنا بازم قهرمانی مال خودمونه :8:

yuseph
15-06-2010, 12:24
این کره رو بیخود بزرگ نکنید.
فقط کافیه 5%از توانایی های تیم ذخیره هاتون رو استفاده کنید.
بجان همه کره ای ها قسم 10 تا راحت بشون میزنید.
بابا شما تیم برزیل هستید. دایه قهرمانی دارید.پس باید این نیم وجبی هارو مثل سوسک له کنید.
فقط نابودشون کنید.

Mojtaba N87
15-06-2010, 12:52
مگه ممکنه تیم دیگه ای هم شانس بالا اومدن داشته باشه؟؟؟
یعنی کره خیلی تیم درستیه یا ساحل عاج؟؟؟؟

کره که نه! ولی ساحل عاج رو دست کم نگیر . باید دید چطور بازی می کنن

این کره رو بیخود بزرگ نکنید.
فقط کافیه 5%از توانایی های تیم ذخیره هاتون رو استفاده کنید.
بجان همه کره ای ها قسم 10 تا راحت بشون میزنید.
بابا شما تیم برزیل هستید. دایه قهرمانی دارید.پس باید این نیم وجبی هارو مثل سوسک له کنید.
فقط نابودشون کنید.

:10:

pezhmantoop
15-06-2010, 12:57
حاضرم شرط ببندم امشب برزیل با اختلاف 4 گل می بره .
حالا ببینیم چی میشه!!

MMM52
15-06-2010, 13:26
حالا ببینیم چی میشه!!
صد در صد!!!
کره شمالی تیمه؟!

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

حالا ببینیم چی میشه!!
صد در صد!!!
بازی با چین دوباره تکرار میشه!

beckham7
15-06-2010, 17:12
از بردن که میبریم
اینطور که بوش میاد انجوری که دارید پیش بینی میکنید نمیشه
من میگم هنر کنیم سه گل میزنیم

றД ĵ ĭ Đ
15-06-2010, 17:17
بازی 3-0 میشه

Mojtaba N87
15-06-2010, 18:28
ساحل عاج عجب تیمی شده! نباید دست کمش گرفت

a.z.p.z
15-06-2010, 19:08
امشب هم پرچم میره بالا دوباره !!! ...

LeBron
15-06-2010, 19:24
خیلی به نفعمون شد
پرتغال رو میشه زد ولی ساحل عاج سخته واقعا

farhad200
15-06-2010, 19:27
ولی برزیل اون برزیل سابق به همراه ستاره هاش نیست

malkemid
15-06-2010, 19:32
من فکر می کنم 2-0 می بریم...فکر می کنم از این گروه 7 امتیاز بگیریم.

beckham7
15-06-2010, 19:52
تیمها خیلی بهم نزدیک شدن و سبک بازیها کلا فرق کرده تمام تیمها مبنا رو اول بر گل نخوردن گذاشتن واسه همین بازیها تا الان جذاب نبودن
امیدورام امشب ما نسبت به باقی تیمها متفاوت بازی کنیم و با اقتدار بریم بالا

SAEED_BARCELONA
15-06-2010, 20:39
استرس دارم:دی نه بخاطر ترس از کره کلا موقع بازیهای بارسا و برزیل استرس دارم. نمیشد این ترم مرخصی بگیرم؟:دی
ولی میبریم آقا خیالی نیست

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

استرس دارم:دی نه بخاطر ترس از کره کلا موقع بازیهای بارسا و برزیل استرس دارم. نمیشد این ترم مرخصی بگیرم؟:دی

*Batman*
15-06-2010, 20:54
برزیل امشب میبره.ولی به سختی!

Magic_Trick
15-06-2010, 21:00
دلم برای گل های رونالدو تنگ شده
تا گل می زد کلی حال می کر دیم هیچ وقت یادم نمیره 2 تا انگشت وسط دست شو جمع میکرد توپ محیا میکرد برای شوت اینجوری:

بعد لباشو غنچه می کرد و محکم می شوتید:

بعدشم انگشت اشارشو اینطوری تکون میداد گاهی وقت ها هم دستشو رو پیشونیش میزاشت:

اینم یه نما دیگه:

اخ که خیلی جاش خالیه.....:37:

Mojtaba N87
15-06-2010, 21:07

فصل بعد جلوی رئال می خوای چیکار کنی؟ : دی

====
امشب می بریم! شک نکنین :10:

mehdi_pro2
15-06-2010, 21:29
حیف که پاتو نیست.:41:

danielo
15-06-2010, 21:35
برزیل با اختلاف بالای 3 گل شکست میخوره

Aref_2008
15-06-2010, 21:41
جام جهانی 1994

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

Mojtaba N87
15-06-2010, 21:41

مرسی از نظر کارشناسیتون

Aref_2008
15-06-2010, 21:48

باز مصرف کردین :27:

vahidgame
15-06-2010, 21:50
این بازی که دیگه استرس نداره. با گلهای زیاد برزیل میبره:46:

Sharim
15-06-2010, 21:53
زنده باد برزیل .
واقعا از فرهنگ ، مردم و ورزش و مخصوصا فوتبال این کشور لذت می برم .
من اصلا اهل فوتبال نیستم ، اما نمیدونم چرا مهر خاصی به فوتبال برزیل دارم :20: صبح امتحان دارم ولی امشب بازی رو میبینم !
ایشالله پیروزی دو رقمی رو امشب ببینیم !

mohsen_gh1991
15-06-2010, 22:41
این بازی که دیگه استرس نداره. با گلهای زیاد برزیل میبره:46:
فعلا که برزیل عین بلبل تو بوته گل گیر کرده.:31:

றД ĵ ĭ Đ
15-06-2010, 22:48
برزیل بد بازی نکرده ، لامصبا عین جونور میمونن :31:

Bibi Gol
15-06-2010, 22:48
بابا دم كره شمالي پر حرارت باد :31: واقعا حال كردم به اين ميگن دفاع !

حتي اگه برزيل 500 بر 0 هم ببره به نظرم برنده واقعي بازي كره شماليه ! !

LeBron
15-06-2010, 22:52
عجب موجوداتین اینا!
بدبختی اینجاس که انگیزه داره ازشون میباره و بازی اولشون هم با مائه

H.Operator
15-06-2010, 22:53
به نظر من اگر برزیل هم ببره چیزی از بازی قشنگ کره شمالی کم نشده شما فقط کافیه ستاره های برزیل رو در نظر بگیرید دیگه خودتون تا تهش رو بخونید.

scali
15-06-2010, 22:56
به نظرم این نیمه برزیل گل میزنه .

*Batman*
15-06-2010, 22:57
پدیده بازاری شده این جام.
بازم میگم برزیل میزنه.اما به سختی!
یعنی اگه برزیل نبره خاک وچوکش!

mohammadi4net
15-06-2010, 22:58
بابا دم كره شمالي پر حرارت باد :31: واقعا حال كردم به اين ميگن دفاع !

حتي اگه برزيل 500 بر 0 هم ببره به نظرم برنده واقعي بازي كره شماليه ! !
چه نظر جالبی !

من همیشه طرفدار فوتبال سرعتی و تکنیکی هستم و هیچ وقت دوست ندارم تیم هایی که این خصوصیت ها رو ندارند برنده بشن چون اگه فوتبال نتیجه گرای محض برنده بشه دیگه فوتبال زیبایی خودشو از دست می ده همون کاری که قبلا یونان کرد و قهرمان اروپا شد اگه دو دوره پشت سرهم این اتفاق بیفته دیگه کسی فوتبال نگاه نمی کنه.

caca_caca888
15-06-2010, 22:59
بابا كره تركونده
خيلي حرفه...
رنكينگ كره آخرين رنكينگ فيفا هست . برزيلم اوليش!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:59 PM ----------

بابا كره تركونده
خيلي حرفه...
رنكينگ كره آخرين رنكينگ فيفا هست . برزيلم اوليش!!!!!!!!!!!!

றД ĵ ĭ Đ
15-06-2010, 22:59
به نظر من اگر برزیل هم ببره چیزی از بازی قشنگ کره شمالی کم نشده شما فقط کافیه ستاره های برزیل رو در نظر بگیرید دیگه خودتون تا تهش رو بخونید.

بابا چی میگی واسه خودت ؟
همینطوری از رو احساسات و جو یه چیزی میگه . کجا کره خوب بازی کرد ؟ فقط تو دفاع داره خوب کار میکنه . زرت و زورت توپها و پاسهاشون رو بازیکنای برزیل میگیرن .

madson
15-06-2010, 23:01
مساوی نکنه جلو همه ضایع بشیم :18:

eMer@lD
15-06-2010, 23:02
بنظرم کره شمالی یه کار روانی کرده
کفش هاشون به رنگ زرد هست هم رنگ لباس برزیلی ها...!

masud-000000
15-06-2010, 23:03
با اين بازي مشخص شد برزيل زودتر از آنچه كه فكرش رو بكنيد به خونه برميگرده

H.Operator
15-06-2010, 23:04
نیمه اول

Ahmad
15-06-2010, 23:04
عجب دختر بدسلیقه‌ای داره این دونگا :27:

danielo
15-06-2010, 23:06
درود بر کره شمالی
چقدر این کره بدشانس هست .
باید 2 تا میزد.
برزیل خیلی شانس بیاره در ضربه ازاد گل بزنه

Bibi Gol
15-06-2010, 23:07
بابا چی میگی واسه خودت ؟
همینطوری از رو احساسات و جو یه چیزی میگه . کجا کره خوب بازی کرد ؟ فقط تو دفاع داره خوب کار میکنه . زرت و زورت توپها و پاسهاشون رو بازیکنای برزیل میگیرن .

عزيز من نفس بازي كره در برابر برزيل مثل بازي تيم منتخب شلغم پزان دارغوزآباد در برابر مثلا آلمانه . اما بازي كره در برابر برزيل كاملا منطقيه :

دفاع فشرده براي فرار از فرار در برابر قهرمان جهان . بازيشون كاملا حرفه ايه به نظر من

amirarsalaan
15-06-2010, 23:08
آره تو نیمه دوم حتمن این اتفاق خواهد افتاد :27::21:

H.Operator
15-06-2010, 23:12
بابا چی میگی واسه خودت ؟
:19:

.:PAR3A:.
15-06-2010, 23:15
عجب گلی زد!!!
زاویه فکر کنم به 2 درجه هم نمی رسید دی:

a.z.p.z
15-06-2010, 23:27
اکنون گل دوم تبریک میگم
واقعا پاس گل زیبایی بود لذت بردم ! ....
2 بر صفر به نفع برزیل !!! ... yessssssssssssssssss

جاسم کدخدایی بنت
15-06-2010, 23:51
BARAZIL 2-KOREA0

*Batman*
15-06-2010, 23:51
گفتم که برزیل میبره ولی به سختی.

LeBron
15-06-2010, 23:53
کره ای ها خیلی خوب بازی کردن
کاکا و الانو ضعیف بودن و جای خالی رونالدینیو یا یه ستاره دیگه واقعا خالی بود
دونگا تاکتیک رو گگذاشته بود روی شوت از راه دور که کار جالبی نبود... گل الانو هم توی عمق بود
به هر حال تبریک

scali
15-06-2010, 23:57
کره عجب دفاعی داره . عجب دوندگی کردن .

کاکا هم اصلا خوب نبود .

nafe-bandar
15-06-2010, 23:58
هي لوسيو ميومد جلو سر بزنه نمي تونستن يه سانتر درستي بندازن!
شوت زن هم كه نديديم!!!
اين دفعه برد دفعه ديگه چي؟
انگار امثال خبري از برزيل نيست ...

Hectorist
16-06-2010, 00:01
بازی ده دقیقه دیگه ادامه پیدا میکرد، برزیل گل دوم رو هم خورده بود. بعد از گل کره شمالی، کره ای ها دو سه تا حمله کردن!
برزیل اگه اینجوری بخواد ادامه بده هیچ امیدی بهش نیست امسال!

caca_caca888
16-06-2010, 00:01
خوب شد
كره خيلي خوب بازي كرد.
برنده ميدان كرست

LeBron
16-06-2010, 00:03
انگار امثال خبري از برزيل نيست ...
درست میشه کم کم الان زوده . من چند تا از بازیای مقدماتیشو دیدم واقعا فوق العاده بود
کره رو دست کم گرفته بودن
تو بازیای بعدی بهتر میشن

Mojtaba N87
16-06-2010, 00:13
بازی سختی بود ... ولی تبریک می گم.برزیل خوب بازی کرد

MoJtaBa.R
16-06-2010, 00:16
با توجه به داشته ها : خوب بودیم

----------

کاکا کلا نا آمادست !

باستوس و مایکون و روبینیو بهترینامون بودن

===============

در نبود یه بازیساز !! اینجوری نتیجه هم بد نیست

به هر حال تموم شد ! این دونگا بهتره بره پیش دخترش مدل بشه تا سرمربی برزیل

றД ĵ ĭ Đ
16-06-2010, 00:37
اینم از دخترش : دی

وین رونی
16-06-2010, 06:38
مرتیکه کوتوله گند زده به برزیل...
البته کره هم 11 نفره دفاع میکرد این که نشد بازی.

SHADEL
16-06-2010, 06:59
این کره همیشه همین جوری بازی می کنه.تر می زنه تو بازی.
البته اون موقع هم که کره داشت یه کم باز تر بازی می کرد برزیل کار خاصی نتونست انجام بده.
من که به این برزیل امیدوار نیستم برای قهرمانی البته باید بازی های بعدیش رو هم ببینیم.

Arashdn
16-06-2010, 07:21
سه احتمال هست اینجا
1- یا کره رو دست کم گرفته
2- یا نمیخواد هنوز مهارت ها و تاتیک هاشو رو کنه
3- یا واقعا بازیش همینه که اگه اینطور باشه من دیگه طرفدارش نمیمونم ...

HADI roni
16-06-2010, 08:20
تیمی مثل برزیل نباید به این کار داشته باشه که تیم حریف با 11 تا بازیکن رفته تو دفاع.
باید بازی خودشو بکنه،باید جوری بازی کنه حریف نتونه نفس بکشه.
این تیمی که دونگا برده اونجا نقص داره چون تموم کننده ای مثل رونالدو نداره
بازیسازی مثل رونالدینیو نداره.من نمیدونم واقعا چه فکری کرده اینارو دعوت نکرده.
این تیم خیلی بیاد بالا تا یک چهارم.

ranjbar2009
16-06-2010, 08:31
نا اميد شدم از اين تيم. فكر نمي كنم خيلي بشه بهش اميدوار بود. تازه بايد ديد تو بازي هاي بعدي چكار مي كنه. اين تيم مثل اينكه خيلي پير شده.
تازه شانس آورديم كه به قول فردوسي پور دونگا شناخت كافي از تيم كره نداشت. اگر كره شمالي رو مثل كف دستش مي شناخت بازي مساوي مي شد.

---------- Post added at 09:31 AM ---------- Previous post was at 09:29 AM ----------

تيم و ولش....دختر سر مربي و بچسب...:46::46::46:

beckham7
16-06-2010, 08:42
من دیگه انگیزه بحث کردن درباره فوتبال رو ندارم یعنی بنظراصلا فوتبالی نموده که دربارش صحبت کنم واقعا جای تاسف داره این تیم واقعا برزیل بود ؟
اصلا من پشیمون شدم کاش بقول فردوسی پور رونالدینیو رو دعوت میکرد حداقل خندهاش جذاب بود به جهنم که بازی نمیکنه
از فوتبال ملی هم داریم زده میشیم به اینم میگن جام جهانی ؟؟
تا برزیل اینطور بازی کنه بنظر من ارزش بحث نداره

---------- Post added at 09:42 AM ---------- Previous post was at 09:39 AM ----------

سه صحنه جام جهانی فک نکنم هیچوقت یادم بره اول نگاه بکام وقتی گرین اونجوری گل خورد دوم اشکای بازیکن کره ای تو بازی دیشب و سوم بازی دیشب برزیل با کره واقعا جای تاسف داره

waterpolo
16-06-2010, 08:52
بابا بدبخت برزیلیا چیکار میکردن موقعی که 11 نفری کرهای ها دارن دفاع میکنن
تیم منتخب جهان بود نمیتونست خوب بازی کنه

malkemid
16-06-2010, 09:03
به نظر من برزیل بد بازی نکرد...واقعا گل زدن به تیمهای دفاعی سخته...بارسلوناش کم آورد!! خیلی خوب شد که اول برزیل با کره بازی کرد...کم کم رو فرم میاد تیم..مطمئن باشید...

کاش یه 2-3 نفر دیگه مثل روبینیو تو تیم بودن....واقعا تکنیک برزیلی آدمو سر حال میاره!!

hoha881
16-06-2010, 09:37
برزیل همیشه قهرمان بوده و خواهد بودانشاالله این دفعه هم جام مال برزیل هست.کاکا هم از ترس اینکه کره ای ها مصدومش نکنن بازی نکرد.

Dexter 2009
16-06-2010, 09:40
نمی دونم چرا امسال همه ی تیم ها به جز آلمان بد بازی کردند( خودم طرفدار ایتالیا هستم)
فکر کنم توی غذای همشون داروی خواب آور ریختن!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

beckham7
16-06-2010, 09:54
دوستان من که با دیدن این بازیکنا کلا نامید شدم رفت
با فیلپ ملو و گیلبرتو و الانو که خلاقیتشون درحد صفره و چندتاپیر پاتال دیگه مثل خوان و لوسیو ،کاکا هم که کاکای سابق نیست مهاجمم که دیگه ای رونالدویی نداریم خیلی هنر کنیم تا دور بعد بیایم
اصلا نه فقط برزیل همه تیمها با این سیک بازی شورشو در اوردن جام جهانی هم جام جهانی قدیم برزیل هم برزیل قدیم
من که امیدوارم جام جهانی به تیمی برسه که زیبا بازی کنه حتی اگه آرژانتین باشه چون از این فوتبال کثیف خسته شدم

p3yman_xl
16-06-2010, 09:55
به طرفدارای برزیـل تبریک میگم ...

رونالدینهو نبود ناراحت بودم؛ اما روبینـهو واقعاً قشنگ و تکنیکی بازی میکنه... از استیلش خیلی خوشم میاد.

golmohammadi
16-06-2010, 10:37
اگه بازی برزیل اینه حتی تاریکی داره که از گروهش بیاد بالا
البته کره شمالی هم خوب بازی کرد
یه گل شانسی مایکن و یا اشتباه دروازه بان باعث برد برزیل شد
بازیکنانش تعریفی نداشتند
روبینیو بهترین بازیکنشون بود حیف که شوت نداره
برزیل اگه از گروهش بیاد بالا نیز دچار مشکل خواهد شد بعدا
مگر اینکه تغییراتی بدند

hamid_diablo
16-06-2010, 10:54
سلام

حیف شد کره باخت به نظر من خیلی خوب دفاع کرد
رو ضد حملات هم با اینکه زهردار نبود ولی جلوی برزیل عالی بود
کاکا اصلا تو بازی نبود یا بهتر بگم کره ایها اون از بازی خارج کردن
در هر حال ای کره رقیب سختی برای پرتغال و ساحا عاجه
فقط یه خورده قدرت بدنیشون پایینه
میدوارم به عنوان نماینده آسیا بهترو بهتر بشه

وین رونی
16-06-2010, 11:13
سلام

حیف شد کره باخت به نظر من خیلی خوب دفاع کرد
رو ضد حملات هم با اینکه زهردار نبود ولی جلوی برزیل عالی بود
کاکا اصلا تو بازی نبود یا بهتر بگم کره ایها اون از بازی خارج کردن
در هر حال ای کره رقیب سختی برای پرتغال و ساحا عاجه
فقط یه خورده قدرت بدنیشون پایینه
میدوارم به عنوان نماینده آسیا بهترو بهتر بشه
برای چی حیف شد کره باخت؟؟؟؟!!!!چون 11 نفره دفاع میکرد!!!یا نه چون تماشاگر پسند بازی میکرد!!!
درسته برزیل خوب بازی نکرد اما این دلیل نمیشه بگیم کره خوب بازی کرد!!!!

SAEED_BARCELONA
16-06-2010, 11:54
آقا با یه بازی زود نگید برزیل فلانه و نمیتونه بیاد بالا.
همیشه دور اول بازیا همینطوره.
برزیل یادتون رفت توی جام ملتهای آمریکای جنوبی بازی اولش رو باخت ولی آخرش قهرمان شد؟ یا جام کنفدراسیون ها!
اینقدر نگید نمیتونه نمیتونه. فوروارد داریم مثه هلو:دی لوییز فابیانو 2000تا گل برا سویا زد. درسته مثله جام های قبل بازیکن چهره نداریم ولی بازم جام مال خودمونه!!!!!!

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

فصل بعد جلوی رئال می خوای چیکار کنی؟ : دی
بیخیال مجتبی. بزار آروم باشیم:دی

Boy Ka
16-06-2010, 12:14
با یه بازی نمیشه قضاوت کرد ولی با این حال برزیل اصلا اون چیزی نبود که خیال میکردم.

ملو و گیلبرتو که اصلا بازیسازی سرشون نمیشه و کاکا هم بشدت افت کرده. اگه کاکا نیاد رو فرم برزیل به مشکل برمیخوره بخصوص جلو ساحل عاج با اون بازیکنای هرکول!

djmilad_mrb
16-06-2010, 12:27
بچه ها کسی میتونه به این سوالم جواب بده

تو هر جام جهانی یه تماشاگر برزیلی هستش(پیرمرده) که همیشه کاپ جام جهانی تو دستشه و تا اونجایی که یادمه من این تماشاگرو تو 98 2002و 2006 دیدمش :31: کسی اطلاعاتی راجب بهش داره:31:
خیلی بامزه اس:31:

ali kaka
16-06-2010, 12:34
تو بازي اول روشون خيلي فشار بود واسه همين بازي خودشون رو نكردن.مايكن رو ديديد بعد از گل؟
كاكا و بقيه تو بازي بعد 180 درجه عوض ميشن.

mmiladd
16-06-2010, 13:07

nafe-bandar
16-06-2010, 13:17
ولي واقعا كاكا بخواد اينطوري بازي كنه كه اوضاع خرابه
بعيده از يك بازيكن كه نامزد بهترين جهان بوده!
واقعا جاي خاليه رونالدينيو حس مي شه!
شايد خوب بازي نمي كرد ولي وجوودش يه روحيه واسه تيم بود
مثل جسد رونالدو كه غرور تيم رو بالا مي برد!!!

LeBron
16-06-2010, 14:55
کاکا روحیه ش تعطیله
بازم خدا رو شکر روبینیو هست.
شاید الان دونگا از این تیم جمع کردنش پشیمون باشه.

shahabprince
16-06-2010, 15:55
کاملا تو بازی دیشب مشخص بود که بازیکنان برزیل مغرور شده بودند و انگیزه ای برای بازی در مقابل این تیم ضعیف نداشتند.
روبینیو دیشب عالی بازی کرد.
هرچی ابرو تا دیشب جمع کرده بودم از دست رفت.

Mojtaba N87
16-06-2010, 16:24
برزیل قهرمان این جامه . من بهش امید دارم.

ببینیم امروز اسپانیا چه می کنه...

attractive_girl
16-06-2010, 16:38
دومين بازي جام جهاني 2010 كه كامل ديدم :31:
بازي كسل كننده اي بود .
به نظر من كره بازي و برد . با اينكه برزيلي ها بردن ولي بازي كه تموم شد اصلا راضي به نظر نميومدن .
گل اولي هم كه Maicon زد و نميخواست گل شه و گل شد باحال بود :دي

در هر صورت تبريك ميگم به طرفداري برزيل بابت برد تيمشون.

djmilad_mrb
16-06-2010, 16:58
بچه ها کسی میتونه به این سوالم جواب بده؟

تو هر جام جهانی یه تماشاگر برزیلی هستش(پیرمرده) که همیشه کاپ جام جهانی تو دستشه!! تا اونجایی که یادمه این تماشاگرو تو 98 2002و 2006 دیدمش :31: کسی اطلاعاتی راجب بهش داره:31:
خیلی بامزه اس:31:
کسی میدونه؟:10:

Mojtaba N87
16-06-2010, 16:58
دومين بازي جام جهاني 2010 كه كامل ديدم :31:
بازي كسل كننده اي بود .
به نظر من كره بازي و برد . با اينكه برزيلي ها بردن ولي بازي كه تموم شد اصلا راضي به نظر نميومدن .
گل اولي هم كه Maicon زد و نميخواست گل شه و گل شد باحال بود :دي

در هر صورت تبريك ميگم به طرفداري برزيل بابت برد تيمشون.

مرسی :)

ولی این تیکه قرمز رو موافق نیستم! با بیرون پا به توپ کات داد. اگه می خواست پاس بده با داخل پا ضربه می زد.

نمی دونم فردوسی پور دیشب چرا با برزیل لج بود!!!

beckham7
16-06-2010, 17:37
نمی دونم فردوسی پور دیشب چرا با برزیل لج بود!!!
مجتبی جان برا این لج بود که اونم از برزیل همچین انتظاری نداشت
میگیم کره دفاع کرد درسته؟؟پس چرا برزیل حمله نکرد؟؟؟با یونان یورو 2004بازی که نمیکرد ؟ با کره شمالی بود
تعجب میکنم برزیل که اینهمه بازیکن داره واقعا هافبک خلاق توش پیدا نمیشد که گیلبرتو سیلوا یا ملو باید تو تیم ملی بازی کنن؟فک کنم جان واریو استقلال خیلی بهتر از این هافبکا به ترکیب برزیل بخوره
گل مایکون مشخص بود اشتباهی بود چون با توجه به نگاهش کاملا مشخص بود میخاست سانتر کنه

Hectorist
16-06-2010, 20:01
بازي كسل كننده اي بود .

بازی کسل کننده ای بود؟ خب دلیلش احتمالا اینه که بازیهای دیگه رو ندیدی! خیلی هم اتفاقا بازی خوبی بود. البته دلیل خوب بودنش بازی بی نظیر کره بود. همه متعجب بودن که چه طور جلو برزیل اینا اینطور بازی میکنن.

ولی این تیکه قرمز رو موافق نیستم! با بیرون پا به توپ کات داد. اگه می خواست پاس بده با داخل پا ضربه می زد.

دیگه حاشا نکن دوست عزیز D: کاملا مشخص بود که میخواست سانتر کنه. اصلا نگاهش به سمت دروازه نبود و بعد از ضربه رو سر بازیکنا رو نگاه میکرد. از بس متعجب بود از گلی که زده، زد زیر گریه!