PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی آنلاین اکشن و کم حجم TeeWorlds با سرور قدرتمند ایرانی !

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13

yuri 2010
16-08-2011, 13:14
اونایی اسمشون تو لیست نیست تقصیر کار من نیستم که اون پسره چند روز اومده تو بازی هر کی رو دیده ساخته اونایی نیستن رو من حتماً اسماشونو میدم تا اینجا blizzard حذف میشه به جاش pat میاد moh.ss , amir,arrowtic,aryan,sajad, tirex,p30amir هم اسماشونو میگم 100% .
به لطف و قوه ی الهی انشأاله که همگی باشن تو فیلم

yuri 2010
16-08-2011, 13:23
راستی بعضی ها هنوز شکل و قیافشون کامل نشده یعنی همون شکل خاکی اند با یه کلاه ارتشی رو سرشون که به دو دلیل هست 1 اسکینشون رو این آقا نداشته مثه آقای سروش 2 اسکینشون تو تی ورلز واقعا خاکی ه مثه آقای narotu
یه سری هم هستند که بر حسب اتفاق یه اسکین رو گذاشتن بعد حالا همون اسکین شده اسکین تو فیلمشون (مثه منه بدبخت همون اسکین خرگوشم با عینک دودی ) که دوباره همه رو درست می کنیم یه کار دیگه هم هست (الان نه بعدا که اعلام کردم) اینکه اسمهای واقعیتونو بهم تو پیام خصوصی بفرستید که وقتی تو فیلم خواست مشخصات رو بگه دچار مشکل نشیم

Little Sparrow
16-08-2011, 15:12
بگو اسکین منو همون سیاه بزاره با پاهای آبی.من گاهی برای تنوع اسکین دیگه میزارم.ولی اکثران با اون میام.

Goldeagle
16-08-2011, 17:34
اهم اهم یالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بره من آدم شدی؟جوش میاری؟{جواب اون تیکت به موقش}
اخه جیگر من من که تو رو اینقد دوس دارم(خالی بندی) چرا اینقد در حقه من جفا میکنی؟
عاشق برنامه هاتم ماییییا.سیا ساکتی!من باور کردم.

این رفیق ما بچه ی گلیه!کارش هم تقریبا تو مایه های سیا ساکتی..البتتته جسارت کردم شرمنده از سیا ساکتی پایین تر!!!برو بینیییم هیچی بارت نیستا حالا خوبه.این به اونهمه سقف[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما این بچه بیکاره اذیت نکن بذار کارشو بکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدم خوب نیست اینهمه ریا کنه بعد بگه ریا نشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ATTENTION***************************************** **********************ATTENTION

TEE WORLDS
من سعی دارم داستانایی که برای این انیمیشن داریمو براتون بذارم
این آقا رضای ما چرا هیچی نمیده ما؟چون میگه بی مزه میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PART 1
یک صفحه تعبیه شده که تی های بازیگر!توش معرفی میشن
که به طور بوم رنگ دور هم جمعن.اینجا به طور مثال اگه نشان گر موس رو ببریم رو GOOB یه کادر میاد و میگه:
نام GOOB
سمت general
اسلحه shutgun
سن 20
شهر فلان جا
و و و و ....

حالا لباس ها: همه با لباس خاکیو تجهیزات
بنده{sorena} یه کلاه کج دارم یه لیزر با چشای قرمزو اسکین مشکی که تکیه دادم GOOB و یه شیشه استغفارات دستم{اب معدنی دماوند!} رو دوشم هم یه هامر

GOOB یه کلاه عراقی و کفشای سفید یه شوتگان تو دس که مثلا دوربینو نشونه رفته رو دوششم یه هامر

اونورشم YURI یه سربند قرمز یه لیزر که توش فوت میکنه ..با یه هامر

smkh جیگره ما هم که !!!!!دو تا گان داره یه لاپ تاپ زیر بغلو یه کلاه کپ

nefle iهم یه چی دستشه نمیدونم چیه با کلاه سربازیو یه هامر

soroush shahab هم میتی کمانن

pegas nima هم که اون گوشه دارن درس میخونن.

mool هم که یادمون رفت اما میخوای چه جور باشی؟
کاراکتر های دختر هر کیو دیده ساخته منم چن تایی بهش گفتم و 5 کاراکتره دختر من در آوردی!

البته خانم ها اگه مشکلی نداره روسری موسری یوخدی
فقطم کاراکتر های دختر لب و دهن دارن اینم یه نکته

کلا اینجوریه استیلا دیگه...

شرمنده دیدم اون نامرد که نمیده بذارم p30 حد اقل توصیف کنم..امید وارم خوب توصیف کرده باشم

آخ آخ فکم

Black-Ninja
16-08-2011, 17:34
اسم ما هم که ...
TIREX ?!

Mool Tee
16-08-2011, 18:19
اونایی اسمشون تو لیست نیست تقصیر کار من نیستم که اون پسره چند روز اومده تو بازی هر کی رو دیده ساخته اونایی نیستن رو من حتماً اسماشونو میدم تا اینجا blizzard حذف میشه به جاش pat میاد moh.ss , amir,arrowtic,aryan,sajad هم اسماشونو میگم 100% .
به لطف و قوه ی الهی انشأاله که همگی باشن تو فیلم

من نفهمیم چی گفتی؟یعنی چی حذف میشه و .....؟

ناموفق و بازنده باشید!:40:

shahabaliboys
16-08-2011, 18:35
اگه میشه داداش منم تو انیمیشن بزارید.
-------------------------------------------------------------------------------------
اسم واقعیم رو هم همینجا میگم چون تا الان سر کار بودید :21:. ولی tnt کلک فهمید :18: نمیدونم از کجا :31:
من یعنی shahab که 3 ساله دارم teeworlds بازی میکنم اسم واقعیم علی هست (یقینا گرخیدید :31: )
حالا شهاب کیه؟!؟!؟!؟!؟!؟
شهاب داداشمه که با اسمه hepsk میاد . که شما بهش میگفتین علی.

حالا دیگه گرخیدید :31: :31:
حالا میخوای انیمیشنو چه کنی؟ :27:

yuri 2010
16-08-2011, 18:56
من نفهمیم چی گفتی؟یعنی چی حذف میشه و .....؟

ناموفق و بازنده باشید!:40:
یعنی اونی که اسم دومته وگرنه که mool سر جاشه bilzzard حذف میشه چون یکی هست به جاش داداشت میاد

اگه میشه داداش منم تو انیمیشن بزارید.
-------------------------------------------------------------------------------------
اسم واقعیم رو هم همینجا میگم چون تا الان سر کار بودید . ولی tnt کلک فهمید نمیدونم از کجا
من یعنی shahab که 3 ساله دارم teeworlds بازی میکنم اسم واقعیم علی هست (یقینا گرخیدید )
حالا شهاب کیه؟!؟!؟!؟!؟!؟
شهاب داداشمه که با اسمه hepsk میاد . که شما بهش میگفتین علی.

حالا دیگه گرخیدید
حالا میخوای انیمیشنو چه کنی؟
داداش شما رو هم چشم لول
شاید باورت نشه شهاب ولی من می دونستم شهاب اسمه واقعیت نیست حالا با یه سری دلیل هایی که دارم به این نتیجه رسیدم لول ولی این که داداشت تو بوده تو داداشت حای تعجب داشت یعنی داداشت شهاب بوده که با اسمه علی میومده تو هم علی بودی که با اسمه شهاب میومدی که بچه ها هم تو رو که با اسم شهاب میومدی شهاب می دونستند و داداشت که با اسمه hepsk میومده علی :27: :2: :31: :11: :40:

Aryan007
16-08-2011, 20:11
میگم همتون Black Mer رو یادتون رفت؟:13:

سازنده ی تاپیک و معرفی کننده ی بازی.

ادمین سرور Magical DDRace.

اسکینش تو بازی هم سبز.

حتما تو انیمیشن بزاریدش.:11:
------------------------------------------------
راستی امروز تولدمه. :20:

Little Sparrow
16-08-2011, 20:23
شهاب یادته تو یاهو با احمد رمزشکافی کردیم اسمتو؟:31:
به این نتیجه رسیدیم دختری.ولی خوب یه ریگی به کفشت بود.:31:
منم اسم واقعیم سروش نیست ولی همه سروش صدام میکنن.تو انیمیشن هم سروش بزارین.

Mool Tee
16-08-2011, 20:48
من هیچ اسلحه ای نمی خوام Goldage فقط یه دوتا خنجر با یه PKM با یه RPG با یه MP5 و ممم با یه ماسک از اینا که می رن زیر آب می خوام کماندوئی

yuri 2010
16-08-2011, 20:57
شهاب یادته تو یاهو با احمد رمزشکافی کردیم اسمتو؟:31:
به این نتیجه رسیدیم دختری.ولی خوب یه ریگی به کفشت بود.:31:
منم اسم واقعیم سروش نیست ولی همه سروش صدام میکنن.تو انیمیشن هم سروش بزارین.

سروش من که اسم واقعی تو می دونم می زارم دیگه فقط اسم کوچیکتو :27: :31:

sajad-tnt
16-08-2011, 21:08
سلام.

پس امير جون كو (ps3amir) :37:؟؟!
درسته كه ايشون به خاطر مشكلات شخصي كه داشتن ديگه در كنار ما نيستند ،ولي حداقل كاراكتر اونم بسازيد :45:!
(توي اون انيميشني كه قرار بود قبلا ساخته بشه،دوست داشت از پشت به صورت مخفيانه حمله كنه :37:!)
اينم اسكينش هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد:40:.

Arrowtic
16-08-2011, 21:11
چرا نيست؟؟؟داستان چيه؟

shahabaliboys
16-08-2011, 21:14
سلام.

درسته كه ايشون به خاطر مشكلات شخصي كه داشتن ديگه در كنار ما نيستند ،ولي حداقل كاراكتر اونم بسازيد :45:!
(توي اون انيميشني كه قرار بود قبلا ساخته بشه،دوست داشت از پشت به صورت مخفيانه حمله كنه :37:!)
اينم اسكينش هست :

تی ان تی راست میگه خیلی بچه گلی بود این امیر .
سروش اسمتو منم میدونم :31: :31: اول اسمت ...................................
نمیگم با :31:

hajoo
16-08-2011, 22:10
منو فراموش نکنینا.این همه پز دادم.release شه من نباشم بد میشه.خیلی:31:

yuri 2010
16-08-2011, 22:18
سلام.

اينم اسكينش هست :

چشم چشم حتما امیر رو میزارم بچه خیلی گلی بود :11: :40:
داستان در مورد گروهی از تی ها هست که مسئولیت دفاع از ایران و هویتش دارن که در این بین مجبورن که به جنگ با دشمنان خارجی بپردازند که در این بین هر تی شخصیتی داره و در داستان در گیر و داد حوادث قرار می گیرد.
در مورد داستان باید بگم که ما همگی با هم هستیم و گوب جرنال و من و سورنا هم کاپیتان ها هستیم.(پارتی بازی دیگه)
داستان از جایی شروع میشه که جرنال گوب به پادگان میاد در حالی که بچه ها در پادگان مشغول تمرین (بازی ) کردن هستن که گوب میاد و میگه این جا دیگه تی نیست و باید ..........
نه جون من حال کردید قشنگ گذاشتم تو خماری مثه این پشت جلد قهوه ی تلخ هستش یه تیکه از داستا و مینویسه کپ اون نوشتم خداییش 300 تا تشکر کمه :31: :31:

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

منو فراموش نکنینا.این همه پز دادم.release شه من نباشم بد میشه.خیلی:31:

اسم رو میگی من حافظم یاری نمی کنه

Black-Ninja
16-08-2011, 22:19
چقدر این GOOB رو بزرگ کردین :2: استوره های دیگه TEE رو فراموش کردید

Witcher6610
16-08-2011, 22:32
یعنی زندگی انقدر نامرد شده؟!:18:
یعنی واقعا ملت انقدر راحت خاطره ها از یادشون میره؟:2:
من جز یکی از قوی ترین پیشکسوت هام و نیستم:19:
یادش بخیر GooB رو بلاک می کردم چه روزگاری بود وقتی جوون بودم!
یادش بخیر 1vs4 Goob Saeide و 2 نفر دیگه که یادم نیست رو بلاک کردم! جوونی کجایی که یادت بخیر!
یادش بخیر چه سرور هایی که نساختم!
یادش بخیر چه سرور ساختن هایی یاد ندادم!
می خوای بازم بگم؟ بسه دیگه واقعا نفهمیدی منظورمو؟...

soha is the beSt
16-08-2011, 22:41
یعنی زندگی انقدر نامرد شده؟!:18:
یعنی واقعا ملت انقدر راحت خاطره ها از یادشون میره؟:2:
من جز یکی از قوی ترین پیشکسوت هام و نیستم:19:
یادش بخیر GooB رو بلاک می کردم چه روزگاری بود وقتی جوون بودم!
یادش بخیر 1vs4 Goob Saeide و 2 نفر دیگه که یادم نیست رو بلاک کردم! جوونی کجایی که یادت بخیر!
یادش بخیر چه سرور هایی که نساختم!
یادش بخیر چه سرور ساختن هایی یاد ندادم!
می خوای بازم بگم؟ بسه دیگه واقعا نفهمیدی منظورمو؟...
یادم نمیره تو یاهو به فحشم کشیدی:13:

Black-Ninja
16-08-2011, 22:45
یادم نمیره تو یاهو به فحشم کشیدی:13:

این پست باعث دعوا میشه از ما گفتن بود خدا به داد :(

mntkal
16-08-2011, 23:02
اقایون یک موجود بزرگ رو(نه از نظر ابعاد :) ) فراموش نکردین؟:13::19::18:
من حتی مدرک دارم از اسکین داشتن ناروتو خیلی هم باحاله اسکینش!!!! رو کنم؟ رو کنم؟:5:

SA3EDLORD
16-08-2011, 23:11
ینی واقعا که!:13:
اسم پسر به این گلی ،خوشملی ،باحالی ،شیرینی ،دوست داشتنی ،حرفه ای رو یادتون رفت؟:37:
ینی واقعا منو یادتون رفت؟:37::37:
ینی همتون لردک رو یادتون رفته؟:37::37::37::37::37:
ینی من که این همه خوبم رو یادتون رفته؟:37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:
+
:6:
+
:31:

soha is the beSt
16-08-2011, 23:14
این پست باعث دعوا میشه از ما گفتن بود خدا به داد :(
اون که اره باعث دعوا میشه اما یاد اوری کردم که خیلی مغروره

Black-Ninja
16-08-2011, 23:22
ینی واقعا که!:13:
اسم پسر به این گلی ،خوشملی ،باحالی ،شیرینی ،دوست داشتنی ،حرفه ای رو یادتون رفت؟:37:
ینی واقعا منو یادتون رفت؟:37::37:
ینی همتون لردک رو یادتون رفته؟:37::37::37::37::37:
ینی من که این همه خوبم رو یادتون رفته؟:37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:
+
:6:
+

آره یادمون رفت الا یادمون افتاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yuri 2010
17-08-2011, 01:29
آقا من به چه زبونی بگم اینی که داره می سازه خودش اومده چند روز تو بازی هر کی دیده ساخته دیگه من چی بگم دیگه اه اه بابا این فیلم فقط یه قسمت نیست پارت اولشه
راستی در مورد گوب هم باید بگم شما راست می گید آدم شاخی نیست که ما بزرگش کردیم فقط بلاک بلده دیگه نه مپ میره نه fng نه zcatch نه چیز دیگه ای در مورد ادب هم که چه عرض کنم که من از 0 تا 100 صفر رو میدم
شاید باورتون نشه ولی اگه بشه از فیلم می گم حذف شه جاش یکی دیگه بیاد به خود علیرضا هم گفتم

hajoo
17-08-2011, 02:47
من po5eidon هستم .چند وقتیه نمیام فراموشم نکنید.هفته آینده با قدرت برمیگردم

MaxLag
17-08-2011, 03:07
فکر نمیکنید lag رو فراموش کردید. اونم M@%Lag
فقط مواطب باش منو گذاشتی امکان داره انیمیشن render نشه D:

soha is the beSt
17-08-2011, 12:23
بچه ها چطوری بعضی ها تو بازی همش میچرخن؟؟؟
یعنی اسلحشون همش دوره سرشون میچرخه؟؟
یکی گفت بنویس inp_mousesens 10000000اما نشده!!
کسی میدونه؟؟

sajad-tnt
17-08-2011, 13:12
بچه ها چطوری بعضی ها تو بازی همش میچرخن؟؟؟
یعنی اسلحشون همش دوره سرشون میچرخه؟؟
یکی گفت بنویس inp_mousesens 10000000اما نشده!!
کسی میدونه؟؟
سلام.

چندتا دليل ميتونه داشته باشه !
يكيش اينه كه احتمالا شما زيادي جلو آفتاب ايستاديد و گرما زده شدي :31:!

عزيز به احتمال زياد اون از بوت استفاده كرده !
مثل Auto Welcomer ويا Rainbow كه الان من استفاده ميكنم !
البته قبلا يه بوت بود كه قابليت هاي زيادي داست ! (يكيش هميني كه شما ميگي) اگه اشتباه نكنم اسمش MagicTee بود !
يه سرچ ساده تو Google بزني حتما پيدا ميكني :46:!

موفق و پيروز باشيد :40:.

narotu
17-08-2011, 13:13
آقا من به چه زبونی بگم اینی که داره می سازه خودش اومده چند روز تو بازی هر کی دیده ساخته دیگه من چی بگم دیگه اه اه بابا این فیلم فقط یه قسمت نیست پارت اولشه
راستی در مورد گوب هم باید بگم شما راست می گید آدم شاخی نیست که ما بزرگش کردیم فقط بلاک بلده دیگه نه مپ میره نه fng نه zcatch نه چیز دیگه ای در مورد ادب هم که چه عرض کنم که من از 0 تا 100 صفر رو میدم
شاید باورتون نشه ولی اگه بشه از فیلم می گم حذف شه جاش یکی دیگه بیاد به خود علیرضا هم گفتم

اولا پشت سر کسی حرف زدن درست نیست (اینو هنوز یاد بگیر بعد به کسی نمره اخلاق بده)
دوما گوب یکی از با ادبترین بچه های تی هست
جرا یه بار یکی به خودم گفت اره اومده به ما فش میده رفتم دیدم این اصلا گوب نیست (هم از ای پی که کلی فرق داشت هم از یه سری مسائل دیگه)
سوما این انیمیشن شما هم همچین گنده و شاخ نیست (میگین نه ؟ اخر کار ببینین)
میخواین رفقا رو بردارین منم بردارین (نونم نیست ابم نیست اسکلم بیام تو انیمیشن اینجور ادمایی ؟)
اخر قرار نیست تو بازی برات پرواز کنه همین کارای رو یاد میگیرن تو بازیها (مثل اینه که بگیم طرف همچین شاخم نیست تو بازی جنگی با اسنایپر استاده با rpg اونقدر استاد نیست )

Arrowtic
17-08-2011, 13:49
اگه خواستي گوبو برداري منم بردار:13:
چندان چيز شاخي نميسازيد كه داريد فخر ميفروشيد:27:

yuri 2010
17-08-2011, 14:28
اولا پشت سر کسی حرف زدن درست نیست (اینو هنوز یاد بگیر بعد به کسی نمره اخلاق بده)
جرا یه بار یکی به خودم گفت اره اومده به ما فش میده رفتم دیدم این اصلا گوب نیست (هم از ای پی که کلی فرق داشت هم از یه سری مسائل دیگه)
میخواین رفقا رو بردارین منم بردارین (نونم نیست ابم نیست اسکلم بیام تو انیمیشن اینجور ادمایی ؟)
اخر قرار نیست تو بازی برات پرواز کنه همین کارای رو یاد میگیرن تو بازیها (مثل اینه که بگیم طرف همچین شاخم نیست تو بازی جنگی با اسنایپر استاده با rpg اونقدر استاد نیست )
اولاً‌پشت سرش حرف نمیزنم دیشب تو سرور بود الانم هست
دوماً‌من واسه حرفام فیلم و شاهد دارم
سوماً‌هنوز انیمیشن رو ندیدی پا نشو بیا بگو فلان نیست و بسار نیست و ....
به نظر من اگه کسی لایق نقش اول باشه (به نظر منا)‌اون باید black باشه به چند دلیل 1. کسی بود که تقریباً‌تی ورلدز رو برای اولین بار به طور جامع واسه ی همه توضیح داد 2. یکی از قدیمی ترین تی های ایرانی ه 3. اولین سرور ایرانی دائم با پینگ نسبتاً عالی رو زد 4 . بازی شم لابد خوبه دیگه
منظور منم همینه که الان کلی از بچه ها هستند که تو اکثر مود ها قوی اند اسم نمی برم ولی هم ddrace خوبی دارن هم دست به لیزر شون خوبه هم اینکه تو بلاک حرف واسه گفتن دارن
منم نگفتم فلان می کنم بسار می کنم ( من که کاره ای نیستم فیلم و یکی دیگه میسازه ) می گم یکی رو برداریم از نقشش چون یکی رو لایق تر دیدم تو اون نقش ( black )

Witcher6610
17-08-2011, 16:27
واقعا چند نفر از شما با بلک خودتون رابطه نزدیک داشتین و می شناسینش؟
خالی از شخصیتش...
بلاکش که خوب نیست...
DDrace رو که من ازش بهترم...
چیزی غیر از این نمی یاد...
سرور سازی رو که بگی اون به چند نفر سرور ساختن رو یاد داد که ما پیشرفت کنیم؟
اون فقط می خواست قیافه بگیره....
جالبه یه بار مپ های سرورش رو درست کردم...دفعه بعدی اومدم میگه نه همش کاره خودمه...استغفرالله...
Soha : سعی نکن خودتو با حرفات داغون کنی اینجا همه بچه دبستانی نیستنا...
گفتم که حواستون به بلک باشه...

Goldeagle
17-08-2011, 17:11
:41::41::41:
بپرید هم دیگرو بخورید ..نه تیکه تیکه کنید!!!

که چی مثلا!گوب این شه بلک اون شه شاخ نمیسازید شاخ میسازید ... تلوزیون نمیدن که اینجوری میپرید بهم.

narotuهم که شورشو در اورده با یکی دیگه مشکل داره ما باید غر زدنتشو بشنویم.خیر سرمون میخوایم (خانواده)ی تی های ایرانو به نمایش بکشیم .البته میخواستیم.....

گوب حذف نمیشه هرکیم میگه شاخ نیس بگه . به قول یه استادی آدم ها از کسایی متنفر میشن که میخوان مثه اونا باشن..... گوب هر چیش بد باشه بی ادب باشه بد صفت باشه به کسی مربوط نیس اونو تو قبر خودش میذارن.من ازش خوشم میاد بی دلیل!:10:

اما اصل مطلب!تازه میفهمم چرا ایران با این همه مخ!به هیچ جا نمیرسه!عزیزای من هر کی میگه شاخ نمیسازید هر کی میگه من مخ ترم.من اینم من اونم این بره من میرم من برم اون میره....
منم به این نتیجه رسیدم از اینجور چیزا به جایی رسیدن مثه کاشتن یه نهال وسط آسفالت خیابون میمونه خودتو میکشی آسفالتو سوراخ کنی.بعد اینکه نهالو کاشتی یه کامیون میاد له میکنه میره.پس چه بهتر نکاری!!!

ما قید انیمیشنو زدیم به شما هم پیشنهاد میکنم دوروبره این چیزا نرید.اگه برید خرجش لاستیک یه کامیونه!

هر کی هم شاخ ساز داره بره شاخ بسازه!
sub-zeroی عزیز yuri کاره ای نبود که سره چرت و پرتاش تو سره مال زدی رفت!منم کاره ای نیستم!اونی که سازنده بود کی به شما فخر فروخت؟فروخت؟اگه فروخت بیا پس بده!اگه نه که فقط میتونم بگم متاسفم!

در هر صورت خودتون فکر کنید!اگه smkh جان بیاد براتون یه 30 min انیمیشن بسازه مفت.خب رفیقیم با هم!
ولی اینی که میخواس بسازه هیچ کدومتونو نمیشناسه!جه برسه رفاقت!نوکره بابامونم نیس 240min انیمیشن بسازه مفت!!!!!!!!البته اون سوبسید خودشو از شرکتش میگیره اما ......

mntkal
17-08-2011, 19:10
اقا این مسابقه fng چی شد؟ چرا در بایکوت خبری به سر میبره؟:13::19:
من تقاضای به جریان انداختن پرونده fng دارم، الساعه!:8::20:

annahid
17-08-2011, 19:25
:20:salam
manam hastam to animation ???
dar zemn gold eagle base dige hame fahmidan chejoor adami hasty.mitooni avatareto change koni!

Goldeagle
17-08-2011, 20:16
هه هه .خانم عظیمی اون پست بالا رو یه بار دیگه بخون!بعد برو تو پست بعدیت بنویس که دقیقا از اون پست چی فهمیدی؟؟؟!
در ضمن آواتارم افتخاریه باسه خودش.تازه دسته گله سید جونه

از بچه ها یه سوال دارم.ورژن ۶.۱ سرور داریم؟همین سروره؟فایده داره بگیرم؟اون بهتره یاddrace info
در ضمن ****Lord****عزیز شما حضورت افتخاری بود...جدی میگم!مگه میشه کسی تو رو از یاد ببره!شما بره خودت لباس شخصیی بودی!حیف انیمیشن بی شاخ ما به مذاق بچه ها سازگار نبود.

Arrowtic
17-08-2011, 20:57
sub-zero
ی عزیز yuri کاره ای نبود که سره چرت و پرتاش تو سره مال زدی رفت!منم کاره ای نیستم!اونی که سازنده بود کی به شما فخر فروخت؟فروخت؟اگه فروخت بیا پس بده!اگه نه که فقط میتونم بگم متاسفم!دوست عزيز من ببينيد:
جناب Goob كسي هستن كه منو با DDrace آشنا كردن اولين كسي هستن كه به من تا آخر با وجود نوب بازي هام كه باعث ميشدن خيلي وقتا از اول شروع كنيم كمك كردن تا چندين مپو تموم كنم و چيزايي زيادي ياد بگيرم.
اين دوستمون هم اينطوري به ايشون حرف زدن.
در مورد اين كه تو سره مال زدم:اينو ميگم من چون خيلي در جريان اين تاپيك نيستم نميدونستم كه ايشون نميسازن انيميشنو و فكر ميكردم خودشون ميسازند و در اين رابطه هم عذر ميخوام.
در هر صورت بيايد بحثو تموم كنيم

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

راستي خودتون در نظر بگيريد هي يكي بياد اينو نميذارم تو انيميشن اونو ميذارم و ... .
به نظر من نبايد نظريات شخصي مبناي كار قرار بگيره
:13:

Goldeagle
17-08-2011, 21:04
صد البته حرف شما متین!بنده تنها چیزی که مطرح کردم این بود که چه کسایی تو لیست ما نیستن.نگفتم کیا میخوان باشن..من خواستم کل بچه ها باشن همه.اما انگار بعضی ها از اینکه تو انیمیشن اینجور آدما باشن چندان خوشحال نمیشن
نظر شما قابل احترام تموم کنیم *تمام*:20:

soha is the beSt
17-08-2011, 22:43
امیدوارم دیگه بحس نشه وتمام بشه!

yuri 2010
17-08-2011, 23:43
این حرف رو میزنم امیدوارم بحث تمومشه Sub-Zero70 شما که اصلا انگار نخوندی من 100 بار تو هر پست گفتم یکی داره می سازه اصلا نگفتم من دارم می سازم
2/!! من هر حرفی زدم با مدرک بوده شما میای میگی گوب منو با ddRACE اشنا کرده اصلا چنین ادمی نیست و این آقا همین جوری اومده حرف زده
منم میگم من حرف می رنم قبلش اطمینان از خودم پیدا می کنم که کم نیارم واسه همه حرفام دلیل دارم !!!!!
امیدوارم که بحث تموم شه و هر کی ....

Arrowtic
17-08-2011, 23:46
نه مثل اينكه بحثو نميخواي تموم كني!!!
دوستان مشترك در بحثبه پروفايلاي هم رجوع كنيم!!!در پروفايلا ادامه ميديم تاپيك اسپم نشه.

narotu
18-08-2011, 00:18

اولاً‌پشت سرش حرف نمیزنم دیشب تو سرور بود الانم هست
دوماً‌من واسه حرفام فیلم و شاهد دارم
سوماً‌هنوز انیمیشن رو ندیدی پا نشو بیا بگو فلان نیست و بسار نیست و ....
به نظر من اگه کسی لایق نقش اول باشه (به نظر منا)‌اون باید black باشه به چند دلیل 1. کسی بود که تقریباً‌تی ورلدز رو برای اولین بار به طور جامع واسه ی همه توضیح داد 2. یکی از قدیمی ترین تی های ایرانی ه 3. اولین سرور ایرانی دائم با پینگ نسبتاً عالی رو زد 4 . بازی شم لابد خوبه دیگه
منظور منم همینه که الان کلی از بچه ها هستند که تو اکثر مود ها قوی اند اسم نمی برم ولی هم ddrace خوبی دارن هم دست به لیزر شون خوبه هم اینکه تو بلاک حرف واسه گفتن دارن
منم نگفتم فلان می کنم بسار می کنم ( من که کاره ای نیستم فیلم و یکی دیگه میسازه ) می گم یکی رو برداریم از نقشش چون یکی رو لایق تر دیدم تو اون نقش ( black )

من چی گفتم این چی گفت

میگم پشت سر کسی بد نگو چی میگه

میگم اون گوب قلابی بودی قضیش رو نفله و چند نفر گفته بودن چک کردم این میگه مدرک دارم
مدرک چی داری عکس گرفتی از قلابیه ؟

به به استدلال رو چون گوب رو (به نظر ایشونا) به نظر لایق نمیاد‌ میاد به رفیقش میگه برش دار

اگرم قرار بود با یه اخه مخه انیمیشن رو ول کنید خدا رو شکر
یه مدت اعصاب خورد میکردین بعد میگفتین نمیشه
(جنگ اول به از صلح اخر)
در ضمن قضیه سجاد هم هنوز یادم نرفته که اومدی از این دم و اون دم حرف میزنی این بنده خدا یک مقدار تند رفت بجای اینکه یه بار جواب بدی تا شیش ماه مخ میخوردی (پستاشم هست)

yuri 2010
18-08-2011, 04:04
من چی گفتم این چی گفت

میگم پشت سر کسی بد نگو چی میگه

میگم اون گوب قلابی بودی قضیش رو نفله و چند نفر گفته بودن چک کردم این میگه مدرک دارم
مدرک چی داری عکس گرفتی از قلابیه ؟

به به استدلال رو چون گوب رو (به نظر ایشونا) به نظر لایق نمیاد‌ میاد به رفیقش میگه برش دار

اگرم قرار بود با یه اخه مخه انیمیشن رو ول کنید خدا رو شکر
یه مدت اعصاب خورد میکردین بعد میگفتین نمیشه
(جنگ اول به از صلح اخر)
در ضمن قضیه سجاد هم هنوز یادم نرفته که اومدی از این دم و اون دم حرف میزنی این بنده خدا یک مقدار تند رفت بجای اینکه یه بار جواب بدی تا شیش ماه مخ میخوردی (پستاشم هست)
صبر کن ببینم تو کدوم گوب رو میگی قلابی ه؟ اونی که با اسم a+ اومده بود الانم تو سرور با اسم .:GOOB:. داره بازی می کنه؟ برو باا تو تکلیفت با خودت مشخص نیست میگم گوب رو امروز دیدم تو می گی نفله و چند نفر گفته بودن اصلا حواست هست چند وقته نفله نمیاد تو بازی ؟؟ :2:
در ضمن قضیه سجاد هم 1 به شما مربوط نیست 2 یاد آور شدی که من ا ناراحت شم 3 چیه خودت کم نیستی سجادم می خوای بندازی به جونه من ؟ 4 سجادم اگه اعتراضی نسبت به من داره خودش ماشااله زبون داره نیم متر میاد به من میگه حالا چی شده شما دایه ی مهربون تر از مادر شدی نمی دونم

Witcher6610
18-08-2011, 07:46
من به کسی کار ندارم!
هر کی می خواد تو مسابقات Fng شرکت کنه تو تاپیک مسابقات ثبت نام کنه...

Arrowtic
18-08-2011, 09:58
بچه ها ميگم با اين ddrace info كه آدم قيافشو عوض ميكنه همه به اون قيافه ميبيننش يا فقط كسايي كه ddrace info دارن؟؟

5ajad
18-08-2011, 10:27
سجاد منظورتون منم یا فشفشه؟

Goldeagle
18-08-2011, 10:33
ای جااان عاشق این تموم کردناتونم جیگرا!

ببینید وقتی که میگیم تموم یعنی دیگه حرف در اون رابطه زده نشه .نه واسید مو شکافی کنم ..در مواقعی که تمام شود دیگر لازم نیست ۱۰۰ نفر بیان ۲۰خط بنویسن تهش بگن تمام.پس نتیجه میگیریم دایی باید برگرده پرس پلیس:31:

آهانsub-zeroفقط کسایی که ddrace infoدارن اسکین تو رو میبینن

mntkal
18-08-2011, 13:00
من به کسی کار ندارم!
هر کی می خواد تو مسابقات Fng شرکت کنه تو تاپیک مسابقات ثبت نام کنه...

کدوم تاپیک ؟:18:

yuri 2010
18-08-2011, 13:22
بچه ها ميگم با اين ddrace info كه آدم قيافشو عوض ميكنه همه به اون قيافه ميبيننش يا فقط كسايي كه ddrace info دارن؟؟

نه نه فقط اونایی که اسکین تو رو دارن می تونن تورو ببینن یعنی ممکن DDRACE.INFO نداشته باشم ولی اسکین تورو داشته باشم در اون صورت تورو می تونم ببینم
من میخوام کل اسکین هامو زیپ کنم بیارم بزارم اینجا اونقدر زیاده اولش کامپیوتر یه چند ثانیه ای مکث می کنه تا کل اسکین ها لود شه :31:

Goldeagle
18-08-2011, 13:39
بدو زیپ کن.به منم خبر بده
یادم بنداز منم اسکین ۱۰ ۲۰ تایی دارم بدم بهت:20:

Aryan007
18-08-2011, 15:54
آموزش تکنیک های مد DDRace - بخش اول

-مقدمه:

همان طور که می دانید مدتی است که تاپیک پر از اسپم شده و به جز صفحات اول تاپیک مطلب آموزشی درباره ی بازی موجود نیست.از آن جایی که مد DDRace پر طرفدار ترین مد بازی Teeworlds است این مطلب رو آماده کردم.

-درباره ی مد DDRace:

مد DDRace پر طرفدار ترین مد بازی Teeworlds است و به این صورت انجام می شود که پلیر ها باید در یک مپ DDRace با همکاری هم و با استفاده از مهارات خود در بازی از موانع موجود در مپ عبور کنند و از خط شروع مپ به خط پایان مپ درون بازی برسند و بتوانند رکورد بهتری کسب کنند.

-تکنیک ها و حرکات مخصوص مد DDRace:

در زیر تعدادی از تکنیک های رایج مپ های DDRace آورده شده (البته بعضی از این تکنیک ها عنوان خاصی در بازی ندارند و خودم براشون عنوان گذاشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

1.THE HOOK

یکی از ابتدایی ترین حرکات مد DDRace است و با کلیک راست انجام می شود و برای Hook کردن اجزای مختلف مپ در بازی و یا برای Hook کردن دیگر Tee ها (در حالت Unfreeze یا بیرون کشیدن دیگر Tee ها از حالت Freeze در بازی ) به کار می رود.

2.THE JUMP

یکی دیگر از ابتدایی ترین حرکات مد DDRace است و با کلید اسپیس انجام می شود و برای پرش روی سطوح مختلف مپ در بازی انجام می شود.

3.THE DOUBLE JUMP

با فشردن متوالی کلید اسپیس (دومین بار روی هوا) انجام می شود و برای پرش روی سطوح های بلند تر مپ در بازی به کار می رود.

4.THE GRENADE JUMP

برای رفتن روی سطوح عرضی خیلی بلند مپ و با اسلحه ی Grenade Launcher در بازی انجام می شود.طریقه ی انجام در بازی هم ابتدا زدن کلید اسپیس سپس شلیک کردن به سطح پایین مپ با اسلحه ی ذکر شده برای پرش به بالا تر است.

5.THE FORWARD GRENADE JUMP

برای سرعت گرفتن روی سطح مپ و سپس پرش بلند طولی است.طریقه ی انجام در بازی حرکت به چپ یا راست سپس شلیک با اسلحه ی ذکر شده به سطح پایین مپ (Grenade Launcher باید کمی کج گرفته شود) است.انجام چند باره ی این حرکت سرعت Tee را بسیار افزایش می دهد.

6.THE DOUBLE GRENADE JUMP

همان حرکت THE GRENADE JUMP است با این تفاوت که چند باره انجام می شود و بیشتر برای بالا رفتن روی مپ در قسمت هایی که سطوح کناری Unhookable است.

7.HAMMER FLY

برای بالا رفتن از سطوح کناری از مپ است که Unhookable هستند و اسلحه ی Grenade Launcher نیز در دسترس نباشد.طریقه ی انجام در بازی نیز به این روش است که یک Tee پایین Tee دیگر قرار می گیرد و به Tee بالایی Hammer می زند و Tee بالایی Tee پایینی را Hook می کند و این کار باید تا رسیدن به سطح مورد نظر در مپ چند باره و پشت سر هم انجام شود.

8.KEEP HOOK

در حالتی انجام می شود که یک Tee نمی تواند Tee دیگر را از حالت Freeze به سطح مورد نظر مپ بیاورد و به این روش است که یک Tee از سطحی که بتوان Tee دیگر را در حالت Freeze شده Hook کرد Hook کند و این Hook را چند باره ول کرده و دوباره انجام داده تا Tee دیگر از حالت Freeze بیرون بیاید.

9.TARZAN HOOK

در حالتی انجام می شود که یک Tee ارتفاع یا سرعت مورد نیاز برای رفتن به سطح مورد نظر را نداشته باشد و این کار را با Hook کردن سطح بالایی مپ تا موقع رسیدن به ارتفاع یا سرعت مورد نیاز برای رفتن به سطح مورد نظر انجام می دهد.

10.EDGE DROP & HOOK

در حالتی انجام می شود که یک Tee در حالت Freeze در مکانی باشد که قابلیت Hook وجود نداشته باشد.Tee دیگر باید از کناره ی سطحی که روی آن قرار گرقته Drop کند و Tee دیگر را Hook کرده و دوباره با پرش به سطح قبلی برگردد تا موقعی که بشود Tee دیگر را به راحتی Hook کرد (البته حالت هایی ساده تر البته در حالتی ساده تر با عنوان JUMP & HOOK و یا DROP & HOOK نیز هستند که از عنوانشان با توضیحات بالا روش انجامشان معلوم است).

================================================== ====

-حرفه ای ترین پلیر بازی کیست؟

حرفه ای ترین پلیر بازی ARYAN نام دارد که با وجود لاگ های فراوان بهترین نمایش ها را در بازی به جا می گذارد و دیگر پلیر ها را مات و مبهوت می گذارد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(یکم پست مفید بدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون.

yuri 2010
18-08-2011, 17:06
بدو زیپ کن.به منم خبر بده
یادم بنداز منم اسکین ۱۰ ۲۰ تایی دارم بدم بهت:20:

زحمت کشیدی 10 20 تا اسکین داری الان 781 اسکین دارم !!!! اونوقت می خوای 10 20 تا اسکین بدی ؟

راستی سایت آپلود هم نمیاد چی کار کنم تو 4shared میزارم

soha is the beSt
18-08-2011, 18:08
زحمت کشیدی 10 20 تا اسکین داری الان 781 اسکین دارم !!!! اونوقت می خوای 10 20 تا اسکین بدی ؟

راستی سایت آپلود هم نمیاد چی کار کنم تو 4shared میزارم
دویستو خورده ای که بیشتر ساپورت نمیکنه :31: چطوری 781داری؟

yuri 2010
18-08-2011, 23:05
دویستو خورده ای که بیشتر ساپورت نمیکنه :31: چطوری 781داری؟

به جونه خودم رفتم تو پوشه ی اسکین همه رو انتخاب کردم رفتم تو اطلاعات زده بود 781 فابل حجمش 10 مگه اینم لینک اسکین ها خودتون ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

soha is the beSt
18-08-2011, 23:26
به جونه خودم رفتم تو پوشه ی اسکین همه رو انتخاب کردم رفتم تو اطلاعات زده بود 781 فابل حجمش 10 مگه اینم لینک اسکین ها خودتون ببینید

تو ترکیه فیلتره میتونی یه جا دیگه اپ کنی؟؟

Arrowtic
18-08-2011, 23:59
مگه اونجا هم خيلطرينگ هست؟!

yuri 2010
19-08-2011, 11:53
تو ترکیه فیلتره میتونی یه جا دیگه اپ کنی؟؟

خیلطر فکن مگه نداری ؟

Witcher6610
19-08-2011, 12:34
کدوم تاپیک ؟:18:

اگه مسابقه ی دیگه ای متقاضی بیشتر داره اونو برگزار کنیم!

sajad-tnt
19-08-2011, 15:33
سلام.

دوستان مريضم ، بد جور :37:!
الان به سختي اومدم پشت PC نشستم :41:.

اينم لينك دانلود اسكين ها براي شما Soha جان :

موفق باشيد :40:.

Aryan007
19-08-2011, 17:06
دوستان داشتم بخش دوم مقاله رو می نوشتم که همش پاک شد:19:.

حال ندارم دوباره بنویسم:13:.

yuri 2010
19-08-2011, 22:55
سلام.

دوستان مريضم ، بد جور :37:!
الان به سختي اومدم پشت PC نشستم :41:.

اينم لينك دانلود اسكين ها براي شما Soha جان :

موفق باشيد :40:.

نامردا اسکین از منه یه بارم آپلود کردم اونوقت یه تشکر از من کردید بعد سجاد (جون) اومده همونو گذاشته 8 تا تشکر خورده !! :37: :37: :37: :37:

---------- Post added at 11:55 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

اولین شب قدر هم اومد چه کاره اید شما ؟ هی خدااا حرف ما کافر ها رو که گوش نمی کنی هوای رفیقای مارو داشته باش :37: :37: :37:
اینم واسه عاشقای علی (ع)
اون آقایی که شبا رد می شد از کوچه ما ،کیسه بدوش کو ؟

رد پای پر خراش بی خروش کو ؟ اون آقای خرقه بدوش کو ؟

کجاست اون آقا که پینه های دستاش مرهم دلای ما بود ؟

نفس سبز نگاهش همیشه حلال مشکلای ما بود

می شه یک بار دیگه سر بزاره به خونه ما

بگیره نشونی از غربت بی نشونه ما

موهای آقا سپیده ، جوونا کیسه رو از آقا بگیرین

قامت آقا خمیده جوونا کیسه رو از آقا بگیرین

جوونا آقا بشین، زنده کنین رسم جوون مردی رو امشب

یتیما منتظرن، زنده کنین شیوه شب گردی رو امشب

یتیما پشت درای خونشون منتظر آقا نشستن

گوش به زنگ تق تق یه جور صدای پا نشستن

موهای آقا سپیده ، جوونا کیسه رو از آقا بگیرین :37:

قامت آقا خمیده جوونا کیسه رو از آقا بگیرین :37:

دستای پینه بسته علی به همراه منه

خونه نشینی علی آتیش به جونم می زنه

تو کوله بار شعر من اسم قشنگ علی یه

قافیه تنگه دلم، از دل تنگه علی یه

تو کوچه های غربتم نشونی از مولا می دن

اهل محل سلام مو جواب سر بالا می دن

به من می گن علی کیه ؟ علی امام عاشقاست

به من می گن علی کیه ؟ داغ دل شقایقاست

Arrowtic
19-08-2011, 23:04
نامردا اسکین از منه یه بارم آپلود کردم اونوقت یه تشکر از من کردید بعد سجاد (جون) اومده همونو گذاشته 8 تا تشکر خورده !!
آخه مريضه داريم قوت قلب ميديم بهش:31:

yuri 2010
19-08-2011, 23:58
آخه مريضه داريم قوت قلب ميديم بهش:31:
دلیل نمیشه الان من به خاطر این کاراتون مریضیه قلب گرفتم مریضیه مغز هم که از قبل داشتم :24: :24: :34: :34:
حالا هی تشکر بدید هر هر هر :31:

erfanterminator
21-08-2011, 15:29
سلام منم بلاخره ثبت نام کردم :31:

Goldeagle
21-08-2011, 18:04
آقا سلام خوبم من...دیدم همه دارن واقغیت ها رو رو میکنن گفتم من جا نمونم
من علیرضا نیستم امیرعلی هستم
اگه دقت کرده باشید یوری و یکی دیگه{اسمشو بردن حرامه با دهن روزه}منو همش علی صدا میکردن به این دلیل بود
حالا علی رضا کیه؟علیرضا داداشمه /۱۶ سالشه !اون اوایل یادتون باشه گلداگل میومد اون داداشم بود که اسمشو کرد علیرضا.منم همون موقع با این بازی آشنا شدم و با اسم علیرضا میومدم...اینقد همه علی رضا صدام کردن یادم رفت امیرم.تا اینکه گفتم کلا اسمم علی رضاس

اینا رو میگم چون داداشم میخواد دیگه بیاد بنده سرم از ۱۵ شهریور به بعد بد شلوغه.مدت طولانیی نخواهم بود.داداشمم از اونجایی که هر از گاهی با همین اسامی من میومده هم بلد قشنگ همه خیلیاتونو توپ میشناسه

آخیی گفتم

mohmrg
22-08-2011, 00:54
یه بار رفتم سرور بلاک گفتم ببینم چه خبره که دیدم به به

این گوب و پررو :d الکس اونجان بعدش منو دعوت کردن به دوئل منم تعریفشون رو شنیده بودم و خب من لگ داشتم باختم ولی دوباره برگشتم که اومدم اینجا جفتشون رو انداختم توی اب داغ :27: که یخ زدن :21::31:

بماند که قبل از اینا من به عنوان توپ والیبال استفاده میشدم :D

ولی همیچین تعریفی نداشتن کاری میکردن خودت سوتی بدی :31:
راستی بدجور مریضم و کلا سرطان دارم و دارم میمیرم و انواع بیماری ها دارم و واکسن از من تهیه میشه :31: بزن اون تشکر رو :31:

yuri 2010
22-08-2011, 02:07
یه بار رفتم سرور بلاک گفتم ببینم چه خبره که دیدم به به

این گوب و پررو :d الکس اونجان بعدش منو دعوت کردن به دوئل منم تعریفشون رو شنیده بودم و خب من لگ داشتم باختم ولی دوباره برگشتم که اومدم اینجا جفتشون رو انداختم توی اب داغ :27: که یخ زدن :21::31:

بماند که قبل از اینا من به عنوان توپ والیبال استفاده میشدم :D

ولی همیچین تعریفی نداشتن کاری میکردن خودت سوتی بدی :31:
راستی بدجور مریضم و کلا سرطان دارم و دارم میمیرم و انواع بیماری ها دارم و واکسن از من تهیه میشه :31: بزن اون تشکر رو :31:

این که شما تونستی بلاک کنی حتما خیلی قوی هستی ( الکی )
من از اولم می دونستم بلاکت عالیه و تو یه استعدادی ( جدی نگیر )
گوب هم که بابا خیلی نوبه الکس هم خیلی پرو ه (خدایا منو بخاطر این دروغ ببخش)

منم سرطان کرم روده دارم حالم همیشه اینجوریه :2:
راستی راستی یه واقعیتم من بگم اسم منم مظفر ه که به اسم داداش کوچیکم که 1 سالشه اومدم تو بازی اون اسمش حسین ه یه روز داشت تی ورلز بازی می کرد به منم یاد داد آخه خیلی بازی اینترنتی دوست داره الان چند تا سرور تراوین رو تموم کرده

Aryan007
22-08-2011, 15:24
دوستان توی سرور یه مدته گیر دادن به سری مپ های Koule.

یادتونه کی بهتون می گفتم بهترین مپ های DDRace همین مپ های Koule هستند؟:31:

SA3EDLORD
22-08-2011, 15:41
آقا من رفته بودم عیادت سجاد..........
عوضی اونقد خودشو میچسبوند به آدم که منم ازش گرفتم....
خلاصه کلام:
هم اکنون نیازمند تشکر سبزتان هستیم:دی

Aryan007
22-08-2011, 16:30
آموزش تکنیک های مد DDRace - بخش دوم

-بخش دوم تکنیک ها و حرکات مخصوص مد DDRace:
ادامه ی این قسمت از بخش اول:

11.DUMMY

در قسمت هایی از مپ کاربرد دارد که برای رفتن به قسمت مورد نظر مپ از یک قسمت باریک و Unhookable استفاده شده باشد و معمولا با گذاشتن لیزر های درون مپ از HAMMER FLY نیز جلوگیری می شود و فقط با تکنیک DUMMY می شود از آن قسمت رد شد.روش انجام آن هم این است که یک Tee قسمتی از سطح بالایی مپ را Hook می کند (و Hook را ول نمی کند) و Tee دیگر باید Tee ای که قسمت بالایی را Hook کرده را به پایین بکشد و به قسمتی که DUMMY نیاز باشد برساند و خودش اول به داخل آن قسمت می رود و Tee دیگر به عنوان آخرین Tee وارد می شود و می توانند با Hammer زدن یکدیگر به بالای قسمت مورد نظر برسند.

-آموزش کاربرد Weapon های بازی در مد DDRace:
در زیر آموزش کاربرد های Weapon های مختلف در مد DDRace آمده است(عکس یکی از Weapon های بازی یعنی Pistol در قسمت زیر نیامده است).

1.Hammer
پر کاربرد ترین Weapon بازی در مد DDRace است.اصلی ترین کاربرد آن نیز امکان ضربه زدن به Tee های دیگر در حالت Freeze یا Unfreeze است و با کاربرد هایی که دارد می توان بسیاری از قسمت های مپ را به پیش برد.یکی از کاربرد های دیگر این Weapon هم Unfreeze کردن سریع دیگر Tee ها (بدون صرف مدتی که یک Tee به طور معمولی از حالت Freeze بیرون می آید تا به حالت Unfreeze بیاید) با ضربه زدن به آن ها به وسیله ی Hammer در بازی است.

2.Pistol
کم کاربرد ترین Weapon بازی در مد DDRace است.فقط در بعضی قسمت ها برای علامت دادن Tee ها به هم یا تسلط بیشتر داشتن برای Hook کردن (به علت کوچک تر بودن این Weapon نسبت به سایر Weapon ها) است.

دو Weapon معرفی شده در بالا از همان اول مپ در اختیار پلیر هستند.اما Weapon هایی که در زیر معرفی می شوند فقط در طول مپ (در صورت وجود داشتن در مپ مورد نظر) کسب می شوند.

3.Shotgun
یکی از تفاوت های این Weapon در مد DDRace با دیگر مد ها نوع تیر آن است.تیر این Weapon در مد DDRace به صورت لیزر است و مستقیم حرکت می کند.کاربرد آن نیز نزدیک تر کردن Tee مورد هدف (چه در حالت Freeze و چه در حالت Unfreeze) از مکان قبلی خود به سمت Tee شلیک کننده است.

4.Grenade Launcher
شلیک با این Weapon توسط یک Tee به Tee مورد هدف یا اطراف آن بر روی Tee مورد هدف (چه در حالت Freeze و یا در حالت Unfreeze) تاثیر می گزارد و آن Tee را در جهت مخالف پرتاب می کند.

5.Laser Gun
این Weapon می تواند Tee مورد هدف را (در حالت خارج بودن از قسمت های سیاه مپ,که در کل یک Tee با هر Weapon یا روشی اگر در قسمت های سیاه مپ باشد نمی تواند به حالت Unfreeze بیاید) سریعا به حالت Unfreeze وارد کند.برتری آن نیز نسبت به روش معمولی و یا با Hammer این است که اولا از نواحی دور نیز می توان این کار را انجام داد و دوما این که تیر این Weapon با برخورد به سطوح کناری مپ با زاویه منعکس می شود و در قسمت هایی که به طور مستقیم نمی شود به Tee مورد هدف تیر زد هم کاربرد دارد.

6.Ninja
این Weapon که Ninja's Sword یا Sword هم نامیده می شود در مقدار بسیار کمی از مپ ها و آن هم در نقاط بسیار کمی وجود دارد.یک فرق آن با دیگر Weapon ها این است که در صورت کسب این Weapon فقط در مدت کوتاهی می شود از آن استفاده کرد و بعد خاصیت آن از بین می رود (کسب این Weapon در موقعی که Tee این Weapon را در اختیار دارد ظاهر Tee را عوض می کند) و برای کسب مجدد باید دوباره آن را بگیرد.این Weapon با کلید خاصی بر روی Keyboard هم قابل انتخاب نیست و موقع کسب آن در همان مدت کوتاه فقط می توانید از این Weapon استفاده کنید.کاربرد آن نیز سرعت دادن و جهش Tee در مپ است و در صورتی که روشی یا Weaponی برای عبور از قسمتی از مپ کار ساز نباشد با این Weapon می شود از قسمت های سیاه هم با سرعت عبور کرد (البته اگر Tee در قسمتی خارج از قسمت های سیاه مپ بیاید).

mntkal
22-08-2011, 18:21
واسه چی اموزش میدی؟ اینا بلد و نابلدشون فرق نداره!:19:
اصلا مگه میشه مپ رفت؟ روزی از هر 20تا یکیش به اخر میرسه!:2:
کافیه یک روز برین ببینین چه خبر تو سرور ddrace .....:18:
به عنوان مثال:

ali_loverc
22-08-2011, 20:01
مسابقات چه زمانی بر گزار میشود؟

۱.بعدن ۲.قبلا ۳.الان ۴.هرگز

لطفا عدد گزینه مورد نظر را به شماره ۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۳۱۰ ارسال نمایید

Aryan007
23-08-2011, 01:49
واسه چی اموزش میدی؟ اینا بلد و نابلدشون فرق نداره!:19:
اصلا مگه میشه مپ رفت؟ روزی از هر 20تا یکیش به اخر میرسه!:2:
کافیه یک روز برین ببینین چه خبر تو سرور ddrace .....:18:
به عنوان مثال:

مرد حسابی این که خود منم تو این دمو بلوکت می کنه:16::16::16:.

خیلی با حال بود:31:.

smohsen
23-08-2011, 09:43
آقا منم بازی می کنم
بازیش فقط یه ذره سریعه :دی
لامصبا پینگ اونا زیر 70 من 180! :دی
بازی دیگه چی پیشنهاد میدین؟

yuri 2010
23-08-2011, 13:36
آقا منم بازی می کنم
بازیش فقط یه ذره سریعه :دی
لامصبا پینگ اونا زیر 70 من 180! :دی
بازی دیگه چی پیشنهاد میدین؟
عزیز دلم خوش اومدی درسته بازی یه ذره سریعه ولی لذت بخشه
تنها راه آموزش هم اینه که شما با یک نفر که وارده ( مثه من ) تو سرور تنها باشی بعد با حوصله یاد بگیری :31:
جملم فک کنم اشکال داره :13:

smohsen
23-08-2011, 13:55
عزیز دلم خوش اومدی درسته بازی یه ذره سریعه ولی لذت بخشه
تنها راه آموزش هم اینه که شما با یک نفر که وارده ( مثه من ) تو سرور تنها باشی بعد با حوصله یاد بگیری :31:
جملم فک کنم اشکال داره :13:

متاسفانه طول روز پینگم میره بالای 400 :13:
بعد اونا خیلی سریع از درو دیوار میرن بالا !
کنترلش رو تغییر میدن؟
یا با همون موس و کیبورد دیفالت؟

mntkal
23-08-2011, 13:55
مرد حسابی این که خود منم تو این دمو بلوکت می کنه:16::16::16:.

خیلی با حال بود:31:.

من نمیدونم چی بگم دیگه خودتون عقل دارین میفهمین بلاک کردن در ddrace یعنی چی؟:18::24::18:
تازه اعترافم کرده دیگه من بودم جای ادمین .....:32::32:

mohmrg
23-08-2011, 14:07
رازهایی برای داشتن پینگ کمتر

اگه دقت کرده باشین پینگ من همیشه زیر 40 هست و بیشترین موقع 39 هست

و بعضی از مسائل هستن که پینگ رو میبرن بالا و سهل انگاری از طرف خود شماست که پینگ بالا هست.

1.دانلود :

اول از همه اینکه هیچ چیزی در حال دانلود نباشه مثلا برای من nod32 میزنه وسط بازی اپدیت میکنه یا adobe reader یا هر چیزی که میخوان اپدیت بشن و گجتهای توی ویندوز سون و ویستا رو ببندید

2.برنامه های در حال اجرا

دوم هر برنامه ای رو ببندید هیچی نباشه مثل گجت ها همه چی رو ببندید ترجیحا اهنگ هم گوش ندید که لگ میندازه برای شما
در taskmanger هر چیزی که اضافی هست رو end processes کنید تا cpu usage به 1% برسد

3.راهکار کم پینگ در صورتی که قبلا پینگ مناسب بود

موقعی که دیدید پینگتون بالای 200 هست از بازی بیاین بیرون مودم رو ریست کنین

بیاین دوباره توی بازی اگه نشد ویندوز رو log off کنین و همزمان مودم رو ریست

4.نکات مودم و adsl

گه میتونین از قابلیت lan مودم استفاده کنین تا usb

باز هم اگه نشد سیم و مقدار کابل استفاده شده رو چک کنین که طولانی نباشه

استفاده از لینوکس ubuntu به جای ویندوز

من سه سال پیش این بازی رو توی ubuntu دیدم و از اونجا بازی رو شروع کردم ولی به خاطر کنکور 1.5 سال و نیم نبودم و الان برگشتم و یادمه توی اوبنتو بازی روون تر و خیلی با پینگ کمتری بود طوری که با سرورهای خارجی پینگ 100 بود و در کل پیشنهاد میکنم این سیستم عامل هم امتحان کنید.

در پایان میگم که انجام یکی از کارها شاید 10 تا پینگ کم کند ولی انجام رازهای 1 تا 4 مطمئنا تا 50 پینگ شما را پایین میاورد جز اینکه مشکل از مخابرات شما باشد.
سپاس از تمامی دوستان.:40:

popo2012
23-08-2011, 14:19
سلام دوستان من قبلا این بازی رو دانلود کردم با این که پینگم بالا بود خوب بازی میکردم چند روز بعد ویندوزمو عوض کردم دوباره بازی رو نصب کردم ولی سرعت به شدت اومده پایین اصلا تو منو وقتی میخوام موس رو حرکت بدم 10دقیقه طول میکشه!!!مشکل از اینترنت نیست ولی نمیدونم چه کار کنم ویندوز عوض کنم؟:45:

smohsen
23-08-2011, 15:53
امروز مسعود و هیرو بودن! :دی
باحال بود
ولی باز پینگ بالا بود
نرم افزار win رو داری برادر که تو اوبونتو هم تست کنم پینگو؟
هرچند بعید تاثیر داشته باشه!

mohmrg
23-08-2011, 18:30
امروز مسعود و هیرو بودن! :دی
باحال بود
ولی باز پینگ بالا بود
نرم افزار win رو داری برادر که تو اوبونتو هم تست کنم پینگو؟
هرچند بعید تاثیر داشته باشه!

این بازی به صورت پیش فرض باید روی اوبونتو باشه کلا بازی اول برای لینوکس اومد بعدش برای ویندوز
و اینکه اگه نبود توی قسمتی برنامه ها رو دانلود میکنی توی قسمت games هست بزن سریع دانلود و خودش نصب میکنه
win که برای اجرای برنامه های ویندوز روی لینوکس هست این بازی ورژن لینوکس خودش داره.

سلام دوستان من قبلا این بازی رو دانلود کردم با این که پینگم بالا بود خوب بازی میکردم چند روز بعد ویندوزمو عوض کردم دوباره بازی رو نصب کردم ولی سرعت به شدت اومده پایین اصلا تو منو وقتی میخوام موس رو حرکت بدم 10دقیقه طول میکشه!!!مشکل از اینترنت نیست ولی نمیدونم چه کار کنم ویندوز عوض کنم؟:45:

مطمئنا برای کارت گرافیک هست
اخرین درایور کارت گرافیک رو دانلود و نصب کن درست میشه.

smohsen
23-08-2011, 22:57
من بیرون پینگ میگیرم زیر 300 هست
البته با 4.2.2.3
!
ولی تو بازی بالای 500!
باید بیرون با چی پینگ بزنم که معلوم شه وضعیت!؟
---------

پینگش ظاهرا ربط به سروری داره که توش بازی می کنم
بعضیاش تا 250 هم بود

yuri 2010
24-08-2011, 14:04
من بیرون پینگ میگیرم زیر 300 هست
البته با 4.2.2.3
!
ولی تو بازی بالای 500!
باید بیرون با چی پینگ بزنم که معلوم شه وضعیت!؟
---------

پینگش ظاهرا ربط به سروری داره که توش بازی می کنم
بعضیاش تا 250 هم بود

بله عزیز ربط داره به سرور چون مثلا یه سرور تو آمریکا ( لعنت اله علیه تکبیر :31: :27: ) داره run میشه خوب معمولش اینه کمه کم 3 4 ثانیه طول بکشه تا اطلاعات از ایران منتقل بشه به کامپیوتری که توش سرور ران هستش
بعضی اوقات هم سرور تو ایران در نتیجه زمان زیادی برای انتقال اطلاعات نمی ره و تنها به اینترنت و سیستم کامپیوتر شما بستگی داره اگه اینترنتت خوبه ولی باز تو سرور های ایرانی پینگت می زنه بالا پیشنهاد میشه گرافیک بازی رو تا حدالامکان پایین بیاری

mntkal
24-08-2011, 15:34
aqa!:18:
یه سروری بود که fng نام داشت! :19:بچه ها میرفتن اونجا بازی ها میکردن!:41: (جای اون ddrace که روزی یک مپ رد میشه!)

smohsen
24-08-2011, 15:36
خیلی خوشم نمیاد از بازی
این خارجیا مدام ووت میزنن ادم رو بن می کنن!
خیلی مزخرفه اینجوری !

Arrowtic
24-08-2011, 17:48
ما روم ايراني ميزنيم خو!:31:

yuri 2010
24-08-2011, 18:40
خیلی خوشم نمیاد از بازی
این خارجیا مدام ووت میزنن ادم رو بن می کنن!
خیلی مزخرفه اینجوری !

عزیز خوب وقتی سرور ایرانی هست چرا خارجی ؟
اول کل فیلتر ها رو بردار بعد تو قسمت سرچ بزن persian سرور ها رو پیدا می کنه رمزشونم p30 هست

smohsen
24-08-2011, 19:37
عزیز خوب وقتی سرور ایرانی هست چرا خارجی ؟
اول کل فیلتر ها رو بردار بعد تو قسمت سرچ بزن persian سرور ها رو پیدا می کنه رمزشونم p30 هست

متاسفانه بعضی ایرانیها هم جنبه ندارن!
شوخی می کنی نزدیکه فحش ناموسی بده!
خوبه یه بازی فانه!
سرور ایرانیها همشون امروز لگ داشت !

mntkal
24-08-2011, 23:09
باید دید که چرا کیکت میکنن!نه اینکه بری توسرور ایران همون کارو بکنی و کیک هم نشی!:13: معمولا تو سرورها(غیر از ایرانیا!!)بی دلیل کیک نمیکنن!گاهی بی دلیل کیک میکنن ها! من خودم قربانی ام.... ولی کار هایی که تو سرور ایران میکنیم معمولا در سرور های خارجی قابل قبول نیست و به همین دلیل کیک میشیم،مثل بلاک کردن در سرور های غیر بلاک:13:-اسپم دادن-فحش دادن(!)-و ...
این سرور fng چی شد؟ کسی catch 16 بازی نمیکنه سرورش همیشه هستا!! ولی fng که طرفدار داره و قرار "بود" مسابقش هم برگزار بشه! پریده!

mohmrg
25-08-2011, 00:09
بله کارای ما توی سرور خارجیا از جمله این قابل قبول نیست :41:

از جمله این بلاک خفن که ...

و اینم 4 شنبه سوری تی ها :31:
خیلی حال داد خدایی

shahabaliboys
25-08-2011, 09:51
سلام بچه ها ی با حال tee :18:
امروز میخوام 1 [CLIENT] جدید به نام TDTW 0.6.1 [0.2] رو به شما معرفی کنم.
اول به مفهوم ساده بگم CLIENT چی هست :
CLIENT تقریبا 1 جورایی (lol) نسخه ی ادیت شده ی teeworlds هست. برای مثال ورژن ddrace.info یک CLIENT از teeworlds هست . :31:
حالا ویژگی های ای CLIENT :
1. اولین و مهمترین ویژگیش Anti Ping هست که به خصوص تو این روزا و با وضعیت سرورهای persian :2: خیلی به کار میاد. کار Anti Ping به این صورته که اگه تیکشو بزنید در مواقعی که لگ دارید یک آدمک به هر رنگی که شما براش انتخاب کنه ظاهر میشه که اون موقعیت دقیق tee هست. (دانلود کنید میفهمید )

2.منوی Fonts settings با قابلیت تعویض فونت.

3. های لایت کردن انواع نوشته های ping,number of players,game type server

4.قابیلیت Color changer for laser

5. قابلیت چت کردن به هنگام هوک

6. ایجاد منو برای قسمت چت .

7.و صدها قابلیت دیگر همگی در TDTW 0.6.1 [0.2]

(lol)

و اما قسمت جالب قضیه لینک دانلود:
TDTW 0.6.1 [0.2] Windows (x32) :
البته به اون 32 توجهی نکنید من رو 64 اجراش کردم :31::

TDTW 0.6.1 [0.2] Linux (x32) :

TDTW 0.6.1 [0.2] Linux (x86_64) :

همیشه موفق و پیروز باشید و پینگ بد نداشته باشید :11:

narotu
25-08-2011, 12:29
دوستان این سرورا روی اینترانت هست (یعنی سرورهای داخل ایران) که کمترین پینگ رو بده
انصافا یه چیزه قویتر از لازم گرفتم که مشکل نخوره بعدا
بقیش دست من نیست
از اینجام نزدیکتر سراغ نداشتم :دی
کسی سراغ داره بگه :دی

yuri 2010
25-08-2011, 13:22
دوستان این سرورا روی اینترانت هست (یعنی سرورهای داخل ایران) که کمترین پینگ رو بده
انصافا یه چیزه قویتر از لازم گرفتم که مشکل نخوره بعدا
بقیش دست من نیست
از اینجام نزدیکتر سراغ نداشتم :دی
کسی سراغ داره بگه :دی
پس لطفاً : 1 سرور ddrace رو ریست کن چون وت خرابه 2 سرور بلاک رو ریست کن چون وت خرابه 3 سرور fng کوو

soha is the beSt
25-08-2011, 14:26
بله کارای ما توی سرور خارجیا از جمله این قابل قبول نیست :41:

از جمله این بلاک خفن که ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اینم 4 شنبه سوری تی ها :31:
خیلی حال داد خدایی

این ورژن چنده تی ورلدزه؟؟؟
چرا سجاد rainbowداره؟

narotu
25-08-2011, 17:49
کلا نا امید شدم
بهم دو سه نفر گفته بودن تازه وارد میان بچه ها اذیت میکنن
به چشم دیدم
اون از شهاب که بلوک میکنه :D XD XD LOL
اما یکی بلوکش کنه سروش بیا این چیز بازیش گرفته
کلا وضع سرور رو عوض میکنم
مدیرا اکثرا عوض میشن
بعضیها که خودشون فش کش شدن بعضیهام روزی یه رب میان سرور
یه نفر نیست خبر بده ووت خرابه بعد دو روز باید بفهمم

hajoo
25-08-2011, 18:02
نارو چرا خودت نمیای تو سرور؟

narotu
25-08-2011, 18:11
کسایی که تمایل به مدیریت دارن پیغام خصوصی کنن
و همینطور به یکی اشنا به vps linux احتیاج داریم (برای مدیریت سرورها)

shahabaliboys
25-08-2011, 18:20
کلا نا امید شدم
بهم دو سه نفر گفته بودن تازه وارد میان بچه ها اذیت میکنن
به چشم دیدم
اون از شهاب که بلوک میکنه :D XD XD LOL
اما یکی بلوکش کنه سروش بیا این چیز بازیش گرفته
کلا وضع سرور رو عوض میکنم
مدیرا اکثرا عوض میشن
بعضیها که خودشون فش کش شدن بعضیهام روزی یه رب میان سرور
یه نفر نیست خبر بده ووت خرابه بعد دو روز باید بفهمم

اولا اسمت چی بود ممکنه خودت اذیت کرده باشه اگه هم که سرور بلاک بوده پس حق با من بوده . یا ممکنه gb بودی . lol
سروری که مدیر نداشته باشه همون بهتر که نباشه جانشیناتم به درد خودت میخوره ولی کسایی رو انتخاب کردی که از سر لج وت رو خراب میکنه که الان اسمشو نمیبرم بهشم که میگیم درست کن گوش نیمده یا یکی دیگه که وست مپ ddrace بلوک میکنه بعدش میریم kick کنیم مینویسه you cant kick admins خودتم که نیستی بچه ها هم از ترس اینکه تند تند بن نشن صداشون در نمیاد. :31:
ناراحت نشیا جیگر خودت بچه گلی هستی ولی جانشینات :13:

کسی با من کار داشت تو بازی اسم منو سرچ کنه 99 % سرور ایران نیستم.

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

یادم رفت بگم فقط بچه های p30 نیستن که سرور میزنن دست داره تو کار زیاد میشه :5: :

MaxLag
25-08-2011, 18:39
درود .
فک کنم مشکل اصلی بچه ها بعد از noob بازی ها , لگ باشه ( گریه شدید حضار...) . به خاطر همین یه برنامه پیدا کردم که فکر کنم اکثرا میشناسید. این برنامه واسه افزایش سرعت نت از طریق Traffic Shaping ساخته شده ولی تو قابلیت هاش کاهش پینگ هم هست که انصافا خوب کار میکنه (حداقل واسه من) .

اینم ویژگی هاش:

Improve your Ping for online games
Keep your internet fast during heavy upload/download
NEW: Improve mobile Internet
Reduce audio/video streaming problems
Improve VoIP speech quality

بازم میگم واسه من جواب داده (از پینگ 120 اومدم 60) بعد نیاید بگید فلان ...
راستی سرعت دانلودم قبلا 240 بود الان اولش میره تا 440 بعد رو 300 میمونه. اصن یه وضی شده

دانلود 32bit

دانلود 64bit

دانلود لینوکس : شرمنده نبود

راستی patch رو هم نذاشتم چون تو Virustotal ویروسی شناخته شد , بعد میگفتید وای تروجانه و فلان ...

خلاصه همین.

narotu
25-08-2011, 18:56
اولا اسمت چی بود ممکنه خودت اذیت کرده باشه اگه هم که سرور بلاک بوده پس حق با من بوده . یا ممکنه gb بودی . lol
سروری که مدیر نداشته باشه همون بهتر که نباشه جانشیناتم به درد خودت میخوره ولی کسایی رو انتخاب کردی که از سر لج وت رو خراب میکنه که الان اسمشو نمیبرم بهشم که میگیم درست کن گوش نیمده یا یکی دیگه که وست مپ ddrace بلوک میکنه بعدش میریم kick کنیم مینویسه you cant kick admins خودتم که نیستی بچه ها هم از ترس اینکه تند تند بن نشن صداشون در نمیاد. :31:

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

یادم رفت بگم فقط بچه های p30 نیستن که سرور میزنن دست داره تو کار زیاد میشه :5: :

من مدیرا رو همینجوری الکی انتخاب نکردم و از وقتی این مدیرا رو گذاشتم فش و فش کشی تو سرور خیلی کم شده (اگه زیاد تر شده مردونه بگین)
قبلا هر روز ده نفر با هم فش کشی داشتن
منم خودم چند تا از مدیرا رو بردم مثل خودم wow باز کردم به خاطر همین میگم باید عوض شن
من نگاه کردم تو ارور ها به خاطر یه ارور ووت خراب شده که الان یادم نیست (سرور رو هم درست کردم)
پس لطفا باز بی مدرک تهمت نزن

حرف هم اگه قراره فش باشه بهتره نزنن (چون بی تعارف موت و بعد بن واسه چند بار)
وگرنه من که امروز رفتم تو سرور دیدم همه حرف میزنن

اگرم میبینی میخوام مدیر عوض کنم و مدیر جدید بزارم واسه بهتر شدن وضعه

__________________________________________________ ____________

دو نفرم درخواست مدیریت کردن تو pm که یکیشون تازه وارده که هیچ یکیشونم فکر نمیکنم مناسب باشه
کسی که تازه وارد نباشه تو سرور درخواست بده

__________________________________________________ __
ایشالا سرور ایرانی درست زده شه بچه ها راضی باشن برن اون سرور
من که خودم همه شاهدن کم پیدام این سرورا شده دردسر برام
راحت میشیم میره

کسی هم کمکی در رابطه با زدن سرور دائمی داشت کمکش میکنم شاید راحت شیم

Little Sparrow
25-08-2011, 19:03
سرور بلاک برای بلاک هست.برای کمک کردن که نیست.
خیلی خیلی راحت تازه وارد ها می تونن نیان.
اگه می خوان یاد بگیرن هم برن اول DDrace خوب خوب یاد بگیرن بعد بیا بلاک.

narotu
25-08-2011, 19:13
سرور بلاک برای بلاک هست.برای کمک کردن که نیست.
خیلی خیلی راحت تازه وارد ها می تونن نیان.
اگه می خوان یاد بگیرن هم برن اول DDrace خوب خوب یاد بگیرن بعد بیا بلاک.

حوصله بحث ندارم
یک کلام گفتم حرف من بلاک نیست
یارو بلاک میکنه بعضی ها کنترل ندارن
ووت پاوس میدن و حرفایی میزنن

parhamic2000
25-08-2011, 19:37
یکی این اموزش ساخت سرورو میذاره ؟ 236 صفحه رو بگردم ریش در میارم :d

smohsen
25-08-2011, 19:58
درود .
فک کنم مشکل اصلی بچه ها بعد از noob بازی ها , لگ باشه ( گریه شدید حضار...) . به خاطر همین یه برنامه پیدا کردم که فکر کنم اکثرا میشناسید. این برنامه واسه افزایش سرعت نت از طریق Traffic Shaping ساخته شده ولی تو قابلیت هاش کاهش پینگ هم هست که انصافا خوب کار میکنه (حداقل واسه من) .

اینم ویژگی هاش:

Improve your Ping for online games
Keep your internet fast during heavy upload/download
NEW: Improve mobile Internet
Reduce audio/video streaming problems
Improve VoIP speech quality

بازم میگم واسه من جواب داده (از پینگ 120 اومدم 60) بعد نیاید بگید فلان ...
راستی سرعت دانلودم قبلا 240 بود الان اولش میره تا 440 بعد رو 300 میمونه. اصن یه وضی شده

دانلود 32bit

دانلود 64bit

دانلود لینوکس : شرمنده نبود

راستی patch رو هم نذاشتم چون تو Virustotal ویروسی شناخته شد , بعد میگفتید وای تروجانه و فلان ...

خلاصه همین.
کو پچ؟
بذار برادر من
زیرش بنویس ویروسیه :دی

Aryan007
27-08-2011, 16:35

آموزش آفلاین بازی کردن Teeworlds

سلام.

دوستان این مقاله رو (آموزش کاملش برای اولین بار در اینترنت:18:) خودم به انگلیسی تو فروم Teeworlds و DDRace.info گذاشتم.

حال ندارم ترجمش کنم (LOOOOOOOOL :31:) خودتون برید بخونید ترجمش آسونه.

لینک تاپیک در فروم Teeworlds:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک تاپیک در فروم DDRace.info:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی بینید من برای خارجی ها هم پست مفید میدم:31:.

ممنون.

hajoo
27-08-2011, 22:47

سلام.

دوستان این مقاله رو (آموزش کاملش برای اولین بار در اینترنت:18:) خودم به انگلیسی تو فروم Teeworlds و DDRace.info گذاشتم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک تاپیک در فروم DDRace.info:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی بینید من برای خارجی ها هم پست مفید میدم:31:.

ممنون.

نمیخوام ناراحتت کنم ولی همه نظر دادن که این طولانی و آموزش بهتر از این هست و ... .برای اولین بار هم نیست:31:

Aryan007
28-08-2011, 00:52
نمیخوام ناراحتت کنم ولی همه نظر دادن که این طولانی و آموزش بهتر از این هست و ... .برای اولین بار هم نیست:31:

اونا اومدن لینک آموزش LAN دادن.آخه فکر می کنن آفلاین بازی کردن به چه دردی میخوره و فکر کردند مبحث اصلی تاپیک LAN است (چون خودشون به اینترنت پر سرعت دسترسی دارند).

من اومدم این همه مفصل توضیح دادم تا هر نوبی بتونه آفلاین بازی کنه بعد اومدن حالمو گرفتن نامردا.

پست آخر اون تاپیک کاربر Dune هم همینو گفته و گفته فکر کردن منظورم LAN بوده (آخه مگه آفلاین فقط LAN هست؟) اونا دیگه چقدر نوبن , تو چقدر نوبی که دنبال ضایع کردنی؟:31:.

Mool Tee
28-08-2011, 14:34
کدوم دیونه ای سرور Persian FNG رو ساخته؟ . موتش رو 6000 ثانیه قرار داده.من بدبخت!!!:9:

soha is the beSt
28-08-2011, 14:50

سلام.

ممنون.

ممنون کار کرد
اما من نمیتونم مپو عوض کنم چرا؟؟؟ همش رو dm1ـه :19:

mntkal
28-08-2011, 15:05
موتش رو 6000 تانیه نذاشتن یکی از ادمین های خوب و عالی که هرگز بلاک نمیکنه و هرگز نمیشه کیکش کرد "احتمالا" mute کرده که برای من و دیگران هم سابقه داره!!!:20:

Aryan007
28-08-2011, 16:23
ممنون کار کرد
اما من نمیتونم مپو عوض کنم چرا؟؟؟ همش رو dm1ـه :19:

دقیقا باید مثل آموزش بریا.اون ورژن DDRace.info رو دانلود کردی؟ (که مد DDRace برای سرور ساختن داره).
بعد توی فایل autoexec باید جلوی sv_map عنوان کامل مپ رو بزنی.بعد Save کن.
(مپ هایی مثل gores رو تو حالت آفلاین تک نفره هم میشه رفت).

sajad-tnt
28-08-2011, 17:16
کدوم دیونه ای سرور Persian FNG رو ساخته؟ . موتش رو 6000 ثانیه قرار داده.من بدبخت!!!:9:
سلام.

دوست عزيزم متاسفانه اين يك باگ در سرور FNG هست !
شما حتما قبل از عوض شدن مپ (نقشه) بازي ،به طور عادي Mute شدي ،بعد از اينكه مپ عوض شده موت شما چند برابر شده.
خود من هم متاسفانه چندبار اين بلا به سرم اومده. وچاره اي جز خاموش/روشن كردن مودم نداره (براي تغيير ip).

narotu
28-08-2011, 17:31
موتش رو 6000 تانیه نذاشتن یکی از ادمین های خوب و عالی که هرگز بلاک نمیکنه و هرگز نمیشه کیکش کرد "احتمالا" mute کرده که برای من و دیگران هم سابقه داره!!!:20:

الکی تهمت نزن من مدیرای درست و حسابی گذاشتم که عمرا الکی موت و بن کنن
تو الان از جای دیگه ای ناراحتی بدنت گرمه :دی
میری rec من رو میزنی بعدا تو خواب :دی

Aryan007
28-08-2011, 17:43
الان یکی میشه کل Admin های سرور رو نام ببره؟

Mool Tee
28-08-2011, 18:05
سلام.

دوست عزيزم متاسفانه اين يك باگ در سرور FNG هست !
شما حتما قبل از عوض شدن مپ (نقشه) بازي ،به طور عادي Mute شدي ،بعد از اينكه مپ عوض شده موت شما چند برابر شده.
خود من هم متاسفانه چندبار اين بلا به سرم اومده. وچاره اي جز خاموش/روشن كردن مودم نداره (براي تغيير ip).

سجاد تو توو بازی فحش و ناسزا:19: میدی اینجا چرا انقد مودب :5:شدی.شما نه تو.:10:

soha is the beSt
28-08-2011, 18:30
دقیقا باید مثل آموزش بریا.اون ورژن DDRace.info رو دانلود کردی؟ (که مد DDRace برای سرور ساختن داره).
بعد توی فایل autoexec باید جلوی sv_map عنوان کامل مپ رو بزنی.بعد Save کن.
(مپ هایی مثل gores رو تو حالت آفلاین تک نفره هم میشه رفت).
انجام میدم اما نمیشه
واسه ساخت سرور انلاین هم نمیشد!! حتی یه config ناروتو داد اما باز هم رو dm1گیر میکرد!!!:41:
مشکل چیه؟؟

5ajad
28-08-2011, 22:03
بچه ها این سرور ها کجان؟چرا نمیبینم؟
راستی پسورد این سرور jiks رو کسی میدونه؟(سرور ایرانیه!)

popo2012
29-08-2011, 13:16
لطف کنید اسم و ای پی چند تا سرور ایرانی رو بدید ممنون

Aryan007
29-08-2011, 16:02
لطف کنید اسم و ای پی چند تا سرور ایرانی رو بدید ممنون

Persian DDRace
79.175.165.230:8303

سرور های دیگه هم آخر آی پی هاشون 8301 یا 8302 دارن (چند تا دیگه هم هستند اما پلیر ها بیشتر توی همون سرور Persian DDRace هستند.)

poloq
29-08-2011, 18:21

Nap یا Ali se7en منم.سرورم هم پابلیک نیست اگه پابلیک بود پسورد نداشت.
منظور تو رو از این که دست داره زیاد میشه نمی فهمم، نکنه اینم از عادات بیخود ایرانی هاست؟
نزدیک به 1 سال دنبال Rescue بودم تو هر سرور ایرانی که فکرشو بکنی که Rescue داشت رفتم هیچ کدوم ندادن، یکی شون هم آخر سر فحش خورمون کرد!
عوضش توی یه سرور خارجی 10 ثانیه هم نکشید که درخواست کردم کل DDRace رو با Mode /r به من داد.
چه خود بازی و چه Mod هاش همه Open source ان.هر کسی هم که بخواد می تونه سرور برای خودش بزنه.
کسی هم از این سرور ها سودی نمی بره.ایرانی بازی در نیارید.حال آدم به هم می خوره میاد تو سرور ایرانی...

narotu
29-08-2011, 18:47
Nap یا Ali se7en منم.سرورم هم پابلیک نیست اگه پابلیک بود پسورد نداشت.
منظور تو رو از این که دست داره زیاد میشه نمی فهمم، نکنه اینم از عادات بیخود ایرانی هاست؟
نزدیک به 1 سال دنبال Rescue بودم تو هر سرور ایرانی که فکرشو بکنی که Rescue داشت رفتم هیچ کدوم ندادن، یکی شون هم آخر سر فحش خورمون کرد!
عوضش توی یه سرور خارجی 10 ثانیه هم نکشید که درخواست کردم کل DDRace رو با Mode /r به من داد.
چه خود بازی و چه Mod هاش همه Open source ان.هر کسی هم که بخواد می تونه سرور برای خودش بزنه.
کسی هم از این سرور ها سودی نمی بره.ایرانی بازی در نیارید.حال آدم به هم می خوره میاد تو سرور ایرانی...

من با یه بخش حرفات موافقم (که به درک :دی )
اما حالا یه جوری میگی و حرف میزنی ایرانی انگار فضایی هستی
ایرانی رو کجا یاد گرفتی عمو

نمیدونم چرا هر کی دلش میخواد میاد از ایرانیها بد میگه فکر هم میکنه همه اینجورین یا همه مثل خودشون فکر میکنن
یکی میگه ایرانیها بی جنبن یکی میگه گندن یکی میگه فلانن

اگرم خودتون و دو تا از رفقا تون یه ایرادایی دارین نچسبونیدش به همه
این کارا رو میکنید پس فردا تو یه جایی حالا بازی یا واقعیت ایرانیها از هم مخفی میشن

ادم ادمه ما نه دم داریم نه شاخ
بابا جون والا به پیر به پیغمبر همه جا خوب و بد داره

Amir.prs
29-08-2011, 20:13
دوستان عزیز توجه کنین
مسابقات FNG در سرور خودش رو شنبه اغاز میشه
طریقه ثبت نام:
ابتدا گروه های دونفره شین (توجه کنین که یار شما هم باید تایید کنه)
بعد اسم گروهتون رو با اعضای گروه (حتما دونفر باشن) رو به من اعلام کنین
فقط هرچی زود تر
نحوه بازی:
مسابقات به صورت 2 حذفی (هرتیمی که 2 بار ببازه حذف میشه )
مسابقات به صورت 2vs2 برگزار میشه
انتخاب مپ با توافق دو تیم بازی کننده میباشد
قرعه کشی :
قرعه کشی روز جمعه راس ساعت 8 شب میباشد در همین تاپیک
به صورت انلاین و بدونه هیچگونه تقلب (شماره گزاری تیم)

دوستان فقط هرچه زود تر تیم خودتون رو تشکیل بدین

host addresed : 79.175.165.230:8300

poloq
29-08-2011, 20:37
من با یه بخش حرفات موافقم (که به درک :دی )
اما حالا یه جوری میگی و حرف میزنی ایرانی انگار فضایی هستی
ایرانی رو کجا یاد گرفتی عمو

نمیدونم چرا هر کی دلش میخواد میاد از ایرانیها بد میگه فکر هم میکنه همه اینجورین یا همه مثل خودشون فکر میکنن
یکی میگه ایرانیها بی جنبن یکی میگه گندن یکی میگه فلانن

اگرم خودتون و دو تا از رفقا تون یه ایرادایی دارین نچسبونیدش به همه
این کارا رو میکنید پس فردا تو یه جایی حالا بازی یا واقعیت ایرانیها از هم مخفی میشن

ادم ادمه ما نه دم داریم نه شاخ
بابا جون والا به پیر به پیغمبر همه جا خوب و بد داره
منم همه رو به یه چشم نگاه نکردم عزیز من.منم فضایی نیستم.
فقط از این اخلاق ایرانی ها بدم میاد.برا همینم گفتم ایرانی بازی در نیار.
روی صحبتم هم با شما یا دوستای دیگه که اخلاق خوب دارند نبود.
کل بحث من اینه که چرا یه بازی Open source که با هدف سرگرمی افراد ساخته شده رو اختصاصی می دونن بعضی ها...
حالا چه سرور، چه mod...
راجع به مخفی شدن هم به شما دوست عزیزم بگم که من اگه جایی باشم که کسی ندونه ایرانی هستم، از گشنگی و تشنگی هم بمیرم نمیگم که منم ایرانی ام...(نظر شخصی من هست شما می تونید به دوستای ایرانی گلمون کمک کنید.)

Amir.prs
29-08-2011, 20:50
دوستان عزیز توجه کنین
طریقه ثبت نام:
فقط هرچی زود تر
نحوه بازی:
قرعه کشی :

:10:

Aryan007
29-08-2011, 21:11
دوستان عزیز توجه کنین
طریقه ثبت نام:
فقط هرچی زود تر
نحوه بازی:
قرعه کشی :

:10:

چرا دو بار پست دادی؟

به نظر من بهترین روش همچین مسابقه هایی اینه که به شکل لیگ فوتبال انجام بشه(البته با کمی تغییر)!

یعنی پلیر ها بستگی به راحتی خودشون با هر تیمی دو بار مسابقه میدن و در صورت برد 3 امتیاز در صورت مساوی 1 امتیاز و در صورت باخت امتیازی نگیرند.

این جور مسابقه ها سریع تموم میشن و آخر سر یک رنکینگ درست حسابی میمونه.

Black-Ninja
29-08-2011, 21:18
ما خواستیم مسابقه بزاریم استقبال نشد ، خودت رو خسته نکن

Amir.prs
29-08-2011, 21:25
چرا دو بار پست دادی؟

به نظر من بهترین روش همچین مسابقه هایی اینه که به شکل لیگ فوتبال انجام بشه(البته با کمی تغییر)!

یعنی پلیر ها بستگی به راحتی خودشون با هر تیمی دو بار مسابقه میدن و در صورت برد 3 امتیاز در صورت مساوی 1 امتیاز و در صورت باخت امتیازی نگیرند.

این جور مسابقه ها سریع تموم میشن و آخر سر یک رنکینگ درست حسابی میمونه.

----------------------------------------------------------
نه دیگه اتفاقا این جوری زود تر ترموم میشه

yuri 2010
29-08-2011, 22:53
منم همه رو به یه چشم نگاه نکردم عزیز من.منم فضایی نیستم.
فقط از این اخلاق ایرانی ها بدم میاد.برا همینم گفتم ایرانی بازی در نیار.
روی صحبتم هم با شما یا دوستای دیگه که اخلاق خوب دارند نبود.
کل بحث من اینه که چرا یه بازی Open source که با هدف سرگرمی افراد ساخته شده رو اختصاصی می دونن بعضی ها...
حالا چه سرور، چه mod...
راجع به مخفی شدن هم به شما دوست عزیزم بگم که من اگه جایی باشم که کسی ندونه ایرانی هستم، از گشنگی و تشنگی هم بمیرم نمیگم که منم ایرانی ام...(نظر شخصی من هست شما می تونید به دوستای ایرانی گلمون کمک کنید.)
عزیز من شما قاط زدیا شهاب فقط گفت دست داره زیاد میشه نگفت که بیایم سرورشو down یا crash کنیم که فحش هم که نداد سرور هم قبلا فقط magical بوده حالا هم persian سازنده هاشونم یکی black یکی هم narotu حالا شما رفتی تو این سرور را از کی خواستی مود رو بده ؟ نکنه رفتی تو یه سرور دیگه اگه هست بگو :31:
شما هم دلت از یه جای دیگه پر بوده اومدی اینجا به شهاب گیر دادی فدای سر من و تمام بچه های teeworlds که دوست نداری بگی ایرانی هستی ایرانی بودن شرف می خواد راستی این اخلاقی هم که می گی ایرانی یا دارن از فضا که نیومده همین مردمن جالبه همیشه هم همه فکر می کنن مردم همه ی آدمان به غیر از خودشون

shahabaliboys
29-08-2011, 23:15
poloq
این عبارت دست داره تو کار زیاد میشه رو وقتی به کار میبرن که یک کاری که قبلا رونق زیادی نداشته یکدفعه رونق بگیره .
مثال : 2 سال بود teeworlds یک سرور ایرانی داشت اما الان 7 یا 8 تا داره و این نشونه ی رونق گرفتن بازی هست .
در ضمن من نمیدونم از کی پرسیدی که مد دارای rescue رو نمیدونسته ولی پیدا کردن این مد توی نت کمتر از زمانیه که شما بخوای 1 مپ ddrace رو تموم کنی.
لول حالا کی بازیو تو ایران تختصاصی کرده که من دومیش باشم؟؟؟

poloq
29-08-2011, 23:30
عزیز من شما قاط زدیا شهاب فقط گفت دست داره زیاد میشه نگفت که بیایم سرورشو down یا crash کنیم که فحش هم که نداد سرور هم قبلا فقط magical بوده حالا هم persian سازنده هاشونم یکی black یکی هم narotu حالا شما رفتی تو این سرور را از کی خواستی مود رو بده ؟ نکنه رفتی تو یه سرور دیگه اگه هست بگو :31:
شما هم دلت از یه جای دیگه پر بوده اومدی اینجا به شهاب گیر دادی فدای سر من و تمام بچه های teeworlds که دوست نداری بگی ایرانی هستی ایرانی بودن شرف می خواد راستی این اخلاقی هم که می گی ایرانی یا دارن از فضا که نیومده همین مردمن جالبه همیشه هم همه فکر می کنن مردم همه ی آدمان به غیر از خودشون
اول این که شهاب خودش زبون داره شما از قول ایشون صحبت نکن.
منم دنبال کسی که مود رو نداد یا فحاشی کرد نیستم.
اون موقع سرور شخصی زیاد بود، یکی 2 تاشون rescue رو داشت.
دوم هم این که قضاوت راجع به شرف و بقیه شخصیت افراد هم پای شما نیست.نگفتم خودم رو ایرانی نمی دونم،فقط به نظر شخصی خودم حاضر به معرفی نمی شم.
این اخلاق رو من هم گفتم برای ایرانی هاست، نگفتم از فضا اومده.خودم رو هم مبرا ندونستم(گرچه از این خصوصیات ندارم) که شما میگی همه فکر می کنن خودشون خوبن.
در کل روی صحبت من با شما نبود.تا همین جا هم اضافی برات توضیح دادم.

poloq
این عبارت دست داره تو کار زیاد میشه رو وقتی به کار میبرن که یک کاری که قبلا رونق زیادی نداشته یکدفعه رونق بگیره .
مثال : 2 سال بود teeworlds یک سرور ایرانی داشت اما الان 7 یا 8 تا داره و این نشونه ی رونق گرفتن بازی هست .
در ضمن من نمیدونم از کی پرسیدی که مد دارای rescue رو نمیدونسته ولی پیدا کردن این مد توی نت کمتر از زمانیه که شما بخوای 1 مپ ddrace رو تموم کنی.
لول حالا کی بازیو تو ایران تختصاصی کرده که من دومیش باشم؟؟؟
اگه این جور بوده من یه عذر خواهی به خاطر برداشت بدم به شما بدهکارم.:10:
خلاصه من نتونسته بودم پیدا کنم...
ولی اصولاً میگن دست داره زیاد میشه همچین انرژی مثبتی از جمله اش در نمیاد...

yuri 2010
30-08-2011, 00:07
اول این که شهاب خودش زبون داره شما از قول ایشون صحبت نکن.
منم دنبال کسی که مود رو نداد یا فحاشی کرد نیستم.
اون موقع سرور شخصی زیاد بود، یکی 2 تاشون rescue رو داشت.
دوم هم این که قضاوت راجع به شرف و بقیه شخصیت افراد هم پای شما نیست.نگفتم خودم رو ایرانی نمی دونم،فقط به نظر شخصی خودم حاضر به معرفی نمی شم.
این اخلاق رو من هم گفتم برای ایرانی هاست، نگفتم از فضا اومده.خودم رو هم مبرا ندونستم(گرچه از این خصوصیات ندارم) که شما میگی همه فکر می کنن خودشون خوبن.
در کل روی صحبت من با شما نبود.تا همین جا هم اضافی برات توضیح دادم.
اولاً شهاب رفیقمه نمیزارم هرکی از راه میرسه بهش حرف بزنه
منم اگه جمله رو خوب بخونی گفتم شهاب فحش نداده تو تایپکش
دوماً منم قضاوت نکردم فقط گفتم ایرانی بودن شرف می خواد حالا شما به خودت نگیر این جملتم که جوابشو قبلا دادم "این اخلاق رو من هم گفتم برای ایرانی هاست، نگفتم از فضا اومده.خودم رو هم مبرا ندونستم(گرچه از این خصوصیات ندارم) !!! که شما میگی همه فکر می کنن خودشون خوبن."
جمله هات با هم تناقض دارن
منم توضیح نخواستم جوابتو دادم

poloq
30-08-2011, 00:28
اولاً شهاب رفیقمه نمیزارم هرکی از راه میرسه بهش حرف بزنه
منم اگه جمله رو خوب بخونی گفتم شهاب فحش نداده تو تایپکش
دوماً منم قضاوت نکردم فقط گفتم ایرانی بودن شرف می خواد حالا شما به خودت نگیر این جملتم که جوابشو قبلا دادم "این اخلاق رو من هم گفتم برای ایرانی هاست، نگفتم از فضا اومده.خودم رو هم مبرا ندونستم(گرچه از این خصوصیات ندارم) !!! که شما میگی همه فکر می کنن خودشون خوبن."
جمله هات با هم تناقض دارن
منم توضیح نخواستم جوابتو دادم
یاد بگیر تو کار دیگران دخالت نکنی، من با شهاب مشکلی ندارم، سوء تفاهم بود توضیح داد منم معذرت خواهی کردم.
تناقضی نیست.عادت ایرانی هاست که خودشون باعثش هستن.من و تو ام یکی از همین ایرانی ها...
شرافت ایرانی ات رو هم نگه دار جای دیگه خرج کن.

yuri 2010
30-08-2011, 02:19
یاد بگیر تو کار دیگران دخالت نکنی، من با شهاب مشکلی ندارم، سوء تفاهم بود توضیح داد منم معذرت خواهی کردم.
تناقضی نیست.عادت ایرانی هاست که خودشون باعثش هستن.من و تو ام یکی از همین ایرانی ها...
شرافت ایرانی ات رو هم نگه دار جای دیگه خرج کن.
ببین من از بچگی یاد گرفتم تو کاری که بهم مربوط نیس دخالت نکنم ولی تو کتم نمیره کسی بخواد به رفیقم چیزی بگه کاری هم جز معذرت خواهی نمی تونستی بکنی
تناقض هم اینه می گی ایرانی ها الن ایرانی ها بلن بعد می گی من خودمو مبرا نمی دونم ولی از این خصوصیات ندارم
خوب اگه ایرانی هسی پس اخلاقت هم ... اگه نیستی که ....
در ضم شرافت هم جا و مکان و زمان هم نداره هر جا دیدی دارن بر ضدش حرف می زنن باید خرجش کنی نه اینکه انبارش کنی

poloq
30-08-2011, 02:38
ببین من از بچگی یاد گرفتم تو کاری که بهم مربوط نیس دخالت نکنم ولی تو کتم نمیره کسی بخواد به رفیقم چیزی بگه کاری هم جز معذرت خواهی نمی تونستی بکنی
تناقض هم اینه می گی ایرانی ها الن ایرانی ها بلن بعد می گی من خودمو مبرا نمی دونم ولی از این خصوصیات ندارم
خوب اگه ایرانی هسی پس اخلاقت هم ... اگه نیستی که ....
در ضم شرافت هم جا و مکان و زمان هم نداره هر جا دیدی دارن بر ضدش حرف می زنن باید خرجش کنی نه اینکه انبارش کنی
جالب شد، معنی تناقض رو هم فهمیدیم.
من که به دوست تو توهین نکردم یا براش چاقو نکشیدم که اومدی مثلاً دفاع کنی!:31:یه سوء تفاهم بود...که متاسفانه به تو مربوط نمی شد و خودت رو الکی درگیر کردی...این از قضیه اصلی
من هیچ الن بلن، نگفتم.(توهم زدی)تنها از یه عادت بدشون شکایت کردم.در مرحله اول هم خودم رو مبرا ندونستم که تو اومدی میگی خودت هم ایرانی هستی و ...
یه قضاوت جالب دیگه هم کردی که دقیقاً به خاطرش به من اعتراض کردی.(استاد تناقض:31:)
این قسمتی که من ضد شرافت ایرانی صحبت کردم رو به من نشون بده...
توی این تاپیک ترجیح می دم دیگه پست ندم، چون داریم بحث بی مورد و Off topic می کنیم.
خوش باشید.

hajoo
30-08-2011, 02:58
بچه ها من یه مشکل بزرگ دارم.تو teeworld پینگم بالاست! تو بازی های دیگه پینگم خیلی خوبه.فقط با teeworld مشکل دارم.
تا چند روز پیش تو teeworld هم پینگم خوب بود ولی یهو اینترنتم قطع شد .وقتی دوباره وصل شد این بلا به سرش اومده.شما میدونین مشکل چیه؟(2نمره)

parhamic2000
30-08-2011, 09:45
این persian ها چی شدن ؟ :blink:

yuri 2010
30-08-2011, 13:14
جالب شد، معنی تناقض رو هم فهمیدیم.
من که به دوست تو توهین نکردم یا براش چاقو نکشیدم که اومدی مثلاً دفاع کنی!:31:یه سوء تفاهم بود...که متاسفانه به تو مربوط نمی شد و خودت رو الکی درگیر کردی...این از قضیه اصلی
من هیچ الن بلن، نگفتم.(توهم زدی)تنها از یه عادت بدشون شکایت کردم.در مرحله اول هم خودم رو مبرا ندونستم که تو اومدی میگی خودت هم ایرانی هستی و ...
یه قضاوت جالب دیگه هم کردی که دقیقاً به خاطرش به من اعتراض کردی.(استاد تناقض:31:)
این قسمتی که من ضد شرافت ایرانی صحبت کردم رو به من نشون بده...
توی این تاپیک ترجیح می دم دیگه پست ندم، چون داریم بحث بی مورد و Off topic می کنیم.
خوش باشید.
کار خوبی کردی حالا دیگه باید بیای امتحان پایانی رو بدی .
اااا مگه دفاع فقط تو چاقو و چاقو کشیه ؟ جوابتم که دوباره دادم چرا به من مربوط میشه ولی متاسفانه ...
اومدی تو پست اولت می گی ایرانی بازی در نیارید ولی معلوما واحد ای این درس و خوب پاس نکردی تو میگی ایرانی ها اخلاق بدی دارن ( ایرانی ها منظور کل مردم ایران دیگه ؟) بعد حالا که قبول کردی ایرانی هستی پس اخلاق ایرانی ها رو داری دیگه ( از روی حرف خودت استناد میشه) بعد میگی ولی من از این خصوصیات ندارم !!! خوب پس یا ایرانی هستی و از این اخلاقا داری یا نیستی و اخلاقت متفاوت
جوابشم می تونی تو پروفایلم بدی که تایپک اسپم نشه

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

بچه ها من یه مشکل بزرگ دارم.تو teeworld پینگم بالاست! تو بازی های دیگه پینگم خیلی خوبه.فقط با teeworld مشکل دارم.
تا چند روز پیش تو teeworld هم پینگم خوب بود ولی یهو اینترنتم قطع شد .وقتی دوباره وصل شد این بلا به سرش اومده.شما میدونین مشکل چیه؟(2نمره)

شاید به خاطر اینکه ای پی تغییر کرده اینجوری شده ای پی رو یه بار تغییر بده شاید درس شد دی

Black-Ninja
30-08-2011, 13:23
چرا من دیگه سرور های PERSIAN رو نمی بینم ؟

mntkal
30-08-2011, 13:40
amir
لیست تیم هایی که نوشتیو بده و در ضمن فردای اون روزی که تو پست دادی امروز !(5شنبه) است!!!!:20:
سرور های پرشین که رفتن تو .... ؟:41:

Amir.prs
30-08-2011, 14:55
amir
لیست تیم هایی که نوشتیو بده و در ضمن فردای اون روزی که تو پست دادی امروز !(5شنبه) است!!!!:20:

به دلیل خرابی سرور های ایرانی (پرشیان ها )

مسابقات 3 روز دیگه قرعه کشی میشه :دی
لیست تیم ها محرمانست و تا زمان قرعه کشی نمیگم (البته کمه هم هستن تعدادشون :دی):41:

فقط جانه من زود تیم بدین

یوری با ناروتو و... که فعلا دارن کمک میکنن که تاپیک اسپم شه
نمیدونم چی بهشون بگم اخه جایه دیگه ای نمیتونین با هم جر و بحث کنین ؟ :42::grrr:

Amir.prs
30-08-2011, 14:58
دوستان عزیز توجه کنین
مسابقات FNG در سرور خودش رو سه شنبه اغاز میشه
طریقه ثبت نام:
فقط هرچی زود تر
نحوه بازی:
قرعه کشی :
قرعه کشی روز دوشنبه راس ساعت 8 شب میباشد در همین تاپیک

yuri 2010
30-08-2011, 15:22
amir
ظاهرا سرور رای persian کارشون تمومه درست میگم narotu? اگه اینجوریه یه خبری بده شاید بخوام vps رو بگیرم :31: شاید
راستی دست داره کم میشه 5 تا سرور کم شد
الان بیانیه صادر اهای فلان فلان شده .. هیچی ولش الان دعوا میشه :31:

narotu
30-08-2011, 15:52
ظاهرا سرور رای persian کارشون تمومه درست میگم narotu? اگه اینجوریه یه خبری بده شاید بخوام vps رو بگیرم :31: شاید
راستی دست داره کم میشه 5 تا سرور کم شد
الان بیانیه صادر اهای فلان فلان شده .. هیچی ولش الان دعوا میشه :31:

برو دنباله کاراش چیز زیادی نمونده

Amir.prs
30-08-2011, 17:27
افرادی که ثبت نام کردن :
تیم 1 : NF3RN4 V GOLD
تیم 2 : KILLER V NAROTU
تیم 3 : Amir v Pegas
2 تیم دیگه هم در حال تشکیله

هر چی زود تیمتون رو درست کنید
یکم مونده به شروع مسابقات
:13:

5ajad
30-08-2011, 20:48
کسی هم تیمی من میشه؟:دی

Amir.prs
30-08-2011, 21:43
کسی هم تیمی من میشه؟:دی

اسمت چیه تو بازی؟

Amir.prs
30-08-2011, 21:55
افرادی که گروه تشکیل دادن
تیم 1 : Amir v Pegas
تیم 2 :NF3RN4L V Gold
تیم 3 : Naruto v killer
تیم 4 :parham v (pro)ali
تیم 5 :f_killer v parsaking
1 تیم دیگه هم در حال تشکیل شدنه

5ajad
30-08-2011, 22:18
سجادم....اون سبزه: دی

Mool Tee
30-08-2011, 22:21
کی با من هم تیم میشه؟:11: شهاب تو میای؟
BlizZard

mntkal
30-08-2011, 22:34
من نمیدونم این مول چند تا اسم داره؟:18::18:
1-mool
2-pat
3-mat
:19:4-capslock
5-blizzard:18:
!?!?!?!
هر کدام که مربوط به شماست!!عدد گزینه مورد نظر را به بنده پ-خ یا در محافل عمومی اعلام و شفاف سازی واضح انجام بدهین
با تشکر!!:19:

سرور zcatch پر؟

Mool Tee
30-08-2011, 23:31
من نمیدونم این مول چند تا اسم داره؟:18::18:
1-mool
2-pat
3-mat
:19:4-capslock
5-blizzard:18:
!?!?!?!
هر کدام که مربوط به شماست!!عدد گزینه مورد نظر را به بنده پ-خ یا در محافل عمومی اعلام و شفاف سازی واضح انجام بدهین
با تشکر!!:19:

سرور zcatch پر؟

pat که داداشمه.Mat هم قبلا بودم.Caps LOCK هم که یه اسمه Fake بود. BlizZard هم که گفتم اسمه اصلی که جایگزین MooL شد

shahabaliboys
31-08-2011, 10:14
Shahab V blizZard هم بنویس تو تیمات.
بازی کی ه؟

Black-Ninja
31-08-2011, 11:13
لیست تیم ها رو تصیح کن فکر کنم نقل و انتقالات انجام شده :))

Amir.prs
31-08-2011, 11:14
اقا بازی جمعه

Blizzard v Gold

مگه اینا با هام نبودن ؟
بزار با gold حرف بزنم

5ajad
31-08-2011, 11:16
آقا یکی با من هم تیمی شه...گناه دارم:27:

Black-Ninja
31-08-2011, 11:18
آقا یکی با من هم تیمی شه...گناه دارم:27:

من با تو ;)

اسم من Cake & Sandis

Sajad v Cake & Sandis

Amir.prs
31-08-2011, 12:15
اقا اسمتون رو نوشتما

راستی MOH.SS هم الان تو مسافرته قراراه که بیاد یه نفر با اون یار شه

Mool Tee
31-08-2011, 12:20
من نمی دونم.GOLD که با یکی دیگه هم گروهه.قضیه چیه؟؟؟؟؟؟

niki22
31-08-2011, 14:37
دوستان من یه مشکل دارم بازی اجرا نمیشه داستانش چیه؟

خونه خودمون رو کامپیوترم بدون مشکل میاد بالا
ولی الان خونه عموم هستم رو کامپیوترشون ریختمش حالا که میزنم بیاد بالا این پیغام رو میده و اجرا نمیشه داستان چیه:18:

soha is the beSt
31-08-2011, 14:56

ولی الان خونه عموم هستم رو کامپیوترشون ریختمش حالا که میزنم بیاد بالا این پیغام رو میده و اجرا نمیشه داستان چیه:18:

کارت گرافیکت اپدیته؟؟؟
بچه ها این dm1پدرمو در اورد
مپی که واسه سرور میخوام رو میریزم تو پوشه ی مپ ها و بعد توی config اسمشو مینویسم اما بازم میره تو dm1
کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1 9::19:

Aryan007
31-08-2011, 15:28
کارت گرافیکت اپدیته؟؟؟
بچه ها این dm1پدرمو در اورد
مپی که واسه سرور میخوام رو میریزم تو پوشه ی مپ ها و بعد توی config اسمشو مینویسم اما بازم میره تو dm1
کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1 9::19:

اول config_directory رو باز کن و فولدر downloadedmaps رو یه کپی ازش بگیر جای دیگه Paste کن.

حالا کل محتویات فولدر config_directory رو پاک کن.

فولدر بازی رو هم پاک کن.

دوباره بازی رو Extract کن و دوباره تنظیمات رو انجام بده درست میشه (از Client سایت DDRace.info استفاده می کنی دیگه؟ برای DDRace حتما باید این باشه).

ولی الان خونه عموم هستم رو کامپیوترشون ریختمش حالا که میزنم بیاد بالا این پیغام رو میده و اجرا نمیشه داستان چیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این جور ارور احتمالا کار دیگر نرم افزار ها باشه.
با Restart سیستم شاید درست شد.
یا مثل بالا که برای soha is the beSt توضیح دادم بازیو پاک و دوباره Extract کن.
اگر بازم ارور داد این صفحه ی ارور رو ببر اون ور تر تا صفحه ی کانفیگ فایل exe رو ببینیم برای چی ارور داده دوباره اسکرین شات بگیر.

ممنون.

soha is the beSt
31-08-2011, 15:55
مرسی اما خودم درستش کردم :دی الانم رانه raceهم هست
blindboys server
اما بلد نیستم ووت بزارم برا مپ ها کسی کمک میکنه؟

mntkal
31-08-2011, 17:19
من نمی دونم.GOLD که با یکی دیگه هم گروهه.قضیه چیه؟؟؟؟؟؟

بلیز میگه اگه شهاب جون خواست infernal با شهاب/// بلیز با من//:31:

Mool Tee
31-08-2011, 17:39
من نمی دونم GOLD تو گفتی عوض کنه عوض کرد یا نه؟اگه عوض کرد باشه.ای خداااااااااااااا:19:

Amir.prs
31-08-2011, 17:50
من که نفهمیدم اخر داستان چی شد ؟؟؟
کی با کی یاره الان :دی

mntkal
31-08-2011, 18:31
من با بلیز:8://به نام MOF میگه بلز!!!
شهاب و اینفرنال اگه خواستن!!!:10:

C0OPeR
31-08-2011, 22:58
این amir f n g کیه ؟!
بعد سه هفته اومدیم بازی کنیم شدیم فحش خور اینا هر چی جواب هم نمیدیم بدتر میکنن . بابا یکم شعور داشته باشید بخدا چیز بدی نیست . اینجا فضای مجازیه یه بنده خدا اومده سرور زده 4 نفر بشینید بازی کنید لذت ببرید نه اینکه کل کل کنید و فحش بدید . نه من شما رو میشناسم نه شما من رو وقتی فحش میدی چیزی از من کم نمیشه به شما هم چیزی اضافه نمیشه . خودت میمونی و وجدانت خودت حالا اگه احساس میکنی اینطوری ارضا میشی بشین تا صبح فحش بده .

واسه همین چیزاست که میگن ایرانیا نمیتونن بازی آنلاین کنن . شما برو سرور کانتر / وارکرافت و امثالهم اوضاع همینه . همش یه عده در حال دعوا با هم هستن . امیدوارم یه روزی به خودمون بیایم و فقط به بازی به عنوان تفریح نگاه کنیم نه جنگ و کل کل و کرکری خوندن .

Amir.prs
01-09-2011, 00:05
این amir f n g کیه ؟!
بعد سه هفته اومدیم بازی کنیم شدیم فحش خور اینا هر چی جواب هم نمیدیم بدتر میکنن . بابا یکم شعور داشته باشید بخدا چیز بدی نیست . اینجا فضای مجازیه یه بنده خدا اومده سرور زده 4 نفر بشینید بازی کنید لذت ببرید نه اینکه کل کل کنید و فحش بدید . نه من شما رو میشناسم نه شما من رو وقتی فحش میدی چیزی از من کم نمیشه به شما هم چیزی اضافه نمیشه . خودت میمونی و وجدانت خودت حالا اگه احساس میکنی اینطوری ارضا میشی بشین تا صبح فحش بده .

واسه همین چیزاست که میگن ایرانیا نمیتونن بازی آنلاین کنن . شما برو سرور کانتر / وارکرافت و امثالهم اوضاع همینه . همش یه عده در حال دعوا با هم هستن . امیدوارم یه روزی به خودمون بیایم و فقط به بازی به عنوان تفریح نگاه کنیم نه جنگ و کل کل و کرکری خوندن .

نه بابا امیر بچه خوبه من مشناسمش
یا تو بازی بلاک کردی عصبی شده :دی
یا این که تو fng لاشخوری کردی ؟؟(این اونو خیلی عصبی میکنه)

اگه بجز اینا بهت فحش داده باشه بدون که اون نبوده

C0OPeR
01-09-2011, 09:04
نه بابا امیر بچه خوبه من مشناسمش
یا تو بازی بلاک کردی عصبی شده :دی
یا این که تو fng لاشخوری کردی ؟؟(این اونو خیلی عصبی میکنه)
اگه بجز اینا بهت فحش داده باشه بدون که اون نبوده

به نظر میاد خود شما باشید ...
کلا کار ندارم استفاده از همین واژه ها به خودی خود زشته و بنده رو هم دوستان میشناسن .
اما جهت اطلاع شما (کلا میگم به ماجرای اخیر هم ربطی نداره ) fng یه بازی تیمی هستش و اصلا این حرف شما معنی نداره اگه واسه امتیاز بازی میکنید برید سرورهای dm بازی کنید چرا fng ؟ وقتی میای تو fng باید برای تیم بازی کنی ممکنه یکی فقط medic باشه یکی فقط freez کنه یکی دیگه هم فقط kill کنه . در نهایت تیم برنده میشه نه شخص .

Arrowtic
01-09-2011, 11:48
این amir f n g کیه ؟!

تو WoW هم همین طورن ایرانیا!یه مشت نینجا و ه*کر و Scammer!دیروز یارو تو global آدم میخواست آخرش نوشته بود:Don't need persian:31:
هروقت میگن فلانی نینجائه ایرانیه!

بازی آنلاین به بیشتر ایرانی جماعت نیومده!

C0OPeR
01-09-2011, 13:12
بله . متاسفانه تو برخی از بازی ها مخصوصا wow باید هویت خودتو مخفی کنی (نفهمن ایرانی هستی)
برای من هم پیش اومده ! توی یکی از سرور های فری بازی میکردم ایرانی هم توش ندیده بودم با یه سری خارجی دوست بودیم اکانت های هم رو داشتیم واسه هم میرفتیم آیتم جمع میکردیم یا وسیله میساختیم بعد از مدتها اتفاقی یه ایرانی دیدم گفتم بیا اکانت دارم هم فول آیتمه هم کلی پول داره برو حالشو ببر . فرداش دیدم گرفته پسورد اکانت رو عوض کرده و بانک رو هم خالی کرده بود همه آیتم ها رو هم فروخته ! یعنی چند ماه اکانت من دست چندتا خارجی بود هیچ اتفاقی نیفتاد یه هموطن یه روزه زحمت چند ماه رو به فنا داد :دی

شرمنده به بحث تاپبک ربط نداشت فقط میخواستم بگم اول خودمون رو درست کنیم :46:

djnima
01-09-2011, 13:32
سلام دوستان من بازی رو نصبیدم
ولی میگه no server چیه کار کنم چطوری باید بازی کنم؟؟؟

Arrowtic
01-09-2011, 13:59
تیک های سمت راست همه به غیر از Compa... Version رو بردارید.

alivw71
01-09-2011, 14:18
سلام دوستان من بازی رو نصبیدم
ولی میگه no server چیه کار کنم چطوری باید بازی کنم؟؟؟

باید قسمت internet برید تا سرور ها بیان. فکر کنم روی lan هست یا favorites که سرور نشون نمیده.

Black-Ninja
01-09-2011, 14:33
می بینم که مسابقه بی مسابقه)))

mntkal
01-09-2011, 15:41
مسابقه fng چی شد؟
لیست تیم ها کو؟
قرعه کشی چه شد؟:19:
کی پاسخ گوئه؟؟؟:13:

djnima
01-09-2011, 18:23
باید قسمت internet برید تا سرور ها بیان. فکر کنم روی lan هست یا favorites که سرور نشون نمیده.
\
تو قسمت اینترنت هستم اما چیزی نشون نمیده سرور رو چه جوری باید وارد کنم ؟؟؟

mntkal
01-09-2011, 18:34
سرور رو لازم نیست وارد کنید!
خودش سرچ میکنه!
شما همه تیک های کنار صفحه رو وردار و جلوی پینگ هم عدد زیر 200 وارد نکن بعد refresh رو بزن!!
البته مهمتر از همه اینه که کانکت باشی ها!!

djnima
01-09-2011, 19:58
سرور رو لازم نیست وارد کنید!
خودش سرچ میکنه!
شما همه تیک های کنار صفحه رو وردار و جلوی پینگ هم عدد زیر 200 وارد نکن بعد refresh رو بزن!!
البته مهمتر از همه اینه که کانکت باشی ها!!

ممنون درست شد حالا سرور که بچه ها ی اینجا توشن اسمش چیه؟

Arrowtic
01-09-2011, 20:17
perisan اول اسم سروراست چندتان.تو همشون میرن بروبچ ببین اون لحظه کدومشون آدم بیشتر داره!

MR.CART
01-09-2011, 20:27
بازی قشنگیه؟ارزشش داره که با دایل برم بازیش کنم؟

Arrowtic
01-09-2011, 20:30
از اونجایی که 244 صفحه رفته جلو و بیش از 40 هزار بازدید داشته آری!:31:
ارزششو داره زیادم داره شدیدا پیشنهاد میشه!

djnima
01-09-2011, 21:02
از اونجایی که 244 صفحه رفته جلو و بیش از 40 هزار بازدید داشته آری!:31:
ارزششو داره زیادم داره شدیدا پیشنهاد میشه!

اقا سرور ایرانیش کدومه ؟
perisan نداره که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aryan007
01-09-2011, 23:19
اقا سرور ایرانیش کدومه ؟
perisan نداره که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعضی موقع ها هست که نسبت به وضعیت کانکشن بعضی از سرور ها لیست نمیشن.

شما در قسمت Host Address پایین صفحه وارد کن:

این سرور Persian DDRace هست و اکثر پلیر ها تو این سرور میان.

از مطالب آموزشی من (از صفحه ی 231 به بعد و در دو بخش) درباره ی مد DDRace (پر طرفدار ترین مد بازی که سرور بالا و پلیر های ایرانی اکثرشون (بیش از 90%) این مد رو بازی می کنند) میتونی استفاده کنی تا قلق های بازی زود تر بیاد دستت (البته اون عنوان حرکات داخل اون آموزش ها رو لازم نیست حفظ کنی).

ممنون.

HOPE666
02-09-2011, 19:48
من تازه بازی دانلود کردم البته حجمش خیلی کم بود :D

بعد ایپی سرور ایرانی همینطور که گفتید وارد کردم و منتظر لود بشه فقط یک سوال کجا باید ثبت نام کرد ؟ مگه نیاز به ثبت نام نیست ؟

Arrowtic
02-09-2011, 19:55
نه نیاز به ثبت نام نیست.

Aryan007
02-09-2011, 19:55
من تازه بازی دانلود کردم البته حجمش خیلی کم بود :D

بعد ایپی سرور ایرانی همینطور که گفتید وارد کردم و منتظر لود بشه فقط یک سوال کجا باید ثبت نام کرد ؟ مگه نیاز به ثبت نام نیست ؟

نه نیازی نیست (یکی از دلایلش هم اینه که چون بازی کاملا Open Source هست).

فقط از قسمت Options و Player برای خودتون Nick Name میزارید و از قسمت Tee اسکینتون رو انتخاب می کنید.

راستی:

شما در قسمت Host Address پایین صفحه وارد کن:

پسوورد سرور:p30

Persian DDRace

LordPedi
03-09-2011, 01:23
بازیش خیلی باحاله.

Amir.prs
03-09-2011, 12:03
اقا این لیست تیم ها :
Amir V Pegas
Killer V Naruto
Sajad V Cake&sandis
Gold V Blizzard
mASOUD V Alikilla
F_killer V Parsaking
Nf3rn4l V Shahab
Parham V proali
اینم اسم تیم ها از بالا به پایین
black
assasin
L>K
MOF
Teer kamon
shid slayers
name 2
name 1
*name 1 v name 2 esm entekhab nakardan
اینم از گروه بندی مسابقات :
group A
assasin
teerkamon
name 1
black
group B
name2
mof
l>k
shid slayers
اینم از بازی ها :
assasin v teerkamon
name 1 v black
.....................
name2 v mof
l>K v shid slayers
اینم از ساعت مسابقات به ترتیب بازی ها
today: 7:00
today: 8:10
today: 9:10
today: 10:15
بازی ها به صورت گروهی انجام میشه
2 تیم از هر گروه میاد بالا
هرتیمی که در بازی حاضر نشه بازنده محسوب میشه
دیگه چی بگم :دی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ooooooooooooooooooooop

avator20002000
03-09-2011, 16:15
این سرور jiks پسوردش چیه؟

shahabaliboys
03-09-2011, 18:02
امیر جان من که 10 بار گفتم اسم تیممونو بزار black wave نذاشتی
babri هم میخواد شرکت کنه اونم بنویس :31:

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

یعنی امروز فقط گروه a بازی میکنه؟

Mool Tee
03-09-2011, 20:47
برنده های امروز
Amir V Pegas Vs Parham V Pro ali
برنده parham v ali
Gold V Blizzard VS Shahab INF3ERN4L
برنده Gold V Blizzard

worm_19
03-09-2011, 20:47
این سرور jiks پسوردش چیه؟

2000
یه مدت این بود

shahabaliboys
03-09-2011, 20:51
برنده های امروز
برنده parham v ali
برنده Gold V Blizzard

2تا تیم اولی انصراف دادن 2 تا تیم بعدی صعود کردن :31:
ما هنوز تو زمینیم

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

gold v blozzard = عجب تیمی :18:

Mool Tee
03-09-2011, 20:52
2تا تیم اولی انصراف دادن 2 تا تیم بعدی صعود کردن :31:
ما هنوز تو زمینیم

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

gold v blozzard = عجب تیمی :18:

یعنی هنوز شما نباختین و در بازی های بعدی هستین؟؟؟؟

worm_19
03-09-2011, 20:57
برنده های امروز
برنده parham v ali
برنده Gold V Blizzard

Mool Tee
03-09-2011, 21:02
اقا این لیست تیم ها :
Amir V Pegas
Killer V Naruto
Sajad V Cake&sandis
Gold V Blizzard
mASOUD V Alikilla
F_killer V Parsaking
Nf3rn4l V Shahab
Parham V proali
اینم اسم تیم ها از بالا به پایین
black
assasin
L>K
MOF
Teer kamon
shid slayers
name 2
name 1
*name 1 v name 2 esm entekhab nakardan
اینم از گروه بندی مسابقات :
group A
assasin
teerkamon
name 1
black
group B
name2
mof
l>k
shid slayers
اینم از بازی ها :
assasin v teerkamon
name 1 v black
.....................
name2 v mof
l>K v shid slayers
اینم از ساعت مسابقات به ترتیب بازی ها
today: 7:00
today: 8:10
today: 9:10
today: 10:15
بازی ها به صورت گروهی انجام میشه
2 تیم از هر گروه میاد بالا
هرتیمی که در بازی حاضر نشه بازنده محسوب میشه
دیگه چی بگم :دی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ooooooooooooooooooooop

عزیز لطف کن بازی های بعدی رو هم بنویس

Aryan007
03-09-2011, 21:44
برنده های امروز
برنده parham v ali
برنده Gold V Blizzard

میگم شهاب یه سوتی داد بین اعضای یک تیم V گذاشت شما هم یاد گرفتین؟:31:

V یا Vs یعنی Versus و به معنی رو به رو شدن هست نه یک تیم.اون همون & میزاشتین بهتر بود.:5:

Mool Tee
03-09-2011, 21:55
میگم شهاب یه سوتی داد بین اعضای یک تیم V گذاشت شما هم یاد گرفتین؟:31:

V یا Vs یعنی Versus و به معنی رو به رو شدن هست نه یک تیم.اون همون & میزاشتین بهتر بود.:5:
بــله بــله من گفتم V نزارین ولی اینا....:27::31:

shahabaliboys
03-09-2011, 22:27
عزیزم اولا اولین نفر من نذاشتم بعدشم v=va لول :31:

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

مول حالا هی خودتو نخود هر آشی کن پستات بره بالا :27:
amir جان لیست بازی های بعد هم بذار

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

مول چجوری عکس به اون بزرگی رو گذاشتی او امضات؟!؟؟!؟:18:

narotu
03-09-2011, 22:40
عمرا هیچ کدوم بتونید این jen چیه sniper هر بار یه اسم رو ببرین
همینجوری رد میشه رو هوا سه چهار نفرو میزنه

Aryan007
04-09-2011, 02:50
عمرا هیچ کدوم بتونید این jen چیه sniper هر بار یه اسم رو ببرین
همینجوری رد میشه رو هوا سه چهار نفرو میزنه

بله بله.
پینگ ایشون یه مدت نظر منو جلب کرده بود:31:

Goldeagle
04-09-2011, 10:40
اسلام و علیکم و رحمته ا...

برادر من نمیدونم اسم منو حسین هم بنویس
Sorena
YURI
نام گروه
Options
اگر من نبودم داداشم میاد
NOKIA

Amir.prs
04-09-2011, 13:05
دوستان عزیز
من از همون اول به همه گفته بودم که تو این مسابقات شرکت کنن اما بعضیا ناز کردن و شرکت نکردن حالا دارن میگن که ما هم میخوایم بازی کنیم :13:
حالا از اینا بگزریم احتمالا(70%)دو تیم دیگه در حاله تشکیله > babri&MOH.ss اگه خواستن میتونن با هم یار شن
sorena & yuri هم میتونن با هم یار شن
ولی این جا یه مشکل پیش میاد یا باید این 2 تا تیم رو راه نداد به بازیا
یا این که بازی ها از اول شوروع بشه و سریع به شکل بازی های 2 حذفی تموم کنیم که من خودم این روش رو بیشتر می پسندم
حالا خودتون نظر بدین که چیکار کنیم ؟
:9:

mntkal
04-09-2011, 13:57
اقا این 2تا باید بیان جای اون 2تا که حذف شدن دیگه!
ولی بازم چون ما 2تا تیم قوی ایم پس حذف میشن که میشه همون قبلی!
پس ؟
فهمیدین؟

Amir.prs
04-09-2011, 14:00
اقا این 2تا باید بیان جای اون 2تا که حذف شدن دیگه!
ولی بازم چون ما 2تا تیم قوی ایم پس حذف میشن که میشه همون قبلی!
پس اصلا این 2تا جدا بازی کنن باهم یکی اخر یکی یکی مونده به اخر؟:20:
(اگه نفهمیدین چی گفتم تشکر رو بزنین :) )

چی میگی بابا اون 2 تا تیم سر ساعت درجا اومدن تو fng :دی
حذف نشدن یام رفت اینو بگم ::41:

Amir.prs
04-09-2011, 14:29
دوستان عزیز
من از همون اول به همه گفته بودم که تو این مسابقات شرکت کنن اما بعضیا ناز کردن و شرکت نکردن حالا دارن میگن که ما هم میخوایم بازی کنیم :13:
حالا از اینا بگزریم احتمالا(70%)دو تیم دیگه در حاله تشکیله > babri&MOH.ss اگه خواستن میتونن با هم یار شن
یا این که بازی ها از اول شوروع بشه و سریع به شکل بازی های 2 حذفی تموم کنیم که من خودم این روش رو بیشتر می پسندم
چی کار کنم؟

narotu
04-09-2011, 15:08
دوستان عزیز

پشت سر moh.ss نبینم حرف زدیا :دی
این بنده خدا مسافرت بود :دی

Amir.prs
04-09-2011, 16:22
پشت سر moh.ss نبینم حرف زدیا :دی
این بنده خدا مسافرت بود :دی

خوب باید با گوشی بازی میکرد :دی
یا با دایل اپ
یا افلاین :دی
یا اصلا بازی نمیکرد :دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی دی

---------- Post added at 05:22 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

نظراته سازنده ی شما دوستان که 0 تا بودن بسیار رو من تاثیر گذاشت و قرار شد که مسابقات از اول شرو شه :دی

تمام این ماجرا ها تقصیره NAROTU بود دلیلش رو خودتون هم میدونن البته من نمیدونم شما هم 100% نمیدونین خودشم نمیدونه :دی
اقایون خوشگل و ابله چیکار کنیم ؟:دی

mohmrg
04-09-2011, 16:37
درود دوستان

چی شد ؟ کی چی شد چند چند شد کی با چی شد ؟ :D
من برگشتم اما سربلند :D
من با کی هستم ؟
کسی نبود با ما جور بشه ؟کسی هم جور شه من قبول ندارم
من فقط با ناروتو جور هستم :D مفت(م را با کسره بخونید :D) خوری هم بکنه نوش جونش چون کار تیمیه.

5ajad
04-09-2011, 16:39
خب شما که مسابقه برگزار میکنی حداقل لیست تیم ها و زمان بندی مسابقات رو درست بزار تو انجمن!
اون پستی که مربوط به مسابقات fng بود خیلی خیلی بد بود!

Amir.prs
04-09-2011, 16:59
خب شما که مسابقه برگزار میکنی حداقل لیست تیم ها و زمان بندی مسابقات رو درست بزار تو انجمن!
اون پستی که مربوط به مسابقات fng بود خیلی خیلی بد بود!
درست حرف بزن با کی بودی ؟؟؟ :دی

بابا حوصله نداشتم یه ذره درک کنید :دی :10:

mntkal
04-09-2011, 17:01
اقای امیر خوان(اف ان جی!)یعنی چی از اول؟:18:
ما کلی زحمت کشیدیم رسیدیم به سر گروهی برای مرحله حذفی ، بعد میگی از اول چون دوستات میخوان بیان بازی کنن؟:18:
من کاری ندارم اگه میخوای بازی ها رو ریست کنی(!) باید جایزه تیم ما رو بدی بعد فهمیدی؟:19:

Amir.prs
04-09-2011, 17:01
درود دوستان

چی شد ؟ کی چی شد چند چند شد کی با چی شد ؟ :D
من برگشتم اما سربلند :D
من با کی هستم ؟
کسی نبود با ما جور بشه ؟کسی هم جور شه من قبول ندارم
من فقط با ناروتو جور هستم :D مفت(م را با کسره بخونید :D) خوری هم بکنه نوش جونش چون کار تیمیه.

با BABRI یار میشی ؟

mntkal
04-09-2011, 17:03
راستی سرور zcatch کوش؟:41:

Amir.prs
04-09-2011, 17:05
اقای امیر خوان(اف ان جی!)یعنی چی از اول؟:18:
ما کلی زحمت کشیدیم رسیدیم به سر گروهی برای مرحله حذفی ، بعد میگی از اول چون دوستات میخوان بیان بازی کنن؟:18:
من کاری ندارم اگه میخوای بازی ها رو ریست کنی(!) باید جایزه تیم ما رو بدی بعد فهمیدی؟:19:
اول از همه این که درست صحبت کن :دی
دوم این که گروه شما 4 نفرست اون 2 تیم انصراف ندادن
سوم این که یه بازی بردین یعنی اول شدی ؟؟؟؟
چهارم این که باید 3 تا بازی تو گروهتون انجام بدین که تازه برین مرحله گروهی
پنجم این که اگه برای جایزه بازی میکنید بهتره که بازی نکنید ولی اگه کسی میخواد پشتیبان مالی مسابقات باشه بگه :دی

*aha*

mntkal
04-09-2011, 17:30
اول از همه که درست صحبت کردم نکنه گفتم امیر خان بهت برخورد؟:18:
دوم اینکه خودت گفتی انصراف دادن مگه میشه یهو از انصراف برگردن؟(مثل اینه که بگی رفتن دیروز اومدن!؟):18:
سوم اینکه بله!:27:
چهارم اینکه 2تا هم گروهیمون انصراف دادن و ما در هر صورت میریم بالا!:10:
پنجم اینکه جایزمو ندی جایزت میکنم....:8:

Amir.prs
04-09-2011, 17:36
[QUOTE=mntkal;6432551]اول از همه که درست صحبت کردم نکنه گفتم امیر خان بهت برخورد؟:18:
دوم اینکه خودت گفتی انصراف دادن مگه میشه یهو از انصراف برگردن؟(مثل اینه که بگی رفتن دیروز اومدن!؟):18:
پنجم اینکه جایزمو ندی جایزت میکنم....:8:[/QUOTE

اول از همه این که گفتی خوان نه خان
دوم اینکه اونا انصراف ندادن اونا سر وقت اومدن ولی من فک کرده بودم دیگه نمیان اوکی ؟؟؟
سوم اینکه جایزه هستی

Mool Tee
04-09-2011, 19:10
[QUOTE=mntkal;6432551]اول از همه که درست صحبت کردم نکنه گفتم امیر خان بهت برخورد؟:18:
پنجم اینکه جایزمو ندی جایزت میکنم....:8:[/QUOTE

اول از همه این که گفتی خوان نه خان
دوم اینکه اونا انصراف ندادن اونا سر وقت اومدن ولی من فک کرده بودم دیگه نمیان اوکی ؟؟؟
سوم اینکه جایزه هستی

عجب... ببین یا بازی های بعدی رو می نویسی چه روزی و چه ساعتی یا من می دونم با تو.بحث الکی نکن:13:

narotu
04-09-2011, 19:43
اقا من با ماهی
ببری با کیلر
:دی

من همینجا تو دهن امیر میزنم
من دولت تعیین میکنم

من امیر رو برکنار میکنم و خودم میشم مدیر کارا :21:

و در اخر من باز هم تو دهن امیر میزنم

-----------------------------------------
اقا احتیاج به این کارا نیست مسابقات اینا رو یه روز عقب بنداز ما مسابقمونو بدیم برسیم بعد برگرده روال عادی

Amir.prs
04-09-2011, 19:53
اقا من با ماهی
ببری با کیلر
:دی

من همینجا تو دهن امیر میزنم
من دولت تعیین میکنم

من امیر رو برکنار میکنم و خودم میشم مدیر کارا :21:

و در اخر من باز هم تو دهن امیر میزنم

-----------------------------------------
اقا احتیاج به این کارا نیست مسابقات اینا رو یه روز عقب بنداز ما مسابقمونو بدیم برسیم بعد برگرده روال عادی

من تو دهن این دولت میزنم که تو میخوای تعیینش کنی:دی
---------------------------------------------
اقا این بیچاره ها رو هم بازی بدیم گناه دارن ؟؟؟ :دی

Amir.prs
04-09-2011, 23:17
در روزی از روز ها این جانب داشت تو fng بازی میکرد با چند نفر با صلح و صفا و دوستی با همدیگر صمیمی بودم فحش میدادیم اما به کسه خاصی نه همه هم :دی' میدادن
که یدفعه سر ور کله اقا گرگه پیدا شد (narotu) اومد یکی رو بن کرد اونم 5 دقیقه نه 15 دقیقه هم نه 20 دقیقه هم نه چی 30 دقیقه
اخه کسی نیس که به این بشر بگه عزیز من اخه کسی ناراحت شده تو این بین ؟؟ اخه کسی شکایت کرده که تو طرف رو بن میکنی ؟؟؟
من موندم والا

narotu
04-09-2011, 23:24
در روزی از روز ها این جانب داشت تو fng بازی میکرد با چند نفر با صلح و صفا و دوستی با همدیگر صمیمی بودم فحش میدادیم اما به کسه خاصی نه همه هم :دی' میدادن
که یدفعه سر ور کله اقا گرگه پیدا شد (narotu) اومد یکی رو بن کرد اونم 5 دقیقه نه 15 دقیقه هم نه 20 دقیقه هم نه چی 30 دقیقه
اخه کسی نیس که به این بشر بگه عزیز من اخه کسی ناراحت شده تو این بین ؟؟ اخه کسی شکایت کرده که تو طرف رو بن میکنی ؟؟؟
من موندم والا

حوصله ی داستان بافی ندارم به ناراحتی هم بخوای نگاه کنی چاقال :دی اون روز ناراحت شده بود
یک کلام با صلح و خوشی فشهای کوچیک نه دیگه یه باره برگردی بگی (کونی)
شاید تو از این که این جمله رو بهت بگن ناراحت نشی اما دیگران شاید ناراحت شن
شوخی هم اندازه داره

اگرم به شخص خاصی گفته بودی دو روز بن بودی

ببم جان اینه داستان

mohmrg
04-09-2011, 23:29
اااااااااااه

این بچه بازیا چیه 2 صفحه تاپیک رفت جلو بی خودی

بابا بسه دیگه.
یکی یه مسابقه درست راه بندازه .......... اگه راه افتاده ادامه بدین
خب فحش کاری نکنید عین بچه های خوب با هم زندگی کنیم.
خارجیا یه فا*ک دارن همین رو بلدن بگن ماشالله ایرانیا توی زمینه فحش جلو زدن.

Amir.prs
04-09-2011, 23:34
من به شخص خاصه گفتم ؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟اره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کی ناراحت شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینو بگو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟:18:

چی میگی محمد عصاب ندارم اصلا مسابقات بسته
من دیگه بازی نمیکنم اه :13:

3 سال بود میخواستم حال اون چاغال رو بگیرم با نفس قلم حرف زدنش توی wow هم همین طوریه رو اعصابه :2:

محمد کسری رو دیدی چاغالم مثل اون :27:

narotu
04-09-2011, 23:39
من به شخص خاصه گفتم ؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟اره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کی ناراحت شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینو بگو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟:18:

چی میگی محمد عصاب ندارم اصلا مسابقات بسته
من دیگه بازی نمیکنم اه :13:

3 سال بود میخواستم حال اون چاغال رو بگیرم با نفس قلم حرف زدنش توی wow هم همین طوریه رو اعصابه :2:

محمد کسری رو دیدی چاغالم مثل اون :27:

طرز حرف زدنت هم منو کشته
همین الانم تو بازی هستی

Amir.prs
04-09-2011, 23:41
طرز حرف زدنت هم منو کشته
همین الانم تو بازی هستی

باشه همه دوستان بای
من دیگه تی بازی نمیکنم
برای همیشه

Arrowtic
04-09-2011, 23:51
Bye Bye:31:
____
این الکسم کل لذت بازیو به خصوص FNG رو میبره ها!امروز تو یک تیم بودیم 3 به 3 بود الکسی یکیو زد اون یکی الکسو زد و انداخت پایین منم قاتل الکسو زدم و انداختم.بعدم اونی که الکس کشته بودو انداختم(الکس مرده بود در اون لحظه داشت میومد هر لحظه ممکن بود یارو از فریز بیاد بیرون) 2 ساعت داره بعدش الکس فحش میده مرده خور لاش خوره (فحش های نسبتا سطح پایین البته!) اونوقت من 3 تا شونو میزنم و زنده هم میمونم میندازمشون پایین الکس میاد تو هوا میگیرشون دوباره میندازه!منم خوب چیزی بهش نمیگم.یکی نیست بهش بگه که:1.بازی گروهیه لاشخور اینا نداریم 2.دیگه گند نزن به بازی 3.مسخره بازی در نیار برا انتقام!(:31:) از تو هوا بگیری دوباره بندازی!کاری کرد 2 دقیقه نشده همه رفتیم!من و ببری و الکس تو یه تیم بودیم!

worm_19
05-09-2011, 00:15
به نظر من الکس مشکل روانی داره (جدی می گم). زیاد خودتو اذیت نکن . اگه خیلی رو اعصاب بود Kick اش کنید می ره. :)

mohmrg
05-09-2011, 00:17
عین بچه ها خداحافظی میکنه تازه میگه بای :31:

اقا یه قانون هست که احترام بزار تا احترام ببینی

وقتی فحش میدین به هم یا به شوخی الفاظ خطرناک به کار میبرین خب دیدگاه ادمها عوض میشه تا وقتی درست میشه حرف زد چرا فحش بدیم ؟
میخوام دیگه بحث ها تموم بشه که بدجوری به خودمون لطمه میزنیم هم از نظر شخصیتی هم از نظر ملیتی :31:
----
اره خدایی الکس بدترین بازیکن توی fng هست چند وقت پیش هم همینجوری شد وسط بازی بلاک میکنه و همرو خودش میخواد kill کنه

یکی مسابقه راه بندازه :31: یا همینو ادامه بدین.

Amir.prs
05-09-2011, 00:22
به نظر من الکس مشکل روانی داره (جدی می گم). زیاد خودتو اذیت نکن . اگه خیلی رو اعصاب بود Kick اش کنید می ره. :)

فقط دوست داره مخ دخترا رو بزنه
99% دخترا هم خر گولش رو میخورن .
جان من یه بار با یه اسم دخترانه برید تو بازی این قدر بهتون گیر میده که اخر سر باید اسم ننه باباتون رو بهش بگین :دی

Amir.prs
05-09-2011, 00:28
اقا من یه چیزی رو میخوام بگم به دوستان عزیز
gb & antigb
بعضی از دوستان (85%)معنی gb رو نمیدونن و تا یکی بهشون میگه clan تو این رو بزار طرف خوشحال میشه و اونو میزاره
من امروز از 6 نفر از gb پرسیدم که معنیه اینو میدونین ؟ اونا هم یا از بازی رفتن یا اصلا نشنیده گرفتن یا گفتن بلد نیستیم
من واقعا به ... این ایرانیا .......
اخه چه کاریه وقتی معنیه یه چیزی رو نمیدونین اونو به کار میگیرین ؟؟ متاسفم برای بعضیا

shahabaliboys
05-09-2011, 01:05
اقا من یه چیزی رو میخوام بگم به دوستان عزیز
gb & antigb
بعضی از دوستان (85%)معنی gb رو نمیدونن و تا یکی بهشون میگه clan تو این رو بزار طرف خوشحال میشه و اونو میزاره
من امروز از 6 نفر از gb پرسیدم که معنیه اینو میدونین ؟ اونا هم یا از بازی رفتن یا اصلا نشنیده گرفتن یا گفتن بلد نیستیم
من واقعا به ... این ایرانیا .......
اخه چه کاریه وقتی معنیه یه چیزی رو نمیدونین اونو به کار میگیرین ؟؟ متاسفم برای بعضیا

من میدونم معنیشو میخوای رو کنم بگرخی؟
اااااا تو مگه نرفتی؟ :31: :27:
مسابقاتم اگه ادامه ندی :12::47:

Amir.prs
05-09-2011, 01:11
من میدونم معنیشو میخوای رو کنم بگرخی؟
اااااا تو مگه نرفتی؟ :31: :27:
مسابقاتم اگه ادامه ندی :12::47:

از بازی زفتم از فروم نرفتم که

به من هیچ رفتی نداره :دی
من دیگه تی بازی نمیکنم :4::4::4::4::4::4::4:

hajoo
05-09-2011, 01:16
هر هفته این tee تلفات میده.این naro راست میگه دیگه.فحش ندین.حداقل کوچولوشو بدین(از کمر به بالا):31:

Arrowtic
05-09-2011, 01:22
آره مثل کلم تو شکمت:31:
تا که کیکشم میکنن یا mute سریع الکس میگه شات میگیرم میدم ناروتو همتونو بن کنه!:31:

narotu
05-09-2011, 02:55
میدونم از این حرفم شاید بعضیا خوششون نیاد
اما درست نیست پشت سر یکی ولو الکس اینقدر حرف بزنیما

لول فیلسوف شدم رفت :دی

امیر جون تو هم ناراحت نشو از دستم اخه دیگه بعضی مواقع زیادی فشای رکیک میگی :دی

sajad-tnt
05-09-2011, 09:15
سلام.

دوستان اگه موافق باشيد امتيازهاي فردي رو توي سرور FNG غير فعال كنم ؟؟!
(البته با اجازه از Server Manager عزيز narotu جون:31:).
اينجوري ديگه نه كسي لاش خوري ميكنه ونه فحش ميخوره و ... فقط و فقط بازي براي تيم ميشه !
موافق هستين ؟!

هميشه موفق و پيروز باشيد:40:.

Arrowtic
05-09-2011, 09:55
امیر جون تو هم ناراحت نشو از دستم اخه دیگه بعضی مواقع زیادی فشای رکیک میگیمن؟!:19:
مطمئنم دوستان تی یک بار حتی یک بار از من فحش رکیکی نشنیدند و نخواهند شنید!اوجش دیروز به الکس بود که میگفتم قده ای!مگر اینکه عقده ای رکیک حساب بشه!
احتمالا با Purenergy من رو اشتباهی گرفتی.
جدا کسی توی تی از من فحش رکیک شنیده؟!

ویرایش 1:mohmrg جان به من گفتن که گویا با اون امیر حرف میزدی!سوتفاهم شد sry

mohmrg
05-09-2011, 10:47
سلام.

اينجوري ديگه نه كسي لاش خوري ميكنه ونه فحش ميخوره و ... فقط و فقط بازي براي تيم ميشه !
موافق هستين ؟!

ایییییول اره این کارو بکن مطمئنا 95% از مشکلات و بلاک کردنا حل میشه.
وبازی حرفه ای تر میشه

هر کی مخالفت کنه مشخصه که لاشخور حرفه ای هست :31::31: و فقط دوست داره امتیاز خودش بره بالا

مرسی سجاد ...راستی نمیدونم ایمان کجاست :31:

Amir.prs
05-09-2011, 11:19
سلام.

موافق هستين ؟!

فوق العاده فوق العاده

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

من؟!:19:
مطمئنم دوستان تی یک بار حتی یک بار از من فحش رکیکی نشنیدند و نخواهند شنید!اوجش دیروز به الکس بود که میگفتم قده ای!مگر اینکه عقده ای رکیک حساب بشه!
احتمالا با Purenergy من رو اشتباهی گرفتی.
جدا کسی توی تی از من فحش رکیک شنیده؟!

ویرایش 1:mohmrg جان به من گفتن که گویا با اون امیر حرف میزدی!سوتفاهم شد sry

جو گیرایا :21:

sajad-tnt
05-09-2011, 11:31
سلام.

قسمت امتيازات فردي رو غير فعال كردم :46:!
حالا برو لاش خوري كن ببينم به كجا ميخواي برسي ببم جان :31:!

باتشكر از دوستان.
هميشه موفق و پيروز باشيد :40:.

Black-Ninja
05-09-2011, 12:15
سلام.

قسمت امتيازات فردي رو غير فعال كردم :46:!
حالا برو لاش خوري كن ببينم به كجا ميخواي برسي ببم جان :31:!

باتشكر از دوستان.
هميشه موفق و پيروز باشيد :40:.

پس من دیگه هیچوقت FNG نمیام
:2:
بدترین کار ممکن بود

sajad-tnt
05-09-2011, 12:22
پس من دیگه هیچوقت FNG نمیام
:2:
بدترین کار ممکن بود
لاش خورمون معلوم شد !
براي 1000ـمين بار دارم ميگم FNG يه مد تيمي هست !
اگه توجه كرده باشي ، هروقت يه مسابقه تمام ميشه اون بالا مينويسه Red Team Win ! نمينويسه Player cussed Win !
پس اگه ميخواي فردي كار كني برو يه مد ديگه رو امتحان كن (مثلا Dm ويا...)

موفق و پيروز باشيد:40:.

bzt
05-09-2011, 12:24
ببخشید این همه صفحه رو خوندیم نفهمیدیم الان سرور اسمش چیه اون سروری که صفحه اول که اصلآ نیست سرور اسمش چیه رمزش چیه چی کار باید کرد بابا ی توضیح مشتی بدید جای این همه کوری خوندن

Black-Ninja
05-09-2011, 12:34
لاش خورمون معلوم شد !
براي 1000ـمين بار دارم ميگم FNG يه مد تيمي هست !
اگه توجه كرده باشي ، هروقت يه مسابقه تمام ميشه اون بالا مينويسه Red Team Win ! نمينويسه Player cussed Win !
پس اگه ميخواي فردي كار كني برو يه مد ديگه رو امتحان كن (مثلا Dm ويا...)

موفق و پيروز باشيد:40:.

اولاً اگر شما فکر می کنی FNG یک مد تیمی هست پس لاشخوری هم نباید ایراد داشته باشه به هر حال می نویسه فلان تیم WIN ! فقط اینکه هنوز بعضی ها مثل شما این مد رو درک نکردن ! پس این چیزی که شما بهش میگی لاشخوری اگر بخوایم مثل شما فکر کنم ایرادی نداره !

بعدم این گزینه رو برای زمان های Tournament غیرفعال می کنن ( تازه باز هم نیازی نیست )

در ضمن تو حالت فردی به نظر من رقابت خیلی جذاب تر هست

خواهشاً زمانی که بیکار میشی نمی دونی چه کار کنی تز های زیبایی که تو مخت هست رو بیخیال شو...

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

ببخشید این همه صفحه رو خوندیم نفهمیدیم الان سرور اسمش چیه اون سروری که صفحه اول که اصلآ نیست سرور اسمش چیه رمزش چیه چی کار باید کرد بابا ی توضیح مشتی بدید جای این همه کوری خوندن
سلام
PERSIAN DDRACE
PERSIAN FNG
PERSIAN BLOCKER

FTW!!

sajad-tnt
05-09-2011, 12:41
خواهشاً زمانی که بیکار میشی نمی دونی چه کار کنی تز های زیبایی که تو مخت هست رو بیخیال شو...

امروز اصلا حال و حوصله دهن به دهن شدن با آدم بي شخصيت و كم عقلي مثل شمارو ندارم :2: ...

Arrowtic
05-09-2011, 12:42
cussed طبق حرف شما بسیاری از اعضای تاپیک درک نکردن مدو فقط شما درک کردی؟!

اولاً اگر شما فکر می کنی FNG یک مد تیمی هست پس لاشخوری هم نباید ایراد داشته باشه به هر حال می نویسه فلان تیم WIN !
دقیقا ولی خیلیا درک نمی کنن.بازی تیمیه.پس ایرادی هم نداره کسی لاشخوری کنه به قول شما ولی بعضیا نمی فهمن اینو و فکر میکنن خودشون فقط مهمن.اگه میفهمیدن که اشکالی نداره این کار دیگه امتیاز فردی رو دوستان بر نمیداشتند اما نمیفهمن و برا همین تو بیشتر دستا الکی الکی دعوا میشه.
cussed اگه اینطوری دوست نداری بازی نکن همه که به دست و پات نیفتادن تو رو خدا بیا!