PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید پارس سال

ساحل 1
29-05-2010, 15:54
سلام.ما میخوایم یه ماشین حدود 20 تومن بگیریم.کاربردش برای جاده است بیشتر و روزی 50 کیلومتر قراره حرکت کنه.همچنین برای خانواده است.طبق پرس و جوهایی که امروز کردیم به گزینه "پارس سال" رسیدیم که قیمت امروزش 18.200 بود.حالا دوستان نظرشونو در این مورد لطفا بدهند ببینیم انتخاب ما چطور بوده؟؟
ممنون

farshad bugatti
29-05-2010, 16:12
والا من کلا پژو پارس رو چه برای جاده و چه برای شهر اصلا تایید نمیکنم برای جاده و مسافرت و خانواده حیفه که حداقل از سمند سورن گذشت و به پارس پول داد
من نظرم رو سمند هست.

MoHaMaD ZaNd
29-05-2010, 18:07
دوست من به نظر بنده فکر خرید پارس سال رو از ذهنتون بیرون کنید !!!
چندتا از دوستانمون توی سایت پی هالز که این ماشینو دارن به علت درست عمل نکردن ترمزها و کیفیت فوق العاده بد داشبوردش گله داشتن و داشتن تلاش میکردن که ماشین رو عوض کنن !!!
من نظرم روی :
1 - سمند LX EF7
2 - سورن

GAME-GTR
29-05-2010, 23:11
ترمز های پارس سال ایرادی داره ؟!
ترمز ABS ایرانخودرو مشکلی نداره ؟ روی پژو پارس معمولی و سال خوب کار میکنه ؟

MoHaMaD ZaNd
30-05-2010, 09:12
ترمز های پارس سال ایرادی داره ؟!
ترمز ABS ایرانخودرو مشکلی نداره ؟ روی پژو پارس معمولی و سال خوب کار میکنه ؟
راستش پارس سال ABS + EBD هست ولی خوب دوتا از دوستانمون توی سایت Phalls میگفتن ترمزشون نگرفته و یکیشون هم میگفت به خاطر ترمز که کشیده تصادف کرده و کاپوت و ... رو فرستاده هوا !!! خواستی بیا اونجا پروفایلشو بهت بدم !!!
راستش ترمز هایی که روی پارس هست رو نمیدونم چیه ولی مال سمند MANDO هست که ما تا حالا مشکلی باهاش پیدا نکردیم !!!

AmiRreZA_RAcEr
31-05-2010, 00:02
والا خرید پارس فقط و فقط به یک درد میخوره ، اونهم در رده ماشین های زیر تومن برای کلاس کاری و با کلاس بودن و لا غیر ... هیچی دیگه براش نمونده

2299
31-05-2010, 19:17
ماشین برای جاده سمند چیز خوبی هست
حالا یا tu5 یا اگر صندق براتون مهم نیست ef7 البته ال ایکس معمولی هم خوبه :46: ترمز ها هم راضی کننده هست همه جوره تست کردم :46:

H.Operator
31-05-2010, 19:37
دوست عزیز من به شخصه پارس سال رو از نزدیک دیدم واقعآ نمی دونم چرا ایران خودرو این کار رو با پارس کرد شما یک نگاه به کلید در صندوق عقب بنداز و البته داشبوردش که واقعآ باید بگم ایرانخودرو گند زده وقتی بر می گردم به سال 83 و پارس رو تو اون سالها و کیفیتشو در نظر می گرم حیفم میاد پول جای پارس سال بدم اما اگر پارس دوست داری می تونی پارس abs دار دوگانه سوز بگیری به نظرم بهتر از پارس سال هست اگرم نه برات مهم نیست سمند سورن فضای کابین به نسبت خوبی داره برای مسافرت و از نظر فضا مشکلی هم نداری و راحتی مناسبی هم دارهالبته چون بحث ترمز شد بگم که من تا حالا مشکلی با ترمز سورن نداشتم در حد خودش ترمز نسبتآ قوی داره.