PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی آنلاین اکشن و کم حجم TeeWorlds با سرور قدرتمند ایرانی !

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

shahabaliboys
19-09-2011, 18:47
مسابقات FNG این دفعه جدی بود دیگه؟ نه امیر؟ :13:

badooom
19-09-2011, 18:50
مسابقات FNG این دفعه جدی بود دیگه؟ نه امیر؟ :13:
fek nakonam
bazam mesle dafe ghabl mishe:41:

narotu
19-09-2011, 19:56
اگه قرار بود گروه به جایی برسه میرسید...
فقط کسی پست نمیده...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا قرار نیست این گروه به جایی برسه
قرار هم نیست توش پست زده شه (پست هم زده شه پاک میشه )
قرار هم نیست هر کسی تو گروه عضو شه (هر کسی رو قبول عضویت نمیکنم) (فقط قدیمیها و اونایی که سابقه منفی ندارن)

دوستان بازم میگم

دوستان احتیاج به مپ های تیی برای ver 6
سالم باشه اکثرا
بالایه 500 تا مپ هر کی داشت لینک بده
خودم 2 هزار تا دارم از 50 تا 45 تاش خرابه

__________________________________________________ __

قدیمیهای تی که دوست دارن با قدیمیها بازی کنن و با کسایی که ازار چندانی ندارن برن اینجا عضو شن (اونایی که قدیمی هستن یا سابقه منفی انچنانی ندارن ) (کاربران برای عضویت باید تایید بشن)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کسایی که به اندازه کافی با vps اشنایی دارن و میتونن کمک کنن pm بدن

کسی از mjavad یا silver یا حسن رو دسترسی داره بهشون بگه کارشون دارم (بگین خودشون میان)

shahabaliboys
19-09-2011, 20:03
:13: :

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 چرا؟ چون نمیتونی بلاکش کنی؟ :41: :13:
2 آخه به اون بیچاره چه مربوط اون کیو فریب داده؟ چی گفته اصلا؟

واقعا که :13: :jealous::angry: الکس
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ناروتو چرا از پستت نمیشه تشکر کرد؟؟!؟!؟!؟

Aryan007
19-09-2011, 20:16
دوستان احتیاج به مپ های تیی برای ver 6
سالم باشه اکثرا
بالایه 500 تا مپ هر کی داشت لینک بده
خودم 2 هزار تا دارم از 50 تا 45 تاش خرابه

قدیمیهای تی که دوست دارن با قدیمیها بازی کنن و با کسایی که ازار چندانی ندارن برن اینجا عضو شن (اونایی که قدیمی هستن یا سابقه منفی انچنانی ندارن ) (کاربران برای عضویت باید تایید بشن)

کسایی که به اندازه کافی با vps اشنایی دارن و میتونن کمک کنن pm بدن

کسی از mjavad یا silver یا حسن رو دسترسی داره بهشون بگه کارشون دارم (بگین خودشون میان)

این سایت رو من چند بار اینجا معرفی کردم.

بزرگترین آرشیو مپ های DDRace این سایت هستش:

آپدیت هم میشه.بیش از 7047 مپ داره (این عدد زو ادمین سایتش پارسال گفته بود).

(البته مثل اینکه تازگی سرور رو عوض کرده ادمینش شاید سایتش بالا نیاد).
-------------------------------------------------------------------------------------

دوستان مپ P30WORLD DDRACE 5 یا همون PERSIAN DDRACE 2 داره آماده میشه.

اسکرین شات:

ممنون.

Babri_ch
19-09-2011, 20:34
اورین
ناروتو من نمیتونم اینجا بیام
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید واردم
منظورت از قدیمی ها شامل منم میشه ؟

Babri_ch
19-09-2011, 20:36

(البته مثل اینکه تازگی سرور رو عوض کرده ادمینش شاید سایتش بالا نیاد).
-------------------------------------------------------------------------------------

دوستان مپ P30WORLD DDRACE 5 یا همون PERSIAN DDRACE 2 داره آماده میشه.

اسکرین شات:

ممنون.

اموزش مپ دارید ؟ تشکر

Aryan007
19-09-2011, 21:03
سلام.

یکی از دوستان PM زده بود و می خواست بدونه چطوری میشه مپ ساخت (اینجا جواب میدم که برای همه ی دوستان باشه هم آمار پستام بره بالا:27:).

اول باید یکی از Client های بازی که مربوط به مد DDRace هستش و امکانات کامل برای ساخت مپ DDRace میده رو دانلود کنید از لینک زیر:

بعد که فایل رو Extract کردید و فایل DDRace رو اوردید بالا Crtl+Shift+E را بزنید...

این قسمت کلا مربوط به ساخت مپ DDRace میشه و آموزشش طولانی هست یکم.تو خود فروم Teeworlds و سایت DDRace.info آموزش هست.

(خودم آموزشش رو بنویسم؟دلیل اصلی اینکه حال نوشتن نیست اینه که از پست های کل کل بیشتر از آموزشی استقبال میشه.)

در ضمن اسم من آرین هستش نه آریان.

================================================== ===============
گفتم پست جامع تر بشه حالا اون مطالب آموزش DDRace رو هم بزارم:

آموزش تکنیک های مد DDRace - بخش اول

-مقدمه:

همان طور که می دانید مدتی است که تاپیک پر از اسپم شده و به جز صفحات اول تاپیک مطلب آموزشی درباره ی بازی موجود نیست.از آن جایی که مد DDRace پر طرفدار ترین مد بازی Teeworlds است این مطلب رو آماده کردم.

-درباره ی مد DDRace:

مد DDRace پر طرفدار ترین مد بازی Teeworlds است و به این صورت انجام می شود که پلیر ها باید در یک مپ DDRace با همکاری هم و با استفاده از مهارات خود در بازی از موانع موجود در مپ عبور کنند و از خط شروع مپ به خط پایان مپ درون بازی برسند و بتوانند رکورد بهتری کسب کنند.

-تکنیک ها و حرکات مخصوص مد DDRace:

در زیر تعدادی از تکنیک های رایج مپ های DDRace آورده شده (البته بعضی از این تکنیک ها عنوان خاصی در بازی ندارند و خودم براشون عنوان گذاشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

1.THE HOOK

یکی از ابتدایی ترین حرکات مد DDRace است و با کلیک راست انجام می شود و برای Hook کردن اجزای مختلف مپ در بازی و یا برای Hook کردن دیگر Tee ها (در حالت Unfreeze یا بیرون کشیدن دیگر Tee ها از حالت Freeze در بازی ) به کار می رود.

2.THE JUMP

یکی دیگر از ابتدایی ترین حرکات مد DDRace است و با کلید اسپیس انجام می شود و برای پرش روی سطوح مختلف مپ در بازی انجام می شود.

3.THE DOUBLE JUMP

با فشردن متوالی کلید اسپیس (دومین بار روی هوا) انجام می شود و برای پرش روی سطوح های بلند تر مپ در بازی به کار می رود.

4.THE GRENADE JUMP

برای رفتن روی سطوح عرضی خیلی بلند مپ و با اسلحه ی Grenade Launcher در بازی انجام می شود.طریقه ی انجام در بازی هم ابتدا زدن کلید اسپیس سپس شلیک کردن به سطح پایین مپ با اسلحه ی ذکر شده برای پرش به بالا تر است.

5.THE FORWARD GRENADE JUMP

برای سرعت گرفتن روی سطح مپ و سپس پرش بلند طولی است.طریقه ی انجام در بازی حرکت به چپ یا راست سپس شلیک با اسلحه ی ذکر شده به سطح پایین مپ (Grenade Launcher باید کمی کج گرفته شود) است.انجام چند باره ی این حرکت سرعت Tee را بسیار افزایش می دهد.

6.THE DOUBLE GRENADE JUMP

همان حرکت THE GRENADE JUMP است با این تفاوت که چند باره انجام می شود و بیشتر برای بالا رفتن روی مپ در قسمت هایی که سطوح کناری Unhookable است.

7.HAMMER FLY

برای بالا رفتن از سطوح کناری از مپ است که Unhookable هستند و اسلحه ی Grenade Launcher نیز در دسترس نباشد.طریقه ی انجام در بازی نیز به این روش است که یک Tee پایین Tee دیگر قرار می گیرد و به Tee بالایی Hammer می زند و Tee بالایی Tee پایینی را Hook می کند و این کار باید تا رسیدن به سطح مورد نظر در مپ چند باره و پشت سر هم انجام شود.

8.KEEP HOOK

در حالتی انجام می شود که یک Tee نمی تواند Tee دیگر را از حالت Freeze به سطح مورد نظر مپ بیاورد و به این روش است که یک Tee از سطحی که بتوان Tee دیگر را در حالت Freeze شده Hook کرد Hook کند و این Hook را چند باره ول کرده و دوباره انجام داده تا Tee دیگر از حالت Freeze بیرون بیاید.

9.TARZAN HOOK

در حالتی انجام می شود که یک Tee ارتفاع یا سرعت مورد نیاز برای رفتن به سطح مورد نظر را نداشته باشد و این کار را با Hook کردن سطح بالایی مپ تا موقع رسیدن به ارتفاع یا سرعت مورد نیاز برای رفتن به سطح مورد نظر انجام می دهد.

10.EDGE DROP & HOOK

در حالتی انجام می شود که یک Tee در حالت Freeze در مکانی باشد که قابلیت Hook وجود نداشته باشد.Tee دیگر باید از کناره ی سطحی که روی آن قرار گرقته Drop کند و Tee دیگر را Hook کرده و دوباره با پرش به سطح قبلی برگردد تا موقعی که بشود Tee دیگر را به راحتی Hook کرد (البته حالت هایی ساده تر البته در حالتی ساده تر با عنوان JUMP & HOOK و یا DROP & HOOK نیز هستند که از عنوانشان با توضیحات بالا روش انجامشان معلوم است).

آموزش تکنیک های مد DDRace - بخش دوم

-بخش دوم تکنیک ها و حرکات مخصوص مد DDRace:
ادامه ی این قسمت از بخش اول:

11.DUMMY

در قسمت هایی از مپ کاربرد دارد که برای رفتن به قسمت مورد نظر مپ از یک قسمت باریک و Unhookable استفاده شده باشد و معمولا با گذاشتن لیزر های درون مپ از HAMMER FLY نیز جلوگیری می شود و فقط با تکنیک DUMMY می شود از آن قسمت رد شد.روش انجام آن هم این است که یک Tee قسمتی از سطح بالایی مپ را Hook می کند (و Hook را ول نمی کند) و Tee دیگر باید Tee ای که قسمت بالایی را Hook کرده را به پایین بکشد و به قسمتی که DUMMY نیاز باشد برساند و خودش اول به داخل آن قسمت می رود و Tee دیگر به عنوان آخرین Tee وارد می شود و می توانند با Hammer زدن یکدیگر به بالای قسمت مورد نظر برسند.

-آموزش کاربرد Weapon های بازی در مد DDRace:
در زیر آموزش کاربرد های Weapon های مختلف در مد DDRace آمده است(عکس یکی از Weapon های بازی یعنی Pistol در قسمت زیر نیامده است).

1.Hammer
پر کاربرد ترین Weapon بازی در مد DDRace است.اصلی ترین کاربرد آن نیز امکان ضربه زدن به Tee های دیگر در حالت Freeze یا Unfreeze است و با کاربرد هایی که دارد می توان بسیاری از قسمت های مپ را به پیش برد.یکی از کاربرد های دیگر این Weapon هم Unfreeze کردن سریع دیگر Tee ها (بدون صرف مدتی که یک Tee به طور معمولی از حالت Freeze بیرون می آید تا به حالت Unfreeze بیاید) با ضربه زدن به آن ها به وسیله ی Hammer در بازی است.

2.Pistol
کم کاربرد ترین Weapon بازی در مد DDRace است.فقط در بعضی قسمت ها برای علامت دادن Tee ها به هم یا تسلط بیشتر داشتن برای Hook کردن (به علت کوچک تر بودن این Weapon نسبت به سایر Weapon ها) است.

دو Weapon معرفی شده در بالا از همان اول مپ در اختیار پلیر هستند.اما Weapon هایی که در زیر معرفی می شوند فقط در طول مپ (در صورت وجود داشتن در مپ مورد نظر) کسب می شوند.

3.Shotgun
یکی از تفاوت های این Weapon در مد DDRace با دیگر مد ها نوع تیر آن است.تیر این Weapon در مد DDRace به صورت لیزر است و مستقیم حرکت می کند.کاربرد آن نیز نزدیک تر کردن Tee مورد هدف (چه در حالت Freeze و چه در حالت Unfreeze) از مکان قبلی خود به سمت Tee شلیک کننده است.

4.Grenade Launcher
شلیک با این Weapon توسط یک Tee به Tee مورد هدف یا اطراف آن بر روی Tee مورد هدف (چه در حالت Freeze و یا در حالت Unfreeze) تاثیر می گزارد و آن Tee را در جهت مخالف پرتاب می کند.

5.Laser Gun
این Weapon می تواند Tee مورد هدف را (در حالت خارج بودن از قسمت های سیاه مپ,که در کل یک Tee با هر Weapon یا روشی اگر در قسمت های سیاه مپ باشد نمی تواند به حالت Unfreeze بیاید) سریعا به حالت Unfreeze وارد کند.برتری آن نیز نسبت به روش معمولی و یا با Hammer این است که اولا از نواحی دور نیز می توان این کار را انجام داد و دوما این که تیر این Weapon با برخورد به سطوح کناری مپ با زاویه منعکس می شود و در قسمت هایی که به طور مستقیم نمی شود به Tee مورد هدف تیر زد هم کاربرد دارد.

6.Ninja
این Weapon که Ninja's Sword یا Sword هم نامیده می شود در مقدار بسیار کمی از مپ ها و آن هم در نقاط بسیار کمی وجود دارد.یک فرق آن با دیگر Weapon ها این است که در صورت کسب این Weapon فقط در مدت کوتاهی می شود از آن استفاده کرد و بعد خاصیت آن از بین می رود (کسب این Weapon در موقعی که Tee این Weapon را در اختیار دارد ظاهر Tee را عوض می کند) و برای کسب مجدد باید دوباره آن را بگیرد.این Weapon با کلید خاصی بر روی Keyboard هم قابل انتخاب نیست و موقع کسب آن در همان مدت کوتاه فقط می توانید از این Weapon استفاده کنید.کاربرد آن نیز سرعت دادن و جهش Tee در مپ است و در صورتی که روشی یا Weaponی برای عبور از قسمتی از مپ کار ساز نباشد با این Weapon می شود از قسمت های سیاه هم با سرعت عبور کرد (البته اگر Tee در قسمتی خارج از قسمت های سیاه مپ بیاید).
============================================

آموزش آفلاین بازی کردن Teeworlds

دوستان این مقاله رو خودم به انگلیسی تو فروم Teeworlds و DDRace.info گذاشتم.

لینک تاپیک در فروم Teeworlds:

کد:
لینک تاپیک در فروم DDRace.info:

کد:

ممنون.

shahabaliboys
19-09-2011, 22:21
خودم آموزشش رو بنویسم؟[/B]
اگه بنویسی که چه بهتر :31: چند نفرم از من خواستن تو بازی گفتم ولی حس نوشتن گام به گام ندارم :41: :31: :20:

narotu
:13: :

ناروتو چرا از پستت نمیشه تشکر کرد؟؟!؟!؟!؟

لیاقت میخواد :31:

[SIZE=2](البته مثل اینکه تازگی سرور رو عوض کرده ادمینش شاید سایتش بالا نیاد).

[/B]

این سایت مپهاش جدیده؟ و چند درصد واسه ver 6 سالمه ؟
چون خودم 2000 تا دارم اکثرا خرابه
همه مپهاش واسه ddrace هستش ؟
لینک کلی نداره نمیدونم دونه دونه دان نکنیم ؟

sajad-tnt
اورین
ناروتو من نمیتونم اینجا بیام
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید واردم
منظورت از قدیمی ها شامل منم میشه ؟
سلام .
دوست خوبم اگه قرار باشه همه پسورد اين سرور رو بدونند كه ديگه نمبشه :46:!
اولا شما كلا 1 ماه بيشتر نيست كه داريد باري ميكنيد !
دوما سابقه شما توي Call Vote دادن زياد خوب هم نيست!
بهرحال بهتر هست توي همون سرور اصلي بازي كنيد.
موفق باشيد:40:.

fek nakonam
bazam mesle dafe ghabl mishe:41:
سلام.
دوست عزيزم خوش اومدي.
تنها ترين و اصلي ترين زبان اين فروم فارسي هست ! بهتره كه بجاي Fingilish ، فارسي تايپ كنيد تا مديران پست شمارو پاك نكنند:46:.

موفق و پيروز باشيد:40:.

Booyaka
19-09-2011, 22:38
سلام دوستان !
من خیلی وقته tee world بازی میکنم، سرور ایرانی ها رو هم میدیدم ولی پسورد میخواست !
میدونستم که پسورد رو از این فروم باید بگیرم ولی حوصلم نمیومد بیام اینجا !
میشه بگید که ار کی باید پسورد رو بگیرم !

Black-Ninja
20-09-2011, 00:12
دوما سابقه شما توي Call Vote دادن زياد خوب هم نيست!
بهرحال بهتر هست توي همون سرور اصلي بازي كنيد.

بله راست میگه شما باید یک صابقه طلایی مانند Sajad-tnt در زمینه ( Ban علکی پلکی ) داشته باشید
تا بتوانید access بگیرید

Aryan007
20-09-2011, 02:51
دوستان اگر مپی دارن که با ورژن 0.6 هماهنگ نیست باید از Map Converter مپ های DDRace استفاده کنند.

لینک:

ممنون.

Babri_ch
20-09-2011, 09:21
1-باشه نگفتم که منم میخوام بیام تو 1 سوال پرسیدم
2-من یادم از اول تابستون اومدمTeeباشه
3-من هر موقع کال دادم یا نمیدونستم که دارید مپ میرید یا شوخی بود ه که همه هم میدونستند f4 میدادند
که در هر 2 مورد معذرت خواهی می کردم

Babri_ch
20-09-2011, 09:21
1-باشه نگفتم که منم میخوام بیام تو 1 سوال پرسیدم
2-من یادم از اول تابستون اومدمTeeباشه
3-من هر موقع کال دادم یا نمیدونستم که دارید مپ میرید یا شوخی بود ه که همه هم میدونستند f4 میدادند
که در هر 2 مورد معذرت خواهی می کردم

sajad-tnt
20-09-2011, 09:56
بله راست میگه شما باید یک صابقه طلایی مانند Sajad-tnt در زمینه ( Ban علکی پلکی ) داشته باشید
تا بتوانید access بگیرید
اون يك قضيه اي بود و تموم شد ، شما زياد به خودت فشار نيار عوارض شديدي در پيش داره ها (اگر هم فشار ميخواي بياري ماي بي بي يادت نره)!
درضمن GOOB جان شما برو فحشت رو به ملت بده و مردم رو الكي بن كن (در صفحه قبل شواهد موجوده ;)!).

يه تشكر ويژه هم بايد از كساني كه پست ايشون رو تشكر زدن بايد كرد !
چقدر ايشون پست زيبايي داده بودن ! به به به ... .

Babri_ch
20-09-2011, 10:23
داستان کوتاه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Black-Ninja
20-09-2011, 12:41
اون يك قضيه اي بود و تموم شد ، شما زياد به خودت فشار نيار عوارض شديدي در پيش داره ها (اگر هم فشار ميخواي بياري ماي بي بي يادت نره)!

فکر کردم تو پست بعدی میخوای معذرت خواهی کنی اما دیدم انتقاد پذیر هم نیستی

بیخیال...

e.g : راستی اسم من هم بعد از 1 ماه که درخواست داده بودم عوض شد
مرسی از مدیران

Booyaka
20-09-2011, 12:56
نمیخواید پست ما رو تائید کنید !؟
بابا من پسورد میخوام، پســــــــــــــــــــورد !
سه سال طول میدید تا تائید کنید اونوقت نوشتید خواهش میکنیم چند بار پستتون رو نفرستید؛ بابا خوب آدم صبرش تموم میشه دیگه !

yuri 2010
20-09-2011, 13:01
سلام منم اومدم یه مپ بزارم مپ خودمه ایشالا که خوشتون بیاد و تو سرور بزارید اول یه اسکرین میزارم
اینم خود مپ
ناروتو اینم تو سرور بزار please
راستی یه دمو هم میزارم خیلی خندیدم باهاش فقط آخراشه دیگه شما به بزرگیتون ببخشید

اینم واسه دوستمون که پسورد رو میخواست پسورد p30 هست

badooom
20-09-2011, 13:10
جالبه
دیروز چند نفر اسم خودشون رو کرده بودن goob = joje یا goob= morgh و .........
جالب تر اینکه یکی دوتاشون gb بودان:13:

SA3EDLORD
20-09-2011, 13:45
اقا با چه نرم افزاری مپ میسازین؟

badooom
20-09-2011, 13:51

badooom
20-09-2011, 14:36
لطفا یک نفر ساختن مپ رو یاد بده

alivw71
20-09-2011, 15:08
map editor

yuri 2010
20-09-2011, 15:19

نرمافزار مخصوصه :31: ctrl+shift+e :31:

narotu
20-09-2011, 15:27
سه سال طول میدید تا تائید کنید اونوقت نوشتید خواهش میکنیم چند بار پستتون رو نفرستید؛ بابا خوب آدم صبرش تموم میشه دیگه !

پس
p30

اون گوب مرغ منم :31:
کلا من با گوب شوخی دارم

اما خیلی نامردینا 7 نفری بودن گوب الکس و بقیه رم برداشتم من و گاو تنهایی میومدیم بلوکشون میکردیم اما نامردا زیاد بودن

narotu
20-09-2011, 15:41
دوستان فقط یه سوال این سرور جدید نو ادمین باشه یا ادمین دار باشه ؟
اخه اینجا قدیمیا جمعن فکر نکنم مشکل چندانی پیش بیاد

C0OPeR
20-09-2011, 16:14
رفتیم 5 دقیقه بازی کنیم ! 80 بار وت دادن ! خیلی جالبه هر مپی که عوض میکردن همه f3 میزدن یعنی خودشونم نمیدونستن میخوان بازی کنن یا فقط مپ عوض کنن :دی

---------- Post added at 04:14 PM ---------- Previous post was at 04:11 PM ----------

الان دوتا ddrace چرا ! اون old جریانش چیه ؟ :دی

moeincavallier
20-09-2011, 16:18
مسابقات fng پس کی شروع میشه بگو که تشنه ی مسابقه ایم :31: راستی پسورد ـ Persian old رو هم اگه میشه بده حسین جان :11:

alexander gb
20-09-2011, 16:32
آقا منم میخوام تو perisan old باشم به جونه مادرم به GB ها PAAS رو نمیگم و به خدا اذیت نمیکنم راستیNAROTU تو میگی PASS رو به

GB ها نمیگم مثلا SajaD سبزه اذیت نمیکنه به اون بگو

Babri_ch
20-09-2011, 16:33
این نامردا پسو به همه دادن به جز ما

rex123
20-09-2011, 16:49

اون دست ما نیست تا تایید کنیم :S
از بالا کنترل میشه :31: تا 20 ، 30 تا پست بعدی هم بازم باید صبر ایوب داشته باشی ولی بعدش راحت میشی! به قول یارو گفتنی میشی خلاصصصصصص :31:
اگه دست ما بود که مثل الان این همه بچه ها P30 p30 نمیکردن :31:
پسورد هم که نوشته توی پست اول "p30"

C0OPeR
20-09-2011, 17:24
سرور پولی شد هر کی پسوورد میخواد پیغام خصوصی بده شماره حساب میدم پول که ریخت پسورد رو میگیره .
تعرفه :
پسورد سرور برای ورود : 5000 تومان
پسورد هلپر : 15000 تومان
پسورد ادمین : 25000 تومان

توضیحات : با پسورد ادمین شما میتوانید دهن ملت رو سرویس کنید :دی

SA3EDLORD
20-09-2011, 17:26
قضیه این persian old چیه؟

moeincavallier
20-09-2011, 17:38
چه قدر بی مرام زیاد شده :31:

badooom
20-09-2011, 17:51
چرا پولی کردین ؟

اون جوری هر کسی ادمین میشه :18:

SA3EDLORD
20-09-2011, 17:59
چرا پولی کردین ؟

اون جوری هر کسی ادمین میشه
جدی نگیر برادر:دی

Babri_ch
20-09-2011, 18:01
منم میخوام بیام p30 old
چون تازه واردم نمیتونم بیام اونجا برا همین اینجا گزاشتم

Goldeagle
20-09-2011, 18:04
سلام
منم میخوام پسورد رو ناروتو!!!!
کجا باید ثبت شم؟کجا باید تایید شم!!امیدوارم نارفیقی نکنی

Black-Ninja
20-09-2011, 18:10
برای من هم سند کن کاملاً Secret :D

narotu
20-09-2011, 18:15
سلام دوستان
سرور پولی نیست این جدیده اما فقط برای قدیمیا و یا اوناییه که سابقه منفی ندارن
بقیه دوستان همون پرسیان خیلی خوبه بهشم خوب رسیدگی میشه

قانون خاصی هم نداره سرور جدید
نو ادمین هم هست حتی منم اونجا ادمین نیستم کسی خواست میتونه کیک کنه منو

اما بازی کردن توش چون ووت و فش و اینا نیست خیلی حال میده

هر کسی میخواد توی گروه عضو شه و چون پس در صورت لو رفتن عوض میشه بهتره عضو شین (البته اگه تایید شین)

--------------------------------------------------------------------------
اگه کسی الکی توی مپ ووت مپ بده یا کیک یا فش بنا بر دیده دوستان از گروه اخراج میشه

-------------------------------------------------------------------------

دوستان الکس معین و غیره این سرور دست من نیست مدیرش بچه هان بگو بچه ها بیان تاییدتون کنن تا تو گروه عضویتتون قبول شه

badooom
20-09-2011, 18:45
منم می خواهم تو این سرور باشم اخه الان تو persian ddrace بودم داشتم با cvl مپ میرفتم یک نفر 100 بار ووته داد مپ رو عوض کرد

تازه بعدش من رو کیک کرد :13:
من هم میتونم بیام تو سروره جدید ؟

yuri 2010
20-09-2011, 19:03
سلام میشه منم راهنمایی کنید !!!
عزیزم چه راهنمایی می خوای ؟ اسم سرور های persian داره پسورد هم p30 هست اگه راهنمایی دیگه ای می خوای بگو
خداییش تو این سرور جدید بازی خیلی حال میده راحت بازی می کنیم بدون جنگ و دعوا دیگه منو تو persian ddrace نمی بینید چون بیام الکی اعصابم خورد میشه

Amir.prs
20-09-2011, 19:06
سلام میشه منم راهنمایی کنید !!!

مستقیم بروبعد بپیچ دست چپ اوکی ؟
---------------------------------------------
راستی ناروتو حال کردی چه مغز فعالی هستم من در عرض 3 دقیقه پسورد سرور رو هکیدم :دی

ولی نمیدونم سرورای خارجی با این برنامه ای که من دارم نمیشه پسوردشون رو گیر اورد :18:

هرموقع میرسم به اخرین قسمت دریافت پسورد یه پیغام از طرف ادمین میاد you can,t hacked server !

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

عزیزم چه راهنمایی می خوای ؟ اسم سرور های persian داره پسورد هم p30 هست اگه راهنمایی دیگه ای می خوای بگو
خداییش تو این سرور جدید بازی خیلی حال میده راحت بازی می کنیم بدون جنگ و دعوا دیگه منو تو persian ddrace نمی بینید چون بیام الکی اعصابم خورد میشه

من راهنماییش کردم فک کنم کاملا متوجه شده باشه

Amir.prs
20-09-2011, 19:16
sajad-tnt
اشتی :40:

5ajad
20-09-2011, 19:18
you can,t hacked server
lol ......؟

Amir.prs
20-09-2011, 19:22
lol ......؟

but i can(....soon)yes

narotu
20-09-2011, 19:23
راستی ناروتو حال کردی چه مغز فعالی هستم من در عرض 3 دقیقه پسورد سرور رو هکیدم :دی

-- نکردی پس راحت گذاشته بودم
حالا اگه از این به بعد تونستی -- کن بیا :31:

badooom
20-09-2011, 19:31
narotu الان من میتونم بیام یا نه ؟؟؟؟

Amir.prs
20-09-2011, 19:36
-- نکردی پس راحت گذاشته بودم
حالا اگه از این به بعد تونستی -- کن بیا :31:

سر .... شرط میبندم :21:
حالا ببین :2:

soha is the beSt
20-09-2011, 20:26
سر .... شرط میبندم :21:
حالا ببین :2:
این پسر چه بچه اس :27::27: تو برو با بچه محلاتون شوت یه ضرب بازی کن تورو چه به خوابوندن کل ناروتو :دی

Amir.prs
20-09-2011, 20:32
این پسر چه بچه اس :27::27: تو برو با بچه محلاتون شوت یه ضرب بازی کن تورو چه به خوابوندن کل ناروتو :دی

اخه کوچولو هرموقع گفتیم خاک انداز خودتو وسط ....
برو پی کارو زندگیت کوچولو اخی میترسم بیماری روحی روانی بگیری برای همین چیزی بهت نمیگم

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

فقط 5 روز تا خداحافظی از تی و تا عید پیش رو :دی

---------- Post added at 09:32 PM ---------- Previous post was at 09:31 PM ----------

سجاد منو اطلاع رسانی رو یه نگاه بنداز :دی دی دی دی دی دی

5ajad
20-09-2011, 20:51
you can,t hacked server

but i can(....soon)yes
برادر شما تافل داری؟
یا از google translate استفاده میکنی؟: ))

narotu
20-09-2011, 20:52
ببینین کل من رو داره میخوابونه با ه ک

Arrowtic
20-09-2011, 21:00
ببینین کل من رو داره میخوابونه با ه ک

نارو افشاگری میکند!:31:
امیر زشته این حرکت:31: از امیرای خوبی مثل من یاد بگیر:دی
آقا پینگ سرور بلاک چرا اینقدر بالائه؟!واسه من300ه ولی بقیشون 50!

Amir.prs
20-09-2011, 21:13
من در اوین به سر میبرم شما چه طور ؟ : دی

soha is the beSt
20-09-2011, 21:16
اخه کوچولو هرموقع گفتیم خاک انداز خودتو وسط ....
برو پی کارو زندگیت کوچولو اخی میترسم بیماری روحی روانی بگیری برای همین چیزی بهت نمیگم

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

فقط 5 روز تا خداحافظی از تی و تا عید پیش رو :دی

---------- Post added at 09:32 PM ---------- Previous post was at 09:31 PM ----------

سجاد منو اطلاع رسانی رو یه نگاه بنداز :دی دی دی دی دی دی
دستت که رو شد جوجو:27:خیلی خندیدم به اون عکسه
با اون هکت xD xD xD =)))))))

moeincavallier
20-09-2011, 21:16
دوستان الکس معین و غیره این سرور دست من نیست مدیرش بچه هان بگو بچه ها بیان تاییدتون کنن تا تو گروه عضویتتون قبول شه

اوکی عزیزم اما خواهشاً یکم رو سرور DD نظارت کن امروز هر مپی میخواستم برم تو فاصله 1مین change میشد:18: راستی من رو با alexnder یکی نکن ، یه نوع فحشه :31:

Amir.prs
20-09-2011, 21:24
برادر شما تافل داری؟
یا از google translate استفاده میکنی؟: ))

یعنی این قدر سخته نوشتنه این چیزا ؟:18:

---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

نارو افشاگری میکند!:31:

آقا پینگ سرور بلاک چرا اینقدر بالائه؟!واسه من300ه ولی بقیشون 50!

خوب این مشکل از توئه نه از سرور :31:

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

اوکی عزیزم اما خواهشاً یکم رو سرور DD نظارت کن امروز هر مپی میخواستم برم تو فاصله 1مین change میشد:18: راستی من رو با alexnder یکی نکن ، یه نوع فحشه :31:

یه پیسنهاد ول کن برو سرغ زندگیت
اخه این حرفه تو میزنی ؟! مگه بجز اونایی که قدیمی هستن کسی حق بازی داره ؟!!! فقط اونا باید بازی کنن و دیگه هیچ کسی نمیتونه بازی کنه
معین جان یا برو سرور خارجی یا اصلا بازی نکن : دی چون فقط اونایی که قدیمی هستن حق بازی رو دارن

Arrowtic
20-09-2011, 21:29
یعنی این قدر سخته نوشتنه این چیزا ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه خیلی سخته تو یک جمله به اون کوچیکی غلط گرامری داشته باشی:31:

آقا یه راهی نیست که آفلاین برم تو مپ و یک تی دیگه هم باشه که اصلا هیچ غلطی نکنه!عین بز منو نگاه کنه:31: بعدش روش کله مشکلاتم تو بلاکو تمرین کنم
تو این سرورا که نمیشه بلاک یاد گرفت یه بار یکی اصلا نمیذاره جلو بری یکی کرم میریزه یا دعوا میشه یا هی مپ عوض میشه و ...
خواهشا اگه میشه بگید به خصوص آرین جان!

soha is the beSt
20-09-2011, 21:41

آقا یه راهی نیست که آفلاین برم تو مپ و یک تی دیگه هم باشه که اصلا هیچ غلطی نکنه!عین بز منو نگاه کنه:31: بعدش روش کله مشکلاتم تو بلاکو تمرین کنم
تو این سرورا که نمیشه بلاک یاد گرفت یه بار یکی اصلا نمیذاره جلو بری یکی کرم میریزه یا دعوا میشه یا هی مپ عوض میشه و ...
[/COLOR]
به جانه خودم به این پستت 5 دقیقه خندیدم :31:
فک بشه یه مد براش نوشت البته من بلد نیستم :دی
راستی مپ ddrace برا 1 نفر سراغ نداری؟
ادیت:شد
دوبار تی رو اجرا کن و برو تو سرور افلاین و بلاکش کن من امتحان کردم شد :دی

narotu
20-09-2011, 21:43
ی
اخه این حرفه تو میزنی ؟! مگه بجز اونایی که قدیمی هستن کسی حق بازی داره ؟!!! فقط اونا باید بازی کنن و دیگه هیچ کسی نمیتونه بازی کنه
معین جان یا برو سرور خارجی یا اصلا بازی نکن : دی چون فقط اونایی که قدیمی هستن حق بازی رو دارن

بخوام پس اینجا رم بدم که میشه مثل اون
تو خودت نیومده وت مپ دادی

sajad-tnt
20-09-2011, 21:45

[/COLOR]
سلام.

آره ، چرا نميشه عزيز ؟!
اتفاقا ارين جان قبلا اين آموزش رو داده بود ! يه سر به پست پايين بزن :46::

براي اينكه يه تي ديگه بياد و هیچ غلطی نکنه و عین بز تورو نگاه کنه :31:،دوبار TeeWorlds.exe رو باز كن وبعد دست اون بز كوچولو رو بگير بيارش تو سرورت :31:. همين !

هميشه موفق و پيروز باشيد:40:.

Arrowtic
20-09-2011, 22:09
اون لینکه دیگه آموزش نداره ادیت شده.

اومده جاش.اینم همونه؟

Amir.prs
20-09-2011, 22:39
بخوام پس اینجا رم بدم که میشه مثل اون
تو خودت نیومده وت مپ دادی
من اومدم تو سرور مجیکال و وت مپ دادم ؟!!! :2:

Arrowtic
20-09-2011, 22:50
آقا امروز یه مپ رفتیم نارو اسمش یادته؟تو مجیکال
همون مپی که سرش رفتی شام خوردی!هی باید هوک میکردیم میرفتیم جلو.moh-ss هم بود.خیلی اسمشو نیاز دارم!

mohmrg
20-09-2011, 23:01
آقا امروز یه مپ رفتیم نارو اسمش یادته؟تو مجیکال
همون مپی که سرش رفتی شام خوردی!هی باید هوک میکردیم میرفتیم جلو.moh-ss هم بود.خیلی اسمشو نیاز دارم!

فکر کنم HDP doors بود :40:

نمیدونم ولی اره برای تمرین خیلی خوب بود :d :31:
توی 10 مین تکنیکم رو بردم بالا طوری که قراره بزارمpro moh.ss :21:
توی خود بازی هم که گفتم alt+tab بزن دوباره بازی رو اجرا کن .... :11:

اگه اون مپ نبود دوتا بالایی دو تا پایینی رو بزن یکیشونه :D

Aryan007
20-09-2011, 23:34
اون لینکه دیگه آموزش نداره ادیت شده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداومده جاش.اینم همونه؟

برداشتن پست منو ادیت کردن گفتن توضیحاتش زیاده!

دلیلش هم مشخصه:چون خودشون اینترنت پر سرعت دارن و آفلاین بازی کردن یک بازی ای که اصلش آنلاین هست رو فقط برای LAN می دونن.تو تاپیک چند نفر همینو گفتن که منم گفتم برای LAN فقط نیست و کلا برای آفلاین هست و حتی یکیشون هم گفت باید تایتل تاپیک رو عوض می کردی.

به هر حال آموزش من تو سایت DDRace.info هست (اون لینک قبلیه خرابه):

(جالبه بدونید سازنده ی مد DDRace و همون سازنده ی سری مپ های Koule و ادمین سایت DDRace.info یعنی GreYFox هم Thanks زده.)

((می دونستید سازنده ی مپ های Koule همون سازنده ی مد DDRace هست؟یعنی همون GreYFox که از مصر هستش.))

آموزش آفلاین بازی کردن Teeworlds

لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنوشته شده توسط:ARYAN

ممنون.

Arrowtic
20-09-2011, 23:36
موفق شدم:31:

مشکلم اینه فقط که بعد از یه مدت چون یکیشون AFKه کیک میشه.چه کنم؟

yuri 2010
20-09-2011, 23:55

عزیزم اصلا اینکارا لازم نیست شما کافی mod iddrace رو بگیری بعد وقتی تو بازی بنویسی /d یه تی میاره برات که هیچ کاری نمی کنه و میشه کنترلش کرد که بقیه ی کداش رو می تونی بزنی /cmdlist که برت بیاره همین

SA3EDLORD
21-09-2011, 09:11
من اومدم تو سرور مجیکال و وت مپ دادم ؟!!!
پـــ نـ پـــــ

sajad-tnt
21-09-2011, 12:24

آورين :31:.
اين حسين جان راست ميگه ، امروز مد iDdrace رو گرفتم خيلي باحال بود.
تونستم خودم يك نفري (البته + اون بز كوچولوه:31:) مپ Blocker رو تا آخر برم.
اينم لينك دانلودش :

تنظيمات سرور (autoexec) :

تعدادي از دستورات :
d/ = صدا كردن بز كوچولو با زنگوله :31:!
dc/ = جابجا شدن Dummy
dh/ = چكش زدن پشت سرهم Dummy
control_dummy/ = كنترل كردن.
dd/ = كشتن Dummy
cmdlist/ = ليست كلي دستورات.

راستي دوستان اگه بازم مد باحال و جديد براي ورژن 6 داريد بگيد ،ما هم يكم حال كنيم:31:.

Amir.prs
21-09-2011, 12:59
پـــ نـ پـــــ

د نـ د داری اشتباه میکنی من اومدم تو سرور اولد با یسورد علکی زدن بعد شهاب گفت اینو کی راه داده این جا بعد منم گفتم خوب اگه ناراحتین من میرم داستان موندن من تو سرور اولد همین 20 ثانیه بود

yuri 2010
21-09-2011, 12:59
با تشکر از همه ی دوستانی که از پستم خوششون اومده و همچنین خوش حالم که می تونم به دوستان کمک کنم و پست هایی بدم که به دیگران کمک کنه و همچنین این تایپک رو به یه تایپک زنده تبدیل کنه و خطاب به دوستانی که می گن نمی شه تو این تایپک پست آموزشی و مهم داد :40:
اینم واسه اینکه پستم اسپم شه!!!!! :18:
عجب آقا پسر گلی شدم مدل 69 دوگانه سوز !! رینگ اسپرت قرمز نوک مدادی هر کی می خواد پ خ بده سر قیمت بحث کنیم
اینم واسه این که پست جنبه ی آموزشی پیدا کنه
رمز magical لو رفت بشتابید رمز olakhha هست الان که ناروتو منو از گروه بندازه بیرون
اها راستی سجاد جان اگه از کسی باید تشکر بشه اون شهاب که اون موقع که سرور خراب بود ( شب بود !! ) این مود رو ران کرد منم با اون آشنا کرد من از همین جا لپشو می بوسم ( با اینکه نامرده :10: )

yuri 2010
21-09-2011, 13:00
با تشکر از همه ی دوستانی که از پستم خوششون اومده و همچنین خوش حالم که می تونم به دوستان کمک کنم و پست هایی بدم که به دیگران کمک کنه و همچنین این تایپک رو به یه تایپک زنده تبدیل کنه و خطاب به دوستانی که می گن نمی شه تو این تایپک پست آموزشی و مهم داد :40:
اینم واسه اینکه پستم اسپم شه!!!!! :18:
عجب آقا پسر گلی شدم مدل 69 دوگانه سوز !! رینگ اسپرت قرمز نوک مدادی هر کی می خواد پ خ بده سر قیمت بحث کنیم
اینم واسه این که پست جنبه ی آموزشی پیدا کنه
رمز magical لو رفت بشتابید رمز olakhha هست الان که ناروتو منو از گروه بندازه بیرون
اها راستی سجاد جان اگه از کسی باید تشکر بشه اون شهاب که اون موقع که سرور خراب بود ( شب بود !! ) این مود رو ران کرد منم با اون آشنا کرد من از همین جا لپشو می بوسم ( با اینکه نامرده :10: )

alivw71
21-09-2011, 13:14
بچه ها الان چه مدی سرور نداره؟

میخام امروز یا فردا یه سرور بزنم.
سرور من خارجیههه
سرور narotu ایرنیه زود خراب میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بیاید سرور من.
شما خودتون دوست دارید پیکان سوار میشید یا مرسدس بنز.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب سرور من مرسدس بنزه . سرور narotu پیکان(دست دوم اوراقی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شوخخخخی
بگزیم . حالا کدوم مد بود که سرور نداشت میخام سرور بزنم. با رم 1 گیگ lol

yuri 2010
21-09-2011, 13:22
بچه ها الان چه مدی سرور نداره؟

میخام امروز یا فردا یه سرور بزنم.
سرور من خارجیههه
سرور narotu ایرنیه زود خراب میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بیاید سرور من.
شما خودتون دوست دارید پیکان سوار میشید یا مرسدس بنز.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب سرور من مرسدس بنزه . سرور narotu پیکان(دست دوم اوراقی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شوخخخخی
بگزیم . حالا کدوم مد بود که سرور نداشت میخام سرور بزنم. با رم 1 گیگ lol
iddrac با شوت بال سرور نداره بزن البته چون vps از یه کشور دیگس فکر کنم پینگ بچه ها بره بالا یه جورایی مرسدس بنزت بخواد بیاد ایران قیمت 4 برابر میشه پس همون پیکان به صرفه طره :31:

alivw71
21-09-2011, 13:45
پینگ همه رو 180 تضمین میشه.

yuri 2010
21-09-2011, 13:48
پینگ همه رو 180 تضمین میشه.
به به به چه تضمینی خوب تو همین سرور ناروتو با پینگ 50 60 که بهتره
راستی بچه ها آواتارم با امضام خوبه؟

Arrowtic
21-09-2011, 13:51
آورين :31:.
اين حسين جان راست ميگه ، امروز مد iDdrace رو گرفتم خيلي باحال بود.
تونستم خودم يك نفري (البته + اون بز كوچولوه:31:) مپ Blocker رو تا آخر برم.
اينم لينك دانلودش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتنظيمات سرور (autoexec) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتعدادي از دستورات :
d/ = صدا كردن بز كوچولو با زنگوله :31:!
dc/ = جابجا شدن Dummy
dh/ = چكش زدن پشت سرهم Dummy
control_dummy/ = كنترل كردن.
dd/ = كشتن Dummy
cmdlist/ = ليست كلي دستورات.

راستي دوستان اگه بازم مد باحال و جديد براي ورژن 6 داريد بگيد ،ما هم يكم حال كنيم:31:.
چطوری قسمتی که یکی هوک میکنه به سقفو چکش میزنه رو رد کردی؟کدی داره مگه که دامی هوکو نگه داره؟

sajad-tnt
21-09-2011, 14:06
چطوری قسمتی که یکی هوک میکنه به سقفو چکش میزنه رو رد کردی؟کدی داره مگه که دامی هوکو نگه داره؟
عزيز منظورت اول Map هست ؟!
اگه منظورت اونجاست ،كه بايد بگم Professional بودن همين خوبي ها هم داره ديگه ... :31:.
براي اينكه اونجارو رد كني اول بايد دستور كنترل دامي رو بزني ،بعد ديوار بالايي رو سريع هوك كني و 2تا Jump بزني.
بعد از اينكه دامي رفت توي سياهي (بايد كمي فاصله تا قسمت تمام شدن سياهي داشته باشه) تي اصلي رو با همون روش قبلي پرت كن توي سياهي (بطوري كه بيوفته روي سر دامي و از قسمت بلوك آزاد شه).
بعدش ديگه كار تمومه :31:!
البته فكر كنم يكي از دوستان دمويي رو براي آموزش دادن همين قسمت آماده كرده بود ،كه با كمي جستوجو فكر كنم پيداش كني:46:.

alivw71
21-09-2011, 14:07
به به به چه تضمینی خوب تو همین سرور ناروتو با پینگ 50 60 که بهتره
راستی بچه ها آواتارم با امضام خوبه؟
من یه سرور معمولی میزنم 180 فکر نگنم زیاد لگ بگیره چون اپتایم 100% . رم 1 گیگه از ریپ زدن دیگه خبری نیست
همون سوری که گفتی رو یه 6 یا 8 نفره رو میزنم با چند تا بازی دیگه.

Arrowtic
21-09-2011, 14:10
اگه منظورت اونجاست ،كه بايد بگم Professional بودن همين خوبي ها هم داره ديگه ... :31:.
براي اينكه اونجارو رد كني اول بايد دستور كنترل دامي رو بزني ،بعد ديوار بالايي رو سريع هوك كني و 2تا Jump بزني.
بعد از اينكه دامي رفت توي سياهي (بايد كمي فاصله تا قسمت تمام شدن سياهي داشته باشه) تي اصلي رو با همون روش قبلي پرت كن توي سياهي (بطوري كه بيوفته روي سر دامي و از قسمت بلوك آزاد شه).
البته فكر كنم يكي از دوستان دمويي رو براي آموزش دادن همين قسمت آماده كرده بود ،كه با كمي جستوجو فكر كنم پيداش كني:46:.

ها؟!نفهمیدم
من اول کنترل بزرو میگیرم دستم.هوک که میکنم.وقتی وقتی /dh میزنم دیگه هوکش ول میشه و رو زمین میزنه و یا حتی وقتی دوباره کنترل خودمو در دست میگیرم دیگه هوک نمیکنه.میخوام دامی هوک رو نگه داره هی همر کنه!

moeincavallier
21-09-2011, 14:16
بابا یکی به داد ما برسه :31: اعصابمونو خورد کردن این نوبا به خدا هر 2مین دارن وت مپ میدن و همشونم f3 ---- با این وضعیت چطوری باید بازی کنیم ما !!! تو 5 مین 4 تا مپ عوض شد همین الانم که دارم پست میدم دارن مپ عوض میکنن :18: خواهشاً یه ادمین بذار حسین جان واسه این سرور به خدا کلافمون کردن بیا الان سرور خودت نگاه کن ! :41:

badooom
21-09-2011, 14:22
سلام من میتونم بیام تو magical ؟

yuri 2010
21-09-2011, 14:37

بابا این نوب بازیا چیه !!!!! اول اون قسمت رو خودتون برید بعد بزنید /d حالا اون بزه میاد کنارتون هرجا بزنید /d دامی (بزه) میاد کنارتون هرجا هم بزنید /dc جاتون باهم عوض میشه دیگه این کارا چیه؟؟؟!!!
من خودم با دامی به تنهایی مپ xyz رو رفتیم خیلی ساده
اگه خواستید یه سرور بزنید بیام بهتون نشون بدم

shahabaliboys
21-09-2011, 14:38
1. بابت مد iddrace حتی از منم نباید تشکر کنید باید از mhasan و mjavad تشکر کنید .(جاشون خالیه :41:) 1 روز تو بلاک بودم mhasan اومد گفت این مد رو دانلود کن و .............. چند وقت پیشم که سرورهای ناری هی کرش میشد منم ران کردم با بچه ها 1 مپ رفتیم خلاصه دست به دست رسید به دیگران من حتی مد فوتبالم داشتم ولی چون هر 2 مین 1 بار کرش میکرد پاکش کردم بعد فهمیدم که واسه ویندوزم بوده (64 بیت) دیگه فوتبالو پیدا نکردم .
مد zombie هم دارم البته این مد با zombie ورژن 5.2 فرق میکنه . zombie ها تو این مد در واقع خود پلیر ها هستن :
win32: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (512 kb)
linux64: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (437 kb)

autoexec فایل :

sv_name Shahab
sv_gametype Z ESC
password p30
sv_admin_pass admin
sv_map ctf1
add_vote "ctf1" "sv_map ctf1"
add_vote "ctf2" "sv_map ctf2"
add_vote "ctf3" "sv_map ctf3"
add_vote "ctf4" "sv_map ctf4"
add_vote "ctf5" "sv_map ctf5"
add_vote "ctf6" "sv_map ctf6"
add_vote "ctf7" "sv_map ctf7"
sv_port 8303
sv_sendheartbeats 1
sv_vote_kick 1
sv_vote_map 1
inf_walldelay 1
inf_walllife 30
inf_walllength 256
inf_infectiondelay10
inf_airstrikekills 5
inf_superjumpkills 2
inf_superjumpforce 40
inf_zombie_explodes 1
inf_airstrike_text 0
inf_superjump_text 0

امیر جان مد dummy )iddrace( 1زره فک کنی حله :46:

avator20002000
21-09-2011, 15:18
بابا یکی به داد ما برسه :31: اعصابمونو خورد کردن این نوبا به خدا هر 2مین دارن وت مپ میدن و همشونم f3 ---- با این وضعیت چطوری باید بازی کنیم ما !!! تو 5 مین 4 تا مپ عوض شد همین الانم که دارم پست میدم دارن مپ عوض میکنن :18: خواهشاً یه ادمین بذار حسین جان واسه این سرور به خدا کلافمون کردن بیا الان سرور خودت نگاه کن ! :41:
این kick رو هم به کاراشون اضافه کن.دارم با یکی از بچه ها دونفری میرم مپو هی kick می کنن میگن fune!:15:
----
magical پسش چیه؟به ما نمی گید؟

sajad-tnt
21-09-2011, 15:36
ها؟!نفهمیدم
من اول کنترل بزرو میگیرم دستم.هوک که میکنم.وقتی وقتی /dh میزنم دیگه هوکش ول میشه و رو زمین میزنه و یا حتی وقتی دوباره کنترل خودمو در دست میگیرم دیگه هوک نمیکنه.میخوام دامی هوک رو نگه داره هی همر کنه!
دوست خوبم من به شما گفتم دامي رو هوك كن به ديوار و چكش بزن :31: ؟!
بيا دوست عزيزم ، اين دمو رو همين الان گرفتم :

(فقط بايد چند بار اينكارو تكرار كني بالاخره يكيش جواب ميده :31:! البته ميتوني از R/ هم استفاده كني:46:)

بابا این نوب بازیا چیه !!!!! اول اون قسمت رو خودتون برید بعد بزنید /d حالا اون بزه میاد کنارتون هرجا بزنید /d دامی (بزه) میاد کنارتون هرجا هم بزنید /dc جاتون باهم عوض میشه دیگه این کارا چیه؟؟؟!!!
من خودم با دامی به تنهایی مپ xyz رو رفتیم خیلی ساده
اگه خواستید یه سرور بزنید بیام بهتون نشون بدم
عمو جون كلاس چندي :31:؟!
خب عمو حسين 1 نفري چطوري اون قسمت رو رد كنه بعد d/ بزنه دامي بياد كنارش :31:؟!

sajad-tnt
21-09-2011, 15:42
من حتی مد فوتبالم داشتم ولی چون هر 2 مین 1 بار کرش میکرد پاکش کردم بعد فهمیدم که واسه ویندوزم بوده (64 بیت) دیگه فوتبالو پیدا نکردم .
جدا شهاب مد فوتبال واسه ورژن 6 داشتي :18:؟!
اسم اون فايله چي بود ؟؟! لينكي ، اسم سايتي ،چيزي ازش نداري ؟!
من خيلي وقته دارم دنبالش ميگردم ولي متاسفانه نيست كه نيست :19:!

shahabaliboys
21-09-2011, 16:08
داشتم الان ندارم :41:
میگردم شاید دوباره پیدا شد

Black-Ninja
21-09-2011, 16:43
narotu تا دلت ميخواد بن كن.
اين بود ميگفتي من خودم هم ادمين نيستم !
وسط مپ بودم بي... ! اون همه آقا سجاد حرف چرت و پرت زد بن نشد ولي من تا يه چيزي گفتم بن ؟!
حداقل Mute ميكردي ... ولي اصلا ولش كن ... حرف زدن با بچه ارزش نداره ... خوشحالم كه دلت خنك شد.
موفق باشي:40:.

حالا دیدی چقدر بده :)

mohmrg
21-09-2011, 16:55
narotu تا دلت ميخواد بن كن.
اين بود ميگفتي من خودم هم ادمين نيستم !
وسط مپ بودم بي... ! اون همه آقا سجاد حرف چرت و پرت زد بن نشد ولي من تا يه چيزي گفتم بن ؟!
حداقل Mute ميكردي ... ولي اصلا ولش كن ... حرف زدن با بچه ارزش نداره ... خوشحالم كه دلت خنك شد.

سجاد من کاری ندارم که ناروتو تو رو بن کرد ...تو باید مقاومت میکردی :27::31::27::31::31:

منو stage 13 ول کردی رفتی ...میرفتی بالای درخت :31::27:

======

پینگ من بالای 40 باشه بازی نمیکنم کسی سرور نزنه :27:

ac3
21-09-2011, 17:59
لطفا چندتا سرور ايراني خوب معرفي كنيد.ممنون

Witcher6610
21-09-2011, 18:04
مد فوتبال کلا واسه 6 نیومده...
من منبع دارم! خواهشا خالی بندی رو بزارید کنار!
یه پیج میگم خوشتون میاد...
خیلی ها اینو می دونن ولی یه سری نمیدونن خوب...!

shahabaliboys
21-09-2011, 18:35

اومده
منبعت قدیمیه خیلی وقته آپدیت نشده
این پیج قبلا معرفی شده
بهتره اول اطلاعاتمون رو کامل کنیم بعد بگیم خواهشا خالی بندی رو بزارید کنار! :41: :13:
عکسهای زیر فک کنم گویای همه چیز باشه : حتی تست این مد توسط خودتون:

همیشه شاد باشید :40:

alivw71
21-09-2011, 18:41
منم فوتبال بازی کردم دروازه وایساده بودم خیلی حال داد. سرورشو میزنم.

Little Sparrow
21-09-2011, 18:46
منتظر بودین من برم بعدش سرور برای قدیمی ها بزنین؟:31:

Arrowtic
21-09-2011, 18:48
خوب دوستان نوبتیم باشه نوبت منه که برم!:41:
از این شنبه که میاد به دلیل مدارس دیگه نیستم.البته ADSL پابرجا میمونه ولی از اونجایی که خیلی کم میام پا PC اون یه ذره وقت هم صرف WoW+ سر زدن به P30world میره.البته باز هم هرزچندگاهی میام اما به شدت کمتر.از همه ی دوستانم:ناروتوجان + یوری جان + شهاب + سروش مرحوم! + Moh-ss + سجاد تی ان تی + دوستان دیگه که الآن اسمشون یادم نمیاد خداحافظی میکنم امیدوارم موفق باشید!:11:
البته بازم میگم در P30world حضور فعال خواهم داشت:31:

yuri 2010
21-09-2011, 18:48
عزیزم منبعتم قدیمیه که خودتم فکر نکنم اصلا تی ورلز بازی کنی چون اگه بازی می کردی با این چیز ها مواجه می شدی یه دلیل بدون عکس برای نقض لینکت اینه که مود iddrace رو نداره ولی واسه این که بدونی فوتبالم هست بفرما تماشا کن

moeincavallier
21-09-2011, 19:26

وضعیت سرور dd تو این 2روز !! :20:

erfanterminator
22-09-2011, 11:27
من یه مپ دارم کی میزارش تو یه سرور؟

SA3EDLORD
22-09-2011, 14:52
خوب دوستان نوبتیم باشه نوبت منه که برم!
از این شنبه که میاد به دلیل مدارس دیگه نیستم.البته ADSL پابرجا میمونه ولی از اونجایی که خیلی کم میام پا PC اون یه ذره وقت هم صرف WoW+ سر زدن به P30world میره.البته باز هم هرزچندگاهی میام اما به شدت کمتر.از همه ی دوستانم:ناروتوجان + یوری جان + شهاب + سروش مرحوم! + Moh-ss + سجاد تی ان تی + دوستان دیگه که الآن اسمشون یادم نمیاد خداحافظی میکنم امیدوارم موفق باشید!
البته بازم میگم در P30world حضور فعال خواهم داشت
آهای تی بازان با همتونم.............دفه اخرتون باشه اسم منو یادتون میره ها:دی........سروشم یادش رفت:دی
+
موفق بباشی!:40:

C0OPeR
22-09-2011, 15:06
آهای تی بازان با همتونم.............دفه اخرتون باشه اسم منو یادتون میره ها:دی........سروشم یادش رفت:دی
+
موفق بباشی!:40:

مطمئن باش موقع خداحافظی خودم اسمتو همون اول با فونت درشت مینوسم چش همه درآد :27: اسم سیب زمینی رو هم نمینویسم :31:
فقط معلوم نیست چند قرن دیگه بخوام خداحافظی کنم... :5:

Echoes-Barret
22-09-2011, 15:08
زير بار محدوديت هاي فروم له شدم بنده :|
عملا تا 10 پست ندي هيچ فرقي با يه آدم معمولي نداره....
narotu كوشــــــــــــــــــــــ ی‌؟‌:دی

Babri_ch
22-09-2011, 17:26
سلام به همه
این شاید اخرین بستم باشه (فنتم خرابه برا همین ب )
بخاطره اینکه همه منو 1 نوب میدونند (sajad shahab yuri ...)
تصمیم گرفتم تی رو ول کنم
دیدار تا روز مبادا که حالتون رو میگیرم

shahabaliboys
22-09-2011, 19:19
سلام به همه
تصمیم گرفتم تی رو ول کنم

من همرو نوب میدونم گوب سروش احمد ناروتو سجاد خودم حتی همه ی کسایی که توی تی هستن نوبن :31:

به حرف دیگران کاریو انجام نده:46:

yuri 2010
22-09-2011, 19:43
سلام به همه
تصمیم گرفتم تی رو ول کنم

اینجا رو ببینا اگه حالا می خواستن نام ببرن به ترتیب به 30 نفر جایزه بدن اسم من از 30 نفر 31 می شد بعد الان اسم من اوله . عجب!!!
من امروز فقط به یکی خیلی گفتم نوبی اونم MOH.SS بود تازه اونم به شوخی و اینکه یه ذره به خودش بیاد مارو رد کنه و LEFT نده
بعدشم من کلا تو مجیکالم تو سرور های دیگه پیدام نمیشه من کی گفتم :18: :18: :18:
در کل اگه من گفتم نوبی عذرخواهی می کنم (الکی) تو هم منو ببخش ( مگه به جز اینکار کاره دیگه ای هم می تونی بکنی؟ )پس الکی نمی خواید بیاید نندازید گردن من :8: :8: :8: بگید جمجمه یه سرم خورد شده و دو تا سیخ رفته تو چشمام اینجوری طبیعی تره تا این حرفا :11: :31:

C0OPeR
22-09-2011, 20:58
من همرو نوب میدونم گوب سروش احمد ناروتو سجاد خودم حتی همه ی کسایی که توی تی هستن نوبن :31:

به حرف دیگران کاریو انجام نده:46:
عجیبه منم شما ها رو نوب میبینم ! فکر میکردم مشکل از خودمه حالا مطمئن شدم مشکلی ندارم :31:
این LORD بیچاره هیچ جایی جزو آمار نیست ! حتی تو نوبا (مثل روح سرگردانه بنده خدا) :27:

Aryan007
22-09-2011, 21:55
میگم این GreYFox مثل اینکه به جز DDRace چند مد دیگه هم ساخته مثل مد فوتبال.قسمت MOTD عکس زیر رو ببینید:

سری مپ های Koule هم ساخته خودشه و ادمین سایت DDRace.info هم هست از مصر هم هست ایشون.

میخوام بهش درخواست بدم مپ های بعدی Koule هم بسازه.

ممنون.

badooom
22-09-2011, 22:20
لطفا موده basket ball رو هم میذارید ؟

SA3EDLORD
22-09-2011, 22:43
این LORD بیچاره هیچ جایی جزو آمار نیست ! حتی تو نوبا (مثل روح سرگردانه بنده خدا)
جون تو لورد مظلوم تر از من دیدی؟:31:
به قول yuri من لر دم نه لورد:دی

yuri 2010
22-09-2011, 23:36
اقا من یه لیست نوشتم از آدمای گل روزگار و تی ورلدز که اسماشونو به ترتیب می خونم
1.لرد
2لر د
lord 3
lor d 4
5 لرد
6 لرد
.
.
.
(طرح روحیه دادن به لر د )

mohmrg
23-09-2011, 00:19
سلام به همه
تصمیم گرفتم تی رو ول کنم

یه چیزی هست که ادم رو جوش میاره و همین باعث پیشرفت ادم میشه
همه قبلا به من میگفتن نوب ..... ولی الان چی که بازیم بهتر شده ؟؟(الان بیشتر میگن :31::31::31:)
کلا بزار بگن .... خودم هم میگم :27::40: (مخصوصا به خودم ...گندم بزنن ... برم بمیرم ....خاک moh.ss )

یه حدیث چینی(ع) :40: که هست میگه :
سگ ها واق واق می کنند اما کاروان به راه خود ادامه می دهد!

اینجا رو ببینا اگه حالا می خواستن نام ببرن به ترتیب به 30 نفر جایزه بدن اسم من از 30 نفر 31 می شد بعد الان اسم من اوله . عجب!!!
من امروز فقط به یکی خیلی گفتم نوبی اونم MOH.SS بود تازه اونم به شوخی و اینکه یه ذره به خودش بیاد مارو رد کنه و LEFT نده
بعدشم من کلا تو مجیکالم تو سرور های دیگه پیدام نمیشه من کی گفتم :18: :18: :18:
در کل اگه من گفتم نوبی عذرخواهی می کنم (الکی) تو هم منو ببخش ( مگه به جز اینکار کاره دیگه ای هم می تونی بکنی؟ )پس الکی نمی خواید بیاید نندازید گردن من :8: :8: :8: بگید جمجمه یه سرم خورد شده و دو تا سیخ رفته تو چشمام اینجوری طبیعی تره تا این حرفا :11: :31:

اره :8:
نزاشتی که یه رکورد توپ بزنم 138 دقیقه بازی کردم یه رکورد خوب و عالی میشد.... :31::31::31:
ولی خدایی اخرش رو بدجور خراب کردی پورد کیک یوری گاگارین :31::31:

erfanterminator
23-09-2011, 11:00
سلام.اقا دمتون گرم رمز سرور مجیکالو بدید

yuri 2010
23-09-2011, 12:47
سلام.اقا دمتون گرم رمز سرور مجیکالو بدید
چشم حتما حالا ساده باشه یا خاش خاشی؟ :31::31:

سگ ها واق واق می کنند اما کاروان به راه خود ادامه می دهد!
بی ادب خجالت نمیکشی به ما میگی سگ :19: :19: :31:

اره
نزاشتی که یه رکورد توپ بزنم 138 دقیقه بازی کردم یه رکورد خوب و عالی میشد....
ولی خدایی اخرش رو بدجور خراب کردی پورد کیک یوری گاگارین
در این مورد هم من چیزی نمی تونم بگم به جز اینکه سکوت کنم ولی خداییش اون همه بهت نمی گفتم نوب عمرا تا اونجا می رفتیما:31: :10: :11: :40:

mohmrg
23-09-2011, 13:25
چشم حتما حالا ساده باشه یا خاش خاشی؟

خشخاشی :31: اصل افغانستان :31:

بی ادب خجالت نمیکشی به ما میگی سگ

:18::18::31::31::10:

در این مورد هم من چیزی نمی تونم بگم به جز اینکه سکوت کنم ولی خداییش اون همه بهت نمی گفتم نوب عمرا تا اونجا می رفتیما

خودم هنوز باورم نمیشه چه جوری 138 بازی کردم :31: مقاوت بدنی روحی روانی برای زمان های سخت زندگی رفت بالا :31::40::11:

Babri_ch
23-09-2011, 17:48
سلام
من نگفتم که کسی به من گفته تو نوبی
من میگم وقتی که میگم pass رو چرا به من میگید برو p30 میبیچونید
و وقتی هم میگم نمیتونم برم تو اون لینک سکوت می کنید
یا sajad tnt میگه فقط سرور برای قدیمی هاست باید بری همون سرور قدیمی سرور قدیمی هم برای نوب هاست یعنی من یک نوبم و باید برم بیش همون نوبا:grrr::sad:

narotu
23-09-2011, 18:36
سلام
من نگفتم که کسی به من گفته تو نوبی
من میگم وقتی که میگم pass رو چرا به من میگید برو p30 میبیچونید
و وقتی هم میگم نمیتونم برم تو اون لینک سکوت می کنید
یا sajad tnt میگه فقط سرور برای قدیمی هاست باید بری همون سرور قدیمی سرور قدیمی هم برای نوب هاست یعنی من یک نوبم و باید برم بیش همون نوبا:grrr::sad:

ببری جان ناراحت نشیا جوگیر شدی
اینجا بچه ها تاییدت کردن میای توی اون سرور
وگرنه بخوایم به همه پس رو بدیم که میشه همون اولی
الان تو اینجا به خاطر همین کارا دو نفر با هم دعواشون نشده یا کیک الکی نکردن یا بحث gb و این چیزا راه نی افتاده همه با خیال راحت بازی میکنن

-----------------------------------------------------------

دوستان این کاربر توی تی قدیمیه ؟ اگه اره تاییدش کنم تو گروه
hamid_diablo

shahabaliboys
23-09-2011, 18:42
hamid_diablo

تا جایی که من فکر میکنم یادم نمیاد تو این تاپیک چنین کسیو :20:
توی تی هم که نچ :41:

Aryan007
23-09-2011, 19:09
دوستان مپ P30WORLD DDRACE 5 یا همون PERSIAN DDRACE 2 آماده و قابل دانلود می باشد.

مپ تست شده و هیچگونه باگی نداره.

دانلود با لینک مستقیم:

اسکرین شات:

ساخته شده توسط:ARYAN

از naruto هم انتظار میره که این مپ رو سریع به سرور های DDRace اضافه کنه.

ممنون.

mohmrg
23-09-2011, 22:27
قربون دستت ارین خسته نباشی و زحمت کشیدی مپ درست کردی ولی :

مپ آرین بدون کوچکترین باگ »:(مشکل از منه ؟)

دوستان راهنمایی کنن این چرا اینجوریه

shahabaliboys
23-09-2011, 23:03
ناری چرا بلاک حذف کردی و دی دی ریسه سانی رو گذاشتی ؟ :31:

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

دوستان راهنمایی کنن این چرا اینجوریه

بابا دیگه از این ساده تر؟ خیلی آسونه که :31::31::31::31::31::31:

narotu
23-09-2011, 23:07
ناری چرا بلاک حذف کردی و دی دی ریسه سانی رو گذاشتی ؟ :31:

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

بابا دیگه از این ساده تر؟ خیلی آسونه که :31::31::31::31::31::31:

حواس نمیزارن
وقتی میگه مپ باید امشب رو سرور باشه چیکار کنم قاطی میشه

Aryan007
23-09-2011, 23:12

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان راهنمایی کنن این چرا اینجوریه

مپ هیچگونه باگی نداره و دوستان راحت بازی می کردن. برای شما احتمالا بازیو دستکاری کردید یکم (یه کپی از فولدر downloadedmaps در فایل config_directory بگیر جای دیگه Paste کن بعد محتویات درون فایل config_directory رو پاک کن و بعد کل بازی رو پاک کن دوباره Extract کن شاید درست شد.

SA3EDLORD
24-09-2011, 00:06
hamid_diablo
نه این حمید یکی از رفقای منه! حتما تو پروفایل من گروه رو دیده خواسته عضو بشه!

mohmrg
24-09-2011, 01:12
مپ هیچگونه باگی نداره و دوستان راحت بازی می کردن. برای شما احتمالا بازیو دستکاری کردید یکم (یه کپی از فولدر downloadedmaps در فایل config_directory بگیر جای دیگه Paste کن بعد محتویات درون فایل config_directory رو پاک کن و بعد کل بازی رو پاک کن دوباره Extract کن شاید درست شد.

چه دست کاری کردم من ؟ :18::41:

من بیشترین کاری که کردم این بود که 2 تا teeworld باز کردم :31::31:
خودم کردم از این کارا قبلا با یه مپ دیگه مشکل داشتم (یادم نیست کدوم بود) نشد که نشد با این کارا....:40:

mntkal
24-09-2011, 01:13
حالا وقت رفتن من شد!> نشد :( <!!:23::23:
من مدتی (مثلا) چند ماه نیستم یا اگه هستم هم نیستم(؟!):9::9:
شاید خیلیا ندونن من کی بودم و کی اومدنم و کی هم رفتم!:29::29:
پس نمیگم کی بودم(اسم اکانتم با اسمم تو بازی فرق داره) ههه!:27:
و از اینکه میبینم در نبودم سرور دی دی دچار اشفتگی وت شده خوشحالم(!):6:
همین دیگه کلا گفتم یه حرفی زده باشم!:33:
امیدوارم حرفم توی اسپم ها (یا پست ها؟)تون گم نشه!

Babri_ch
24-09-2011, 09:37
]چرا اینجوری می کنی ؟
بگو برو گم شو اوضی نوب مزاحم نمیخوایم بیای برو گم شو !
2 تا دیگه هم روش بزار

shahabaliboys
24-09-2011, 10:08
حالا وقت رفتن من شد!> نشد :( <!!:23::23:
من مدتی (مثلا) چند ماه نیستم یا اگه هستم هم نیستم(؟!):9::9:
شاید خیلیا ندونن من کی بودم و کی اومدنم و کی هم رفتم!:29::29:
پس نمیگم کی بودم(اسم اکانتم با اسمم تو بازی فرق داره) ههه!:27:
و از اینکه میبینم در نبودم سرور دی دی دچار اشفتگی وت شده خوشحالم(!):6:
همین دیگه کلا گفتم یه حرفی زده باشم!:33:
امیدوارم حرفم توی اسپم ها (یا پست ها؟)تون گم نشه!

gold تپل جان قبلا تو پستام خبرتو گرفتم کسی جواب نداد :41::19:
تو هم مثه همه ی ما جوگیری :27::46::31:

sajad-tnt
24-09-2011, 10:23
]چرا اینجوری می کنی ؟
بگو برو گم شو اوضی نوب مزاحم نمیخوایم بیای برو گم شو !
2 تا دیگه هم روش بزار
اي باوا :31:!
آقا اينارو كي به اين فروم معرفي مكينه :31:؟!
عمو جون كلاس چندي :31:؟؟! برو برو سري كتابهاي مدرسه ت رو بگير كه فردا بايد بري مدرسه :31:!
اينقدر هم ديگه نيا تي ، درست افت ميكنه پدر و مادرت ميان از ما شكايت ميكنن. از ما گفتن بود :31:.

Witcher6610
24-09-2011, 12:04
سلام تی بازان عزیز!
من یه پیشکسوت بودم که جدا از فروم با بازی آشنا شدم...
خیلی گذشت که تونستم سرور ایران رو پیدا کنم و بازی کنم داستانش رو نوشتم...
خیلی قوی شده بودم و DDrace فوق العاده ای داشتم...
Block که مد شده بود تمرین زیادی کردم که بتونم نفر اول بشم و شدم...
جریاناتی گذشت که مجبود شدم ولش کنم و قدرت خودم رو از دست دادم ولی نه غرورمو...
حالا هم هیچ چیزی بلد نیستم ولی چیز مهمی که می خوام بگم این نیست..
امروز روز آخره منه و من میرم تا 2 سال دیگه و معلوم نیست بازم هم دیگه رو ببینیم...
پس منو حلال کنید و پیروز و موفق باشید!
اسم هایی که من باهاشون بازی کردم :
Nasty , Karim Shishtool , Ahmad Reza , Mool , Ghost , Shahab , Soroush , Goob و خیلی هایی که یادم نمی یاد!
و دوستانی که هیچ وقت فراموششون نمی کنم!
Shahab , Soroush , GooB , Ghost , Sajad Tnt , Narotu , Lord , Aryan (Lag!) , Sajad , Yuri , /-\ /\/\ ir , ABTS , 2Fast4U Clan
و کی ام هست که Alex رو یادش بره...! بزرگ شه چی میشه؟ خواهشا کمکش کنید:40:
دقت کنید که Black اینجا نیست و این خیلی مفهوم داره...حالا بماند...!
خدانگهدار!:10:

niki22
24-09-2011, 12:52
سلام دو.ستان

برو بچ من تو ویندوز اکس پی راحت بازی میکنم

ولی تو ویندوز سون 7 درست اجرا نمیشه و سرعت اجرا شدنش کنده؟
2 جا هم برای دوستانم ریختم رو سون که بازی کنیم با هم ولی سرعتش کنده
ممنون میشم راهنماییم کنید که بدونم مشکل چیه ؟

Amir.prs
24-09-2011, 13:05
سلام : دی
خوب هستین چه خبر ؟!
گفتم فضا عوض شه : دی

niki22
24-09-2011, 13:07
سلام : دی
خوب هستین چه خبر ؟!
گفتم فضا عوض شه : دی

بابا جواب ما رو بده ها:21:

Amir.prs
24-09-2011, 14:01
سلام دو.ستان

برو بچ من تو ویندوز اکس پی راحت بازی میکنم

ولی تو ویندوز سون 7 درست اجرا نمیشه و سرعت اجرا شدنش کنده؟
2 جا هم برای دوستانم ریختم رو سون که بازی کنیم با هم ولی سرعتش کنده
ممنون میشم راهنماییم کنید که بدونم مشکل چیه ؟

کارت گرافیک خودت رو اپدیت کن حل میشه مشکل

با vpn برو سایت تحریمه برای ایرانیا

gnulinux
24-09-2011, 14:17
این سرور ایرانیه پست اول چرا مال من وصل نمیشه

Aryan007
24-09-2011, 14:32
این سرور ایرانیه پست اول چرا مال من وصل نمیشه

اون سرور دیگه نیستش.سرور های Persian الان هستن.

ابتدا تیک های سمت راست صفحه رو بردار و بعد روی Ping در بالای صفحه کلیک کن و بعد از زیر صفحه Refresh رو بزن.سرور های Persian میان بالای لیست (اگر نیمدن چند بار Refresh کن.)

پسوورد همه ی سرور ها:p30

اگر بازم نیمدن باید IP سرور ها رو در قسمت پایین صفحه وارد کنی:

Persian DDRace

79.175.165.230:8303

Persian DDRace 2

79.175.165.230:8304

چند سرور Persian دیگه هم هستند.

ممنون.

shahabaliboys
24-09-2011, 14:54
امروز روز آخره منه و من میرم تا 2 سال دیگه و معلوم نیست بازم هم دیگه رو ببینیم...
پس منو حلال کنید و پیروز و موفق باشید!خدا به همراهت :40:
حلالت کردم من :40: :31:

اسم هایی که من باهاشون بازی کردم :
Nasty , Karim Shishtool , Ahmad Reza , Mool , Ghost , Shahab , Soroush , Goob و خیلی هایی که یادم نمی یاد!عجب :21:

و دوستانی که هیچ وقت فراموششون نمی کنم!
Shahab , Soroush , GooB , Ghost , Sajad Tnt , Narotu , Lord , Aryan (Lag!) , Sajad , Yuri , /-\ /\/\ ir , ABTS , 2Fast4U Clanمرسی از محبتت :40:

و کی ام هست که Alex رو یادش بره...! :31:

دقت کنید که Black اینجا نیست و این خیلی مفهوم داره...حالا بماند...!:18: عجب جمله ای گفتی از اون موقع تو کفشم :18:
برو سال دیگه واسه کنکور خر بزن جیگر :40:
همیشه موفق و پیروز باشی :40:

narotu
24-09-2011, 16:49
دوستان لطفا پس سرور مجیکال رو تا از حویت کسی مطمئن نشدین ندین
خبر رسیده یه عده خودشونو شبیه دیگران میکنن تا پس رو بگیردن
پریروز چاقال اومد گفت پس رو بده فهمیدم اون نیست گفتم برو p30 تو گروه ببین گفت نمیتونم وارد سایت شم

C0OPeR
24-09-2011, 18:33
دوستان لطفا پس سرور مجیکال رو تا از حویت کسی مطمئن نشدین ندین
خبر رسیده یه عده خودشونو شبیه دیگران میکنن تا پس رو بگیردن
پریروز چاقال اومد گفت پس رو بده فهمیدم اون نیست گفتم برو p30 تو گروه ببین گفت نمیتونم وارد سایت شم
:18::18::18:
آقا من همینجا اعلام میکنم هر کی خودشو جای من بذاره هیمن چاقال بودن خودش از صدتا فحش واسش بدتره :31: نکنید اینکارو ...
بابا میخواید بیاید سرور مجیکال چیکار کنید ؟! من این چند روزه که توش بودم حتی یه مپ هم نرفتیم همش اول مپ میگرن همدیگرو بلاک میکنن میخندن :27: سیب زمینی مگه دستم بهت نرسه !! :19:

دوستان اگه کسی از Black-Mer , Red-Mer خبر داشت مارو بیخبر نذاره :46:

5ajad
24-09-2011, 21:19
مثل اینکه با اومدن این روز غیر مبارک دیگه همه ی بچه ها دارن میرن درس خوندن رو شروع کنن و دیگه Tee نمیان...
من که خیلی ناراحت شدم...خیلی دلم واسشون تنگ میشه:37:

5ajad
24-09-2011, 21:19
delete!.......

Arrowtic
24-09-2011, 21:28
تقویمو نگاه کن همه تعطیلیا پشت همن!اونروزا همه از صبح تا شب(من جمله خودم!) میان!

yuri 2010
24-09-2011, 21:43
ههه ههه منم با وجود درس سال پیش تو همین ماه ننگین تازه اومدم tee به هر حال بازم هستم

niki22
24-09-2011, 22:16
کارت گرافیک خودت رو اپدیت کن حل میشه مشکل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا vpn برو سایت تحریمه برای ایرانیا

دوستان مشکل من حل نشد گرافیکم آپ کردم نشد

دیگه من چکا رکنم بنظرتون:41:

shahabaliboys
24-09-2011, 22:42
خوب دیگه منم رفتم :31:
به طور کامل خداحافظی نمیکنم چون :
شاید وقتی دیگر دیدمتون :46:

اون نوشته زیر عکسو دقت نکنید حال نداشتم :31:
نوب به این جهان تی آمدیمو نوب از این جهان تی میرویم :31:
از همه ی همه ی دوستان گلم از خیلی نوبتون گرفته تا کم نوبتون ممنونم چون اگه دعوا نبود حال نمیداد اگه هم همش دعوا بود حال نمیداد.
خلاصه حلال کنید دیگه اگه نکنید :47::31:
اسم نمیبرمتون که بعدن دلخوری پیش نیاد
ما هم رفتیم دیگه

Bye Bye!

niki22
25-09-2011, 01:55
دوستان اقرار میکنم که نوب هستم:27:

اگه ممکنه بگید چجوری بعضی ها تو بازی سرعت بازیشون خیلی بالاست و مدام این تفنگشون دورشون دور میخوره و خیلی سرعتش بالاست

ایا باید رمزی وارد کنیم

اگه اره ! لطف کنید نحوه وارد کردن و رمزها رابگید تا جلو این خارجکی های اجنوی کم نیارم:31:

avator20002000
25-09-2011, 02:36
دوستان اقرار میکنم که نوب هستم:27:

اگه ممکنه بگید چجوری بعضی ها تو بازی سرعت بازیشون خیلی بالاست و مدام این تفنگشون دورشون دور میخوره و خیلی سرعتش بالاست

ایا باید رمزی وارد کنیم

اگه اره ! لطف کنید نحوه وارد کردن و رمزها رابگید تا جلو این خارجکی های اجنوی کم نیارم:31:
اول از همه یه سروری برو زیر 200 پینگت باشه.چرخیدنم یکم دستت با موس سریع باشه می تونی انجام بدی.استفاده از زنجیر(hook) هم در همه جا از مستحباته!:31:

Babri_ch
25-09-2011, 12:40
اموزش فارسی iddrace کسی انداره؟
اموزش سرور هم اگه دارید بزارید :31:
اریگاتو

niki22
25-09-2011, 13:04
اول از همه یه سروری برو زیر 200 پینگت باشه.چرخیدنم یکم دستت با موس سریع باشه می تونی انجام بدی.استفاده از زنجیر(hook) هم در همه جا از مستحباته!:31:

عمرا اگه اینجور باشه

میگم بابا یارو وایساده سر جاش همینجور دوره سرش میچرخه
خوشتیپ این یه کد هست که تو F1 وارد میکنن

حالا من که کشفش میکنم بلاخره:5:

sajad-tnt
25-09-2011, 13:19
عمرا اگه اینجور باشه

میگم بابا یارو وایساده سر جاش همینجور دوره سرش میچرخه
خوشتیپ این یه کد هست که تو F1 وارد میکنن

حالا من که کشفش میکنم بلاخره:5:
قشنگ ، سرحال ، خوشحال (!) بله اسم اون Bot هست كه البته فك نكنم براي ورژن 6 همچين چيزي باشه.
بهرحال يك وقت اگه كشفش كردي حواست باشه آمريكا ندزدتت :) .

Babri_ch
25-09-2011, 14:02
iمن سرورو واسه iddraceمیخوام بدون سرورم میشه نو persian?
چطوری استفادش کنم iddrace رو؟

lord arthas
25-09-2011, 14:45
pass مجیکال چیه؟!!!!!!!! من parsa king ام :D

Booyaka
25-09-2011, 14:50
آقای narotu میشه pass سرور ویژه رو بهم بدید !
من نه pass رو به کسی میدم نه کار به کار کسی دارم
اگه میشه ip سرور رو هم بهم بدید .

yuri 2010
25-09-2011, 15:35
امروز اومدم تی بازی کنم هیچ کس از رفیقا نبود اصلا نچسبید 1 دقیقه بیشتر نموندم وقتشه جامونو بدیم به جدیدا فکر نکنم دی گه بیام تی :19:
پس یه جورایی پست هام میره واسه ساله بعد (شاید) ولی باز اینترنتم وصله ها ولی بچه ها نیستن اصلا حال نمیده اصلاً :41:
خوب دیگه ما هم رفتیم یه جورایی نمی خواستم برما ولی بچه ها مجبورم کردن دیگه :47: :31:
هر چی ما التماس کن از بچه ها بابا نرید نرید ( الکیا) به خرجشون نمی رفت که دیگه اخراش اینجوری شده بودم --> :42:
بابا هه هم میاد میگه مسخره این چیه وقتتو پاش تلف می کنی :3: مامانم می گه بسه دیگه پسر جوونی تو داغون داری می کنیا :28:
ولی اونا نمی دونن که بهترین تایم های تابستون رو امسال تو همین teeworlds داشتم شاید اگه می دونستن دیگه این حرف هارو نمی زدن ولی باز فدای جفتشون بشم :40:
ایشالا تا یه وقت دیگه که دوباره هم دیگرو ببینیم :7:
به قول خارجی ها bye to hi :15:

SA3EDLORD
25-09-2011, 17:14
همه ی رفقا که دارن میرن! خیلی ناراحت شدم! شهابم که رفت :37:

narotu
25-09-2011, 17:32
دوستان لطفا دیگه به mool پس رو ندین هر کی باهاش دو دقیقه قهر میکنه بر میداره پس رو میده بهش
یا اینکه میخواین این مجیکال رو برداریم دیگه تب تابستون خوابیده

rex123
25-09-2011, 17:42
دیدین یک چیزی مد میشه اونم بدجور؟
الانم فکر کنم مد خداحافظی مد شده. خب دیگه بچه ها اینجا زیادن باید برن درس بخونن دیگه :S
همین که یک نمره 20 میگیرن باز با کله میان تی میگی نه ببین :31:

Babri_ch
25-09-2011, 17:52
1 مین اومدم بگم من گذاشتم اسممو تو مجیکال کسی رو کشتم؟ به مول چه ؟
داداشم گفت مول چه گناهی کرده ؟
pass رو به مول بده به من نده!

C0OPeR
25-09-2011, 18:41
همه ی رفقا که دارن میرن! خیلی ناراحت شدم! شهابم که رفت :37:
نگران نباش من هستم بذار برن به دزسو مقچشون برسن :31:

دوستان لطفا دیگه به mool پس رو ندین هر کی باهاش دو دقیقه قهر میکنه بر میداره پس رو میده بهش
یا اینکه میخواین این مجیکال رو برداریم دیگه تب تابستون خوابیده

موافقم .

Amir.prs
25-09-2011, 20:05
اقا من پینگ 70 لک دارم
چی کار کنم ؟: دی

vitamin2002
25-09-2011, 20:08
یکی پس مجیکال را برام پیغام خصوصی بزنه ( عوض شد باز بده :11: ) من که هفته ای 1 بار می یام ( چون سربازی هستم :2: )

sajad-tnt
25-09-2011, 20:33
یکی پس مجیکال را برام پیغام خصوصی بزنه ( عوض شد باز بده :11: ) من که هفته ای 1 بار می یام ( چون سربازی هستم :2: )
سلام سعيد جان.
توي گروه زير عضو شو :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهروقت پسوورد عوض شه narotu جان پس جديد رو قرار ميده:46:.

راستي سعيد جون الان كه دارم به آواتارت توجه ميكنم ، فكركنم Emma Mae باشه :31: (اي شيطون:31::27:!!!).
فيلماشم ديدي :31:؟!

vitamin2002
25-09-2011, 21:00
سلام سعيد جان.
توي گروه زير عضو شو :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهروقت پسوورد عوض شه narotu جان پس جديد رو قرار ميده:46:.

راستي سعيد جون الان كه دارم به آواتارت توجه ميكنم ، فكركنم Emma Mae باشه :31: (اي شيطون:31::27:!!!).
فيلماشم ديدي :31:؟!

واللا چی بگم :31:

shahabaliboys
25-09-2011, 22:01
بابا جان من هستم ولی مثه تابستون نیستم کم کم کمش میکنم مثلا 5 شنبه ها یا روزای سبک در خدمتیم حسین تو که دیگه درس نداری بگی بشین این ناری هیت :31: برو 2 تا d میده حال میکنیا :27:

SA3EDLORD
25-09-2011, 22:04
دوستانم همه ناب اند،طلاسیری چند؟
دور باد ازهمه شان درد،بلا سیری چند؟
بی گل روی عزیزان،نفسم میگیرد،بی حضور رفقاصلح وصفاسیری چند؟

yuri 2010
25-09-2011, 22:19
بابا جان من هستم ولی مثه تابستون نیستم کم کم کمش میکنم مثلا 5 شنبه ها یا روزای سبک در خدمتیم حسین تو که دیگه درس نداری بگی بشین این ناری هیت :31: برو 2 تا d میده حال میکنیا :27:
چی کار کنم دیگه هیچ کدوم از بچه ها نمیان که مجبورم جلو تلوزیون تخمه بشکونم

narotu
25-09-2011, 22:28
دوستان این سه نفر درخواست دادن برای عضویت تو گروه با هر کدوم مخالفین یا موافقین بگین
vitamin2002
Babri_ch
alivw71

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

دور باد ازهمه شان درد،بلا سیری چند؟
بی گل روی عزیزان،نفسم میگیرد،بی حضور رفقاصلح وصفاسیری چند؟

ناز نفست :31:

SA3EDLORD
25-09-2011, 22:57
دوستان این سه نفر درخواست دادن برای عضویت تو گروه با هر کدوم مخالفین یا موافقین بگین
vitamin2002
Babri_ch
alivw71
از بین اینا من فقط سعید رو شناخت کامل دارم!......از قدیمی ها هم که هست دیگه نظر خواهی نمیخواد!:31:

mntkal
25-09-2011, 23:36

قابل توجه که طلا(Gold!) سیری(0هر سیر 75 گرم) پنجاه و یک میلیون و هفت صد و پنجاه هزار ریال است!!!!
(چه قدر سخت بود نوشتنش!):8::8:

rex123
26-09-2011, 01:01
من کسی نیستم ولی بخاطر اینکه حرفی زده باشم :S
سعید که سعیده همه میشناسینش ...
ولی اومدم تعریف از alivw71 بکنم. من که تاحالا حرفی ازش نشنیدم توی هلپ کردن هم که سالاره مثل بعضی ها (از جمله خودم) نیست مثلا توی مپ همه بلوکن بخواد خودش بره بعد هلپ کنه ادای پرو بودن در بیاره بعد خودش ضایع بشه :S
فقط فولکس واگنه دیگه :s یکم سرعتش پایینه تا بیاد پرو کامل شه طول میکشه :S
بیا علی، اینم از تعریفت ولی این پولی که دادی کم بوداااا! عیب نداره بیا اینم چند تا اشانتیون ..چند تا عکس ازت درست کردم بزن در و دیوار کارت سریع میگیره :S
اینم چند تا پوستر علی برای آشنایی بیشتر
:46: : علی در حال مخ زدن
:21: : علی زیرک و باهوش
:20: : علی بچه خاکی
:19: : علی هم صدای مردم
:5: : علی با کلاس و خوشتیپ
:8: : علی و جوونی
:10: : علی و ... بازی؟؟؟!!!؟؟؟

بنده خدا نه پولی داده بود و نه روحش خبر داره فردا نیاین بزنین تو گوشش؟ :31:

Arrowtic
26-09-2011, 13:35
کاملا قبول دارم!با این که با ایشون یه بحثی قبلا داشتم تو P30 ولی وقعا تو تی کم نظیرند و به من هم خیلی بار ها شده کمک کردن یا مسیرو برگشتنو منو هم کشیدن!

alexander gb
26-09-2011, 13:43
shenidam bazi ha ba esme man miran to magical are?

shahabaliboys
26-09-2011, 13:44
3 تاشون خوبن ولی راشون نده لول شوخی راه بده

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

shenidam bazi ha ba esme man miran to magical are?

آره:31: :27:

Babri_ch
26-09-2011, 13:58
سلام
الکس الان دیدم تو مجیک بود گفتم الان میرم میگم این تایپ رو داده گرخیده
سند هم دارم اگه میخواید بکم

alexander gb
26-09-2011, 14:01
ey kash pass ro dashtam ta 2 min bazi mikardam

valla

yeki ba esme man mire age befahmam kie cheshesho mikanam mindazam to zod paz :21:

alexander gb
26-09-2011, 14:13
Babri جدیدن خیلی نامرد شده

------------------------

دنیا اونقد کمه که ارزش نامردی نداره

البته دریغ است که نامرد ترین ادم روی زمین هستم ولی دیگه نه نیستم

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

وقتی برای اولین بار نگاه به صفحه سیاه داس میکردم هیچگاه فکرد نمیکردم همچین اینترنتی هم باشد :27:

Amir.prs
26-09-2011, 14:39
ey kash pass ro dashtam ta 2 min bazi mikardam

اخیییییییییییییییییییییی:1 1::10::41:

Babri_ch
26-09-2011, 14:54
کی pro amir رو راه داده بلک فقط میکنه

Little Sparrow
26-09-2011, 18:49
به به به به.
می بینم که همه رفتن.
بسوزه پدر این درس و امتحان که هممون رو به فنا داد.:31:

yuri 2010
26-09-2011, 20:02
یه نیم ساعت بیکار شدم رفتم tee تو magical که هیچ کس نبود تو dd 3 نفر بودن رکس و ناروتو هم بودن ولی توسرور بلاک پرررر بود نصف شونو حداقل نمیشناختم !!!!!ولی حال میده بزارید الکس همچنان تو کف بمونه رمز هم ندید
به به به به.
می بینم که همه رفتن.
بسوزه پدر این درس و امتحان که هممون رو به فنا داد.
خیلی محترمانه می گم سروش جان محترمانه لطفا دهنتو سرویس :31: خیلی محترمانه ها!!
محترمانه رفتی کلاً به بچه ها تب درس خوندن یا به اصطلاح (worm book ) رو دادی همه رفتن منم زا به راه (درسته؟) کردی دیگه حال ندارم بیام Tee تازه داشتم یه آموزش تصویری مپ سازی می ساختما ولی خیلی محترمانه ری.. شد به حالم محترمانه :40:
شما هم محترمانه از این پست محترمانه با موس محترمانه تشکری محترمانه بزن تا محترمانه بهت فحش ندادم خیلی محترمانه :20:

Little Sparrow
26-09-2011, 20:13
خیلی محترمانه:
مگه من گفتم برین؟خودم رفتم شما هم افتادین دنبالم.تازه من از اول تابستون گفته بودم می خوام اخر تابستون برم.:31:
صفای Tee به رفقا هست.:31:

Amir.prs
26-09-2011, 22:50
خیلی محترمانه:
مگه من گفتم برین؟خودم رفتم شما هم افتادین دنبالم.تازه من از اول تابستون گفته بودم می خوام اخر تابستون برم.:31:
صفای Tee به رفقا هست.:31:
پ ن پ به نوباست

SA3EDLORD
27-09-2011, 12:17
ببین نام کاربری نازنینم چی شده؟:19:
چقد بی روح شده:41:

C0OPeR
27-09-2011, 13:25
مديران انجمن لطف كردن نام كاربري بنده رو هم تغيير دادن . دستشون درد نكنه :20: از چاقال بودن نجاتمون دادن :31:

sajad-tnt
27-09-2011, 13:33
ببین نام کاربری نازنینم چی شده؟:19:
چقد بی روح شده:41:
به به ... خيلي هم خوب :31:! لوردك بدون ستاره :31:!
مگه مرض داشتي درخواست تغيير نام كاربري دادي سعيد لردك :31:؟!

C0OPeR
27-09-2011, 13:44
آقا جريان اين آواتارا جديداً مد شده چيه ؟

lord arthas
27-09-2011, 14:33
بابا یکی pass رو بده دیگه من پارسا کینگم :31:

Witcher6610
27-09-2011, 15:44
پس رو به من بدین! شاید هر از گاهی اومدم یه سری به بچه ها زدم!:20:
پیغام خصوصی رو واسه همین موقع ها ساختن!:10:
در ضمن هر کدوم از سرور ها ماله کیه؟

shahabaliboys
27-09-2011, 20:45
همش ماله ناروتوئه

narotu
27-09-2011, 22:19
من گفتم اول تو فروم بگین اگه بچه ها مخالف نباشن تو گروه عضو شن عضویتشون قبول میشه

Babri_ch
28-09-2011, 14:50
ناروتو جان اگه میتونی زحمتی بران نمیشه pas رو اوض کن همه داره

narotu
28-09-2011, 15:17
ناروتو جان اگه میتونی زحمتی بران نمیشه pas رو اوض کن همه داره

وقتی یک عده بچه بازیشون میگیره پس رو میدن به همه من چیکار میتونم کنم
مگه اینکه گروه رو یه تغییر کلی بدم

alexander gb
28-09-2011, 15:39
baw in man nabodam ey kash man bodam

Babri_ch
28-09-2011, 16:56
اینو ببینید

5ajad
28-09-2011, 17:04
میدونستم میزاره: ))
من از حق خودم استفاده و سکوت اختیار میکنم!:27:
این مجیکال مگه واسه قدیمیا نبود؟
به این 7خط میگم پسورد رو از کی گرفتی...میگه از تو...منم که اعصاب ندارم یه چیزی بهش گفتم...:27:
مجیکال هم خز شد:د ی

narotu
28-09-2011, 17:22

خز بشه فقط برو بچه های باحال جمع بشن دوباره :31:

اونورم گفتم نو ادمینه به من ربطی نداره کی فش داده
اما از من میشنوین به یکی فش دادین سری بیرون برید (بدون دلیل فش بدین حالش بیشتره) :31:

من فقط مواضبم غریبه نیاد بینمون

ps3amir
28-09-2011, 17:25
سلام
من هستمو :31:
صفحه ها را هم میخونم ولی هیچی نمیگم:31:
پسورد از p30 به چیز دیگه ای تغییر کرده؟
اگه تغییر کرده برای من بفرستید اومدم بدونم پس چیه.
:31:

sajad-tnt
28-09-2011, 18:32
سلام
به به به ... ببين كي اينجاست. سلام امير جون :20:.
خدايي از اون وقتي كه رفتي خيلي دل من و بچه هاي ديگه واست تنگ شده:45:.
اي شيطون :31:! پس يعني با يه اسم ديگه ميومدي Tee :31:؟!
راستي چه خبرا ؟ وضع چشمات در چه حاله :31:؟! هنوز كور نشدي :31:؟!
براي ديدن آخرين پسوورد سرور محيكال ،توي گروه زير عضو شو عزيز :

هميشه موفق و پيروز باشي:40:.

SA3EDLORD
28-09-2011, 18:37
اقا اگه فحش میدین یه جوری فحش بدین که ما اینجا بخندیم!:31:
فک کنم تو دنیای تی من از همه بد دهن ترم.......:31:

narotu
28-09-2011, 18:51

اه اه اه اسمو ببین :31:

shahabaliboys
28-09-2011, 19:40
سلام

عجب جبگر پس بودیو صداشو در نماوردی :31:

فک کنم تو دنیای تی من از همه بد دهن ترم.......
نترس از تو بد ترم هست لول

اه اه اه اسمو ببین

Babri_ch
28-09-2011, 20:26
بابا من عضو هستم پش رو کی بهت داده یعنی چی؟
ناروتو در جریانه
اگه میشه استفاده از بز کوچولو رو اموزش بدب (iddrace)

Extreme-Forces
28-09-2011, 20:46
اقا من دارم دانلود ميكنم كه بپيوندم بهتون.
كي ها اين سرور ايراني فعاله؟ يعني چه ساعتي جمع ميشيد براي بازي؟
راستي من نوبم هااا. هيچي ازين بازي نميدونم.:31:

shahabaliboys
28-09-2011, 20:54
24 ساعت فعاله بچه ها هم معمولا از 9 صبح هستن تا 3و4 بمداد :21: :31:

Arrowtic
28-09-2011, 21:08
ناروتو در جریانه
چند صفحه قبل بود دیگه بز کوچولو!یه صفحه بود برا خودش گله ای بود!:31:
بازم بفرما این لینک srv اون

کانفیگش هم که دیگه خودت باید بدونی دیگه نه؟:10:
الآن ندارم کانفیگ آماده + حال نوشتن دستورات ندارم اگه بلد نیستی بگو بذارم:40:

rex123
28-09-2011, 22:08
من ترم 5 هستم تو گفتی ترم چندی؟ اصلا مدرست تموم شده؟ :s

فقط کافیه پسورد کل سرورهای بازی رو یک هفته ناروتو عوض کنه و به کسی نگه اون وقت هست که صدای آدم هایی در بیاد که چند ساله خداحافظی کردند و خبری ازشون نیست :s

5ajad
28-09-2011, 22:58
ناروتو در جریانه
عزیزم شما توی بازی اسمت مگه ببری بود که بدونم تویی:|
راستی من هنوز روی حرفم توی عکس دومی که گذاشتی هستم...خ*** ***:27:

Amir.prs
29-09-2011, 00:28
باو ببری اومدی تو مجیکال داری بچه بازی در میاری,خز بازی در میاری,بیجنبه بازی در میاری
ریدی به همه چی :20:
خوب چرا این همه بیجنبه بازی در میاری اون سجاد کارش بلاک هست تو هم زیاد درلخور نشو چون سجاد هم داری مثله
الکس میشه فعلا در ابتداشه : دی
تو هم این همه بی جنبه بازی در نیار بازی و به این ......

Black-Ninja
29-09-2011, 00:36
باو ببری اومدی تو مجیکال داری بچه بازی در میاری,خز بازی در میاری,بیجنبه بازی در میاری
خوب چرا این همه بیجنبه بازی در میاری اون سجاد کارش بلاک هست تو هم زیاد درلخور نشو چون سجاد هم داری مثله

فقط میخوان جلب توجه کنن :41: مثل آقای alex و یک نفر دیگه

Babri_ch
29-09-2011, 08:32
عزیزم شما توی بازی اسمت مگه ببری بود که بدونم تویی:|
راستی من هنوز روی حرفم توی عکس دومی که گذاشتی هستم...خ*** ***:27:
دیگه تکرار نشه
حالا بورو:13:
:27:

Babri_ch
29-09-2011, 08:39

دوست عزیز
شوخی میکنیم جدی نگیر :18::13:

---------- Post added at 10:39 AM ---------- Previous post was at 10:37 AM ----------

چند صفحه قبل بود دیگه بز کوچولو!یه صفحه بود برا خودش گله ای بود!:31:
بازم بفرما این لینک srv اون

کانفیگش هم که دیگه خودت باید بدونی دیگه نه؟:10:
الآن ندارم کانفیگ آماده + حال نوشتن دستورات ندارم اگه بلد نیستی بگو بذارم:40:

من فایل رو دانلود کردم حالا چطوری باید بیارمش
کپی تو فایل teeکنم؟

تشکر!:40:[COLOR="Silver"]

ps3amir
29-09-2011, 09:03
به به به ... ببين كي اينجاست. سلام امير جون :20:.
خدايي از اون وقتي كه رفتي خيلي دل من و بچه هاي ديگه واست تنگ شده:45:.
اي شيطون :31:! پس يعني با يه اسم ديگه ميومدي Tee :31:؟!
راستي چه خبرا ؟ وضع چشمات در چه حاله :31:؟! هنوز كور نشدي :31:؟!
براي ديدن آخرين پسوورد سرور محيكال ،توي گروه زير عضو شو عزيز :

هميشه موفق و پيروز باشي:40:.

من هم دلم برای تی تنگ شده
نه نمیام تی.
خبری که نیست فعلا فقط ps3 بازی میکنم dsl هم ندارم حالا هم با دیال آپم.

نه نیستم ولی تاپیک را میخونم.با دیال آپ پینگ زیاده نمیام.

فقط کافیه پسورد کل سرورهای بازی رو یک هفته ناروتو عوض کنه و به کسی نگه اون وقت هست که صدای آدم هایی در بیاد که چند ساله خداحافظی کردند و خبری ازشون نیست :s

دستت درد نکنه.

اگه میخواین یه سر با دیال آپ میام.

mntkal
29-09-2011, 19:03

اااااا!
عوض نکنیدا:41::41::28::28:

Extreme-Forces
29-09-2011, 21:34
هاااااااااااااااااايييي كجااااااااااااااايييييييي يييييييد ؟؟؟
من الان هستم. بيايد ميخوام بازي كنم :41:

erfanterminator
29-09-2011, 22:22
بابا جونه مادرتون رمز مجیکو بگید

erfanterminator
29-09-2011, 23:42
بازم که کد نیست ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا ییییییییییییییییییییییییی یییییی بببببببببببببببببببببتااا ا

soha is the beSt
30-09-2011, 00:27
به بیگانه ها نمیگیم :دی

avator20002000
30-09-2011, 03:18
اینو ببینید

میدونستم میزاره: ))
من از حق خودم استفاده و سکوت اختیار میکنم!:27:
این مجیکال مگه واسه قدیمیا نبود؟
به این 7خط میگم پسورد رو از کی گرفتی...میگه از تو...منم که اعصاب ندارم یه چیزی بهش گفتم...:27:
من اون وسط نقشم چیه؟:31:چرا من تو کادرم؟:27:

Arrowtic
30-09-2011, 11:27
من فایل رو دانلود کردم حالا چطوری باید بیارمش
کپی تو فایل teeکنم؟

تشکر!:40:[COLOR="Silver"]
کپی تو محل بازی کن.فایل کانفیگم همین طور.
بعدشم فایل اولی رو اجرا کن بعد هم خود بازیو.قسمت آیپی هاست(بغل کانکت) جای اون اعداد localhost:8303 رو بزن.
اینم نمونه ساده فایل کانفیگ که برای یه مپه فقط البته میشه کاری کرد که قسمت وت بتونی هی مپو عوض کنی:

SA3EDLORD
30-09-2011, 11:32
بابا جونه مادرتون رمز مجیکو بگید
وای چه حالی میدههههههههههههه:39:

Extreme-Forces
30-09-2011, 13:58
كي هستين من باشم؟

Babri_ch
30-09-2011, 15:01
بابا این چه وضعشه ؟
1 کی به اسم sajad tntاومد بلاک فحش میده به من evil هم بود شاهده
اولش فحشای ساده میداد منم فکر میکر دم خودشه حرمتشو نگه داشتم بعد کار کشید به کوچه باریکه بعد رفت با سم سجاد سبزه اومد واز دوباره بعد رفتیم مجیکال با اسم ناروتو اومد واز دوباره
این چه وضعشه
اخر نفهمیدن خود sajad tnt هست ناراحته یا نه

narotu
30-09-2011, 15:26
بابا این چه وضعشه ؟
اولش فحشای ساده میداد منم فکر میکر دم خودشه حرمتشو نگه داشتم بعد کار کشید به کوچه باریکه بعد رفت با سم سجاد سبزه اومد واز دوباره بعد رفتیم مجیکال با اسم ناروتو اومد واز دوباره
این چه وضعشه

خودتون خواستین سرور نو ادمین باشه :31:

yuri 2010
30-09-2011, 17:11
سلام بچه ها امروز یه دوست خیلی خوب پیدا کردم اصلا بلاک نمی کنه حرفمو همش گوش میده همه جا هم باهام میاد کلا خیلی خوبه دیگه از شما هم بهتره :29: :29: :29: :29:
این یه فیلم از منو اون

Arrowtic
30-09-2011, 17:30
سلام بچه ها امروز یه دوست خیلی خوب پیدا کردم اصلا بلاک نمی کنه حرفمو همش گوش میده همه جا هم باهام میاد کلا خیلی خوبه دیگه از شما هم بهتره :29: :29: :29: :29:
این یه فیلم از منو اون

از منم بهتر؟:31:
من که تو DDRACE فرقی با بز کوچولئه ندارم!

sajad-tnt
30-09-2011, 18:14
بابا این چه وضعشه ؟
این چه وضعشه
به به ... ببين كي اينجاست ! الكس شماره 2 ! از اين نوع حرف زدنت معلومه 10 -12 سال بيشتر نداري.
ولا چي بگم ؟! اگه جمله Fu... You كوچه باريكه هست كه ديگه هيچي!
عزيزم اينم بگم كه من فقط تو سرور بلاك بودم و اصلا با نام Narotu به سرور مجيك نيومدم !.
اگه از قسمت آخر حرفهات عكسي داري بزار بقيه هم بينن.
درضمن (واز) يعني چي :eh:؟!

yuri 2010
30-09-2011, 18:23
از منم بهتر؟:31:
من که تو DDRACE فرقی با بز کوچولئه ندارم!
تو هم خوبی ولی یکم زیاد حرف می زنی :16:

narotu
30-09-2011, 19:12
دوستان این کاربر aliaqua از قدیمیهای تی ه ؟

shahabaliboys
30-09-2011, 19:21
نه :13: :19:

alivw71
30-09-2011, 19:55
چطوری دکمه ها رو ذخیره کنم. مثلا با یه کلیدb که میزنیم pause بشه.؟؟؟؟؟؟؟

Mool Tee
30-09-2011, 19:59
چطوری دکمه ها رو ذخیره کنم. مثلا با یه کلیدb که میزنیم pause بشه.؟؟؟؟؟؟؟

تو F1 بنویس
bind q say /pause
به جای q هرچی می خوای بزار

Babri_ch
30-09-2011, 20:27
به به ... ببين كي اينجاست ! الكس شماره 2 ! از اين نوع حرف زدنت معلومه 10 -12 سال بيشتر نداري.
ولا چي بگم ؟! اگه جمله Fu... You كوچه باريكه هست كه ديگه هيچي!
عزيزم اينم بگم كه من فقط تو سرور بلاك بودم و اصلا با نام Narotu به سرور مجيك نيومدم !.
اگه از قسمت آخر حرفهات عكسي داري بزار بقيه هم بينن.
درضمن (واز) يعني چي :eh:؟!

نه عکس ندارم
اعصاب نداشتم 1 چیز نوشتم:41:
چرا از اول داری حاله منو میگیری:10:
10 12 سال نیستم

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

این یه فیلم از منو اون

دستت درد نکنه از خنده دارم میمیرم :40::40:

Babri_ch
01-10-2011, 14:36
کپی تو محل بازی کن.فایل کانفیگم همین طور.
بعدشم فایل اولی رو اجرا کن بعد هم خود بازیو.قسمت آیپی هاست(بغل کانکت) جای اون اعداد localhost:8303 رو بزن.
اینم نمونه ساده فایل کانفیگ که برای یه مپه فقط البته میشه کاری کرد که قسمت وت بتونی هی مپو عوض کنی:

فایل کانفیگم همین طور. کپیش کنم کجا؟
بعدشم فایل اولی رو اجرا کن. فایل اولی این ؟announcement
نیاز نیست خود i DDrace ro اجرا کنم؟

yuri 2010
01-10-2011, 18:21
یک رکورد جدید در تی ورلدز رفتن 3 تا مپ ddrace در یک روز!!!!!
اره دیگه امروز تو سرور خودم 3 تا مپ رفتم خیلی حال داد با اون بز کوچوله هم رفتم عکساشو می زارم حال کنید
اولیش مپ :40: :40: paddy
دومیش :40: :40: Saturn Short DDRace 1
سومیش :40: :40: ToG-DDrace
حال کنیدا رکورد هارو چه باحالن :46:

Babri_ch
01-10-2011, 21:39
اره دیگه امروز تو سرور خودم 3 تا مپ رفتم خیلی حال داد با اون بز کوچوله هم رفتم عکساشو می زارم حال کنید

اورین
موفق باشی:40:

Extreme-Forces
02-10-2011, 00:08
يكم بازي كردم خوشم اومد. جالبه. البته نوب گيمه ولي باحاله.
چجوري بيايم سرور شما؟ اون اي پي پست اول كه هيچ وقت وصل نميشه!!! عوض كردين؟

avator20002000
02-10-2011, 01:31

yuri تا به حال بلکت نکرده که؟:31:پسر خوبی هست؟
این بزت همون dummy ایه دیگه؟

yuri 2010
02-10-2011, 07:07
yuri تا به حال بلکت نکرده که؟:31:پسر خوبی هست؟
این بزت همون dummy ایه دیگه؟
نههههههههه بچه خوبیه از این کارا بلد نیست پسر یا دختر بودنشم نمی دونم که بگم پسر خوبیه
اره همون dummy هست

Babri_ch
02-10-2011, 13:19
نههههههههه بچه خوبیه از این کارا بلد نیست پسر یا دختر بودنشم نمی دونم که بگم پسر خوبیه
اره همون dummy هست
به اون دوستت سلام برسون بگو به ما سر بزنه حتما:40:

sajad-tnt
02-10-2011, 16:02
سلام دوستان.

با كمك تاپيك بسيار مفيد و عالي بازی آنلاین اکشن و کم حجم TeeWorlds با پستهاي قدرتمند اسپمينگ ! بالاخره ما هم پروفشنال شديم :31:!.

راستي دوستان امروز Alex با اسم Shahab اومده بود و چرت و پرت زياد ميگفت :31:! ميخواستم بگم گولش رو نخوريد و GB نشيد :31:!.

shahabaliboys
02-10-2011, 16:14
من 3 روزه نت ندارم :41: الانم با دیال آپم بین 1 هفته تا 1 ماه دیگه نت میگیرم :41: :45::37: بدون نت حال نمیده.

C0OPeR
02-10-2011, 18:14
من 3 روزه نت ندارم :41: الانم با دیال آپم بین 1 هفته تا 1 ماه دیگه نت میگیرم :41: :45::37: بدون نت حال نمیده.
تو مگه مقچاتو نوشتی میای اینجا پست میزنی ؟! :19:
تو مگه خداحافظی نکردی ! اینجا چیکار میکنی ؟! :19:

alexander gb
02-10-2011, 18:36
narotu in clane brothers makhsosan in Evil Chiken kheyli fosh mide ma ham kickesh kardim

sajad-tnt
02-10-2011, 19:10
:27::31::31::16:

راستي narotu جان اگه ميشه Vote Kick سرور block رو ببند :31:.

djnima
02-10-2011, 19:15
ای پدر نت ایران بسوزه جاهای دیگه دارن BF3 انلاین میزنن
ما داریم چی بازی میکنم
300 صفحه هم رفته جلو ماشالله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

narotu
02-10-2011, 19:22
ای پدر نت ایران بسوزه جاهای دیگه دارن BF3 انلاین میزنن
ما داریم چی بازی میکنم
300 صفحه هم رفته جلو ماشالله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه bf 3 انلاین بتونم بزنم بازم تی بیشتر میام
تی با بچه ها یه حوای دیگه ای داره

دوستان خودتون خواستین سرور نو ادمین باشه :31: