PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با صفحه آبی ویستا

n-95
01-06-2010, 14:29
چند روز قبل ویندوز 7 نصب کردم اما خیلی با صفحه آبی یا همون صفحه مرگ مشکل داشتم ، دیروز ویستا نصب کردم تا امروز مشکلی نداشت اما وقتی یکی از بازیهای ویندوز را اجرا کردم ، صفحه آبی اومد و سیستم ریست شد ، الان دیگه نمیشه فایل های تصویری رو باز کرد ، ریست میشه .
ویندوز هم کرک کردم ، اکتیو شده.

دوستان کمک کنید

pcnondaily
01-06-2010, 17:23
صفحه آبی مرگ یه مشکل سخت افزاریه، نه نرم افزاری. یا تداخله یا خرابی قطعه، به خصوص رم ها. رم هات رو تست کن. همینطور گرافیک و البته پاور. تداخل هم همونطور که گفتم ممکنه که اگه از اون باشه، همیشه سر یه کار خاصی (مثل باز کردن یه نرم افزار) خطا می ده.
(فکر کنم این بار چهارمه که اینا رو می نویسم، این مشکل تا حالا حداقل تو چهار تا تاپیک دیدگه هم بوده)
(البته الان که آدیت رو نگاه کردم، دیدم تکراریه، دوزاریم افتاد. شما اصلا قطعاتتو تست کردی؟)
:31:

n-95
01-06-2010, 21:37
حالا شما دوزاری از کجا آوردی !؟!؟

قبلا ویندوز7 نصب بود ، الان ویستا نصب کردم.

اولین بار وقتی بازی مین یابی ویندوز رو اجرا کردم صفحه آبی اومد .

در مورد نرم افزار تست سخت افزار هم که نرفتم دنبالش ، به این علت بود که سرعت اینترنت اینجا در حده تراکتوره ، دانلود کردن باهاش که دیگه دیگه.

دارم نرم افزارهایی که گفتین تهیه میکنم.

امیدوارم ناراحت نشده باشی

dumann
07-06-2010, 09:04
حالا شما دوزاری از کجا آوردی !؟!؟

قبلا ویندوز7 نصب بود ، الان ویستا نصب کردم.

اولین بار وقتی بازی مین یابی ویندوز رو اجرا کردم صفحه آبی اومد .

در مورد نرم افزار تست سخت افزار هم که نرفتم دنبالش ، به این علت بود که سرعت اینترنت اینجا در حده تراکتوره ، دانلود کردن باهاش که دیگه دیگه.

دارم نرم افزارهایی که گفتین تهیه میکنم.

امیدوارم ناراحت نشده باشی به احتمای خیلی زیاد رم شما مشکل داره

ifu
11-08-2010, 13:36
با سلام

من هم قبلا چنین مشکلی داشتم که مربوط به گرافیک بود. گرافیک را که تغییر دادم مشکلم برطرف شد

fizik81
12-08-2010, 13:54
سلام
حتما رماتو يك چك بكن.
من مشكل صفحه آبي داشتم .
يكي از رمام مشكل داشت كه عوضش كردم درست شد

hofman1970
18-10-2010, 18:55
سلام 3 راه پیشنهاد میکنم :
1- آخرین آپدیت کارت گرافیک را بریز.
2- این روش منو از یک جنهم pc نجات داد اینکه با اسپری پاک کننده ناهید که مخصوص پاک کردن مادر بورد و سخت افزاره . کلیه سوکت ها داخل کیس را در بیار اسپری بزن بعد چند دقیقه خشک میشه بعد دوباره جا بزن.هم پاور و مادر بورد و غیره . حتی سوکت پشت cd driver یا dvd و سوکت هارد هم تمیز کن . فقط یادت نره سوکته را اشتباهی نزنی
3- مموری (رم) را از جا در بیار یا جا هاشن عوض کن. یا با اسپری تمیز کن. تذکر میدم سعی کن به پایه رم دست نزنی . همون پایه های طلائی را میگم که تو مادربورد جا میگیره.اگر حل نشد باید از خود سایت مادربوردت soft بایاس را بگیری بایاس کنی.بالاخره من بعد از سال ها تجربه میدونم نباید تو تعمیر سخت افزار pc کم بیاری و همیشه بعد از طی کردن چند مرحله مشکل حل میشه.پیروز باشی

Mohammad King
19-10-2010, 00:05
سلام

کد اروری را که به شما میده را قرار بده تا بفهمیم مشکل از کدوم قطعات سخت افزار هست.