PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ بانک کارنامه کنکور سراسری [بحث ، مشاوره ، تخمین رتبه و...]

صفحه ها : [1] 2 3 4

Mohammad Hosseyn
03-06-2010, 14:58
با سلام ..
فکر کردم در این روزها که نزدیک میشیم به زمان کنکور 89 ، بد نیست نگاهی داشته باشیم به کارنامه های پذیرفته شدگان سال های پیش . خیلی از افراد قبل از اینکه دقیق همه ی کارنامه ها رو بررسی کنن واقعا فکر میکنن برای بدست اوردن رتبه های خیلی خوب ،باید خیلی درصد های بالایی داشت . ولی در واقع اینطور نیست .
به نظر من این کارنامه ها می تونه به ما کمک کنه که توانایی های خودمون رو در نظر بگیریم ، و بعد با مقایسه نتایجی که احتمالا بدست خواهیم آورد یا دوست داریم بدست بیاریم ببینیم که چه رتبه و چه نمره ی کل رو بدست میاریم . و بعد اون چه دانشگاههایی و چه رشته هایی می تونیم پذیرفته بشیم .
به نظر من اهمیت این موضوع در این یک ماه باقی مونده بیشتره . چون در اینگونه مواقع معمول در حال جمع بندی و زدن تست های جامع و کلی هستیم و بهترین زمان برای مقایسه هست .
برای همین تصمیم گرفتم در این تاپیک یه بانک کارنامه در واقع درست کنم و از هر رتبه ای تقریبا توش کارنامه بزارم تا کمکی در این زمینه کرده باشم به تمام کنکوری های 89 از جمله خودم که کنکوری هستم .
پس سعی میکنم در هر پستی که میزنم چندین کارنامه از یه حدود رتبه ، مثلا 2000 تا 3000 و یا هر حدود رتبه دیگر که رتبه ها زیر 20000 باشه بزارم . همچنین در کنار درصد ها و رتبه ها ، نمره ی اکتسابی ، سهمیه ، معدل (که اهمیت داره و خیلی ها بدون در نظر گرفتن اون کارنامه ها رو بررسی میکنن) + رشته ای که پذیرفته شده رو ذکر میکنم . بنابراین دوستان با توجه به رشته ی تحصیلی و سهیمه مناطقی که هستن به پست ها توجه کنن.
همچنین دوستان می تونن به ما درصد هایی که احتمال میدن در کنکور بزنن رو بگن ، تا مایی که دسترسی داریم به سامانه تخمین رتبه و نمره اکتسابی در کنکور تخمین رتبه رو بهشون بگیم . این نرم افزاری که بطراحی کردن خیلی دقیق تر از بقیه سایت هاست .
همچنین اگر کسی قصد داره در رشته ای خاص و یا دانشگاهی خاص قبول بشه ، می تونه اون رو اینجا بگه تا ما با بررسی کارنامه های قبول شدگان در اون رشته و دانشگاه ، یه تخمین درصد بهشون بدیم تا از این لحاظ هم کمکی بشه .
به هر حال بنده خوشحال میشم به تمام رقیب های خودم در کنکور 89 کمکی کرده باشم و این یک ماهی رو با هم باشیم در این تاپیک .
موفق باشید ...

===

لینک مرتبط :

بانک کارنامه های کنکور 90 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad Hosseyn
03-06-2010, 15:43
سهميه : منطقه 1

درصد ها
زبان و ادبيات فارسي : 54
زبان عربي : 72
فرهنگ و معارف اسلامي : 70
زبان خارجي : 64
رياضيات : 57
فيزيك مكانيك : 69
شيمي : 78
معدل کتبی دیپلم : 18،15
نمره کل : 10577
رتبه در سهمیه : 1000
رشته ی پذیرفته شده : مهندسي نفت دانشگاه صنعت نفت
========

درصد ها
زبان و ادبيات فارسي : 46
فرهنگ و معارف اسلامي : 66
زبان خارجي : 76
رياضيات : 49
فيزيك مكانيك : 57
شيمي : 66
معدل کتبی دیپلم : 19
نمره کل : 10081
رتبه در سهمیه : 1887
رشته ی پذیرفته شده : مهندسي پليمر دانشگاه تهران
--------------------------------------------------------------

سهميه : منطقه 2

درصد ها
زبان و ادبيات فارسي : 42
فرهنگ و معارف اسلامي : 48
زبان خارجي : 58
رياضيات : 67
فيزيك مكانيك : 73
شيمي : 70
معدل کتبی دیپلم : 16،78
نمره کل : 10246
رتبه در سهمیه : 1018
رشته ی پذیرفته شده : مهندسي پزشكي دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران
========

درصد ها
زبان و ادبيات فارسي : 49
زبان عربي : 73
فرهنگ و معارف اسلامي : 41
زبان خارجي : 77
رياضيات : 58
فيزيك مكانيك : 56
شيمي : 62
معدل کتبی دیپلم : 18
نمره کل : 9909
رتبه در سهمیه : 1624
رشته ی پذیرفته شده : مهندسي كامپيوتر دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران
--------------------------------------------------------------

سهميه : منطقه 3

درصد ها
زبان و ادبيات فارسي : 49
زبان عربي : 24
فرهنگ و معارف اسلامي : 49
زبان خارجي : 52
رياضيات : 37
فيزيك مكانيك : 47
شيمي : 44
معدل کتبی دیپلم : 18،43
نمره کل : 9036
رتبه در سهمیه : 1163
رشته ی پذیرفته شده : مهندسي نفت دانشگاه صنعت نفت
=========

درصد ها **
زبان و ادبيات فارسي : 5
زبان عربي : 29-
فرهنگ و معارف اسلامي : 13-
زبان خارجي : 6-
رياضيات : 69
فيزيك مكانيك : 76
شيمي : 69
معدل کتبی دیپلم : 19،61
نمره کل : 8828
رتبه در سهمیه : 1598
رشته ی پذیرفته شده : مهندسي مكانيك دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران
** : واقعا این کارنامه عجیبه و باید گفت خوش به حاله منطقه 3 ای ها :31:. دانشگاه امیرکبیر با این درصدا خیلیه والا .

Mohammad Hosseyn
03-06-2010, 16:28
سهمیه منطقه 1

درصد ها

زبان و ادبيات فارسي : 37
زبان عربي : 48
فرهنگ و معارف اسلامي : 73
زبان خارجي : 37
زمين شناسی : 25
رياضيات : 30
زيست شناسي : 88
فيزيك : 41
شيمي : 58

معدل کتبی دیپلم : 19،28
نمره کل : 10411
رتبه در سهمیه : 1140
رشته ی پذیرفته شده : فيزيوتراپي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان
=========

درصد ها

زبان و ادبيات فارسي : 50
زبان عربي : 22
فرهنگ و معارف اسلامي : 50
زبان خارجي : 53
زمين شناسی : 16
رياضيات : 33
زيست شناسي : 72
فيزيك : 44
شيمي : 71

معدل کتبی دیپلم : 17،37
نمره کل : 10049
رتبه در سهمیه : 1750
رشته ی پذیرفته شده : داروسازي دانشگاه علوم پزشكي شيراز

---------------------------------

سهمیه منطقه 2

درصد ها

زبان و ادبيات فارسي : 69
زبان عربي : 46
فرهنگ و معارف اسلامي : 61
زبان خارجي : 81
زمين شناسی : 0
رياضيات : 27
زيست شناسي : 70
فيزيك : 62
شيمي : 71

معدل کتبی دیپلم : 18،66
نمره کل : 10646
رتبه در سهمیه : 1071
رشته ی پذیرفته شده : داروسازي دانشگاه علوم پزشكي مازندران -ساري
=========

درصد ها

زبان و ادبيات فارسي : 73
زبان عربي : 80
فرهنگ و معارف اسلامي : 50
زبان خارجي : 45
زمين شناسی : 13
رياضيات : 38
زيست شناسي : 64
فيزيك : 51
شيمي : 56

معدل کتبی دیپلم : 18،75
نمره کل : 10323
رتبه در سهمیه : 1790
رشته ی پذیرفته شده : دامپزشكي دانشگاه تبريز

--------------------------------

سهمیه منطقه 3

درصد ها

زبان و ادبيات فارسي : 52
زبان عربي : 62
فرهنگ و معارف اسلامي : 72
زبان خارجي : 12
زمين شناسی : 8
رياضيات : 26
زيست شناسي : 70
فيزيك : 60
شيمي : 56

معدل کتبی دیپلم : 16،68
نمره کل : 9877
رتبه در سهمیه : 1220
رشته ی پذیرفته شده : پزشكي دانشگاه علوم پزشكي تهران
=========

درصد ها

زبان و ادبيات فارسي : 45
زبان عربي : 33
فرهنگ و معارف اسلامي : 53
زبان خارجي : 20
زمين شناسی : 10
رياضيات : 48
زيست شناسي : 74
فيزيك : 52
شيمي : 50

معدل کتبی دیپلم : 15،23
نمره کل : 9639
رتبه در سهمیه : 1729
رشته ی پذیرفته شده : دامپزشكي دانشگاه تبريز

Mohammad Hosseyn
03-06-2010, 16:29
منطقه 1
درصد ها

زبان عربي : 38
زبان خارجي : 34
امارورياضي : 33
اقتصاد : 22
ادبيات فارسي تخصصي : 54
زبان عربي تخصصي : 61
تاريخ وجغرافيا : 66
علوم اجتماعي : 71
فلسفه ومنطق : 45
روانشناسي : 70

معدل کتبی دیپلم : 17،74
نمره کل : 9966
رتبه در سهمیه : 1124
رشته ی پذیرفته شده : روانشناسي دانشگاه علامه طباطبايي -تهران
=========
درصد ها

زبان و ادبيات فارسي : 48
زبان عربي : 29
فرهنگ و معارف اسلامي : 62
زبان خارجي : 8
امارورياضي : 13
اقتصاد : 57
ادبيات فارسي تخصصي : 45
زبان عربي تخصصي : 35
تاريخ وجغرافيا : 13
علوم اجتماعي : 68
فلسفه ومنطق : 62
روانشناسي :75

معدل کتبی دیپلم : 17،74
نمره کل : 9404
رتبه در سهمیه : 1876
رشته ی پذیرفته شده : علوم اجتماعي دانشگاه فردوسي -مشهد

---------------------------------------

منطقه2
درصد ها

زبان و ادبيات فارسي : 53
زبان عربي : 64
فرهنگ و معارف اسلامي : 45
زبان خارجي : 2
امارورياضي : 11
اقتصاد : 42
ادبيات فارسي تخصصي : 54
زبان عربي تخصصي : 71
تاريخ وجغرافيا : 48
علوم اجتماعي : 70
فلسفه ومنطق : 54
روانشناسي : 68

معدل کتبی دیپلم : 18،43
نمره کل : 9894
رتبه در سهمیه : 1110
رشته ی پذیرفته شده : جغرافياي انساني دانشگاه شهيدبهشتي -تهران

=========
درصد ها

زبان عربي : 29
فرهنگ و معارف اسلامي : 60
زبان خارجي : 29
امارورياضي : 8
اقتصاد : 33
ادبيات فارسي تخصصي : 41
زبان عربي تخصصي : 38
تاريخ وجغرافيا : 33
علوم اجتماعي : 35
فلسفه ومنطق : 78
روانشناسي : 86

معدل کتبی دیپلم : 18
نمره کل : 9569
رتبه در سهمیه : 1706
رشته ی پذیرفته شده : زبان وادبيات فارسي دانشگاه علامه طباطبايي -تهران

---------------------------------------

منطقه 3
درصد ها

زبان و ادبيات فارسي : 70
زبان عربي : 10
فرهنگ و معارف اسلامي : 60
زبان خارجي : 12
امارورياضي : 3
اقتصاد : 37
ادبيات فارسي تخصصي : 64
زبان عربي تخصصي : 43
تاريخ وجغرافيا : 51
علوم اجتماعي : 61
فلسفه ومنطق : 70
روانشناسي : 50

معدل کتبی دیپلم : 17،84
نمره کل : 9663
رتبه در سهمیه : 1092
رشته ی پذیرفته شده : علوم اقتصادي دانشكده علوم اقتصادي

========
درصد ها

زبان و ادبيات فارسي : 34
زبان عربي : 46
زبان خارجي : 8
امارورياضي : 15
اقتصاد : 60
ادبيات فارسي تخصصي : 42
زبان عربي تخصصي : 58
تاريخ وجغرافيا : 43
علوم اجتماعي : 46
فلسفه ومنطق : 42
روانشناسي : 43

معدل کتبی دیپلم : 17،2
نمره کل : 9284
رتبه در سهمیه : 1916
رشته ی پذیرفته شده : مديريت دولتي دانشگاه علامه طباطبايي -تهران

-------------------------------------

Majid_17_206
04-06-2010, 18:13
سلام...یه لطفی کن کن ببین با این درصدها توی منطقه 3 میشه مهندسی صنایع دانشگاه هایی مثل فردوسی مشهد -صتعتی بابل یا صنعتی اصفهان قبول شد...من پیش بینی می کنم درصد هام این طوری بشه ادبیات:60 عربی:20 دینی:70 زبان:90 ریاضی :40 فیزیک:60 شیمی:50...پیشاپیش تشکر میکنم...

Mohammad Hosseyn
04-06-2010, 18:31
سلام...یه لطفی کن کن ببین با این درصدها توی منطقه 3 میشه مهندسی صنایع دانشگاه هایی مثل فردوسی مشهد -صتعتی بابل یا صنعتی اصفهان قبول شد...من پیش بینی می کنم درصد هام این طوری بشه ادبیات:60 عربی:20 دینی:70 زبان:90 ریاضی :40 فیزیک:60 شیمی:50...پیشاپیش تشکر میکنم...
سلام مجید جان ...
با این درصد ها با سهمیه ی منطقه 3 شما می تونی یه رتبه بین 400 تا 500 داشته باشی .

با این درصد ها شما حتی می تونید در دانشگاه های شریف و امیرکبیر و خواجه نصیر و تهران و ... هم قبول بشید . و دانشگاه های صنعتی اصفهان و مشهد و شیراز و بابل هم صد درصد هست .

yusef
04-06-2010, 18:48
دوست بنده رتبه 80 منطقه 3 داشت.
ولی برق و مکانیک هیچکدام از دانشگاه های تهران قبول نشد.

Majid_17_206
04-06-2010, 19:02
دمت گرم داداش امیدوارم کردی...این آخرا خیلی ناامید شده بودم...یه سوال دیگه هم از شما دارم این دانشگاه صنعت نفت چطوریه اگه بری از همون اول استخدام شرکت نفت هستی؟...در ضمن اسمم مجیده

vahid-p
04-06-2010, 19:15
درصد ها **

** : واقعا این کارنامه عجیبه و باید گفت خوش به حاله منطقه 3 ای ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانشگاه امیرکبیر با این درصدا خیلیه والا .
مطمئنی؟؟؟ ما منطقه سه ای هستیم ولی اصلا با این رتبه نمی شه و محاله دانشگاه امیرکبیر قبول بشن. منطقه 3 دانشگاههای تهران فقط رتبه های زیر 500 معمولا قبول می شن. البته تو بعضی رشته ها تا 1000 هم داریم. ولی خب رشته های تاپ نه.

Lovelyman
04-06-2010, 20:18
درصد ها **
** : واقعا این کارنامه عجیبه و باید گفت خوش به حاله منطقه 3 ای ها . دانشگاه امیرکبیر با این درصدا خیلیه والا .
این طرف فکر کنم فرزند سی چهل تا شهید بوده !!!!!!!
عجبا !!! با منفی !!!!!!!!!!!!!!!

Amir_oscar
04-06-2010, 20:38

** : واقعا این کارنامه عجیبه و باید گفت خوش به حاله منطقه 3 ای ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانشگاه امیرکبیر با این درصدا خیلیه والا . حتما از سهمیه ی مناطق محروم استفاده کرده.

Mohammad Hosseyn
04-06-2010, 21:20
مطمئنی؟؟؟ ما منطقه سه ای هستیم ولی اصلا با این رتبه نمی شه و محاله دانشگاه امیرکبیر قبول بشن. منطقه 3 دانشگاههای تهران فقط رتبه های زیر 500 معمولا قبول می شن. البته تو بعضی رشته ها تا 1000 هم داریم. ولی خب رشته های تاپ نه.

من منطقه 2 کارنامه دارم با رتبه ی 5700 حدودا ، مهندسی پزشکی امیرکبیر قبول شده . همچنین با همین حدود رتبه ، صنایع و نساجی امیرکبیر هم هستن .

ایشالله کارنامه اینا رو میزارم همینجا .

دوست بنده رتبه 80 منطقه 3 داشت.
ولی برق و مکانیک هیچکدام از دانشگاه های تهران قبول نشد.

بله ... برق فرق میکنه ... مگه این دانشگاه ها چقدر ظرفیت دارن ... مثلا شریف تو برق حدود 60 تا فک کنم میگیره . از هر سه سهمیه + امپیادی ها و ... . اما مهندسی صنایع راحت میشه قبول شد .

دمت گرم داداش امیدوارم کردی...این آخرا خیلی ناامید شده بودم...یه سوال دیگه هم از شما دارم این دانشگاه صنعت نفت چطوریه اگه بری از همون اول استخدام شرکت نفت هستی؟...در ضمن اسمم مجیده

خواهش میکنم ... گفتم که معمولا اکثر بچه ها دیدگاه منفی دارن نسبت به رتبه های بالا . والا از وضعیت دانشگاه صنعت نفت خبر ندارم ... اگه مثل دانشگاه های نظامی باشه باید استخدام بشی . اما اگر هم نباشه فک کنم حداقلش اینه که شغلتون تضمینه .

شرمنده مجید جان ، نمیدونم چرا اسمتون میلاد دیدم :31:.

Mohammad Hosseyn
04-06-2010, 21:23
احساس کردم نحوه گذاشتن کارنامه ها رو عوض کنم .لینک های کارنامه اصلی رو میزارم تا دوستان کارنامه رو هم کاملتر ببینند و هم تاپیک عریض نشه و پیدا کردن کارنامه ها سخت نشه .

منطقه 1

رتبه : 3086 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي برق دانشگاه صنعتي بابل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 3684 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي كامپيوتر دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 2

رتبه : 3036 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : علوم كامپيوتر دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 3510 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي رباتيك دانشگاه صنعتي همدان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 3

رتبه : 3090 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : فيزيك دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 3842 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي مكانيك دانشگاه شهيدباهنر-كرمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad Hosseyn
04-06-2010, 21:25
منطقه 1

رتبه : 3045 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : زيست شناسي سلولي مولكولي دانشگاه مازندران -بابلسر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 3862 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : زيست شناسي دانشگاه فردوسي -مشهد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 2

رتبه : 3058 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : زيست شناسي سلولي مولكولي دانشگاه اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 3914 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : پرستاري دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 3

رتبه : 3021 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : علوم ازمايشگاهي دانشگاه علوم پزشكي ايران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 3914 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : فيزيوتراپي دانشگاه علوم پزشكي كرمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad Hosseyn
04-06-2010, 21:40
منطقه 1

رتبه : 3049 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : جغرافياي انساني دانشگاه فردوسي -مشهد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 3916 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : تاريخ دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 2

رتبه : 3286 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : علوم سياسي دانشگاه شاهد-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 3765 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مديريت صنعتي دانشگاه گيلان -رشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 3

رتبه : 3098 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : روانشناسي دانشگاه فردوسي -مشهد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 3947 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : زبان وادبيات فارسي دانشگاه كاشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad Hosseyn
04-06-2010, 21:45
این دوتا کارنامه با رتبه های بالای 5000 که پذیرفته ی امیرکبیر هستن :

5917 - مهندسی پزشكی دانشگاه صنعتی امیركبیر-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6619 - مهندسی معدن دانشگاه صنعتی امیركبیر-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در حدود رتبه ی 1000 تا 3000 پذیرفته شدگان امیرکبیر بسیار زیادن .

Ali-ch
04-06-2010, 21:54
سلام ممنون از تاپیک خوبتون
اگه میشه لطفا آخرین رتبه قبولی معماری شهید بهشتی و دانشگاه تهران و علم و صنعت رو بگید
ممنون:5::5::5:

Mohammad Hosseyn
04-06-2010, 23:51
سلام ممنون از تاپیک خوبتون
اگه میشه لطفا آخرین رتبه قبولی معماری شهید بهشتی و دانشگاه تهران و علم و صنعت رو بگید
ممنون:5::5::5:
فک کنم سهمیه 1 هستید دیگه ؟؟

تا اونجا که من دیدم برای معماری تو دانشگاه های تهران و شهید بهشتی ، باید رتبه زیر 1000 داشته باشی در سهمیه ی منطقه 1 .

اینم چندتا کارنامه پذیرفته شدگان این رشته :

رتبه 673 - معماری دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه 826 - معماری دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه 858 - معماری شهید بهشتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

887 - معماری دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از علم و صنعت هم زیاد کارنامه ندیدم ، بنابراین دقیقا نمیتونم بگم چه رتبه هایی پذیرش داره ... ولی اونم باید همین حدودا باشه .

Mohammad Hosseyn
05-06-2010, 00:12
این طرف فکر کنم فرزند سی چهل تا شهید بوده !!!!!!!
عجبا !!! با منفی !!!!!!!!!!!!!!!

در مورد این کارنامه هم که طرف نمره منفی داره ، زیاد تعجب نداره ... چون هم طرف سهمیه منطقه 3 هست ... این خیلی تاثیر گذاره ... (من اگه قبلا هم میدونستم اینقدر تاثیر داره ، میرفتم چند سالی مناطق سه درس میخوندم تا این موقع راحت باشم :31::21:) ... دوم اینکه درصد های اختصاصی بالایی داره ... اگه اون منفی ها رو صفر میزد رتبش خیلی بهتر میشد ... , سوم هم اینکه ایون معدل بالایی داره و دیگه نور علی نور .

shabeashegha
05-06-2010, 11:04
سلام
میخوام بدونم آخرین رتبه پذیرفته شده دندونپزشکی دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه تهران چندبوده (سال 88) برای داروسازی این دوتا دانشگاه هم همینطور .البته حدودیشو میدونم دقیقترش رو میخوام بدونم . منطقم 2 هست. پیشاپیش ممنون

nafas
05-06-2010, 12:48
درصد ها **

دوستم با رتبه 80 منطقه 3 امیر کبیر مکانیک نیورده

اشتباه میکنی

Mohammad Hosseyn
05-06-2010, 13:25
سلام
میخوام بدونم آخرین رتبه پذیرفته شده دندونپزشکی دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه تهران چندبوده (سال 88) برای داروسازی این دوتا دانشگاه هم همینطور .البته حدودیشو میدونم دقیقترش رو میخوام بدونم . منطقم 2 هست. پیشاپیش ممنون

آخرین رتبه دقیق رو که کسی نمیتونه بگه ... ولی من آخرین رتبه ای که کارنامشو در این دانشگاه ها دیدم این افراد هستن :

داروسازی :

رتبه : 517 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : داروسازي دانشگاه علوم پزشكي تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رتبه : 622 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : داروسازي دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رتبه : 896 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : داروسازي دانشگاه علوم پزشكي تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رتبه : 924 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رتبه : 1727 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 1861 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : داروسازي دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دندانپزشکی :(فقط رتبه های 1 تا 300 پذیرفته داشته مثل اینکه)

رتبه : 125 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رتبه : 148 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رتبه : 210 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 266 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستم با رتبه 80 منطقه 3 امیر کبیر مکانیک نیورده

اشتباه میکنی

منبع این کارنامه سایت گزینه 2 هست که اونا هم مستقیم از سازمان سنجش میگیرن .
من برای اینکه چک کنم در تایپ اشتباه کردم یا نه دوباره رفتم و دیدم .ولی همونه ... اینم عکسش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم کارنامه اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته سال 88 انتخاب رشته های سازمان سنجش یکم گنگ بود . من مورد های عجیب زیاد دیدم .

Alishmas
05-06-2010, 14:51
آقا يه کارنامه با رتبه ی بين 6 تا 10 هزار لطفاً واسه رشته رياضي منطقه يک بزار ، ممنون

Mohammad Hosseyn
05-06-2010, 15:09
آقا يه کارنامه با رتبه ی بين 6 تا 10 هزار لطفاً واسه رشته رياضي منطقه يک بزار ، ممنون

کارنامه تو این رنج که خیلی زیاده ...

ولی من اونایی که رشته شهر خوب قبول شدن رو میزارم :

6134 فیزیك دانشگاه علم وصنعت ایران -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7161 - مهندسی رباتیك دانشگاه صنعتی همدان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7535 - مهندسی برق دانشگاه ارومیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7408 - مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه سمنان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+ کارنامه های زیر :

رتبه : 7049 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي برق دانشگاه صنعتي همدان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 8337 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي صنايع دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 8833 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي راه اهن دانشگاه اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رتبه : 8893 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مديريت دولتي دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 8941 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي معدن دانشگاه صنعتي اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رتبه : 9733 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي نساجي دانشگاه صنعتي اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 9871 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي مواد دانشگاه سمنان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Tarannom_
05-06-2010, 16:39
این سی دی از رشته ی هنر کارنامه نداره؟

S.M.B
05-06-2010, 17:39
دوست عزیز درصد های رتبه 2500 تجربی رو می خوام.
منطقه 1 و 2...
ممنون!!!

Hossein1992
05-06-2010, 19:39
سلام
یه سری کارنامه برای رتبه بین ده هزار تا 20 هزار منطقه 1 می خواستم
رشته ریاضی

shifter
05-06-2010, 20:03
اقا دمت گرم....از 4هزار تا 10 هزار منطقه 2 بزار!

Mohammad Hosseyn
05-06-2010, 23:19
این سی دی از رشته ی هنر کارنامه نداره؟

سی دی ؟؟؟ :31:

منبع من کارنامه های سایت گزینه 2 هست ... البته خیلی از کارنامه ها مخصوص طرح مرور اخر بوده که همه بهش دسترسی ندارن ، و من بیشتر هم اونا رو میزارم ...

لیست کامل کارنامه های رشته هنر [کنکور سراسری 88] از سایت گزینه 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز درصد های رتبه 2500 تجربی رو می خوام.
منطقه 1 و 2...
ممنون!!!

منطقه 1

رتبه : 2506 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : هوشبري دانشگاه علوم پزشكي تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رتبه : 2566 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : علوم ازمايشگاهي دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 2

رتبه : 2511 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : گفتاردرماني دانشگاه علوم پزشكي تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 2546 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : پزشكي دانشگاه علوم پزشكي اراك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
یه سری کارنامه برای رتبه بین ده هزار تا 20 هزار منطقه 1 می خواستم
رشته ریاضی

رتبه : 11065 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : علوم اقتصادي دانشكده علوم اقتصادي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 12387 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي مواد دانشگاه صنعتي سهند-تبريز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 14120 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي مواد دانشگاه صنعتي همدان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رتبه : 15423 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي معدن دانشگاه اروميه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 17451 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مديريت مالي دانشگاه شهيدبهشتي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رتبه : 19135 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده :-مهندسي صنايع دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اقا دمت گرم....از 4هزار تا 10 هزار منطقه 2 بزار!

کدوم رشته رو می خواید ؟ ... من سعی میکنم هر روز بین هر هزار رتبه 6 کارنامه بزار ... بنابراین تا همین چند روزه این حدود رتبه ها رو هم حتما میزارم ...

rezapazahr
05-06-2010, 23:50
شرمنده حالا که داری کارنامه می ذاری یه چند تا از کارنامه های کارشناسی ارشد IT و مهندسی نرم افزار هم بزار
خیرشو ببینی ایشالله

ممنون

dehtoday
06-06-2010, 11:52
سلام آقا من يه پيشنهاد دارم كل كارنامه هاي گزينه دو ( طرح مرور آخر ) رو به تفكيك منطقه واسه هر گروه بزار خيال خودتو راحت كن !!! جدي مي گم :20: ( منظورم بصورت فايل دانلوديه)
- آقا اگه ميشه اين كارنامه هاي قبولي شبانه منطقه 3 رو يه چندتايي بزار :31:(مهندسياش)

vahid-p
06-06-2010, 11:54
در مورد این کارنامه هم که طرف نمره منفی داره ، زیاد تعجب نداره ... چون هم طرف سهمیه منطقه 3 هست ... این خیلی تاثیر گذاره ... (من اگه قبلا هم میدونستم اینقدر تاثیر داره ، میرفتم چند سالی مناطق سه درس میخوندم تا این موقع راحت باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فکر نکنم زیاد تاثیر داشته باشه. همون مثال رتبه 80 منطقه سه خیلی خوب بود. فرض کن هر دانشگاه 60 تا رشته برق قبول کنه:
شریف * امیر کبیر * تهران * خواجه نصیر * علم و صنعت *... > 300 نفر دانشجوی برق
اگه به منطقه یک و بومیا بدیم 200 نفر بین منطقه سه و دو هم نصف کنیم. یعنی 50، 50. باز هم به نظرم باید می تونست قبول بشه. چون همه که نمی رن برق. با اینحال این خوشبینانه ترین حالتش بود.
در ضمن ما می گفتیم ای کاش تو منطقه دو یا یک درس می خوندیم تا بشه از امکاناتش استفاده کرد، و شما می گین تو منطقه سه درس می خوندین؟؟؟ :20: به نظر من منطقه دو از یک و سه بهتره. در کل منطقه سه هم دانش آموزان باهوش زیاد داره، ولی چون همش به خودشون متکی هستن، و به معلم و کلاس و... دسترسی ندارن، درصدای رتبه های خوبش حدود 70 یا 80 است. :46:

shabeashegha
06-06-2010, 12:54
فکر نکنم زیاد تاثیر داشته باشه. همون مثال رتبه 80 منطقه سه خیلی خوب بود. فرض کن هر دانشگاه 60 تا رشته برق قبول کنه:
شریف * امیر کبیر * تهران * خواجه نصیر * علم و صنعت *... > 300 نفر دانشجوی برق
اگه به منطقه یک و بومیا بدیم 200 نفر بین منطقه سه و دو هم نصف کنیم. یعنی 50، 50. باز هم به نظرم باید می تونست قبول بشه. چون همه که نمی رن برق. با اینحال این خوشبینانه ترین حالتش بود.
در ضمن ما می گفتیم ای کاش تو منطقه دو یا یک درس می خوندیم تا بشه از امکاناتش استفاده کرد، و شما می گین تو منطقه سه درس می خوندین؟؟؟ :20: به نظر من منطقه دو از یک و سه بهتره. در کل منطقه سه هم دانش آموزان باهوش زیاد داره، ولی چون همش به خودشون متکی هستن، و به معلم و کلاس و... دسترسی ندارن، درصدای رتبه های خوبش حدود 70 یا 80 است. :46:
زیاد با صحبت شما موافق نیستم . بیشترین شرکت کننده از منطقه 2 هستن واسه همین ضعیفترین سهمیه محسوب میشه . مثلا شما نگاه کن. با تراز 7100 توی منطقه یک حدود رتبه با سهمیه منطقه یک میشه حدودا 200 تا 300 واسه سهمیه دو400 تا 500 و در منطقه سه بین 50 تا 100 (منبع: مجله آزمون شماره 356) حالا بنظر شما کدوم منطقه سهمیه قوی تری داره؟ اگه بخوایم نسبت به رتبه کشوری بسنجیم رتبه کشوری کسی که ترازش 7100 هست در هر سه منطقه یکیه تفاوت توی رتبه منطقه است. پس بنظرم ربطی به هوش بچه های سهمیه منطقه 3 نداره . داوطلبای شرکت کننده توی این سهمیه نسبت به بقیه سهمیه ها کمترن:10:

Mohammad Hosseyn
06-06-2010, 13:21
شرمنده حالا که داری کارنامه می ذاری یه چند تا از کارنامه های کارشناسی ارشد IT و مهندسی نرم افزار هم بزار
خیرشو ببینی ایشالله

ممنون

این رشته طوریه که با هر رتبه ای پذیرنده داره ... حالا دانشگاه امیرکبیر یه رتبه داره ، دانشگاه زابل هم یه رتبه ... سهمیه تون هم نمیدونم چنده ، به هر حال من از هر سه سهمیه کارنامه های گزینه 2 رو میزارم :

منطقه 1

رتبه : 1337 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی امیركبیر-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 7408 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه سمنان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 2

رتبه : 3321 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شیراز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رتبه : 7424 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شاهرود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 3

رتبه : 4341 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه سیستان وبلوچستان -زاهدان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رتبه : 4674 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه كردستان -سنندج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز اگه دانشگاه خاصی مد نظر هست من کارنامه های پذیرفته شده اونجا رو براتون بزارم ...

-----------------------------------

سلام آقا من يه پيشنهاد دارم كل كارنامه هاي گزينه دو ( طرح مرور آخر ) رو به تفكيك منطقه واسه هر گروه بزار خيال خودتو راحت كن !!! جدي مي گم ( منظورم بصورت فايل دانلوديه)
- آقا اگه ميشه اين كارنامه هاي قبولي شبانه منطقه 3 رو يه چندتايي بزار (مهندسياش)

راستش اگه امکانش بود که اینهمه وقت خودمو نمی گرفتم ... این فایل های دانلودی هم که میزارم خودم از سایت گزینه 2 دانلود میکنم و دوباره اپلودشون میکنم . چون لینک اون جا مستقیم نیست و برای دسترسی هم باید تو طرح مرور اخر شرکت میکردی .
بنابراین هر روز وقت میزارم و چندتایی گلچینی انتخاب میکنم و میزارم .

راستش تو کارنامه ها ذکر نمیشه شبانه قبول شدن یا روزانه ... بنابراین شما حدود رتبه یا درصدی که که می تونی تو کنکور بدست بیاری رو بده تا من رشته های پذیرفته شده اون رتبه رو بهت بدم . یا رشته ای که میخوای قبول بشی رو بگو تا کارنامه های پذیرفته شدگان رو بزارم تا بدونی چه درصد هایی نیاز داره .

Mohammad Hosseyn
06-06-2010, 13:34
منطقه 1

رتبه : 5215 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي عمران دانشگاه كاشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 5862 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي معدن دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
===========

منطقه 2

رتبه : 5203 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي شيمي دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 5976 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي كامپيوتر دانشگاه مازندران -بابلسر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 3

رتبه : 5225 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي معماري دانشگاه شهيدباهنر-كرمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 5856 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي دريا دانشگاه خليج فارس -بوشهر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad Hosseyn
06-06-2010, 13:36
منطقه 1

رتبه : 5073 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : زيست شناسي دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 5719 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري دانشگاه صنعتي اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 2

رتبه : 5163 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي - راديولوژي - دانشگاه علوم پزشكي گيلان -رشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 5721 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : پرستاري دانشگاه علوم پزشكي اروميه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 3

رتبه : 5167 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : شيمي دانشگاه شهيدچمران اهواز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 5654 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : زمين شناسي دانشگاه كردستان -سنندج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad Hosseyn
06-06-2010, 13:38
منطقه 1

رتبه : 5010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : باستانشناسي دانشگاه بيرجند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 5638 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : زبان وادبيات فارسي دانشگاه علامه طباطبايي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 2

رتبه : 5054 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : زبان شناسي دانشگاه اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 5922 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : علوم سياسي دانشگاه بيرجند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 3

رتبه : 5166 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : علوم اجتماعي دانشگاه مازندران -بابلسر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 5713 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : علوم تربيتي دانشگاه كردستان -سنندج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Tarannom_
06-06-2010, 16:25
سی دی ؟؟؟ :31:

منبع من کارنامه های سایت گزینه 2 هست ... البته خیلی از کارنامه ها مخصوص طرح مرور اخر بوده که همه بهش دسترسی ندارن ، و من بیشتر هم اونا رو میزارم ...

لیست کامل کارنامه های رشته هنر [کنکور سراسری 88] از سایت گزینه 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] es.php%3Fname%3DPages%26file%3Darticle%26sid%3D737 %26mode%3Dnested%26order%3D0%26thold%3D0)

.

فکر کردم شاید مثل قلمچی سی دی دادن.

مرسی ولی این کارنامه ها رو دیدم...از همون بخش مرور آخر که واسه اونایی که عضو گزینه 2 نیستن کارنامه از هنر نداره؟

BioHazard
06-06-2010, 17:13
سلام
آقایی اگه کارنامه دانشگاه تهران ، مهندسی نرم افزار یا علوم کامپیوتر داری بزاری ممنون میشم

راستی این درصدا رو توی سراسری 88 تخمین میزنی؟

ادبیات : 77%
عربی 25%
معارف 74%
زبان 80%

ریاضی 70%
فیزیک 71%
شیمی 80%

اگه زحمتی هم نیست یک تخمین دیگه برای همین 88 با عربی 0 بزار

ممنون :11:

djhamed70
06-06-2010, 18:50
سلام
آقایی اگه کارنامه دانشگاه تهران ، مهندسی نرم افزار یا علوم کامپیوتر داری بزاری ممنون میشم

عربی 25%
معارف 74%
زبان 80%

ریاضی 70%
فیزیک 71%
شیمی 80%

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام بین 450 تا 500 میشی
ضمنا می خواستم ببینم با رتبه 5000 منطقه 1 ریاضی فیزیک چه رشته هایی میشه توی تهران قبول شد؟
حداکثر رتبه قبولی توی تهران چه رتبه ای می خواهد؟

Ali-ch
06-06-2010, 19:06
سلام

عربی 25%
معارف 74%
زبان 80%

ریاضی 70%
فیزیک 71%
شیمی 80%

گزینه 2 همینجوریش رو نوشته400-450
با عربی صفر هم میشه500-550

eblisandenzo
06-06-2010, 19:41
سلام آقا محمد حسین . کارت درسته من هم به مدیدریت mail دادم که تاپیکم با شما ادغام بشه که این طوری بچه ها رتبه ها رو کنار هم ببینن . فکر کنم کامل تر باشه

Mohammad Hosseyn
06-06-2010, 23:49
مرسی ولی این کارنامه ها رو دیدم...از همون بخش مرور آخر که واسه اونایی که عضو گزینه 2 نیستن کارنامه از هنر نداره؟

نه نداره متاسفانه ... ممکنه باشن کسانی که هم مثلا ریاضی شرکت کردن هم هنر ... ولی خیلی کمن و من زیاد ندیدم ... اگه دیدم میزارم برات .

دوستان زحمت کشیدن قرار دادن ...

این دوتا رو فقط دیدم ...

335-مهندسي كامپيوتر دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

728-مهندسي كامپيوتر دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط حواست باشه با حدود رتبه ی 1500 هم کارنامه علوم کامپیوتر شریف وجود داره . یا امیرکبیر ...نمونش این کارنامه ها :

1134-مهندسي كامپيوتر دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1748-علوم كامپيوتر دانشگاه صنعتي شريف -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که احتمالا شبانه باید باشن ...

ضمنا می خواستم ببینم با رتبه 5000 منطقه 1 ریاضی فیزیک چه رشته هایی میشه توی تهران قبول شد؟
حداکثر رتبه قبولی توی تهران چه رتبه ای می خواهد؟

این رشته ها بین حدود رتبه ی 5000 تا 6000 قبولی داشته :

مديريت صنعتي دانشگاه علامه طباطبايي -تهران
فيزيك دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران
مهندسي نساجي دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران
مهندسي نساجي دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران
شيمي دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران
مديريت مالي دانشگاه شهيدبهشتي -تهران
فيزيك دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران
مهندسي معدن دانشگاه تهران

+ این نکته مهم که همه ی این افراد تهرانی بودن ... با توجه به روش بومی گزینی یکم سخته خارج از تهران باشی و اینجا ها قبول شی ... ولی غیر ممکن هم نیست .

در مورد سوال دوم بستگی به رشته مورد نظر داره ... من تا رتبه 10000 هم کارنامه دیدم که دانشگاه های تهران پذیرفته شدن . بازم میگم اگه تهرانی باشی زیاد سخت نیست ولی خارج اون رو کسی تضمین نمیکنه ...

dehtoday
07-06-2010, 09:13
سلام ! آقا اين كارنامه رتبه هاي بين 8000 تا 10000 منطقه 3 رو بذار !!! و هم چنين اگه امكان داره مهندسي نرم افزار يا IT رو هم ببين تو اين رتبه ها ؟!! ( منظورم شبانشه :31:)

salar_aziz
07-06-2010, 10:13
آخرین قبولی معماری فردوسی مشهد (شبانه/روزانه) واسه منطقه دو چند بوده حدودا؟
کلا با 8 تا 12 هزار معماری واسه منطقه 2 جایی بوده قبول شه کسی؟کجا؟

Mr Unknown
07-06-2010, 11:04
سلام
اگه مهندسی شیمی تا 10000 منطقه 2 داری بزاری ممنون میشم
تا 10000 مکانیک روزانه میشه جائی قبول شد؟
بعد با این درصدها حدود رتبه چقدر میشه
ادبیات:60
عربی:40
معارف:60
زبان:70
ریاضی:30
فیزیک:35
شیمی:40

djhamed70
07-06-2010, 19:33
+ این نکته مهم که همه ی این افراد تهرانی بودن ... با توجه به روش بومی گزینی یکم سخته خارج از تهران باشی و اینجا ها قبول شی ... ولی غیر ممکن هم نیست .

در مورد سوال دوم بستگی به رشته مورد نظر داره ... من تا رتبه 10000 هم کارنامه دیدم که دانشگاه های تهران پذیرفته شدن . بازم میگم اگه تهرانی باشی زیاد سخت نیست ولی خارج اون رو کسی تضمین نمیکنه ... بچه تهرانم و اینکه بین 7000 تا 17000 منطقه یک تهران تا چه رتبه ای قبولی داره؟

با این درصد ها منطقه 1 چه رتبه ای میشه؟
ادبیات:55
عربی:50
معارف:65
فیزیک:46
شیمی:63

dehtoday
07-06-2010, 20:29
بچه تهرانم و اینکه بین 7000 تا 17000 منطقه یک تهران تا چه رتبه ای قبولی داره؟

با اين درصدا و تو منطقه 1 رتبت ميشه بين 4000 تا 4200

hdhesam
08-06-2010, 13:09
سلام ببخشین این درصد ها تو منطقه 2 کجا قبول می شه ؟
ادبیات 56
عربی 48
دینی 50
زبان 60
ریاضی 54
فیزیک 48
شیمی 40

Mohammad Hosseyn
08-06-2010, 14:51
دوستان متاسفانه فعلا سایت گزینه دو یکم دسترسیش محدود شده و بخش کارنامه ها و ... بالا نمیاد :31:

در اولین فرصت به درخواست ها رسیدگی میکنم ...

farshad6990
08-06-2010, 16:04
سلام لطف كنيد كارنامه كساني كه مديريت بازرگاني شهيد بهشتي، تهران، علامه طباطبايي و شاهد را بگذاريد . منطقه 1

sepehr_x50
08-06-2010, 22:21
سلام.

رشته ی ناوبری‌ و فرماندهی‌ كشتی و ...

ممنون

mohsen_blid
09-06-2010, 06:34
یه سوال
اخرین رتبه ای که در علوم تجربی منطقه دو قبول میشن چنده
یعنی دانشگاه های روزانه در رشته علوم تجربی چند نفر رو پذیرش میکنن

Mohammad Hosseyn
09-06-2010, 08:10
سلام ! آقا اين كارنامه رتبه هاي بين 8000 تا 10000 منطقه 3 رو بذار !!! و هم چنين اگه امكان داره مهندسي نرم افزار يا IT رو هم ببين تو اين رتبه ها ؟!! ( منظورم شبانشه :دی)

برای این منطقه بین 8000 تا 10000 رشته های خیلی خوبی نمی شه قبول شد . از جمله it . یعنی من کارنامه رشته های مهندسی خوب ندیدم جز برای دانشگاه زابل :31:. برای شبانه یا روزانه بودن هم تو کارنامه ها ذکر نمیشه طرف شبانه قبول شده یا روزانه . برا همین منم بی اطلاعم .
این هم چندتا کارنامه منطقه 3 برای این حدود رتبه :

8178 - امار دانشگاه شهيدچمران اهواز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8274 - مهندسي كامپيوتر دانشگاه اروميه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9147 - مهندسي عمران دانشگاه زابل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9873 - فيزيك دانشگاه ايلام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای فناوری اطلاعات در رتبه های بالاتر از 3000 این کارنامه ها موجود بود :

3025 - مهندسي فناوري اطلاعات دانشگاه ايلام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3221 - مهندسي فناوري اطلاعات دانشگاه ايلام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3285 - مهندسي فناوري اطلاعات دانشگاه بيرجند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4674 - مهندسي فناوري اطلاعات دانشگاه كردستان -سنندج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5050 - مهندسي فناوري اطلاعات دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

--------------------------------------------------------------------------------------------------

آخرین قبولی معماری فردوسی مشهد (شبانه/روزانه) واسه منطقه دو چند بوده حدودا؟
کلا با 8 تا 12 هزار معماری واسه منطقه 2 جایی بوده قبول شه کسی؟کجا؟

با 8 تا 12 هزار من هیچ کارنامه ای برای معماری مشهد ندیدم . بعید هم بدونم باشه ... چون این دانشگاه هم معتبره و هم معماری زیاد پذیرنده داره ...اما معماری بقیه دانشگاه مثل ایلام و سنندج تو این حدود وجود داره .. اگه خواستید کارنامشون رو بزارم .

ولی من از 10000 تا 1000 رو چرخیدم و یدونه کارنامه معماری مشهد ندیدم ... فکر کنم از این رشته کارنامه خیلی کم قرار دادن ... بنابراین سخته بخوایم حدود رتبه بگیم . به هر حال شرمنده که چیزی برای معماری مشهد نمی تونم بزارم . ولی اگه از بقیه معماری ها بخواید میزارم براتون .

--------------------------------------------------------

سلام ببخشین این درصد ها تو منطقه 2 کجا قبول می شه ؟
ادبیات 56
عربی 48
دینی 50
زبان 60
ریاضی 54
فیزیک 48
شیمی 40

حدود رتبه اکتسابی : 3000-3100

با این رتبه خیلی از رشته شهر ها میشه پذیرفته شد ... من کارنامه حدود 3000 تا 4000 رو قرار دادم ... اینجا برای شما کارنامه های کاملتری قرار میدم . بهترین رشته های قبول شده در این حدود رتبه اینها هستن :

3036 - علوم كامپيوتر دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3157 - مهندسي برق دانشگاه كاشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3203 - مهندسي نساجي دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3271 - مهندسي فناوري اطلاعات دانشگاه صنعتي شيراز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3284 - مهندسي شيمي دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3365 - مهندسي پليمر دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3463 - مهندسي نفت دانشگاه صنعت نفت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3547 - مهندسي مكانيك دانشگاه گيلان -رشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------------------------------------------------------------

بچه تهرانم و اینکه بین 7000 تا 17000 منطقه یک تهران تا چه رتبه ای قبولی داره؟

برای اون درصد هایی که گذاشتید ، حدود رتبه ای که میاره 3600-3700 هست .

بالای 10000 قبولی در تهران تقریبا نیست . اما بین 7 تا 10 هزار منطقه این کارنامه ها برای تهران :

7161 - رياضي دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8023 - علوم اقتصادي دانشگاه علامه طباطبايي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8337 - مهندسي صنايع دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8893 - مديريت دولتي دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9118 - مهندسي كشاورزي -اب دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9192 - امار دانشگاه شهيدبهشتي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9895 - مهندسي معدن دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

-----------------------------------------------------------

سلام
اگه مهندسی شیمی تا 10000 منطقه 2 داری بزاری ممنون میشم
تا 10000 مکانیک روزانه میشه جائی قبول شد؟
بعد با این درصدها حدود رتبه چقدر میشه

با این درصد ها در منطقه دو : 5400-5600

بالای 5000 مهندسی شیمی زیاد پذیرفته شده نداره ... این هم چندتا کارنامه از مهندسی شیمی بین 4 تا 5 هزار :

4398 - مهندسي شيمي دانشگاه صنعتي بابل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5203 - مهندسي شيمي دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5423 - مهندسي شيمي دانشگاه اراك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مکانیک هم احتمال قبول شدن در رتبه ی بالای 7000 کم میشه ... اینم چندتا کارنامه برای مکانیک منطقه 2 بین رتبه های 3 تا 10 هزار :

3106 - مهندسي مكانيك دانشگاه خليج فارس -بوشهر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3263 - مهندسي مكانيك دانشكده فني ومهندسي اراك -دانشگاه علم وصنعت ايران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3547 - مهندسي مكانيك دانشگاه گيلان -رشت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3809 - مهندسي مكانيك دانشگاه رازي كرمانشاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4099 - مهندسي مكانيك دانشگاه بوعلي سينا-همدان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4577 - مهندسي مكانيك دانشگاه سمنان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6133 - مهندسي مكانيك دانشگاه صنعتي اروميه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7342 - مهندسي مكانيك دانشگاه بيرجند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8612 - مهندسي مكانيك دانشگاه كردستان -سنندج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad Hosseyn
09-06-2010, 08:23
سلام لطف كنيد كارنامه كساني كه مديريت بازرگاني شهيد بهشتي، تهران، علامه طباطبايي و شاهد را بگذاريد . منطقه 1

فقط زیر 500 از این دانشگاه ها کارنامه دیدم :

178 - مديريت بازرگاني دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

262 - مديريت بازرگاني دانشگاه شهيدبهشتي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

336 - مديريت بازرگاني دانشگاه علامه طباطبايي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

358 - مديريت بازرگاني دانشگاه شهيدبهشتي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.

رشته ی ناوبری‌ و فرماندهی‌ كشتی و ...

ممنون

رشته ای دقیقا به این نام فک نکنم باشه ... یعنی باید یکی از گرایش های مهندسی دریا باشه ... اگه منطورتون همون مهندسی دریا هست من جستجو میکنم چیزی یافتم میزارم حتما ...

یه سوال
اخرین رتبه ای که در علوم تجربی منطقه دو قبول میشن چنده
یعنی دانشگاه های روزانه در رشته علوم تجربی چند نفر رو پذیرش میکنن

تو یه نشریه از گزینه 2 امار قبول شدگان رو ریز به ریز نوشته بود ... متاسفانه انداختمش دور :31: ... اما یادم میاد قبول شدگان روزانه حدود 15 هزار نفر بودن ...

Mr Unknown
09-06-2010, 09:11
خیلی ممنون
فقط اگه نرم افزار و IT رو هم تا 10000 بزارین خیلی خوب میشه
ممنون

shifter
09-06-2010, 10:54
استاد از قبولیای برق-مکانیک و کامپیوتر و صنایع دانشگا های کرمانو یزدو شیراز چی تو دست و بالت هست؟؟:31:
ممنون از زحماتت پیشاپیش!:46:

sepehr_x50
09-06-2010, 12:22
رشته ای دقیقا به این نام فک نکنم باشه ... یعنی باید یکی از گرایش های مهندسی دریا باشه ... اگه منطورتون همون مهندسی دریا هست من جستجو میکنم چیزی یافتم میزارم حتما ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون :10:

yusef
09-06-2010, 12:39
سلام
اگر رتبه های مربوط به مهندسی معماری تهران و اصفهان رو بذارید ممنون میشم.
البته با رتبه های منطقه 3

Hossein1992
09-06-2010, 15:37
داداش یه سری کارنامه برای رشته ریاضی می خواستم فقط مهندسی ها واسه منطقه 1 رتبه بین 7000 تا 10000
فقط اینا بینش نباشه:
مواد نساجی برق کامپیوتر کشاورزی
دمت گرم

ream
09-06-2010, 16:33
سلام اگر ممکنه چند تا کارنامه از رشته های خوب مهندسی در دانشگاه صنعتی اصفهان برای منطقه 1 بگذار بین 3000تا 5000 ممنون

bahador2009
09-06-2010, 16:34
سلام چندتا سوال داشتم سوال داشتم:
با درصدای :
ادبیات 60
عربی 25
دینی 60
زبان 48
ریاضی 25
فیزیک 40
شیمی 45
منطقه دو چه رشته ها وچه شهر هایی میشه قیول شد ؟
آیا رشته ی صنایع تحلیل سیستم جای خوب میشه قبول شد.
دانشگاه غیر انتفاعیه علم و فرهنگ چطور ؟

از دانشگاه غیر انتفاعیه علم و فرهنگ اگه میشه چندتا کارنامه بزارید
ممنون

salar_aziz
09-06-2010, 21:47
با 8 تا 12 هزار من هیچ کارنامه ای برای معماری مشهد ندیدم . بعید هم بدونم باشه ... چون این دانشگاه هم معتبره و هم معماری زیاد پذیرنده داره ...اما معماری بقیه دانشگاه مثل ایلام و سنندج تو این حدود وجود داره .. اگه خواستید کارنامشون رو بزارم .

ولی من از 10000 تا 1000 رو چرخیدم و یدونه کارنامه معماری مشهد ندیدم ... فکر کنم از این رشته کارنامه خیلی کم قرار دادن ... بنابراین سخته بخوایم حدود رتبه بگیم . به هر حال شرمنده که چیزی برای معماری مشهد نمی تونم بزارم . ولی اگه از بقیه معماری ها بخواید میزارم براتون .

ممنونم که وقت گذاشتی.
آره اگه زحکت بکشی بقیه اش رو بزاری هم بد نیست.
ممنونم

samadsam
09-06-2010, 23:54
چند تا کارنامه هم از فنی بزارید (رایانه) ممنون می شم

Mohammad Hosseyn
10-06-2010, 07:59
سلام چندتا سوال داشتم سوال داشتم:
با درصدای :
ادبیات 60
عربی 25
دینی 60
زبان 48
ریاضی 25
فیزیک 40
شیمی 45
منطقه دو چه رشته ها وچه شهر هایی میشه قیول شد ؟
آیا رشته ی صنایع تحلیل سیستم جای خوب میشه قبول شد.
دانشگاه غیر انتفاعیه علم و فرهنگ چطور ؟

از دانشگاه غیر انتفاعیه علم و فرهنگ اگه میشه چندتا کارنامه بزارید
ممنون

با این درصد ها رتبه ی حدودی 6000-6200 رو میشه کسب کرد ... اینم چندتا کارنامه برای این حدود رتبه که صناسع قبول شدن :

5347 - مهندسي صنايع دانشگاه صنعتي بابل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5607 - مهندسي صنايع دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6032 - مهندسي صنايع دانشگاه صنعتي قم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6091 - مهندسي صنايع دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6920 - مهندسي صنايع دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

------------------------------------------------------

داداش یه سری کارنامه برای رشته ریاضی می خواستم فقط مهندسی ها واسه منطقه 1 رتبه بین 7000 تا 10000
فقط اینا بینش نباشه:
مواد نساجی برق کامپیوتر کشاورزی
دمت گرم

7003 - مهندسي صنايع دانشگاه صنعتي قم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7020 - مهندسي شيمي دانشگاه سمنان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7233 - مهندسي معماري دانشگاه هنراسلامي تبريز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7318 - مهندسي عمران دانشگاه تبريز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7421 - مهندسي صنايع دانشگاه شهيدباهنر-كرمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7544 - مهندسي شيمي دانشگاه كاشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7724 - مهندسي شهرسازي دانشگاه اروميه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8194 - مهندسي مكانيك دانشگاه ولي عصر-رفسنجان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8227 - مهندسي مكانيك دانشگاه بيرجند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8337 - مهندسي صنايع دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8645 - مهندسي رباتيك دانشگاه صنعتي همدان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8833 - مهندسي راه اهن دانشگاه اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8941 - مهندسي معدن دانشگاه صنعتي اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9309 - مهندسي هوافضا دانشگاه صنعتي مالك اشتر-وابسته به وزارت دفاع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9895 - مهندسي معدن دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

-------------------------------------------------

ممنونم که وقت گذاشتی.
آره اگه زحکت بکشی بقیه اش رو بزاری هم بد نیست.
ممنونم

7859 - مهندسي معماري دانشگاه بجنورد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8952 - مهندسي معماري دانشگاه كردستان -سنندج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9598 - مهندسي معماري دانشگاه ايلام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

11275 - مهندسي معماري دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

--------------------------------------------------------------------

چند تا کارنامه هم از فنی بزارید (رایانه) ممنون می شم

متاسفانه فعلا فقط کارنامه های گروه های ازمایشی نظری رو در دسترس دارم ... گروه های فنی و زبان و هنر چیزی ندارم ... ولی اگر یافت شد حتما میزارم .
----------------------------------------------

سلام اگر ممکنه چند تا کارنامه از رشته های خوب مهندسی در دانشگاه صنعتی اصفهان برای منطقه 1 بگذار بین 3000تا 5000 ممنون

متاسفانه از پذیرفته شدگان این دانشگاه زیاد کارنامه قرار ندادن .... اگه امیرکبیر میگفتید بیشتر کارنامه قرار داشت ... فقط همینا رو گیر اوردم :

3379 - مهندسي فناوري اطلاعات دانشگاه اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3517 - مهندسي شيمي دانشگاه صنعتي اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3559 - مهندسي شيمي دانشگاه صنعتي اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3622 - مهندسي فناوري اطلاعات دانشگاه صنعتي اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yusef
10-06-2010, 09:16
سلام
اگر رتبه های مربوط به مهندسی معماری تهران و اصفهان رو بذارید ممنون میشم.
البته با رتبه های منطقه 3

چرا به درخواست بنده هیچ جوابی ندادید؟

ream
10-06-2010, 13:44
دمت گرم از همون امیرکبیرم بذاری ممنونت میشم این کارناما با چی باز میشه من روش کلیک میکنم بازنمیشه؟

rpf
10-06-2010, 15:10
لطفا بیشتر کارنامه داروسازی منطقه 2 بزار..

MAHDI 07
10-06-2010, 18:23
آقا خیر از جوونیتون ببینید(:31:)...منم چندتا کارنامه میخواستم برای منطقه یک علوم انسانی:
اول برای روان شناسی بالینی هم دانشگاه بهشتی هم علامه( به جز اون یه دونه صفحه اول)
و دومی که فوری تره چون برای کسی میخوام برای تاریخ دانشگاه بهشتی... و اصلاً تاریخ تا چه رتبه ای میگیره بهشتی؟

Mohammad Hosseyn
10-06-2010, 21:20
چرا به درخواست بنده هیچ جوابی ندادید؟

اینقدر درخواست ها زیاد بود که چندتایی جا موندن ... شرمنده ، فقط این دوتا کارنامه رو تونستم پیدا کنم ... بعضی از رشته ها کارنامه کم قرار دادن ...

379 - مهندسي معماري دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

561 - مهندسي معماري دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

----------------------------------------------------------------------------

دمت گرم از همون امیرکبیرم بذاری ممنونت میشم این کارناما با چی باز میشه من روش کلیک میکنم بازنمیشه؟

این کارنامه ها رو اول باید با نرم افزار win RAR باز کنی ... بعد از حالت فشرده خارج کنی و ببینی ... اگه این نرم افزار رو نداری از انجمن نرم افزار همینجا میتونی پیدا کنی .

این کارنامه ها هم برای دانشگاه امیرکبیر ... تقریبا 2 برابر این بزام کارنامه هست ولی تو همین رشته ها ...

3433 - مهندسي دريا دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3517 - مهندسي نساجي دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3554 - علوم كامپيوتر دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3822 - مهندسي پليمر دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3896 - مهندسي معدن دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

------------------------------------------------

لطفا بیشتر کارنامه داروسازی منطقه 2 بزار..

ماشالله چقدر داروسازی هست ... من بالای 1000 رو از هر داشنگاه تقریبا یکی گذاشتم ... وگرنه تعدادش خیلی زیاده که اکثرا تکراری هستن :

1138 - داروسازي دانشگاه علوم پزشكي شيراز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1217 - داروسازي دانشگاه علوم پزشكي مازندران -ساري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1727 - داروسازي دانشگاه علوم پزشكي تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1861 - داروسازي دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي -تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2127 - داروسازي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2161 - داروسازي دانشگاه علوم پزشكي يزد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2299 - داروسازي دانشگاه علوم پزشكي مشهد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2755 - داروسازي دانشگاه علوم پزشكي تبريز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3026 - داروسازي دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3250 - داروسازي دانشگاه علوم پزشكي كرمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

-------------------------------------------------------------

Mohammad Hosseyn
10-06-2010, 21:28
آقا خیر از جوونیتون ببینید(:31:)...منم چندتا کارنامه میخواستم برای منطقه یک علوم انسانی:
اول برای روان شناسی بالینی هم دانشگاه بهشتی هم علامه( به جز اون یه دونه صفحه اول)
و دومی که فوری تره چون برای کسی میخوام برای تاریخ دانشگاه بهشتی... و اصلاً تاریخ تا چه رتبه ای میگیره بهشتی؟
دوست عزیز من کارنامه روان شناسی زیاد میبینم ... ولی روانشناسی بالینی فرقی داره با اون ؟؟ اگه فرقی نداره همون رو بزارم ...

در مورد تاریخ هم خیلی کارنامه کم هستتو این رشته ... من هر چی میگردم تو منطقه شما این کارنامه رو قرار ندادن ... اگر هم باشه اینقدر کمه که نمیشه گفت چه رتبه هایی قبول میشن ...

------------------------------------------

دوستان به لطف موسسه گزینه 2 یه امکان جدید فراهم شده ، اونم اینه که درصد های احتمالیتون رو می تونید بدید و بعد علاوه بر رتبه شما ، می تونه 50 تا رشته شهر (شبانه و روزانه) بهتون پیشنهاد بده که احتمال قبول شدن رو دارید با اون درصد ها . فقط اینم مخصوص مرور آخری هاست . دوستانی که دسترسی ندارن می تونن همینجا درخواست بدن تا من براشون اینکار رو انجام بدم ... خیلی کمک کننده می تونه باشه .

فقط یه نکته اینکه علاوه بر سهمیه حتما جنسیت و استان محل اقامت رو هم ذکر کنید .

hasti rs
10-06-2010, 21:48
خسته نباشید . لطفا" اگه وقت کردید به منم بگید با این درصدا چه رتبه ای و چه رشته ای میشه آورد.

ادب : 60
عرب : 30
دین : 50
زبان : 40

زمین : 5
ریاضی: 25
زیست : 45
فیزیک : 35
شیمی : 40

سهمیه منطقه 2 و جنسیت : زن

Hossein1992
10-06-2010, 21:53
سلام
دمت گرم محمد حسین جان با این درصدا چه رشته هایی میشه آورد؟

ادبیات55
عربی60
دینی60
زبان60
ریاضی20
فیزیک30
شیمی45

شرمنده اگه میتونی یه بار هم ریاضی 25 درصد بذار.خیلی لطف داری

جنیست:مرد/استان:فارس
منطقه1

yusef
10-06-2010, 22:13
ممنون از جوابتون
حالا که اینطوره لطف کنید برای منم حساب کنید.
دینی:65
زبان:80
ریاضی:25
فیزیک:60
شیمی:65

جنس:مرد/استان خوزستان/منطقه:3

Mr Unknown
10-06-2010, 23:21
سلام
اگه ممکنه چند تا از نرم افزار و IT منطقه 2 بزارین تا 10000
بعد با این درصدا کجا میشه قبول شد؟
=====
مرسی:11:

Mohammad Hosseyn
11-06-2010, 06:18
خسته نباشید . لطفا" اگه وقت کردید به منم بگید با این درصدا چه رتبه ای و چه رشته ای میشه آورد.

ادب : 60

عرب : 30

دین : 50
زبان : 40
زمین : 5
ریاضی: 25
زیست : 45
فیزیک : 35
سهمیه منطقه 2 و جنسیت : زن

باید استان خوزستان باشید ...

حدود نمره اکتسابی : 9200

حدود رتبه اکتسابی : 6400-6600

اینم رشته های پیشنهادی شما :

سلام

دمت گرم محمد حسین جان با این درصدا چه رشته هایی میشه آورد؟

ادبیات55

عربی60
دینی60
زبان60
ریاضی20
فیزیک30
شیمی45

شرمنده اگه میتونی یه بار هم ریاضی 25 درصد بذار.خیلی لطف داری

جنیست:مرد/استان:فارس

منطقه1

حدود نمره اکتسابی : 8700

حدود رتبه اکتسابی : 7800-8000

اینم رشته های پیشنهادی :

برای ریاضی 25 :

حدود نمره اکتسابی : 8810

حدود رتبه اکتسابی : 7000-7200

اینم رشته های پیشنهادی دوم :

ممنون از جوابتون

حالا که اینطوره لطف کنید برای منم حساب کنید.

دینی:65
فیزیک:60
شیمی:65

جنس:مرد/استان خوزستان/منطقه:3

خواهش میکنم ...

حدود نمره اکتسابی : 9710

حدود رتبه اکتسابی : 400-450

اینم رشته های پیشنهادی شما :

Mohammad Hosseyn
11-06-2010, 06:45
سلام
اگه ممکنه چند تا از نرم افزار و IT منطقه 2 بزارین تا 10000
بعد با این درصدا کجا میشه قبول شد؟
=====
مرسی:11:

حدود نمره اکتسابی : 8790

حدود رتبه اکتسابی : 6000-6200

رشته های پیشنهادی :

------------------------------

کارنامه های IT ... برای نرم افزار کارنامه ها همه ذکر شده مهندسی کامپیوتر ... حالا نرم افزار یا سخت افزارش ذکر نشده ... اگه خواستید همونا رو بزارم ...

کارنامه های it رو هم از ضمیمه پست دریافت کنید ...

Mr Unknown
11-06-2010, 09:45
برای نرم افزار کارنامه ها همه ذکر شده مهندسی کامپیوتر ... حالا نرم افزار یا سخت افزارش ذکر نشده ... اگه خواستید همونا رو بزارم ...
همونا رو بزار
مرسی
بعد فکر کنم این رشته ها رو اشتباه گذاشتی چون هر دو yusef - 450 - R3.rar هستش:31:

shifter
11-06-2010, 12:01
محمد حسین جان انصافا ایول داری!:46:
اینم مال ما:
ادب:50
عرب:60
دین:65
ریاضی:20
شیمی:50
جنس :مرد:31: بومی فارس و منطقه 2!

shabeashegha
11-06-2010, 12:04
محمد حسین جان دمت گرم خداییش پستی رو بی جواب نمیذاری. خسته نباشی:11:

dehtoday
11-06-2010, 12:12
سلام محمد حسين جان ! آقا اينارم واسه ما حساب كن و ببين رتبه احتمالي و رشته هاي پيشنهاديش چيه :

ادبيات : 40
عربي : 20
معارف : 50
زبان : 20
رياضي : 6
فيزيك : 10
شيمي : 40

- منطقه 3

Mohammad Hosseyn
11-06-2010, 12:42
همونا رو بزار
مرسی
بعد فکر کنم این رشته ها رو اشتباه گذاشتی چون هر دو yusef - 450 - R3.rar هستش:31:
باشه ... اون کارنامه ها رو حتما میزارم ... شرمنده اشتباه شد ... این رشته های پیشنهادی شما هست :

محمد حسین جان انصافا ایول داری!:46:
اینم مال ما:
ادب:50
عرب:60
دین:65
ریاضی:20
شیمی:50
جنس :مرد:31: بومی فارس و منطقه 2!

حدود نمره اکتسابی : 8910

حدود رتبه اکتسابی : 5200-5400

رشته های پیشنهادی :

محمد حسین جان دمت گرم خداییش پستی رو بی جواب نمیذاری. خسته نباشی:11:
ممنون دوست عزیز ... به هر حال من خوشحالم که دارم کمکی میکنم ... امیدوارم موثر باشه . :46:

Mohammad Hosseyn
11-06-2010, 12:49
سلام محمد حسين جان ! آقا اينارم واسه ما حساب كن و ببين رتبه احتمالي و رشته هاي پيشنهاديش چيه :

ادبيات : 40
عربي : 20
معارف : 50
زبان : 20
رياضي : 6
فيزيك : 10
شيمي : 40

- منطقه 3
حدود نمره اکتسابی : 7120

حدود رتبه اکتسابی : 8600-8800

برای رشته ی پیشنهادی باید استان محل اقامت رو بدونم ... چون بومی گزینی رو هم تاثیر میده ...

dehtoday
11-06-2010, 12:58

برای رشته ی پیشنهادی باید استان محل اقامت رو بدونم ... چون بومی گزینی رو هم تاثیر میده ...

استان ايــــــــــــــــلام !

Mohammad Hosseyn
11-06-2010, 13:13
استان ايــــــــــــــــلام !

رشته های پیشنهادی :

dehtoday
11-06-2010, 13:41
محمد حسين عزيز ! بازم ممنونم بخاطر اين همه لطفي كه به ما ميكني ! در مورد اين رشته هاي پيشنهادي شماره رشته ها رو بر اساس احتمال قبولي ميزنه يا همينطوري در هم ؟!! :31:

:40::11:

farshad6990
11-06-2010, 14:09
سلام، لطف كنيد بگيد براي مهندسي راه آهن دانشگاه علم و صنعت حداكثر چه رتبه اي مي خواهد .
باتشكر

Mohammad Hosseyn
11-06-2010, 21:16
محمد حسين عزيز ! بازم ممنونم بخاطر اين همه لطفي كه به ما ميكني ! در مورد اين رشته هاي پيشنهادي شماره رشته ها رو بر اساس احتمال قبولي ميزنه يا همينطوري در هم ؟!! :31:

:40::11:
خواهش میکنم ... فکر نکنم بر اساس احتمال قبویل باشه ... حتی سعی میکنن کمی محتاطانه بزارن رشته ها رو که یوقت بچه ها رویا پردازی نکنن ... و اینکه رشته های بیشتری هم دارن که ممکنه تو رتبه شما احتمال قبولی باشه و من فکر کنم تقریبا رندمی میزنن . اما همین که بومی گزینی رو تاثیر میدن خیلیه ...

سلام، لطف كنيد بگيد براي مهندسي راه آهن دانشگاه علم و صنعت حداكثر چه رتبه اي مي خواهد .
باتشكر

دوست من لطفا سهمیه منطقه خودتون رو بفرمائید تا جستجو کنم ...

shabeashegha
11-06-2010, 22:41
محمد حسین جان اگه زحمتت نیست برای منطقه 2 قبولیای دندونپزشکی تهران و شهرستان رو برام بزاری . میخوام ببینم توی بدترین حالت با چه رتبه ای میشه دندونپزشکی قبول شد؟:11:

Mr.Unco
12-06-2010, 11:44
اقا محمد حسین عزیز هر وقت،وقت کردی میتونی هرچی کارنامه از منطقه1 از سه رشته پزشکی،داروسازی،دندانپزشکی بزاری؟

اگه نیاز هست:جنسیت مرد/استان فارس
قربان دستت

Mr.Unco
12-06-2010, 11:46
البته محمد حسین عزیز منظورم رتبه های آخر قبولی این سه رشته هست
همش نه چون میدونم زیاده و زحمتتون میشه
خیلی متشکرم

farshad6990
12-06-2010, 11:59
خواهش میکنم ... فکر نکنم بر اساس احتمال قبویل باشه ... حتی سعی میکنن کمی محتاطانه بزارن رشته ها رو که یوقت بچه ها رویا پردازی نکنن ... و اینکه رشته های بیشتری هم دارن که ممکنه تو رتبه شما احتمال قبولی باشه و من فکر کنم تقریبا رندمی میزنن . اما همین که بومی گزینی رو تاثیر میدن خیلیه ...

دوست من لطفا سهمیه منطقه خودتون رو بفرمائید تا جستجو کنم ...

مهندسي راه آهن منطقه 1
در ضمن لطف كنيد بگيد براي مهندسي عمران علم و فرهنگ و مهندسي خودرو علم و صنعت چه رتبه اي مي خواهد . منطقه 1

salar_aziz
12-06-2010, 15:02
باشه ... اون کارنامه ها رو حتما میزارم ... شرمنده اشتباه شد ... این رشته های پیشنهادی شما هست :

حدود نمره اکتسابی : 8910

چه جالباااااا..
یعنی عربی و زبان بالا زدن اینقدر تاثیر داره (منم منطقه 2 هستم)
با چه سالی تخمین رتبه زدی عزیز؟88؟
اگه اینطوره که تو این مدت رو عمومی خوب سرمایه گذاری کنم. :8::8:

Majid_17_206
12-06-2010, 19:50
سلام یه لطفی کن ببین با این درصد ها چه رشته ای پیشنهاد میکنه
ادبیات 60
عربی30
دینی 50
زبان 80
ریاضی35
فیزیک 40
شیمی 60
منطقه 3 استان خراسان

nits
12-06-2010, 20:08
فکر کنم 1000 تا 2000 بیاری .
خیلی ها رتبه های خوبی داشتن ولی انتخاب رشته ای که کردن خوب نبوده و به خاطر همین دانشگاه خوب قبول نشدن.انتخاب رشته خیلی مهمه و به خاطر همین هم همیشه سازمان سنجش و خیلی ها روی این انتخاب رشته تاکید زیادی دارن.
اگه انتخاب رشته رو خوب انجام بدی انشاءاله جای خوبی میری

nits
12-06-2010, 20:23
من رشته مهندسی هوافضا میخوام .منطقه 2 هستم . فکر کنم قبول شدن توش راحته . درسته ؟ چون اکثر داوطلبها دارن میرن سراغ رشته های پر طرفدار و استان ما هم دانشگاهاش این رشته رو نداره .دیگه میمونه تهران.

پیشنهادت چیه با این درصدها :

ادبیات 90
عربی 80
معارف 90
زبان 95 یا 100
ریاضیات ( بطور حتمی 90 )
فیزیک 45
شیمی 80

فرض کن نمرات کتبی هر درسم در سال سوم هم زیاد خوب نباشه .

Mohammad Hosseyn
12-06-2010, 20:37
محمد حسین جان اگه زحمتت نیست برای منطقه 2 قبولیای دندونپزشکی تهران و شهرستان رو برام بزاری . میخوام ببینم توی بدترین حالت با چه رتبه ای میشه دندونپزشکی قبول شد؟:11:

این ها کارنامه های دندانپزشکی و یک رشته ی مرتبط با آن ... همه بالای 500 هستن ... اما تقریبا هیچ کدام در تهران پذیرفته نشدن ... احتمالا پذیرفته شدگان تهران رتبه زیر 500 دارن ... اگر خواستید اونها رو هم کارنامشون رو بزارم ...

Mohammad Hosseyn
12-06-2010, 20:47
سلام یه لطفی کن ببین با این درصد ها چه رشته ای پیشنهاد میکنه
ادبیات 60
عربی30
دینی 50
زبان 80
ریاضی35
فیزیک 40
شیمی 60
منطقه 3 استان خراسان

حدود نمره اکتسابی : 9370

حدود رتبه اکتسابی : 700-750

رشته های پیشنهادی :

من رشته مهندسی هوافضا میخوام .منطقه 2 هستم . فکر کنم قبول شدن توش راحته . درسته ؟ چون اکثر داوطلبها دارن میرن سراغ رشته های پر طرفدار و استان ما هم دانشگاهاش این رشته رو نداره .دیگه میمونه تهران.

پیشنهادت چیه با این درصدها :

ادبیات 90
عربی 80
معارف 90
زبان 95 یا 100
ریاضیات ( بطور حتمی 90 )
فیزیک 45
شیمی 80

فرض کن نمرات کتبی هر درسم در سال سوم هم زیاد خوب نباشه .

حدود نمره اکتسابی : 11310

حدود رتبه اکتسابی : 150-175 (در بدترین حالت نمرات نهایی)

استان محل اقامت رو بفرمائید + جنسیت تا رشته های پیشنهادی رو بگم ...

ولی در مورد هوافضا باید بگم که با این رتبه 100 درصد قبول شدنش راحت هست ... حتی رتبه های حول حوش 1500 هم پذیرفته داره ... :46:

------------------------------------

شرمنده از اینکه دیر به سوالات و درخواست ها پاسخ میدم ... بالاخره نزدیک کنکور هست و ما هم مثل بقیه کنکوری ها گرفتار ... جام جهانی هم روش :31:.

سعی میکنم زودتر به بقیه درخواست ها پاسخ بدم .

Mr.Unco
12-06-2010, 21:24
رفیق کار ما رو راه نمیندازی؟

nits
12-06-2010, 22:03
مرسی . تو استان گیلان هستم. پسر
اگه زحمتت نیست رشته های پیشنهادی رو هم بزار .اگه میشه کارنامه های قبول شدگان در تهران و گیلان رو بزار. چون به غیر از این دو هیچ شهر دیگه ای نمیخوام برم .
راستی اگه فقط درصد ریاضی یکم بالا و پایین بره چقدر تو رتبه تاثیر داره .مثلا اگه از 90 بیاد 70 یا 60 رتبه چقدر تغییر میکنه؟

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 00:30
مرسی . تو استان گیلان هستم. پسر
اگه زحمتت نیست رشته های پیشنهادی رو هم بزار .اگه میشه کارنامه های قبول شدگان در تهران و گیلان رو بزار. چون به غیر از این دو هیچ شهر دیگه ای نمیخوام برم .
راستی اگه فقط درصد ریاضی یکم بالا و پایین بره چقدر تو رتبه تاثیر داره .مثلا اگه از 90 بیاد 70 یا 60 رتبه چقدر تغییر میکنه؟

اینم رشته های پیشنهادی شما ... فقط چون رشته ها رو من خودم نمیزارم بلکه نرم افزار گزینه 2 پیشنهاد میده همشون اتومات هست و من نمیتونم هر خاصی رو بهش بگم که فقط اونجا رو بزاره ... تا اونجا که من دیدم تمام رشته های پیشنهادیش برای این درصد از تهران بوده .

و اینکه اگه ریاضی رو کمتر بزنید ... موثر ترین درس در رشته ریاضی فیزیک همین درسه ... مثلا من ریاضی رو برای شما به 60 تغییر دادم و رتبه ی احتمالی شد بین 350-400 . اگه دنبال هوا فضا باشید فک نکنم زیاد سخت کنه کارتون رو ولی بازم بی تاثیر نیست .

چه جالباااااا..
یعنی عربی و زبان بالا زدن اینقدر تاثیر داره (منم منطقه 2 هستم)
با چه سالی تخمین رتبه زدی عزیز؟88؟
اگه اینطوره که تو این مدت رو عمومی خوب سرمایه گذاری کنم.

عربی که میگن خیلی تاثیر داره ... زبان هم همینطور ... بالاخره شما باید نگاه کنی بچه ها دیگر در کجا ضعف دارن تا بتونید اونجا خودتون رو جلو بکشید ... ولی ریاضی از همه مهمتره ... یه تغیر کوچیک در درصد اریاضی تغییر زیادی در رتبه داره . فیزیک هم همینطور . و خوب بستگی به دانش اموز داره ولی به نظر من قوی کردن خود در دروس ریاضی و فیزیک راحتتره (در زمان باقی مونده) تا دروس عمومی مثل زبان عربی و انگلیسی .

چرا دوست من ... چون رشته های درخواستیون زیاد بوده دارم جمع اوری میکنم .

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 07:14
اقا محمد حسین عزیز هر وقت،وقت کردی میتونی هرچی کارنامه از منطقه1 از سه رشته پزشکی،داروسازی،دندانپزشکی بزاری؟

اگه نیاز هست:جنسیت مرد/استان فارس
قربان دستت

البته محمد حسین عزیز منظورم رتبه های آخر قبولی این سه رشته هست
همش نه چون میدونم زیاده و زحمتتون میشه
خیلی متشکرم

واقعا کارنامه ی این سه رشته زیاده ... من پزشکی دارو یازی بالای 1000 رو فقط قرار دادم ... دندانپزشکی رو هم بالای 500 . اگر نیاز به رتبه های بهتر پذیرفته شده هم داشتید بگید تا در فرصت دیگری قرار بدم ...
در واقع این کارنامه ها آخرین پذیرفته شدگان سه رشته پزشکی ، دندان پزشکی و داروسازی هست در منطقه 1 .البته ادامه کارنامه ها رو می تونی در پست بعدی دانلود کنی .

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 07:18
ادامه کارنامه های پست قبل در ضمیمه این پست :

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 07:43
مهندسي راه آهن منطقه 1
در ضمن لطف كنيد بگيد براي مهندسي عمران علم و فرهنگ و مهندسي خودرو علم و صنعت چه رتبه اي مي خواهد . منطقه 1

متاسافانه هم کارنامه های مهندسی راه اهن منطقه 1 خیلی کمه (چندتایی هست که در ضمیمه پست قرار دادم ) .
هم اون دوتا رشته شهری که گفتید ،کارنامه هاش رو من هنوز پیدا نکردم پیدا نکردم ... در حال جستجو هستم .

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 08:21
مهندسي راه آهن منطقه 1

متاسافانه هم کارنامه های مهندسی راه اهن منطقه 1 خیلی کمه (چندتایی هست که در ضمیمه پست قرار دادم ) .
هم اون دوتا رشته شهری که گفتید ،کارنامه هاش رو من هنوز پیدا نکردم پیدا نکردم ... در حال جستجو هستم .

برای این رشته دانشگاه هایی که گفتید فقط این سه کارنامه در منطقه 1 موجود بود .

موفق باشید ... :46:

mohsen_blid
13-06-2010, 08:42
اقا محمد در رابطه با حقوق دانشگاه بین المللی که گفته بودم به نتیجه ای رسیدید

PEZESHKII
13-06-2010, 10:36
من با این درصدا کجاها میتوانم بیارم
جنس مرد
استان اصفهان
منطقه1

ادبیات 65
عربی 65
دینی 80
زبان75
زمین شناسی صفر
ریاضی30
زیست شناسی 55
فیزیک 30
شیمی 50

اگه بینشان پزشکی یا دندان یا دارو نبود به ریاضی و فیزیک هر کدام 5 درصد اضافه کنید.اگر باز هم نبود به زیست شناسی 5 درصد اضافه کنید.

واقعا لطف زیادی به بچه های اینجا دارید که بدون منت این کار را برامون انجام میدید

Mr.Unco
13-06-2010, 11:17
محمد حسین عزیز ازت متشکرم و امیدوارم امسال شریف قبول بشی.ان شا الله.
یه سوال ازت داشتم:
برای استفاده از خدمات گام آخر سایت گزینه 2 علاوه بر شماره شناسنامه چه چیزی نیاز هست؟
میخوام از یکی از دوستام شمارش را کش برم از خدماتش استفاده کنم!

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 13:23
اقا محمد در رابطه با حقوق دانشگاه بین المللی که گفته بودم به نتیجه ای رسیدید

محسن جان من هیچ کارنامه یا چیزی در این مورد ندیدم ... راستش فکر میکنم چون این موارد جزو موارد خاص هست نمیشه اینجوری در موردش اطلاعات کسب کرد . باید یه فرد متخصص باشه تا بتونه بهتون کمک کنه . مثل مشاورین و ... .

من با این درصدا کجاها میتوانم بیارم
جنس مرد
استان اصفهان
منطقه1

ادبیات 65
عربی 65
دینی 80
زبان75
زمین شناسی صفر
ریاضی30
زیست شناسی 55
فیزیک 30
شیمی 50

اگه بینشان پزشکی یا دندان یا دارو نبود به ریاضی و فیزیک هر کدام 5 درصد اضافه کنید.اگر باز هم نبود به زیست شناسی 5 درصد اضافه کنید.

واقعا لطف زیادی به بچه های اینجا دارید که بدون منت این کار را برامون انجام میدید

با توجه به درصد های اول که دادید نتیجه این شد :

حدود نمره اکتسابی : 9950

حدود رتبه اکتسابی : 1900-2000

رشته های پیشنهادی :

-------------------------------
اما به سه درس فوق 5 درصد اضافه کردم نتیجه این شد :

حدود نمره اکتسابی : 10130

حدود رتبه اکتسابی : 1500-1600

رشته های پیشنهادی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر پیشنهاد های اول فک کنم پزشکی و داروسازی نبود ... اما در دومی هست . اما دندانپزشکی نه . چون رتبه های بهتری می خواد .

salar_aziz
13-06-2010, 14:40
عربی که میگن خیلی تاثیر داره ... زبان هم همینطور ... بالاخره شما باید نگاه کنی بچه ها دیگر در کجا ضعف دارن تا بتونید اونجا خودتون رو جلو بکشید ... ولی ریاضی از همه مهمتره ... یه تغیر کوچیک در درصد اریاضی تغییر زیادی در رتبه داره . فیزیک هم همینطور . و خوب بستگی به دانش اموز داره ولی به نظر من قوی کردن خود در دروس ریاضی و فیزیک راحتتره (در زمان باقی مونده) تا دروس عمومی مثل زبان عربی و انگلیسی .

ببین دوست من من زباتنم خوبه(حدود 75 تا 80 میزنم) و عربی هم بین 35 نا 40 .
حالا می خواستم ببینم این زبان زیادتر منو از کسی که زبان زده مثلا 50 و عربی زده 60 جلو میندازه؟

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 15:01
ببین دوست من من زباتنم خوبه(حدود 75 تا 80 میزنم) و عربی هم بین 35 نا 40 .
حالا می خواستم ببینم این زبان زیادتر منو از کسی که زبان زده مثلا 50 و عربی زده 60 جلو میندازه؟
شما رشتتون چیه ؟؟ اگه بگید من تخیمن میزنم و براتون مقایسه میکنم ... همینطور سهمیه منطقتون رو بگید .

salar_aziz
13-06-2010, 15:07
شما رشتتون چیه ؟؟ اگه بگید من تخیمن میزنم و براتون مقایسه میکنم ... همینطور سهمیه منطقتون رو بگید .

منطقه2
ریاضی

setayesh_sh
13-06-2010, 15:18
برای اینکه رشته مامایی ساری بتونیم قبول شیم چه درصدایی لازمه بزنیم؟

MOHSEN_A1371
13-06-2010, 15:27
رشته تجربی
مرد
منطقه1
آذربایجان شرقی

ادبیات72
عربی72
دینی84
زبان80
زمین0
ریاضی45
زیست45
فیزیک45
شیمی 55

BossX
13-06-2010, 18:18
:40:
درصد ها **
** : واقعا این کارنامه عجیبه و باید گفت خوش به حاله منطقه 3 ای ها . دانشگاه امیرکبیر با این درصدا خیلیه والا .

بابا نمیشه که :31:
3 تا درس منفی زده =))
-29 یعنی خیلی غلط زده ...
واقعا همچین چیزی شدنیه؟

اگر بازم مکانیک امیرکبیر داشتی حتما بذار
تو صفحه های قبل مکانیک امیرکبیر داشتیم؟

BioHazard
13-06-2010, 18:56
سلام
اینو هم تخمین میزنید ، سراسری 86 ، منطقه 1:
ادبیات 58%
عربی : 53%
معارف 94%
زبان 54%
ریاضی 58%
فیزیک 42%
شیمی 60%

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 19:32
منطقه2
ریاضی
من برای مقایسه اینکارو کردم که به همه ی درس ها 5 درصد دادم بجز دورس عربی و زبان . یه بار عربی و زبان رو دادم 35 و 80 (اونطوری که شما می تونید بزنید) و یه بار هم دادم 60 و 50 (اونطوری که می خواستید مقایسه کنید که چقدر تفاوت رتبه ایجاد میشه ) ... نتیجه جالب بود . هر دو تخمین رتبه ی 2800-2900 رو تخمین میزنن . یعنی تقریبا تفاوتی نداره . :46:

برای اینکه رشته مامایی ساری بتونیم قبول شیم چه درصدایی لازمه بزنیم؟
شما سهمیه منطقه خودتون رو بفرمائید تا جستجو کنم ...

:40:
شما سهمیه منطقه چند هستید ؟ بفرمائید تا بین کارنامه ها جستجو کنم .
بابا نمیشه که :31:
3 تا درس منفی زده =))
-29 یعنی خیلی غلط زده ...
واقعا همچین چیزی شدنیه؟

اگر بازم مکانیک امیرکبیر داشتی حتما بذار
تو صفحه های قبل مکانیک امیرکبیر داشتیم؟

راستش من با نرم افزار همین کارنامرو تخمین زدم . با این تفاوت که چون نرم افزار عدد منفی قبول نمیکنه :31: من اون منفی ها رو صفر دادم . تخمین رتبه شده 1100 . خوب اینم منفی داره شده 1500 . زیاد غیر منطقی نیست . :46:

فکر کنم مکانیک امیرکبیر گذاشتم ... اما نه همه سهمیه ها . شما یه جستجو مختصر بین پستای من بکن اگه چیزی ندیدی بگو تا بزارم . چون خودم حصور ذهن ندارم زیاد . :31:

سلام
اینو هم تخمین میزنید ، سراسری 86 ، منطقه 1:
ادبیات 58%
عربی : 53%
معارف 94%
زبان 54%
ریاضی 58%
فیزیک 42%
شیمی 60%
راستش این نرم افزار تخمین گزینه 2 سال 88 رو ملاک قرار میده ... من با همین 88 زدم براتون :

حدود نمره اکتسابی : 10120

حدود رتبه اکتسابی : 1700-1800

رشته های پیشنهادی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید ... :10:

salar_aziz
13-06-2010, 19:55
من برای مقایسه اینکارو کردم که به همه ی درس ها 5 درصد دادم بجز دورس عربی و زبان . یه بار عربی و زبان رو دادم 35 و 80 (اونطوری که شما می تونید بزنید) و یه بار هم دادم 60 و 50 (اونطوری که می خواستید مقایسه کنید که چقدر تفاوت رتبه ایجاد میشه ) ... نتیجه جالب بود . هر دو تخمین رتبه ی 2800-2900 رو تخمین میزنن . یعنی تقریبا تفاوتی نداره . :46:

دمت گرم امیدوار شدم و ترسم به خاطر عربی از بین رفت.:46:
ولی با درصدای دیگه که گفتی زدی 5 2800 اومده؟!!! عجیبه.

BioHazard
13-06-2010, 20:16
واقعا دستت درد نکنه. واسه دوستم بود ، ازت تشکر کرد ، مخصوصا برای رشته های پیشنهادی

این درصدا رو هم تخمین میزنی ؟ برای سال 88 هست

ادبیات 77
عربی 0
معارف 74
زبان 80
ریاضی 70
فیزیک 71
شیمی 82

این رشته پیشنهادی رو هم بزاری ممنون میشم

شرمنده زحمت میدیم بهت

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 20:53
دمت گرم امیدوار شدم و ترسم به خاطر عربی از بین رفت.:46:
ولی با درصدای دیگه که گفتی زدی 5 2800 اومده؟!!! عجیبه.

خواهش میکنم ...

بله شد 2800 ... چرا عجیبه ؟؟ تقریبا همینه . اگه متوسط 70 هم بزنید باید زیر 1000 بیاد .

واقعا دستت درد نکنه. واسه دوستم بود ، ازت تشکر کرد ، مخصوصا برای رشته های پیشنهادی

این درصدا رو هم تخمین میزنی ؟ برای سال 88 هست

ادبیات 77
عربی 0
معارف 74
زبان 80
ریاضی 70
فیزیک 71
شیمی 82

این رشته پیشنهادی رو هم بزاری ممنون میشم

شرمنده زحمت میدیم بهت

خواهش میکنم ... لطف دارید ...

برای این درصد ها :

حدود نمره اکتسابی : 11060

حدود رتبه اکتسابی : 450-500

رشته های پیشنهادی :

MOHSEN_A1371
13-06-2010, 21:31
رشته تجربی
مرد
منطقه1
آذربایجان شرقی

ادبیات72
عربی72
دینی84
زبان80
زمین0
ریاضی45
زیست45
فیزیک45
شیمی 55
سوال ما کشک بود؟

Mohammad Hosseyn
13-06-2010, 23:39
سوال ما کشک بود؟

رشته تجربی
مرد
منطقه1
آذربایجان شرقی

ادبیات72
عربی72
دینی84
زبان80
زمین0
ریاضی45
زیست45
فیزیک45
شیمی 55

این چه حرفیه عزیز ... ما تا الان کی رو بی جواب گذاشتیم شما دومیش باشی ... فکر کنم پست شما تو لیست تائید بود و من قبل از تائید جواب ها رو داده بودم و ندیدم پستتون رو .

حدود نمره اکتسابی : 10280

حدود رتبه اکتسابی : 1300-1400

رشته های پیشنهادی رو از ضمیمه دانلود کنید .

---------------
یه نکته ... چرا اکثر بچه های تجربی زمین رو بخیالن ؟؟ من برای همین درصدهای آقای محسن زمین رو گذاشتم 70 رتبه شد 800 . حالا تعجب میکنم چرا اکثرا این درسو بیخیال میشن . یا درس سختیه !! یا واقعا فکر میکنن تاثیرش کمه . در حالی که درسی رو که بقیه کمتر میزنن اگه شما بالا بزنی به نفعتونه .

موفق باشید.

Majid_17_206
14-06-2010, 06:36
biohazard چرا عربی رو اصلا نمیزنی؟....8 تا سوال ترجمه اس که 4 یا 5 تا رو راحت میتونی بزنی ....سوال هایی مثل مفعول فیه مفعول مطلق و حال خیلی آسونه.....راحت میتونی درصدت رو تا 30 یا 40 برسونی...با همین درصدها هم یه تراز خوب میاری تو ی عربی چون خیلیها مثل شما کلا بی خیال عربی هستن

shabeashegha
14-06-2010, 09:42
یه نکته ... چرا اکثر بچه های تجربی زمین رو بخیالن ؟؟ من برای همین درصدهای آقای محسن زمین رو گذاشتم 70 رتبه شد 800 . حالا تعجب میکنم چرا اکثرا این درسو بیخیال میشن . یا درس سختیه !! یا واقعا فکر میکنن تاثیرش کمه . در حالی که درسی رو که بقیه کمتر میزنن اگه شما بالا بزنی به نفعتونه .

موفق باشید.
دقیقا حدس شما درسته . بچه های تجربی به چون بهشون گفتن ضریب زمین برای پزشکی و دندونپزشکی صفره فکر میکنن زدن و نزدنش یه نتیجه رو میده پس ترجیح میدن نزنن . جالبتر از اون اینه که هر سال فقط 1000 نفر وارد رشته های پزشکی و دندون میشن و در اصل برای بقیه بچه های تجربی زمین ضریب دار میشه:31:

BossX
14-06-2010, 09:55
راستش من با نرم افزار همین کارنامرو تخمین زدم . با این تفاوت که چون نرم افزار عدد منفی قبول نمیکنه :31: من اون منفی ها رو صفر دادم . تخمین رتبه شده 1100 . خوب اینم منفی داره شده 1500 . زیاد غیر منطقی نیست . :46:

فکر کنم مکانیک امیرکبیر گذاشتم ... اما نه همه سهمیه ها . شما یه جستجو مختصر بین پستای من بکن اگه چیزی ندیدی بگو تا بزارم . چون خودم حصور ذهن ندارم زیاد . :31:

آره رتبش همون میشه ولی با رتبه 1600 تو منطقه 3 اون رشته قبول شدن خیلی تعجب آوره
تو منطقه 1 هم با اون رتبه به زور قبول میشن
ولی حتما طرف منطقه 3 بوده بومی تهران بوده فرزند شهید و جانباز بود و یه 7-8 تا سهمیه دیگه هم داشته که اینو قبول شده:31:
به هر حال دستت درد نکنه اونو گذاشتی

در رابطه با مکانیک امیر کبیر هم گشتم نبود
اگه تونستی مکانیک تهران و امیرکبیر رو بخصوص برای منطقه 3 ، بگذاری ممنونت میشم

MOHSEN_A1371
14-06-2010, 10:08
این چه حرفیه عزیز ... ما تا الان کی رو بی جواب گذاشتیم شما دومیش باشی ... فکر کنم پست شما تو لیست تائید بود و من قبل از تائید جواب ها رو داده بودم و ندیدم پستتون رو .

حدود نمره اکتسابی : 10280

حدود رتبه اکتسابی : 1300-1400

رشته های پیشنهادی رو از ضمیمه دانلود کنید .

---------------

موفق باشید.
شرمنده داداش این طور صحبت کردم تصور کردم چون دیدی من عضو جدیدم پست دادم ودیگه این برا نمیام.باز هم عذر خواهی میکنم.
شرمنده میتونی اینا هم تخمین بزنی که چه رشته هامیارم؟شرمنده.

رشته تجربی
مرد
منطقه1
آذربایجان شرقی

ادبیات72
عربی72
دینی84
زبان80
زمین12
ریاضی30
زیست45
فیزیک30
شیمی 50

BioHazard
14-06-2010, 13:31
شرمنده داداش این طور صحبت کردم تصور کردم چون دیدی من عضو جدیدم پست دادم ودیگه این برا نمیام.باز هم عذر خواهی میکنم.
شرمنده میتونی اینا هم تخمین بزنی که چه رشته هامیارم؟شرمنده

ای بابا این چه حرفیه ، اگه به عضوای جدید رو بی محلی کنن ، باید بعد از یک ماه اینجارو گل گرفت که!!!!!

biohazard چرا عربی رو اصلا نمیزنی؟....8 تا سوال ترجمه اس که 4 یا 5 تا رو راحت میتونی بزنی ....سوال هایی مثل مفعول فیه مفعول مطلق و حال خیلی آسونه.....راحت میتونی درصدت رو تا 30 یا 40 برسونی...با همین درصدها هم یه تراز خوب میاری تو ی عربی چون خیلیها مثل شما کلا بی خیال عربی هستن

آره ، ولی خوب نمیفهمم ، تقریبا بیخیال شدم.!!!!!

djhamed70
14-06-2010, 19:49
منطقه 1 -تهران
ادبیات:56
عربی:43
معارف:69
زبان:62
شیمی:53

خیلی ممنون

sky man
14-06-2010, 19:51
سلام
میخواستم بدونم کامپیوتر فردوسی چه رتبه ای میخواد؟
ممنون

Mohammad Hosseyn
14-06-2010, 19:57
دقیقا حدس شما درسته . بچه های تجربی به چون بهشون گفتن ضریب زمین برای پزشکی و دندونپزشکی صفره فکر میکنن زدن و نزدنش یه نتیجه رو میده پس ترجیح میدن نزنن . جالبتر از اون اینه که هر سال فقط 1000 نفر وارد رشته های پزشکی و دندون میشن و در اصل برای بقیه بچه های تجربی زمین ضریب دار میشه:31:

حتی اگه ضریبش صفر هم باشه باز بالاخره روی رتبه در سهمیه تاثیر داره و همین تاثیرش باعث میشه تو انتخاب رشته اولویت پیدا بکنید .

آره رتبش همون میشه ولی با رتبه 1600 تو منطقه 3 اون رشته قبول شدن خیلی تعجب آوره
تو منطقه 1 هم با اون رتبه به زور قبول میشن
ولی حتما طرف منطقه 3 بوده بومی تهران بوده فرزند شهید و جانباز بود و یه 7-8 تا سهمیه دیگه هم داشته که اینو قبول شده:31:
به هر حال دستت درد نکنه اونو گذاشتی

در رابطه با مکانیک امیر کبیر هم گشتم نبود
اگه تونستی مکانیک تهران و امیرکبیر رو بخصوص برای منطقه 3 ، بگذاری ممنونت میشم

این کارنامه ی اصلی این فرد هست :

می بینید که اهل خراسان هم هست . احتمالا شبانه قبول شده ...

کلا کارنامه مکانیک امیرکبیر منطقه 3 کم قرار دادن ...

بجز اون یکی فقط اینو یافتم :

اگه از بقیه دانشگاه ها بخواید بیشتر هست .

شرمنده میتونی اینا هم تخمین بزنی که چه رشته هامیارم؟شرمنده.

رشته تجربی
مرد
منطقه1
آذربایجان شرقی

ادبیات72
عربی72
دینی84
زبان80
زمین12
ریاضی30
زیست45
فیزیک30
شیمی 50
خواهش میکنم دوست من ... اینجا فرقی نمیکنه کاربر تازه وارد باشید یا همکار ... همه سعی میکنم هر اطلاعاتی دارن در اختیار هم بزارن ... به انجمن هم خوش اومدید :46:

حدود نمره اکتسابی : 9990

حدود رتبه اکتسابی : 1800-1900

رشته های پیششنهادی :

Mohammad Hosseyn
14-06-2010, 20:02
منطقه 1 -تهران

خیلی ممنون
حدود نمره اکتسابی : 9280

حدود رتبه اکتسابی : 4500-4600

رشته های پیشنهادی رو از ضمیمه بگیرید .

یه پیشنهاد دارم ... اگه می تونی تو این چند هفته ریاضیت رو تقویت کن . اگه به 50 برسونیش رتبت 1500 پائینتر میاد .

موفق باشید ... :46:

مسلام
میخواستم بدونم کامپیوتر فردوسی چه رتبه ای میخواد؟
ممنون

سهیمه منطقه ی خودتون رو بفرمائید تا جستجو کنم ...

AmiIin
14-06-2010, 20:20
با سلام !

اینجا واسه دانشگاه ازاد هم تخمن رتبه صورت میگیره ؟

Mohammad Hosseyn
14-06-2010, 20:32
با سلام !

اینجا واسه دانشگاه ازاد هم تخمن رتبه صورت میگیره ؟
در سایت گزینه 2 که من از اونجا برای دوستان تخمین میزنم چنین امکانی نیست . یه جستجو کردم سایتی پیدا نکردم این امکان رو فراهم کنه ...

sky man
14-06-2010, 21:55
سهیمه منطقه ی خودتون رو بفرمائید تا جستجو کنم ...

منطقه 1
خیلی ممنون

saeedsamiri
14-06-2010, 23:03
سلام برای دوستم تخمین رتبه میزنید؟
رشته تجربی
منطقه1
استان خراسان رضوی
تمامی عمومی ها 75
ریاضی وفیزیک 20
زیست 48
شیمی 47
زمین 8
دست شما درد نکند:40::40:

sargaro
15-06-2010, 12:42
سلام عزيز اگه ميشه اينارم تخمين بزن ببين چي ميشه و احتمال قبولي كجاست ؟!!

ادبيات : 35
عربي : 15
ديني : 45
زبان : 15
رياضي : 5
فيزيك : 7
شيمي : 35
منطقه : 3
استان : خوزستان

ميدونم درصدام خيلي پايينه ! ولي خب دوست دارم بدونم :31:
راستي اين نرم افزاره گزينه دو سهميه فرزند جانباز هم داره ؟ اگه داره بزن سهميه فرزند جانباز 25 تا 49 درصد !

BossX
15-06-2010, 13:33
محمد حسین جان آقایی
می تونی ببینی 97 سهمیه منطقه 3 رشته ریاضی که میشه 1911 کشوری چی قبول شده؟
ممنون:40:

Mohammad Hosseyn
15-06-2010, 15:37
منطقه 1
خیلی ممنون

متاسفانه کارنامه ای که پذیرفته ی کامپیوتر فردوسی باشه نیافتم :41:

سلام برای دوستم تخمین رتبه میزنید؟
رشته تجربی
منطقه1
استان خراسان رضوی
تمامی عمومی ها 75
ریاضی وفیزیک 20
زیست 48
شیمی 47
زمین 8
دست شما درد نکند:40::40:
البته که میکنیم :31:

حدود نمره اکتسابی : 9700

حدود رتبه اکتسابی : 2500-2600

رشته های پیشنهادی :

سلام عزيز اگه ميشه اينارم تخمين بزن ببين چي ميشه و احتمال قبولي كجاست ؟!!

ديني : 45
زبان : 15
رياضي : 5

ميدونم درصدام خيلي پايينه ! ولي خب دوست دارم بدونم :31:
راستي اين نرم افزاره گزينه دو سهميه فرزند جانباز هم داره ؟ اگه داره بزن سهميه فرزند جانباز 25 تا 49 درصد !

دوست من برای تخمین سهمیه های جانبازان و ... رو نداره این نرم افزار ... بنابراین نمی دونم درسته که براتون تخمین بزنم یا نه .

دقیقا هم خبر ندارم کدوم سهمیه از مناطق نزدیکتره به سهمیه جانبازان . شاید منطقه 3 نزدیک ترین باشه . به هر حال اگه خواستید با منطقه 3 براتون تخمین بزنم . گرچه خودم فکر میکنم این کار درست نیست .

محمد حسین جان آقایی
می تونی ببینی 97 سهمیه منطقه 3 رشته ریاضی که میشه 1911 کشوری چی قبول شده؟
ممنون:40:
متاسفانه دقیقا این کارنامه وجود نداره تو آرشیو گزینه 2 . احتمالا باید برای یکی از دوستانتون باشه .
به هر حال رتبه های 98 و 94 که نزدیکترین بهش هستن وجود داره که هر دو پذیرفته ی مکانیک تهران هستن . حالا 97 رو الله و اعلم :31::46:.

sargaro
15-06-2010, 15:46
سلام همون منطقه 3 رو بزن

ممنون:11:

saeedsamiri
15-06-2010, 15:47
تشکر محمد حسین جون
میتونید یه بار دیگه تخمین رتبه بزنید با این درصدای زیر؟و همون شرایط
بیچاره اینو بهش بدم کلی ضد حال میخوره.چون داخلش پزشکی نیست :31:

رشته تجربی
منطقه1
استان خراسان رضوی
تمامی عمومی ها 75
ریاضی وفیزیک 30
زیست 48
شیمی 47
زمین 8

شرمنده به خدا

Amir_oscar
15-06-2010, 16:34
سلام
آقا محمد حسین، این رتبه های کارنامه ها به ترتیبن؟ اگه آره می تونی ببینی که کارنامه ی منطقه ی دو با رتبه ی 16179 توش هست؟ (دقیقا همین رتبه، چون صاحبش رو می شناسم و می خوام ببینم مال اون رو هم گذاشتن!)
سپاسگزار از لطفت.
درضمن فکر نمی کنی این همه کمکی که می کنی به خودت لطمه بزنه؟ وقتت رو نمی گیره این تاپیک؟

Mohammad Hosseyn
15-06-2010, 17:07
تشکر محمد حسین جون
میتونید یه بار دیگه تخمین رتبه بزنید با این درصدای زیر؟و همون شرایط
بیچاره اینو بهش بدم کلی ضد حال میخوره.چون داخلش پزشکی نیست :31:

رشته تجربی
منطقه1
استان خراسان رضوی
تمامی عمومی ها 75
ریاضی وفیزیک 30
زیست 48
شیمی 47
زمین 8

شرمنده به خدا

حدود نمره اکتسابی : 9920

حدود رتبه اکتسابی : 2000-2100

رشته های پیشنهادی :

دشمنت شرمنده ... :46:

سلام
آقا محمد حسین، این رتبه های کارنامه ها به ترتیبن؟ اگه آره می تونی ببینی که کارنامه ی منطقه ی دو با رتبه ی 16179 توش هست؟ (دقیقا همین رتبه، چون صاحبش رو می شناسم و می خوام ببینم مال اون رو هم گذاشتن!)
سپاسگزار از لطفت.
درضمن فکر نمی کنی این همه کمکی که می کنی به خودت لطمه بزنه؟ وقتت رو نمی گیره این تاپیک؟
بله به ترتیب دسته بندی شدن ...

رتبه های بالاتر از 10000 کارنامه های خیلی کمه ... بالای 15000 هم فقط چهار پنجتا هست . این رتبه هم بینش نیست . رتبه های زیر 5000 ممکنه بشه شانسی پیدا کرد . :46:

راستش بالاخره بی تاثیر هم نیست . من دیدم اینترنت که میام ... حالا چه بهتر مفید باشم این اواخر و به کنکوری ها کمک کنم . برای هر سری پاسخ گویی هم حداکثر 30 دقیقه وقتم گرفته میشه ... اونم چیزی نیست و تقدیمش میکنیم به کنکوری ها . از همگی هم درخواست میکنیم دعا کنن ما هم نتیجه مطلوبی در کنکور بگیریم :46:
الانم وقت خوندن که نیست ... تست های جامع میزنم و وقت زیاد کم نمیارم .
موفق باشید ...

BossX
15-06-2010, 17:19
متاسفانه دقیقا این کارنامه وجود نداره تو آرشیو گزینه 2 . احتمالا باید برای یکی از دوستانتون باشه .
به هر حال رتبه های 98 و 94 که نزدیکترین بهش هستن وجود داره که هر دو پذیرفته ی مکانیک تهران هستن . حالا 97 رو الله و اعلم :31::46:.
سلام و خیلی مممنون بابت جواب هایی که میدن
یه درخواست دیگه هم داشتم اینو بگی میرم تا بعد کنکور دیگه نمیام(شرمنده این همه زحمتت دادم)
اگه 98 کارنامه و 94 منطقه 3 رو بگذاری ممنون میشم
مکانیک تهران منطقه 3 داشتی بازم بذار

خیلیییی ممنون
(بازم شرمنده)

*Necromancer
15-06-2010, 17:24
پرسشی که اینجا هست اینه که تو صفحه اول چرا پست ای در مورد رتبه های هنر وجود نداره؟

Mohammad Hosseyn
15-06-2010, 19:46
سلام و خیلی مممنون بابت جواب هایی که میدن
یه درخواست دیگه هم داشتم اینو بگی میرم تا بعد کنکور دیگه نمیام(شرمنده این همه زحمتت دادم)
اگه 98 کارنامه و 94 منطقه 3 رو بگذاری ممنون میشم
مکانیک تهران منطقه 3 داشتی بازم بذار

خیلیییی ممنون
(بازم شرمنده)
خواهش میکنم ...
می تونید اون دوتا کارنامه رو از ضمیمه دانلود کنید ... جالبه که از مکانیک تهران ، منطقه 3 فقط همین دو کارنامه قرار داده شده بود .

بازم دشمنت شرمنده :31: ... :46:

پرسشی که اینجا هست اینه که تو صفحه اول چرا پست ای در مورد رتبه های هنر وجود نداره؟

راستش کارنامه هنر در سایت گزینه 2 که من کارنامه ها رو از اونجا میزارم قرار داده نشده . جز یک سری کارنامه که عمومی هست و قبلا هم یکی از دوستان گفته بود که من لینکش رو قرار دادم .
اینم لینک کارنامه های هنر :

اگر بود که من حتما میزاشتم برای استفاده ی دوستان .

موفق باشید ...:10:

BossX
15-06-2010, 20:30
داش ممدحسین خیلی دمت گرم.
شانسم که نداریم :D
به هر حال خیلی خیلی ممنون:40:

sargaro
15-06-2010, 20:57
سلام محمد حسين عزيز ! اگه ميشه همون سهميه منطقه 3 رو بزن !

بازم درصدامو ميزنم :

معارف : 40
زبان : 12
رياضي : 4

:11:

Mr Unknown
16-06-2010, 08:53
سلام دوست عزیز
اگه مشکلی نیست اینا رو هم تخمین بزن با رشته های پیشنهادی
منطقه 2-کرج
ادبیات:50
معارف:50
فیزیک:25
شیمی:15
ممنون

saeed.korn
16-06-2010, 10:23
محمد حسین جان برای مهندسی شهرسازی فردوسی مشهد حدودا چه رتبه هایی میخاد؟ مثلا بین 6000 تا9000 میشه؟

djhamed70
16-06-2010, 21:51
منطقه 1 -تهران

خیلی ممنون

حدود نمره اکتسابی : 9280

حدود رتبه اکتسابی : 4500-4600

رشته های پیشنهادی رو از ضمیمه بگیرید .

یه پیشنهاد دارم ... اگه می تونی تو این چند هفته ریاضیت رو تقویت کن . اگه به 50 برسونیش رتبت 1500 پائینتر میاد .

موفق باشید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره الان تمرکزم توی ریاضی و عربی هستش اون درصد ها هم 15 درصد بالا پایین میشه ضمنا کامپیوتر و چند را رشته دیگه توی این رتبه بگذار ضمنا اون فایلی که ضمیمه کردی mht هست پسوندش نمی تونم بازش کنم

yenoghteyee
16-06-2010, 22:12
سلام:18:
لطفا کمکم کنید تا از استرس نمردم!
به نظرتون با این درصدا می‌تونم ادبیات یا علوم سیاسی یا فلسفه یا کتابداری دانشگاه تهران قبول شم؟ از منطقه‌ی دو هستم و شرط معدل بهم تعلق نمی‌گیره.

زبان و ادبيات فارسي 60

زبان عربي 4/29

فرهنگ و معارف اسلامي 44

زبان انگليسي 4/9

رياضي 7/11

اقتصاد 8/57

زبان و ادبيات فارسي 8/77

زبان عربي 40

تاريخ و جغرافيا 3/22

علوم اجتماعي 75

فلسفه و منطق 4/53

روانشناسي 7/81

BossX
17-06-2010, 13:03
سلام
من بازم اومدم:19: ولی این بار برا خودم نیست (فقط یکیش ماله خودمه)
اگه میشه منطقه 3 مهندسی عمران دانشگاه شهید رجایی تهران + مکانیک تهران منطقه 1 رو در بیارید ممنون میشم:40:

SAYVY
17-06-2010, 15:56
باسلام نیاز به نتایج کنکورسراسری88دارم.اسامی پزیرفته شدگان دانشگاه مارلیک نوشهر مقطع کاربردی رشته خدمات مسافرتی و جهانگردی بامشخصات

Mohammad Hosseyn
17-06-2010, 17:17
سلام محمد حسين عزيز ! اگه ميشه همون سهميه منطقه 3 رو بزن !

بازم درصدامو ميزنم :

معارف : 40
زبان : 12

:11:

حدود نمره اکتسابی : 6540

حدود رتبه اکتسابی : 13000-13500

رشته های پیشنهادی :

سلام دوست عزیز
اگه مشکلی نیست اینا رو هم تخمین بزن با رشته های پیشنهادی
منطقه 2-کرج
معارف:50
فیزیک:25
ممنون

حدود نمره اکتسابی : 8060

حدود رتبه اکتسابی : 12000-12500

رشته های پیشنهادی :

سلام:18:
لطفا کمکم کنید تا از استرس نمردم!
به نظرتون با این درصدا می‌تونم ادبیات یا علوم سیاسی یا فلسفه یا کتابداری دانشگاه تهران قبول شم؟ از منطقه‌ی دو هستم و شرط معدل بهم تعلق نمی‌گیره.

زبان و ادبيات فارسي 60

زبان عربي 4/29

فرهنگ و معارف اسلامي 44

زبان انگليسي 4/9

رياضي 7/11

اقتصاد 8/57

زبان و ادبيات فارسي 8/77

زبان عربي 40

تاريخ و جغرافيا 3/22

علوم اجتماعي 75

فلسفه و منطق 4/53

روانشناسي 7/81

تخمین رتبه ی شما این هست :

حدود نمره اکتسابی : 9690

حدود رتبه اکتسابی : 1400-1500

حالا شما جنسیت و محل اقامتت رو بگو تا من رشته های پیشنهادیت رو بهت بدم ... اگه کمکت نکرد بین کارنامه ها جستجو کنم ...

آره الان تمرکزم توی ریاضی و عربی هستش اون درصد ها هم 15 درصد بالا پایین میشه ضمنا کامپیوتر و چند را رشته دیگه توی این رتبه بگذار ضمنا اون فایلی که ضمیمه کردی mht هست پسوندش نمی تونم بازش کنم

اون فایل رو باید با اینترنت اکسپلورر یا اپرا باز کنی . با بقیه مرورگر ها نمیشه ... فرمت پی دی اف کارنامه شما :

Mohammad Hosseyn
17-06-2010, 17:19
دوستانی که در مورد کارنامه های پذیرفته شدگان درخواست داشتن ... چون یکم سرم شلوغ شده و آزمونام فشردست کمتر وقت میکنم بیام ... در اولین فرصت جستجو میکنم ...

موفق باشید ...

yenoghteyee
17-06-2010, 17:42

حالا شما جنسیت و محل اقامتت رو بگو تا من رشته های پیشنهادیت رو بهت بدم ... اگه کمکت نکرد بین کارنامه ها جستجو کنم ...

جنسیتم زن و محل اقامتم هم قزوینه. :45:

djhamed70
17-06-2010, 19:54
کاردانی علم و صنعت چه رتبه ای می خواد؟

komeil812
18-06-2010, 06:20
سلام.ميشه اين درصدارو تخمين بزني تو منطقه 3
ادبيات 60
دين و زندگي 60
عربي55
زبان 70
رياضي 40
فيزيك 50
شيمي 50
ميتونم با اين درصدا برق رشت قبول شم؟
يه كارنامه هم از قبولي برق رشت واسم بذار ..لطفا
ممنونم.
ممنون

komeil812
18-06-2010, 06:26
سلام.ميشه اين درصدارو تخمين بزنيد؟منطقه 3
ادبيات 60
دين و زندگي 60
عربي 50
انگليسي 70
رياضي 40
فيزيك 55
شيمي 50
ميشه با اين درصدا برق رشت قبول شد؟
لطفا يه كارنامه از قبولي 88 بزق و مكانيك رشت هم بذاريد...................ممنون

hamidak
18-06-2010, 11:37
سلام محمد حسین جان ، خسته نباشی بابت این همه تلاشت . برات آرزوی موفقیت دارم .
آقا من تو بازه ی رتبه های قلمچی تو سال 87 با 2600-2700 هم قبولی تو معماری تهران و علم و صنعت دیدم ولی با کارنامه هایی که شما زحمت کشیدی به نظر میاد باید تو رنج 1000 تای اول باشیم . نظرت چیه ؟
یعنی تو سال 88 اینقد متقاضی معماری زیاد شده ؟ ممنون اگه راهنماییم کنی .

salar_aziz
18-06-2010, 13:58
سلام دوستان
لطفا درصدهای منم واسه 86 داخل تخمین بزنید
ادب 43
عرب 15 (!!!)
دینی 46
زبان 80
ریاضی 19
فیزیک 22
شیمی 36

یه سوال:
تو تاپیک کنکور 89 با کانون تخمین می زدند و نسبت به سختی و آسونی آزمون اون سال تخمین می زد ولی حالا شما مثه اینکه زحمتشو با گزینه 2 می کشی؟ اینم نسبت به اون سال رتبه می ده یا نسبت به سال 88 ؟ اگه نسبت به پارسال می ده یکی از دوستان لطف کنه با نرم افزار کانون هم بزنه ببینیم چی میشه.
ممنونم

vahid-p
18-06-2010, 14:03
لطفا تخمین رتبه با این درصدا برای آزمون 86 داخل - منطقه 3

ادبیات 41
عربی 47
دینی 55
زبان 79
ریاضی 46
فیزیک 57
شیمی 56

farshad6990
18-06-2010, 15:09
سلام لطف كنيد رشته هاي پيشنهادي گزينه 2 رو براي رتبه ي بين 8000 تا 10000 منطقه 1 بگذاريد.
در ضمن ساكن تهران هستم.

BossX
18-06-2010, 18:42
سلام دوستان
لطفا درصدهای منم واسه 86 داخل تخمین بزنید
ادب 43
عرب 15 (!!!)
دینی 46
زبان 80
ریاضی 19
فیزیک 22
شیمی 36

یه سوال:
تو تاپیک کنکور 89 با کانون تخمین می زدند و نسبت به سختی و آسونی آزمون اون سال تخمین می زد ولی حالا شما مثه اینکه زحمتشو با گزینه 2 می کشی؟ اینم نسبت به اون سال رتبه می ده یا نسبت به سال 88 ؟ اگه نسبت به پارسال می ده یکی از دوستان لطف کنه با نرم افزار کانون هم بزنه ببینیم چی میشه.
ممنونم

تخمین کانون:
منطقه1:
2000-21000
منطقه2:
21000-22000
منطقه3:
7000-75000

لطفا تخمین رتبه با این درصدا برای آزمون 86 داخل - منطقه 3

ادبیات 41
عربی 47
دینی 55
زبان 79
ریاضی 46
فیزیک 57
شیمی 56

منطقه3:
800 - 900

کانون بر اساس هر سال مشخص میکنه

Mr Unknown
18-06-2010, 20:01
سلام
این برا یکی از دوستامه
اگه ممکنه تخمین رتبه و رشته های پیشنهادی
دینی:50
عربی:60
زبان:75
خیلی ممنون

farshad6990
18-06-2010, 20:16
سلام لطفا رتبه و رشته هاي پيشنهادي را بفرماييد.

ادبيات 32
عربي 32
معارف 20
زبان 20
رياضي 35
فيزيك 50
شيمي 55
منطقه 1 / مرد / ساكن تهران

yenoghteyee
18-06-2010, 23:26
پس چرا جوابم رو نمی‌دین؟ :41:

Mohammad Hosseyn
19-06-2010, 19:02

جنسیتم زن و محل اقامتم هم قزوینه. :45:
رشته های پیشنهادی :

سلام.ميشه اين درصدارو تخمين بزني تو منطقه 3
ادبيات 60
دين و زندگي 60
عربي55
زبان 70
رياضي 40
فيزيك 50
شيمي 50
ميتونم با اين درصدا برق رشت قبول شم؟
يه كارنامه هم از قبولي برق رشت واسم بذار ..لطفا
ممنونم.
ممنون

حدود نمره اکتسابی : 9510

حدود رتبه اکتسابی : 550-600

تو منطقه سه تا رتبه 1000 پذیرفته شده ی رشته ی برق من دیده بودم ... احتمالا برق رشت هم میشه قبول شد . شما محل اقامتت رو بگو تا رشته های پیشنهادی رو بگم بهتون .

سلام محمد حسین جان ، خسته نباشی بابت این همه تلاشت . برات آرزوی موفقیت دارم .
آقا من تو بازه ی رتبه های قلمچی تو سال 87 با 2600-2700 هم قبولی تو معماری تهران و علم و صنعت دیدم ولی با کارنامه هایی که شما زحمت کشیدی به نظر میاد باید تو رنج 1000 تای اول باشیم . نظرت چیه ؟
یعنی تو سال 88 اینقد متقاضی معماری زیاد شده ؟ ممنون اگه راهنماییم کنی .

نه معمولا اینقدر تفاوت نیست . کارنامه های گزینه دو در بعضی رشته شهر ها ناقصه و نمیشه ازش نتیجه ای گرفت . مثلا همین معماری علم و صنعت جزو رشته هایی بود که کارنامه کم داشت . زیاد از این لحاظ نمیشه به این کارنامه ها اعتماد کرد.

سلام
این برا یکی از دوستامه
اگه ممکنه تخمین رتبه و رشته های پیشنهادی
خیلی ممنون

حدود نمره اکتسابی : 8360

حدود رتبه اکتسابی : 9400-9600

رشته های پیشنهادی :

ادبيات 32
عربي 32
معارف 20
زبان 20
رياضي 35
فيزيك 50
شيمي 55

حدود نمره اکتسابی : 8660

حدود رتبه اکتسابی : 8000-8200

رشته های پیشنهادی :

yenoghteyee
19-06-2010, 19:52
این فایلا رو چه جوری باید باز کرد؟ مگه پی‌دی‌اف نیستن؟ اصلا باز نمی‌شن!!!

Mr Unknown
19-06-2010, 19:54
ممنون
فقط یه سوال

حدود نمره اکتسابی : 8360

حدود رتبه اکتسابی : 9400-9600

=====
حدود نمره اکتسابی : 8790

حدود رتبه اکتسابی : 6000-6200این همه اختلاف فقط به خاطر کم بودن در صد شیمیه؟

farshad6990
19-06-2010, 20:28

ادبيات20
عربي20
معارف 20
زبان 20
رياضي 35
فيزيك 50
شيمي 55

mohsen_blid
19-06-2010, 20:43
اقا یه سوال داشتم
تو این کارنامه ها
این نمراتی که مال دروس هست خام هست یا نه
معدل هم توش تاثیر داده شده؟

یعنی اینی که 50 درصد ادبیات زده یعنی با 15 درصد معدلش تاثیر داده شده یا نه؟

yenoghteyee
20-06-2010, 06:06
مرسی محمدحسین جان!
فایل رو باز کردم.
البته توش ادبیات دانشگاه تهران نبود. حدود رتبه واسه قبولی ادبیات دانشگاه تهران رو می‌دونی؟ :20:

mohsen_blid
20-06-2010, 08:55
محمد جان یه زحمت دارم برات
رتبه قبولی در علوم ازمایشگاهی و دامپزشکی قزوین چند میشه
اونا رو میخوام

در ضمن بیوتکنولوژی چه رتبه ای میخواد مهم

بعد این انتخاب رشته ها که برای بچه ها میزنی سایت خاصی هست یا یک نرم افزاه؟
کجا میشه گیرش اورد

BossX
20-06-2010, 12:21
سلام محمد جان اگه میشه پیشنهادیی ها اینا رو بگو:
88 داخل کشور:
ادبیات : 50
عربی: 62
دینی :73
زبان 86
ریاضی 45
فیزیک 49
شیمی 51
اطلاعات دیگه هم خصوصی برات فرستادم:11:

shabeashegha
21-06-2010, 12:16
سلام محمد حسین جان.
وقت کردی واسه منم یه تخمین رتبه و رشته های احتمالی قبولی رو بی زحمت بذار. پیشاپیش ازت ممنون ترجیحا دارو و دندون رو فقط بذار (امیدوارم با این درصدا بشه این دو رشته رو قبول شد:46:)
ادبیات: 50
عربی: 70
زبان: 60
دین: 70
زمین:50
ریاضی: 50
زیست: 80
شیمی: 80
فیزیک: 60
منطقه دو/ پسر

farshad6990
21-06-2010, 13:24
آقا خسته نباشيد لطفا رتبه و رشته هاي پيشنهادي اينارو هم بفرماييد.
ادبيات32
عربي20
معارف 0
زبان 20
رياضي 35
فيزيك 50
شيمي 50

nikbonyad
22-06-2010, 11:39
سلام . توروخدا رتبه ی تخمینی من رو هم بگین .
زن . منطقه 1.انسانی.
ادبیات 78
عربی 85
معارف78
زبان 85
ادبیات اختصاصی 90
عربی اختصاصی 90
ریاضی 60
اقتصاد 85
تاریخ و جغرافی 70
علوم اجتماعی 85
فلسفه 89
روانشناسی 85

shahrzadb71
23-06-2010, 16:34
سلام
مي تونم خواهش كنم كه رتبه ي من رو هم تخمين بزنيد
زن-تهران-منطقه 1- معدل كتبي 18/5
ادبيات:70
عربي:60
زبان:60
رياضيات:30
فيزيك:30
شيمي:45
ممنون

shahrzadb71
23-06-2010, 16:37
سلامممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممم

salar_aziz
24-06-2010, 20:13
سلام دوستان امروز 87 و 88 داخل رو صبح و عصر برگزار کردم تخمین بزنید لطفا:
سراسری 87

ادب 30
عرب 40
دینی 46
زبان 52 (:41:)

ریاضی 30
فیزیک 23
شیمی 33

سراسری 88

ادب 32
عرب 30
دینی 36
زبان 90
ریاضی 20
فیزیک 36
شیمی 42

لطف کنین زودتر تخمین بزنید ممنونم.

pedramch
24-06-2010, 20:26
کنکور 87:

منطقه 1 : بین 15000 تا 16000
منطقه 2 : بین 15000 تا 16000
منطقه 3 : بین 4200 تا 4800

کنکور 88:

منطقه 1 : بین 11000 تا 12000
منطقه 2 : بین 10000 تا 11000
منطقه 3 : بین 3200 تا 3400

ممنون/:5:

salar_aziz
24-06-2010, 21:31
کنکور 87:

منطقه 1 : بین 15000 تا 16000
منطقه 2 : بین 15000 تا 16000
منطقه 3 : بین 4200 تا 4800

کنکور 88:

منطقه 1 : بین 11000 تا 12000
منطقه 2 : بین 10000 تا 11000
منطقه 3 : بین 3200 تا 3400

ممنون/:5:

آقا دمت گرم.
میشه لطف کنی 87 رو هم با زبان 90 بزنی؟
ممنون

Mohammad Hosseyn
24-06-2010, 21:33

ادبيات20
عربي20
معارف 20
زبان 20
رياضي 35
فيزيك 50
شيمي 55

حدود نمره اکتسابی : 8440

رشته ها :

سلام محمد جان اگه میشه پیشنهادیی ها اینا رو بگو:
88 داخل کشور:
ادبیات : 50
عربی: 62
دینی :73
زبان 86
ریاضی 45
فیزیک 49
شیمی 51
اطلاعات دیگه هم خصوصی برات فرستادم:11:

حدود نمره اکتسابی : 9600

حدود رتبه اکتسابی : 500-550

رشته ها :

سلام محمد حسین جان.
وقت کردی واسه منم یه تخمین رتبه و رشته های احتمالی قبولی رو بی زحمت بذار. پیشاپیش ازت ممنون ترجیحا دارو و دندون رو فقط بذار (امیدوارم با این درصدا بشه این دو رشته رو قبول شد:46:)
ادبیات: 50
عربی: 70
زبان: 60
دین: 70
زمین:50
ریاضی: 50
زیست: 80
شیمی: 80
فیزیک: 60
منطقه دو/ پسر

حدود نمره اکتسابی : 11720

حدود رتبه اکتسابی : 125-150

برای رشته های پذیرفته شده محل اقامت رو بگید ... اگر هم قبلا در پستی دیگر گفتید شرمنده من یادم نمیاد .

آقا خسته نباشيد لطفا رتبه و رشته هاي پيشنهادي اينارو هم بفرماييد.
ادبيات32
عربي20
معارف 0
زبان 20
رياضي 35
فيزيك 50
شيمي 50

حدود نمره اکتسابی : 8350

حدود رتبه اکتسابی : 10000-10500

رشته :

سلام . توروخدا رتبه ی تخمینی من رو هم بگین .
زن . منطقه 1.انسانی.
ادبیات 78
عربی 85
معارف78
زبان 85
ادبیات اختصاصی 90
عربی اختصاصی 90
ریاضی 60
اقتصاد 85
تاریخ و جغرافی 70
علوم اجتماعی 85
فلسفه 89
روانشناسی 85

حدود نمره اکتسابی : 11900

حدود رتبه اکتسابی : 50-60

اگه رشته های پیشنهادی رو هم میخواید محل اقامت رو بفرمائید

سلام
مي تونم خواهش كنم كه رتبه ي من رو هم تخمين بزنيد
زن-تهران-منطقه 1- معدل كتبي 18/5
ادبيات:70
عربي:60
زبان:60
رياضيات:30
فيزيك:30
شيمي:45
ممنون

سلامممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممم
سلام ! :31:

حدود نمره اکتسابی : 9130

رشته ها :

موفق باشید ... :10:

shabeashegha
25-06-2010, 12:09
حدود نمره اکتسابی : 8440

رشته ها :

حدود نمره اکتسابی : 9600

حدود رتبه اکتسابی : 500-550

رشته ها :

حدود نمره اکتسابی : 11720

حدود رتبه اکتسابی : 125-150

برای رشته های پذیرفته شده محل اقامت رو بگید ... اگر هم قبلا در پستی دیگر گفتید شرمنده من یادم نمیاد .

حدود نمره اکتسابی : 8350

حدود رتبه اکتسابی : 10000-10500

رشته :

حدود نمره اکتسابی : 11900

حدود رتبه اکتسابی : 50-60

اگه رشته های پیشنهادی رو هم میخواید محل اقامت رو بفرمائید

رشته ها :

موفق باشید ... :10:
نه محمد حسین جان نگفتم. محل اقامتو بزن قم. چون توی ثبت نام کنکورم قم زدم (البته چند ساله تهرانیم)

Mohammad Hosseyn
25-06-2010, 20:02
نه محمد حسین جان نگفتم. محل اقامتو بزن قم. چون توی ثبت نام کنکورم قم زدم (البته چند ساله تهرانیم)
حدود نمره اکتسابی : 11460

حدود رتبه اکتسابی : 250-300

در پست قبلی من درصدهای عربی و زبان و زندگی رو بجای هم زدم ، بخاطر اینکه به ترتیب نگذاشته بودین ... حالا با اون درصد ها رتبه درست 300 شده . جالب هم شد ... نشون میده زبان تاثیر بهتری داره تا دین و زندگی . :46:

رشته ها :

mohsen_blid
25-06-2010, 21:20
حسین جان یه زحمتی برای من میکشی
امار من رو هم در بیار بخصوص رشته ها رو
افت داشتم شدید
درصدا به صورت میانگینه
ادبیات 50
عربی 0
دینی 80
انگلیسی 80
زمین 55
ریاضی 60
زیست 75
فیزیک 50
شیمی 70

قزوین

Mohammad Hosseyn
25-06-2010, 21:38
حسین جان یه زحمتی برای من میکشی
امار من رو هم در بیار بخصوص رشته ها رو
افت داشتم شدید
درصدا به صورت میانگینه
ادبیات 50
عربی 0
دینی 80
انگلیسی 80
زمین 55
ریاضی 60
زیست 75
فیزیک 50
شیمی 70

قزوین
حدود نمره اکتسابی : 11230

رشته ها رو هم از ضمیمه بگیر ... اولین رشته پیشنهادی هم دندان پزشکی قزوین بوده فکر کنم ... نا امید نشو :46:

mohsen_blid
26-06-2010, 06:07
حدود نمره اکتسابی : 11230

رشته ها رو هم از ضمیمه بگیر ... اولین رشته پیشنهادی هم دندان پزشکی قزوین بوده فکر کنم ... نا امید نشو :46:

محمد جان
ببخشیدا شرمنده
ولی درصدها رو درست زدی بابت هر درس
اخه شک کردم یک سایتی هست تو اون زدم زد 900 تا 1000
زهرم ریخت

در رابطه با قزوین
اخه ببخشید چرا پزشکی قزوین نداره؟

یه سوال
دامپزشکی روزانه نیست؟
و بیتوکنولوژی تهران چه رتبه ای میخواد

بازم شرمنده
ممنون بابت وقتی که میزاری برام

shahrzadb71
26-06-2010, 12:21

رشته ها :

موفق باشید ... :10:[/QUOTE]

يك دنيا ممنون لطف خيلي بزرگي كرديد:11:

mehdi_mh71
26-06-2010, 23:57
ادبیات:65/عربی:72/دینی:72/زبان75/زمین:5/ریاضی:35/زیست:55/فیزیک:30/شیمی:50

جنس مذکر/استان خراسان رضوی منطقه1

یک سوال:رشته هایی که احتمال قبولی میده بر اساس اولویته یا تمام رشته هایی که زده احتمال قبولیشون هست؟؟

خیللللللللللللللی تشکر دارم.جناب محمد حسین.

Mohammad Hosseyn
27-06-2010, 01:18
محمد جان
ببخشیدا شرمنده
ولی درصدها رو درست زدی بابت هر درس
اخه شک کردم یک سایتی هست تو اون زدم زد 900 تا 1000
زهرم ریخت

در رابطه با قزوین
اخه ببخشید چرا پزشکی قزوین نداره؟

یه سوال
دامپزشکی روزانه نیست؟
و بیتوکنولوژی تهران چه رتبه ای میخواد

بازم شرمنده
ممنون بابت وقتی که میزاری برام

محسن جان ... اینم صفحه تخمین رتبه خودت نگاه کن ف اشتباهی بود بگو .

بعد من فکر کنم با اونهمه پزشکی و دندونپزشکی با این رتبه ، دیگه پزشکی قزوین قبول شدنش ممکن باشه . متاسفانه چون نزدیک کنکوره و من وقت زیادی ندارم برای نت نمی تونم مثل قبل بین کارنامه ها جستجو کنم . سوالت رو یادت باشه بعد کنکور اگه دسترسی داشتم اینکارو برات میکنم .

در ضمن تا اونجا که من تست کردم تخمین زننده ی سایت گزینه دو بسیار دقیقه و حتی تا رتبه های 100000 رو هم با دقت زیاد تخمین میزنه . شکی در درست بودنش نیست . :46:

رشته ها :

يك دنيا ممنون لطف خيلي بزرگي كرديد:11:[/QUOTE]
خواهش میکنم ... موفق باشید ...

mohsen_blid
27-06-2010, 06:12
سالاری محمد جان
اوکی بعد کنکور انشالله مزاحمت میشم
یک سوال
این تخمین رتبه گزینه دو چجوری چطور میشه بهش دسترسی پیدا کرد
سایت هست نرم افزاره چیه؟

hamidak
27-06-2010, 10:38
محمد حسین جان یه زحمت برات داشتم :

منطقه 1 - تبریز - مرد

ادبیات : 65
عربی : 80
دینی : 63
زبان 75

ریاضی : 50
فیزیک : 49

بعد رو تخمین رتبه گزینه دو چه قدر میشه حساب کرد ؟ چون با قلمچی خیلی اختلاف داره .
ممنونم

BioHazard
27-06-2010, 11:42
آقایی سلام
این 2 سری رو واسم تخمین میزنی

سری اول :
ادبیات 61
عربی 28
معارف 53
زبان 94
ریاضی 44
فیزیک 54
شیمی 68

سری دوم
عمومی ها مثل قبل
ریاضی 60
فیزیک 70
شیمی 80

مرسی

nikbonyad
27-06-2010, 13:48
سلام . مرسی که جواب دادین . من تو تهران زندگی می کنم . شما نمره مرا 11900 و رتبه ام را بین 50-60 تخمین زدید . اگه مشکلی پیش نیاد و حدودا همین رتبه را کسب کنم به نظر شما رشته ی ادبیات عرب واسه ادامه تحصیل خوبه ؟ آخه همه می گن با این درس می خوای عربی بخونی ؟:41:

Mohammad Hosseyn
27-06-2010, 14:13
سالاری محمد جان
اوکی بعد کنکور انشالله مزاحمت میشم
یک سوال
این تخمین رتبه گزینه دو چجوری چطور میشه بهش دسترسی پیدا کرد
سایت هست نرم افزاره چیه؟

این تخمین رتبه جزو خدماتیه که گزینه 2 به شرکت کنندگان در طرح مرو آخر میده . روی سایتش هست . منم چون شرکت کرده بودم دسترسی دارم و اینکارو برای کسانی که شرکت نکردن در این طرح انجام میدم در تاپیک :46:

محمد حسین جان یه زحمت برات داشتم :

منطقه 1 - تبریز - مرد

ادبیات : 65
زبان 75

ریاضی : 50
فیزیک : 49

بعد رو تخمین رتبه گزینه دو چه قدر میشه حساب کرد ؟ چون با قلمچی خیلی اختلاف داره .
ممنونم

حدود نمره اکتسابی : 9910

حدود رتبه اکتسابی : 2300-2400

رشته های پیشنهادی :

من چندین بار تخمین رتبه رو با کارنامه های واقعی مقایسه کردم ... کمترین اختلاف ممکن رو داره و واقعا دقیقه . حتی انتخاب رشته های پیشنهادی هم دقیق انجام میده . توضیحش رو در انتهای اون صفحه ی رشته های پیشنهادی که بهتون میدم می تونید بخونید .

آقایی سلام
این 2 سری رو واسم تخمین میزنی

سری اول :
ادبیات 61
عربی 28
معارف 53
زبان 94
ریاضی 44
فیزیک 54
شیمی 68

سری دوم
عمومی ها مثل قبل
ریاضی 60
فیزیک 70
شیمی 80

مرسی

من این تخمین ها رو براتون منطقه 1 زدم . چون تهرانی هستید . اگه منطقه 1 نیستید بگید تا دوباره تخمین بزنم .
سری اول :

حدود نمره اکتسابی : 9990

حدود رتبه اکتسابی : 2100-2200

رشته ها :

--------------
سری دوم :

حدود نمره اکتسابی : 10730

حدود رتبه اکتسابی : 750-800

رشته ها :

mohsen_blid
27-06-2010, 15:32
سلام محمد جان
دو نفر از دوستانم خواستند امارشون رو بزارم تا رتبشون رو دربیاری اگر زحمتی نیست این دو نفر رو کارشون رو ردیف کن

اسم علی
منطقه 2
ادبیات 45
دینی 70
انگلیسی 70
زمین 40
ریاضی 30
زیست 75
فیزیک 0
شیمی 65

در ضمن میخواد بدونه میتونه رشته علوم ازمایشگاهی قزوین قبول بشه

اسم مسعود
منطقه 2
ادبیات 35
دینی 75
انگلیسی 75
زمین 10
ریاضی 35
زیست 60
فیزیک 30
شیمی 50

شرمندتم
رشته پیشنهادی رو هم ممنون میشم

BioHazard
27-06-2010, 15:49
آقایی دیدم دکمه تشکر جواب نمیده ، گفتم اسپم بدم و بگم مرسی. کار خوبی کردی که تهران زدی (البته منطقه 5 شهرداری هستم و منطقه 1 آموزشی:دی)

راستی این تخمین رتبه و رشته پیشنهادی چقدر دقیقه ؟
برای منی که میخوام برم نرم افزار ، اون سری اول خیلی بهم روحیه داد.

yenoghteyee
28-06-2010, 07:35
اگه ممکنه رتبه‌ و رشته‌های پیشنهادی این درصدا رو بگید.

ادبیات عمومی: 3/61
عربی عمومی: 48
دینی:3/81
زبان: 3/45
ریاضی: 8
اقتصاد: 1/91
ادبیات اختصاصی: 80
عربی اختصاصی: 3/28
تاریخ و جغرافیا: 1/31
علوم اجتماعی: 6/77
فلسفه و منطق: 6/54
روانشناسی: 6/61

و این:
ادبیات عمومی: 3/85
عربی عمومی: 6/30
دینی: 6/66
زبان: 3/37
ریاضی: 3/28
اقتصاد: 6/66
ادبیات اختصاصی: 6/86
عربی اختصاصی: 6/31
تاریخ و جغرافیا: 3/8
علوم اجتماعی:1/66
فلسفه و منطق: 7/27
روانشناسی: 64
منطقه‌ی دو, قزوین, بدون احتساب تاثیر معدل

nikbonyad
28-06-2010, 16:05
من محل اقامتم تهرانه . رتبه م رو 50-60 تخمین زدید با نمره 11900. میشه رشته های پیشنهادی رو هم بذارین ؟ ایشالله خدا خیرتون بده.

Mohammad Hosseyn
28-06-2010, 23:06
سلام محمد جان
دو نفر از دوستانم خواستند امارشون رو بزارم تا رتبشون رو دربیاری اگر زحمتی نیست این دو نفر رو کارشون رو ردیف کن

اسم علی
منطقه 2
ادبیات 45
دینی 70
انگلیسی 70
زمین 40
ریاضی 30
زیست 75
فیزیک 0
شیمی 65

در ضمن میخواد بدونه میتونه رشته علوم ازمایشگاهی قزوین قبول بشه

اسم مسعود
منطقه 2
ادبیات 35
دینی 75
انگلیسی 75
زمین 10
ریاضی 35
زیست 60
فیزیک 30
شیمی 50

شرمندتم
رشته پیشنهادی رو هم ممنون میشم

محسن جان اینا درصدهای عربیشو ننوشتی ... :31:

محل اقامت هم قزوین هست دیگه ؟

آقایی دیدم دکمه تشکر جواب نمیده ، گفتم اسپم بدم و بگم مرسی. کار خوبی کردی که تهران زدی (البته منطقه 5 شهرداری هستم و منطقه 1 آموزشی:دی)

راستی این تخمین رتبه و رشته پیشنهادی چقدر دقیقه ؟
برای منی که میخوام برم نرم افزار ، اون سری اول خیلی بهم روحیه داد.

تخمین رتبه دقتش بسیار بالا هست و خطاش خیلی کمه (با کارنامه های واقعی سال 88 تست کردم) ... انتخاب رشته هم که در اون ضفحه رشته های پیشنهادی توضیح داده ... اونم میشه بهش اعتماد کرد . چون از روی کارنامه های پارسال انتخاب میکنن نه اینکه حدس بزنن . :46::46:

اگه ممکنه رتبه‌ و رشته‌های پیشنهادی این درصدا رو بگید.

ادبیات عمومی: 3/61
عربی عمومی: 48
دینی:3/81
زبان: 3/45
ریاضی: 8
اقتصاد: 1/91
ادبیات اختصاصی: 80
عربی اختصاصی: 3/28
تاریخ و جغرافیا: 1/31
علوم اجتماعی: 6/77
فلسفه و منطق: 6/54
روانشناسی: 6/61

و این:
ادبیات عمومی: 3/85
عربی عمومی: 6/30
دینی: 6/66
زبان: 3/37
ریاضی: 3/28
اقتصاد: 6/66
ادبیات اختصاصی: 6/86
عربی اختصاصی: 6/31
تاریخ و جغرافیا: 3/8
علوم اجتماعی:1/66
فلسفه و منطق: 7/27
روانشناسی: 64
منطقه‌ی دو, قزوین, بدون احتساب تاثیر معدل

مورد اول :

حدود نمره اکتسابی : 9980

حدود رتبه اکتسابی : 950-1000

رشته ها :

-----------

مورد دوم :

حدود نمره اکتسابی : 9810

حدود رتبه اکتسابی : 1200-1300

رشته ها :

من محل اقامتم تهرانه . رتبه م رو 50-60 تخمین زدید با نمره 11900. میشه رشته های پیشنهادی رو هم بذارین ؟ ایشالله خدا خیرتون بده.

بفرمائید :

ramin 69
29-06-2010, 00:05
با سلام

اگر امکان داره دو سری درصدای زیر رو یه تخمین بزنید . ممنون. (منطقه 1)
اول:
ادبیات 45
عربی 60
دینی 58
زبان 65
ریاضی 45
فیزیک 59
شیمی 40

دوم:
ادبیات 58
عربی 78
دینی 65
زبان 89
ریاضی 60
فیزیک 71
شیمی 59

رشته هایی که قبول میشه رو هم بگین بی زحمت.

mohsen_blid
29-06-2010, 07:08
اره محمد جان
اینا هم مثل من زیاد با عربی حال نمیکنن
اخه هر سه تامون عربی افتاده ایم

هر دوتاشون از دوستان دبیرستان هستند
منتظر تخمین هستم
مرسی

yenoghteyee
29-06-2010, 07:29
ممنون محمدحسین.

mehdi_mh71
29-06-2010, 08:40

یک سوال:رشته هایی که احتمال قبولی میده بر اساس اولویته یا تمام رشته هایی که زده احتمال قبولیشون هست؟؟

آقای محمد حسین مثل این که این سوال را ندیدید
لطف می کنید رشته های پیشنهادی را بدید؟

Mohammad Hosseyn
29-06-2010, 08:52
با سلام

اگر امکان داره دو سری درصدای زیر رو یه تخمین بزنید . ممنون. (منطقه 1)
اول:
ادبیات 45
عربی 60
دینی 58
زبان 65
ریاضی 45
فیزیک 59
شیمی 40

دوم:
ادبیات 58
عربی 78
دینی 65
زبان 89
ریاضی 60
فیزیک 71
شیمی 59

رشته هایی که قبول میشه رو هم بگین بی زحمت.

اول :

حدود نمره اکتسابی : 9400

حدود رتبه اکتسابی : 4000-4100

رشته ها :

---------------

دوم :

حدود نمره اکتسابی : 10580

حدود رتبه اکتسابی : 950-1000

رشته ها :

اره محمد جان
اینا هم مثل من زیاد با عربی حال نمیکنن
اخه هر سه تامون عربی افتاده ایم

هر دوتاشون از دوستان دبیرستان هستند
منتظر تخمین هستم
مرسی
باشه محسن جان ... من عربی رو میزنم 0 درصد . ولی هرچی هم ضعیف باشین 10 درصد رو میتونین بزنین . دوتا معنی بزنی میشه 8 درصد . :46:

مورد اول (علی) :

حدود نمره اکتسابی : 9840

حدود رتبه اکتسابی : 3300-3400

رشته ها :

----------
مورد دوم (مسعود) :

حدود نمره اکتسابی : 9460

حدود رتبه اکتسابی : 5000-5200

رشته ها :

ممنون محمدحسین.

خواهش میکنم ... موفق باشید :20::46:

mehdi_mh71
29-06-2010, 12:23
آقای محمد حسین رشته های پیشنهادی را به من نمی گویید؟؟؟

hamidak
29-06-2010, 17:14
محمد حسین جان آخرین زحمت :10: ( منطقه 1 - مرد - تبریز )

ادبی : 68
عربی : 47
دینی : 48
زبان : 89

ریاضی : 54
فیزیک : 39

---------------------------------------------------

ادبی : 72
زبان : 80

ریاضی : 55
فیزیک : 55
شیمی : 50

Mohammad Hosseyn
30-06-2010, 10:41

حدود نمره اکتسابی : 9980

حدود رتبه اکتسابی : 1800-1900

رشته های :

نمی دونم بر اساس الویت هست یا نه ... فکر نکنم اینطور باشه ... ولی می دونم که احتمال قبولی همشون هست . البته هرچی رتبه پائینتر باشه دقیقتر رشته ها رو پیشنهاد میده . مثلا زیر 6000 رشته ها رو خوب پیش بینی میکنه . چون کارنامه های بیشتری در اختیار دارن در این حدود رتبه ها .

محمد حسین جان آخرین زحمت :10: ( منطقه 1 - مرد - تبریز )

ادبی : 68
عربی : 47
دینی : 48
زبان : 89

ریاضی : 54
فیزیک : 39

سلام ...

حدود نمره اکتسابی : 9520

حدود رتبه اکتسابی : 3500-3600

رشته ها :

ادبی : 72
زبان : 80

ریاضی : 55
فیزیک : 55
شیمی : 50

حدود نمره اکتسابی : 10190

حدود رتبه اکتسابی : 1600-1700

رشته ها :

Mohammad Hosseyn
30-06-2010, 10:43
حدود 20 ساعت به شروع کنکور های سراسری وقت مونده ... خوشحال شدم در این مدت کمکی کردم به دوستان .

نمی دونم بعد از کنکور دسترسی داریم به گزینه دو یا نه . اگه دسترسی بود حتما بازم به درخواست ها پاسخ خواهم داد .

آروزی موفقیت برای تمام کنکوری های 89 . :10:

hamidak
30-06-2010, 16:25
حدود 20 ساعت به شروع کنکور های سراسری وقت مونده ... خوشحال شدم در این مدت کمکی کردم به دوستان .

نمی دونم بعد از کنکور دسترسی داریم به گزینه دو یا نه . اگه دسترسی بود حتما بازم به درخواست ها پاسخ خواهم داد .

آروزی موفقیت برای تمام کنکوری های 89 . :10:
واقعا ممنون محمد حسین جان دلم نیومد به یه دکمه تشکر بسنده کنم . خیلی زحمت کشیدی . امیدوارم فردا با آرامش و موفقیت از جلسه بیای بیرون و دو ماه دیگه یه شیرینی توپ بدی . :20::46:
امیدوارم همه موفق باشن:10:

yenoghteyee
30-06-2010, 17:21
به کنکور انسانی دو روز مونده. :41: یکی بهم حرفای امیدوارکننده بزنه.

yenoghteyee
01-07-2010, 06:19
:40:الان بچه‌های ریاضی دارن کنکور می‌دن. واسشون آرزوی موفقیت می‌کنم.

Extreme-Forces
02-07-2010, 15:59
سلام.من صنایع تکنولوژی صنعتی تهران جنوب زدم ازاد رو . تقریبا چه درصد هایی لازم داره؟

mohsen_blid
02-07-2010, 18:28
سلام محمد جان
خوبی اقا
هنوز سایت اجازه انتخاب رشته رو میده
یه زحمت برامون بکشی
اوضاعم بریخته

ehsan_
02-07-2010, 22:12
سلام
من کنکور 90 دی هستم :31:

به شدت به دندان پزشکی علاقه دارم...به طوری که هیچ رشته دیگه اصلا نمی تونه کوچکترین انگیزه ای در من ایجاد کنه

با توجه به اینکه اصفهان هستم....اصفهان قبول بشم هم خیلی خوبه اگه تهران شد چه بهترولی اگه نشد هیچ مشکلی نیست

با توجه به بومی سازی و اینکه رقابت 90 از 88 شدیدتر خواهد بود

با توجه به رقابت شدیدتر 90 بگید ک هم یک کارنامه 88 بزارین و بگین چه رتبه ای در سهمینه و کشور باید بیارم

یک توضیح کوچولو در مورد ویژگیهای هر سهمیه نسبت به بقیه هم بگید ممنون

Mohammad Hosseyn
03-07-2010, 12:20
سلام.من صنایع تکنولوژی صنعتی تهران جنوب زدم ازاد رو . تقریبا چه درصد هایی لازم داره؟

آزاد رو من خبری ندارم در مورد نحوه قبول شدن و اینا . :41:

سلام محمد جان
خوبی اقا
هنوز سایت اجازه انتخاب رشته رو میده
یه زحمت برامون بکشی
اوضاعم بریخته

فعلا که دسترسی وجود داره ... شما درخواست هایی که داری رو یکبار دیگه بزار من بررسی کنم . :46:

سلام
من کنکور 90 دی هستم :31:

به شدت به دندان پزشکی علاقه دارم...به طوری که هیچ رشته دیگه اصلا نمی تونه کوچکترین انگیزه ای در من ایجاد کنه

با توجه به اینکه اصفهان هستم....اصفهان قبول بشم هم خیلی خوبه اگه تهران شد چه بهترولی اگه نشد هیچ مشکلی نیست

با توجه به بومی سازی و اینکه رقابت 90 از 88 شدیدتر خواهد بود

با توجه به رقابت شدیدتر 90 بگید ک هم یک کارنامه 88 بزارین و بگین چه رتبه ای در سهمینه و کشور باید بیارم

یک توضیح کوچولو در مورد ویژگیهای هر سهمیه نسبت به بقیه هم بگید ممنون
خوب شما منطقه چند هستید ؟ تا من براتون کارنامه های اون منطقه رو ببینم . رقابت هم هر سال زیاد تفاوتی نداره .

فرق منطقه ها هم مثل بقیه سهمیه هاست دیگه . مناطق محرمتر (3) با درصد های کمتر رتبه بهتری در سهمیه بدست میارن . البته از اونور هم در انتخاب رشته بیشتر دانشگاه های ومی پذیرفته میشن . زیاد دقیق از سازوکارش با خبر نیستم . زیاد هم اهمیت نداره . :46:

BossX
03-07-2010, 18:31
سلام ممد حسین جان
ما هم بالاخره کنکور دادیم اگه میشه اینا رو رشته هاش رو بگو:
ادب:56
عربی: 75
دینی : 72
زبان : 90
ریاضی : 35
فیزیک : 60
شیمی 72
البته درصد نگرفتم چون پاسخ خارج کشور نمیاد رو سایت روی تجربه ی آزمون های قبلی گفتم !
جنس ، محل و اینا رو هم که میدونی:31:
دمت گرم

Amirdb
03-07-2010, 18:36
محمد حسین جان اگه برای رشته زبان هم تخمین داره میتونی این درصدا رو برام تخمین بزنی؟؟
اگه میتونی رشته های پیشنهادی هم بدی خیلی ممنون میشم.
دمت گرم.
منطقه 1/استان فارس/پسر
ادبیات 49
عربی 38
دینی 86
زبان عمومی:92
زبان تخصصی:73

Mohammad Hosseyn
03-07-2010, 19:16
شرمنده همه دوستان شدم ... چند ساعت پیش دسترسی ما رو به سایت بستن ... دیگه من به نرم افزار تخمین رتبه گزینه دو که خیلی دقیق بود دسترسی ندارم ...

دوستان میتونن به سایت زیر رجوع کنن برای تخمین :

daneshpazhohan.ir

اما زیاد دقیق نیست . زیاد بهش اعتماد نکنید .

BossX
03-07-2010, 23:30
شرمنده همه دوستان شدم ... چند ساعت پیش دسترسی ما رو به سایت بستن ... دیگه من به نرم افزار تخمین رتبه گزینه دو که خیلی دقیق بود دسترسی ندارم ...
جدا خیلی نامردن.... این گزینه دو مثل اینکه فقط به پول اهمیت میده
الان که همه میخوان برن تخمین بزنن و انتخاب رشته کنن میاد میبنده!
متاسفم براشون:41:

w0rm
04-07-2010, 07:59
جدا خیلی نامردن.... این گزینه دو مثل اینکه فقط به پول اهمیت میده
الان که همه میخوان برن تخمین بزنن و انتخاب رشته کنن میاد میبنده!
متاسفم براشون:41:

موافقم ،

puyaran
04-07-2010, 12:11
محمد حسین عزیز!! چقدر تو با معرفتی....:40:
من امسال کنکور دادم و ساکن اصفهان هستم. منطقه 1
می دونی کنکور امسال سخت بود, اینجوری که حساب کردم درصدهای عمومیم بین 60 تا 80 میشه و فیزیک و شیمیم 51 درصد ولی ریاضیم پایین شده. 30 درصد.
می خواستم برای بدونم شانس قبولی برای مهندسی پزشکی امیر کبیر دارم یا نه. اصلا مهندسی پزشکی امیر کبیر حدودا چه رتبه ای می خواد.

ازت خیلی خیلی ممنونم.:20::40:

Mohammad Hosseyn
04-07-2010, 12:50
محمد حسین عزیز!! چقدر تو با معرفتی....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من امسال کنکور دادم و ساکن اصفهان هستم. منطقه 1
می دونی کنکور امسال سخت بود, اینجوری که حساب کردم درصدهای عمومیم بین 60 تا 80 میشه و فیزیک و شیمیم 51 درصد ولی ریاضیم پایین شده. 30 درصد.
می خواستم برای بدونم شانس قبولی برای مهندسی پزشکی امیر کبیر دارم یا نه. اصلا مهندسی پزشکی امیر کبیر حدودا چه رتبه ای می خواد.

ازت خیلی خیلی ممنونم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطف داری ... خواهش میکنم .

راستش در منطقه یک با این درصدها نباید زیاد هم رتبت بد بشه . من در منطقه 1 کارنامه مهندسی پزشکی امیرکبیر ندیدم زیاد . ولی در منطقه 2 یه کارنامه هست با رتبه 5900 و درصدهای کمتر از شما که پذیرفته این رشته ده . من خودم احتمال میدم که شما بتونید قبول بشد . ولی نه صد درصد . بستگی به رتبه ای بدست میاورید و انتخاب بقیه هم داره ... هر سال بچه های بیشتری این رشته رو می شناسن و رتبه ی پذیرشش هم پائینتر میره .

ehsan_
04-07-2010, 14:08
آزاد رو من خبری ندارم در مورد نحوه قبول شدن و اینا . :41:

فعلا که دسترسی وجود داره ... شما درخواست هایی که داری رو یکبار دیگه بزار من بررسی کنم . :46:

خوب شما منطقه چند هستید ؟ تا من براتون کارنامه های اون منطقه رو ببینم . رقابت هم هر سال زیاد تفاوتی نداره .

فرق منطقه ها هم مثل بقیه سهمیه هاست دیگه . مناطق محرمتر (3) با درصد های کمتر رتبه بهتری در سهمیه بدست میارن . البته از اونور هم در انتخاب رشته بیشتر دانشگاه های ومی پذیرفته میشن . زیاد دقیق از سازوکارش با خبر نیستم . زیاد هم اهمیت نداره . :46:

منطقه یکم داداش

Mohammad Hosseyn
04-07-2010, 14:24
منطقه یکم داداش
متاسفانه دسترسیم قطع شده احسان جان ... نمی تونوم دیگه وارد بخش کارنامه های گزینه 2 بشم تا کمکت کنم ... شرمنده .

mohammadds
05-07-2010, 10:59
سلام به همه
کسی اگه میتونه کرک برنامه های انتخاب رشته مثل گزینشگر یا شریف پیدا کنه البته 89

ehsan_
05-07-2010, 16:24
متاسفانه دسترسیم قطع شده احسان جان ... نمی تونوم دیگه وارد بخش کارنامه های گزینه 2 بشم تا کمکت کنم ... شرمنده .

داداش میشه لینکش رو بدی من هر روز جک کنم تا ببینم کی باز میشه ؟:11:

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:22 PM ----------

به نظر شما رابت هر سال فرق چندانی نداره ؟

اما ظاهرا تجربی ها که کمتر ریاضی بودن امسال بیشتر تعداد ریاضیها شدن (اخه مگه تجربی چقدر جا داره که این همه ریختن تجربی ؟)

Mohammad Hosseyn
05-07-2010, 18:17
داداش میشه لینکش رو بدی من هر روز جک کنم تا ببینم کی باز میشه ؟:11:

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:22 PM ----------

به نظر شما رابت هر سال فرق چندانی نداره ؟

اما ظاهرا تجربی ها که کمتر ریاضی بودن امسال بیشتر تعداد ریاضیها شدن (اخه مگه تجربی چقدر جا داره که این همه ریختن تجربی ؟)
دسترسی برای همیشه قطع شده ... اصلا بخش کاربری شرکت کنندگان در طرح مرور آخر بسته شده ... تا سال دیگه که یکی دیگر از دوستان در این طرح شرکت کنه و مثل من حال کمک کردن به کنکوری ها رو داشته باشه !! :46:

این زیاد و کم شدن چندان تاثیری نداره . چون جامعه آماری که بالا باشه ، تغییرات نا محسوس میشه .

shabeashegha
07-07-2010, 18:56
دسترسی برای همیشه قطع شده ... اصلا بخش کاربری شرکت کنندگان در طرح مرور آخر بسته شده ... تا سال دیگه که یکی دیگر از دوستان در این طرح شرکت کنه و مثل من حال کمک کردن به کنکوری ها رو داشته باشه !! :46:

این زیاد و کم شدن چندان تاثیری نداره . چون جامعه آماری که بالا باشه ، تغییرات نا محسوس میشه .
محمد حسین جان حیفم اومد قبل از اینکه این تاپیک بسته شه یه دست مریزاد بهت نگم واقعا سنگ تموم گذاشتی توی اوج رقابت کنکور به رقیبات کمک کردی و وقت گذاشتی . مطمئن باش خدا یه جا کمکت میکنه ایشالا توی همین کنکور باشه کمکش

Mohammad Hosseyn
07-07-2010, 21:04
محمد حسین جان حیفم اومد قبل از اینکه این تاپیک بسته شه یه دست مریزاد بهت نگم واقعا سنگ تموم گذاشتی توی اوج رقابت کنکور به رقیبات کمک کردی و وقت گذاشتی . مطمئن باش خدا یه جا کمکت میکنه ایشالا توی همین کنکور باشه کمکش
لطف دارید عزیز ... :10:
من کوچیک همه ی کنکوری ها هستم ... کاری نکردم که نیاز به این همه تشکر باشه . امیدوارم همگی موفق بوده باشیم و نتایجمون راضی کننده باشه .

موفق باشید ... :11:

Lady Negar
07-07-2010, 22:52
منطقه 1

رتبه : 5215 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي عمران دانشگاه كاشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 5862 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي معدن دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 2

رتبه : 5203 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي شيمي دانشگاه تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 5976 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي كامپيوتر دانشگاه مازندران -بابلسر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===========

منطقه 3

رتبه : 5225 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي معماري دانشگاه شهيدباهنر-كرمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رتبه : 5856 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رشته پذیرفته شده : مهندسي دريا دانشگاه خليج فارس -بوشهر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ببينيد من خودم 5000 منطقه 3 سال 88 بودم و بايد بگم اتفاقا دقيقا معماري باهنركرمانو زدم و درنيومدم.نميدونم ديگه.و اضافه كنم كه اتفاقا اينكه منطقه 3 باشي كاملا يه امتياز منفيه.حالا جدا از اينكه سهميه تهران و شهراي بزرگو نداري.و اين در حاليه كه شرايط خوبي نداريم از موسسات آزمون آزمايشي گرفته تا دبيراي مدرسه زمين تا آسمون با اين شماها فرق داريم.اينو وقتي رفتم دانشگاه و هم اتاقيم كه از تهران اومده بود فهميدم.

mohammadds
13-07-2010, 19:48
سلام
کسی جایی سراغ نداره برنامه گزینشگر کرک کنه؟؟

lmohsen
15-07-2010, 01:51
سلام:
دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید.
با چه رتبه ای تو منطقه 2 میشه داروسازی . پزشکی و دندونپزشکی دانشگاه بین و المللی کیش قبول شد؟؟؟>
ممنون میشم راهنماییم کنید.
پیشاپیش از کمکتون ممنونم.:11:

ehsan_manu
16-07-2010, 17:26
سلام
ادبيات : 48
عربي : 27
ديني : 57
زبان : 61
فيزيك : 19
شيمي : 32
منطقه : 2
استان : قزوین

خیلی ممنون می شم اگه واسم تخمین بزنین

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:23 PM ----------

راستی اینم منحصرا زبان
ادبیات=24
عربی=15
دینی=56
زبان=41
زبان اختصاصی=32.8
منطقه=2
استان=قزوین

mohammadds
17-07-2010, 10:52
سلام
ادبيات : 48
عربي : 27
ديني : 57
زبان : 61
فيزيك : 19
شيمي : 32
منطقه : 2
استان : قزوین

خیلی ممنون می شم اگه واسم تخمین بزنین

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:23 PM ----------

راستی اینم منحصرا زبان
ادبیات=24
عربی=15
دینی=56
زبان=41
زبان اختصاصی=32.8
منطقه=2
استان=قزوین

قلمچی:
اولی :بین 18 و 19 هزار
دومی:بین 13 و14 هزار

mashaheeer
17-07-2010, 16:29
سلام
ادبیات:32
عربی:30
دینی: 40
زبان :32
ریاضی :7
فیزیک :5
شیمی 40
منطقه دو
ممنون میشم اینم تخمین بزنید.:11:
راستی این رتبه ای که گفتید،کشوریه یا منطقه؟

مهندس ah
17-07-2010, 20:26
سلام من تازه عضو شدم تو کنکور 89 درصدام اینه ادبیات 20 عربی36 دینی3/25 زبان4 فیزیک22/2 ریاضی69/9 شیمی3/33 خواهش می کنم رتبه را بهم بگو

mohammadds
18-07-2010, 10:17
منطقه دوست عزیز.سال 88
امسال که خیلی سختر بود...

22 تا 23 هزار(mashaheer)
11 تا 12 هزار(مهندس ah)

cheshmak71
18-07-2010, 19:01
سلام .من رشتم انسانیه ومنطقه دو هستم. معدل کتبیم هم 19.82 هست امکان داره رتبمو تو سراسری وازاد با این در صدها تخمین بزنین ! سراسری ادب عمومی 50 عربی عمومی 61.2 معارف 62.2 زبان 40 ریاضی 25 اقتصاد 50 ادب تخصصی 56.6 عربی تخصصی 81.1 تاریخ وجغ 51.1 علوم اجتماعی 76.6 فلسفه ومنطق 61.1 روانشناسی 73.3 درصدای ازاد مجموعه سه ادب عمومی 100 عربی عمومی 100 معارف 86.6 زبان 66.6 تاریخ وجغ 93.3 علوم اجتماعی 73.3 فلسفه 91.1 روانشناسی 91.1 ادب تخصصی 86.6 عربی تخصصی 86.6 امکان داره دانشگاه ازاد 1 تا 3 کشوری شوم؟:46::31:

a-alone
19-07-2010, 13:40
سلام من مهندس ah هستم وچون رمزم را فراموش کردم با یه ایمیل دیگه ثبت نام کردم منطقه دو هستم فکر کنم اشتباه برام تخمین زدید راستی کسی میدونه چجوری میتونم خودم اسم رمزم را که فراموش کردم به کار بندازم رمزایی که انجمن بهم میده منا وارد نمیکنه و اشتباهه می خوام با ایمیل و اسم خودم وارد بشم خواهش می کنم کمک کنید

mohammadds
19-07-2010, 18:55
سلام من مهندس ah هستم وچون رمزم را فراموش کردم با یه ایمیل دیگه ثبت نام کردم منطقه دو هستم فکر کنم اشتباه برام تخمین زدید راستی کسی میدونه چجوری میتونم خودم اسم رمزم را که فراموش کردم به کار بندازم رمزایی که انجمن بهم میده منا وارد نمیکنه و اشتباهه می خوام با ایمیل و اسم خودم وارد بشم خواهش می کنم کمک کنید

با برنامه کانون زدم(شما نگفته بودی منطقه 2.این مال منطقه 1 بود)

به اینجا 1 سر بزن جواب دادم بهتون

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

سلام .من رشتم انسانیه ومنطقه دو هستم. معدل کتبیم هم 19.82 هست امکان داره رتبمو تو سراسری وازاد با این در صدها تخمین بزنین ! سراسری ادب عمومی 50 عربی عمومی 61.2 معارف 62.2 زبان 40 ریاضی 25 اقتصاد 50 ادب تخصصی 56.6 عربی تخصصی 81.1 تاریخ وجغ 51.1 علوم اجتماعی 76.6 فلسفه ومنطق 61.1 روانشناسی 73.3 درصدای ازاد مجموعه سه ادب عمومی 100 عربی عمومی 100 معارف 86.6 زبان 66.6 تاریخ وجغ 93.3 علوم اجتماعی 73.3 فلسفه 91.1 روانشناسی 91.1 ادب تخصصی 86.6 عربی تخصصی 86.6 امکان داره دانشگاه ازاد 1 تا 3 کشوری شوم؟:46::31:

این سایت فقط ریاضی و تجربی...
با قلمجی زدم :بین 700 تا 800 منطقه 2
درست یا غلط بودنش با خداست....

a-alone
21-07-2010, 14:35
خیلی ممنون mohammadds اون سوالما راجع به انجمن نمیتونی جواب بدی اگه کسی میدونه خواهش میکنم کمک کنه خود انجمن رمز برا ایمیلم میده ولی وقتی رمزشا میدم وارد نمیشم دوست دارم با اسم کاربری خودم وارد بشم!!!!

cheshmak71
22-07-2010, 10:33
خیلی ممنونم ازاینکه رتبمو تخمین زدین ! امیدوارم موفق باشید!

djhamed70
27-07-2010, 14:19
سلام دوستان اینم برام تخمین بزنید(سراسری)
ادبیات:65
معارف:71
زبان:56
ریاضی:8
فیزیک:20
شیمی:33
------------------
دوستان برای آزاد هم می تونید با توجه به نتایج سالهای قبل تخمین تراز بزنید؟
اینم درصدها (آزاد):
ادبیات:85
عربی:75
زبان:65
ریاضی:5
فیزیک:48

ضمنا یک سوال حیاتی داشتم برای انتخاب رشته های دانشگاه امام حسین باید حتما تیک دانشگاه امام حسین رو می زدم یا نه؟

arsalne
27-07-2010, 16:26
سلام دوستان اینم برام تخمین بزنید(سراسری)
ادبیات:65
زبان:56
ریاضی:8
فیزیک:20
شیمی:33
------------------
دوستان برای آزاد هم می تونید با توجه به نتایج سالهای قبل تخمین تراز بزنید؟
اینم درصدها (آزاد):
ادبیات:85
عربی:75
زبان:65
ریاضی:5
فیزیک:48

ضمنا یک سوال حیاتی داشتم برای انتخاب رشته های دانشگاه امام حسین باید حتما تیک دانشگاه امام حسین رو می زدم یا نه؟
برنامه قلم چی :منطقه ی 1: 13000تا14000 2:همینطور 3: 4200 تا 4400
خودم میگم چون کنکور امسال عموم اسون و خصوص سخت بود 1: 1000 تا11000 2:همینطور 3: 3000 تا 3500
الته من خودم به تخمین رتبه قبل از کنکور زیاد معتقد نیسم ولی گفتیم اینجا یک پست بذاریم.
در مورد کنکور ازاد هم اینکه فک کنم ترازتون بالای 5700 باشه.
امام حسین هم پارسال که میشد موقع انتخاب رشته اینکارو کرد ولی امسال رو نمیدونم.ولی یادت باشه تحقیق کن در مورد این دانشگاه.

M A M M U T
27-07-2010, 17:08
آقا من یه سوال کلی دارم.
اگه رتبم زیر 1000 بشه در منطقه 2 چند درصد ممکنه تهران قبول شم؟

akbari15
27-07-2010, 17:56
سلام

اگر ممکنه برای زبان اختصاصی تخمین بزنید :

منطقه 1 :

ادبیات : 32
عربی : 32
معارف : 27
زبان عمومی : 84
زبان اختصاصی : 52

arsalne
28-07-2010, 01:07