PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ╣══ مقررات پست اول حتما مطالعه شود ══╠

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

xman681
28-08-2012, 17:19
سلام

امسی سافت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vooroojack1989
28-08-2012, 17:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آنتی ویروس بولگارد به محض خارج کردن از حالت فشرده همه رو پاک کرد

xman681
28-08-2012, 21:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آنتی ویروس بولگارد به محض خارج کردن از حالت فشرده همه رو پاک کرد

نام فایل چیز دیگری هست اینجا نوشته Secret.exe ؟؟!!!

Jadda
28-08-2012, 21:50
Funny

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jolan57
28-08-2012, 22:20
2 تا بدافزار
یکی فیک آنتی ویروس و یک Worm

ویروس توتال:
3/42
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 958edf712d4d91/analysis/)7/42 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 16acb4a7433057/analysis/)

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

password :123

kases
28-08-2012, 23:04
سلام دوستان

کسپر فایل blackad.exe رو با heuristic شناخت

55443

و فایل 4AqocD.exe بعد از اجرا شناسایی کرد

55444

و در اخر تنظیماتی که مخرب بر روی سیستم اعمال کرده بود به حالت قبل از الودگی بازگردوند

55445

xman681
28-08-2012, 23:19
2 تا بدافزار

ویروس توتال:
3/42
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 958edf712d4d91/analysis/)7/42 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 16acb4a7433057/analysis/)

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایدون
28-08-2012, 23:34
سلام دوستان

کسپر فایل blackad.exe رو با heuristic شناخت

و فایل 4AqocD.exe بعد از اجرا شناسایی کرد

و در اخر تنظیماتی که مخرب بر روی سیستم اعمال کرده بود به حالت قبل از الودگی بازگردوند

مهم اینه که قبل از اجرا بشناسه بعد از اجرا شدن معلوم نیست چیزی از قلم نیفتاده باشه.
ناد با لایسنس خریداری شده و آپدیت یکی رو شناخت و 4AqocD.exe رو نشناخت.

xman681
28-08-2012, 23:39
مهم اینه که قبل از اجرا بشناسه بعد از اجرا شدن معلوم نیست چیزی از قلم نیفتاده باشه.

سلام دوست عزیز منظور از بعد از اجرا اینکه که برنامه فایل روش کلیک شده ولی آنتی اجازه فعالیت بهش نمیده و وقتی هشدار میده اگر بلاک کنی کلا همه ارتباط هاش را قطع میکنه

شما با Nod32 همون یکی را که نشناخت اجرا کن ببینم چیکار میکنه ؟؟؟ رفتار شناسیش چند مرده حلاجه

ممنون

jolan57
28-08-2012, 23:47
کسپر که مثل همیشه عالی بود این نرم افزار رو هیچ جوره نمیشه شکست داد!
ببینید ویروس های ما چقدر زیرو دی هست که امسی سافت هم نمیشناسه :دی البته امسی سافت هم در این مواقع کم نمیاره و بقیه لایه ها محافظت میکنند:46:

اتفاقا هدف اصلی ما هم اینه که ویروس ها رو اجرا کنیم و با کار با آنتی ویروس ها آشنا بشیم همین ویروسی که میگی نود نمیشناسه اگر وارد سیستم شما بشه و اجر بشه آیا نود لایه ای داره که بتونه از سیستم شما حفاظت کنه ؟ روزانه چندین هزار ویروس جدید ساخته میشه اگر بخواییم فقط به دیتابیس اهمیت بدیم که ...

ایدون
28-08-2012, 23:52
سلام دوست عزیز منظور از بعد از اجرا اینکه که برنامه فایل روش کلیک شده ولی آنتی اجازه فعالیت بهش نمیده و وقتی هشدار میده اگر بلاک کنی کلا همه ارتباط هاش را قطع میکنه

شما با Nod32 همون یکی را که نشناخت اجرا کن ببینم چیکار میکنه ؟؟؟ رفتار شناسیش چند مرده حلاجه

ممنون

نه برادر من همچین کاری نمیکنم چون اولا به ناد اعتماد ندارم و در ثانی وقتی پکیج باز شد حتی اگه آنتی ویروس جلوش رو بگیره معلوم نیست جلوی همه رو گرفته باشه.
آنتی ویروس اگه حرفی برای گفتن داره باید قبل از اجرا بزنه ایضا من یک لایسنس بیشتر ندارم وگرنه تو دستگاه مجازی این کار رو میکردم

jolan57
28-08-2012, 23:55
اینم نورتون ما بعد از اجرای ویروس در ویندزو اصلی ...
هر دو فایل پس از اجرا با سونار شناخته و حذف شدن , یکی از فایل ها , فایلی رو ساخت که نورتون اون و فایل اصلی رو حذف کرد
اعتبارسنجی خاموش

A M ! N
29-08-2012, 00:55
سلام.

اجرای مخرب در سیستم اصلی بدون مجازی سازی.

MBAM هردو رو در حین اجرا متوقف کرد به خوبی.

و اما...

بعد ازین MBAM رو Exit کردم تا ببینم Kingsoft چیکار میکنه. فایل 4AqocD.exe رو اجرا کردم.

خب در حقیقت ،کینگ سافت زیاد کار خاصی نکرد. فقط در حین اجرا یه سری پروسسها رو شناسایی کرد و بلاک کرد.

و نتونست به طور کامل جلوگیری کنه و من به خوبی آلوده شدم !!

در این مرحله ویروس به سزای اعمال خود رسید :دی با hijackthis پاکسازی کردم و بازی تموم شد.

55460

arfnpm
29-08-2012, 04:35
2 تا بدافزار

ویروس توتال:
3/42

ام سی سافت با رفتار شناسی هر دو رو شناسایی کرد.

اما یک نکته جالب هم این بود که در عرض حدود 3 ساعت مخرب ها به دیتابس اضافه شدن که این سرعت عمل ستودنیه

Jadda
29-08-2012, 08:04
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vooroojack1989
29-08-2012, 13:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بولگارد هنگام خارج کردن از حالت فشرده خیلی راحت هر دوتارو پاک کرد

55021
29-08-2012, 14:11
سلام
2 نمونه
پسورد: 55021

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

K1lou
29-08-2012, 14:43
سلام
2 نمونه

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام
با کسپرسکی 2013
1 مورد از 2 مورد شناسایی

دومین مورد حالت نصب نرم افزار رو داره

البته در virustotal حدود 10 مورد شناسایی در مورد این فایل از طرف انتی ویروسهایی مثل اواست . اویرا و کومودو . .. داشتن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 14d25b4af365ce/analysis/1346238373/

A M ! N
29-08-2012, 14:49
سلام.

فایل اولی که در هنگام اکسترکت شناسایی شد.

55464

فایل دوم نه با MBAM و نه Kingsoft شناسایی شد. بنابراین اجراش کردم بدون مجازی سازی.

55465

پیام خاصی از آنتی ویروس ها نگرفتم ، جز اینکه این برنامه میخواست Home page مرورگر رو تغییر بده که Kingsoft بهش اجازه اینکار رو نداد.

و تغییراتی که داده بود ساخت دو تا Toolbar بود

Expert32
29-08-2012, 16:21
سلام.
من یه سوالی برام پیش امده!
الا من ویروسی نوشتم که سکوی هدفش XP هست و روی 7 هیچ کارایی نداره. آیا اینجا بدافزار های نسخه های هایی مثل XP هم تست میشه یا فقط نسخه 7 ؟؟
چون طبیعتا تو دنیا هنوز XP استفاده میشه و باید مورد توجه قرار داده بشه.

Jadda
29-08-2012, 20:19
سلام
2 نمونه

سلام

فایل FLV Player .......حداقل در حد Adware هست.

اینم از فایل اول یعنی 163Album:

A M ! N
29-08-2012, 20:24
سلام.
من یه سوالی برام پیش امده!
الا من ویروسی نوشتم که سکوی هدفش XP هست و روی 7 هیچ کارایی نداره. آیا اینجا بدافزار های نسخه های هایی مثل XP هم تست میشه یا فقط نسخه 7 ؟؟
چون طبیعتا تو دنیا هنوز XP استفاده میشه و باید مورد توجه قرار داده بشه.

سلام.

اینجا همه نوع ویندوزی تست میشه. در آینده ی نزدیک هم ویندوز 8 ...

ویروسی که نوشتین دقیقا در کدوم بخش اختلال وارد میکنه ؟ در موارد کمی 7 با XP تفاوت داره...اگه ممکنه ویروسی که نوشتین رو برای ما آپلود کنید تا بررسی بشه.

ممنون.

Expert32
29-08-2012, 20:56
ویروسی که نوشتین دقیقا در کدوم بخش اختلال وارد میکنه ؟ در موارد کمی 7 با XP تفاوت داره...اگه ممکنه ویروسی که نوشتین رو برای ما آپلود کنید تا بررسی بشه.

تشکر.
--------
این ویروس دقیقا روی لایه UAC که در ویندوز 7 هم با همین نام هست کار میکنه. و اینکه این لایه در هر نسخه با هم تفاوت دارند البته کارشون یکی هست(یعنی مدیریت دسترسی به منابع سیستم)
وقتی شما به عنوان یک user به سیستم login میکنید محدودیت های زیادی شامل حال شما و کلا برنامه های شما میشه مثلا یک برنامه در محیط user نمیتونه رجیستری رو تغییر بده و سیستم عامل از این کار جلوگیری میکنه.ولی همون برنامه در محیط admin براحتی میتونه هر تغییری رو ایجاد کنه. این جلوگیری و مدیریت منابع کار اصلی UAC هست.
ویروسی که من نوشتم البته هنوز کامل نیست میتونه این لایه رو bypass کنه البته فقط در XP و به هسته سیستم عامل دسترسی پیدا کنه و بعد از اون دیگه هیچ محدودیتی سر راه برنامه نیست.
این ویژگی هست که این ویروس در اولین قدم لازم داره تا انجامش بده و اگر نتونه این کارو انجام بده (که بغیر از XP این اتفاق میفته) ویروس هیچ کاری نمیتونه انجام بده.(مگر اینکه با دسترسی یا در محیط admin اجرا بشه که اونم باید از طرف کاربر صورت بگیره)
این ویروس به تنهایی هیچ عمل مخربی انجام نمیده فقط یک دسترسی (Shell) برای سازنده به سیستم هدف ایجاد میکنه. (از طریق چنل های IRC - برای اهدافی مثل بات نت)
طریقه bypass کردن UAC رو هم از دوستان برنامه نویس اگر کسی مشتاق شد بدونه میتونم توضیح بدم البته مختصر.
البته هر موقع که آماده بشه مطمئنن اینجا نمیزارم چون یکسری کارها دارم باهاش و بعد از اون احتمالا اینجا هم میزارم.
تشکر از همگی.

A M ! N
29-08-2012, 21:06
uac در ویندوز xp که مثل 7 وجود نداره، در حقیقت به شکل مخفی هستش

control.exe useraccounts2

فکر میکنم تنها مشکلی که شما هم دارین نیاز به دسترسی سطح ادمین دارین که همونطوری که گفتین در ویندوز 7 توسط UAC محافظت میشه، ولی در ویندوز xp و یک یوزر از پیش تعریف شده ی ادمین ، هیچ نیازی به ادمین نیست و برنامه ها به صورت پیشفرض با دسترسی ادمین اجرا میشن.

بنا براین اگه ویروس شما بخواد روی 7 اجرا بشه نیاز داره تا اول uac خاموش بشه.

به عنوان مثال در 7 گاها مجبور میشیم تا برنامه هارو Run as admin کنیم ، ولی xp نیازی نیست.

موفق باشی.

Expert32
29-08-2012, 21:21
فکر میکنم تنها مشکلی که شما هم دارین نیاز به دسترسی سطح ادمین دارین که همونطوری که گفتین در ویندوز 7 توسط UAC محافظت میشه، ولی در ویندوز xp و یک یوزر از پیش تعریف شده ی ادمین ، هیچ نیازی به دسترسی ادمین نیست و برنامه ها به صورت پیشفرض با دسترسی ادمین اجرا میشن.
بله به دسترسی ادمین نیاز هست در XP هم شما در محیط user محدود هستید یعنی برنامه شما نمیتونه مثلا به رجیستری دسترسی (البته دسترسی نوشتنی و نه خواندنی) داشته باشه یا مثلا اقدام به بستن یک پروسه بکنه.

بنا براین اگه ویروس شما بخواد روی 7 اجرا بشه نیاز داره تا اول uac خاموش بشه.
UAC قابل خاموش شدن توسط برنامه نیست. تنها راه عبور Injection هست. به زبون ساده یعنی اول برنامه شما باید به یکی از برنامه های درحال اجرا با دسترسی admin (مثل explorer) طزریق بشه بعد اقدام به فعالیت کنه البته این کار در حرف خیلی ساده بنظر میاد ولی در پیاده سازی زیاد هم راحت نیست.

اسطقس
29-08-2012, 23:05
سلام به همه
با اجازه سلسله مراتب بخش آنتی ویروس خصوصا آقا مسعود بتمن بعد از مدتها ما هم اومدیم تا یه پستی بذاریم.
آخرین باری که تو این انجمن پست دادم وقتی دکمه ارسال مطلب رو زدم ÷یام اومد که شما برای همیشه از سایت اخراج شدید :-) یادش بخیر حدود 6 ماه پپش بود امیدورام اینبار باعث بن شدنم نشه!
من چیزیکه نه الان متوجهش میشم نه اوقت ها اینه که هدف از دانلود ویروس برای امتحان آنتی ویروس چیه؟!
من اینو درک مکینم که نوشتن یه ویروس کار لذت بخشیه.
اینم درک میکنم که داشتن یه آنتی ویروس قدرتمند لذت بخش و اطمینان آوره
اما دانلود ویورس برای تست آنتی ویورس یعنی چی؟
هر کدوم از شما براساس یه صری ملاک های درست و یه سری سلایق شخصی یه آنتی ویورس برای خودتون انتخاب کردید که البته بعد از گذشت زمانی ممکنه اونو عوض کنید. قطع مسلم هم اینه که هیچکسی بواسطه یه تست ساده خودش نظرش در مورد آنتی ویروسی که توسط تست های استاندارد جهانی رتبه بندی شده عوض نمیشه.
بفرض که من نوعی یه ویروسی نوشتم که کومودو نتونست پیداش کنه ولی nod پیداش کرد!!!! خدائی کدوم آدم عاقلی بواسطه این تست میگه نود بهتر از کومودوس؟
این درحالیه که شما کل این فروم را بگردید مطالب بسیار کمی در مورد توضیح آپشن های آنتی ویروس ها ، بهترین تنظیماتشون ، مقایسه میزان مصرف رم و ... مشاهده میکنید
البته این به معنی این نیست که این تاپیک تعطیل بشه ولی بهرحال بنظر من خیلی حرفای مفید تری وجود داره که باید زده شه. امروز سر کارم به همسر رئیس شرکت که داشت آنتی ویروس مک کافی کامپیوترش را آپدیت میکردم گفتم مکافی آنتی ویورس قوی ای نیست و بهتره از کومودو استفاده کنید. همچین بهش برخورد که انگار حالا خودش مکافی رو نوشته!! وقتی تو همچین جامعه ای زندگی میکنی بنظر من بهتره اول الفبای مسائل رو آموزش بدی. البته اگر واقعا هدف آموزش باشه.

jolan57
29-08-2012, 23:53
سلام به همه
با اجازه سلسله مراتب بخش آنتی ویروس خصوصا آقا مسعود بتمن بعد از مدتها ما هم اومدیم تا یه پستی بذاریم.
آخرین باری که تو این انجمن پست دادم وقتی دکمه ارسال مطلب رو زدم ÷یام اومد که شما برای همیشه از سایت اخراج شدید :-) یادش بخیر حدود 6 ماه پپش بود امیدورام اینبار باعث بن شدنم نشه!
من چیزیکه نه الان متوجهش میشم نه اوقت ها اینه که هدف از دانلود ویروس برای امتحان آنتی ویروس چیه؟!
من اینو درک مکینم که نوشتن یه ویروس کار لذت بخشیه.
اینم درک میکنم که داشتن یه آنتی ویروس قدرتمند لذت بخش و اطمینان آوره
اما دانلود ویورس برای تست آنتی ویورس یعنی چی؟
هر کدوم از شما براساس یه صری ملاک های درست و یه سری سلایق شخصی یه آنتی ویورس برای خودتون انتخاب کردید که البته بعد از گذشت زمانی ممکنه اونو عوض کنید. قطع مسلم هم اینه که هیچکسی بواسطه یه تست ساده خودش نظرش در مورد آنتی ویروسی که توسط تست های استاندارد جهانی رتبه بندی شده عوض نمیشه.
بفرض که من نوعی یه ویروسی نوشتم که کومودو نتونست پیداش کنه ولی nod پیداش کرد!!!! خدائی کدوم آدم عاقلی بواسطه این تست میگه نود بهتر از کومودوس؟
این درحالیه که شما کل این فروم را بگردید مطالب بسیار کمی در مورد توضیح آپشن های آنتی ویروس ها ، بهترین تنظیماتشون ، مقایسه میزان مصرف رم و ... مشاهده میکنید
البته این به معنی این نیست که این تاپیک تعطیل بشه ولی بهرحال بنظر من خیلی حرفای مفید تری وجود داره که باید زده شه. امروز سر کارم به همسر رئیس شرکت که داشت آنتی ویروس مک کافی کامپیوترش را آپدیت میکردم گفتم مکافی آنتی ویورس قوی ای نیست و بهتره از کومودو استفاده کنید. همچین بهش برخورد که انگار حالا خودش مکافی رو نوشته!! وقتی تو همچین جامعه ای زندگی میکنی بنظر من بهتره اول الفبای مسائل رو آموزش بدی. البته اگر واقعا هدف آموزش باشه.
هدف تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])......

اسطقس
30-08-2012, 00:00
دوست عزیز لینک شما متعلق به یه سایت بوکس و از این جور مسائل بود!!!!!!!!!!!!!

هدف تاپیک در آدرس زیره که من خوندمش و بهتر از شما ندونم اندازه شما میدونم. شمام اگر 10 بار بن شده بودی تعداد پست هات مثه من کم بود

jolan57
30-08-2012, 00:08
دوست عزیز لینک شما متعلق به یه سایت بوکس و از این جور مسائل بود!!!!!!!!!!!!!

هدف تاپیک در آدرس زیره که من خوندمش و بهتر از شما ندونم اندازه شما میدونم. شمام اگر 10 بار بن شده بودی تعداد پست هات مثه من کم بود
بوکس چیه عزیز من ؟ این سایت imdb هست : )))
و اما خب قوانین رو رعایت کنید تا 10 بار بن نشین خیلی سخته؟ : دی
شما قدیمی شما حرفه ای ولی همه ما هدف با این تاپیک رو میدونیم دیگه سوال کردن نداره هدف ما آشنایی با آنتی ویروسمون و تکنولوژی های آن هست
البته با توجه به سابقه بن شدن شما من احتمال میدم این بحث به بی راهه کشیده بشه پس ادامه نمیدم

اسطقس
30-08-2012, 00:14
من احتمال میدم این بحث به بی راهه کشیده بشه پس ادامه نمیدم

براستی این اتفاق یکی از شکست های بزرگ زندگی من حساب میشه :-(

Jadda
30-08-2012, 08:23
سلام به همه
من چيزيکه نه الان متوجهش ميشم نه اوقت ها اينه که هدف از دانلود ويروس براي امتحان آنتي ويروس چيه؟!من اينو درک مکينم که نوشتن يه ويروس کار لذت بخشيه.اينم درک ميکنم که داشتن يه آنتي ويروس قدرتمند لذت بخش و اطمينان آوره اما دانلود ويروس براي تست آنتي ويورس يعني چي؟

سـلام عليکم؛
اول گفتگو اين را خدمتتون عرض کنم که خيلي خوبه که انسان منطقي باشه، هيچ چيز جاي عقل را نميگيره. خب، من يک سوال دارم از شماي با منطق => دستاورد و هدف يک فرد از فعاليت در انجمن ورزش و اختصاصا تاپيک استقلال و گاهاً پرسپوليس چيه؟؟
آقايون دارن پول ميلياردي خودشونو ميگيرن، شمايي که مياي اينجا جوش ميزني و وقت گرانبها را صرف ميکني در عوض عايديش براي شما چيه؟؟...... (جواب اين سوال منو بدهيد لطفاً) البته من خودمم جواب ميدم: فقط سرگرمي!!
عمر گران صرف شد .......، پول و شهرت و زندگي شيرين (به زعم نگاه مادي) در کام ديگريست. چه چيزي کف دست شماست؟؟؟ سرگرمي.....
خب اگر اينجوريه، برادر! اين تاپيک علاوه بر سرگرمي ؛ چيزهايي براي شما باقي ميزاره که به دردتون ميخوره. آخرش نميگيد وقتم صرف "هيچ" شد....
اما اون چيزهاي مفيد چيه و دستاوردهاش چيه در ادامه عرض ميکنم:

هر کدوم از شما براساس يه صري ملاک هاي درست و يه سري سلايق شخصي يه آنتي ويورس براي خودتون انتخاب کرديد که البته بعد از گذشت زماني ممکنه اونو عوض کنيد. قطع مسلم هم اينه که هيچکسي بواسطه يه تست ساده خودش نظرش در مورد آنتي ويروسي که توسط تست هاي استاندارد جهاني رتبه بندي شده عوض نميشه.
بفرض که من نوعي يه ويروسي نوشتم که کومودو نتونست پيداش کنه ولي nod پيداش کرد!!!! خدائي کدوم آدم عاقلي بواسطه اين تست ميگه نود بهتر از کومودوس؟

بله هر کسي طبق سلايق و نيازهاش انتخاب ميکنه، که ممکنه بعدا با تغيير شرايط و نيازها، آنتي ويروسش رو هم عوض کنه، و البته يکي از اون شرايط و نيازها، خودِ محصول و آنتي ويروس است يعني قدرت محصول در برابر انواع مختلف نمونه ها و انواع حملات رايج و .... اتفاقا کسايي که اينجا فعاليت ميکنند با توجه به اينکه نگاهي به تستهاي جهاني دارند نيم نگاهي هم به تستهاي اينجا هم دارند و اين دو مکمل هم هستند براي اين دست از کاربران. وگرنه همون مکافي که ذکر کرديد از کومودو بهتره..... چه چيزي باعث ميشه شما بگيد به نظر شما کومودو در تامين امنيت يا استفاده يا آپديت يا هر چيز ديگري بهتر است؟ چون خودتون از نزديک نحوه عملکرد را مشاهده کرديد و به خودتون هم بيشتر از بقيه تسترها (چه شخص و چه شرکت) اطمينان داريد.
بنابراين اينجا ميشه به اين نتيجه رسيد که فرضاً نود بهتر از کومودو است. دليلش رو هم که عرض کردم.......يا بلعکس!
و اين چيز کوچکي نيست.... يافتن محصولي مناسب.

اين درحاليه که شما کل اين فروم را بگرديد مطالب بسيار کمي در مورد توضيح آپشن هاي آنتي ويروس ها ، بهترين تنظيماتشون ، مقايسه ميزان مصرف رم و ... مشاهده ميکنيد
اتفاقا، يکي ديگر از دستاوردهاي اين تاپيک همينه.
از دل همين تستها و بازي با ويروس ... کاربران هر محصولي به تنظيمات مورد دلخواه خودشون ميرسند. و خروجي اين تجربيات دقيقا به شکل برداشتن يک تيک در تنظيمات آنتي ويروسشون يا افزودن يا کاستن يک قانون يا فعال يا غير فعال کردن يک بخش از محصولشون نمايان ميشه... و چه بسيار پستهاي مفيد و آموزشي که در تاپيکهاي ديگه زده شده و حتي انجمنهاي ديگه(ايراني و خارجي)!! که استارتش از همين تاپيک و همين تستها بوده..... پس اين هم يک دستاورد ديگر غير از سرگرمي!
ضمنا حتي ميشه مسائل و مشکلات محصولات را به کمپانيها ارائه داد، به دليل اينکه خودِ ما داريم از اون محصول استفاده ميکنيم. و اميدوار باشيم در ورژنهاي بعدي حل و فصل بشه.... اتفاقي که اينجا افتاده...به عنوان مثال بزار ورژن 6 کومودو بياد نکته اي رو ميگم.

امروز سر کارم به همسر رئيس شرکت که داشت آنتي ويروس مک کافي کامپيوترش را آپديت ميکردم گفتم مکافي آنتي ويورس قوي اي نيست و بهتره از کومودو استفاده کنيد. همچين بهش برخورد که انگار حالا خودش مکافي رو نوشته!! وقتي تو همچين جامعه اي زندگي ميکني
کسي مسئول نيست دنيا رو تغيير بده! ولي من مسئولم که خودم را تغيير بدم...... همه عالم شود گريان تو را چه؟=> تو جام عشق را بستان و ميرو** همان معشوق را ميدان و ميرو

بنظر من بهتره اول الفباي مسائل رو آموزش بدي
در همين تاپيک کلي مسائل ابتدايي و الفبا هم گفته شده، دوستاني که پيگير اين تاپيک هستند ميدونند. ضمن اينکه در تاپيکهاي ديگه هم مسائل آموزشي هر آنتي ويروس بيان ميشه و اينجا کارزار کسب تجربه است... اينجا محل لمسه

البته اين به معني اين نيست که اين تاپيک تعطيل بشه ولي بهرحال بنظر من خيلي حرفاي مفيد تري وجود داره که بايد زده شه.
با اجازه از آقا مسعود: من و ساير دوستان از هر گونه انتقاد و پيشنهاد استقبال ميکنيم. شما ميتونيد نظرات خودتون را در همين تاپيک در قالب يک پست يا بصورت خصوصي به ناظران و مديران ارائه کنيد.

Jadda
30-08-2012, 08:24
----------------------------

xman681
30-08-2012, 12:41
سلام
باید عرض کنم خدمتتون که من هم با کلا Jadda کاملا موافقم

من روزی که اومدم اینجا صفر صفر بودم اصلا آنتی فقط نود را بلد بودم اون هم فقط اسکن کردن

ولی الان روی یک سوییت دارم وِیژه و اختصاصی کار میکنم و روی بقیه آنتی ها هم اطلاعات کاربردی و مفیدی دارم

الان به اندازه کافی مسلط به تنظیمات آنتی خودم هستم و حتی با اینکه بعضی آنتی ها را کار نکردم ولی اگر الان جلوم بگذارید میتونم تنظیمات دلخواهم را انجام بدم

به نظر من بخش آنتی ویروس و فایروالی که اینجا داریم توی کشور که هیچ ( چون بقیه جا ها کپی کننده اینجا هستند ) حتی در حد بالاتر اعتبار و مطالب مفید و کاربردی دارد

موفق باشید

اسطقس
30-08-2012, 13:25
سـلام عليکم؛
.............
با اجازه از آقا مسعود: من و ساير دوستان از هر گونه انتقاد و پيشنهاد استقبال ميکنيم. شما ميتونيد نظرات خودتون را در همين تاپيک در قالب يک پست يا بصورت خصوصي به ناظران و مديران ارائه کنيد.

سلام به شما علی آقای گل
ما قبلا هم خدمت شما عرض ارادت داشتیم و الان هم با این یوزر هم عرض ارادت مجدد میکنیم. حیف از شما که اینقد منطقی و مودبانه به مسائل میپردازی بیایی و پای بعضی پست های گذشته تنکس بزنی.
یک چیزیکه همین اول باید بگم اینه که سه چیز با هم غاطی شده اینجا:
گاهی حرف من به همه انجمن آنتی ویروس تعمیم داده شده، گاهی به همه پست های این تاپیک و نگاه سوم ( که نگاه من بوده ) هدف از عنوان این تاپیکه. دقت کنید دوستان عرض من این بود که چه نیازی هست که همچین تاپیکی وجود داشته باشه و انرژی و وقتی که میشه در تاپیک های دیگه صرف مسائل بسیار مفیدتر بشه صرف اینکار بشه ( هم از جهت منافع شخصی خود پست دهنده ها و هم از جهت منافع فروم )
عرض بنده هرگز این نبوده و نیست که خدائی نکرده پست های این تاپیک بی فایده یا کم فایده است!!!! اصلا مگه میشه اینهمه دوستان با سواد یه جا باشن و حرف مفید نزنن. من اکثر بچه های این بخش رو میشناسم و با همشون در گذشته ارتباط داشتم. شما، آقا مسعود ، امین، امید و ... هر کدوم از شما ها به تنهائی برای ایجاد یک تاپیک پر بار کافی هستید.
پس نتیجه اینکه عرض من فقط متوجه عنوان تاپیکه نه پست هاش یا اینکه کل مطالب انجمن آنتی ویروس. اتفاقا خود منم خیلی از این انجمن بهره بردم و البته ضربه هم خوردم و بن شدم :-(
در مورد ورزش که فرمودید بحث خوب و قابل ارائه ایه ولی خب فکر کنم اینجا جاش نباشه. بطور خلاصه عرض کنم که من که طرفدار استقلالم هدفم از هواداری این تیم اولا و بالذات این نیست که یه آدمی که هیچ فهم و شعور درست حسابی ای هم نداره میلیاردی پول بگیره بلکه اینه که از این هواداری لذت ببر و اتفاقا میبرم. نوججون که بودم ساعتها قبل از بازی های مهم عمرم رو تو استادیوم آزادی هدردادم ولی الان حتی بازی های خیییییییلی مهم را هم به استادیوم نمیرم چون دیگ لذت نمیبرم. برام اهمیتی نداره ک استقلال به حضور من نیازی داره یا نه. برای من لذت بردن خودم مهمه. اینجا دیگه بحث کمک نیست. متاسفانه چیزیکه صریحا اعلام میکنم و پای عواقبشم ایستادم اینه که متاسفانه اکثر مسئولین انجمن ورزش آدمهائی هستن که هیچ درکی از هواداری فوتبال ندارن . اونها فکر میکنن مثل منی که میاد تو اون انجمن پست میذاره هدفش کمک به دیگرانه!!!! و چون ذات کری خونی ورزشی هیچ کمکی به کسی نمیکنه مرتب در این انجمن سنگ اندازی میکنن و اعضای انجمن ورزش حتی نمیخوان سر به تن مسئولاش باشه!!! من وقتی میام میگم بفرض مظلومی مربی بدرد بخوری نیست که هدفم از این پست این نیست که طرفداراش رو از گمراهی نجات بدم. اصلا تو بحث هواداری فوتبال بحث آموزش وجود نداره. پش قیاس این دو انجمن غلطه. یک پست انجمن آنتی ویروس به کل پست های انجمن ورزش میرزه. ولی چاره چیه که بلاهایی بر سر من اومد که مجبور شدم برم تو انجمن ورزش فعالیت کنم.
شما فوایدی برای این تاپیک فرمودید که اگر درست باشه من نیز بر مفید بودنش اقرار میکنم. ولی تا اونجا که من دیدم چنین چیزی وجود نداشته. جالبه که من یه بار دیدم که حتی خود آقا مسعود هم کامپیوترش بواسطه تست یکی از این ویروس ها ترکیده بود!!!! البته اینم تجربه ایه ولی فکر نکنم قابل انتقال به غیر باشه. من خودم بشخصه معتقدم به اندازه آنتی ویروسم قدرت تشخیص ویروس را دارم !!!! لطفا نخند! جدی گفتم! فرق من با آنتی ویروسم اینه که من real-time نیستم و نمیتونم به سرعت اون متوجه بشم وگرنه بعد از چند دقیقه خودم متوجه ورود آلودی میشم. البته اینو بواسطه تجربه صدباره ام در ترکیدن کامپیوترم بدست اوردم و البته نمیتونم این تجربه را هم به کسی منتقل کنم چون از نوع مسائل تئوری نیست. من با یوزر های قبلیم یه بار گفتم مکافی باعث سوختن مادربرد من شد که همه کلی فحش و فضیحت نثار من کردن که آنتی ویورس چه ربطی به سوزوندن مادربرد داره. واقعا هم حق داشتن. اکثر تجربیات با حرف زدن قابل انتقال نیستن. ولی مباحث آموزشی آنتی ویوروس رو میشه با یه پست 10 خطی کمل توضیح داد. چیزیکه من دوست داشتم به وفور تو این انجمن باشه ولی متاسفانه نیست.

الان یه سوال : چطوری میشه تشخیص داد یه کرک یه نرم افزار واقعا ویورسه یا آنتی ویورس اشتباها اونو ویورس شناخته؟ داداشی خدائی این یه مساله ایه که واقعا مبتلا به اکثر بچه ها هست. ولی اگر لینکی سراغ داری تو این انجمن که بحث مفید و کاملی در موردش شده بده تا منم از گمراهی در بیام.

بازم ازت تشکر میکنم که به ÷ست من توجه نشون دادی.
خدائی آدمی که مثه من اهل بحث و بعضا کل کل باشه کم پیدا میشه. خدائی هم همیشه سعی میکنم تا اونجا که سوادم اجازه میده با دلیل حرفامو بگم. تعجبم چرا همش اینقد منو بن میکنن . از همون انجمن ورزش هم بیرونم کردن و الان حتی نمیتونم برم پست ها رو بخونم :-(

Jadda
30-08-2012, 14:24
سلام آقا شایان، اگر اشتباه نکنم البته؛

در مورد قسمت ورزش و ..... اصلا نمیخوام صحبت کنم. اصلا قصد نقد رو هم ندارم، من خودم چند تا پست اونجا دادم، در آینده هم شاید سر بزنم به اونجا، انجمن ورزش فقط مثال بود. مثالی از سرگرمی سالم از دید من البته(از ق.ل.ی.و.ن که بهتره). و همیشه هم نیازی نیست که همه فعالیتهای بشری ثمره خاصی داشته باشه، که البته اگر اینجوری باشه بهتره، ولی گاهی سرگرمی و تفریح و خوش گذرونی هم لازمه. ثمره اش هم تنوع و عدم تکرار و دوری از روزمره گی است. بگذریم....فقط خواستم بگم اینجا علاوه بر سرگرمی مزایای دیگری هم داره.(حالا شاید بفرمایید ویروس بازی هم شد سرگرمی؟ ج : واسه ما هست)

خود آقا مسعود هم کامپیوترش بواسطه تست یکی از این ویروس ها ترکیده بود!!!!

به هر حال اتفاقاتیه که میافته. منم شاید گرفتار شده باشم یا سایر دوستان دیگر..... لذتش به همین چیزهاست. البته من نمیخوام چیزی را توجیه بکنم یا فعالیت کسی را در اینجا منع یا تشویق بکنم. به هر حال هر کاربری با خواست خودش وارد این تستها میشه و با این کار توافقنامه نانوشته رو امضا میکنه. ترسی هم از این تستها وجود نداره... روشهای انجام تست هم بیان میشه محیط مجازی و .... اگر ابتدا مسائل ایمنی رعایت بشه (که معمولا هم هر چند وقت در این تاپیک ذکر میشه) اثرات مثبت این تستها بسیار زیاده.
آقا شایان، متوجه شدی که مطلب را به نوعی در" اندر بی فایده بودن این تاپیک" شروع کردید و حالا به یکباره در یک چرخش به "خطرات این تاپیک" رسیدم!! و داریم از خطرات صحبت میکنیم.
ضمنا اینم یادم رفت ذکر کنم که یکی دیگر از فایده اینجا اینه که بعد از مدتی شما خودتون تبدیل به آنتی ویروس میشید!! یعنی از بسیاری مشاهده مخربها، آروم آروم ویروسها را از رنگ و بوشون میشناسی!!

الان یه سوال : چطوری میشه تشخیص داد یه کرک یه نرم افزار واقعا ویروسه یا آنتی ویورس اشتباها اونو ویروس شناخته؟ داداشی خدائی این یه مساله ایه که واقعا مبتلا به اکثر بچه ها هست. ولی اگر لینکی سراغ داری تو این انجمن که بحث مفید و کاملی در موردش شده بده تا منم از گمراهی در بیام.

من اولویت اولم استفاده از نرم افزارهای رایگان است(اینو جدی میگم، اصلا اینجوری راحتترم...). ولی در صورت اجبار، سعی میکنم کرک ها را از سایتهای معتبر تر دریافت کنم. و یه اسکن هم در ویروس توتال انجام میدم و یه کوچولو هم خودم باهاش ور میرم و اگر به نتیجه نرسیدم فایل را به تیم کومودو میدم تا ببینم کرک است یا یک ویروس. توی این تاپیک هم من قبلا گفتم و روشش در پست دوم تاپیک کومودو است.
در پایان باید عرض کنم که خیلی خوشحال شدم که مجددا شما را زیارت کردم :11:

اسطقس
30-08-2012, 14:52
ای بابا!
علی جان ما رو لو دادی که داداش!
بزودی روی این یوزر هم یه خط ممتد میکشن :-(
من تغییر نظر ندادم و اصلا در مورد خطرات اینکار حرفی نزدم. نمیدونم کدوم جمله و عبارتم این رو رسوند. بنظر من شما ها اینقد وارد هستید که این چیزها آسیبی بهتون نزنه
بذار یه مثال بزنم. اگر تو آمریکا یه جشنی برگزار بشه و یک میلیارد دلار هزینه برداره یه مساله است. اما اگر اگر تو ایران همچین جشنی با همچین هزینه ای برگزار بشه یه مساله دیگست. با اینکه تو آمریکا مردم تفریحات بیشتری دارند و نیاز به برگزاری چنین جشنی کمتر حس میشه ولی برگزاری اون تو ایران بیشتر محل انتقاده چرا که کارهای بسیار واجب تری وجود داره. عرض منم همین بود که با وجود اینکه خیلی از تاپیک های انجمن و فروم خوابیده و خیلی از مطالب مهم و مفیدتر در انجمن وجود نداره چرا چنین تاپیک اینقد باید فعال باشه ( میدونم که کاربرانش دوستش دارن ) در واقع اگر هیچ سوال روی زمین مونده ای تو این تاپیک ها وجود نداشت هیچ ایرادی نداشت که همه مخ های فروم بیان وقتشون رو اینجا بگذرونند اما وقتی خیلی مسائل مهمتر حل نشده بنظر میاد اینکار با روح مسائل آموزشی این فروم در تعارض باشه
هنوز خود من بیچاره دچار مشکل add-cliker هستم و دیگه حتی جرات ندارم تو فروم های دیگه هم این سوال رو مطرح کنم چون میترسم ماجراهای پارسال پیش بیاد. هنوز هم که هنوزه یاد عصبانیت مستر صالح (wordist) میفتم میترسم :-(

jolan57
30-08-2012, 15:10
ما قبلا هم خدمت شما عرض ارادت داشتیم و الان هم با این یوزر هم عرض ارادت مجدد میکنیم. حیف از شما که اینقد منطقی و مودبانه به مسائل میپردازی بیایی و پای بعضی پست های گذشته تنکس بزنی.
من جواب سوال شما رو دادم شما گفتین هدف تاپیک چیه که منم برای شما هدف تاپیک رو گذاشتم ولی شما تحمل نداشتین و اینطور برخورد کردین حالا هم دارین کاربران رو بازخواست میکنید چرا از فلان پست تشکر کرده یا نکرده ,
پست علی به اندازه کافی کامل بود ولی باز شما دارین حرف خودتون رو میزنید

عرض منم همین بود که با وجود اینکه خیلی از تاپیک های انجمن و فروم خوابیده و خیلی از مطالب مهم و مفیدتر در انجمن وجود نداره چرا چنین تاپیک اینقد باید فعال باشه ( میدونم که کاربرانش دوستش دارن ) در واقع اگر هیچ سوال روی زمین مونده ای تو این تاپیک ها وجود نداشت هیچ ایرادی نداشت که همه مخ های فروم بیان وقتشون رو اینجا بگذرونند اما وقتی خیلی مسائل مهمتر حل نشده بنظر میاد اینکار با روح مسائل آموزشی این فروم در تعارض باشه

تمامی کاربرانی که اینجا پست میدن بقیه تاپیک های انجمن آنتی ویروس رو سرپا نگه داشتند و هر کسی که پست میذاره بهترین جواب رو میدن و از این نظر مشکلی در انجمن آنتی ویروس و اورژانس سیستم های آلوده نداریم ولی خب این دلیل نمیشه که این کاربران در بقیه موارد هم تخصص داشته باشن مثلا بتونن مشکل کاربران در تاپیک تورنت رو هم حل کنند !

Jadda
30-08-2012, 15:46
سلام مجدد
یه شوخی بکنم: از لو رفتنت نترس. خط قرمز رو روی یوزر نمیکشن، روی رفتار میکشن. (از سخنان گوهر بار علی!!)
البته گاهی پیش اومده که بعضیها در اثر بدشانسی و اتفاق بن شدند...مثل شخص شما که در اثر یک حادثه بوده و در واقع بدشانس بودی. خودتو درگیرش نکن... اینجا همه با هم دوستیم. ظرفیت این فروم هم زیاده در چارچوب قوانین البته.

راستش نمیخواستم این پست رو بدم چون تمام حرفهام رو در دو پست قبلیم زدم و این جور مواقع من معمولا به یکباره از صحبت کنار میکشم(ادامه بحث لطمه وارد میکنه به اصل، و همه چیز گم میشه).... ولی اینجا چون نخواستم فکر کنی که" ای بابا، علی هم با من حرف نمیزنه، و اونم زد رفت" تصمیم گرفتم این پست رو بدم.بازم میگم حرفهام رو زدم و حرفهای شما هم تلنگر خوبی بود که دنبال زوایای جدید بگردیم. ضمن اینکه پرداختن یا نپرداختن به سایر مسائل در قسمتهای دیگر مرتبط با فعالیت/عدم فعالیت این تاپیک نیست. اینجا هم مجزا از سایر بخشها داره به کارش ادامه میده. با نقصها و کمبودهاش. و دوستان هم از پیشنهادات استقبال میکنند. ضمن اینکه اصلا هم اعتقاد ندارم به غیر از این تاپیک سایر قسمتهای انجمن آنتی خوابیده، به نظر من اینجوری نیست. دوستان زحمات زیادی کشیدند و میکشند برای تاپیکهای مختلف. که از همه شون باید تشکر کرد. هر تاپیکی بنابر ظرفیتش جلو میره....

موفق باشید.

jolan57
30-08-2012, 23:24
Win 8 Security System

55575

آنتی ویروس های معروفی که تا به اینجا نمیشناسند
Avira
AVG
Comodo
Panda
Symantec

password:123

kases
31-08-2012, 00:09
سلام دوستان

این مخرب کسپر با دیتابیس شناسایی کرد

55579

اما من به شناسایی دیتابیس راضی نشدم و هیچ وقت هم راضی نمیشم : دی ممکن بود این مخرب در دیتابیس نبود و شناسایی نمیشد باید میدیدم قدرت لایه های دیگر این سویت چجوریه!

این مخرب فایلی در این مسیر میسازه

c:\users\appdata\local\637cf7f588e7bb36.exe

55580

xman681
31-08-2012, 00:19
Win 8 Security System

55575

Avira
AVG
Comodo
Panda
Symantec

سلام
امسی سافت نسخه 7 آزمایشی

A M ! N
31-08-2012, 00:47
سلام.

فقط میتونم بگم اگه به این مخرب آلوده بشین بیچاره شدین !!

MBAM اینو با دیتابیس شناخت.
kingsoft اینو نه با دیتابیس و نه رفتارشناسی شناخت.

من اینو اجراش کردم ، بلافاصله آنتی ویروس !! اجرا شد و 22 تا تروجان از توی سیستم من پیدا کرد! بعد ریستارت کردم رفتم Safe mode دیدم بالا نمیاد.. رفتم ویندوز باز دیدم بالا نمیاد و ریستارت میشه، خلاصه فهمیدم BSOD میده ، با این کد 0000007B

الان با یکی از ویندوز های دیگه اومدم بالا، به دلیل اینکه ویندوزم نابود شد نتونستم عکسهارو بزارم. فعلا درحال رفع مشکل هستم !!

این برنامه مخرب اینقدر جدیده که روش حذفشو 3 ساعت پیش روی Bleepingcomputer گذاشتن :

A M ! N
31-08-2012, 01:06
دوستانی که قصد خرید این انتی ویروس رو دارن :دی فعلا ازین کد به صورت ترایل استفاده کنید بعد اگه مایل بودین برنامه رو خریداری کنید :دی

Win 8 Security system

Y86REW-8F42D6E3-FD18

pedram_01
31-08-2012, 01:25
دوستانی که قصد خرید این انتی ویروس رو دارن :دی فعلا ازین کد به صورت ترایل استفاده کنید بعد اگه مایل بودین برنامه رو خریداری کنید :دی

Win 8 Security system

Y86REW-8F42D6E3-FD18

سلام این انتی ویروس جدیده ؟

به ویندوز 7 میخوره؟

قویه ؟

چه امکاناتی داره ؟

arfnpm
31-08-2012, 01:26
سلام این انتی ویروس جدیده ؟
بله عزیز جدید
منتها آنتی ویندوزه!

Jadda
31-08-2012, 08:53
سلام

win8 >< Cloud

vooroojack1989
31-08-2012, 11:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هنگام اکسترکت کردن حالشو اساسی گرفت خداییش آنتی ویروس توپیه

jolan57
31-08-2012, 14:06
ورژن جدید ویروس Ransomware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](malware))
55599
این ویروس جدید و بسیار خطرناک مبیاشد پس مراقب باشین !

Avira
Avast
Avg
bitdefender
comodo
Emsisoft
f-secure
Microsoft
norton
Panda
....

arfnpm
31-08-2012, 14:44
ورژن جدید ویروس Ransomware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](malware))
55599

Avira
Avast
Avg
bitdefender
comodo
Emsisoft
f-secure
Microsoft
norton
Panda
....

از روی رفتارشناسی:

55021
31-08-2012, 15:41
ورژن جدید ویروس Ransomware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
55599

Avira
Avast
Avg
bitdefender
comodo
Emsisoft
f-secure
Microsoft
norton
Panda
....

تا از زیپ درآوردم پاک کرد

A M ! N
31-08-2012, 16:01
سلام.

کینگ سافت با اکسترکت پاکش کرد.

55601

اینم دو مورد مشکوک ، که یکیشو فقط دکتر وب و ترندمیکرو شناخته.

پسورد هم 123

55021
31-08-2012, 16:13
forum.p30world.com/showthread.php?t=575551&goto=newpost ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:31:

vooroojack1989
31-08-2012, 17:05

Jadda
31-08-2012, 17:50
ورژن جدید ویروس Ransomware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
55599

سلام

Jadda
31-08-2012, 18:11
سلام.

پسورد هم 123

سلام آقا امین؛
یک مورد را کومودو شناخت:

مورد بعدی هم فعلا نامعلومه از نظر CIS و فعلا زندانیه.... البته فایل را برای کومودو فرستادم. البته اونها این نمونه را در اختیار داشتند!

jolan57
31-08-2012, 18:49

پسورد هم 123

اینو اگه علی جواب نمیداد من نمیدیدم :دی
در مورد فایل Getdata که به نظر میرسه این فایل ویروس باشه نورتون هم همین نظر رو داره

در مورد فایل Diako انلاین آرمور و نورتون رای یه سالم بودن فایل دادن که الیته به نظر میرسه به دلیل داشتن امضای دیجیتالی معتبر است , در بدترین حالت میتونه یک Adware باشه اونم به خاطر نصب تولبار بابیلون : دی

55611

xman681
31-08-2012, 22:15

پسورد هم 123

Emsisoft 7 Beta

jolan57
01-09-2012, 00:52
تست دوست داشتنی دیتابیس :دی
150 بدافزار

دانلود از مدیافایر
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
password:jolan

A M ! N
01-09-2012, 01:18
سلام......................

A M ! N
01-09-2012, 01:23
به....... علیک سلام امین جان :دی .............!!

A M ! N
01-09-2012, 01:34
شما خوبی ؟ :دی

جونم کینگ سافت :دی

kases
01-09-2012, 01:35
این کینگ سافت خعلی خوب کار میکنه خوشم اومد

اینم نتایج کسپر

5563255633

jolan57
01-09-2012, 01:38
گفتم احساس تنهایی نکنید :دی

55635

A M ! N
01-09-2012, 02:12
به به آفرین به اَویرا.. عباس اَویرا از موتور وبروت استفاده میکرد دیگه ؟

این پاندا هم سیستم تشخیصش یکم داغونه ، ولی درکل 134 مورد رو شناخت ( البته اگه بقیه رو Disinfect کرده باشه درواقع میشه 140 مورد ) ، یعنی تعداد رو اشتباه میزنه.

باقی مونده ها.

Jadda
01-09-2012, 09:17
سلام

CIS=131

xman681
01-09-2012, 09:49
سلام

امسی سافت نسخه 7 آزمایشی

A M ! N
01-09-2012, 12:34
سلام...

امروز داشتم فکر میکردم که تلفظ این کلمه ی آلمانی Avira به انگلیسی دقیقا چی هست..

خب خود آلمانی ها اینطوری تلفظ میکنن :

اَ و یغا

اینم تلفظ صوتی : تلفظ آلمانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما تلفظ انگلیسی و جهانیش هم اینه :

اَ و یر ا

اینم تلفظ صوتی : تلفظ انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xman681
01-09-2012, 12:34
سلام

خسته نباشید دوستان امیدوارم روز های خوبی را پشت سر گذاشته باشید و بهترین اوقات در انتظار شما حرفه ای های عرصه امنیت باشه

چند وقت بود دوست داشتم قدردانی کنم از بچه های این انجمن نشده بود که دیگه امروز قسمت شد

خداییش فوق العاده هستید

مهربون . صادق . عالم و در کل حرفه ای

میتونم بگم بقیه انجمن ها سر زدم در کل بچه بازی هست و اصلا خوشم نیومد ازشون تازه بدتر اینکه کپی کننده اینجا هستند بدون ذکر منبع ( بیخیال خوش باشند )

اسم نمیبرم از دوستان ولی در کل تشکر میکنم ازتون که در کنار شما اطلاعاتم بیشتر شده و هر روز دارم چیز هایی بیشتری یاد میگیرم

ولی بحث اصلی :

چند وقت پیش بحثی در مورد کرک ها و پچ ها شد توی همین تاپیک فکر کنم من یه تعدادی پچ و کرک تهیه کردم که اگر بچه ها صلاح بدونید روش بحث کنیم و ببنیم اصل قضیه چیه آخرش و برای اولین و آخرین بار این قضیه را به اطلاعات نهایی خودمون اضافه کنیم

این بسته شامل 8 تا کرک و پچ از نرم افزار های
فتوشاپ
اتوکد
دانلود منیجر
تری دی مکس
....
هست

1- اول تست دیتابیس کنید
2- آنهایی که ماندند را اجرا کنید تا ببینیم رفتارشناسی سوییت ها چی میگه
3- و در آخر ارسال برای شرکت ها برای تایید نهایی و ببینم دلیل شناسایی و عدم شناسایی سوییت ها چیست

دانلود فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

A M ! N
01-09-2012, 14:40
سلام...

توجه توجه...

دوستان به تازگی یک آسیب پذیری Zero-day دیگه در جاوا 7 پیدا شده...

این آسب پذیری در آپدیت جدید اوراکل راه دانلود مخفی مخربها رو از طریق مرورگرهای وب هموار کرده... بهترین راه پیشنهادی خاموش کردن جاوا در مرورگرها هستش تا اطلاع بعدی.

vooroojack1989
01-09-2012, 15:50

A M ! N
01-09-2012, 15:53
کینگ سافت پس گذشت 12 ساعت با 143 مورد.

jolan57
01-09-2012, 16:28
سلام
چند وقت پیش بحثی در مورد کرک ها و پچ ها شد توی همین تاپیک فکر کنم من یه تعدادی پچ و کرک تهیه کردم که اگر بچه ها صلاح بدونید روش بحث کنیم و ببنیم اصل قضیه چیه آخرش و برای اولین و آخرین بار این قضیه را به اطلاعات نهایی خودمون اضافه کنیم

این بسته شامل 8 تا کرک و پچ از نرم افزار های
فتوشاپ
اتوکد
دانلود منیجر
تری دی مکس
....
هست

1- اول تست دیتابیس کنید
2- آنهایی که ماندند را اجرا کنید تا ببینیم رفتارشناسی سوییت ها چی میگه
3- و در آخر ارسال برای شرکت ها برای تایید نهایی و ببینم دلیل شناسایی و عدم شناسایی سوییت ها چیست

دانلود فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

سلام
فایل crack به نظر سالم میاد , شناسایی ویروس توتال 0/42 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 787e3ac56806f3/analysis/1346502266/) رفتار عجیبی هم نداشت
فایل keygen64 رو کسپر و دکتر وب نمیشناسن پس احتمالا سالم هست :دی اجرا هم کردم به نظر یک key maker برای autodesk هست
Keygen&Patch هم که کیجن معروف اینترنت دانلود منیجر است و 100 درصد سالم
فایل keygen هم در ظاهر سالم می باشد و شناسایی ویروس توتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 53970fca7f6f19/analysis/) هم میگه که کیجن Core هست not-a-virus.Keygen.Corel
55649

فایل Patch هم که بازم Patch معروف اینترنت دانلود منیجر هست و سالم.
فایل Patchoto هم که بازم سالمه و patch autocat
فایل patchph هم احتمالا سالم است ولی در این مورد نمیتونم صد در صد بگم
55650

این هم خلاصه ای از بررسی کرک ها :دی
البته اکثر این برنامه ها جایگزین های رایگان دارن و میتونیم سعی کنیم که از نرم افزارهای رایگان به جای کرک شده استفاده کنیم

به به آفرین به اَویرا.. عباس اَویرا از موتور وبروت استفاده میکرد دیگه ؟

امین شوخی میکنی دیگه ؟:دی

kases
01-09-2012, 19:31
Dr.web 136 مورد شناسایی کرد

55663

jolan57
01-09-2012, 19:46
آخرین آپدیت
Emsisoft Anti Malware 7 Beta

vtn54
01-09-2012, 21:23
سلام...

توجه توجه...

دوستان به تازگی یک آسیب پذیری Zero-day دیگه در جاوا 7 پیدا شده...

این آسب پذیری در آپدیت جدید اوراکل راه دانلود مخفی مخربها رو از طریق مرورگرهای وب هموار کرده... بهترین راه پیشنهادی خاموش کردن جاوا در مرورگرها هستش تا اطلاع بعدی.

سلام

موسسه AV-C تست جالبی بر اساس همین آسیب پذیری انجام داده است که می‌توانید نتیجه آن را در لینک زیر ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همانطور که می‌بینید از میان 22 آنتی‌ویروس تست شده تنها 9 عدد توانسته‌اند سیستم را در مقابل آسیب پذیری ناشی از این حفره امنیتی محافظت کنند:

آنتیویروسهایی که موفق به جلوگیری از آسیب شده‌اند:

آنتی‌ویروسهایی که شکست خورده‌اند:

آنتی‌ویروس مایکروسافت از دو تست انجام شده در یکی موفق و در دیگری ناموفق بوده است.
در ضمن با ارتقای نسخه جاوا به Java version 7 Update 7 می‌توانید جلوی این آسیب پذیری را بگیرید.

ارادتمند:40:

xman681
01-09-2012, 21:26
سلام
فایل crack به نظر سالم میاد , شناسایی ویروس توتال 0/42 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 787e3ac56806f3/analysis/1346502266/) رفتار عجیبی هم نداشت
فایل keygen64 رو کسپر و دکتر وب نمیشناسن پس احتمالا سالم هست :دی اجرا هم کردم به نظر یک key maker برای autodesk هست
Keygen&Patch هم که کیجن معروف اینترنت دانلود منیجر است و 100 درصد سالم
فایل keygen هم در ظاهر سالم می باشد و شناسایی ویروس توتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 53970fca7f6f19/analysis/) هم میگه که کیجن Core هست not-a-virus.Keygen.Corel

فایل Patch هم که بازم Patch معروف اینترنت دانلود منیجر هست و سالم.

سلام عباس جان دلیل اینکه 90 % آنتی های معروف این دو فایل را مخرب تشخیص دادند چیه ؟؟

حتی شما اشاره کردید که فایل PATCH.exe کاملا سالم هست ربطی به قانون کپی رایت داره ؟؟؟ اگر داره پس چرا Kasper و Avast رعایت نمیکنند ؟؟
Keygen3d.exe
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7984bdecf3d44f/analysis/1346522022
PATCH.exe
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c32e586add555b/analysis/1346521699

jolan57
01-09-2012, 21:50
سلام عباس جان دلیل اینکه 90 % آنتی های معروف این دو فایل را مخرب تشخیص دادند چیه ؟؟

حتی شما اشاره کردید که فایل PATCH.exe کاملا سالم هست ربطی به قانون کپی رایت داره ؟؟؟ اگر داره پس چرا Kasper و Avast رعایت نمیکنند ؟؟
Keygen3d.exe
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7984bdecf3d44f/analysis/1346522022
PATCH.exe
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c32e586add555b/analysis/1346521699
این 90 درصد آنتی ویروس ها که اشاره کردین اکثراً متعلق به کشورهای اروپایی و آمریکا می باشند که در این کشورها حقوق کپی رایت رعایت میشه ولی کسپر و دکتر وب مربوط به روسیه است که ...

xman681
01-09-2012, 22:52
سلام.

کینگ سافت با اکسترکت پاکش کرد.

55601

پسورد هم 123

فایل Diako.exe سالم هست

بعد از چندین روز هیچ کدام از آنتی ها تشخیص مخرب نداشتند در موردش فقط همین دو تا هستند که به احتمال مثبت کاذبشون هست

55021
01-09-2012, 23:39
سلام
منم شاید در خدمت دوستان در تستها باشم یکی 2تا سایت هم پیدا کردم واسه دانلود ویروس شاید واستون گذاشتم :دی

A M ! N
02-09-2012, 17:05
"سلام"

تســــــت پویـــــــــا

9 نمونه

پسورد آرشیو : DrHannibal

کینگ سافت این 4 تارو نشناخت :

SAGG.exe
EXEFILE.EXE
DNS.exe
3389.exe

xman681
02-09-2012, 18:47
"سلام"

تســــــت پویـــــــــا

9 نمونه

SAGG.exe
EXEFILE.EXE
DNS.exe
3389.exe

باقی مانده ها امسی سافت 7 نسخه بتا

vooroojack1989
02-09-2012, 19:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بولگارد این چهار تارو ویروس تشخیص نداد

A M ! N
02-09-2012, 19:21
کینگ سافت 5 مورد شناخته بود، فایل Exefile.exe رو اجرا کردم ، از طریق رفتارش شناخته شد.

بعد از گذشت یک ربع دیدم رفته توی دیتابیس :18:

واقعا کینگ سافت سرعت عملکردش در افزودن هش های مخرب فوق العادس.

مجموعا 6 مورد

kases
02-09-2012, 19:56
کسپر 5 مورد با اسکن شناسایی کرد

55687

باقی موندها رو اجرا کردم اما شناسایی نداشت

55688

GHOST RECON
02-09-2012, 20:10
باقيمانده ها با comodo IS

jolan57
02-09-2012, 20:18
آویرا فری

یاقی مونده ها

100 امتیاز :12:

vtn54
02-09-2012, 22:05
سلام

موسسه AV-C تست جالبی بر اساس همین آسیب پذیری انجام داده است که می‌توانید نتیجه آن را در لینک زیر ببینید:

همانطور که می‌بینید از میان 22 آنتی‌ویروس تست شده تنها 9 عدد توانسته‌اند سیستم را در مقابل آسیب پذیری ناشی از این حفره امنیتی محافظت کنند:

آنتیویروسهایی که موفق به جلوگیری از آسیب شده‌اند:

آنتی‌ویروسهایی که شکست خورده‌اند:

آنتی‌ویروس مایکروسافت از دو تست انجام شده در یکی موفق و در دیگری ناموفق بوده است.
در ضمن با ارتقای نسخه جاوا به Java version 7 Update 7 می‌توانید جلوی این آسیب پذیری را بگیرید.

ارادتمند:40:

سلام

ظاهرا نسخه 7 JRE حتی با آپدیت 7 هم هنوز آسیب پذیری خطرناکی دارد .دوست عزیزم امین امروز لطف کردند و مطلب زیر را برایم فرستادند که من با اجازه ایشان عین پست ایشان را را برای اطلاع سایر دوستان می‌گذارم :

متاسفانه نسخه ی Jre 7u7 شامل این اکسپلویت هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] patch_hours_after_release

یکی از اکسپلویتهای قبلی بود که پچ شد ولی این یکی مربوط به سندباکس جاوا هست که میگن به وسیله ی ترکیب این اکسپلویت و اکسپلویت قبلی که در آوریل کشف شده بود میتونه به کلی منجر به bypass شدن سندباکس بشه و کدها مستقیما روی سیستم اجرا بشه.

و تنها راه حل !

ارادتمند:11:

I-Tech
03-09-2012, 00:51
"سلام"

تســــــت پویـــــــــا

9 نمونه

SAGG.exe
EXEFILE.EXE
DNS.exe
3389.exe

نتیجه اسمارت سکوریتی + بازمانده ها:

SAGG.exe اجرا نشد و اون ۲تای دیگه هم اجرا شدن و اسمارت بیخیال بود:‌دی

mohsenking
03-09-2012, 01:06
بیت دیفندر 3تارو نشناخت اجراشون نکردم 3تای دیگرو
نرسیدم ویروسی بشم

A M ! N
03-09-2012, 02:11
"سلام"

تســــــت پویـــــــــا و پایگاه داده

30 نمونه ی جدید

I-Tech
03-09-2012, 02:31
"سلام"

30 نمونه ی جدید

اسمارت سکوریتی 21 مورد رو تشخیص داد...
مابقی رو هم فرستادم برا ESET.

kases
03-09-2012, 02:43
کسپرسکی هر 30 مورد شناسایی کرد

55705

jolan57
03-09-2012, 03:02
"سلام"

30 نمونه ی جدید

پاندا کلود پرو و آویرا هر دو 29 مورد و هر دو هم باقی مانده sample5 :دی
55706

55707

این پاندا کلود جدید چه باحاله فایروال و پروگرم کنترل و همه چیز داره :دی

depot
03-09-2012, 09:14

شما چه طوری ویروس ها رو میفرستین برای eset ؟؟؟؟ میشه لینکش رو برای ما هم بذاری ؟؟

GHOST RECON
03-09-2012, 09:22
"سلام"

30 نمونه ی جدید

كومودو بدون آپديت 29 مورد رو شناخت

باقيمانده

xman681
03-09-2012, 09:46
"سلام"

30 نمونه ی جدید

سلام

خسته نباشید

K1lou
03-09-2012, 10:38
"سلام"

30 نمونه ی جدید

با سلام
malwarebyt anti malwaer

I-Tech
03-09-2012, 11:05
شما چه طوری ویروس ها رو میفرستین برای eset ؟؟؟؟ میشه لینکش رو برای ما هم بذاری ؟؟

از داخل خود آنتی ویروس میشه فرستاد،
Tools>Submit file for analysis
البته ESET Live Grid باید فعال باشه...

-----------------

من این 9 مورد که از 30تا باقی موند رو یه بار به صورت تک تک و یک بار هم همه رو با هم فرستادم برا ESET که از 9تایی که تک تک فرستادم 2تا رو تا الان گفته وارد دیتابیس میشه ولی فعلا که نشده!
و در مورد اونایی که همه رو با هم فرستادم یه جواب جالب داده و خودش رو راحت کرده به نظرم!!!

Dear I,

Thank you for your submission.
The file(s) you submitted is/are corrupted and therefore not subject to detection.

Regards,

ESET Malware Response Team

jolan57
03-09-2012, 21:27
240 بدافزار

این آرشیو شامل همه نوع بدافزاری می باشد و تعداد زیادی از آن ویروس زیر دی هستند که میتونید با اضافه کردن پسوند exe آنها را اجرا کنید
دوستان فایل ها رو برای شرکت های خود نفرستین تا فعالیت آنها را در اضافه کردن ویروس ها بیشتر بسنجیم

password: jolan

kases
03-09-2012, 21:58
سلام

کسپرسکی از 240 مخرب 204 مورد شناسایی داشت
55741

xman681
03-09-2012, 22:41
240 بدافزار

این آرشیو شامل همه نوع بدافزاری می باشد و تعداد زیادی از آن ویروس زیر دی هستند که میتونید با اضافه کردن پسوند exe آنها را اجرا کنید
دوستان فایل ها رو برای شرکت های خود نفرستین تا فعالیت آنها را در اضافه کردن ویروس ها بیشتر بسنجیم

سلام

امسی سافت نسخه 7 بتا :20:

البته یاد آور شوم موتور امسی 4 روز قبل آخرین آپدیت خود را دریافت کرده

jolan57
03-09-2012, 23:00
اینهم پاندا کلود و آویرا

azzi-music
03-09-2012, 23:14
سلام اینم بولگارد ...

*Batman*
04-09-2012, 00:05
240 بدافزار

F-Secure Client Security

179 مورد رو حذف کرد و 61 مورد باقی موند.
3 تا رو هم شناسایی کرد که نیاز به پاکسازی دستی داشت:

"سلام"

30 نمونه ی جدید

F-Secure Client Security

دو تای باقیمونده رو اجرا کردم...خبری نشد!

I-Tech
04-09-2012, 01:43
240 بدافزار

اسمارت سکوریتی 212تا رو شناسایی کرد و 28 مورد باقی موند...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsenking
04-09-2012, 03:38

BD Total 2013
و
Webroot

نمیدونم چرا عکسارو فیلتر میکنه سایت ، بجای ----- ها u p.v a t a n d o w n l o a d بزارین

xman681
04-09-2012, 12:02
سلام

jolan57
04-09-2012, 14:00
پاندا کلود امروز

بعضی ها هم پس از اجرا

panda cloud :206
panda cloud+avira free:215
panda cloud +avira free+mbam:228
:31:

I-Tech
04-09-2012, 14:11
اسمارت سکوریتی امروز 17تای دیگه رو هم تشخیص داد، در کل 229 مورد رو شناسایی کرده (11مورد هم باقی موند)

اسکن مربوط به 28مورد باقی مونده از قبل هست...

فکر کنم کسی برای ESET فرستاده باشه اینا رو!

azzi-music
04-09-2012, 14:24
بولگارد ... امروز

jolan57
04-09-2012, 21:57
یک فیک آنتی ویروس خیلی جدید , در اصل باید گفت یک فیک اسکنر انلاین

55805

الان فایلش رو که از سایت خود این فیک آنتی دانلود کردم و بررسی کردم دیدم ماشین حساب مایکروسافت است و معلوم نیست چه برنامه ای داره این ویروس .
به دنبال پیدا کردن فایل اصلی این فیک آنتی هستم
فعلا لینک های آلوده این فیک آنتی رو واستون میذارم

kases
04-09-2012, 23:29

55805

الان فایلش رو که از سایت خود این فیک آنتی دانلود کردم و بررسی کردم دیدم ماشین حساب مایکروسافت است و معلوم نیست چه برنامه ای داره این ویروس .

سلام عباس جان خسته نباشی

این فایل فک کنم سالم باشه در محیط shadow mode اجرا کردم اما عکس العمل مشکوکی ندیدم ینی چی میتونه باشه:31:

ایا ماشین حساب ویندوز؟:دی
کسپر این فایل امن میدونه :rolleye:

55806

jolan57
04-09-2012, 23:37
سلام عباس جان خسته نباشی

این فایل فک کنم سالم باشه در محیط shadow mode اجرا کردم اما عکس العمل مشکوکی ندیدم ینی چی میتونه باشه:31:

ایا ماشین حساب ویندوز؟:دی
کسپر این فایل امن میدونه :rolleye:

55806
سلام فایلی که دانلود میکنه ماشین حساب ویندوز و سالم است
فعلا دارم میرم تو جزئیاتش ببینم چی پیدا میکنم :دی

xman681
04-09-2012, 23:54

55805

سلام توی ویندوز من اجرا نمیشه متاسفانه

این هم تست بسته 240 تایی ام سی سافت نسخه 6.6

I-Tech
05-09-2012, 01:47

55805

ظاهرا همون ماشین حسابه خودمونه:دی (البته ظاهرا که نه خود خودشه)
ولی براچی اینو گذاشته واسه دان عجیبه؟

GHOST RECON
05-09-2012, 21:19
240 بدافزار

كومودو بدون آپديت 101 مورد رو شناخت بعد از آپديت 76 مورد ديگه رو هم شناخت كه روي هم ميشه 177 مورد

A M ! N
06-09-2012, 00:31
240 بدافزار

سلام.

کینگ سافت امروز..

jolan57
06-09-2012, 22:59
20 ویروس جدید هدیه به نورتونی ها و امسی سافتی ها به مناسبت انتشار نسخه جدید :دی

خیلی از این ویروس ها اولین بار توسط خودم در ویروس توتال آپلود شدن و یکمی زیادی زیرو دی هستند پس مواظب باشید
البته فایل ها رو هنوز من اجرا نکردم و نمیدونم که چه تعداد از آنها سالم (از نظر اجرا شدن ) هستند یا نه

xman681
06-09-2012, 23:26
30 ویروس جدید هدیه به نورتونی ها و امسی سافتی ها به مناسبت انتشار نسخه جدید :دی

خیلی از این ویروس ها اولین بار توسط خودم در ویروس توتال آپلود شدن و یکمی زیادی زیرو دی هستند پس مواظب باشید
البته فایل ها رو هنوز من اجرا نکردم و نمیدونم که چه تعداد از آنها سالم (از نظر اجرا شدن ) هستند یا نه

سلام عباس جان

ممنون دوست عزیز هدیه خوبی بود :11::11:

البته 20 تا هست نه 30 تا :8:

امسی هم برات کم نگذاشت :5::5:

از 4 تای باقی مانده 3 تاش اجرا نشد و این آخری هم که اجرا شد

jolan57
06-09-2012, 23:40
سلام عباس جان

ممنون دوست عزیز هدیه خوبی بود :11::11:

البته 20 تا هست نه 30 تا :8:

امسی هم برات کم نگذاشت :5::5:

از 4 تای باقی مانده 3 تاش اجرا نشد و این آخری هم که اجرا شد

ممنون
راستش اولش که پست رو گذاشتم میخواستم 30 تا نمونه بذارم و سعی ام این بود که نمونه هایی که میذارم بیت دیفندر نشناسه ولی اکثراً شکست میخوردم :دی
فایلی رو میدیدی که با اسکن 10 ساعت پیش 3 4 آنتی ویروس شناخته ولی وقتی دوباره اسکن میکردم بیت دیفندر میشناخت و نتیجه که 5 6 آنتی دیگه هم میشناختند :دی
به همین خاطر تعدادی از فایل ها رو هرچند که تعداد کمی آنتی ویروس میشناخت به خاطر اینکه بیت دیفندر شناسایی میکرد حذف کردم

mohsenking
07-09-2012, 02:13

ممنون
راستش اولش که پست رو گذاشتم میخواستم 30 تا نمونه بذارم و سعی ام این بود که نمونه هایی که میذارم بیت دیفندر نشناسه ولی اکثراً شکست میخوردم :دی
فایلی رو میدیدی که با اسکن 10 ساعت پیش 3 4 آنتی ویروس شناخته ولی وقتی دوباره اسکن میکردم بیت دیفندر میشناخت و نتیجه که 5 6 آنتی دیگه هم میشناختند :دی
به همین خاطر تعدادی از فایل ها رو هرچند که تعداد کمی آنتی ویروس میشناخت به خاطر اینکه بیت دیفندر شناسایی میکرد حذف کردم

چراااااااااااااا؟ مگه بیت چه گناهی کرده ؟!!!

اینم از بیت :27:

bmw023
07-09-2012, 11:32

سلام اینم نتیجه اسکن kingsoft

vooroojack1989
07-09-2012, 13:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 13 مورد رو شناخت

GHOST RECON
07-09-2012, 13:44

نتيجه اسكن با كومودو

باقي مانده ها

malwarebyteهم فقط 7 مورد رو تونست شناسايي كنه

kases
07-09-2012, 14:26
سلام

کسپر 17 مورد شناسایی داشت و بقیه موارد اجرا نمی شد :)

55892

55893

*Batman*
07-09-2012, 16:57
Norton 2013
کلا 11 مورد از 20 تا شناسایی و پاک شد.

دفعه بعد نورتون باید همه مخرب ها رو شناسایی کنه وگرنه آپلودر باید همه ویروسها رو بدون سندباکس و آنتی ویروس روی سیستم اصلی اجرا کنه!

xman681
07-09-2012, 22:15
Norton 2013

دفعه بعد نورتون باید همه مخرب ها رو شناسایی کنه وگرنه آپلودر باید همه ویروسها رو بدون سندباکس و آنتی ویروس روی سیستم اصلی اجرا کنه!

ببخشید میشه دقیق تر بگید دوست عزیز چرا باید اجرا کنه ؟؟؟

mohsenking
07-09-2012, 23:58
Norton 2013
کلا 11 مورد از 20 تا شناسایی و پاک شد.

میگم توی تست های Av-Comparatives این Norton IS همیشه یا اول بوده یا دوم و کلا قدرتمند بوده
پس چرا همیشه توی این تستها ویروسهای کمی رو پیدا میکنه ؟

depot
08-09-2012, 00:08
برای منم خیلی سواله !!!‌مثلا میگن نود32 ضعیفه ..اشغاله ......... من اینجا نگاه میکنم میبینم اکثر تست ها رو خوب انجام داده.

GHOST RECON
08-09-2012, 00:15
میگم توی تست های Av-Comparatives این Norton IS همیشه یا اول بوده یا دوم و کلا قدرتمند بوده
پس چرا همیشه توی این تستها ویروسهای کمی رو پیدا میکنه ؟

برای اینکه تست های اینجا فقط تست دیتابیس هست و از بقیه ی قدرت آنتی ویروس استفاده نمیشه
اگه مخرب ها یی که شناسایی نشدن اجرا بشن قطعا میزان شناسایی به همون حدی که تو سایت AV هست میرسه
---------------------------------
علت آشغال بودن نود32 هم عدم وجود لایه های حفاظتی دیگر به جز دیتابیس تو این آنتی ویروس هست

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

mohsenking
08-09-2012, 00:26
برای اینکه تست های اینجا فقط تست دیتابیس هست و از بقیه ی قدرت آنتی ویروس استفاده نمیشه

میشه بیشتر توضیح بدین ؟

GHOST RECON
08-09-2012, 01:02
میشه بیشتر توضیح بدین ؟

ببین الان اینجا مثلا 100 تا ویروس آپلود میکنن و شما هم دانلود میکنی و اسکن میکنی 10 تاش باقی میمونه اگه تا همینجا حساب کنیم قدرت تشخیص آنتی ویروس شما 90% هست
ولی اگه بیایم دونه دونه مواردی رو که باقی مونده اجرا کنیم و عکس العمل آنتی ویروس رو ببینیم وضعیت فرق میکنه
مثلا شما یکی از مواردی که توسط دیتابیس شناسایی نشده رو اجرا میکنی بالافاصله یه لایه حفاظتی به اسم HIPS که در بیشتر سوییت های امنیتی هست و اسم های متفاوتی داره به شما پیغام میده که این فایلی که اجراش کردی رفتار مشکوکی داره و مثل یه ویروس هست و شما متوجه میشی که فایلی که اجرا کردی سالم نیست
این شناسایی ممکنه توسط لایه های دیگه مثل فایروال هم انجام بشه
بنابراین اگه مخرب ها اجرا بشن ممکنه توسط این لایه ها تشخیص داده بشن

بنابراین درصد تشخیص آنتی ویروس ( یا بهتر بگم سوییت امنیتی ) شما بیشتر میشه
مثلا اگه از اون 10 موردی که مثال زدم ۸ مورد دیگه توسط این لایه ها شناسایی بشه درصد تشخیص شما میشه 98% که قدرت واقعیه سوییت امنیتی شماست

bmw023
08-09-2012, 12:09

نتیجه KINGSOFT برای امروز

nahal93
08-09-2012, 12:51
11 تا رو شناخت واسه من! بقیه چی شد پســــــ !!

mohsenking
08-09-2012, 20:26
چراااااااااااااا؟ مگه بیت چه گناهی کرده ؟!!!

اینم از بیت :27:
فکنم دیتابیسش آپدیت شده من چیزی گزارش ندادم !

smohsen
08-09-2012, 23:22
دوستان یه سیستم آلودست
این فایل رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کپی می کنه تو فلش
نورتون نشناختش
شماها چک کنید لطفا
پسوردش هم 1
یه فایلی به اسم dayla

jolan57
08-09-2012, 23:38
دوستان یه سیستم آلودست
این فایل رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کپی می کنه تو فلش
نورتون نشناختش
شماها چک کنید لطفا
پسوردش هم 1
یه فایلی به اسم dayla
سلام
پست زیر رو بخونید
امروز با نورتون : تسلیم نشوید. حتی بعد از آلوده شدن ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Batman*
09-09-2012, 00:13

Dynamic Test

10 مورد

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[داینامیک تست چیست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

تذکر : از قرار دادن لینکها در انجمن جداً خودداری کنید.فقط شماره لینکها رو در پستهای خودتون درج کنید.
باتشکر.

kases
09-09-2012, 01:02
سلام

نتایج kis 2013

1.
56085
2.
56086
3
56087
4
56088
5
56089
6
56090
7
56091

8. شناسایی نکرد

9. کسپر این فایل trust میدونه

56092
لینک ویروس توتال:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] afd28f325be26f/analysis/1347138722/

10.
56093

mohsenking
09-09-2012, 04:54
BD IS همرو بلاک کرد بجز 8 و 9

K1lou
09-09-2012, 06:26
با سلام
خبری در مورد virus total

گوگل سرویس virus totalرا خریداری کرد

به تازگی گوگل، غول جستجوگرهای اینترنتی دست به خریداری سرویس ضد ویروس، بدافزار و اسکنر لینک‌های اینترنتی VirusTotal زده است. این سرویس اینترنتی که پیش‌تر از برخی ابزارآلات گوگلی همچون App Engine و Google Storage استفاده می‌کرد هم‌اکنون یکی دیگر از دارایی‌های گوگل به حساب می آید. علی رغم این خریداری قرار است که VirusTotal همچنان به صورت مستقل به فعالیت‌های خود ادامه داده و همکاری‌های خود را با سایر شرکت‌های تولید کننده محصولات آنتی ویروس ادامه دهد.
هنوز جزئیاتی از تبادل مالی صورت گرفته برای این منظور از سوی هیچ یک از طرفین به بیرون درز نکرده است. با این وجود VirusTotal که از سال 2004 میلادی آغاز به فعالیت کرده، خود را «شرکتی با منابع محدود» توصیف کرده است. هنر VirusTotal استفاده از تعداد زیادی از موتورهای ضد ویروس ثالث برای حفظ امنیت کاربران است. به طوری که استفاده کنندگان می توانند فایل‌های مورد نظر خود را در این سایت آپلود کرده و آنها را از نظر امنیتی-ویروسی بررسی کنند.
از این گذشته، VirusTotal به کاربران خود این اجازه را می‌دهد تا لینک سایت‌های مشکوک را برای بررسی خطرهای احتمالی - همچون بدافزارهای معمول - وارد کرده و بررسی کنند. این سرویس مفید اینترنتی همچنین افزونه‌ای خاص برای مرورگرهایی چون گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر دارد.
سخنگوی شرکت گوگل به طور رسمی این خرید را تایید کرده و در بیانیه ای اذعان می کنند که:

امنیت مقوله‌ای مهم برای ماست. تا به امروز میلیون‌ها دلار خرج حفظ امینت آنلاین کاربران خود از گزند مخاطرات گوناگون کرده‌ایم. VirusTotal نیز که سابقه خوبی در این زمینه دارد گزینه مناسبی برای پشتیبانی و حمایت از امنیت کاربران است. تلاش می‌کنیم زیرساخت‌های مورد نیاز این سرویس را تامین کنیم تا به حفظ امنیت بیش از پیش فضای وب منتج شود.
هنوز مشخص نیست که گوگلی‌ها چگونه یا چطور می‌خواهند این حمایت‌ها را از سرویس VirusTotal به عمل آورند. از این گذشته هیچ تصویر مشخصی از نحوه‌ی بکارگیری سرویس‌های VirusTotal در محصولات گوگل قابل تصور نیست. برخی کارشناسان گمان می‌کنند به زودی ابزار داخلی جدیدی به مرورگر کروم اضافه می‌شود که نه تنها امنیت کاربران در وب گردی‌ها را تامین می‌نماید که هماهنگی کاملی با کلیه محصولات این شرکت همچون جستجوی اینترنتی، سرویس جیمیل و غیره خواهد داشت.
VirusTotal نیز در بیانیه‌ای رسمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که بخش‌هایی از آن در ادامه به حضور ارائه می‌شود، بر اهداف عالیه خویش پافشاری کرده و امکان بهره‌مندی از امکانات و همکاری با گوگل را فرصتی مغتنم برای نیل به این مهم برشمرده‌اند:

هدف ما ساده و سر راست است: حفظ امنیت آنلاین شما کاربران گرامی. تاکنون سخت کوشیده‌ایم تا از ارتقای روز افزون سرویس‌های خویش اطمینان حاصل کنیم. اما متاسفانه چالش عمده به عنوان شرکتی کوچک با منابعی محدود همانا غلبه بر کمبودهای همیشگی است. به همین خاطر بر خود می‌بالیم که شرکت گوگل از این پس به عنوان حامی همیشگی VirusTotal اقدام به تامین نیازهای این کمپانی کوچک نموده است. مطمئناً این خبری خوب برای شما و خبری ناخوشایند برای بدافزارسازان است چرا که: ابزار ضدبدافزارمان از این پس با سرعت و قدرت بیشتری از نظر کیفی ارتقا یافته و زیرساخت های گوگل به ما این اجازه را می دهد تا هر زمان که اراده کردید در کنارتان باشیم.

علی رغم این خریداری، VirusTotal می‌کوشد تا به طور مستقل به فعالیت های ارزنده خویش ادامه داده و همچنان بر همکاری های تعاملی خویش با سایر شرکت‌های تولید کننده ضدویروس و متخصصان این عرصه ادامه دهد. این برهه زمانی حقیقتاً گامی بلند به سوی اهداف عالیه VirusTotal خواهد بود چرا که با یکپارچگی با گوگل که سالهاست دغدغه حفظ امنیت آنلاین کاربران را در سر دارد، مطمئنیم که می‌توانیم بیش از پیش و بهتر از هر زمان دیگری به آرمانهای خود جامه ی عمل بپوشانیم.
نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا گوگل می تواند با بهره مفید از امکانات VirusTotal و تقویت آنها هر چه بیشتر ما را در برابر انواع حمله و هجوم های اینترنتی مصون نگاه دارد؟
شاید بد نباشد شما هم قبل از مراجعه به وب‌سایت‌های تازه و ناشناس ابتدا آدرس آن را در سایت VirusTotal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وارد نموده تا از سلامت آن مطمئن شوید

منبع:

jolan57
09-09-2012, 13:00
Norton Antivirus 2013
1
56106
2
56107
3
56108
4- نشناخت
5
56109
6
56110
7
56111
8-کاری نداشت
9-سالم بود
10
56112

GHOST RECON
09-09-2012, 16:56
دوستان يه سوال اين آدرس هايي كه براي دايناميك تست گزاشتين اگه تو مرورگر وارد كنيم ولي صفحه لود نشه يعني مخرب اجرا شده يا نه ؟
آخه من بروزر رو فرستادم تو سندباكس كومودو بعد يه آدرس رو وارد كرد ولي صفحه لود نشد و تو همون صفحه اصلي بروزر موند

mrk74
10-09-2012, 14:05
دوستان یه سیستم آلودست
این فایل رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کپی می کنه تو فلش
نورتون نشناختش
شماها چک کنید لطفا
پسوردش هم 1
یه فایلی به اسم dayla

سلام.
من این فایل رو دانلود کردم و توسط avira free ویروس شناخته شد:

با نورتون هم اسکن کردم اما شناخته نشد و فرستادمش برای تست که دو دقیقه بعد ایمیل داد و گفت شناخته شد و در دیتابیس قرار گرفت:

jolan57
10-09-2012, 22:44
یک ویروس جدید
اسکن 32 دقیقه پیش در ویروس توتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1a1a3013de2bbc/analysis/1347303814/) 4 آنتی ویروس میشناسند
کسپر , نود32, دکتر وب , پاندا
ولی ویروس اسکن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فقط نود میشناسه :دی

دانلو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د

*Batman*
11-09-2012, 01:22
یک ویروس جدید
اسکن 32 دقیقه پیش در ویروس توتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1a1a3013de2bbc/analysis/1347303814/) 4 آنتی ویروس میشناسند
کسپر , نود32, دکتر وب , پاندا
ولی ویروس اسکن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فقط نود میشناسه :دی

دانلو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])د

Norton Internet Security 2013

vooroojack1989
11-09-2012, 09:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هنگام اکسترکت کردن پاک کرد

jolan57
11-09-2012, 20:33
یک آنتی ویروس تقلبی کره ای :دی
نتیجه ویروس توتال 5/42
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 66163796346321/analysis/)

kases
11-09-2012, 21:59
نتیجه ویروس توتال 5/42
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 66163796346321/analysis/)

سلام

کسپر شناسایی نکرد این مخرب خعلی 0day هست:31:

depot
11-09-2012, 22:31
نود هم شناسایی نکرد.

midas
11-09-2012, 23:11
سلام
ویروس جدید بزارید

mrk74
11-09-2012, 23:37
یک آنتی ویروس تقلبی کره ای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
نتیجه ویروس توتال 5/42

نورتون هم ابتدا بوسیله دیتابیسش نشناختش اما بعد 10 ثانیه با سیستم cloud آنالیزش کرد و پاکش کرد:

kases
12-09-2012, 00:03
Malwarebytes هم میشناسه:31:

56237

GHOST RECON
12-09-2012, 00:08
دوستان يه سوال اين آدرس هايي كه براي دايناميك تست گزاشتين اگه تو مرورگر وارد كنيم ولي صفحه لود نشه يعني مخرب اجرا شده يا نه ؟
آخه من بروزر رو فرستادم تو سندباكس كومودو بعد يه آدرس رو وارد كرد ولي صفحه لود نشد و تو همون صفحه اصلي بروزر موند

با تشکر از راهنمایی دوستان

bmw023
12-09-2012, 08:47
نتیجه ویروس توتال 5/42

توسط kingsoft شناسایی و پاک شد.

Captain
13-09-2012, 00:29
نمیتونم از پیکو فایل دانلود کنم !

اَه:19:

kases
13-09-2012, 00:59
نمیتونم از پیکو فایل دانلود کنم !

اَه:19:

خدمت شما!

پسورد:123

Captain
13-09-2012, 01:41
کسپر شناسایی نکرد !!!

نکنه فایل تمیزه ؟!!!

depot
13-09-2012, 11:07
خوب شک داری بفرست انالیز !

jolan57
13-09-2012, 12:40
سه نمونه
یکی از نمونه های با اسکن 4 ساعت پیش 3 آنتی ویروس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 37242f68ee3969/analysis/) میشناخت با اسکن در همین لحظه 24 آنتی ویروس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 37242f68ee3969/analysis/1347526914/) :دی
یکی دیگه از نمونه ها هیچ آنتی ویروسی نمیشناسه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 774cb4882ad169/analysis/) ولی به شدت مشکوکه !!
یکی دیگه هم یک آنتی ویروس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e62a534ad0a9ae/analysis/1347527106/) میشناسه

55021
13-09-2012, 12:53
سه نمونه
یکی از نمونه های با اسکن 4 ساعت پیش 3 آنتی ویروس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 37242f68ee3969/analysis/) میشناخت با اسکن در همین لحظه 24 آنتی ویروس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 37242f68ee3969/analysis/1347526914/) :دی
یکی دیگه از نمونه ها هیچ آنتی ویروسی نمیشناسه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 774cb4882ad169/analysis/) ولی به شدت مشکوکه !!
یکی دیگه هم یک آنتی ویروس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e62a534ad0a9ae/analysis/1347527106/) میشناسه

کسپر همه رو پاک کرد

bmw023
13-09-2012, 16:34
سه نمونه

kingsoft هر سه تا رو پاک کرد.

147milad
13-09-2012, 21:11
سه نمونه

نتیجه اسمارت سکوریتی ورژن5

kiar
13-09-2012, 21:46
سه نمونه

این ویروسها چه جور ویروسی هستن کارشون چیه؟
Avira هر سه تاشون رو شناخت!!!

Captain
14-09-2012, 00:18
خوب شک داری بفرست انالیز !

به VirusTotal فرستادم ولی نه کسپر نه بیت شناسایی کردش

depot
14-09-2012, 01:42
دوستان میگن کسپر شناخته ...........

Captain
14-09-2012, 11:26
دوستان میگن کسپر شناخته ...........

میشه از کسپر اسکرین شات بذارن؟

خودتونم میتونین امتحان کنین

تو ویروس توتال کسپر و بیت نمیشناسن!

نمیدونم چرا!

tahmasbi75
14-09-2012, 14:50
میشه از کسپر اسکرین شات بذارن؟

خودتونم میتونین امتحان کنین

تو ویروس توتال کسپر و بیت نمیشناسن!

نمیدونم چرا!
بله که میشناسه ، KIS 2013 هر 3 تا رو شناحت .

*Batman*
14-09-2012, 22:23
با تشکر از راهنمایی دوستان

به نتایج بقیه آنتی ویروسها هم نگاه کنید
همچنین ممکنه بعضی از لینکها خراب شده باشن که در اینصورت صفحه باز نمیشه.

سه نمونه

Norton Internet Security 2013

Captain
15-09-2012, 15:09
بله که میشناسه ، KIS 2013 هر 3 تا رو شناحت .

بله این سه تارو میشناسه ولی اون ویروسی که بالا معرفی شده بود رو نمشناسه

همون Setup - installer

به ویروس توتال فرستادم. تازگیا بیت دفندر هم شناخته جز کسپر!

Captain
15-09-2012, 15:13
نتیجه ویروس توتال 5/42

منظورم این ویروس بود

الان 16 تا انتی ویروس تو ویروس توتال میشناسن جز کسپر!

متعجبم :18:

depot
15-09-2012, 15:24
اها این رو میگفتین !!! اره کسپر منم نمیشناسه :31:

geysar
16-09-2012, 06:16
اگه امکانش هست یک نفر فایلی را که دراین لینک هست چک کنه ببینه الوده هست یا نه ؟
نرم افزار برای موبایله :11:

azzi-music
16-09-2012, 13:22
بیکار بودم نشستم دانلودش کردم :31:
---
کسپر که چیزی نشناخت ...

azzi-music
16-09-2012, 13:28
اینم عکسش ... یادم رفت بزارم ...

vahid_crab708
17-09-2012, 00:46
بچه ها اویرا سبک تر و قوی تر است یا نورتون؟

amiinn76
17-09-2012, 09:56
بچه ها اویرا سبک تر و قوی تر است یا نورتون؟
از لحاظ قدرت در یک سطح هستن اما فکر کنم نورتون سبک تر باشه البته مطمِن نیستم چون مدت زیادیه که از آویرا استفاده نکردم

depot
17-09-2012, 11:18
اولین که اینجا جای سوال نیست ....... دوما اینکه شما داری مثلا سمند رو با bmw مقایسه میکنی........ مرد مومن اویرا کجا نورتون کجا ؟؟؟!!!! یه نگاه به تست ها بکن .........

amiinn76
17-09-2012, 13:26
اینم تست میبنی که هردو در یک سطحن طوری میگی سمند و bmw یکی ندونه فکر میکنه تفاوتشون زمین تا آسمونه

vahid_crab708
17-09-2012, 15:31
اولین که اینجا جای سوال نیست ....... دوما اینکه شما داری مثلا سمند رو با bmw مقایسه میکنی........ مرد مومن اویرا کجا نورتون کجا ؟؟؟!!!! یه نگاه به تست ها بکن .........

چه تفاوتی دارند؟

depot
17-09-2012, 15:39
بله اون تست رو قبول دارم اما شما برو از صفحه یک تا اخر صفحه تاپیک انتخاب انتی ویروس رو بخون می یاد دستت ........... بعداشم من که قدرت شناسایی رو به سمند نسبت ندادم من منظورم سابقه..... تعداد کاربر........ عظمت کمپانی . غیره بود ....

amiinn76
17-09-2012, 15:56
مگه ملاک خوب بودن آنتی ویروس به سابقه و تعداد کاربراشه اگه این طوریه پس منم باید به جای کسپر از نود استفاده کنم چون سابقه طولانی تری داره:18:

vahid_crab708
17-09-2012, 16:08
بله اون تست رو قبول دارم اما شما برو از صفحه یک تا اخر صفحه تاپیک انتخاب انتی ویروس رو بخون می یاد دستت ........... بعداشم من که قدرت شناسایی رو به سمند نسبت ندادم من منظورم سابقه..... تعداد کاربر........ عظمت کمپانی . غیره بود ....

منظور شما این که نورتون بهتر از آویراست دلیل شما چی؟ تفاوتشان چی؟

kases
17-09-2012, 16:11

مگه ملاک خوب بودن آنتی ویروس به سابقه و تعداد کاربراشه اگه این طوریه پس منم باید به جای کسپر از نود استفاده کنم چون سابقه طولانی تری داره:18:

منظور شما این که نورتون بهتر از آویراست دلیل شما چی؟ تفاوتشان چی؟

دوستان لطفا سوالات خودتون در تاپیک بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح کنید تا نظم انجمن حفظ بشه با تشکر

amiinn76
17-09-2012, 22:50
کسپر نشناخت:41:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c18c46741a5827/analysis/1347909521/ اینم ویروس توتال

arfnpm
17-09-2012, 23:07
ویروس جالب و کم خطر

این ویروس رو خودم با vb6 ساختمش

فکر نکنم آنتی ویروس ها شناساییش کنند

راستی اسمش رو گذاشتم انگری بردز

تنها کاری که می کنه اینه که صدای pc رو در میاره و بعد pc رو خاموش می کنه

قبل از دانلود روی دکمه تشکر کلیک کنید

Emsisoft نسخه 7 با موتور دوم بیتدفندر و Emsisoft نسخه 6 با موتور دوم ایکاروس شناختند.

vahid_crab708
17-09-2012, 23:20
ویروس جالب و کم خطر

این ویروس رو خودم با vb6 ساختمش

فکر نکنم آنتی ویروس ها شناساییش کنند

راستی اسمش رو گذاشتم انگری بردز

تنها کاری که می کنه اینه که صدای pc رو در میاره و بعد pc رو خاموش می کنه

قبل از دانلود روی دکمه تشکر کلیک کنید

نورتون با تمام قدرت شناخت ان قدر از کسپر تعریف می کنید نشناختش ولی نورتون شناخت با تکنولوژی sonar

Eliminal
18-09-2012, 02:31
سلام
دوستان یه سوال
شما که تو کار ویروسو اینا هستین:31:
من چند ساعت قبل یه فایلی رو دانلود کردم به اشتباه.
موقع نصب نوشت گول خوردیو همه ی اطلاعاتت پاک شدو از این حرفا بعدم کامپیوتر خاموش شد
دوباره که روشنش کردم هیچ مشکلی به ظاهر نبود هنوزم مشکلی نیستش
به نظر شما میتونه خطرناک باشه یا نه؟مثلا پسوورد هام رو گیر بیاره و از این حرفا
اضلا حس ویندوز عوض کردن ندارم خداییش
راستی آنتی ویروسمم نود هستش اونم چیزی نشناخت.موقعی هم که کامپیوترو دوباره روشن کردم دادم یه اسکن بزنه ولی بازم مشکلی نبود
حالا من چیکار کنم به نظرتون؟
جواب بدید لطفا
که اگه باید ویندوز عوض کنم تا قبل از شروع دانشگاه عوض کنم

vahid_crab708
18-09-2012, 02:34
سلام
دوستان یه سوال
شما که تو کار ویروسو اینا هستین:31:
من چند ساعت قبل یه فایلی رو دانلود کردم به اشتباه.
موقع نصب نوشت گول خوردیو همه ی اطلاعاتت پاک شدو از این حرفا بعدم کامپیوتر خاموش شد
دوباره که روشنش کردم هیچ مشکلی به ظاهر نبود هنوزم مشکلی نیستش
به نظر شما میتونه خطرناک باشه یا نه؟مثلا پسوورد هام رو گیر بیاره و از این حرفا
اضلا حس ویندوز عوض کردن ندارم خداییش
راستی آنتی ویروسمم نود هستش اونم چیزی نشناخت.موقعی هم که کامپیوترو دوباره روشن کردم دادم یه اسکن بزنه ولی بازم مشکلی نبود
حالا من چیکار کنم به نظرتون؟
جواب بدید لطفا
که اگه باید ویندوز عوض کنم تا قبل از شروع دانشگاه عوض کنم

آنتی ویروست را عوض کن نورتون از همه بهترند اما تو بازار کم شده نمی دونم چرا؟

Hidden-Hunter
18-09-2012, 08:16
نورتون با تمام قدرت شناخت ان قدر از کسپر تعریف می کنید نشناختش ولی نورتون شناخت با تکنولوژی sonar

سلام رفیق

سونار بیشتر سرو کارش با نت هست و اگر در حالت افلاین تست بکنید ، بعید بدونم نتیجه بدهد ، چون خودم باهاش تست کردم. ( نه این ویروس بلکه برسره یک مخرب واقعی دیگه ،شاید در نسخه 2013 سونار در حالت افلاین هم جواب بده)

درسته کاسپرسکی نشناخت ولی گزینه های دیگری هم داره که بتونیم جلو این موقعیت های حساس بایستیم و ویروس را از بین ببریم..

در ضمن دوست عزیزی که این برنامه جوک افزار را نوشتی در اصل ویروس نیست بلکه یک جک افزار هست وگرنه اگر این ویروس باشه پس ویروس های اصلی باید....!!!

این هم فیلم من با کاسپرسکی با جک افزار رفیقمون : دی

بقول یکی از دوستان دیتابیس دیگه سنتی شده باید بریم سره گزینه های دیگر !!

لینک دانلود تست با کاسپرسکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ویروس_خاموش_کننده_کامپیوتر. 7z.html

من کمتر سر میزنم ، چون مهره سوخته و بازنشسته شدیم ...!

شاد زی

siam2010
18-09-2012, 10:05
الان کدوم بهتره نسخه جدید نود 32 یا کسپر؟

kiar
18-09-2012, 10:33
الان کدوم بهتره نسخه جدید نود 32 یا کسپر؟

قدرت شناخت کسپر خیلی بیشتره اصلا قابل مقایسه با نود32 نیست.

آنتی ویروست را عوض کن نورتون از همه بهترند اما تو بازار کم شده نمی دونم چرا؟

توی بازار که پیدا میشه ولی بازم هرچی باشه آنتی ویروس آمریکایی دیگه!!!

amiinn76
18-09-2012, 10:34
جناب Eliminal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما اون فایل را برای eset بفرست اگه مشکلی داشت در اولین آپدیت به دیتابیس آنتی ویروستون اضافه میشه
در مورد کسپر هم بگم که بادیتابیس نشناخت و منم ویروس را اجرا نکردم ببینم با application control میشناسه یا نه

Eliminal
18-09-2012, 12:46
جناب Eliminal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما اون فایل را برای eset بفرست اگه مشکلی داشت در اولین آپدیت به دیتابیس آنتی ویروستون اضافه میشه
در مورد کسپر هم بگم که بادیتابیس نشناخت و منم ویروس را اجرا نکردم ببینم با application control میشناسه یا نه
سلام
آقا اصلا من حس اینکارارو ندارم.
میخوام الان ببینم با توجه به توضیحاتی که دادم برای کامپیوتر من مشکلی پیش اومده یا نه؟

depot
18-09-2012, 13:02
داداش شما که حسشو نداری ........ از دیگران انتظار نداشته باش بیان برات توضیح بدن

Eliminal
18-09-2012, 14:22
داداش شما که حسشو نداری ........ از دیگران انتظار نداشته باش بیان برات توضیح بدن
درسته حرفتون.ببخشید!
جواب سوالمو پیدا کردم به هر حال

Captain
18-09-2012, 14:40
کسپر شناخت

smohsen
18-09-2012, 19:47
پسورد 1

نورتون فقط با reputation شناخت

kiar
18-09-2012, 20:18
پسورد 1

نورتون فقط با reputation شناخت

لطفا وقتی ویروس ، تروجان یا هر چیزی برای دانلود میزارید یه توضیحی دربارش بدین و بگین کارش چیه تا باهاش آشنا بشیم.
ضمنا کسپر هم شناخت.

amiinn76
18-09-2012, 20:56
دوستان اگه میشه یه جای دیگه آپلود کنید من نمیتونم از پیکوفایل دانلود کنم خودمم علتش را نمیدونم

smohsen
18-09-2012, 21:11
لطفا وقتی ویروس ، تروجان یا هر چیزی برای دانلود میزارید یه توضیحی دربارش بدین و بگین کارش چیه تا باهاش آشنا بشیم.
ضمنا کسپر هم شناخت.

خودشو کپی میکنه تو فلش و بقیه داستان
کار دقیقشو نمیدونم

kiar
18-09-2012, 21:15
خودشو کپی میکنه تو فلش و بقیه داستان
کار دقیقشو نمیدونم

تا فایل رو اجرا نکنم که خطری نداره؟

depot
18-09-2012, 22:41
تو sandbox اجرا کن مشکل نداره .

vahid_crab708
18-09-2012, 23:10
سلام رفیق

سونار بیشتر سرو کارش با نت هست و اگر در حالت افلاین تست بکنید ، بعید بدونم نتیجه بدهد ، چون خودم باهاش تست کردم. ( نه این ویروس بلکه برسره یک مخرب واقعی دیگه ،شاید در نسخه 2013 سونار در حالت افلاین هم جواب بده)

درسته کاسپرسکی نشناخت ولی گزینه های دیگری هم داره که بتونیم جلو این موقعیت های حساس بایستیم و ویروس را از بین ببریم..

در ضمن دوست عزیزی که این برنامه جوک افزار را نوشتی در اصل ویروس نیست بلکه یک جک افزار هست وگرنه اگر این ویروس باشه پس ویروس های اصلی باید....!!!

این هم فیلم من با کاسپرسکی با جک افزار رفیقمون : دی

بقول یکی از دوستان دیتابیس دیگه سنتی شده باید بریم سره گزینه های دیگر !!

لینک دانلود تست با کاسپرسکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ویروس_خاموش_کننده_کامپیوتر. 7z.html

من کمتر سر میزنم ، چون مهره سوخته و بازنشسته شدیم ...!

شاد زی

این لینک که دادی خطرناکه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F%25D9%2588%25DB%258C%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%2 5B3_%25D8%25AE%25D8%25A7%25D9%2585%25D9%2588%25D8% 25B4_%25DA%25A9%25D9%2586%25D9%25&product=NIS&version=20.1.1.2&layout=Retail&lang=0901&source=toolbar

Hidden-Hunter
19-09-2012, 08:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F%25D9%2588%25DB%258C%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%2 5B3_%25D8%25AE%25D8%25A7%25D9%2585%25D9%2588%25D8% 25B4_%25DA%25A9%25D9%2586%25D9%25&product=NIS&version=20.1.1.2&layout=Retail&lang=0901&source=toolbar

:27:

پسر خوب لینک خراب نیست بلکه سایت rodfile بخاطر اینکه بچه ها ویروس اپلود می کنند / نورتون ان را در بلاک لیست گذاشته وگرنه رود فایل خودش سیف هست.
حساس بودن بدون تفکر هم خوب نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 54bcc72ffcec7d/analysis/1348031265/

vooroojack1989
19-09-2012, 11:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Roboscan internet security free

vahid_crab708
19-09-2012, 15:20
:27:

پسر خوب لینک خراب نیست بلکه سایت rodfile بخاطر اینکه بچه ها ویروس اپلود می کنند / نورتون ان را در بلاک لیست گذاشته وگرنه رود فایل خودش سیف هست.
حساس بودن بدون تفکر هم خوب نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 54bcc72ffcec7d/analysis/1348031265/
یعنی چی می شه یکم بیشتر توضیح بدهید

amiinn76
19-09-2012, 19:41
دوست عزیز منظور دوستمون اینه که rodfile به خودی خود خطرناک نیست علت این که نورتون اونا بلاک کرده آپلود ویروس در اونه همونطور که بقیه آپلود سنتر ها هم ممکنه در اون لیست قرار بگیرن البته فکر کنم آپلود سنتر ها خودشون فایل ها را اسکن میکنن و اگه آلوده باشن حذفشون میکنن شما یک هفته دیگه rodfile را در نورتون سیف وب بررسی کنید به احتمال زیاد جزو سایت های پاک قرار میگیره

*Batman*
19-09-2012, 21:06

سلام.

آدرس رو میفرستم برای سیمانتک.شاید بره تو لیست سفید.قبلا هم مورد مشابه داشتیم.

Hidden-Hunter
19-09-2012, 21:23
سلام

گفتم این آموزش را بگذارم شاید به درد رفقا بخوره ، با این روش میتوانید یوزر و پسوردهای خود را امن نگه دارید، بدون اینکه کاربری که از سیستم شما استفاده میکنه ، باخبر باشه.
این روش توسط notepad انجام میشه که ساده و روان هست.
امیدوارم به کار شما بیاید !

لینک دانلود :

نکته: لینک فوق سالم و پاک هست .

موفق باشید

*Batman*
19-09-2012, 22:13
سلام

گفتم این آموزش را بگذارم شاید به درد رفقا بخوره ، با این روش میتوانید یوزر و پسوردهای خود را امن نگه دارید، بدون اینکه کاربری که از سیستم شما استفاده میکنه ، باخبر باشه.
لینک دانلود :
موفق باشید

آفرین امیر جان. خیلی خوب بود. لطفا همین آموزش رو تو این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم معرفی کن.
اگر تونستی یه جای دیگه هم آپلودش کن.مثلا مدیافایر خیلی خوبه.
ممنون.

vahid_crab708
19-09-2012, 23:13
سلام

لینک دانلود :

موفق باشید

این سیستم دوباره توسط نورتون بلوکه شده

*Batman*
20-09-2012, 00:31
این سیستم دوباره توسط نورتون بلوکه شده

مشکل به خاطر لینک دانلود ویروس نیست.
حتما یه کد خطرناک تو این سایت پیدا کردن که به سیستم میزبان حمله میکنه.ممکنه کلا FP باشه.
متاسفانه آدرس رو بررسی نکردن چون محتوای فیشینگ نداشته!!!
شما اون پایین گزینه Continue anyway رو کلیک کنید تا باز بشه.

Hidden-Hunter
20-09-2012, 08:27
آفرین امیر جان. خیلی خوب بود. لطفا همین آموزش رو تو این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم معرفی کن.
اگر تونستی یه جای دیگه هم آپلودش کن.مثلا مدیافایر خیلی خوبه.
ممنون.

سلام مسعود جون

لینک را در تایپیکی که معرفی کردی قرار دادم + در مدیا فایر هم اپلود کردم

خیلی مخلصیم دادا:40:

depot
20-09-2012, 11:18
با سلام
دوستان چرا دیگه تو این بخش ویروس نمیذارید ؟؟؟؟ jolan عزیز کجایی پاشو بیا یه ویروس بذار دانلود کنیم حال کنیم ..........

*Batman*
20-09-2012, 21:13
21 نمونه جدید

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
password = bat
Size = 4.3 MB

یه بسته 50 تایی هم به مناسبت انتشار Emsisoft Anti-Malware 7.0 براتون آماده کردم.:7:

Download Bonus Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Batman*
20-09-2012, 21:20

سلام
خوشبختانه پیگیری ها جواب داد و مشکل Rodfile حل شد.

tiamoo
20-09-2012, 22:22
21 نمونه جدید

لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
password = bat
Size = 4.3 MB

یه بسته 50 تایی هم به مناسبت انتشار Emsisoft Anti-Malware 7.0 براتون آماده کردم.:7:

Download Bonus Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسپر2013
19مورد در اسکن :12:

Jadda
20-09-2012, 22:33
21 نمونه جدید

سلام

کومودو 17

اسکن:

یکی رو با سرویس آنلاین (FLS):

arfnpm
20-09-2012, 22:53
21 نمونه جدید

password = bat
Size = 4.3 MB

Emsisoft نسخه 7 :

بسته 21 تایی 20 تا

17 مورد در اسکن:

3 مورد در رفتارشناسی

فایل 1.exe هم، اجرا و شناسایی نشد.

بسته 50 تایی 50 تا

vooroojack1989
21-09-2012, 01:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آنتی ویروس شید البته 17 روزه که آپدیت نشده

vooroojack1989
21-09-2012, 01:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] scan internet security free

*Batman*
21-09-2012, 02:53
کاربران گرامی مراقب بدافزار های باج گیر باشید.
اولین گزارشها در مورد این مخرب مربوط به سال 2011 میشه اما نمونه های جدید تر اون از ماه آگوست منتشر شدن.
برخی از انواع این مخرب فایلهای شما رو رمزنگاری کرده و برای رمزگشایی از شما باج خواهی میکنن!!!

خبر مرتبط:

به گزارش سرویس امنیت و شبکه پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از خبر خون، ساخت، فروش و سوء استفاده از بدافزارهای Ransom-ware یا باج-افزارها، تبدیل به یک حرفه و تجارت بزرگ شده است. این گروه از بدافزارها علاوه بر استفاده از مهارت ها و فناوری های مختلف جهت رخنه و نفوذ به کامپیوتر قربانیان خود، از احساسات و آبروی کاربران نیز سوء استفاده و بهره برداری می کند.

باج افزارها پس از نفوذ به کامپیوتر قربانی در زمان های خاص و حساب شده، با نمایش یک پنجره هشدار بر روی صفحه کامپیوتر کاربر، وانمود می کنند که کاربر تحت نظر و کنترل مقامات انتظامی و امنیتی بوده و به دلیل انجام امور خلاف نظیر مراجعه به سایت های غیرمجاز اینترنتی، مجرم شناخته شده و باید جریمه پرداخت کند.

در این پیام که اغلب به زبان محلی است از نام مقامات و مراکز انتظامی آن کشور استفاده شده تا هرچه بیشتر واقعی به نظر آید. پیام هشدار بر روی صفحه باقی می ماند و به کاربر قربانی اطلاع داده می شود که تا زمان پرداخت جریمه، کامپیوتر در این وضعیت باقی خواهد ماند.

نحوه پرداخت جریمه هم اغلب بر اساس روش های متداول در هر کشور، متغیر است. در گونه های جدید بدافزارهای باج خواه، امکانات استفاده از دوربین کامپیوتر قربانی نیز وجود دارد تا بر اساس مشاهده رفتار و واکنش های کاربر، دستورات جدید و متفاوتی به بدافزار ارسال گردد.

در جدیدترین گزارش شرکت McAfee در خصوص تهدیدات سایبری در جهان که تحت عنوان Threats Report به طور فصلی منتشر می شود، افزایش قابل توجهی در تعداد بدافزارهای Ransomware و میزان فعالیت های آنها مشاهده می شود.

نتیجه اسکن یک Ransomware در VT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] edd9511b11a439/analysis/)

kases
21-09-2012, 08:35
21 نمونه جدید

password = bat
Size = 4.3 MB

سلام

از این 71 مخرب نورتون فقط 3 مورد نتونست پاک کنه فایل 16.exe اجرا نشد بقیه توسط اسکنرو سونار حذف شدن

56676

Captain
21-09-2012, 16:27
سلام

Kaspersky Internet Security 2013

Threats: 21

Neutralized: 19

vahid_crab708
21-09-2012, 21:57
سلام

از این 71 مخرب نورتون فقط 3 مورد نتونست پاک کنه فایل 16.exe اجرا نشد بقیه توسط اسکنرو سونار حذف شدن

56676
نه خیر این طور نیست برای من نورتون همه شو پاک کرد

milad_gta
21-09-2012, 22:23
نه خیر این طور نیست برای من نورتون همه شو پاک کرد

حتما تو اون زمان در دیتابیس نبودن ... عموما اونایی که توسط سونار شناسایی میشند خیلی زود به دیتابیس اضافه میشند .

depot
21-09-2012, 23:17
من اطلاعاتم درباره سیستم سونار ناقص هست لینکی هم پیدا نمیکنم که خوب توضیح داده باشه ....... همشون فنی توضیح دادن که من نمیفهمم ........ در کل سونار بدون اینترنت هم میتونه تشخیص بده ؟؟؟ اخه من شنیدم سونار بدون ایترنت هیچ قدرتی نداره ؟؟؟

vahid_crab708
21-09-2012, 23:37
حتما تو اون زمان در دیتابیس نبودن ... عموما اونایی که توسط سونار شناسایی میشند خیلی زود به دیتابیس اضافه میشند .
نه خودم فرستم تو پوشه ای و اسکن کردم

xman681
21-09-2012, 23:48
من اطلاعاتم درباره سیستم سونار ناقص هست لینکی هم پیدا نمیکنم که خوب توضیح داده باشه ....... همشون فنی توضیح دادن که من نمیفهمم ........ در کل سونار بدون اینترنت هم میتونه تشخیص بده ؟؟؟ اخه من شنیدم سونار بدون ایترنت هیچ قدرتی نداره ؟؟؟

سونار و کلا هر سیستمی که در آنتی ویروس ها بدون دیتابیس تشخیص مخرب دهد رفتار شناسی نام دارد

حالا توی هر سوییتی این رفتار شناسی ساز و کار مربوط به خودش را داره البته سونار سیمانتک اتکا خاصی هم اگر اشتباه نکنم روی امضا های دیجیتال فایل ها داره

ولی در کل آنتی ویروس ها فقط دارای قدرت دیتابیس و رفتار شناسی برای دفع مخرب ها هستند زیاد درگیر نام ها و سیستم ها نشید

دیتابیس سالم و قدرتمند + رفتار شناسی عالی = بهترین آنتی ویروس

موفق باشید

depot
21-09-2012, 23:50
اونوقت اسم رفتار شناسی کسپر چیه ؟؟؟ کلود ؟؟

Hidden-Hunter
22-09-2012, 08:39

در نسخه 2012 proactive defence + system watcher رفتار شناسی بودند .

ولی در نسخه جدید پرواکتیو دیفنس امد حذف شد و قدرت و امکاناتش به system watcher اضافه شد.

کلود که خودش جدا هست .

xman681
22-09-2012, 09:17

اگر اشتباه نکنم

کلود = شبکه ابری = کمک کننده به رفتارشناسی برای ارائه پیشنهاد مناسب تر به کاربر ؛ براساس انتخاب تمامی کاربران سوییت

بر فرض شما یه فایل ناشناخته را اجرا میکنید رفتارشناسی برای آن به شما اخطار میدهد و بعد از توسط شبکه ابری خود به شما پیشنهاد میدهد که سایر کاربران در مورد این فایل چه رفتاری را در پیش گرفته اند ( البته در صورتی که موجود باشد )

موفق باشید

Hidden-Hunter
22-09-2012, 17:27
سلام

این هم یک نمونه کوچولو ولی زیرو دی.

نکته : این نمونه در نگاه کوچکی بسیار بی رحم هست ، حتما در سندباکس یا محیط مجازی تست بکنید.

لینک دانلود :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Jadda
22-09-2012, 20:45
سلام

نکته : این نمونه در نگاه کوچکی بسیار بی رحم هست ، حتما در سندباکس یا محیط مجازی تست بکنید.

لینک دانلود :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام علیکم

CloudBehavior

*Batman*
22-09-2012, 22:54
سلام

سلام.
Norton 2013 و Emsisoft 7.0 چیزی پیدا نکردن!

vahid_crab708
22-09-2012, 23:09
سلام.
Norton 2013 و Emsisoft 7.0 چیزی پیدا نکردن!
چی چیزی پیدا نکرد پیدا هم کرد بلوکه کرد البته نورتون اینترنت سکوریتی 2013

pcsoft
22-09-2012, 23:10
سلام

سلام. برای کومودو فرستاده شد. توی سندباکس هم با سلام و صلوات باید اجرا کرد:31:

Captain
22-09-2012, 23:11

اگه امکانش هست یه اسکرین شات بذارین

vahid_crab708
22-09-2012, 23:59
اگه امکانش هست یه اسکرین شات بذارین

*Batman*
23-09-2012, 00:57

بله Intrusion Detection جلوی ارتباط ها رو گرفته اما آنتی ویروس هنوز نمیتونه فایل مخرب رو شناسایی و قرنطینه کنه.

vahid_crab708
23-09-2012, 01:01
بله Intrusion Detection جلوی ارتباط ها رو گرفته اما آنتی ویروس هنوز نمیتونه فایل مخرب رو شناسایی و قرنطینه کنه.
اگر بزاری سیستم رو اسکن کنه قرنطینه هم می کنه

*Batman*
23-09-2012, 01:24

چشم! تسلیم:31:

pedram_01
23-09-2012, 01:32
ویروس توتال هم بزارید مرسی

K1lou
23-09-2012, 07:26
سلام

ویروس توتال هم بزارید مرسی

با سلام
نتیجه در ویروس توتال
5 شناسایی از 42 مورد

من اجراش کردم ابتدا کسپر عکس العملی نداشت ولی خوب که ویروس همه چیز رو به هم ریخت توسط انتی ویروس شناسایی و اقدام به گند زدایی کرد paint از کار افتاد و نتونستم عکس بگیرم

Hidden-Hunter
23-09-2012, 08:09

این مخرب دانلودر هست.

اینی هم که نورتون بلاک کرده باید فایل دانلود شده باشه ، به نظرم.

Hidden-Hunter
23-09-2012, 08:12

همون فایل مخرب را پیدا کرد؟ یا فایل مخربی که از نت دانلود میشه را؟

چون من دیشب برا کسپر فرستادم و الان تو دیتابیس هست ولی محمدرضا که برا کومودو ارسال کرد ، نمیدونم چرا در ویروس توتال نیست ! :-؟

گرچه خیلی جالبه امسی سافت هم این مخرب را نتونسته بگیره ، حتی با موتور جایگزین !

*Batman*
23-09-2012, 08:40
حالا نورتون شناسایی کرد:

کلود = شبکه ابری = کمک کننده به رفتارشناسی برای ارائه پیشنهاد مناسب تر به کاربر ؛ براساس انتخاب تمامی کاربران سوییت

بر فرض شما یه فایل ناشناخته را اجرا میکنید رفتارشناسی برای آن به شما اخطار میدهد و بعد از توسط شبکه ابری خود به شما پیشنهاد میدهد که سایر کاربران در مورد این فایل چه رفتاری را در پیش گرفته اند ( البته در صورتی که موجود باشد )

سلام.
از مزایای سیستم های پردازش ابری میتونیم به این موارد اشاره کنیم:
چون بخشی از دیتا بیس(و در برخی موارد کل دیتابیس) به صورت ابری هست پس حجم آنتی ویروس کمتر میشه.
با وجود سیستم پردازش ابری شما بدون آپدیت کردن دیتابیس سنتی هم شانس مقابله با مخربهای جدید رو دارید.
آنتی ویروس با دیتابیس سنتی حجم عظیمی از داده رو روی حافظه بار میکنه ولی در پردازش ابری این بار از دوش سیستم برداشته میشه پس افزایش کارایی رو داریم.
آپدیتهای جدید روی سرور در دسترس هستن و وقفه ای برای آماده سازی اونا و ارسال به کاربر و دریافت از جانب کاربر وجود نداره.
حالا این پردازش ابری میتونه شامل موتور آنتی ویروس،رفتارشناسی،اعتبارسن جی و ... باشه.

و در نهایت:
نیمی از مردم پردازش ابری را با شرایط جوی در ارتباط می‌دانند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xman681
23-09-2012, 09:02
همون فایل مخرب را پیدا کرد؟ یا فایل مخربی که از نت دانلود میشه را؟

چون من دیشب برا کسپر فرستادم و الان تو دیتابیس هست ولی محمدرضا که برا کومودو ارسال کرد ، نمیدونم چرا در ویروس توتال نیست ! :-؟

گرچه خیلی جالبه امسی سافت هم این مخرب را نتونسته بگیره ، حتی با موتور جایگزین !

سلام

خسته نباشید

خب تعجب نداره کسپر و امسی سافت توی ویروس های زیر دی پیشرو هستند ( تست گروه MRG ) وقتی هیچ کدوم توی دیتابیس نداشتند خرده گیری بهشون نیست شما باید نمیفرستادی ببینم کدوم زودتر میگرند که خب فرستادی کار را خراب کردی امیر جان :10: هرچی من به امیر میگم نفرست بازم میفرسته ( شکلک اولی منم شکلک دومی امیره که ویروس را فرستاده :31::31:)

ویروس را اجرا کردم

ارتباط اینترنتی را قطع کرد امسی سافت

و دو مورد تولید شده را سریع بلاک کرد

فعلا که خبری نیست از فعالیت ویروس

Hidden-Hunter
23-09-2012, 10:42
سلام

این هم دوتا برنامه برای تست سوییت هاتون

pcsecuritytest ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و دیگری :

mini_security_test ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط برای تست برنامه اولی ، همون قسمت standard test کفایت میکنه .

که در همین تب در زیر گروه تست فایروال برای من کار نمیده چون ، کسپر اصلا اجازه نمیده که بخواد پورتی را تست بکنه و برنامه در جا هنگ میزنه.:31:

این هم تست کاسپرسکی من با این دو برنامه : حجم فیلم 25 مگ هست ولی کیفیت خوبی داره + آهنگ و دم و تشکیلات .:31:

دانلود فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.:31: