PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی آنلاین اکشن و کم حجم TeeWorlds با سرور قدرتمند ایرانی !

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13

narotu
23-05-2011, 15:49
تو راک بلوک نباشه فایده نداره :دی

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

جدود 26 تا مپ که از سرورای ورژن 6.0 گرفتم
همشونو یه عده رفته بودن و top5 داشتن و تست شده ان
اونایی رو که کسی نرفته بود پاک کردم که خراب نباشه
اما توش بلوک نیست خودتون اضافش کنید
مپ xyz رو هم میخواستم بزارم هر کدوم یه ایرادی داشتن نذاشتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

annahid
23-05-2011, 16:38
اه اه اه....چرا هرچی مینویسم میره بره تایید دیگه بر نمیگرده؟؟؟؟؟

Black-Ninja
23-05-2011, 16:45
اینم xyz-blocker

Goldeagle
23-05-2011, 19:07
به به آناهید خانم ...اینجا هم نفوذ کردی گلم؟؟؟؟میگفتی یه گاوی گوسفندی چیزی جلو پات میکشتم...:40::11::40::11:

آقا کی بلده رمز یابی کنه؟؟؟:5:

narotu
23-05-2011, 19:58
شما ها کارو زندگی ندارید همش اینجایید.....:8::8:

به نظر شما تو چه بحثایی شرکت کنم تا پیام هام بیشتر از ۱۰ تا شه؟

تو بحث شرکت کنم چی بگم؟

اه اه اه....چرا هرچی مینویسم میره بره تایید دیگه بر نمیگرده؟؟؟؟؟

واقعا چرا تایید نمیشه این پستهای مفید و به جا
:دی

narotu
23-05-2011, 20:35
به اندازه ی کافی مسخره بازی و بلوک بازی تو همه ی مپ ها هست.

پیشنهادم اینه که یه سرور دیگه به اسم Magical DDRace Block بزن و فقط مپ های بلوک بزار اونجا تا کسایی که میخوان مپ ها رو معمولی تموم کنن بلوک بازیه بعضی ها رو تحمل نکنن.

به به اقایی که از بلوک بدشون میاد امروز یه رب داشت بلوک میکرد ما رو

rex123
23-05-2011, 20:38
شما ها کارو زندگي نداريد همش اينجاييد.....:8::8:

به نظر شما تو چه بحثايي شرکت کنم تا پيام هام بيشتر از 10 تا شه؟

تو بحث شرکت کنم چي بگم؟

اتفاقا من زندگيم اينکه بيام اينجا فقط حال تو رو بگيرم!:31:
اگه ميخواي پيامهات بيشتر از 10 تا بشه به ايرانسل يک پيامک بزن تا 20 تا پيام مختلف بهت بده:31:
معمولا هم اینجا چیزی نگی بهتره! خیلی دوست داری توی بحثی یا جایی هم شرکت کني توي راهپيمايي مدرسه ات يا مسابقات يا از همه بهتر توي گروه سرود مدرسه ات شرکت کن تا به جايي برسي:31:

البته بنده از مسخره کردن دیگران بشدت بدم میاد ولی این مورد بالا فرق داره و خود طرف هم مورد داره! آخه این هم سوال داره که چی بگه!!! بلد نیست مثل من اینقدر حرف مفت بزنه؟؟ :31:
راستي اگه ميشه اين مپهاي بلوک رو بذارين! (البته نه اينکه خودم بازي ميکنم بلکه ضد حالي بشه باسه ديگران:31:)
ولي از شوخي بگذريم کل بازي به همين بلوکش قشنگه! اگه نباشه فرقي نداره اون وقت ميشه همون بازي سيمز نسخه 0.6 اون :31:
نه جدي ميگم يکم فکر کنين واقعا اگه همين اذيت کردن بعضي ها توي بازي نبود اون وقت چه فرقي با بازيهاي ديگه ميکرد.البته به نظر خودم همين اذيت کردن بعضي ها (بلوک کردن) باعث ميشه تا هر طور شده دفعه بعد بيام حالشو بگيرم! و همين باعث جذابيت و بيخيال نشدن از بازي کردن من ميشه حالا اينجا مثل برادر احمد يک خاطره بگم:31: اوايل بازي توي يکي از مپهاي ddrace بودم البته خارجي از نوعي که ميشه تک نفره رفت منم که بازي بلد نبودم ولي هر طور بود خودمو کشتم تا تونستم برسونم آخراي مپ فکر کنم 87 يا 78 دقيقه بود.خدا بگن چيکارش نکنه هنوز يادم نميره طرف رو... آخرا منو يکجا بلوک کرد.واي هنوزم يادم مياد ميخوام دو دستي بکشمش:31: اونقدر اعصابم خورد شد که حتي فکر نکردم صبر کنم يکي بياد نجاتم بده! آخه اونقدر اعصابم خورد شد که سريع رايانه رو خاموش کردم:31: ولي هنوز که هنوزه به اونجا ميرم تا ببينمش و يک حالگيري کنم.الانم به يکي از افراد هميشه آنلاين همون سرورم تبديل شدم.البته قبول هم دارم که ما ايراني ها فرق داريم و يکم زياده روي هم ميکنيم و از بلوک کردن هم ميگذريم و به ... ميرسيم :31: ولی باور کنین بنظرم همین بلوک هست که بازی رو اینقدر زیبا کرده!

shahabaliboys
23-05-2011, 20:50
smkh جان نمیبینمت جند وقته :31:
داری تمرین تایپ میکنی پست های قبلیتم ههمنجورین :31:

rex123
23-05-2011, 21:04
آره شهاب جان مثلا يکي دو ماهي خداحافظي کردم با يک شعر
الانم با موبايل ميام و فقط ميتونم زياد فک بزنم
البته به نکته خوبي هم اشاره کردي :31: ولي در مورد این مطلب اشتباه:31:

soha is the beSt
23-05-2011, 21:33
پینگتم خوب باشه باز بلوکت میکنن بازم عصبی میشه lol
پست به این چیزی(:دی) چقد تشکر داشت :18::31:

shvb
24-05-2011, 08:46
دوستان یک نفر ووت کانفیگ رو درست کنه اینجا بزاره فقط اسم مپ ها حروف کوچیک بزرگ رو هم رعایت کنین. راستش مپ پیدا کردن که وقت گیر نیست فقط تغییر نام و ووت کانفیگ یه خرده زمان بره که اونو درست کنین دوباره بزارین تا من انتقال بدم.

مپ های قبلی پاک بشه یا بمونه ؟

sajad-tnt
24-05-2011, 09:18
دوستان یک نفر ووت کانفیگ رو درست کنه اینجا بزاره فقط اسم مپ ها حروف کوچیک بزرگ رو هم رعایت کنین. راستش مپ پیدا کردن که وقت گیر نیست فقط تغییر نام و ووت کانفیگ یه خرده زمان بره که اونو درست کنین دوباره بزارین تا من انتقال بدم.

سلام به همه‌.

black جان من مپ هارو تا فردا تست ميكنم و ووت کانفیگرو هم درست ميكنم !
(چون فعلا شارژ adsl تموم شده :19:!)

بنظر من چندتا از مپها قشنگ هستن (مثل War4yH ) ! ولي بقيه مپ ها بدردنخور هستن :31:!
كلا تا فردا همه چي رو اماده ميكنم و بهد ميدم كه به هاست انتقال بدي.

باتشكر.
هميشه موفق و پيروز باشيد:40:.

Black-Ninja
24-05-2011, 11:01
فقط این himmel رو پاک کن که دیگه حال همه بهم میخوره ازش :41:

---------- Post added at 12:01 PM ---------- Previous post was at 11:59 AM ----------

xyz-blocker یادت نره آخه حداقل تو این مپ کسی دوست نداشت بلوک کنه میتونه مپ رو تا آخر بره ولی تو این مپ blockwar فقط بلوکه

Davood_titan
24-05-2011, 11:23
یه مپ بزن بزن بزارین حال کنیم :31:

narotu
24-05-2011, 11:42

ما که وت کانفیگ نمیدونیم چیه تو گوگل سرچ میکنم یاد میگیرم درستش میکنم

Little Sparrow
24-05-2011, 15:38
مپ های قبلی رو بزار.هرچی بیشتر بهتر.ضرر که نداره؟حداقلش همینه که تنوع زیاده.

soha is the beSt
24-05-2011, 19:30
فقط این himmel رو پاک کن که دیگه حال همه بهم میخوره ازش :41:

---------- Post added at 12:01 PM ---------- Previous post was at 11:59 AM ----------

xyz-blocker یادت نره آخه حداقل تو این مپ کسی دوست نداشت بلوک کنه میتونه مپ رو تا آخر بره ولی تو این مپ blockwar فقط بلوکه
میتونه بره تا ته مپ اما نمیزارن!
وقتی بچه ها میرن تو xyz اصلا دیگه همدیگرو نمیشناسن و اصلا نمیگن تو کی هستی! :13:(فحشو دعوا هم میشه)
بعد با این وضعیت میگی برن تا اخر مپ؟ :2:

Aryan007
24-05-2011, 20:29
shvb نمیشه یه سرور دیگه برای بلوک بازی با عنوان Magical DDRace Block بزنی و مپ های xyz و بلوک فقط توش بزاری؟چون بعضیا فقط میخوان مپ ها رو تموم کنن که بعضیای دیگه با بلوک بازی نمیزارن (قبلا که 2 تا سرور بود یکی CTF حالا یکی دیگشو بزار مخصوص بلوک).

مپ های اون سرور DDRace معمولی رو هم عوض کن اگه میشه.

این چندمین باری هست که این لینک رو میزارم.این بزرگترین آرشیو مپ های TeeWorlds هست که هر کدوم به صورت جدا و با لینک مستقیم قابل دانلود هستند.(حالا یک سری از مپ ها که مطمئن هستی کانفیگ مخصوص Vote دارن رو بزار از لینک زیر هم چند مپ دانلود کن اگر هم کانفیگ Vote هر کدوم نداشتن هم که اشکال نداره):

Black-Ninja
24-05-2011, 21:22
میتونه بره تا ته مپ اما نمیزارن!
وقتی بچه ها میرن تو xyz اصلا دیگه همدیگرو نمیشناسن و اصلا نمیگن تو کی هستی! :13:(فحشو دعوا هم میشه)
بعد با این وضعیت میگی برن تا اخر مپ؟ :2:

دیگه وقتی مپ رفت رو بلوک نمیتونی راست راست بچرخی یکم زحمت بکش فرار کن برو تا ته مپ :D

اگر قرار بود تو بلوک میزاشتن یارو هر کاری خواست بکنه که دیگه بلوک نبود

در کل عشق صلح و صفایی نه ؟

shabe.saket
25-05-2011, 13:11
بچه ها چرا وقتی Magic رو میزنیم توی لیست سرورها، دیگه سرور ایران نمیاد؟

Aryan007
25-05-2011, 13:43
بچه ها چرا وقتی Magic رو میزنیم توی لیست سرورها، دیگه سرور ایران نمیاد؟

مثل اینکه سرور Run نیست.

شما اسمت تو بازی چیه؟

shabe.saket
25-05-2011, 14:42
آره مثل اینکه.
هادی م. رابین هود:31:.

sajad-tnt
25-05-2011, 17:48
سلام دوستان.

يك خبر خوش واستون دارم :8:!
مپ هارو تست كردم و بهترين اونارو انتخاب كردم و همچنين ووت کانفیگ اونارو هم درست كردم (+ ووت کانفیگ مپهاي قبلي)!
البته بايد بگم كه بعضي از مپهاي خراب و بدردنخور رو هم حذف كردم.
همچنين مپهاي xyz رو هم قرار دادم (فقط اين Soha رو block نكنيد ، گناه داره عصبي ميشه:31: و غيره :31:!)
البته درسته كه بزرگ شه يادش ميره :31::27:،ولي اذيتش نكنيد :31:!

امروز Adslـم وصل شد ولي الان قطع هست:19:!
در اولين فرصت ممكن مپها و ... رو آپلود ميكنم و به Black جان ميدم .

هميشه موفق و پيروز باشيد :40:.

ps3amir
25-05-2011, 18:18
سلام دوستان.

يك خبر خوش واستون دارم :8:!
مپ هارو تست كردم و بهترين اونارو انتخاب كردم و همچنين ووت کانفیگ اونارو هم درست كردم (+ ووت کانفیگ مپهاي قبلي)!
البته بايد بگم كه بعضي از مپهاي خراب و بدردنخور رو هم حذف كردم.
همچنين مپهاي xyz رو هم قرار دادم (فقط اين Soha رو block نكنيد ، گناه داره عصبي ميشه:31: و غيره :31:!)
البته درسته كه بزرگ شه يادش ميره :31::27:،ولي اذيتش نكنيد :31:!

امروز Adslـم وصل شد ولي الان قطع هست:19:!
در اولين فرصت ممكن مپها و ... رو آپلود ميكنم و به Black جان ميدم .

دستت درد نکنه که مپ ها را درست کردی.

sajad-tnt
26-05-2011, 09:43
دستت درد نکنه که مپ ها را درست کردی.
خواهش ميكنم امير جون :11:.
وظيفه بود ...

راستي خدا رحمت كنه پدر بزرگت رو ، ایشاالله روحش شاد باشه :37:.

SA3EDLORD
26-05-2011, 09:51
سرور امروزم ران نیست که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-----------------------------------

منم فوت پدربزرگتون رو تسلیت میگم امیر جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:37::37::37:

alexander gb
26-05-2011, 12:02
nemidonam vala

Black-Ninja
26-05-2011, 12:13
shvb جان لطفا ما را از آخرین وضعیت سرور با خبر کن که بیخودی منتظر نباشیم ، ممنون

shvb
26-05-2011, 16:56
سعی میکنم امروز سرور رو با مپ های جدید ران، اگر نشد برای فردا آماده میشه.

ممنون از صبرتون.

shvb
26-05-2011, 17:48
دوستان سرور ران شد اگر مشکلی داشت بگید تا در اسرع وقت رفع کنم.

ps3amir
26-05-2011, 18:03

دستت درد نکنه
بچه ها این مپ ها جدید به نظر خیلی با حال میان ولی من تا جمعه دیگه نیستم
فقط چرا همه اون مپ های قبلی را برداشتین؟اون war4yh ها خیلی خوب بودن
--------------------
shvb جان سرور مثل این که مشکل داره نمیشه hook کرد همدیگه رو

sajad-tnt
26-05-2011, 18:34
ممنون shvb جون.

ولي سرور Hook نداره !
راستي من ووت کانفیگ مپهاي قبلي رو هم بهد دادم ، ولي حالا توي سرور نيست !
همينطور كه امير جون هم گفت اون مپهاي war4yh خيلي قشنگ هستن !

اگه مپهاي قديمي رو نداري من اونارو واست آپلود كردم (ووت کانفیگ مپها هم درون فايل Zip موجود هست!)
با تشكر.

narotu
26-05-2011, 20:11
قبل از هر دفاعی بگم این مپها رو
سجاد مواد منفجره
تیپ ترونیک
رابین هدی
و غیره به من دادن
مدارکش هم موجوده
و من از قبول هر گونه مسئولیت سر باز میزنم

Aryan007
26-05-2011, 20:40
قبل از هر دفاعی بگم این مپها رو
سجاد مواد منفجره
تیپ ترونیک
اریان
و غیره به من دادن
مدارکش هم موجوده
و من از قبول هر گونه مسئولیت سر باز میزنم

اسم من آرین است نه آریان.

مپ ها رو که سجاد به shvb داد.

rex123
26-05-2011, 21:07
----------------------

narotu
26-05-2011, 22:50
اسم من آرین است نه آریان.

مپ ها رو که سجاد به shvb داد.

میخواستم بگم رابین معروف به هد هد اشتباه گفتم اریان
نه بچه ها اومدن گفتن خرابه فکر کردم مپهای منه گفتم بیام بگم من نازی رو طلاق نمیدم

rex123
27-05-2011, 12:18
چند وقت پیش دیدم هر کلن خارجی برای خودشون یک سایت دارن.گفتم مگه ما چی مون از اونها کمتره که ما نداشته باشیم.بفکر ساخت سایت افتادم تا اینکه دیشب کامل طراحی و ساخته شد. ولی امروز فکر کردم دیدم ما ایرانی ها به دیدن همین انجمن هم نمی آییم چه برسه به سایت یک بازی! و فهمیدم که اشتباه کردم وقتم رو برای ساخت سایت تلف کردم.حال اینجا از هر کسی که خواستار اداره و مدیریت کامل سایت هست خبر بده تا کل سایت و دامنه را بصورت رایگان تحویل دهم.با تشکر یک تی باز پشیمان

Aryan007
27-05-2011, 13:27
دوستان یک مپ دارم می سازم با عنوان "P30WORLD DDRACE 1".

مپ پیچیده ای هستش تقریبا و کارایی که پلیر ها (بعضی جا های مپ) باید انجام بدهند تا از اون قسمت رد شوند جالب طراحی شده اند.

تو مپ هم فقط از نقاط Hookable و Blocker استفاده شده.
-------------------------------------------------------------------------------------
فقط یک سوال:برای اسفاده از image که قسمت مختلف مپ رو تشکیل میده از یک فایل استفاده کردم که درون فولدر های خود بازی نیست (البته قسمت های تشکیل دهنده همون ها هستند.اما ایمیج مورد استفاده همرو تو یک فایل جا داده).
وقتی از ورژنی که تو سایت ddrace.info هست برای باز کردن مپ توی Editor باز می کنم قسمت های اصلی مپ معلوم هستند اما وقتی مپ رو با ورژن اصلی 0.6.0 باز می کنم قسمت های مپ سفید هستند.

shahabaliboys
27-05-2011, 13:41

مپ پیچیده ای هستش تقریبا و کارایی که پلیر ها (بعضی جا های مپ) باید انجام بدهند تا از اون قسمت رد شوند جالب طراحی شده اند.

-------------------------------------------------------------------------------------
فقط یک سوال:برای اسفاده از image که قسمت مختلف مپ رو تشکیل میده از یک فایل استفاده کردم که درون فولدر های خود بازی نیست (البته قسمت های تشکیل دهنده همون ها هستند.اما ایمیج مورد استفاده همرو تو یک فایل جا داده).
وقتی از ورژنی که تو سایت ddrace.info هست برای باز کردن مپ توی Editor باز می کنم قسمت های اصلی مپ معلوم هستند اما وقتی مپ رو با ورژن اصلی 0.6.0 باز می کنم قسمت های مپ سفید هستند.

منم 2 3 تا مپ ساختم ولی چون همشون این مشکلو داشتن بی خیال شدم.

rex123
27-05-2011, 13:52

من متوجه نشدم ولی من وقتی عکس رو emmbed میکنم مشکلی ندارم و مپ درست کار میکنه توی هر دو ورژن.
شماها عکس رو معمولی میارین یا emmebed ؟

Aryan007
27-05-2011, 16:38
من متوجه نشدم ولی من وقتی عکس رو emmbed میکنم مشکلی ندارم و مپ درست کار میکنه توی هر دو ورژن.
شماها عکس رو معمولی میارین یا emmebed ؟

واسه ساختن مپ تو هم از ورژن سایت ddrace.info استفاده می کنی؟

چرا فایل ایمیج توی این ورژن درسته اما توی ورژن 0.6.0 سفید نشون داده میشه؟(در صورتی که فایل ایمیج رو توی فولدر های mapres هر دو ورژن گذاشتم).

چطوری باید ایمیج رو embed کنیم که کلا برای گذاشتن توی سرور درست در بیاد؟

البته من از ایمییج های درون فولدر mapres بازی استفاده نمی کنم و از این ایمیج توی سایت teedb.info استفاده می کنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچطوری باید embed کرد این ایمیج رو؟اصلا embed چیه؟:31:

rex123
27-05-2011, 18:24
پس همون مشکلتون سر embedded نکردن عکسها است.
embed یعنی اینکه عکسو داخل خود فایل مپ بریزه و نیازی به خود عکس نباشه و عکس رو با مپ یکی کنه یعنی اینکه ... چطوری بگم :31: آهان شبیه پرتابل کردن نرم افزار میمونه! وقتی یک نرم افزارو پرتابل میکنی دیگه همون فایل پرتابلو توی کامپیوتر بقیه بریزی کار میکنه و نیازی به فایل نصبی نیست! ولی اگه نصب شده رو کپی کنی توی کامپیوتر دیگران کار نمیکنه!
حالا اینجا فایل نصبی مصداق همین مپ شماها میمونه! حالا شما میخواین با کپی کردن فایل نصب شده اون که همین مپ و عکس هست رو توی یک بازی دیگه بریزین و اجرا کنین.که معلومه نمیشه! پس باید اول اونو پرتابل کنین بعد توی بازی دیگه بریزین.
البته اینو جایی نگی چون میخندن چون پرتابل کردن با embed کردن اصلا یکی نیست و کلا فرق داره. منم اینو فقط باسه راحتتر فهمیدن موضوع برای شما گفتم وگرنه من نیازی به این همه نوشتن و توضیحش نداشتم!
برای embed کردن عکسها: همونجایی که عکس رو توی editor بازی add میکنی روی خود نوشته عکس که زیر external هست راست کلیک کن و embed رو بزن تا عکس بره زیر نوشته embedded. کار تمام است و امیدوارم مشکلتون حل شده باشه.

Aryan007
27-05-2011, 21:37
دو سوال دیگه.برای اینکه نقاط سیاه رنگ و قسمت های hookable و نقاط شروع و پایان مپ کار کنه فقط باید از اون قسمتی که ورژن سایت ddrace.info برای امکانات مپ ddrace گذاشته استفاده کرد؟چیز اضافه ای که نداره مثلا embed باید بشه؟
گزینه ی make colision کجا باید استفاده بشه؟

rex123
27-05-2011, 21:56
آره از همون استفاده کن. کلا من مپ رو توی نسخه اصلی بازی میسازم دوباره میبرم توی دیدیرس اینفو اونجا نقطه های سیاهی و شروع و پایان و ... رو درست میکنم و هر چی دیگه هست. ولی برای اجرا کردن سرور توی همین نسخه اصلی بازی میارم. تا ناهماهنگی نداشته باشه.
الان میرم ببینم make colision کجا بود تا بگم.
................
رفتم و خیلی هم گشتم ولی چیزی با این نام پیدا نکردم اگه منظورت colision هست که این اصلی ترین چیز بازی هست باید اینو جاهایی بگذاری که تی بتونه روش راه بره یا جاهایی رو که هوک کنه.
چهار تا چیز هست توی نسخه اصلی بازی 1-همین برخورد یا colision که گفتم 2-ناهوک 3-فریز 4-هیچی: که برای گذاشتن اسم سازنده مپ یا عکس یادگیری رد کردن مراحل که وقتی تی به اینجاها بره هیچ اتفاقی نیافته. این چهار تا چیز مهم هست.

اگه خدا بخواد و دوستان نیاز به ساخت مپ داشته باشن منم مثل برادر سجاد یک pdf از طریقه ساخت مپ و استفاده کامل امکانات را با عکس توضیح میدهم! البته از اونجایی که من زیاد حرف میزنم فکر کنم کمتر از 200 صفحه نمیشه!:31:

Mool Tee
28-05-2011, 12:17
سلام بچه ها.این Magical خرابه یا از قسط اینشکلیه.اصلا حال نمیده HOOK نمیشه کرد . Black کجاست این سرورو درست کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:evil2::evil2::evil2:: evil2::evil2::evil2::evil2::evil2::evil2:
----------------------------------
امشب ساعت 11:15
FC Barcelona Vs Manchester United

Aryan007
28-05-2011, 13:06
ساخت مپ P30WORLD DDRACE 1 نموم شد.

فقط یک اشکال هست که برای تعیین نقاط شروع و پایان و نقاط hookable و blocker وقتی روی قسمت Game تو ادیتور کلیک می کنم قسمتی که برای گذاشتن این نقاط مشخص شده کوچک هست و نمیشه برای کل مپ این نقاط رو گذاشت (یعنی اون مربع که محدوده ی این کار رو نشون میده نمیشه گستردش کرد و کل مپ رو با هاش تعیین نقاط مختلف کرد).

rex123
28-05-2011, 13:17
ساخت مپ P30WORLD DDRACE 1 نموم شد.

فقط یک اشکال هست که برای تعیین نقاط شروع و پایان و نقاط hookable و blocker وقتی روی قسمت Game تو ادیتور کلیک می کنم قسمتی که برای گذاشتن این نقاط مشخص شده کوچک هست و نمیشه برای کل مپ این نقاط رو گذاشت (یعنی اون مربع که محدوده ی این کار رو نشون میده نمیشه گستردش کرد و کل مپ رو با هاش تعیین نقاط مختلف کرد).

البته اونی که گفتی فکر کنم بخاطر use cliping هست که فعال کردی.روی همون لایه game راست کلیک کن و clip رو غیر فعال کن تا درست بشه.
نقاط شروع و پایان و نقاط hookable و blocker رو هم باید به تعداد زیاد توی مپ بگذاری.برای اینکار وقتی توی مپ داری میزاری دکمه موس رو ول نکن تا تعداد زیادی از اون روی مپ بیاد.میتونی دوباره اینجا drag کنی و محدودتو بزرگ کنی و باز توی مپ بزاری.توی space هم میتونی با drag کردن محدودتو بزرگ کنی.

avator20002000
28-05-2011, 13:28
اقا این بازی خیلی باحاله البته من اولین بارم بود زیاد اشنایی نداشتم.اولش مثل ادم داشتم باهاشون بازی می کردم تا وقتی مه چکشم رو کفـــــــــــــــــــش کردم!از موقعی که با چکش اوفتاده بودم دنبال اینو اون همه از دستم عصبی شده بودن چکش دست گرفته بودن دنبال من کرده بودم منم هی برو اینور هی برو اونر تا اخرش دخلمو می اوردن ولی برای سرگرمی 2 دقیقه ای بد نیست

Aryan007
28-05-2011, 14:21
البته اونی که گفتی فکر کنم بخاطر use cliping هست که فعال کردی.روی همون لایه game راست کلیک کن و clip رو غیر فعال کن تا درست بشه.
نقاط شروع و پایان و نقاط hookable و blocker رو هم باید به تعداد زیاد توی مپ بگذاری.برای اینکار وقتی توی مپ داری میزاری دکمه موس رو ول نکن تا تعداد زیادی از اون روی مپ بیاد.میتونی دوباره اینجا drag کنی و محدودتو بزرگ کنی و باز توی مپ بزاری.توی space هم میتونی با drag کردن محدودتو بزرگ کنی.

اینو درستش کردم.

اما یه چیز دیگه برای hookable کردن نقاط با انتخاب گزینه ی collision کلشون hookable میشن یا باید تک تک اونا رو با فایل ورژن سایت ddrace.info بتونیم hookable کنیم؟

rex123
28-05-2011, 15:32
آره کلش میشه collision فقط بخاطر همین است که بجای اینکه وقتتو برای پر کردن دونه دونه طلف کنی یکجا انجام بده وگرنه هیچ فرقی نداره. توی همون نسخه اصلی بازی هم میشه تک تک رو hookable کرد و هم کل رو با collision! فقط ببین با کدوم راحتتر و درسته انجام بده.
میتونی اول کل رو با collision انجام بدی جاهایی که نمیخوای باشه رو روی همین با هیچی پر کنی! میگم دیگه این برای راحتی خودت هست!

shahabaliboys
28-05-2011, 16:08
عزیزان
1.تو ساخت مپ تلپورت رو چی جوری میشه گذاشت ؟
2.از این فلش ها که میری روش پرتت میکنه بالا چه جوری میشه گذاشت؟ و سرعتشو چجوری میشه تنظیم کرد آه بعضیاش کم پرت میکنه بعضیاش زیاد
:31: چقد نوبم تو مپ سازی :31:

Aryan007
28-05-2011, 16:11
بعد اگر اول نقاط blocker رو مشخص کنیم بعد collision بزاریم نقاط blocker کار میکنند؟چون وقتی اول collision میزارم تمامی نقاطی که درون فایل ورژن سایت ddrace.info برای مپ DDRace هست از روی صفحه می روند.

rex123
28-05-2011, 16:37
عزیزان
1.تو ساخت مپ تلپورت رو چی جوری میشه گذاشت ؟
2.از این فلش ها که میری روش پرتت میکنه بالا چه جوری میشه گذاشت؟ و سرعتشو چجوری میشه تنظیم کرد آه بعضیاش کم پرت میکنه بعضیاش زیاد
:31: چقد نوبم تو مپ سازی :31:

1-برای ساخت تلپورت باید فقط با دیدیرس بسازی! روش هم یکم زیاده ولی اینطوری بهت بگم که باید اعداد بگذاری مثلا یکجا یک و جای دیگه 2! البته به همین جا ختم نمیشه! اینجا هم نمیشه گفت چون زیاده انشا الله توی pdf کامل میگم
2-اینو نمیدونم دیدی توی دیدیرس نبود؟ من معمولا چیزهایی که نیست رو append میکنم یعنی اون مپ خاص رو روی مپ خودم باز میکنم و بعد از اون چیز خاص توی مپ خودم میزارم که اینو توی فایل میتونی ببینی
من از همتون نوب ترم توی مپ سازی :31:

بعد اگر اول نقاط blocker رو مشخص کنیم بعد collision بزاریم نقاط blocker کار میکنند؟چون وقتی اول collision میزارم تمامی نقاطی که درون فایل ورژن سایت ddrace.info برای مپ DDRace هست از روی صفحه می روند.
خب توی یک صفحه دو تا چیز رو نمیتونی روی هم بگذاری برای اینکار باید روی دوتا لایه کار کنی
چیزهای اولی رو یا دست بگذار روی یک لایه بعد لایه زیر رو توش با collision بذار. میتونی کنار لایه h/v رو هم بزنی تا یک لایه دیده نشه یا بشه!
اینطوری بازیکن اون لایه رو هم نمیبینه فکر کنم

avator20002000
28-05-2011, 19:08
کسی انلاین هست بازی کنیم؟

---------- Post added at 08:08 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

من rocky هستم تو اونجا

Aryan007
29-05-2011, 01:04
سلام دوستان.

مپ P30WORLD DDRACE 1 کامل شد و قابل دانلود می باشد.

ساخت مپ توسط:ARYAN
ادیت مپ توسط:SHAHAB

لینک دانلود مپ:

مپ باگ داشت و باید دوباره ادیت بشه:31:.shvb اگه مپ رو دانلود کردی فعلا تو سرور نزارش.

از shvb هم این درخواست رو دارم که hook سرور رو درست کنه و این مپ رو هم به سرور اضافه کنه.

Black-Ninja
29-05-2011, 01:20
برو بخواب بچه :)

مپ رو دیدم خیلی توپه ولی من فقط حاضرم 1 بار مپ رو برم دیگه 2 بار حوصله میخواد :D

mntkal
29-05-2011, 11:37
hook سرور رو درست کنید و اون مپ رو هم به سرور اضافه نکنید.

shvb
29-05-2011, 12:57
ببخشید دیگه به دلیل امتحانات نتونستم سر بزنم. سعی میکنم امروز مشکل رو بررسی و حل کنم.

mntkal
29-05-2011, 13:53
آموزش ساخت پورت و سرور (قدم به قدم همراه با تصوير)
لينك دانلود با فرمت PDF :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمچنين از دوستان عزيزم (Smkh) و (ps3amir) بسيار :40:.

لینک دانلود خرابه :19::41:

Aryan007
29-05-2011, 14:10
سلام دوستان.

باگ های مپ هم درست شدند (shvb اگر میشه این مپ رو از این لینک بزار تو سرور).

اینم باز باگ داشت:31:.shvb این یکی رو هم نزار تو سرور.
(shahab بیا از قسمت last edited این پست مپ رو دانلود و ادیت کن.)

mntkal
29-05-2011, 14:16
اقا لا اقل بگین چی کار کنم؟:
میگه:
EROR: configure your firewall/nat to let through udp on port 8303
من که فایر وال رو خاموش کردم:(

rex123
29-05-2011, 15:22
من نمیگم چیکار کنی!:31:
ولی با اجازه سجاد این آموزش رو جای دیگه آپلود کردم.
آموزش ساخت پورت و سرور (قدم به قدم همراه با تصوير)
لينك دانلود با فرمت PDF :

mntkal
29-05-2011, 15:40
هز کاری کزدم درست نشد هنوزم همینو میگه!
:41::19:

shahabaliboys
29-05-2011, 20:10
سلام دوستان.

باگ های مپ هم درست شدند (shvb اگر میشه این مپ رو از این لینک بزار تو سرور).

اینم باز باگ داشت:31:.shvb این یکی رو هم نزار تو سرور.
(shahab بیا از قسمت last edited این پست مپ رو دانلود و ادیت کن.)

سلام نبودم ببخشید کجاش باگ داره؟ دوباره نگاه میکنم :31:

mntkal
29-05-2011, 21:59
خودم دانلود کرده بودم ولی اموزشه که خیلی مختصره!
منم همه این کار هارو کرده بودم! بازم نمیاد! و ارور فایر وال/نت میده !:41:

hook سرور رو درست کنید .

soha is the beSt
29-05-2011, 23:02
هم بهتر که خرابه هوک
اگه هوک باشه همه میخوان بلاک کنن همدیگرو

shvb
30-05-2011, 09:39
مشکل هوک حل شد.

mntkal
30-05-2011, 21:59
نخیر حل نشده!!!!!!:18:
ظاهرا اسکای نت 5 هوک رو خراب میکرده و....!:19:

hook سرور رو "درست" درست کنید !!

sajad-tnt
31-05-2011, 09:17
حذف شود ...

shvb
31-05-2011, 09:20
جالبه که میگید مشکل از مپ هست بعد میگید هوک رو درست کنید. من آرزوم شده یک نفر مپ های درست و بدون باگ بزاره واسم.

SA3EDLORD
31-05-2011, 09:25
الان سرور اف شد؟

sajad-tnt
31-05-2011, 10:06
سلام دوستان.

black جان لطف كردن و سرور رو دوباره درست كردن:46:.
و همچنين اون مپ باگ دار هم حذف كردن.

با تشكر:11:.

Aryan007
31-05-2011, 18:15
سلام دوستان.

مپ P30WORLD DDRACE 1 کامل شد و قابل دانلود می باشد:

(مپ چک شده و باگ های مپ هم درست شده).

لینک دانلود مپ:

از shvb هم این درخواست رو دارم که این مپ رو هم به سرور اضافه کنه.

SA3EDLORD
31-05-2011, 18:22
اینو حتما بریزین........مپ بچه های خودمون رو بریم خیلی حال میده..........
برادر smkh هم یکی ساخته بود نذاشتین تو سرور:13:

5ajad
03-06-2011, 10:31
بچه ها میگم این ورژن جدیده چقدر طرفدار داره: دی
تعداد بازیکن ها تو این ورژن از قبلی بیشتره!!

hajoo
03-06-2011, 10:45
سلام من po5eidon هستم.
نمی تونم ddrace رو به صورت لن بازی کنم.میشه یکی دقیق توضیح بده چیکار کنم؟

shahabaliboys
03-06-2011, 12:49
سلام دوستان.

لینک دانلود مپ:

بلک جان وقت کردی این مپ ما رو هم بذار دیگه بابا :31:

Black-Ninja
03-06-2011, 15:39
این Vote Kick هم بردار دوباره گیره Alex و narotu افتادیم Noob های سرور

ps3amir
03-06-2011, 15:47
سلام من po5eidon هستم.
نمی تونم ddrace رو به صورت لن بازی کنم.میشه یکی دقیق توضیح بده چیکار کنم؟

کجاش مشکل دارین؟
فایل سرور ddrace را اجرا می کنید و سرور لن ران میشه.
البته در داخل فایل تنظیمات حتما این فراموش نشه:
sv_register 0

abdolhakim
03-06-2011, 16:34
واسه من سرعت نداره از کارت گرافیکمه:41:

SA3EDLORD
03-06-2011, 19:38
تقصیر توئه!:دی

sajad-tnt
03-06-2011, 19:58
سه تا دمو ازش گرفتم فقط تو یک تیکه جا چه جوری میکنه باز بگید تقصیره منه یا اون

خب اين كه ديگه شيوا و رسا معلومه تقصير كيه ! تقصير narotu هست :27::31:!! (شوخي:31:)
يه جاش خيلي باحال بود : وقتي كه heh به نارتو گفت '' اين ديگه چيه ! '' :31:.
اون لحظه از خنده روده بر شدم :31::27:!

Witcher6610
03-06-2011, 20:39
از کاره مسعود خیلی خوشم اومد مصمم بود که کمک کنه!:46:
البته تو فیلم گرفتی واسه همین به هیچ وجه کاری نمی کنی که بر علیه ات استفاده شه...
حداقل یکی دیگه می گرفت که تو ام نمی دونستی...

narotu
03-06-2011, 21:01
نمیگم من کاری نمیکنم
بر عکس از این به بعد هر جا ببینمش بلوکش میکنم
فقط فیلم گرفتم ببینید بعضیها مظلوم نمایی الکی نکنن بعضیا

soha is the beSt
03-06-2011, 21:01
از کاره مسعود خیلی خوشم اومد مصمم بود که کمک کنه!:46:
البته تو فیلم گرفتی واسه همین به هیچ وجه کاری نمی کنی که بر علیه ات استفاده شه...
حداقل یکی دیگه می گرفت که تو ام نمی دونستی...
مثله اینکه سرور با کمبود خبرنگار مواجهه :31:

shahabaliboys
04-06-2011, 13:29
واقعا چرا دشمنی میکنید با هم دیگه خوب مثه آدم بشینید بازیتونو کنید دیگه :31:
سخنی از بابا بزرگ :31::27:

alil1369
04-06-2011, 15:04
مقداری خاطرات !!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

narotu
04-06-2011, 15:53
خوب جنگ ما هم فعلا تموم شد مثل اینکه
اما نگران نباشین زیاد طول نمیکشه
تا جنگ بعدی

narotu
04-06-2011, 16:00
مقداری خاطرات !!!

اونهمه گلوگه rpg از کجا اومده

soha is the beSt
04-06-2011, 17:05
این 4شیرد برا ما مورچه تر(فولتر :دی) چی کار کنم بتونم دمو رو ببینم؟

alil1369
04-06-2011, 17:45
اونهمه گلوگه rpg از کجا اومده

رو بعضی سرور ها کار میکنه ! gunexp/

shs_micro2
05-06-2011, 14:06
سلام
میشه اسم سرور های ایرانو جز مجیکال بدید
ممنون

5ajad
05-06-2011, 18:24
سرور ایرانی فعلا همین مجیکال هستش:)

hajoo
05-06-2011, 18:48
کجاش مشکل دارین؟
فایل سرور ddrace را اجرا می کنید و سرور لن ران میشه.
البته در داخل فایل تنظیمات حتما این فراموش نشه:
sv_register 0

وقتی فایل سرور رو اجرا می کنم اینجوری میشه:

تو فایل تنظیمات هم این رو نوشتم:
sv_register 0
sv_map mo_xenon_1
مشکل چیه ؟

shahabaliboys
05-06-2011, 19:47
این مپ mo_xenon_1 باید توی پوشه ی مپ هات باشه تو ی maps احتمالا برای شما این مپ تو پوشه ی downloads map هست :31: البته با اطمینان نمیگم ولی باز برو اینو چک کن :31:

hajoo
05-06-2011, 21:14
این مپ mo_xenon_1 باید توی پوشه ی مپ هات باشه تو ی maps احتمالا برای شما این مپ تو پوشه ی downloads map هست :31: البته با اطمینان نمیگم ولی باز برو اینو چک کن :31:
نه دوست من. همه رو تو پوشه map کپی کردم باز فرقی نکرد

ps3amir
06-06-2011, 08:24

اگه مپ توی پوشه نباشه کلا فایل سرور اجرا نمیشه

sv_register 0
sv_map mo_xenon_1
مشکل چیه ؟

من در حالات های مختلف امتحان کردم اجرا شد.
فقط مال من found no collision tile پیام را نمیداد.
سرور هم در بازی سربرگ لن با نام unnamed server اجرا میشه
فقط داخل تصویری که گذاشتین من آدرس فایل سرور را دیدم که ممکنه مشکل از اون باشه چون پیغام banmasters.cfg یافت نشد هم داره.
اگه میشه یه عکس از محلی که فایل سرور هست بذارین.

hajoo
06-06-2011, 10:44
فایل سرور تو پوشه بازیه دیگه!

shvb
06-06-2011, 12:20

sv_register 0
sv_map mo_xenon_1
مشکل چیه ؟

مپ شما مثل اینکه مشکل داره ولی اگه از سالم بودنش اطمینان دارین پس مشکل از اینه که مپ شما trunk نیست و باید تبدیل بشه. برای تبدیل میتونین از ابزاری که توی سایت رسمی DDRace گذاشته شده استفاده کنین.

Aryan007
06-06-2011, 12:52
مپ شما مثل اینکه مشکل داره ولی اگه از سالم بودنش اطمینان دارین پس مشکل از اینه که مپ شما trunk نیست و باید تبدیل بشه. برای تبدیل میتونین از ابزاری که توی سایت رسمی DDRace گذاشته شده استفاده کنین.

shvb نمیخوایی مپ ما رو توی سرور بزاری؟ مپ باگ هاش هم درست شده :

لینک دانلود مپ:

کد:

hajoo
06-06-2011, 15:49
هر مپی رو امتحان میکنم نمیشه.مپهایی که با خودتون آنلاین بازی می کنم هم نمیشن.trunk چیه؟

hajoo
08-06-2011, 18:50
اینقدر حرف زدید.جواب سوال منو ندادین:41: امضا po5eidon

ps3amir
08-06-2011, 19:26
اینقدر حرف زدید.جواب سوال منو ندادین:41: امضا po5eidon

تقریبا معلوم نیست مشکل شما چیه.

narotu
08-06-2011, 19:55
هفت تا دموی خنده دار که از عذیت کردن بچه هاست :دی

SA3EDLORD
08-06-2011, 20:37
من که توش نیستم؟:31:

*Ali*
08-06-2011, 21:47
با این پست های اخیر به نظر میاد عده ای بیشتر از این که علاقه به "مهم" شدن تاپیک داشته باشن دارن کمک میکنن که تاپیک سریع تر "مسدود" بشه.

hajoo
08-06-2011, 21:48
تقریبا معلوم نیست مشکل شما چیه.
چرا؟ من رو دوتا pc و 2تا لپ تاپ امتحان کردم نشد.جالب اینه که فقط تو نسخه 5 بازی می تونم سرور بسازم ولی برای ddrace و نسخه 6 مشکل دارم.

ps3amir
09-06-2011, 08:17
چرا؟ من رو دوتا pc و 2تا لپ تاپ امتحان کردم نشد.جالب اینه که فقط تو نسخه 5 بازی می تونم سرور بسازم ولی برای ddrace و نسخه 6 مشکل دارم.

اگه ddrace را از سایت ddrace.info دانلود کردید این کار را انجام دهید:
1.فایل سرور در کنار دیگر فایل ها که دانلود کرده این باشند.(یعنی در کنار همون فایل اجرایی ddrace)و فایل سرور را به محل نصب بازی منتقل نکنید.
2.با همون تنظیمات و مپ dm1 امتحان کنید.
-----------------------------
این هم یه دمو که این نروتو نمیرفت کنار و smkh هم که تموم کرده بود نمی گذاشت من برم.

5ajad
09-06-2011, 11:34
مگه من چی گفتم آفای ناظر؟:13:

hajoo
09-06-2011, 12:31
اگه ddrace را از سایت ddrace.info دانلود کردید این کار را انجام دهید:
1.فایل سرور در کنار دیگر فایل ها که دانلود کرده این باشند.(یعنی در کنار همون فایل اجرایی ddrace)و فایل سرور را به محل نصب بازی منتقل نکنید.
2.با همون تنظیمات و مپ dm1 امتحان کنید.
-----------------------------
این هم یه دمو که این نروتو نمیرفت کنار و smkh هم که تموم کرده بود نمی گذاشت من برم.

من از همین سایتی که میگین ddrace رو گرفتم.بازی به صورت نصبی که نیست!به صورت فشرده شده است و من اونو unrar میکنم.بعد بدون هیچ تغییری فایل server رو اجرا می کنم ولی باز ERROR !

ps3amir
09-06-2011, 13:38
من از همین سایتی که میگین ddrace رو گرفتم.بازی به صورت نصبی که نیست!به صورت فشرده شده است و من اونو unrar میکنم.بعد بدون هیچ تغییری فایل server رو اجرا می کنم ولی باز ERROR !

نمیدونم.برای من که روی لن بدونه مشکل اجرا میشه.فایل سرور را اجرا میکنم بعدش میرم بازی را اجرا میکنم و بعدش سربرگ لن و اونجا سرور هست.دیگه نمیدونم مشکل چیه.
--------------------
بیچاره hossein و narotu اینقد توی مپ ها بلاک باختن الان دارن توی سرور با هوک بی نهایت چه حالی میکنن.

narotu
09-06-2011, 14:12
نمیدونم.برای من که روی لن بدونه مشکل اجرا میشه.فایل سرور را اجرا میکنم بعدش میرم بازی را اجرا میکنم و بعدش سربرگ لن و اونجا سرور هست.دیگه نمیدونم مشکل چیه.
--------------------
بیچاره hossein و narotu اینقد توی مپ ها بلاک باختن الان دارن توی سرور با هوک بی نهایت چه حالی میکنن.

اینهمه شما ما رو بلوک کردین یه مپ هم ما بلوکتون کنیم
بلوکتیم با :دی
اما من و حسین و علیرضا 4 نفرو که با هم بودن بلوک کردیم که یه بارم مپ دسته سجادو سروش بود باز بلوک کردیم :دی

Little Sparrow
09-06-2011, 14:28
اینهمه شما ما رو بلوک کردین یه مپ هم ما بلوکتون کنیم
بلوکتیم با :دی
اما من و حسین و علیرضا 4 نفرو که با هم بودن بلوک کردیم که یه بارم مپ دسته سجادو سروش بود باز بلوک کردیم :دی
اخرش ولی خودم همه رو گیر انداختم یه جا.

narotu
09-06-2011, 14:50
اخرش ولی خودم همه رو گیر انداختم یه جا.

اره این گامبو شیش ساعت همه رو گیر انداخته بود یه گوشه نه راهه پیش داشتن نه راه رفت :دی
دموش هم هست خواستین میزارم :دی

yuri 2010
09-06-2011, 15:06
سلام اينم عكس هاي tower امروز :11:

yuri 2010
09-06-2011, 15:11
امير جون ما كه بلاك بلد نيستيم . شما كه بلديد چرا به ما مي باختيد :13: همه جوره هم منو narotu جنگيديم همه ي دمو هاشم دارم 2vs1 2vs2 2vs3 2vs4 2vs5 ...... :46:

Little Sparrow
09-06-2011, 16:17
رفتین Endless hook گرفتین :31:ما تا میگیرفتیم سریع از دست میدادیم می افتادیم پایین می کشیدنمون.

rex123
09-06-2011, 18:55

عزیز اگه اینطوری قرار باشه الکی هر چی رو یک فیلم بگیریمو خودمونو مظلوم نشون بدیم که نمیشه :31:
حداقل صبر میکردی یک روز از حرف خودت بگذره بعد خودت شروع کنی به بلوک کردن! :31:

بقیه دوستان هم سعی کنین این کار ها رو نکنین الکی هی نگین فلانی این کارو میکنه منم آخر مظلوم:31: ! اگه مردین خرابکاریهای خودتونو بزارین :31:
اینجا خودم حالگیری کردم رو میگذارم که آخر خنده هست!:31: بعد از حالگیری رفتم pro بازی در بیارم و یک حرف بزنم که سوتی دادم جالب اینجای که از همه بدتر اونا نوب بازی در آوردن و نفهمیدن:31:
اگه amer اینو میخونی ببخش که اشتباه شد! اگه هم نمیخونی که نمیخوادم ببخشی چون اصلا خودتم خبر نداری:31:

yuri 2010
09-06-2011, 20:02
خوب يعني يه چيزي بلد بوديم كه بلاك تون كردي نه شايدم شما خودتون ميرفتيد تو چاه نمي دونم :13: اي بابا امير مي گه ما بلد نيستيم كه اه بعد شما 10 تا 10 تا ميومديد 10 بارم شما اونجا بوديد ولي باز مي يومديم شما خودتون بدون دخالت ما بلاك مي شديد :18: :13:

Scary Feelings
09-06-2011, 21:36
سلام بچه ها
میگم کسی به نام Nimashi میشناسید؟

narotu
11-06-2011, 11:26
اکانت اینترنتمونو ه ک کرده بودن پنج شنبه ای رفتیم امروز مخابرات درستش کردیم :دی

سلام بچه ها
میگم کسی به نام Nimashi میشناسید؟

نصفه و نیمه میشناسمش البته از طریق بازی

soha is the beSt
11-06-2011, 15:53
اینم به دمو از بازیم :دی
ببینید

من نمیتونم 4sharedرو باز کنم
اگه جایه دیگه ای سراغ دارید بگید تا اپ کنم

ps3amir
11-06-2011, 17:13
اینم به دمو از بازیم :دی
ببینید

من نمیتونم 4sharedرو باز کنم
اگه جایه دیگه ای سراغ دارید بگید تا اپ کنم

اینجا آپلود کن:

soha is the beSt
11-06-2011, 17:31
اینجا آپلود کن:

نمیشه اروره پسوند میده
مگه اینکه .demoرو عوض کنم یه چی دیگه بزارم بعد خودتون .demoبزارید

خودتون پسوندشو به دمو تغیر بدید

yuri 2010
11-06-2011, 19:41
اينم دو ركورد از من و عليرضا و narotu

و هنگامي كه بهترين دوستان تبديل به بدترين دشمنان ميشوند

rex123
11-06-2011, 20:59
نمیشه اروره پسوند میده
مگه اینکه .demoرو عوض کنم یه چی دیگه بزارم بعد خودتون .demoبزارید

خودتون پسوندشو به دمو تغیر بدید

خب معلومه نمیشه!:31:
بجز پسوند فیلم و عکس باید اونها رو زیپ یا فشرده کنی بعد بذاری
برای فشرده سازی روی دموی مورد نظر راست کلیک از send to گزینه compressed (zipped) folder را بزن:31:
الان به این میگن یک پست خیلی مفید! فقط موندم چرا اینو توی تاپیک تی ورد نوشتم:31:

yuri 2010
13-06-2011, 17:50
سلام اومدم يه عكس و دمو از سرور بزارم تا حالا سرور رو انقدر شلوغ نديده بودم
اينم دموي بزرگ ترين بلاك سرور (از نظر جمعيت)

و زماني كه بهترين دوستان تبديل به بدترين دشمنان مي شوند

hajoo
13-06-2011, 18:35
دمو رو چطوری اجرا میکنین؟منم جزمتبلبکین(بلاک شده ها)هستم:31:
راستی چطور ظاهر بازی تغییر دادین؟چکش و شکل آدماش رو میگم

sajad-tnt
13-06-2011, 21:22
منظورت دقيقا از اين جمله چيه و كيه :31:؟؟! (چقدر هم كوچولو نوشتي :31:!! كور شدم :31:!!)

دمو رو چطوری اجرا میکنین؟منم جزمتبلبکین(بلاک شده ها)هستم:31:
راستی چطور ظاهر بازی تغییر دادین؟چکش و شکل آدماش رو میگم
دوست عزيزم ، براي تغيير ظاهر بازي (اسكين ، آموزش ، آيتم ها و ...) به سايت زير مراجعه كن :46::

yuri 2010
14-06-2011, 14:51
نقل قول:نوشته شده توسط yuri 2010

منظورت دقيقا از اين جمله چيه و كيه ؟؟! (چقدر هم كوچولو نوشتي !! كور شدم !!)

منظورم نارفيق هايي هستند كه ادم رو به كوچك ترين حرف مي فروشن (منظورم اصلا عليرضا نيستا) تازه بعد از فروختن ميرن با يكي (منظورم اصلا لرد نيستا) ادمو به فحش ميبندن
و زماني كه بهترين دوستان تبديل به بدترين دشمنان ميشوند

SA3EDLORD
14-06-2011, 16:41
منظورم نارفيق هايي هستند كه ادم رو به كوچك ترين حرف مي فروشن (منظورم اصلا عليرضا نيستا) تازه بعد از فروختن ميرن با يكي (منظورم اصلا لرد نيستا) ادمو به فحش ميبندن
فحشو که تو شروع کردی...........البته من شروع کردم ولی اون اول من اصلا جدی نگفتم ولی تو جدی گرفتی برا همین دعوا شد:40:

yuri 2010
14-06-2011, 18:57
سلام امروز اومدم خداحافظي كنم ديگه نميام تي ورلز اين اتفاق هم ناگهاني شد يعني رفتنم شايد به خاطر اين كه اين اواخر همش دعوا داشتم يا اين كه بهترين دوستم رو از دست دادم نمي دونم چرا ولي بغض الان گلوو مو گرفته نيومدم حلاليت بطلبم چون لايقش نيستم شما هم نمي خواد منو ببخشيد ولي دوباره سر ميزنم به سايت در كل بازي خوبي بود منم ديگه ميرم باي

alivw71
14-06-2011, 20:27
سلام امروز اومدم خداحافظي كنم ديگه نميام تي ورلز اين اتفاق هم ناگهاني شد يعني رفتنم شايد به خاطر اين كه اين اواخر همش دعوا داشتم يا اين كه بهترين دوستم رو از دست دادم نمي دونم چرا ولي بغض الان گلوو مو گرفته نيومدم حلاليت بطلبم چون لايقش نيستم شما هم نمي خواد منو ببخشيد اينم پست اخرمه ولي دوباره سر ميزنم به سايت در كل بازي خوبي بود منم ديگه ميرم باي
ول کن این حرفا رو یعنی یه بازی بی ارزش تا این حد موجب دعوا میشه . خدا سازنده این بازی ها رو لعنت کنه...

soha is the beSt
14-06-2011, 20:44
ول کن این حرفا رو یعنی یه بازی بی ارزش تا این حد موجب دعوا میشه . خدا سازنده این بازی ها رو لعنت کنه...
مشکل از بازی نیست
مشکل از خودمونه
تا یه چی میشه همه به هم فحش میدن
اصلا خودمو مثال میزنم :دی یه بار نشد فحش نخوریم :8: اما گوش نمیدم که کی چی میگه
الانم خیلی وقته نیومدم تو سرور و نمیام :10:

Aryan007
14-06-2011, 22:16
دوستان مپ P30WORLD DDRACE 2 کامل و قابل دانلود می باشد.

ساخته شده توسط:ARYAN

لینک دانلود مپ:

ار shvb هم درخواست اضافه کردن این مپ و مپ قبلی رو به سرور دارم.

soha is the beSt
15-06-2011, 02:04
رو ورژن پنج کار نمیکنه مپ هات؟

alivw71
15-06-2011, 09:39
من دارم بازی رو فارسی سازی میکنم تا یه جاهایی پیش رفتم:31:

shahabaliboys
15-06-2011, 14:47
من دارم بازی رو فارسی سازی میکنم تا یه جاهایی پیش رفتم:31:

عجب آدم تو بازی همه جچیز رو نباید بگه . بعضیا سو استفاده میکنن.

yuri 2010
15-06-2011, 15:08
اي بابا امروز اومدم با الكس كار داشتم هي به ادم هاي نه چندان ادم ميگم بابا ولم كنيد من نمي خوام بازي كنم هي ميان بلك ميكنم مي رم يه گوشه وايميسم ميان بلاك مي كنم اخرشم مي گم واسه چي اين كارو مي كنيد كيك مي كنن ديگه نام نمي برم كيا:41:

narotu
15-06-2011, 17:58
سلام امروز اومدم خداحافظي كنم ديگه نميام تي ورلز اين اتفاق هم ناگهاني شد يعني رفتنم شايد به خاطر اين كه اين اواخر همش دعوا داشتم يا اين كه بهترين دوستم رو از دست دادم نمي دونم چرا ولي بغض الان گلوو مو گرفته نيومدم حلاليت بطلبم چون لايقش نيستم شما هم نمي خواد منو ببخشيد ولي دوباره سر ميزنم به سايت در كل بازي خوبي بود منم ديگه ميرم باي

درسته که توی این بازی دعوا میشه
هر روز یکی یا چند نفر تو بازی دعوا میکنن
خودم هم زیاد دعوا کردم تو بازی
اما دوستای هم پیدا کردم که به دعواهاش میارزید

Little Sparrow
15-06-2011, 18:13
کلا سرور شیر تو شیره.به دل نگیر.

SA3EDLORD
15-06-2011, 18:20
درسته که توی این بازی دعوا میشه
هر روز یکی یا چند نفر تو بازی دعوا میکنن
خودم هم زیاد دعوا کردم تو بازی
اما دوستای هم پیدا کردم که به دعواهاش میارزید
بابا اصلا منو سجاد تی ان تی اولش با هم دعوا مون شد به هم فحش ناجور میدادیم..............ولی الان میبینی چقد عاشقه منه؟:31::40: منم عاشق اونم؟:31::40:
با دو تا دعوا که ادم نباید بچه بشه قهر کنه بره:46:

Black-Ninja
15-06-2011, 20:14

عزیز کجا میخوای بری ! تازه سفارش شام داده بودم

yuri 2010
15-06-2011, 20:31
نوشته شده توسط yuri 2010
عزیز کجا میخوای بری ! تازه سفارش شام داده بودم
نه ديگه ميرم زن و بچه تو ماشين منتظرن:20:

yuri 2010
15-06-2011, 20:41
سلام من اومد اينجا يه اعترافي بكنم :21: بابا اون حرفايي كه تو 2 پست قبل زدم خالي بندي بووود :27::31: اينارو گفتم اقا عليرضا ادم شه كه شد الانم ديگه تموم شد و اممممما اقاي لر-د حالا من و علي رفتيم يه طرف تو موندي يه طرف :21:

SA3EDLORD
15-06-2011, 21:01
سلام من اومد اينجا يه اعترافي بكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابا اون حرفايي كه تو 2 پست قبل زدم خالي بندي بووود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينارو گفتم اقا عليرضا ادم شه كه شد الانم ديگه تموم شد و اممممما اقاي لر-د حالا من و علي رفتيم يه طرف تو موندي يه طرف [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ما همه با هم رفیقیم حسین جون:40:

yuri 2010
15-06-2011, 21:56
سلام من اومد اينجا يه اعترافي بكنم بابا اون حرفايي كه تو 2 پست قبل زدم خالي بندي بووود اينارو گفتم اقا عليرضا ادم شه كه شد الانم ديگه تموم شد و اممممما اقاي لر-د حالا من و علي رفتيم يه طرف تو موندي يه طرف ما همه با هم رفیقیم حسین جون
بر منكرش لعنت اينا هم همش تو عالمه شوخي ه ما با هم رفيقيم ( اره جون عمم) (خدايا مرا به خاطر اين دروغ بزرگ ببخش)

narotu
15-06-2011, 23:05
بر منكرش لعنت اينا هم همش تو عالمه شوخي ه ما با هم رفيقيم ( اره جون عمم) (خدايا مرا به خاطر اين دروغ بزرگ ببخش)

xd
این جا م جک شد رفتا :دی

اما نگفتم اینا بچه بازیه دو روز بد دوست میشید میره

5ajad
15-06-2011, 23:14
آقا چی شده به منم بگید: دی
راستی بچه ها دیدین این alex تا کم میاره میگه بیاین صلح: دی: دی

Aryan007
16-06-2011, 01:24
دوستان مپ P30WORLD DDRACE 3 : Tower Defense کامل و قابل دانلود می باشد.

لینک دانلود مپ:

ضمن اینکه این مپ اولین مپ به سبک Tower Defense در Teeworlds است (مثل Dota Allstars در Warcraft).

طریقه ی بازی هم در مپ نوشته شده.

soha is the beSt
16-06-2011, 02:59
رو ورژن پنج کار نمیکنه مپ هات؟

اقای اریان سوال پرسیدیم خیر سرمون :19:

rex123
16-06-2011, 03:52
ما همه با هم رفیقیم حسین جون:40:

غلط کردی ...:31:
من،alex! شیب؟!! ... :31:

Aryan007
16-06-2011, 05:15
اقای اریان سوال پرسیدیم خیر سرمون :19:

اسم من آرین هستش نه آریان.

برای سوالتون هم چک نکردم.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
پست صفحه ی قبل:

لینک دانلود مپ:

ضمن اینکه این مپ اولین مپ به سبک Tower Defense در Teeworlds است (مثل Dota Allstars در Warcraft).

yuri 2010
16-06-2011, 08:29

لینک دانلود مپ:

اقا آرين دانلود اين مپ چه فايده اي داره وقتي تو هيچ سروري نميتونيم بازي كنيم :41: حداقل اين مپا توي سروري باشه كه ما بريم بازي كنيم :31:

Aryan007
16-06-2011, 11:24
اقا آرين دانلود اين مپ چه فايده اي داره وقتي تو هيچ سروري نميتونيم بازي كنيم :41: حداقل اين مپا توي سروري باشه كه ما بريم بازي كنيم :31:
البته 3 مپ قبلی همشون چرت بودن:31: (کیفیت رو فدای کمیت کردم).مپ بعدیو سعی میکنم جالب و طولانی درست کنم.

hajoo
16-06-2011, 11:36
خب مپ رو بریزین رو سرور!

yuri 2010
16-06-2011, 11:58
خب مپ رو بریزین رو سرور!
نه تا black بخواد مپ هارو بريزه 1 روز سرور رو دان مي كنه

hajoo
16-06-2011, 12:01
پس بزاریم مپا قطره قطره جمع شن وانگهی دریا که شدن همه رو با هم بریزین.1 روز هم سرور داون میشه ما خمار میشیم.:31:

Aryan007
16-06-2011, 12:50
دوستان این ورژن ادیت شده ی مپ P30WORLD DDRACE 2 هست.

لینک دانلود مپ:

alivw71
16-06-2011, 14:08
بچه ها من فونت فارسی برای بازی درست کردم اگه لازم دارید اپلود کنم تا بچه ها استفاده کنن.

yuri 2010
16-06-2011, 17:02
بچه ها من فونت فارسی برای بازی درست کردم اگه لازم دارید اپلود کنم تا بچه ها استفاده کنن.
دستت درد نكنه آپلود كن

shahabaliboys
16-06-2011, 19:52
P30WORLD DDRACE 4 در دست ساخت. احتمالا فردا RELEASE میکنمش :31:
ساخت و ادیت : Shahab
:31:

shahabaliboys
16-06-2011, 20:03
برادر / دوست گرامی / استاد تی ورلدز Black جان:
اینجانب بازیکن shahab از شما تقاضا دارم برای آرامش اعصاب و بازی کردن با خیال راحت عملیات عمرانی زیر را در سرور انجام داده تا درست شه دیگه اه خوب اداری بلد نیستم بنویسم چیکا کنم.
1.در صورت امکان pause را بردارید.
2.server قاطی کرده و vote خراب شده درستش کنید (روی 1 مپ گیر کرده )
3.مپ های بچه ها را در سرور قرار دهید.
به قول Sajad Narenjak :
همیشه موفق و پیروز باشید :40:

5ajad
17-06-2011, 12:44
پسورد magical عوض شده؟
من هرچی p30 میزنم وارد نمیشه:|
ویرایش:
Caps lock....: دی

Witcher6610
17-06-2011, 16:02
خوب دیگه من جوش آوردم تا یک ساعت دیگه هر چی مپ می خواین بگین بریزم تو سرورم...
حداقل بشه بازی کرد...

shahabaliboys
17-06-2011, 16:51
اینارو بزار :
p30world ddrace 1
p30world ddrace 2
p30world ddrace 3
XYZ_Blocker
چند تا dd مشت هم به سلیقه خودت بذار حال کنیم ببینیم سلیقت چجوریه :D
black هم که سرورو فقط ران کرده نه نظارتی نه کشکی :31:

Witcher6610
17-06-2011, 17:48
من مپ های شما رو از کجام در بیارم لینکی چیزی بده!
---------------------
هنوز لینکی ندادین!
من مپی ندارم!

Witcher6610
17-06-2011, 20:59
سلام بازم اومدم با زندگی ام و TeeWorlds البته یکم دیر اومدم ببخشید!:11:
ادامه...:صبح که پا شدم تا شب DDrace بازی کردم! جاتون خالی انقدر بازی می کردم که دهنه خانواده سرویس می شد :31:...
نزدیک یکی 2دو هفته بازی می کردم و یه چیزی تو مایه هایه Smkh یا همون Rex الان شدم...
داشتم سرور ها رو نگاه می کردم که چشم به یه سرور خورد تو اون سرور یکی با اسم Sajad بود و سرور هم با نام Magical DDrace بود...!
خوب فهمیدم که این سرور رمز داره و باید از سایت ها پیدا بشه می دونین که P30 قسمت بازی های چند نفره اش برای تازه کار ها قفل بود..(قدیمو می گم) من نزدیکه 2 ساعته تموم وقتم رو گذاشتم روی پیدا کردن رمز هر جایی می رفتم دقیقا نوشته Black رو کپی کرده بودن...
تا اینکه تو یه سایت پیداش کردم!
رفتم تو سرور ضدحال اینه که سرور خالی بود! خوب من فکر می کردم کمتر کسی رمز سرورو بدونه و اسممو گذاشتم:
Ramze server : p30
تا اینکه یکی از بچه ها اومد!
اسمش Sajad بود!...
ادامه دارد...
قسمت اول:

Black-Ninja
17-06-2011, 21:10
ما چقدر باید با این سرور دق بخوریم تازه هیجان های داخل بازی هم به کنار سکته میزنیم آخر

yuri 2010
18-06-2011, 09:50
ما چقدر باید با این سرور دق بخوریم تازه هیجان های داخل بازی هم به کنار سکته میزنیم آخر
اخه من چند دفه بگم از اين هله هوله نخور نيگا اين دق چيه هااا به جاي دق اصلا برو پسته بخور نيگا اين قد دق خوردي چاق شدي شوخياا
بابا اين سرور چرا درست نميشه اي خداااااااااااا
بچه ها اگه عكس جديد خواستيد از منو علي بگيد ميزارم (چه از خود راضي :31: )

yuri 2010
18-06-2011, 17:28
ااااااااااااااااااااه ديگه واقعا حوصلم سر رفت آقاي بلك لطفا سريعا سرور را درست بنماييد lol

yuri 2010
19-06-2011, 10:06
سلام امروز اومدم يه دمو بزارم از اين احمد شهاب امير كه الكي به من انگ الكس بودن و زدن بعدش منو كيك كردن قبل اونم هي مي خواستن منو به spec ببرن بعد به جاي دليل مي نوشتند الاغه . خره .انه واقعا كه عجب ادما يي هستن اصلا گيرم كه من الكس بودم چرا بايد كيك مي شدم ؟؟؟ مگه سرور ماله ايناست كه تعيين ميكنن كي باشه كي نباشه بعد اگه من اسم سروش رو گذاشتم به اينا چه مربوطه vote ميدن مگه خود سروش نمي تونه هاا در كل آدماي گهي بودن هركي اين كارو كرد

Witcher6610
19-06-2011, 10:16
سلام امروز در جریان Gaming اتفاقات عجیبی افتاد که فقط من فهمیدم چی شد!
1.داشتیم بازی می کردیم یهو همه رفتن بیرون!
Error : TimeOut (Not Acked For 15 Seconds)
جالب اینجاست که من نیفتادم بیرون!
مدارکش هم موجوده!
2.بعد از همون جریان بچه ها بعد از 5 دقیقه! (نمی دونم چرا همون جا نیومدن تو؟) یکی یکی اومدن تو...
پینگ ها یکی در میون تر خورده بود!!!!!
مدارکش هم موجوده!

Witcher6610
19-06-2011, 12:28
شما همین الانشم به اندازه کافی فحش دادی که جبران بشه...:41:
به هر صورت منم تمام مدت ازت فیلم می گیرم ببینی کی آدم میشه:21:

yuri 2010
19-06-2011, 12:43
اولا من از هيچ چيز نميترسم هر چي مي خواي فيلم بگير دوما من فقط گفتم ادماي گهي هستين اگه اين به اندازه ي كافي تو راست ميگي عوضش شما ده برابر فحش دادي

narotu
19-06-2011, 15:05
سه تا دمو از فوتبال توی tee که با بچه ها بازی کردیم

narotu
20-06-2011, 01:00
ه_ک برای نسخه 6.0

اول یه چیزو بگم
اگه اول رکس که پیدا کرد دوم من میخواستیم مثل خیلیا که یه چیز میفهمن یک بچه بازیهایی در میارن که کسی نفهمه و قایمش میکنن اگه میخواستیم این کارو کنیم به این زودیا این ه_ک رو نمیدیدین

امتحان شده روی سرور ایران
همین امشب پیدا شده توسط رکس من از رکس گرفتم (نمیداد خفتش کردم دید دیگه چاره نداره :دی لول شوخی )
برای دانلود ه_ک به اینجا برین دو نسخه است نسخه اول یک امکانات اضافی داره و نسخه دوم هم
مثل امکانات نسخه جدید
به هر کی ضربه بزنین کاملا شکلش میشین
هر شکلکی بده همون لحضه تی شما هم میده
حالت رنگین کمون
و غیره

حق کپی رایتم نگه دارین و اسم سایت رو بگین
هر چی باشه ماله رکس

ps3amir
20-06-2011, 08:34
سلام امروز اومدم يه دمو بزارم از اين احمد شهاب امير كه الكي به من انگ الكس بودن و زدن بعدش منو كيك كردن قبل اونم هي مي خواستن منو به spec ببرن بعد به جاي دليل مي نوشتند الاغه . خره .انه واقعا كه عجب ادما يي هستن اصلا گيرم كه من الكس بودم چرا بايد كيك مي شدم ؟؟؟ مگه سرور ماله ايناست كه تعيين ميكنن كي باشه كي نباشه بعد اگه من اسم سروش رو گذاشتم به اينا چه مربوطه vote ميدن مگه خود سروش نمي تونه هاا در كل آدماي گهي بودن هركي اين كارو كرد

من فقط داشتم بازی میکردم هیچ مدرکی هم علیه من نداری الکی اسم منو ننویس
توی این فیلمت هم هیچ چیز خاصی نبود.

yuri 2010
20-06-2011, 09:34
من فقط داشتم بازی میکردم هیچ مدرکی هم علیه من نداری الکی اسم منو ننویس
توی این فیلمت هم هیچ چیز خاصی نبود.
مهم دل خودم بود كه شناختمتون يعني امير شايد الان تو اين فيلم چيزي از تو نباشه ولي خودم قبلش حركاتت ديدم

Little Sparrow
20-06-2011, 10:19
جعل هویت؟:31:مجازات داره دیگه.:31:
موفق باشید.

yuri 2010
20-06-2011, 11:07
جعل هویت؟مجازات داره دیگه.
موفق باشید.
خوب اگه مجازات داره براي همه بايد مجازات داشته باشه اگه منو كيك كردن پس چرا احمد و شهاب رو كيك نكردن :13:

hajoo
20-06-2011, 11:20
دوستان چطوری فایل های دمو رو اجرا میکنید؟

SA3EDLORD
20-06-2011, 11:23
دست از این دعوا های بچگانه بردارید:13:

shahabaliboys
20-06-2011, 11:37
خوب اگه مجازات داره براي همه بايد مجازات داشته باشه اگه منو كيك كردن پس چرا احمد و شهاب رو كيك نكردن :13:

من مگه اسممو گذاسته بودم سروش که من کیک شم؟

yuri 2010
20-06-2011, 11:52
من مگه اسممو گذاسته بودم سروش که من کیک شم؟
اه اشتباه شد ولي تو كيك كردن نقش داشتي :31:

Witcher6610
20-06-2011, 11:59
امروز کاره بچه ها شدیدا بچگانه بود...
دو نفری در مقابل 8 نفر داشتیم بلاک می کردیم 3 بار هم بلاک شدن بد میان Kick می کنن...:13:
حالا می فهمم چرا ایرانیا هیچ کاری نمی تونن بکنن...همشون بی جنبه اند...:2:

narotu
20-06-2011, 12:16
دوستان چطوری فایل های دمو رو اجرا میکنید؟

تو پوشه تی config_directory رو دوبار کلیک چپ کن
دموها رو بزار تو پوشه demos برو تو بازی
از قسمت دمو دو بار چپ کلیک کن رو دمو ببینش

حالا این حرفا به کنار خودت چطوری :دی

hajoo
20-06-2011, 12:37
تو پوشه تی config_directory رو دوبار کلیک چپ کن
دموها رو بزار تو پوشه demos برو تو بازی
از قسمت دمو دو بار چپ کلیک کن رو دمو ببینش

حالا این حرفا به کنار خودت چطوری :دی
ممنون.
درسا زیاده وقت ندارم بیام بازی کنم.البته هر وقت بیکار شدم میام تی ورد معشه میشم:31:

shvb
20-06-2011, 13:05
مشکل وت مپ فعلا با ریستارت سرور حل شده اگر دوباره این مشکل پیش اومد اسم مپی که باعث مشکل شده رو بهم بگین تا مپ رو پاک کنم

مپ هایی که میخواین اضافه بشه رو توی یک فایل zip در سایت solidfiles.net یا سایت uploadfa آپلود کنین تا من انتقال بدم.

یک خواهش دیگه از دوستان دارم که همونطور که جناب آقای ناظر گفتن اگر به این بازی علاقه دارین اینقدر پست های نامربوط و غیر مفید ندین اگر حرفی با دوستاتون دارین اینجا جاش نیست و میتونین توی پ.خ یا توی profile بهم بگین. واقعاً ممنون میشم این مورد رو رعایت کنین(بزرگترین خواهشیه که ازتون دارم).

shahabaliboys
20-06-2011, 14:37
Oo ببخشید دیر شد تا برم کارنامه بیگیرمو ناهار بخورم طول کشید .
black جان بفرما اینم لینک مپ ها:

فقط 1 مپ موند که مال sajad tnt هست من نداشتمش.
به زو دی شاهد مپ های جدید و جالبی از من و دوستان خواهید بود.

shahabaliboys
20-06-2011, 14:57
مپ sajad tnt :

به زو دی شاهد مپ های جدید و جالبی از من و دوستان خواهید بود.

shvb
20-06-2011, 17:41
نمیدونم اون پستی که دادم رو اصلاً نگاه کردین یا نه ولی من گفتم کل مپ ها در یک فایل با فرمت zip باشه اون هم در یکی از سایت هایی گه گفتم یا هر سایته دیگه ای که hotlink میده بزاین.

Witcher6610
20-06-2011, 19:51
واقعا نفهمیدم...!
هدف از این کیک کردن چی بود؟!!
خودتون همین جور دارین فحش میدین...
بگین من کجا فحش دادم....

Witcher6610
20-06-2011, 20:04
مشکل وت مپ فعلا با ریستارت سرور حل شده اگر دوباره این مشکل پیش اومد اسم مپی که باعث مشکل شده رو بهم بگین تا مپ رو پاک کنم

مپ هایی که میخواین اضافه بشه رو توی یک فایل zip در سایت solidfiles.net یا سایت uploadfa آپلود کنین تا من انتقال بدم.

یک خواهش دیگه از دوستان دارم که همونطور که جناب آقای ناظر گفتن اگر به این بازی علاقه دارین اینقدر پست های نامربوط و غیر مفید ندین اگر حرفی با دوستاتون دارین اینجا جاش نیست و میتونین توی پ.خ یا توی profile بهم بگین. واقعاً ممنون میشم این مورد رو رعایت کنین(بزرگترین خواهشیه که ازتون دارم).

بعضی حرف ها هست که باید اینجا زده شه...
شاید اینجا محل جر بحث نباشه ولی تنها جایی یه که همه می شنون و نمی تونن همین طوری از رو حرف بگذرن و هیچی نگن...
من همین جا با این صفحه و تمام کسایی که جنبه کنار چند نفر بودن رو داشتن خدافظی می کنم امیدوارم در آینده یا به کارهاشون بیشتر فکر کنن یا همون کارها سرشون میاد که باز مجبور میشن فکر کنن!
پس خداحافظ TeeWorlds

mntkal
20-06-2011, 23:49
بله من هم با شما هم دردم،و میخوام حداقل سرور پی سی رو ترک کنم،:13:
یکی به خاطره مپ های بلاکش که همیشه یا توی اون هستیم یا وسط یه مپ دیگه سری با یه وت همه چی خراب میشه...:18:
یکی واسه ادمای نامرد و بی جنبش که خودشون بلک میکنن میگن شوخیه بعد بلاکشون میکنی کیکت میکنن:18:
و سوم هم به خاطر این که بازم به دلایل بالا ممکنه بدون اینکه بلاک کنی کیکت کنن یا اگر کسی بلاکت کرد(و این کارو ادامه داد تا نتونی بازی کنی) کیکش نکنن چون بازم نامردن(به غیر از معدودی این جوری اند):13:
"در ضمن من سند برای بعضی حرفام دارم برای بعضی ندارم ولی مهم نیست!

yuri 2010
21-06-2011, 02:06
نريد بچه ها بريد هم زود بر ميگرديد بابا آدم كه نبايد به خاطر چند نفر ناراحت بشه بره من خودم ده بار اين بازي رو كنار گذاشتم

narotu
21-06-2011, 02:22
بله من هم با شما هم دردم،و میخوام حداقل سرور پی سی رو ترک کنم،:13:
یکی به خاطره مپ های بلاکش که همیشه یا توی اون هستیم یا وسط یه مپ دیگه سری با یه وت همه چی خراب میشه...:18:
یکی واسه ادمای نامرد و بی جنبش که خودشون بلک میکنن میگن شوخیه بعد بلاکشون میکنی کیکت میکنن:18:
و سوم هم به خاطر این که بازم به دلایل بالا ممکنه بدون اینکه بلاک کنی کیکت کنن یا اگر کسی بلاکت کرد(و این کارو ادامه داد تا نتونی بازی کنی) کیکش نکنن چون بازم نامردن(به غیر از معدودی این جوری اند):13:
"در ضمن من سند برای بعضی حرفام دارم برای بعضی ندارم ولی مهم نیست!

اولا یه چیز بگم
درسته تو این بازی دعوا میشه (همه جا دعوا میشه ) اما دعواهاش به رفیقاش میارزن

__________________________________________________ ____________
دوما تو که دیگه دعوات خیلی بچه گونه بود اصلا دعوا نبود با هم قهر کردین چیزی هم به هم نگفتین

سوما تو قلط کردی بازی رو ترک کنی الاخ (دوستان میخوان به حساب فش بزارن میخوان نزارن )
بی مرام اینجوری رفیق میشی با یکی دیگه قهر کنی از پیشه ما میری ؟
رفاقتت اینجوریه ؟

narotu
21-06-2011, 02:28
حالا گذشته از این حرفا کسی میدونه واسه این بازی چه جور سرور دائم بزنم ؟
تو فروم خارجی پرسیدم یک چیزایی تو تیپیکش گفتن یکی هم پیغام داد بهم اونجا یک چیزایی دستگیرم شد
اینجا پرسیدم

سرور اماده هم یک عده میزنن اما سه چهار برابر پول میخوان تا یاد بدن
تا اونجایی که من فهمیدم واسه سرور باید ماهی زیره 50 تومن داد رو vps هم راه انداخت

R3zaDw
21-06-2011, 11:23
سلام دوستان.....
من رضا هستم...جدیدم...
اما نمیدونم سرور شما رو از کجا بیارم؟؟؟؟

soha is the beSt
21-06-2011, 14:09
میبینم که همه به هم میپرن و جنگو دعوا هست :دی
ایشالا درست میشه :دی
منم که هنوز سرور نتونستم بسازم :دی

mntkal
21-06-2011, 15:41
اولا یه چیز بگم
درسته تو این بازی دعوا میشه (همه جا دعوا میشه ) اما دعواهاش به رفیقاش میارزن

دوما تو که دیگه دعوات خیلی بچه گونه بود اصلا دعوا نبود با هم قهر کردین چیزی هم به هم نگفتین

سوما تو قلط کردی بازی رو ترک کنی الاخ (دوستان میخوان به حساب فش بزارن میخوان نزارن )
بی مرام اینجوری رفیق میشی با یکی دیگه قهر کنی از پیشه ما میری ؟
رفاقتت اینجوریه ؟

مطئنی که میدونی من کیم؟:8:
من به خاطر قهر کردن یا فحش دادن دیگران نمیخوام ترکش کنم،من تو بازی های انلاین دیگه هم زیاد دیدم که به هم بی دلیل فحش بدن،اصلا جور دیگه ای بلد نبودن حرف بزنن...:19:
ولی ادم های ... زیادن اینجا که الکی بلاک میکنن یا نمیزارن یه مپ رو درست تا اخر بریم:13:

narotu
21-06-2011, 16:13
مطئنی که میدونی من کیم؟:8:
من به خاطر قهر کردن یا فحش دادن دیگران نمیخوام ترکش کنم،من تو بازی های انلاین دیگه هم زیاد دیدم که به هم بی دلیل فحش بدن،اصلا جور دیگه ای بلد نبودن حرف بزنن...:19:
ولی ادم های ... زیادن اینجا که الکی بلاک میکنن یا نمیزارن یه مپ رو درست تا اخر بریم:13:

مگه smkh نیستی ؟

اره اونو قبول دارم بعضی مواقع بیخود کیک میکنن و بلاک هم میکنن در نمیارن
من خودم زیاد شوخی میکنم اما سریع طرفو از بلاک در میارم

Mool Tee
21-06-2011, 16:15
guys سرور پریده؟

Sepide A
21-06-2011, 16:48
سلام امروز داشتم تی بازی میکردم که یه دفه چشم خورد به یه سرور نوشته بود:shahab ddrace :20:
رفتم تو که با استقبال خیلی گرمه ایشون مواجه شدم خیلی گرم!! :41:
بعد اومدم بیرون برگشتم برم تو که خیلی محترمانه پسورد گذاشت نتونستم برم تو:37::37:
اما فهمیدم که ایرانم سرور داره:20:
گشتم تا اینجا رو پیدا کردم...اما سرچ کردم نبود اعصابم خورد شد:42::grrr:
حالا بگید تکلیف من چیه؟:question:

narotu
21-06-2011, 17:16
سلام امروز داشتم تی بازی میکردم که یه دفه چشم خورد به یه سرور نوشته بود:shahab ddrace :20:
رفتم تو که با استقبال خیلی گرمه ایشون مواجه شدم خیلی گرم!! :41:
بعد اومدم بیرون برگشتم برم تو که خیلی محترمانه پسورد گذاشت نتونستم برم تو:37::37:
اما فهمیدم که ایرانم سرور داره:20:
گشتم تا اینجا رو پیدا کردم...اما سرچ کردم نبود اعصابم خورد شد:42::grrr:
حالا بگید تکلیف من چیه؟:question:

شهاب پس گذاشت چون بیشتر از دو نفر میرفتیم تو سرورش 1000 میشد پینگ وگرنه اون بدش نمیومد سرور شلوغ شه
پس سرورهاس ایرانی هم معمولا یا p30 یا p30world اگه به غیر اینا بود 60 درصد احتمال بده صاحب سرور نمیخوا برین تو سرورش
سرور دائمی ایران هم فعلا نیست
فکر کنم فردا پس فردا درست شه

Sepide A
21-06-2011, 17:49
خیلی ممنون:1:
من تازه دو هفتس بازی میکنم
از این به بعد هر سروری زده شه اینکا میگید؟
ببخشیدا!!!سرور دائمی چیه؟

shvb
21-06-2011, 19:54
اگر کسی میدونه آخرین بار چه اتفاقی افتاد تا سرور کرش کرد لطفاً بگه تا کمکی برای رفع مشکل کرده باشه.

در حال انجام یک سری تغییرات و انتقال آخرین ریلیز و همچنین مپ های دوستان به سرور هستم به زودی سرور ران میشه.

shvb
21-06-2011, 22:05
بچه ها متاسفانه مشکلی برای سرور پیش اومده که ممکن نیست امشب سرور ران بشه... احتمالا فردا اگر مشکل حل بشه ران میشه.

از صبور بودنتون ممنونم.

Black-Ninja
22-06-2011, 09:13
هرکی میتونه MAP + Config رو برای من بفرست تا در صورت بروز مشکل در Magical من سرور ران کنم

من یک بار ران کردم ولی توی قسمت Vote برای تغییر مپ چیزی نبود :D

اینم آی دی Tirex_iran

vitamin2002
22-06-2011, 09:24
ای بابا دیروز آموزش سربازیم تموم شد ! زود پریدم پشت کامپیوتر تا teeworlds بازی کنم :31: ولی متاسفانه دیدم سرور down شده :41:
بابا این سرور magical نباشه ما چه کار می کنیم :31:
آقا دستت طلا :11:

Mool Tee
22-06-2011, 09:29
ای بابا دیروز آموزش سربازیم تموم شد ! زود پریدم پشت کامپیوتر تا teeworlds بازی کنم :31: ولی متاسفانه دیدم سرور down شده :41:
بابا این سرور magical نباشه ما چه کار می کنیم :31:
آقا دستت طلا :11:
خوب مگه سرور قطیه برو سرورایی که Ping 150 هست حال کن.من تا سرور می پره می رم اونجاها
راستی شما اسمت تو TEE چیه؟

vitamin2002
22-06-2011, 10:25
خوب مگه سرور قطیه برو سرورایی که Ping 150 هست حال کن.من تا سرور می پره می رم اونجاها
راستی شما اسمت تو TEE چیه؟

طعم بودن با ایرانی ها فرق داره :31: هیچ جایی وطن ( magical ) خود آدم نمی شه :31:
من همون saeid هستم دیگه :31: مگه چند نفر گفته بود که می رم سربازی ؟ ! ها ن؟!
الان یک سرور انتخاب کنید بگین ما هم بیاییم اونجا :19: تا 7 تیر صبح 8 مرخصی پایان دوره دادند تا به یگانم معرفی کنم پس زود باشین که می خواهم بازی کنم lol

shahabaliboys
22-06-2011, 10:26
هرکی میتونه MAP + Config رو برای من بفرست تا در صورت بروز مشکل در Magical من سرور ران کنم

من یک بار ران کردم ولی توی قسمت Vote برای تغییر مپ چیزی نبود :D

اینم آی دی Tirex_iran

من هنوزم شک دارم که تو بازی کی هستی خوب 1 بار درست و حسابی بگو بینم کی هستی .
map را که فعلا حال ندلرم ولی بیا دستورش اینه :
add_vote "xyz" "sv_map xyz"
البته اینجا بد گرفت اون * که چپ هست باید بیاد راسته راست.

Mool Tee
22-06-2011, 10:30
طعم بودن با ایرانی ها فرق داره :31: هیچ جایی وطن ( magical ) خود آدم نمی شه :31:
من همون saeid هستم دیگه :31: مگه چند نفر گفته بود که می رم سربازی ؟ ! ها ن؟!
الان یک سرور انتخاب کنید بگین ما هم بیاییم اونجا :19: تا 7 تیر صبح 8 مرخصی پایان دوره دادند تا به یگانم معرفی کنم پس زود باشین که می خواهم بازی کنم lol

Gorlovka DDrace Server 2 با پینگ 160 بیا بازی کنیم

vitamin2002
22-06-2011, 11:18
Gorlovka DDrace Server 2 با پینگ 160 بیا بازی کنیم

الان اونجام ولی پینگم که ونجا 290 اینا هست !

sajad-tnt
22-06-2011, 11:18
سلام دوستان.

خب يه پ.خ بهم ميداديد تا سرورو ران كنم :31:!
ادرس : 192.168.1.100:8303

hajoo
22-06-2011, 12:24
سلام دوستان.

سجاد جان.این که آی پی داخلیته.با این آی پی ما نمی تونیم وصل بشیم.

vitamin2002
22-06-2011, 12:43
سلام دوستان.

سجاد اگه می شه تا سرور magical باز بشه , بزار ران باشه سرورت :31:

rex123
22-06-2011, 14:21
اگه وقت کردین و میلتون کشید و دوست داشتین این دموی آموزشی باور نکردنی و غیر ممکن را توی 40 ثانیه نگاه کنین! و شما هم آن را ممکن کنید.

mntkal
22-06-2011, 14:29
این اموزش ساخت اسان سرور چی شد؟:8:

shahabaliboys
22-06-2011, 14:33
صفحه 22 پست 215 همین تاپیک

mntkal
22-06-2011, 15:11
اون که به درد نمیخورد

Witcher6610
22-06-2011, 15:23
تی وردز سخت است و همه نوب!
اما چه کنیم که برایمان آسان شده است...
سرور پا داشتن سخت است و همه پرت!
اما چه کنیم که آن هم آسان شده است...
پس به پا دار این سرور را به نام او...
که ز گهواره تا جوی دانش بجوی!
و اما چیست این سرور ما!
بهت گفتم که هست DDrace Magical
"و در همین زمینه شاعر بلند مایه می فرماید:"
چون قافیه تنگ آید...
شاعر تر می زند در شعر!
با تشکر:11:

mntkal
22-06-2011, 15:55
منظورم اموزش جدیده که شهاب به narotu dadas

Witcher6610
22-06-2011, 16:06
یه چند تا مشکل اینترنتی پیش اومد سرور کراش شد ولی به سرعت درستش می کنم!

alexander gb
22-06-2011, 16:41
salam barobax migam kesi midone acc e babri esmesh chie?!?!?!?!?

shvb
22-06-2011, 17:35
سرور Magical DDRace با تغییرات زیر دوباره ران شد.

1. به آخرین نسخه از این مد ارتقاع داده شد.
2.مپ های دوستان به سرور منتقل شد و در وت خواهید دید.
3. به درخواست بازیکن ها دستور /pause غیر فعال شد.

امیدوارم از بازی لذت ببرید، موفق باشید.

Mool Tee
22-06-2011, 18:16
این Magical هر ثانیه خراب میشه چرا؟

Black-Ninja
22-06-2011, 18:45
این Magical هر ثانیه خراب میشه چرا؟

نه هر میلی ثانیه خراب میشه

shvb
22-06-2011, 19:55
خرابیش چیه بگین تا من هم بدونم تا درستش کنم.

Witcher6610
22-06-2011, 21:03
این هم آمار بچه ها هر کی چقدر زر زده!

Aryan007
22-06-2011, 22:01
دوستان میخوام روی یک مپ جدید کار کنم که خیلی جالب و طولانی و پیچیده هستش و مثل مپ های قبلی یکنواخت نیست و خیلی از مپ های قبلی بهتره و ظاهر کلی مپ هم شبیه مپ های Koule هستش و تا آماده شدن مپ هم تو سرور نمیام.

راستی یک سوال مپ P30WORLD DDRACE 4 رو که شهاب ساخت یکی هم که سجاد ساخت.اونی که سجاد ساخت اسم مپش چیه؟یعنی P30WORLD DDRACE 5 هست؟

ولی مپ بعدی چه مپی بشه.

راستی ترجیح میدید که Background مپ چه رنگی باشه؟

H0S3!N
22-06-2011, 22:13
سلام امروز براي اولين بار رفتم تو سرور ايراني و اولين جمله اي كه شنيدم حتي قبل از سلام اين بود كه حسين خودتي ؟من موندم و دوباره سوال تكرار حسين خودتي yuri هستي و ناگهان همه با هم گفتند حسين خودتي كه من يه دفعه قاطي كردم و گفتم yuri كيه بابا من تازه واردم اينو كه گفتم همه ساكت شدند ديگه حتي ببخشيد محل سگ هم نزاشتن به من يه سوال اين خسين كيه چي كار كرده ازش چك داريد اي بابا راستي بعد اين حرفا فقط يه جمله ي ديگه به من گفته شد و اون اين بود بيا تو كلن ما حسين !!!! اونم از طرف الكساندر بود همين واقعا يه استقبال خيلي گرم داشتم ممنون :41: :2:

mntkal
22-06-2011, 22:46
آبیه تههههههههههههههه:20:

soha is the beSt
22-06-2011, 23:28
voteخرابه!

H0S3!N
23-06-2011, 01:00
امروز اولين دوستمو تو بازي پيدا كردم اسمش NAROTU تا الان هم داشتيم بازي مي كرديم ماجراي حسين قبلي رو شنيدم ناراحت شدم و الان خوش حالم كه اسمه منم حسين ه :37:

narotu
23-06-2011, 01:07
دوستان از اونجایی که یک الاخی (شوخی) گفته بود حسین تصادف کرده و تو کماست و از این چرت و پرتا
من هر روز میرفتم پروفایلش رو چک میکردم
تا امروز که اومدم چک کنم دیدم دیشب یعنی بعد اون غذیه تصادف اومده ان شده
من نمیدونم ادم با این چیزا هم شوخی میکنه
بعضیها خوششون میاد یه عده رو ناراحت کنن ؟

__________________________________________________ _______________________________
سرور هم مپهای جدید نداره فعلا چند روز سرور رو روی سیستمم راه میندازم با اینکه پینگ نسبت به مجیکال بدتره اما از هیچی بهتره هر کی خواست خوشش اومد بیاد
اسم سرور
OLAKH HA

Black-Ninja
23-06-2011, 06:41
OLAKH HA
ما که جزء اون یه عده نیستیم :whistle:

sajad-tnt
23-06-2011, 09:40
راستی یک سوال مپ P30WORLD DDRACE 4 رو که شهاب ساخت یکی هم که سجاد ساخت.اونی که سجاد ساخت اسم مپش چیه؟یعنی P30WORLD DDRACE 5 هست؟
سلام دوستان.

نه عزيز ، مپ من اسمش Persian DDrace 1 هست :46:!

voteخرابه!
فقط ووت مپ هاي زير خراب هستن :

P30WORLD DDRACE 1
P30WORLD DDRACE 2
P30WORLD DDRACE 3
BlockWar By AlexGB
DDrace Shahab

سرور هم مپهای جدید نداره فعلا چند روز سرور رو روی سیستمم راه میندازم با اینکه پینگ نسبت به مجیکال بدتره اما از هیچی بهتره هر کی خواست خوشش اومد بیاد
اسم سرور
OLAKH HA
براي ساخت سرور هم بهد تبريك ميگم narotu جان:11:.

این هم آمار بچه ها هر کی چقدر زر زده!
به به به ... شهاب عجب زر زني هستي ها ...:31:!!!!
احمد تو هم كه دوم شدي :31::27:!!!!

ما آخرش نفهميديم كه User شما توي بازي چيه :31:!!!
ولي به احتمال 70 % شما .:GOOB:. هستي :31::27:!!

narotu
23-06-2011, 12:11

نه این موضوع رو اناهید اومد گفت

سلام دوستان.

نه عزيز ، مپ من اسمش Persian DDrace 1 هست :46:!

فقط ووت مپ هاي زير خراب هستن :

P30WORLD DDRACE 1
P30WORLD DDRACE 2
P30WORLD DDRACE 3
BlockWar By AlexGB
DDrace Shahab

بله narotu جان.
ما ساده هستيم كه سريع باور ميكنيم و براي يه چنين آدمي هم ناراحت ميشيم :13:!
اتفاقا من ديروز آقاي حسين رو ديدم ! اسمش رو به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغيير داده بود ولي از اونجايي كه ادمين سرورم بودم و ip هاي بچه ها دستم هست ، شناختمش ! تازه طرز بازي كردنش هم شبيه به حسين بود !
ولي بايد بگم اصلا كار درستي نكردي آقا حسين ! الان كه چي :19:؟؟! جز اينكه مارو ناراحت كردي؟؟

به به به ... شهاب عجب زر زني هستي ها ...:31:!!!!
احمد تو هم كه دوم شدي :31::27:!!!!

ما آخرش نفهميديم كه User شما توي بازي چيه :31:!!!
ولي به احتمال 70 % شما .:GOOB:. هستي :31::27:!!

ایشون همون cake&sandis قبلی یا eror جدید هستن
گوب که اونبار ادرس اینجا رو از من گرفت خواست عضو شه اومد گفت با اسم goob قبلا یکی عضو شده
خلاصه گوب الان یه ماهه عضو شده
(قربونت داداش اما مثل اینکه دیروز حسابی جوش اوردی بودی اون فایله افتاد دسته منا میخواستی انحصاری نگهش داری :دی )

Goldeagle
23-06-2011, 12:36
دوستان از اونجایی که یک الاخی (شوخی) گفته بود حسین تصادف کرده و تو کماست و از این چرت و پرتا
من هر روز میرفتم پروفایلش رو چک میکردم
تا امروز که اومدم چک کنم دیدم دیشب یعنی بعد اون غذیه تصادف اومده ان شده
من نمیدونم ادم با این چیزا هم شوخی میکنه

__________________________________________________ _______________________________
اسم سرور
OLAKH HA

بله narotu جان.
ما ساده هستيم كه سريع باور ميكنيم و براي يه چنين آدمي هم ناراحت ميشيم !
اتفاقا من ديروز آقاي حسين رو ديدم ! اسمش رو به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغيير داده بود ولي از اونجايي كه ادمين سرورم بودم و ip هاي بچه ها دستم هست ، شناختمش ! تازه طرز بازي كردنش هم شبيه به حسين بود !
ولي بايد بگم اصلا كار درستي نكردي آقا حسين ! الان كه چي ؟؟! جز اينكه مارو ناراحت كردي؟؟

كاشكي الان حسين اينجا بود تا مي ديد كه اونايي كه براشون ناراحت مي شد و فوق العاده دوسشون داشت اينجوري باهاش رفتار مي كنن اون بيچاره الان تازه يه عمل رو كه اصلا ما اميد به انجامش نداشتيم رو سالم ازش بيرون اومده اون بيچاره حتي اگه حالش خوب شه تا يه مدت به خاطر مسائل جسمي و روحي حتي نمي تونه موس و تو دستش بگير اونوقت شما اين حرف ها رو ميگيد كه شما رو گول زده اگه گول زده بود من نمي كوبيدم از اون وره دنيا بيام ايران اوني هم كه ديروز رفته بود تو اكانت اين من بودم مي خواستم عكس ها رو پاك كنم ولي بعدش از خيرش گذشتم گفتم شايد ناراحت شه الانم pas اكلنت شو مي زارم 1596321
narotu از تو ديگه توقع نداشتم تو كه بترين دوستش بودي :41:

hajoo
23-06-2011, 15:56
ایشون که در قید حیاتن.ایشالا که خوب میشه.شما چرا پسوورد اکانتشو میزاری؟نا امیدی از سر و روت میباره:11:

narotu
23-06-2011, 16:19
كاشكي الان حسين اينجا بود تا مي ديد كه اونايي كه براشون ناراحت مي شد و فوق العاده دوسشون داشت اينجوري باهاش رفتار مي كنن اون بيچاره الان تازه يه عمل رو كه اصلا ما اميد به انجامش نداشتيم رو سالم ازش بيرون اومده اون بيچاره حتي اگه حالش خوب شه تا يه مدت به خاطر مسائل جسمي و روحي حتي نمي تونه موس و تو دستش بگير اونوقت شما اين حرف ها رو ميگيد كه شما رو گول زده اگه گول زده بود من نمي كوبيدم از اون وره دنيا بيام ايران اوني هم كه ديروز رفته بود تو اكانت اين من بودم مي خواستم عكس ها رو پاك كنم ولي بعدش از خيرش گذشتم گفتم شايد ناراحت شه الانم pas اكلنت شو مي زارم 1596321
narotu از تو ديگه توقع نداشتم تو كه بترين دوستش بودي :41:

من تو پست قبلی گفتم اناهید گفته بود من منظورم به حسین نبود
من فقط خوشحال بودم فکر کردم سالمه اناهید دروغ گفته
خدا کنه حالش خوب بشه موسش بخوره تو سرمون
پس اکانتش رو بردار عوض کن با
اینجور یک عده استفاده میکنن
__________________________________________________ ___________

الانم یه مدیر میاد میگه نمیدونم چی و چی و تاپیک رو خراب کردین و این چیزا
حالا اگه دوست دوستش ناخونش کنده شه یک تاپیک میزنه بعد مهم میکنتش بعد میزنه سر در فروم

shahabaliboys
23-06-2011, 16:34
سلام برو بکس یک patch برای تی پیدا کرم جالبه حال نداشتم ترجمش کنم لینک تاپیکشو میدم.:31:
لینک download خود patch :

اینم تاپیک معرف :

shahabaliboys
23-06-2011, 18:20
تی به سبک میوه ای :
این هم وقتی که همشونو گذاشتم تو فریزر تا یخ بزنن . البته میخواستم درشون بیارم که بی جنبه بازی درآوردن:

Mool Tee
23-06-2011, 18:27
عکسی دسته جمعی و خیلی زیبا.

mntkal
23-06-2011, 18:42
عکسی دسته جمعی و خیلی زیبا.

عکسه که نمیاد ولی اینم عکسه من:

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

تین هم وقتی که همشونو گذاشتم تو فریزر تا یخ بزنن . البته میخواستم درشون بیارم که بی جنبه بازی درآوردن:

اگه به اون سبزه دقت کنی میبینی که من هنوزم بیرونم:5:

Mool Tee
23-06-2011, 18:52
اگه به اون سبزه دقت کنی میبینی که من هنوزم بیرونم:5:

داری میری سراغش blockـــش کنی اونم چه خفن:38::16::16:
اون تفنگارو خودت گذاشتی؟؟چه باحالن

mntkal
23-06-2011, 19:48
چیه مگه اگه در نمیاورد بلاکشم میکردم:):8:
اینم لینک اون ایتم اسلحه و چیزای دیگه::20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپس از دریافت فایل ، Item را از حالت فشرده خارج کرده.
سپس نام Item مورد نظر را به game تغییر داده و جایگزین فایل اصلی در پوشه teeworlds\data کنید.
منبع::46:

sajad-tnt
24-06-2011, 10:44
سلام دوستان.

امروز قصد معرفي 2تا سرور با پينگ خوب رو دارم:46:.

همينطور كه ميدونيد جديدا دوست بسيار عزيزم Narotu سرور DDrace راه اندازي كرده !
با پينگ نسبتا خوب (حدودا 90) .
همراه با بيش از 250+ مپ فوق العاده زيبا و جديد !
+ امكانات بسيار زياد و جديد براي كاربران عضو سرور.

براي ثبت نام در سرور ،هنگام بازي تايپ كنيد :
(Register (Password Shoma/
همچنين براي ورود ،هنگام بازي تايپ كنيد :
(Login (Passworld Shoma/

در صورت رعايت نكردن ادب و فهش دادن به همديگر بن 60 دقيقه اي خواهيد شد !
و در صورت تكرار در ليست سياه سرور (Black List) قرار خواهيد گرفت.

اسم سرور : OLAKH HA
مدير كل سرور : Narotu
ناظر و كمك كننده : Shahab
رمز ورود به سرور : p30
اي پي سرور : ...
زمان باز بودن سرور : ساعت 14 بعد از ظهر تا 1 شب

_ - _ -_ - _ -_ - _ -_ - _ -_ - _ -_ - _ -_ - _ -_ - _ -_ - _ -_ - _

سرور دومي كه قصد معرفي اون رو دارم با سبك OpenFNG هست.

اين سبك بسيار جالب و جديد هست ، و ميتونم به راحتي بگم بعد از سبك DDrace اين نوع سبك بهترين مد TeeWorlds است (همچنين علاقه مندان بسيار زيادي در ورژن 5.2 دارد).
كافي است فقط 10 دقيقه با اين سبك بازي كنيد تا به حرف من پي ببريد !
همچنين زمان لازم براي آشنايي و شناخت OpenFNG فقط 3 دقيقه ميباشد.
در ادامه بيشتر در مورد OpenFNG صحبت ميكنم.

اول شما به دو دسته قرمز و آبي تشكيل ميشويد ! هر تيمي كه بتواند امتياز بيشتري كسب كند برنده اون دور مسابقه خواهد شد !

طريقه امتياز بندي OpenFNG :

شليك با ليزر به افراد تيم مقابل : 1+ امتياز مثبت براي پلير / 1+ امتياز مثبت براي تيم
كشتن فرد مورد نظر كه يخ زده (block) است : 3+ امتياز مثبت براي پلير / 10+ امتياز مثبت براي تيم
آزاد سازي هم تيمي خود كه يخ زده است : +1 امتياز مثبت براي پلير / 0 امتياز براي تيم

+ همچنين زمان آزاد سازي بعد از شليك به شما و يخ زدن (10) ثانيه است.

در صورت رعايت نكردن ادب و فهش دادن به همديگر بن 60 دقيقه اي خواهيد شد !
و در صورت تكرار در ليست سياه سرور (Black List) قرار خواهيد گرفت.

اسم سرور : Persian OpenFNG
مدير كل سرور : Sajad TNT
ناظم و همكار : ir\/\/\-/
رمز ورود به سرور : p30
اي پي سرور : ...
زمان باز بودن سرور : صبح ها ساعت 10 تا 13 و بعد از ظهرها ساعت 15 تا 21 .

در صورت هرگونه سوال ميتوانيد با ايميل زير در ارتباط باشيد :
prince.persia126@gmail.com

هميشه موفق و پيروز باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]