PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 سیستم 2 مودم و یک خط adsl

Soalziad
27-05-2010, 22:05
با سلام. من سرویس adsl دارم. دو مودم asus برای دو سیستمم خریداری کرده ام که از شر کارهای شبکه و غیره خلاص بشوم و بدون مشکل همزمان وصل بشوم. حالا امتحان کردم و دیدم وقتی با یک سیستم وصل میشوم ارتباط سیستم دیگر همان لحظه قطع میشود. لطفا راهنمایی کنید که چه باید بکنم.
با تشکر

DrXoX
27-05-2010, 22:25
با سلام. من سرویس adsl دارم. دو مودم asus برای دو سیستمم خریداری کرده ام که از شر کارهای شبکه و غیره خلاص بشوم و بدون مشکل همزمان وصل بشوم. حالا امتحان کردم و دیدم وقتی با یک سیستم وصل میشوم ارتباط سیستم دیگر همان لحظه قطع میشود. لطفا راهنمایی کنید که چه باید بکنم.
با تشکر
نیاز به 2 مودم نبود شما یه مودم چند پورت می گرفتی مشکلت حل میشد

Exir
27-05-2010, 22:39
یکیشو برو پس بده یه مودم دو پرتم بسته:13::31:.

Soalziad
27-05-2010, 22:56
لطفا راهنمایی کنید که حالا چطور با دو سیستم وصل بشوم؟ چون مشکل دیسکانکت هنگام بر قراری ارتباط همزمان رخ میدهد.

pooria_googooli
27-05-2010, 23:05
خب دوست عزیز شما با این کاری که میکنی یعنی داری در آن واحد با یه اکانت دو جا وصل میشی خب معلومه یکیش دیسکانکت میشه اون یکی وصل میشه . همونجور که دوستان گفتن باید با یه مودم اینکارو بکنی.

Soalziad
28-05-2010, 08:12
خب دوست عزیز شما با این کاری که میکنی یعنی داری در آن واحد با یه اکانت دو جا وصل میشی خب معلومه یکیش دیسکانکت میشه اون یکی وصل میشه . همونجور که دوستان گفتن باید با یه مودم اینکارو بکنی.

با سلام
یعنی یکی از مودمها کاملا بدون مصرف است؟ هیچ راهی مثل استفاده از اسپلیتر و یا وصیله دیگر نمیتواند این مشکل را حل کند؟ میشود نحوه وصل شدن با دو سیستم از یک مودم را بگویید؟
با تشکر

pooria_googooli
28-05-2010, 12:27
برای وصل شدن دو کامپیوتر با یک مودم کافیست یکی رو با لن و دیگری رو با usb وصل کنید . کار دشواری نیست .

KING_DESIGNER
28-05-2010, 21:20
شما کار اشتباهی کردی.
شما تصور کردی که چون ADSL خط تلفن رو اشغال نمیکنه س برای استفاده از چند سیستم هم میشه از چند مودم استفاده کرد.
این غلطه.
شما باید از روش شبکه کردن استفاده کنید.
یا اینکه از طریق USB یکی از مودمها رو وصل کنید و پورت LAN رو به یک سیتسم دیگر بدهید.
در حال حاضر به من بگویید که چه مودمی دارید
و روی دوتا سیستم چه ویندوزی نصب هست .
مودم شما چه خروجی هایی دارد .
ودر حالت کلی یکی از مودمها اضافه است و ابد پس داده شود یا این که جفتشون رو بفروشید و یک مودم درست حسابی بخرید که هم وایرلس داشته باشد هم پورتهای بیشتری داشته باشد مثل asus am 604g که هم 4 پورت دارد و هم یک وایرلس .