PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اختراعات و ايده هاي من روي 405

ehsan_wwe
03-06-2010, 10:47
خوب كلا من آدميم كه تو هر وسيلم كلي بايد امكانات اضافه كنم كه دوست دارم (‌ همشونم ساخت خودم باشه)‌
خوب چندتاش ايناست
ساخت يخچال با استفاده از كولر ماشين
در باز كن برقي (‌ بدون استفاده از دستگيره )‌
اكسيد نيتروي 120 ليتري :31: و .....

خوب اول ميريم تو كار سوالام
اكسيد نيترو تا چه مدت به موتور inject بشه موتور سالم ميمونه :31:
اول رو اين بحث كنيم ...

Guts
03-06-2010, 11:13
:31: هرچی سوخت و نیتروس بیشتر به سیلندرها بره شتاب بیشتر میشه ولی خطرناکه معمولاً اصلاً توصیه نمیشه کسی شخصی این‌کار رو بکنه چون اگه سوخت و اکسیژن به بیش از حد وارد بشه و از توان موتور خارج باشه موتور می‌ترکه و احتمالش هست ماشین باهاش بترکه :31: کلاً اگر می‌خوای این کار رو بکنی حتماً یه شرکتی چیزی برو انجام بده که این‌کاره باشن. در ضمن برای بستن نیتروس چون یه توان چند ده اسب بخاری یکباره به ماشین وارد می‌کنه لازمه خیلی چیزها تو ماشین تقویت بشه.

کلاً ایده‌های بدی نیستن ولی خوب، استفاده از کولر برای یخچال که خیلی جالب نیست اصلاً چون با همون هزینه‌ی اضافی که برای سوخت باید بدی (برای کولر گرفتن از ماشین) چند ماه بزاری یه یخچال می‌خری تازه کولر خودش کشش ماشین رو هم کم میکنه اونم تو ماشین ضعیفی مثل 405.

D r i v e r
03-06-2010, 14:28
سلام
شما این کار هایی که میگین رو توی بازی که انجام نمیدین؟ میدین؟
البته بازی نداریم که همچین قابلیتی داشته باشه
حتما عکس یا عکس هایی از کارهایی که روی ماشین انجام دادین تهیه کنین وگرنه مجبور میشم تاپیک رو قفل کنم
ممنون

ehsan_wwe
03-06-2010, 18:25
نه فدات شم قفل نكن هنوز كه كاري انجام نشده (‌ بجز يه سري كار كوچيك ‌)‌
بازي سازم من نه بازي كن (‌ تو بازي هايي كه ميسازمم هر كاري كه بخام ميتونم بكنم )‌

خوب بريم ادامه بحث ...
من تو نظرم اين بود كه يه سيستم نيتراس zex بخرم سر كپسولشو بدم ببرن جوش بدن به يا تانك 120 ليتري :31: مدت زياد استفاده كردن با كيت فكر نميكنم ضرر داشته به نظرتون داره ؟

و اما يخچال
من كه كولرم 24 ساعت روشنه :31: ميگم يه محفضه پشت سيدي پلير هست كه بادو به پاهاي داننده ميرسونه
اگه بطونم يه راح ورود براش ايجاد كنم (‌ يه چيزي مثل در )‌ يه بطري 250 سي سي رو فك كنم حسابي بتونه خنك كنه

ferdfe
06-06-2010, 06:33
خوب حاجی جون راست میگه عکس بزار ببینیم
این دربازکن برقی هم بگو یعنی چطوری !!

nima_voroojak
06-06-2010, 10:24
شما که داری رو ماشینت کار میکنی شیشه های پشت هم برقی کن

ehsan_wwe
06-06-2010, 17:29
اينا پول ميخوان پولم كجا بود
چون پول ندرام همه كارشو بايد خودم بكنم :31: تا ارزون در بياد

در باز كن برقي رو مشكل دارم
خودم ميگم يه موتور توي در بزارم بعد بيرون در يه چرخنده زده باشه بيرون كه به موتور وصله و رويه ستون ماشين (‌ سمت دستگيري در جولو )‌ يه جيزي مثل خط كش بزارم كه روش جا براي چرخ دندهه باشه :31:
امشب براتون 3d ايشو ميسازم ميزارم

AmiRreZA_RAcEr
06-06-2010, 18:51
3d نمیخواد دمت گرم چنتا عکس بذار

AliSub
07-06-2010, 17:31
اينا پول ميخوان پولم كجا بود
چون پول ندرام همه كارشو بايد خودم بكنم :31: تا ارزون در بياد

در باز كن برقي رو مشكل دارم
خودم ميگم يه موتور توي در بزارم بعد بيرون در يه چرخنده زده باشه بيرون كه به موتور وصله و رويه ستون ماشين (‌ سمت دستگيري در جولو )‌ يه جيزي مثل خط كش بزارم كه روش جا براي چرخ دندهه باشه :31:
امشب براتون 3d ايشو ميسازم ميزارم

سلام پسر . . .
عکس بزار ببینیم چکار داره میکنی.
قرار بود دیشب عکس بزاری چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan_wwe
07-06-2010, 18:41
اومدم سوال كنم مشورت كنم بعد كارو انجام بدم كله خري كه جلو نميرم
براي ديشبم معظرت مرض شده بودم خيلي مدل زند برام سخت بود
الان ميشنم ميزنم

بی باک بی بال
07-06-2010, 19:03
405 چیه که فیسلیفتش باشه :31:
این کار که گفتی شدنی دروه یک تمونی خرج داره :31:

ehsan_wwe
08-06-2010, 15:21
مشكلات خراب شدن همه با هم روي سرم :41: نميدونم شايد مجبور بشم اين ماشينمم بفروشم
اول دعا كنيد
دوم از همكار انجمن محترم خواهش ميكنم اين تاپيك رو قفل كنه
به محض رسيدن اولين پول ميشنم اون قضيه يخچال بعد پول قلنبه تر 120 ليتريه بعدش با مشفرت بهترين راه برقي كردن در ماشين رو هم برقي ميكنيم
بعدش خودم به همكار محترم لينك اين تاپيك رو ميدم كه دباره زندش كنيم :31: شايدم 405 امو دادم رفت اما اگه ماشين خريدم بازم 405 ميخرم