PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست راهنمایی برای خرید

didar11
27-05-2010, 09:41
با سلام
من در امر چاپ کاملا مبتدی هستم. قصد خرید دستگاه ریسو و کپی رنگی استوک را دارم.
سوال من اینه که برای خرید دستگاه استوک ریسو و کپی رنگی چه نکاتی از لحاظ فنی باید مد نظر گرفت؟
با تشکر

didar11
28-05-2010, 23:18
با سلام
من در امر چاپ کاملا مبتدی هستم. قصد خرید دستگاه ریسو و کپی رنگی استوک را دارم.
سوال من اینه که برای خرید دستگاه استوک ریسو و کپی رنگی چه نکاتی از لحاظ فنی باید مد نظر گرفت؟
با تشکر
کسی منو راهنمایی نمی کنه

didar11
31-05-2010, 20:20
:19::19::19:

didar11
02-06-2010, 14:53
:19::19::19:
:11::11::11:

mohammad20005
03-06-2010, 17:48
والا دستگاه كپي رنگي . كونيكا و كداك مي گن كيفيتش بهتره و اگه تهران هستي جاهاي خوبي واسه خريد دارين .

در مورد دستگاه هاي ريسو اگه منظورتون كپي پرينتر هست از ريسو بهتر هم زياد هست .

منم خودم زياد اطلاعات ندارم ولي هر چي ميخري سعي كن توشيبا يا كانن باشه . و از همه مهمتر خدماتش توي منطقه يا شهر خودتون خوب باشه .
چون وقتي اين دستگاهها به خرج ميافتند خيلي كمر شكن هستند .

didar11
04-06-2010, 06:14
والا دستگاه كپي رنگي . كونيكا و كداك مي گن كيفيتش بهتره و اگه تهران هستي جاهاي خوبي واسه خريد دارين .

در مورد دستگاه هاي ريسو اگه منظورتون كپي پرينتر هست از ريسو بهتر هم زياد هست .

منم خودم زياد اطلاعات ندارم ولي هر چي ميخري سعي كن توشيبا يا كانن باشه . و از همه مهمتر خدماتش توي منطقه يا شهر خودتون خوب باشه .
چون وقتي اين دستگاهها به خرج ميافتند خيلي كمر شكن هستند .
باتشکر از توجه شما
کسی رو نمی شناسی که اطلاعات دقیقتری در مورد این دستگاه ها داشته باشه اگه سراغ دارید ممنون می شم شماره تماسی از ایشون بهم بدید.

mohsensada
04-06-2010, 11:06
عزیز شما اولاً باید این موضوع ر ا در تایپیک مناسب مطرح می کردی "کپی سیاه و سفید و رنگی"
خب به نظر من شما باید کپی رنگی کونیکا بخری چون از لحاظ سرویس کردن خیلی راحتی من خودم الانً 1 ساله یکشو دارم هنوز سرویس کار نیومده بالای دستگاه به غیر از ان قیمت تموم شده برای هر برگ کاغذ خیلی ارزونتر تموم می شه - ببین یه ست 4 رنگ کامل کونیکا 110 هزارتومان میخرم ولی همکارها توشیبا یا کانن دارند می دونی هر رنگشو 110 هزارتومان می خرند - پس خاطر جمع نباش کونیکا بهترینه - راستی یه چیزی هست که کونیکا نسبت به دستگاه کانن نداره کونیکا یه خورده مات می زنه ولی کانن شفاف یعنی براق می زنه که اونم به نظر من چیز مهمی نیست.
و دستگاه ریسو برای تکثیر می خواهی خب اگه کارشو داری بنظر من هرجا دستگاه رنگی می خری ریسو هم داره همونجا پرسجو کن و تهران - خیابان ایرانشهر مرکز این تشکیلات هستش یه بار برو ببین کجا چه خبره .

mohammad20005
04-06-2010, 20:29
منم كيفيت كونيكا رو ديدم ولي زياد جالب نيست ولي اگه پرينت با كانن بگيري و بزاري كنار اون دلچركي مي شي از كونيكا !

دستگاه كپي پرينت هم دوپولو كيفيتش و دوامش نسبت به ريسو گراف بهتر است و برد پرينتر هم داره .