PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید یخچال فریزر ساید بای ساید

Kasra 91
25-05-2010, 23:31
سلام

جا بهتر برای درخواست پیدا نکردم

دنبال یخچال تا 2 میلیون میگردم 

اولویت هم یخچالهای امریکاییه یا مارک خوبی که همه قبولش دارن

2.5.8.14.1.13
26-05-2010, 00:07
بهترین ها به ترتیب :
White House آمریکایی
Mabe آمریکایی
General Electric آمریکایی
White Westinghouse آمریکایی
Frigidaire آمریکایی
Samsung کره ای
LG کره ای
مارک های دیگه هم مثل بوش یا ویرپول یا... که خوب هستند و از کره ای ها بهترند اما توی بورس نیستند.
مارک های White House و Mabe و General Electric همه از کارخانه مادر که Mabe هست هستند اما با این تفاوت که Mabe و White House برای مصرف داخلی آمریکا هست و General Electric برای اروپا و آسیا و...
قیمت ها هم دارم حدودی اگه خواستی بگو.

MAPNAZ
26-05-2010, 08:07
بجاي خريد سايد باي سايد با آن هيكل بزرگ و وزن زياد يك يخچال فريزر دو قلو بگير مثل سامسونگ rr18 و rz18 قيمت حدود 1.5

Pejman3
26-05-2010, 09:06
آریستون ایتالیا هم خوبه از کرهای ها که خیلی بهتره فقط یکمی گرونه حدود 3 تومن

sasan816
26-05-2010, 12:02
ساید بای ساید ال جی (LG)

مدل : KF-P8902ZCB

رو پیشنهاد میکنم با قیمت 2 میلیون تومان
مارک ساید بای ساید ساید بای ساید ال جی ظرفیت 621 لیتر رنگ تیتانیوم ابعاد H175.8/W89.8/D76.1 آب سرد کن روی درب دارد محفظه بار روی درب دارد نمایشگر دیجیتال دارد سیستم سرمایشی درب‌های سرماساز Ice Beam Door Cooling /یخ‌ساز و آب سرد کن با فیلتر تصفیه‌ی آب سایر ویژگیها لاستیک ضد باکتری دور درب Bioshield ضمانتنامه گلدیران

Kasra 91
26-05-2010, 14:41
بهترین ها به ترتیب :
White House آمریکایی
Mabe آمریکایی
Frigidaire آمریکایی
Samsung کره ای
LG کره ای
مارک های دیگه هم مثل بوش یا ویرپول یا... که خوب هستند و از کره ای ها بهترند اما توی بورس نیستند.
مارک های White House و Mabe و General Electric همه از کارخانه مادر که Mabe هست هستند اما با این تفاوت که Mabe و White House برای مصرف داخلی آمریکا هست و General Electric برای اروپا و آسیا و...

ممنون از توضیح برندها

اینهایی که گفتین بین مارک های امریکاییش چه مدلی رو پیشنهاد میکنین تو همین رنج قیمت ؟

یخچال های دوقلو هم چیزی میدونین معرفی کنین

بازهم ممنون

milad_a_v
27-05-2010, 20:15
تنها یخچال ساید بای ساید بازار که کمپرسورش واقعاَ آمریکایی هست و خودش توی کانادا یا آمریکا مونتاژ میشه
KENMORE هست که سفارش sears هست
کمپرسور embraco
made in U.S.A

Kasra 91
27-05-2010, 21:14
ممنون بابت توضیح

چندتا مدل خوب که برای خرید پیشنهاد میکنین رو بهم بگین

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

ممنون بابت توضیح

چندتا مدل خوب که برای خرید پیشنهاد میکنین رو بهم بگین

milad_a_v
28-05-2010, 15:24
میخواستم بگم برو امین حضور دیدم که ساکن رشتی:7:
میتونی بری مطهری، خیابون لاهیجان، شریعتی، صیقلان یا میدان شهرداری تا چهار راه میکاییل
بگردی اول ببینی اصلا اونجا پیدا میشه؟؟؟:3:
مدلش هم مدل الیت تقریبا کامله بسته به رنگش فک کنم سفید 3500.000 و استیلش هم 4.200.000 باید باشه من به همه پیشنهاد کردم و خیلی ها هم خریدن و راضی هستند.
اینترفیسش هم LCD تاچ هست با سنسور نوری کلید هاش هم تماسی هست و نازل آب و یخ هم تماسی هست و اهرم نداره که خراب بشه
ازاین جنگولک بازی های لوازم کره ای هم نداره

محفظه یخش رو تو درش گذاشتن بنابراین فریزر فضای بیشتری داره و همچینین قطعات خورد کن و آسیاب یخ همه استیل هست و مثل بعضی ها که از پلاستیک فشرده استفاده شده نیست که بعد از مدتی یخ ها یه بوی خاصی میگیره
یه چیز جالبش سایز کمپرسورش هست که خیلی کوچیکه!!!

تو همین رنچ جنرال الکتریک پروفایل میتونی بگیر که ارزونتر هست ظاهرشون هم شبیه به همه ولی کمپرسورش فکر کنم سنگاپور باشه
یا ویرپول که کمپرسورش برزیلی هست و طبعا قیمت هاشونم پایین تره
ولی کلا آمریکایی یه چیز دیگست

گوشت و بیار جلو :39:(کره‌ای نگیر):31::31:

Kasra 91
28-05-2010, 15:30
میخواستم بگم برو امین حضور دیدم که ساکن رشتی:7:
میتونی بری مطهری، خیابون لاهیجان، شریعتی، صیقلان یا میدان شهرداری تا چهار راه میکاییل
بگردی اول ببینی اصلا اونجا پیدا میشه؟؟؟:3:
مدلش هم مدل الیت تقریبا کامله بسته به رنگش فک کنم سفید 3500.000 و استیلش هم 4.200.000 باید باشه من به همه پیشنهاد کردم و خیلی ها هم خریدن و راضی هستند.
اینترفیسش هم LCD تاچ هست با سنسور نوری کلید هاش هم تماسی هست و نازل آب و یخ هم تماسی هست و اهرم نداره که خراب بشه
ازاین جنگولک بازی های لوازم کره ای هم نداره

محفظه یخش رو تو درش گذاشتن بنابراین فریزر فضای بیشتری داره و همچینین قطعات خورد کن و آسیاب یخ همه استیل هست و مثل بعضی ها که از پلاستیک فشرده استفاده شده نیست که بعد از مدتی یخ ها یه بوی خاصی میگیره
یه چیز جالبش سایز کمپرسورش هست که خیلی کوچیکه!!!

تو همین رنچ جنرال الکتریک پروفایل میتونی بگیر که ارزونتر هست ظاهرشون هم شبیه به همه ولی کمپرسورش فکر کنم سنگاپور باشه
یا ویرپول که کمپرسورش برزیلی هست و طبعا قیمت هاشونم پایین تره
ولی کلا آمریکایی یه چیز دیگست

گوشت و بیار جلو :39:(کره‌ای نگیر):31::31:

خیلی ممنون ولی چند تا مدل بگین که فکر میکنین تا 2 تومن خوبه من برم عکساشو ببینم برای خریدشون تصمیم بگیریم

چه مدل هایی پیشنهاد میکننین خوب باشه ؟

امریکایی باشه کره ای و ژاپنی نباشه

amirspl
29-05-2010, 15:50
اول کنمور هست دوست عزیز و بعد ویرپول ما خودمون ویرپول داریم واقعا ازش راضی هستیم ویرپول هم موترش امبراکو هست
ولی فکر نکنم الان هیچ کدوم از قطعاته این یخچال ها تو امریکا ساخته بشه به خاطره هزینه زیادش معمولا کمپرسور ها تو برزیل تولید میشن بقیشم یا چین میزنه یا کشور هایه دیگه

hamidR15
16-06-2010, 16:15
سلام خدمت دوستان گل
من هم مدتي هست كه مبخوام سايد بگيرم.ولي بين مدلها مردد موند.تا 3 تومن ميتونم هزينه كنم،ولي موندم بين كن مور،GE و وايت هاوس.
راستش اين وايت هاوس ميگن ساخت كارخانجات Mabe تو مكزيكه ولي سايتي كه من ازش پيدا كردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ظاهرا طراح سايتشون يه شركت ايرانيه:

به نظرتون مشكوك نيست؟!:18:
كن مور رو خيلي تعريف ميكنند،ولي با توجه به پولي كه بايد بدي به نظرم فضاي كمي خصوصا قسمت فريزش داره.
GE Prpfile ها هم من يه مدل رو پيگيري كردم:
PSE29VHXATWW
تو سايت جنرال سرچ كردم پيدا نكرد!!:18:
خلاصه سرتون رو درد نيارم،كسي از دوستان هست كه از نظر فني و كيفيتي بنده رو روشن و راهنمائي كنه.
بينهايت سپاس گذارم.

hamidR15
17-06-2010, 10:55
اول کنمور هست دوست عزیز و بعد ویرپول ما خودمون ویرپول داریم واقعا ازش راضی هستیم ویرپول هم موترش امبراکو هست
ولی فکر نکنم الان هیچ کدوم از قطعاته این یخچال ها تو امریکا ساخته بشه به خاطره هزینه زیادش معمولا کمپرسور ها تو برزیل تولید میشن بقیشم یا چین میزنه یا کشور هایه دیگه
سلام امير جان
ميتون بپرسم چه مدتيه داريد از كنمور استفاده ميكنيد؟مدل دقيق سايدتون رو هم اگر بفرمائيد و اينكه چقدر براتون تمام شده بسيار لطف نموديد.

paaghi
18-06-2010, 16:20
بهترین ها به ترتیب :
White House آمریکایی
Mabe آمریکایی
Frigidaire آمریکایی
Samsung کره ای
LG کره ای

لطفا اطلاعات اشتباه به مردم ندهید. White House یه مارک متفرقه است و هیچ ارتباطی با آمریکا نداره. Frigidaire هم زیرمجموعه یک شرکت سوئدی هست و ارتباطی با آمریکا نداره. Mabe هم یک تولید کننده مکزیکی است که با شرکت هایی مثل GE همکاری میکنه. در ضمن Whirlpool خیلی هم خوب توی بورسه!
در هر صورت انتخاب اول من GE یا همون General Electric با برق 110 ولت هست. مخصوصا 29 فوتش که مشکل کمبود جا نداشته باشی.

ghadami2005
18-06-2010, 18:46
دوست عزیز اتفاقا frigidair محصول امریکاست.ما الان 7سال میشه یه فریزرشو داریم.کاملا هم راضی هستیم یه گاو توش درسته جا میشه .یه کم صداش در مقایسه با یخچال فریزر سامسونگ بیشتره . و همینطور کمپرسورش برزیلیه. دوست عزیز شما که رشت زندگی میکنید بهتره به نمایندگی فریجیدر در ابتدای خیابان مطهری دست چپ ( از چهار راه میکاییل به سمت تختی ) یه سر بزنید. اونموقع من رشت بودم81-85 نمایندگی بزرگی داشت.

اینم عکسیه که من الان از پلاک داخلش براتون گرفتم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

paaghi
18-06-2010, 20:05
دفتر اصلی frigidaire تو آمریکاست ولی تحت لیسانس electrolux سوئده:

ghadami2005
18-06-2010, 21:48
دفتر اصلیش در امریکا نیست .بلکه این شرکت در سال 1918 در امریکا تاسیس شده الانم همونجا داره تولید میکنه.

خوب دوست عزیز شما میفرمایید فریجیدر هیچ ارتباطی با امریکا نداره!.ولی اینکه یه شرکتی از یه کشور دیگه بیاد سهام یه شرکت دیگه رو بخره چیزه تازه ای نیست دلیلی هم نمیشه بگیم این کارخونه دیگه به کشور مبدا ربطی نداره.الان رولزرویس رو بی ام دبلیو خریده پس یکی بیاد بگه این المانیه نه انگلیسی! در لینکی که شما گزاشتید شرکتهایی مثل AEG- WITH WESTING HOUS و..... هم هستن پس اینا هم سوئدین؟

اقا قصد کل کل ندارما. ناراحت نشی! داریم بحث دوستانه میکنیم

yas_6969
18-06-2010, 22:28
نظرتون در مورد Miele که کاملا آلمانی هست و Blomberg که المانی ساخت ترکیه هست چیه خوبن؟؟؟

hamidR15
19-06-2010, 09:50
دوست عزیز اتفاقا frigidair محصول امریکاست.ما الان 7سال میشه یه فریزرشو داریم.کاملا هم راضی هستیم یه گاو توش درسته جا میشه .یه کم صداش در مقایسه با یخچال فریزر سامسونگ بیشتره . و همینطور کمپرسورش برزیلیه. دوست عزیز شما که رشت زندگی میکنید بهتره به نمایندگی فریجیدر در ابتدای خیابان مطهری دست چپ ( از چهار راه میکاییل به سمت تختی ) یه سر بزنید. اونموقع من رشت بودم81-85 نمایندگی بزرگی داشت.

اینم عکسیه که من الان از پلاک داخلش براتون گرفتم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
مگه توليدات داخلي امريكا 110 ولت نيستن؟!!چرا اين زده 220:18:

ghadami2005
19-06-2010, 11:02
اره امریکا 110 .ژاپن 100 .هستن.این احتمالا برای خاورمیانه یا انگلستان که 220 هستن تولید شده. هر چی که تو امریکا تولید میشه که قرار نیست همونجا مصرف بشه

hamidR15
22-06-2010, 09:58
سلام
دوستان من بالاخره چي بگيرم.بابا كسي نيست راهنمائي كنه؟!:18:
چه كساني ويرپول دارن؟نظرتون چيه؟
بين جنرال و ويرپول(كه الان ايتاليائي شده) شما به كدام يك راي ميديد

ghadami2005
24-06-2010, 00:40
اقا به کره ای هم میتونی فکر کنیا.البته امریکا یه چیز دیگست ولی کره هم بد نیست.

ما 2تا ساید داریم هر دوتا سامسونگ هستن یکی 22 فوت ساده هست یکی دیگه 30 فوت فول هست .این 22 فوته الان 7-8 سال میشه داره کار میکنه نه صدا داره نه تا الان خراب شده خیلی از سامسونگ راضی هستیم. دومی 2سال میشه خریدیم ولی هنوز روشنش نکردیم ولی خیلی جاداره.
SR-S22NTC
RS230KLSW

hamidR15
27-06-2010, 10:16
اقا به کره ای هم میتونی فکر کنیا.البته امریکا یه چیز دیگست ولی کره هم بد نیست.

ما 2تا ساید داریم هر دوتا سامسونگ هستن یکی 22 فوت ساده هست یکی دیگه 30 فوت فول هست .این 22 فوته الان 7-8 سال میشه داره کار میکنه نه صدا داره نه تا الان خراب شده خیلی از سامسونگ راضی هستیم. دومی 2سال میشه خریدیم ولی هنوز روشنش نکردیم ولی خیلی جاداره.
SR-S22NTC
RS230KLSW
سلام
ممنون دوست عزيز،ولي سايدهاي سامسونگ از نظر رتبه انرژي B هستند . به نظرت در آينده مشكل ساز نميشه؟

ghadami2005
29-06-2010, 20:37
والا من دقیقا نمیدونم رتبه انرژی سامسونگها چنده. اگه b هم باشه مگه چقدر میخواد مثلا با a اختلاف داشته باشه؟ ماهی 4-5 تومن نهایت .خیالت نباشه

zm213
02-08-2010, 12:31
سلام
من عضو تازه واردم

امیدوارم بهم کمک کند چون دارم جهیزیه می خرم

1. بین یخچالهای زانوسی ، بلومبرگ ، ویرپول، جنرال الکتریک کدامیک بهترند ؟ البته دوقلو ش
و بین لباسشویی زانوسی و اوشن کدوم بهترن؟

2.ایا این 4 تا یخچال از سامسونگ دوقلو و ال جی بهترند؟

3. طبق تحقیقاتی که کردم سامسونگ اصل کره نیس و کرج مونتاژ میشه ، و کیت ها ی دیجیتالی ان با این نوسان برق ایران میسوزه ...

زانوسی و ویرپول ایتالیایی هستند و کارکرد بهتری دارن

اینا را فروشنده گفت

و گفت سامسونگ فقط داره تبلیغ میکنه و ما باید پول این تبلیغات رو بدیم و....

و لباسشویی هم گفت سامسونگ برد دیجیتالش شامل گارنتی نیس و باید 150 تومان بدی تعویض کنه تازه اگه گیرت بیاد ....

ایا راست میگفته ؟

4. خاهشا کمک کنید که نمی دونم چکار کنم اگه کسی از زانوسی و ویرپول اطلاعاتی داره بزاره...

دقلوی زانوسی و ویرپول 1600و سامسونگ 1500و بلومبرگ 12000 تومانه

لطفااااااااااااااااااااکم ک کنید کسی نیس ازش بپرسم

ممنووووووووون

zm213
02-08-2010, 18:20
میشه خاهشا زود جواب بدید

zm213
03-08-2010, 16:49
اگه یه نفر احتیاج شدید داشته باشه به کمک شما باید چکار کنه

بابا یکی جواب بده !!!!!!!!!!!!!!

zm213
05-08-2010, 18:11
خیلی ممنون از جواباتووووووووووووووووووو ووون

zm213
20-08-2010, 10:50
بلومبرگ چی ؟؟

کسی میدونه خوبه یا نه ؟
زانوسی خوبه یا ویرپول

m2338036
04-09-2010, 13:22
بهترین ها به ترتیب :
White House آمریکایی
Mabe آمریکایی
Frigidaire آمریکایی
Samsung کره ای
LG کره ای

ممنون می شوم لیست قیمت های فوق را به امیل من ارسال کنید(m.jolfaii@yahoo.com)

MasterGeek
04-09-2010, 13:37
ما یه مدل جنرال الکتریک ولی قدیمی داشتیم که ساید نبود ولی آب سرد کن و ... ردیف بود........خیلی کارش درست بود...........اما حالا یه سامسونگ گرفتیم 2300 کارش بد نیست.........ولی آب سردکنش افتضاحه............حدالق انتظار منو برآورد نمیکنه.........
ضمنا کابلشو که چک میکردم ساخت یه شرکت چینی بود.......اما فروشنده اش اون موقع اصرار داشت که کره ایه.....
خلاصه خیلی به حرف فروشنده ها اطمینان نکنین؟

راستی یخچال هست که فیلتر آبش نیاز به تعویض نداشته باشه؟ اگه پیدا میشه بگین.....(چون شدیدا به تکنولوژیش نیاز دارم :) )

hadi357
05-09-2010, 13:51
نظرتون راجع به یخچال فریزر دو قلوی بوش مدل 32A11/38A00 ساخت آلمان با قیمت حدود 2 میلیون چیه؟

آیا واقعا ساخت آلمانه؟

hamidn1
17-09-2010, 23:07
باسلا م
آقا آريستون نگيريد ما كه يكي داشتيم اتصالي كرد و آتيش گرفت و كل آشپزخونمون سوخت به هر كي هم كه گفتيم جازدند نمايندگيش كه زد زير همه چي و گفت كه از اون شركتي كه خريديد جم كرده رفته خلاصه مواضب باشيد

hadi357
26-09-2010, 11:41
نظرتون راجع به یخچال فریزر دو قلوی بوش مدل 32A11/38A00 ساخت آلمان با قیمت حدود 2 میلیون چیه؟

آیا واقعا ساخت آلمانه؟

این یخچال فریزر کمپرسورش ساخت لهستان هست دوستان نظری ندارن؟

Artam01
26-09-2010, 14:48
الان بوش ساخت آلمان گیر نمیاد، یا ترکیه ایه یا کشورهای بلوک شرق اروپایی که رده ی پایین تری نسبت به کشورهای صنعتی تر اروپا دارند، ولی خب بهتر از چینی هست.
این تاپیک ساید بای سایده ولی منم برا خونه دوقلو گرفتم، ساید بای ساید خوب خیلی گرون بود.

mz1484
05-11-2010, 18:41
از کجا می تونم نمایندگی فروش (تو شمال کشور) و قیمت frigidaire رو پیدا کنم؟

zarnaze
15-11-2010, 12:05
.................

vatanniaz
25-11-2010, 23:16
download نرم افزار - دانلود نرم افزار - دانلود برنامه - برنامه موبایل - آموزش نرم افزار - نرم افزار رایگان - دانلود نرم افزار موبایل - نرم افزار سونی اریکسون - برنامه های نوکیا - نرم افزار -- - نرم افزار جدید - آموزش برنامه نویسی - برنامه جاوا - برنامه -- - دانلود برنامه موبایل - برنامه گوشی - برنامه برای موبایل - دانلود رایگان نرم افزار - نرم افزار جاوا - نرم افزار فارسی - نرم افزار گوشی - برنامه های جاوا - دانلود نرم افزار موبايل - برنامه جدید - نرم افزار برای موبایل - نرم افزار کامپیوتر - برنامه حسابداری - کرک نرم افزار - نرم افزار ترجمه - بهترین نرم افزار - نرم افزار فلش - نرم افزار تلفن - نرم افزار قرآن - نرم افزار مجانی - برنامه درسی - برنامه 3250 - نرم افزار مبایل - انواع نرم افزار - نرم افزار 118 - داونلود نرم افزار - برنامه n70 - نرم افزار هلو - ساخت فونت - فونت فارسی - وب سايت فارسي - سايت اس ام اس - سايت هاي فارسي - رشته ورزشي كونگ فو - آموزش گام به گام شنا - فيلم آموزشي كونگ فو توا - آلمان - گلچینی از بهترین فونتهای جهان - آموزش ها - آموزش نصب php - آموزش نصب sql - آموزش تگ هاي html - آموزش سخت افزار - نرم افزار طراحي وب - sql server آموزش گام به گام - نرم افزارهاي طراحي وب - آموزش دانلود نرم افزار - بازار گل - 10 خط کونگ فو - کونگ فو تو آ - آموزش کونگ فو - ورزش کونگ فو - فونت - زیباترین فونتها - گل عشق - شعر گل - گل عروس - فرش چين - وبلاگ گل - دانشكده هنرهاي زيبا تهران - انواع مقاله | ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alenkita
03-12-2010, 21:35
دوستان کسی میتونه به من بگه مصرف بوفه این یخچال واسه چیه ؟
فقط برای مواد که زیاد مصرف میشن تا در یخچال زیاد باز نشه؟

vatanniaz
14-12-2010, 21:35
محصولات خود را رایگان در این سایت تبلیغ کنید + 50 هزار تومان جایزه !!
درج آگهی رایگان با وطن نیاز

Amir M.ohAma.D
26-12-2010, 23:43
سلام
ما امروز رفتیم یه ساید ge مدل 26y گرفتیم به قیمت 3.100 ولی بعد از خرید حسه بدی بهم دست داد خوشم نیمد
یارو فهمید گفت برو باز یه چرخ بزن اگه بهتر از این پیدا کردی من اینو پس میگیرم
اینم بگم که کله امین حضورو گشتم بدش رفتم شریعتی از اونجا گرفتم
رفتم کنمورو دیدم جدا کیفیته دسته ها و توش(پلاستیکش) پایین بود اونجا فروشنده گفت GE موتورش سنگاپوره بدنه مکزیکه
رفتم سراغه یارو.گفتم تو که گفتی مکزیکه .موتور این سنگاپوره که.گفت این موتورش ژاپنه مونتاژه سنگاپوره
دیگه حالم بدتر گرفته شد.بدنه مکزیک موتور به گفته خوده فروشنده ژاپن مونتاژ سنگاپور پس این طرف امریکا کجایه کاره؟
گفتم نفرست فعلا تا من برم تحقیق کنم.
به نظرتون همونو بگیرم؟
اگه لطفکنین کمک کنین ممنون میشم تا فردا وقت دارم

hamidR15
21-06-2011, 15:27
سلام
كسي ميدونه گريد انرژي سايد باي سايدهاي وايت هاوس چيه؟A?

amin1222
18-07-2011, 09:00
دوستان کسی در مورد ساید با مارک XPERIAL اطلاعاتی داره؟فروشنده میگفت سفارش INDESIT و ساخت ایتالیاست. قیمت هم 2750!!!

shenhaye_zaman
07-06-2012, 15:32
کسی از دوستان میدونه که الان توی سایدهای white westinghouse از کمرسور embraco استفاده میشه یا نه؟کدوم ساید تو بازار از این کمپرسور استفاده میکنه؟

curious5
05-09-2012, 10:56
من هم دارم دنبال یخچال ساید بای ساید می گردم و هم تو مغازه ها زیاد رفتم هم تو اینترنت زیاد سرچ کردم تو مغازه می گن جی ایی با مابه و وایت هوس فرقی نمی کنه و هر 3 تا تو مکزیک تولید می شن. تو اینترنت جی ایی و مابه رو تونستم پیدا کنم که به هم رط دارن و تو مکزی هم تولید می شن ولی هر چی می گردم چیری در مورد ارتباط بین وایت هوس و جی ایی ویا حتی اینکه اصلا وایت هوس کجاییه و چیه پیدا نمی کنم. می خواستم ببینم کسی در مورد ارتباط وایت هوس با جی ایی می دونه؟ این درسته که وایت هوس زیر مجموعه جی اییه؟ اگه درسته پس چرا تو اینترنت چیزی ازش نمیشه پیدا کرد؟

سوال دیگه ای که داشتم این بود که کلا بین جی ای (وحالا خانوادش اگه مابه و وایت هوس رو هم حساب کنیم) و ویرپول کدومش بهتره؟

ممنون میشم راهنماییم کنین. :)

curious5
05-09-2012, 11:05
من هم دارم دنبال یخچال ساید بای ساید می گردم و هم تو مغازه ها زیاد رفتم هم تو اینترنت زیاد سرچ کردم تو مغازه می گن جی ایی با مابه و وایت هوس فرقی نمی کنه و هر 3 تا تو مکزیک تو کارخونه مابه تولید می شن. تو اینترنت رابطه بین جی ایی و مابه رو تونستم پیدا کنم ولی هر چی می گردم چیری در مورد ارتباط بین وایت هوس و جی ایی ویا حتی اینکه اصلا وایت هوس کجاییه و چیه پیدا نمی کنم. می خواستم ببینم کسی در مورد ارتباط وایت هوس با جی ایی می دونه؟ این درسته که وایت هوس زیر مجموعه جی اییه؟ اگه درسته پس چرا تو اینترنت نمیشه چیزی ازش پیدا کرد؟

سوال دیگه ای که داشتم این بود که کلا بین جی ای (وحالا خانوادش اگه مابه و وایت هوس رو هم حساب کنیم) و ویرپول کدومش بهتره؟

ممنون میشم راهنماییم کنین. :)

hedayat123
02-10-2012, 23:31
عزیز دل
White House یه مارک ایرانیه که به سفارش شرکت خانه سفید پارس توسط شرکت مابه تولید میشه البته در حد بقیه محصولات شرکت مابه مثل مابه و جی ای هستش و واسه اینه که شما کل اینترنت رو هم بگردید هیچ مطلبی براش گیر نمیارید حتی طراح سایتش هم یه شرکت ایرانی به اسم فرابر بود که الان اسمشو از سایت وایت هاوس ورش داشتن.

Soroush-S
03-10-2012, 17:54
عزیز دل
White House یه مارک ایرانیه که به سفارش شرکت خانه سفید پارس توسط شرکت مابه تولید میشه البته در حد بقیه محصولات شرکت مابه مثل مابه و جی ای هستش و واسه اینه که شما کل اینترنت رو هم بگردید هیچ مطلبی براش گیر نمیارید حتی طراح سایتش هم یه شرکت ایرانی به اسم فرابر بود که الان اسمشو از سایت وایت هاوس ورش داشتن.

سایتی از شرکت ندارین ؟