PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با YPOPs در تاندربرد برای دریافت ایمیلهای یاهو

vazirdaftar
31-05-2010, 17:46
بسم الله الرحمن الرحیم با عرض سلام و خسته نباشی من میخواستم از ypops برای ایمیل yahoo در تاندربرد استفاده کنم؛منتها تنظیمات را به هر نحوی میگذارم ،درست نمیشود و ارتباط برقرار نمیکند،ضمنا موقع استفاده از این برنامه سیستم به طور عجیبی با کاهش سرعت مواجه میشود تا جایی که بعضی اوقات گمان میکنم هنگ کرده ولی با از کار انداختن برنامه مذکور دوباره سیستم به حالت اولیه برمیگردد. (ویندوز:ویستا) با تشکر یا علی

vazirdaftar
01-06-2010, 15:57
مسئولین محترم اگر جای تاپیک اینجا نیست اعلام کنید تا در مکان خودش مطرح کنم.

adrenaline
04-06-2010, 08:47
برای هماهنگ کردن YPOPs با نرم افزار قدرتمند Thunderbird مراحل زیر رو دنبال کنید:

• به مسیر Tools > Account Settings رفته و دکمه Add Account رو بفشارید، Email Account رو انتخاب کرده و روی Next کلیک کنید.

• نام و آدرس ایمیل خودتون رو وارد کنید و در مرحله بعد POP رو انتخاب کرده و برای Incoming Server مقدار localhost رو وارد کنید. و متناسب با تنظیماتتون، Use Global Inbox رو فعال یا غیرفعال کنید.

• در مرحله بعد، اگر username بطور خودکار وارد نشده بود، نام کاربری رو وارد کرده و در مرحله آخر نیز تنظیمات لازم رو انجام داده و دکمه Finish رو بفشارید.

• حالا در پایین صفحه Account Settings روی Outgoing Server - SMTP کلیک کنید، Advanced رو انتخاب کرده و دکمه Add رو بفشارید.

• مقدار 127.0.0.1 و پورت 25 رو وارد کنید و مقادیر نام کاربری و گذرواژه رو نیز بررسی کنید. آدرس کامل ایمیلتون رو بعنوان نام کاربری استفاده کنید.

• هنگامی که درباره Use Secure Connection از شما سوال شد، جواب منفی داده و مابقی سوالات رو با فشردن دکمه OK پشت سر بذارید.

• این بار در قسمت Account Settings به Server Settings رفته، گزینه های Use Secure Conenction و Use Secure Authentication رو غیرفعال کنید و دکمه Advanced رو بفشارید.

• محل ذخیره سازی ایمیلهای دریافتی رو انتخاب کنید و به تب SMTP رفته و از لیست، مقدار 127.0.0.1:25 رو انتخاب کنید. دیگر تنظیمات رو مطابق نیاز خود تغییر داده و دکمه OK رو بفشارید.

در پایان، اگر گاهی با مشکل timeout روبرو شدید به about:config رفته و مقدار mail.server.serverx.timeout رو معادل 600 ثانیه قرار بدید.

موفق باشید

vazirdaftar
04-06-2010, 11:41
img{-moz-force-broken-image-icon:1;}

در پایان، اگر گاهی با مشکل timeout روبرو شدید به about:config رفته و مقدار mail.server.serverx.timeout رو معادل 600 ثانیه قرار بدید.

موفق باشید
در تاندربرد یا در فایرفاکس؟چون در تاندربرد نمیدانم چگونه باید به مسیر ذکرشده بروم؟

adrenaline
04-06-2010, 13:06
در تاندربرد یا در فایرفاکس؟چون در تاندربرد نمیدانم چگونه باید به مسیر ذکرشده بروم؟
در نرم افزار Thunderbird از نسخه 1.5 به بعد، به مسیر Tools > Options > Advanced > General > Config Editor برید و در نسخه های قدیمی، از افــزونه AboutConfig استفاده کنید.

AboutConfig Extension

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

vazirdaftar
04-06-2010, 14:00
سلام علیکم
همچنین گزینه ای وجود نداشت،ولی من خودم یک integer ساختم،ولی باز هم timeout داد عددی که گفتید را بالاتر گذاشتم(1000)باز هم timeout داد.بعد از اجرای ypops سیستم به شدت کارایی خودش را از دست داد،تعجب کردم وقتی مقدار مصرف برنامه از cpu را مشاهده کردم 96 درصد بود!!!اگر را هنمایی بفرمایید،لطف کردید.(ضمنا مشکلی که گفتم برای درست تایپ نشدن و چسبیدن خطوط به هم در فایرفاکس را میتوانید در همین تاپیک پست اول مشاهده بفرمایید).
با تشکر از توجهات شما
یا علی

adrenaline
04-06-2010, 14:25
سلام علیکم
همچنین گزینه ای وجود نداشت،ولی من خودم یک integer ساختم،ولی باز هم timeout داد عددی که گفتید را بالاتر گذاشتم(1000)باز هم timeout داد.بعد از اجرای ypops سیستم به شدت کارایی خودش را از دست داد،تعجب کردم وقتی مقدار مصرف برنامه از cpu را مشاهده کردم 96 درصد بود!!!اگر را هنمایی بفرمایید،لطف کردید.(ضمنا مشکلی که گفتم برای درست تایپ نشدن و چسبیدن خطوط به هم در فایرفاکس را میتوانید در همین تاپیک پست اول مشاهده بفرمایید).
با تشکر از توجهات شما
یا علی
نرم افزار YPops بیش از یک ساله که طراحی مجدد نشده ولی طبق گفته سازنده این مشکل در نسخه 0.9.7.1 رفع شده و در آخرین نسخه نیز چنین مشکلی وجود نداره، حالا تا چه حد این ادعا صحت داره معلوم نیست. از طرف دیگه، شاید افزونه WebMail نیز به شما در برقراری ارتباط با سرویس ایمیل یاهو کمک کنه.

WebMail

در مورد مشکلتون درباره فایرفاکس هم، باز هم تاکید میکنم در حالت safe mode امتحان کنید. به احتمال زیاد سهوا یا عمدا تغییراتی در پروفایلتون ایجاد شده یا افزونه ای نصب کردید که محیط های ویرایش متن رو تغییر داده. در صورت عدم رفع مشکل، در تاپیک فایرفاکس بحث رو ادامه دهید.

موفق باشید

vazirdaftar
04-06-2010, 16:37
img{-moz-force-broken-image-icon:1;}
تشکر،منتها یک مشکلی که پیش آمده در قسمت زیر که وارد میشوم هیچ گونه آدرسی ثبت نشده و فکر کنم به همین دلیل هم موقع برقراری ارتباط ارور
"Sending of username did not succeed. Mail server localhost responded: undefined is a unsupported domain" را میدهد:

Tools>Add-ons>Extensions>WebMail>Options>Domains

adrenaline
04-06-2010, 17:10
تشکر،منتها یک مشکلی که پیش آمده در قسمت زیر که وارد میشوم هیچ گونه آدرسی ثبت نشده و فکر کنم به همین دلیل هم موقع برقراری ارتباط ارور
"Sending of username did not succeed. Mail server localhost responded: undefined is a unsupported domain" را میدهد:

Tools>Add-ons>Extensions>WebMail>Options>Domains

این پیغام خطا زمانی نمایش داده میشه که نام کاربری که وارد کردید شامل دامنه سرویس دهنده ایمیل نیست. بعبارتی آدرس کامل ایمیل خودتون (شامل نام کاربری و دامنه مثل username @ yahoo.com) رو وارد کنید.

موفق باشید

vazirdaftar
05-06-2010, 10:56
img{-moz-force-broken-image-icon:1;}سلام علیکم
کاری که گفتید را انجام دادم منتها باز هم همان مشکل هست.از طرفی مطابق عکس زیر که از خود سایت معرفی شده گذاشتم،این قسمت از تنظیمات برنامه باید به این شکل باشده که نیست،در واقع هیچ گونه آدرسی ثبت نشده.به نظر بنده چون هیچ آدرسی در اینجا ثبت نشده برنامه نمیتواند ارتباط برقرار کند.اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید.

با تشکر
یا علی