PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه استفاده از دیتا بیسGlossary بایلون

mpeg
30-05-2010, 21:38
سلام دوستان ببیخشیداگه این سوال رو تو این تاپیک مطرح کردم چون موندم تو کدام بخش مطرح کنم
1 سوال میخواستم 1 دیکشنری آلمانی به فارسی برای بایلون بسازم فکرکردم اگه بخوام کلماترو از اول تاپیپ کنم وقت گیر میخواستم ببینم راهی هست که 1 دیکشنری بابیلون که آلمانی به زبان انگلیسی مثلا رو بگیرم و 1طوری بشه آنرا ادیت کرد که دیگه از اول تایپ نکنم منظورم اینه که معنی های انگلیسی را تبدیل به فارسی کنم
1 جوارایی مهندسی معکوس به قول بچه ها 1برنامه تونت دیدم به نام PyGlossary که این کار رو میشه کرد ولی چیزی راجبش نفهمیدم
اگه روشی سراغ دارین که میشه ایم کلک رو زد کامل توضیح بدین

gonbad city
02-06-2010, 18:42
منم خیلی دنبال اینکار گشتم تنها راهش اینه که از توی لینوکس همون نرم افزاررو که خودت گفتی اجرا کنی و دیتابیسشو باهاش کانورت کنی

mpeg
02-06-2010, 21:45
مرسی حالا ما که امکان نصب لینوکس نداریم چی کار کنیم

gonbad city
03-06-2010, 01:16
برای دریافت رایگان سی دی لینوکس کافیه این مراحلو طی کنی

اوبونتو یک سیستم عامل کاملاً‌ آزاد و رایگان بر اساس گنو/لینوکس٬ همراه با پشتیبانی در سطح جامعه کاربران و خدمات تجاری و حرفه‌ای است. اوبونتو توسط اجتماع بزرگی از کاربران و توسعه دهندگان در سراسر دنیا توسعه داده میشود و ما از شما نیز دعوت می‌نمائیم تا به این اجتماع بپیوندید!
اجتماع اوبونتو بر اساس ایده‌های فلسفه اوبونتو که می‌گوید: نر‌م‌افزار باید آزاد و رایگان در اختیار عموم باشد٬ همچنین ابزارهای نرم‌افزاری مختلف می‌بایست به صورت سفارشی و به زبان محلی کاربران در اختیارشان باشند و کاربران مجاز باشند نرم‌افزار را بر اساس نیازهای خود سفارشی نموده و استفاده نمایند٬ شکل گرفته است.
این آزادیها موجب شده‌اند٬ اوبونتو اساساً با نرم افزارهای سنتی خصوصی متفاوت باشد. نه تنها ابزارها و نرم‌افزارهای مورد نیازتان رایگان هستند٬ بلکه شما مجاز خواهید بود نرم‌افزارها را مطابق نیازتان و بگونه‌ای که مایلید سفارشی نموده و استفاده نمائید.
اوبونتو برای استفاده به عنوان رومیزی و کارگزار (سرور) مناسب است. نسخه فعلی اوبونتو از معماری‌های سخت افزاری مختلف شامل انواع PC های Intel x86 و 64bit و همچنین ماشین‌های UltraSPARC T1 شرکت SUN و PowerPC شرکت Apple پشتیبانی می‌کند.
اوبونتو دارای بیش از ۱۶۰۰۰ بسته نرم‌افزاری است و هسته اصلی آن بر روی یک سی‌دی عرضه میشود. اوبونتو دارای انواع ابزارهای نرم‌افزاری از نرم‌افزارهای کاتب و صفحه گستردهٔ اداری تا کارگزارهای اینترنتی و ابزارهای مناسب برنامه‌نویسی است.
نكته جالب تر اينكه شما مي توانيد علاوه بر اينكه آن را دانلود كنيد ، CD‌ آن را از سراسر جهان سفارش دهيد و آن را رايگان درب منزل خود تحويل بگيريد ! من خودم اين 3 عدد سي دي را سفارش دادم كه طي 10 روز به دستم رسيد شما هم ثبت نام كنيد و از سي دي رايگان لينوكس ubuntu استفاده كنيد.
جهت دريافت CD رايگان سيستم عامل لينوكس اوبونتو ابتدا به آدرس :‌
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رفته و بر روي گزينه I want to request CDs of Ubuntu 7.04 (Feisty Fawn) كليك كنيد. در صفحه مورد نظر بر روي لينك create a new account كليك كنيد. در قسمت Not registered yet? و در قسمت E-mail address: آدرس ايميل خود را وارد كنيد. و بر روي دكمه Register كليك كنيد. حالا به ايميل خود رفته ايميلي با موضوع Finish your Launchpad registration براي شما فرستاده شده كه شما براي تكميل بر روي لينك نامه كليك كرده خوب حالا شما به آدرس صفحه اي منتقل مي شود كه در آنجا اطلاعاتي خواسته شده است. در قسمت Display Name يك نام براي خود و در قسمت Password كلمه عبور خود و در زير آن تكرار كلمه عبور خود را وارد كنيد. و بر روي دكمه Continue كليك كنيد.
خوب حالا يك اكانت براي شما در وب سايت ساخته شد براي دريافت سي دي رايگان بر روي I want to request CDs of Ubuntu 7.04 (Feisty Fawn) كليك كنيد.
حالا از شما در خواست ايميل و پسورد مي كند. در قسمت E-mail address: آدرس ايميل خود و در Password: كلمه عبور كه قبلا وارد كرده ايد .براي وارد شدن به قسمت سفارش سي دي وارد كنيد. بعد از آن بر روي LOG In كليك كنيد.
حالا شما وارد قسمت سفارش سي دي شده ايد و شما دو انتخاب زير را داريد
1 Ubuntu CD (1 PC Edition)
3 Ubuntu CDs (3 PC Edition)
كه شما مي توانيد يك عدد سي دي يا سه عدد سي دي لينوكس را انتخاب كنيد. شما بايد فرم زير را پر كنيد
Name نام خودتان
Organization نام شركت
Address آدرس محل تحويل
City/Town/etc شهر
State/Province خيابان
Postcode كد پستي
Country انتخاب كشور
Phone شماره تلفن
خوب حالا براي تكميل سفارش بر روي دكمه Request CDs كليك كنيد. تبريك مي گوئيم سي دي سفارشي شما بين 4 تا 6 هفته براي شما به درب منزل شما فرستاده مي شود.
نكته : آدرس خود را به شكل لاتين وارد كرده ، تمامي سوالات بالا را به صورت لاتين وارد كنيد.
به صورت مثال : اول شماره پلاك خود ( NO. ) و كوچه ( lane ) و خيابان ( ST ) و شماره تلفن را به صورت ( 00980311 ) وارد نمائيد.

منبع : آسان دانلود