PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم اتصال لپ تاب به اینترنت

amd80
30-05-2010, 12:47
سلام دوستان
به یک مشکل عجیب برخوردم
من مودم ای دی اس ال دارم که یوزر و پسورد رو از طریق کامیپوتر وارد میکنم و رو مودم ست نمیشه
با کامپیوتر به راحتی بوسیله کارت شبکه به راحتی به اینترنت وصل میشم و کامپیوتر و لپ تاب هم بوسیله کابل شبکه به شبکه داخلی وصل میشن ولی وقتی میخوام با لپ تاب بوسیله کارت شبکه و مودم ای دی اس ال به اینترنت کانکت بشم ازم خطای یوزر و پسورد میگیره همون
چکار کنم

hamid.7003
30-05-2010, 16:25
مطمئنی مودم سالمه؟

roozbeh1369
30-05-2010, 17:46
سلام دوستان
به یک مشکل عجیب برخوردم
من مودم ای دی اس ال دارم که یوزر و پسورد رو از طریق کامیپوتر وارد میکنم و رو مودم ست نمیشه
با کامپیوتر به راحتی بوسیله کارت شبکه به راحتی به اینترنت وصل میشم و کامپیوتر و لپ تاب هم بوسیله کابل شبکه به شبکه داخلی وصل میشن ولی وقتی میخوام با لپ تاب بوسیله کارت شبکه و مودم ای دی اس ال به اینترنت کانکت بشم ازم خطای یوزر و پسورد میگیره همون
چکار کنم

این مشکل از کی بوجود آمده ؟؟
اگر از صبانت خدمات میگیرین و تازه این مشکل براتون بوجود امده دلیل این هست که جدیدن صبانت محدوددیت mac address رو اجرا کرده به همین دلیل با هر username فقط میشه از طریق یک سیستم به شبکه متصل شد برای جلوگیری از سواستفاده
شما اگر از چند سیستم استفاده می کنید دو راه دارین یا به صبانت درخواست حذف این سرویس رو از اشتراک خودتون بدین تا بتونین با چند سیستم به اینترنت وصل بشین
یا اینکه تنظیمات رو به مودم بدین و بعد مودم رو به یک اکسس پوینت وصل کنید تا اینترنت رو برای سیستم های دارای شبکه بیسیم اینترنت رو بیسیم و سیستم های دارای کارت شبکه lan از طریق کابل به اشتراک بزاره

من جواب دادم اما سول شما مربوط به انجمن لپ تاپ نبود و به انجمن شبکه و اینترنت مربوط میشد دقت کنید

H@mid-Vista
31-05-2010, 16:06
سلام دوستان
به یک مشکل عجیب برخوردم
چکار کنم

شركت آی اس پی شما قابلیت مك ادرس رو فعال كرده
زنگ بزن بگو برات غیر فعال كنن
مشكل از طرف شما نیست