PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعریف کردن بیشتر از 1 اکانت برای مودم ADSL!!!

bios2bb
30-05-2010, 23:03
سلام.

من یک مودم Symphony SY602، ADSL یا همون ASUS AM602 خودمونو دارم :27:. وقتی یه اکانت دیگه تعریف میکنم پایینش میاد ولی چیزی واسه switch وجود نداره و مودم همچنان از اکانت اولیه استفاده میکنه... چیکار باید بکنم؟

در ضمن اگه میشه بگین script یا چیزی هست، که بتونم از یه ساعت خاصی رو اونیکی اکانت switch کنم. خسته شدم اینقد دستی مراحل کانفیگ کردنو واسه تغییر اکانت طی کردم... مثلا ساعت 8 صبح تا 12 شب رو اکانت اولیه و 12 شب تا 7 صبح رو یه اکانت دیگه... بدیهیه که کامپیوترم تو ابتدا و انتهای اون بازه ها روشنه و میدونم که از نظر تئوری اگه بشه همچین کاری کرد، مراحل restart شدن 1 دقیقه ای مودم برای set کردن کانکشن جدید بر طبق اکانت جدید باید صورت بگیره. مودمم هم رو حالت NAT کانفیگ شده.

با تشکر...

KING_DESIGNER
31-05-2010, 00:19
گرفتم چی میگی اینقدر توضیح نمیخواد
عزیز جان برای استفاده از حالت شبانه راهی جز بریج کردن نیست تنظیمات داخلشو فراموش کن
برو بریج کن و سیستم رو هم تنظیم کن که شبها خودکار روشن بشه و خودش دانلود کنه.
یا اینکه به تاپیک محصول ججدید یه سر بزن و یه روتر بگیر برای همیشه دیگه این مسخره بازیها رو یواش یواش جمع کنیم بره . چیه سیستم بدبخت روروشن میزارین تا صبح الکی با هاردش بازی کنه.
خوب فعلا

bios2bb
31-05-2010, 08:16
مطمئنین؟ پس چرا میشه یه بیشتر از 1 اکانت pppoe توش تعریف کرد؟ :13: خط اخر جوابتونم متوجه نشدم...

KING_DESIGNER
31-05-2010, 08:52
میشه تعریف کرد ولی کار نمیکنه منم مثل شما قبلا امتحان کردم ولی توی همین فروم( ادرسش یادم نیست) خوندم که نمیشه
ظاهرا سرکاریه :))
متاسفانه من توصیه نمیکنم چون که ریسکه و ممکنه از حجمتون مصرف کنه.

در مورد روتر هم باید عرض شود که به تاپیک بهترین محصول جدید ..وایسا لینکشو بهت بدم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خودتون برید ببینید متوجه داستان میشید.
من بازم سر میزنم ببینم میشه در حالت pppoe 2 تا اکانت برای مودم تعریف کرد یا نه ( بعید میدونم)

reb
31-05-2010, 09:51
سلام.

من یک مودم Symphony SY602، ADSL یا همون ASUS AM602 خودمونو دارم :27:. وقتی یه اکانت دیگه تعریف میکنم پایینش میاد ولی چیزی واسه switch وجود نداره و مودم همچنان از اکانت اولیه استفاده میکنه... چیکار باید بکنم؟

در ضمن اگه میشه بگین script یا چیزی هست، که بتونم از یه ساعت خاصی رو اونیکی اکانت switch کنم. خسته شدم اینقد دستی مراحل کانفیگ کردنو واسه تغییر اکانت طی کردم... مثلا ساعت 8 صبح تا 12 شب رو اکانت اولیه و 12 شب تا 7 صبح رو یه اکانت دیگه... بدیهیه که کامپیوترم تو ابتدا و انتهای اون بازه ها روشنه و میدونم که از نظر تئوری اگه بشه همچین کاری کرد، مراحل restart شدن 1 دقیقه ای مودم برای set کردن کانکشن جدید بر طبق اکانت جدید باید صورت بگیره. مودمم هم رو حالت NAT کانفیگ شده.

با تشکر...
صبا نت داری؟

bios2bb
31-05-2010, 15:01
نه، چطور مگه؟؟؟!!!