PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با حالت Sleep!!!

vazirdaftar
23-05-2010, 18:55
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام وخسته نباشید من در لپ تاپم وقتی از حالت sleep دستگاه را بیرون میارم،اینترنتش از کار میافتد و وقتی کلید وایرلس را هم در حالت روشن قرار میدهم چراغش خاموش هست!با استفاده از اتصال LAN هم به اینترنت وصل نمیشه. همچنین وقتی ری استارت یا خاموش میکنم باید دستی کامپیوتر را خاموش کنم و دوباره روشن کنم،چون هر چه قدر صبر میکنم خودش خاموش نمیشه! ضمنا فقط یکبار به حالت SLEEP میرود و اگر برای بار دوم بخواهم اینکار را انجام دهم دستگاه مانیتور را خاموش ولی کماکان خودش کار میکند! اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید. مدل دستگاه هم DELL D830 و ویندوز هم ویستا میباشد.
با تشکر
یا علی

H@mid-Vista
23-05-2010, 20:03
خوب شما با درایورها مشكل دارین و به احتمال 99 درصد با درایور گرافیك و یا چیپست
با این روش چك كن نسخه جدید درایور رو بگیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shavo.shadow
29-05-2010, 22:26
سلام به همه: من یه لپ تاپ sony vaio دارم که ویندوز فابریکش Vista بود.
حالا Windos7 روش نصب کردم ولی درایو هاشو نداشتم و از درایوهای یه لپ تاپ دیگه ی Sony که بعضی از Configهای دستگاش عین منه استفاده کردم.
اما حالا هر وقت ویندوز بالا میاد یه Error میاد وسط صفحه که حتما می خواد دستگاه Hibrenate بشه و از باطری اشکال میگیره. الان فقط با آداپتور میتونم با کامپیوتر کار کنم.
لطفا یه کمک و راهنمایی کنید که اشکال از چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shavo.shadow
29-05-2010, 22:26
حالا Windos7 روش نصب کردم ولی درایو هاشو نداشتم و از درایوهای یه لپ تاپ دیگه ی Sony که بعضی از Configهای دستگاش عین منه استفاده کردم.
اما حالا هر وقت ویندوز بالا میاد یه Error میاد وسط صفحه که حتما می خواد دستگاه Hibrenate بشه و از باطری اشکال میگیره. الان فقط با آداپتور میتونم با کامپیوتر کار کنم.
لطفا یه کمک و راهنمایی کنید که اشکال از چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abolo
30-05-2010, 07:47
لطفا یه کمک و راهنمایی کنید که اشکال از چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
دوست عزیز شما ترتیب نصب درایورها رو رعایت نکردی،شما این درایور رو پاک کن دوباره نصب کنBatteryChecker .

Abolfazl_2010
30-05-2010, 12:24
سلام
دوست عزیز شما ترتیب نصب درایورها رو رعایت نکردی،شما این درایور رو پاک کن دوباره نصب کنBatteryChecker .

سلام دوست عزیز
ممنون میشم اگه لطف کنین ترتیب نصب درایورها (در لپ تاپ سونی) رو توضیح بدین . ( برای جلوگیری از پیش اومدن مشکل در آینده)
با تشکر