PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسي راه هاي كسب درآمد از طريق اينترنت

Tenhi
24-05-2010, 18:49
سلام به همه
مي خوام چند تا از روش هاي $ درآوردن رو اينجا معرفي كنم
الان يه مقدار سرم شلوغه واسه همين بيشتر توضيحاتم انگليسي گلچين شده از منابع مختلفه.
قبل از شروع مطلب ديگه اي كه مي مونه اينه كه چگونگي انتقال دلارتون به حساب هاي داخل كشور
جزو بحث اصليمون نيست. البته بيشتر سايتايي كه معرفي ميكنم قابليت پرداخت از طريق چك رو هم دارن!
كلا تمام اين دوش هاي $ در آوردن اينترنتي بر اساس تبليغ كردن براي ديگرانه!
امروز دوتا از بهترين روش هايي كه تاحالا باش برخورد كردم ميگم:
روش اول: PPD (Paid per download)
بهترين سايتي كه تو اين زمينه ميشناسم: $harecash
توضيح: شما فايل آپلود ميكنيد لينك دانلود اون فايلتون رو يادداشت ميكنيد، حالا كار شما اينه كه كاري كنيد كه افراد بيشتري از فايل شما با اون لينكي كه سايت بهتون داده دانلود كنن. به ازاي هر دانلود 40-80 سنت در بعضي شرايط حتي تا 7.5 دلار به حسابتون در سايت واريز مي شه.
شما بعد از ثبت نام ميتونيد به دوستاتون هم بگيد تا توسط شما ثبت نام كنن، از اين طريق وقتي اونا مثلا 100 دلار از آپلود كردن فايلها در مي آرند سايت 10% اون رو يعني 10 دلار هم به شما مي ده! (نه از درآمد اون زيرشاختون كم نميكنه بده به شما، به طور جدا به شما 10% جايزه ميده )
براي ثبت نام در سايت و شروع به كار:
از طريق آدرس زير ثبتنام كنيد

bit.ly/bbXg77

در اولين فرصت لينك هايي در مورد راههاي افزايش تعداد دانلودا ميزارم
براي اينكه خيالتون راحت بشه يه عكس از اكانت paypal
كه از sharecash بهس واريز شده ميزارم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش دوم:
تو اين روش شما پس از ساخت اكانت از لينك زير لينك هايي رو كه مي خواهيد در سايتتون قرار بديد (يا هر جايي كه كليك روش زياد ميشه) رو اول از طريق اكانتي كه ثبت نام كرديد به يك لينك كوتاه تبديل كنيد و بعد استفاده كنيد.
حالا هر كسي كه روي لينك شما كليك كنه اول يك تبليغ ميبينه و بعد با كليك كردن بر روي عبارت skip to site به آدرس مورد نظر شما ميره.

لينك براي ثبت نام:
adf.ly/?id=61175

اين روش با تعداد كليك هاي زياد خوب جواب ميده

لينك هاي فايلهايي رو كه از طريق روش اول آپلود كردين رو با اين روش كوتاه كنيد و بعد همه جا پخش كنيد.

براي نمونه لينك كوتاه شده همين فروم:
adf.ly/2uZf

Tenhi
24-05-2010, 20:05
اسم تاپيك چجوري مي تونم عوض كنم؟

mmiladd
24-05-2010, 20:40
اسم تاپيك چجوري مي تونم عوض كنم؟

باید بری تو بخش اَدونث تاپیکت..!

MZ_Love17
25-05-2010, 11:03
سلام به همه
مي خوام چند تا از روش هاي $ درآوردن رو اينجا معرفي كنم
الان يه مقدار سرم شلوغه واسه همين بيشتر توضيحاتم انگليسي گلچين شده از منابع مختلفه.
قبل از شروع مطلب ديگه اي كه مي مونه اينه كه چگونگي انتقال دلارتون به حساب هاي داخل كشور
جزو بحث اصليمون نيست. البته بيشتر سايتايي كه معرفي ميكنم قابليت پرداخت از طريق چك رو هم دارن!
كلا تمام اين دوش هاي $ در آوردن اينترنتي بر اساس تبليغ كردن براي ديگرانه!
امروز دوتا از بهترين روش هايي كه تاحالا باش برخورد كردم ميگم:
روش اول: PPD (Paid per download)
بهترين سايتي كه تو اين زمينه ميشناسم:
sharecash.org
توضيح: شما فايل آپلود ميكنيد لينك دانلود اون فايلتون رو يادداشت ميكنيد، حالا كار شما اينه كه كاري كنيد كه افراد بيشتري از فايل شما با اون لينكي كه سايت بهتون داده دانلود كنن. به ازاي هر دانلود 40-80 سنت در بعضي شرايط حتي تا 7.5 دلار به حسابتون در سايت واريز مي شه.
شما بعد از ثبت نام ميتونيد به دوستاتون هم بگيد تا توسط شما ثبت نام كنن، از اين طريق وقتي اونا مثلا 100 دلار از آپلود كردن فايلها در مي آرند سايت 10% اون رو يعني 10 دلار هم به شما مي ده!
براي ثبت نام در سايت و شروع به كار:
اگه ميخواين منو ساپورت كنين از طريق آدرس زير ثبتنام كنيد :-D

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدsharecash.org/index.php?ref=308814
(لينك رو كپي كنيد و فاصله ها رو از داخلش حذف كنيد)
وگرنه از sharecash.org/register.php
در اولين فرصت لينك هايي در مورد راههاي افزايش تعداد دانلودا ميزارم

روش دوم: PPC (Paid per click)
واسه فردا

چه تضميني هست كه پولمون رو پرداخت بكنه؟؟؟؟
اصلا فايلي رو كه آپلود مي كنيم تا چقدر مي تونيم آپلود بكنيم ؟؟
و تا چه اندازه فايل رو نگه مي داره؟؟؟
لطفا توضيحات بيشتري بدين
اگه اينجوري كه شما مي گين
من يه وبلاگ دارم كه هميشه تو وبلاگم نرم افزار آپلود مي كنم
مي رم فايل ها رو اونجا آپلود مي كنم كه يه چيزي هم گيرم بياد
:27:

Tenhi
25-05-2010, 11:46
من خودم 50$ در آوردم البت تازه شروع كردم، پرداخت كردنشو مطمئن باش خودم 50تامو از طريق اكانت paypal يكي از دوستان گرفتم. (امسال درسا سنگين بود وقت آزاد نداشتم ايشالا تابستون چند برابرش ميكنم:))
واسه اطمينان بيشتر به فروم سايت كه سر بزني تو قسمت share your succes ميتوني كلي عكس كه ملت از رسيد دريافت هاشون گرفتن ببيني. تو گوگلم سرچ كني پيدا ميكني البت به انگليسي!
حجم هر فايلي كه آپلود ميكني حداكثر 200mb ميتونه باشه
در مورد ماندگاري فايلها من به مشكل بر نخوردم الان نگا كردم جايي نديدم كه بگه فايلها رو پاك ميكنيم چون وقتي ملت ميرن دانلود ميكنن سودش اول به خود سايت ميرسه.

MZ_Love17
25-05-2010, 11:54
من خودم 50$ در آوردم البت تازه شروع كردم، پرداخت كردنشو مطمئن باش خودم 50تامو از طريق اكانت paypal يكي از دوستان گرفتم. (امسال درسا سنگين بود وقت آزاد نداشتم ايشالا تابستون چند برابرش ميكنم:))
واسه اطمينان بيشتر به فروم سايت كه سر بزني تو قسمت share your succes ميتوني كلي عكس كه ملت از رسيد دريافت هاشون گرفتن ببيني. تو گوگلم سرچ كني پيدا ميكني البت به انگليسي!
حجم هر فايلي كه آپلود ميكني حداكثر 200mb ميتونه باشه
در مورد ماندگاري فايلها من به مشكل بر نخوردم الان نگا كردم جايي نديدم كه بگه فايلها رو پاك ميكنيم چون وقتي ملت ميرن دانلود ميكنن سودش اول به خود سايت ميرسه.

پس اگه اينجوري به امتحانش مي ارزه
:27:

Tenhi
26-05-2010, 17:13
امتحان كردي؟ خوشت اومد؟
سوالي چيزي داشتي اينجا مطرح كن تا بتونم كمكت كنم

Framason
28-05-2010, 09:10
يعني براي اينكار فقط بايد چيز جديدي براي آپلود داشته باشي
لطفا بيشتر توضيح بده؟

Tenhi
05-06-2010, 11:09
يعني براي اينكار فقط بايد چيز جديدي براي آپلود داشته باشي
لطفا بيشتر توضيح بده؟

لازم نيست حتما جديد باشه، فقط يه جوري بايد ملت رو راضي كني دانلود كنن

Tenhi
06-06-2010, 16:43
يه عكس هم اضافه كردم

MZ_Love17
14-06-2010, 16:50
من ثبت نام كردم
ولي نمي تونم فايلي رو آپلود كنم
بايد چي كار كنم؟
براي آپلود فايل از چه فرمت هايي پشتيباني مي كنه؟؟؟

Tenhi
19-06-2010, 22:50
وقتي لاگين كردي تو سمت چپ تصوير يه ليست هست از اون گزينه upload رو انتخاب كن.

tyrannosaurus
20-06-2010, 10:41
دوست من هر چی میخوام آپلود کنم اختار میده

Tenhi
20-06-2010, 20:11
چه اخطاري؟
سايز فايلت بيشتر از 200mb كه نيس؟

davy jones
05-07-2010, 18:24
امتحان كردي؟ خوشت اومد؟

تو قسمتی که باید رجیستر کنیم، گیر کرد و ارور داد. هر کاری کردم جواب نداد.
یه سوال دیگه. اونجایی که میپرسه آدرس خیابون محل سکونت و شهر و تلفن خونه تون و ... رو بنویسین، اگه مال ایران باشه که مشکلی از نظر اونا نداره ؟ هان؟ منظورم از لحاظ تحریمه.