PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز شدن مداوم CD Writer

siman1
01-06-2010, 15:03
سلام

چند روزي است كه CD Writer من مدام باز شده و هر چه آن را مي بندم، باز هم باز مي شود.
لطفا در مورد حل مشكل راهنمائي كنيد.

HORROR
01-06-2010, 18:27
سلام
ممکنه از برنامه یا ویروس باشه...سیستمو یه اسکن کامل کن...
اگه نشد ممکنه از چرخ دنده خود رایتر باشه که گیر میکنه و باز میشه...

god of war2012
02-06-2010, 19:13
چند روزي است كه CD Writer من مدام باز شده و هر چه آن را مي بندم، باز هم باز مي شود.
عزیزم سنسور در CD Writer شما خرابه با اسپره تمیزش کن اگه حل نشد باید عوض بشه

siman1
03-06-2010, 07:42
عزیزم سنسور در CD Writer شما خرابه با اسپره تمیزش کن اگه حل نشد باید عوض بشه

ممنون
مي توني بگي جاش حدودا كجاست ؟

father sina
04-06-2010, 13:56
ممنون
مي توني بگي جاش حدودا كجاست ؟
اگه بگين منم ممنون ميشم

آنتی
16-06-2010, 23:14
سلام
این مشکل بیشتر مواقعی پیش میاد که رایتر خیلی جلو بسته شده باشد و با گیر کردن به اون پنل جلوی کیس دایم باز وبسته میشه
ولی اگر سامسونگه باید سنسورش عوض بشه

komail2008
17-06-2010, 10:16
salam doste aziz . age joloye cd w panel hstesh be ehtemale ziyad cdw khayli jolo hastesh v bayad kami pich haro shol kon v aghab tar bekesh vali age moshkel ba ein kar dorost nashod cd w ro bazesh kon avval dore daresh ye ghabi hastesh k ba khar on ghab vasle age dore cdw ro bebini moshakhase allbate aval bayad dare cdw baz bemone ta betoni ghab baz she bad on sensor ro tamiz kon k eishala dorost mishe

TREASURES
17-06-2010, 10:41
salam doste aziz . age joloye cd w panel hstesh be ehtemale ziyad cdw khayli jolo hastesh v bayad kami pich haro shol kon v aghab tar bekesh vali age moshkel ba ein kar dorost nashod cd w ro bazesh kon avval dore daresh ye ghabi hastesh k ba khar on ghab vasle age dore cdw ro bebini moshakhase allbate aval bayad dare cdw baz bemone ta betoni ghab baz she bad on sensor ro tamiz kon k eishala dorost mishe

شما قوانین انجمن رو خوندید که پینگلیش پست میزنید دوست عزیز فارسی تایپ کن :13:
مشکل دوستمون هم از از قسمت مکانیکی درب درایو هست باید سرویس بشه

Farshid72
17-06-2010, 10:59
سلام

ویروسی وجود داره که که با پخش شدنش تو سیستم باعث بازوبسته شدن رایتر و رام می شه یا مشکل از اینجاست یا مشکل سخت افزاریه.