PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شگفتي ساز جام جهاني ؟

Alamate Soal
04-06-2010, 08:14
به نظر شما كدام تيم ميتواند شگفتي ساز جام جهاني باشد ‌؟

تيم هايي همچون ساحل عاج و كره شمالي و كره جنوبي و استراليا و غنا و آفريقاي جنوبي و . . . ميتونن با گرفتن نتايج دور از انمتظار شگفتي ساز جام جهاني باشن .

به جز اين تيم هايي كه در نظرسنجي قرار گرفتن بقيه تيم ها تيم هايي هستند كه ازشون انتظارات زيادي ميره و موفقيتشون رو نميشه شگفتي قلمداد كرد

لطفا دلايل انتخابتون رو هم شرح بدين .

SAMAN-JEEZY
04-06-2010, 11:11
هندوراس یا ساحل عاج یا اسلواکی

Ultra_Black
04-06-2010, 11:13
الجزایر....
با اینکه شانس مصر روی کاغذ برای صعود جام جهانی بیشتر بود ولی در نهایت این الجزایر بود که با ارائه یک بازی منطقی و زیبا و به لطف درخشش دروازه بانش راهی جام جهانی شد

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:12 PM ----------

البته از آفریقای جنوبی میزبان هم انتظارات زیاده و به نظر من پتانسیل صعود از گروه خودش رو داره

مانی 22
04-06-2010, 11:41
آمریکا و استرالیا

jyjy
04-06-2010, 11:42
سا حل عاج یا افریقای جنوبی

shifter
04-06-2010, 11:45
عمو محسن مکزیک کجاش به تیم های شگفتی ساز میخوره؟؟
مکزیک خودش یه پا مدعیه!
تو رنکینگ 17 جهانه !

بی باک بی بال
04-06-2010, 11:51
تو رنکینگ 17 جهانه !

ایران هم دوره قبل 17 بود :31:
ولی به نظر من کره می تونه برزیل ببره

Alamate Soal
04-06-2010, 12:48
عمو محسن مکزیک کجاش به تیم های شگفتی ساز میخوره؟؟
مکزیک خودش یه پا مدعیه!
تو رنکینگ 17 جهانه !

مكزيك اصلا مدعي نيست به نظر من ؛ بيشتر اوقاتي كه به جام جهاني صعود كرده به دليل تعداد سهميه بالاي آمريكاي جنوبي بوده هيچ افتخار درست و حسابي تو جام جهاني هم نداره ! سال هاي اخير هم هيچ كار خاصي نكرده دوره قبل هم كه به لطف ايران از گروهش صعود كرد ! الان هم فاكتوري براي مدعي بودن نداره

به نظر من ساحل عاج خيلي بازيكناي خوبي داره و از نظر بدن بهترين تيم جام جهانيه مخصوصا كه بازيكناش همگي از سياه هاي گردن كلفت هستند و مثل اين اسپانيايي ها و هلندي ها سوسول مردني نيستن :27:
( البته جسارت به هلند و اسپانيا نشه ها اونها از تاكتيكي ترين تيم هاي دنيا هستن بازي كردن جلوشون هم راحت نيست :31: )
از آسيا به نظرم هيچ تيمي شانس گرفتن امتياز بالاي 3 رو نداره :31: حتي به نظر من كره شمالي عملكرد بهتري از كره جنوبي خواهد داشت با اينكه تو گروه مرگ افتاده ولي خيلي ناشناختس .

آمريكا يه تيم خيلي فيزيكي و قوي رو داره كه پارسال به راحتي تونست اسپانيا رو ببره البته همون درخشش تو جام كنفدراسيون ها باعث شد كه همه دنيا بهتر و بيشتر آناليزش كنن ولي آمريكا به نظر من تيميه كه امسال ميتونه از گروهش صعود كنه كه در اين صورت بازي هاي زيبايي ازش در مراحل حذفي خواهيم ديد

كلا من آمريكا به همراه ساحل عاج رو شگفتي سازهاي جام پيش بيني ميكنم و شانس مختصري هم براي دو كره در نظر دارم :46:

dampayi
04-06-2010, 12:51
مسلما میزبانو جو می گیره و انتظاره بیشتری از خودشون پیدا می کنن و همینم باعث می شه که نتیجه بهتری بگیرن :دی

specter-1369
04-06-2010, 13:09
ایالات متحده امریا کشور جدیدیه؟ :31:

nafe-bandar
04-06-2010, 13:11
من به كره جنوبي و آفريقا راي دادم
آفريقا كه چون ميزبانه بايد گل بكاره كره هم خدا همراهش باشه !‌:31:

MORINIO
04-06-2010, 13:24
اولآ که امیدوارم هر چی تیم آسیاییه ( منهای استرالیا که البته اونم آسیایی نیست!) همون دور اول حذف بشن!

دوم اینکه امیدوارم آفریقای جنوبی حداقل از گروهش بیاد بالا اینجوری خیلی بهتره از لحاظ هیجان بازیها اگه بالاترم رفت که چه بهتر ولی نه به سبک کره 2002 :2:

تیمهایی که فکر میکنم شگفتی ساز بشن صربستان - ساحل عاج - ایالات متحده و اروگوئه

B L A S T E R
04-06-2010, 13:36
کره شمالی سابقه پدیده شدن داره :دی

Mohammad Hosseyn
04-06-2010, 13:43
ساحل عاج ... دوره قبل هم بد شانسی اورد و در گروه سختی خورد ... وگرنه مثل سنگال در 2002 میشد . حتی بهتر .

vahidgame
04-06-2010, 13:49
ساحل عاج.
با وجود ستار های زیاد و فوق ستاره ای مثل دروگبا:40:
تیمایی مثل صربستان و آفریقای جنوبی هم می تونن شگفتی ساز بشن.

Alamate Soal
04-06-2010, 14:12
کره شمالی سابقه پدیده شدن داره :دی

بله كاملا درسته ؛ كره شمالي فقط يك بار در سال 1966 به جام جهاني رسيده كه اونجا بعد از شكست دادن ايتاليا تا يك چهارم نهايي بالا اومده و در مقابل پرتغال بازي رو 3- 0 جلو بود كه با ناداوري حذفش كردن ! بعد از اون چندين بار ميتونست بهجام جهاني بره كه از شركت در مرحله مقدماتي انصراف داد .

از سال 1966 با عنوان سالي كه كره شمالي به فوتبال دنيا شوك وارد كرده ياد ميكنن :10:

mehryazdan
04-06-2010, 14:35
فقط ساحل عاج و البته استرالیا

farbod123
04-06-2010, 15:17
ساحل آج شاید ی کارایی بکنه...

amir_70
04-06-2010, 15:39
بله كاملا درسته ؛ كره شمالي فقط يك بار در سال 1966 به جام جهاني رسيده كه اونجا بعد از شكست دادن ايتاليا تا يك چهارم نهايي بالا اومده و در مقابل پرتغال بازي رو 3- 0 جلو بود كه با ناداوري حذفش كردن ! بعد از اون چندين بار ميتونست بهجام جهاني بره كه از شركت در مرحله مقدماتي انصراف داد

جدی ؟؟؟نمیدونستم

یه خورده بیشتر توضیح بده ببینم داستان چی بوده

اخه چه جور ممکنه کره شمالی که 3 به صفر جلو بوده با ناداوری حذف بشه؟؟مگه اون داور چیکار کرد؟؟عجب کارای خفنی میکنن این داورا

xerxes again
04-06-2010, 15:54
آمریکا که فکر کنم تا یک هشتم بالا بره.
کره شمالی هم امیدوارم هیچ کاری نکنه و نمیتونه بکنه. (بالاخره باید یه فرقی بین بدترین کشور دنیا (رتبه دوم=ایران:31:) بقیه کشورها باشه)

masud-000000
04-06-2010, 19:58
پدیده=آفریقای جنوبی...الجزایر...

کلا آسیایی ها (به جز کره) میشن سرگرمی باقی تیما :27:

Alamate Soal
04-06-2010, 21:22
جدی ؟؟؟نمیدونستم

یه خورده بیشتر توضیح بده ببینم داستان چی بوده

اخه چه جور ممکنه کره شمالی که 3 به صفر جلو بوده با ناداوری حذف بشه؟؟مگه اون داور چیکار کرد؟؟عجب کارای خفنی میکنن این داورا

بله كره شمالي اون سال از گروهش به همراه اتحاد جماهير شوروي صعود كرد و ايتاليا و شيلي حذف شدن .

كره شمالي بازي اولش رو به شوروي باخت و بازي بعديش رو با شيلي مساوي كرد ( اون بازي 3 تا پنالتي براي كره شمالي گرفته نشد ) بازي بعدش هم ايتاليا رو برد و با شگفتي صعود كرد !

بازي مرحله يك چهارم نهايي رو كه با پرتغال افتاده بود از دقيقه يك شروع كرد به گل زدن و تا دقيقه 26 ؛ 3 تا گل زده بود و سه بر صفر جلو بود كه ناگهان داور مسير بازي رو عوض كرد و 2 تا پنالتي اشتباه هم پرتغال گرفت :18:

در مراحل بعد هم پرتغال كه تا فينال رفته بود كلا در مراحل يك چهارم و نيمه نهايي و فينال ؛ 8 تا گل زد كه نصفش از روي پنالتي بودن و تا جايي كه من شنيدم همه پنالتي ها اشتباه بودن :27:

aRThaS_08
04-06-2010, 21:35
آمریکا! البته هر دو گلش به اسپانیا از روی اشتباهات پویول، راموس و کاسیاس بود! مخصوصا اشتباه مسخره کاسیاس و توپ کاشتن مسخره تر راموس!!!

آفریقا هم که میزبانه دیگه بالاخره!!

HardWare Professor
04-06-2010, 21:47
به نظرم افریقا جنوبی مثل 4 سال پیش که هیچ کی فکر نمیکرد المان تا
اون مرحله بالا بره امسال هم افریقای جنوبی شگفتی ساز میشه:20:

sinath
04-06-2010, 22:08
یعنی شما فوتبال آلمان رو که یکی از قطب های بزرگ فوتبال جهان هست با اون همه سابقه و پشتوانه و افتخار با آفریقای جنوبی مقایسه می کنی؟!(البته عجیب نیست شما حتما تازه طرفدار فوتبال شدی و سن کمی داری و اطلاعات فوتبالیت هم پایینه و تحت تاثیر دیگران هم هستی)
آلمان که پرافتخارترین تیم اروپایی در جام جهانی هست؟
3 دوره قهرمانی و 4 دوره نایب قهرمانی و 14 دوره حضور در در جمع 4 تیم پایانی جام جهانی(کاری که برزیل هم نتونسته انجام بده)
و همینطور پرافتخارترین تیم جام ملت های اروپا با سه بار قهرمانی
تازه در 2006 هم اون تیمی که ساخته بودن هدفش قهرمانی بود و به کم تجربگی بازیکنان و خود کلینزمن و حرفه ای گریه ایتالیایی ها باختن.تازه به دست های پشت پرده و محروم کردن فرینگس قبل از نیمه نهایی هم میشه اشاره کرد که در خارج از مستطیل سبز به تیم آلمان ضربه زد.
حالا باز اگر آفریقای جنوبی رو با کره جنوبی 2002 مقایسه کنی که به جمع 4 تیم رسید یه چیزی!!

Alamate Soal
05-06-2010, 08:07

اتفاقا آلمان رو خيلي ها مدعي ميدونستند و احتمالش هم خيلي زياد بود كه حتي تا فينال بره علاوه بر ميزبانيش ؛ ستارگان بزرگي داشت

امسال بعيده از اين آفريقاي جنوبي بخاري پا بشه ! ساحل عاج و آمريكا اصلي ترين بخت هاي شگفتي شدن هستند

sina1415
05-06-2010, 12:13
چه حالی میده کره شمالی شگفتی ساز بشه ...اون وقت شاید یه کم فدراسیون ایران خجالت بکشه

Amin.P30
05-06-2010, 13:04
اگر ایران بود حتما ایران میشد...

بردیا
05-06-2010, 13:21
بله كره شمالي اون سال از گروهش به همراه اتحاد جماهير شوروي صعود كرد و ايتاليا و شيلي حذف شدن .

كره شمالي بازي اولش رو به شوروي باخت و بازي بعديش رو با شيلي مساوي كرد ( اون بازي 3 تا پنالتي براي كره شمالي گرفته نشد ) بازي بعدش هم ايتاليا رو برد و با شگفتي صعود كرد !

بازي مرحله يك چهارم نهايي رو كه با پرتغال افتاده بود از دقيقه يك شروع كرد به گل زدن و تا دقيقه 26 ؛ 3 تا گل زده بود و سه بر صفر جلو بود كه ناگهان داور مسير بازي رو عوض كرد و 4 تا پنالتي پشت سر هم براي پرتغال گرفت :18: كه كارشناسان بيطرف فقط يكيش رو شك داشتن كه پنالتيه و 3 تاي بقيه رو همه گفتن اشتباهه :27:

در مراحل بعد هم پرتغال كه تا فينال رفته بود كلا در مراحل يك چهارم و نيمه نهايي و فينال ؛ 8 تا گل زد كه 6 تاش از روي پنالتي بودن و تا جايي كه من شنيدم همه پنالتي ها اشتباه بودن :27:

رفیق چرا اطلاعات اشتباه میدی
اولا که دقیقه 27 اوزه بیو از روی یه شوت گل زدش و بازی رو 3-1 کرد
دقیقه 42 از روی نقطه پنالتی اوزه بیو گل زد
دقیقه 57 باز اوزه بیو با یه شوت بازی رو مساوی کردش و 2 دقیقه بعد دوباره یه پنالتی به دست آوردن که باز اوزه بیو زد و گل چهارم خودش و تیمش رو زد و دقیقه 79 هم خوزه آگوستو گل پنجم تیمش رو زد و بازی رو 5-3 بردن
4تا پنالتی رو از کجا آوردی؟
در ضمن هر 2پنالتی که گرفته شده بود کاملا درست بودش و هیچ شکی تو هیچکدومش نبود
بعدشم اینکه پرتغال اصلا به فینال نرسید و توی نیمه نهایی به انگلیس باخت و فینال بین آلمان و انگلیس برگزار شد

هر کسی تو صحت حرفای من شک داره میتونه بره بازیو ازینجا ببینه
10 دقیقه هایلایتشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alamate Soal
05-06-2010, 13:37
چه حالی میده کره شمالی شگفتی ساز بشه ...اون وقت شاید یه کم فدراسیون ایران خجالت بکشه

فدراسيون ايران و خجالت ؟ :27:

اگر ایران بود حتما ایران میشد...

آره اونم با تعداد گل خورده كمتر از 10 :31:

رفیق چرا اطلاعات اشتباه میدی
اولا که دقیقه 27 اوزه بیو از روی یه شوت گل زدش و بازی رو 3-1 کرد
دقیقه 42 از روی نقطه پنالتی اوزه بیو گل زد
دقیقه 57 باز اوزه بیو با یه شوت بازی رو مساوی کردش و 2 دقیقه بعد دوباره یه پنالتی به دست آوردن که باز اوزه بیو زد و گل چهارم خودش و تیمش رو زد و دقیقه 79 هم خوزه آگوستو گل پنجم تیمش رو زد و بازی رو 5-3 بردن
4تا پنالتی رو از کجا آوردی؟
بعدشم اینکه پرتغال اصلا به فینال نرسید و توی نیمه نهایی به انگلیس باخت و فینال بین آلمان و انگلیس برگزار شد

بله شما راست ميگين البته من اطلاعات غلط ندادم ؛ اطلاعات ويكيپديا و اطلاعات فيفا متناقض بودن اين حرف شما رو ويكيپديا نوشته فيفا هم هرچي ميگردم توي هيستروريش اون مطالب رو نداره ديگه . :13: اون 3 تا پنالتي مشكوك رو هم از كامنت هاي سايت گل برداشته بودم :31:

تصحيح ميكنيم كه 2 تا پنالتي فقط براي پرتغال گرفته شده .

خداييش يادم نمياد چرا نوشتم فينال ! احتمالا منظورم سوم چهارمي بوده كه بين شوروي و پرتغال برگزار شد .

به هر حال نكته مهم اينه كه پرتغال با ناداوري تونست كره شمالي رو حذف كنه .

به هر حال شما به نكات خوبي اشاره كردين كه متشكرم ازتون .

( البته بين خودمون باشه ها ؛ يكم اغراق هم كرده بودم كه كره شمالي رايش بيتشر بشه تو نظرسنجي :31:)

بردیا
05-06-2010, 14:59
به هر حال نكته مهم اينه كه پرتغال با ناداوري تونست كره شمالي رو حذف كنه .
حاجی شما برو تو یوتوب اگه سرعتت اجازه میده فیلم بازیو ببین بعد بگو کجاش ناداوری بود
تازه یه ضربه هم تو محوطه جریمه به صورت اوزه بیو زدن که داور پنالتی نگرفت

Alamate Soal
05-06-2010, 15:28
اون 9 نفري كه به بقيه تيم ها راي دادن منظورشون از بقيه تيم ها كدومه ؟

يعني اگه تيم هايي مثل برزيل و فرانسه و اسپانيا و ايتاليا و . . . موفقيت كسب كنن شگفتي خلق كردن ؟

Advanced Ali-001
05-06-2010, 15:40
به نظر من غنا هستش چون جام قبلی هم خیلی خوب بود ومردونه وباغیرت بازی میکرد...
موفق باشید:11:

vahid_vaezinia
05-06-2010, 15:49
کره جنوبی - ساحل عاج

به نظرم کره جنوبی تیم فوق العاده شده !

Dr.FANOOS
05-06-2010, 23:50
با توجه به بازی های جام کنفدراسیون ها فکر کنم آمریکا شگفتی ساز بشه....البته آمریکایی ها شانس اوردن حمید استیلی توی جام جهانی نیست!:31:

Alamate Soal
06-06-2010, 08:18
با توجه به بازی های جام کنفدراسیون ها فکر کنم آمریکا شگفتی ساز بشه....البته آمریکایی ها شانس اوردن حمید استیلی توی جام جهانی نیست!:31:

آمريكا يه تيم فيزيكي با قدرت بدني بالا داره و مسلما استقامت بازيكن هاشون هم خيلي زياده . سرعت خوبي هم دارن بازيكنانشون
اگر اون تيمي كه پارسال ديديم تا امسال پيشرفت هم كرده باشه آمريكا حتما شگفتي ساز ميشه

smspersia
06-06-2010, 09:49
کره شمالی .شاید

davy jones
07-06-2010, 15:21
یه نظر من صربستان و شیلی و آمریکا غیر قابل انتظار خواهند بود و خواهند درخشید.

aRThaS_08
07-06-2010, 15:24
کره شمالی .شاید
دوست عزیز یه چیزی بگو بگنجه! با وجود ساحل عاج و پرتغال و برزیل(!!!!!) چجوری شگفتی بسازه؟

هندوراس !

mmiladd
07-06-2010, 15:26
ژاپن چرا نیست..؟

xerxes again
07-06-2010, 15:28
اون 9 نفري كه به بقيه تيم ها راي دادن منظورشون از بقيه تيم ها كدومه ؟

يعني اگه تيم هايي مثل برزيل و فرانسه و اسپانيا و ايتاليا و . . . موفقيت كسب كنن شگفتي خلق كردن ؟
شاید هندوراس، شیلی، دانمارک، ژاپن و .... که شما توی لیست نذاشتی.

sinath
07-06-2010, 16:12
امیدوارم سویس با مربی آلمانیش اتمار هیتسفلد بتونه شگفتی ساز بشه

Alireza.M67
07-06-2010, 16:42
به نظر من دانمارک شگفتی ساز میشه .
تو مرحله ی مقدماتی که خیلی خوب بودن .

xerxes again
07-06-2010, 18:14
مدیر انجمن هر چه سریعتر هندوراس رو اضافه کنه وگرنه طرفداراش که زیادن میان کل تاپیکو به آتیش می کشن.
برید ببینید تاپیکشون چه خبره.

sina1415
07-06-2010, 18:34
امیدوارم سویس با مربی آلمانیش اتمار هیتسفلد بتونه شگفتی ساز بشه

فک کنم هیتسفلد خودش سویسی هیت

sinath
08-06-2010, 01:05
فک کنم هیتسفلد خودش سویسی هیت
نه
اتمار هیتسفلد متولد شهر لوراخ در ایالت بادن ورتمبرگ در جنوب آلمان هست شهری در نزدیکی مرز سویس
اینم منبع از ویکیپدیای فارسی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو انگلیسی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو آلمانی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنتها گزارشگران کم سواد ایرانی به اشتباه همیشه میگفتن مربی سویسی و باعث شدن تو ایران همه فکر کنن سوییسیه شاید چون سال های زیادی از عمرش رو در فوتبال سویس گذرونده همچین خیالی می کردن!!
باید دید در ایام جام جهانی سر بازی های سویس در مورد هیتسفلد چی میگن
و بازم اشتباهشونو تکرار می کنن یا دیگه فهمیدن!

sina1415
08-06-2010, 01:30
نه
اتمار هیتسفلد متولد شهر لوراخ در ایالت بادن ورتمبرگ در جنوب آلمان هست شهری در نزدیکی مرز سویس
اینم منبع از ویکیپدیای فارسی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو انگلیسی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو آلمانی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنتها گزارشگران کم سواد ایرانی به اشتباه همیشه میگفتن مربی سویسی و باعث شدن تو ایران همه فکر کنن سوییسیه شاید چون سال های زیادی از عمرش رو در فوتبال سویس گذرونده همچین خیالی می کردن!!
باید دید در ایام جام جهانی سر بازی های سویس در مورد هیتسفلد چی میگن
و بازم اشتباهشونو تکرار می کنن یا دیگه فهمیدن!
راست می گی .... همش تقصیر این خیابانیه.......

Cleeev
08-06-2010, 02:11
غنـــــــــــا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا کومور تو جام جهانی نیست.....؟

xerxes again
08-06-2010, 13:42
چرا کومور تو جام جهانی نیست.....؟
چون ایران نیست(اونام برادران مان و به ارزش های ما رو آووردن).
اون کلیپ رو دیدی ناقلا؟

KOREA DPR
08-06-2010, 16:18
كره شمالي همه رو شگفت زده ميكنه امسال :27:

Alamate Soal
08-06-2010, 19:01
كره شمالي همه رو شگفت زده ميكنه امسال :27:

بله كاملا درسته ؛ شما واقعا از هوش والايي برخوردار هستيد

عدم شناخت مناسب حريفان از اين تيم ؛ كره شمالي رو قهرمان امسال خواهد كرد :46:

S_ALI_A
08-06-2010, 21:26
اول كره شمالي بعد افريقا

D r i v e r
08-06-2010, 21:40
مطمئنن هندوراس

pcforlife
08-06-2010, 22:23
بستگی داره شگفتی ساز رو چی تعریف کنی! اگه منظور از شگفتی ساز، بالا اومدن از گروه باشه، که قطعا شگفتی ساز وجود داره... اما از این نظر اینکه بین 8 تیم یا چهار تیم پایانی، تیمای گفته شده بیان بالا، گمون نکنم همچین تیمی وجود داشته باشه!... کلا احساسم میگه صربستان پتانسیل بالا اومدن حداقل بین 8 تیم رو داره...:20:

M3HRD@D
08-06-2010, 23:49
ساحل عاج>>>>>>>>>

KOREA DPR
09-06-2010, 10:07
كره شمالي برزيل رو با نتيجه 6-0 و پرتغال و ساحل عاج رو با نتيجه 4-0 ميبره و از گروهش صعود ميكنه :46:
پس شگفتي ساز قطعا كره شمالي هست

محمد88
10-06-2010, 14:59
ساحل عاج امسال قهرمان بی چون و چرای جام جهانیه ...

Mr.Unco
10-06-2010, 22:53
این پست پاک شود.

Alamate Soal
15-06-2010, 19:51
كره شمالي از امشب شروع ميكنه شگفتي ها رو .

به نظر من كه دليل اصلي شگفتي سازيش امسال شكست برزيل و پرتغال هست تا قهرماني :20:

RONN!E
17-06-2010, 00:43
به نظرم امسـال تیم هندوراس شگفتی ساز جام جهانی 2010 و حتی طی این جام جهانی های اخیر بود.یعنی من یکی رو عجیب شگفت زده کرد.توی این چند دوره که شاهد جام جهانی بودم ، تیــم اینقدر ضعیف ، اینقدر آماتور ، بازیکنان در این سطح پایین بازی (بازم دم اون دروازبانشون گرم ) ندیده بودم.