PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی آنلاین اکشن و کم حجم TeeWorlds با سرور قدرتمند ایرانی !

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

shvb
31-05-2010, 00:04
سلام بر تمامی دوستان

امروز قصد دارم تا یک بازی بسیار زیبا و همچنین شدیداً اعتیاد آور رو به دوستان معرفی کنم که سرور ایرانی پر قدرت نیز برای این بازی توسط بنده فراهم شده تا یک پینگ عالی برای تک تک ایرانیان در سراسر کشور فراهم کنه.:31:

بنده یکی از طرفداران این بازی هستم و به جرأت میتونم بگم که بیشتر اوقات فراغت خودم رو با این بازی سپری میکنم امیدوارم شما هم از این بازی زیبا و بی نظیر لذت ببرید.

از اونجایی که این بازی در کشور های آلمان و روسیه طرفداران زیادی داره سرور های زیادی نیز در این کشورها وجود داره که در این سرور ها هم با دوستان خودتون میتونین بازی کنید و اوقات فراغت خودتون رو سپری کنید.

توضیحاتی از این بازی:
این بازی کاملا رایگان است و از گرافیک کارتونی و دلنشینی برخوردار است و همچنین انیمیشن های بسیار زیبای اون زیبایی و دلچسبی خاصی به این بازی بخشیده، این بازی کاملا نیاز به مهارت داره و با گذشت زمان به مهارت شما افزوده خواهد شد پس از اینکه نمیتونین خوب بازی کنین ناراحت و دلسرد نشید و از این بازی دست نکشید. و اگر مهارت زیادی در این بازی دارید بهتره که مهارت خودتون رو نشون بدین و با حرکات تکنیکی خودتون دیگران رو متهیر کنید و از بازی خوب خودتون لذت ببرید ! :21:

این بازی در سبک اصلی خودش دارای چند نوع بازیه که از این قرارند:

بکش بکش(Deathmatch) : در این نوع بازی هر کسی بشتر بکشه برندس.

بکش بکش تیمی(Team Deathmatch) : در این نوع نیز همونطور که از اسمش پیداست به دو تیم تقسیم میشین و هر تیمی که بیشتر کشت برندس.

دزدی پرچم(Capture The Flag) : در این نوع بازی نیز به دو گروه تقسیم میشین و هدف این بازی دزدیدن پرچم حریف و قرار دادن اون در پرچم پایگاه خودتونه البته در صورتی که پرچمتون دزدیده شده نباشه ولی اگر دزدیده شده باشه باید دس بکار شین و با کشتن دزد پرچم پرچمتون رو از چنگش در بیارین :5:

همیچنین این بازی دارای سبک های زیادی از بازی هست که اون ها نیز زیبایی و قشنگی خودش رو داره یکی از اونها DDRace نام داره که کار تیمی زیبایی در اون وجود داره و با کمک به یکدیگه باید جان سالم به در ببری !

نکته مهم: فعلاً سرور ایرانی فقط از سبک آخری یعنی DDRace وجود داره که به زودی زود بکش بکش و سبک های دیگر هم درست خواهد شد و برای مشاهده این سرور در لیست خودتون باید ابتدا تیک های Standard Game Types و Standard Maps رو غیرفعال کنید تا سرور ایرانی با نام Magical DDrace براتون نماش داده بشه. و هم چنین نرم افزاری که در این بازی وجود داره این اجازه رو بهتون میده تا بتونین برای خودتون به هر سبکی که میخواین سرور ایجاد و دوستانتون رو وارد بازی خودتون کنین !

سایت دانلود این بازی رایگان و کدباز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود نسخه 0.6.0 برای ویندوز با لینک مستقیم:

سرور با سبک DDRace با قابلیت تعویض مپ و با نام Magical DDRace راه اندازی شد. (قابلیت بازی 16 نفره)

آی پی سرور:

رمز سرور:p30

عکس هایی از نماهای این بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر سوالات بیشتری وجود داره حتماً ازم بپرسین :20:

Arrowtic
31-05-2010, 08:51
ایول دوست عزیز.من از یک سال پیش طرفدار این بازیم.متاسفانه یه بار تاپیکش زده شد ولی کسی نیومد.امیدوارم اینبار بیان.
همه بیاید که خیلی جالب و بامزست!من با دوستام میزدیم یعنی فقط داشتیم میخندیدیم.یه یارویی کرم میریخت وقتی تو هوا بودیم با چنگک مارو میگرفت پرت میکرد پایین.آخر سر من دوستام خودمون پرت کردیم پایین و همه اونو گرفتیم و با خودمون بردیم و دسته جمعی مردیم!شده بود عملیات انتحاری.
TeeWorlds=لذت

shvb
31-05-2010, 11:26
هه هه ، منم زیاد با این به اصطلاح بلاکرها سرو کار دارم چون بعضی وقت ها خودم هم گروه بلاکر تشکیل میدم تا حال بعضی از این بلاکر های پررو رو بگیرم یه سرور هست به نام DDRace xyz که اونجا مرکز فعالیت بلاکرهاست.

من با یکی از دوستام همیشه با توی سرور خودمون بازی میکنیم ولی از اونجایی که فعلاً بازیکن ایرانی این بازی کم داره آنچنان حال نمیده امیدوارم شما دوست داشته باشی بعضی وقت ها با ما بازی کنی. برای اینکه بدونیم کی با هم بازی کنیم بهتره با یک مسنجر یاهو این کارو انجام بدیم که آیدی من رو میتونی اضافه کنی(من اکثر وقت ها که سر کامپیوتر نشتم آن هستم):

shtr86

هر کس دیگه ای هم دلش خواست میتونه با این آیدی باهام تماس بگیره و موقع بازی کردنش بهم خبر بده تا من هم بهش بپیوندم :27:

این بازی تنوع خیلی زیادی داره و هیچ وقت ازش خسته نمیشی در ضمن موضوعات قابل بحث زیادی هم داره که میتونیم در موردشون صحبت کنیم.

Arrowtic
31-05-2010, 11:54
یه مشکل.قدیما رو XP درست اجرا میشد.امروز دوباره ورژن جدیدو دان کردم رو سون خیلی کند اجرا میشه.(لگ نیستا!منوی بازی هم اینطوریه.حتی آفلاین هم که اجراش میکنم با گیر اجرا میشه و اصلا قابل تحمل نیست)

david071
31-05-2010, 12:38
چطوری باید دونفره از طریق LAN بازی کرد

vampyre
31-05-2010, 13:46
سلام.
قبلا زیاد این بازی رو بازی میکردم.
ولی دیگه بعد از بازی کردن hedgewars و lost saga حس و حال این بازی رو ندارم و بیشتر سمت اونام.

Arrowtic
31-05-2010, 13:53
جواب منم بدید ثواب داره.
ادد کردم.

Gam3r
31-05-2010, 14:59
سرعت براي اجرا چقدر ميخوادش

shvb
31-05-2010, 16:23
برای بازی Lan باید اول برنامه سرور از تو پوشه ی بازی با نام teeworlds_srv.exe رو توی کامپیوترتون اجرا کنین بعد بازی رو اجرا میکنین که در تب Lan میتونین وارد بازی بشین فقط یادتون باشه که یکی از کامپیوترها سرور میشه و بقیه وارد بازی میشن یعنی فقط یک نفر اون فایل سرور رو اجرا میکنه در ضمن فایروال رو هم در صورت وارد نشدن بازی به سرور در کامپیوتر های دیگه باید غیرفعال کنین.

سرعت زیادی نیاز نداره و برای بازی تو یک سرور پر که حداکثر 16 نفر هست 4 الی 5 کیلوبایت گرفته میشه و اگر منظورتون از سرعت پهنای باند هست باید بگم پهنای باند خاصی نیاز نداره فقط پیشنهاد میشه از ADSL با پهنای باند حداقل 64 استفاده کنین.

در مورد این که توی بازی ریپ میزنه شاید به خاطر ویندوزتون یا برنامه هایی که تو ویندوز نصب شده باشه چون بغیر از Lag هیچ مشکل ریپ زدنی وجود نداره که اونم با اومدن به سرور ایرانی حل میشه.

C0OPeR
31-05-2010, 17:30
یه توضیحی .. آموزشی چیزی ؟ ما رفتیم تو بازی فق تو در و دیوار بودیم !
باید چیکار کنیم ؟

بعد سرور شما هم نبود توی لیست ؟ ولی سرور های دیگه هم پینگشون زیر 150 بود که خیلی خوبه :دی

shvb
31-05-2010, 17:53
معذرت میخوام، یادم رفت در مورد سبکی که بهتون گفتم یعنی DDRace توضیح بدم، این سبک یکی از پرطرفدارترین سبک ها در این بازیه که قضیش از این قراره که در یک نقشه از یک سرور یک خط آغازی وجود داره که اول از کنار اون سر در میاری که باید به صورت گروهی و با کمک هم دیگه(حداقل 2 نفر یا بیشتر) موانع و ناحیه های خاصی رو به کمک مهارت خودتون رد کنید و اگه تونستی رد شی بفیه رو هم نجات بدی ولی یک نواحی سیاه رنگی در جاهای مختلف وجود داره که اونها همون موانع شما هستند که اگر به هر طریقی وارد این نواحی بشی منجمد یا به اصطلاح فریز میشی تا اینکه یکی از دوستاتون بهتون کمک کنه و با چنگکش شما در بیاره بعد از اینکه از این نواحی در اومدی 4 تا 5 ثانیه طول میکشه تا از حالت منجمد در بیای یا اینکه اگه بقیه شما رو با چکش بزنن از این حالت بلافاصله در میاین تا اینکه تمامی این موانع رو پشت سر بزارین و به خط پایان برسین و رکوردی بجا بزارین !

این قد تعریف کردم دلم آب افتاد حالا یه دس DDRace برم ! :27:

C0OPeR
31-05-2010, 20:29
looool
من میگم چرا اینا اینطوری میکنن پس بگو جریان چی بود !
مدام می افتادم توی این ناحیه های سیاه هی طرف منو میکشید با زنجیر بیرون یا یکی با چکش میافتاد دنبالم منم فحشو ردیف میکردم ! نگو بنده خدا داشته کمک میکرده :دی

Aryan007
31-05-2010, 21:30
سلام دوستان.

من با دیال آپ بازی میکنم.بازی بسیار روون اجرا میشه:18:(با سرور های خارجی هم همینطور)

بازی خیلی جالب به نظر میاد.فقط خواهشا یک نفر یک راهنما بزاره.

هی میفتادم تو این ناحیه سیاها!

یه راهنما بزارید دیگه:20:

ممنون.

Aryan007
31-05-2010, 21:58
چرا سرورتون بعضی موقع ها هست بعضی موقع ها نیست؟؟

مثلا الان خبری ازش نیست(چند دقیقه پیش بود)؟؟

shvb
01-06-2010, 07:35
یک تغییراتی رو داشتم روی سرور اعمال میکردم برای همین نیاز به ریست داشت که چند دقیقه بیشتر طول نکشید.

همچنین یک خبر اینکه سرور سبک بکش بکش(Deathmatch) به اجرا در اومد. تنها کاری که مونده اینه که دوستاتون رو به رقابت دعوت کنین و حالشو ببرین !

شاید منم تو سرور دیدین !! :27: و این رو بهتون باید بگم که بهیچ وجه رقیب من نمیشین چون مدت زیادیه که اینو بازی میکنم ولی شاید به امتحانش بیارزه !

C0OPeR
01-06-2010, 16:12
امروز بازی کردم . بازی جالبیه . فقط یکم طول میکشه از نوب بودن در بیایم . ولی جداً بازیه فانیه :دی

برادر یه سری دستورات کاربردی کنسول رو بگو بتونیم راحت تر کار کنیم !
مثلا دستور خارج شدن از مپ یا شروع دوباره یا رفتن به یه سرور دیگه و ...

Arrowtic
01-06-2010, 18:40
به Chaghal جان!خيلي حال داد.من كه مردم تو لگ.من همون KingVisage هستم.

C0OPeR
01-06-2010, 19:35
lol دمت گرم . چقدر خندیدیم :دی
مثل اینکه قراره امشب باز ساعت 10 بچه ها بیان ...
فعلا در مرحله آموزشی هستیم ما :دی

Arrowtic
01-06-2010, 20:08
بچه ها!!يه مژ بازي كردم كر خنده بود!اسمش: Tee Foot .فوتباله!همه فقط چنگك و چكش دارند و يك تير نارنجك انداز هستش كه هر كي بخوذه بهش يه تفنگش هم مياد دستش و ميتونه تو1و (تيرو) شوت كنه.بايد بندازي تو دروازه حريف!يارو دروازه باني ميكرد ماه!تو هوا ميگرفت خيلي فاز داد.

C0OPeR
01-06-2010, 22:28
چی شد یهو ؟! تازه داشت حالشو میداد :دی
بازی فکری گروهی باحالیه ! فقط باید تجربه کسب کنی تا حرفه ای بشی !
در کل آخر خندست بازیش :27:

Tirion Fordring
01-06-2010, 22:46
برید کنار حجت اومد :دی

سرور wow که پیدا نکردیم بییایم اینجا

باحاله؟

C0OPeR
01-06-2010, 22:53
چرا یوزرت باز عوض شده ! :دی

Tirion Fordring
01-06-2010, 22:56
از بس بن میکنند

چاقال بیا بازی کنیم سرور هست ؟ من نوبما

در حد ..کینگ !

shvb
01-06-2010, 22:59
كلي حالم گرفته شد بازي داشت خيلي باحال ميشد chaghal داشت تازه راه مي افتاد كه ...

يه دستور مهم تو DDRace

kill

اينو بعد از زدن كليد f1 وارد ميكنين كه بازي رو از نو شروع ميكنه

Tirion Fordring
02-06-2010, 00:18
میگم آیدیاتونو بگید نشناختم:دی فقط چاقالو میشناختم لول

من خودم HoJJaT بودم

بازیش آسونه فقط باید کار گروهی کرد :دی من خودم 1 ساعت بازی کردم تقریبا یاد گرفتم لول

C0OPeR
02-06-2010, 00:26
آقا دمتون گرم . این چند وقت از بازی های آنلاین همش ضد حال و اعصاب خوردیش واسم مونده بود امروز کلی خندیدیم :دی
یه سری مپ های دیگه هم رفتم باحال بودن ! همین قضیه پرچم رو میدزدیدن ... ولی نامردا اینقدر سریع بازی میکردن من اصلا نمیفهمیدم از کجا خوردم ...

این بازی منو یاد یه مپ توی وارکرافت انداخت که با همین زنجیر همدیگرو میکشیدن . اونم خیلی خدا بود :دی

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:21 AM ----------

بازیش آسونه فقط باید کار گروهی کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من خودم 1 ساعت بازی کردم تقریبا یاد گرفتم لول
همچین آسون هم نیست . بعضی حرکت هاش فوق العاده سخته ... ولی جذابیت گروهی کار کردنش خیلی باحاله . یعنی یکی گیر کرد یکی دیگه هستش که کمک کنه . مثل raid که میبری همه زیر باس گا میرن بعد یدونه پالادین زنده میمونه همرو res میکنه :27:

amin_fixfox
02-06-2010, 00:28
هه این بازی اصلا در حد و اندازه من نیست...:21:

خیلی بیشتر از اونه:31: اعصاب آدمو خورد میکنه همون پرچم دزدی راحت تر بود

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

راستی خیلی شبیه soldat هست

amin_fixfox
02-06-2010, 00:35
کسی توی بازی نیست؟

shvb
02-06-2010, 07:53
من Black Mer هستم شما میتونین Black صدام کنین :10:

من soldat رو هم خیلی وقت پیش بازی میکردم ولی به هیچ وجه به زیبایی و باحالی این بازی نمیرسید و همچین کار گروهی و مهارت نمیخواست، واسه همین زود دل آدم رو میزنه. من بعد از این همه مدت بازی کردن توی این بازی هنوز دارم چیزای جدید یاد میگیرم ! :18:

راستی امروزم اگه خواستین بازی میکنیم، من فقط سبح تا صاحت 5 بعد اظ زهر در خدمط دوصطان هصطم

Arrowtic
02-06-2010, 09:44
بچه ها ميگم سرور مژ بستكتبال يا فوتبال هم راه بندازيم!خواستيد بگيد مپ هاشو بدم!

shvb
02-06-2010, 12:26
بچه ها این دموی بازی دیشبه اگه دوست داشتین یه باز نگری کنین تا چیزای جدیدی یاد بگیرین:

حجم 1.5 مگ:

توی پوشه ی بازی فایل config_directory رو اجرا کنین تا پوشه ی کانفیگ بازی باز شه بعد این فایل رو بریزین تو پوشه ی دمو، البته اول Unrar کنین. بعد بازی رو اجرا کنین توی تب دمو میتونین play کنین ! :8:

amin_fixfox
02-06-2010, 14:54
من soldat رو هم خیلی وقت پیش بازی میکردم ولی به هیچ وجه به زیبایی و باحالی این بازی نمیرسید و همچین کار گروهی و مهارت نمیخواست، واسه همین زود دل آدم رو میزنه. من بعد از این همه مدت بازی کردن توی این بازی هنوز دارم چیزای جدید یاد میگیرم ! :18:
راستش اونموقع پرچم دزدی رو بیشتر بازی کرده بودم. این یکی که باید به هم کمک کنیم خیلی خفنه... :5: ولی کلی بازی کردم؛ توی اون مپه که دیشب بازی میکردیم نتونستم قسمت اولش رو رد کنم. اعصابم بهم ریخت رفتم یه سرور دیگه!

Tirion Fordring
02-06-2010, 15:06
آقا مپای دیگه ندارید بازی کنیم مثلا پرچم دزدی اینا مپ حساب میشه یا سرور ؟ :دی

فعلا خوب نیست با خارجی ها بازی کنم !

----------

راستی چاقال وقتی همه زیر باس میمیرند یه شمن میتونه زنده شه و همه رو ress کنه لول

سرور خوب پرچم دزدی اینا چیه واسه تازه واردا !

Shamita
02-06-2010, 15:22
سلام, منم Hikan بودم. خیلی خوش گذشت دیروز با black . فقط نمیدونم چرا امروز نبودن.:41: راستی اسمم ممکنه عوض شده باشه که اگه تو بازی دیدمتون خودم بتون میگم.:20:

Tirion Fordring
02-06-2010, 16:25
میگم فکر کنم گفتش امروز از صبح تا ساعت 5 هست که الان 5:25 :دی یعنی دیگه بازی قرار نیست بکنیم ؟

بابا تازه داشت حال میداد یکی که پینگش کمه سرور شه اگه میشه ... من شب میخوام بازی کنم باز ( بین 7-8 تا 10-11 !)

----

رفتم DM , با پرچم دزدی فهمیدم چیه اما اونقدر خر تو خر بود که آخرش نفهمیدم پرچمه کجاست ! مثلا میری اونور 50 نفر میان میکشنتد

این DDrace xym چیه جریانش؟

Arrowtic
02-06-2010, 18:04
من KingVisage سابق هستما!الآن [Blue]Hero هستم.(بچه هاي مدرسمون همه آخر اسمشون Hero دارن.
Hikan هم همين طور.به احتمال زياد [Red]Hero هستش.

Little Sparrow
02-06-2010, 18:15
این چطوره؟من هیچی نمی فهمم.

Aryan007
02-06-2010, 18:22
سلام دوستان.

کسی مپ run-guy-25 رو بازی کرده؟؟(DD Race):18:

نقشه رو فقط نگاه کنید گیج میشید!!!(کسی تا حالا این مپ رو رفته؟؟اگر رفته بیاد و نظرشو بده.فقط یک دور کامل نقشه رو نگاه کنید!)

Little Sparrow
02-06-2010, 18:47
این سرورتون کجاست؟اصلا نیست؟الان هستش؟

Shamita
02-06-2010, 19:03
من خسته شدم!!!!:19:چرا یکی سرور نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:exclamati:exclamati :exclamati

amin_fixfox
02-06-2010, 19:34
من عاشق این بازیم
خودم عملا هیچ کاری نمیکنم فقط Black منو میکِشه:31:

hadi_gamer
02-06-2010, 19:40
بابا این چیه.دو بعدی که حال نمیده مثل قارچ خور میمونه.حداقل یه بازی شبیه کانتر پیدا کنید بازی کنیم.

Little Sparrow
02-06-2010, 20:27
اقا رمز چیه؟

Tirion Fordring
02-06-2010, 20:45
هادی منم مثل تو فکر میکردم فقط wow و شایا و کانتر اما وقتی بازی کردم

کلا یه لذت خاصی میده به آدم !

Little Sparrow
02-06-2010, 20:49
رمز سرور چیه؟

Tirion Fordring
02-06-2010, 21:01
ما چی میدونیم . اونا سرورای شخصی هستند ربطی ندارند به ما . ما سرور خودمون الان ان نیست .

میخواید من سرور شم !؟

shvb
02-06-2010, 21:15
امروز سرور كلا آن بود و بزاي اينكه اينقد خارجي ها نيان password گذاشتم
p30

اينو بزنين مياد

من نباشم سرور هست و در ضمن اينكه بقيه هم سرور شن خيلي خوب ميشه, اگه نياز به راهنمايي هست ميزارم.

Little Sparrow
02-06-2010, 21:15
مگه magical ddrace مال ما نیست؟پس باید بدونید

C0OPeR
02-06-2010, 21:31
بابا این چیه.دو بعدی که حال نمیده مثل قارچ خور میمونه.حداقل یه بازی شبیه کانتر پیدا کنید بازی کنیم.

به هادی جون :46:
بیا هادی خوراک خندست ! میخواد نیم ساعت یه ساعت بازی کنی ولی مفرحه و اعصاب خورد کن نیست ...
با برو بچ کلی میخندیم :دی هممون هم نوبیم به جز black عزیز که سرور رو راه انداخته و فعلا هم با صبر و حوصله داره یاد میده :10:

=====

امین امروز کلا رو اعصاب بودیا !! ولی انتقامم رو گرفتم چند بار کشیدمت پایی . دفعه آخرم پرتت کردم پایین !
نمیدونی چقدر حال کردم اون صحنه :27::27::27:

Little Sparrow
02-06-2010, 21:39
من این سرور رو چرا پیدا نمی کنم؟:41:

hadi_gamer
02-06-2010, 21:43
به هادی جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بیا هادی خوراک خندست ! میخواد نیم ساعت یه ساعت بازی کنی ولی مفرحه و اعصاب خورد کن نیست ...
با برو بچ کلی میخندیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هممون هم نوبیم به جز black عزیز که سرور رو راه انداخته و فعلا هم با صبر و حوصله داره یاد میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام علی جون.
خوب ایشون که میتونه سرور بزنه سرور کانتری بتلفیلدی چیزی بزنه حداقل حال بده بازیش.

Tirion Fordring
02-06-2010, 21:49
شما بیا بازی کن بعدا نظرت عوض میشه..

red جون:دی کی گفته سرور آنه من از صبح n بار زدم سرچ نیومد جریان چیه ؟

Little Sparrow
02-06-2010, 21:53
این سرور کجاست بابا؟

shvb
02-06-2010, 22:13
فك ميكنم بخاطر مشكل اينترنت من باشه هي پينگم ميره بالاي 700 !

به دنبال يه سرور خوب ميگردم كي ميتونه سرور شه ؟

هر كي اينترنت با پينگ خوب داره بگه من براي ساخت راهنماييش ميكنم

من هي بايد وايسم تا پستم تاييد شه ...

hadi_gamer
02-06-2010, 22:23
من الان تو یه سرور هستم بیاید بریم یه سرور هممون.

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

سرور it works خالیه بیایید تو

C0OPeR
02-06-2010, 22:29
black جان شما بگو مراحلشو من میسازم . نهایتش اگه خوب نبود یه فکر دیگه میکنیم !
اون دو تا فایلو بده . یکم هم توضیح در موردشون . من چندتا ویدئو دیدم چطوری سرور میسازن ولی کامل متوجه نشدم و کدهای درست برای وارد کردن تو اون فایل ها رو ندارم . آیدی یاهو chaghal_p30

====================

هادی واسا اومدم . مپ های ddrace برو

hadi_gamer
02-06-2010, 22:46
من الان تو magical deathmatch هستم

hadi_gamer
02-06-2010, 22:54
چرا سرور پرید؟

amin_fixfox
02-06-2010, 22:55
امین امروز کلا رو اعصاب بودیا !! ولی انتقامم رو گرفتم چند بار کشیدمت پایی . دفعه آخرم پرتت کردم پایین !
نمیدونی چقدر حال کردم اون صحنه :27::27::27:
:13:انتقام میگیرم... منتظر باش:31:

نه شوخی کردم دیگه از این کارا نمیکنم. ولی خیلی حال داد. خصوصا مپ یکی مونده به آخر که هممون افتادیم اون پایین ته خنده بود:31:

C0OPeR
02-06-2010, 22:55
این مپ که هر کیو تیر بزنی رنگ عوض میکنه خیلی باحاله ! 10 نفر همه یه رنگ شده بودن من با اونا فرق داشتم دنبالم میگشن رفتم یه گوشه زیر بوته ها فایم شدم همین که اومدن یکیشونو زدم یهو همه ریختن بهم :دی

hadi_gamer
02-06-2010, 22:58
الان کجایی علی؟

hadi_gamer
02-06-2010, 23:23
ای بابا پایه نبودید.ما رفتیم بخوابیم شب خوش.

C0OPeR
02-06-2010, 23:27
بچه ها نیستن الان . سرور هم ران نیستش ...
امشب فکر نکنم سرور دوباره ران شه . ایشالا فردا :دی

shvb
03-06-2010, 00:02
نشد که بشه بازی کنیم. آخه فایروالم مشکل پیدا کرده بود تا غیر فعال میکردم سرور بسته میشد و ارور معروف ویندوز نمایان میشد !

بعد 2 ساعت تونستم دروس کنم الانم آن کردم ولی دیگه کسی مثل اینکه نیس تا فردا.ولی سرور رو نمیبندم.

Tirion Fordring
03-06-2010, 10:23
server آنه اما کسی نیست

بیاید دیگه پس کی میاید :دی

راستی میگم برای سرور نیازه که بازی ران باشه ؟ یکی که سرور اختصاصی داره میتونه سرور شه ؟ بریم یکی رو پیدا کنیم

Tirion Fordring
03-06-2010, 14:23
اسم سرور ctf چیه همه رفتن من جا موندم

Hikan
03-06-2010, 16:00
سلام به همه! رفتم این id رو ساختم تا اسمم با اسمه id teeworld یکی باشه!!:31:

shvb
03-06-2010, 16:42
Magical CTF

ولی خیلی غیر منصفانه بود این بازی ... 1vs3 !!!

کسایی که تو بازی نبودن این دمو رو ببینین کلی بخندن .. تازه میفهمین از چی صحبت میکنم که منصفانه نیس :13:

400 کیلوبایت:

Tirion Fordring
03-06-2010, 18:08
الان چیکار کنیم ؟ حال میدادا
بریم مپ ظهری

amin_fixfox
03-06-2010, 18:17
الآن کجایین؟
اگه مپ ظهر هستین بگین منم بیام

Tirion Fordring
03-06-2010, 18:23
na !

من قراره سرور شم البته سیستم من قاطیه یهو ریست شد از من نیستا :))
شوخی کردم در اون حدم نیست :دی مثلا بذاری یک ساعت به حال خودش (کلیک نکنی) ریست میشه (اول استند بای میشه که نمیشه کاری کرد بعد ریست)

Tirion Fordring
03-06-2010, 19:00
OK سرور رو راه انداختم بیاید

Magical DDrace
پینگشم خوبه

amin_fixfox
03-06-2010, 21:09
اسممو گذاشتم Don't kill me، به کسی شلیک نمیکنم، در حد امکان جلوی دست و پا نیستم

اونوقت بازم منو میکشین؟:18:

------------------------
بریم مپ ظهر؛ اینا اصلا خوب نیستن:13:

C0OPeR
03-06-2010, 22:00
حجت خدا بگم چبکارت کنه با این سرور شدنت !
10 دقیقه یه بار که مپ عوض میکنی ! بعد موقع رفتن گفتی سرور ران میمونه من میرم ولی همینکه رفتی 5 دقیقه بعد سرور هم آف شد بچه ها دسته جعمی چیز شدن :دی

Tirion Fordring
03-06-2010, 22:13
lol

سرور واسه خودم میاد واسه بچه ها نمیاد
:))

Tirion Fordring
03-06-2010, 22:23
سرورو آوردم بالا

سیستمم ریست شد ( هنگ کرد ) یادم رفت موقع برگشتن فایروالو ببندم

Sorry Guys من یاهو رو ببندم اونقدر پی ام میدن هنگ میکنه !

میخوام برای بازی یه سایتی بزنم

فعلا دامینش داره ثبت میشه

Teeworlds.ir

Tirion Fordring
03-06-2010, 22:54
راستی من فردا نیستم یا ممکنه بعد یه مدت نا مشخص بیام (باید درس بخونم) به همین دلیل باید red یا black سرور شن !

Little Sparrow
04-06-2010, 10:14
امروز حجت نمیاد کی سرور میشه؟

shvb
05-06-2010, 01:07
دوستان اگه دوست دارین بگین تا یه آموزش کوچیک واسه سرور شدن و مدیریت سرور براتون بزارم

Hadijooon
05-06-2010, 01:20
منم بازی بدین کی on باشم تا بتونیم بازی کنیم؟

C0OPeR
05-06-2010, 08:44
سرور که یکی دو روزه آن نیستش !
شما یه آموزش بذار هر کی بتونه سرورش میشه ...

shvb
05-06-2010, 10:03
آآآ یکی دو روووووز ... :18:

من هر روز دارم سرور رو از صبح تا 5 بعد از ظهر آن میزارم ما هر روز داریم با بچه ها سروش و حجت و ... بازی میکنیم چطور این حرف رو میزنی ... :19:

باشه به محض اینکه فشار درس هام یه خورده کم شه ساخت سرور رو یاد میدم چون بحث سرور یه خورده زیاده ممکنه طولانی بشه. :31:

Tirion Fordring
05-06-2010, 11:41
آموزششو امشب میذارم براتون

:دی

سرورم یا منم یا بلک دیگه دیروز سرور بود کی گفته نبود البته شب بودش :دی

اونم با نوب بازی یه سری از دوستان ... :13:

C0OPeR
05-06-2010, 11:50
آقا رفتم یدونه سرور خارجی همین مپ که همیشه میرم ! یه ساعت بازی کردم اعصابم به کل به هم ریخت ! احمقا از قصد آدم رو مینداختن توی این قسمت های سیاه و کسی هم بیرون نمیآوردت ! کلا 10-12 نفر بودن از همون تیکه اول هم جلوتر نفرتن !! همش هم به هم فحش میدادن ...

ولی بعدش یه مپ باحال رفتم طرف رو که تیر میزنی فلج میشه بعد باید با زنجیر بندازیش تو دره تا بمیره ! خیلی فانه :دی

امروز هم که با بلک یه نیم ساعت بازی کردم ! داشت به من یاد میداد ... فکر کنم الان اعصاب واسش نمونده باشه . داره سرشو میکوبه به دیوار :دی

Hikan
05-06-2010, 12:31
چرا این قدر سرور lag داره امروز اصلا نمیشه بازی کرد:41:

shvb
05-06-2010, 12:37
آره حجت خودت كه ديگه خوب بلدي ميتوني به همه آموزش بدي.
استعدادت هم از نظر من خيلي عاليه يه ف گفتم خودت همه چيو گرفتي

درضمن چاقال اون سروري هم رفتي همونطور كه اول هم گفتم محل رقابت بلاكرها شده, يه سبك Fng يا Freez ng هم گفتي كه اونم خيلي حال ميده مخصوصاً برا كسايي كه بلاكينگ دوس دارن

Little Sparrow
05-06-2010, 13:05
منم همین الان با بلک بودم.تمرین تو سرور خودمون.راست گفتی chaghal منم رفتم تو یکی نامردا منو در نمی اوردن از تو سیاهی.

Tirion Fordring
05-06-2010, 13:08
این مپا زیاده :دی رفتم یکیشون یک نفر مونده بود انداختم سیاهی خودم موندم همه فحش و التماس میکردن :دی

بعد خودمو انداختم پایین همه گفتن نوبو ... :))

راستی الان بلک داره خودکشی میکنه به احتمال زیاد به شماها یاد داده :دی من یه بار کل اون مپو یاد گرفتم :19: (دیروز دیدیم):27:

C0OPeR
05-06-2010, 13:25
بلک جان سرور شما نمیدونم چرا شدیداً لگ داره (الان رو میگم) رفتم تو پینگ خیلی خوبه ولی لگ میفته انگار تیک داره بازی :دی
حجت اگه هستی یه سرور ران کن تا بلک بیاد و ببینه مشکل از کجاست ! hikan هم همین مشکلو داشت ...

Little Sparrow
05-06-2010, 13:51
منم همین مشکل رو دارم.

C0OPeR
05-06-2010, 14:35
مپ ارتقا داده شده ddrace xyz رو رفتم . خیلی جالب بودش . همونی که اولش شمشیر و اسلحه میده . اگه اونو دارین بسازین بازی کنیم :46:

amin_fixfox
05-06-2010, 14:59
بلک جان سرور شما نمیدونم چرا شدیداً لگ داره (الان رو میگم) رفتم تو پینگ خیلی خوبه ولی لگ میفته انگار تیک داره بازی :دی
حجت اگه هستی یه سرور ران کن تا بلک بیاد و ببینه مشکل از کجاست ! hikan هم همین مشکلو داشت ...
من هم همین مشکل رو داره:31:

بلک کی میای ما فیض ببریم؟:10:

Hikan
05-06-2010, 15:01
حجت بساز بازی کنیم دیگه!!:20:

C0OPeR
05-06-2010, 15:25
آقا جاتون خالی تا ته نقشه رفتیم ! کلا سه نفر بودیم . بیشتر منو کشوندن تا آخر نقشه ولی خدایی چند جا هم نجاتشون دادم :دی
یه چیزی تو مایه های بلک بودن . آخر حرفه ای بودن کلی فاز داد :دی

Tirion Fordring
05-06-2010, 16:41
من سرور هستم اما کسی نیست

میگم شما چه مپی میرید یه tdm رفتم خر تو خر 5 نفر کشتم 15 نفر کشتنم :18:

C0OPeR
05-06-2010, 16:46
حجت بیا من اومدم :دی
اگه تونستی اون نسخه های دیگه همین مپ xyz رو بگیر که این داره کم کم تکراری میشه ! توی اون اسلحه میده و راه ها یکم سخت تر و جالبتر شده . فکر میکنم بلک مپ رو داشته باشه . اگه نداشت من میتونم پیدا کنم و بهت بدم

---------- Post added at 05:46 PM ---------- Previous post was at 05:44 PM ----------

حجت چیکار میکنی سرورت لگ شد ! اول رفتم خوب بود ...

amin_fixfox
05-06-2010, 17:19
این بزن-بکش-ب..ن ها حال نمیده!

C0OPeR
05-06-2010, 18:15
امین بیا داریم با بلک و رِد xyz میریم

amin_fixfox
05-06-2010, 18:39
آقا من خیلی اذیت کنم با تفنگ یا چکش میزنم؛ توی اون قسمت های سیاه -که اسمشو نمی دونم- نمیندازم که!
اه:19:

C0OPeR
05-06-2010, 18:54
چی شد سرور ؟!!!!!؟؟!؟!؟!؟؟!؟؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟؟ !؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟ :دی

amin_fixfox
05-06-2010, 20:49
دم hikan گرم! خیلی مایه گذاشت! اعصابشو داغون کردم ولی کلی چیز یاد گرفتم!

Tirion Fordring
05-06-2010, 21:50
بذارید این امتحان لعنتی تموم شه فوتبالم میسازم !

Tirion Fordring
05-06-2010, 22:12
فوتبالش مثل اینکه مودش اختصاصی به کسی هم یاد نمیدن برای آلمانی هاست .

امکان ساختش نیست مپشو دارم اما cfg رو نمیدونم

amin_fixfox
06-06-2010, 14:39
الآن کسی نیست؟:19:

xxxAmirxxx
06-06-2010, 16:56
سلام من تازه واردم
این حریف ها خیلی سخت هستن ها؟

shvb
06-06-2010, 22:27
سلام بر همه، یه خبر داغ دارم بپا نسوزی فقط !

این خبر بسیار عالی اینه که یکی از دوستان قصد داره به زودی زود که همین الان هم درایم روش کار میکنیم یه سرور اختصاصیه شبانه روزی با پینگ همه زیر 100 راه بندازه (دیگه برو حالشو ببر)

هیکان من سرور فوتبال رو دارم بعداً بهت میدم

Tirion Fordring
07-06-2010, 00:19
من حجتم :دی

ایول پس عالی میشه منم میخاوم روی سایت کار کنم

نظراتتونو بدید

قالب teeworlds.com باشه که خیلی خیلی سخته (نمیدونم از چی استفاده میکندن و قالبشون چی هست ...)
wordpress زیاد جالب نمیشه

یا .. ؟

shvb
07-06-2010, 15:48
اوپس !

حجت من همش فراموش میکنم اسما رو دیگه خودت ببخش (پیریه دیگه !) :46:

Aryan007
07-06-2010, 23:27
سلام.

یک مپ DDRACE آسون و جالب پیدا کردم:run_Rock-that-tee.

اگه خواستید بزارینش رو سرور.(الان که سرورتون نیست!!)

ممنون

Tirion Fordring
08-06-2010, 10:24
چی شد پس سرور

یه سروری رفتم اکثرا نوب بودن بلاک میکردن (از قصد نه از نوبی) تا نهش رفته بودیما ...

الان کلی مپ دارم . بهت پیشنهاد میدم هر چی مپ هست بریزی یا اگه سرور هست Ftp بدی بریزیم اونجا .

پسورد اون قسمت root توی tw هم خودت داشته باش و بده به یکی دو نفر دیگه یه موقع هایی نبودی مپو عوض کنندو اینا

C0OPeR
08-06-2010, 15:19
اینا چطوری یهو برمیگردن سر جای قبلشون ؟
ملا تو همین مپ xyz طرف که میفته تو سیاهی بعد یهود برمیگرده سر جای قبلش ! چطوری این کارو میکنن ؟

Tirion Fordring
08-06-2010, 15:33
kill
bind r kill

amin_fixfox
08-06-2010, 15:59
الآن کجا بازی میکنید؟

Little Sparrow
08-06-2010, 18:20
من الان هستم کسی نیست؟

shvb
10-06-2010, 10:46
الان به دلیل امتحانات نمیتونم کاری برا سرور انجام بدم :41: ، ولی ناراحت نباشین بعد امتحانات دست پر برمیگردم :31:

برا اینکه از تو سیاهی در بیای چاقال باید T رو بزنی بعد بنویسی /r

فعلاً بچه ها ;)

amin_fixfox
10-06-2010, 12:00
ا مگه هنوز هم امتحانه؟:18:

من امروز میخواستم برم ببینم کارنامه اماده شده یا نه...! (البته نرفتم:31:)

-----------------
از وقتی اون بازی تفنگیه اومده، محبوبیت اینجا کم شده:41: بیایید به جای کشتن، کمک کردن به همنوع را بیاموزیم:31:

C0OPeR
10-06-2010, 12:09
وقتی سرور نداریم چی کار کنیم ؟! سرورای خارجی هم که اعصابت بهم میریزه . همش بلاک میکنن !

Tirion Fordring
10-06-2010, 12:14
بلاک چیه مال من کمک میکنند اما نوبیش !

یارو میاد کمک کنه خودش میوفته !

امین تو دبستانی ؟ :دی

آخه راهنمایی و دبیرستانم باشه ادم هنوز امتحاناش مونده

مگه اینکه پشت سر هم بدن

amin_fixfox
10-06-2010, 12:51
امین تو دبستانی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نه من پیش دانشگاهیم:31:

الآن برنامه امتحانی رو نگاه کردم دیدم اسم معلم شیمی "عمید" هست! اسم خفنیه!

-------------

مگه اینکه پشت سر هم بدنهیچ وقت پشت سر هم ندین؛ میگن ضرر داره:27:

Tirion Fordring
10-06-2010, 12:56
پیش دبستانی :دی

بهش بگو فرهنگ عمیدو اون نوشته ؟ لول

amin_fixfox
10-06-2010, 13:00
ایشالا شیمی رو که رد شدم میرم بهش میگم

shvb
12-06-2010, 17:48
آره امتحانات یونی تازه شرو شده فردا 23 دو تا امتحان باهم دارم ! :41:

ایییییییی برم درس.

shvb
14-06-2010, 20:12
بچه ها سرور راه اندازي شد !

اينم از اطلاعات سرور

اسم:

DTC DDrace Public
87.107.20.170:5532

پسورد ورود به بازي:
forironly

ولي هنوز 2 تا امتحان مونده ! بعد از امتحانات با هم بازي ميكنيم.

camry
14-06-2010, 21:52
عجب بازیه
واقعا عالیه
تا حالا خیلی بازی کردم حسابی حرفه ای شدم
راستس آخر نفهمیدم چه جوری میشه خودمون host بشیم؟

shvb
14-06-2010, 22:19
از اینکه اینقدر اصلاحیه میزنم ببخشین، به خاطره اینه که نمیتونم پست هامو ادیت کنم. :37:

پسورد شد همون p30

Tirion Fordring
14-06-2010, 22:25
من بلدم اما فایده نداره سرور بازی راه افتاد .

پینگ در حد چی

بلایا 64 نگرفتم

Aryan007
14-06-2010, 23:00
پسوورده سرور(DTC DDRace Public) انگار دوباره شده: p30

...

shvb
14-06-2010, 23:58
اینم از ID دوست خوبم اردوان که سرور رو میزبانی کرد:

yahoo: ocean3000
Xfire: acoex

Little Sparrow
15-06-2010, 07:26
من با این رمزی که دادی نمی تونم بیام تو سرور.مشکل چیه؟حروف کوچیک و بزرگ رو درست نوشتی؟

shvb
15-06-2010, 10:38
یکی میتونه بهم توضیح بده که چرا تعداد پست های من نوشته صفر ! :18:

درخواست دارم از مدیرهای فروم که بهم اجازه ادیت پست هامو بهم بده چون نیاز دارم واقعا. ممنون

در ضمن پسورد تغییر کرده به p30 (برای همین میگم نیاز به تغییر پست دارم)

Tirion Fordring
15-06-2010, 12:38
رمز p30 هست

camry
15-06-2010, 14:23
راستش آخر نفهمیدم چه جوری میشه خودمون host بشیم؟
کسی جواب مارو نمیده
در ضمن این سروریو که شما ساختین چه جوری می تونم بهش عضو بشم؟

ممنون

shvb
15-06-2010, 15:07
چه عضویتی camry جان ؟

توی صفحه ی اول همین تاپیک توضیح دادم چطور میتو نین سرور خودتون رو راه اندازی کنین ولی ممکنه نیاز به پرت فرواردینگ داشته باشین که میتونین متناسب با مودم ADSL خودتون از گوگل آموزشش رو پیدا کنین.

shvb
15-06-2010, 15:07
چه عضویتی camry جان ؟

توی صفحه ی اول همین تاپیک توضیح دادم چطور میتو نین سرور خودتون رو راه اندازی کنین ولی ممکنه نیاز به پرت فرواردینگ داشته باشین که میتونین متناسب با مودم ADSL خودتون از گوگل آموزشش رو پیدا کنین.

camry
16-06-2010, 20:16
شما خودتون چه جوری یه سرور ساختین؟
در ضمن من نتونستم سروریو که شما ساختین ببینم
میشه یک باره دیگه اسم و پسوردشو بهم بگید

ممنون

Aryan007
20-06-2010, 03:17
سلام.

یه مدته تاپیک خوابیده!!!

آقا فقط اگر خواستین دوباره سرور بزراین مپ رو حتما"space balll liga1.5"بزارین..خیلی با حاله:46:

ممنون

shvb
20-06-2010, 08:54
نه کی گفته تاپیک خوابیده، من به علت امتحانات تا 10 تیر نمیتونیم زیاد بیام اینجا. بعد از امتحانات این کارها رو پیش رو دارم

آموزش کامل ساخت سرور
آموزش مدیریت سرور
دانلود تمامی مدهای مختلف سرور

و....

camry
20-06-2010, 11:43
هر کی نیاد این بازیو بکنه نصف عمرش برفناست
آخه آخر بازیه
هم خنده داره هم این که نیاز به اینترنت پر سرعت نداره و هم اینکه خیلی هیجانیه
:11:

amin_fixfox
20-06-2010, 18:16
آره من عاشقش هستم
مخصوصا وقتی همدیگه رو اذیت میکنیم خیلی خنده داره!

shvb
21-06-2010, 20:00
این از مد بسکتبال واسه دوست داران TW برین سرور شین حالشو ببرین :31:

اینو بزارین تو فایل کنفیگ حله
sv_gametype basket

اینم از دانلودش:

اینم از مپ این مد:

منم دیروز رفتم سرور xyz دو مین خیر سرم بلاک کردم که از شانس خوب من ادمین اونجا بودو منو 3800 مین بن کرد ! :27:

Aryan007
23-06-2010, 23:24
سلام.

این مپ "gores" عجب ترفند جالبی داره :27: میتونی توی تمام نقاط سیاه رنگ به طور معمولی راه بری:20:

ممنون

camry
27-06-2010, 12:10
چه جوری میشه با این مپا بازی کزد اصلا این مپا رو باید کجا بریزیم؟

valapeji
27-06-2010, 18:03
اقا سرورتون نیست
اسمشو عوض کردین؟

valapeji
27-06-2010, 18:15
کمک کنید تو سرور خارجیم هی می زنه you are not log in چی کار کنم

Aryan007
27-06-2010, 21:38
چه جوری میشه با این مپا بازی کزد اصلا این مپا رو باید کجا بریزیم؟

نمیخواد جایی بریزی.

هر سرور یک مپ داره و اگر اون مپو نداشته باشی خودش دانلود میکنه.(که بسیار کم حجم هستند)

-----------------------
دوستان من الان بیشتر مپ gores بازی میکنم.تو قسمت جستجو بنویسید gores هر کدوم پینگش کمتره بیایین اونجا.

shahabaliboys
28-06-2010, 10:49
آقا پس این سرور ایرانی تون کو ؟

camry
28-06-2010, 12:58
آره این سرور ایرانی کجاست آخه میخوام بیام حالتونو بگیرم :21:

Aryan007
28-06-2010, 13:21
سرورشون الان که ران نیست.

اما من میام اینجا معمولا

Knights of Glory DDRce Server 1
Knights of Glory DDRce Server 2
تو اسمش یه چند تا آکلاد هم داره:31:

با اسم KING ARYAN میام.(الانم هستم)

shahabaliboys
04-07-2010, 22:13
این بازی رمزی هم داره چون من دیدم بعضی ها از تو نقاط سیاه رد میشن

لژیون سوزان
05-07-2010, 10:13
الان معمولا کجا ایرانی ها هستن من هر چی اسم سرچ کردم هیچ کدوم ران نبود

aRThaS_08
07-07-2010, 14:23
بازی بسیار جالبیه : دی

shvb
18-07-2010, 19:19
سلام من خیلی وقته نتونستم بیام به تاپیک تازه یکی به اسم پژمان که کدومتونه آدرس ir پی سی ورلد رو معرفی کرد که تونستم بیام به هرحال اینکه سرور ایرانی فعلا وجود نداره یعنی خرج داره که در وسع و به صرفه نیست ولی یه سروری که من توش بازی میکنم و فقط جنگ بلاکر هاست و ماله خودمه اسمش هست BlockerWar Deluxe بیاین اونجا شاید منو دیدین. بازم بیشتر میام اینجا و حتما آموزش ها رو میزارم تا شاید خودمون تونستیم با همین اینترنت باحالمون موقتی سرور راه بندازیمو بازی کنیم فقط آی دی هاتونو بدین که بدونیم کی و چی بازی کنیم.

shvb
22-07-2010, 22:32
سرور جدید Magical DDRace در ایران راه اندازی شد، اونجا می بینمتون.

Arrowtic
23-07-2010, 00:40
واسه من راه اندازي نشد چرا؟نميبينمش.

C0OPeR
23-07-2010, 13:00
برو بچ بریزین سرور ایرانی 24/7 راه افتاده :دی
همون magical ه اسمه سرور ... پینگ هم در حد تیم ملی :27:

David Jones
23-07-2010, 13:22
سلام , منم بازی :20:

C0OPeR
23-07-2010, 16:16
ساعت 8 تا 9 شب من هستم .

C0OPeR
13-08-2010, 16:24
برو بچ یه سر بزنین حالشو میده :دی
من روزی نیم ساعت یه ساعت پلاسم اونجا خیلی حال میده کلی میخندیم :27:

thelastblack
16-08-2010, 23:37
ما که سرور ایرانی ندیدیم پس کو؟ چیزی به اسم magic اونجا نیست اصلا.....

lovei_2006
17-08-2010, 00:49
كسي هنوز اين بازي رو ميكنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاس سرور ايراني كو

lovei_2006
17-08-2010, 15:56
اااااااااللللللللللللوووو ووووووووو
برو بچ بياين يه گرد و خاكي تو اين بازي به پا كنيم كسي پايه هست يه p.m بده

C0OPeR
17-08-2010, 19:18
من با اسم Blue Mer تو بازی هستم ! اکثرا DDRace میرم .

lovei_2006
19-08-2010, 17:19
خوشحال شدم كسي ديگه نيست؟؟؟؟؟؟؟؟
پس سرور ايران هم حتما كنسل شده درست؟؟؟؟؟؟؟؟

من اسمamir (iran_ pershia) ميام بالا .

Aryan007
20-08-2010, 00:20
یکی از مشکلات بازی راحت نبودن هاست شدن هست!

اگر هاست شدن تو بازی راحت بود خیلی راحت همین الان یکی از بچه ها هاست می شد(مخصوصا کسایی که سرعت اینترنتشون کمه) تا پینگ هم کمتر بشه.

PeZooZo
20-08-2010, 10:06
بر روی ویندوز 64 bit اجرا میشه؟ویندوز 7

lovei_2006
20-08-2010, 17:16
بر روی ویندوز 64 bit اجرا میشه؟ویندوز 7

اره فكر كنم اخه تا اونجا كه من مي دونم با هيچ ويندوزي مشكل نداشته اما ممكن مشكلات امنيتي 7 براي مشكل ايجاد كنه احتمالش خيلي كمه
بازم مي گم تا اونجا كه من مي دونم

شما حتما يه امتحاني بكن

shahabaliboys
21-08-2010, 12:51
خوشحال شدم كسي ديگه نيست؟؟؟؟؟؟؟؟
پس سرور ايران هم حتما كنسل شده درست؟؟؟؟؟؟؟؟

من اسمamir (iran_ pershia) ميام بالا .

منم هستم با اسم shahab

C0OPeR
21-08-2010, 20:34
لیست سرور ها رو به ترتیب پینگ مرتب کنید اونی که زیر 100 هستش سرور ایرانه

Black-Ninja
24-08-2010, 10:26
سرور پارس گیم یک سرور ایرانی برای این بازی

فعلا از Map Default استفاده می کنه

91.99.103.98:8303

GO GO

Little Sparrow
24-08-2010, 10:30
اسمش چیه؟!؟

Black-Ninja
24-08-2010, 10:36
اسم سرورش هست PARSGAME

Black-Ninja
24-08-2010, 17:26
بیاین دیگه !!!

Little Sparrow
24-08-2010, 18:23
این عزارئیل شما بودی؟

Black-Ninja
24-08-2010, 20:48
نه نبودم چطور مگه ؟

Little Sparrow
24-08-2010, 22:16
با یکی بازی کردم به اسم عزرائیل.

C0OPeR
24-08-2010, 22:57
جدیدا چقدر بازیکن خارجی درخواست میدن جوین شن کلن ما :دی
یه موقعی قرار بذارین دور هم یه 4-5 تا DDRace بریم ...

Aryan007
24-08-2010, 23:51
DD RACE بزارین حتما.((مخصوصا مپ gores))

یه رمز هم روی این سرور بزارید تا پینگ زیاد بالا نره.

میگم نکنه بلد نیستی مپ رو عوض کنی؟؟:31:

Aryan007
25-08-2010, 03:02
میدونستید بدون نیاز به هیچ نرم افزاری میتونید واسه بازی map بسازید؟؟

وقتی وارد بازی شدید Crtl+Shift+E رو بزنید.
--------------------------------------------------
آموزش اولیه ی ساختن Map(این آموزش تو فروم بازی بود):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآموزش کامل و تخصصی:

حالا من یکی همینجوری ساختم.اما واسه امتحانش اون قسمت پایین آموزش کامل رو درست متوجه نشدم.

Little Sparrow
25-08-2010, 10:13
وای که دیشب چقدر خندیدم:31:.سرور پارس عالیه.کاشکی ddrace کنیدش.

Aryan007
25-08-2010, 13:12
سرور PARSGAME رو DD RACE بزارید.(مپ gores):20:.
---------------------------------------------------------
کسی مپ ساخت واسه بازی؟؟
(من فقط نمیدونم چطور باید امتحانش کرد؟

shahabaliboys
25-08-2010, 14:23
سلام بچه ها واقعا این سرور parsgame خوبه اگه ddrace هم بزنید که دیگه عالیه راستی هرکی دیروز بازی کرده منو میشناسه من اسمم تو بازی shahab هست دیروز با عزرائیل تو تیم قرمز بودیم همرو ترکوندیم :21:

---------- Post added at 03:23 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

یه ساعت انتخاب کنید تا بیام اشکتون رو در بیارم
:31:

C0OPeR
25-08-2010, 15:59
من میتونم سرور شم فقط نه برای همیشه ! هر موقع خواستین بگین یه مپ رو سرور شم با هم بازی کنیم :46:

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

اگه سرور ایرانی دیدین رمز داشت رمزش p30 هستش

lovei_2006
25-08-2010, 18:01
مثل اينكه واقعا داره گرد خاك به پا ميشه دوستان اگه كسي زبانش خوبه و وقت داره اين متن ساخت مپ بازي رو ترجمه كنه بزاره اينجا همه استفاده كنند البته من خودم سعي مي كنم يكي رو پيدا كنم؟؟؟؟؟؟؟؟
اما يه چيزي يكي سرور شه تا وقتي كه خودش بازي مي كنه سرور هم هست اما اگه ديسكانكت شد كه سرور هم مي پره پس چه جوري اين سرور ها 24 ساعت بالا هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه كسي مي دونست جواب بده

C0OPeR
25-08-2010, 18:07
سرور بودن بازی بازی کردن مشکلی نداره !! من الان یه سرور ddrace ساختم ولی خودم از بازی بیرون هستم ...
دوست داشتین برین بازی کنین ! پسورد p30 هستش .

Arrowtic
25-08-2010, 18:20
اون وقت کامپیوترو خاموش کنی میپره سرور؟
چه جوری سرور شیم؟

Arrowtic
25-08-2010, 18:28
درضمن بازی واسه من تو ویندوز سون گیر گیری اجرا میشه.چه کنم؟

Black-Ninja
25-08-2010, 18:39
یکی از عواملش Yahoo Messanger هست .

Arrowtic
25-08-2010, 21:02
جواب نداد.

babak_eivazi
25-08-2010, 21:14
هستین یه ساعت خاص مثل 12 همگی بیایم ؟

Aryan007
25-08-2010, 22:30
ChaGHaL تو که بلدی سرور بزنی یه آموزش نمیزاری؟

خواهشا یکی آموزش هاست شدن تو بازی بزاره.

کسی هم دیگه PARSGAME نمیره فکر کنم.

چون اکثرا DD RACE بازی میکنن.

فقط مپ gores بزارید.

babak_eivazi
25-08-2010, 23:22
ChaGHal تو که بلدی سرور بزنی یه آموزش نمیزاری؟

خواهشا یکی آموزش هاست شدن تو بازی بزاره.

کسی هم دیگه PARSGAME نمیره فکر کنم.

چون اکثرا DD RACE بازی میکنن.

فقط مپ gores بزارید.

جایی که بازی رو زدی config directory داره روش کلیک می کنی .
یه فایل text درست می کنی پسوندش رو .cgf میزنی

تنظیمات رو از لینک بالایی بر میداری.
تو فایل که درست کردی تایپ می کنی. سیو می کنی .
جایی که بازی رو زدی teeworlds_srv رو باز می کنی . خودت تو بخش lan سرور رو میبینی ما تو بخش net.
من این جوری سرور باز کردم ولی چون پارس آنلاین پینگش ضایعس+نتم محدوده نمی تونم .

هر کی بازی می کنه بیاد همون pars game

Aryan007
25-08-2010, 23:32
اگر میشه کامل توضیح بده.(مرحله به مرحله)

اینا رو با چه ترتیبی تو اون فایل تایپ کنم؟

یعنی این که من میخوام سرور DDRace باشه و مپش هم gores باشه و پسوورد هم داشته باشه.

Arrowtic
25-08-2010, 23:33
یکی بگه من تو سون چی کار کنم؟

Black-Ninja
25-08-2010, 23:57
به نظر من CTF بیشتر DDRace فاز میده !

babak_eivazi
26-08-2010, 00:02
اگر میشه کامل توضیح بده.(مرحله به مرحله)

اینا رو با چه ترتیبی تو اون فایل تایپ کنم؟

یعنی این که من میخوام سرور DDRace باشه و مپش هم gores باشه و پسوورد هم داشته باشه.

کجاش رو گیر کردی که توضیح بدم ؟
ترتیب مهم نیست اگه خواستی به ترتیب همون جدوله بزن.
من خودم سرور جز death match و flag باز نکردم.
اسم مپ رو هم از پوشه که مپ ها توشن کپی پیست کن!

بیاین pars game یه دست با هم بزنیم !

Behnam_A
26-08-2010, 00:04
برادرا خواهرا بیان teeworld

Aryan007
26-08-2010, 00:44
DDRace معمولا به خاطر بازی تیمی جذاب تره.((اگه میشه DDRace مپ gores رو بزارید))

ChaGHaL شما که بلدی سرور DDRace بزاری یه آموزش کامل بزار.

Arrowtic
26-08-2010, 01:43
آقا شما بگید من چیکار کنم خودم میام!

Aryan007
26-08-2010, 02:16
آقا شما بگید من چیکار کنم خودم میام!

بازی ویندوز 7 رو هم ساپورت می کنه.اما مثل اینکه با بعضی از ورژن های ویندوز 7 کار نمی کنه:

-------------------------------------------------------------------
آموزش هاست شدن واسه ی مد DDRace رو بزارید.

Black-Ninja
26-08-2010, 10:14
من مپ Gores رو پیدا کردم و از سروری که این مپ رو داشت دانلود کردم هنگام اجرای سرور مشکل پیش میاد و سرور بالا نمی یاد :)

Aryan007
26-08-2010, 12:20
من مپ Gores رو پیدا کردم و از سروری که این مپ رو داشت دانلود کردم هنگام اجرای سرور مشکل پیش میاد و سرور بالا نمی یاد :)

من فکر کنم ساخت سرور DDRace با ساخت بقیه سرور ها فرق داره.

اما CHaGHaL بلده:31:.

Black-Ninja
26-08-2010, 12:29
من Mod DDRace هم دارم .

Aryan007
26-08-2010, 12:35
من Mod DDRace هم دارم .

خوب مپ که اشکال نداره(((از یک جا دیگه مپ رو داون کن(از تو یک سرور که همون باشه اما دوباره دانلود بشه)))
((حالا DDRace فقط باشه.فعلا هر مپی باشه))
-----------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان تو قسمت سرچ بنویسین gores بعد توی خلوت ترین سرور بیایین(که الان LightShild[GERMANY]DDRace 2 هستش).

C0OPeR
26-08-2010, 13:38
با این خدمات اینترنتی که ما داریم باید بیخیال سرور ساختن شیم :دی
من دیشب ساختم از 4 نفر بیشتر میشد میهنگید .

توضیحات در مورد سرور هم دوستان کامل گفتن . همون مراحل رو باید برید ...

shahabaliboys
26-08-2010, 13:39
از اساتید خواهش میکنم به صورت قدم به قدم آموزش ساخت یه سرور ddrace رو بذارند

shahabaliboys
26-08-2010, 13:47
ChaGHaL مثل همین سروری که خودت ساختی یه آموزش خوشگل واسه ما بذار
دمت جیلیز ویلیز

saeed_cpu_full
26-08-2010, 14:09
الان که فکر میکنم میبینم این لگ ها خیلی کیف میداد :31::31:
یه موقع داشتی میرفتی توی Black ها یه دفعه میدیدی روی سکو هستی :31:

pooria-ir
26-08-2010, 18:00
سلام
بچه ها لان ما اگه بخوایم یا همدیگه بازی کنیم باید بریم توی چه سرورهایی ؟

shahabaliboys
26-08-2010, 18:29
بروبچ همه بریزید تو سرور ChaGHaL

shahabaliboys
26-08-2010, 20:50
ChaGHaL چی شد آموزش پس ؟

C0OPeR
26-08-2010, 21:31
شرمنده من همین الان رسیدم خونه جایی دعوت بودم الان آموزش رو تهیه میکنم ...

lovei_2006
26-08-2010, 21:47
اگه مي شه هاست ادرس سرور parsgames رو بزاريد
من تو بازي كه مي يام سرور پارس رو پيدا نميكنه و سرور هام در كل پينگشون بالاي 166 هست چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Aryan007
26-08-2010, 21:50
فقط اون فایلی که باید توش یه سری دستورات نوشت رو جوری که میخوایی سرور DDRace باشه رو آپلود کن تا ما یه ذره فقط توش تغییرات بدیم.

((بچه ها من یه مپ ساختم..اسم مپ هم MAZE هستش:31:.یه سرور باشه که گذاشتن مپ های درست شده توسط کاربران توش آزاد باشه((این کار توسط هاست سرور انتخاب میشه))تا توش بازی کنیم..با حجم 2KB !))

اگه مي شه هاست ادرس سرور parsgames رو بزاريد
من تو بازي كه مي يام سرور پارس رو پيدا نميكنه و سرور هام در كل پينگشون بالاي 166 هست چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نیازی به IP نیست.سرور PARSGAME الان ران نیست!

lovei_2006
26-08-2010, 21:58
نیازی به IP نیست.سرور PARSGAME الان ران نیست!
من الان سروري كه پينگش زير 300 باشه ندارم
چكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

C0OPeR
26-08-2010, 22:04
آموزش گام به گام و تضمینی ایجاد سرور (اگر موفق نشدید پول شما رو پس خواهیم فرستاد با ما تماس بگیرید)

1- اول از همه برای اینکه بتونید سرور شید باید یک پورت روی سیستمتون باز کنید ... (من ویندوز 7 رو یاد میدم خودتون تو ویندوزای دیگه انجام بدین)

برید به Control Panel
گزینه Windows Firewall.

Advanced settings از سمت چپ

Select Inbound Rules از سمت راست

گزینه New Rule در سمت چپ

گزینه Port رو انتخاب کنید

UDP انتخاب کنید و در پایین 8303 رو وارد کنید .

تا آخر هر چی اومد next بزنید و finish ...

بعد از ایجاد پورت نیاز به سه عدد فایل دارید
1- Mod
2- فایل اجرایی سرور
3- فایل دستورات و تنظیمات سرور

Mod همون فایل teeworlds_srv.exe هستش که در پوشه بازی شما وجود داره (البته مود های مختلف و دستکاری شده و خصوصی سازی شده ای هم وجود داره که باید دانلود کنید . بسته به نیازتون)

هر سروی یه سری دستوران و کانفیک داره که باید در داخل یک فایل متنی نوشته شه ...
برای اینکار شما یک فایل txt بسازید با نام server.txt
داخلش این دستورات رو وارد کنید :

فایل رو ذخیره کنید . (اگه کمی به دستورات دقت کنید متوجه همه چیز میشید)

حالا به یک فایل برای اجرای سرور نیاز داریم ... برای اینکار یک فایل با پسوند bat درست کنید و اون رو با نوت پد باز کنید و داخلش این دستور رو وارد کنید :

یک پنجره باز میشه و سرور شما در حالت اجرا قرار میگیره . وقتی نوشته server registerd رو دیدین معلوم میشه که سرور شما با موفقیت اجرا شده ...

دستورات کار با سرور و ادمین بودن رو هم در جلسات بعدی خواهیم گفت .
تا برنامه بعد همه شما رو به خدای بزرگ میسپارم . یادتون نره برای ما پیامک بزنین و جوایزی دریافت کنید ...

Tirion Fordring
26-08-2010, 22:24
Copy Right By me

من همیشه سرور میشدم پینگ همه خوب بود الان حال ندارم برگردم مثل سابق

سرور شم ؟

shahabaliboys
26-08-2010, 22:36
من این کار ها رو کردم سرور هم اجرا میشه ه مپ ddrace که خودم بهش میدم مپ هم میاره ولی تو نقاط سیاه معمولی راه میره

Tirion Fordring
26-08-2010, 22:44
اینو وردار
cheats_on 1

shahabaliboys
26-08-2010, 22:47
هیچ فرقی نکرد

shahabaliboys
26-08-2010, 22:53
دمت گرم ChaGHaL جون آموزش ها رو بیشتر کن تا ما هم مثل خودت استاد شیم

babak_eivazi
26-08-2010, 23:25
یه سرور بگین بیایم

pooria-ir
26-08-2010, 23:30
بابا یه سرور معرفی کنین،غریبیم هرجا میریم لهمون میکنن :دی
و اینکه این بازی چقدر حجم میگیره ؟؟

babak_eivazi
26-08-2010, 23:40
بابا یه سرور معرفی کنین،غریبیم هرجا میریم لهمون میکنن :دی
و اینکه این بازی چقدر حجم میگیره ؟؟

شما که دیشب تو parsGAME با ما بازی می کردی زیاد بد نبودی ! (banned tee)

Aryan007
26-08-2010, 23:41
لطفا آموزش درست کردن پورت برای بازی واسه ویندوز XP هم بگید.

بعدش اون فایل های server و اون فایل با فرمت bat باید تو جایی که فایل اجرایی بازی قرار داره درست بشن؟

چجوری مپ انتخاب کنیم برای سرور؟

Black-Ninja
27-08-2010, 00:05
بچه ها

حالت CTF با آی پی : 91.99.103.98:8303
حالت DDRace با آی پی : 91.99.103.98:27015 ( از پورت کانتر استفاده کردم :P )

Aryan007
27-08-2010, 01:33
دوستان اون مپی که میرفتیم باید یکیو داخل اون منطقه سیاها میووریدم تا اونور.

بالاخره من و banned tee موفق شدیم(با تلاش دو خارجی).
اما این banned tee آخرش همشو خراب کرد:31:.

babak_eivazi
27-08-2010, 01:37
ما موفق نشدیم همه کارو اونا کردن !
پایین مپ رو ندیدم افتادم اونجا همه فحش دادن !:31:

shahabaliboys
27-08-2010, 09:25
chaghal جان همچنان منتظر بقیه آموزش ها هستیم

shahabaliboys
27-08-2010, 11:19
پس این آموزش چی شد

Aryan007
27-08-2010, 16:55
دوستان الان سرور Magical DDRace (که کار بچه های فرومه)هست.

فقط مپش رو عوض کنید(الان xyz ddrace هستش).بزازین gores.

پینگش هم نسبت به سرور های قبلی فکر کنم بالاتره.

shahabaliboys
27-08-2010, 18:06
chaghal جون ما رو یادت رفته آره

C0OPeR
27-08-2010, 18:57
آموزش چی میخوای ؟! :18: آموزش که گذاشتم ...

Aryan007
27-08-2010, 19:01
دوستانی که سرور میشن قابلیت عوض کردن مپ توسط کاربران رو هم بزارند.

الان بعضیا میخوان بازی کنن تو سرور Magical DDRace اما از مپش خوششون نمیاد.

Little Sparrow
27-08-2010, 19:04
دوستانی که سرور میشن قابلیت عوض کردن مپ توسط کاربران رو هم بزارند.

الان بعضیا میخوان بازی کنن تو سرور Magical DDRace اما از مپش خوششون نمیاد.
مپ Gores میخوای؟:31::27::21:

Black-Ninja
27-08-2010, 20:58
RUNING NOW !

حالت DDRace با آی پی : 91.99.103.98:27015

babak_eivazi
27-08-2010, 21:59
RUNING NOW !

حالت DDRace با آی پی : 91.99.103.98:27015

12:45 دوستان بیاین DDrace

shvb
27-08-2010, 22:44
سلام بر همه دوستان و تبریک به همه طرفداران بازی teeworlds. واقعا خوشحالم که این بازی داره طرفداران زیادی ﭖیدا میکنه امیدوارم سرورهای ایرانی و بازیکنهای ایرانی همینطور بیشتر بشه :20:

shvb
27-08-2010, 23:19
چند تا از مدهایی که خودم خیلی ازشون استفاده میکنم رو براتون میزارم امیدوام خوشتون بیاد که البته طریقه استفادشون رو هم اگه بخواین میگم.

مد DDRACE

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمد Plus Instagib که مد لیزر هست و سبک های DM+ و CTF+ داره

مد Basket که این مدم از اسمش مشخصه واسه بسکتبال هست Map هاش رو هم به زودی میزارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمد Zomb که زامبی کشیه و برای بازی آفلاین هم خوبه و Map مخصوص هم داره که به زودی واستون میزارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمد Dummy Drag که باید توش ادمک رو بکشین و ببرین به خط بایان که اینم واسه بازی آفلاین خوبه و مهارت رو افزایش میده و Map های مخصوصش هم به زودی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن خوشحال میشم نظراتتون روهم بشنوم و اینم میدونم که باید زودتر از اینها این مدها رو میزاشتم ولی میترسیدم یه خورده گیج بشین. :31:

shahabaliboys
28-08-2010, 07:33
دستورات کار با سرور و ادمین بودن رو هم در جلسات بعدی خواهیم گفت .

این آموزش رو می خوام :31:

Little Sparrow
28-08-2010, 08:42
دوستان شب ها ساعت 10 بیان 12 یکم دیره چون تا برسیم ته مپ 1 ساعتی وقت می خواد.

shahabaliboys
28-08-2010, 08:42
چند تا از مدهایی که خودم خیلی ازشون استفاده میکنم رو براتون میزارم امیدوام خوشتون بیاد که البته طریقه استفادشون رو هم اگه بخواین میگم.

مد DDRACE

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمد Plus Instagib که مد لیزر هست و سبک های DM+ و CTF+ داره

مد Basket که این مدم از اسمش مشخصه واسه بسکتبال هست Map هاش رو هم به زودی میزارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمد Zomb که زامبی کشیه و برای بازی آفلاین هم خوبه و Map مخصوص هم داره که به زودی واستون میزارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمد Dummy Drag که باید توش ادمک رو بکشین و ببرین به خط بایان که اینم واسه بازی آفلاین خوبه و مهارت رو افزایش میده و Map های مخصوصش هم به زودی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن خوشحال میشم نظراتتون روهم بشنوم و اینم میدونم که باید زودتر از اینها این مدها رو میزاشتم ولی میترسیدم یه خورده گیج بشین. :31:

لطفا سریعا طریقه ی استفاده از اون ها رو بگید من که از ddrace استفاده کردم تا الان فقط بلدم مپ رو عوض کنم
در کل دمت گرم کار با حالی کردی
:11:

Little Sparrow
28-08-2010, 09:01
دوستان کسی نیست الان بریم؟

shahabaliboys
28-08-2010, 09:16
من هستم بیا unnamed ddrace server خودم زدم

shahabaliboys
28-08-2010, 10:55
کسی نیست بازی کنیم

Little Sparrow
28-08-2010, 10:57
من هستم الان که کیک شدی از سرور.2 ساعت پیغام دادم.نمی دیدی؟اعصابم رو خرد کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahabaliboys
28-08-2010, 11:16
بریم بازی فقط سریع بیا magical

shahabaliboys
28-08-2010, 13:31
آقای shvb کجایی پس جواب مارو نمیدی :19:

Little Sparrow
28-08-2010, 13:50
عجب بازی خنده داری بود:31:

shahabaliboys
28-08-2010, 14:34
آره به خصوص با اون خارجی ...

*Ali*
28-08-2010, 17:28
سلام دوستان
من بازی رو دانلود کردم ولی خیلی خیلی کند اجرا میشه هم توی Loading و هم توی بازی . مشکل از ویدوز 64 بیتم میتونه باشه یا نه ؟