PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنها كجا و ما كجا؟؟؟

MZ_Love17
26-05-2010, 09:08
دیروز ( 1389-03-03 ) داشتم تو اینترنت می گشتم تا یه پست جالب برای وبلاگم ارسال كنم كه با این مطلب برخورد كردم:
::معرفی پر سرعت ترین کشورها در عرصه اینترنت و توقف ایران روی خط کیلوبیت::
برام خیلی جالب بود،گفتم برای شما بذارم تا شما هم یه حالی بكنید
این سایتی رو كه بهتون می خوام معرفی كنم،سرعت اینترنت رو به صورت آنلاین نشون می ده
و كشور های جهان رو بر اساس سرعت اینترنت رتبه بندی می كنه
كه در حال حاضر كشور كره جنوبی با سرعتی معادل 34MB در ثانیه رتبه ی اول رو به خودش اختصاص داده
می دونید 34MB در ثانیه یعنی چی؟؟؟
فكر كنم اصلا این سرعت رو ما تو خواب هم نبینیم و یا اصلا برامون قابل تصور نیست.
حالا من به شما می گم 34MB در ثانیه یعنی چی::
34MB در ثانیه یعنی اینكه اگه ما قصد دانلود یك فایل یك گیگابایت رو داشته باشیم در حدود نیم ساعت می تونیم این فایل رو دانلود كنیم در حالی كه در ایران اگه ما بخواییم یك مگابایت رو دانلود كنیم چیزی حدود نیم ساعت باید صبر كنیم!!!
ببینید تفاوت در چه حد؟!؟!؟!؟!؟
آنها كجا و ما كجا؟!؟!
واقعا خیلی خنده داره ، شایدم تاسف آور!!!
در حال حاضر ایران با افتخار مقام 161 را دراین بین به خود اختصاص داده است كه البته چیزی كه من حدس می زنم این سایت به ایران لطف بزرگی كرده و سرعت ایران رو یه 20-30 كیلوبایتی بیشتر از واقعیت نشون داده
خودتون می تونید برید ببنید...
دیگه چیزی نمی گم
خودتون به سایتی كه براتون گذاشتم می تونید مراجعه كنید
ما كه اندام تحتانی بدنمون سوخت وقتی سرعت اینترنت اونا رو با خودمون مقایسه می كردم
امیدوارم كه یكی شما نسوزه!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم آدرس سایت::
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منبع:

mehrdad38
26-05-2010, 09:56
ديگه اين مطلب تاپيك نمي خواست تمام كساني كه با اينترنت سر و كار دارن به اين مطلب واقف هستن و سايت اسپيد تست رو مي شناسن.

roteal2007
26-05-2010, 10:38
اگر به اخبار it هم که توی همین سایت هست برین میتونین آخرین اخبار و ببینین...
دیروز سر کلاس ترمودینامیک داشتم با موبایل اخبارو میخوندم که واقعا از حرف وزیر ارتباطات خندم گرفت...
پست 35 به بعد این تاپیک:

پیشنهاد میکنم زیاد تو کار مقایسه با کشور های دیگه نباشید چون بجز افسوس و خود خوری هیچ نفع دیگه ای نداره.
راستی پروفایل من رو نگاه کنید. یکی از بچه ها تاپیک کنسول, آلمان زندگی میکنه .برین ببینین چی گفته.