PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فیلم برداری از ضفحه ی نمایش

shayan93
25-05-2010, 21:58
سلام . من می خواستم بدونم چطوری میشه از صفحه ی نمایش فیلم برداری کرد در همه ی حالت ها یعنی وقتی فقط توی ویندوز هستیم فیلم برداری نکنه بلکه حتی وقتی سیستم ریست هم میشه از صفحه ی نمایش فیلم برداری کنه ( برای این می خوام که مراحل نصب ویندوز یا لینوکس رو به صورت تصویری بیان کنم ! ) .

می خواستم ببینم برای این کار راهی هست ؟

شرمنده نمی دونستم این مطلب رو توی کدوم بخش باید مطرح کنم هر چند می دونم راه حل این قضیه نرم افزار نیست و باید راه دیگه ای باشه !

به هر حال منتظر جواب هاتونم . ممنون :40:

f-secure
25-05-2010, 22:12
برنامه ی SnagIt کارش خیلی خوبه.داخل انجمن معرفی نرم افزار جستجو کن تا تاپیکش را پیدا کنی.ولی هیچ برنامه ای وجود نداره وقتی سیستم را ریستارت کنی مشغول کار باشه و فیلم بگیره!!!!!!
برای اون منظوری که گفتی باید Virtual Machine را نصب کنی تا بتوانی داخل ویندوزت یک سیستم عامل مجازی نصب کنی و عکس و فیلم تهیه کنی

mortezaon
25-05-2010, 22:17
همونطوري كه دوست عزيزمون گفتن يه برنا مه به نام windows Virtual هست كه شما به صورت مجازي ميتونيد ويندوز نصب كنيد
كل نصب ويندوز رو تو 3 دقيقه مي توني انجام بدي و ازش فيلم بگيري

.

EXTREME
25-05-2010, 22:21
از نرم افزار camtasia studio استفاده کن

shayan93
25-05-2010, 22:29
از نرم افزار camtasia studio استفاده کن

این نرم افزار چی هست ؟ برای ویندوز ؟ چه طوری وقتی سیستم ریست شده فیلم می گیره ؟؟!

همونطوري كه دوست عزيزمون گفتن يه برنا مه به نام windows Virtual هست كه شما به صورت مجازي ميتونيد ويندوز نصب كنيد
كل نصب ويندوز رو تو 3 دقيقه مي توني انجام بدي و ازش فيلم بگيري
.

نصب لینوکس هم میشه باهاش انجام داد ؟ یعنی همه چیز رو شبیه سازی می کنه و کسی که نگاه می کنه واقعا فکر می کنه که سیستم ریست میشه و نصب لینوکس شروع میشه ؟‌!

مرسی

f-secure
26-05-2010, 04:59
مشکلی نیستش هر سیستم عاملی میتوانی در حالت ماشین مجازی نصب کنی.گفتم قبلاً

برای اون منظوری که گفتی باید Virtual Machine را نصب کنی تا بتوانی داخل ویندوزت یک سیستم عامل مجازی نصب کنی و عکس و فیلم تهیه کنی
ببین اول ماشین مجازی را نصب کن خودت بعد متوجه میشی چی به چیه.بقولی پله پله
ماشین مجازی هم داخل انجمن نرم افزار تاپیکش موجوده
یعنی ویندوز اصلیت ریستارت نمیشه بلکه اون ماشین مجازی هستش که ریستارت میشه در حالیکه داخل ویندوز اصلیت برنامه ی فیلمبرداری مشغوله و دائماً داره فیلم میگیره ازش

xeNociDe
26-05-2010, 08:16
TechSmith Camtasia Studio v7.0.0 Build 1426

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

BEHZAD2007
26-05-2010, 08:47
سلام . من می خواستم بدونم چطوری میشه از صفحه ی نمایش فیلم برداری کرد در همه ی حالت ها یعنی وقتی فقط توی ویندوز هستیم فیلم برداری نکنه بلکه حتی وقتی سیستم ریست هم میشه از صفحه ی نمایش فیلم برداری کنه ( برای این می خوام که مراحل نصب ویندوز یا لینوکس رو به صورت تصویری بیان کنم ! ) .

می خواستم ببینم برای این کار راهی هست ؟

شرمنده نمی دونستم این مطلب رو توی کدوم بخش باید مطرح کنم هر چند می دونم راه حل این قضیه نرم افزار نیست و باید راه دیگه ای باشه !

به هر حال منتظر جواب هاتونم . ممنون :40:

دوست عزیز من تقریبا با این دو نرم افزاری که دوستان نوشته بودن کار کردم نرم افزار snagit خیلی کیفیت بالایی ارائه میده ولی حجمش خیلی بالا میره نرم افزار camtasia که هم فکر کنم از یه شرکت باشن ولی من به شخصه نرم افزار دوم رو ترجیح میدم موفق باشی مشکلی داشتی بگو

mortezaon
26-05-2010, 19:55
اون نرم افزاري كه من گفتم شبيه ساز ويندوزه
يعني مثل يه بازي مي مونه كه تا اجراش مي كني صفحه سياه بايوس ظاهر ميشه بعد شروع به نصب ويندوز مي كنه در حالي كه فقط يه شبيه سازه
واگه دكمه exit بزني از اين بازي خارج ميشه

***Spring***
26-05-2010, 23:12
سلام ...

با Hero Screen Recorder به گونه اي حرفه اي از محيط مانيتورفيلم تهيه كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Techsmith Camtasia Studio | نرم افزار حرفه ای در زمینه فیلم برداری از دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TechSmith Camtasia Studio Portable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TechSmith Snagit | قدرتمندترين نرم افزار عكس برداري از مونيتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable TechSmith Snagit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Video Snapshot Wizard | عكس گرفتن از فايلهاي ويديويي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

My Screen Recorder Pro نرم افزاری کاربردی برای تهیه فیلم از صفحه دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hyperionics HyperCam | تهيه ی فيلم از صفحه ی نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BB FlashBack برای فیلم برداری از صفحه دسکتاپ با امکانات بسیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Free Screen Recorder | براي ظبط فيلم از صفحه نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AutoScreenRecorder / فیلم بردای از صفحه نمایش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BSR Screen Recorder | ضبط کردن تصویر فیلم صدا از اسکرین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

I Screen Recorder / نرم افزاری کاربردی برای تهیه فیلم از صفحه دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sonne Screen Video Capture | ابزاری حرفه ای برای تصویر برداری از محیط دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

f-secure
27-05-2010, 07:31
دوست عزیز من تقریبا با این دو نرم افزاری که دوستان نوشته بودن کار کردم نرم افزار snagit خیلی کیفیت بالایی ارائه میده ولی حجمش خیلی بالا میره نرم افزار camtasia که هم فکر کنم از یه شرکت باشن ولی من به شخصه نرم افزار دوم رو ترجیح میدم موفق باشی مشکلی داشتی بگو
شما میتوانید کیفیت ضبط را در SnagIt تغییر دهی و کیفیت را به حدی متعادل نسبت به حجم برسانی.فقط Bit Rate صدا قابل تغییر نیست و فقط با کیفیت PCM صدا را ضبط میکند و قدری موجب افزایش حجم میشود.البته اگر به صدا نیاز نداری میتوانی ضبط صدا را غیر فعال کنی