PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال باشگاهی در ایتالیا | فصل 2010-2011 | پیش فصل

H A M A S
26-05-2010, 18:12
سایت گل- به گزارش نشریه توتو اسپورت، باشگاه های یوونتوس و میلان قصد دارند در تابستان دست به یک مبادله بزرگ بزنند و جیانو لوئیجی بوفون و مارکو بوریه لو را با هم معاوضه کنند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهاجم تیم میلان بزرگترین هدف لوئیجی دل نری در فصل نقل وانتقالات است و قصد دارد از بوفون به عنوان طعمه ای برای استخدام او استفاده کند. میلانی ها به دنبال یک دروازه بان هستند و مانند یوونتوسی ها، تما س هایی با فدریکو مارکتی، دروازه بان کالیاری داشته اند.

با این وجود یوونتوسی ها برای به خدمت گرفتن بوریه لو، ترزگه و بوفون را به میلان پیشنهاد کرده اند و قصد دارند به جای بوفون، مارکتی را به خدمت بگیرند.

در صورتی که این انتقال انجام شود، میلانی ها نیز به جاب بوریه لو، ادین ژکو یا زلاتان را را به خدمت خواهند گرفت.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nw_nk
26-05-2010, 18:12
فوتبال باشگاهی در ایتالیا | فصل 2010-2011 | پیش فصل

Italy

Serie A
Serie A TIM

Coppa Italia
TIM Cup

...

nw_nk
26-05-2010, 21:09
مدیر برنامه های باجو: شایعه مربیگری روبرتو در اینتر بی اساس است

ستاره سابق تیم ملی ایتالیا چند ماه قبل از تمایلش برای ورود به دنیای مربیگری گفته بود.

سایت گل - ویتوریو پیرونه، مدیر برنامه های روبرتو باجو، شایعه بازگشت ستاره سابق فوتبال ایتالیا به باشگاهی که 10 سال از آن جدا شده بود را تکذیب کرد.

باجو در ماه فوریه در مصاحبه با لارپوبلیکا از تمایلش به بازگشت به فوتبال و هدایت یک تیم به عنوان مربی گفته بود: "دوست دارم در آینده مربیگری را تجربه کنم."

پس از انتشار این مصاحبه بود بسیاری از وب سایت های شرط بندی، در مورد آینده مربیگری باجو، مسابقاتی را برگزار کردند.

اخیرا و با بالا گرفتن احتمال حضور مورینیو در رئال مادرید، شایعاتی در مورد حضور باجو در باشگاه اینتر به عنوان کمک مربی منتشر شد. اما مدیر برنامه های او این مسئله را به شدت رد کرد.

"من در مورد این موضوع چیزی برای گفتن ندارم. من همیشه روزنامه ها را می خوانم و می توانم بگویم که این اخبار در مورد روبرتو کاملا بی اساس است. خبرهای فضایی همیشه در فوتبال طرفدار زیادی دارد."

2010/5/26

شرط کاپلو برای رفتن به اینتر؛ 100 میلیون یورو برای خرید بازیکن

مورینیو در آستانه جدایی از اینتر قرار دارد و کاپلو گزینه اصلی موراتی برای جانشینی اوست.

سایت گل - به گزارش نشریه گاتزتا دلو اسپورت، کاپلو تنها در صورتی جای ژوزه مورینیو را در تیم اینتر خواهد گرفت که 100 میلیون یورو برای خرید بازیکن جدید در اختیار داشته باشد.

کاپلو، سرمربی سابق رئال مادرید و فعلی تیم ملی انگلیس، در صدر گزینه های جانشینی ژوزه مورینیو قرار دارد. موراتی در سال 2006 نیز به دنبال به خدمت گرفتن کاپلو بود و توافقاتی نیز میان آنها حاصل شده بود اما رسوایی کالچوپولی موجب به هم خوردن اوضاع شد.

اینتری ها اکنون در تلاش هستند تا سرمربی تیم ملی انگلیس را متقاعد کنند که پس از رقابت های جام جهانی هدایت نرآتزوری را برعهده بگیرد و فراهم کردن 100 میلیون یورو می تواند کمک زیادی به پیوستن کاپلو به این تیم بکند.

این در حالی است که موراتی امروز در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد برنامه ای برای ملاقات با مورینیو و مذاکره در مورد جدایی او ندارد.

2010/5/26

مایکون با 26 میلیون یورو در رئال مادرید

مدیر برنامه های مایکون در گفتگو با رسانه های اسپانیایی در مورد شرایط انتقال این بازیکن به رئال صحبت کرد.

سایت گل - آنتونیو کالیندو، مدیر برنامه های داگلاس مایکون، از مسئولان باشگاه رئال مادرید خواست تا مذاکراتشان را برای به خدمت گرفتن این بازیکن آغاز کنند.

این در حالی است که او دیروز در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت موراتی و باشگاه اینتر در مورد آینده این بازیکن تصمیم گیری خواهند کرد و او احتمالا در میلان خواهد ماند.

اما یکی ازسایت های هوادران اینتر خبر داد که کالیندو به رسانه های اسپانیایی گفت رئال مادرید می تواند این بازیکن را با مبلغی بین 26-22 میلیون یورو به خدمت بگیرد.

او گفت: "اگر پرس سریع عمل کند، فکر می کنم بتواند با مبلغی بین 25 تا 30 میلیون یورو کار را تمام کند."

روزنامه مارکا روز یکشنبه به نقل از مایکون نوشته بود که او به همراه مورینیو به رئال مادرید خواهد پیوست. آخرین اخبار از اسپانیا حاکی از این است که مورینیو همچنان در میلان است و در مورد شرایط جدایی اش مذاکره می کند. نشریه آس ادعا کرد موراتی برای آزاد کردن سرمربی پرتغالی 16 میلیون یورو درخواست کرده است.

2010/5/26

وسلی اشنایدر: در اینتر خواهم ماند

ستاره هلندی شایعات اخیر در مورد بازگشت به رئال مادرید را تکذیب کرد.

سایت گل - وسلی اشنایدر، هافبک تیم اینتر، تاکید کرد هیچ برنامه ای برای جدایی از اینتر و پیوستن دوباره به رئال مادرید ندارد.

مصاحبه این بازیکن با روزنامه هلندی "د تلگراف" شایعاتی در مورد احتمال بازگشت او به لالیگا را بر سر زبان ها انداخت. او در این مصاحبه گفته بود در صورتی که مورینیو به رئال مادرید برود، آماده بازگشت به سانتیاگو برنابئو است.

اما اشنایدر که تابستان گذشته نامهربانانه از رئال مادرید کنار گذاشته شد، این مسئله را به شدت تکذیب کرد.

او به شبکه "نوس تی وی" گفت: "من در میلان خواهم ماند. من سال فوق العاده ای در اینتر سپری کردم و سه جام به دست آوردیم. اینتر باید از قهرمانی اش دفاع کند و با حضور من این کار راحت تر خواهد بود."

اشنایدر تا سال 2013 با اینتر قرارداد دارد.

2010/5/26

davy jones
27-05-2010, 10:08
اگه این طور بشه که عالیه.

kasra_khan2003
27-05-2010, 10:13
شایعه هست! یوونتوس باید احمق باشه که همچین کاری کنه!!! مگه اینکه بوفن مشکل خاصی داشته باشه و دیگه نتونه دروازه وایسته، بخوان بندازنش به میلان!!!

davy jones
27-05-2010, 10:24
آخه بوریلو هم مهاجمی نیست که دردی رو از یووه درمون کنه.
به نظر منم شایعه اس

Dr.FANOOS
27-05-2010, 10:35
بابا انصافا نامردیه! بوفون به خاطر یووه رفت سری بی اما حالا!

specter-1369
27-05-2010, 10:36
فکر نمی کنم یوو همچین کاری کنه بعدشم این بوفون خیلی روو یوو تعصب داره :13:

xerxes again
27-05-2010, 11:04
بوفون بعد از دل پیرو کاپیتان دوم یووه است.
بوریه لو که بازیکن نیست.

mehrdadb3
27-05-2010, 11:38
چه دلشون خوشه این میلانی ها واسه خودشون رویا پردازی میکنن

Aless
27-05-2010, 11:45
خبر تكذيب شد خوشبختانه.
------------

H A M A S
27-05-2010, 15:34
بوفون بعد از دل پیرو کاپیتان دوم یووه است.
بوریه لو که بازیکن نیست.

ای بابا دم شما رو گرم
همین بوریه لو توی این فصل 14 گل زد برای میلان

H A M A S
27-05-2010, 15:46
بودجه خرید میلان: 30 میلیون، اینتر: 100 میلیون

سایت گل – میلان تنها 30 میلیون یورو برای خرج در تابستان در اختیار دارد. آدریانو گالیانی، مدیر اجرایی میلان تنها این مبلغ مختصر را برای باشگاه در نظر گرفته است.
به این ترتیب، میلان 70 میلیون یورو کمتر از اینتر می‌تواند خرج کند، چرا که لا گاتزتا دلو اسپورت و کوریره دلو اسپورت هر دو نوشته‌اند اینتری‌ها 100 میلیون یورو برای خرید بازیکن جدید در نظر گرفته‌اند. البته این 30 میلیون یورو هم احتمالا برای تیم اصلی و بخش جوانان در نظر گرفته می‌شود و به این ترتیب، هر فردی که مربی میلان شود – که احتمالا ماسیمیلیانو آلگری این پست را به عهده می‌گیرد – حتی کمتر از این پول را در اختیار خواهد داشت.
ظاهرا 20 میلیون یورو برای تیم اصلی و 10 میلیون یورو برای آکادمی جوانان در نظر گرفته شده است. البته محدودیت بودجه باعث شگفتی طرفداران روسونری نیست، چرا که شرکت فین‌اینوست که مالک میلان است اعلام کرده باید مخارج میلان کم شود تا حساب‌های باشگاه با هم بخوانند.

عجب!!
یک بار گل خبر میده میلان برای زلاتان 80 میلیون کنار گذاشته
الان میگه کل بودجه اش 30 میلیون هست

Dr.FANOOS
27-05-2010, 18:20
آقا کسی از رم خبر نداره؟

MORINIO
27-05-2010, 21:40
ای بابا دم شما رو گرم
همین بوریه لو توی این فصل 14 گل زد برای میلان

درسته بوریه لو مهاجم نسبتا خوبیه ... اگه خودشو تو جام جهانی نشون بده قیمتش میره بالا

nw_nk
28-05-2010, 15:50
مدير برنامه هاي رونالدينيو: آينده او در دست ميلاني هاست

آينده ستاره برزيلي در اين باشگاه همچنان در هاله اي از ابهام قرار دارد.

سايت گل - روبرتو دي آسيس، برادر و مدير برنامه هاي رونالدينيو، گفت كه باشگاه ميلان آينده اين بازيكن را در دست دارد و سرنوشت او را مشخص خواهد كرد.

دي آسيس در مصاحبه با خبرنگاران گفت: "ما برنامه اي براي برگزاري جلسه با باشگاه ميلان نداريم. بايد ببينيم چه اتفاقي رخ خواهد داد. آنها بايد تصميم بگيرند كه چه كاري انجام شود. آنها هستند كه بايد پيشنهاد تمديد قرارداد را بدهند نه ما."

به نظر مي رسد رونالدينيو دوست دارد در باشگاه ميلان بماند اما از صحبت هاي مدير برنامه هاي او اين طور برداشت مي شود كه در صورت ارائه پيشنهادي مناسب، او به تيم ديگري خواهد رفت.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت امروز نوشت پيشنهاد 15 ميليون يورويي منچستر سيتي مي تواند موجب جدايي رونالدينيو از روسونري در تابستان پيش رو شود.

اين در حالي است كه باشگاه ميلان بارها تاكيد كرده قصد فروش ستاره برزيلي اش را ندارد.

2010/5/28

عصبانیت مدیر برنامه های میلیتو از سران اینتر

مدیر برنامه های دیه گو میلیتو معتقد است که شیوه برخورد سران اینتر با پرنسس آرژانتینی صحیح نیست

سایت گل - مدیر برنامه های دیه گو میلیتو در صحبتهایی زبان به انتقاد تند از سران باشگاه اینتر گشوده است. این در حالی است که سران باشگاه اینتر از اینکه این ستاره آرژانتینی نسبت ابراز تعهد در مورد آینده اش در این باشگاه مردد است، به شدت از میلیتو عصبانی هستند.

میلیتو هفته گذشته در صحبتهایی اعلام کرد که پیشنهاداتی از سوی باشگاه های دیگری دریافت کرده است و مطمئن نیست که پس از سپری شدن تابستان در رختکن سن سیرو بماند یا خیر.

فرناندو ایدالگو، مدیر برنامه های میلیتو در صحبتهایی به کالچو مرکاتو گفت: «اگر سران اینتر از این صحبتها ناراحت شده اند، این مشکل خودشان است.در مطلبی خواندم که مدیران نرآتزوری از صحبتهای دیه گو ناراحت شده اند و فکر نمی کنم که این عادلانه باشد. او تنها گفته که پیشنهادهایی داشته است و به این نکته اشاره کرده که هنوز سه سال از قراردادش با اینتر باقی است و از حضور در رختکن نرآتزوری نیز راضی است.»

او ادامه داد: «این اصلا عادلانه نیست که آنها از این موضوع ناراحت شوند، چرا که دیه گو بازیکنی قابل احترام و خوش برخورد است.»

این در حالی است که سران تیمهای رئال مادرید و چلسی تمایل زیادی دارند تا در بازار نقل و انتقالات تابستانی برای جذب میلیتو وارد عمل شوند.

مدیر برنامه های میلیتو در بش پایانی صحبتهایش گفت: «دیه گو بهترین مهاجم این فصل اروپا بود و این کاملا طبیعی است که همه به دنبال او باشند. دیه گو واقعیت را گفته. اگر سران اینتر از این موضوع ناراحت شده اند، باید دید که آنها در سالهای اخیر و در شرایط مشابه چطور رفتار می کرده اند؟»

2010/5/28

موراتی: جدایی مورینیو، جشن اینتر را خراب کرد

آقای خاص عزم خود را برای پیوستن به رئال مادرید جزم کرده است.

سایت گل - ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرد که تصمیم مورینیو برای جدایی از رختکن اینتر، پس از فتح سه جام قهرمانی در طول رقابتهای این فصل، جشن قهرمانی اینتر را سرد و غمناک کرد.

به نظر می رسد که مورینیو عزم خود را جزم کرده تا با لغو قراردادش با اینتر روانه رئال مادرید شود ولی مذاکرات در این راستا همچنان ادامه دارد.

موراتی در صحبتهایی به اسکای سپورت 24 گفت: «بند جدایی زودهنگام در قرارداد مورینیو قراردارد و راستش را بخواهید جشن قهرمانی تیم ما توسط مورینیو که قصد ترک رختکن تیم را دارد خراب شد.البته باید بگویم که من ممنون او هستم، چرا که او شادی را به رختکن تیم ما برگرداند. من امیدوارم که توافقات نهایی در چند ساعت آینده یا در روزهای آتی حاصل شود.»

پیش از این به نظر می رسید که مورینیو تا ژوئن سال 2012 در رختکن اینتر باقی خواهد ماند ولی اخبار منتشره در مطبوعات گویای آن است که اقای خاص با سران رئال به توافق رسیده تا مادریدی ها با پرداخت مبلغ 16 میلیون یورو که در بند جدایی زودهنگام این مربی پرتغالی درج شده او را به رختکن تیمشان ببرند.

2010/5/28

sAeEd_kHaAn
28-05-2010, 18:52
حالم بیش از پیش از این رئال بهم خورد تیم کاملا مزخرفیه فقط منتظر هرکی گل کرد رو بخره الانم دست گزاشته رو مربی و بازکنای اینتر مورینیو ؛ میلیتو ؛ مایکون ؛ اسنایدر و . . . برید خودتونو جم کنید با این تیم مزخرفتون :19:

B L A S T E R
28-05-2010, 19:29
حالم بیش از پیش از این رئال بهم خورد تیم کاملا مزخرفیه فقط منتظر هرکی گل کرد رو بخره الانم دست گزاشته رو مربی و بازکنای اینتر مورینیو ؛ میلیتو ؛ مایکون ؛ اسنایدر و . . . برید خودتونو جم کنید با این تیم مزخرفتون :19:
دوست عزیز ،
مورینیو که خودش میخواست جدا بشه ، حتی اواسط فصل هم گفته بود من حاضرم یه پولی بدم از اینتر برم! اینجوری اگه بخوای حساب کنی طرفدارای چلسی هم باید از اینتر متنفر باشن و همچنین طرفدارای پورتو از چلسی :)
در باره بازیکنای اینتر هم همش دروغه شک نکن ، میلیتو و اسنایدر جایی تو رئال ندارن . فقط احتمال حضور مایکون هست که اونم مورینیو گفته میخوامش و من خودم مخالفشم ، و یه دفاع وسط رو ترجیح میدم .
در کل بی احترامی نکنیم بهتره :)

nw_nk
28-05-2010, 23:20
مرغ موراتي يك پا دارد؛ 16 ميليون يورو براي جدايي مورينيو

مالك باشگاه اينتر تاييد كرد كه كاپلو يكي از گزينه هاي اصلي هدايت نرآتزوري براي فصل آينده است.

سايت گل - ماسيمو موراتي، مالك باشگاه اينتر، گفت از موضع خود در رابطه با قرارداد مورينيو دفاع خواهد كرد و تحت تاثير فشارهاي باشگاه رئال مادريد قرار نخواهد گرفت.

مورينيو تا سال 2012 با باشگاه اينتر قرارداد دارد و موراتي براي آزاد كردن او 16 ميليون يورو از باشگاه مادريدي طلب كرده است. مورينيو تهديد كرده كه عليه باشگاه اينتر دست به اقدامات قانوني خواهد زد اما موراتي همچنان روي تصميمش ايستاده است.

او در مصاحبه با روزنامه گاتزتا دلو اسپورت گفت: "ما تحت تاثير فشارها قرار نمي گيريم. مي خواهيم اين مشكل را با مورينيو به طور دوستانه حل كنيم. اين حق ماست كه از قراردادي كه قبلا بسته شده و مشكلي در آن وجود ندارد، دفاع كنيم. من روي حرفم هستم. موضع ما غير منطقي نيست و قصد زورگويي نداريم."

موراتي در مورد جانشين احتمالي مورينيو نيز صحبت كرد و تاييد كرد كه فابيو كاپلو يكي از گزينه هاي اصلي باشگاه اينتر است.
"ما هنوز در اين مورد تصميم نگرفته ايم. ما در حال بررسي شرايط هستيم و كاپلو نيز يكي از گزينه هاي ماست . او مربي بسيار خوبي است."

2010/5/28

Dr.FANOOS
29-05-2010, 00:52
دوست من خیلی خشن داری کار می کنیا! البته من بارسایی هستم. رئالی ها جزو متنعمین دنیا هستند تقریبا مرفحین بی درد جامعه هستند . اصلا اساس دنیا همینه هر کی که پول داره دوست داره بهترین ها رو داشته باشه!
ولی فوتبال فقط به پول ختم نمی شه....خدا می دونه آخر فصل بچه ها قلک هاشون رو اوردن توی رختکن(خودم شاهد بودم!) با چه شوقی شکوندند رفتیم داوید ویا رو خریدم الان هم یه چیز اون ته مونده فابرگاس رو می خواهیم.
اما رئالی ها......
ولی انصافا این رو قبول درم که رئال از تیم های پایه ایش سودی نبرده و بارسلونا هر چی سود کرده به خاطر کسایی بودن که از تیم های پایه ای اومدن!
ژاوی و اینیستا و مسی و حتی فابرگاس و .....
اما رئال بهترین های دنیا رو می گرده پیدا می کنه ولی بعضی از خرید هاش انصافا فقط از روی طمع هست الان بنده خدا سرجیو راموس بازیکن به این خوبی (اهل نماز و دعا و...) دارن اونوقت تو فکره مایکون هستن!

B L A S T E R
29-05-2010, 09:52
دوست من خیلی خشن داری کار می کنیا! البته من بارسایی هستم. رئالی ها جزو متنعمین دنیا هستند تقریبا مرفحین بی درد جامعه هستند . اصلا اساس دنیا همینه هر کی که پول داره دوست داره بهترین ها رو داشته باشه!
ولی فوتبال فقط به پول ختم نمی شه....خدا می دونه آخر فصل بچه ها قلک هاشون رو اوردن توی رختکن(خودم شاهد بودم!) با چه شوقی شکوندند رفتیم داوید ویا رو خریدم الان هم یه چیز اون ته مونده فابرگاس رو می خواهیم.
اما رئالی ها......
ولی انصافا این رو قبول درم که رئال از تیم های پایه ایش سودی نبرده و بارسلونا هر چی سود کرده به خاطر کسایی بودن که از تیم های پایه ای اومدن!
ژاوی و اینیستا و مسی و حتی فابرگاس و .....
اما رئال بهترین های دنیا رو می گرده پیدا می کنه ولی بعضی از خرید هاش انصافا فقط از روی طمع هست الان بنده خدا سرجیو راموس بازیکن به این خوبی (اهل نماز و دعا و...) دارن اونوقت تو فکره مایکون هستن!
البته که پول خیلی مهمه و من اصلا دوس ندارم باشگاهم واسه خرجاش قلک بشکونه و کنسرت خیریه بزاره .
شما هم همچین میگی انگار باسا فقیر ترین حقوق بازیکناشم نمیده و بازیکنا فقط از وفاداریو عاشق چشم ابرویی بازی میکنن.
نه عزیز من . بارسا بعد از رئال ثروتمند ترین باشگاه دنیاس .
قبول دارم رئال اشتباه داشته تو خریداش ولی فصل پیش فقط نیاز های تیم برطرف شد الانم همه خریدا با توجه به حرف مورینیوئه.ولی آیا این خریدا فقط مختص رئال هست ؟مثلا خرید زلاتان اشتباه نبود ؟ خرید چیگرینسکی ؟ یا همین ویا ؟ یا الان دوباره خرید فابرگاس ؟ فابرگاس رو خودتون از تیمتون انداختین بیرون حالا میگی اکادمی ؟
رئال یکی از بزرگترین اکادمی ها رو داره ولی خوب مسئولاش بهش توجه نمیکنن .
در مورد راموس هم تو سویا که بود دفاع وسط بازی میکرد و دیدیم این فصل تو دفاع وسط رهبر خوبیه و عالی دفاع میکنه پس خرید مایکون غیر منطقی نیس:) البته بازم میگم من مخالفشم :)
ممنون از اینکه پست منو خوندید ...

Dr.FANOOS
29-05-2010, 11:33
البته که پول خیلی مهمه و من اصلا دوس ندارم باشگاهم واسه خرجاش قلک بشکونه و کنسرت خیریه بزاره .
شما هم همچین میگی انگار باسا فقیر ترین حقوق بازیکناشم نمیده و بازیکنا فقط از وفاداریو عاشق چشم ابرویی بازی میکنن.
نه عزیز من . بارسا بعد از رئال ثروتمند ترین باشگاه دنیاس .
قبول دارم رئال اشتباه داشته تو خریداش ولی فصل پیش فقط نیاز های تیم برطرف شد الانم همه خریدا با توجه به حرف مورینیوئه.ولی آیا این خریدا فقط مختص رئال هست ؟مثلا خرید زلاتان اشتباه نبود ؟ خرید چیگرینسکی ؟ یا همین ویا ؟ یا الان دوباره خرید فابرگاس ؟ فابرگاس رو خودتون از تیمتون انداختین بیرون حالا میگی اکادمی ؟
رئال یکی از بزرگترین اکادمی ها رو داره ولی خوب مسئولاش بهش توجه نمیکنن .
در مورد راموس هم تو سویا که بود دفاع وسط بازی میکرد و دیدیم این فصل تو دفاع وسط رهبر خوبیه و عالی دفاع میکنه پس خرید مایکون غیر منطقی نیس:) البته بازم میگم من مخالفشم :)
ممنون از اینکه پست منو خوندید ...

آقا چرا می زنی:31: کلا قلک و این جور چیزها رو شوخی کردم! از افتخارات بارسلونا اینه که در طول تاریخ هیچ اسپانسری نگرفته و ماهانه کمک مالی به یونیسف هم می کنه!
زلاتان شاید مثل زمان اینتر نبود اما یه نگاهی به آمارها بندازی دقیقا حرف من رو متوجه می شی . زلاتان دقیقا توی بازی هایی که مسی گل نمی تونسته بزنه اون می زده. گل های خیلی مهمی هم زد مثلا بازی رفت تا تعویض شد گل زد یا بازی با آرسنال. مشکلی که زلاتان داره اینه که اهل بازی گروهی نیست.اما مثلا کریم بنزما فکر کنم 2 تا گل بیشتر نزد. فابرگاس هم من زیاد راضی به اومدنش نیستم اما مثلا تصور کن اینیستا دوباره همچین مصدومیتی براش بوجود بیاد می دونی چقدر می تونه کمک کنه از سرجیو بوسکتس که بهتره البته بوسکتس هم انصافا واسه بارسا کم نذاشت!خرید کسایی مثل چیگیرینسکی هم برای تقویت خط دفاعی رو نیمکت هست نباید انتظار داشت پیکه بشینه روی نیمکت اونوقت چیگیرینسکی تو باشه.البته چیگیرینسکی از اون بازیکن های آینده داره خیلی خوش استیله ! داوید ویا یه بازیکن اهل کارهای تیمی هست و خرید خیلی خوبی هست.زلاتان سرعت خوبی نداره ودر چرخش هایش خیلی طول می کشه تا خودش رو با دروازه میزون کنه ولی ویا از سرعت خوبی برخوردار هست. در کل من با فروش زلاتان موافقم اما زلاتان رو نباید به تیمی مثل رئال فروخت زلاتان رو باید به میلان( یا منچستر) داد .

B L A S T E R
29-05-2010, 11:57
آقا چرا می زنی:31: کلا قلک و این جور چیزها رو شوخی کردم! از افتخارات بارسلونا اینه که در طول تاریخ هیچ اسپانسری نگرفته و ماهانه کمک مالی به یونیسف هم می کنه!
زلاتان شاید مثل زمان اینتر نبود اما یه نگاهی به آمارها بندازی دقیقا حرف من رو متوجه می شی . زلاتان دقیقا توی بازی هایی که مسی گل نمی تونسته بزنه اون می زده. گل های خیلی مهمی هم زد مثلا بازی رفت تا تعویض شد گل زد یا بازی با آرسنال. مشکلی که زلاتان داره اینه که اهل بازی گروهی نیست.اما مثلا کریم بنزما فکر کنم 2 تا گل بیشتر نزد. فابرگاس هم من زیاد راضی به اومدنش نیستم اما مثلا تصور کن اینیستا دوباره همچین مصدومیتی براش بوجود بیاد می دونی چقدر می تونه کمک کنه از سرجیو بوسکتس که بهتره البته بوسکتس هم انصافا واسه بارسا کم نذاشت!خرید کسایی مثل چیگیرینسکی هم برای تقویت خط دفاعی رو نیمکت هست نباید انتظار داشت پیکه بشینه روی نیمکت اونوقت چیگیرینسکی تو باشه.البته چیگیرینسکی از اون بازیکن های آینده داره خیلی خوش استیله ! داوید ویا یه بازیکن اهل کارهای تیمی هست و خرید خیلی خوبی هست.زلاتان سرعت خوبی نداره ودر چرخش هایش خیلی طول می کشه تا خودش رو با دروازه میزون کنه ولی ویا از سرعت خوبی برخوردار هست. در کل من با فروش زلاتان موافقم اما زلاتان رو نباید به تیمی مثل رئال فروخت زلاتان رو باید به میلان( یا منچستر) داد .
من زدم ؟:blink::دی
البته اسپانسر نداشتن هم افتخار نیس.
درباره کمک هم رئال تو بسیاری از کشورهای فقیر مدرسه فوتبال و این برنامه هارو داره .
درباره زلاتان بله بایدم گل بزنه . 75 تا پاش دادن گل نزنه ؟ با بنزما هم مقایسش نکن چون نه تجربه و نه سنشون قابل مقایسه نیست :)
در ضمن بنز 8 تا گل زده نه دوتا !
خرید فابرگاس به بهانه اینکه اینیستا مصدوم بشه که زیاد استدلال جالبی نیس. از بوسکتس بهتره ؟؟ بوسکتس هافبک دفاعیه عزیز من و فابرگاس بیشتر طراح و بازیسازه و ویژگی های هافبک دفاعی کمتر توش دیده میشه !
در مورد فروش زلاتان هم وکیلش تلاش کرد به رئال بندازدش ولی ما بهترشو داریم .
راستی الان دقت کردم دیدم بحث ما ربطی به تاپیک نداره :دی :blink:

Dr.FANOOS
29-05-2010, 15:05
من زدم ؟:blink::دی
البته اسپانسر نداشتن هم افتخار نیس.
درباره کمک هم رئال تو بسیاری از کشورهای فقیر مدرسه فوتبال و این برنامه هارو داره .
درباره زلاتان بله بایدم گل بزنه . 75 تا پاش دادن گل نزنه ؟ با بنزما هم مقایسش نکن چون نه تجربه و نه سنشون قابل مقایسه نیست :)
در ضمن بنز 8 تا گل زده نه دوتا !
خرید فابرگاس به بهانه اینکه اینیستا مصدوم بشه که زیاد استدلال جالبی نیس. از بوسکتس بهتره ؟؟ بوسکتس هافبک دفاعیه عزیز من و فابرگاس بیشتر طراح و بازیسازه و ویژگی های هافبک دفاعی کمتر توش دیده میشه !
در مورد فروش زلاتان هم وکیلش تلاش کرد به رئال بندازدش ولی ما بهترشو داریم .
راستی الان دقت کردم دیدم بحث ما ربطی به تاپیک نداره :دی :blink:

بازم با بعضی چیزها مخالفم اما به قول شما توی این تاپیک جاش نیست!:31:

Ezel
29-05-2010, 20:30
كلوديو رانيري: اين فصل خوب بوديم اما بايد پيشرفت كنيم

سايت گل- كلوديو رانيري، سرمربي تيم رم، به هواداران قول داد كه فصل آينده نيز براي قهرماني تلاش خواهند كرد و به بازيكنان تيمش گفت انتظار دارد كه فصل آينده پيشرفت كنند.

او در مصاحبه با كوريريه دلو اسپورت گفت:" در فوتبال به خاطر نام يا كارت اعتباري روي كسي حساب نمي كنند بلكه بايد خودتان را ثابت كنيد. نمي خواهم بازيكنانم فكر كنم به نقطه اي رسيده اند كه ديگر نيازي به پيشرفت نيست. اين تيم اين فصل شگفت انگيز كار كرد. بهتر شدن كار سختي است اما ما تلاشمان را مي كنيم."

رمي ها كه اين فصل را نااميد كننده آغاز كردند، در مقطعي از فصل در 24 بازي پياپي شكست نخوردند و تنها در آخرين هفته بود كه قهرماني را به اينتر واگذار كردند.

" به لطف همكارانم در كادر فني و بازيكنان فصل فوق العاده اي را پشت سر گذاشتيم. آنها واقعا خوب بودند. ما تا آخرين راه را طي كرديم اما بعضي مواقع براي قهرماني به شانس نياز داريد.:"

مانوئل پيگريني؛ سرمربي فصل بعد اينتر!؟

سايت گل- ماسيمو موراتي، مالك باشگاه اينتر، از زماني كه جدايي مورينيو از اين باشگاه تقريبا قطعي شد، از چند مربي به عنوان جانشينان اصلي سرمربي پرتغالي ياد كرد كه فابيو كاپلو سرمربي تيم ملي انگليس در صدر آنها قرار داشت.

گاس هيدينك، پپ گوارديولا، لوچانو اسپالتي و روبرتو باجو از ديگر مربياني بودند كه از آنها به عنوان سرمربي فصل بعد نرآتزوري ياد شد اما امروز رسانه هاي اسپانيايي اعلام كردند كه مانوئل پيگريني فصل آينده هدايت اينتر را برعهده خواهد گرفت.

امروز روزنامه آ.اس نوشت كه مسئولان باشگاه اينتر از پيگريني خواسته اند كه جانشين مورينيو در اين باشگاه شود و سرمربي شيليايي نيز براي به عهده گرفتن اين پست ابراز تمايل كرده است.

البته او ترجيح مي دهد كه در اسپانيا به مربيگري ادامه دهد. پيگريني پيش از اينكه اين فصل به رئال مادريد بپيوندد، دوران موفقيت آميزي را در ويارئال سپري كرد. همچنين از او به عنوان يكي از گزينه هاي جانشيني مارچلو بيلسا در تيم ملي شيلي پس از رقابت هاي جام جهاني ياد مي شد.

با اين وجود اينتري ها قصد دارند خيلي سريع با اين مربي قرارداد امضا كنند و او بايد خيلي زود تصميمش را بگيرد. آ.اس نوشت كه باشگاه فنر باغچه نيز به دنبال استخدام پيگريني است و دستمزدي كه براي او در نظر گرفته اند، با دستمزد پيشنهادي باشگاه اينتر برابري مي كند.

اتوئو: اینتر باید گواردیولا را جانشین مورینیو کند

سایت گل- ساموئل اتوئو، ستاره کامرونی باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرده که نرآتزوری می تواند حتی در غیاب آقای خاص هم به قهرمانی هایش ادامه دهد. او اعلام کرد که از آنجا که مورینیو روز دوشنبه به عنوان مربی جدید تیم مادریدی معارفه می شود، در حال آماده سازی خودش برای زندگی بدون این مربی و سه جام قهرمانی کسب شده می باشد.

اتوئو در صحبتهایی به گاتزتادلوسپورت گفت:« کسی نمی تواند آنچه اینتر انجام داد را کنسل و لغو کند. مورینیو به دلیل کار بزرگی که با تیم ما انجام داد، از نهایت احترام من برخوردار است ولی هرکسی این حق را دارد تا تصمیمات شخصی ای اتخاذ کند.اینتر یکی از بهترین تیمهای دنیاست و ما می توانیم اکنون سیکل و دوره جدیدی را آغاز کنیم.»

اتوئو برای جدایی از بارسا و پیوستن به سری آ حسرتی نمی خورد..او معتقد است که فتح سه جام قهرمانی با اینتر حاکی از آن است که بهترین جایگاه برای بازی فوتبال درایتالیاست.

ستاره کامرونی ادامه داد:«تابستان گذشته،صحبتهای مشابهی شنیده می شد.کاکا،زلاتان و کریس همگی به اسپانیا رفتند و همه فکر می کردند که لالیگا بهترین لیگ دنیاست ولی من به اینتر آمدم. یک تیم ایتالیایی در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی رسید و این گویای آن است که لیگ ایتالیا بهترین لیگ است.»

اتوئو در پاسخ به این سوال که آیا اینتر می تواند در نبود مورینیو به موفقیتش ادامه دهد،به این نکته اشاره کرد که در صورتی که جای خالی آقای خاص با مربی بزرگی مثل گواردیولا پر شود، بله.

این ستاره کامرونی گفت:«پپ یکی از بهترین مربیان دنیاست. موراتی در صورتی که او را به سن سیرو بیاورد،انتخاب فوق العاده ای داشته است.»

ژوليو سسار: اميدوارم كاپلو در جام جهاني موفق نباشد

سايت گل- ژوليو سسار، دروازه بان تيم اينتر، از ماسيمو موراتي، مالك باشگاه خواست تا فابيو كاپلو و استیون جرارد، سرمربي و هافبك تيم ملي انگليس را به خدمت بگيرد.

اين در حالي است كه 24 ساعت قبل موراتي اعلام كرده بود كاپلو يكي از كانديداهاي اصلي هدايت اينتر در فصل بعد است.

او در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" من كاپلو را دوست دارم. او با يوونتوس، رم و رئال قهرمان شده است. باشگاه بايد يك مربي جديد استخدام كند اما بعد از مورينيو ما نمي توانيم يك مربي معمولي داشته باشيم. ما به يك مربي بزرگ نياز داريم، يكي مانند كاپلو.

من اميدوارم او تورنمنت خوبي را با انگليس در جام جهاني سپري نكند و در آفريقاي جنوبي به قهرماني نرسد."

كاپلو تنها كسي نيست كه سسار اميدوار است در فصل نقل و انتقالات راهي اينتر شود. او جرارد را نيز خريدي مهم براي اينتر در فصل نقل و انتقالات مي داند.

" اگر من تصميم گيرنده بودم، فورا جرارد را مي خريدم. او بازيكن قدرتمند و باكلاسي است. خريد او، خريد بسيار خوبي خواهد بود.
به نظر من نبايد اجازه داد مايكون تيم را ترك كند و به رئال مادريد برود."

masud-000000
29-05-2010, 21:17
گالیانی در صحبتهایی اعلام کرده که میلان دست کم یک ستاره تراز اول را در بازار نقل و انتقالات تابستانی به خدمت خواهد گرفت.
سایت گل- آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان در صحبتهایی اعلام کرده که تیمش پول کافی برای صرف کردن در طول بازار نقل و انتقالات تابستانی دارد و قطعا برای خرید دست کم یک ستاره تراز اول فوتبال دنیا وارد عمل خواهد شد.
گالیانی رقم دقیقی را به عنوان بودجه روسونری اعلام نکرده و در مورد مربی آتی این تیم نیز صحبتی به میان نیاورده ولی انتظار می رود که ماسیمیلیانو آلگری مربی گری روسونری را عهده دار شود. در این میان گالیانی تنها از برنامه های روسونری برای پیشرفت و تقویت رختکن تیمش سخن گفت.
گالیانی به اسکای سپورت 24 گفت:« اگرقرار باشد که کسی به رختکن تیم ما بپیوندد، او بازیکن بزرگی خواهدبود. ما آماده ایم تا برای خریداری قهرمانان بزرگ سرمایه گذاری کنیم.»
یکی از این قهرمانان که تعدادی از خبرگزاری ها او را در مسیر پیوستن به میلان می دانند،زلاتان ایبراهیموویچ است. این در حالی است که مینو رایولا، مدیر برنامه های زلاتان در صحبتهایش گفته که بسیار بعید است که زلاتان اسپانیا را به مقصد سری آ ترک کند.
گالیانی در این رابطه توضیح داد:« زلاتان؟ دستمزد مورددرخواست او برای بازگشت به ایتالیا بسیار بالاست. ما سعی بر حفظ هونتلار داریم، چرا که خود او هم خواهان ماندن است.»

pcforlife
29-05-2010, 21:34
پیگرینی مربی خوبی (البته مورینیو یه چی دیگه بود)... امیدوارم بیاد اینتر... خداییش تو رئال قدرشو ندونستند...:41:

B L A S T E R
29-05-2010, 21:45
تو ایتالیا خیلی راحت تر میتونه کار کنه. حداقل فشار روش نیس!

Ezel
30-05-2010, 16:25
ژوزه مورينيو: اينتر هميشه در قلب من جاي دارد

سايت گل- ژوزه مورينيو با نوشتن نامه اي ، از هواداران اينتر خداحافظي كرد.

در اين نامه كه در روزنامه گاتزتا دلو اسپورت منتشر شده، آمده است:" پيش از اينكه قراردادم با رئال مادريد را امضا كنم، مي خواهم از همه هواداران اينتر و همه آنهايي كه در دوران حضورم در ايتاليا از من حمايت كردند، تشكر كنم، حمايتي كه حاصل آن قهرماني در چمپيونز ليگ بود.

من شما را فراموش نخواهم كرد، از تك تك هواداران تا كارمندان باشگاه و رئيس موراتي. دست همه شما را به گرمي مي فشارم. هميشه در قلب من خواهيد بود."

مورينيو فردا به طور رسمي به عنوان سرمربي جديد رئال مادريد معرفي خواهد شد.

ریسه: جدایی مورینیو به نفع رم است

سایت گل- جان آرنه ریسه، ستاره باشگاه رم معتقد است که پس از آنکه مورینیو از سمت مربی گری اینتر کناره گیری کرده است، تیم جلوروسی شانس بیشتری برای قهرمانی در رقابتهای سری آ خواهد داشت.

جلوروسی در رقابتهای فصل گذشته سری آ گام به گام اینتر برای فتح اسکودتو رقابت می کرد و ریسه معتقد است که نرآتزوری که در چهار سال اخیر قدرت شماره یک فوتبال ایتالیا بوده است، ممکن است پس از جدایی مورینیو به مشکلاتی خورده و دوره حکمرانی نرآتزوری در سری آ به پایان برسد.

این ستاره نروژی در صحبتهایی گفت:« مورینیو ثابت کرده که بهترین مربی دنیاست. در نبود او، رم سود زیادی می کند.»

مورینیو پس از توافق سران دو باشگاه اینتر و رئال بر سر انتقال او به سانتیاگو برنابئو، روز دوشنبه به عنوان مربی جدید رئال مادرید معارفه خواهد شد.

..Parsa..
30-05-2010, 17:56
دانیله ده روسی: شاید به رئال بروم / کلودیو رانیری: او جایی نمی رود

هافبک تیم رم اعلام کرد در ایتالیا پیراهن تیم دیگری به جز رم را به تن نمی کند

دانیله ده روسی، هافبک ملی پوش تیم رم، گفت اگر باشگاه حاضر به فروش او شود، به رئال مادرید خواهد رفت اما به نظر نمی رسد این انتقال انجام گیرد زیرا کلودیو رانیری پیش از این اعلام کرده بود هر پیشنهادی برای این بازیکن را رد خواهد کرد.
ده روسی در گفتگو با خبرنگاران در اردوی تیم ملی ایتالیا گفت:" رئال مادرید؟ اگر باشگاه رم این پیشنهاد را به هر دلیلی قبول کند، به این تیم خواهم رفت. من نمی توانم به بازی کردن برای رم فکر نکنم و همین طور تیم ملی ایتالیا. هیچ وقت نمی توانم در ایتالیا پیراهن تیم دیگری غیر از رم را به تن کنم. "

پیش از این کلودیو رانیری، سرمربی جیالوروسی، در مصاحبه با ایل رومانیستا احتمال جدایی این بازیکن را به شدت رد کرده بود.

رانیری گفته بود :" ده روسی جایی نمی رود."

Ezel
30-05-2010, 21:42
یووه آماده مبادله دیه گو با آگوئرو

سایت گل- طبق گزارش منتشره در اسپورت دات آی تی، سران باشگاه یوونتوس در نظر دارند تا با بهره گیری از انتقال دیه گو، بازی ساز برزیلی شان به مادرید، نظر مثبت سران اتلتیکو مادرید را برای جذب سرخیو آگوئرو جلب نمایند.

دیه گو پس از آنکه تابستان گذشته با قراردادی 25 میلیون یورویی از وردربرمن به یوونتوس پیوست، هرگز نتوانست انتظارات را برآورده سازد و آن طور که از او توقع می رفت خوش بدرخشد.

این طور به نظر می رسد که این ستاره برزیلی جایی در برنامه های لوئیجی دل نری، مربی جدید یووه ندارد و به همین دلیل سران باشگاه یوونتوس در نظر دارند تا از او به عنوان طعمه ای برای جذب سرخیو آگوئرو، ستاره اتلتیکومادرید استفاده کنند.

سران باشگاه ایتالیایی آماده اند تا علاوه بر این بازیکن برزیلی، تیاگو را نیز به مادرید بفرستند تا بتوانند آگوئرو را در رختکن تیمشان ببینند.

تیاگو چند ماه آخر فصل گذشته را در رختکن تیم سفید و قرمزپوش مادریدی سپری کرد و در بازار نقل و انتقالات زمستانی به صورت قرضی روانه مادرید شد.

دیه گو در رده صد و شصت و چهارم رنکینگ کاسترول قرار دارد و پس از وزلی اسنایدر ، دومین بازیکن برترین خط میانی شاغل در لیگ ایتالیاست. دراین میان آگوئرو در رده پنجاه و ششم این رنکینگ قرار دارد.

Ezel
31-05-2010, 13:48
گالیانی و مذاکره برای خرید فابیانو

سایت گل- طبق گزارشهای منتشره، آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان بار دیگر مذاکراتی را با سران سویا برای خریداری لوئیس فابیانو آغاز کرده است.

گالیانی در حال حاضر برای تماشای بازی خیریه ای که میان تیمهای رئال مادرید و میلان برگزار شد در مادرید است.

فوتبال ایتالیا درگزارشی به این نکته اشاره کرده که گالیانی لیستی از خریدهای تابستانی اش را تهیه کرده که در آن لیست نام سه ستاره باشگاه رئال یعنی رویستون درنته، رافائل فان در فارت و فرناندو گاگو دیده می شود. البته علاوه بر این سه بازیکن، گالیانی به دنبال جذب یکی دیگر از ستاره های لالیگا نیز می باشد.

نام فابیانوی 30 ساله نیز در لیست روسونری دیده می شود و این در حالی است که تیم ملی برزیل خود را برای برگزاری اولین دیدارخود در رقابتهای جام جهانی که روز پانزدهم ژوئن مقابل کره شمالی برگزار می شود آماده می سازد.

قیمت کنونی فابیانو در حدود 20 میلیون یورو برآورد شده و البته سران دو باشگاه سویا و میلان سال گذشته نیز بر سر انتقال این ستاره به رختکن روسونری مذاکراتی را انجام داده ولی در نهایت به توافق نرسیدند ولی انتظار می رود که این انتقال در روزهای آتی صورت پذیرد.

سران روسونری همچنین تمایل خود را برای جذب داوید لوئیس، مدافع میانی بنفیکا نیز ابراز کرده اند ولی برای جذب او می بایست وارد کورسی همه جانبه با منچسترسیتی و رئال مادرید شوند.

davy jones
31-05-2010, 20:45
گالیانی در حال حاضر برای تماشای بازی خیریه ای که میان تیمهای رئال مادرید و میلان برگزار شد در مادرید است.

فوتبال ایتالیا درگزارشی به این نکته اشاره کرده که گالیانی لیستی از خریدهای تابستانی اش را تهیه کرده که در آن لیست نام سه ستاره باشگاه رئال یعنی رویستون درنته، رافائل فان در فارت و فرناندو گاگو دیده می شود.

این سایت گل هم هر شایعه ای رو که روزنامه آ اس اسپانیا راه بندازه چاپ میکنه.
آخه اینو هر بچه دبستانی هم میدونه که رئال میخواد از شر این سه تا بازیکن خلاص بشه تا به جاش سه تا ستاره ی معروف دیگه رو به اون همه خرید قبلیش اضافه کنه. اونوقت روزنامه آ اس هم میاد جلو جلو شایعه درست میکنه که این بازیکنا چنین اند و چنان و نمیدونم هزار تا باشگاه دنبال خریدنشون هستن و خیلی خفنن و ...:2:

خواهشا یه خبرایی رو بذارین که از 3 فرسخی مث این تابلو نباشه.

Ezel
31-05-2010, 21:43
پیشنهاد یووه : آگوئرو=دیه گو، تیاگو+ 20 میلیون یورو

سایت گل- جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس روز سه شنبه به اسپانیا سفر خواهد کرد و در نظر دارد تا با سران باشگاه اتلتیکومادرید برای خریداری سرخیو آگوئرو برسر میز مذاکره بنشیند.

اسپورتس بوک 24 دات کام در گزارشی اعلام کرده که ماروتا در نظر دارد تا با خسوس گارسیا پیتارچ، مدیرورزشی اتلتیکومادرید دیدار و گفتگو کرده و پیشنهادی جنجالی را به سران این باشگاه ارائه نماید.

سران یووه آماده اند تا با فرستادن دیه گو و تیاگو به رختکن تیم مادریدی و پرداخت 20 میلیون یورو، برای جذب سرخیو آگوئرو وارد عمل شوند. قابل ذکر است که تیاگو در حال حاضر به صورت قرضی در اتلتیکو مادرید توپ می زند.

ماروتا تمایل زیادی دارد تا ستاره آرژانتینی اتلتیکو را به رختکن تیمش بیاورد چرا که آندره آ آنلی، رئیس باشگاه یووه تمایل زیادی به در اختیار داشتن این ستاره دارد.

توتوسپورت در گزارشی اعلام کرده که ادین ژکو، ستاره وولفسبورگ نیز یکی از دیگر بازیکنانی است که سران باشگاه تورینی تمایل زیادی به جذب او دارند و در صورتی که روندانتقال آگوئرو به یووه با بن بست مواجه شود، بینکونری برای خرید ژکو وارد عمل خواهند شد.

bleu2u4u
01-06-2010, 01:17
دیه گو در رده صد و شصت و چهارم رنکینگ کاسترول قرار دارد و پس از وزلی اسنایدر ، دومین بازیکن برترین خط میانی شاغل در لیگ ایتالیاست. دراین میان آگوئرو در رده پنجاه و ششم این رنکینگ قرار دارد.

این دیگه چه رنکینگیه؟

*M!L4D*
01-06-2010, 08:51
این دیگه چه رنکینگیه؟

davy jones
01-06-2010, 08:52

منظورش این بود که رنکینگشون به درد خودشون میخوره:27:

Ezel
01-06-2010, 10:18
تراپاتونی:اینتر کاپلو را می خواهد و کاپلو اینتر را

سایت گل- جیووانی تراپاتونی، مربی سابق نرآتزوری در صحبتهایی اعلام کرد که فابیوکاپلو بی صبرانه در انتظار پیشنهاد سران اینتر است و تمایل زیادی دارد تا جانشین ژوزه مورینیو شود.

تراپاتونی نیز معتقد است که کاپلو گزینه مناسبی برای جانشینی مورینیو در رختکن این تیم می باشد.

ولی گزارشهای منتشره در انگلستان حاکی از آن است که مسئولان فدراسیون فوتبال انگلیس از کاپلو خواسته اند که تا سال 2012 برروی نیمکت مربی گری این تیم باقی بماند و مذاکرات در این رابطه ادامه دارد.

با این وجود تراپ در صحبتهایی اعلام کرده که کاپلو ترجیح می دهد تا مربی اینتر باشد.

تراپاتونی در گفتگو با پارلامنتو گفت:« نیمکت مربی گری اینتر؟ در حال حاضر کاپلو گزینه شماره یک مربی گری در این تیم است.من فابیو را می شناسم و مطمئنم که او علاقه زیادی برای هدایت اینتر دارد ولی شرایط او بسیار سخت است.هیچ شکی در علاقه او برای هدایت اینتر نیست ولی همه چیز به شرایط قرارداد کنونی اش برمی گردد»

روز یکشنبه کاپلو به خبرنگاران گفت که قراردادی را با اینتر امضا نکرده است.

آخرین اخبار منتشره از ایتالیا حاکی از آن است که ماسیمو موراتی با مارکو برانکا، یکی از مدیران باشگاه دیدار کرده است. به نظر می رسد که این دو نفر در مورد جذب کاپلو صحبت کرده اند و در انتظار شنیدن اخباری جدید از انگلیس در مورد آینده این مربی ایتالیایی هستند. کاپلو در حال حاضر به دلیل مسائل خانوادگی در ایتالیاست ولی انتظار می رود که صبح سه شنبه به اردوی سه شیرها بازگردد.

Ezel
01-06-2010, 15:53
اینتر خواهان جذب تورس در صورت جدایی میلیتو

سایت گل- مسئولان باشگاه اینتر برنامه هایی را در سر دارندتا در صورت جدایی دیه گو میلیتو از رختکن این تیم، جای مهاجم آرژانتینی شان را با فرناندو تورس اسپانیایی پر کنند.

روزنامه کوریره دلوسپورت در گزارشی به این نکته اشاره کرد که ژوزه مورینیو از سران برنابئو خواسته تا دیه گو میلیتو را

به رختکن این تیم بیاورند و بدین ترتیب مسئولان تیم مادریدی آماده جذب این ستاره هستند.

البته اینتر تنها در صورت دریافت پیشنهادی جنجالی حاضر به فروش این ستاره آرژانتینی خواهد شد و در صورت انتقال میلیتو به رئال، با وجه حاصله، برای خریداری فرناندو تورس وارد عمل می شود.

میلیتو در صحبتهایش، به صورت ضد و نقیض از آینده اش حرف می زند. او در ابتدا اعلام کرد که پیشنهادات بسیار مهمی داشته و پس از آن با تغییر لحن صحبتش از حضور دراینتر ابراز رضایت کرد.

در هر صورت انتظار می رود که در صورتی که سران رئال برای جذب میلیتو پیشنهاد دهند، ممکن است بتوانند سران اینتر را برای فروش ال پرینسیپه وسوسه کنند. آنها در نظر دارند تا برای خریداری میلیتو و مایکون، 50 میلیون یورو روی میز بگذارد ولی سران اینتر مبلغی در حدود 70 میلیون یورو را برای به فروش رساندن این دو بازیکن درخواست کرده اند.

گالیانی: کاکا به میلان باز نمی گردد

سایت گل- آدریانو گالیانی، نایب رئیس میلان در صحبتهایی اعلام کرد که بسیار بعید است که کاکادر تابستان امسال به رختکن روسونری بازگردد.

این ستاره 28 ساله ، شش فصل موفق را در رختکن میلان سپری کرد و همراه با این تیم به قهرمانی رقابتهای سری آ و لیگ قهرمانان اروپا رسید ولی تابستان گذشته با قراردادی 70 میلیون یورویی به رئال مادرید پیوست و در اسپانیا هرگز نتوانست آن کاکای همیشگی باشد.

گالیانی اخیرا برای بازدید از دیداری خیریه که باحضور پیشکسوتان دو تیم رئال مادرید و میلان در سانتیاگو برنابئو برگزار شد به مادرید سفر کرد ودر صحبتهایی در جمع خبرنگاران به این نکته گفت که قصد ندارد تا از این سفر برای انجام مذاکره ای درراستای نقل و انتقالات استفاده کند.

گالیانی در صحبتهایی که در گاتزتا دلوسپورت منتشر شد گفت:« شاید بپرسید که من در سفرم به مادرید با پرس در مورد چه مسائلی صحبت کردم؟ این تنها سفری دو روزه بود و به منزله بازدید دو دوست قدیمی بود. »

او ادامه داد:«برلوسکونی و خرید کریس رونالدو؟ پرس گفته که تحت هیچ شرایطی اجازه جابه جایی کریس را نمی دهد.. بازگشت کاکا به میلان؟ فکر می کنم که کاکا غیرقابل فروش است»

Ezel
01-06-2010, 21:19
اینتردر صدر رنکینگ باشگاه های دنیا

سایت گل- اینتر در رقابتهای فصل گذشته موفق شد تا زیر نظر مورینیو، فاتح اسکودتو،کوپا ایتالیا و لیگ قهرمانان اروپا شود و بدین ترتیب با امتیازی برابر با بارسلونا در صدر رنکینگ برترین تیمهای باشگاهی دنیا قرار گرفت.این لیست از سوی فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال منتشر می شود.

بدین ترتیب اینتر،پس از کسب این سه عنوان قهرمانی و با کسب 297 امتیاز به همراه بارسلونا، به عنوان برترین تیم ماه می دنیا برگزیده شد.

بایرن مونیخ، دیگر فینالیست لیگ قهرمانان اروپا و بهترین تیم ماه آوریل که در تعدادی از دیدارهایش تن به شکست داد، در نهایت در رده چهارم قرار گرفت و فولام، نایب قهرمان لیگ اروپا، پس از شکست مقابل اتلتیکو مادرید در دیدار فینال این رقابتها، رده هفتم این رنکینگ را به خود اختصاص داد.

رده بندی برترین تیمهای ماه می دنیا بدین ترتیب است:

1- اینتر میلان (ایتالیا) 297 امتیاز

1- بارسلونا (اسپانیا) 297 امتیاز

3- استودیانس (آرژانتین) 286 امتیاز

4- بایرن مونیخ (آلمان) 257 امتیاز

5- رم (ایتالیا) 248 امتیاز

6- کروزیه رو (برزیل) 239 امتیاز

7- چلسی (انگلیس) 236 امتیاز

7- وردربرمن (آلمان) 236 امتیاز

7- فولام (انگلیس ) 236 امتیاز

10 – اتلتیکومادرید (اسپانیا )231 امتیاز

تیم رئال مادرید اسپانیا نیز با 202 امتیاز در رده بیست و چهارم قرار گرفته است.

davy jones
02-06-2010, 16:17
اینتردر صدر رنکینگ باشگاه های دنیا

سایت گل- اینتر در رقابتهای فصل گذشته موفق شد تا زیر نظر مورینیو، فاتح اسکودتو،کوپا ایتالیا و لیگ قهرمانان اروپا شود و بدین ترتیب با امتیازی برابر با بارسلونا در صدر رنکینگ برترین تیمهای باشگاهی دنیا قرار گرفت.این لیست از سوی فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال منتشر می شود.

بدین ترتیب اینتر،پس از کسب این سه عنوان قهرمانی و با کسب 297 امتیاز به همراه بارسلونا، به عنوان برترین تیم ماه می دنیا برگزیده شد.

بایرن مونیخ، دیگر فینالیست لیگ قهرمانان اروپا و بهترین تیم ماه آوریل که در تعدادی از دیدارهایش تن به شکست داد، در نهایت در رده چهارم قرار گرفت و فولام، نایب قهرمان لیگ اروپا، پس از شکست مقابل اتلتیکو مادرید در دیدار فینال این رقابتها، رده هفتم این رنکینگ را به خود اختصاص داد.

رده بندی برترین تیمهای ماه می دنیا بدین ترتیب است:

1- اینتر میلان (ایتالیا) 297 امتیاز

1- بارسلونا (اسپانیا) 297 امتیاز

3- استودیانس (آرژانتین) 286 امتیاز

4- بایرن مونیخ (آلمان) 257 امتیاز

5- رم (ایتالیا) 248 امتیاز

6- کروزیه رو (برزیل) 239 امتیاز

7- چلسی (انگلیس) 236 امتیاز

7- وردربرمن (آلمان) 236 امتیاز

7- فولام (انگلیس ) 236 امتیاز

10 – اتلتیکومادرید (اسپانیا )231 امتیاز

تیم رئال مادرید اسپانیا نیز با 202 امتیاز در رده بیست و چهارم قرار گرفته است.

من یو چندمه؟

Ezel
03-06-2010, 12:24
مدیربرنامه های میلیتو: دیه گو نمی خواهد اینتر را ترک کند

سایت گل- مدیر برنامه های دیه گو میلیتو در صحبتهایی اعلام کرد که موکلش می خواهد تا در رختکن نرآتزوری باقی بماند.

فرناندو ایدالگو به اسکای سپورت 24 اعلام کرد که ستاره آرژانتینی از حضور در رختکن اینتر راضی است و گفت:« دیه گو میلیتو عملکرد بسیار خوبی در اینتر دارد و می خواهد تا در شهر میلان بماند. هیچ دلیل برای اینکه کسی رنجیده خاطر باشد، وجود ندارد.»

مدیر برنامه های میلیتو ادامه داد:« شاید کسی قصد داشته باشد تا چیزهایی که واقعا در فکر میلیتو نیست را واقعیت بخشد ولی او از حضور در این باشگاه راضی است. دیه گو هواداران و پیراهن اینتر را دوست دارد. او هنوز در مورد آینده اش صحبت نکرده و از اینکه رسانه ها دائما از جدایی او از اینتر می گویند ناراحت است.»

davy jones
03-06-2010, 13:08
کاپلو هم که تا 2012 با تیم ملی انگلیس تمدید کرد. بنابراین به اینتر نمیآد.
------------------------
در مورد اون رنکینگ باشگاه ها هم واقعا نمیدونم چی بگم. مثلا اتلتیکو مادرید که قهرمان لیگ اروپا شده رتبه اش از تیم نایب قهرمان که فولهام باشه کمتره!:18:
یا مثلا تیم آ اس رم که هم توی لیگ و هم توی جام حذفی کشورش رقابت رو به اینتر واگذار کرد و از اول هم تو لیگ قهرمانان نبود و تازه تو جام یوفا (لیگ اروپا) هم حذف شد، پنجمه ولی مثلا منچستر که تو لیگ انگلیس وضعیتش مشابه آ اس رم ه ولی تا یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان بالا اومده، معلوم نیست چندمه!

pcforlife
03-06-2010, 14:26
سایت گل- طبق گزارش منتشره در لاستامپا، فابیو کاناوارو، مدافع باتجربه ایتالیایی با پیوستن به الاهلی موافقت کرد.
این ستاره 36 ساله قراردادی 2 ساله را با تیم اماراتی به امضا رساند که بدین ترتیب در ازای هرفصل مبلغ 1 میلیون یورو دریافت خواهد کرد و البته مبالغی نیز به عنوان پاداش در قراردادش ثبت خواهد شد که بدین ترتیب ممکن است رقم دستمزدسالیانه او را تا 5 میلیون یورو برساند
کاناوارو که در نهایت شانس تمدید قراردادش در رختکن یوونتوس را از دست داد، نظر مثبت سران تیمهای متعدد حاضر در سری آ را به خود جلب کرده است ولی خود او ترجیح می دهد تا ماجراجویی جدیدی را در کشور دیگری آغاز کند.
از سوی دیگر عبدالله سعید النبوداه، رئیس جدید باشگاه الاهلی نیز تمایل زیادی دارد تا در این باشگاه سرمایه گذاری عظیمی انجام دهد و امیدوار است که حضور این ستاره ایتالیایی باعث شود تا چهره های شاخص دیگری نیز به این تیم بپیوندند. او امیدهای زیادی دارد تا بتواند هری ردنپ مربی کنونی تاتنهام را نیز به تیمش بیاورد.
این خبر رو خوندم این شکلی شدم===:18:
خبر ماله دیروزه...امیدوارم تکراری نباشه..:20:

masud-000000
03-06-2010, 14:36
سایت گل- طبق گزارش منتشره در لاستامپا، فابیو کاناوارو، مدافع باتجربه ایتالیایی با پیوستن به الاهلی موافقت کرد.
این ستاره 36 ساله قراردادی 2 ساله را با تیم اماراتی به امضا رساند که بدین ترتیب در ازای هرفصل مبلغ 1 میلیون یورو دریافت خواهد کرد و البته مبالغی نیز به عنوان پاداش در قراردادش ثبت خواهد شد که بدین ترتیب ممکن است رقم دستمزدسالیانه او را تا 5 میلیون یورو برساند
کاناوارو که در نهایت شانس تمدید قراردادش در رختکن یوونتوس را از دست داد، نظر مثبت سران تیمهای متعدد حاضر در سری آ را به خود جلب کرده است ولی خود او ترجیح می دهد تا ماجراجویی جدیدی را در کشور دیگری آغاز کند.
از سوی دیگر عبدالله سعید النبوداه، رئیس جدید باشگاه الاهلی نیز تمایل زیادی دارد تا در این باشگاه سرمایه گذاری عظیمی انجام دهد و امیدوار است که حضور این ستاره ایتالیایی باعث شود تا چهره های شاخص دیگری نیز به این تیم بپیوندند. او امیدهای زیادی دارد تا بتواند هری ردنپ مربی کنونی تاتنهام را نیز به تیمش بیاورد.
این خبر رو خوندم این شکلی شدم===:18:
خبر ماله دیروزه...امیدوارم تکراری نباشه..:20:
وقتی استیل آذین میخواد رایکارد رو بیاره...دیگه از اماراتی ها با اون همه پول چه انتظاری میره؟؟

amirtaker
03-06-2010, 16:06
به نظره من کاناوارا این آخر دوران بازیگریش خودش خراب کرد باید بعد از جام جهانی کفش هاش رو می آویخت(چی شد)

Ezel
03-06-2010, 17:40
کلودیو رانیری: رم با آدریانو به تیم قوی تری تبدیل می شود

سایت گل- کلودیو رانیری، سرمربی تیم رم در انتظار ورود آدریانو، مهاجم برزیلی فلامینگو است و اعلام کرد با حضور او، رم به تیم قدرتمندتری تبدیل می شود.

رانیری انتظار دارد پس از پشت سر گذاشتن فصلی درخشان که با دو نایب قهرمانی در کوپا ایتالیا و سری آ، به پایان رسید، تیمش در فصل آینده پیشرفتی همه جانبه داشته باشد.

او در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" ما این فصل بسیار فوق العاده کار کردیم اما انتظار رم قوی تری را برای فصل آینده دارم. می دانیم که باید در چه نقاطی از زمین بهتر شویم و سعی می کنیم بازیکنانی که خواهان جدایی هستند را حفظ کنیم.

در مورد آدریانو باید بگویم که من از ورود او خوشحال هستم. رم می تواند به او کمک کند تا بار دیگر شکوفا شود."

آدریانو در سال 2009 به دلیل پاره ای مشکلات شخصی که روی عملکرد او در میدان تاثیر گذاشته بود، اینتر را ترک کرد.

رانیری اضافه کرد:" آدریانو 28 ساله است و می تواند زندگی اش را به خوبی اداره کند. من روی مسائل داخل زمین تمرکز می کنم و پس از آن بازیکنانم آزاد هستند که هر کاری که دوست دارند، انجام دهند."

تاسوتی: با میلانی ها در مورد آینده ام مذاکره خواهم کرد

سایت گل- مائورو تاسوتی، کمک مربی باشگاه میلان، گفت به آینده کاری اش در این باشگاه فکر می کند و اعلام کرد که شاید به عنوان دستیار ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی فصل آینده باشگاه، مشغول به کار شود.

پس از برکناری لئوناردو، تاسوتی یکی از گزینه های هدایت تیم میلان برای فصل آینده بود اما در نهایت مسئولان باشگاه آلگری، سرمربی سابق کالیاری را به عنوان سرمربی جدید روسونری معرفی کردند.

تاسوتی در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" من در مورد آینده ام در چند روز آینده تصمیم گیری خواهم کرد و با آلگری و مسئولان باشگاه جلساتی خواهم داشت.به جای مذاکره تلفنی، ترجیح می دهم رودررو با آنها صحبت کنم. بدون شک من 30 سال حضوردر باشگاه میلان را دست کم نخواهم گرفت.از همه هوادارانی که از من حمایت کردند، تشکر می کنم. فراموش کردن این مسئله آسان نیست."

مایکون: می خواهم به رئال بروم

سایت گل- مایکون، ستاره خط دفاعی باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرده که تمایل فراوانی دارد تا تابستان امسال به رئال مادرید بپیوندد.

پس از آنکه ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی اینتر به رئال مادرید پیوست، آینده ستاره برزیلی باشگاه اینتر نیز با شک و شبهاتی روبرو شده ؛ چرا که آقای خاص اکنون نام مایکون را در لیست خرید تیم مادریدی قرار داده است.

گزارشهای منتشره در انگلستان حاکی از آن است که سران منچسترسیتی در نظر دارند تا در این میان برای جذب مایکون وارد عمل شوند ولی مدافع سابق موناکو تمایلی برای انتقال به تیم انگلیسی ندارد.

مایکون در صحبتهایی به آ.اس گفت:«من می خواهم برای رئال بازی کنم و حضور در این تیم برای من افتخار بسیار بزرگی خواهد بود.چرا که این فرصت بسیار بزرگی در کارنامه ورزشی من است.»

این ستاره برزیلی ادامه داد:« من در مورد منچسترسیتی نظری ندارم. خیلی واضح و شفاف نظرم را می گویم تا هیچ سوء تفاهمی به وجود نیاید.من می خواهم برای رئال مادرید بازی کنم و نمی خواهم تا به منچسترسیتی بروم.»

البته مایکون معتقد است که در حال حاضر اولویت اصلی او موفقیت تیم ملی برزیل در جام جهانی است.

مایکون در بخش پایانی صحبتهایش از رابطه خوبش با مورینیو می گوید:« مورینیو مربی بسیار بزرگی است و فکر نمی کنم که کسی بتواند با او جر و بحث کند.من رابطه بسیار خوبی با مورینیو دارم و بسیار خوب می شود تا بتوانم بار دیگر زیر نظر او فوتبالم را دنبال کنم. امیدوارم این اتفاق بیفتد.او یکی از بهترین مربیانی است که وارد زندگی ورزشی من شده.»

Ezel
05-06-2010, 21:41
احتمال معرفی بنیتس به عنوان مربی اینتر در 48 ساعت آینده

سایت گل-طبق گزارش منتشره در گاتزتا دلوسپورت، سران باشگاه اینتر تلاش فراوانی را برای به خدمت گرفتن رافا بنیتس سرمربی سابق تیم لیورپول آغاز کرده اند و انتظار می رود که تا 48 ساعت آینده نام این مربی اسپانیایی به عنوان مربی جدید نرآتزوری معرفی شود.

شنیده می شود که نام بنیتس به عنوان جانشین مورینیو در صدر لیست خرید اینتر قراردارد و موراتی آماده است تا هرچه سریعتر این اتفاق رخ دهد.

بنیتس در حال حاضر مشغول سپری کردن تعطیلات تابستانی اش در ساردنیاست و شنیده می شود که موراتی برای دیدارومذاکره رودر رو با این مربی اسپانیایی روانه این منطقه شود.

در صورتی که روند این مذاکرات مثبت باشد، خبر رسمی انتقال بنیتس به سن سیرو تا دو روز آینده اعلام خواهد شد.

در این میان خاویر ماسچرانو،ستاره خط میانی باشگاه لیورپول نیز در صحبتهایی اعلام کرده که این انتقال به نفع دو طرف، یعنی سران اینتر و مربی اسپانیایی خواهد بودو معتقد است که بنیتس گزینه مناسبی برای هدایت نرآتزوری است.

ماسچرانو در این رابطه گفت:« تنها کسی مثل بنیتس است که می تواند جای مورینیو را بگیرد.او مربی بزرگ و پیروزی است.او به خاطر بازیهای تاکتیکی اش در ایتالیا موفق خواهد شد.رافا همه چیز را بررسی می کند و اینتر هم پیشنهاد خوبی به او ارائه داده است.»

این ستاره آرژآنتینی در مورد پیوستن احتمالی اش به این مربی اسپانیایی در رختکن سن سیرو گفت:« من هنوز هیچ چیزی را در مورد آینده ام نمی دانم ولی باید بگویم که سالهای فوق العاده ای را با بنیتس سپری کرده ام. فوتبال من، در حقیقت فوتبال بنیتس است.»

pcforlife
06-06-2010, 10:03
احتمال معرفی بنیتس به عنوان مربی اینتر در 48 ساعت آینده
وای...نه!!!!!

B L A S T E R
06-06-2010, 10:49
چرا اتفاقا این دو تا مربی سبکشون شبیه هم هست .

davy jones
06-06-2010, 13:34
وای...نه!!!!!

وای آره!!!!!

برای من که طرفدار آث میلانم که خبر خوشحال کننده ایه. الهی که بیاد و به تیم اینتر هم مث لیورپول یه گندی بزنه تا به امید خدا میلان فصل بعد قهرمان شه:21:

Ezel
06-06-2010, 16:22
موراتی:بله گزینه موردنظرم بنیتس است

سایت گل- روزنامه کوریریه دلوسپورت چاپ ایتالیا امروز در گزارشی اختصاصی از انتخاب بعدی موراتی پرده برداشته است.

ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر با وضوح و صراحت تمام در صحبتهایی در مورد مربی آتی ای که برای نرآتزوری در نظر دارد گفت:« بله ، گزینه موردنظر من بنیتس است. ما او را انتخاب کردیم، چون که در اروپا تجربه قهرمانی دارد و اینتر هم می خواهد تا موفقیتهای فصل گذشته اش را تکرار کند.»

رئیس باشگاه نرآتزوری در گفتگویی که در این روزنامه ایتالیایی چاپ شد، یادآوری کرد که مربی سابق لیورپول، مربی ای است که تمایل زیادی برای حضورش برروی نیمکت مربی گری اینتر و به جای مورینیو وجود دارد.

موراتی در این رابطه گفت:« بله. هدف ما جذب بنیتس است. در روزهای آتی او راخواهیم دید و در این رابطه تصمیم گیری خواهیم کرد. در مورد بنیتس تنها می توانم نکات خوبی را یادآور شوم؛ به خوبی می دانم که او مربی خوبی است.»

رئیس باشگاه اینتر در ادامه به این نکته اشاره کرد که بنیتس بیشتر وقتها؛ یعنی در 5 دیدار، مقابل مورینیو به برتری دست یافته است و در این باره گفت:« این نشانه آن است که بنیتس خوب کار می کند.»

روز سوم ژوئن، له له اوریالی، مدیر ورزشی اینتر در صحبتهایی اعلام کرده بود که تمایل زیادی برای حضور بنیتس برروی نیمکت مربی گری نرآتزوری وجود دارد.

زاکه رونی: مورینیو دانش فنی ندارد

سایت گل – آلبرتو زاکه رونی، مربی سابق میلان و اینتر دانش فنی ژوزه مورینیو، مربی جدید رئال مادرید را زیر سوال برده است.

آقای خاص پس از فصلی رویایی در اینتر و قهرمانی‌های سه‌گانه به سانتیاگو برنابئو رفت. اما زاکه رونی که در نیمه دوم فصل مربی یوونتوس بود اعتقاد دارد اینتر با مربی دیگری هم به این افتخارات می‌رسید: «مورینیو تصمیم گرفت برود، چون درک کرد که اینتر حتی بودن او هم به این قهرمانی‌ها دست می‌یافت. او همیشه به یک دشمن نیاز دارد تا به او بتازد. در هر حال، به نظرم او در مادرید خوب کار خواهد کرد. هیچ کس مانند او قادر نیست بازیکنان را تهییج کند.»

زاکه رونی ادامه می‌دهد: «ارزش مورینیو از نظر تاکتیکی بسیار پایین است. من از چند مربی خواستم تاکتیک‌های او را در پیش‌فصل بررسی کنند و آنها هر شب به من می‌گفتند دیگر قصد ندارند در تمرینات اینتر شرکت کنند چون هیچ نکته جدیدی نمی‌یابند!»

Kasra 91
06-06-2010, 22:20

بخندیم؟

davy jones
06-06-2010, 22:32

بخندیم؟

مدیران محترم از اینکه اسپم میدم عذر میخوام ولی
فکر کنم باید لخت شیم، سینه بزنیم:27::31:

AmiRreZA_RAcEr
06-06-2010, 22:39
وای آره!!!!!

برای من که طرفدار آث میلانم که خبر خوشحال کننده ایه. الهی که بیاد و به تیم اینتر هم مث لیورپول یه گندی بزنه تا به امید خدا میلان فصل بعد قهرمان شه:21:

یووه هم نشسته تا میلان قهرمان بشه ؟!؟!

H A M A S
07-06-2010, 07:37

با سلام
تیم مافیایی یوونتوس فقط به وسیله زر و زور میتونه قهرمان بشه
کما اینکه این فصل دید که اگر یووه یک یووه واقعی بدون مافیا باشه جایگاهش چندمه
یووه دیگه اون یووه نیست
===============================
در ضمن اگر بنیتس بیاد اینتر باید منتظر بازیکنان دیپورت شده اسپانیا از تیم های خرس و ختافه و اوساسونا باشیم

H A M A S
07-06-2010, 08:40
میلان به دنبال خرید محمدودیارا

سایت گل- طبق گزارش منتشره در اسپورت دات آی تی، محمدودیارا، ستاره خط میانی رئال مادرید نظر مثبت سران میلان را به خود جلب کرده است. این ستاره پس از مصدومیتی که در اواخر سال 2008 گریبانگیر او شد، دیگر نتوانست به ترکیب اصلی تیم مادریدی راه یابد و غالبا به عنوان بازیکن ذخیره برای این تیم روانه میدان می شود.

با روی کار آمدن مورینیو انتظار می رود که این ستاره مالیایی جایی در برنامه های این مربی پرتغالی نداشته باشد.

در این میان و در طول بازار نقل و انتقالات زمستانی، سران باشگاه منچستریونایتد برای خریداری دیارا ابراز تمایل کرده بودند ولی اکنون سران میلان نام این ستاره را برای تقویت خط میانی شان در لیست خرید قرارداده اند. البته در صورتی که روسونری در جذب دیارا ناکام بمانند، برای خریداری والتر گارگانو ، بازیکن ناپولی وارد عمل خواهند شد.

از سوی دیگر انتظار می رود که ماسیمو اوددو و مارک یانکولوفسکی تابستان امسال و پس از فصل ناامید کننده ای که با روسونری سپری کردند، رختکن این تیم را ترک کنند.

Ezel
07-06-2010, 11:29
میلان و یووه به دنبال برباتوف

سایت گل- به رغم صحبتهای اخیر سرالکس فرگوسن مبنی بر اینکه برباتوف فصل بعد را در رختکن یونایتد سپری خواهد کرد، این طور به نظر می رسد که آینده این ستاره بلغارستانی در رختکن یونایتد در پس پرده ای از ابهام است.

طبق گزارش منتشره در یورو اسپورت، سران باشگاه یونایتد به دنبال راه هایی برای کاهش میزان هزینه هایشان در فصل پیش رو هستند و بدین ترتیب ممکن است ستاره سابق تاتنهام مجبور به جدایی از رختکن این تیم شود.

به نظر می رسد که سران میلان و یوونتوس عملکرد برباتوف را زیر ذره بین دارند و در انتظار آن هستند که با شروع بازار نقل و انتقالات تابستانی، برای خریداری ستاره یونایتد که در رقابتهای این فصل نمایش ناامید کننده ای داشته، وارد عمل شوند.

آدريانو: مي خواهم با رم قهرمان چمپيونز ليگ شوم

سايت گل- آدريانو، مهاجم سابق باشگاه اينتر، كه در آستانه پيوستن به باشگاه رم قرار دارد، از آرزويش براي به دست آوردن جام قهرماني ليگ قهرمانان با جيالوروسي گفت.

مهاجم فعلي فلامينگو در مصاحبه با ايل رومانيستا گفت:" اگر به رم بروم، مي خواهم به جزئي از تاريخ باشگاه تبديل شوم. من شنيدم كه توتي گفته در انتظار ورود من است و به همين دليل نمي توانم بيش از اين منتظر قطعي شدن اين قرارداد شوم. ليگ قهرمانان رقابت هاي بسيار هيجان انگيزي براي من است، بالاترين سطح فوتبال باشگاهي است و من مي خواهم در آن به قهرماني برسم."

آدريانو كه به دليل مسائل شخصي اينتر را ترك كرد، در صورت پوشيدن پيراهن تيم رم، مي تواند در اولين ديدار رسمي فصل بعد در سوپر كاپ ايتاليا، مقابل تيم سابقش قرار بگيرد.

"‌ بله، بايد اولين بازي رسمي ام را در مقابل اينتر انجام دهم. مي خواهم بازي خوبي به نمايش بگذارم تا به رمي ها نشان دهم كه يك فوتباليست واقعي هستم. اما به دنبال اين نيستم كه از هم تيمي هاي سابقم و رئيس موراتي انتقام بگيرم."

Ezel
07-06-2010, 17:39
موراتی: شاید امروز بنیتس مربی اینتر شود

سایت گل- ماسیمو موراتی رئیس باشگاه اینتر اعلام کرد که رافائل بنیتس ممکن است امروز مربی جدید اینتر لقب گیرد.

روز یکشنبه یکی از مدیران نرآتزوی با بنیس مکالمه تلفنی طولانی مدتی داشت و همین خبر موراتی را کاملا خوشبین کرده است.

پیوستن مربی سابق لیورپول به اینتر در حالی صورت می گیرد که سران اینتر تمایل فراوانی به جذب این مربی اسپانیایی دارند ونمی خواهند برای جذب او وقت تلف کنند.

موراتی به اسکای سپورت ایتالیا گفت:« مراحل جذب بنیتس در فازهای پایانی است.ممکن است همین امروز بااو قراردادی به امضا برسانیم. باید در این مورد از مارکو برانکا سوال کنید.او کسی است که بابنیتس در تماس است.»

این صحبتها در پی گزارش گاتزتادلوسپورت است که در خبری اعلام کرد که بنیتس پس از مکالمه تلفنی روز یکشنبه با برانکا، با امضای قراردادی سه ساله با اینتر به ارزش سالانه 5 میلیون یورو موافقت کرده است .

مربی اسپانیایی هفته گذشته در توافقی دو طرفه از مربی گری لیورپول کناره گیری کرد و پس از شش سال حضور در آنفیلد از نیمکت مربی گری این تیم جدا شد.

davy jones
07-06-2010, 20:32

فعلا که یووه رو خواب برده!!

amirtaker
07-06-2010, 23:54
** ملوس کراسیچ در یک قدمی یوونتوس **

بعد از اینکه مدیران یوونتوس از اتمام انتقال په په هافبک ادینزه به یوونتوس خبر دادند در چند روز گذشته روزنامه های ایتالیایی و روسی از انتقال کراسیچ به بانوی پیر خبرداده بودند که امروز این اخبار توسط این بازیکن و مدیر برنام ه هایش تایید شد ، مدیر برنامه های این بازیکن صربستانی در این باره اعلام کرد :

" با یوونتوس مذاکراتی داشتیم و علاوه بر این به خوبی در این مذاکرات پیش رفتیم به گونه ای که توافقاتی نیز حاصلشد ، پیشنهاد یوونتوس برای موکل من عالی و جذاب است و با توجه به تلاش و فداکاری هایی که در تیم زسکا انجام داد قطعآ این باشگاه با خروج وی و پیوستن کراسیچ به یک تیم بزرگ مانند یوونتوس برای پیشرفت موافقت خواهد کرد ، تا کنون تیم هایی مانند منچستر ، اینتر و فنرباغچه در پی جذب کراسیچ بوده اند اما تنها یوونتوس و فنرباغچه پیشنهاد رسمی خود را به من و باشگاه تحویل داده اند ، مبلغ درخواستی زسکا 15 میلیون است و باشگاه فنرباغچه ی ترکیه حاضر است که دو برابر این مبلغ را پرداخت کند اما با این وجود موکل من در پی انتقال به یوونتوس است تا در این تیم بزرگ افتخا آفرینی کند ، بنظرمن تا قبل از شروع جام جهانی این قرارداد رسمی خواهد شد بدلیل اینکه سران یوونتوس هیچگاه ریسک نخواهند کرد و منتظر افزایش قیمت نخواهند بود "

ملوس کراسیچ نیز با مدیر برنامه های خود هم عقیده است :

" مذاکرات در مسکو همچنان ادامه دارد ، امیدوارم که هرچه سریعتر این مذاکرات پایان یابد ، شاید موانعی نیز در سر راه این انتقال قرار گیرد ولی من مطمئن هستم که نمی توانند این از این اتقال جلوگیری کنند بویژه اینکه زسکا نیز بازیکنانی از یوونتوس را مد نظر دارد ، یوونتوس بزرگترین تیم ایتالیاست و بیشترین هوادار در این کشور را دارد و پیوستن من به این باشگاه برای من یک پیشرفت بزرگ حسوب می شود ، سرمربی جدید یوونتوس ( دلنری ) از سیستم 4-4-2 استفاده میکند که برای من بسیار مناسب خواهد بود "

Ezel
08-06-2010, 11:42
اینتر در فکر قرارداد سه ساله با بنیتس

سایت گل- طبق گزارش منتشره در گاتزتا دلوسپورت، سران باشگاه اینتر آماده اند تا برای به خدمت گرفتن رافائل بنیتس، سرمربی سابق لیورپول وارد عمل شوند و در حال آماده ساختن قراردادی سه ساله به ارزش سالیانه 5 میلیون یورو می باشند.

بنیتس روز یکشنبه ازطریق تلفن با مارکو برانکا، یکی از مدیران اینتر به صحبت پرداخت و پس از مذاکره ای طولانی مدت، توافقات نهایی میان طرفین حاصل شد.

این مربی اسپانیایی مائوریسیو پیگرینو، دستیار مورد اعتمادش را همراه با پاکو د میگل، مربی بدنساز و ژابی والرو،مربی دروازه بانانش را همراه خود به سن سیرو خواهد آورد و البته انتظار می رود تا در مورد وضیعت به په بارسی و دانیله برناتزانی، دستیارهای سابق مورینیو در رختکن اینتر شفاف سازی به عمل بیاید.

گام بعدی این است که استراتژی خاصی برای بازار نقل و انتقالات تعریف شود و بدین ترتیب بنیتس لیست بلندبالایی از بازیکنان مورد نظرش برای خریداری در بازار نقل و انتقالات تابستانی را ارائه کرده است.

خاویر ماسچرانو در صدر این لیست قراردارد و ادینسون کاوانی، مهاجم پالرمو نیز جزو اولویتهای این مربی اسپانیایی است. او به علاوه درخواستهایی برای خریداری داوید سیوا (ستاره والنسیا) و دیه گو کاپل (سویا ) را نیز دارد.

Ezel
08-06-2010, 21:55
ماركو برانكا : بنيتس امروز يا فردا به اينتر مي پيوندد

سايت گل- ماركو براكا، مدير ورزشي باشگاه اينتر، اعلام كرد كه قرارداد بنيتس با قهرمان چمپيونز ليگ امروز يا نهايتا فردا نهايي خواهد شد.

پس از شايعاتي كه در چند روز گذشته در مورد حضور سرمربي سابق ليورپول در اينتر به گوش مي رسيد، سرانجام مسئولان باشگاه ايتاليايي اعلام كردند كه تا 24 ساعت آينده با او قرارداد امضا خواهند كرد.

برانكا در مصاحبه با اسكاي اسپورت ايتاليا گفت:" ما بايد روي بعضي جزييات به توافق برسيم. اين قرارداد امروز يا نهايتا فردا نهايي خواهد شد. "

در حالي مذاكرات بين مدير برنامه هاي بنيتس و باشگاه اينتر در حال انجام است، او تعطيلاتش را در ساردينيا سپري مي كند.

پس از به خدمت گرفتن آدريانو؛ رم به دنبال آمائوري

سايت گل- مسئولان باشگاه رم قصد دارند با به خدمت گرفتن آمائوري، مهاجم برزيلي الاصل يوونتوس، قدرت تهاجمي تيم شان را افزايش دهند.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت گزارش داد كه رانيري قصد دارد با به خدمت گرفتن اين مهاجم دومليتي، بار ديگر او را به روزهاي خوبش بازگرداند. رمي ها براي خريد اين بازيكن علاوه بر فيليپ مكسس، مبلغي نيز به بانوي پير پرداخت خواهند كرد.

آمائوري كه در اين فصل در 30 بازي براي يوونتوس تنها 5 گل به ثمر رسانده بود، اعلام كرده بود قصد دارد اين باشگاه را ترك كند. از سوي ديگر گزارش ها حاكي از اين است كه يوونتوسي ها قصد دارند ادين ژكو، مهاجم بوسنيايي وولفسبورگ را به خدمت بگيرند و اين مسئله نيز بيش از پيش آينده اين مهاجم در تورين را در هاله اي از ابهام قرار مي دهد.

در اين بين اسكاي اسپورت گزارش داد كه آدريانو، مهاجم برزيلي سابق اينتر، كه با باشگاه رم به توافق دست پيدا كرده است، امروز در تست پزشكي باشگاه شركت كرد.

او به زودي با روسلا سنسي ملاقات خواهد كرد و قرارداد سه ساله اش را با جيالوروسي به امضا برساند.

اینتر، مشتری جدید داوید سیلوا

سایت گل- طبق گزارشهای منتشره،سران باشگاه اینتر برای جذب داوید سیلوا، ستاره باشگاه والنسیا وارد عمل شده اند.

این احتمال وجود دارد که در پی جدایی داوید ویا از رختکن مستایا، داوید سیلوا هم به دنبال دربهای خروجی این باشگاه اسپانیایی باشد. سیلوا در سال سال 2006 توانست از تیم پایه ای والنسیا، به تیم اصلی مستایا راه یابد و در حال حاضر تیمهای منچسترسیتی و رئال مادرید خواهان به خدمت گرفتن او هستند.

طبق گزارش منتشره در کالچومرکاتو، سران باشگاه اینتر پس از اطمینان از حضور رافا بنیتس برروی نیمکت مربی گری تیمشان به دنبال تقویت رختکن نرآتزوری هستند. این در حالی است که داوید سیلوا که در اردوی تیم ملی اسپانیا برای حضور در رقابتهای جام جهانی به سر می برد، از اظهارنظر در مورد تعهدش به والنسیا سرباز زده و از همین رو نبرد برای در اختیار گرفتن امضای این ستاره ریزنقش بیش از پیش خواهد شد.

بنیتس با شناختی که از ستاره اسپانیایی دارد، تمایل زیادی به جذب سیلوا نشان داده و علاوه بر سیلوا، خواهان خرید خاویر ماسچرانو (لیورپول) و ادینسون کاوانی (پالرمو) نیز هست.

Ezel
09-06-2010, 16:42
اینتر به دنبال جذب گلن جانسون

سایت گل- طبق گزارش منتشره در کالچومرکاتووب، سران باشگاه اینتر تمایل زیادی دارند تا گلن جانسون ستاره جوان باشگاه لیورپول را به خدمت بگیرند.

رافا بنیتس، سرمربی جدید نرآتزوری به دنبال تقویت رختکن تیم جدیدش است و بدین ترتیب خواهان جذب تعدادی از ستاره های تیم سابقش، لیورپول می باشد.

جانسون که تابستان گذشته از پورتسموث به لیورپول پیوست یکی از نیروهای اصلی بنیتس در رختکن آنفیلد بود و دراولین فصل حضورش در رختکن لیورپول در 35 دیدار برای این تیم به میدان رفت.

انتقال این ستاره ملی پوش انگلیسی به جوزپه مئاتزا، در صورت جدایی مایکون که صحبتهای فراوانی درمورد احتمال پیوستنش به رئال به گوش می رسد، جدی تر خواهد شد.

گزارشهای منتشره حاکی از آن است که خریداری جانسون حدود 15 میلیون یورو برای اینتر هزینه دربر خواهد داشت.هزینه ای که پرداخت آن برای نرآتزوری چندان سخت نخواهد بود، چرا که درصورت فروش مایکون، مبلغی دو برابر عاید مسئولان اینتر خواهد شد

pcforlife
09-06-2010, 16:46
خیلی ناراحت کننده است که بنیتس اومد به اینتر!:41:

Ezel
10-06-2010, 10:42
حضور مشروط میليتو در اينتر؛ دستمزدم را افزايش دهيد

سايت گل- فرناندو ايدالگو، مدير برنامه هاي ديه گو ميليتو گفت اين بازيكن آرژانتيني قصد ندارد اينتر را ترك كند و مي خواهد با امضاي قراردادي جديد، آينده حرفه اي اش را در ميلان تضمين كند.

گفته مي شد كه پس از جدايي مورينيو از اينتر، ميليتو نيز اين باشگاه را ترك خواهد كرد اما به نظر مي رسد او و باشگاه ميلاني مي خواهند روابط شان را تقويت كنند.

ايدالگو در مصاحبه با سايت اينتر 1908 گفت:" اولويت اول ميليتو اينتر است. او اميدوار است به دليل آنچه در زمين بازي نشان داد، پيشنهاد بهتري به او ارائه شود. او مي خواهد تغييراتي در شرايط مالي قراردادش ايجاد شود. در حال حاضر او به جام جهاني فكر مي كند. او تا سه سال ديگر با اينتر قرارداد دارد و از بون در اين باشگاه خوشحال است."

هيدالگو تاكيد كرد كه چند باشگاه به دنبال ميليتو هستند اما هيچ كدام پيشنهاد رسمي اي ارائه ندادند.

" چند باشگاه و مدير برنامه با من تماس گرفتند اما هيچ كدام پيشنهادي رسمي به اينتر ارائه نكردند."

davy jones
11-06-2010, 12:19
خیلی ناراحت کننده است که بنیتس اومد به اینتر!:41:

ولی برای من که خیلی خوشحال کننده بود حسین جون. ایشاا... میلان قهرمانه:31::26::33::15::22:

♠ ♥ ♦ ♣
11-06-2010, 13:17
ولی برای من که خیلی خوشحال کننده بود حسین جون. ایشاا... میلان قهرمانه:31::26::33::15::22:
میلان با این مهره ها بعید میدونم بتونه کاری کنه.

Traceur
13-06-2010, 03:32
بالوتلي: بنيتس گزينه مناسبي براي اينتر است

سوپر ماريو در انتظار كار كردن با سرمربي اسپانيايي است

سايت گل- ماريو بالوتلي، مهاجم تيم اينتر، اعلام كرد كه در انتظار ورود رافا بنيتس، سرمربي سابق ليورپول، به سن سيرو است.
بنيتس كه به تازگي از باشگاه ليورپول جدا شده است، به زودي قراردادش را با باشگاه اينتر نهايي خواهد كرد و مسئولان باشگاه ايتاليايي تاكيد كردند كه تنها بايد روي جزئيات با اين مربي به توافق برسند.
بالوتلي در مصاحبه با اسكاي اسپورت ايتاليا گفت:" نظر من در مورد بنيتس؟ من اكثر بازي هاي ليورپول را دنبال مي كردم و شيوه كاري او را دوست دارم. او گزينه مناسبي براي ادامه دادن مسير ژوزه مورينيو است. "
بالوتلي كه در اين فصل مشكلات زيادي در باشگاه اينتر داشت، تمايلي به صحبت كردن در مورد آينده اش ندارد.
" در اين مورد بايد با مدير برنامه هايم صحبت كنيد."

Traceur
13-06-2010, 03:37
پاتو: خیلی زود است که از ماندن در میلان بگویم

به نظر می رسد که ستاره برزیلی نقشه هایی در سر دارد.

سایت گل- الکساندر پاتو، مهاجم جوان باشگاه میلان در مورد آینده اش در رختکن سن سیرو با شک و تردید صحبت می کند. این ستاره برزیلی در حال حاضر به آفریقای جنوبی سفر کرده تا به حمایت از تیم ملی کشورش در رقابتهای جام جهانی بپردازد.
این مهاجم جوان در پاسخ به پرسشی در مورد احتمال جدایی اش از میلان و پیوستن به چلسی در بازار نقل و انتقالات تابستانی گفت:« الان بسیار زود است که بخواهم از ماندنم در میلان بگویم. بعد از بیستم جولای در مورد آینده ام صحبت خواهم کرد.»
پاتو ادامه داد:« من اکنون برای شرکت در یکی از مراسم تبلیغاتی نایک و حمایت از تیم ملی برزیل ، با بوقم در آفریقای جنوبی هستم. بسیار خوشحالم که اینجا هستم؛ حتی با وجودی که دونگا مرا به تیم ملی دعوت نکرد.»
تیم ملی برزیل روز سه شنبه و در اولین دیدارش در رقابتهای جام جهانی به مصاف کره شمالی خواهد رفت.

Traceur
13-06-2010, 03:49
جنجال روز: احتمال بازپس گرفتن جامهای سه گانه اینتر

روند مذاکرات موراتی برای جذب موتا و میلیتو با انریکو پرتزویسی، روشی غیرقانونی بوده است.رئیس باشگاه جنوا در مقابل دوربینهای تلویزیونی به این نکته اعتراف کرد و بدین ترتیب اینتر ممکن است دو بازیکن خود را از دست بدهد و البته تعدادی از عناوین قهرمانی سه گانه نرآتزوری نیز ممکن است از این تیم بازپس گرفته شود.

سایت گل- قهرمانی سه گانه مورینیو با اینتر در خطر است. دادگاهی ورزشی در ایتالیا با حضور انریکو پرتزویسی، رئیس باشگاه جنوا به بررسی پرونده اینتر میلان و جنوا خواهد پرداخت.پرونده ای که بر سر انتقال میلیتو و موتا به باشگاه اینتر در تابستان گذشته تشکیل شده است، زمانی که کادر مدیریتی تیم بنا به قوانین موجود از انجام چنین انتقالاتی محروم بودند.
انریکه پرتزیوسی از تاریخ 27 ماه می سال 2005 و با تهدیدی مبنی بر محرومیت تا آخر عمر، از انجام نقل و انتقالات محروم شد ولی تابستان گذشته و در حالی که محرومیت او ادامه داشت و او نمی توانست با هیچ نقل و انتقالی شرکت کند، موتا و میلیتو ازجنوا به اینتر منتقل شدند.
نکته جالب توجه اینجاست که خود پرتزویسی بود که این راز را در برنامه ای تلویزیونی برملا کرد.اودراین رابطه گفت:« روزی موراتی را در حال صرف صبحانه دیدم، بر سر قیمت این دو بازیکن به توافق رسیدیم و با هم دست دادیم. ما رابطه بسیار خوب و صمیمانه ای داریم و می توانستیم همکاری های بیشتری در آینده داشته باشیم.»
بدین ترتیب سران دو باشگاه می بایست برای شفاف سازی در مورد این پرونده به دادگاه ورزشی مراجعه کنند.این تصمیم حدود یک سال پس از انعقاد قرارداد جذب این دوبازیکن گرفته می شود، هر چند که پرونده این ماجرا تنها چند ماه است که گشوده شده.
طبق گزارش منتشره در توتوسپورت و گاتزتادلوسپورت، موراتی به قاضی گفته که پرتریوسی با او در مورد شرایط موجود، صحبت کرده است که نباید در مورد ماجراهای مرتبط با بازار نقل و انتقالات صحبت کنند.ولی به نظر می رسد که این صحبتها چندان آقای پالاتزی،قاضی پرونده را متقاعد نکرده و به همین دلیل پرونده اینتربه دلیل عدم پیروی از قوانین موجود به دادگاه ارسال خواهد شد
محرومیتهای احتمالی
با بررسی قوانین موجود، قرارداد موتا و میلیتو با توجه به مسائل موجود معتبر نیست. بدین ترتیب این موضوع ممکن است منجر به بازپس گیری جام های قهرمانی اینترشود.
با این وجودسران باشگاه اینتر بسیار خونسرد هستند و موراتی در صحبتهایی اعلام کرده که هنوز اطلاعیه ای در این رابطه دریافت نکرده است.بدین ترتیب ممکن است سران اینتر نیز برای مدتی با محرومیت مواجه شوند.
انریکو پرتزویسی،رئیس باشگاه جنوا به دلیل نقل و انتقالات غیرقانونی بازیکنان در فصل 4-2003 با پنج فصل محرومیت مواجه بوده است.

---------- Post added at 04:46 AM ---------- Previous post was at 04:43 AM ----------

بالوتلی شاید به ناپولی برود.

سوپرماریو از لطف و محبت هواداران ناپولی ذوق زده است.

سایت گل- ماریو بالوتلی فوروارد جوان باشگاه اینتر، در مقابل انتشار اخباری مبنی بر انتقال او به رختکن ناپولی واکنش مثبتی نشان داده و اعلام کرده که علاقه زیادی به این باشگاه ایتالیایی دارد.
سوپر ماریو در گفتگو به اسکای سپورت ایتالیا گفت:«عشق و علاقه هواداران ناپولی به تیمشان فوق العاده است. قطعا سال دیگر برای تعطیلات به آنجا باز خواهم گشت. بازی کردن در تیم ناپولی؟ نمی توان هرگز چنین حرفی را زد. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که از ابراز علاقه هواداران این تیم به من و از لطف و محبت آنها بسیار خوشحالم.»
پس از مشکلاتی که این ستاره 19 ساله در فصل گذشته و در رختکن نرآتزوری با آنها مواجه شد؛ شایعات متعددی در مورد احتمال جدایی بالوتلی از رختکن اینتر به گوش می رسد. مشکلات این ستاره جوان با مورینیو، مربی سابق اینتر از یکسو و درگیری با تعدادی از بازیکنان رختکن نرآتزوری از سوی دیگر سبب دلخوری بالوتلی از اینتر را فراهم آورد. هر چند که بسیار بعید به نظر می رسد که موراتی حاضر به فروش ستاره اش باشد. او معتقد است که این ستاره که پیراهن تیم ملی زیر 21 سال ایتالیا را نیز برتن می کند، یکی از بازیکنان آینده دار نرآتزوری است.

---------- Post added at 04:49 AM ---------- Previous post was at 04:46 AM ----------

بوفون: هرگز به اينتر نخواهم رفت

دروازه بان 32 ساله يوونتوس به پيشنهاد نرآتزوري خنديد

سايت گل- جيان لوئيجي بوفون، دروازه بان يوونتوس، گفت هرگز علاقه ندارد كه به اينتر بپيوندد.
گفته مي شود اين دروازه بان باتجربه كه 9 فصل را در تيم يوونتوس سپري كرده، در تابستان پيش رو تورين را ترك خواهد كرد. در حالي كه از ميلان و منچستر سيتي به عنوان مشتريان بوفون نام برده مي شد، اكنون به نظر مي رسد كه اينتر نيز قصد دارد با به خدمت گرفتن شماره يك ايتاليا، رقيب قدري براي ژوليو سزار براي قرار گرفتن در درون دروازه نرآتزوري فراهم كند.
بوفون در مصاحبه با توتواسپورت در اين مورد گفت:" من يك چيز را با قطعيت مي توانم بگويم. هيچ وقت به اينتر نخواهم رفت."
بوفون كه با رقمي معادل 49.2 ميليون يورو به يوونتوس پيوست، در حال حاضر 30 ميليون يورو ارزش گذاري شده است.

Traceur
13-06-2010, 04:03
ليپی: ایتالیا را هرگز بخت قهرمانی نمی‌دانند

بازیکنان پیر داریم، اما پیر بودن به معنای از پا در آمدن نیست و معنی تجربه و کاریزما می‌دهد. ما به مسابقه در بالاترین سطح عادت داریم و بازیکنان باتجربه ترکیبی خوب با جوانان ساخته‌اند

سایت گل – مارچلو لیپی مربی تیم ملی ایتالیا گفت که از این که ایتالیا را در جمع مدعیان قرار نمی‌دهند نگران نیست. این مربی 62 ساله در کنفرانس خبری در جنوب پرتوریا گفت که تیمش چندان هم پیر نیست: «ما پیرترین تیم حاضر در جام نیستیم و سه، چهار تیم از ما پیرتر هستند. ما به ترکیب خوبی از بازیکنان رسیده‌ایم؛ 9 نفر از جام جهانی 2006 در تیم حضور دارند که کمتر از 50 درصد تیم را تشکیل می‌دهند. من هرگز ندیده‌ام تیمی که دوره قبل قهرمان جام جهانی شده باشد 23 بازیکن کاملا جدید و متفاوت را با خود به دوره فعلی بیاورد.»
لیپی ادامه می‌دهد: «بازیکنان پیر داریم، اما پیر بودن به معنای از پا در آمدن نیست و معنی تجربه و کاریزما می‌دهد. ما به مسابقه در بالاترین سطح عادت داریم و بازیکنان باتجربه ترکیبی خوب با جوانان ساخته‌اند. ایتالیا هرگز بخت قهرمانی تلقی نشده و یادم نمی‌آید پیش از آغاز یک دوره جام جهانی گفته باشند ما مدعی قهرمانی هستیم. مدعیان فعلی برزیل و اسپانیا هستند، اما باید تیم‌های بزرگ دیگر را هم به جمع آنها بیفزایید. من بارها گفته‌ام که برزیل، اسپانیا و پنج، شش تیم دیگر مانند انگلیس، هلند، آلمان، ایتالیا و فرانسه برای قهرمانی می‌جنگند. گاهی به این هدف می رسند و ما هم چهار بار به این هدف رسیده‌ایم. جام جهانی رقابتی ویژه است و همیشه توانایی تاکتیکی نیست که پیروز را مشخص می‌کند، بلکه موارد دیگری هم هست.»

لیپی همچنین از تصمیم خود مبنی بر نگه داشتن آندره‌آ پیرلو، هافبک میلان در تیم دفاع کرده است. این در حالی است که او دچار کشیدگی از ناحیه ساق پا شده و دو بازی را از دست خواهد داد. البته لیپی آندره‌آ کاسو از کالیاری را به عنوان بازیکن 24ام به همراه آورده است. او می‌گوید: «پزشکان تیم گفته‌اند پیرلو برای سومین دیدار آماده خواهد بود. اگر یادتان باشد، در آلمان هم جنارو گتوزو و جیان‌لوکا زامبروتا در ابتدای جام آماده نبودند. اگر پیرلو نرسد از بازیکن دیگری استفاده خواهیم کرد. البته غیبت پیرلو مهم است اما می‌خواهیم تا جای ممکن به پیش برویم و پیرلو در بازی‌های پایانی جام به ما کمک خواهد کرد.»
لیپی درباره فرم بد ایتالیا در بازی‌های دوستانه هم گفته: «ایده‌های روشنی دارم که باید آنها را در زمین پیاده کنیم. این کار را به دلیل مصدومیت‌ها و دیگر مشکلات نتوانسته‌ایم انجام دهیم. من می‌خواهم دفاع فشرده‌تری داشته باشیم که به ما اجازه دهد دو یا سه بازیکن در جلو بگذاریم. دفاع خوب کافی نیست و باید سه بازیکن در حمله باشند تا از قابلیت‌هایتان استفاده کنید.»

---------- Post added at 04:57 AM ---------- Previous post was at 04:55 AM ----------

خبر فوری: بنیتس رسما مربی اینتر شد

سران باشگاه اینتر از طریق وب سایت رسمی شان ، رافا بنیتس را مربی جدید نرآتزوری معرفی کردند.

سایت گل- رافا بنیتس، مربی اسپانیایی دنیای فوتبال رسما به عنوان مربی جدید باشگاه اینتر معرفی شد.
مسئولان باشگاه اینتر اعلام کردند که رافا بنیتس تا سی ام ژوئن سال 2012 مربی این تیم خواهد بود.
بیانیه ای در وب سایت رسمی باشگاه ایتالیایی منتشر شده که طی آن می خوانیم:« سران باشگاه اینتر به رافائل بنیتس خوشامدل می گویند.صبح روز پنجشنبه قراردادی دو ساله با این مربی اسپانیایی به امضا رسید که تا سی ام ژوئن سال 2012 معتبر خواهد بود.مراسم معارفه او روز سه شنبه ، پانزدهم ژوئن ، راس ساعت 12.00 ظهر برگزار خواهدشد وبدین ترتیب رافا بنیتس درمرکز تمرینی آنجلو موراتی معارفه خواهد شد.»
پیش از این ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرده بود که توافقات نهایی با بنیتس حاصل شده و تنها در انتظار اعلام رسمی این قرارداد هستند.
بدین ترتیب بنیتس جانشین مورینیو برروی نیمکت مربی گری اینتر خواهد شد. این مربی اسپانیایی شش سال مربی لیورپول بود و همراه با این تیم انگلیسی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، اف ای کاپ،سوپرکاپ یوفا و اف ای کامیونیتی شیلد به قهرمانی رسید

---------- Post added at 05:00 AM ---------- Previous post was at 04:57 AM ----------

پيشنهاد 33 ميليون پوندي اينتر براي جذب كويت و ماسچرانو

دو بازيكن قرمزها در سن سيرو به مربي سابق شان خواهند پيوست

سايت گل- مسئولان مباشگاه اينتر اميدوارند كه پيشنهاد 33 ميليون پوندي آنها بتواند ليورپولي ها را براي فروش درك كويت و خاوير ماسچرانو متقاعد كند.
اينتري ها كه امروز قرارداد بينتس را نهايي كرده اند، قصد دارند اين دو ستاره قرمزها را نيز به سن سيرو بياورند. به گزارش نشريه ديلي ميل، بنيتس از شرايط مالي باشگاه ليورپول آگاه است و اين مسئله مي تواند جذب اين دو بازيكن را تسهيل كند.
اينتري علاقه زيادي به جذب فرناندو تورس، مهاجم تيم ملي اسپانيا دارند، اما حتي در صورت رضايت ليورپولي ها به فروش اين بازيكن، آنها رقيبي مانند چلسي را در مقابل خود مي بينند و اين مسئله كار آنها را براي رسيدن به اين هدف دشوار مي كند.
ماسچرانو و كويت اهداف سهل الوصول تري براي اينتر هستند و شايد آنها به زودي بار ديگر به سرمربي سابق شان بپيوندند.
بينتس با قراردادي سه ساله دستمزد هفتگي 65000 پوند در هفته به اينتر پيوست. اين درحالي است مورينيو 2 برابر اين مبلغ را دريافت مي كرد.
پيش از اين از فابيو كاپلو، گاس هيدينك و پپ گوارديولا به عنوان گزينه هاي هدايت نرآتزوري در فصل آينده ياد شده بود.

---------- Post added at 05:03 AM ---------- Previous post was at 05:00 AM ----------

ماسيمو موراتي: بنيتس مي تواند آينده اينتر را تضمين كند

مالك باشگاه نرآتزوري از دلايل انتخاب سرمربي اسپانيايي گفت

سايت گل- ماسيمو موراتي، رئيس باشگاه اينتر، گفت به اين دليل رافا بنيتس را به عنوان جانشين مورينيو انتخاب كرده زيرا او مي تواند موفقيت هاي اينتر در فصول آينده را تضمين كند. سرمربي سابق ليورپول به تازگي با قراردادي 2 ساله به نرآتزوري پيوست.
كاپلو و گاس هيدينك گزينه هاي اصلي موراتي براي هدايت اينتر در فصل آينده بودند اما در نهايت آنها سرمربي اسپانيايي ليورپول را به خدمت گرفتند.
موراتي در مصاحبه با سايت اختصاصي باشگاه گفت:" ما او را انتخاب كرديم زيرا فكر مي كنيم كه او مي تواند آينده باشگاه را تضمين كند. من اميدوارم كه اين اتفاق رخ دهد. او فردي بسيار جدي است، يك آدم سخت كوش كه تجربه قهرماني در ليگ قهرمانان را نيز در كارنامه دارد. ما به دنبال يك سرمربي آگاه بوديم و اميدواريم كه اين دليل مناسبي براي انتخاب او باشد.
او اولين انتخاب ما بود اما مربياني ديگري نيز بودند كه خودشان را به ما پيشنهاد مي كردند اما كسي من در نظر داشتم، بنيتس بود.
او با ژوزه مورينيو متفاوت است. اين مسئله بسيار مهم است زيرا من نمي خواست كسي را انتخاب كنم كه از مورينيو تقليد مي كند."

Ezel
16-06-2010, 08:31
يوونتوس به دنبال ويليام گالاس

سایت گل - روزنامه توتو اسپورت امروز نوشت اين مدافع سابق چلسي با مديران يووه ملاقات‌هايي داشته و دو طرف به امضاي يك قرارداد تساهم نزديك شده‌اند. يووه كه فصل پيش را با عنوان هفتم تمام كرد، به گالاس پيشنهاد دو ساله‌اي داده كه اين بازيكن سالي 5/2 ميليون يورو دريافت خواهد كرد، اين در حالي است كه گالاس به دنبال قرارداد سه ساله است. در نهايت تا 48 ساعت آينده تكليف اين موضوع روشن مي‌شود، اگر يووه موفق نشود گالاس را به خدمت بگيرد، لئوناردو بونوچي بازيكن تيم ملي ايتاليا هدف بعدي آنها خواهد بود.

Ezel
16-06-2010, 23:40
گتوزو از احتمال جدایی از میلان می گوید

سایت گل- جنارو گتوزو در صحبتهایی اعلام کرده که پس از بازگشت از رقابتهای جام جهانی ممکن است رختکن تیمش را ترک کرده و به تیم دیگری بپیوندد، چرا که دیگر نمی خواهد تا فصل بی هدف دیگری را سپری نماید.

گتوزو پیش از این در نظر داشت تا در رختکن روسونری باقی بماند ولی این در حالی است که سران این تیم هنوز مربی جدید خود را اعلام نکرده اند و بدین ترتیب گتوزو معتقد است که با ادامه یافتن مشکلات این تیم، فصل آینده نیز شاهد فصلی بی جام برای روسونری خواهیم بود

ستاره باتجربه آتزوری در صحبتهایی به گاتزتادلوسپورت گفت:« اگر کاری انجام دهم، می خواهم با عشق و انگیزه این کار را انجام دهم،در غیر این صورت یک بازیکن معمولی خواهم بود؛ یک بازیکن درجه سه.اگر بخواهم در مورد عشق و علاقه ام صحبت کنم، باید بگویم که فصل گذشته اوضاع برایم خوب نبود. هنوز دو فصل دیگر از قراردادم با میلان باقی است ولی اصلا بحث مسائل مالی برایم مطرح نیست.»

گتوزو از سال 2001 تاکنون در رختکن روسونری است و درحالی حاضر در اردوی آتزوری در رقابتهای جام جهانی به سر می برد.گزارشهای منتشره در ایتالیا حاکی از آن است که گتوزو ممکن است به فکر ماجراجویی جدیدی در تیمی جدید باشد.

اینتر به دنبال خرید ماسکرانو

سایت گل – ماسیمو موراتی، رییس اینتر به دنبال خرید خاویر ماسکرانو، هافبک لیورپول است و با مشاوران او هم جلسه‌ای برگزار خواهد کرد.

کاپیتان آرژانتین در جام جهانی را رافائل بنیتس در سال 2007 به لیورپول برد و او حالا قصد دارد این بازیکن را در ایتالیا داشته باشد. قیمت 25 میلیون پوندی بر روی او گذاشته شده و گفته می‌شود این بازیکن 26 ساله هم از حالا دارد به آموزش زبان ایتالیایی می‌پردازد. موراتی جلسه‌ای با نماینده‌های ماسکرانو در هفته آینده برگزار می‌کند که در آن جزئیات مربوط به او در قرارداد مورد بحث قرار می‌گیرد. مشخص نیست که باشگاه مقروض لیورپول چقدر می‌تواند مقابل قیمت‌های بالا مقاومت کند.

Traceur
17-06-2010, 15:09
احتمال معاوضه کلوزه با هونتلار

ظاهراً ميلان و بايرن بر سر معاوضه اين دو بازيکن با هم به توافقاتی رسيده اند...

سایت گل -به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران و به نقل از سايت يوفا،اين احتمال ميرود که باوارياييها برای فصل بعد ميروسلاو کلوزه،مهاجم اين باشگاه را با هونتلار،مهاجم باشگاه ميلان ايتاليا معاوضه کنند.
خبرها حاکی از آن است که اين دو باشگاه با هم صحبتهايی در اينباره انجام داده اند و به توافقاتی در اينباره رسيده اند.
هونتلار،مهاجم هلندی باشگاه ميلان نتوانسته در فصل گذشته بازيهای خوبی از خود ارائه دهد و به همين دليل هم ميلان قصد فروش يا معاوضه اين بازيکن را دارد.
امروز بعضی از روزنامه های ورزشی اين خبر را تأييد کردند و از موافقت سران دو باشگاه خبر دادند

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

يوونتوس به دنبال جانشين بوفون

بانوي پير به دنبال به خدمت گرفتن جانشيني مناسب براي دروازه مصدومش است

سايت گل- به گزارش نشريه گاتزتا دلو اسپورت، پس از مصدوميت بوفون در رقابت هاي جام جهاني، مسئولان باشگاه يوونتوس به دنبال به خدمت گرفتن دروازه باني جديد هستند.
دروازه بان شماره يك ايتاليا در اولين بازي اين تيم در جام جهاني مقابل پاراگوئه مصدوم شد و ممكن است به دليل اين مصدوميت ادامه رقابت هاي جام جهاني را از دست بدهد.
آزمايشات پزشكي نشان داده كه بوفون 32 ساله دچار مشكل ديسك كمر شده و بايد زير تيغ جراحي برود و ممكن است براي مدتي طولاني نتواند در ميادين حاضر شود.يوونتوسي ها اكنون خود را براي غيبت دراز مدت بوفون آماده مي كنند و قصد دارند براي پر كردن جاي خالي او ماركو استوراري از ميلان يا استفانو سورنتينو از كيه وو را به خدمت بگيرند.
استوراري 33 ساله مورد توجه باشگاه سمپدوريا نيز قرار گرفته بود اما اخيرا مدير برنامه هايش اعلام كرد كه او در سن سيرو مي ماند.سورنتينو نيز كه از فصل 98-1997 در تيم يوونتوس حضور داشت، فصل گذشته به كيه وو پيوست اما نتوانست جاي ثابتي در اين تيم پيدا كند.
گفته مي شود در صورتي كه يوونتوسي ها موفق به جذب يكي از اين دو دروازه بان نشوند، استفان روفيه، دروازه بان 23 ساله موناكو را به خدمت خواهند گرفت

Traceur
17-06-2010, 15:19
په‌په: مارکتی جانشین خوبی برای بوفون است

هافبک ایتالیا از دروازه‌بان دوم تیم ستایش کرده...

سایت گل – سیمونه په‌په، هافبک تیم ملی ایتالیا گفته در صورت لزوم، فدریکو مارکتی می‌تواند به شکلی درخور جانشین جیان‌لوییجی بوفون شود. او همچنین گفته ایتالیا بازیکنی مانند فرانچسکو توتی را کم دارد، کسی که بتواند به تیم خلاقیت بیفزاید.
او می‌گوید: «فرانچسکو توتی قهرمان است. اما در هر حال من هم آماده حرکت هستم.»
جیان‌لوییجی بوفون، دروازه‌بان تیم شاید به دلیل درد از ناحیه کمر نتواند در باقی دیدارهای تورنمنت بازی کند ولی په‌په مطمئن است ایتالیا می‌تواند با غیبت دروازه‌بان یوونتوس کنار بیاید: «اگر جیجی نباشد، جای خالی او احساس می‌شود، اما فدریکو مارکتی دروازه‌بان بسیار قابل اعتمادی است و همه ما خیالمان از بابت او آسوده است.»
بوفون در قهرمانی آتزوری در سال 2006 نقشی کلیدی داشت و مارکتی، دروازه‌بان کالیاری تا حالا تنها 6 بازی ملی در کارنامه دارد.

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:15 PM ----------

بنیتس:می خواهیم بازیکنان خوب اینتر بمانند

مربی جدید باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرد که خواهان ادامه حضور ستاره های نرآتزوری است.

سایت گل- رافا بنیتس اخیرا به عنوان مربی جدید باشگاه اینتر معرفی شد و به نظر می رسد که او گام در مسیر لوئیس سوارس،اسطوره سالهای نه چندان دور فوتبال اسپانیا گذاشته است.
روز سه شنبه جلسه معارفه بنیتس بعنوان مربی جدید اینتر، مقابل بیش از دویست خبرنگار برگزار شد و این مربی اسپانیایی پس از 6 سال حضور در آنفیلد، مربی جدید نرآتزوری شد.
بنیتس در صحبتهایی اعلام کرد که هدف اصلی او تلاش برای حفظ تیمی است که فصل گذشته سه جام قهرمانی را برای اینتر به ارمغان آورده و بدون شک در این میان، نام مایکون، ستاره برزیلی تیم نیز مطرح شد.
مربی اسپانیایی اینتر دراین رابطه گفت:«بله.من با ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه و مارکو برانکا، مدیر ورزشی تیم صحبت کردم و اولین نکته ای که به آن پرداختیم آنالیز تیم بود و به این نکته توجه کردیم که چه کارهایی باید انجام دهیم. در این رابطه صحبت کردیم که اگر قرار است بازیکنی به تیم اضافه شود، چه کسانی باید رختکن تیم را ترک کنند و به گزینه های ممکن فکر کردیم.البته هدف اول این است که بازیکنان خوب و تاثیرگذار تیم را حفظ کنیم. من واقعا دوست دارم این بازیکنان را در اختیار داشته باشم.»
البته بنیتس هم به خوبی می داند که تیمهای فراوانی به دنبال جذب مایکون هستند ولی از نظر بنیتس این بدان معنا نیست که او قطعا رختکن اینتر را ترک خواهد کرد. او دراین رابطه گفـت:« در مطلبی خواندم که مایکون می خواهد برود و دراین میان صحبت از تیم مادریدی نیز هست ولی هنوز هیچ چیز قطعی نیست. او به خوبی می داند که اینتر تیمی بزرگ و مهم است و اینجا تیمی است که مایکون به عنوان یک بازیکن در آن رشد و پرورش یافته و منطقااین برای بازیکن تیم نیز معنا و مفهومی دارد.»
البته بنیتس هنوز این فرصت را نداشته تا با تمام بازیکنان کلیدی تیمش به صحبت بپردازد ولی به این نکته اشاره کرده که با خاویر زانتی و سامی اتوئو صحبت کرده است:« زانتی گفت که گروه خوبی از بازیکنان خوب و متعهد در رختکن اینتر هستند. در مورد ساموئل اتوئو هم او را به خوبی می شناسم.شناخت بسیار خوبی از او در تیم جوانان رئال دارم.او انگیزه زیادی دارد و اشتیاق زیادی دارد تا بتواند امور را به خوبی پیش ببرد.»

Ezel
18-06-2010, 11:00
اخبار مربوط به جام جهانی در انجمن مجزای جام جهانی

Traceur
20-06-2010, 21:12
اخبار مربوط به جام جهانی در انجمن مجزای جام جهانی

تاپیک جام جهانی بسته شده

Ezel
21-06-2010, 13:06
تاپیک جام جهانی بسته شده

تاپیک جام جهانی نه ، انجمن مجزای جام جهانی در صفحه اول فروم

Ezel
21-06-2010, 20:12
در صورت جدايي ديه گو ميليتو از اينتر؛ بنزما يا ايگواين در سن سيرو

سايت گل- به گزارش نشريه گاتزتا دلو اسپورت، مسئولان باشگاه اينتر قصد دارند در صورت از دست دادن ديه گو ميليتو و رفتن اين مهاجم آرژانتيني به رئال مادريد، گونسالو ايگواين يا كريم بنزما را به خدمت بگيرند.

ميليتو پس از پشت سر گذاشتن فصلي درخشان با نرآتزوري، تقاضاي دستمزد 6 ميليون يورو در سال كرده است اما اين احتمال نيز وجود دارد كه راهي پايتخت اسپانيا شود.

فرناندو ايدالگو، مدير برنامه هاي او مذاكراتش با هر دو باشگاه را آغاز كرده تا مشخص شود آيا اين انتقال در نهايت صورت خواهد گرفت يا خير.
اينتري ها اين فرصت را خواهند داشت كه در صورت انجام اين انتقال، علاوه بر مبلغي كه از طرف اسپانيايي خواهند گرفت، مي توانند ايگواين يا بنزما را به عنوان بخشي از قرارداد به خدمت بگيرند.

رئالي ها خواهان به خدمت گرفتن مايكون نيز هستند اما بين قيمت درخواستي اينتر و قيمت پيشنهادي رئال 10 ميليون يورو تفاوت وجود دارد. ژوزه مورينيو علاقه زيادي به خدمت گرفتن اين بازيكن برزيلي دارد اما تنها در صورتي مي تواند به انجام اين انتقال اميدوار باشد كه پرس پيشنهاد چرب تري به اينتر بدهد.

یوونتوس به دنبال مكسس

سایت گل – یوونتوس به دنبال خرید فیلیپ مکسس، مدافع رم است. بانوی پیر قصد دارد خون تازه‌ای در رگ‌های دفاعی‌اش جریان یابد. آنها فصل گذشته را مصیبت‌بار به پایان بردند و در سری A 56 گل دریافت کردند. لئوناردو بونوچی، مدافع باری و جنوا هدف اصلی یوونتوس است اما شایعات جدید حاکی از آن است که یوونتوسی‌ها تنها به دنبال یک بازیکن نیستند.

مکسس 28 ساله که شش سال را در رم گذراند به شدت مورد توجه یووه قرار دارد و میلان و منچسترسیتی هم اوضاع او را دنبال می‌کنند.

نه‌ون سوبوتیچ از بوروسیا دورتموند و ویلیام گالاس از آرسنال هم گزینه‌های دیگر یوونتوس در صورت ناکامی در خرید مکسس هستند.

Ezel
22-06-2010, 15:20
فابیانو به دوستانش گفته می‌خواهد به میلان برود

سایت گل – لوییس فابیانو مهاجم سویا قصد دارد به میلان بپیوندد. او به هم‌تیمی‌هایش در تیم ملی برزیل گفته می‌خواهد در میلان بازی کند.

فابیانو سال گذشته بسیار به میلان نزدیک شده بود، اما میلانی‌ها نتوانستند مبلغ درخواستی سویا را بپردازند و انتقال صورت نپذیرفت. در هر حال با این حرف‌ها به نظر می‌رسد میلان بخت بسیاری برای خرید او داشته باشد.

فروش کلاس یان هونتلار می‌تواند مبلغ لازم برای خرید فابیانو را فراهم کند. قیمت مهاجم برزیلی 10 میلیون یورو خواهد بود.

گفته می‌شود خوسه فوئنتس مدیر برنامه‌های فابیانو با روسای میلان دیدار داشته است. قرارداد او احتمالا سه ساله خواهد بود، اما میلان پیش از امضای آن باید هونتلار را قربانی کند، مهاجمی که فنرباغچه به دنبال اوست.

بنیتس و چراغ سبز برای خرید الانو

سایت گل – اینتر قصد دارد با 7 میلیون یورو، الانو هافبک گالاتاسرای را به خدمت بگیرد. رافائل بنیتس مربی جدید اینتر گفته با این انتقال موافق است. الانو که سال گذشته از منچسترسیتی به تیم ترکیه‌ای پیوست، بازیکن ایده‌آلی محسوب می‌شود که قیمت پایین او مورد توجه نراتزوری قرار گرفته.

ماسیمو موراتی بسیار دوست دارد او را بخرد و بنیتس هم با متعادل کردن بودجه باشگاه در برنامه‌ای بلندمدت موافق است.

این مربی اسپانیایی بازیکن برزیلی را می‌ستاید و می‌خواهد او را برای اینتر بخرد. اینتر در سال 2008 و دوران روبرتو مانچینی هم به دنبال الانو بود.

الانو پاسپورت ایتالیایی دارد و سهمیه غیراروپایی اینتر به حساب نخواهد رفت، اما او 4.2 میلیون یورو در سال دستمزد می‌خواهد که این می‌تواند مانعی بر سر انتقال او باشد.

از سوی دیگر خرید خاویر ماسچرانو دارد به خوبی به مراحل پایانی نزدیک می‌شود، اما تردیدهایی در زمینه تمدید قرارداد دیه‌گو میلیتو وجود دارد. فرناندو هیدالگو مدیر برنامه‌های او گفته: «این آخرین قرارداد مهم میلیتو است. اگر اینتر او را راضی کند اوضاع خوب است، اگر نه او می‌رود چون درخواست‌های بسیاری برای او وجود دارد.»

Ezel
01-07-2010, 21:40
اینتر به رئال: قیمت مایکون 30 میلیون یورو است

سایت گل – اینتر به رئال مادرید اعلام کرده که قیمت مایکون 30 میلیون یورو است و اگر رئال این قیمت را نپذیرد مذاکرات بر سر انتقال او انجام نخواهد شد.

ماسیمو موراتی به فلورنتینو پرس آخرین فرصت خرید مایکون را داده است و مارکو برانکا در تماس با خورخه والدانو گفته قیمت او کمتر از 30 میلیون یورو نخواهد بود. پیشنهاد رئال مادرید 25 میلیون یورو است اما اینتر گفته بود 35 میلیون یورو می خواهد.

موراتی همچنین اخیرا اعلام کرده که عجله ای برای فروش مایکون ندارد. قرار است برانکا، مدیر فنی اینتر با رافائل بنیتس درباره برنامه نقل و انتقالات تابستان صحبت کند و احتمالا درباره مایکون هم بحث خواهند کرد. اگر رئال پول را نپردازد، مایکون در اینتر خواهد ماند.

همچنین قرار است قرارداد دیه گو میلیتو تا سال 2014 تمدید شود.

H A M A S
07-07-2010, 18:20
اسپانسر ميلان به دنبال کیسوکه هوندا!
اين شركت هواپيمايي قصد دارد فعاليتش را در كشورهاي آسيايي افزايش دهد و به هوندا به عنوان وسيله اي براي گسترش قدرت برندش در ژاپن استفاده كند.

سايت گل- به گزارش نشريه ژاپني اسپورت نيپون، شركت هواپيمايي امارات، اسپانسر جديد باشگاه ميلان قصد دارد شرايط پيوستن کيسوكه هوندا، ستاره تيم ملي ژاپن را در اين باشگاه فراهم كنند.

روزنامه ژاپني ادعا كرد كه هواپيمايي امارات به مسئولان باشگاه ايتاليايي پيشنهاد دادند كه حاضرند در صورت خريد اين بازيكن، دستمزد او را بپردازند.

اين شركت هواپيمايي قصد دارد فعاليتش را در كشورهاي آسيايي افزايش دهد و به هوندا به عنوان وسيله اي براي گسترش قدرت برندش در ژاپن استفاده كند.

روزنامه گاتزتا دلوسپورت نيز چند روز قبل خبر داد اين بازيكن ملي پوش ژاپني كه عضو باشگاه زسكا مسكو است، با باشگاه ميلان مذاكراتي انجام داده و آدريانو گالياني به شدت به دنبال به خدمت گرفتن اوست.

گفته مي شود كه باشگاه هاي والنسيا، چلسي، اتلتيكو مادريد و منچستر سيتي نيز قصد دارند اين بازيكن را بخرند.

از سوي ديگر نشريه فرانسوي فرانس فوتبال نيز گزارش داد كه كلاس يان هونتلار، مهاجم هلندي ميلان در تابستان راهي المپيك مارسي خواهد شد. گفته مي شود كه اين بازيكن به دليل نيمكت نشيني در سن سيرو قرار گرفتن پشت سر پاتو و بوريه لو، قصد دارد به تيم ديگري بپيوندد و مسئولان باشگاه نيز مبلغ 15 ميليون يورو براي فروش او در نظر گرفته اند.[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 06:20 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

هونتلار و رد پيشنهاد المپيك مارسي

سايت گل- كلاوس هونتلار، مهاجم هلندي تيم ميلان، پيشنهاد باشگاه المپيك مارسي را رد كرد تا همچنان وضعيتش براي فصل آينده در هاله اي از ابهام قرار داشته باشد.

روزنامه ايتاليايي كوريره دلو اسپورت گزارش داد كه اين بازيكن پيشنهاد 15 ميليوني باشگاه فرانسوي را رد كرد. اين در حالي است كه ديديه دشام، سرمربي المپيك مارسي، انتظار داشت بتواند با اين مبلغ هونتلار را به تيمش ببرد.

هونتلار ترجيح مي دهد كه به بايرن مونيخ بپيوندد و زير نظر لوئيس فان خال كار كند. اين درحالي است كه باشگاه مونيخي نيز براي به خدمت گرفتن اين مهاجم هلندي ابراز تمايل كرده اما مدير برنامه هاي هونتلار گفته هنوز هيچ پيشنهاد رسمي دريافت نكرده است.

---------- Post added at 06:20 PM ---------- Previous post was at 06:20 PM ----------

احتمال انتقال سوپر ماريو به ميلان

مينو رايولا، مدير برنامه هاي ماريو بالوتلي، در مصاحبه با خبرنگاران در مورد آينده اين بازيكن گفت:" اگر اينتر بخواهد او را بفروشد، ميلان مي تواند يكي از گزينه هاي احتمالي باشد."

رايولا كه مدير برنامه هاي زلاتان نيز هست، در مورد اين مهاجم سوئدي نيز اعلام كرد كه او احتمالا در بارسلونا خواهد ماند.

Ezel
13-07-2010, 20:17
تمايل برلوسكوني براي حفظ رونالدينيو

سايت گل- در حالي كه هنوز آينده رونالدينيو، براي فصل آينده هنوز مشخص نيست، سيلويو برلوسكوني، مالك باشگاه ميلان اعلام كرد كه تمايل زيادي براي حفظ اين ستاره برزيلي دارد.

فروش اين بازيكن مي تواند بودجه باشگاه براي فصل نقل و انتقالات را به ميزان زيادي افزايش دهد، مسئله اي كه آدريانو گالياني و ماسيميليانو آلگري را به صرافت فروش او انداخته است اما در حالي كه خود برلوسكوني هفته گذشته اعلام كرده بود كه بايد هزينه هاي تيم كاهش پيدا كند، اما به نظر مي رسد قصد دارد براي ستاره برزيلي تيمش استثنا قائل شود.

باشگاه هاي لوس آنجلس گلكسي، فلامينگو و المپياكوس پيشنهادهاي هنگفتي براي خريد رونالدينيو ارائه داده اند اما برلوسكوني اميدوار است كه بتواند او را در تيمش نگه دارد.

فروش رونالدينيو مي تواند زمينه را براي خريد يك مهاجم بزرگ فرهم كند. ميلاني ها قصد دارند از بين زلاتان و لوئيس فابيانو، يك نفر را به سن سيرو بياورند و پولي كه از فروش "ال دينيو" نصيب ميلان مي شود، مي تواند اين انتقال را تسهيل كند.

از لوكاس پودولسكي نيز به عنوان گزينه جانشيني كلاوس يان هونتلار نام برده مي شود اما هنوز مذاكرات رسمي در اين زمينه صورت نگرفته است.

H A M A S
14-07-2010, 09:14
سلام
لیگ ایتالیا دقیقا از چه تاریخی شروع میشه؟

pcforlife
14-07-2010, 13:00
سلام
لیگ ایتالیا دقیقا از چه تاریخی شروع میشه؟
فک کنم هنوز مسابقات رو قرعه کشی نکردن...:20:

mahyar_bt
14-07-2010, 13:03
با احترامی که برای نظراتون قائلم ولی به نشر من سطح لیگ ایتالیا واقعا پایین و قابل مقایسه با لالیگا بوندس لیگا لیگ برتر... نیست امیدوارم ایتالیا دوباره به روزهای خوبش برگرده

Ezel
14-07-2010, 16:39
جابجايي بزرگ در ميلان؛ رونالدينيو مي رود، زلاتان مي آيد

سايت گل- به گزارش نشريه گاتزتا دلواسپورت، با جدايي رونالدينيو از تيم ميلان، شرايط براي پيوستن زلاتان ابراهيموويچ، مهاجم سوئدي بارسلونا به روسونري فراهم مي شود.

آبي و اناري ها براي فروش اين بازيكن به ميلاني ها، مبلغي معادل 40 ميليون يورو درخواست كرده اند. آدريانو گالياني و ماسيميليانو آلگري علاقه زيادي به جذب زلاتان دارند. ميلاني در اين تابستان قصد ترميم تيم شان را دارند و فروش رونالدينيو به فلامينگو مي تواند بودجه لازم براي خريد ايبرا را فراهم كند. ستاره برزيلي تاكنون براي تمديد قراردادش با مسئولان ميلان به توافق نرسيده و احتمالا با مبلغ 20 ميليون يورو راهي فلامينگو خواهد شد.

از سوي ديگر به نظر مي رسد زلاتان نيز براي فصل آينده جايي در برنامه هاي گوارديولا نخواهد داشت و مدير برنامه هايش به دنبال تيمي جديد براي اوست. يكي از باشگاه هايي كه رايولا با آنها در مورد انتقال زلاتان صحبت كرده، ميلان است.

در حالي كه ميلاني ها جدايي رونالدينيو را تكذيب مي كنند اما گلوبو اسپورت ديروز گزارش كه اين بازيكن با مسئولان باشگاه فلامينگو به توافق شفاهي دست پيدا كرده است. در صورتي كه اين انتقال به سرانجام برسد، ميلاني ها براي خريد زلاتان راهي بارسلونا خواهند شد.

H A M A S
14-07-2010, 19:37
با احترامی که برای نظراتون قائلم ولی به نشر من سطح لیگ ایتالیا واقعا پایین و قابل مقایسه با لالیگا بوندس لیگا لیگ برتر... نیست امیدوارم ایتالیا دوباره به روزهای خوبش برگرده

دم شما گرم بابا
قهرمان اروپا کدوم از کدوم لیگ بود؟؟
بیشترین تیمی که در طول 50 سال اخیر(که چمپیونز لیگ سر و سامون گرفته)قهرمان شده چیه
تنها تیمی که دوبار پشت سرهم قهرمان چمپیونز لیگ شده؟

جواب:
اینتر
میلان
میلان

pcforlife
14-07-2010, 21:47
دم شما گرم بابا
قهرمان اروپا کدوم از کدوم لیگ بود؟؟
بیشترین تیمی که در طول 50 سال اخیر(که چمپیونز لیگ سر و سامون گرفته)قهرمان شده چیه
تنها تیمی که دوبار پشت سرهم قهرمان چمپیونز لیگ شده؟

جواب:
اینتر
میلان
میلان
کاملا موافقم! اگه جریان کالچو پولی رخ نمیداد، شاید الان لیگ ایتالیا تو اروپا حداقل دوم بود! قصد جسارت به لیگ کشوری رو ندارم، ولی خوبی لیگی مثل ایتالیا اینه که تعداد تیم های مدعی، بیش از سه چهار تاست... درست مثل انگلستان... هر چند این منش فوتبال دفاعی تیم های ایتالیایی هم مزید بر علت شده که ایتالیا تو سال های اخیر افت کنه...:20:
یاعلی:11:

davy jones
15-07-2010, 15:28
واقعا افتخاری که مالدینی با میلان تو اروپا کسب کرد رو به نظرم هیچ بازیکنی نمیتونه به این راحتیا بدست بیاره
8 بار حضور در فینال چمپیونز لیگ و 5 بار قهرمانی در این لیگ.:18:

مورینیو بعد از تمام شدن اولین فصل حضورش تو اینتر گفته بود: وقتی من تو چلسی بودم به این خاطر قهرمان میشدم که تو بازی رو در رو با منچستر و آرسنال و لیورپول بهتر از اونها نتیجه میگرفتم ولی تو ایتالیا برای این که قهرمان بشی باید تیمهای ناپولی، لاتزیو، اودینزه، میلان، یوونتوس، پالرمو و آتالانتا و ... رو شکست بدی و من این کار رو کردم.

Ezel
15-07-2010, 22:12
يوونتوس به دنبال ديه گو فورلان

سايت گل- مسئولان باشگاه يوونتوس قصد دارند با ارائه پيشنهادي 20 ميليون يورويي، ديه گو فورلان ستاره اروگوئه اي اتلتيكو مادريد را به خدمت بگيرند.

به گزارش نشريه كوريره دلو اسپورت، يوونتوسي ها تمايا زيادي به خريد ادين ژكو، مهاجم بوسنيايي وولفسبورگ دارند اما فورلان قيمت كمتري دارد و امكان خريد او از تيم اتلتيكو مادريد بيشتر است. قيمت ژكو تقريبا دو برابر فورلان است و حضور او در باشگاه يووه مي تواند سياست هاي مالي باشگاه را زير سوال ببرد؛ يوونتوسي ها دقيقا به همين دليل از خريد ميلوش كراسيچ، ستاره صربستاني زسكا مسكو منصرف شدند.

از سوي ديگر فورلان پاسپورت اسپانيايي دارد و خريد او و بازي كردنش براي اين تيم دردسر ساز نخواهد بود. جوزپه ماروتا مدير باشگاه يووه، روابط خوبي با مسئولان باشگاه اسپانيايي دارد و اين مسئله مي تواند روند اين انتقال را تسهيل كند.

روز گذشته دل نري گفته بود علي رغم داشتن پنج مهاجم براي دو پست، باشگاه همچنان به دنبال جذب چند بازيكن براي تقويت تيم براي فصل آينده است.

Ezel
16-07-2010, 13:14
گالیانی: رونالدینیو فصل بعد هم در میلان است

سایت گل – آدریانو گالیانی، نایب‌رییس باشگاه میلان گفته رونالدینیو با وجود شایعات مبنی بر ترک میلان در این باشگاه خواهد ماند.

گفته می‌شد او با فلامنگو به توافق شفاهی رسیده و منتظر روبرتو دی‌آسیس، برادر و مدیر برنامه‌هایش است تا او را از میلان آزاد کند.

با این حال گالیانی می‌گوید: «رونالدینیو بازیکن میلان است و در فصل بعد هم قطعا در این جا بازی خواهد کرد. رونالدینیو با برادرش برمی‌گردد، اما هرگز درخواستی مبنی بر ترک میلان از سوی آنها نداشته‌ایم. هیچ پیشنهادی هم برای آنها نرسیده است. فلامنگو؟ آنها هیچ تماسی با ما نگرفته‌اند. رونالدینیو 20 جولای به تمرینات برمی‌گردد و یک سال دیگر از قرارداد او مانده و هیچ گزینه‌ای هم در قرارداد او برای ترک باشگاه در زمستان وجود ندارد.»

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت نوشته بود ادین ژکو می‌خواسته به روسونری بپیوندد، اما گالیانی نظر مخالفی دارد: «در این لحظه هیچ مذاکره‌ای برای ژکو وجود ندارد. البته بر سر خرید سوکراتیس پاپاستاتوپولوس داریم مذاکره می‌کنیم.»

گفته می‌شود میلان قصد دارد سوکراتیس را از جنوا قرض بگیرد. او حاضر نشده قراردادش با جنوا را دو سال دیگر تمدید کند.

sAeEd_kHaAn
19-07-2010, 13:14

دوست گلم لیگ ایتالیا رو با بوندسلیگا مقایسه میکنی ؟ هنوزم مونده تا بوندسلیگا به افتخاررات و سطح سری A برسه نمونش رو تو فینال چامپیونز لیگ دیدم که بهترین تیم بوندسلیگا ( بایرن) چطور اسیر اینتر شد

mahdishata
20-07-2010, 20:31
رونالدينيو ديروز به ميلان برگشت. قرار بود او روز جمعه به اين شهر برسد و برخي ديگر معتقد بودند که او در پرواز روز شنبه ريودوژانيرو به ميلان حضور دارد. اما باشگاه بهتر از هرشخص ديگري درجريان برنامه هاي او بود. رونالدينيو بعد از يک تعطيلات طولاني و فشرده در ريودوژانيرو که با مسابقات فوتبال ساحلي در طول روز و رقص سامبا در شب همراه بود، روز دوشنبه به ميلان رسيد.

از برزيل به گوش ميلان رسانده اند که رونالدينيو حتي به يک برنامه تفريحي هم دراين مدت جواب منفي نداد. او در تعطيلاتش تا جايي که مي توانست خودش را سرگرم کرد و خوش گذراند و در پايان اين تعطيلات هم در کنسرت يک خواننده معروف آمريکايي شرکت داشت. مي گويند که رونالدينيو اواسط کنسرت حتي روي سن رفته و تا انتهاي مراسم بي وقفه رقصيده است.

اما از امروز به بعد او با مسؤولان ميلان سر و کار دارد. اضافه وزن او بيش از هر موضوع ديگري کادر فني تيم را نگران کرده است. او در جريان تعطيلاتش به ريو، حداقل 10 کيلو وزن اضافه کرده و تا رسيدن به شرايط آرماني راه زيادي پيش رو دارد. او امروز به اردوي ميلان مي رود اما معلوم نيست تا چه روزي پيراهن اين تيم را برتن خواهد داشت. او با برادر و مديربرنامه هايش دآسيس به ايتاليا برگشته که ديروز با آدريانو گالياني ملاقات داشت. در جريان اين ملاقات دآسيس باشگاه ميلان را در جريان توافقهاي لفظي ميان روني و فلامنگو و لوس آنجلس گلکسي قرار داد.

اما اين پيشنهادها با دو گره کور مواجه هستند. هردو اين تيمها رونالدينيو را به طور رايگان مي خواهد دراختيار گيرند. اما او با ميلان تا سال 2011 قرارداد دارد و ارزش او هم 10 ميليون يورو برآوردشده است. يعني هرتيمي که او را بخواهد بايد بابت روني پول بپردازد. ممکن است دآسيس از هر دوپيشنهاد استفاده کند و ميلان را براي يک توافق مشترک تحت فشار بگذارد. اما گالياني خيلي با اين شرايط موافق نيست.

باشگاه ميلان تحت هيچ شرايطي نمي خواهد قرارها و قانونهاي داخلي را زيرپا بگذارد و طبق اين مصوبات هيچ بازيکني نبايد بيش از 4 ميليون يورو درسال دستمزد بگيرد. اين درحالي است که رونالدينيو سالي 8 ميليون يورو درآمدزايي مي کند. اين مشکل هم اما در روزهاي آتي حل خواهد شد. براي اينکه ميلان قرارداد خود با آژانسي که کارکنان و خدمتکاران شاغل در ويلاي رونالدينيو را تامين مي کند، لغو کرده و به همين خاطر مي توان حدس زد که جدايي باشگاه و روني قريب الوقوع است. رونالدينيو در تمرين امروز با آلگري مربي جديد ميلان آشنا خواهد شد.

برلوسکوني هم که از روز اول حضور رونالدينيو در ميلان حامي اول و آخر او بود، در اين اردو حضور دارد. رئيس تصميم گرفته به ميلان سفر کند تا با اعضاي تيم و دينيو حرف بزند و از قصد و غرض اصلي او و احتمال موافقت با فروش وي را جويا شود. نخست وزير ايتاليا تصميم گرفت در اولين روز تمرين اين فصل ميلان براي آرامش خاطر هواداران هم که شده، در ميلانلو حضور داشته باشد.

هواداران از عملکرد تيم در نقل و انتقالات ناراضي هستند. تاکنون آمليا، يپس و پاپاستاتوپولوس به جمع بازيکنان ميلان ملحق شده اند. معمولا طرفداران ميلان به ولخرجيهاي باشگاه در بازار عادت داشتند اما ظاهرا دوران اين جور هزينه ها تمام شده است.

در اين شرايط مشکل رونالدينيو بايد خيلي زود حل شود. اگر از يک طرف، اين گره خيلي راحت بازشدني به نظر نمي رسد، از سوي ديگر به خصوص در صورت فروش روني، تزريق مالي خوبي براي باشگاه خواهد بود و مي تواند منجر به ورود چهره هاي تازه به تيمي که دنبال يک انقلاب اساسي با نسلي جديد است، شود.

H A M A S
20-07-2010, 21:17
میلان در فکر جذب استفان ام بیای کامرونی

سایت گل- استفان ام بیا،بازیکن خط میانی و مدافع باتجربه کامرونی به شدت زیر ذره بین سران باشگاه روسونری قرار گرفته است.

ام بیا یکی از بازیکنان تیم ملی کامرون در رقابتهای جام جهانی بود و اکنون پیش از آنکه در مورد آینده اش تصمیم گیری کند، در انتظار پیشنهادات وارده است. او پیش ازآنکه از رنس به المپیک مارسی بپیوندد، نظر مثبت برخی از تیمهای انگلیسی را به خود جلب کرده بود.

ام بیا در بیش از 100 دیدار با پیراهن رنس به میدان رفته بود و در سال 2009 به مارسی پیوست و در 27 بازی در ترکیب فیکس تیمش قرار گرفت. در این میان،سران دو تیم بایرن مونیخ و میلان تمایل خود را برای جذب این ستاره جوان نشان داده اند و هر دویشان، پیشنهادی 18 میلیون یورویی را برای خرید ستاره کامرونی روی میز گذاشته اند.

البته سران میلان ممکن است برای خریداری این ستاره، یکی از بازیکنانشان را به تیم فرانسوی منتقل کنند و نام مارک یانکولوفسکی،کاخا کالادزه و ماسیمو اوددو در لیست این بازیکنان دیده می شود که ممکن است به عنوان بخشی از وجه قرارداد ام بیا، یکی از آنها روانه لیگ فرانسه گردد.

Ezel
21-07-2010, 16:58
مدير برنامه هاي مايكون: اولتيماتوم رئال محترمانه نيست

سايت گل- آنتونيو كاليئندو، مدير برنامه هاي مايكون، عجله اي براي مذاكره با رئال مادريد ندارد و از باشگاه اسپانيايي خواست كه به آنها فرصت بيشتري براي فكر كردن بدهند.

نشريه ماركا امروز ادعا كرد كه باشگاه رئال مادريد با ارائه پيشنهادي 22 ميليون يورويي، اينتري ها را براي فروش مايكون تحت فشار قرار داده است.

اينتري ها براي اين ستاره برزيلي 35 ميليون يورو مي خواهند اما رئالي ها گفته اند اينتري ها بايد اين پيشنهاد جديد را قبول كنند يا انتقالي انجام نخواهد شد.

كاليئندو در مصاحبه با اسكاي اسپورت ايتاليا گفت:" اولتيماتوم رئال مادريد؟ ما چيزي در اين مورد نمي دانيم اما اين حركت چندان محترمانه نيست. اما اگر اوضاع اينطور پيش برود، او در اينتر خواهد ماند. مايكون هنوز با بنيتس صحبت نكرده است.

من تلاش مي كنم كه مايكون را از شايعات نقل و انتقالات دور نگه دارم."

بنیتس:می خواهم اینتر، بارسای ایتالیا باشد

سایت گل- رافا بنیتس، سرمربی اسپانیایی باشگاه اینتر میلان در صحبتهایی اعلام کرد که مدل خارجی ای که برای نرآتزوری درنظر دارد، باشگاه بارسلوناست و می خواهد که تیم جدیدش، بارسای ایتالیا باشد. بنیتس در گفتگویی اختصاصی با گاتزتادلوسپورت گفت:« می خواهم تیمم در اکثر دقایق میدان مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشته باشد.به علاوه کامبیاسو بیش از قبل رو به جلو بازی خواهد کرد.می خواهم اینتر، بارسای ایتالیا باشد»

این مربی اسپانیایی در حالی در مورد نرآتزوری به صحبت می پردازد که این روزها شایعات جدایی ماریو بالوتلی و مایکون از رختکن این تیم روز به روز قوت می گیرد.بنیتس در این رابطه گفت:« صبر می کنیم تا ببینیم که چه رخ خواهد داد.اصلا با عجله تصمیم گیری نمی کنیم. در مورد بازار نقل و انتقالات، سران باشگاه تصمیم می گیرند و من خود را با خریدها و بازیکنان تیم تطبیق می دهم. یک بازیکن،تمام تیم نیست و اینتر بازیکنان قدرتمند زیادی دارد.»

بنیتس در ادامه با ارزیابی شرایط بازیکنان جوان تیمش گفت:« همه از اهمیت جوانان صحبت می کنند ولی پس از آن فقط و فقط از پیروزی حرف می زنند.در اسپانیا کار واقعا راحت تر است، چرا که سطح بازی بازیکنان جوان بسیار بالاست ولی به عنوان مثال بارسلونا چند سالی صبر کرده تا به این نتیجه رسیده و تیم مادریدی همچنان باید صبر کند.فکر می کنم که انگلیسی ها هم صبر زیادی دارند.»

او ادامه داد:« اگر بازیکنانی را می خواهید که از جان و دل درخدمت تیم باشند، باید در تیمهای پایه ای به دنبال این بازیکنان بوده و بعد صبر کرد تا این بازیکن در تیم رشد کند.به عنوان مثال بازیکنانی مثل رائول، رونی یا جرارد شاید در هر ده سال یکبار پیدا شوند.»

این مربی اسپانیایی در ادامه صحبتهایش که در گاتزتادلوسپورت منتشر شد، فرصت را غنیمت دانست تا در مورد دیدگاه و فلسفه اش در دنیای فوتبال به صحبت بپردازد.بنیتس گفت:« من 13 سال است که به مربی گری می پردازم.زمانی که با تیمم بازی می کردم، دفترچه ای داشتم که در آن نتایج و آمار و ارقام را ثبت می نمودم.همیشه پیروزی می خواهم و اصلا برایم مهم نیست که حریف چه کسی است.البته با احترام به حریف مقابل. زمانی که فوتبال بازی می کردم الگوی فوتبالی ام بکن باوئر بود، مربی ای که نکات زیادی رابه من آموخت، ساکی بود که در میلان مربی ام بود. به علاوه فابیو کاپلو و کلودیو رانیری را نیز بسیار دوست دارم.»

mahdishata
21-07-2010, 17:29
جی‌جی دل نری سرمربی جدید باشگاه یوونتوس در نخستین مصاحبه فصل جدید خود از شرایط بازیکنان و امکانات یووه ابراز رضایت کرد و به هواداران اطمینان داد یوونتوس جدیدی را مشاهده خواهند کرد. جی‌جی دل نری سرمربی جدید باشگاه یوونتوس در نخستین مصاحبه فصل جدید خود از شرایط بازیکنان و امکانات یووه ابراز رضایت کرد و به هواداران اطمینان داد یوونتوس جدیدی را مشاهده خواهند کرد.

دل نری ادامه داد: «من اعتقاد دارم یوونتوس من زیبا بازی خواهد کرد و همواره پیروز خواهد بود چه داخل زمین و چه خارج زمین. به دلیل حضور در جام جهانی همچنان تیم کامل خود را در اختیار ندارم و هنوز برای نقل و انتقالات 2 ماه فرصت است. فوتبال فقط از ستاره تشکیل نشده، بلکه بازیکنان جوان و با استعدادی نیز در تیم حضور دارند. به دلیل برگزاری مسابقات جهانی و نبود ملی‌پوشان در حال حاضر شرایط تیم متفاوت است و ما روی تیم جوانان و ستاره‌های جوان متمرکزيم زیرا باید برای 29 جولای آماده باشیم».

وی بعد از رضایت از شرایط تیم به سراغ مهاجمان تیم خود رفت و گفت: «خط حمله تیم من با حضور دل پیرو، ترزگه، آمائوری و یاکوئینتا بسیار کامل است و قصد دارم از دیه‌گو نیز به عنوان مهاجم استفاده کنم».

جی‌جی دل‌نری برای برقراری ارتباط با کاپیتان تیمش آماده است و درباره اله می‌گوید: «دل پیرو بازیکن پارت‌تایم نیست و تنها یک نیمه به میدان نخواهد رفت. او با تمام احساس و علاقه بازیکن یوونتوس خواهد بود. روی او حساب ویژه و زیادی می‌کنم، اله مرا تحت تاثیر قرار می‌دهد، روز گذشته زمان زیادی را با یکدیگر گذراندیم و خیلی شفاف و راحت با یکدیگر صحبت کردیم، او یک پسر جدی و عالی است که زمانی که در فرم ایده‌آل است رقیبی ندارد. او کاپیتان یوونتوس خواهد بود».

استفاده از دیه‌گو در خط حمله موضوع بعدی است که دل نری به آن اشاره می‌کند: «به نظر من دیه‌گو توانایی زیادی به عنوان بازیکن در پست مهاجم دوم دارد و به همین خاطر قصد دارم از وی به عنوان مهاجم در تیم خود استفاده کنم. توانایی دیه‌گو در خط حمله بسیار بالاتر از حضور در خط هافبک است».

خطوط یووه موضوع بحث بعدی دل نری بود: «در خط هافبک بازیکنان سرسختی در اختیار داریم و من فکر می‌کنم در خط حمله و هافبک وضع نگران‌کننده‌ای وجود ندارد. هم از نظر کیفیت، هم از نظر تعداد ما می‌توانیم با آرامش به این 2 قسمت فکر کنیم ولی ضعف ما در کناره‌ها و در خط دفاع است و بر همین اساس ماروتا تمرکز خود را روی این 2 بخش گذاشته تا بتواند بازیکنان شایسته‌ای را خریداری کند. هدف ما قدرت بخشیدن به بخش ایتالیایی تیم است، توجه به بازیکنان جوانان و بازیکن سازی در یووه و البته به سرعت پیروز شدن که بین همه این موارد تعادلی ایجاد خواهیم کرد.

من به تیم جدید خود بسیار خوشبین هستم و با ماروتا از هماهنگی خوبی بر خوردار هستیم و تا پایان زمان نقل‌وانتقالات تیم خود را به صورت کامل آماده خواهیم کرد تا در طول فصل با مشکل مواجه نشویم. نتایج خریدهای جدید یووه که در این فصل انجام شده را در زمین مشاهده خواهید کرد. یووه در لیگ قهرمانان فصل بعد حضور ندارد و بر همین اساس در نظر داریم میانگین سنی و میزان دستمزد بازیکنان یووه را کاهش دهیم. در حال حاضر هیچ تیمی نمی‌تواند قول خرید ستاره بزرگی را بدهد زیرا به دلیل برگزاری رقابت‌های جام جهانی وضع نقل‌وانتقال بسیار راکد بود. نمی‌دانم ستاره‌ای به یوونتوس خواهد آمد یا نه. باید صبر کنید».

اردوی تابستانی با نتایجی دلخواه
نخستین دوره تمرینی بانوی پیر در فصل تابستان با مربیگری دل نری به اتمام رسید تا با پیوستن ملی‌پوشان دور جدیدی از تمرینات آماده‌سازی فصل آغاز شود. با پایان رسیدن اردوی پینتزولو دل نری از نحوه نمایش و تمرینات بازیکنانش ابراز رضایت کامل کرد و شاگردانش را با انگیزه و بزرگ توصیف کرد: «خیلی خوب کار کردیم، تمرینات بسیار عالی را پشت سر گذاشتیم و 2 بازی تدارکاتی خوب را انجام دادیم، همه این موفقیت‌ها در محیطی گرم و عالی به دست آمد. همچنان برای رسیدن به آمادگی و آنچه که می‌خواهیم زمان و تمرین در راه است. باید به مرحله آنالیز برسیم و شرایط خود را بررسی کنیم. اما بسیار خوشحالیم که از نظر فیزیکی آمادگی مد‌نظر را به دست آوردیم. من منتظر بازیکنان ملی پوش هستم و با کامل شدن ترکیب می‌توانیم سایر برنامه‌های خود را پیش ببریم. در این تیم بازیکنان بزرگی توپ می‌زنند و کیفیت و تکنیک فوق‌العاده وجود دارد».

وی درباره برخی مهره‌ها نیز صحبت کرد: «بونوچی، او در نخستین تمرین خود نشان داد که تا چه اندازه جدی و پرکار است. او برای یک سال پربار و بزرگ مبارزه خواهد کرد. دیه گو، برای او نقش جدیدی ندارم، زمانی که فصل گذشته در سمپدوریا با یووه بازی کردیم متوجه شدم که چه فضایی دارد و در حال حاضر نیز همان فضا در اختیار اوست. دیه‌گو پشت مهاجمین در کنار کامو و جووینکو بازی می‌کند و جزو بهترین‌هاست. مطمئنا او در پست خود نمایش خوبی خواهد داشت».

بانوی پیر خیلی زود باید در یک رقابت رسمی به میدان رود و دل نری به این موضوع اشاره‌ای می‌کند: «در حال حاضر از 2 رقیب خود شناختی نداریم، برای مبارزه با یکی از 2 تیم زمان داریم و به دنبال به دست آوردن فیلم بازی این 2 تیم هستیم. در حال حاضر منتظر 2 دیدار دوستانه مهم خود هستیم، هامبورگ و لیون که از اهمیت زیادی برخوردارند. با حضور در این 2 دیدار به بررسی شرایط خود خواهیم پرداخت و آماده فصل می‌شویم. در دیدار دوم تدارکاتی 7 بازیکن خود را عوض کردیم و تنها 4 بازیکن در طول 90 دقیقه در ترکیب حضور داشتند، این مهم است که در شروع فصل آمادگی کامل و لازم را داشته باشیم و با قدرت به سوی رقابت‌ها حمله کنیم. به دنبال افتخار و پیروزی با این پیراهن هستیم».

دیه‌گو به دنبال دیه‌گو بودن
در میان بهترین‌های اردوی پیش فصل یووه در منطقه پینتزولو قرار گرفت، این می‌تواند یک شروع رویایی و عالی برای این برزیلی خوش تکنیک تلقی شود تا امیدهایش برای فصل آتی بیش از گذشته رنگ جدیدی به خود گیرد. دیه‌گو می‌خواهد فصل گذشته خود را از یادها پاک کند و یک دیه گوی دیگر باشد و نشان دهد در یووه نیز او یک بازیکن بزرگ است: «می‌خواهم در یووه بمانم، کاملا روشن و واضح است که این خواسته من است، اینجا هستم به این دلیل که این مجموعه را دوست دارم و به این باشگاه احساس نزدیکی می‌کنم و یوونتوس نیز به من اعتماد دارد. پیش از رفتن به تعطیلات نیز گفتم که می‌خواهم در کنار این تیم بمانم و این مساله را با ماروتا و دل نری نیز در میان گذاشتم». دیه‌گو در گفت‌وگویی با شبکه اسکای به برخی مسائل پاسخ گفت.

تیفوسی‌ها
باید تنها و تنها از آنان متشکر باشم، در تمام لحظات این هواداران بودند که نزدیک من قرار گرفتند و مرا تنها نگذاشتند. این مساله برای من بسیار مهم است و من فکر می‌کنم باید در میدان مسابقه از آنان تشکر کنم؛ با تمرین و تلاش زیاد و در نتیجه نمایش خوب در میدان رقابت. هرگز شک و تردیدی نداشتم، همیشه از بودن در یووه خوشحال و راضی بودم و هستم، احساس بسیار خوبی دارم که در کنار یووه بازی می‌کنم. پس از 2 هفته تمرین مطمئن هستم که می‌توانم با این مربی به کار خود ادامه دهم و کیفیت خود را بالا ببرم. می‌خواهم بهتر و بهتر ظاهر شوم و می‌خواهم همراه یووه پیروز شوم. پیروزی برای تیمی مانند یووه بسیار مهم است و این انگیزه و دلیل خوبی است.

دل نری
با دل نری زمان زیاد و طولانی صحبت کردم، در میدان، در تمرین و در محل ویژه ملاقات. همیشه صحبت می‌کنیم و من منتظر آموزش‌های زیادی از او هستم. در سیستم جدید احساس می‌کنیم خانواده‌ای جدید هستیم و این احساس برای همه ما در میدان اهمیت زیادی دارد. این شرایط اهمیت بالایی دارد، دل نری در حال حاضر خوب پیش می‌رود.

دل پیرو
نقش جدید من همراه دل پیرو کامل می‌شود، این مساله‌ای است که باید به آن اشاره می‌کردم. من احترام بسیار زیادی برای دل پیرو قائلم و خوشحالم که در کنار او بازی می‌کنم، او بازیکن بسیار بزرگی است، یک بازیکن بزرگ و یک شخصیت فوق‌العاده که ارزش‌های خاص خود را دارد. اما من اینجا برای بازی کردن هستم و کار و تمرین می‌کنم تا فضای لازم را برای حضور در ترکیب کسب کنم. در حال حاضر خواسته‌های زیادی دارم می‌خواهم همراه یووه به خواسته‌هایم برسم. می‌خواهم شرایط بازی در یک تیم بزرگ را داشته باشم و به همین دلیل تمرین می‌کنم، سخت و بسیار زیاد. در یک تیم بزرگ و مشهور باید با تمام وجود کار کرد و من از رقابت خوشحال می‌شوم. ما باید بدانیم که ما ستاره نیستیم و این تیم است که ستاره است. باید برای کمک به این تیم کار و تمرین کنیم.

نیمکت‌نشینی
همه می‌دانیم که بازیکنی از نیمکت‌نشینی خوشحال نمی‌شود اما برای یک تیم همه بازی خواهند کرد و همه بازیکنان باید در ترکیب قرار گیرند. سخت است که با این واقعیت کنار بیایم زیرا می‌خواهم همیشه در ترکیب باشم. با این حال باید به مربی و نظر او احترام بگذارم و صلاح و نتیجه تیم را در نظر بگیرم. من برای تمرین به میدان می‌روم و کیفیت و سیستم بازیکنان و یووه را می‌شناسم و می‌دانم که همه دریوونتوس یک هدف داریم و آن پیروزی یوونتوس است.

ملو
من با ملو 3 الی 4 بار صحبت کردم، لحظات سختی است و این برای یک بازیکن در فوتبال کاملا عادی است. همیشه پیروز نمی‌شویم اما ما اینجا منتظر او هستیم و می‌خواهیم به او کمک کنیم تا به شرایط خود بازگردد. او بازیکنی با تکنیک بالاست.

یوونتوس
اخبار زیادی منتشر شد و من نمی‌خواهم دروغ بگویم، فصل سختی را پشت سر گذاشتیم. اما اعتراف می‌کنم یک سال پیش زمانی که یوونتوس را برگزیدیم مطمئن نبودم که به چه تیم بزرگی می‌آیم اما حالا اینجا هستم و به این ایمان رسیدم که یوونتوس یکی از قدرتمندترین تیم‌های دنیای فوتبال است و احساس خوشبختی و افتخار می‌کنم که اینجا هستم و امسال می‌خواهم با نتایجی که به دست می‌آوریم همه خاطرات سیاه فصل گذشته از یادها برود.

H A M A S
21-07-2010, 20:20
ماسيميليانو آلگري، سرمربي جديد ميلان: به صحبت هاي برلوسكوني گوش خواهم كرد اما تيم آن طوري بازي خواهد كرد كه من مي خواهم

سايت گل- ماسيميليانو آلگري، سرمربي جديد باشگاه ميلان، در اولين كنفرانس مطبوعاتي اش اعلام كرد كه تيم ميلان در فصل آينده آن طوري بازي مي كند كه او مي خواهد.

او همچنين در مورد رونالدينيو صحبت كرد و گفت كه حساب زيادي روي اين ستاره برزيلي باز مي كند.

او به خبرنگاران گفت:" من روي رونالدينيو حساب زيادي باز كرده ام. او بازيكن بزرگي است اما او نيز بايد براي تيم بازي كند. همان كاري كه اتوئو فصل قبل براي اينتر انجام داد. در مورد آنچه ديروز رئيس برلوسكوني گفت، من بايد به حرف او گوش كنم. به هر حال او رئيس است و من مي توانم از صحبت هاي او چيزهاي خوبي ياد بگيرم اما تيم آن طوري بازي خواهد كرد كه من مي خواهم. سرمربي تيم من هستم و اگر تيم خوب بازي نكند، كسي كه اخراج مي شود، منم.

ميلان يكي از بهترين تيم هاي دنياست و هدايت اين تيم براي من مسئوليت بزرگي است اما من آن را دوست دارم. من فكر مي كنم ميلان مي تواند امسال بازي هاي بسيار خوبي انجام دهد، در جمع سه تيم بالاي جدول سري آ قرار خواهد گرفت و در ليگ قهرمانان نيز به مراحل بالايي برسد."

Ezel
26-07-2010, 12:57
توافق سیتی و اینتر برای انتقال بالوتلی

سایت گل- سران دو باشگاه اینتر و منچسترسیتی در نهایت برسر انتقال ماریو بالوتلی به رختکن تیم انگلیسی به توافق رسیدند.

اسکای سپورت ایتالیا در گزارش خود به این نکته اشاره کرد که پس از چند روز مذاکره میان سران دو باشگاه، توافقات نهایی بر سر انتقال بالوتلی به سیتی حاصل شده است.بدین ترتیب سران باشگاه سیتی، 30 میلیون یورو به همراه پاداشهایی را به اینتر پرداخت خواهند کرد و در نهایت بالوتلی با امضای قراردادی 5 ساله، در ازای هر فصل 4 میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

این ستاره ایتالیایی هم در صحبتهایی اعلام کرد که او همراه با نرآتزوری به تور آمریکا می رود ولی زمانی که از او پرسیده شد که آیا سران اینتر قصد فروش او را دارند و آیا او به ترک اینترفکر می کند،بالوتلی گفت:« من نمی توانم در این مورد صحبت کنم.»

تابستان گذشته اینتر شرایط مشابهی را با زلاتان ایبراهیموویچ داشت و در نهایت ستاره سوئدی در حالی که در تور آمریکا به سر می برد، از اردوی نرآتزوری جدا شد و به کاتالونیایی ها پیوست.

البته هنوز خبر رسمی این موضوع منتشر نشده و به احتمال فراوان عصر دوشنبه یا سه شنبه این خبر رسمی خواهد شد. مینو رایولا، مدیر برنامه های بالوتلی نیز اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده بود که در طول این هفته، آینده موکلش روشن خواهد شد.

هیچ یک از مسئولان دو باشگاه سیتی و اینتر اخبار مبنی بر حصول این توافق را تائید نکرده اند ولی سران هر دو باشگاه از احتمال جدایی بالوتلی از اینتر خبر داده بودند.

بالوتلی جوان که در اواسط آگوست 20 ساله می شود ، زمانی که 17 سال سن داشت اولین دیدارش را برای نرآتزوری برگزار کرد. او در 59 دیداری که در سری آ برای اینتر به میدان رفت،20 گل به ثمر رساند و در 86 دیداری که به طور کلی برای قهرمان ایتالیا برگزار کرد، به 28 گل رسید.

Ezel
26-07-2010, 13:03
الگری، ناامید از شکست میلان مقابل وارسه

سایت گل- ماسیمیلیانو الگری، مربی باشگاه میلان در صحبتهایی اعلام کرد که از شکست 0-2 تیمش مقابله وارسه در دیداری دوستانه در اردوی پیش فصل ناامید شده است.

الگری معتقد بود که تیمش می توانست در این دیدار به پیروزی برسد.این در حالی است که روسونری تنها 4 روز پیش از این دیدار تمریناتش را آغاز کرده بود.

الگری در صحبتهایی که در اسپورت دات آی تی منتشر شد، گفت:« من دوست داشتم تا دوران مربی گری ام در میلان را با پیروزی آغاز کنم ولی تنها پس از 4 روز کاری، انتظار تیمی کامل و فوق العاده را نداشتم. ما کارهای خوب محدودی را انجام دادیم و اگر اندکی بیشتر دقت می کردیم،می توانستیم از دریافت این دو گل جلوگیری کنیم.»

مربی جدید روسونری ادامه داد:« می بایست در شیوه به چرخش درآوردن توپ بهبود یابیم ولی برای این منظور می بایست شرایطمان را بهتر کنیم. هدف ما این است که خود را برای آغاز رقابتهای سری آ به اوج آمادگی برسانیم.»

bigman
26-07-2010, 13:03
كسي ميدونه سري آ قرعه كشي شده يا نه ؟؟؟؟

H A M A S
29-07-2010, 07:12
كسي ميدونه سري آ قرعه كشي شده يا نه ؟؟؟؟

Week 1
29/8/10 and 16/1/11
Bari-Juventus
Bologna-Inter
Chievo-Catania
Fiorentina-Napoli
Milan-Lecce
Palermo-Cagliari
Parma-Brescia
Roma-Cesena
Sampdoria-Lazio
Udinese-Genoa

Week 2
12/9/10 and 23/1/11
Brescia-Palermo
Cagliari-Roma
Catania-Parma
Cesena-Milan
Genoa-Chievo
Inter-Udinese
Juventus-Sampdoria
Lazio-Bologna
Lecce-Fiorentina
Napoli-Bari

Week 3
19/9/10 and 30/1/11
Bari-Cagliari
Chievo-Brescia
Cesena-Lecce
Fiorentina-Lazio
Milan-Catania
Palermo-Inter
Parma-Genoa
Roma-Bologna
Sampdoria-Napoli
Udinese-Juventus

Week 4
22/9/10 and 2/2/11
Bologna-Udinese
Brescia-Roma
Cagliari-Sampdoria
Catania-Cesena
Genoa-Fiorentina
Inter-Bari
Juventus-Palermo
Lazio-Milan
Lecce-Parma
Napoli-Chievo

Week 5
26/9/10 and 6/2/11
Bari-Brescia
Chievo-Lazio
Catania-Bologna
Cesena-Napoli
Fiorentina-Parma
Juventus-Cagliari
Milan-Genoa
Palermo-Lecce
Roma-Inter
Sampdoria-Udinese

Week 6
3/10/10 and 13/2/11
Bologna-Sampdoria
Chievo-Cagliari
Fiorentina-Palermo
Genoa-Bari
Inter-Juventus
Lazio-Brescia
Lecce-Catania
Napoli-Roma
Parma-Milan
Udinese-Cesena

Week 7
17/10/10 and 20/2/11
Bari-Lazio
Brescia-Udinese
Cagliari-Inter
Catania-Napoli
Cesena-Parma
Juventus-Lecce
Milan-Chievo
Palermo-Bologna
Roma-Genoa
Sampdoria-Fiorentina

Week 8
24/10/10 and 27/2/11
Bologna-Juventus
Chievo-Cesena
Fiorentina-Bari
Genoa-Catania
Inter-Sampdoria
Lazio-Cagliari
Lecce-Brescia
Napoli-Milan
Parma-Roma
Udinese-Palermo

Week 9
31/10/10 and 6/3/11
Bari-Udinese
Brescia-Napoli
Cagliari-Bologna
Catania-Fiorentina
Cesena-Sampdoria
Genoa-Inter
Milan-Juventus
Palermo-Lazio
Parma-Chievo
Roma-Lecce

Week 10
7/11/10 and 13/3/11
Bari-Milan
Bologna-Lecce
Fiorentina-Chievo
Inter-Brescia
Juventus-Cesena
Lazio-Roma
Napoli-Parma
Palermo-Genoa
Sampdoria-Catania
Udinese-Cagliari

Week 11
10/11/10 and 20/3/11
Brescia-Juventus
Cagliari-Napoli
Catania-Udinese
Cesena-Lazio
Chievo-Bari
Genoa-Bologna
Lecce-Inter
Milan-Palermo
Parma-Sampdoria
Roma-Fiorentina

Week 12
14/11/10 and 3/4/11
Bari-Parma
Bologna-Brescia
Cagliari-Genoa
Fiorentina-Cesena
Inter-Milan
Juventus-Roma
Lazio-Napoli
Palermo-Catania
Sampdoria-Chievo
Udinese-Lecce

Week 13
21/11/10 and 10/4/11
Brescia-Cagliari
Catania-Bari
Cesena-Palermo
Chievo-Inter
Genoa-Juventus
Lecce-Sampdoria
Milan-Fiorentina
Napoli-Bologna
Parma-Lazio
Roma-Udinese

Week 14
28/11/10 and 17/4/11
Bari-Cesena
Bologna-Chievo
Brescia-Genoa
Cagliari-Lecce
Inter-Parma
Juventus-Fiorentina
Lazio-Catania
Palermo-Roma
Sampdoria-Milan
Udinese-Napoli

Week 15
5/12/10 and 23/4/11
Chievo-Roma
Catania-Juventus
Cesena-Bologna
Fiorentina-Cagliari
Lazio-Inter
Lecce-Genoa
Milan-Brescia
Napoli-Palermo
Parma-Udinese
Sampdoria-Bari

Week 16
12/12/10 and 1/5/11
Bologna-Milan
Brescia-Sampdoria
Cagliari-Catania
Genoa-Napoli
Inter-Cesena
Juventus-Lazio
Lecce-Chievo
Palermo-Parma
Roma-Bari
Udinese-Fiorentina

Week 17
19/12/10 and 8/5/11
Bari-Palermo
Catania-Brescia
Cesena-Cagliari
Chievo-Juventus
Fiorentina-Inter
Lazio-Udinese
Milan-Roma
Napoli-Lecce
Parma-Bologna
Sampdoria-Genoa

Week 18
6/1/11 and 15/5/11
Bologna-Fiorentina
Brescia-Cesena
Cagliari-Milan
Genoa-Lazio
Inter-Napoli
Juventus-Parma
Lecce-Bari
Palermo-Sampdoria
Roma-Catania
Udinese-Chievo

Week 19
9/1/11 and 22/5/11
Bari-Bologna
Catania-Inter
Cesena-Genoa
Chievo-Palermo
Fiorentina-Brescia
Lazio-Lecce
Milan-Udinese
Napoli-Juventus
Parma-Cagliari
Sampdoria-Roma

H A M A S
30-07-2010, 13:27
سایت گل- ...و تلاش برای جذب «آقای ایکس» آغاز شد. پس از آن پخش برنامه ای با حضور سیلویو برلوسکونی، که در این برنامه از استخدام ستاره ای بزرگ خبر داد، هواداران میلان بی صبرانه منتظر امضای قرارداد با این ستاره بزرگ هستند. رئیس باشگاه روی گزینه های مختلفی دست گذاشته و حتی آماده آن است تا در ازای امضای قرارداد با این بازیکن، یک بازیکن را هم ترانسفر کند. برلوسکونی در این برنامه گفت: هرگاه که از من در مورد جذب بازیکنان بزرگ پرسیده شد، همیشه جواب من مثبت بوده است. در اینجا به شش بازیکنی که ممکن است به سن سیرو بروند، نگاهی می اندازیم:

لوکاس باریوس

باشگاه: بورسیا دورتموند (آلمان)

این آخرین نام و پیشنهادی است که مطرح شده است. او از جمله بازیکنان فانتزی نیست، اما همیشه گزینه های خوبی و جالبی را انتخاب می کند. نام این مهاجم پاراگوئه ای فصل گذشته و پس از به ثمر رساندن 19 گل با پیراهن بورسیا دورتموند بر سر زبانها افتاد. او در جام جهانی آفریقای جنوبی گلی به ثمر نرساند، اما نشان داد که می توان به عنوان مهاجم دوم در نزدیکی دروازه بازی کند. احتمال اینکه قراردادی با او امضاء شود یا نشود، 50 درصد است.

ادین ژکو

باشگاه: وولسفبورگ آلمان (آلمان)

این برای او به مانند یک رؤیاست. بیش از یک سال است که از ژکو مرتباً برای پیوستن به میلان نام برده می شود. این مهاجم بوسنیائی، که برترین گلزن بوندس لیگاست، بازیکن ایده آلی برای

روسونری خواهد بود. او به بهترین نحو قادر خواهد بود از پاس های ناب پیرلو و پاس های بلند و عرضی رونالدینیو بهره گیرد. تنها مسئله در مورد قیمت اوست. اما برلوسکونی این انتقال را حماقت خواند.

کیسوکه هوندا

باشگاه: زسکا مسکو (روسیه)

باشگاه زسکا مسکو ارزش این بازیکن را بیش از 10 میلیون پوند اعلام کرده و ممکن است که این قیمت برای بازیکن ژاپنی اندکی بالا باشد. اما این بازیکن اگر می خواهد ارزش پولی بیشتری داشته باشد، ابتدا باید به همان فرم جام جهانی و عملکردش در آن بازیها بازگردد. با این وجود، او باز هم باید نشان دهد که چرا قادر بوده است تا قیمتی در سطح لیگ ایتالیا را برای خود دست و پا کند. البته، از نظر کیفیت بازی، او برای مربی نظیر ماسیمیلیانو الگری، بازی ساز ایده آلی به نظر می رسد. با جذب هوندا، رونالدینیو هم قادر خواهد بود تا به عنوان مهاجم دوم بازی کند – یعنی دقیقاً همان چیزی که برلوسکونی می خواهد.

لوئیس فابیانو

باشگاه: سویا (اسپانیا)

لوئیس فابیانو همانند ژکو، از ویژگی های بالای سرزنی مطلوبی برخوردار است که می تواند بالاتر از تمامی مهاجمان میلان سر بزند. اما سن و قیمت پیشنهادی برای او اندکی بالا بوده، و از قرار معلوم میلان هم در جستجوی بازیکن مطرح دیگری از جام جهانی 2010 بوده اند. اما مسئله ای که می ماند اینست که فابیانو بازیکنی است که می تواند در مدت زمانی کوتاه میلان را در رسیدن به اهدافش یاری کند. انتقال او به سن سیرو در مقایسه با سایر گزینه ها آسانتر به نظر می رسد. هرگز انتقال او را منتفی ندانید.

نِیمار

باشگاه (سانتوس)

پس از خاطره ای بسیار خوب و عالی کاکا، پاتو و تیاگو سیلوا، اکنون سانتوس می تواند برزیلی بزرگ بعدی در سن سیرو باشد. سن پائین او امتیاز بسیار بزرگی است. میلان می تواند این فصل را روی این بازیکن جوان کار کرده و او را پرورش دهد، و در سال آینده زمانی که قرارداد رونالدینیو به پایان می رسد، این بازیکن با اعتماد به نفس و آشنائی بیشتری نسبت به سری آ در تیم اصلی توپ بزند. او فهرستی از بازیکنان خارق العاده را دارد؛ تنها اندکی جای شگفتی دارد که چرا کارلو آنچلوتی و چلسی به دنبال جذب او هستند.

nw_nk
30-07-2010, 19:26
رونالدینیو تا سال 2014 تمدید می کند

دی اسیس، برادر رونالدینیو در صحبتهایی اعلام کرد که به رغم شایعات موجود، ستاره برزیلی قراردادش را تا سال 2014 با روسونری تمدید خواهد کرد.

سایت گل - مذاکرات میان سران باشگاه میلان و رونالدینیو برسر تمدید قرارداد این ستاره برزیلی تا سال 2014 به نتیجه رسیده است. این خبری است که از سوی روبرتو دی اسیس، برادر و مدیر برنامه های رونالدینیو اعلام شده است.

این در حالی است که در ماه های اخیر اخبار ضد و نقیض فراوانی در مورد رونالدینیو به گوش می رسید. البته سران باشگاه میلان همواره اعلام کرده بودند که تصمیم به حفظ رونالدینیو دارند و خوب این ستاره هم از ماندن صحبت می کرد.

روبرتو دی اسیس در صحبتهایی به کوریره دلوسپورت گفت: «همه ما آماده ایم تا به قرارداد کنونی رونالدینیو پایبند بوده و پس از آن در مورد تمدید قراردادش صحبت کنیم. تا ابد در میلان؟ چرا که نه؟ زمانی که بر سر میز مذاکره بنشینیم، بر سر تمدید قراردادرونالدینیو تا سال 2014 صحبت خواهیم کرد.»

برادر رونالدینیو ادامه داد: «هیچ مشکلی در کار نیست و هیچ عجله ای برای امضای قرارداد نداریم. این تنها مسائل و روند عادی ماجراست.»

در حال حاضر این ستاره برزیلی سالانه 8 میلیون یورو از باشگاه ایتالیایی دریافت می کند ولی با امضای قرارداد جدید، دستمزد سالانه رونالدینیو، 6 میلیون یورو خواهد شد.

به رغم تائید این خبر از سوی دی اسیس، گلوبوسپورته برزیل در گزارشی به این نکته اشاره کرده که سران باشگاه پالمیراس همچنان به جذب رونالدینیو فکر می کنند. آنها در گزارشی اعلام کرده اند که یک کمپانی برزیلی آماده است تا اسپانسر انتقال رونالدینیو به پالمیراس شود ولی بسیار بعید به نظر می رسد که این اتفاق رخ دهد. چون رونالدینیو و روسونری از تعهد و پایبندی می گویند!

2010/7/30

Ezel
03-08-2010, 14:03
بنیتس:خبرخوبی دارم! ما آماده ایم

سایت گل- رافائل بنیتس،سرمربی اسپانیایی باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرد که از ذهنیت پیروزی طلبانه شاگردانش بسیار راضی و خوشحال است

اینتر که فصل گذشته به سه عنوان قهرمانی دست یافت در حال حاضر در اردوی پیش فصل خود در آمریکای شمالی به سر می برد و در دیداری دوستانه با نتیجه 0-3 مقابل سیتی به برتری دست یافت.

بنیتس در صحبتهایی که در کانال اینتر بازتاب یافت گفت:« در بالتی مور، تیم ما بسیار خوب تمرین کرد. تمرینات از سرعت بالایی برخوردار بود و مهارتها و تاکتیکهای خوبی در میان بازیکنان دیده می شد. هیچ وقت چنین کاری آسان نیست ولی فکر می کنم که ما پیغام خوبی برای موراتی و هوادارانمان داریم و آن این است که ما آماده ایم.»

مربی اسپانیایی نرآتزوری ادامه داد:« هیچ وقت آسان نیست که در فاصله دوری از خانه به تمرین پرداخت؛ به ویژه در آمریکا؛ ولی اینجا در فیلادلفیا، تیم ما در جو خوبی، بسیار خوب تمرین کرد و از این بابت بسیار راضی هستم.»

بنیتس ادامه داد:« نه فقط به این دلیل پیاده سازی خواسته ها؛ بلکه به دلیل ذهنیت پیروزی طلبانه ای که بازیکنان تیم به نمایش گذاشتنأ، بسیار خوشحالم. آنها حتی در یک دیدار دوستانه هم تن به شکست ندادند. وجودچنین ذهنیتی کار رابرای من آسان تر خواهد کرد ولی باز هم تکرار می کنم که همیشه همه چیز این قدر مثبت نخواهد بود.فوتبال گاهی وقتها شرایط سختی را ایجاد می کند ولی من در حال حاضر مشغول تمرین کردن با این تیمم.»

Ezel
08-08-2010, 12:24
بنیتس: مایکون مهره مهمی برای ماست

سایت گل- این روزها گمانه زنیهای فراوانی در مورد آینده مایکون ستاره برزیلی باشگاه اینتر به گوش می رسد.

پس از پیوستن ژوزه مورینیو به نیمکت مربی گری رئال، این مربی پرتغالی تمایل فراوانی دارد تا ستاره سابق برزیلی اش را به رختکن تیم جدیدش بیاورد ولی از سوی دیگر رافا بنیتس، مربی کنونی اینتر نیز اعلام کرده که به حضور مایکون در رختکن تیمش نیاز دارد.

مربی اسپانیایی اینتر در صحبتهایی گفت:« مایکون بازیکن بسیار مهمی برای ماست ولی به خوبی می دانم که باید منتظر اخبار جدیدی باشیم که در روزهای آینده اعلام خواهند شد.»

از ایتالیا خبر می رسد که موراتی، رئیس باشگاه اینتر آماده است تا با دریافت پیشنهاد مناسبی، مایکون را به فروش برساند ولی مربی اسپانیایی نرآتزوری نظر دیگری دارد. بنیتس در صحبتهایی گفت:« مایکون بازیکن ماست و می خواهیم نهایت تلاشمان را برای تکرار سه عنوان قهرمانی فصل گذشته به کار بگیریم.تلاش برای کسب مجدد سه جامی که اینتر سال گذشته با مورینیو به آن دست یافت، چالش بزرگی برای خود مایکون هم خواهد بود.»

بنیتس در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا تماسی با مربی پرتغالی رئال داشته است، گفت:« نه..هنوز با مورینیو صحبت نکرده ام.»

Ezel
10-08-2010, 17:18
تمدید قرارداد خاویر زانتی تا سال 2013 با اینتر

سایت گل – اینتر در سایت رسمی خود اعلام کرده که خاویر زانتی، مدافع کناری این تیم قراردادی جدید امضا کرده که باعث می‌شود تا سه فصل آینده در سن‌سیرو بماند.

کاپیتان اینتر در سال 1995 به این تیم آمد. قرارداد او تا سال 2011 اعتبار داشت، اما نمایش‌های خستگی‌ناپذیر این بازیکن 36 ساله باعث شد قرارداد او تمدید شود. او بخشی مهم از موفقیت اینتر پس از کالچوپولی، از جمله سه قهرمانی فصل گذشته با هدایت ژوزه مورینیو بوده است.»

این بازیکن که با وجود نمایش‌های درخشان در سطح باشگاه به تیم ملی دعوت نشد و جام جهانی 2010 را از دست داد، گفته دوست دارد با هدایت رافائل بنیتس قهرمانی‌های بیشتری با اینتر به دست آورد.

رانتی در فصل 10-2009، هفتصدمین بازی خود را با پیراهن نراتزوری انجام داد و چندپسته بودن او بسیار به کمک اینتر آمد. او می‌تواند در پست‌های مدافع راست و چپ یا در پست هافبک دفاعی بازی کند. او فصل گذشته 55 بار در تمامی رقابت‌ها برای اینتر بازی کرد.

errmii
12-08-2010, 00:28
توافق یووه و وولفسبورگ برای جذب دیه گو

طبق گزارشهای منتشره، سران باشگاه یوونتوس به پیشنهاد 16 میلیون یورویی مسئولان وولفسبورگ برای خریداری دیه گو پاسخ مثبت دادند

سایت گل- طبق گزارش منتشره در توتوسپورت، به نظر می رسد که دیه گو بازی ساز برزیلی یوونتوس یک گام دیگر به وولفسبورگ نزدیکتر شده است؛ چرا که مسئولان تیم تورینی با پیشنهاد 16 میلیون یورویی سران باشگاه آلمانی موافقت کرده اند.

در روزهای اخیر شنیده می شد که سران دو تیم وولفسبورگ و یوونتوس مذاکراتی را برای انتقال این ستاره برزیلی به تیم بوندس لیگایی داشتندو به نظرمی رسد توافقات نهایی در این راستا حاصل شده است.

گزارشهای منتشره حاکی از آن است که روندانتقال دیه گو به وولفسبورگ تا پایان این هفته نهایی خواهد شد.البته شنیده می شود که دیه گو هنوز بر سر مسائل شصی با پیشنهاد وولفسبورگ موافقت نکرده است. طبق گزارشهای منتشره این ستاره برزیلی سالانه 6 میلیون یورو می خواهد و مشخص نیست که آیا سران وولفسبورگ حاضر به پرداخت چنین مبلغی به ستاره 25 ساله برزیلی هستند یا خیر

دیه گو در تابستان سال 2009 با قراردادی25.5 میلیون یورویی از وردربرمن به یوونتوس پیوست ولی نتوانست در رختکن بینکونری آنچنان که توقع می رفت خوش بدرخشد.

علاوه بر وولفسبورگ، تیمهای دیگری نیز از جمله شالکه نیز عملکرد دیه گو را زیر نظر دارند و خواهان به خدمت گرفتن او هستند.

pcforlife
12-08-2010, 08:49
Week 1
29/8/10 and 16/1/11
Bari-Juventus
Bologna-Inter
Chievo-Catania
Fiorentina-Napoli
Milan-Lecce
Palermo-Cagliari
Parma-Brescia
Roma-Cesena
Sampdoria-Lazio
Udinese-Genoa

Week 2
12/9/10 and 23/1/11
Brescia-Palermo
Cagliari-Roma
Catania-Parma
Cesena-Milan
Genoa-Chievo
Inter-Udinese
Juventus-Sampdoria
Lazio-Bologna
Lecce-Fiorentina
Napoli-Bari

Week 3
19/9/10 and 30/1/11
Bari-Cagliari
Chievo-Brescia
Cesena-Lecce
Fiorentina-Lazio
Milan-Catania
Palermo-Inter
Parma-Genoa
Roma-Bologna
Sampdoria-Napoli
Udinese-Juventus

Week 4
22/9/10 and 2/2/11
Bologna-Udinese
Brescia-Roma
Cagliari-Sampdoria
Catania-Cesena
Genoa-Fiorentina
Inter-Bari
Juventus-Palermo
Lazio-Milan
Lecce-Parma
Napoli-Chievo

Week 5
26/9/10 and 6/2/11
Bari-Brescia
Chievo-Lazio
Catania-Bologna
Cesena-Napoli
Fiorentina-Parma
Juventus-Cagliari
Milan-Genoa
Palermo-Lecce
Roma-Inter
Sampdoria-Udinese

Week 6
3/10/10 and 13/2/11
Bologna-Sampdoria
Chievo-Cagliari
Fiorentina-Palermo
Genoa-Bari
Inter-Juventus
Lazio-Brescia
Lecce-Catania
Napoli-Roma
Parma-Milan
Udinese-Cesena

Week 7
17/10/10 and 20/2/11
Bari-Lazio
Brescia-Udinese
Cagliari-Inter
Catania-Napoli
Cesena-Parma
Juventus-Lecce
Milan-Chievo
Palermo-Bologna
Roma-Genoa
Sampdoria-Fiorentina

Week 8
24/10/10 and 27/2/11
Bologna-Juventus
Chievo-Cesena
Fiorentina-Bari
Genoa-Catania
Inter-Sampdoria
Lazio-Cagliari
Lecce-Brescia
Napoli-Milan
Parma-Roma
Udinese-Palermo

Week 9
31/10/10 and 6/3/11
Bari-Udinese
Brescia-Napoli
Cagliari-Bologna
Catania-Fiorentina
Cesena-Sampdoria
Genoa-Inter
Milan-Juventus
Palermo-Lazio
Parma-Chievo
Roma-Lecce

Week 10
7/11/10 and 13/3/11
Bari-Milan
Bologna-Lecce
Fiorentina-Chievo
Inter-Brescia
Juventus-Cesena
Lazio-Roma
Napoli-Parma
Palermo-Genoa
Sampdoria-Catania
Udinese-Cagliari

Week 11
10/11/10 and 20/3/11
Brescia-Juventus
Cagliari-Napoli
Catania-Udinese
Cesena-Lazio
Chievo-Bari
Genoa-Bologna
Lecce-Inter
Milan-Palermo
Parma-Sampdoria
Roma-Fiorentina

Week 12
14/11/10 and 3/4/11
Bari-Parma
Bologna-Brescia
Cagliari-Genoa
Fiorentina-Cesena
Inter-Milan
Juventus-Roma
Lazio-Napoli
Palermo-Catania
Sampdoria-Chievo
Udinese-Lecce

Week 13
21/11/10 and 10/4/11
Brescia-Cagliari
Catania-Bari
Cesena-Palermo
Chievo-Inter
Genoa-Juventus
Lecce-Sampdoria
Milan-Fiorentina
Napoli-Bologna
Parma-Lazio
Roma-Udinese

Week 14
28/11/10 and 17/4/11
Bari-Cesena
Bologna-Chievo
Brescia-Genoa
Cagliari-Lecce
Inter-Parma
Juventus-Fiorentina
Lazio-Catania
Palermo-Roma
Sampdoria-Milan
Udinese-Napoli

Week 15
5/12/10 and 23/4/11
Chievo-Roma
Catania-Juventus
Cesena-Bologna
Fiorentina-Cagliari
Lazio-Inter
Lecce-Genoa
Milan-Brescia
Napoli-Palermo
Parma-Udinese
Sampdoria-Bari

Week 16
12/12/10 and 1/5/11
Bologna-Milan
Brescia-Sampdoria
Cagliari-Catania
Genoa-Napoli
Inter-Cesena
Juventus-Lazio
Lecce-Chievo
Palermo-Parma
Roma-Bari
Udinese-Fiorentina

Week 17
19/12/10 and 8/5/11
Bari-Palermo
Catania-Brescia
Cesena-Cagliari
Chievo-Juventus
Fiorentina-Inter
Lazio-Udinese
Milan-Roma
Napoli-Lecce
Parma-Bologna
Sampdoria-Genoa

Week 18
6/1/11 and 15/5/11
Bologna-Fiorentina
Brescia-Cesena
Cagliari-Milan
Genoa-Lazio
Inter-Napoli
Juventus-Parma
Lecce-Bari
Palermo-Sampdoria
Roma-Catania
Udinese-Chievo

Week 19
9/1/11 and 22/5/11
Bari-Bologna
Catania-Inter
Cesena-Genoa
Chievo-Palermo
Fiorentina-Brescia
Lazio-Lecce
Milan-Udinese
Napoli-Juventus
Parma-Cagliari
Sampdoria-Roma
فقط دور رفتش قرعه کشی شده؟!:20:

Traceur
13-08-2010, 05:10
اخبار کوتاه از ایتالیا

اخبار ایتالیا را مرور می کنیم.

سایت گل –

کریستین پولسن از یوونتوس به لیورپول پیوست.

ناپولی به دنبال سالواتوره بوکتی، مدافع جنوا.

ژرمن دنیس، بازیکن ناپولی در اودینزه بازی خواهد کرد. دو باشگاه مالکیت مهاجم آرژانتینی را با هم در اختیار خواهند داشت.

لئوناردو بونوچی، مدافع جدید یوونتوس: همیشه طرفدار یووه بوده‌ام.

Ezel
14-08-2010, 14:30
کامبیاسو: میلان ویووه پیشرفت نکرده اند

سایت گل- استبان کامبیاسو، در صحبتهایی در پایان تورنمنت تیم که روز جمعه با قهرمانی نرآتزوری به پایان رسید، اعلام کرده که تیمهای میلان و یوونتوس پیشرفت چندانی نداشته اند.

ستاره آرژانتینی که طبق تصمیم مارادونا، شانس همراهی تیم ملی آرژانتین در رقابتهای جام جهانی را از دست داد، یکی از مهره های کلیدی نرآتزوری در دیدار اینتر مقابل میلان در تورنمنت تیم بود . نرآتزوری در این دیدار پس از تساوی بدون گل مقابل میلان، در زمان قانونی، موفق شد تا در ضربات پنالتی، با نتیجه 2-3 مقابل روسونری به برتری دست یابد.

کامبیاسو در صحبتهایی به میلان نیوز گفت:« میلان و یوونتوس پیشرفت کرده اند؟ فکر نمی کنم.»

کریستین چیوو نیز نظر مشابهی با هم تیمی اش داشت. او نیز در اظهار نظر مشابهی در این رابطه گفت:« هنوز فاصله ای وجود دارد. جمعه شب ما با بازیکنان کم سن و سالمان در داربی به پیروزی رسیدیم.»

وزلی اسنایدر، ستاره هلندی نرآتزوری نیز در مورد این دیدار گفت:« میلان؟ آنها هنوز از ما می ترسند. ما به خوبی به قدرتهایمان آگاه هستیم ولی در عین حال هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم.»

Ezel
16-08-2010, 16:12
رانیری: ایتالیا مهره بزرگی به نام مورینیو را از دست داد

سایت گل- کلودیو رانیری، مربی باشگاه رم این روزها مشغول آماده سازی شاگردانش برای دیدار مقابل اینتر در سوپرکاپ ایتالیا که روز بیست و یکم آگوست برگزار می شود می باشد. او در عین حال تغییر و تحولات در نیمکت مربی گری نرآتزوری را نیز زیرنظر دارد.

جلوروسی اخیرا در دیداری دوستانه با نتیجه 1-5 مغلوب المپیاکوس شد ولی مربی سابق چلسی معتقد است که زمانی که بازیهای رسمی آغاز شوند،تیمش به اوج آمادگی خواهد رسید.

رانیری در گفتگو با کوریره دلوسپورت گفت:«بازیهای دوستانه به پایان رسیده و اکنون زمان آن است تا ورق را برگردانیم.ما می بایست با جدیت و تلاش به تمریناتمان ادامه دهیم.»

مربی ایتالیایی رم در ادامه صحبتهایش در مورد آدریانو، خرید تابستانی تیمش گفت:« آدریانو بازیکنی است که می خواهد مجددا متولد شود و بار دیگر به دوران امپراطوری اش بازگردد. او به خوبی تمرین می کند و خودش را برای تیم وقف می کند.ما تلاش می کنیم تا او را در شرایط ویژه ای قرار دهیم.»

در این میان، رانیری در صحبتهایی اعلام کرد که جدایی مورینیو از نیمکت مربی گری اینتر و حضورش درسانتیاگو برنابئو، به منزله ضرر بزرگی برای فوتبال ایتالیاست ولی از نظر این مربی ایتالیایی، قطعا رافا بنیتس نیز گام در راه آقای خاص خواهد گذاشت.

رانیری ادامه داد:«قطعا فوتبال ایتالیا چهره ای بزرگ را از دست داده است.بنیتس شخصیت متفاوتی دارد.»

موتا این فصل در اینتر می ماند

سایت گل- مدیر برنامه های تیاگو موتا در صحبتهایی اعلام کرد که موکلش قصد دارد در رختکن نرآتزوری مانده و موفقیتهای فصل قبل را تکرار کند.

داریو کانوی معتقد است که به رغم صحبتهایی که در مورد انتقال موتا به رئال مادرید و پیوستنش به ژوزه موینیو به گوش می رسد،این ستاره تمام تمرکزش را برروی عملکردش درباشگاه نرآتزوری قرار داده است

کانوی در این رابطه به کالچونیوز 24 گفت:«تیاگو موتا در شهر میلان خواهد ماند و هیچ مشکلی در این راه وجود ندارد.موتا در اینتر به خوبی جا افتاده و پس از سپری کردن فصلی رویایی با نرآتزوری هیچ بازیکنی به جدایی ازاین تیم فکر نمی کند.او به فتح عناوین متعدد قهرمانی با پیراهن اینتر می اندیشد.»

اینتر فصل گذشته در رقابتهای سری آ به قهرمانی رسید و در رقابتهای کوپا ایتالیا و لیگ قهرمانان اروپا نیز قهرمانی را تجربه کرد. آنها چند روز پیش با غلبه بر میلان و یووه ،در تورنمنت تیم هم قهرمان شدند

نرآتزوری به زودی در سوپرکاپ اروپا نیز مقابل اتلتیکو مادرید، قهرمان لیگ اروپا نیز به میدان خواهند رفت و در صورت غلبه بر تیم مادریدی می توانند جام دیگری را نیز به افتخاراتشان اضافه کنند.

Ezel
17-08-2010, 18:44
دوری یک هفته ای نستا از میادین

سایت گل- الساندرو نستا، مدافع باتجربه تیم میلان، به دلیل شکستن دستش در دیدارهای جام تیم، دیروز تحت عمل جراحی قرار گرفت.

این بازیکن 34 ساله دچار شکستگی از ناحیه استخوان متارکارپال شد اما پس از انجام یک عمل جراحی موفقیت آمیز، انتظار می رود که تنها برای یک هفته دور از میادین باشد.

در اطلاعیه که در سایت اختصاصی باشگاه منتشر شده، تایید شده است که او به اولین دیدار فصل جدید میلان خواهد رسید:" نستا به طور قطع به اولین مسابقه میلان در فصل 11- 2010 خواهد رسید."

فصل جدید رقابت های سری آ دو هفته دیگر آغاز خواهد شد و روسونری در اولین هفته روز 29 اگوست مقابل لچه قرار خواهد گرفت.

H A M A S
18-08-2010, 15:57
پاتو آماده نبرد با پیراهن میلان و برزیل

سایت گل- الکساندر پاتو،فوروارد برزیلی باشگاه میلان معتقد است که او باید در رقابتهای فصل پیش روی سری آ، در ترکیب میلان بسیار خوش درخشیده و گلهای زیادی را به ثمر برساند ، تا بتواند به ترکیب اصلی تیم ملی برزیل راه یابد.

کارلوس دونگا، سرمربی سابق تیم ملی برزیل، نام پاتو را از لیست 23 بازیکن اعزامی این تیم به رقابتهای جام جهانی خط زد ولی پاتو تمایل زیادی دارد تا بار دیگر به روزهای اوجش در اردوی زردپوشان بازگردد.

پاتو در گفتگو با اوگلوبو گفت:« هیچ وقت با انتخاب های دونگا زمانی که سرمربی تیم ملی برزیل بود، موافق نبودم.او دلایل خاص خودش را برای انتخابهایش داشت و من به این دلایل احترام می گذاشتم ولی اکنون بسیار خوشحالم که این فرصت را دارم تا دوباره برای تیم ملی کشورم به میدان بروم.»

این ستاره 20 ساله درادامه صحبتهایش گفت:«اکنون می دانم که هربازیکنی می تواند از تیم ملی کنار گذاشته شود و جایگاه هیچ بازیکنی ثابت نیست. به همین دلیل است که می خواهم ارزش های واقعی ام را با عملکردی خیره کننده با پیراهن میلان به نمایش بگذارم. روسونری تیمی است که تا پایان برای موفقیتش مبارزه خواهم کرد.»

روسونری در هفته جاری در رقابتهای جام برلوسکونی مقابل یووه قرار خواهد گرفت.

H A M A S
18-08-2010, 17:58
در صورت جدایی از بارسا؛ زلاتان تنها به میلان می رود

به گزارش رسانه های اسپانیایی، هنوز این احتمال وجود دارد که زلاتان ابراهیموویچ در تابستان بارسا را ترک کند و به تیم دیگری بپیوندد.

نشریه ال موندو دپورتیوو ادعا کرد که در صورتی که این مهاجم سوئدی از بارسا جداشود، تنها به تیم میلان خواهد پیوست. میلانی به دنبال بافتن گزینه مناسب برای تقویت خط حمله تیم شان هستند و همچنین برای اینکه بتوانند بودجه لازم برای خرید یک بازیکن سطح بالا را تامین کنند، قصد دارند کلاوس یان هونتلار را به تیم دیگری واگذار کنند.

داوید ویا، مهاجم ملی پوش اسپانیایی پیش از آغاز رقابت های جام جهانی به بارسلونا پیوست و از آن زمان آینده ایبرا در نوکمپ در هاله ای از ابهام قرار گرفت. با این وجود این سوئدی 28 ساله چندین بار تاکید کرد که قصد دارد همچنان به حضورش در بارسا ادامه دهد.

او در دیدار سوپر جام اسپانیا که روز یکشنبه با شکست 3-1 بارسا مقابل سویا همراه شد، حضور داشت و تک گل آبی و اناری ها را در دقیقه 20 به ثمر رساند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید]

Ezel
20-08-2010, 19:00
فورلان: به اینتر نمی‌روم

سایت گل – دیه‌گو فورلان، مهاجم اتلتیکو مادرید گفته در تابستان جاری به اینتر نخواهد رفت. او البته گفته بود به این که می‌گویند باشگاهی بزرگ مانند اینتر او را می‌خواهد افتخار می‌کند، اما هرگز به سن‌سیرو نخواهد رفت.

او می‌گوید: «این‌ها شایعات هستند. من هیچ پیشنهادی نداشته‌ام و از اتلتیکو نمی‌روم. سه سال از قرارداد من مانده و از حضور در این باشگاه خوشحالم.»

فورلان به همراه اتلتیکو مادرید جمعه آینده به مصاف تیم رافائل بنیتس خواهد رفت تا سوپرجام اروپا را برگزار کند.

او می‌گوید: «بازی پیچیده‌ای است، بازی قهرمان مقابل تیمی که هنوز کار دارد. در هر حال این که این بازی حالت فینال دارد تفاوت دو تیم را کاهش می‌دهد. یک موقعیت و یک ضربه می‌تواند سرنوشت‌ساز باشد.»

فورلان پس از جام جهانی فوق‌العاده‌ای که با اروگوئه گذراند، مورد توجه بسیاری از باشگاه‌ها قرار گرفته، هر چند که آمار گل‌زنی او در فصل پیش با معیارهای خود فورلان خیلی خوب نبود.

Ezel
20-08-2010, 23:51
مربی بدنساز میلان:رونالدینیو به خوبی وزن کم می کند

سایت گل- طبق گزارش منتشره در کوریره دلوسپورت، رونالدینیو، ستاره برزیلی باشگاه میلان، به خوبی در حال وزن کم کردن است و دانیه له توناچینی، مربی بدنساز روسونری در صحبتهایی از روند آمادگی فیزیکی این ستاره ابراز رضایت کرده است

این در حالی است که در هفته های اخیر انتقادات زیادی به خاطر اضافه وزن رونالدینیو و عدم آمادگی فیزیکی اش به او وارد بود و همین صحبتها ، باعث شده بود تا خیلی ها دوران حضور این ستاره در سن سیرو را در آستانه پایان بدانند.

تیمهای مختلفی از سرتاسر دنیا نیز برای به خدمت گرفتن رونالدینیو ابراز تمایل کرده بودند ولی مدیر برنامه های "رونی" در صحبتهایی اعلام کرد که او در سن سیرو خواهد ماند.

اکنون به نظر می رسد که خود رونالدینیو هم آماده بازگشت به روزهای اوجش است.

توناچینی در صحبتهایی گفت:« دینیو در حال بهبود است. از زمانی که او به میلان بازگشته، روند رو به رشد خوبی را پشت سر گذاشته است. اکنون وزن رونالدینیو، مشابه وزن دوران حضورش در بارسلونا و زمانی که توپ طلا را کسب کرد می باشد. این در حالی است که زمانی که او به میلان رسیده بود، وزنش به مراتب بیشتر از اینها بود.»

این خبر خوشحال کننده ای برای روسونری است؛ بازگشت رونالدینیو به روزهای اوج ، این ستاره برزیلی را مبدل به ستاره ای غیرقابل مهار خواهد کرد.

Ezel
23-08-2010, 14:48
یوونتوس صفر (5) – میلان صفر (4): یووه، فاتح جام برلوسکونی

سایت گل – یوونتوس با لوییجی دل‌نری توانست میلان با ماسیمیلانو الگری را شکست دهد و فاتح جام لوییجی برلوسکونی شود. هیچ کدام از دو تیم در طول بازی نمایش خوبی نداشتند و به نظر می‌رسد رافائل بنیتس خوشحال‌تر از دل‌نری و الگری باشد.

برای دومین سال پیاپی تنها دیدار این جام به تساوی بدون گل انجامید و سرنوشت بازی به ضربات پنالتی کشیده شد.

مارکو موتا، بازیکن جانشین یوونتوس ضربه پنالتی پیروزی‌بخش را زد. تیاگو سیلوا ضربه دوم میلان را به بالای دروازه زده و آن را به هدر داده بود.

رونالدینیو، بونرا، اینتزاگی و هونتلار برای میلان گل‌زنی کردند و په‌په، بونوچی، لانتسافامه و دیه‌گو هم ضربات پنالتی یووه را تبدیل به گل کردند و موتا با ضربه نهایی خود پیروزی را برای یووه به ارمغان آورد.

یووه هفته آینده در اولین هفته سری آ سفری طولانی تا باری خواهد داشت و میلان از لچه تازه صعودکرده پذیرایی خواهد کرد.

جام لوییجی برلوسکونی در یادبود لوییجی، پدر درگذشته سیلویو برلوسکونی برگزار می‌شود. این جام معمولا بین دو تیم انجام می‌شود که یکی از آنها میلان است و هر دو تیم هم آن را بسیار جدی می‌گیرند.

دل‌نری: خوشحالم جام برلوسکونی را بردیم

سایت گل – لوییجی دل‌نری، مربی یوونتوس گفته خوشحال است که تیمش روز یکشنبه میلان را پنج بر چهار در ضربات پنالتی شکست داد و فاتح جام لوییجی برلوسکونی شد، اما گفته تیمش باید در آستانه سری آ از این بهتر باشد.

مربی جدید بینکونری به سایت رسمی یوونتوس گفته: «بازی دشواری بود، هوا خیلی داغ بود، هرچند ما و میلان نمایش خوبی داشتیم. ما می‌خواستیم عالی کار کنیم و خوشحالیم که این جام را فتح کردیم.»

دل‌نری افزود: «یوونتوس دارد کار می‌کند و پیشرفت می‌کند. ما دیداری مقابل تیمی بزرگ را بردیم، اما سری آ خیلی دشوار خواهد بود چون رقیبان همیشه بیشترین تلاش خود را مقابل یوونتوس انجام می‌دهند.»

Ezel
23-08-2010, 19:18
بنیتس: قهرمانی های من در اینتر از مورینیو بیشتر خواهد بود

سایت گل- رافا بنیتس، سرمربی تیم اینتر، تاکید کرد که می تواند نسبت به ژوزه مورینیو، جام های بیشتری در سن سیرو به دست بیاورد و از این نظر سرمربی فعلی رئال مادرید را جا بگذارد.

رقابت بین این دو مربی به زمان حضور آنها در لیگ برتر انگلیس برمی گردد و در حالی که اکنون در دو لیگ متفاوت حضور دارند، همچنان ادامه دارد.

بنیتس که با پیروزی مقابل رم و قهرمانی در سوپرکاپ ایتالیا، اولین جامش را با نرآتزوزی به دست آورد، معتقد است که می تواند بیش از مورینیو برای باشگاه اینتر قهرمانی به دست بیاورد.

او در مصاحبه با نشریه آس گفت:" مانچینی در این باشگاه به قهرمانی رسید، بعد مورینیو و حالا نوبت به من است. امیدوارم بتوانم بیش از آنها قهرمانی به دست بیاورم. ما می توانیم در این فصل 6 جام به دست بیاوریم. ما اولین قهرمانی مان را کسب کرده ایم اما این قهرمانی حاصل کار بازیکنان بود نه مربیان تیم.

رقابت من و مورینیو یک رقابت حرفه ای است. من روابط بسیار خوبی با او داشتم اما همه چیز زمانی تغییر کرد که لیورپول در لیگ قهرمانان چلسی را شکست داد."

Dr.FANOOS
23-08-2010, 20:04

nw_nk
23-08-2010, 21:34
فوتبال باشگاهی در ایتالیا | فصل 2010-2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])