PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد يك ipod (در مقایسه با مارک های دیگه)

imanasgharpour
02-06-2010, 17:00
سلام.
من ميخوام يك ايپاد بگيرم mp3 player كه قيمتش هم بالا نباشه.
يه سوالي برام پيش اومده
ميخواستم بدونم چرا انقدر قيمت ها بالاست مگه چه مزيت خاصي دارن كه انقدر بايد تفاوت قيمت داشته باشن.
با تشكر:11:

boozzai
02-06-2010, 17:30
سلام.
من ميخوام يك ايپاد بگيرم mp3 player كه قيمتش هم بالا نباشه.
يه سوالي برام پيش اومده
ميخواستم بدونم چرا انقدر قيمت ها بالاست مگه چه مزيت خاصي دارن كه انقدر بايد تفاوت قيمت داشته باشن.
با تشكر:11:
سلام!
نظر من:
1-چون که اپل مارک آمریکا است!
2-ظرافت و زیبایی خاصی دارن!
3-معمولا یه ابتکار یا یه چیز جالب که باعت جلب توجه است در محصولات دیده میشه!(باریکی،صفحه نمایش،...)
4-...
این نظر من بود!
اگه میخوای فقط MP3 اجرا کنه که آیپاد شافل هست!قیمت هم تو مایه های 80،90 هست!!!صفحه نمایش هم نداره!!!
اگه که قیمت کمتر میخوای باید قید آیپاد رو بزنی!(سونی،کریتیو،ایریور،.. .)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه هم امکانات بیشتر(ظرفیت بالا،صفحه مولتی تاچ،...) میخوای:
1-آیپاد تاچ
2-آِیپاد کلاسیک
3-آیپاد نانو

imanasgharpour
03-06-2010, 14:03
مرسي از راهنماييت فقط يه سوال ديگه فرقي در هدست هاشون وجود داره يا نه

a.z.p.z
04-06-2010, 11:26
سلام منظورتون هدفون هست دیگه ؟ ... هدفون شافل رو خودش کنترل صدا و اهنگ داره ... هدفون نانو و کلاسیک معمولی هست
و برای ایپادتاچ هدفونش تا اونجایی که میدونم دارای میکروفون هست ...
از نظر مقدار db و فرکانس و کیفیت و ... هیچ فرقی با هم ندارن ! ...
........
در مورد خود ایپاد ها هم هیچ فرقی در تفاوت کیفیت در صدا ندارن اما ! چون ایپاد شافل تنظیمات برای اکولایزر نداره برای همین تو بعضی از سبک ها کیفیت صداش پایین تر هست ! ...
.........
در مورد قیمت دوستمون هم گفتن چون برای امریکا هست + اپل داره کمی پول اسمش رو میخوره + واقعا محصولاتش از کیفیت خوبی بهره مند هستند ...
.........
مورد اخر شما نیازتون چیه از یه ایپاد ؟ ... فقط پخش موسیقی ؟ ... یا عکس و فیلم هم میخواین یا نه بازی و برنامه و وبگردی هم نیاز دارید که باهاش انجام بدید یا رادیو صفحه نمایش و ... + بودجه ؟
........
من با تمام ایپاد ها کار کردم و صدای همه رو هم شنیدم سوالی داشتید در خدمتم.

imanasgharpour
05-06-2010, 20:12
نه فقط براي پخش اهنگ با كيفيت عالي ميخوام و استفاده ديگه اي هم ندارم.
قيمتش هم نميخوام خيلي بالا باشه يا اگر هست واقعا ارزشش رو داشته باشه.
مرسي از راهنماييتون

a.z.p.z
06-06-2010, 10:20
اگه فقط برای پخش اهنگ با کیفیت بالا میخواید من پیشنهاد میکنم از مدل های ایپاد هیچ مدلی رو انتخاب نکنید
بلکه از برند معروف و معتبر cowon مدل i7 که یه پلیر برای پخش موسیقی هست + رادیو با کیفیت عالی بخرید حجم 4 و 8 گیگ هم داره ... نمایندگی هم امرتات هست !...

imanasgharpour
06-06-2010, 19:24
مرسي
چرا گفتي اي پاد نه؟
مدل ديگه اي كه كيفيت پخش و صداي خوبي داشته باشه و ogg acc رو هم ساپورت كنه معرفي ميكني

a.z.p.z
06-06-2010, 21:56
دوست !! من معرفی کردم اولا که همون i7 گزینه خوبی هست هم از نظر کیفیت و تفکیک صدا و ... از شافل قوی تر هست و هم اینکه فرمت های خیلی بیشتری رو ساپورت میکنه ! ... نمایندگی اش هم امرتات هست ! ...
.....
در اخر باز نظر با خودت هست میتونی شافل بگیری :
ولی برای شافل برای اینکه بتونی از هر هدفونی استفاده بکنی باید یه هدفون اداپتر به قیمت 15 تومن هم جدا براش بخری ...
و اینکه فرمت های کمتری رو هم ساپورت میکنه ... ولی بسیار سبک و شیک و کوچک هست به درد دوچرخه سواری و ورزش و
هم میخوره و با این حال تو این رده یه مدل پرفروش بوده ! ...

imanasgharpour
07-06-2010, 12:30
قيمت i7 حدودا چقدره

a.z.p.z
07-06-2010, 15:35
I7 دو مدل 4 و 8 گیگ داره ..
مدل 4 گیگ فک میکنم محدوده 85 باشه ... نمایندگی هم امرتات هست ... برای قیمت دقیق و ... به عثمان جان بگید راهنماییتون میکنه ! ...
قیمت جدید 114 تومن !!!

payamf1
12-06-2010, 12:11
دوست عزیزم ایمان اصغرپور بزار نتیجه تجربیاتمو بهت بگم....
من خودم mp3 پلیرهای مختلفی داشتم از همین چینی های بدرد نخور تا واکمن و الان هم اپل (البته این یکی آیفونه) واقعا من بسته به تجربیات خودم و با توجه به اینکه کیفیت صدا اولین اولویت برای منه و هزینه هم برام مهم نبوده (یعنی فقط به کیفیت فکر کردم) رتبه بندی زیر رو برای خودم دارم :
کیفیت صدا :
1- اپل
2-واکمن
3-کریتیو
.
.
.
آخر : چینی ها (البته چون بقیه مارکها مثل سامسونگ و ... رو نداشتم نمیتونم اظهار نظر کنم)

ارزش خرید :
1- سونی
2- کریتیو
3-اپل

زیبایی :
1- اپل
2- کریتیو
3- سونی

کارایی (منظورم راحتی کار کردن باهاش و کلا اینترفیس نرمافزاری ) :
1- اپل
2- سونی
3- کریتیو

اینا تجربیات خودم بوده ولی در کل اگر کیفیت صدا برات مهمه حتما آیپاد بگیر در ضمن از بین آیپاد ها اول تاچ ارزش خرید بالاتری داره چون بسته به امکانات بالای خودش قیمت مناسبی در ظرفیتهای 8 و 32 داره ولی 64 کمی گرونه و بعد از اون نانو و در آخر شافل چون قیمت شافل بالاس و رقبای قویتری داره.

امیدوارم کمکی کرده باشم