PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید TV-digital برای تلویزون معمولی

Fxsignal
01-06-2010, 12:23
با سلام
با توجه به نزدیک شدن مسابقاب جام جهانی و اینکه شبکه های تلویزون 4 کانال اصلی اصلا چیزی واسه دیدن ندارند !
میخواستم ببینم این مبدل TV-digital چی هست ؟ قیمتش چنده و برای یک تلویزون smart flat مارک سامسونگ میشه استفاده کرد یا نه ؟
در کل یه مشاوره میخواهم ..... متشکرم :10:

ali_bah
02-06-2010, 12:24
برو یه X.Vision با قیمت 79 چوق بخر.

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

اینم سایت تلویزیون دیجیتال

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم صفحه X.Vision تو سایت مادیران

موفق باشید.

samira_googleOne
02-06-2010, 14:02
با سلام
با توجه به نزدیک شدن مسابقاب جام جهانی و اینکه شبکه های تلویزون 4 کانال اصلی اصلا چیزی واسه دیدن ندارند !
میخواستم ببینم این مبدل TV-digital چی هست ؟ قیمتش چنده و برای یک تلویزون smart flat مارک سامسونگ میشه استفاده کرد یا نه ؟

شما يه گيرنده X vision فقط بخر با قيمت 79 تومان
عاليه
نزديك به 15 كانال رو + شبكه مستند رو ميگيره و تا چند وقت ديگه هم كانال هاي استاني بهش اضافه ميشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارائه تصويرو صدا با کيفيت عالي، بدون سايه و برفک
داراي قابليت PVRبا USB2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال با منبع تغذيه جداگانه
نمايشگر شماره کانال يا ساعت
نمايش تصوير با قابليت زوم در محدوده انتخابي تصوير
ظرفيت ذخيره بيش از 2 هزار کانال
نمايش 8 ليست دلخواه از برنامه هاي تلويزيوني و راديويي
خروجي صداي ديجيتال SPDIF
فقل منو و کانال هاي از پيش انتخاب شده
تله تکست به صورتOSD يا VBI
پشتيباني از چند تراک صدا و زير نويس چند زبانه
آپشن اسکن خودکار و دستي کانال ها
نمايش آخرين کانال نمايش داده شده حين روشن کردن دستگاه
دستگاه ريموت کنترل با دکمه هاي ميانبر رنگي
نرم افزار قابل ارتقا با USB و يا از طريق دريافت از آنتن (OTA)
نصب آسان و سريع و منوهاي با کارکرد ساده
راهنماي الکترونيکي EPG
پيدا کردن سريع کانالها با حرف اول نام کانال
نمايشگر قدرت سيگنال ديجيتال دريافتي
داراي 8 حافظه قابل برنامه ريزي براي روشن-خاموش و ضبط برنامه ها بصورت يک مرتبه اي ، روزانه و هفتگي

a_fazlollahii
02-06-2010, 20:39
با سلام

سلام
من بیش از پنج ماه است که پروویژن T7 دارم که کلاً از ان راضی هستم. ضمناً مدیا پلیر HD هم است و می تواند با کایل HDMI تیز به تلویزیون متصل شود..برای مشخصات و خرید به سایت provision.ir مراجعه کنید.

alidj66
03-06-2010, 13:10
ار کجا مبشه فهمید کدوم شهر ها تا الان دیجیتال شدن ؟!
سایتی هست که بگه چه شهرهایی دیجیتال شدن ؟ (توی سایت چند پست بالاتر لیستی از شهر ها نتونستم پیدا کنم!)
من اهوازم و می خوام اگه دیجیتال به ابنجا هم رسید بگیرم دستگاهش رو...!

amin GT
03-06-2010, 20:28
سلام
من بیش از پنج ماه است که پروویژن T7 دارم که کلاً از ان راضی هستم. ضمناً مدیا پلیر HD هم است و می تواند با کایل HDMI تیز به تلویزیون متصل شود..برای مشخصات و خرید به سایت provision.ir مراجعه کنید.

میشه یه کم توضیح بدین که یعنی چی مدیا پلیر داره ؟ (یعنی چه کارایی انجام میده ؟)
یعنی اون مدل ایکس ویژن نداره ؟

a_fazlollahii
04-06-2010, 10:40
میشه یه کم توضیح بدین که یعنی چی مدیا پلیر داره ؟ (یعنی چه کارایی انجام میده ؟)
یعنی اون مدل ایکس ویژن نداره ؟

سلام
یعنی می توانید با ریختن فایلهای صوتی و تصویری روی کول دیسک یا هارد اکسترنال و وصل کردن آن به دستگاه در تلویزیون اون فایل ها را بشنوید یا ببینید.
تا آنجا که می دانم ایکس ویژن این قابلیت را ندارد.

amin GT
04-06-2010, 14:02
ممنون از پاسخی که دادین .
(پس اگر سینمای خانگی داشته باشین یا LCD ، آپشن یواس بی داشته باشه از طریق اونا هم میشه این کارا رو کرد )

alilosting
06-06-2010, 09:26
ممنون از پاسخی که دادین .
(پس اگر سینمای خانگی داشته باشین یا LCD ، آپشن یواس بی داشته باشه از طریق اونا هم میشه این کارا رو کرد )

بله دوست عزيز
اين مدل provision براي كسي كه dvd نداره و يا ال سي دي نداره و يا هيچ دستگاه مديا پلير نداره خيلي خوبه
چون مديا پلير هم هيت ولي اگر يه dvdplayer داري خريد پروويژن خرج اضافس

---------- Post added at 09:26 AM ---------- Previous post was at 09:24 AM ----------

بهرته xvison بگري
هم كيفيتش خوبه هم در حد نياز همه كارها تو مكيكنه
هم براي ضبط برنامه ها USB ميخوره. يعني ميتوني به دستگاه بگي چه ساعتي روشن بشه و برنامه رو ضبط كنه و بعدش هم خاموش بشه كه هيچ دستگاهي اين قابليت رو نداره

amin GT
06-06-2010, 23:57
بسیار بسیار ممنون از پاسخ و راهنمایی که دادین .
یعنی مثلا اگه یه فلش بهش نسب کنیم ، برنامه مورد نظر رو ضبط میکنه ولی برای دیدنش باید از سینمای خانگی یا کامپیوتر استفاده کرد . درسته ؟

DVB-S-XBOX360
08-06-2010, 00:36
هر دستگاهی که قابلیت ضبط کردن برنامه رو داره، حتماً قابلیت پخشش در خود دستگاه رو هم داره.

اگر شما مثلاً اکس ویژن 79 هزار تومنی رو بخری و بهش یک کول دیسک وصل کنی و دکمه رکورد رو روی کنترل و بر روی یه کانال بزنی، برنامه شروع به ضبط روی کول دیسک می شه و وقتی ضبط رو متوقف کردی یا هر وقت دیگری در آینده می تونی اون برنامه ای که ضبط کردی رو با خود اکس ویژن ببینی! دقیقاً به همان کیفیتی که برنامه پخش می شده و مثل قدیم که با ضبط برنامه روی نوار ویدیو، کیفیت برنامه پایین می آمد نیست و با کیفیت خیلی عالی برنامه رو داری!

اینم یکی از مزایای ارسال سیگنال کانالها به صورت دیجیتال هست.

موفق باشید.

alilosting
08-06-2010, 09:01
xvision بهتره
چون ميتوني وقتي خونه نيستي هم برنامه ها رو ضبط كني
خود دستگاه هر ساعتي كه بهش بگب روشن ميشه و ضبط ميكنه .