PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضبط هایی که پورت یو اس بی ندارن هیچ جوره نمیشه یو اس بی دار بشن؟

Mahsajoon
02-06-2010, 16:48
ضبط هایی که پورت یو اس بی ندارن و فقط باید سی دی رایت کنیم هیچ جوره نمیشه یو اس بی دار بشن؟
یه رابطی چیزی نیس که وصل کنیم به یه جای ضبط و بتونیم فلش بهش وصل کنیم؟

t_tanhayam
02-06-2010, 21:04
ضبط هایی که پورت یو اس بی ندارن و فقط باید سی دی رایت کنیم هیچ جوره نمیشه یو اس بی دار بشن؟

متااسفانه هيچ راهي نداره تا جايي كه من ميدونم چون من هم دنبال اين قضيه بودم بهترين كار خريد يك دستگاه دي وي دي usb داره با line out ‌اپتيكال يا معمولي كه بشه از خروجي صداش استفاده كرد
ماركهاي خوبي مثل پايونر تو بازار هستند مدلهايي مثل 420 يا 320 كه خيلي جا افتاده وخوش قيمت
باز هم اگه راهي پيدا بشه خوشحال ميشم بشنوم

mr_rayan
02-06-2010, 23:39
منم تا حالا تبدیلی در این مورد ندیدم.بهترین کار خرید یه پلیر ارزون قیمت با خروجی اپتیکال هستش(در صورتی که سیستمتون ورودی اپتیکال داشته باشه)

*Alucard*
02-06-2010, 23:58
یک سری Mp3 پلیر هست که من دیدم معمولا تو ماشینها ازش استفاده میشه امواج رو میفرسته روی موج FM رادیو شاید اونا به درد کار شما بخوره

t_tanhayam
03-06-2010, 00:24
یک سری Mp3 پلیر هست که من دیدم معمولا تو ماشینها ازش استفاده میشه امواج رو میفرسته روی موج FM رادیو شاید اونا به درد کار شما بخوره

متاسفانه alucard جان فرستنده هاي FM معمولا كيفيت هاي خوبي ندارند البته براي اونهايي كه صدا باز هستند
من نميدونم دوستمون در چه حد صدا بازه و يا اينكه براي چه ضبطي ميخوان
ولي اگه بخوان 48kh‌z كامل رو داشته باشند حتما از ورودي اپتيكال استفاده كنند و نهايت از از وروديهاي انالوگ معمولي
fm ها اگه با دقت گوش بديد صداي هوم خاصي داره وفيد بكهاي خيلي ناجوري ميده
مخصوصا توي اهنگ هاي كلاسيك كه ميد رنجها بالاست كاملا صداي فيس يا هوم رو خواهيد شنيد كه ازار دهندست
البته از نظر بنده :46:

*Alucard*
03-06-2010, 00:32
متاسفانه alucard جان فرستنده هاي FM معمولا كيفيت هاي خوبي ندارند البته براي اونهايي كه صدا باز هستند
من نميدونم دوستمون در چه حد صدا بازه و يا اينكه براي چه ضبطي ميخوان
ولي اگه بخوان 48kh‌z كامل رو داشته باشند حتما از ورودي اپتيكال استفاده كنند و نهايت از از وروديهاي انالوگ معمولي
fm ها اگه با دقت گوش بديد صداي هوم خاصي داره وفيد بكهاي خيلي ناجوري ميده
مخصوصا توي اهنگ هاي كلاسيك كه ميد رنجها بالاست كاملا صداي فيس يا هوم رو خواهيد شنيد كه ازار دهندست
البته از نظر بنده :46:

بله احتمالا باید همینطور باشه ولی به هر حال اینم یک راه حلیه واسه خودش :20:

یک راه حل دیگه ام اینه که سیم خروجی هدفون Mp3 پلیر رو بزنید به ورودی AUX (یا هر اسم دیگه ای که داره) ضبط !! که البته یک تبدیل هم میخواد.... بعضی وقتها میشه به ورودی میکروفن ضبط هم وصل کرد!!

t_tanhayam
03-06-2010, 00:44
بله راه حليست :46:
در اين مورد هم بايد MP3 پلير يا هر ديوايسي كه خروجي ازش ميخوايم بگيريم بايد LINE OUT ‌داشته باشه تا صداي استاندارد و بدون اعوجاج و دستكاري شده اي به اصطلاح بيرون بده
معمول اينه كه خروجي هاي هدفون بيس بالايي داره واگه به AUX ضبط ورودي بديم با توجه به اكولايزر و SAMPELING صداي صورت گرفته صدا خيلي بم ميشه كه نهايت مجبور ميشيم صدا رو نرمال يا كلاسيك بزاريم با بيس پايين
البته جفت اين كارها شايد تنها راههاي موجود باشه :41:

*Alucard*
03-06-2010, 00:58
بله راه حليست :46:
در اين مورد هم بايد MP3 پلير يا هر ديوايسي كه خروجي ازش ميخوايم بگيريم بايد LINE OUT ‌داشته باشه تا صداي استاندارد و بدون اعوجاج و دستكاري شده اي به اصطلاح بيرون بده
معمول اينه كه خروجي هاي هدفون بيس بالايي داره واگه به AUX ضبط ورودي بديم با توجه به اكولايزر و SAMPELING صداي صورت گرفته صدا خيلي بم ميشه كه نهايت مجبور ميشيم صدا رو نرمال يا كلاسيك بزاريم با بيس پايين
البته جفت اين كارها شايد تنها راههاي موجود باشه :41:

من خودم با یک تبدیل صدارو از خروجی هدفون Mp3 پلیر به AUX ضبط وصل میکنم به نظرم اگر تنظیمات اکولایزر برای Mp3 پلیر خاموش و یا Flat بشه و سایر گزینه ها که صدارو از حالت اورجینال خارج میکنه مثل افکتهای مربوط به Bass اضافه و غیره هم قطع بشه میشه صدای خوبی گرفت حداقل من که راضی بودم.

t_tanhayam
03-06-2010, 01:08
بله صدا روي FLAT ‌باشه و SOUND ENHANCMENT ها اعم از BASS .BBE .3DS . وغيره در كمترين حالت يا كم تاثير ترين حالت قرار بگيره صداي قابل قبولي البته تا حدودي ميشه گرفت در غير اين صورت به نظرم خريد يك دستگاه با خروجي اپتيكال يا استاندارد بهترين گزينه ممكن هست

Mahsajoon
03-06-2010, 18:34
من خودم با یک تبدیل صدارو از خروجی هدفون Mp3 پلیر به AUX ضبط وصل میکنم
این تبدیل چی هست؟قیمتش چقدره؟
حتماً فقط باید MP3player باشه؟

t_tanhayam
03-06-2010, 18:51
شايد منظور اقا مهدي همون فيش رابطي هست كه يك به 2 هدفون رو به aux وصل ميكنه نهايت 2تومان
قربونت داداش اينقدر گفتيم چي شد پس؟:41::46:
عرضم به حضورتون
هر وسيله اي كه ازش صدا در مياد رو ميتونيد وصل كنيد
mp3 player,dvd,fm و .....

mr_rayan
07-06-2010, 01:14
اگر بحث وصل کردن mp3 player باشه که بلاخره خرید یه dvd player عاقلانه تر به نظر میاد.
در کل نمیشه مشکل نداشتن usb رو با تبدیل و اینجور چیزا حل کرد.

t_tanhayam
07-06-2010, 14:36
اگر بحث وصل کردن mp3 player باشه که بلاخره خرید یه dvd player عاقلانه تر به نظر میاد.
در کل نمیشه مشکل نداشتن usb رو با تبدیل و اینجور چیزا حل کرد.

بهترين راه خريد يك dvd player خوب مثل 420 پايونير با كلي امكانات وخروجي صداي فوق العادست

FAHIM2
07-06-2010, 18:15

خوب شما مورد استفاده ات را بگو ؟
نوع پخش / ايا پخش شما بر روي اتومبيل هست / چه اتومبيلي ؟
شايد بتونم كمك كنم

Mahsajoon
09-06-2010, 21:52
خوب شما مورد استفاده ات را بگو ؟
نوع پخش / ايا پخش شما بر روي اتومبيل هست / چه اتومبيلي ؟
شايد بتونم كمك كنم

نه ضبط خونگیه
ام پی تری بیشتر باهاش پخش میکنم
صداشم 3000 واته ضبطمون

t_tanhayam
09-06-2010, 22:20
دوست عزيز بهترين گزينه از نظر خروجي صدايي خريد يك dvd player و گرفتن line out اپتيكال يا انالوگ ميباشد
و در غير اينصورت همونطور كه مهدي جان فرمودند بهتر از mp3 player‌اگه داريد استفاده كنيد دقت كنيدبراي خروجي خوب گرفتن
تمام افكتهاي صدايي رو off‌كنيد و اكولايزرتون رو flat‌بگذارين

137889
13-08-2012, 10:06
سلام دوست من تو باید یک برد دی وی دی پلیر یو اسبی دار بخری یکجای ظبتتون رو برای یواسبیش سوراخ کنی خروجی صدای بردرو به ورودی میکروفون ظبته وصل کنی حالا درست میشه
ماهم یه ظبت قدیمی داشتیم برای سال1380بود دادیم بنده ی خدا برامون اینکارش کرد

10 تا20تومن بیشتر نمیشه

mr_rayan
14-08-2012, 01:44
سلام دوست من تو باید یک برد دی وی دی پلیر یو اسبی دار بخری یکجای ظبتتون رو برای یواسبیش سوراخ کنی خروجی صدای بردرو به ورودی میکروفون ظبته وصل کنی حالا درست میشه
ماهم یه ظبت قدیمی داشتیم برای سال1380بود دادیم بنده ی خدا برامون اینکارش کرد

10 تا20تومن بیشتر نمیشه
دوست عزیز یه نگاه به تاریخ آخرین پست ارسالی می انداختی بجای اینکه تاپیک رو از زیر خاک بکشی بیرون.اصلا این تاپیک رو چجوری پیداش کردی؟؟؟؟