PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ╣══ مقررات پست اول حتما مطالعه شود ══╠

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38

منصور قلی
23-03-2013, 11:19
سلام
پسورد 123
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با امسی سافت 5836 فایل از 5923 فایل شناخته شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid_panah
23-03-2013, 15:48
سلام
پسورد 123
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ماکروسافت: 5716 مورد از 5923.

Ali631
23-03-2013, 22:54
سلام نورتون من همرو شناسایی کرد بجز ین فایل

clipnong.jar:n01:

xman681
26-03-2013, 14:55
سلام

Hidden-Hunter
28-03-2013, 14:29
سلام

یک مخرب جدید

لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پسورد : 123

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 512e0f5ebde268/analysis/1364468284/

supermax15
28-03-2013, 14:34
ببخشید ویروسی هست که سخت افزار رو هم ویروسی کنه مثلا پاور رو بسوزونه؟

Jadda
28-03-2013, 15:04
سلام

یک مخرب جدید

لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 512e0f5ebde268/analysis/1364468284/

سلام

کومودو با کلود شکارش کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Batman*
28-03-2013, 18:48
سلام
30 نمونه جدید

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Size=4.7 MB
Password = bat

Jadda
28-03-2013, 20:25
سلام
30 نمونه جدید

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Size=4.7 MB
Password = bat

سلام

کومودو 26، 4 باقی مانده،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xman681
28-03-2013, 20:30
سلام

یک مخرب جدید

سلام

سلام
30 نمونه جدید

Size=4.7 MB
Password = bat

باقی مانده ها :

14 : بین مخرب بودن و نبودن شک بدی هست :n13:
17: سالم هست
23 : سالم هست
29 : نهایتا Adware

موفق باشید

Jadda
28-03-2013, 23:44
سلام

باقی مانده ها :

14 : بین مخرب بودن و نبودن شک بدی هست :n13:
17: سالم هست
23 : سالم هست
29 : نهایتا Adware

موفق باشید

سلام

به نظر دوستان فایل شماره 3 مخربه؟ یا نه؟

xman681
29-03-2013, 00:06
سلام

به نظر دوستان فایل شماره 3 مخربه؟ یا نه؟

امضای دیجیتال شرکت AVG را داره که حدود یکماه پیش هم صادر شده و فقط امسی و ESET شناسایی میکنند

هر دو هم با یک سبک شناسایی کردند
Trojan.Win32.OpenInstall.AMN A
a variant of Win32/OpenInstall

فکر کنم دوستان برای دیتابیس ها ارسال کنند نتیجه بهتری بشه گرفت

من به عنوان فالس ( شناسایی اشتباه ) برای امسی ارسال کردم

Jadda
29-03-2013, 00:13
امضای دیجیتال شرکت AVG را داره که حدود یکماه پیش هم صادر شده و فقط امسی و ESET شناسایی میکنند

هر دو هم با یک سبک شناسایی کردند
Trojan.Win32.OpenInstall.AMN A
a variant of Win32/OpenInstall

فکر کنم دوستان برای دیتابیس ها ارسال کنند نتیجه بهتری بشه گرفت

من به عنوان فالس ( شناسایی اشتباه ) برای امسی ارسال کردم

CIS اونو سالم میدونه.

فایل را در valkyrie.comodo اسکن کردم که مخرب تشخیص نداد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e2dd498&&query=0&&filename=3.exe

البته گزارش هم دادم باید ببینم نتیجه چی میشه.

حدس میزنم خطری نداشته باشه.

aylar6888
29-03-2013, 01:03
سلام
30 نمونه جدید

Size=4.7 MB
Password = bat

سلام :
دوستان من نمیتونم دانلود کنم...اگه کسی لطف کنه و یه جای دیگه آپ کنه ممنون میشم...دفعه قبلم از مدیا فایر که مسعود عزیز گذاشته بودن نتونستم دانلود کنم...

xman681
29-03-2013, 01:11
سلام :
دوستان من نمیتونم دانلود کنم...اگه کسی لطف کنه و یه جای دیگه آپ کنه ممنون میشم...دفعه قبلم از مدیا فایر که مسعود عزیز گذاشته بودن نتونستم دانلود کنم...

*Batman*
29-03-2013, 01:42
سلام :

سلام
من این سری فایل رمز شده رو یه بار دیگه هم فشرده کردم چون مشکل شما رو به یاد داشتم.
قبلش نیت کرده بودم از PicoFile استفاده کنم اما سرعت دانلودش تعریفی نداره.
ان شااله سری بعد از ساده دل استفاده میکنم.

*Batman*
29-03-2013, 02:48
سلام
30 نمونه جدید

Size=4.7 MB
Password = bat

ESET Smart Security 6

22 مورد

Hidden-Hunter
29-03-2013, 09:16
سلام مسعود

این از فایل شماره 9 :

این هم از شناسایی :

xman681
29-03-2013, 14:29
سلام

فایل شماره 3 کاملا سالم هست و ای ست و امسی اشتباه تشخیص داده بودند
Elise ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): Emsisoft Employee

Hello

Thank you for the reported file. This is indeed a false positive. Detection has been disabled and will no longer occur after our next database update

aylar6888
29-03-2013, 15:44
وشته شده توسط
*Batman*[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
30 نمونه جدید

سلام :
ESET SMART SECURITY 6 - ویندوز 7 مجازی 32 بیت - آپدیت 4 عصر امروز و 4 فایل باقیمانده :

aylar6888
29-03-2013, 15:49
سلام

یک مخرب جدید

سلام :

Jadda
29-03-2013, 16:44
سلام

4 نمونه

JaddaVir_2013_03_29 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PW: 123

xman681
29-03-2013, 17:36
سلام

4 نمونه

JaddaVir_2013_03_29 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام

باقی مانده :

JaddaVir (2).exe

توی ویروس توتال که زدم امسی سافت میشناخت !!!!!!! :n04:

aylar6888
29-03-2013, 19:59
سلام

4 نمونه

سلام :
نود ورژن 6 و باقیمانده ها....دو باقیمانده جهت آنالیز ارسال شد به نود...

Shahroozs2
30-03-2013, 09:07
سلام

4 نمونه

KIS 2013:

DVB4IR
30-03-2013, 14:54
سلام

4 نمونه

BullGuard 2013
باقیمانده
JaddaVir (2)

pedram_01
09-04-2013, 21:51
یک ویروس خیلی بد که اشک منو در اورد

الان بیشتر انتی ویروس ها میشناسنش ولی اون موقع که من گرفتارش شدم(دو روز پیش) فقط 2 انتی میشناختنش

رمز: 123

xman681
09-04-2013, 22:04

الان بیشتر انتی ویروس ها میشناسنش ولی اون موقع که من گرفتارش شدم(دو روز پیش) فقط 2 انتی میشناختنش

Jadda
09-04-2013, 22:16

شناسایی روی سیستم شما !!! عکسی که خودتون در تاپیک کومودو قرار دادید، کومودو همون موقع هم از طریق کلود شناسایی کرد(پیغام اسکن آنلاین):

امروز هم که وارد دیتابیس شده:

pedram_01
09-04-2013, 22:31
شناسایی روی سیستم شما !!! عکسی که خودتون در تاپیک کومودو قرار دادید، کومودو همون موقع هم از طریق کلود شناسایی کرد(پیغام اسکن آنلاین):

امروز هم که وارد دیتابیس شده:

درسته که کمودو میشناخت ولی نمیتونست حذفش کنه!!! و حتی تو سند باکس هم نمیشد بردش و حتی پیغام hips رو بلاک میزدم نمیتونست بلاکش کنه صفحه ابی مرگ میامد

من با وجود کمودو کاملا فعال و اپدیت ویروسی شدم بعد از اینکه ویروسی شدم پیغام میداد و نمیتونست جلوشو بگیره .

حتی اونو تو فایل های مسدود کمودو قرار میدادم و بد صفحه ابی مرگ میامد و وقتی لپتاپ خاموش روشن میشد دوباره ویروس شروع بکار میکرد انگار نه انگار مسدود هست

Jadda
09-04-2013, 22:52
درسته که کمودو میشناخت ولی نمیتونست حذفش کنه!!! و حتی تو سند باکس هم نمیشد بردش و حتی پیغام hips رو بلاک میزدم نمیتونست بلاکش کنه صفحه ابی مرگ میامد

من با وجود کمودو کاملا فعال و اپدیت ویروسی شدم بعد از اینکه ویروسی شدم پیغام میداد و نمیتونست جلوشو بگیره .

حتی اونو تو فایل های مسدود کمودو قرار میدادم و بد صفحه ابی مرگ میامد و وقتی لپتاپ خاموش روشن میشد دوباره ویروس شروع بکار میکرد انگار نه انگار مسدود هست

الان توی اون عکسی که جناب xman681 قرار دادند جواب اون هشدار روی "مسدود" هست، فرض را بر این بزارید که ایشون "مجاز" را انتخاب کنه، اونوقت چی میشه؟؟

در مورد اون فایل روی سیستم شما هم KS پیغام داد و هم CIS ولی شما انتخابت "مجاز" بوده. و حتی پیغامهای کلود را هم نادیده میگرفتید. (حرفهایی که خودتون زدید) وقتی به فایل اجازه میدید و پیغام آنتی ویروس را هم فالس در نظر میگیرد! و "نادیده گرفتن" را انتخاب میکنید، دیگه چه کاری از دست آنتی برمیاد.....(البته بعد از آلودگی نباید تسلیم میشدید و من خدمتتون عرض کردم که COMODO Autorun Analyzer که از طریق CIS هم قابل دسترسی هست، بعد از این آلودگی میتونه کمکتون کنه)

ضمن اینکه شما کنار کومودو محصول/محصولات دیگری هم داشتید که واقعا من نمیدونم تا چه حدی با هم سازگاری دارند!

این حرفها را میزنیم که تجربه ما بیشتر بشه، و قصد دیگری ندارم

pedram_01
09-04-2013, 23:32
الان توی اون عکسی که جناب xman681 قرار دادند جواب اون هشدار روی "مسدود" هست، فرض را بر این بزارید که ایشون "مجاز" را انتخاب کنه، اونوقت چی میشه؟؟

در مورد اون فایل روی سیستم شما هم KS پیغام داد و هم CIS ولی شما انتخابت "مجاز" بوده. و حتی پیغامهای کلود را هم نادیده میگرفتید. (حرفهایی که خودتون زدید) وقتی به فایل اجازه میدید و پیغام آنتی ویروس را هم فالس در نظر میگیرد! و "نادیده گرفتن" را انتخاب میکنید، دیگه چه کاری از دست آنتی برمیاد.....(البته بعد از آلودگی نباید تسلیم میشدید و من خدمتتون عرض کردم که COMODO Autorun Analyzer که از طریق CIS هم قابل دسترسی هست، بعد از این آلودگی میتونه کمکتون کنه)

ضمن اینکه شما کنار کومودو محصول/محصولات دیگری هم داشتید که واقعا من نمیدونم تا چه حدی با هم سازگاری دارند!

این حرفها را میزنیم که تجربه ما بیشتر بشه، و قصد دیگری ندارم

من ویروسی شدم بعد کمودو پیام داد من بلوک زدم ولی نتونست جلوشو بگیره بعد هی پیغام کلود داد زدم پاکسازی نتونست پاک کنه

کنار کمودو من کینگ سافت کلود غیر فعال شده دارم که هیچ تداخلی ندارن

کلا کینگ سافت کلود با هیچ انتی ویروسی تداخل نداره

aylar6888
10-04-2013, 00:51

سلام :
اویرا رایگان ( آپدیت 9.4.2013 -آپدیت آفلاین )شات شناسایی بمحض اکسترکت و قرنطینه شدن فایل بصورت پیشفرض
ویندوز 7 مجازی 32 بیت...

aylar6888
10-04-2013, 20:45
۱۰ شیوه معمول ه+ک شدن شرکت ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Batman*
14-04-2013, 01:49
20 نمونه جدید

Size=2 MB
Password = bat

Jadda
14-04-2013, 10:00
20 نمونه جدید

Size=2 MB
Password = bat

CIS > 16/20

DB>11 & Cloud >5

Hidden-Hunter
14-04-2013, 11:00
20 نمونه جدید

Size=2 MB
Password = bat

دانلود نمی شه :n07::n02:

Archive is Encrypted or Password Protected The file you attempted to download is an archive that is split, encrypted or password-protected. Free accounts are limited to 10 downloads per week of each file of this type. The limit for this file has been reached. All MediaFire users can now upload files up to 10 GB in size rather than having to split the archive. Our premium accounts can download an unlimited number of archives. Account rates start at $5.00 per month ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) for further assistance.

aylar6888
14-04-2013, 18:29
نمیشه دانلودش کرد..

*Batman*
14-04-2013, 18:56
سلام

لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hidden-Hunter
14-04-2013, 19:39
کسپرسکی :

aylar6888
14-04-2013, 19:57
20 نمونه جدید
Downlod ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Size=2 MB
Password = bat

سلام :
آویرا رایگان آپدیت 24 ساعت قبل در ویندوز 7 مجازی 32 بیت و سه فایل باقیمانده...
بیخود نیست که تا الان همیشه میگم بهترین انتی رایگان آویراست...تا چه پیش آیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــد !!!

aylar6888
14-04-2013, 20:09
سلام :
اسکن با امسی سافت انتی مالور و فایلهای باقیمانده..اسکن در سیستم حقیقی

aylar6888
14-04-2013, 20:13
سلام : OFF TOPIC:n03:
دوستان از این سایت هم برای آپلود عکس میتونید استفاده کنید..هم خارجیه و اطمینان بیشتری بهش هست و هم دیدم که چندین ساله دوسنام دارن باهاش کار میکنن و امکانات زیادی هم داره...

pedram_01
16-04-2013, 12:59
یک نمونه با پسوورد 666 : روی بمب کلیک کنید .

لینک ویروس حذف شد

یک دونه 2 مگاباییته ؟!!! چکار میکنه ؟

Serenity
16-04-2013, 16:43
20 نمونه جدید

Size=2 MB
Password = bat

G Data TotalProtection 2014

14 مورد شناسایی کرد

بازماندگان :

Hidden-Hunter
16-04-2013, 17:50
پست حذف شد

kases
16-04-2013, 18:34
مایکروسافت یکی از آپدیت های امنیتی ویندوز ۷ که روز سه شنبه منتشر شده را پس گرفته و از تمام کاربران سیستم عامل ویندوز 7 و ویندوز سرور ۲۰۰۸ خواسته که آن را پاک کنند.

این شرکت متوجه شده که این به رو رسانی سبب بروز مشکل برای این سیستم عامل می شود. کاربران زیادی پس از نصب این به روز رسانی، با مشکل دریافت پیام صفحه مرگ آبی ویندوز و ریستارت های مکرر سیستم عامل مواجه شده اند یا اینکه برخی نرم افزارهایشان از کار افتاده اند.

به همین خاطر از کاربران ویندوز 7 خواسته شده که Update 2823324 را نصب نکنند و یا در صورت نصبش نسبت به حذف آن اقدام کنند.

مایکروسافت در پستی در وبلاگ امنیتی اش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نرم افزارهای شرکت های دیگر را به خاطر تداخل با این به روز رسانی مقصر شناخته است.

در عین حال این شرکت گفته کاربران آنتی ویروس کسپرسکی هم ممکن است بعد از نصب این به روز رسانی، پیام هشداری را دریافت کند که به آنها اخطار می دهد که لیسانس آنتی ویروسشان نامعتبر است.

اگر شما هم دچار این مشکلات شده اید بهتر است بررسی کنید که Update 2823324 روی سیستم عامل شما نصب نشده باشد.

جزئیات چگونگی حذف این به روز رسانی در بخش پشتیبانی مایکروسافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])درج شده است. و مایکروسافت گفته به زودی یک آپدیت هم برای رفع مشکل این آپدیت ارایه خواهد کرد!

aylar6888
16-04-2013, 20:18
این باید یک باج گیر باشه:n09:
سلام :
مثل امیر باجگیره !!!!:n02:

امسی با اسکن شناخت البته با آپدیت دیروز (حداقل 40 ساعت آپدیت نشده بود)
هیتمن پرو هم با آپدیت کامل نشناخت

aluminum
16-04-2013, 20:25
دوستان من یک فایل دمپ رو برای شناسایی مشکلم به یکی از دوستان دادم(توی یکی از تاپیکهای اینجا) ولی انتی ویروس ایشون تشخیص ویروس داده بود ....
من اینترنت سیکوریتی کسپر 2011رو دادم و اپدیت .برام عجیبه که کسپر این رو ویروس نمیشناسه...
بی زحمت شما یه چکی بکنید ببیند ایا واقعا ویروس داره این فایل زیپ؟!!!
فایل اول بدون پسورده و همونی هست که بیاد ویروس داشته باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و چون فکر کنم باید فایل رو با پسور بزارم این همون فایل هست که دوباره زیپش کردم و پسوردش 123 هست

:n16:

Hidden-Hunter
16-04-2013, 20:30
چیزی که ذهن من رو مشغول کرده چرا باید اسم فایل یک اسم دختر باشه؟؟:n13:

اخه فایل رو مشخصه با یه نرم افزار یا برنامه کارکتر مپ ویندوز باید پسوند بهش داده باشه...نکنه این مخرب دست سازه این ور ابی هاست ؟؟:n09:

یا الکی اسم فایل رو گذاشتید ، اسم یک دختر !!! شرمنده تو چیزو که کنجکاوی نمی کنم .:n02:

Hidden-Hunter
16-04-2013, 20:40
دوستان من یک فایل دمپ رو برای شناسایی مشکلم به یکی از دوستان دادم(توی یکی از تاپیکهای اینجا) ولی انتی ویروس ایشون تشخیص ویروس داده بود ....
من اینترنت سیکوریتی کسپر 2011رو دادم و اپدیت .برام عجیبه که کسپر این رو ویروس نمیشناسه...
بی زحمت شما یه چکی بکنید ببیند ایا واقعا ویروس داره این فایل زیپ؟!!!
فایل اول بدون پسورده و همونی هست که بیاد ویروس داشته باشه

و چون فکر کنم باید فایل رو با پسور بزارم این همون فایل هست که دوباره زیپش کردم و پسوردش 123 هست

سلام

فکر نکنم فایل مشکلی داشته باشه.

aylar6888
16-04-2013, 20:48
سلام :
دوستان شرمنده اما یکسری آدرس سایت مخرب بود که چند ماه پیش تست شدن اگه یکی از دوستان میدونه یا لطف کنه آدرس پستها رو بده یا اگه خودش توی دیتابیسش داره برام لطفا آپلود کنه...

Hidden-Hunter
16-04-2013, 20:54
من مخرب رو اجرا کردم ، چون هم از اسمش و هم از پسوندش باید اجرا می کردم ، متاسفانه یک فیلم پورن ، ایرانی هست که با مخرب باجگیر مخلوط شدن و گول زدن کاربر و از این صحبت ها.

دوستان قبل از اینکه هر پستی بزنید فایلی که بنا هست قرار بدهید رو چک بکنید ( اگر مخرب از سایت های مرجع دانلود کردید که مشکل نداره ولی اگر فایلی که خودتون می دونید مشکوک هست رو نگذارید ، یا قبلش د رمحیط مجازی تست کنید ) قرار نیست به عنوان تست مخرب هر چیزی که هست گذاشته بشه !!!!، چون با گذاشتن ، یک فایل از طرف یک کاربر ، و اگر فایل گذاشته شده مشکل داشته باشه ، مدیریت از چشم کاربر می بینه ، حالا کاربر با خبر باشه یا بی خبر.

پس هر چیزی رو در انجمن قرار ندهید .:wink:

Jadda
16-04-2013, 23:44
یک نمونه

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f9e8d0bf8ae3b2/analysis/1366142712/)

kases
17-04-2013, 00:25
سلام

کسپربا ksn شناسایی کرد

aylar6888
17-04-2013, 00:47
یک نمونه

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f9e8d0bf8ae3b2/analysis/1366142712/)

سلام :
علی جان اویرا و هیتمن پرو تا الان نمیشناسنش...آپدیت 1:45
امسی سافت هم تا همین لحظه نمیشناسه

mhimhdi
17-04-2013, 00:49
یک نمونه

AVG Free چیزی شناسایی نکرد. اما Malwarebytes تروجان شناسایی کرد. در سایت VirusTotal هم فقط 2 تا از آیتمهای امنیتی شناسایی کردند که یکیش همین Malwarebytes بود.

aylar6888
17-04-2013, 01:27
مخرب Z :

pedram_01
17-04-2013, 02:20
یک نمونه

tonypb
17-04-2013, 11:09
یک نمونه

NAV 2013 با دیتابیس شناخت.

homayooni
17-04-2013, 12:10
یک نمونه

pedram_01
17-04-2013, 14:20
یک نمونه

کمودو از روی دیتابیس

nafis87
19-04-2013, 19:47
سلام بچه هامن به یه مشکل برخوردم HIPS نود من از کار افتاده یعنی disable شده دائما هم error میده:n03:

pedram_01
19-04-2013, 20:26
سلام بچه هامن به یه مشکل برخوردم HIPS نود من از کار افتاده یعنی disable شده دائما هم error میده:n03:

جای سوال شما اینجاست

aylar6888
20-04-2013, 00:44
[QUOTE]
نوشته شده توسط Jadda

یک نمونه

سلام دوستان...من دو روز نبودم و همون پریشب مخرب رو اویرا فرستادم و الان توی دیتابیسشه اما تاریخ وارد شدن به دیتابیس ا8.4 .2013 ساعت 8:34 صبح بوده

aylar6888
20-04-2013, 00:47
یک نمونه

aylar6888
20-04-2013, 01:39
موتور جستجوی بینگ ۵ برابر بیشتر از گوگل سایت های مخرب را در نتایج خود نشان می دهد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aylar6888
20-04-2013, 01:40
سیمانتک: حملات سایبری هدف دار، در سال 2012 به میزان 42 درصد افزایش یافته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

black years
21-04-2013, 12:55
یک نمونه

خیلی بده که Avast نتونست بشناسه اما Webroot شناخت . :n03:

~~~
22-04-2013, 10:44
یک نمونه

~~~
22-04-2013, 11:01
[QUOTE]
نوشته شده توسط

یک نمونه

سلام دوستان...من دو روز نبودم و همون پریشب مخرب رو اویرا فرستادم و الان توی دیتابیسشه اما تاریخ وارد شدن به دیتابیس ا8.4 .2013 ساعت 8:34 صبح بوده

میشه بگی دوست عزیزaylar آنتی تون چیه کمودو آویرا ...؟

aylar6888
22-04-2013, 19:00
[QUOTE=aylar6888;7593948]

میشه بگی دوست عزیزaylar آنتی تون چیه کمودو آویرا ...؟
سلام : روی سیستم مجازیم فعلا اویراست عزیز

dvb595959
29-04-2013, 15:16
یکی از دوستان این سایت معروف ایرانی رو تست کنه ... چرا کومودو بلاک کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pedram_01
29-04-2013, 15:34
یکی از دوستان این سایت معروف ایرانی رو تست کنه ... چرا کومودو بلاک کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من کمودو دارم راحت هم این سایت رو میرم و بلاک نیست

*Batman*
29-04-2013, 18:26
150 نمونه جدید

Virut,Zeroaccess,Zbot,FakeAlert

Password = bat
Size = 20 MB

منصور قلی
29-04-2013, 20:18
150 نمونه جدید

Password = bat
Size = 20 MB

Emsisoft Anti-Malware آپدیت همین الان 29.4.2013

pedram_01
29-04-2013, 20:47

دم ام سی سافت گرم ببینم بقیه چکار میکنند

AM4
29-04-2013, 21:05

dvb595959
29-04-2013, 22:14
من کمودو دارم راحت هم این سایت رو میرم و بلاک نیست

کومودو نسخه قبل مشکلی نداشت ولی بعد از اینکه نسخه جدید رو نصب کردم داره بلوک میکنه...شما از کدوم نسخه استفاده میکنی؟آبدیت جدید؟پس چرا برای من بلوک؟:n04:

Jadda
29-04-2013, 22:40
کومودو نسخه قبل مشکلی نداشت ولی بعد از اینکه نسخه جدید رو نصب کردم داره بلوک میکنه...شما از کدوم نسخه استفاده میکنی؟آبدیت جدید؟پس چرا برای من بلوک؟:n04:

نگران نباشید؛ فعلا برای استفاده از اون سایت Disregard را انتخاب کنید و وارد سایت بشید،

این مورد حل خواهد شد.

aylar6888
30-04-2013, 01:29
150 نمونه جدید

Password = bat
Size = 20 MB

~~~
30-04-2013, 08:45
150 نمونه جدید

Password = bat
Size = 20 MB

نمدونم چرا یه عده از بی اطلاعیشون هی میگن نود ضعیفه یا آشغاله
تو فایروال هم نسبت به نسخه های قبلیش پیشرفت کرده
هر کدوم ضعف و قوت خودشون رو دارن
اگه نود هم فارسی میشد تو ایران آماراستفادش بالاتر یود
راستی گذاشتن ویروس زمان خاصی نداره - همون لحظه تست کنیم

black years
30-04-2013, 10:52
150 نمونه جدید

Password = bat
Size = 20 MB

سلام .

اسکن با Avast Internet Security 8 .

180 مورد پیدا کرد و همه رو حذف کرد.

نتیجه ی اسکن مجدد .

~~~
30-04-2013, 15:53

شما دوست عزیز بجای این لینک عکستو توی اینسرت ایمیج کنار اون نوار فیلم هس - لینکشو اوجا بذار لطفا

منصور قلی
30-04-2013, 21:32
شما دوست عزیز بجای این لینک عکستو توی اینسرت ایمیج کنار اون نوار فیلم هس - لینکشو اوجا بذار لطفا
من همچین گزینه ای ندارم.اینا رو نوشته برام:
شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
شما می توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید فایل پیوست کنید
شما می توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
BB code is روشن
شکلک ها روشن هستند
کد [IMG] اکنون روشن میباشد
[VIDEO] code is روشن
HTML کد خاموش مي باشد

xman681
30-04-2013, 22:32

سلام

وقتی آنتی ویروس هایی هستند که همه موارد را شناسایی میکنند و ای ست 4 مورد را قادر به شناسایی نیست یعنی در شناسایی ضعیف هست دوست عزیز

ای ست در بحث محافظت خوب هست ولی عالی نیست دوست عزیز

البته شاید امسال نتایجش بهتر شود در نسخه 6

~~~
30-04-2013, 23:10
دم ام سی سافت گرم ببینم بقیه چکار میکنند

شما هم خودت یه نتیجه بزار:n02:
کسپر و بیت غایبن
ایکسمن جان نظرت در مورد اوست چیه

pedram_01
30-04-2013, 23:13
سلام

وقتی آنتی ویروس هایی هستند که همه موارد را شناسایی میکنند و ای ست 4 مورد را قادر به شناسایی نیست یعنی در شناسایی ضعیف هست دوست عزیز

ای ست در بحث محافظت خوب هست ولی عالی نیست دوست عزیز

البته شاید امسال نتایجش بهتر شود در نسخه 6

بهتره یک نگاهی به نتیجه اوریا و اوست هم بندازی . ایست عالی عملکرده و میکنه و کسانی که میگند ضعیفه از نسخه 4 داغ دیده هستن

اگه نود الکی سایت هارو بلاک نمی کرد من اولین کسی بودم که میخریدمش . هر سایتی رو که دوست نداشته باشه بلاک میکنه از فیلترینگ ایران هم بد تره

*Batman*
01-05-2013, 01:15
30 نمونه جدید

Password = bat
Size= 6.77 MB

pedram_01
01-05-2013, 01:19
30 نمونه جدید

Password = bat
Size= 6.77 MB

بتمن جون نتیجه با نورتون هم بزار ببینیم چکار میکنه

amirfakhrian
01-05-2013, 07:19
30 نمونه جدید

Password = bat
Size= 6.77 MB

اسکن با bitdefender

~~~
01-05-2013, 09:12
30 نمونه جدید

Password = bat
Size= 6.77 MB

بتمن جان لینک مشکل داره دانلود نمیشه

با اجازه بتمن دوستان عکسشون رو یه جای خوب آپلود کنند و بعد تو جای مشخص شده کلیک کنند آدرسو بدن

homayooni
01-05-2013, 10:12
باقیمانده ها

~~~
01-05-2013, 11:02
تشکر لینک درست شد

AIS 8

مدت اجرا:n19:

un4given.1991
01-05-2013, 11:11
30 نمونه جدید

Password = bat
Size= 6.77 MB

سلام

Avira Free :

فایل های باقی مانده :

Microsoft Security Essentials :

سرعت Scan & clean انتی ویروس مایکروسافت افتضاحه !

منصور قلی
01-05-2013, 11:55
30 نمونه جدید

Password = bat
Size= 6.77 MB

Emsisoft Anti-Malware

pedram_01
01-05-2013, 13:18
Emsisoft Anti-Malware
دوستان من امکان پیوست فایل ندارم.نمیدونم چرا.بخاطر همین مجبورم لینکشو بذارم.

دوست عزیز منصور قلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما در این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عکست رو اپلود کن و لینک مسقیم برای انجمن رو کپی کن و اینجا بزار مرسی

*Batman*
01-05-2013, 14:21
بتمن جون نتیجه با نورتون هم بزار ببینیم چکار میکنه
سلام
با نورتون اسکن کردم.10 مورد باقی موند:
3-6-11-15-18-20-21-24-29-30
البته اکثر موارد رو با Reputation Scan گرفت و تو دیتابیس چیزی نداشت!

aylar6888
01-05-2013, 15:12

سلام :
این چرا از 150 فایل 151 مورد شناسایی کرده؟؟؟؟:n02:
فایلهای باقیمونده رو چک کردین؟؟؟

rsh
01-05-2013, 15:53
avast8 free

~~~
01-05-2013, 22:25
سلام :
این چرا از 150 فایل 151 مورد شناسایی کرده؟؟؟؟:n02:
فایلهای باقیمونده رو چک کردین؟؟؟
سلام
کلا پاکید پوشه رو
دیگه همین بود:n01:

این پست رو چی میگی

~~~
01-05-2013, 22:56
avast8 free

البت الان تست کردم شد 21

*Batman*
01-05-2013, 23:16
30 نمونه جدید

Password = bat
Size= 6.77 MB

UnThreat Free Antivirus 2013

23 مورد

باقیمانده :

aylar6888
02-05-2013, 00:51
نوشته شده توسط
*Batman*[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

30 نمونه جدید

Password = bat

سلام :
امسی سافت با آخرین آپدیت تا همین الان 28 مورد شناسایی میکنه اما اون دو تا فایل رو که مشخص کردم بیخطر اعلام میکنه و بقیه رو هم که حاشیه سبز دارن همین طور که توی عکس مشخصه برای تک تک اونها یا همشون پیغام میده و نمیتونه حذف یا قرنطینه کنه....

هیتمن پرو تعداد شناسایی و فایلهای باقیمونده که هفت تا هستن ...

اویرا فری و باقیمانده ها با آخرین آپدیت :

این پست رو چی میگی
:n04::n01::n11:

pedram_01
02-05-2013, 02:56

black years
02-05-2013, 11:45
سلام .

دوستان لطف کنید عکسها رو در سایت زیر آپلود کنید،عکسهایی که گذاشتید اصلا باز نمیشن مگر با چیلتر شکن.

black years
02-05-2013, 12:05
30 نمونه جدید

Password = bat
Size= 6.77 MB

سلام.

نتیجه ی اسکن با Avast Internet Security 8

xman681
02-05-2013, 12:35
سلام :
امسی سافت با آخرین آپدیت تا همین الان 28 مورد شناسایی میکنه اما اون دو تا فایل رو که مشخص کردم بیخطر اعلام میکنه و بقیه رو هم که حاشیه سبز دارن همین طور که توی عکس مشخصه برای تک تک اونها یا همشون پیغام میده و نمیتونه حذف یا قرنطینه کنه....

:n04::n01::n11:

سلام

این مشکل به زودی حل میشه در نسخه 7.0.0.22

در حال حاضر دوستان برای پاکسازی سیستم خودشون میتونند از Emsisoft Emergency Kit استفاده کنند

اون دو فایلی هم که امسی شناسایی نمیکنه
25 : شاید سالم باشه احتمال سالم بودن بیشتر هست
29 : 100 درصد سالم هست

موفق باشید

Harvest_moon_majid
02-05-2013, 16:14
سلام
من میگم ESET حفره ی امنیتی زیاد داره ولی kasper sky هر کی داشته باشه اگه هکر باشه کارش ساختس...
کسپر رد ویروسو میگیره

pedram_01
02-05-2013, 16:43
سلام
من میگم ESET حفره ی امنیتی زیاد داره ولی kasper sky هر کی داشته باشه اگه هکر باشه کارش ساختس...
کسپر رد ویروسو میگیره

این حرف شما چه ربطی به تاپیک داشت ؟ بعد خودت فهمیدی چی گفتی ؟ مدرکی هم واسه حرفی که گفتی داری؟ من واقعا نمیدونم به شما ترول ها چی بگم

~~~
02-05-2013, 21:17
این حرف شما چه ربطی به تاپیک داشت ؟ بعد خودت فهمیدی چی گفتی ؟ مدرکی هم واسه حرفی که گفتی داری؟ من واقعا نمیدونم به شما ترول ها چی بگم
یه مطلبی تو نت هست چگونه در ایترنت ترول نباشیم - خوندنش خیلی مفیده
بعضیا نه این دوست عریز کار دیسنا رو دنبال میکنند و با کلی گویی یه آنیتی ویروس رو تخریب میکنن

vtn54
03-05-2013, 15:15
سلام
با نورتون اسکن کردم.10 مورد باقی موند:
3-6-11-15-18-20-21-24-29-30
البته اکثر موارد رو با Reputation Scan گرفت و تو دیتابیس چیزی نداشت!
سلام عزیز:n12:

خسته نباشید:n02:

یک سوال از خدمتتان داشتم, شما در تنظیمات نورتون از Smart Definition استفاده می‌کنید یا از Normal Definition ؟

ارادتمند:n16:

*Batman*
03-05-2013, 21:16
سلام عزیز:n12:
خسته نباشید:n02:
یک سوال از خدمتتان داشتم, شما در تنظیمات نورتون از Smart Definition استفاده می‌کنید یا از Normal Definition ؟
ارادتمند:n16:

سلام استاد:n12:
خیلی ممنون سلامت باشید
من تنظیمات آپدیت رو تغییر ندادم و از همون دیتابیس اسمارت استفاده میکنم.

vtn54
03-05-2013, 23:22
سلام استاد:n12:
خیلی ممنون سلامت باشید
من تنظیمات آپدیت رو تغییر ندادم و از همون دیتابیس اسمارت استفاده میکنم.
حتما اطلاع دارید که در Smart Definition سیمانتک برای کاهش بار سیستم و کاهش استفاده از منابع سیستم و نیز افزایش سرعت آپدیت دیتابیس تعداد زیادی از Signature موجود در Normal Definition را که به نظر سیمانتک اهمیت چندانی ندارند حذف کرده است چند نفر از دوستان ادعا می‌کردند با تغییر این گزینه میزان شناسایی نورتون از روی دیتابیس افزایش پیدا کرده است بد نیست در این مورد یک امتحانی بکنید.:n09:

ارادتمند

rafaelmehraban
09-05-2013, 09:17
حتما اطلاع دارید که در Smart Definition سیمانتک برای کاهش بار سیستم و کاهش استفاده از منابع سیستم و نیز افزایش سرعت آپدیت دیتابیس تعداد زیادی از Signature موجود در Normal Definition را که به نظر سیمانتک اهمیت چندانی ندارند حذف کرده است چند نفر از دوستان ادعا می‌کردند با تغییر این گزینه میزان شناسایی نورتون از روی دیتابیس افزایش پیدا کرده است بد نیست در این مورد یک امتحانی بکنید.:n09:

ارادتمند

سلام.ممنون از توضیحی که دادید.من امتحان کردم ولی چیزی محسوس نبود.نه میزان شناسایی بیشتر شد و نه کمتر.حداقل تو اون سری موارد که من امتحان کردم این طور بود.

راستی یه سوال من hitman pro نسخه جدید رو نصب کردم که گویا از دیتابیس بزرگانی مثل bitdeffender و ...... استفاده می کنه ولی جالبه که قدرت شناسایی پایینی داره.رو لپ تاپ دوستم بیتدیفندر 2013 نصبه و 2 مورد رو که من تست می کردم سریع شناسایی و حذف کرد ولی این hitman اصلا شناسایی نکرد؟

xman681
09-05-2013, 13:06
سلام.ممنون از توضیحی که دادید.من امتحان کردم ولی چیزی محسوس نبود.نه میزان شناسایی بیشتر شد و نه کمتر.حداقل تو اون سری موارد که من امتحان کردم این طور بود.

راستی یه سوال من hitman pro نسخه جدید رو نصب کردم که گویا از دیتابیس بزرگانی مثل bitdeffender و ...... استفاده می کنه ولی جالبه که قدرت شناسایی پایینی داره.رو لپ تاپ دوستم بیتدیفندر 2013 نصبه و 2 مورد رو که من تست می کردم سریع شناسایی و حذف کرد ولی این hitman اصلا شناسایی نکرد؟

سلام

اتصال به اینترنت داشتید موقع اسکن ؟؟؟

rafaelmehraban
09-05-2013, 17:48
سلام

اتصال به اینترنت داشتید موقع اسکن ؟؟؟

سلام.بله 100 % اصولا این ویروس کش کلودی (اینترنتی) هست و بدون اینترنت که به هیچ دیتا بیسی دسترسی نداره.
اول فیری رو تست کردم که نشناخت.بعد رفتم رو تریال 30 روزه که بازم گلابی وار عمل کرد.و در نهایت سریال معتبر دادم که بازم هیچی.
نمی خوام از موضوعه تاپیک انحراف پیدا کنیم.من فقط حرفم اینه که چرا این ویروس کش که انقدر هم معروفه و همه بزرگان قبولش دارن و سرعت شناساییش هم انقدر بالاست و بالاخره به 5 یا به قول بعضیا 8 دیتابیس هم دسترسی داره اینقدر عملکردش نامطمئنه؟ من انتظارم این بود که حداقل مثل خود بیت دیفندر عمل کنه.
برای سری بعدی ویروس ها که اینجا آپ شه حتما یه تست از هیتمن می زارم.

xman681
09-05-2013, 17:57
سلام.بله 100 % اصولا این ویروس کش کلودی (اینترنتی) هست و بدون اینترنت که به هیچ دیتا بیسی دسترسی نداره.
اول فیری رو تست کردم که نشناخت.بعد رفتم رو تریال 30 روزه که بازم گلابی وار عمل کرد.و در نهایت سریال معتبر دادم که بازم هیچی.
نمی خوام از موضوعه تاپیک انحراف پیدا کنیم.من فقط حرفم اینه که چرا این ویروس کش که انقدر هم معروفه و همه بزرگان قبولش دارن و سرعت شناساییش هم انقدر بالاست و بالاخره به 5 یا به قول بعضیا 8 دیتابیس هم دسترسی داره اینقدر عملکردش نامطمئنه؟ من انتظارم این بود که حداقل مثل خود بیت دیفندر عمل کنه.
برای سری بعدی ویروس ها که اینجا آپ شه حتما یه تست از هیتمن می زارم.

سلام

بنده یکبار تست زدم مشکلی نداشت حالا وقت شد تست میکنم

ولی درباره SurfRight HitmanPro این محصول بر پایه کلود و محصول کشور هلند هست از دیتابیس های سه شرکت
Bitdefender, Emsisoft, Ikarus
استفاده میکنه

black years
11-05-2013, 12:22
30 نمونه جدید

Password = bat
Size= 6.77 MB

سلام.

اسکن با Avira Internet Security 2013

27 مورد شناسایی و حذف کرد.

rafaelmehraban
11-05-2013, 15:12
حل یه مشکل:
من جدیدا یه مشکلی که پیدا کردم این بود که خیلی از برنامه ها که short cut داشت عکس آیکنش نبود.با super anti spyware فری سرچ دقیق کردم و چندتا مخرب رو پاک کرد و درست شد.
خیلی برام جالبه اگر ما در محیط هایی مثل سند باکس یا freez mode این ویروس ها رو تست کنیم امکان داره باقی بمونند؟چون فکر کنم دقیقا مشکل من این طوری به وجود آمده بود.

کسی vba 32 رو تا حالا تست کرده؟من متوجه شدم که اولین بار استارکس نت رو همین کشف کرده.به نظرم سایتش روس یا یه همچین چیزی اومد.آیا نسخه فری داره؟کسی تست کرده.؟
میشه یه تستvba 32 از این نمونه 30 تایی که بتمن جان زحمتشو کشیده آپ کنید ببینیم چطوریه؟البته اویرا به نظر خوب از پسش براومده.
اگر میشه flame رو برای تست آپ کنید.اگرم مشکلی پیش میاد می تونید برام پ خ کنید .خیلی لازمش دارم.
2 مورد استارکس نت هم دارم که فعلا همه ویروس کش هام شناختنش. بهترین عملکرد رو در برخورد با استارکس همین MBAM داشت.

jolan57
12-05-2013, 22:43
سلام :11:
45 نمونه جدید

پسورد :123

مناسب برای کسانی که میخواهند آنتی ویروس خودشون رو به صورت واقعی تست کنند

un4given.1991
12-05-2013, 23:15
45 نمونه جدید

سلام

Avira AV-2013-Free

Microsoft Security Essentials

Kaspersky Virus Removal Tool

xman681
12-05-2013, 23:49
45 نمونه جدید

سلام

امسی سافت 7

قابل توجه دوستانی باشه که چندی هست حضور این برند براشون اعصاب خورد کن شده است

واقعا دم شناسایی آنتی ویروس نمای مایکروسافت هم گرم فقط 11 مورد

حالا وقتی میگم اصلا اسمش آنتی ویروس نیست دوستان بهشون بر میخوره و تهمت میزنند که قصد خراب کردن داریم

فایل های باقی مانده :

Manco.Obfuscator.exe

همه آنتی ویروس ها میگند سالم هست

OptimizerPro

امضای دیجیتال دارد کمودو . ای ست . سیمانتک فقط شناسایی دارند

prout.exe

فقط کسپراسکای شناسایی دارد

pwtray.exe

امضای دیجیتال دارد
سیمانتک و مالوربایت شناسایی کردند

svchost_protected
8 آنتی ویروس تشخیص مخرب دارند کسپر . مکافی مطرح ها هستند

موفق باشید

منصور قلی
12-05-2013, 23:50
45 نمونه جدید

منصور قلی
12-05-2013, 23:52
45 نمونه جدید

xman681 ببخشید ندیدم شما هم گذاشتید :)
xman681 من همین الان آپدیت کردم ولی چرا برای شما 40 مورد برای من 34 مورد؟؟؟

black years
13-05-2013, 00:23
45 نمونه جدید

سلام.

نتیجه ی اسکن با Avira Internet Security 2013

ویروس هایی که بعد اکسترکت خودش شناسایی کرد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باقیمانده ها :

تراست پورت هم نصب کردم ، گذاشتم رو آپدیت.فردا نتیجه اسکن رو میذارم.

black years
13-05-2013, 00:24
جالبه، هیچ تفاوتی بین آویرا فری و اینترنت سکوریتی نیست .

rafaelmehraban
13-05-2013, 00:31
سلام

امسی سافت 7

قابل توجه دوستانی باشه که چندی هست حضور این برند براشون اعصاب خورد کن شده است

واقعا دم شناسایی آنتی ویروس نمای مایکروسافت هم گرم فقط 11 مورد

حالا وقتی میگم اصلا اسمش آنتی ویروس نیست دوستان بهشون بر میخوره و تهمت میزنند که قصد خراب کردن داریم

فایل های باقی مانده :

Manco.Obfuscator.exe

همه آنتی ویروس ها میگند سالم هست

OptimizerPro

امضای دیجیتال دارد کمودو . ای ست . سیمانتک فقط شناسایی دارند

prout.exe

فقط کسپراسکای شناسایی دارد

pwtray.exe

امضای دیجیتال دارد
سیمانتک و مالوربایت شناسایی کردند

svchost_protected
8 آنتی ویروس تشخیص مخرب دارند کسپر . مکافی مطرح ها هستند

موفق باشید

ممنون از شما.
خیلی عملکرد عالی داشته.ولی دوستمون تو پست بعد شما 34 مورد شناسایی کردند می تونید علت رو بیان کنید.
البته بهتره هم شما و هم دوستمون منصور قلی ورژن دقیق ویندوز رو ذکر کنید.من فکر کنم ویندوز ایشون طوری بوده که 6 مورد به عنوان فایل های اصلی سیستم خودشون رو جا کردن.من به یه همچین موردی برخوردم/من ویندوز 7 32 بیت داشتم یه موردی بود که شناسایی نشده بود ولی رو یه سیستم دیگه 7 32 بیت سرویس پک 1 7601 داشتم که با کسپر 2013 که رو جفتشون بود تست کردم و سرویس پک 1 شناخت.نمی دونم تا چه حد حرفم منطقی و درست بوده ولی امیدوارم که کمکی کرده باشه.
آیا این ویروس کش نسخه free داره که بتونیم به صورت گارد غیر فعال ازش استفاده کنیم.

*Batman*
13-05-2013, 00:42
45 نمونه جدید

سلام

Ad-Aware Free
24/45

============================================

Norton Internet Security 2013

Scanner : 6/45
SONAR :15/39
Total :35/45

Malwarebytes Anti-Malware Free
20/45

Norton = 35/45
MBAM =5/9
Ad-Aware =1/5

Norton + Ad-Aware + MBAM = 41/45

باقیمانده نهایی:

Harvest_moon_majid
13-05-2013, 01:05
سلام برادران...

دنبال یه دستورم که بشه ساختش به منظور
1ـ پسوند .و فرمتا عوض شه
2ـراحت از NOD32 بگذره(می خوام مدعیای گنده ES3t رو به خاک بمالم)
3ـاینترنت سیکوریتی جلوش دوهزاری هم نباشه
4ـکاملا بتونه صرف مقابلو گیج کنه

با تشکر اگه همچین دستوری پیدا کردین ارسال خصوصـــي

دمتونH0t

Serenity
13-05-2013, 02:32

36 مورد شناسایی کرد

amirfakhrian
13-05-2013, 06:12
نتیجه اسکن با bitdefender:

تعداد فایل های باقیمانده 7

xman681
13-05-2013, 08:14
xman681 ببخشید ندیدم شما هم گذاشتید :)
xman681 من همین الان آپدیت کردم ولی چرا برای شما 40 مورد برای من 34 مورد؟؟؟

سلام

نسخه ویروس هات را منصور جان بگذار ببینم
از من 756 953 13 هست از شما هم همین مقدار بود موقع اسکن ؟؟

ممنون از شما.
خیلی عملکرد عالی داشته.ولی دوستمون تو پست بعد شما 34 مورد شناسایی کردند می تونید علت رو بیان کنید.
البته بهتره هم شما و هم دوستمون منصور قلی ورژن دقیق ویندوز رو ذکر کنید.من فکر کنم ویندوز ایشون طوری بوده که 6 مورد به عنوان فایل های اصلی سیستم خودشون رو جا کردن.من به یه همچین موردی برخوردم/من ویندوز 7 32 بیت داشتم یه موردی بود که شناسایی نشده بود ولی رو یه سیستم دیگه 7 32 بیت سرویس پک 1 7601 داشتم که با کسپر 2013 که رو جفتشون بود تست کردم و سرویس پک 1 شناخت.نمی دونم تا چه حد حرفم منطقی و درست بوده ولی امیدوارم که کمکی کرده باشه.
آیا این ویروس کش نسخه free داره که بتونیم به صورت گارد غیر فعال ازش استفاده کنیم.

سلام

دلیل این شناسایی متفاوت را نمیدونم
ویندوز من 7 32 بیتی هست که بعید میدونم ارتباطی با شناسایی داشته باشه

البته بنده همین الان هم با نسخه Emsisoft Emergency Kit اسکن کردم و دقیقا نتیجه همون بود

راستی بنده دارم از آپدیت های بتا هم استفاده میکنم که شاید نسخه های دیتابیس را زودتر تحویل میده البته شاید

rafaelmehraban
13-05-2013, 08:28
سلام

سلام

البته بنده همین الان هم با نسخه Emsisoft Emergency Kit اسکن کردم و دقیقا نتیجه همون بود

راستی بنده دارم از آپدیت های بتا هم استفاده میکنم که شاید نسخه های دیتابیس را زودتر تحویل میده البته شاید
ممنون از توضیحات.بله احتمالا همون بحث نسخه بتا درسته و من در اشتباه هستم.
فقط یه سوال نسخه فری با گارد غیر فعال این ویروس کش هست؟مثلا همون بتاش فری هست؟

Alinho
13-05-2013, 08:40

45 نمونه جدید

Avira Free Antivirus

Hidden-Hunter
13-05-2013, 09:08
45 نمونه جدید

سلام عباس جان

نتیجه کسپرسکی

مابقی را اجرا کردم که System Watcher بشناسه که بعد از اجرا شدن بعضی مخرب ها خودشون ترمینیت می شدند با اینکه APP Control خاموش بود، نتیجه اون چیزی که من م یخواستم نشد.

خواستم با HIPS تست بکنم که دیدم کار شاخی نیست چون ما می دونیم این ها باید Risk Ware باشند و با بلاک شدن ما روبرو می شوند ، ولی چیزی که جالب می شود ، باعث می شه که بفهمیم این ریسک ور ها به کجا ها می خواهند دسترسی داشته باشند.

un4given.1991
13-05-2013, 10:22
Avira Free Antivirus 2013

عجیبه ! ...
من دیشب اویرا رو با فیوزبندل آپدیت کردم و بعدش اسکن کردم ....
الان اپدیت مستقیم کردم .... 10mb دانلود داشت ..... نتیجه هم 39 بود !... ولی با اپدیت فیوزبندل
28 شناسایی داشت که این نشون میده نمیشه به سرور آپدیت فیوزبندل اعتماد داشت ...
فقط بدرد گرفتن بکاپ اپدیت می خوره ....

~~~
13-05-2013, 10:23

فایلهای باقیمانده رو با ESET Live Gride تست زدم - نتایج هر دو کاملا واضح هستش

دوستان نظرتشون رو بگن مخصوصا مخالفان نود:n02:

البته باقیمانده ها رو هم فرستادم برای نود - مشکلی داشته باشن تو آپدیتای بعدی حله

homayooni
13-05-2013, 10:51
45 نمونه جدید

باقیماندها

~~~
13-05-2013, 11:53

36 مورد شناسایی کرد

دوستان عزیز تصویر هم بذارین بنظرم بهتره ها
راستی بتمن باقیمانده نهایی رو نذاشتی:n02:

~~~
13-05-2013, 12:01
عجیبه ! ...
الان اپدیت مستقیم کردم .... 10mb دانلود داشت ..... نتیجه هم 39 بود !... ولی با اپدیت فیوزبندل

مطمئنی فقط بخاطره آپدیت مستقیم بوده شاید بقیه رو فرستادن و اونا هم تو لیست آپدیت بعدی گذاشتن:wink:

منصور قلی
13-05-2013, 12:07
سلام

سلام

با سلام ویندوز من 8-64 بیت هست.والا ورژن دقیق آپدیتمو نمیدونم.من امروز صبح آپدیتش کردم ورژنش تغییر کرد و متاسفانه ورژن قبلی رو یادم نیست.دیشب حدود 12.30 بود که آپدیت کردم.دقیقا چند لحظه قبل از اسکن کردن.

black years
13-05-2013, 12:16
45 نمونه جدید

سلام.

همون طور که قول داده بودم با تراست پورت اسکن کردم ، کلا آنتی ویروس جالبی نیست. ویروس هایی رو هم که شناسایی کرد بطور کامل از بین نبرد.

~~~
13-05-2013, 12:47
سلام.

همون طور که قول داده بودم با تراست پورت اسکن کردم ، کلا آنتی ویروس جالبی نیست. ویروس هایی رو هم که شناسایی کرد بطور کامل از بین نبرد.

این تراست پورت دو موتورس گمون کنم - کلا با دو موتوره ها حال نمیکنم یه آنتی ویرس خوب باید همچیزش مال خودش باشه :n02: نه موترای دیگران رو با تغییراتی بزاره برای خودش:n02: البته این آنتیا آنچنان مالی هم از کار در نمیان علی رقم تبلیغات فراوان و تخریب دیگران:n02:
دوست عزیز شما که الان تو تست هستی f-secure
روهم یه تست باهمین ویروسا بزن بعضیا خیلی ازش تعریف می کنند

xman681
13-05-2013, 12:49
ممنون از توضیحات.بله احتمالا همون بحث نسخه بتا درسته و من در اشتباه هستم.
فقط یه سوال نسخه فری با گارد غیر فعال این ویروس کش هست؟مثلا همون بتاش فری هست؟

سلام

بله شما فایل ستاپ خود آنتی ویروس را دانلود کنید در بخش لایسنس نسخه Freeware را انتخاب کنید

jolan57
13-05-2013, 13:02
مرسی دوستان میدونستم اینقدر مشتاق هستین زودتر خدمت میرسیدم :دی
کمودو هم منتظر بودم علی بیاد و به صورت حرفه ای تست کنه که مثل اینکه علی نیستش
با اسکن 36 مورد
باقی مانده

یک مورد پس از اجرا به وسیله حفاظت پیشرفته شناخته شد
یک مورد هم پس از اجرا به وسیله اسکن انلاین

ضمنا به دوستان توصیه میکنم کار با آنتی ویروس های خودشون رو به خوبی یاد بگیرن , تست بتمن با نورتون و امیر با کسپر نشون داد که تسلط یک کاربر بر آنتی ویروس خودش چقدر میتونه در تامین امنیتش تاثیر به سزایی داشته باشه , هدف کلی ما هم از این تست ها همینه که شما کار با آنتی ویروس خودتون رو به خوبی یاد بگیرین

black years
13-05-2013, 13:28
با اسکن 36 مورد
باقی مانده

یک مورد پس از اجرا به وسیله حفاظت پیشرفته شناخته شد
یک مورد هم پس از اجرا به وسیله اسکن انلاین

ضمنا به دوستان توصیه میکنم کار با آنتی ویروس های خودشون رو به خوبی یاد بگیرن , تست بتمن با نورتون و امیر با کسپر نشون داد که تسلط یک کاربر بر آنتی ویروس خودش چقدر میتونه در تامین امنیتش تاثیر به سزایی داشته باشه , هدف کلی ما هم از این تست ها همینه که شما کار با آنتی ویروس خودتون رو به خوبی یاد بگیرین

فدااااااااااااااااااااااا اااااااااااا :n12: :n16:

~~~
13-05-2013, 13:33

بله دوستان خیلی منتظر بودن اگه امکانش هس لطفا زمان گذاشتن ویروس رو کمتر کنید:n02:

satansilent
13-05-2013, 14:00
دوستانی که از آنتی ویروس خودشون راضی نیستند بهتره علاوه بر malwarebyte برنامه appguard رو هم رو سیستمشون نصب کنند..احتمالا کمکشون کنه :n09:

Serenity
13-05-2013, 14:29
شرمنده من دیشب داشتم بیهوش میشدم از خواب، یادم رفت عکس بزارم :n02:

الان دوباره اسکن کردم و 38 مورد شناسایی کرد

همه ویروس هارو با موتور A شناسایی کرده :

بازماندگان :

black years
13-05-2013, 14:43
راستی بتمن باقیمانده نهایی رو نذاشتی

سلام .

جناب*Batman* باقیمانده ی نهایی رو گذاشتند، احتمالا برای شما صفحه کاملا لود نشد.

masoudm989
13-05-2013, 18:06

باقیماندها

میشه دوستان بیشتر روی وب روت تمرکز کنن من امکان نصب ندارم وگرنه حتما تستش میکردم
میخوام نظر دوستان رو در موردش بدونم شنیدم مصرف منابع سیستمیش پایینه و آپدیتهاش سبکه
از نظر پروتکت چطوره؟

nanoboy123
13-05-2013, 18:36
اواست28 تا بیشتر پیدا نکرد نا امید شدم اواست خجالت بکش:n02:

black years
13-05-2013, 19:19
اسکن بعد از آپدیت مجدد

Avira Internet Security 2013

~~~
13-05-2013, 21:15
اسکن بعد از آپدیت مجدد

Avira Internet Security 2013

اسکن مجدد

این که تعداد فایلهی اسکن در نود زیادتر میشه بنظرم علتش اینه که نود چند بار اسکنش میکنه تو عکس مشخص کردم

راستی بلک یرز با فیوز بندل آپدیت کردی؟

black years
13-05-2013, 22:03
راستی بلک یرز با فیوز بندل آپدیت کردی؟

سلام .

این فیوز بندل چی هست اصلا ؟!!! :n13:

خودش بصورت اتوماتیک آپدیت میشه و فقط بعضی اوقات قبل تست بصورت دستی آپدیت میکنم.

black years
13-05-2013, 22:28
این تراست پورت دو موتورس گمون کنم - کلا با دو موتوره ها حال نمیکنم یه آنتی ویرس خوب باید همچیزش مال خودش باشه :n02: نه موترای دیگران رو با تغییراتی بزاره برای خودش:n02: البته این آنتیا آنچنان مالی هم از کار در نمیان علی رقم تبلیغات فراوان و تخریب دیگران:n02:
دوست عزیز شما که الان تو تست هستی f-secure
روهم یه تست باهمین ویروسا بزن بعضیا خیلی ازش تعریف می کنند

سلام جناب ~~~

چرا اتفاقا F-Secure نصب کردم ، اونم با کلی درد سر ، چون باید آنلاین نصب میشد.
اما اصلا باهاش حال نکردم ، سیستم رو کند کرده بود.

eScan هم نصب کردم ، محیط کاربریش افتضاحه. انگار که یه بچه پیش دبستانی طراحیش کرده باشه.

کسی از بین دوستان Bitdefender Free رو نصب کرده ؟؟؟

نظرتون در مورد Dr.Web چیه ؟؟؟

~~~
13-05-2013, 22:42
سلام .

این فیوز بندل چی هست اصلا ؟!!! :n13:

خودش بصورت اتوماتیک آپدیت میشه و فقط بعضی اوقات قبل تست بصورت دستی آپدیت میکنم.

این پست آیلار توضیح دادن

~~~
13-05-2013, 22:51
سلام جناب ~~~

چرا اتفاقا F-Secure نصب کردم ، اونم با کلی درد سر ، چون باید آنلاین نصب میشد.
اما اصلا باهاش حال نکردم ، سیستم رو کند کرده بود.

eScan هم نصب کردم ، محیط کاربریش افتضاحه. انگار که یه بچه پیش دبستانی طراحیش کرده باشه.

کسی از بین دوستان Bitdefender Free رو نصب کرده ؟؟؟

نظرتون در مورد Dr.Web چیه ؟؟؟

سپاس دوست عزیز تجربتو میگی
بیت دفندر فری که اصلا تا حال ننصبیدم البت بدیش اینه همش باید به نت وصل باشی
دکتر وب هم تو نظرات یکی از کاربران اومده :
آنتی ویروس بسیار قدرتمندی هست و اصلا سرعت سیستم را پایین نمیارد
البته بازم هیچی جای تجربه رو نمیگیره
البته شاید دوستان نظرات دیگه ای داشته باشن
Dr.Web Security Space 8.0.2.2040 Final

aylar6888
14-05-2013, 10:57
عجیبه ! ...
سلام :
شما برای تست دیتابیس و فیوز بندل باید در یک زمان هم اویرا و هم فیوز بندل رو آپدیت کنید و اینترنت رو قطع کنید بعد یبار با اویرا تست کنید روی مثلا همین پک مخرب که عباس عزیز زحمتشو کشیده و میزان شناسایی رو با اسکن بعدی که با فیوز بندل آپدیت میکنید بسنجید تا تفاوت آپدیت خود محصول بصورت آنلاین یا با آپدیت ساز مشخص بشه..
البته در زمان واحد هیچ تفاوتی ندارن و من چندین بار تست کردم...(توی فروم اویرا هم همینو میگن)..چون احتمال داره توی چند دقیقه یک آپدیت بگیرید و توی 24 ساعت یک آپدیت هم نگیرید...
دیشب من بعد از چند روز آویرا رو آپدیت کردم اول 700 کیلو بایت آپدیت کرد و بلافاصله که مجددا روی آپدیت کلیک کردم 14 مگ دوباره آپدیت کرد...:n16:

black years
14-05-2013, 12:14
خواستم امروز با پاندا هم یه تست بگیرم، اما هر کاری کردم به سرور آپدیت وصل نمیشد و ارور میزد( حتی با چیلتر شکن ). آخر رفت رو اعصابم زدم هم آنتی ویروس رو حذف کردم و هم فایل نصبیش رو :n02:

ClamWin Free Antivirus 0.97.6 رو هم نصب کردم و اصلا آپدیت نمیشد + محیط کاربری فوق افتضاح

Ashampoo Free هم نصب کردم ، اما گزینه ی برای اسکن دستی نداره و خودش تمام هارد رو اسکن میکنه و بر اساس کلود هست.

Mr KING
15-05-2013, 11:24
سلام
این یک نمونه رو تست کنید
پسورد 123

rafaelmehraban
15-05-2013, 12:20
سلام
این یک نمونه رو تست کنید
پسورد 123

Mr KING
15-05-2013, 13:23
بعد از اجرا سونار نورتون شناسایی میکنه :n25:

Alinho
15-05-2013, 13:34
سلام
این یک نمونه رو تست کنید
پسورد 123
Avira Free Antivirus

noisymind
15-05-2013, 14:12
سلام
این یک نمونه رو تست کنید
پسورد 123

همین که با Winrar اکسترکتش کردم نورتون ترتیبش رو داد :n02:

xman681
15-05-2013, 14:51
سلام
این یک نمونه رو تست کنید
پسورد 123

سلام

مخرب را اجرا کردم

Hidden-Hunter
15-05-2013, 15:06
سلام

کسپرسکی اپدیت 4ساعت پیش :

Jadda
15-05-2013, 18:14
سلام

کومودو،

rafaelmehraban
15-05-2013, 18:26
بعد از اجرا سونار نورتون شناسایی میکنه :n25:

من جرات نکردم اجراش کنم چون اسمش facebook بود.احتمال می دم توسط دوستان هم وطن نوشته شده باشه چون در ویروس توتال که یه پسوند ir هم بهش اضافه شده بود؟؟؟؟
ولی بازم جالبه که سونار شناساییش می کنه.
ممنون

Hidden-Hunter
16-05-2013, 10:36
سلام

بنده این مخرب Facebook.exe را که بنظر میاد دست ساز یک ایرانی باشه را با کسپرسکی روی حالت HIPS تست کردم و طی مراحلی که پیش میرفتم از آن هم فیلم گرفته شده و مبنای کار هم گذاشتم باید هر درخواست Allow داده شود تا حرکات و دسترسی کامل مخرب را زیر نظر بگیرم ، گرچه اگر مبنای کار بروی Blocked باشد با چند درخواست مخرب بی حرکت می ماند و یا پروسه ان حذف می شود.
که این وسط کسپرسکی هم با کمک Application Control , System Watcher توانست حرکات رو زیره نظر بگیره و با هشدار هایی که به کابر می داد او را از دسترسی به فایل ها و ریجستری اگاه می کرد.فیلم حدود 15دقیقه هست که اگر به صورت عادی اجرا می شد حداکثر 15ثانیه عملیاتی را انجام می داد ولی چون باید دیده می شد قصد این فایل چی هست یکم برای تست طول کشید.

لینک دانلود فیلم که حجم واقعی با کیفیت خوب بود که 55 مگ بایت هست ولی با 37 مگ تونستم براتون اپلود بکنم که کیفیت هیچ تفاوتی ندارد .

موفق باشید:n16:

rafaelmehraban
16-05-2013, 11:30
سلام

بنده این مخرب Facebook.exe را که بنظر میاد دست ساز یک ایرانی باشه را با کسپرسکی روی حالت HIPS تست کردم و طی مراحلی که پیش میرفتم از آن هم فیلم گرفته شده و مبنای کار هم گذاشتم باید هر درخواست Allow داده شود تا حرکات و دسترسی کامل مخرب را زیر نظر بگیرم ، گرچه اگر مبنای کار بروی Blocked باشد با چند درخواست مخرب بی حرکت می ماند و یا پروسه ان حذف می شود.
که این وسط کسپرسکی هم با کمک Application Control , System Watcher توانست حرکات رو زیره نظر بگیره و با هشدار هایی که به کابر می داد او را از دسترسی به فایل ها و ریجستری اگاه می کرد.فیلم حدود 15دقیقه هست که اگر به صورت عادی اجرا می شد حداکثر 15ثانیه عملیاتی را انجام می داد ولی چون باید دیده می شد قصد این فایل چی هست یکم برای تست طول کشید.

لینک دانلود فیلم که حجم واقعی با کیفیت خوب بود که 55 مگ بایت هست ولی با 37 مگ تونستم براتون اپلود بکنم که کیفیت هیچ تفاوتی ندارد .

موفق باشید:n16:

متوجه شدید که دقیقا چه کاری انجام میده؟
من اطلاعات چندانی ندارم ولی تا جایی که من متوجه شدم یه برنامه ای نصب میشه که یه سری کوکی رو از کامپیوتر ما می فرسته.حالا نمی دونم با اون کوکی ها میشه کاری کرد یا نه؟در ضمن موقع اجرا(از شدت فضولی بالاخره ترس رو کنار گذاشتم و اجراش کردم:n18:) من نورتونو غیرفعال کردم ولی یادم نبود zemana فعال بود و جلوشو گرفت و مجبور شدم تست رو تکرار کنم.

Harvest_moon_majid
16-05-2013, 11:53
درسته دستاز ایرانیه. دیشب با es3t sm4rt sicurity 5 تستش کردم جواب داد. آخر شب بود این فایلم اجرا کردم به نظر می آد می خواد خودشو به یه چیز دیگه ای نشون بده ولی es3t جلوشو گزفت... آخر شب بود حوصله عکس گرفتن نداشتم دوباره اجراش می کنم.... ترسی نداشته باشید.... خطری نداره و نمی دونم چه کاری میی کنم....:n29: حالا چس کار می کنه؟ بد افزاره؟ یکی edit ش کنه ببینه جریانش چیه ؟ با سوییچ .BAT کار می کنه؟ با رجیستری؟ باپسوندای دیگه امتهانش کننین ببینید جواب چی میشه؟؟؟؟؟:n13:

و اینکه جواب می خوام:n17:

Harvest_moon_majid
16-05-2013, 12:07
یکی با ضد بد افزار Imen تستش کنه چه نتیجه ای می گیره؟

Hidden-Hunter
16-05-2013, 12:09
متوجه شدید که دقیقا چه کاری انجام میده؟
من اطلاعات چندانی ندارم ولی تا جایی که من متوجه شدم یه برنامه ای نصب میشه که یه سری کوکی رو از کامپیوتر ما می فرسته.حالا نمی دونم با اون کوکی ها میشه کاری کرد یا نه؟در ضمن موقع اجرا(از شدت فضولی بالاخره ترس رو کنار گذاشتم و اجراش کردم:n18:) من نورتونو غیرفعال کردم ولی یادم نبود zemana فعال بود و جلوشو گرفت و مجبور شدم تست رو تکرار کنم.

سلام

من موقع اجرا به یک فای facebook.bat برخوردم که داخل ان وصل شدن به یک سری فروم های ایرانی و گوگل و یاهو و بینگ دیده میشد.و اینکه بنظر میومد فایل میخواد توسط cmd به سرورها وصل بشه و حالت پینگ گونه بود و اخر هم یک دستور شات دان شدن سیستم ولی چیزی من مشاهده نکردم دسترسی این فایل facebook.exe و یک سری .exe های دیگری که زیر شاخه فایل اجرا شونده بودند به کوکی ها بود..و اینکه بعد از اجرا شدن زیر شاخه های ه فایل hac*k facebook.bat بود فکر کنم که دستور call facebook.exe داخل ان نوشته شده بود.و زیر شاخه ها در این چند مکان بودند به صورت هیدن

C:\Windows
C:\Windows\SysWOW64
و در این قسمت تو یکی از فلدرها بود فکر کنم
C:\Users\amir\AppData\Local

و یکم هم در ریجستری و قسمت Win Sock دستری پیدا می کنه و قسمت های مربوط به tcp اگر اشتباه نکنم.

این هم محتویات facebook.bat

تو خوده فیلم بیشتر میشه فهمید.:n06:

rafaelmehraban
16-05-2013, 14:28
سلام

من موقع اجرا به یک فای facebook.bat برخوردم که داخل ان وصل شدن به یک سری فروم های ایرانی و گوگل و یاهو و بینگ دیده میشد.و اینکه بنظر میومد فایل میخواد توسط cmd به سرورها وصل بشه و حالت پینگ گونه بود و اخر هم یک دستور شات دان شدن سیستم ولی چیزی من مشاهده نکردم دسترسی این فایل facebook.exe و یک سری .exe های دیگری که زیر شاخه فایل اجرا شونده بودند به کوکی ها بود..و اینکه بعد از اجرا شدن زیر شاخه های ه فایل hac*k facebook.bat بود فکر کنم که دستور call facebook.exe داخل ان نوشته شده بود.و زیر شاخه ها در این چند مکان بودند به صورت هیدن

C:\Windows
C:\Windows\SysWOW64
و در این قسمت تو یکی از فلدرها بود فکر کنم
C:\Users\amir\AppData\Local

و یکم هم در ریجستری و قسمت Win Sock دستری پیدا می کنه و قسمت های مربوط به tcp اگر اشتباه نکنم.

این هم محتویات facebook.bat

تو خوده فیلم بیشتر میشه فهمید.:n06:

توضیحاتتون بسیار کامل و عالی هست.من از این چیزی که نوشتم بیشتر متوجه نشدم.ولی احتمال logger بودنش هم هست.چون zemana بهش گیر داده.اون آدرس فروم ها هم خیلی جالب بود.
راستی با ad-ware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم چک شد و راحت شناخت و پاکش کرد.برنامه بسیار قوی که بتمن معرفیش کرد.حتما تست کنید عالیه.

Harvest_moon_majid
16-05-2013, 22:00
درسته که اینجا یه مبحث دیگس ولی بیاین یه فروم چگونگی ساخت ویروس بزنید برای بچه ها ........

دنبال یه تروجانم ولی پیداش نمی کنم....(WoW.bat) خیلی مرد بود لا مصب هر کی پیداش کرده واسه تست بذاره.... (:

Harvest_moon_majid
16-05-2013, 22:10
... خیلی طرف مرد بوده اینو نوشته:n08::n08:

دیگه وقتی دستور echo داده معلمومه طرف چه زاقارتی بوده.....
یا ابولفضه سوییچ color بهش داده بوده...
چه خل و چلی بوده طرف......
روی هم رفته خیلی خندیدیم جوک ویروس قشنگی بود :n09:

نه ولی دور از خنده روی هم رفته طرف می تونسته ویروس هوشمندانه طری درست کنه(این دستورات ساده فقط وقت میگیره)

Hidden-Hunter
16-05-2013, 23:04
توضیحاتتون بسیار کامل و عالی هست.من از این چیزی که نوشتم بیشتر متوجه نشدم.ولی احتمال logger بودنش هم هست.چون zemana بهش گیر داده.اون آدرس فروم ها هم خیلی جالب بود.
راستی با ad-ware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم چک شد و راحت شناخت و پاکش کرد.برنامه بسیار قوی که بتمن معرفیش کرد.حتما تست کنید عالیه.

سلام رفیق

والا من خودم این برنامه ای که پیشنهاد دادید رو تست کردم و دیتابیس خوبی هم داره و قدرت پاکسازی خوب،ولی این برنامه با کسپر یکم مشکل داره در لود شدن.

rafaelmehraban
16-05-2013, 23:09
سلام رفیق

والا من خودم این برنامه ای که پیشنهاد دادید رو تست کردم و دیتابیس خوبی هم داره و قدرت پاکسازی خوب،ولی این برنامه با کسپر یکم مشکل داره در لود شدن.

بله.درسته نصبش هم یکم طول کشیده حتما.ولی موقغ نصب برای من که نورتون دارم گفت جوری نصب شه که تداخل ایجاد نکنه.بعدش از اتوران حذفش کنید و فقط به عنوان مکمل و به صورت رایگان استفاده کنید.واقعا چیزه جالبیه.یه فلش محافظت شده دارم.تونست یه مخرب محافظت شده رو پاک کنه که حتی خیلی از این ویروس کش ها اون فلش رو خالی نشون می دادن.

Hidden-Hunter
16-05-2013, 23:15
بله.درسته نصبش هم یکم طول کشیده حتما.ولی موقغ نصب برای من که نورتون دارم گفت جوری نصب شه که تداخل ایجاد نکنه.بعدش از اتوران حذفش کنید و فقط به عنوان مکمل و به صورت رایگان استفاده کنید.واقعا چیزه جالبیه.یه فلش محافظت شده دارم.تونست یه مخرب محافظت شده رو پاک کنه که حتی خیلی از این ویروس کش ها اون فلش رو خالی نشون می دادن.

مرسی ، من وقتی دانلود کردم حدود 20مگ بود و اینکه حدود 80 مگ هم اپدیت شد و از من تریال بود و فقط تونستم یک روزه تست کنم ، تا 30روز تریال بود ولی با کسپر مشکل داشت.

اگر نسخه جدید امده + کلید فعال سازی هست ، لطف کنید تا ببینم میشه درست کرد یا نه ، چون کسپر سر سازش سخته:n09:

rafaelmehraban
17-05-2013, 00:39
مرسی ، من وقتی دانلود کردم حدود 20مگ بود و اینکه حدود 80 مگ هم اپدیت شد و از من تریال بود و فقط تونستم یک روزه تست کنم ، تا 30روز تریال بود ولی با کسپر مشکل داشت.

اگر نسخه جدید امده + کلید فعال سازی هست ، لطف کنید تا ببینم میشه درست کرد یا نه ، چون کسپر سر سازش سخته:n09:

نه.من اصلا با تریالش کار نکردم.من از خود سایت اصلیش که آدرسشو گذاشتم گرفتم حدود 5 مگ بود و بعد نصب هم 210 مگ دان کرد که اعصاب من خورد شد.بعدشم یکی دو دفعه پرسید که می خوای تریال 30 روزه فعال شه که من زدم نه و دیگه فری شد کاملا.از طریق دستور service هم از اتوران بودنش جلوگیری کردم.
پیشنهاد می کنم با یه برنامه آنینستالر به طور کامل پاکش کنید و دوباره نصبش کنید.
اگرم دردسر زیاد داره من پیشنهادم emsi soft هست من تازه دانش کردم 270 مگ و هنوز نصب نکردمش ولی واقعا غولیه برای خودش بچه ها خیلی با هاش تست انجام دادن.
از اون سبکترم vba 32 محصول بلاروس 140 مگ مثل اینکه به ایران اکانت 1 ملهه رایگان هم می ده.من یه لایسنس 1 ماهه ازش گرفتم رایگان منتها تستش نکردم.سایت نمایندگی ایرانش میده بدون نیاز به عضویت و هرچیز دیگه.اصلشو از سایتش دان کردم و نمایندگی ایرانش هم لایسنس 1 ماهه.

geysar
17-05-2013, 08:32
با سلام
من هنگامی به این فرم امدم در تبلیغات یه سایتی را دیدم که رفتم به اون سایت
دراونجا یه اینترنت دانلود منجیر دانلود کردم که هنگاه نصب اتی ویروسم گفت که بهتره نصب نکنید ولی بااین وجود نصب کردم
مثل اینکه کامپیوترم سنگین کار میکنه .میشه دوستان برنامه را که ادرسش را میزارم نگاه کننند ببینند مشکلی داره ویا نه ؟
ممنون میشم واقعا

xman681
17-05-2013, 12:25
با سلام
من هنگامی به این فرم امدم در تبلیغات یه سایتی را دیدم که رفتم به اون سایت
دراونجا یه اینترنت دانلود منجیر دانلود کردم که هنگاه نصب اتی ویروسم گفت که بهتره نصب نکنید ولی بااین وجود نصب کردم
مثل اینکه کامپیوترم سنگین کار میکنه .میشه دوستان برنامه را که ادرسش را میزارم نگاه کننند ببینند مشکلی داره ویا نه ؟
ممنون میشم واقعا

سلام

فایل کاملا سالم هست و هیچ مشکلی ندارد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d7220f3e516cad/analysis/1368780868/

البته شما چرا دانلود منیجر را از سایت خودش نمیگیرد ؟؟؟ خب اونجا که مطمئن تر هست

geysar
17-05-2013, 14:26
سلام

فایل کاملا سالم هست و هیچ مشکلی ندارد موفق باشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d7220f3e516cad/analysis/1368780868/

البته شما چرا دانلود منیجر را از سایت خودش نمیگیرد ؟؟؟ خب اونجا که مطمئن تر هست

ممنون
به خاطر اینکه مدت رایگان نرم افزار تموم شده وبه فایلهای کرک هم انتی ویروسم گیر میده ونمیزاره اجرا شوند
.البته همنطور که گفتم هنگام نصب برنامه انتی ویروس گیر میده .ولی خودم هم اسکن کردم مشکلی نداشت
.
واقعا ممنون خیالم راحت شد

~~~
17-05-2013, 17:35
ممنون
به خاطر اینکه مدت رایگان نرم افزار تموم شده وبه فایلهای کرک هم انتی ویروسم گیر میده ونمیزاره اجرا شوند
.البته همنطور که گفتم هنگام نصب برنامه انتی ویروس گیر میده .ولی خودم هم اسکن کردم مشکلی نداشت
.
واقعا ممنون خیالم راحت شد

البت یه روش هس بدون کرک میشه دانلود منیجر رو ریجستر کرد

xman681
17-05-2013, 23:42
سلام

تست شناسایی رقابت سه محصول :

Comodo VS Emsisoft VS Kaspersky

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ouTube.flv

Emsisoft : 100%
Kaspersky : 99.6%
Comodo : 95.2%

rafaelmehraban
18-05-2013, 00:10
سلام

تست شناسایی رقابت سه محصول :

Comodo VS Emsisoft VS Kaspersky

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ouTube.flv

Emsisoft : 100%
Kaspersky : 99.6%
Comodo : 95.2%

سلام.ممنون بابت پست مفیدتون

اصلا قبل از این که نتیجه رو بخونم می دونستم emsisoft اول میشه.مخصوصا که اون facebook.exe رو خیلی عالی شناخته بود.من مطمئنم از بیت دیفندر هم که انقدر ادعا داره توی قدرت شناسایی بالاتره.متاسفانه بیت دیفندر رو امثالشو فقط تبلیغات داره میکشه بالا.همین super anti spyware یا ad-ware یا....واقعا بهترن خیلی بهتر.

نکته بد قضیه این بود که کسپر از کمودو جلو زد.من خیلی رو کمودو تعصب داشتم مخصوصا روی اینترنت سکوریتیش. الان انقدر نورتون عالیه که بعید می دونم اگر کسپر 2014 بیاد حتی تستش کنم.

xman681
18-05-2013, 00:21

اصلا قبل از این که نتیجه رو بخونم می دونستم emsisoft اول میشه.مخصوصا که اون facebook.exe رو خیلی عالی شناخته بود.من مطمئنم از بیت دیفندر هم که انقدر ادعا داره توی قدرت شناسایی بالاتره.متاسفانه بیت دیفندر رو امثالشو فقط تبلیغات داره میکشه بالا.همین super anti spyware یا ad-ware یا....واقعا بهترن خیلی بهتر.

نکته بد قضیه این بود که کسپر از کمودو جلو زد.من خیلی رو کمودو تعصب داشتم مخصوصا روی اینترنت سکوریتیش. الان انقدر نورتون عالیه که بعید می دونم اگر کسپر 2014 بیاد حتی تستش کنم.

سلام

خواهش میکنم

البته با یک تست نمیشه قضاوت کرد و تدام کیفیت نرم افزار هاست که میتونه قضاوت های ثابت بیاره

سعی میکنم اگر تست های دیگه هم پیدا کردم براتون بگذارم

Harvest_moon_majid
18-05-2013, 12:00

زود قصاوت نکنید......norton,eset,kasper,panda,comodo همه ی اینا خوبن و به یک اندارن .... البت کومودو در حد نورتون هست ولی نورتون منو تو تستا شگفت زده کرد...به علاوه اینکه شما که وبلاگ های پر خطر میرید؟ یا روزی یه بار یه تروژان واست می فرستن؟؟؟؟(شاید) ولی همین آنتی ها رو باید در محیط کاملا آلوده مثل(ویندوز مجازی آلوده) اجرا کنید و تست کنید....در محیط بحرانی همیشه آنتی ویروس های ضعیف و پر ادعا(مثه بیت دیفندو نورمنو دکتروب و ) اینا تو همچین محیطایی کم میسارین...و اونجاست که یه آنتی مثه نورتون و مک افی کسپر خودشونو نشون می دن.

rafaelmehraban
18-05-2013, 12:27
زود قصاوت نکنید......norton,eset,kasper,panda,comodo همه ی اینا خوبن و به یک اندارن .... البت کومودو در حد نورتون هست ولی نورتون منو تو تستا شگفت زده کرد...به علاوه اینکه شما که وبلاگ های پر خطر میرید؟ یا روزی یه بار یه تروژان واست می فرستن؟؟؟؟(شاید) ولی همین آنتی ها رو باید در محیط کاملا آلوده مثل(ویندوز مجازی آلوده) اجرا کنید و تست کنید....در محیط بحرانی همیشه آنتی ویروس های ضعیف و پر ادعا(مثه بیت دیفندو نورمنو دکتروب و ) اینا تو همچین محیطایی کم میسارین...و اونجاست که یه آنتی مثه نورتون و مک افی کسپر خودشونو نشون می دن.

مطالبتون کاملا تایید میشه.دقیقا موقعی که وضع بحرانی باید کار افتضاح کسپر رو دید کاملا هنگ می کنه البته بیت دیفندر تو این مواقع واقعا عالی عمل میکنه.من راجع به nod 32 نمی خوام نظر بدم ولی واقعا تو همچین مواقعی کاملا ویروس کش بسته میشد.البته مثل اینکه جدیدا کارش خوب شده باید تستش کرد ولی برای من ارزششو نداره چون چند دفعه ای منو نا امید کرده.مک افی کلا چون خیلی سنگینه و یه سری موارد دیگه مثل سختی کار باهاش و مشکلات آپدیت کردنش من از سال 2008 2009 به این ور اصلا طرفش نرفتم.

xman681
18-05-2013, 12:46

سلام

کدوم نتیجه نورتون شما را شگفت زده کرده است ؟؟؟
در محیط کاملا آلوده آنتی ویروس نصب کنید و تست کنید ؟؟؟؟؟ بعد مگه آنتی ویروس ها برای این کار هستند ؟؟؟ آنتی ویروس کارش محافظت هست دوست عزیز نه گند زدایی

گند زدایی باید طبق دستورالعمل و نرم افزار های خاص هر شرکت انجام بشه نه توسط آنتی ویروس

وقتی آنتی ویروس در حال نصب و پیکربندی خودش هست و هنوز گارد هاش فعال نشده چطور میتونه از فایل هاش در مقابل مخرب ها دفاع کنه ؟؟
خودتون کمی در موردش فکر کنید دوست عزیز :n13:

اگر توجه کنید AV-TEST ، تست گندزدایی را دیگه حذف کرده چون از پایه اشتباه هست عزیز

بهترین آنتی ویروس = بالاترین شناسایی + Real World 100%

aylar6888
18-05-2013, 20:45
البت کومودو در حد نورتون هست ولی نورتون منو تو تستا شگفت زده کرد...به علاوه اینکه شما که وبلاگ های پر خطر میرید؟ یا روزی یه بار یه تروژان واست می فرستن؟؟؟؟(شاید) ولی همین آنتی ها رو باید در

محیط کاملا آلوده

مثل(ویندوز مجازی آلوده) اجرا کنید و تست کنید....در محیط بحرانی همیشه آنتی ویروس های ضعیف و پر ادعا(مثه بیت دیفندو نورمنو دکتروب و ) اینا تو همچین محیطایی کم میسارین...و اونجاست که یه آنتی مثه نورتون و مک افی کسپر خودشونو نشون می دن.

سلام :
اینطوری که من میدونم هیچ کمپانی ادعای پاکسازی و گند زدایی محیط آلوده رو نداره... (گند زدایی یعنی پاکسازی فایل از مخرب الحاق شده و حتی معنی اینو نمیده که فایل بعد از گند زدایی به حال سالم اولش برمیگرده و معنیش اینه که در صورت موفقیت دیس اینفکت فایل از مخرب پاکسازی و گند زدایی شده.پس گند زدایی به معنی پاکسازی سیستم آلوده اینطور که شما میگین نیست)
پاکسازی و دیس اینفکت محیط آلوده (نه فایل آلوده )فقط با اسکنر و یا دیسک نجات اونهم فقط در محیط بوت ( و نه حتی سیف مد ) امکان داره و و بس...
بعد هم نورتون چون از دی ان اس قدرتمندش استفاده میکنه جلوی وبسایتهای آلوده رو میگیره که کومودو هم دی ان اس بسیار قدرتمندی داره...
در ضمن من نورتون و کسپرو قبول دارم اما مک آفی که بعد از اینهمه سال حتی نمیتونه یه اینترفیس قابل تحمل تولید و عرضه کنه و توی تمام تستها هم متوسط ظاهر میشه به خرج من یکی نمیره البته نظر شخصی من اینه و امیدوارم به نظر شخصی من جبهه نگیرن دوستان

rafaelmehraban
18-05-2013, 20:56
سلام. بچه ها تو رو خدا بیخیال کل کل.به خدا همین الان کسانی هستند که مکافی رو بت ---نود 32 رو خدا(در زمینه ویروس کشی و سبکیش)---می دونند و تا حالا حتی اسم کمودو و نمی دونم emsi و .... این رو هم نشنیدن.نسبت به 98 درصد مردم ما الان در برتری کامل امنیتی هستیم.پس بیخیال شید که همه ما ها یه سر و گردن جلوتریم.

یکی هم لطف کنه یه چند مورد بزاره حال کنیم به خدا حوصلمون سر رفته:n12:

jolan57
18-05-2013, 22:17
40 نمونه جدید

پسورد:123

ویرایش : فایل پسورددار جایگزین شد

black years
18-05-2013, 22:37
40 نمونه جدید

خدا خیرت بده :n20:

black years
18-05-2013, 22:49
40 نمونه جدید

Avira 2013

32 مورد شناسایی و حذف

باقیمانده ها 8 مورد

noisymind
18-05-2013, 22:52
ظاهرا فایل پسورد نداشت چون نورتون خود فایل فشرده رو تونست اسکن کنه و همه محتویاتش رو آلوده تشخیص داد.

black years
18-05-2013, 22:55
ظاهرا فایل پسورد نداشت چون نورتون خود فایل فشرده رو تونست اسکن کنه و همه محتویاتش رو آلوده تشخیص داد.

سلام.

درسته پسورد نداره

kases
18-05-2013, 23:00

سلام

تست شما مورد قبول نیست

باید فایلها رو از حالت فشرده خارج کنید

بعد اسکن کنید.

aylar6888
18-05-2013, 23:18
40 نمونه جدید

سلام :
امسی سافت 35 تا شناسایی کرد اما 3 تا رو نتونست پاکسازی کنه و فایلهای باقیمونده رو هم گذاشتم...

aylar6888
18-05-2013, 23:39
نوشته شده توسط
jolan57[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

40 نمونه جدید

سلام :
اویرا فری و فایلهای باقیمانده :

هیتمن پرو :

black years
19-05-2013, 00:09
سلام

برای تست trend micro نصب کردم و آپدیت کردم.
اسکن میکنم 37 تا پیدا میکنه و اما نه به عنوان ویروس.کسی طرز کارشو بلده؟

منصور قلی
19-05-2013, 00:20
40 نمونه جدید

xman681
19-05-2013, 06:02
سلام

برای تست trend micro نصب کردم و آپدیت کردم.
اسکن میکنم 37 تا پیدا میکنه و اما نه به عنوان ویروس.کسی طرز کارشو بلده؟

سلام

خسته نباشید

ترند میکرو بعد از اسکن خودش پاک میکنه شما بعد از پایان اسکن پوشه ویروس ها را بررسی کنید

امسی سافت با آپدیت همین الان

noisymind
19-05-2013, 08:27
سلام

تست شما مورد قبول نیست

باید فایلها رو از حالت فشرده خارج کنید

بعد اسکن کنید.

خب مشکل اینجاست که سونار نورتون قبل از اینکه اسکن کنم ترتیب بعضی از فایلها رو میده و وقتی اسکن میکنم دیگه هیچی پیدا نمیکنه! به هر حال این عکس باقی مانده فایلها ( 6 فایل ) بعد از سوناریزه شدن هست: :n02:

البته فکر کنم اگه این سونار نبود ، اسکن معمولی مثل این خنگها کاری نمیکرد.

ALI . R
19-05-2013, 08:49
40 نمونه جدید

سلام

Kaspersky PURE 3.0
35 مورد رو حذف کرد و تو قرنطینه انداخت ! فایل های باقی مانده : :n01:

amirfakhrian
19-05-2013, 08:53
نتیجه اسکن با بیت دیفندر

kases
19-05-2013, 09:18
سلام

Kaspersky PURE 3.0
35 مورد رو حذف کرد و تو قرنطینه انداخت ! فایل های باقی مانده : :n01:

سلام

کسپر بیشتر از اینا میشناسه (38 مورد) من دیشب تست کردم اما برام مقدور نبود عکس بزارم

باقی ماندهای کسپر با اسکن

ALI . R
19-05-2013, 09:38
سلام

کسپر بیشتر از اینا میشناسه (38 مورد) من دیشب تست کردم اما برام مقدور نبود عکس بزارم

بله . بیشتر هم میشناسه . گفتم سریع اسکن . ترسیدم پاکشون کردم ! :n02:

kases
19-05-2013, 09:48
بله . بیشتر هم میشناسه . گفتم سریع اسکن . ترسیدم پاکشون کردم ! :n02:

یه دونه ای:n02:

تیک بخش other بزار:n02:

Alinho
19-05-2013, 10:37
40 نمونه جدید

Avira Free Antivirus

black years
19-05-2013, 10:43
سلام

خسته نباشید

ترند میکرو بعد از اسکن خودش پاک میکنه شما بعد از پایان اسکن پوشه ویروس ها را بررسی کنید

سلام.

احتمال میره چون تریاله اینجوری باشه ؟ نتایج تست اصلا با عقل جور در نمیاد.

بعد از اکسترکت:

بعد از اسکن:

باقیمانده ها:

تاریخ آپدیت:

matin 99
19-05-2013, 11:03
سلام.

احتمال میره چون تریاله اینجوری باشه ؟ نتایج تست اصلا با عقل جور در نمیاد.

بعد از اکسترکت:

بعد از اسکن:

باقیمانده ها:

تاریخ آپدیت:

پارسال ترند میکرو دوبار نصب کردم همیشه ام ابدیت میکردم مثل اب خوردن ویروس گرفتم سیستم دریغ از یه عکس اعمل اصلا انگار بعضی

این انتی ها تو یه دنیای دیگن.

نمیدوم چه طوری اینا مقام اواسه خودشون درست میکنن تو بعضی تستها اون دیسنا هم شده دایه عزیز تر از مادر سنگ این غول امنیتی به

قول خودش هی به سینه میزنه.

تا خود ادم تست نکنه و با محصول امنیتی سر و کله نزنی نمیشه صرف اینکه فلان سایت و تست ..چندم شده سرابی بیش نیست

ولی خداییش کاسپر -کمودو-نورتون-اویرا هیچ موقع نا امیدم نکردن و همیشه سیر ثابتی و نسبتا صعودی داشتن.

ایشالا خدا یه حوری نصیبشون کنه از نوع ویروس گردن کلفت.:n09:

Captain
19-05-2013, 11:54
سلام

سلام

درسته کسپر این دوتا رو نمیتونه شناسایی کنه !!

چطوری علی جان؟

خیلی وقته نبودم دلم براتون تنگ شده

امتحاناتات نمیذارن هی بیام :n28:

Captain
19-05-2013, 12:05
یه دونه ای:n02:

تیک بخش other بزار:n02:

ولی بازم نمیشناسه :n03:

همون دوتا باز پابرجان!!

من همیشه کسپر رو تو بالاترین تنظیمات نگه میدارم

~~~
19-05-2013, 14:36

Hidden-Hunter
19-05-2013, 15:32
ولی بازم نمیشناسه :n03:

همون دوتا باز پابرجان!!

من همیشه کسپر رو تو بالاترین تنظیمات نگه میدارم

سلام مسعود جان

خب در یه محیط امن اجراش بکن :n10:

kases
19-05-2013, 15:47
سلام

درسته کسپر این دوتا رو نمیتونه شناسایی کنه !!

چطوری علی جان؟

خیلی وقته نبودم دلم براتون تنگ شده

امتحاناتات نمیذارن هی بیام :n28:

سلام مسعود جان شما لطف دارید مرسی
امیدوارم تو امتحانات موفق باشی عزیز:n16:
بله درسته این 2 فایل شناسایی نشدن
مخربها رو با تنظیمات پیشفرض در ویندوز مجازی اجرا کردم اما باز هم شناسایی نشد!
این 2 نمونه برای کسپر ارسال شد.

Captain
19-05-2013, 15:53
سلام بچه ها

ممنونم که هنوزم منو بیاد دارین :n18:

منم ارسال کردم ولی برام این میل رو زد که

_load.exe,
explorer.exe

These files are in process.

هنوزم جواب نیومده !!

نمیدونم شناسایی نمیکنه یا فعلا در حال پردازشه

همراه کسپر الان Emsisoft Anti Malware نصب کردم

همین که اکسترکتش کردم این دوتارو هم شناخت (البته فقط همین دوتارو زیپ کرده بودم، بقیه رو کسپر نفله کرده بود :دی )

فقط هر نیم ساعت بالای 6 مگ آپدیت میکنه!!!!!

Captain
19-05-2013, 16:00
من برا کسپر هم این 40 مورد ویروس رو + 12 تا مورد دیگه هم ارسال کردم که بهم این میل رو زده!!

Hello

0access.exe - Backdoor.Win32.ZAccess.yqs
4BF0293AA694FCE2959C510D5E7A2282.exe - Trojan-Spy.Win32.Zbot.femu
611D9E51106826AD545067105EF2B2FD.exe - Trojan-FakeAV.Win32.FakeSysDef.diy
92F289A8496A8EE8C2854081A729998C.exe - Trojan.Win32.Yakes.bdlr
94C43B95D2DF2A3CA6A9F0D2EEC34661.exe - Trojan.Win32.Yakes.bceg
9A7C74E393CD309CCAD8EBD29E1262B4.exe - Trojan-FakeAV.Win32.SmartFortress.fx
9F5D608993DE900C27890F63076B4EFD.exe - Backdoor.Win32.Simda.clx
A3F923A6081D3D834357697E38329CCD.exe - Trojan-Dropper.Win32.VB.bwkr
B6F64B7DBCE556900C43A3DC4B4ED09D.exe - Trojan-FakeAV.Win32.FakeSysDef.djb
12.exe - Trojan-PSW.Win32.Bjlog.dqxg
csrssss.exe - Trojan-Dropper.Win32.Injector.fiyb
csupdate.exe - Trojan.Win32.Agent.ncxj
geloyun.exe - Trojan.Win32.Scar.heky
geloyuntr.exe,
system.exe - Trojan.Win32.Scar.cone
hosts.exe - Trojan.Win32.Hosts2.gen
ragebot.exe - Trojan.Win32.Jorik.SdBot.aja

At the moment these files are detected with the latest antivirus bases.

89487E4D5AB2DB9F1BFDE0FCBEC86002.exe,
C0EE2F81B65E08380BE39D14892F2618.exe,
_load.exe,
explorer.exe,
idc.exe,
smileonline.exe

These files are in process.

CD49B31C63CE3F73F9F9D87EE25D6078.exe

Automatic letter reception system can’t extract this archive. Archive will be passed to virus analyst.

78.exe

No malicious code was found in this file.

AppLaunch.exe - Trojan.MSIL.Crypt.aagh
AppLauncher.exe - Trojan.MSIL.Crypt.aafc
awaw.exe - Trojan.Win32.Jorik.Farfli.pov
bo.exe - Trojan.Win32.VB.cewy
bot.exe - Trojan.MSIL.Crypt.aafx
DC-jusched.exe - Trojan.Win32.Autoit.bbw
default.exe - Trojan.Win32.Jorik.Zegost.uvm
dwm.exe - Trojan.MSIL.Crypt.aafl
ex.exe - Trojan.MSIL.Crypt.aafw
g48.exe - Trojan-Proxy.Win32.Agent.peq
hardcore-animal-----video.avi.exe - Trojan-Ransom.Win32.Foreign.cmhl
hh.exe - Trojan-Ransom.Win32.Foreign.cgvh
iexplorer.exe - Trojan.Win32.FakeAV.rhjv
javaws.exe - Trojan-FakeAV.Win32.Windef.sao
jusched.exe - Worm.Win32.Luder.akbe
KpBugu.exe - Backdoor.MSIL.IRCBot.ach
min.exe - Trojan.MSIL.Crypt.aafj
schost.exe - Trojan-Proxy.Win32.Agent.peo
SkinH.exe - Trojan.Win32.Jorik.Zegost.uwn
sti.exe - Backdoor.Win32.PMax.adsp
svch.exe - Trojan-FakeAV.Win32.Windef.rxi
svchos.exe - Backdoor.Win32.DarkKomet.ajzr
vbs.exe - Trojan.MSIL.Crypt.aaeg

New malicious software was found in these files. Detection will be included in the next update. Thank you for your help.

old.exe,
svhost.exe - not-a-virus:RiskTool.Win32.BitCoinMiner.cqr
svchost.exe - not-a-virus:RiskTool.Win32.BitCoinMiner.crc

New potentially risk software was found in these files. Detection will be included in the next update. Thank you for your help.

pkc.exe - Trojan-Ransom.Win32.Blocker.bfmc

New malicious software was found in this file. It's detection will be included in the next update. Thank you for your help.

Best Regards, Kaspersky Lab

Captain
19-05-2013, 16:29
فک کنم همه فایل های که ارسال کردم رو شناسایی کرده، نه؟

امیدوارم جزو بهترین ها بشه کسپر

البته امسی سافت هم خوبه ها، فقط اونقد به کرک و کیجن ها گیر میده که نگو

باید همشون رو به لیست سفید اضافه کنم :n04:

یا خدا چقد کااااااااار :n28:

Harvest_moon_majid
19-05-2013, 19:06
ctrl+p من کار نمی کنه!!!!! :n04:

ولی امروز با 5 es3t sm4rt security تست کردم !

نتایج بد بود ......

7 مورد رو شناسایی نکرد....

اینا:
old.exe
smileonline.exe
pkc.exe
kpbugu.exe
svch.exe
svhost.exe
svchost.exe

واینکه اینارو می خواستم اسکن کنم es3t (svhost,svchost,old اینارو به عنوان بد افزار میشناخت ولی پاک نمی کرد ):

unsafe application
!!!!!

و اینکه درسته جای این حرف اینجا نیست ولی دستور CMD در command prompt من کار نمی کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rafaelmehraban
19-05-2013, 22:25
ctrl+p من کار نمی کنه!!!!! :n04:

ولی امروز با 5 es3t sm4rt security تست کردم !

نتایج بد بود ......

7 مورد رو شناسایی نکرد....

اینا:
old.exe
smileonline.exe
pkc.exe
kpbugu.exe
svch.exe
svhost.exe
svchost.exe

واینکه اینارو می خواستم اسکن کنم es3t (svhost,svchost,old اینارو به عنوان بد افزار میشناخت ولی پاک نمی کرد ):

unsafe application
!!!!!

و اینکه درسته جای این حرف اینجا نیست ولی دستور CMD در command prompt من کار نمی کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام.با این برنامه های تعمیر ریجیستری مشکلتون راحت حل میشه.مثل ccleaner ---pointer---.....

black years
19-05-2013, 23:54
40 نمونه جدید

سلام.

پیش خودم گفتم با Anvi Smart Defender1.8 Pro تست بگیرم ببینم چند مرده حلاجه . :n09:

حداقل از Trend Micro بهتر بود ، 9 مورد موقع اکسترکت شناسایی و حذف کرد و 31 مورد باقی موندن که خواستم با سیستم ابری اسکن کنم اما نمیشد و ارور میزد ( بس که اوضاع نت خرابه ).

باقیمانده ها:

kases
20-05-2013, 00:13
فک کنم همه فایل های که ارسال کردم رو شناسایی کرده، نه؟

سلام کسپر هر دو فایل ارسالی رو وارد شبکه ابری خودش کرده (ksn) بااتصال به اینترنت هر دو فایل شناسایی میشن و تا کمتر از 4 ساعت دیگر وارد دیتابیس محلی خواهند شد.
بعد از 26 ساعت 40/40

aylar6888
20-05-2013, 02:26
سلام :
من هم دیشب 6 فایل باقیمانده اویرا فری (با آپدیت ساعت تست و پست)رو به اویرا ارسال کردم که امروز صبح ایمیل زدن و همه رو MALWARE تشخیص دادن...اما چون سیستم مجازیم هنگ بود نتونستم آپدیت و اسکن کنم که ببینم وارد دیتابیس شدن یا خیر...

Dear HAMID,

Thank you for your email to Avira's virus lab.
Tracking number: INC01431026.

We received the following archive files:

File ID
Filename
Size (Byte)
Result

27579016
quarantine.zip
55.77 KB
OK

A listing of files contained inside archives alongside their results can be found below:

File ID
Filename
Size (Byte)
Result

27579017
001c7cd1.vir
104 KB
MALWARE

Please find a detailed report concerning each individual sample below:

Filename
Result

001c7cd1.vir
MALWARE

noisymind
20-05-2013, 07:00
خب من برای اینکه فقط تستی کرده باشم بعد از سالها دوباره کسپر رو روی یکی از سیستمهای شرکت نصب کردم و نتیجش این شد:
فایلهای باقی مانده:
( کسپر ورژن Pure3 آپدیت شده و اسکن حدود 14 دقیقه طول کشید )

البته اگه کسپر دکمه غلط کردم! هم داشت همین الان فشار میدم ، چون ظاهرا باید همه سرعت و کارایی و ... سیستم رو بذارم و تقدیم کنم به کسپر!! :n21:

~~~
20-05-2013, 09:02
خب من برای اینکه فقط تستی کرده باشم بعد از سالها دوباره کسپر رو روی یکی از سیستمهای شرکت نصب کردم و نتیجش این شد:
فایلهای باقی مانده:
( کسپر ورژن Pure3 آپدیت شده و اسکن حدود 14 دقیقه طول کشید )

البته اگه کسپر دکمه غلط کردم! هم داشت همین الان فشار میدم ، چون ظاهرا باید همه سرعت و کارایی و ... سیستم رو بذارم و تقدیم کنم به کسپر!! :n21:

گل گفتی - گل گفتی- مثل یه بلبل گفتی:n02:
کسپر اگه سرعتش مثل نورتون( که زمانی سنگین بود) بشود بعد میشه بگی خوبه:n09:

black years
20-05-2013, 09:42
40 نمونه جدید

اسکن با Avast 8

در لحظه ی اکسترکت:

فقط 32 مورد در لحظه ی اکسترکت پیدا کرد و بعد اکسترکت اسکن کردم چیزی پیدا نکرد.

باقیمانده ها 8 مورد:

سلام :
من هم دیشب 6 فایل باقیمانده اویرا فری (با آپدیت ساعت تست و پست)رو به اویرا ارسال کردم که امروز صبح ایمیل زدن و همه رو MALWARE تشخیص دادن...اما چون سیستم مجازیم هنگ بود نتونستم آپدیت و اسکن کنم که ببینم وارد دیتابیس شدن یا خیر...

Dear HAMID,

Thank you for your email to Avira's virus lab.
Tracking number: INC01431026.

We received the following archive files:

File ID
Filename
Size (Byte)
Result

27579016
quarantine.zip
55.77 KB
OK

A listing of files contained inside archives alongside their results can be found below:

File ID
Filename
Size (Byte)
Result

27579017
001c7cd1.vir
104 KB
MALWARE

Please find a detailed report concerning each individual sample below:

Filename
Result

001c7cd1.vir
MALWARE

سلام آیلار جان.

داداش تو نصفه شبی هم دست از سر این ویروس ها برنمیداری :n02:

Avira ، 37 مورد شناسایی و حذف کرد و 3 مورد باقی موندن.

باقیمانده ها:

rafaelmehraban
20-05-2013, 09:49
40 نمونه جدید

homayooni
20-05-2013, 10:14
40 نمونه جدید

باقیماندها

rafaelmehraban
20-05-2013, 17:52
سلام.
50 نمونه جدید تاریخ 15-3-2013
رمز:123

منبع:منبع اصلی رو نمی دونم .شاید بچه های همین فروم.(امیدوارم تکراری نباشه.)من خودم از فروم سافت98 پیدا کردم.

50 نمونه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
20-05-2013, 17:55
سلام.
50 نمونه جدید تاریخ 15-3-2013
رمز:123

منبع:منبع اصلی رو نمی دونم .شاید بچه های همین فروم.(امیدوارم تکراری نباشه.)من خودم از فروم سافت98 پیدا کردم.

50 نمونه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام بله منبع این مخربها متعلق به همین انجمنه متعلق به 2 ماه پیش
انجمنه های دیگه هم از همینجا کپی برداری میکنن از جمله سافت 98 و سافت گذر پرشین تولز موبایلستان و اشیانه

*Batman*
20-05-2013, 19:37

یه مورد ادور همین امروز داشتم که mbam نگرفت ولی super anti spyware بلعیدش.
برای امتحان می تونید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9 8 .i r/software/system-optimize/179-pointstone_system_cleaner.html رو دانلود کنید و ویروس کش رو از کار بندازید و نصبش کنید با پچ و بعد یه چکاپ وبعد اون قسمت برنامه که مربوط به استارت آپ منیجره برید و یه چک کنید و بعد سیستم رو ریستارت کنید.ارور help.exe رو دریافت می کنید و بعدش می بینید که نورتون و mbam مثل ماست نگاه می کنن و هیچ واکنشی ندارن و بعدش با super anti spy یه چکاپ کنید محل نصب برنامه رو و ادور رو بسوزونید.

سلام
هیچوقت با یک نمونه یا یک تست در مورد یه محصول امنیتی قضاوت نکنید.
استفاده از یک یا چند مکمل در کنار آنتی ویروس اصلی امنیت بیشتری فراهم میکنه.به این شرط که اصل سازگاری و عدم دخالت در کار همدیگه رعایت بشه.

Jadda
20-05-2013, 20:18
..... بی مقدمه:

چند صفحه آخر این تاپیک را که مرور میکنم..... متاسفانه به نظر نمیرسه این تاپیک 824 صفحه رفته جلو!

هنوز هم باید سر بدهیات بحث بکنیم!

حالا عباس بگو قهری! _ احتمالا 40 درصدش علی کجایی؟ هست. ؛؛ ترجیح میدم وارد میدان یک بازی نشوم که هدف غایی اون اثبات سفید بودن ماست هست، چرا اینکه یه گروه میگن سیاهه!!(منظورم بدهیات هست، باید زور بزنی که بابا این سفیده، اونه که سیاه، => .... یعنی توی صفحه 824 ناظر انجمن باید بیاد بگه با یک مورد تصمیم نگیرید و یا اصل سازگاری باید رعایت بشه؟آیا باید این مطالب هنوز توی صفحه 824 باز تکرار بشه؟ باید بشه یا نباید بشه؟)

824 صفحه رفته جلو... یه وقتهایی برگردیم و مطالب رو بخونیم بد نیست. اینجوری صفحات جدید تاپیک روی دوش صفحات قبلی بالاتر قرار میگره و پرکیفیتتر میشه. با نخوندن، تجربه گذشتگانِ این تاپیک را از دست ندیم.... هر چند ما معمولا علاقه ای به مطالعه نداریم و مشکل از اینجا ناشی میشه.
همون اول که اومدیم یه متخصص و صاحبنظریم!

black years
20-05-2013, 22:25
40 نمونه جدید

سلام.

نتیجه ی بسیار خوب آنتی ویروس Viper

Viper Internet Security 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باقیمانده ها 3 مورد

Harvest_moon_majid
21-05-2013, 20:58
سام علیکوم بروبچچچچچچچچچ

برین آّشیانه اینجا :

بعد این ویروسو تا حال عینشو دیدن؟
(من دو سال پیش با همین ویروس در گیر بودم...البت فایلای حیاتی ویندوز مجازی ام ژاک می کرد + ویندوز اصلی)

یکی بره این بدبختو کمک کنه :

jolan57
25-05-2013, 01:05
این نمونه رو تست کنید فقط 2 آنتی ویروس تا به الان میشناسن
پس اجرا کنید نه اسکن :دی (البته یا در سندباکس یا در ویندوز مجازی)
ویروس توتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 06961a2b92619c/analysis/1369431079/)

HGH 878
25-05-2013, 01:30
بابا شما دیگه کی هستید ؟؟؟؟:n04::n04::n04: شوخی شوخی با ویروسم شوخی؟؟؟:n04::n08::n04:

kases
25-05-2013, 03:22
ویروس توتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 06961a2b92619c/analysis/1369431079/)

سلام عباس با اجازت یه کم باهات مخالفت کنم:n02:
اجرا کردن مخرب تو سندباکس به نظر من ملاک شناسایی نیست بارها مخرب رو تو سندباکس اجرا کردم شناساسی نشده اما در محیط غیر مجازی شناسایی شده(ویندوز مجازی خوبه ):n02:
یه بار داشتم تست میکردم یه مخرب صفر کیلومتر. رقابت بود بین بیت دیفندر و کسپر
بیت دیفندر تو ویندوز مجازی به محض اجرا شناسایی میکرد اما کسپر که رو سیستم خودم بود مخرب رو تو برنامه سندباکسی اجرا میکردم به راحتی اجرا میشد و کسپر هیچ عکس العملی نداشت حتی در بخش هیستوری که فعالیتهای برنامه رو ثبت میکنه نگاه کردم باز هم دیدم تمام فعالیتهای برنامه کسپر زده allow برام عجیب بود چرا کسپر به این مخرب خطرناک اجازه فعالیت به تمام بخشها رو میده اما بیت دیفندر به محض اجرا شناسایی میکنه اخرش وسوسه شدم مخرب رو تو سیستم اصلی اجرا کنم به محض اجرا در محیط غیر مجازی شناسایی شد(شاید به خاطر ساختار بخش اپ کنترل کسپر بوده که برنامه سندباکسی رو در لیست سفید داشت دقیقا نمیدونم) البته این تجربه من با برنامه سندباکسی بود شاید برنامه های دیگه اینجوری نباشن
اینجوری بود که متوجه شدم تو برنامه سندباکسی اجرا کردن نمیتونه مشخص کنه که صد درصد مخرب شناساسی میشه یا نه این بود تجربه من:n16:

masoudm989
25-05-2013, 11:40

نورتن 360

xman681
25-05-2013, 14:02

سلام

اسکن :

اجرا :

jolan57
25-05-2013, 15:45
بولگارد
اجرا در سندباکس ( رونوشت به علی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :دی )

البته با دیتابیس بیت دیفندرم میشناسه

Jadda
25-05-2013, 16:17

کومودو با اسکن شناخت، دیگه به اجرا نرسید.

----------

من فقط میخوام یک نکته را از منظر خودم در مورد تستها و سندباکس بگم:

برای انجام تستها نباید از محیط سندباکس استفاده بشه، استفاده از برنامه هایی مثل Sandboxie در تستها فقط یک تقلب آشکار هست!

اگر هم بیان میشه نمونه ها را در سندباکس اجرا کنید فقط به این دلیل هست که کاربران مبتدی آلوده نشوند. وگرنه یک کاربر حرفه ای اصلا و ابدا برای تست یک سوییت امنیتی مخربها را سندباکس اجرا نمیکنه. این امر نشون میده که کاربر به سوییتش اطمینان نداره. پارسال هم من به امیر گفتم _ تستی انجام داد در رابطه با نورتون که مخربها را در سندباکسی اجرا کرد_ الان تست نورتون بوده؟ پس SandboxIE اینجا چیکار میکنه؟

نکته: مگر اینکه آنتی ویروس شما دارای محیط سندباکس باشه که این بحثش فرق میکنه. و دیگه تقلب نیست.

این تستها هم دو جنبه داره: 1- ایا بعد از اجرا آنتی ویروس قادر به شناسایی هست؟ 2- اگر حتی بعد از اجرا شناسایی صورت نگرفته، آیا سویت ما تونسته جلوی خرابکاری مخرب را بگیره.

بنابراین: اگر کسی برای تست مخربها از برنامه هایی مثل Sandboxie استفاده میکنه، سویتش تست نشده! ، بنابراین تستش فاقد اعتبار هست.

jolan57
25-05-2013, 17:50
من فقط میخوام یک نکته را از منظر خودم در مورد تستها و سندباکس بگم:

برای انجام تستها نباید از محیط سندباکس استفاده بشه، استفاده از برنامه هایی مثل Sandboxie در تستها فقط یک تقلب آشکار هست!
.
سلام علی :n12:
البته این نظر از "منظر" خودت بود و نقد کردن شاید درست نباشه ولی به هر حال ... :دی

اگر هم بیان میشه نمونه ها را در سندباکس اجرا کنید فقط به این دلیل هست که کاربران مبتدی آلوده نشوند. وگرنه یک کاربر حرفه ای اصلا و ابدا برای تست یک سوییت امنیتی مخربها را سندباکس اجرا نمیکنه. این امر نشون میده که کاربر به سوییتش اطمینان نداره. پارسال هم من به امیر گفتم _ تستی انجام داد در رابطه با نورتون که مخربها را در سندباکسی اجرا کرد_ الان تست نورتون بوده؟ پس SandboxIE اینجا چیکار میکنه؟
من اینو قبول ندارم,اگر کاربر هم حرفه ای باشه و به سوئیتش هم اطمینان داشته باشه از نظر من کار درستی نیست که مخرب رو در محیط ویندوز اصلی اجرا کنیم , اگر ما حتی 1 درصد هم نسبت به آلودگی شک داشته باشیم نباید این کار رو کرد و میدونی هیچ سوئیتی هنوز ادعای 100 درصدی محافظت از سیستم رو نداره
حالا شاید من به HIPS کمودو اعتماد داشته باشم و میدونم که بعد از اجرای برنامه هشدار میده و من بلاک میکنم ولی در مورد برنامه ای مثل بولگارد یا حتی نورتون و بیت دیفندر ... من هرگز این کار رو در سیستم اصلیم انجام نمیدم با اینکه به سوئیت هایی مثل نورتون و بیت دیفندر اعتماد کامل دارم
سندباکس تا اونجا که من میدونم خودش دسترسی برنامه ها رو محدود نمیکنه پس تداخلی در تست ایجاد نمیشه (مگر اینکه غیر از این باشه و سندباکس فعالیت مخرب رو محدود کنه) و فقط برنامه رو در یک محیط مجازی اجرا میکنه

این تستها هم دو جنبه داره: 1- ایا بعد از اجرا آنتی ویروس قادر به شناسایی هست؟ 2- اگر حتی بعد از اجرا شناسایی صورت نگرفته، آیا سویت ما تونسته جلوی خرابکاری مخرب را بگیره.

خب سندباکس در این مورد تداخلی ایجاد نمیکنه اگر به عکسی که من گذاشتم توجه کنی بولگارد برنامه رو نشناخته ولی پس از اجرا و رفتار برنامه اون رو مخرب تشخیص داده:
the program attempted to hijack (run itself as part of) another process

بنابراین: اگر کسی برای تست مخربها از برنامه هایی مثل Sandboxie استفاده میکنه، سویتش تست نشده! ، بنابراین تستش فاقد اعتبار هست.

خب پس این تستی که من گذاشتم از نظر شما چیه ؟ این تست بولگارد نیست ؟؟

ارادت:11:

Jadda
25-05-2013, 18:36
سلام

البته این نظر از "منظر" خودت بود و نقد کردن شاید درست نباشه ولی به هر حال ...

اتفاقا من عمدا کلمه "از منظر خودم" را آوردم، چون حدس اینکه کاربرانی نظر دیگری داشته باشند را میدادم. و از نقد نظر خودم هم استقبال میکنم.

من اینو قبول ندارم,اگر کاربر هم حرفه ای باشه و به سوئیتش هم اطمینان داشته باشه از نظر من کار درستی نیست که مخرب رو در محیط ویندوز اصلی اجرا کنیم , اگر ما حتی 1 درصد هم نسبت به آلودگی شک داشته باشیم نباید این کار رو کرد و میدونی هیچ سوئیتی هنوز ادعای 100 درصدی محافظت از سیستم رو نداره

خب، عباس قصد اینه که سویتها تست بشن. استفاده از Sandboxie به چه معنی هست؟؟

منم میدونم هیچ محصول امنیتی هم ادعای حفاظت 100 درصد را نداره. حتی خود من که پشت کومودو ایستادم هم جرات چنین ادعای گزافی را ندارم. برای همین هست که میگم مخرب باید خارج از یک سندباکس غیر تست بشه تا اتفاقا سیستم شما آلوده بشه! بله برادر سیستم شما باید آلوده بشه. اگر میترسی بازی را باختی، تست را باختی! شکست خوردی.

.. من هرگز این کار رو در سیستم اصلیم انجام نمیدم با اینکه به سوئیت هایی مثل نورتون و بیت دیفندر اعتماد کامل دارم

اگر حرفت اینه شما شکست خوردی! از ترست هست که میای در تسها سندباکس را هم وارد بازی میکنی. چون میترسی اگر مخرب شناسایی نشه احتمال اینکه سیستم آلوده بشه هست.

سندباکس تا اونجا که من میدونم خودش دسترسی برنامه ها رو محدود نمیکنه پس تداخلی در تست ایجاد نمیشه (مگر اینکه غیر از این باشه و سندباکس فعالیت مخرب رو محدود کنه) و فقط برنامه رو در یک محیط مجازی اجرا میکنه

بله محیطهای سندباکس سعی شون بر این هست که محدودیتی ایجاد نکنند، اما یک نکته را فراموش نکن: اگر مخرب شناسایی نشد چون در یک محیط مجازی هست، پس سیستمت آلوده نمیشه و اون بخش دوم تست انجام نشده!

خب سندباکس در این مورد تداخلی ایجاد نمیکنه اگر به عکسی که من گذاشتم توجه کنی بولگارد برنامه رو نشناخته ولی پس از اجرا و رفتار برنامه اون رو مخرب تشخیص داده:
خب پس این تستی که من گذاشتم از نظر شما چیه ؟ این تست بولگارد نیست ؟؟

یک تست جامع از بولگارد نیست.

شما فقط اومدی اینو تست کردی که اگر این مخرب اجرا بشه بولگارد شناسایش میکنه.

اما خودت داری میگی اجرا در سنبدباکس ، سوال من اینه: میشه بگید چطور میخواهید متوجه بشوید که اگر شناشایی نمیشد، اونوقت آیا خطری سیستم را تهدید میکرد یا نه؟

=======

خلاصه تا بهتر متوجه بشی: این تست شما فقط قدرت شناسایی را محک میزنه، اما چون مخرب در محیط دیگری (سندباکس) اجرا شده بخش دوم تست صورت نمیگره و سویت شما در اون بخش محک نمیخوره.

نکته پایانی: استدلالت منو قانع نکرد، همچنان میگم نباید از Sandboxie استفاده بشه. این یک تقلب هست که از ترس ناشی میشه.

شما اگر آنتی ویروست در هر صورتی تشخیص نداشت و نتونست جلوگیری هم بکنه باید آلوده بشی، چرا پشت Sandboxie قایم میشی؟

به این بحث ادامه میدیم.....

jolan57
25-05-2013, 18:51
خب این چیزی که تو میگی یک تست کامل از سوئیت مورد نظر هست که باید در ویندوز مجازی صورت بگیره
یعنی اجرای مخرب + اگر بر اساس رفتارهای فایل محصول امنیتی جلوش رو گرفت که تست تمام میشه و اگر نه میریم مرحله بعد یعنی آلودگی که اینجا هم سوئیت احتمال داره بعد از آلودگی و بررسی رفتارهای مخرب نسبت بهش مشکوک بشه که خودم این مورد رو در مورد کسپر و نورتون دیدم و بازم برای پاکسازی تلاش میکنه که در این صورت سوئیت سربلند از تست بیرون میاد و در غیراین صورت شکست میخوره و تست تمام میشه.
که این تست خیلی هم خوبه ولی بازم میگم اصلاً نمیتونم قانع بشم که این تست رو بر روی سیستم اصلی انجام بدیم!
ولی تست ما فقط محدود به قسمت اول تست بالا میشه یعنی اجرای مخرب و اگر سوئیت بر اساس رفتارهای مخرب اون رو شناسایی کرد که محصول ما از این تست سربلند بیرون اومده و اگر این کار رو نکرد شکست خورده و تست تمام میشه!
که به نظر من این تست هم تست خوبیه در حد خودش و نمیشه اون رو فاقد اعتبار دونست.
پس به نظر من دو نوع تست داریم که تداخلی هم باهم ندارن و نمیشه اجرای اون ها رو زیر سوال برد

اما خودت داری میگی اجرا در سنبدباکس ، سوال من اینه: میشه بگید چطور میخواهید متوجه بشوید که اگر شناشایی نمیشد، اونوقت آیا خطری سیستم را تهدید میکرد یا نه؟
اگر شناسایی نمیشد بولگارد شکست میخورد و میشد برای بررسی بیشتر اگر وقت و امکاناتش بود اون رو ویندوز مجازی تست کرد

نکته پایانی: استدلالت منو قانع نکرد، همچنان میگم نباید از Sandboxie استفاده بشه. این یک تقلب هست که از ترس ناشی میشه.

شما اگر آنتی ویروست در هر صورتی تشخیص نداشت و نتونست جلوگیری هم بکنه باید آلوده بشی، چرا پشت Sandboxie قایم میشی؟
خب تو بهش میگی ترس ولی من بهش میگم احتیاط !
و میدونی که احتیاط شرط عقله.
پس به نظر تو اگر تشخیص نداد آلوده بشیم ؟ من اینو اصلا قبول ندارم

Arash4484
25-05-2013, 19:06
سلام

مخرب باید خارج از یک سندباکس غیر تست بشه تا اتفاقا سیستم شما آلوده بشه! بله برادر سیستم شما باید آلوده بشه
من با نظر اینکه تست نباید در سندباکس اجرا بشه موافقم، ولی بدلیل دیگه ولی نه بدلیل برد و باخت یا ترس...
یعنی بنظر من جواب صحیحه ولی روش اثباتش غلط
سندباکس میتونه ضعفها و مسایل فنی مربوط بخودش رو داشته باشه، همونطور که دوستان اشاره کرده اند...و این میتونه نتیجه تست رو نامعتبر و غیر دقیق کنه.
ولی در مورد ویرچال مشین این موضوع تا جایی که میدونم و تست کردم صادق نیست.

+من الان 10-15 هارد 30-40-80 و ...دارم +سه سیستم(بعلل کاری) خیلی راحت میتونم یکی از هاردهام رو بیارم بالا و تا دلم میخاد تستهای واقعی انجام بدم..
ولی...
آیا همه کاربران همچین امکانی رو دارند؟
آیا اگر این امکان رو نداشتم درست بود بروی سیستم اصلیم که در اون صدها تایپ و چندین پروژه و کالکشن و... وجود داره ریسک کنم؟ +وقتی که اگر سیستم بخوابه از من کشته میشه ...قمار به چه بهایی؟

آخه چرا:n02:
برای کاربرانی که یک سیستم برای تست در اختیار دارند پیشنهاد ماشین مجازی رو میدم.

Jadda
25-05-2013, 19:18
اوکی! حالا شد.:n12:

توضیحات این پستت خیلی بهتر بود، فکر کنم حالا منظور منو متوجه شدی.:n02: براوو...

ببین من خودم شخصا تستهای اسکن_دیتابیس_ را قبول دارم اما کامل نیست. حتی این تست شما را هم قبول دارم ولی کامل نیست..... کامل همونی هست که خودت توضیح دادی.

1- اسکن
2- اجرا
3- یا شناسایی میشه یا نمیشه( اگر شناسایی شد که هیچی_ اگر نشد سیستم آلوده میشه یا نمیشه_ Sandboxie اینجا تست را خراب میکنه، حالا فهمیدی چرا من مخالف استفاده از اونم_ شما با این کار داری یک بخش مهم را نادیده میگری و با Sandboxie همه چیز را ختم به خیر میکنی!)

هیچ موسسه معتبری نمیاد برای تست سویتها، مخربها را در Sandboxie اجرا کنه. حتی انجمن معتبر p30world !

4- خب اگر هم آلوده شدیم که وارد یک فاز دیگر میشیم به اسم پاکسازی که مبحثش جداست( هر چند در امتداد همین تست قرار میگیره و باید انجام بشه) حتی اگر موفق به پاکسازی هم بشه باز آلوده نشدن امتیاز بالاتری داره!؛ ولی به هرحال کامل کننده تست هست. حتی در ادامه میشه فهمید که گاهی اوقات پاکسازی بی معنی هست. و حتی میشه فهمید که گاهی اوقات پاکسازی چقدر مهم هست و ما واقعا بهش نیاز داریم.

خب این شد 5 مرحله تست. اما شما با Sandboxie کار را خراب میکنی. من همچنان مخالف استفاده ازش هستم. شما با استفاده از این ابزار دارید یک بخش خیلی مهم را حذف میکنی در تست.

خب این چیزی که تو میگی یک تست کامل از سوئیت مورد نظر هست که باید در ویندوز مجازی صورت بگیره

در ست زدی وسط هدف!

تفاوت تست در محیطهایی نظیر Sandboxie و در مقابل تست در ویندوز مجازی، از زمین تا اسمان هست.

من تست در Virtual Machine را قبول دارم. خودت هم میدونی من اکثر تستهام هم روی VM هست. اما Sandboxie نه نه نه نه نباید وارد تست بشه.

ولی من حتی حاظرم روی سیستم اصلیم تست کنم. بارها هم این کارو کردم.......

اگر مطلبی داری بفرما تا بعدش یک تست که یکی دو ماه برام اتفاق افتاد برات تعریف کنم.

مخلصیم شدید:n12: