PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كم حجم كردن فايل تصويري

hami soft
16-04-2006, 18:19
با سلام.اين تاپيك يه كمي با تاپيكهاي مشابه فرق داره.من حدود 9 تا سي دي تصويري دارم كه حدود 6 گيگ حجمشه.اين فايل ها فرمت vcd دارن ( يعني DAT ) .ميخواستم اين 6 گيگ فايل تصويري رود دي و دي 4.7 گيگ بريزم.قاعدتا حدود 2 گيگ حجم بايد كم بسه و فرمت اونم فرمتي باشه كه دي و دي پلير بخونه.با ايت تفاسير به جه برنامه ميتونم اين كارو انجام بدم.مرسي

masoud908
16-04-2006, 18:35
سلام:
بهتر هست به اين تاپيك سر بزني.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hami soft
16-04-2006, 18:59
بعد از سالها next كردن خسته شدم.يه لينك بزارين راحت به مطلب دسترسي داشته باشه.

reza12100
16-04-2006, 19:37
با سلام.اين تاپيك يه كمي با تاپيكهاي مشابه فرق داره.من حدود 9 تا سي دي تصويري دارم كه حدود 6 گيگ حجمشه.اين فايل ها فرمت vcd دارن ( يعني DAT ) .ميخواستم اين 6 گيگ فايل تصويري رود دي و دي 4.7 گيگ بريزم.قاعدتا حدود 2 گيگ حجم بايد كم بسه و فرمت اونم فرمتي باشه كه دي و دي پلير بخونه.با ايت تفاسير به جه برنامه ميتونم اين كارو انجام بدم.مرسي

این کار یکم دردسر داره و از دو راه میتونی انجام بدی
1- حجم vcd را با کم کردن bitrate ان کم کنی که این کار توسط برنامه tmpgenc انجام میشود و در عین حال از کیفیت vcd شما کم میشود بعد vcd های کم حجم شده را میتونی توسط دو برنامه یعنی ulead dvd movie factory or Tsunami MPEG DVD Easy Pack InclSN تبدیل به dvd کنی و بروی یک dvd رایت کنی که با این تفاسیر dvd player باید بتونه ان هار پخش کنه و لی اگر پخش نکرد با خودتونه....!!!!!!
و یا اینکه مجوعه vcd هات را بروی دو تا dvd رایت بزنی توسط همون دوتا برنامه که معرفی کردم که البته Tsunami MPEG DVD Easy Pack سرعت بالایی داره و بدون تغییر حجم vcd و کانورت ان به mpeg 2 فایلهای dvd را میسازه

2-اگر dvdplayer شما فرمت divx را پشتیبانی میکنه vcd هار تبدیل به divx کرده و بروی یک dvd رایت کنید

hami soft
17-04-2006, 11:06
مرسي از پاسختون.با ulead movi factoriye 4 كار كردم.حجم bitraeto هم امتحان كردم.حجم نسبتا كم ميشه اما بين صدا و تصوير فاصله ميوفته.در مورد اينكه پلير ها بعضي هاشون ميخونن بعضينميخونن يعني چي؟اخه ميخوام از اين دي وي دي ها اورجينال تعداد بالا بزنم.

reza12100
17-04-2006, 20:43
اگر از نرمافزار tmpgen استفاده کنی بین صدا و تصویر اختلاف نمیفته -قبلا خودم امتحان کردم
اما دستگاه های player یک استاندارد کلی دارند ولی با تمام این حرف ها بعضیهاشون ممکنه تو خوندن اذیت کنن
dvd مورد نظرت را که رایت کردی با یکی دوتا دستگاه امتحانکن بعد که از درست play شدن ان مطمئن شدی تکثیر کن

Saeed kmss-D
26-04-2006, 18:20
سلام دوست عزيز
يك نرم افزار دارم كه خيلي عاليه
DR.DivX يه نرم افزار عالي براي اينكاره
در واقع حجم فيلم تو يك چهارم كم ميكنه.
متاسفانه نمي دونم از كجا بايد دانلود بشه. :sad:
ولي اگه خودت جست جو كني تو اينترنت حتما پيدا مي كني .اگه نتونستي تو بازار هست .
خدافظ. :rolleye:

gladyator
23-12-2008, 17:32
سلام يه نرم افزار براي تبديل mkv به هر فرمتي كه كيفيتش كمتر بشه ميخواستم سرعت تبديلم سريع باشه ممنونم

fdaliry
12-02-2009, 21:02
سلام دوست عزيز
يك نرم افزار دارم كه خيلي عاليه
dr.divx يه نرم افزار عالي براي اينكاره
در واقع حجم فيلم تو يك چهارم كم ميكنه.
متاسفانه نمي دونم از كجا بايد دانلود بشه. :sad:
ولي اگه خودت جست جو كني تو اينترنت حتما پيدا مي كني .اگه نتونستي تو بازار هست .
خدافظ. :rolleye:

نرم افزار خوبیه من ازش استفاده کردم
حتی میشه درصد فشرده سازی را هم تعیین کرد تا 4 مرحله فشرده میکنه

piroooz
06-03-2009, 15:16
اگر از نرم افزار JetAudio استفاده کنید می توانید dat را به divx تبدیل کنید هم حجمش به یک چهارم کاهش پیدا میکنه و هم اینکه هیچ افت کیفیتی نداره(به همین راحتی ):wac:

hossenbor
02-02-2010, 10:17
با سلام خئمت دوستان عزیز من هر چی گشتم دنبال فشرده ساز پیدا نکردم کلیپ داشتم با فشرده ساز فشرش می کردی حجمش از 1 مگ بیشتر نمی شد این مشخصاتش کسی می دونه این فرمت و نوع فشرده سازی رو کدوم نرم افزار داره
Complete name : C:\Users\Ehsan\Desktop\ipb2.avi
Format : AVI
Format/Info : Audio Video Interleave
File size : 126 MiB
Duration : 10mn 59s
Overall bit rate : 1 600 Kbps

Video
Format : MS Video
Codec ID : CRAM
Codec ID/Info : Microsoft Video 1
Duration : 10mn 59s
Bit rate : 1 561 Kbps
Width : 1 152 pixels
Height : 864 pixels
Display aspect ratio : 4/3
Frame rate : 200.000 fps
Resolution : 16 bits
Bits/(Pixel*Frame) : 0.008
Stream size : 123 MiB (98%)

mahdijon
08-02-2010, 20:49
سلام دوستان من فایل avi با حجم 450 مگابایت دانلود کردم حالا که می خوام با nero رایت کنم می بینم فایل حجمش تغییر می کنه وخیلی زیاد میشه اگه کسی می دونه چجوری باید اون رو رایت کنم لطفا بگه خیلی خیلی گیرم

mahdijon
08-02-2010, 20:50
سلام دوستان من فایل avi با حجم 450 مگابایت دانلود کردم حالا که می خوام با nero رایت کنم می بینم فایل حجمش تغییر می کنه وخیلی زیاد میشه اگه کسی می دونه چجوری باید اون رو رایت کنم لطفا بگه خیلی خیلی گیرم

hossenbor
09-02-2010, 21:43
چجوری(divx dvd vcd) یعنی می خوای تو چه دستگاهی بخونه راستی اینو اگه جوابشو می خوای برام pm کن شاید حواسم نبود اگه اینجا قول بدم بد قول می شم

mo_sa
22-07-2013, 15:38
برنامه برای کوچیک کردن فایل برای اپلود چی هست؟