PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت ؛ سریال هوش سیاه

mehdisalehi
03-06-2010, 17:36
سلام دوستان
مدتی است که یه مسله فکرم رو مشغول کرده

فیلم هوش سیاه که از تلوزیون پخش میشد ...در قسمت آخر ....طرف لپ تاپ خرید و بعد رفت داخل اتومبیل , بعد یه چیزی مثل کارت شبکه دستش بود و یعنی به لپ تاپ وصل کرد

و بعدش وارد اینترنت شد.....و یه اتومبیل خرید و بقیه داستان

اون چه کارتی بود که به لپ تاپ وصل کرد و وارد اینترنت شد؟؟؟؟؟ چرا ما نمیتونیم اینجور کارتی داشته باشبم....اصلا این چی بود؟؟؟؟

ممنون میشم به راهنمایی کوچیک کنید

A.IvI.I.N
03-06-2010, 19:15
سلام دوستان
فیلم هوش سیاه که از تلوزیون پخش میشد ...در قسمت آخر ....طرف لپ تاپ خرید و بعد رفت داخل اتومبیل , بعد یه چیزی مثل کارت شبکه دستش بود و یعنی به لپ تاپ وصل کرد
اون چه کارتی بود که به لپ تاپ وصل کرد و وارد اینترنت شد؟؟؟؟؟ چرا ما نمیتونیم اینجور کارتی داشته باشبم....اصلا این چی بود؟؟؟؟

زیاد توجه نکن .اینا میخوان امکاناتی که ندارن رو به رخ ملت بکشن. البته میتونی موبایل رو به لپ تاپ وصل کنی و به نت وصل بشی من خودم با گوشیم 1 بار تست کردم. ولی سرعت بیشتر از dail-up بهت نخواهد داد.
البته وسیله دیگه ای هم که فک کنم اسمش دانگل بود وجود داره که سیم کارت رو توش قرار میدی و به pc وصلش میکنی و...

rahimihaghighi
03-06-2010, 21:36
برادر من اولا کارتی که دستش بود کارت دیال آپ بود و چیزی که وصل کرد کابل تلفن بود که از کابلای تلفن اون ساختمون جدا کرده بود.:13:

mehdisalehi
04-06-2010, 16:01
برادر من اولا کارتی که دستش بود کارت دیال آپ بود و چیزی که وصل کرد کابل تلفن بود که از کابلای تلفن اون ساختمون جدا کرده بود.:13:

دوست عزیز..کارت دایل آپ , وصل یو اس بی میشه ؟؟؟

V i r u s e r
04-06-2010, 16:08
کارتو که وصل نکرد که :دی
سیم تلفنو وصل کرد
بعد رمزشو از رو کارت خوندو و و...
فقط موندم سیمی که بیرون ماشین نبود
اون خط تلفن از کجا اومده بود؟ :13:

ali1497
04-06-2010, 19:33
سلام دوستان

با سلام
شايد مودم EDGE USB بوده كه توسط سيم كارت موبايل از سيگنالهاي EDGE/GPRS استفاده ميكند.
قيمتش هم من به مبلغ 100 تومان خريدم.
البته تو سايتهاي خارجي به قيمت هاي 60 تا 80 دلار با انواع مختلف زده بود.

A.J
05-06-2010, 01:48
حالا همه اینا به کنار ....

چطوری ماشینه رو خرید و پولشو داد و توی کمتر از 2 ساعت ماشینو از نمایندگی تحویل گرفت ....

این چیزیه که هضمش سنگینه :31:

kiuq
05-06-2010, 02:08
حالا همه اینا به کنار ....

چطوری ماشینه رو خرید و پولشو داد و توی کمتر از 2 ساعت ماشینو از نمایندگی تحویل گرفت ....

این چیزیه که هضمش سنگینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز زیاد هم هضمش سنگین نیست..
اینجا ژاپن نیست که ایرانه.. و مردم منتظر فرصت.. اون یارو بنگاهی مثلا 2 میلیون اضافه گرفت همه کارارو انجام داد. دیگه همه چی رو نمیشه گفت که.!!:41:

mehdisalehi
05-06-2010, 11:24
خواهشا وارد حاشیه نشوید....

من فکر کردم اون کارت را وصل کرد و مستقیم وصل نت شد...

ممنونم از همه دوستان

Amin.P30
05-06-2010, 13:16
اخر فیلمش خیلی مسخره بود.. مثلا از فیلم SAW تقلید کرده بودند..
یه جای دیگه هم اون یارو BMW را توی بنگاه میبینه و بعد یه دفعه میبینی که سوارش شده ..یعنی براحتی دزدیدش...در کل با حال بود..

mmiladd
05-06-2010, 15:06
شرمنده .. tv نگاه نمی کنم..

rezariza
10-06-2010, 11:47
زیاد توجه نکن .اینا میخوان امکاناتی که ندارن رو به رخ ملت بکشن. البته میتونی موبایل رو به لپ تاپ وصل کنی و به نت وصل بشی من خودم با گوشیم 1 بار تست کردم. ولی سرعت بیشتر از dail-up بهت نخواهد داد.
البته وسیله دیگه ای هم که فک کنم اسمش دانگل بود وجود داره که سیم کارت رو توش قرار میدی و به pc وصلش میکنی و...

خیلی خوب گفتی دمت گرم ای:31::31::11:نا در زمینه ارتباطات از افغانستان که درگیر جنگ داخلیه و عراق نمیدونم جزیره فلانی عقبترن حالا مردم رو می خوان بترسونن ..... وایی ییی ترسیدیم!!!!!

Help118
10-06-2010, 15:10
اولا سلام
دوما باید بگم بعضی از قسمتهای این سریال رو پیگیر شدم متوجه شدم اون هکر و کرکر های موجود در کشورهای پیشرفته دنیا که عملیات -- رو انجام میدن باید بیان پیش این متخصصان فیلم هوش سیاه لنگ بندازن:41:
بابا این چه مسخره بازیهایی بود به راحتی آب خوردن شده بود آی پی و پورت کامپیوتر مردم رو درآوردن! نفوذ کردن به کامپیوترشون! کارهایی که شب و روز زحمتشو می کشیم تا حتی با دونستن آی پی طرف وارد کامشوترش بشیم اینادوسوته اینا کارو می کنن:19:

واسه لذت بخش کردن کار یه ال سی دی فینگرتاچ به احتمالاتی با سیستم عامل اندروید یا هرچی رو گذاشت وسط کار که همگان حال کنند

در مورد اون وسیلیه ای که میفرمایید باید بگم اون قسمت رو ندیدم ولی وسیله ای که بشه بصورت بی سیم به اینترنت اونم بدون WAP به اینترنت وصل شد میتونه
1. یه دانگل سیمکارت باشه که سیمکارت رو توش میزارن و و به لپ تاپ وصل می کنن که اینم قراره اپراتور سوم به ارمغان بیاره با سرعت 8مگابیت بر ثانیه
2. میتونه مودم وایمکس باشه که ایرانسل و چندتا شرکت سرویس هاشو میدن

دیگه نمی دونم!

Help118
10-06-2010, 15:24
مسخره تر از اون این بود که به صاحب کافینت گفت که از کامپوتر کافی نت تو خلافی انجام شده ! این چه ربطی به صاحب کافی نت داره آخه مشتری اومده نشسته یه غلطی کرده این چه ربطی به صاحب کافینت یا آی اس پی داره آخه

samfire
12-06-2010, 00:16
بابا بیخیال :))))))))))))

اینا همش الکی فک میکنن ملت هنوز دوره قاجاریه زندگی میکنن که یه دوربین عکاسی میبینن دهنشون مثل دهن سوسمار باز بشه...

لول

hheadshoter
12-06-2010, 02:52
بچها من قسمت آخرشو نديدم !! چی شد؟:دی

*Necromancer
12-06-2010, 03:02
خیلی خوب گفتی دمت گرم ای[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نا در زمینه ارتباطات از افغانستان که درگیر جنگ داخلیه و عراق نمیدونم جزیره فلانی عقبترن حالا مردم رو می خوان بترسونن ..... وایی ییی ترسیدیم!!!!!
اتفاقا در زمینه اطلاعاتی ایران از قدرتمند ترین کشور هاست :|