PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسکایپ!

parisa6628
23-05-2010, 11:04
سلام دوستان

من هروقت ویندوز عوض می کنم و خب اسکایپ از روی سیستمم پاک میشه ؛ وقتی دوباره نصبش می کنم لیست دوستانم نیستن ( یعنی مثل یاهو مسنجر به صورت دایمی save نمیشن )

دوباره با بدبختی باید بگردم پیداشون کنم !!

مطمئنم نرم افزار به این شکیلی نباید همچین مشکلی داشته باشه، مشکل از منه ... لطفا راهنمایی کنید:11:

mmiladd
23-05-2010, 11:43
سلام دوستان

من هروقت ویندوز عوض می کنم و خب اسکایپ از روی سیستمم پاک میشه ؛ وقتی دوباره نصبش می کنم لیست دوستانم نیستن ( یعنی مثل یاهو مسنجر به صورت دایمی save نمیشن )

دوباره با بدبختی باید بگردم پیداشون کنم !!

مطمئنم نرم افزار به این شکیلی نباید همچین مشکلی داشته باشه، مشکل از منه ... لطفا راهنمایی کنید:11:

این مشکل نباید پیش بیاد...!

با چند تا اکانت ِ دیگه هم تست کنین..

parisa6628
23-05-2010, 12:08
میلاد جان من با 3 تا اکانت تست کردم همینطور میشه هر دفعه!

فکر کنم مجبورم برم هلپش رو بخونم آخرش!

mmiladd
23-05-2010, 13:05
میلاد جان من با 3 تا اکانت تست کردم همینطور میشه هر دفعه!

فکر کنم مجبورم برم هلپش رو بخونم آخرش!

به چه دلیل وین عوض می کنین این همه..؟

و البته با ریپر هم تست کنین... یعنی وین رو ریپر کنین و بعد تست کنین..!

parisa6628
23-05-2010, 15:54
2 دفعه بیشتر عوض نکردم ولی هر دو دفعه اسکایپ همینطوری شده!!

یه دفعه تروجان گرفتم که هیچکدوم از انتی ها پاکش نمی کردن این دفعه هم وین اورجینال دستم رسید ریختم رو لپتابم!

GiggleClub
23-05-2010, 15:59
یه سوال درمورد اسکایپ دارم

پریسا خیلی خیلی شرمنده که تو تاپیک شما پست میدم

من هر وقت آنلاین میشم سریع آفلاین میشه؛ دوباره آنلاینش میکنم بعد چند ثانیه آفلاین میشه!!!
مشکل چیه؟
هم تو کامپیوتر و هم تو گوشی همین مشکل هست!

بازم شرمنده بدجا پست دادم

mmiladd
23-05-2010, 16:09
2 دفعه بیشتر عوض نکردم ولی هر دو دفعه اسکایپ همینطوری شده!!

یه دفعه تروجان گرفتم که هیچکدوم از انتی ها پاکش نمی کردن این دفعه هم وین اورجینال دستم رسید ریختم رو لپتابم!

می تونی از یه ورژن دیگه اسکایپ استفاده کنی...

و یا با یه سیستم دیگه تست کنی..

akhoond
25-05-2010, 18:29
یه معذرت خواهی درست حسابی بابت فوضولی .

من با اسکایپ خیلی کار نکرده ام ، یعنی نمی دونم این پاک شدنه ، عادیه یا نه ، اما می دونم از کانکت هات می تونی بک آپ بگیری ، درسته که راه اساسی اینه که سیو بشن برای همیشه ، اما اگه اون درست نشد ، بک آپ بگیر ، بهتر از اینه که دستی سرچ کنی

مرسی
یا حق

omidkorat
30-05-2010, 15:50
مشکل نه از کامپیوتر شماست نه از خود شما.
تو بعضی ISP ها اسکایپ بسته شده.
نشون ندادن لیست کانتکت ها، آفلاین شدن و آنلاین شدن های پشت سر هم و... به خاطر مسدود بودن راه ارتباط اسکایپ هست.
این مشکل رو من و تمام دوستانم داریم. البته تک و توک کسایی هم هستن که این مشکل رو ندارن. (که به خاطر اینترنتشون هست.)

parisa6628
23-06-2010, 14:14
افرین امید جان!

من دقیقا فهمیدم مشکل از کجاست! به خاطر قیلترشدن اسکایپ ، دایما وقتی وصل میشی انلاین و افلاین میشه ایدی آدم!!

یعنی آیکن سبزرنگ اسکایپ اون بالا آف میشد واسه همین لیست دوستان پاک میشد!

بالاخره فهمیدم مشکل از کجاست! وقتی ایکن روی انلاین ثابت بمونه لیست دوستان ظاهر میشه!

parasto140
23-06-2010, 14:40
سلام پریسا و دوستان
اسکایپ چی جوری کار می کنه کار نمی کنه که من از وی پی ان آمریکا استفاده می کنم فقط یکی دوبار جایی زنگ خورد دیگه نشد تو چی جوری باهاش کار می کنی invalid phone number برام می ده چی جوریه بای

pashangparsi6
23-06-2010, 14:55
دوستان هیچ راهی وجود نداره که از دست این شیلتر اسکایپ راحت بشیم؟ همانند یاهو مسنجر که راه هایی داشت.(ایرانی به چه روزگاری افتاده...)

parisa6628
23-06-2010, 14:56
پرستو جان از سیستم کالینگ که تلفن می زنی نمی تونی استفاده کنی ! چون توی ایران بسته شده!

فقط voice call می تونی بکنی مثل یاهو مسنجره دیگه...

روی اسم دوستت کلیک می کنی بعدش دکمه call رو میزنی بعد از چند تا زنگ خوردن اون از اونطرف ok می کنه و می تونین چت صوتی تصویری بکنین ولی تلفن نمیشه زد( یعنی شماره خونه رو نمی تونی بزنی) چون پولیه و کارت اعتباری میخواد!

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

دوست من از داتک سرویس داره اون میتونه از اسکایپ بدون هیچ مشکلی استفاده کنه! من شاتلم نمی تونم !

سرعت هر دومون هم 512 هست!!!

parasto140
23-06-2010, 15:06
من بلد نیستم ولی اسکایپ دارم من وی پی ان آمریکا دارم می خوام باهاش زنگ بزنم نمیشه چیجوری پریسا تو کار میکنی مال من یکبار کار کرد زنگ خورد دیگه کار نکرد

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

خب من از وی پی ان امریکا استفاده می کنم ای پی من امریکایی باید بشه اونجا که بازه و مجانی هم هست منظورم اسکایپ بود

parisa6628
23-06-2010, 22:34
ببین با وی پی ان اصولا توی کانکت کردن نباید مشکلی داشته باشی...

اما برای کانکت تلفنی !! فکر می کنم ( البته مطمین نیستم ) که ربطی به آی پی نداره !! و همین که از ایران تماس می گیری وصل نمیشه!

mali.sh
06-08-2010, 16:15
دوستان هنوز اسکایپ از دسترس خارج هست؟
منظورم اینکه هنوز پیلتره و نمیشه از خدماتش استفاده کرد،

narges186
12-09-2010, 11:28
سلام من حدودا 1 هفته است با اسکتیپ کار می کنم ولی فقط 3 بار تونستم تمایس بگیرم یا چت کنم، پارسال تو چت کردن مشکلی نداشتم ولی الان نمی دونم چرا اینجوریه بعضی ها میگن فیلتر ولی اگه فیلتر بود نباید این 3 بار هم موفق می شدم باهاش کار کنم . کسی می دونه مشکل چیهههههههههههههههههههه؟

faghat AMD
24-09-2010, 15:16
اه ه ه ه ه
حالم دیگه داره به هم می خوره. هر امکانی رو که تو این دنیای تکنولوژی پیدا می کنی می بینی آقایون دلسوز گند زدن وسطش. با کلی ذوق و شوق اسکایپ نصب کردم حالم گرفته شد.
دوستان کی به بخش ------ اسکایپ وارده؟ فکر کنم بشه با گذاشتن ip مشکل اتصال رو حل کرد.

armin_punisher6
25-09-2010, 11:23
من با اسکایپ کار میکنم.کار میکنه ولی بعضی وقتها باید کلی زنگ بزنی تا یه بار بگیره.به نظر من الان بهترین برنامه oovoo هست.