PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکله عجیب با مودم Dlink 2730 u سری N

ali.1978
03-06-2010, 06:44
با سلام به همه دوستان
تقریبا 10 روز پیش زد به سرم که بعد از 5 سال کار با مودم های کابلی به وایرلس چنج کنم یه مودم اکسس پوینت

D- Link 27030U خریدم خلاصه یه روز کار می کنه یه روز کلا چراغ هاش چه وایرلس پاور همه خاموش و روشن میشه رفتم گارانتی اونا گفتن باید خودشون تست کنن و یه مودم دیگه سری G بهم دادن و 7 روز باهاش کار کردم بدون هیچ مشکلی بعد از 7 روز دوباره رفتم گارانتی که تکلیف اون قبلی رو روشن کنم و اونا هم گفتن که مودمت هیچ ایرادی نداره و اونجا داشت راحت کار می کرد بعد از کلی حرف یه دونه نو از همون مدل بهم دادن ولی دوباره همون مشکلو باهاش دارم نمی دونم از خطمه یا ADSL من الان 5 ساله صبا نت دارم مودم قبلیم هم D link بود هیچ مشکلی باهاش نداشتم ولی نمیدونم چرا این مودمه اینجوری مثلا الان که دارم اینو می نویسم مثله ساعت داره کار می کنه ولی یهو قاط می زنه اصلا ربطی هم با اینکه داغ کنه یا این چیزها نداره چون بعضی موقع تا روشن می کنم قاطی داره

اگه از دوستان کسی با این مشکل روبرو بوده و راهنمایی کنه ممنون میشم

netuplinx
19-10-2010, 03:35
درود دوست گرامی
چندتا سوال!!؟
آیا منبع نویزی کنار وابرلس مودم شماهست!!!؟
مثلا پرینتر های جوهر افشان،یا لیزری و یا منبع قدرتمند برق و انژی!!!؟
:-?
اگه جواب مثبته،که سعی کنید اونا رو دور کنید!
مودم های 2730،مودم های خوبی هستند،و نباید مشکل خاصی پیش بیاره:13:
سینا یارمحمدی

alpha007
19-10-2010, 19:30
با سلام به همه دوستان
تقریبا 10 روز پیش زد به سرم که بعد از 5 سال کار با مودم های کابلی به وایرلس چنج کنم یه مودم اکسس پوینت

D- Link 27030U خریدم خلاصه یه روز کار می کنه یه روز کلا چراغ هاش چه وایرلس پاور همه خاموش و روشن میشه رفتم گارانتی اونا گفتن باید خودشون تست کنن و یه مودم دیگه سری G بهم دادن و 7 روز باهاش کار کردم بدون هیچ مشکلی بعد از 7 روز دوباره رفتم گارانتی که تکلیف اون قبلی رو روشن کنم و اونا هم گفتن که مودمت هیچ ایرادی نداره و اونجا داشت راحت کار می کرد بعد از کلی حرف یه دونه نو از همون مدل بهم دادن ولی دوباره همون مشکلو باهاش دارم نمی دونم از خطمه یا ADSL من الان 5 ساله صبا نت دارم مودم قبلیم هم D link بود هیچ مشکلی باهاش نداشتم ولی نمیدونم چرا این مودمه اینجوری مثلا الان که دارم اینو می نویسم مثله ساعت داره کار می کنه ولی یهو قاط می زنه اصلا ربطی هم با اینکه داغ کنه یا این چیزها نداره چون بعضی موقع تا روشن می کنم قاطی داره

اگه از دوستان کسی با این مشکل روبرو بوده و راهنمایی کنه ممنون میشم
مودم شما مودم خیلی خوب و کارامدیه
شما تو اولین مرحله باید از تداخل فرانسی مطمئن بشید بعد مابقی ماجرا...

roteal2007
21-10-2010, 12:11
مودم شما مودم خیلی خوب و کارامدیه
شما تو اولین مرحله باید از تداخل فرانسی مطمئن بشید بعد مابقی ماجرا...

اون شرکت هم از isp شما سرویس داشت؟
حتما با کسی که isp مشابه شما داره چک کنید تا مطمئن شوید:20: