PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل ها و پوشه های زیاد با اسم های عجیب و پاک نشدنشون

armin_goooodboy
25-05-2010, 10:47
سلام دوستان

ویندوزم xp هست
تو یکی از درایو ها که از هارد قدیمیمه (دو تا هارد رو سیستمه) و Fat32 هست حدود 360 تا فایل و پوشه با اسامی عجیب و غریب وجود داره که به هیچ عنوان پاک نمیشن
از unlocker استفاده کردم نشد
تو safe mode امتحان کردم نشد
هیچ کاریش نمیشه کرد

و مشکل بزرگی که ایجاد کرده اینه که موقع بالا اومدن ویندوز خیلی دیر میاد و بعد از welcome عکس صفحه دسکتاپ میاد اما چند دقیقه طول میکشه تا آیکون ها و بقیه چیزا بیان

ضمنا موقع پاک کردن اروری که میده اینه:

cannot delete file: cannot read from the source file or disk

و حجم هر فایل رو بصورت فیک از 1.5 گیگ میزنه تا 3 - 4 گیگ

ضمنا نمیخوام این درایو رو فرمت کنم چون اطلاعاتی که توش دارم زیاده و جایی ندارم که بریزمشون

اینم یه نمونه عکس از فایل ها و پوشه ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armin_goooodboy
25-05-2010, 12:20
راستی یادم رفت که بگم آنتی ویروسم eset هست و همیشه آپدیت هم هست ولی به عنوان ویروس نمیشناسه
ضمنا این مشکل و این نوع فایل فقط تو صفحه اصلی همون یک درایو هست و جاهای دیگه پراکنده نیست

armin_goooodboy
27-05-2010, 08:47
سلام
کسی از دوستان نمیدونه؟

armin_goooodboy
30-05-2010, 22:06
بله
واقعا تشکر میکنم

saeed774
30-05-2010, 22:36
اتفاقا اين يکي از مشکلاتي هست که تا بحال نتونستم براش جواب پيدا کنم .
شما اطلاعاتي خودتون رو که لازمه به يک درايو ديگه انتقال بدين و بعد درايو مشکل دار رو با پارتيشن مجيک تحت داس فرمت کنين. با اين روش درايو فرمت ميشه .
البته اين مشکل مربوط به ويروس نميشه بلکه از آثار ويروس هست . راستي شما يه چيزي رو هم امتحان کن . اگه اطلاعات خودتون هم بصورت ناخوانا در اومده باشن با برنامه هاي ريکاوري ميتوني اونا رو بازيابي کني .

قابليت نشان دادن فايل هاي مخفي و سيستمي رو فعال کن و ببين داخل درايو فايلي بنام Desktop.ini وجود داره ؟

جاسم کدخدایی بنت
30-05-2010, 23:24
اگه از داس یا هایرن بوت سی دی

یاشاید همون قسمتی که afe mode میزنی

زنی command prompat

و از اونجا ببین آیا میتونی با دستور داس فایلارو پاک کنی

mr-secret
23-06-2010, 00:49
من جدیدا رم گوشیم اینجوری میشه فایلهای با اسم عجیب و غریب و حجم زیاد جلوی راهمو نگرفته ولی پاک نمیشه.وقتی یه چیزی رو پاک میکنم از روی رم این فایلها بجاش میاد.رمم میکرو 8 گیگ هستش اصل هست مطمئنم چون از گوشی فابریک در اوردن.

Ava UK
23-06-2010, 02:28
سلام دوستان

ویندوزم xp هست
تو یکی از درایو ها که از هارد قدیمیمه (دو تا هارد رو سیستمه) و Fat32 هست حدود 360 تا فایل و پوشه با اسامی عجیب و غریب وجود داره که به هیچ عنوان پاک نمیشن
از unlocker استفاده کردم نشد
تو safe mode امتحان کردم نشد
هیچ کاریش نمیشه کرد

و مشکل بزرگی که ایجاد کرده اینه که موقع بالا اومدن ویندوز خیلی دیر میاد و بعد از welcome عکس صفحه دسکتاپ میاد اما چند دقیقه طول میکشه تا آیکون ها و بقیه چیزا بیان

ضمنا موقع پاک کردن اروری که میده اینه:

cannot delete file: cannot read from the source file or disk

و حجم هر فایل رو بصورت فیک از 1.5 گیگ میزنه تا 3 - 4 گیگ

ضمنا نمیخوام این درایو رو فرمت کنم چون اطلاعاتی که توش دارم زیاده و جایی ندارم که بریزمشون

اینم یه نمونه عکس از فایل ها و پوشه ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه PerfectDisk Professional 11 را اگر نداری دانلود کن. بعد توسط این برنامه همه درایو هاتو در قسمت بوتش تیک بزن تا قبل از بالا اومدن ویندوز بتونه هاردت رو دفرج کنه. بعد از دفرج کردن از طریق بوت یک بار هم داخل خود ویندوز و توسط GUI برنامه هارد رو دفرج کن و نتیجه رو بگو.

mohsen1104
17-08-2010, 22:05
تنها راهی که من تونستم مشکل رو حل کنم فرمت فلش دیسکم که این فایلها توش بود از طریق صفحه داس ویندوز بود

یعنی در run ویندوز زدم cmd و اینتر

o:
format o:
Enter
Yes
OK
کل فلش فرمت شد و فایلها پاک شدند

o
درایو فلشم بود

mjzaret
18-08-2010, 10:00
در هر صورت شما یه کپی از فایلهاتون بردارید و درایو مورد نظرتون رو فرمت کنید.

بدونید این بهترین راه برای افزایش سرعت سیستم هست و از خراب شدن هاردتون هم جلوگیری می‌کنه.

شاد باشید :40: