PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2010-2011 | پیش فصل

صفحه ها : 1 [2]

davy jones
18-07-2010, 20:38
دقیقا همینطوره ، و به همین دلیل نامهای کوچکی مثل تو و کرش و راموس و ... با اهدافی کوچکتر از خودتان هیچوقت در رئال موفق نمیشوید جناب مهندس پیگرینی :2::41:

پیگرینی در طول فصل پیش آماری از خودش به جا گذاشت که در تاریخ بازیهای رئال هیچ مربی ای نتونسته بود چنین کنه. 96 امتیاز و 100 و خورده ای گل زده!:18: حالا چون قهرمان نشده دلیل میشه که شما بیای و اینطوری بهش طعنه بزنی؟:13: تنها نقطه ی تاریک عملکرد پیگرینی جام حذفی بود که به آلکورکون باختن وگرنه توی لالیگا که عرض کردم آمارش دست نیافتنیه. تو لیگ قهرمانان هم تو مرحله ای حذف شد که مربیهای قبلی هم چند ساله که تو همین مرحله حذف شدن. بنابراین عملکرد بدی نسبت به مربیهای قبلی از این لحاظ نداره.

Ezel
18-07-2010, 21:55
پیگرینی در طول فصل پیش آماری از خودش به جا گذاشت که در تاریخ بازیهای رئال هیچ مربی ای نتونسته بود چنین کنه. 96 امتیاز و 100 و خورده ای گل زده!:18: حالا چون قهرمان نشده دلیل میشه که شما بیای و اینطوری بهش طعنه بزنی؟:13: تنها نقطه ی تاریک عملکرد پیگرینی جام حذفی بود که به آلکورکون باختن وگرنه توی لالیگا که عرض کردم آمارش دست نیافتنیه. تو لیگ قهرمانان هم تو مرحله ای حذف شد که مربیهای قبلی هم چند ساله که تو همین مرحله حذف شدن. بنابراین عملکرد بدی نسبت به مربیهای قبلی از این لحاظ نداره.

در مورد آمار دست نیافتنی که گفتید لازم به ذکره که رکورد گل زده رئال در فصل پیش 102 گل بوده اما رئال در فصل 89-90 با مربیگری جان توشاک و با بازیکنانی به مراتب از لحاظ کیفی پایین تر از رئال فعلی با 107 گل زده رکورد رویایی به جا گذاشته که حتی بارسای رویایی نتونست اون رکورد رو جابجا کنه و با 105 گل زده در دوفصل پیش بر سکوی دوم ایستاد ( پس در این مورد چندان دست نیافتنی نبوده ) .

در مورد طعنه که گفتید طعنه من به خاطر از دست دادن قهرمانی نیست ، بلکه به خاطر نداشتن شهامت لازم در دو دیدار ال کلاسیکو بود که دبل شد ، و عیار مربیان در چنین بازیهایی مشخص میشه همونطور که گواردیولا در چهار بازی مهم برابر تدابیر گاس هیدینک و مورینیو از لحاظ تاکتیکی موفق نبود ( هر چند که در برابر گاس هیدینک با اتفاقاتی که در زمینه داوری افتاد و شوت شخصی که گویا متخصص گل زدن در لحظات پایانیه صعود کرد ) در مورد افتضاح آلکورکون هم که فکر نمیکنم نتیجه ی حاصله لازم به ذکر باشه و چنین مربی بتونه این نتیجه درخشان !!! رو تکرار بکنه :31::دی

در مورد لیگ قهرمانان هم وقتی که شما بازیکنانی مثل رونالدو و کاکا و هیگواین و آلونسو و ... رو در اختیار دارید جای هیچ بهانه ای باقی نمیمونه و به نظر من تنها برمیگرده به اینکه مربی ما مرد لحظه های سخت و مهم و حساس نیست .

با تشکر .:11:

Ezel
18-07-2010, 22:12
كارلس پويول: آرسنال نبايد مانع پيوستن سسك به بارسلونا شود

سايت گل- كارلس پويول، كاپيتان تيم بارسلونا معتقد است كه آرسنالي ها اشتباه مي كننند كه به فابرگاس اجازه نمي دهند به بارسلونا بپيوندد.

توپچي ها پيشنهاد كاتالان ها براي خريد اين ملي پوش اسپانيايي را رد كردند و اعلام كردند كه اين بازيكن در اين تابستان ورزشگاه امارات را ترك نخواهد كرد.

پويول در مصاحبه با نشريه ديلي استار ساندي گفت:" من فكر مي كنم كه آرسنالي ها بايد به كلاس كاري شان احترام بگذارند و اجازه بدهند كه بازيكني كه كارهاي زيادي براي آنها انجام داد، به تيمي برود كه خودش و خانواده اش مي خواهند.

او نمي تواند پيشنهاد پيوستن به بهترين باشگاه دنيا و بازگشت به خانه را رد كند. او تلاش زيادي كرد تا با آرسنال به جام دست پيدا كند و وقتي ديد كه هم تيمي هايش در تيم ملي اسپانيا با بارسلونا به موفقيت هاي زيادي دست پيدا مي كنند، طبيعي است كه او نيز بخواهد براي اين تيم بازي كند.

سسك آينده بارسلونا است و آرسنال نمي تواند جلوي اين موضوع را بگيرد. من شش هفته با او بودم و مي دانم كه او تنها مي خواهد براي يك تيم بازي كند."

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ژوزه مورينيو: سيستم رئال را بر اساس بازي رونالدو طراحي مي كنم

سايت گل- ژوزه مورينيو، سرمربي تيم رئال مادريد، تاكيد كرد كه هواداران رئال مادريد مي توانند در فصل پيش رو بهترين بازي هاي رونالدو را ببينند.

او در مصاحبه با شبكه تلويزيوني پرتغالي "تي وي آي"، از چالش هاي پيش رويش در اين فصل گفت و اينكه چگونه قصد دارد سيستمي را براي تيم طراحي كند كه با قابليت هاي ستاره تيمش هماهنگي داشته باشد.

وقتي از مورينيو سوال شد كه قصد دارد از رونالدو در چه پستي استفاده كند، گفت:" براي من چالش اصلي به كار گرفتن سيستمي است كه رونالدو در آن احساس راحتي كند.

هر تيم بايد براساس بهترين بازيكنانش شكل بگيرد تا بتواند بهترين بازي اش را ارائه بدهد. بازيكني مثل كريس رونالدو نمي تواند در تيمي كاملا تاكتيكي بازي كند.

رئالي ها به من گفتند كه او اولين بازيكني است كه به تمرينات مي آيد و آخرين نفري است كه تمرين را ترك مي كند. هيچ كس سخت تر از او تمرين نمي كند و هيچ كس به اندازه او به آمادگي اهميت نمي دهد.

من مطمئنم كه او به يكي از بهترين بازيكنان تاريخ فوتبال تبديل خواهد شد، كسي كه مي خواهد بهترين باشد و همه جام ها را ببرد."

davy jones
18-07-2010, 22:31
در مورد آمار دست نیافتنی که گفتید لازم به ذکره که رکورد گل زده رئال در فصل پیش 102 گل بوده اما رئال در فصل 89-90 با مربیگری جان توشاک و با بازیکنانی به مراتب از لحاظ کیفی پایین تر از رئال فعلی با 107 گل زده رکورد رویایی به جا گذاشته که حتی بارسای رویایی نتونست اون رکورد رو جابجا کنه و با 105 گل زده در دوفصل پیش بر سکوی دوم ایستاد ( پس در این مورد چندان دست نیافتنی نبوده ) .

در مورد طعنه که گفتید طعنه من به خاطر از دست دادن قهرمانی نیست ، بلکه به خاطر نداشتن شهامت لازم در دو دیدار ال کلاسیکو بود که دبل شد ، و عیار مربیان در چنین بازیهایی مشخص میشه همونطور که گواردیولا در چهار بازی مهم برابر تدابیر گاس هیدینک و مورینیو از لحاظ تاکتیکی موفق نبود ( هر چند که در برابر گاس هیدینک با اتفاقاتی که در زمینه داوری افتاد و شوت شخصی که گویا متخصص گل زدن در لحظات پایانیه صعود کرد ) در مورد افتضاح آلکورکون هم که فکر نمیکنم نتیجه ی حاصله لازم به ذکر باشه و چنین مربی بتونه این نتیجه درخشان !!! رو تکرار بکنه :31::دی

در مورد لیگ قهرمانان هم وقتی که شما بازیکنانی مثل رونالدو و کاکا و هیگواین و آلونسو و ... رو در اختیار دارید جای هیچ بهانه ای باقی نمیمونه و به نظر من تنها برمیگرده به اینکه مربی ما مرد لحظه های سخت و مهم و حساس نیست .

با تشکر .:11:

در سال 89-90 کیفیت همه ی بازیکنای فوتبال پایینتر از بازیکنان الان بوده. کلا کیفیت فوتبال هر سال رو به رشده. خصوصا مدافعان و تاکتیکهای تدافعی رشد چشمگیری داشتن و بازیها هر چه جلوتر میره کم گل تر میشه. بنابراین تصدیق میفرمایید که زدن 107 گل در سال 90 به مراتب راحت تر از زدن 102 گل به مدافعان امروزیه. در مورد امتیاز کسب شده در طول یک فصل هم رکورد پیگرینی قبلا توسط هیچ مربی ای تکرار نشده.

اینکه رئال جلوی بارسا دبل شده به خاطر اینه که بازیکنای بارسا مدت بیشتری با هم در تیم بودن و با هم هماهنگی بیشتری دارن. بازیکنای رئال اینطور نبودن و حتی طبق نظر پیگرینی هم گزینش نشدن. فلورنتینو پرس هر بازیکنی رو که خواست خرید و پیگرینی رو مجبور به بستن تیم از روی گزینه های محدود کرد. ولی بارسا طبق نظر سرمربیان و کادر فنی بازیکن میخره و مربی فرصت کافی برای انتخاب تاکتیک مناسب و هماهنگیهای بین بازیکنان رو داره. البته قبول دارم که داوری هم کمی به بارسا کمک کرده.

در مورد لیگ قهرمانان اروپا ..... شما داری میگی تیمی که رونالدو و کاکا و آلونسو و ... رو داره باید حتما به مراحل بعد صعود کنه. توجه شما رو به ستاره های رئال در سال 2003 جلب میکنم که اونها هم مثل همین ستاره ها نتونستن از مرحله ی یک هشتم بالا بیان:

زیدان، فیگو، رونالدو، روبرتو کارلوس، رائول، کاسیاس و دیوید بکهام

به نظر شما ستاره های الان رئال بهتر بودن یا اینایی که نوشتم؟

Ezel
18-07-2010, 23:00
در سال 2003 مربی رئال چه کسی بود ؟؟؟ کارلوس کرش ، کرش در زمینه سرمربیگری تا به امروز به چه مقام قابل توجهی دست یافته ؟؟؟

دقیقا بحث اصلی من در رابطه با سرمربییان رئال نکته ای هستش که که مورینیو در مصاحبه اش اشاره کرده :

به جز کاپلو، تمام مربياني که در اينجا بودند، مي خواستند پرونده جديدي را آغاز کنند. زماني که آنها به نيمکت مربيگري تيم رسيدند، بايد که تجربه اي جديد را آغاز مي کردند و مسائل جديدي را تجربه مي کردند و کمبود سطح تيم را بر گردن بازيکنان انداختند. به همين دليل مسؤولان باشگاه مربي اي را انتخاب کردند که موفقيتهاي به مراتب بيشتري در مقايسه با بازيکنان تيم داشته باشد و تجربه درخشش بيشتر از بازيکنان باشد.

و من معتقدم اشتباه اصلی از جانب پرس انجام شد که پیگیرینی نه چندان مطرح و نیز کرش و ... رو به عنوان سرمربی رئال انتخاب کرد ، در صورتیکه کاملا مشخصه بازیکنی مثل رونالدو بدون شک تبعیت و فرمانبرداری که از امثال مورینیو و فرگوسن و کاپلو و ... دارد از امثال کرش و پیگرینی و ... نخواهد داشت ، به عبارت ساده تر به نظر من مربی ای که برای رئال انتخاب میشه باید از لحاظ بزرگی بزرگتر از ستاره های تیم باشه تا بتونه به راحتی کنترل امور رو بدست بگیره ، که به نظر من پیگرینی در این اندازه نبود ( با پوزش از مدافعین عملکرد پیگرینی )

همین جناب مهندس پیگرینی اگر هیچکاره بود چرا توی رئال موند و استعفا نکرد ؟؟؟ یعنی شخصیت مربی باید اینقدر حقیر باشه تا حاضر باشه عروسک خیمه شب بازی سایرین باشه اما به خاطر تایتل هم که شده برای شخصیت خودش ذره ای احترام قائل نباشه ؟؟؟

و البته واضحه که نظرات افراد در زمینه های مختلف با هم متفاوته :20:

Ezel
19-07-2010, 08:17
مورینیو: مربی رئال شدم، چون تحت فشار رشد می کنم

سایت گل- ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی اعلام کرد که تصمیمش برای حضور برروی نیمکت مربی گری این تیم بر مبنای خواسته اش برای فتح جامهای بیشتر نبود؛ چرا که او از قهرمانی در رقابتهای متعددی به عنوان یک مربی، راضی است.

مورینیو تاکنون دو عنوان قهرمانی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و 6 قهرمانی در لیگهای داخلی را کسب کرده و بدین ترتیب در 8 سال اخیر، 16 جام را به کارنامه ورزشی اش افزوده است.

این مربی پرتغالی در صحبتهایی اعلام کرده که مربی گری در سانتیاگو برنابئو را تنها برای تجربه کردن فشار زیاد برروی مربی این تیم برگزیده است. او معتقد است که صندلی مربی گری رئال، صندلی داغ است.

آقای خاص در صحبتهایی در این رابطه گفت:« من به خوبی می دانم که اگر الان از دنیای فوتبال کناره گیری کنم و یاموفق به فتح عناوین قهرمانی نشوم، باز هم پرونده ای تاریخی دارم که کمتر کسی می تواند چنین پرونده ای داشته باشد. من همیشه فشار را دوست داشته ام و حضور برروی نیمکت مربی گری رئال مادرید و فشار موجود در این کار، دقیقا مطابق خواسته هایم است.»

davy jones
19-07-2010, 09:38
از لحاظ تجربه و بزرگی شخصیت و کسب موفقیت برای یه سر مربی، وندرلی لوکزامبورگو بی نظیر بود. لوکزامبورگو مربی ای بود که دست رو هر تیمی تو لیگ برزیل گذاشته بود قهرمانش کرده بود. حتی تیمی مثل گویاس که در سالی که قهرمان شد تازه به دسته اول رقابتهای برزیل صعود کرده بود. موفقیقتهایی که اون به دست آورده بود قابل انکار نیست ولی او هم نتونست رئال رو به جایی برسونه. پس ضعف رئال فقط از جانب مربیانش نیست. در عوض شما مثلا گواردیولا رو در نظر بگیر. از لحاظ شخصیتی و مربی گری اصلا در حد و اندازه های امثال کاپلو، فرگوسن، مورینیو و ... نیست ولی ستاره های گرون قیمت تیمش ازش حرف شنوی دارن و روی اوضاع و احوال تیم مسلطه. چرا؟ چون به نظرم بازیکنهاش رو میشناسه و بازیکنها طبق نظر اون ارنج میشن. ولی تو رئال فلورنتینو پرس میآد ستاره های مد نظرش رو میخره و به مربی هم میگه که حتما باید اینا رو تو پستهایی که میخوان بازی بدی وگرنه از لحاظ تبلیغاتی ضرر میکنیم. مربی بدبخت هم همه ی اندیشه ها و تاکتیکهاش رو میبوسه میذاره کنار و این بازیکن ها رو که پرس خواسته میفرسته تو زمین. حتی به نظر من تو تعویض ها هم اختیار خاصی نداره و از قبل تا حدودی مشخصه که کیا باید تعویض بشن.
در مورد کارلوس کرش هم باید بگم که فرگوسن در مورد اون گفته بود که اگه کارلوس در کنار من در سالهایی که در منچستر یونایتد بود، نمیبود ما نمیتونستم در سال 2008 قهرمان 3 جام بشیم و او یکی از بهترین کسانیه که میتونه با بازیکنای تیم ارتباط برقرار کنه و کار رو برای سرمربی راحت تر کنه و تاکتیکهای تیم رو به خوبی برای اونها جا بندازه.
داداش خود من هم رئالیه و من هر روز شبیه همین حرفها رو از داداشم هم میشنوم که همه ی تقصیرها رو میندازه گردن مربی های رئال. در بین مربی های اخیر رئال فقط در مورد خوان رومن لوپز کارو با شما موافقم که در حد مربی گری رئال نبود ولی بقیه مربی های خوبی بودن که به خاطر سیاستهای مدیران رئال حیف شدن.

nw_nk
19-07-2010, 17:21
کنفرانس خبری گواردیولا: مربیان هم تمام می شوند؛ ترجیح می دهم یک ساله تمدید کنم!

مربی بارسلونا در اولین کنفرانس خبری اش در فصل جدید رقابتها با قیافه ای قبراق و خندان ظاهر شد. او از عملکرد تیم ملی اسپانیا و حضور مورینیو برروی نیمکت مربیگری رئال صحبت کرد.

سایت گل- مربی باشگاه بارسلونا در اولین کنفرانس خبری اش در فصل جدید رقابتها مثل همیشه سرحال و قبراق بود. متن صحبتهای پپ در کنفرانس خبری امروز بدین ترتیب است:

تمدید قرارداد

بسیار خوشحالم که یک سال دیگر در اینجا خواهم بود و رویایم انجام صحیح و به بهترین نحو امور است. امیدوارم که هواداران ما در اسپانیا و در اروپا به ما افتخار کنند. از اعتماد اعضای کادرفنی بسیار متشکر و راضی هستم. پیشنهاد برای تمدید 6 ساله قراردادم، به منزله انگیزه مضاعفی برایم بود ولی طرز فکرهای مشابهی نداریم.من نیاز دارم بدانم که اوضاع چطور پیش می رود، می خواهم از بازیکنانم بدانم. اکنون می دانم که اوضاع چطور است و رو به جلو پیش می رویم ولی تا 6 سال دیگر! اگر اوضاع خوب باشد و من هنوز احساس پرتوانی بکنم، یک سال دیگر ادامه خواهم داد ولی اگر بعد از یک سال، احساس کنم که خسته ام و ببینم که بازیکنانم هم این حس را دارند، ادامه نخواهم داد. از کادر مدیریت تیم که به من اجازه دادند تا آن طور که می خواهم رفتار کنم متشکرم، چرا که با این شرایط راحت ترم و بهتر کار می کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سسک فابرگاس

کاملا درک می کنم که سران آرسنال نمی خواهند بازیکنشان را به فروش برسانند. تمام تیمهای انگلیسی خواهان جذب سسک هستند و جالب این است که حتی رئالی ها هم به دنبال خرید سسک بودند. این یک سوال برای آندونی سوبی سارتا است. من می دانم، همان طور که رئیس باشگاه گفت، خرید سسک برای ما بسیار گران تمام خواهد شد ولی همه ما می خواهیم که او بیاید. سسک بازیکنی عزیز در بارسلوناست

آدریانو

ما بررسی های زیادی را انجام دادیم. جدایی احتمالی مارکس به خود او بسته بود و او بود که می بایست تصمیم می گرفت که برود یا بماند. به همین دلیل ما به دنبال بازیکنی بودیم که بتواند ضعفهای خط دفاعی را پر کند. فهمیدیم که آدریانو می تواند برای زمانهایی که به آلوس استراحت می دهیم، جانشین خوبی برای او باشد. او بازیکنی چند منظوره است و کیفیت بسیار بالایی دارد، چرا که می تواند در پستهای مختلف به کار گرفته شود.

زلاتان ایبراهیموویچ

من نه با رئیس قبلی باشگاه و نه با رئیس کنونی باشگاه در مورد به فروش گذاشتن زلاتان صحبتی نکردم. او فصل خوبی را سپری کرد و در پایان فصل با مصدومیتی مواجه شد که او را برای یک ماه از میادین ورزشی به دور نگاه داشت. زلاتان بازیکنی بسیار کلیدی و مهم برای ماست. اگر او بماند باید یک بازیکن بسیار مهم برای تیم باقی بماند و اگر بخواهد برود هم می بایست با مدیر برنامه هایش هماهنگ باشد. ایبرا همیشه تلاش می کند و به نظر من بسیار قوی است. وظیفه من این است که بازیکنان را در سطوح بالاتری قرار دهم. ایبرا یکی از حرفه ای ترین بازیکنانی است که می شناسم.

مورینیو و رئال مادرید

مورینیو یکی از بهترین مربیان دنیاست و آمدنش به لیگ اسپانیا بسیار خوب است. در مورد شخصیت او می توانم بگویم که هرکسی یک جور است. رئال مادرید پیگرینی شایسته قهرمانی در لالیگا بود و با اندک تفاوتی به این عنوان نرسید. رئالی ها همچنان به رقابت ادامه می دهند. با دست خالی نمی توانیم مقابل رئال به پیروزی برسیم و می بایست سعی کنیم که با انگیزه باشیم. برای آنکه تیم خوبی باشیم، باید خوب بازی کنیم و سعی کنیم تا در تمام دیدارها به پیروزی رسیده و بیش از هر زمان دیگری حمله کنیم. فکر می کنم که رقابتهای لالیگا تنها بین دو تیم نیست. سال گذشته هم چنین فکری می کردیم ولی دیدیم که این طور نیست. من هنوز هم باور دارم که تیمهای متعددی برای قهرمانی مبارزه خواهند کرد.

تیم ملی اسپانیا

فکر می کنم که اگر تیمی در جام جهانی به قهرمانی می رسد، این قهرمانی مال همه است. واقعیت این است که بخش مهمی از تیم ملی از بازیکنان بارسا هستند ولی هدایت این تیم را مربی ای برعهده دارد که عملا مادریدی بوده است. تیمهای زیادی را به یاد دارم که بازی ای این چنینی را به نمایش می گذاشتند؛ مثل ساراگوسای ویکتور فرناندس و این سبکی است که به بازیکنانی فوق العاده نیاز دارد. اسپانیا نسلی را در اختیار دارد که عناوین متعددی را کسب کرده اند و قوی و با اعتماد به نفس هستند.من به آنها تبریک می گویم و عملکرد مربی تیم را چه از نظر رفتاری و چه از نظر کاری واقعا تحسین می کنم.

ویا

ویا می تواند در پستهای مختلفی بازی کند، چه در نقش مهاجم نوک و چه در نقش مهاجم جناحی. او به خوبی حرکت کرده و فضا باز می کند. ویا بازیکنی است که همیشه گلهای ارزشمندی را به ثمر رسانده و دائما در حال حرکت به سمت دروازه حریف است.

سندرو روسل

همیشه گفته می شود که من رابطه خوبی با روسای باشگاه ها ندارم. ولی رابطه ام با لاپورتا بسیار خوب بود. او این فرصت را به من داد که مربیگری تیم پایه بارسا را برعهده بگیرم و پس از آن مرا به تیم اصلی آورد. روسل هم از من می خواهد تا سالهای بیشتری با تیم باشد. می خواهد به من و کارم ثبات دهم ولی زمانی می رسد که بازیکنان به پایان می رسند. این در مورد مربیان هم صدق می کند؛ پس بهتر است قرارداد را یک سال به یک سال تمدید کنیم.

2010/7/19

mahdishata
19-07-2010, 20:50
سرمربي پرتغالي تيم رئال مادريد در گفت‌و‌گويي صميمانه از برخي ابعاد پنهان زندگي خصوصي خود پرده برداشت.

به گزارش فارس و به نقل از آس اسپانيا، خوزه مورينيو گفت: هرگز براي فرزندانم يك پدر به درد بخور نبوده‌ام. آنها وقتي مرا مي‌بينند چنان در آغوشم مي‌كشند كه به راحتي متوجه مي‌شوم وقت را غنيمت دانسته‌اند و مي‌دانند كه بار ديگر مدت‌ها از من دور خواهند بود.

وي افزود: فرزندان من تا به حال چند بار مدرسه خود را تغيير داده‌اند. زبان مادري خود را خوب بلد نيستند و تا بخواهند اسپانيايي ياد بگيرند آنها را به انگليس بردم. قرار بود در انگليس بمانيم اما ناگهان به ايتاليا نقل مكان كردم و فرزندانم مجبور شدند در يك مدرسه ايتاليايي مشغول تحصيل شوند و اكنون نيز بايد اسپانيايي حرف بزنند.

مورينيو كه به آقاي خاص معروف است تصريح كرد: همسرم وظيفه سنگيني به دوش دارد. هميشه شرمنده او هستم. گاهي وقت مي‌كنم با او صحبت كنم اما با اينكه در يك شهر هستيم براي يك هفته از آنها دور هستم. من شب‌هاي متمادي بازي‌هاي حريفان را تماشا مي‌كنم و به خانه نمي‌روم. با آناليزورهاي خود جلسه مي‌گذارم و متاسفانه حتي يادم مي‌رود كه روز تولد فرزندانم چه روزي است.

اين مربي در مورد پسر كوچكش گفت: او طرفدار تيمي است كه من مربي آن باشم و من هم هميشه طرفدار تيم فوتبال ستوبال (زادگاه خودم در پرتغال) هستم.

mahdishata
19-07-2010, 21:19
مهاجم پيشين تيم آرسنال درباره تصميم فابرگاس درباره رد پيشنهاد بارسلونا با آرزوي موفقيت براي اين بازيكن تاكيد كرد به هيچ‌وجه به وضعيت او حسودي نمي كند.

به گزارش ايسنا، از مدت ها پيش و قبل از آغاز جام جهاني زمزمه پيوستن سسك فابرگاس به بارسلونا به گوش مي رسيد، اما گويا با مخالفت آرسن ونگر اين انتقال حداقل در تابستان امسال شدني نخواهد بود.

بارسلونا پيش از آغاز جام جهاني با پيشنهاد 35 ميليون يورويي خواهان به خدمت گرفتن سسك فابرگاس هافبك كاتالاني الاصل آرسنال شد، اما سران باشگاه به اين پيشنهاد روي خوش نشان ندادند و به اين ترتيب فابرگاس به احتمالا فراوان فصل آينده هم براي توپچي‌ها به ميدان خواهد رفت.

آرسن ونگر شنبه اعلام كرد، از اين همه شايعه درباره انتقال فابرگاس به بارسلونا خسته شده و اين صحبت ها بايد همين جا به پايان برسد.

تيري آنري بهترين گلزن تاريخ باشگاه آرسنال كه سه سال پيش در شرايطي مشابه قرار داشت و در نهايت آرسنال را ترك كرد درباره وضعيت فابرگاس گفت: اميدوارم سسك در لندن بماند. البته درصورتي كه به بارسا بپيوندد هم چندان عجيب نيست زيرا او اصولا به آن‌جا تعلق دارد.

آنري در ادامه افزود: نمي توان شرايط او را با من مقايسه كرد. او اصالتا كاتالاني است و تصميم گيري درباره او كاملا با من متفاوت است.

تيري آنري كه فصل آينده در پيراهن نيويورك ردبولز آمريكا توپ خواهد زد، درباره تصميم سخت فابرگاس گفت: او شرايط بسيار دشواري دارد. به هيچ وجه دوست ندارم روزي در اين موقعيت قرار بگيرم. از يك طرف بارسلونا خانه اوست و از طرف ديگر عاشق آرسنال است. نمي توانم به او توصيه اي بكنم. به عنوان يك هوادار آرسنال دوست دارم در اين تيم بماند؛ البته اگر به بارسلونا هم برود نبايد او را سرزنش كرد.

ستاره فرانسوي درباره وضعيتش در تيم جديد گفت: به اينجا (نيويورك) آمدم، تا بتوانم بازي كنم و براي كسب يك عنوان قهرماني ديگر تلاش كنم. روزي كه بازنشسته شوم دوست دارم بار ديگر به آرسنال بازگردم. آن قدر به آرسنال علاقه دارم كه مطمئنم روزي به اين باشگاه بازخواهم گشت، حتي اگر شده آبدارچي آرسنال بشوم.

mahdishata
20-07-2010, 11:57
سرمربي بارسلونا با وجود اظهار نظر اخير آرسن ونگر اعلام كرد، همچنان به دنبال جذب سسك فابرگاس است.

به گزارش ايسنا، خبر‌ها درباره‌ي انتقال فابرگاس از آرسنال به بارسلونا از پيش از آغاز جام جهاني در رسانه‌ها مشاهده مي‌شد. آرسن ونگر به تازگي اعلام كرد، از شنيدن اخبار مربوط به فابرگاس خسته شده و ديگر علاقه‌اي به دنبال كردن اين موضوع ندارد و اين خبرها بايد به پايان برسد.

با اين حال پپ گوآرديولا هنوز نمي‌خواهد از جذب اين هافبك كاتالاني‌ انصراف دهد و به سختي تلاش مي‌كند تا در روزهاي باقي مانده از فصل نقل و انتقالات اين بازيكن را به خدمت بگيرد.

گوآرديولا دوشنبه در نشستي خبري گفت: فكر مي‌كنم، آوردن فابرگاس برايمان گران تمام شود. اما مي‌خواهيم فصل آينده او را در اختيار داشته باشيم. البته اگر سران باشگاه آرسنال نخواهند در اين باره گفت‌وگو كنند، بدون ترديد اين قضيه منتفي خواهد بود.

سرمربي بارسلونا در ادامه افزود: سبك بازي او كاملا با فوتبال ما هم‌خواني دارد. بنابراين تمام تلاش‌مان را خواهيم كرد، او را به خانه بازگردانيم.

گوآرديولا درباره تمديد قراردادش گفت: حداقل يك سال ديگر را هم در بارسا خواهم ماند.مي‌خواهم كارم را به خوبي انجام دهم و نتايجي كسب كنم كه مردم كاتالان به ما افتخار كنند.

گوآرديولا درباره قراردادهاي يك ساله‌اش گفت: از اين كه باشگاه اين اندازه به من اعتماد دارد و قراردادي 6 ساله را پيشنهاد مي‌دهد، بسيار خوشحالم. اما ترجيح مي‌دهم با قراردادهاي كوتاه مدت كار كنم. اين مساله كاملا شخصي است.

سرمربي موفق بارسلونا با اشاره به اهميت شرايط حاكم بر باشگاه گفت: معمولا قراردادهاي يك ساله مي‌بندم. اگر در پايان فصل شرايط مطابق خواسته‌هايم بود، قراردادم را تمديد مي‌كنم. فكر مي‌كنم اين شيوه كاملا مناسب باشد.

Ezel
20-07-2010, 17:35
از لحاظ تجربه و بزرگی شخصیت و کسب موفقیت برای یه سر مربی، وندرلی لوکزامبورگو بی نظیر بود. لوکزامبورگو مربی ای بود که دست رو هر تیمی تو لیگ برزیل گذاشته بود قهرمانش کرده بود. حتی تیمی مثل گویاس که در سالی که قهرمان شد تازه به دسته اول رقابتهای برزیل صعود کرده بود. موفقیقتهایی که اون به دست آورده بود قابل انکار نیست ولی او هم نتونست رئال رو به جایی برسونه. پس ضعف رئال فقط از جانب مربیانش نیست. در عوض شما مثلا گواردیولا رو در نظر بگیر. از لحاظ شخصیتی و مربی گری اصلا در حد و اندازه های امثال کاپلو، فرگوسن، مورینیو و ... نیست ولی ستاره های گرون قیمت تیمش ازش حرف شنوی دارن و روی اوضاع و احوال تیم مسلطه. چرا؟ چون به نظرم بازیکنهاش رو میشناسه و بازیکنها طبق نظر اون ارنج میشن. ولی تو رئال فلورنتینو پرس میآد ستاره های مد نظرش رو میخره و به مربی هم میگه که حتما باید اینا رو تو پستهایی که میخوان بازی بدی وگرنه از لحاظ تبلیغاتی ضرر میکنیم. مربی بدبخت هم همه ی اندیشه ها و تاکتیکهاش رو میبوسه میذاره کنار و این بازیکن ها رو که پرس خواسته میفرسته تو زمین. حتی به نظر من تو تعویض ها هم اختیار خاصی نداره و از قبل تا حدودی مشخصه که کیا باید تعویض بشن.
در مورد کارلوس کرش هم باید بگم که فرگوسن در مورد اون گفته بود که اگه کارلوس در کنار من در سالهایی که در منچستر یونایتد بود، نمیبود ما نمیتونستم در سال 2008 قهرمان 3 جام بشیم و او یکی از بهترین کسانیه که میتونه با بازیکنای تیم ارتباط برقرار کنه و کار رو برای سرمربی راحت تر کنه و تاکتیکهای تیم رو به خوبی برای اونها جا بندازه.
داداش خود من هم رئالیه و من هر روز شبیه همین حرفها رو از داداشم هم میشنوم که همه ی تقصیرها رو میندازه گردن مربی های رئال. در بین مربی های اخیر رئال فقط در مورد خوان رومن لوپز کارو با شما موافقم که در حد مربی گری رئال نبود ولی بقیه مربی های خوبی بودن که به خاطر سیاستهای مدیران رئال حیف شدن.
با عرض معذرت اگر همین جناب لوکزامبورگو مربی توانمندی در عرصه بین الملل ( بحث لیگ برزیل کاملا جداست ) بود باید در سطح جهانی موفق میشد و تداوم پیدا میکرد اما ایشون الان کجاست ؟؟؟

در مورد گواردیولا و بارسا باید این نکته گفته بشه که بارسای گواردیولا بازیکن ناآرام ( نخواستم از لفظ یاغی استفاده کنم ) مثل کریس رونالدو ندارد که بتونیم از لحاظ نحوه برخورد و کنترل ، پپ رو با پیگرینی مقایسه کنیم ، ضمن اینکه بحث دیگه ای که اینجا مطرح میشه همون مسئله مهم کاریزماتیک بودن یک مربیه ، در بارسا گواردیولا کاپیتان بوده و از تمام بازیکنان فعلی بارسا بارسایی تره ، پس همین عامل بازدارنده ای میشه که بازیکنان حدود رو رعایت کنند و البته حتما از قوانین و جریمه های بازدارنده پپ هم آگاهی دارید .

در باره ی کرش هم کاملا مورد تاییده که حتی میتونه به عنوان بهترین دستیار دنیا انتخاب بشه و منچستر سبک بازی امروزه خودش رو ( مبتنی بر بازیسازی از دفاع و عجله نداشتن برای حمله و به عبارتی با حوصله بازی کردن ) تا حدود زیادی مدیون همین جناب کرش هست و هیچ شکی در این نیست اما صرف به اینکه یک نفر دستیار خوبی باشه دال بر اینکه بتونه نفر اول کادر فنی خوبی باشه نیست ( البته عکس این مسئله هم صادقه به عنوان مثال منصور ابراهیم زاده خودمون یا مورینیو )

و البته این حق رو برای هم قائل باشیم که نظرات همدیگه رو ( حتی اگر درست باشد ) نپذیریم .:11:

mahdishata
20-07-2010, 21:15
سرمربی پیشین رئال مادرید می گوید در این تیم 10 گیتاریست عالی وجود دارد اما غافل از یک پیانیست.

به گزارش مهر، مانوئل پیگرینی در گفتگو با روزنامه شیلیایی "ال مرکوریو" در رابطه با ناکامی فصل گذشته تیم فوتبال رئال مادرید اظهار داشت: این خوب نیست که شما یک گروه موسیقی با 10 گیتاریست بسیار عالی داشته باشید اما پیانیست نداشته باشید. هیچکدام از آنها بلد نبودند پیانو بنوازند.

پیگرینی اشتباهات رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات تابستانی را هم از دیگر مشکلات این تیم عنوان کرد. رئال مادرید آرین روبن و وسلی اشنایدر را از دست داد و به جای این دو بازیکن، کریستاینو رونالدو و کاکا را خرید. آن دو هلندی با تیم های خود اینتر میلان و بایرن مونیخ، هم در لیگ های داخلی قهرمان شدند و هم به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند.

وی افزود: از دست دادن وسلی اشنایدر و آرین روبن و هزینه کردن 250 میلیون یورو، علت اصلی نبردن جام در فصل گذشته است.

وی در پایان گفت: فلورنتینو پرز بازیکنان مد نظر مرا فروخت. رئال مادرید در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا قهرمان نشد چراکه توان قهرمانی نداشت.

mahdishata
20-07-2010, 21:23
جواد نكونام و مسعود شجاعي به دليل غيبت 4 روزه در تمرين تيم اوساسونا مورد بازخواست قرار گرفتند.

به گزارش ايسنا، در حالي كه تيم اوساسونا 4 روز پيش تمرين پيش فصل خود را آغاز كرده است، جواد نكونام و مسعود شجاعي هنوز به اردوي تيم ملحق نشده‌اند كه اين موضوع واكنش كادرفني را به همراه داشته است.

به نقل از سايت رسمي باشگاه اوساسونا، اين دو بازيكن پيش از پيوستن به اردوي تيم و شركت در تمرين بايد در آزمون جسماني شركت كنند و پس از آن در كمپ استلا حاضر شوند.

بازيكنان ايراني حاضر در اوساسونا بايد در جلسه بعدي تمرين به صورت فشرده كار كنند تا افت آمادگي ناشي از اين غيبت 4 روزه جبران شود.

نكونام يكي از گزينه هايي است كه احتمالا پمپلونا را تابستان امسال ترك خواهد كرد. نكونام 29 ساله كه يك سال ديگر از قراردادش باقي مانده، پيش از اين مورد توجه باشگاه المپياكوس يونان قرار گرفته بود.

errmii
20-07-2010, 21:52
کریس رونالدو در یک قدمی دامادی

ایرینا شایک، نامزد کریس رونالدو در صحبتهایی از ازدواج قریب الوقوعش با ستاره پرتغالی می گوید

سایت گل- ایرینا شایک، نامزد روس کریستیانو رونالدو در صحبتهایی اعلام کرد که به زودی با این ستاره پرتغالی ازدواج خواهد کرد.

شایک در صفحه فیس بوک خود نوشت:« من و کریس به هم متعهد هستیم و تا قبل از آغاز سال جدید میلادی با هم ازدواج خواهیم کرد»

این در حالی است که پس از انتشار خبر تولد فرزند کریستیانو رونالدو، رابطه شایک و کریس تیره و تار شده بود ولی در سفری که کریس به آمریکا داشت، او و نامزدش با هم آشتی کردند

شایک در ادامه اعلام کرد:« به زودی اخبار جدیدی در این رابطه خواهید شنید.رابطه من و کریس خوب است. از زندگی ام راضی ام و زندگی در پرتغال را دوست دارم. مطمئن باشید که فرزند کریس را هم بزرگ خواهم کرد.هرچند که در ابتدا از شنیدن خبر تولد این نوزاد واقعا متعجب شدم.»

کریس رونالدو پس از نمایش ضعیفش در رقابتهای جام جهانی اعلام کرد که پدر نوزادی شده است و البته هویت مادر این نوزاد را فاش نکرد.

errmii
20-07-2010, 22:00
رئال آماده مبادله فان در فارت با شواین اشتایگر

مربی هلندی بایرن مونیخ تمایل زیادی برای به خدمت گرفتن فان در فارت دارد

سایت گل- پس از انکه تابستان گذشته سران باشگاه مادریدی در به فروش رساندن رافا فان در فارت، ستاره هلندی تیمشان ناکام ماندند،اکنون لوئیس فان خال تمایل زیادی دارد تا این ستاره هلندی را به رختکن تیمش بیاورد؛ از سوی دیگر ژوزه مورینیو نیز چشم امیدی به جذب باستین شواین اشتایگر بسته اند.

سال گذشته مشخص شد که فان در فارت برای یک فصل دیگر دررئال ماندنی است ولی امسال سران بایرن عزم خود را برای خرید این بازیکن توانا جزم کرده اند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس فان خال،مربی هلندی بایرن تمایل زیادی دارد تا هموطنش را به رختکن تیمش ببرد و امیدوار است تا بتواند فان در فارت را به عنوان بخشی از قرارداد شواین اشتایگر در آلیانس آرنا ببیند. این در حالی است که از سوی دیگر ژوزه مورینیو نیز به جذب شواینی فکر می کند.

آقای خاص خواهان آن است تا شواین اشتایگر و کاکا را در کنار هم به کار بگیرد و از همین رو این احتمال می رود که فان درفارت به آرین روبن در رختکن باواریایی ها ملحق شود و بدین ترتیب حضور نه چندان پررنگ او در برنابئو به پایان برسد.

davy jones
21-07-2010, 06:52
در مورد گواردیولا و بارسا باید این نکته گفته بشه که بارسای گواردیولا بازیکن ناآرام ( نخواستم از لفظ یاغی استفاده کنم ) مثل کریس رونالدو ندارد که بتونیم از لحاظ نحوه برخورد و کنترل ، پپ رو با پیگرینی مقایسه کنیم ، ضمن اینکه بحث دیگه ای که اینجا مطرح میشه همون مسئله مهم کاریزماتیک بودن یک مربیه ، در بارسا گواردیولا کاپیتان بوده و از تمام بازیکنان فعلی بارسا بارسایی تره ، پس همین عامل بازدارنده ای میشه که بازیکنان حدود رو رعایت کنند و البته حتما از قوانین و جریمه های بازدارنده پپ هم آگاهی دارید .

شما به بازیکنانی مثل آنری، زلاتان و یحیی توره و یا حتی دانیل آلوز میگی آروم و سر به راه!؟؟
اینا بازیکنایی بودن که تو باشگاه های قبلیشون اتفاقا سرکش و یاغی بودن ولی کنترل مدیریتی باشگاه بارسلونا اینا رو رام کرد.
کریس رونالدو هم تا وقتی تو منچستر بود جرات نمیکرد شکر زیادی بخوره. چند بار که تو کاباره های شبانه دیده بودنش فرگوسن چنان گوشی ازش تابوند که دیگه از این کارا یادش بره. خب معلومه که اگه بالای یه بازیکن 90 میلیون بپردازی و اونهمه تبلیغات راه بندازی طرف خیال میکنه که باشگاه هر کاری که اون بکنه دیگه توبیخش نمیکنه و دیگه پس آزاده. رونالدو هنوز یه ماه از اومدنش به رئال نگذشته بود که در حالی که مست بود با ماشین توی تونل با سرعت بالا تصادف کرد و ماشین فوق لوکسش رو اوراق کرد. البته اگه من هم جای رونالدو بودم و پشتم از جانب مدیریت باشگاه این طوری گرم بود شاید از اینم بدتر میکردم. پیگرینی بارها گفت که اصلا اختیاری در آوردن یا نیاوردن رونالدو به رئال نداشتم و در عوض او روبن و اشنایدر رو نمخواستم که باشگاه بفروشه. معلومه که باشگاهی که 90 تا بالای یه بازیکن میده هیچ وقت اون رو تنبیه نمیکنه. برای همین هم گستاخ میشه و بقیه رو هم با خودش گستاخ میکنه. به گواردیولا پیشنهاد داده بودن که روبینهو رو بخره که گفته بود از اینکه رختکن تیم رو به هم بزنه نگرانم و به همین دلیل نمیخوامش. حالا اگه رئال باشه و چشم فلورنتینو پرس بگیرتش حتما میره و میخرتش. گو اینکه خرید و بعدش هم پشیمون شد. حالا برای اینکه یکمی بحث رو عوض کرده باشم جالبه اینو برات بگم که روبینهو اولین فصل حضورش تو منچستر سیتی با هلیکوپتر شخصیش که اجاره کرده بوده صاف میومده وسط زمین چمن تمرینی فرود میومده تازه اونم وقتی که همه بازیکنا مشغول گرم کردن بودن. لامصب نمیکرده حداقل وقتی این کار رو بکنه که هیچ کس از بازیکنا و کادر فنی اونجا نباشن. خب همین جوری شد که من سیتی علیرغم اون همه ریخت و پاش مالی شیخ زائد به هیچ مقامی نرسید.

شاد باشی.

Ezel
21-07-2010, 17:54
ارنستو برونزتي: مورينيو قصد دارد درنته را حفظ كند

سايت گل- ارنستو برونزتي، يكي از فعالان بازار نقل و انتقالات گفت كه ژوزه مورينيو، سرمربي تيم رئال مادريد، اعتقاد زيادي به رويستون درنته دارد. اين در حالي است كه در چند روز اخير شايعات زيادي در مورد علاقه باشگاه هاي يوونتوس و فيورنتينا به اين هافبك هلندي به گوش مي رسد.

گفته مي شود كه درنته با هر دو باشگاه مذاكراتي داشته است و امروز جوزپه ماروتا رسما اعلام كرد به دنبال يك بازيكن براي سمت چپ خط مياني تيمش است.

از سوي ديگر بنفش ها نيز به درنته به عنوان جانشين مناسبي براي خوان مانوئل وارگاس نگاه مي كنند. اين بازيكن پرويي علي رغم اينكه گفته قصد دارد در فيورنتينا بماند اما با باشگاه هاي زيادي مذاكره كرده است.

اما برونزتي تاكيد كرده كه درنته در سانتياگو برنابئو خواهد ماند و مورينيو قصد دارد به او فرصتي براي بازي بدهد.

او در مصاحبه با ويولا نيوز گفت:" اين چيزهايي كه گفته مي شود، درست نيست. مورينيو او را در نظر دارد زيرا او بازيكني سطح بالاست و طرفداران نيز علي رغم انتقادات اوليه او را پذيرفته اند."

اولتیماتوم22 میلیون یورویی رئال برای خرید مایکون

سایت گل- سران باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی اعلام خواهند کرد که برای آخرین بار درخواستشان برای خرید مایکون را ارائه خواهند کرد.

روزنامه مارکا در گزارش چاپ روز چهارشنبه خود به این نکته اشاره کرد که سران باشگاه مادریدی در صحبتهایی اعلام کرده اند که برای آخرین بار برای خرید مایکون وارد عمل می شوند و در آخرین پیشنهادشان گفته اند:« 22 میلیون می دهیم، یا می پذیرید و یا نه»

مورینیو در صحبتهایی اعلام کرده که می خواهد تا پیش از پایان این ماه میلادی تکلیف مدافعان تیمش روشن شود و در صورتی که در نهایت انتقال مایکون به رئال عملی نشود، برای خرید بازیکنان دیگری وارد عمل گردد.

ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر نیز تا پایان این هفته تصمیمش را در مورد این پیشنهاد خواهد گرفت و به مسئولان مادریدی اعلام خواهد کرد تا در صورت عدم انتقال مایکون به برنابئو، سران رئال برای خریداری بازیکنانی از جمله تیاگو سیلوا (میلان) یا دیوید لوئیس (بنفیکا) وارد عمل شوند؛ هر چند که مایکون همیشه انتخاب اول مورینیو بوده است ولی او گزینه های دیگر را نیز زیر نظر دارد.

mahdishata
21-07-2010, 18:26
بازيكن ايراني تيم فوتبال اوساسونا گفت: احتمال ماندنم در اين تيم كم است. هر چند كه علاقه‌ام تداوم حضور در اوساسوناست.

جواد نكونام در گفت‌وگو با ايسنا، درباره برخي اخبار كه حكايت از حضور او و مسعود شجاعي در تمرينات تيم جوانان اوساسونا دارد با لحني ناراحت كننده گفت: واقعا متاسفم كه چنين اخباري منتشر مي‌شود اخبار نادرستي كه در اسپانيا هم بازتاب منفي دارد. نمي‌دانم چنين اخباري از كجا منتشر مي‌شود من به دليل وضعيت نامشخصم براي مذاكره به كشور ديگري سفر كرده بودم. اين را مديران باشگاه هم مي‌دانستند اما به هر حال اوساسونا باشگاهي حرفه‌اي است و اين حق را دارد كه بپرسد چرا 4 روز ديرتر از سايرين در تمرينات حاضر شده‌ام.

وي افزود: اين احتمال وجود داشت كه من به اسپانيا بازنگردم. تا به حال موردي از بي‌انضباطي نداشته‌ام و تعجب مي‌كنم كه چرا رسانه‌ها اين‌قدر به اين مسائل مي‌پردازند. كدام خبرنگار ايراني به اينجا آمده و شرايط من را در اوساسونا از نزديك ديده است كه چنين اخباري را رسانه‌ها منتشر مي‌كنند. من و مسعود 4 روز ديرتر تمرينات‌مان را آغاز كرديم به همين خاطر مربي بدنساز تيم ماند تا ما را تمرين دهد و پس از 4 روز به همراه تيم اصلي تمرين خواهيم كرد. حقيقتا بايد بگويم فكر نمي‌كردم 4 روز تمرين به همراه مربي بدنساز به حاشيه‌اي به اين بزرگي تبديل شود.

ستاره‌ي ايراني اوساسونا درباره‌ي وضعيتش گفت: با وجود اينكه خيلي دوست دارم بمانم اما، احتمالش بسيار كم است. يك سال با اوساسونا قرارداد دارم اما براي ادامه همكاري بايد شرايط براي دو طرف آماده باشد. در چند روز آينده با مدير تيم جلسه خواهم داشت و هر تصميمي كه گرفته شود تابع آن خواهم بود.

نكونام در پاسخ به اين سوال كه آيا خبر ورشكسته‌ شدن اوساسونا صحت دارد يا خير؟ گفت: چطور مي‌شود يك تيم حاضر در رقابت‌هاي لاليگا ورشكسته شود و فدراسيون فوتبال اسپانيا به آن باشگاه اجازه حضور در لاليگا را بدهد. اين شدني نيست. اوساسونا تيمي است كه به لحاظ مالي در شرايط معمولي قرار دارد و شرايط مالي‌اش هم محدود است. به خاطر همين "كيتا" بازيكني كه بازي‌اش را در تيم‌هاي نوجوانان و جوانان اوساسونا آغاز كرده بود مجبور به حضور در المپيك مارسي شد. فوتبال حرفه‌اي همين است.

وي در پاسخ به اين سوال كه به غير از المپياكوس و گالاتاسراي از چه تيم‌هاي ديگري پيشنهاد داريد؟ گفت: همه اين‌ها را مدير برنامه‌هايم مي‌داند. من در حال حاضر بازيكن اوساسونا هستم و با اين تيم تمرين مي‌كنم. خيلي خوشحال مي‌شوم كه در اين تيم بمانم اما همان طور كه گفتم همه چيز به شرايط بستگي دارد. سال آينده من 30 ساله مي‌شوم و در فوتبال اروپا تيم‌هاي بزرگ كمتر بازيكن 30 سال به بالا را جذب مي‌كنند. به همين خاطر بايد اين را هم در نظر بگيرم كه اگر مي‌خواهم به تيم بزرگي بروم بايد امسال تكليفم را مشخص كنم.

nw_nk
22-07-2010, 14:17
ملاقات مجدد ونگر و روسل
آنها بر سر انتقال فابرگاس صحبت خواهند کرد.

سایت گل - آرسن ونگر از موضع خود درباره فابرگاس کوتاه آمده و آماده مذاکره با بارسلونا است. مربی توپچی‌ها تا حالا گفته بود اجازه نمی‌دهد کاپیتان تیمش آنها را ترک کند و تمامی درخواست‌های مذاکره قبلی را رد کرده بود.

ساندرو روسل، رییس بارسلونا در روزهای آینده به لندن خواهد رفت و گفته می‌شود ونگر پذیرفته با او ملاقات کند. فابرگاس دوست دارد به زادگاهش برگردد، اما در این لحظه هیچ تضمینی برای این انتقال وجود ندارد.

آرسنال قصد دارد 60 میلیون یورو برای کاپیتانش دریافت کند. این در حالی است که بارسلونا بارها اعلام کرده بیش از 50 میلیون یورو برای این بازیکن 23 ساله نمی‌پردازد.

2010/7/22

مارسی هم گوتی را نخواست

آنها گفته‌اند نیازی به گوتی ندارند.

سایت گل - باشگاه المپیک مارسی حاضر نشد گوتی، هافبک رئال مادرید به خدمت بگیرد.

مدیر برنامه‌های این بازیکن 33 ساله گفته بود او شاید فوتبالش را در مارسی به پایان ببرد، اما خوسه آنیگو، مدیر ورزشی مارسی گفته باشگاهش حاضر به خرید گوتی نیست و این باشگاه او را نمی‌خواهد: «نه، او بازیکنی نیست که ما به دنبالش هستیم. او کسی نیست که برای ما جذاب باشد، چه از نظر مالی و چه از نظر فوتبالی.»

گوتی که بازیکن تیم جوانان رئال مادرید بوده و از سال 1995 در تیم مادرید بازی می‌کند، دوران بازی پرهیاهویی داشته و به دلیل حرف‌هایش در خارج از زمین بارها در صدر اخبار قرار گرفته است.

گفته می‌شود او پس از آمدن ژوزه مورینیو جایی در رئال نخواهد داشت. او همچنین مورد توجه بشیکتاش هم قرار دارد، جایی که می‌تواند زیر نظر برند شوستر، مربی سابقش در رئال بازی کند.

2010/7/22

nw_nk
22-07-2010, 14:22
بویان: رئال نمی تواند بهترینها را بخرد؛ چون بهترینها در بارسا هستند

ستاره جوان باشگاه بارسلونا در صحبتهایی از اعتماد مربی جوان تیمش تشکر کرد، او معتقد است که اطمینان گواردیولا به او انرژی و امیدو می دهد.

سایت گل - تمرینات پیش فصل بارسلونا در حالی آغاز شده که بازیکنان ملی پوش این تیم همچنان در تعطیلات تابستانی هستند. یک بازیکن اسپانیایی که در حال حاضر زیر نظر گواردیولا به تمرین می پردازد، بویان کرکیچ است. ستاره جوان آبی اناری پوش مطمئن است که امسال سال اوست.

بویان در صحبتهایی گفت: «در آستانه درخشان ترین سال زندگی ام هستم. احساس قدرت فراوانی می کنم و با انگیزه های به مراتب بیشتری به کارم ادامه می دهم و این باعث می شود که احساس خوشبختی کنم.»

البته بویان به خوبی می داند که برای حضور در ترکیب اصلی تیم، کار سختی را پیش رو خواهد داشت و گفت: «می خواهم ثابت کنم که می توانم در بارسلونا باشم و به تیم کمک کنم. از اعتماد مربی تیم متشکرم، چرا که این اعتماد به من انرژی و امید می دهد. در سه سال اخیر، کاملا با رختکن تیم اخت شده ام. من در بارسلونا رشد کرده ام و اینجا درسهای زیادی آموخته ام و تمام احساساتم بسیار خوب است.»

بارسلونا در بازار نقل و انتقالات تابستانی، داوید ویا را به خدمت گرفت ولی این ماجرا بویان را نگران نمی کند. بویان ادامه داد: «ویا بازیکن خوبی است، یک گلزن تمام عیار که کمکهای فراوانی به بارسا خواهد کرد. ولی فکر می کنم که می توانیم در کنار هم به میدان برویم، چون بازیکنانی هستیم که به خوبی در جناحین و در مرکز میدان حرکت می کنیم.»

کرکیچ در ادامه صحبتهایش با آنالیز شرایط باشگاه رئال مادرید گفت: «رئال با به خدمت گرفتن مورینیو، قهرمانی های بیشتری را به دست آورده است. او مربی خوبی است که توقع کار زیادی از بازیکنانش دارد. هر چند که فصل گذشته رئال مادرید آمار و ارقام خوبی را نیز کسب کرده و این فصل نیز در همین مسیر به حرکتش ادامه خواهد داد.در مورد خریدهای این تیم هم باید بگویم که رئال نمی تواند بهترینها را بخرد؛ چون بهترینها در بارسا هستند»

بویان در مورد موفقیت تیم ملی اسپانیا در رقابتهای جام جهانی گفت: «به این تیم حسادت می کنم ولی حسادتی سالم. از موفقیت تیم بسیار خوشحال شدم، همه ما خیلی دوست داشتیم که آنجا باشیم. هدفم این است که بار دیگر به تیم ملی اسپانیا بازگردم و نهایت تلاشم را به کار خواهم گرفت.»

2010/7/21

nw_nk
22-07-2010, 14:25
تيري آنري: آرسنال نمي تواند مانع از جدايي فابرگاس شود

بارسلونا مدت هاست كه به دنبال به خدمت گرفتن اين ستاره ملي پوش اسپانيايي است اما توپچي ها با بازگشت او به باشگاه سابقش مخالفت كرده اند.

سايت گل - تيري آنري، اسطوره باشگاه آرسنال، اعلام كرد كه اين باشگاه نمي تواند مانع از جدايي از سسك فابرگاس و پيوستن او به بارسلونا شود.

اين در حالي است كه باشگاه كاتالاني مدت هاست كه به دنبال به خدمت گرفتن اين ستاره ملي پوش اسپانيايي است اما توپچي ها با بازگشت او به باشگاه سابقش مخالفت كرده اند. فابرگاس كه محصول سيستم جوانان بارسلوناست، در سال 2006 به آرسنال پيوست و در فصل اخير بازوبند كاپيتاني اين باشگاه را نيز به بازو بسته بود.

آنري كه به زودي به طور رسمي به هواداران نيويورك رد بولز معرفي مي شود، خود زماني براي جدايي از آرسنال با ترديدهاي زيادي مواجه شده بود. پيش از اين گزارش شده بود كه او اظهار اميدواري كرده است كه فابرگاس به حضورش در آرسنال ادامه دهد اما او اين مسئله را تكذيب مي كند.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت: "من هرگز نگفتم كه مي خواهم فابرگاس در آرسنال بماند. من گفتم طرفدار آرسنال هستم و براي من بهتر است كه او در آرسنال بماند. اما شما نمي توانيد به بازيكني كه مي خواهد به زادگاه و خانه اش برگردد بگوييد كه اين كار را نكند."

2010/7/22

حمایت رئال مادرید از بنزما در پی رسوایی اخلاقی اخیرش

خورخه بالدانو از این بازیکن جوان فرانسوی بر سر مسائل قانونی حمایت کرده است.

سایت گل - خورخه بالدانو، مدیر رئال مادرید که در کلاس‌های تابستانی دانشگاه مادرید شرکت کرده بود، اعلام کرد که کریم بنزما مورد حمایت باشگاه رئال مادرید است.

او اخیرا با اتهام رابطه نامشروع با دختری نوجوان روبرو شده است و والدانو گفته: «رئالی‌ها مطمئن هستند او بی‌گناه است و این را به دادگاه‌های فرانسه نشان خواهند داد. ما از بازیکنمان تا نهایت کار حمایت خواهیم کرد، چون به بی‌گناهی او اطمینان داریم.»

مهاجم مادرید و فرانک ریبری متهمان این پرونده هستند و اگر اتهام آنها ثابت شود ممکن است تا سه سال آینده را در زندان بگذرانند و مجبور به پرداخت جریمه نقدی سنگینی شوند.

2010/7/22

jyjy
22-07-2010, 15:58
بویان: رئال نمی تواند بهترینها را بخرد؛ چون بهترینها در بارسا هستند
ایول واقعا حرف درست و بجایی زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mtx891
22-07-2010, 20:03
ببخشید بارسلونا جز ادریانو و ماسچرانو بازیکون دیگه ای نخریده؟
من 20 صفحه اخر این تایپیک رو خوندم همش راجب فابرگاس بود هیچ فکر کردن تو سیستم 4-3-3 بارسا فابرگاس کجا میخاد بازی کنه
جای هانری؟:23:

hamidkabiri6270
23-07-2010, 12:51
من 20 صفحه اخر این تایپیک رو خوندم همش راجب فابرگاس بود هیچ فکر کردن تو سیستم 4-3-3 بارسا فابرگاس کجا میخاد بازی کنه

بارسا با این همه بازیکن خوب احتیاج به خرید بازیکن دیگه ایی نداره.اگه فابرگاسو بخرن همه چی تکمیله.:31:

davy jones
23-07-2010, 13:43

مگه ماسکرانو رو خریدن؟

Retired User
23-07-2010, 16:04
امیدوارم سسک اشتباه هانری رو نکنه و از آرسنال نره
همتون میدونید که اصلا سبک فوتبال سسک به بارسا نمیخوره
و البته جای خالی ای هم واسش نیست
یه نیمکت نشین محض

mtx891
23-07-2010, 23:12
یه نیمکت نشین محض
اره میاد جای هانری میشینه رو نیمکت

scali
23-07-2010, 23:54
یه نیمکت نشین محض

کاملا تایید میشود .

هانری که واقعا بزرگترین اشتباه رو کرد و ای کاش سسک این اشتباه رو نکنه . :41:

errmii
24-07-2010, 01:03
سامی خدیرا: تنها به بازی برای رئال فکر می کنم

در روزهای اخیر گزارش هایی منتشر شده مبنی بر اینکه باشگاه بایرن مونیخ قصد دارد با جذب خدیرا، مانع از پیوستن او به رئال مادرید شود.

سایت گل- بازی های خوب سامی خدیرا، هافبک جوان اشتوتگارت، در جام جهانی بسیاری را تحت تاثیر قرار داد و همین مسئله موجب شد تا تیم های بزرگی در فصل نقل و انتقالات به دنبال به خدمت گرفتن او باشند و البته بیش از همه رئالی ها به دنبال خرید این هافبک ملی پوش آلمانی هستند.

اما در روزهای اخیر گزارش هایی منتشر شده مبنی بر اینکه باشگاه بایرن مونیخ قصد دارد با جذب خدیرا، مانع از پیوستن او به رئال مادرید شود.

خدیرا در مصاحبه با نشریه بیلد گفت:" بله، مطمئنا من به حضور در رئال مادرید فکر می کنم. آنها قبلا تایید کرده اند که به دنبال خرید من هستند.

رئال مادرید بزرگترین باشگاه دنیاست و مورینیو نیز یکی از موفق ترین مربیان دنیاست. او همیشه مورد تحسین من بوده و او با شیوه ای بازی می کند که من می توانم به خوبی با آن تطبیق پیدا کنم. سیستم بازی او مشخص است، یک خط دفاعی سازمان یافته، ضد حملات سریع و پیروزی های یک گله. در حال حاضر این تنها شیوه پیروزی و موفقیت در جام هاست.

اگر بخواهم در اشتوتگارت بمانم، به مدیر برنامه هایم اجازه نمی دهم که با من در مورد پیشنها سایر تیم ها صحبت کند. رئال مادرید تنها باشگاهی است که تاکنون در مورد آن فکر کرده ام اما هنوز تصمیمی نگرفته ام. در چمد روز آینده در مورد باشگاه آینده ام تصمیم گیری می کنم."

خدیرا هنوز یک سال دیگر با اشتوتگارت قرارداد دارد اما باشگاه آلمانی ترجیح می دهد او را در همین تابستان با پیشنهادی 15 میلیون یورویی به فروش برساند

nw_nk
24-07-2010, 12:52
ناراحتی سیدو کیتا از جدایی یحیی توره

یحیی توره در ابتدای ماه جولای به منچستر سیتی رفت تا فصل آینده در کنار برادر بزرگترش، کولو توره بازی کند.

سایت گل - سیدو کیتا، هافبک اهل مالی باشگاه بارسلونا، اعلام کرد که از جدایی یحیی توره و پیوستن او به منچستر سیتی بسیار ناراحت است.

این دو بازیکن آفریقایی که هر دو نیز مسلمان هستند در سه فصل اخیر در این باشگاه در کنار هم بازی می کردند و این مشترکات موجب دوستی عمیق و نزدیک آنها شده بود.

کیتا در مصاحبه با ال موندو دپورتیوو گفت: "اگر بارسلونا بازیکن دیگری را در این پست به خدمت بگیرد، فوق العاده خواهد بود. اما پذیرش جدایی یحیی توره برای من بسیار سخت بود زیرا او یک دوست واقعی و یک بازیکن فوق العاده بود."

یحیی توره در ابتدای ماه جولای به منچستر سیتی رفت تا فصل آینده در کنار برادر بزرگترش، کولو توره بازی کند.

2010/7/24

آدریانو، خرید جدید بارسلونا: می‌توانم در پنج پست بازی کنم

برزیلی جدید بارسلونا انعطاف‌پذیری خود را تبلیغ کرده است!

سایت گل - آدریانو، خرید جدید بارسلونا در مصاحبه‌ای با روزنامه اسپورت چاپ کاتالونیا گفته که می‌تواند در پنج پست به میدان برود: مدافع چپ، مدافع راست، بال چپ، بال راست و هافبک تهاجمی. او که از سویا خریداری شده بر این باور است که این چندپسته بودن به او اجازه می‌دهد نه تنها در هر کدام از این پست‌ها در ترکیب ثابت قرار بگیرد (که احتمالا پست اصلی او مدافع چپ خواهد بود)، بلکه آلترناتیو ایده‌آلی هم برای زمانی است که بازیکنان دیگر نیاز به استراحت دارند یا مصدوم هستند.

با وجود گزینه‌های فراوانی که این بازیکن برزیلی به پپ گواردیولا می‌دهد، او یکی از پست‌ها را ترجیح می‌دهد: «راستش من دوران بازی خود را در کوریتیبا به عنوان مدافع چپ آغاز کردم و در این پست بیش از هر پستی دیگری می‌توانم ارزش‌های خود را نشان دهم. من بیش از همه در سمت چپ احساس راحتی می‌کنم، اما عادت دارم در بقیه پست‌ها هم بدون مشکل زیادی بازی کنم. کم کم مربیانم من را در میدان به جلوتر بردند، تا جایی که در سویا چند باری در پست هافبک تهاجمی هم بازی کردم.»

آدریانو هفته گذشته با قیمت 9.5 میلیون یورو از سویا خریداری شد و اگر عملکرد او خوب باشد به مبلغ پرداختی به سویا تا 4 میلیون یورو اضافه خواهد شد. او در نوکمپ به هم‌تیمی‌های سابقش، یعنی دنی آلوز و سیدو کیتا خواهد پیوست.

2010/7/23

nw_nk
24-07-2010, 12:56
مدیر برنامه‌های مایکون: او کمتر از کاکا و کریس نیست!

طبق آن چیزی که می‌بینم، رییس رئال مادرید به اندازه مورینیو برای مایکون ارزش قائل نیست.

سایت گل - آنتونیو کالیندو، مدیر برامه‌های مایکون به رئال مادرید گفته آنها باید پول خوبی برای مایکون بپردازند تا بتوانند با اینتر به توافق برسند.

کالیندو احساس می‌کند مادرید باید مبلغی شایسته مایکون بپردازد، چون او از رونالدو و کاکا کمتر نیست.
مایکون گفته بود از فکر کردن درباره پیوستن به مادرید بسیار ذوق‌زده شده است، اما از حضور در اینتر هم استقبال می‌کند. حالا دو باشگاه باید بر سر مشکل پیش رو که پول است به توافق برسند.

او گفته است: «قهرمانی مانند مایکون را نمی‌توان پایین‌تر از کریستیانو رونالدو و کاکا دانست. برای روزنامه‌ها آسان است تیتر بزنند: «من می‌خواهم به رئال مادرید بروم»، چون هر بازیکنی رویای پیراهن این تیم را دارد. اما هر وصلتی دو طرف دارد. مایکون مورد احترام بسیار ژوزه مورینیو است، اما روبرتو مانچینی مربی منچسترسیتی هم بسیار برای او ارزش قائل است و همیشه رابطه‌ای عالی با او داشته و آنها با هم قهرمان هم شده‌اند. باید به علائق بازیکن هم نگاه کرد. طبق آن چیزی که می‌بینم، رییس رئال مادرید به اندازه مورینیو برای مایکون ارزش قائل نیست.»

حرف‌های کالیندو تاییدی بر شایعات است، این که رئال نمی‌تواند مبلغ درخواستی اینتر را بپردازد که به نوشته گاتزتا دلو اسپورت از 27 به 30 میلیون یورو رسیده.

کالیندو درباره این خبر که حقوق درخواستی مایکون که 7 میلیون یورو است گفته: «ما هرگز درباره این اعداد صحبت نکرده‌ایم. روشن است که یک نفر آنها را ساخته.»

2010/7/23

ویارئال خبر حضور در لیگ اروپا را دریافت کرد

آنها جانشین مایورکا می‌شوند.

سایت گل - یوفا به باشگاه اسپانیایی ویارئال اعلام کرده که آنها جانشین رئال مایورکا در فصل 11-2010 لیگ اروپا می‌شوند.

زیردریایی‌های زرد روز جمعه در وب‌سایت خود اعلام کردند که آنها جانشین جزیره‌نشینان خواهند شد. مایورکا روز پنجشنبه از سوی فیفا از لیگ اروپا کنار گذاشته شد و به آنها اعلام شد که دلیل این موضوع مشکلات مالی آنها بوده است.

ویارئال فصل گذشته هفتم شد و می‌تواند جایگزین مایورکا شود. این در حالی است که سویا، قهرمان جام حذفی چهارم شد و به لیگ قهرمانان راه می‌یابد و اتلتیکو مادرید که دیگر فینالیست جام حذفی بود، فصل گذشته لیگ اروپا را فتح کرد و به عنوان مدافع عنوان قهرمانی پا به این رقابت‌ها می‌گذارد و در چنین شرایطی تیم هفتم لالیگا به لیگ اروپا می‌رسد.

مایورکا هم اعلام کرده قصد اعتراض به این حکم را دارد. آنها در بیانیه‌ای آورده‌اند: «این تصمیم به شدت برای سیستم مدیریتی زیان‌آور بود. ما روی درآمد حضور در لیگ اروپا حساب کرده بودیم و قصد داشتیم آن را به طلبکاران بدهیم.»

البته حضور ویارئال هم هنوز قطعی نیست، چرا که هنوز به اعتراض مایورکا رسیدگی نشده است. هر چند که در هر حال به نظر می‌رسد رای تجدیدنظر هم به زیان مایورکا خواهد بود.

2010/7/24

nw_nk
24-07-2010, 19:17
رافا مارکس به تیری آنری در نیویورک ردبولز می‌پیوندد

او به لیگ آمریکا می‌رود.

سایت گل - رافائل مارکس، مدافع بارسلونا قصد دارد به تیری آنری بپیوندد و قراردادی چهار ساله با نیویورک رد بولز ببندد.

این مدافع 31 ساله پیش از جام جهانی 2010 به فکر رفتن به لیگ آمریکا بود. او بر سر فسخ قراردادش با قهرمان لالیگا دارد مذاکره می‌کند. این قرارداد تا سال 2012 اعتبار دارد.

یک منبع مطلع به صورت اختصاصی به سایت گل گفته این قرارداد هفته آینده اعلام خواهد شد: «مارکس قراردادی چهار ساله با نیویورک ردبولز بسته و به تیری آنری می‌پیوندد. مارکس توانسته بارسلونا را راضی به فسخ قرارداد کند و در نیویورک سالانه 2 میلیون پوند دستمزد خواهد گرفت. اعلام رسمی پیوستن او در هفته آینده انجام خواهد شد.»

این پایانی بر دوره هفت ساله پر از جام او در کاتالونیا خواهد بود. مارکس در این دوره تمامی جام‌های باشگاهی ممکن را کسب کرد. البته مصدومیت‌های او باعث شد تاثیر محدودی در ترکیب پپ گواردیولا داشته باشد و در فصل گذشته لالیگا تنها هفت بار در ترکیب ثابت بارسا قرار گرفت.

حضور مارکس به این معناست که او به آنری و خوان پابلو آنخل، مهاجم کلمبیایی می‌پیوندد و یکی از سه بازیکن ویژه تیم می‌شود.

طبق قوانین لیگ آمریکا، هر تیم تنها می‌تواند سه بازیکن ویژه داشته باشد که دستمزد بالایی می‌گیرند. مارکس احتمالا بیشترین دستمزد را خواهد گرفت.

2010/7/24

Ezel
24-07-2010, 21:26
پدر مایکون: پسرم اشتیاق زیادی برای پوشیدن پیراهن رئال دارد

سایت گل- پس از اینکه داگلاس مایکون علاقه اش برای بازی در تیم رئال مادرید را اعلام کرد، اینک نوبت به مانوئل، پدر اوست تا در این مورد صحبت کند.او در مصاحبه با نشریه آس گفت:" پسرم نمی تواند بیش از این برای بازی کردن در تیم رئال صبر کند.

او به خوبی می داند که حضور در این تیم می تواند دوران باشکوهی را در دوران حرفه ای او رقم بزند. او در رئال می تواند همان جام هایی را که با اینتر به دست آورد، بار دیگر فتح کند.

او در حال حاضر در حال سپری کردن تعطیلاتش در شمال برزیل است اما خیالش از این نظر راحت است که افراد قابل اعتمادی در مورد انتقال او مذاکره خواهند کرد."

Ezel
25-07-2010, 12:45
خداحافظی رسمی گوتی از رئال مادرید

سایت گل- باشگاه رئال مادرید اعلام کرد که گوتی، ستاره باتجربه و قدیمی این تیم امروز در کنفرانسی مطمبوعاتی به همراه خورخه بالدانو، مدیر ورزشی باشگاه، شرکت خواهد کرد و به طور رسمی خداحافظی اش را از این باشگاه اعلام می کند.

گفته می شود که گوتی مورد توجه باشگاه بشیکتاش قرار گرفته است و رسانه های اسپانیایی ادعا کردند که او با قراردادی دو ساله به این باشگاه خواهد پیوست.

این بازیکن 33 ساله هنوز حاضر نشده که به طور رسمی در این مورد صحبت کند اما انتظار می رود که او در کنفرانس مطبوعاتی امروز به طور رسمی جدایی اش از باشگاه رئال را اعلام کند.

گوتی که یکی از محصولات سیستم جوانان باشگاه رئال است، تمام طول دوران حرفه ای اش را در این باشگاه سپری کرده است.او اولین بازی اش برای رئال را در دسامبر 1995 مقابل سویا انجام داد و نکته جالب توجه اینکه در ان زمان بالدانو سرمربی تیم بود. بالدانوی 54 ساله امروز در کنار گوتی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر خواهد بود.

نشریه مارکا گزارش داد که رائول، دیگر اسطوره باشگاه رئال، نیز روز دوشنبه خداحافظی اش از این تیم را اعلام خواهد کرد.

B L A S T E R
25-07-2010, 20:35
حیف این بازیکن ! همیشه بهترین بود ولی خودش رو همیشه درگیر حاشیه میکرد ...
اگه کمتر تو حاشیه بود الان یکی از بهترین پاسور های تاریخ بود !
واقعا پاسهای خیره کننده ای میداد !
حیف . . .

Ezel
26-07-2010, 14:01
مورینیو دست بردار نیست؛ رئال همچنان به دنبال اشلی کول

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی تیم رئال مادرید، علی رغم عدم تمایل مسئولان باشگاه چلسی، همچنان به دنبال به خدمت گرفتن اشلی کول، مدافع چپ ملی پوش این تیم است.

گفته می شود اشلی کول 29 ساله که پس از سپری کردن تعطیلات امروز بار دیگر به تمرینات تیم چلسی بازگشت، قصد دارد در سانتیاگو برنابئو بار دیگر به سرمربی سابقش ملحق شود.

مورینیو ازخورخه بالدانو، مدیر کل باشگاه خواسته به هر ترتیبی شده این بازیکن را به سانتیاگو برنابئو ببرد. سرمربی پرتغالی گفته که برای خرید کول پیشنهادی 20 میلیون پوندی به باشگاه چلسی ارائه یا اینکه رافائل فن در فارت به عنوان بخشی از مبلغ قرار داد راهی استمفورد بریج شود.

یک منبع آگاه در باشگاه رئال مادرید به نشریه سان گفت:" مورینیو دوست دارد با کسانی کار کند که پیش از این با آنها کار کرده و به آنها اعتماد دارد. اشلی کول چنین ویژگی هایی دارد."

علی رغم شایعاتی که در مورد جدایی اشلی کول از باشگاه چلسی به گوش می رسد، کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی آبی ها، معتقد است که شرایط آرام است و این بازیکن از بازی کردن برای چلسی راضی است.

" اگر بازیکن از بودن در چلسی خوشحال نیست، من راهی پیدا خواهم کرد که اوضاع را بهتر کنم. شاید برایش یک جوک تعریف کنم. اما من فکر می کنم او می ماند. او هرگز نگفته که از بودن در اینجا خوشحال نیست."

فان درفارت خوشحال از ابراز تمایل چلسی و لیورپول

سایت گل- رافائل فان در فارت، ستاره خط میانی باشگاه رئال مادرید تمایل زیادی دارد تا به یکی از دو تیم چلسی یا لیورپول منتقل شود.

این ستاره 27 ساله از حضور در ترکیب اصلی تیم مادریدی ناکام مانده و اکنون اخباری مبنی بر اظهار تمایل سران تیمهای دیگری از جمله چند باشگاه انگلیسی نسبت به جذب فان در فارت به گوش می رسد. این ستاره هلندی هم در صحبتهایی اعلام کرده که از چنین پیشنهادهایی استقبال می کند.

فان در فارت در صحبتهایی که در دیلی استار ساندی منتشر شد، گفت:« من اخباری در مورد ابراز تمایل سران لیورپول و چلسی برای خریداری من شنیده ام و این بسیار وسوسه کننده است. اگر سران هر یک از این دو باشگاه به من پیشنهاد حضور در ترکیب تیمشان را بدهند، باید صادقانه بگویم، بسیار سخت است که به پیشنهاد آنها گوش فرا ندهم.»

فان در فارت ادامه داد:« من فکر می کنم که با توجه به رابطه ای که با سران باشگاه مادریدی دارم، آنها شرایط مرا درک می کنند و به من اجازه خواهند داد تا با تیمهای دیگری بر سر میز مذاکره بنشیم. انتظار دارم که بخش اصلی مذاکرات برای انتقالم به تیم دیگری در دو هفته آینده انجام شود و اگر سران باشگاه های چلسی یا لیورپول خواهان جذب من هستند، من دست کم آماده ام تا به پیشنهاد آنها گوش فرا دهم.»

این ستاره هلندی در بخش بعدی صحبتهایش گفت:« هر دوی این تیمها، تیمهای بزرگی هستند و اگر پیشنهاد حضور در ترکیب اصلی تیمشان ارائه شود، رد کردن این پیشنهاد کار بسیار سختی است. راستش را بخواهید تمایلی ندارم که در اسپانیا، در باشگاه دیگری به جز رئال توپ بزنم و این بخاطر احترامی است که برای تیم مادریدی قائلم. به همین دلیل هم به پیشنهاداتی از لیگ برتر چشم دوخته ام.لیگ برتر تنها لیگی است که با استانداردهای لالیگا برابری می کند.»

فان در فارت در اکثر دیدارهای جام جهانی، بازی تیم ملی کشورش را از روی نیمکت ذخیره ها مشاهده می کرد.

nw_nk
27-07-2010, 11:13
کنفرانس خبری رائول؛ ستاره شماره 7 خداحافظی کرد

کاپیتان رئال مادرید در آخرین کنفرانس خبری اش به عنوان بازیکن رئال مادرید از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

سایت گل - ساعت 13.00 ظهر به وقت اسپانیا بود که رائول گونسالس، ستاره شماره 7 باشگاه مادریدی درسالن کنفرانس خبری ورزشگاه سانتیاگو برنابئو حاضر شد تا رسما از جدایی اش از تیم مادریدی بگوید. بدون شک او یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ این باشگاه بوده و همگی او را افسانه زنده باشگاه مادریدی می دانند.

رائول صبح امروز با هم تیمی هایش خداحافظی کرد و با تمام جامهایی که همراه با تیم مادریدی کسب کرده بود، عکسی به یادگار گرفت. این خداحافظی دردناک و در عین حال هیجان انگیزی بود.

ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال نیز به این کنفرانس خبری دعوت شده بود.بدین ترتیب با خداحافظی رائول از رختکن تیم مادریدی ، کاسیاس، سرخیو راموس، محمدو دیارا و مارسلو به ترتیب کاپیتانهای اول تا چهارم تیم خواهند بود.

در آستانه آغاز کنفرانس خبری، تصاویری از بهترین لحظات رائول در ترکیب تیم مادریدی پخش می شود؛ تصاویری نوستالژیک که یادآور روزهای درخشان رائول در ترکیب کهکشانی هاست.

پس از پخش این تصاویر،فلورنتینو پرس رئیس باشگاه مادریدی به صحبت پرداخت:« مردان زیادی هستند که بخشی از تاریخ باشگاه مادریدی هستند ولی تعداد اندکی تا این حد سرشناس و برجسته هستند. رائول به لیست جاودانی های باشگاه اضافه شده و کار خستگی ناپذیر او باعث شده تا هواداران همیشه او را حمایت کنند. من امیدوارم که تمام بازیکنانی که به رئال مادرید می آیند،راهی را که رائول در برنابئو طی کرده، دنبال کنند. رائول به تمام ارزشهای باشگاه مادریدی وفادار بوده. او یکی از بهترینهای بهترینها بوده و با همان روحیه ای که باشگاه توقع داشت، در ترکیب تیم می درخشیده.»

پرس در ادامه صحبتهایش گفت:« رائول صاحب سرنوشتش است و اوست که تصمیم گرفته تا باشگاه را ترک کند ولی این به منزله یک خداحافظی نیست، بلکه، باید به او بگوئیم " تا بعد" . دقیقا مثل همان چیزی که در مورد رئیس افتخاری باشگاهمان، آلفردو دی استفانو رخ داد. رائول هر جا که باشی اینجا همیشه خانه تواست. ما تو را فراموش نخواهیم کرد، چرا که نمی خواهیم که فراموشت کنیم.»

پس از آن نوبت به رائول رسید تا صحبت کند:« امروز روز بسیار سختی برایم است. من فوتبال را بیش از هر چیز دیگری دوست دارم ، خودم را یک فوتبالیست می دانم و می خواهم این حس ادامه داشته باشد. در هر لحظه ای در زمین مسابقه سعی می کردم که بهترین نمایش ممکن را به نمایش بگذارم. »

ستاره شماره 7 باشگاه مادریدی در ادامه صحبتهایش از همه تشکر کرد، از مطبوعات، دوستان، هم تیمی ها، روسای باشگاه، مربیان، کارمندان باشگاه، هواداران و تمام کسانی که به کاپیتان تیم مادریدی لطف داشتند تشکر کرد و گفت:« از تمام دست اندرکاران ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و به ویژه از خانواده ام متشکرم. چرا که بدون آنها این زندگی معنایی نداشت. امیدوارم که دی استفانو هم به زودی بهبود یابد تا بار دیگر به جایگاه بازگردد و توپ را با نگاهش دنبال نماید. »

رائول ادامه داد:« رئال مادرید، همواره وهر زمان که به من نیاز باشد، آماده و در دسترس هستم..آلا مادرید»

رائول صحبتهایش را با این جمله به پایان برد.در پایان رائول به زمین چمن ورزشگاه سانتیاگو برنابئو رفت تا مراسم خداحافظی اش با باشگاه مادریدی رسما انجام شود.

تنها تعداد اندکی از هواداران در سکوهای ورزشگاه حاضر بودند.البته این خواسته سران باشگاه بود.رائول با این هواداران که برایش کتاب، کلاه، شنل و هدایی پرتاب می کردند خداحافظی کرد.

بدین ترتیب رائول در حالی که چهره اش غرق در اشک بود، بار دیگر به سالن کنفرانس خبری بازگشت تا به سوالات خبرنگاران پاسخ دهد

این بار خورخه بالدانو در کنار رائول حاضر بود.

رائول در پاسخ به اولین سوال مطرح شده گفت:« من رفتم، چون زمان جدایی ام فرا رسیده بود.حس کردم که می بایست شرایط کنونی پایان یابد.من اکنون 33 سال سن دارم و پشت سرم جوانان با انرژی و پرتوانی را می بینم که به باشگاه می آیند. به علاوه این آخرین فرصت من بود تا بتوانم تجربه ای در خارج از باشگاه مادریدی کسب کنم و خارج از اسپانیا زندگی نمایم،کشور دیگری را بشناسم،با فوتبال دیگری آشنا شوم و متدهای دیگری را ببینم.»

نظرسنجی: رائول با هواداران تیم مادریدی خداحافظی کرد. در این رابطه چه حسی دارید؟چه پیغامی برای اسطوره تیم مادریدی دارید..نظرات و صحبتهایتان را با ما در میان بگذارید

2010/7/26

ماکسول: هیچ وقت فکر نمی کردم رائول در تیم دیگری بازی کند

ستاره برزیلی به رائول برای کارنامه درخشان ورزشی اش تبریک گفت و برای او در فوتبال آلمان آرزوی موفقیت کرد.

سایت گل- ماکسول چرر، ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا روز دوشنبه در مورد خداحافظی رائول از رختکن تیم مادریدی، این اتفاق را امری عجیب دانست و اعلام کرد که هرگز فکر نمی کرد که این ستاره از رختکن رئال جدا شود و همیشه فکر می کرد که رائول فوتبالش را با پیراهن سفید رئال به پایان خواهد برد.

ستاره باشگاه بارسلونا در ادامه به رائول به خاطر کارنامه درخشان ورزشی اش تبریک گفت. رائول روز دوشنبه و پس از 16 سال حضور در رختکن رئال مادرید، با برنابئو خداحافظی کرد و انتظار می رود که در نهایت روانه شالکه 04 آلمان شود.

ماکسول ادامه داد:« خیلی سخت است ببینی که بازیکنی که در این مدت طولانی در یک تیم توپ می زده، باشگاهش را ترک کند. من شخصا هیچ وقت فکر نمی کردم که رائول فوتبالش را در تیم دیگری به پایان ببرد ولی اگر او دوست دارد که فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند، باید به تصمیم او احترام گذاشت.»

ماکسول برای رائول در فاز جدید فوتبالش آرزوی موفقیت کرد.

2010/7/26

nw_nk
27-07-2010, 21:45
فابیانو: مطمئن باشید در سویا می مانم

ستاره برزیلی باشگاه سویا در صحبتهایی از آینده اش گفته است.

سایت گل - لوئیس فابیانو، مهاجم باشگاه سویا در صحبتهایی اعلام کرده که تمایل زیادی دارد تا در رختکن باشگاه اسپانیایی بماند و به این نکته اشاره کرده که آرزو دارد تا در ماه آینده با پیروزی مقابل بارسلونا، سوپرکاپ اسپانیا را بالای سر ببرد.

این در حالی است که در ماه های اخیر صحبتهای متعددی در مورد احتمال جدایی فابیانو از رختکن سویا و پیوستنش به تیمهای متعددی از جمله منچستریونایتد،میلان و تاتنهام به گوش می رسید و اخبار متعددی از احتمال جدایی این ستاره 29 ساله از رختکن سانچس پیسخوان خبر می دادند. چندی پیش فابیانو نیز در صحبتهایی اعلام کرده بود که تمایل زیادی برای انتقال به سن سیرو یا اولدترافورد دارد ولی او هفته گذشته در صحبتهایی این اظهارات را تکذیب کرد و از وفاداری اش به باشگاه آندالوسی گفت.

فابیانو در صحبتهایی که در گفتگو با کانالی رادیویی به زبان آورد گفت: «در طول زمان حضورم در آفریقای جنوبی کاملا آرامش داشتم، چرا که می دانستم که در سویا خواهم ماند. صحبتهای زیادی به گوش می رسید ولی هیچ کدام صحت نداشت.»

فابیانو، گلزن برتر برزیلی ادامه داد: «در آن زمان نمی توانستم صحبتی کنم، چرا که در اردوی تیم ملی برزیل بودم ولی باید بگویم که هنوز یک سال دیگر از قراردادم با سویا باقی است و از حضور در این تیم بسیار خوشحالم. واقعا می خواهم یک بار دیگر از رنگهای پیراهن سویا دفاع کنم و دوست دارم که در ماه آگوست جام قهرمانی سوپرکاپ را بالای سر ببرم.»

سویا در فصل گذشته در جام حذفی باشگاه های اسپانیا به قهرمانی رسید و ماه آینده میلادی می بایست در سوپرکاپ اسپانیا در دو دیدار رفت و برگشت به مصاف بارسلونا، قهرمان لالیگا برود.

2010/7/27

ع.ص
27-07-2010, 23:04
ببخشید یه سوال:این لیگ از کی شروع میشه؟

اصلا کسی برنامه بازی ها رو داره؟

Masoud-Susa
28-07-2010, 01:30
ببخشید یه سوال:این لیگ از کی شروع میشه؟

اصلا کسی برنامه بازی ها رو داره؟
بازی ها دقیقا از 1 ماه دیگه شروع میشه(28 August)

برنامه کل لیگ رو بخوام بزارم کمی شلوغ میشه. به جاش برنامه بازی های بارسا رو میزارم.:46:

2010:
August 28-29: Racing – FC Barcelona

September 11-12: FC Barcelona – Hércules CF
September 18-19: Atlético de Madrid – FC Barcelona
September 21-22: FC Barcelona – Sporting de Gijón
September 25-26: Athletic de Bilbao – FC Barcelona

October 2-3: FC Barcelona – Real Mallorca
October 16-17: FC Barcelona – Valencia
October 23-24: Real Zaragoza – FC Barcelona
October 30-31: FC Barcelona – Sevilla

November 6-7: Getafe – FC Barcelona
November 13-14: FC Barcelona – Villarreal
November 20-21: Almería – FC Barcelona
November 27-28: FC Barcelona – Real Madrid

December 4-5: Osasuna – FC Barcelona
December 11-12: FC Barcelona – Real Sociedad
December 18-19: Espanyol – FC Barcelona

2011:
January 1-2: FC Barcelona – Levante
January 8-9: Deportivo de la Coruña – FC Barcelona
January 15-16: FC Barcelona – Málaga
January 22-23: FC Barcelona – Racing
January 29-30: Hércules – FC Barcelona

February 5-6: FC Barcelona – Atlético de Madrid
February 12-13: Sporting de Gijón – FC Barcelona
February 19-20: FC Barcelona – Athletic de Bilbao
February 26-27: Real Mallorca – FC Barcelona

March 1-2: Valencia – FC Barcelona
March 5-6: FC Barcelona – Zaragoza
March 12-13: Sevilla – FC Barcelona
March 19-21: FC Barcelona – Getafe

April 2-3: Villarreal – FC Barcelona
April 9-10: FC Barcelona – Almería
April 16-17: Real Madrid – FC Barcelona
April 23-24: FC Barcelona – Osasuna
April 30-May 1: Real Sociedad – FC Barcelona

May 7-8: FC Barcelona – Espanyol
May 12-13: Levante – FC Barcelona
May 16-17: FC Barcelona – Deportivo de la Coruña
May 21-22: Málaga – FC Barcelona

ع.ص
28-07-2010, 12:08
October 16-17: FC Barcelona – Valencia
چه بازی بشه این بازی!دیدار ویا با تیم سابقش:27:

nw_nk
28-07-2010, 22:21
رائول، پیراهن شماره 7 شالكه را برتن می کند

پيش از اين هائو جانمين چيني اين پيراهن را مي پوشيد اما حاضر شده است اين پيراهن را به رائول بدهد و آن را افتخاري براي خود دانست.

سايت گل- رائول، كاپيتان اسطوره اي باشگاه رئال مادريد، كه چند روز قبل به طور رسمي جدايي اش از اين باشگاه را اعلام كرد به تيم آلماني شالكه پيوست.

فيليكس ماگات، سرمربي شالكه، علاقه زيادي به جذب اين ستاره اسپانيايي داشت و حضور او در بوندس ليگا را يكي از جذابيت هاي اين ليگ در فصل آينده دانست.

رائول مانند دوران حضورش در رئال مادريد و تيم ملي اسپانيا، در تيم شالكه نيز پيراهن شماره 7 را به تن خواهد كرد. پيش از اين هائو جانمين چيني اين پيراهن را مي پوشيد اما حاضر شده است اين پيراهن را به رائول بدهد و آن را افتخاري براي خود دانست. جانمين فصل آينده با پيراهن شماره 8 براي شالكه بازي خواهد كرد.

مراسم معارفه رائول عصر امروز برگزار خواهد شد و مي توانيد اخبار تكميلي را تا چند ساعت ديگر از سايت گل دريافت كنيد.

2010/7/28

ونگر: مطمئنیم؛ نمی گذاریم سسک جایی برود

مربی فرانسوی آرسنال در صحبتهایی اعلام کرد که از زمانی که سسک به این تیم پیوسته تا به امروز، بر روی این ستاره جوان کارهای زیادی انجام شده و اکنون سسک مبدل به کاپیتان این تیم گشته و سنگ بنای پروژه توپچی هاست و به همین دلیل به او اجازه پیوستن به هیچ تیم دیگری داده نخواهد شد.

سایت گل - آرسن ونگر، مربی فرانسوی آرسنال در صحبتهایی اعلام کرده که مثل همیشه بر روی تصمیمش در راستای ممانعت از جدایی سسک فابرگاس از رختکن توپچی ها پافشاری می کند.

ونگر در صحبتهایی اعلام کرده که با وجود تمام جنجالها و سرو صداهایی که در مورد احتمال جدایی سسک از رختکن آرسنال و پیوستنش به بارسلونا به گوش می رسد، ازاین انتقال جلوگیری خواهد کرد.

این مربی فرانسوی در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که از زمانی که سسک 16 ساله بوده و از تیم پایه ای بارسلونا به آرسنال منتقل شده تاکنون، تلاشهای زیادی برای رشد و پیشرفت او صورت گرفته و اکنون که سسک کاپیتان آرسنال و ستون و شالوده توپچی هاست، با پیوستن او به تیم های دیگر موافقت نخواهد شد.

ونگر در صحبتهایی که در وب سایت رسمی باشگاه آرسنال منتشر شد، گفت: «از سسک واقعا راضی هستم. او کاپیتان ماست و ما تلاش بسیار سختی کردیم تا بتوانیم او را مبدل به بازیکن آینده دار تیممان بنمائیم. برای همین هم با عزمی راسخ به او اجازه جدایی از تیم را نخواهیم داد.»

ونگر ادامه داد: «می دانم چطور باید با سروصداهایی که در بازار نقل و انتقالات در مورد جابه جایی های احتمالی به گوش می رسد زندگی کنم. این تنها یک سرو صداست. در کار ما، می بایست آنطور که می توان اوضاع را کنترل کرد، به کنترل امور پرداخت. در مورد مسائلی که نمی توانیم تاثیرگذار باشیم، نباید ابراز نگرانی کنیم. ما یادگرفته ایم که چطور با شایعات برخورد کنیم و فکرمی کنم که در باشگاه های بزرگ، می بایست بدون اینکه ناراحت شد، با چنین شایعاتی مواجه شد.»

2010/7/28

xeNociDe
29-07-2010, 12:52
سایت گل - ژوزه مورینیو در مصاحبه‌ای با شبکه TVI نظرش را درباره موضوعات مختلف بیان کرده است. در زیر بخشی از جالب‌ترین حرف‌های او را می‌خوانید:

درباره داوید لوییز (مدافع 20 ساله برزیلی بنفیکا که مورد توجه چلسی، منچسترسیتی و البته رئال مادرید قرار دارد)
این مدافع میانی می‌تواند در میان‌مدت بازیکن مهمی در فوتبال اروپا شود. صحبت‌های کمی درباره او داشته‌ایم، اما قیمت او (که 33 میلیون پوند تعیین شده) مانع از خرید او می‌شود و البته باید به درخواست‌های طرف‌های مقابل هم احترام گذاشت.

درباره ریکاردو کاروالیو
همیشه گفته‌ام او یکی از بهترین مدافعان میانی دنیاست. او در سنی است که به نهایت بلوغ رسیده و بگذارید ببینیم چه می‌شود.

درباره اولین تمرین‌ها با رئال
کمی احساس بدی دارم، چون هنوز خیلی از بازیکنان غایب هستند.

درباره بارسلونا
آنها تیمی با برنامه عالی و پویایی فوق‌العاده هستند. اما گاهی بهترین تیم پیروز نمی‌شود.

درباره رودریگو (مهاجم 19 ساله‌ای که قرار است از رئال به بنفیکا برود)
نمی‌دانم، او بازیکن رئال مادرید است و در جام ملت‌های جوانان اروپا به میدان می‌رود. اگر او بماند که عالی است. اگر به تیمی مانند بنفیکا و لیگ پرتغال برود هم برای آینده او عالی است.

EsTeGhL@L 70
29-07-2010, 22:29
رئال مادرید یکی از باشگاه های مشهور و موفق در جهان است.

با 9 قهرمانی اروپا و 30 قهرمانی که در کلکسیون افتخارات خود می بیند با بیشترین رای از نظر فیفا بهترین تیم در قرن 20 شد. تشکیلات این باشگاه خیلی پیچیده است.

فوتبال در پایتخت اسپانیا توسط استادان و دانشجویان و جمعی از افراد دانشگاه Oxbridge معرفی و موسسه ای برای فوتبال شبیه فدراسیون های امروزی در سال 1895 شکل گرفت.

در سال 1900 باشگاه جدید فوتبالی در مادرید و اسپانیول شکل گرفت. بعد از جدا شدن اسپانیول بار دیگر نتیجه شکل گرفتن تیم Sociedad Madrid FC شد. این باشگاه پس از سه بار تغییر و تحول و پیشرفت بالاخره با نام باشگاه فوتبال رئال مادرید (Real Madrid Club) ثبت شد. انتخاب رنگ پیراهن برای آنها مشکل نبود و به دلیل نفوذ انگلیسی هایی که در آن جا نقش داشتند رنگ سفید را برای تیم خود انتخاب کردند. بعد از گذشت سال ها در لیگ بین المللی ، وقتی که رئال 4 قهرمانی (جام حذفی)del Rey's را ، داشت مادرید صاحب دو قهرمانی در دهه 1930 شد. اما بعد از آن دو جام مادرید دو دهه صبر کرد تا دوباره برای قهرمانی راهی پیدا کند.

در پایان ان ها تصمیم گرفتند که در تیمشان تحول ایجاد کنند و چهره تیم را عوض کردند و به تیمی مدرن برای همیشه تبدیل کردند. با بازیکن هایی مانند Alfredo Di Stéfano, Ferenc Puskás, Francisco Gento, Hector Rial, Raymond Kopa, José Santamaria در دهه 1950 موفقیت های این تیم دوباره آغاز شد.

آنها با اوردن جام به خانه در سال های 1957/58 ,1956/57 ,1954/55 ,1953/54 شاهد موفقیت خود در تغییر چهره تیمشان بودند.

در اولین بازی فینال در اروپا رئال به پیروزی 4 بر 3 دست یافت.

4 قهرمانی رئال و برگزاری جشن های قهرمانی این تیم را به اوج رساند. از جمله این موفقیت های می توان به برد 7 بر 3 رئال مقابل انتراخت فرانکفورت در ورزشگاه Hampden Park در کشور استکاتلند در سال 1960 اشاره کرد.

در دهه 1960 سرنوشت زئال عوض شد. رئال رتبه ای بهتر از 8 در باشگاه های اسپانیا پیدا نکرد. تا زمانی که دوباره به لیگ اروپا رفت و در مقابل FK Partizan در سال 1966 به پیروزی دست یافت.

دهه بعد یعنی دهه 1970 برای رئال با موفقیت در سال های 1972, '75, '76, 78, 79 , 80 همراه بود.

رئال 5 قهرمانی پیاپی خود از سال 1986 تا سال 1990 را مدیون 5 ستاره مشهور خود به نام های Emilio Butragueño (el Buitre), Manolo Sanchís, Martín Vazquéz, Míchel Pardeza , Miguel Pardeza است.

نیمه اول دهه 1990 رئال صاحب 2 قهرمانی لیگ و یک قهرمانی جام حذفی شد. قهرمانی های رئال در این قرن با پیروزی بر یوونتوس در سال 1998 که باعث قهرمانی رئال در اروپا شد به پایان رسید.

این پیروزی ها باعث نشد که مدیر باشگاه Lorenzo Sanz بتواند جای خود را حفظ کند.

وقتی وی از کار برکنار شد یک نجیب زاده به رای هیئت مدیره به نام Florentino Pérez سر کار امد. Florentino Pérez با پشت گرمی هایی که از نظر سیاسی داشت دست به تقویت تیم زد و باعث بازگشت دوباره موفقیت به رئال شد. اولین خرید Pérez که یکی از شارژ های وی به تیم به شمار می رفت Luis Figo از تیم رقیب یعنی بارسلونا بود. این تقویت ها از سوی مدیر باشگاه باعث دومین قهرمانی اروپا در سه سال شد. که دومین قهرمانی با پیروزی بر والنسیا در پاریس حاصل شد. با اضافه شدن زیدان Zinedine Zidane تیم قوی تر شد تا سیاسیت مدیر باشگاه یعنی گرفتن ستاره ها و همزمان بازی دادن به جوانان که به نام زیدان ها و پاون ها ('los Zidanes y los Pavónes') با گرفتن هافبک خوش تیپ فرانسوی و دفاع جوانی به نام پاون معروف شده بود ، به انجام برسد.

این اقدامات باعث شد که رئال به عنوان بهترین تیم قرن 20 انتخاب شود.

نهمین قهرمانی رئال در باشگاه های اروپا که با گل دیدنی زیدان با تیم بایرلورکزن در ورزشگاه Hampden Park همراه بود باعث سر بلندی این تیم اسپانیایی شد.

سال بعد رئال فقط قهرمان اسپانیا شد که این موضوع باعث اخزاج مربی این تیم یعنی Vicente del Bosque شد و در همان سال بیش از 16 بازیکنان رئال مجوز ترک ایم تیم را گرفتند.

در این هنگام درها برای امدن بکهام (David Beckham) باز شد که این بازیکن با سر و صدای زیاد تبلیغاتی وارد مادرید شد. با امدن بکهام موج جدیدی از بر رئال حاکم شد و در زمینه تبلیغات فوتبالی نبظ بازار را در دست گرفت. به دلایل فراوان تیم رنج های زیادی را تحمل کرد و 3 سال را بدون قهرمانی پشت سر گذاشت. مربیان زیادی آمدن و رفتن ، بازیکنان زیادی هم جذب تیم شدند اما هیچ یک نتوانست تیم را از بحران خارج سازد.

بالاخره در اوایل سال 2006 پرز (Pérez) از سمت خود کناره گیری کرد تا راه را برای آمدن مدیر جدید در تابستان را هموار کند. سرانجام در جولای Ramón Calderón که عضو هیئت مدیریتی Florentino Pérez نیز بود با قول های فراوانی که داده بود با رای اکثریت به عنوان مدیر جدید انتخاب شد. با آمدن Fabio Capello به عنوان مربی مشغول به کار شد سرانجام باعث قهرمانی رئال در لیگ اسپانیا پس از 5 سال بدون قهرمانی همراه شد اما باز مدیران رئال نامهربانی کردند و Fabio Capello را کنار گذاشتند و برن شوستر آلمانی را جایگزین وی کردند. در این فصل رئال خالی از بازیکنان ستاره مانند زیدان، بکهام ، کارلوس و رنالدو است.

قهرمانی های رئال

La Liga1931-32, 1932-33, 1953-54, 1954-55, 1956-57, 1957-58, 1958-59, 1960-61, 1961-62, 1962-63, 1963-64, 1964-65, 1966-67, 1967-68, 1968-69, 1971-72, 1974-75, 1975-76, 1977-78, 1978-79, 1985-86, 1986-87, 1987-88, 1988-89, 1989-90, 1994-95, 1996-97, 2000-01, 2002-03, 2006-07Copa del Rey1904-05, 1905-06, 1906-07, 1907-08, 1916-17, 1933-34, 1935-36, 1945-46, 1946-47, 1961-62, 1969-70, 1973-74, 1974-75, 1979-80, 1981-82, 1988-89, 1992-93Supercopa de España1988, 1989, 1990, 1993, 1997, 2001, 2003Copa de la Liga1984-1985Copa Eva Duarte1947European Cup/Champions League1955-56, 1956-57, 1957-58, 1958-59, 1959-60, 1965-66, 1997-98, 1999-2000, 2001-02UEFA Cup1984-85, 1985-86European Super Cup2002Intercontinental Cup1960, 1998, 2002Ibero-American Cup1994Latin Cup1955, 1957

masud-000000
29-07-2010, 22:37
هلب با بارسا به نروژ نرفت

ستاره بلاروس باشگاه کاتالان همراه سایر بازیکنان این تیم به اردوی پیش فصل نروژ برده نشد

سایت گل- طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس، وضعیت الکساندر هلب در باشگاه بارسلونا باشک و شبهات زیادی همراه است چرا که مسئولان این تیم برای اردوی پیش فصل خود که در نروژ برپاکرده اند ، این ستاره اهل بلاروس را به همراه خود نبرده اند
بارسلونا در نروژ در مقابل تیم والرنگا دیداری دوستانه را برگزار خواهد کرد و در این میان، مسئولان این تیم، هلب را به سران تیمهای دیگری در انگلیس پیشنهاد کرده اند تا بدین ترتیب بتوانند این بازیکن بلاروس را به تیم دیگری بفرستند
هلب فصل گذشته به صورت قرضی به اشتوتگارت منتقل شد ولی پس از بازگشت به نوکمپ در صحبتهایی اعلام کرد که قصد ترک باشگاه اسپانیایی را ندارد.این در حالی است که گواردیولا معتقد است که در برنامه هایش به هلب نیازی احساس نمی کند.

nw_nk
30-07-2010, 00:41
سسک: از بارسا هستم، کاتالانم و رنگ آبی اناری در خونم است

سسک فابرگاس، آرسن ونگر را پدر دومش می داند و در صحبتهایی اعلام کرده که با مربی توپچی ها به صحبت پرداخته است.

سایت گل - سسک فابرگاس، ستاره خط میانی باشگاه آرسنال در صحبتهایی اعلام کرده که به دلیل حضور در لا ماسیا و تیمهای پایه ای باشگاه بارسلونا، از دوران کودکی رنگهای آبی و اناری پیراهن بارسلونا را لمس کرده و در عین حال اعلام کرده که طرفدار بارساست و به رغم آنکه مدتهاست در انگلیس و آرسنال حاضر است، خود را یک کاتالان می داند.

سسک فابرگاس در گفتگویی که با مجله دی آی آر انجام داد گفت: «من یکی از بارسایی ها هستم. من، پدربزرگم، عموها و پسرعموهایم، همگی جزو سهامداران باشگاه بارسلونا هستیم. رنگهای آبی و اناری بارسا را از کودکی حس کرده ام. من کاتالان هستم و در لاماسیا رشد کرده ام. بدون شک کاپیتان آرسنال هستم و یک توپچی و در آنجا به عنوان یک انسان به بلوغ رسیدم.»

سسک در ادامه صحبتهایش با اشاره به اهمیتی که آرسن ونگر در دوران ورزشی اش داشت به این اشاره کرد که آرسنال زمانی او را خریداری کرد که تنها 16 سال داشت و کمتر کسی به او اعتماد می کرد ولی ونگر او را زیر نظر گرفت تا اینکه مبدل به کاپیتان توپچی ها گردید.

سسک گفت: «ونگر پدر دوم من است. او پس از پدرم، مهمترین فرد در زندگی ام است.همیشه با من بسیار خوب رفتار کرده، گویی که پسرش هستم و من یکی از اعضای خانواده او هستم.»

او در بخش پایانی صحبتهایش در مورد مذاکراتش با ونگر گفت: «ونگر نمی خواهد که من بروم و آخرین مذاکراتی که با او داشتم در لندن بود و یکی از سخت ترین لحظاتی بود که در زندگی ام سپری کرده ام. پس از این مذاکرات بسیار ناراحت و غصه دار بودم.»

2010/7/29

errmii
30-07-2010, 00:41
فائوس: بدهی 552 میلیونی باشگاه بارسلونا

اخبار مشکلات مالی باشگاه بارسلونا باردیگر مبدل به بحث روز فوتبال اسپانیا شده است

سایت گل- طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا،خاویر فائوس، معاون بخش مالی باشگاه کاتالان در صحبتهایی اعلام کرده که بارسلونا سال گذشته ضرری 77.1 میلیون یورویی را متحمل شده و این در حالی است که سود سال گذشته این باشگاه 11.1 میلیون یورو بوده است.

اختلاف بین حسابها حدود 88 میلیون یورو برآورد شده است و این در حالی است که قرارداد اعتباری بارسلونا با بانکهای اسپانیا از جمله بانک سانتاندر و لا کایشا، اخیرا تمدید شده است. بدین ترتیب رقم بدهی بارسلونا به 442 میلیون یورو می رسد و رقم کلی این بدهی به 552 میلیون یورو خواهد رسید.

فائوس در ادامه صحبتهایش اعلام کرد که آمار و ارقام اعلام شده از سوی روسا و مسئولان سابق نوکمپ، تصویر واقعی باشگاه را بازتاب نداده بود و البته از سوی دیگر احتمال انجام اعمال عمدی از سوی مسئولان دوره قبل، برای فریبکاری در بودجه ارائه شده باشگاه را رد کرده است.

البته هنوز مشخص نیست که آیا مشکلات اقتصادی باشگاه بارسلونا برروی عملکرد این تیم در بازار نقل و انتقالات تابستانی،به ویژه تلاش مسئولان این تیم برای جذب سسک فابرگاس تاثیر گذار خواهد بود یا خیر.

MORINIO
30-07-2010, 15:52
خبر فوري:خديرا به رئال پيوست

اين هافبك 23 ساله با قراردادي 14 ميليون يورويي به زودي با پيراهن رئال عكس خواهد گرفت.جزييات ديگري از اين قرارداد منتشر نشده است.

سایت گل ـ سامی خدیرا هافبک ملی پوش اشتوتگارت بعد از حدود یک ماه شایعه رسما پیراهن سفید رئال مادرید را به تن کرد. خدیرای جوان با خبری که لحاظی پیش وب سایت رسمی باشگاه اشتوتگارت منتشر کرد بخشی از تیم ژوزه مورینیو خواهد بود.

فردي بوبیچ، مدیر ورزشی اشتوتگارت با مصاحبه با سایت این باشگاه اعلام کرد که توافق رسمی انجام شده و این بازیکن تونسی الاصل به رئال خواهد پیوست.

ستاره اقبال خدیرا بعد از مصدومیت میشائل بالاک در فینال جام حذفی انگلیس درخشیدن گرفت. او که جانشین بالاک شده بود به عنوان هافبک تخریبی یکی از دونده ترین بازیکنان جام جهانی بود و از همان جا مورد توجه مورینیو قرار گرفت. خدیرا از سال 1995 در اشتوتگارت بازی می کند و با این تیم فاتح یک جام قهرمانی بوندسلیگا شده است.

او که 23 سال دارد یکی از دیگر از استعدادهایی است که در تیم امید آلمان به قهرمانی اروپا رسیده خدیرا با یک متر و 89 سانتیمتر قد، یکی از موزاییک های دژ دفاعی مورینیو خواهد بود و کنار ژابی آلونسو بازی خواهد کرد.
مورینیو تخصص ویژه ای در بازی گرفتن از هافبک های دفاعی دارد.

nw_nk
30-07-2010, 20:33
انتقاد پویول از آرسنال: سسک دیگر نمی خواهد آنجا باشد

ستاره باتجربه بارسلونا زبان به انتقاد از توپچی ها گشوده است.

سایت گل - کارلس پویول، مدافع باتجربه باشگاه بارسلونا در صحبتهایی زبان به انتقاد از مسئولان آرسنال گشوده. او به دلیل عدم موافقت سران باشگاه آرسنال برای جدایی سسک از این تیم و پیوستنش به بارسا، توپچی ها را به باد انتقاد گرفته است.

در سالهای اخیر، صحبتها و گمانه زنی های مختلفی در مورد پیوستن سسک به باشگاه بارسلونا، باشگاهی که فابرگاس فوتبالش را از آنجا آغاز کرده بود، به گوش می رسید.

در ماه های اخیر و به ویژه در پایان رقابتهای جام جهانی مسئولان باشگاه بارسلونا به صورت رسمی تمایل خود برای جذب سسک را اعلام کردند که نتیجه ای در بر نداشت.

در این میان،پویول، هیچ منطقی پشت تلاش سران آرسنال برای حفظ سسک، در صورتی که خود این ستاره اسپانیایی تمایل به جدایی دارد، نمی بیند.

پویول در صحبتهایی در این رابطه به روزنامه سان گفت: «سسک می بایست یک فصل دیگر در باشگاهی بماند که دیگر نمی خواهد آنجا باشد.نمی دانم این کار تا چه حد درست است که یک بازیکن را در جایی که نمی خواهد باشد نگاه دارند. پس از هفت سال خدمت، فکر می کنم که سران آرسنال می بایست اجازه بدهند که سسک به خواسته رویایی اش برسد.»

فابرگاس اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده تا دوست دارد بار دیگر به باشگاه بارسلونا بازگردد. پویول نیز در ادامه صحبتهایش گفت: «سسک نهایت تلاشش را برای کسب جام قهرمانی با آرسنال به کار گرفت ولی این تیم نتوانسته خواسته ها و انتظارات سسک را برطرف کند. من نمی توانم بگویم که سسک در زندان است چرا که می دانیم که به عنوان فوتبالیست چه برتریها و مزایایی داریم ولی پس از آنکه سسک علنا اعلام کرد که می خواهد به بارسلونا بپیوندد، فکر می کنم که آنها می بایست این فرصت را در اختیار سسک قرار دهند.»

2010/7/30

گواردیولا تحت تاثیر شلتون، بازیکن والرنگا

ستاره باشگاه نروژی نظر مثبت پپ گواردیولا را به خود جلب کرده است.

سایت گل - بارسلونا روز پنجشنبه در دیداری دوستانه مقابل والرنگای نروژ قرار گرفت. در این دیدار، لوتون شلتون بازیکن تیم نروژی نظر مثبت پپ گواردیولا را به خود جلب کرد.

این ستاره 24 ساله که دوازده ماه پیش به این باشگاه نروزی پیوسته است، با سرعت بالا و حرکات پویای خود برای تیم کاتالان مشکلات زیادی را به وجود آورد و گواردیولا به سرعت از خطر این ستاره آگاه شد.

این مربی جوان درگفتگو با آفتن پستن گفت: «لوتون شلتون فوق العاده سریع است. او جامائیکایی است، پس شاید پسر اوسائین بولت باشد.»

مربی بارسلونا در ادامه صحبتهایش گفت: «تیم نروژی بازیکنان خط میانی بسیار خوبی داشت ولی ما از این نکته اطلاع داشتیم. من دو ویدئو از بازی های تیم والرنگا را تماشا کرده بودم و از توانایی های بازیکنانی از جمله محمد فلاح و هارمت سینگ مطلع بودم. ما فکر می کردیم که تیم نروژی بازی را فقط با پاسهای بلند دنبال می کند ولی آنها خوب بازی کردند. موآ هم بازیکن بسیار خوبی است.»

بارسا در این دیدار که در غیاب ستاره های کلیدی اش برگزار شد، با نتیجه 2-4 به برتری دست یافت.

2010/7/30

تماس مورینیو با یووه برای جذب آمائوری

مورینیو در نظر دارد تا برای خرید آمائوری وارد عمل شود.

سایت گل - ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید اکنون تمایل خود را برای جذب آمائوری ابراز کرده است. آقای خاص در این تماس قیمت آمائوری را جویا شده است.

روزنامه کوریره دلوسپورت در گزارش خود به این نکته اشاره کرده که ژوره مورینیو، مربی رئال مادرید با مسئولان باشگاه یوونتوس تماس گرفته تا در مورد شرایط ستاره برزیلی این تیم که در دیدار پنجشنبه شب این تیم مقابل شمراک روورز درمرحله مقدمایت لیگ اروپا خوش درخشید جویا شود.

به رغم ابراز تمایل باشگاه مادریدی، سران باشگاه یوونتوس اعلام کرده اند که حساب ویژه ای برروی ستاره برزیلی شان باز کرده اند.

البته پیشنهادی جنجالی از سوی باشگاه مادریدی برای بازیکنی که یووه در سال 2008، با پرداخت 22 میلیون یورو خریداری کرده بود، ممکن است باعث تغییرنظر مسئولان بینکونری شود.

در حال حاضر آمائوری برای حضور در ترکیب اصلی تیمش مبارزه می کند. او در صحبتهایی به توتوسپورت گفت: «من بسیار خوشحالم که در دیدار 5شنبه شب گلزنی کردم و نهایت تلاشم را به کار می گیرم که به اوج آمادگی رسیده و بتوانم گلهای زیادی به ثمر برسانم.بسیار مهم است که در اوج آمادگی بمانم و بتوانم از پاسهایی که دریافت می کنم، بهترین بهره را ببرم.»

2010/7/30

nw_nk
31-07-2010, 12:45
ونگر: همیشه گفته‌ بودم فابرگاس به بارسلونا نمی‌رود

او خواستار احترام به آرسنال شده است.

سایت گل - آرسن ونگر، مربی آرسنال گفته همیشه باور داشت که سسک فابرگاس کاپیتان آرسنال در فصل بعد خواهد بود.

فابرگاس 23 ساله در طول تابستان مورد توجه بارسلونا، قهرمان لالیگا قرار داشت. او به مربی خود گفته بود دوست دارد آرسنال را ترک کند. پیشنهاد 29 میلیون پوندی بارسا برای خرید او ماه گذشته رد شد، اما بازیکنان و مقامات بارسا همچنان از طریق رسانه‌ها می‌خواهند فابرگاس را وادار به پیوستن به بارسا کنند.

ونگر در نشستی خبری که برای تبلیغ جام امارات برگزار شده بود گفت که همیشه اطمینان داشته فابرگاس در فصل بعد در تیم او خواهد بود و خواستار آن شده که همه به آرسنال احترام بگذارند: «همیشه گفتم که سسک فابرگاس فصل بعد کاپیتان ماست و می‌خواهیم او را نگه داریم. با وجود تمام شایعاتی که در تابستان مطرح شد، هیچ چیز عوض نشده است. من می‌گویم که باید به آرسنال احترام گذاشت و اگر بازیکنانی بخواهند حرف‌هایی بزنند و شوخی‌هایی انجام دهند، ما هم دقیقا همین کار را خواهیم کرد. البته به نظرم باید با این موضوع کنار آمد و چندان شاکی نباید بود.»

جنجالی‌ترین تلاش برای آوردن فابرگاس به نوکمپ زمانی روی داد که جرارد پیکه و کارلس پویول در جریان جشن قهرمانی اسپانیا در جام جهانی، پیراهن بارسا را به اجبار به تن این بازیکن کردند.

ونگر این کار را محکوم نکرد و گفت این کار یک شوخی بین دوستان بوده است: «این بخشی از جشن است. وقتی با دوستانتان هستید از این کارها می‌کنید. این کار هیچ ربطی به رفتار فابرگاس ندارد. او همیشه گفته که به باشگاه متعهد است و این را نشان داده. بهترین راه برای این که نشان دهید به باشگاه تعهد دارید این است که هنگامی که پا به میدان می‌گذارید، نهایت تلاش خود را برای باشگاه انجام دهید. فابرگاس همیشه این کار را کرده است.»

چابی و پویول در هفته‌های گذشته گفته بودند انتقال فابرگاس اگر در تابستان جاری انجام نشود در یک سال آینده اتفاق خواهد افتاد. ونگر با توجه به مدت قرارداد فابرگاس که تا 2015 است این ادعاها را ملامت کرده: «اگر به مدت قرارداد او بنگرید می‌بینید که هنوز پنج سال از آن مانده است. وقتی قراردادی را برای بلندمدت امضا می‌کنیم یعنی به آن بازیکن متعهدیم که تحت هر شرایطی به او دستمزد بپردازیم و نگهش داریم.»

2010/7/31

فلامینی: سسک باید هر کاری دوست دارد، انجام دهد

ستاره سابق توپچی ها در صحبتهایی اعلام کرده که از دوستش حمایت می کند، حتی اگر او به بارسلونا بپیوندد.

سایت گل - متیو فلامینی، ستاره خط میانی باشگاه میلان در صحبتهایی به سسک فابرگاس توصیه کرده تا برای تصمیم گیری در مورد ادامه حضور در آرسنال و یا پیوستن به بارسلونا، حرف دلش را گوش کند.

آرسن ونگر، مربی توپچی ها تمایل زیادی دارد تا سسک را در لندن حفظ کند، چرا که سالهاست که این ستاره اسپانیایی را تحت تعلیم خود گرفته است ولی از سوی دیگر سران باشگاه بارسلونا بی صبرانه در انتظار خریداری او هستند و هر روز صحبتها و گمانه زنی های متعددی در این رابطه به گوش می رسد.

در حالی که آرسن ونگر مطمئن است که آینده ستاره اسپانیایی اش در امیریتس خواهد بود، فلامینی، ستاره فرانسوی میلان حمایت خود را از سسک و هر تصمیمی که بگیرد اعلام کرده است.

فلامینی در صحبتهایی به پرس اسوشیشن گفت: «من به او می گویم که هرکاری که دوست دارد انجام دهد، چرا که این یک انتخاب کاملا شخصی است و من نمی توانم به او توصیه ای داشته باشم.او می بایست همان کاری را انجام دهد که دوست دارد، اگر سسک در آرسنال بماند و یا این باشگاه را ترک کند، من از او حمایت می کنم، چون سسک دوست من است.»

فلامینی که در رقابتهای امیریتس کاپ با پیراهن میلان، مقابل تیم سابقش قرار خواهد گرفت در صحبتهایی اعلام کرد که هرگز برای ترک آرسنال حسرت نخورده و اعلام کرد که از تمایل تیمهایی مثل استون ویلا و نیوکاسل برای جذب او بی خبر است.

این ستاره فرانسوی ادامه داد: «من هیچ اطلاعی از پیشنهاد تیمهای استون ویلا و نیوکاسل ندارم، چرا که در ایتالیا هستم. البته این دو تیم، تیمهای خوبی هستند.شخصا امیدوارم که بتوانم بیش از سال گذشته بازی کنم و امیدوارم که امسال، سال به مراتب بهتری باشد. از حضورم در ایتالیا راحت هستم، چون تیم خوبی داریم و به من خوش می گذرد ولی در دنیای فوتبال هیچ چیز مشخص نیست.»

2010/7/31

nw_nk
31-07-2010, 12:49
مسی و آلوس در تستهای پزشکی بارسا

این دو ستاره همراه با سایر هم تیمی هایشان سفرخواهند کرد. البته تا زمانی که تیم کاتالان به سئول نرسد، این دو بازیکن، همراه با سایرین به تمرین نخواهند پرداخت.

سایت گل - لیونل مسی و دانی آلوس، دو نفر از بازیکنانی که در رقابتهای جام جهانی حاضر بودند، به رختکن تیم کاتالان بازگشتند و تستهای پزشکی را پشت سرگذاشتند.

طبق اعلام وب سایت رسمی باشگاه بارسلونا، لیونل مسی و دانی آلوس، پس از پشت سرگذاشتن تستهای پزشکی، همراه با سایربازیکنان تیم کاتالان روانه سفر به کره جنوبی خواهند شد تا در تور پیش فصل بارسا در آسیا حاضر باشند. بارسا در سفر به آسیای جنوب شرقی دو دیدار دوستانه را در سئول و چین برگزار خواهد کرد.

البته مسی و آلوس تا پیش از ورود بارسلونا به سئول، همراه با سایر بازیکنان تیمشان به تمرین نخواهند پرداخت و ظهر امروز تنها تستهای پزشکی را انجام دادند.

سران باشگاه بارسلونا به مسی اجازه داده تا تمریناتش را پس از بازگشت از تور آسیا از سر بگیردد ولی بنا به خواست ستاره آرژانتینی و احتمال استفاده گواردیولا از این ستاره در جریان دیدارهای بارسا در آسیا، حضور مسی در اردوی بارسا عملا به معنای پایان تعطیلات ستاره جوان بارساست.

مسی و آلوس در مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای جام جهانی مجبور به بازگشت به خانه شدند. آلوس همراه با برزیل مقابل هلند مغلوب شد و مسی با آلبی سلسته با نتیجه 0-4 مقابل آلمان تسلیم شد.

2010/7/31

سوبی‌سارتا، مدیر ورزشی بارسلونا: بگیریستین کارش را عالی انجام داد

مدیر ورزشی جدید بارسا کار مدیر پیشین را ستوده است.

سایت گل - آندونی سوبی‌سارتا، مدیر ورزشی جدید بارسلونا امروز رسما کارش را آغاز کرد.

این دروازه‌بان سابق در آغاز کار خود از مدیران قبلی بارسا ستایش کرد و به ویژه از چیکی بگیریستین نام برد که هفت سال را در رده‌های فنی باشگاه گذراند.

او گفت: «می‌خواهم از افرادی نام ببرم که پیش از من این جا بودند. اول از همه هم بگیریستین. در دوره پیشین موفقیت‌های بسیاری حاصل شد و مدیران تیمی عالی گرد آوردند. کار آنها را را ستایش می‌کنم و البته کار بگیریستین در میانشان استثنایی بود. همچنین می‌خواهم از الکسانکو (مدیر بخش جوانان بارسلونا) تشکر کنم.»

جوزپ ماریا بارتومئو، نایب‌رییس باشگاه هم گفت که سوبی‌سارتا قراردادی تنها یک‌ساله امضا کرده، اما اگر هر دو طرف راضی باشند این قرارداد امکان تمدید برای دو سال دیگر را هم دارد.

2010/7/30

MORINIO
31-07-2010, 15:27
گفتگو با رونالدو : رائول خوشحال می شود پیراهن 7 را بپوشم

من دوست داشتم که پیراهن شماره 7 رائول را برتن کنم و مطمئنم که رائول هم ازاین بابت احساس غرور خواهد کرد، چون ما بازیکنانی هستیم که طرز فکر مشابهی داریم. اگر بتوانم این کار را خواهم کرد .

سایت گل- کریس رونالدو، ستاره پرتغالی باشگاه مادریدی، اولین بازیکنی است که در طول اردوی پیش فصل کهکشانی ها در لس آنجلس، با رسانه ها به گفتگو پرداخته. کریس از اینکه پیراهن شماره 7 باشگاه مادریدی که پیش از این دراختیار رائول بود را برتن خواهد کرد بسیار خوشحال است. متن گفتگوی رونالدو با روزنامه آ.اس را با هم می خوانیم:

* سال گذشته فشار زیادی بررویت بود.فکر می کنی که امسال فشار بیشتر می شود؟ چرا که رئال اکنون به دست کم یک عنوان قهرمانی نیاز دارد

- فشار برروی همه ماست. من آرام هستم. تمرینات تیم بسیار خوب هستند و با جدیت فراوان دنبال می شود. من نحوه تمرین تیم را بسیار دوست دارم و همه ما بسیار خوشحالیم و انگیزه های زیادی داریم تا بتوانیم فصل را به خوبی آغاز کنیم.

* با پیوستن مورینیو به نیمکت مربی گری تیم، تغییرات زیادی را در مقایسه با سال گذشته شاهد خواهیم بود؟

- اکنون او را به خوبی می شناسم. تمرینات تیم ما بسیار خاص و ویژه هستند. بازیکنان تیم هم ازاین بابت کاملا راضی اند، چرا که وقتی که خوب تمرین کنی، کمتر خستگی رااحساس می کنی. مورینیو مربی باتجربه ای است و اگر بازیکنان تهاجمی ای در اختیار داشته باشد، تاکتیکی تهاجمی را پایه ریزی خواهد کرد.من تحت هیچ شرایطی نگران نیستم.چرا که فصل خوبی را پیش رو داریم

* آیا با مربی جدیدتان صحبت کرده ای؟

- او را به خوبی می شناسم و البته نمی خواهم از صحبتهایی که با او داشته ام، بگویم. ولی او به خوبی می داند که من برای کارهایی که به من نیاز دارد، آماده ام. او حزو یکی از بهترینهای دنیاست، باید بگویم که بهترین است

* امسال اولین سال رئال بدون رائول خواهد بود. آیا غیبت او در رئال تاثیرگذار خواهد بود؟

- رائول بازیکن بسیار مهمی است و تصمیم به ترک باشگاه گرفت، چون فکر می کرد که این بهترین راه برای اوست. او کاپیتان بزرگی است و مطمئن باشید که همچنان بسیار خوب خواهد بود.

* پس از جدایی رائول، شماره پیراهنت را عوض خواهی کرد؛ پیراهن شماره 9 را کنار خواهی گذاشت و پیراهن شماره 7 را برتن خواهی کرد.

- من دوست داشتم که پیراهن شماره 7 رائول را برتن کنم و مطمئنم که رائول هم ازاین بابت احساس غرور خواهد کرد، چون ما بازیکنانی هستیم که طرز فکر مشابهی داریم. اگر بتوانم این کار را خواهم کرد

* رئال مادرید توان غلبه بر بارسلونا در رقابتهای این فصل را دارد؟

- اگر این طور فکر نکنم که می توانیم مقابل بارسا به پیروزی برسیم، بهتر است که در خانه بمانم. من اطمینان و اعتماد زیادی به تیممان دارم و امسال تمام ابزار لازم برای پیروزی را در اختیار دارید

* آیا بارسا شمارا نگران نمی کند؟

- امیدواریم که بتوانیم به مراتب بهتر از آنها باشیم ولی نباید احساس نگرانی کنیم. من مطمئنم که می توانیم از آنها بهتر باشیم

* ممکن است مادریدی ها کاروالیو را به خدمت بگیرند.در این رابطه چه نظری داری؟

- صحبتهای زیادی به گوش می رسد.ریکاردو بازیکن بزرگی است.رئال تنها 3 خرید انجام داده و این رئیس باشگاه است که مسئول خرید و جذب بازیکنان است.

* پدرو لئون را در اولین جلسات تمرینی پیش فصل چطور دیدی؟

- ما همیشه به بازیکنان خوب در تیممان خوشامد می گویم. امیدوارم که او هم بتواند به تیم کمک کرده و در رئال مادرید خوش شانس باشد

* زمانی که قهرمانان دنیا به ترکیب تیمتان اضافه شوند، به آنها چه خواهی گفت؟

- من با سرخیو راموس و ایکر کاسیس صحبت کرده ام؛ چرا که شماره تلفن آنها راداشتم ولی شماره بقیه بازیکنان را نداشتم. زمانی که آنها به اردوی تیم اضافه شوند، بیشتر با هم صحبت می کنیم و مطمئنم که آنها با روحیه زیادی به جمع ما می آیند ولی اکنون باید تنها به رئال مادرید فکر کرد. رقابتهای جام جهانی تمام شده است

* به نظرت قهرمانی اسپانیا در رقابتهای جام جهانی عادلانه بود؟

- باید به تیم ملی اسپانیا تبریک گفت.این تیم منسجمترین و باثبات ترین تیم حاضر در رقابتها بود. امسال من انگیزه های زیادی دارم . چون سال گذشته هیچ جام قهرمانی ای را کسب نکردم.نهایت تمرکزم را به کار گرفتم تا فصل خوبی را پشت سر بگذارم.

Ezel
01-08-2010, 10:45
گالری عکس: تاریخ 16 ساله رائول در رئال مادرید

nw_nk
01-08-2010, 16:18
مارکس: تا پای مرگ طرفدار بارسا خواهم بود

ستاره مکزیکی در کنفرانسی خبری که با حضور سندرو روسل، گواردیولا، سوبی سارتا و پویول برگزارشد، با باشگاه کاتالان خداحافظی کرد.

سایت گل - رافا مارکس، ستاره مکزیکی باشگاه بارسلونا، روز شنبه در کنفرانسی خبری رسما با هواداران این تیم خداحافظی کرد.

در این کنفرانس خبری سندرو روسل، پپ گواردیولا، آندونی سوبی سارتا و کارلس پویول شرکت کردند تا با این بازیکن مکزیکی خداحافظی نمایند.

مارکس در این جلسه اعلام نکرد که فصل بعد را در چه تیمی سپری خواهد کرد و در این رابطه گفت: «پیشنهادهای متعددی از تیمهای مختلف اروپایی دارم و هنوز تصمیم نهایی ام را نگرفته ام.»

این ستاره مکزیکی با بیان این جمله، به این نکته اشاره کرد که هنوز پرونده انتقالش به نیویورک ردبولز نهایی نشده است.

مارکس در ادامه صحبتهایش در مورد دلیل تصمیمش برای ترک رختکن بارسا گفت: «فصل گذشته فرصت زیادی برای حضور در زمین مسابقه نداشتم. من با پپ صحبت کردم و او به من فرصت انتخاب داد. حس کردم که دوره حضورم در بارسا به اتمام رسیده است. من توانستم اینجا بمانم و با دریافت حقوقم راضی باشم ولی من اخلاقیات خاصی دارم. بلندپرواز هستم و دوست دارم بازی کنم. مربی تیم ما به بازیکنان دیگری اعتماد دارد و اکنون زمان جدایی من است.»

این مدافع مکزیکی خاطرات فراوانی در باشگاه کاتالان دارد و دوستان خوبی را در نوکمپ ترک خواهد کرد. مارکس ادامه داد: «از تمام عناوین قهرمانی ای که با بارسا کسب کرده ام، جام اروپایی ای که در پاریس فتح کردیم را ترجیح می دهم ولی بیش از همه اینها دوستی و محبتی که در اینجا دیدم در ذهنم خواهد ماند. تا پای مرگ طرفدار بارسا خواهم بود.»

2010/8/1

nw_nk
01-08-2010, 23:07
آنخل دي ماريا: مي توانم سرعت بازي رئال را افزايش دهم

وقتي رئال براي خريد من ابراز علاقه كرد من با كمال ميل به اين تيم پيوستم زيرا بازي در سانتياگو برنابئو روياي كودكي من است.

سايت گل- آنخل دي ماريا، مهاجم جديد رئال مادريد، از آروزهايش براي كسب جام هاي مختلف با اين تيم گفت و اعلام كرد همه تلاشش را انجام مي دهد تا باشگاه رئال به روز هاي پرافتخارش بازگردد.

او پس از اولين جلسه تمريني با رئال در تور پيش فصل باشگاه در آمريكا گفت:" هدف من بردن جام هاي مختلف و كمك به رئال براي به دست آوردن دوباره شكوهش است. وقتي رئال براي خريد من ابراز علاقه كرد من با كمال ميل به اين تيم پيوستم زيرا بازي در سانتياگو برنابئو روياي كودكي من است.

اكنون بايد در مورد پيشرفت تيم فكر كنيم و براي تيم هركاري انجام دهيم. من مي توانم سرعت بازي تيم را افزايش دهم. من 22 سال دارم و مي توانم در كنار اين ستاره ها پيشرفت كنم."

دي ماريا همچنين تاكيد كرد كه به جاي توجه به نتايج ستير رقبا، رئالي ها بايد روي بازي هاي خودشان تمركز كنند.

" ما بايد به تيم خودمان فكر كنيم. بارسلونا تيم فوق العاده اي است. آنها قهرمان هستند اما ما نيز اميدواريم كه شروع قدرتمندانه اي داشته باشيم. فصل گذشته تيم كمي بدشانس بود وگرنه با قهرماني لاليگا فاصله چنداني نداشت."

2010/8/1

سامي خديرا: اميدوارم طرفداران اشتوتگارت من را ببخشند

خديرا در اولين مصاحبه اش در اسپانيا از خوشحالي اش براي بازي در كنار ستاره هاي رئال گفت.

سايت گل- سامي خديرا، خريد جديد باشگاه رئال مادريد از پيوستن به اين تيم اسپانيايي بسيار خوشحال است و معتقد است كه مي تواند زوج خوبي با ژابي آلونسو تشكيل دهد.

باشگاه اشتوتگارت پس از هفته ها گمانه زني سرانجام با انتقال اين ملي پوش آلماني به سانتياگو برنابئو موافقت كرد. خديرا در اولين مصاحبه اش در اسپانيا از خوشحالي اش براي بازي در كنار ستاره هاي رئال گفت.
او در مصاحبه با نشريه آس گفت:" مي خواهم خيلي زود تيم اضافه شوم و با كادر فني كارم را شروع كنم. وقتي رئال مادريد به دنبال شماست، نه گفتن غيرممكن است. اين يك چالش بزرگ براي من است و من فكر مي كنم كه مي توانم به خوبي در كنا آلونسو بازي كنم. بزرگترين هدف ما در رقابت هاي اين فصل قهرماني در چمپيونز ليگ است."

خديرا همچنين گفت كه با انتشار يادداشتي در سايت اختصاصي باشگاه اشتوتگارت با هواداران اين تيم خداحافظي خواهد كرد.

" طرفداران اشتوتگارت هميشه در قلب من جاي دارند. من پيش از جام جهاني اعلام كردم كه در اشتوتگارت مي مانم اما زماني كه پيشنهاد رئال و مورينيو مطرح شد، من چاره ديگري نداشتم.
اميدوارم كه هواداران اشتوتگارت من را درك كنند و ببخشند."

2010/8/1

nw_nk
01-08-2010, 23:23
سيتي به دنبال گاي آسولين، ستاره سابق بارسلونا

اين ستاره جوان كه از او با عنوان مسي دوم بارسا ياد مي شد، ماه گذشته پس از مدتها نيمكت نشيني و عدم راهيابي به تركيب اصلي بارسا، اين باشگاه را ترك كرد.

سايت گل- به گزارش نشريه "پيپل"، باشگاه منچسترسيتي قصد دارد گاي اسولين، ستاره سابق باشگاه بارسلونا را به خدمت بگيرند.

اين ستاره جوان كه از او با عنوان مسي دوم بارسا ياد مي شد، ماه گذشته پس از مدتها نيمكت نشيني و عدم راهيابي به تركيب اصلي بارسا، اين باشگاه را ترك كرد.

باشگاه سيتي از اين بازيكن 19 ساله و مدير برنامه هايش دعوت كرده كه به ايستلند بروند و اميدوارند كه به زودي با اين بازيكن به توافق برسند. اين در حالي است كه گفته مي شود آسولين از ناحيه زانو دچار مصدوميتي شده كه ممكن است ادامه دوران بازي او را با مشكل مواجه كند.

اين هافبك تهاجمي در 16 سالگي به بارسلونا پيوست اما دچار پارگي ليگامنت زانو شد و تمام فصل را از دست داد. اما علي رغم اينكه فصل بعد به روزهاي خوبش بازگشته بود، نتوانست فرصتي براي بازي در تركيب اصلي تيم پيدا كند و تمام بازي هاي بارسا در فصل 09-2008 را از روي نيمكت دنبال كرد.

او اخيرا مدتي نيز در تمرينات بلكبرن حضور پيدا كرد اما نتوانست توجه مربيان اين باشگاه را به خود جلب كند. گفته مي شود او دوست دارد به باشگاه بزرگتري بپيوندد.

2010/8/1

Dr.FANOOS
02-08-2010, 19:04
بابا این بارسلونا چرا نمی ره جای اون اریک آبیدال بازیکان بیاره؟:41:

Ezel
02-08-2010, 19:12
خريدهاي جديد رئال در لوس آنجلس

سايت گل- سامي خديرا و سرخيو كانالس، دو خريد جديد باشگاه بايرن در لوس آنجلس به ساير اعضاي تيم اضافه شدند.

آنها كه به تازگي به رئال مادريد پيوستند براي شركت در تمرينات پيش فصل تيم به همراه رائول آلبيول، آلوارو آربلوا و رافائل فن در فارت به تيم اضافه شدند تا خود را براي فصل جديد لاليگا آماده كنند.

خديرا در مصاحبه با نشريه ماركا گفت:" من بي صبرانه در انتظار ملاقات با ژوزه مورينيو و ساير اعضاي تيم هستم. من فكر مي كنم كه روياي اين فصل ما شكست دادن بارسلوناست."

سرخيو كانالس نيز در انتظار انجام اولين تمرينش با تيم رئال است:" من آرزوهاي زيادي در سر دارم. قهرماني در رقابت هاي زير 19 سال اعتماد به نفس زيادي به من داد اما بايد تمريناتم با تيم را آغاز كنم. "

كهكشاني ها 27 روز ديگر اولين بازي شان در فصل جديد لاليگا را با ديدار مقابل مايوركا در خانه حريف آغاز خواهند كرد.

هشدار مسی به رئال ؛ تمام جامها برای ماست

سایت گل- لیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا پس از ورود به سئول همراه با سایر بازیکنان باشگاه بارسلونا، به آنالیز شرایط این فصل تیمش پرداخت.

مسی در این رابطه گفت:«اهداف ما همیشه یکی هستند. امسال برای فتح تمام جامها تلاش خواهیم کرد.می دانیم که کار سختی است ولی ما تیم قدرتمندی را در اختیار داریم.»

ستاره آرژانتینی در پاسخ به پرسشی در مورد حضور ژوزه مورینیوبرروی نیمکت مربی گری رئال مادرید گفت:« ما به انگیزه مضاعف برای انجام خوب امور نیازی نداریم. ما به هیچ چیز توجه نمی کنیم و همیشه عناوین بیشتر و بیشتری می خواهیم.»

مسی در ادامه در مورد رقابتهای جام جهانی گفت:« در جریان رقابتهای جام و جهانی و با حذف آرژانتین به شدت تحت تاثیرقرار گرفتم؛ چون انتظارات به مراتب بیشتری داشتم ولی الان حالم بهتر شده است و فقط به بارسلونا فکر می کنم.»

این ستاره آرژانتینی در پاسخ به این سوال که آیا قد کوتاه بازیکنان می تواند مانعی برای حضورشان در دنیای فوتبال باشد، گفت:« اسپانیا با تیمی به قهرمانی دنیا رسید که پر از بازیکنان ریزنقش و کوتاه قد بود. فوتبال ورزشی وابسته به قد نیست.»

او در ادامه در مورد شرایط کنونی بارسلونا گفت:« تیم ما بار دیگر با انگیزه های فراوانی در انتظار شروع است. قهرمانان دنیا با انگیزه های زیادی به رختکن تیم می آیند و به بهترین نحو ممکن آماده هجوم برای آغاز فصل هستیم.»

مسی و دنی آلوس که اخیرا به اردوی تیم کاتالان اضافه شدند، مشهورترین ستاره های بارسلونا در سفر اردوی 28 نفره این تیم به کره جنوبی هستند . شاگردان گواردیولا چندروز دیگر به چین نیز سفر خواهند کرد.

مسی در بخش پایانی صحبتهایش در مورد استقبالی که از او و هم تیمی هایش در فرودگاه گیمپوی سئول به عمل آمد گفت:« هواداران زیادی با پیراهنهای بارسلونا به استقبال ما آمده بودند و صحنه های بسیار زیبایی بود.»

Ezel
03-08-2010, 14:57
مورینیو نگران آمادگی کاکا است

سایت گل – ژوزه مورینیو، مربی جدید رئال مادرید نگران اوضاع فیزیکی کاکا است. او فصل گذشته چند بار مصدوم شد و بعدها فاش شد که در جام جهانی هم با درد بازی می‌کرده و تنها 85 درصد آمادگی داشته است. آقای خاص قصد دارد با دقت به برنامه تمرینی کاکا نگاه کند.

مورینیو با این بازیکن و کادر تمرین‌دهنده و پزشکی دیدار کرده تا برنامه‌ای برای بهبود شرایط فیزیکی او ترتیب دهند تا او به بهترین فرم خود بازگردد. این برنامه به نحوی طراحی شده که به بازیکن کمک کند نواحی دچار مشکلش (کشاله ران و عضلات شکمی) را تقویت کند. کاکا همچنین تمرینات گروهی سبک‌تری انجام خواهد داد تا از آسیب‌دیدگی همیشگی فتق نجات یابد.

از سوی دیگر کادر پزشکی رئال مادرید با مقامات فدراسیون فوتبال برزیل موافق بودند. آنها در جریان جام جهانی کاکا را معاینه کرده و به این نتیجه رسیده بودند که نیازی به جراحی نیست.

کاکا به آمریکا رفته تا روز شنبه به اردوی رئال بپیوندد. او در تمرینات تاکنون نقش بسیار محدودی داشته و به کارهای درمانی فیزیکی خاص خارج از تمرینات می‌پردازد تا عضلات شکمی‌اش تقویت شود و مصدومیتش را پشت سر بگذارد.

شماره پیراهن کهکشانیها؛ کریس شماره 7 و بنزما شماره 9

سایت گل- با جدایی رائول گونسالس و گوتی از رختکن رئال مادرید، تغییراتی در شماره های بازیکنان این تیم انجام شد. آنچه مشخص است، این است که پیراهن شماره 7 که تا پیش از این برتن رائول گونسالس بود، به کریستیانو رونالدو خواهد رسید و پیراهن شماره 14 گوتی از آن ژابی آلونسو خواهد بود.

بدین ترتیب پیراهن شماره نه ای که تا پیش از این برتن کریستیانو رونالدو بود، خالی ماند و کریم بنزما این پیراهن را برگزید.

دی ماریا، یکی از خریدهای این فصل رئال مادرید ، پیراهن شماره 11 ای را که سال گذشته از آن بنزما بود را برتن خواهد کرد.

ایگواین ترجیح داده که همان پیراهن قبلی اش را برتن کند. ال پیپیتا در این رابطه گفت« من همان پیراهن شماره 20 خودم را می خواهم، چون این شماره ای است که از زمانی که به رئال آمده بودم بر تن کردم و دلیلی برای تغییر آن نمی بینم. این فوتبالیستها هستند که باید بازی کنند و نه شماره ها.»

در مورد شماره پیراهن سایر بازیکنان باید به این نکته اشاره کرد که پدرو لئون هنوز در مورد شماره پیراهنش تصمیم گیری نکرده است ولی به احتمال زیاد پیراهن شماره 21 را بر تن خواهد کرد. شماره 22 که تا سال گذشته از آن ژابی آلونسو بود به سرخیو کانالس خواهد رسید و به نظر می رسد که سامی خدیرا، در حال حاضر شماره 16 را برگزیده ولی اگر تیم مادریدی بازیکنی را به فروش برساند، خدیرا می تواند شماره پیراهنش را تغییر دهد. به عنوان مثال اگر دیارا رختکن رئال را ترک کند، این ستاره آلمانی ترجیح می دهد تا پیراهن شماره 6 او راغصب کند؛ شماره ای که خدیرا در رقابتهای جام جهانی نیز بر پشت پیراهنش می دید.

پیراهن شماره 2 اکنون صاحبی ندارد؛ چرا که آربلوا که فصل گذشته این پیراهن را برتن می کرد، اکنون پیراهن شماره 17 ای را که در تیم ملی نیز در اختیار داشت و پیش از این از آن فان نیستلروی بود را برگزیده است.

گاسپارت: ممکن بود ونگر و کاپلو مربی بارسلونا شوند

سایت گل – خوان گاسپارت، رییس سابق بارسلونا فاش کرده که آرسن ونگر در سال 2001 می‌خواست مربی بارسلونا شود و فابیو کاپلو هم به هدایت این تیم علاقه داشت.

گاسپارت گفته او حتی با آنها مذاکره هم کرده بوده: «وقتی رییس باشگاه بودم، هنگامی که سرا فرر از مربی‌گری کنار رفت ما با آرسن ونگر و فابیو کاپلو مذاکره کردیم تا مربی بارسلونا شوند. ونگر را در پاریس ملاقات کردم. او می‌خواست به بارسلونا بیاید اما آرسنال به او اجازه نمی‌داد. رییس آرسنال به او دستور داده بود قراردادش را در آنجا به پایان برساند. کاپلو هم دوست داشت به بارسا بیاید، اما رم هم به او اجازه رفتن نمی‌داد.»

طعنه‌آمیز است که ونگر اکنون با بارسلونا بر سر انتقال سسک فابرگاس به شدت دچار مشکل شده. گاسپارت می‌گوید این مساله باید به سرعت حل شود: «توصیه من این است که ساندرو روسل به لندن برود و رو در رو با ونگر صحبت کند تا مسائل را پایان دهد. این را به او هم گفته‌ام.

تلفنی و با واسطه نمی‌شود، آنها باید شخصا با هم دیدار کنند. روسل نباید بترسد. اگر او ناکام بماند، همه درک خواهند کرد اما هیچ کس نخواهد گفت او تا پایان تلاش نکرد. او می‌ترسد که ناکام بماند، اما نباید از این موضوع نگرانی داشته باشد.»

در طول یک سال گذشته صحبت‌های بسیاری از بازگشت فابرگاس به بارسلونا به گوش می‌رسد.

Ezel
03-08-2010, 19:58
زلاتان: به رئال اعتقادی ندارم ولی به مورینیو چرا

سایت گل- زلاتان ایبراهیموویچ، مهاجم سوئدی باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که جذب ژوزه مورینیو و حضور او برروی نیمکت مربی گری رئال مادرید، به منزله چالش بزرگی در کارنامه ورزشی این مربی بزرگ خواهد بود و معتقد است که مورینیو جزو برترین مربیان دنیاست.

زلاتان در صحبتهایی که در روزنامه مارکا منعکس شد، گفت:« این چالش بزرگی برای مورینیوست. او بهترین مربی و یا یکی از بهترین مربیان دنیاست. من به رئال مادرید باور و اعتقاد ندارم ولی به مورینیو چرا.»

ایبرا در حال حاضر در کنار سایر بازیکنان باشگاه کاتالان در اردوی پیش فصل کره جنوبی در هتل مایفیلد سئول به سر می برند.

او در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که در بهترین تیم دنیاست و پیوستنش به بارسا، گام بزرگی در کارنامه ورزشی اش بود. زلاتان ادامه داد:« در ایتالیا تقریبا به تمامی عناوین ممکن دست یافته بودم.به چالشهای بزرگتری نیاز داشتم و پیوستنم به بارسلونا گام بزرگی بود.»

این ستاره سوئدی در ادامه صحبتهایش با اشاره به تفاوتهای فوتبال اسپانیا و ایتالیا گفت:« من دو فصل در یوونتوس و سه فصل در اینتر بازی کردم. در ایتالیا فوتبال تاکتیکی تر است ولی در اسپانیا، فوتبال به صورت تهاجمی رشد بیشتری یافته، به ویژه دررختکن بارسا. در ایتالیا نکات زیادی را یاد گرفتم که مرا به این بازیکنی که اکنون می بینید تبدیل کرده است.»

nw_nk
06-08-2010, 14:12
سيتي همچنان به دنبال زلاتان

گفته مي شود كه روبرتو مانچيني قصد دارد در صورتي كه انتقال ماريو بالوتلي به سيتي تحقق پيدا نكرد، زلاتان را به ايستلند ببرد.

سايت گل - به گزارش نشريات اسپانيايي همچنان احتمال زيادي وجود دارد كه زلاتان ابراهيموويچ، مهاجم تيم بارسلونا، نوكمپ را در فصل نقل و انتقالات ترك كند.

اين مهاجم سوئدي در اولين فصل حضورش در بارسا آمار نسبتا خوبي به جا گذاشت و در 41 بازي براي آبي و اناري ها 20 بار گلزني كرد.

با اين وجود در طول فصل انتقادهاي زيادي از شيوه بازي اين بازيكن شد و شايعات زيادي در مورد احتمال جدايي اين بازيكن از نوكمپ منتشر شده است.

اما پپ گوارديولا به تازگي اعلام كرد كه ايبرا را به عنوان بخش مهمي از برنامه هايش در فصل آينده در نظر دارد.
با اين حال نشريه ال موندو دپورتيوو به تازگي گزارش داد كه اين بازيكن سوئدي تمايل دارد به تيم ميلان بپيوندد و اين در حالي است كه باشگاه منچسترسيتي پرو پا قرص ترين مشتري اوست.

گفته مي شود كه روبرتو مانچيني قصد دارد در صورتي كه انتقال ماريو بالوتلي به سيتي تحقق پيدا نكرد، زلاتان را به ايستلند ببرد.

2010/8/6

Ezel
08-08-2010, 13:22
بارسلونا به دنبال بازیکن دیگری به جای فابرگاس

سایت گل – جوزپ ماریا بارتومئو، نایب‌رییس بارسلونا گفته این باشگاه پس از شکست در خرید سسک فابرگاس به دنبال یافتن جانشینی برای اوست. البته بارسا به گفته او ابتدا در تیم دوم خود جستجو خواهد کرد.

قهرمان اسپانیا مدت‌ها از فابرگاس ستایش کرد و دو پیشنهاد هم برای خرید این بازیکن 23 ساله ارائه داد، اما آرسنال هر دو را رد کرد. سرانجام روز جمعه فابرگاس رسما اعلام کرد که در تابستان جاری تیمش را ترک نخواهد کرد.

بارتومئو، نایب‌رییس بارسلونا می‌گوید: «خب، حالا باید به تیم دوم خود بنگریم و سپس تصمیم بگیریم. ما هرگز نمی‌خواهیم از صفر شروع کنیم. ما دو پیشنهاد برای فابرگاس ارائه دادیم، یکی در ماه ژوئن و یکی هم در اوایل آگوست، اما آرسنال قصد فروش او را نداشت و پیشنهادهای ما را نپذیرفت. آنها روی فابرگاس قیمتی نگذاشتند و تنها گفتند او فروشی نیست. ما پیشنهادی معقول ارائه کردیم و قیمتی عاقلانه روی او گذاشتیم، اما آنها گفتند نه. اگر آرسنال قصد فروش سسک را داشت، خود او بسیار مشتاق پیوستن به ما بود. اما آرسنال هرگز از ما نخواست پیشنهاد دیگری ارائه کنیم و هیئت مدیره دریافت که آرسنالی‌ها خشمگین شده‌اند.»

او همچنین گفت که الکساندر هلب، مارتین کاسرس و ویکتور سانچس پیش از آغاز فصل جدید نوکمپ را ترک خواهند کرد: «با چند باشگاه درباره قرض دادن آنها مذاکره کرده‌ایم. گزینه‌های متفاوتی پیش رو داریم و به دنبال بهترین آنها برای باشگاه و بازیکنان هستیم.»

nw_nk
08-08-2010, 13:51
نتایج دیدارهای دوستانه؛ پیروزی رئال مادرید و منچسترسیتی

شنبه شب دیدارهای دوستانه معتددی در سرتاسر دنیا برگزار شد.

سایت گل - در آستانه آغاز فصل جدید لیگ های اروپایی، تیمها دیدارهای دوستانه ای را برای کسب حداکثر آمادگی برگزار می کنند. در مهمترین دیدارها،دورتموند، فولام ، میلان، رئال مادرید و سیتی توانستند مقابل حریفانشان به برتری دست بیابند.نتیجه دیدارهای برگزار شده بدین ترتیب است.

* میلان 0- پاناتینایکوس 0
قابل ذکر است که بازی پس از تساوی بدون گل به ضربات پنالتی کشیده شد که در ضربات پنالتی میلان با نتیجه 3-5 به برتری دست یافت

* رنجرز 2- نیوکاسل یونایتد1
گلها:میلر (23) و نیسمیث (66) برای رنجرز و لونکراندس (71) برای نیوکاسل

* کلن 2- سمپدوریا 0
گلها: نوواکوویچ (9) و فریس (34) برای کلن

* آرمینیا بیله فلد 0- بورسیا دورتموند2
گلها: کهل (11) و کاگاوا (80)برای بورسیا دورتموند

* بیرمنگام 0- مایورکا1
گل: لوپس (63)

* فولام 5- وردربرمن 1
گلها: سامورا (56)، گرا (67،72 و 79)، جانسون (85) برای فولام و پیتزارو (14 ) برای وردربرمن

* تاتنهام 3- فیورنتینا2
گلها: پاولیوچنکو (27)، روی کین (59 و 89) برای تاتنهام و جیلاردینو (6) و لیاجیک (35) برای فیورنتینا

* وستهم 0- دپورتیوو لاکرونیا 0
قابل ذکر است که بازی پس از تساوی بدون گل به ضربات پنالتی کشیده شد که در ضربات پنالتی وستهم با نتیجه 3-5 به برتری دست یافت

* ولوورهمپتون2- اتلتیک بیلبائو 1
گلها: ابانکس بلیک (16و 65) برای ولوورهمپتون و لوپس (37) برای بیلبائو

*لگیا ورشو 5- آرسنال 6
گلها: کابرال (18)، جدرزیک (34،37 و 73) و ایوانسکی (90) برای لگیا ورشو و شاماخ (39)، ابوئه (53،61)، گیبس (62)، امانوئل توماس (78) و نصری (81)

* وولفسبورگ2- اورتون 0
گلها: ماندزوکیچ (19) و زیانی (39) برای وولفسبورگ

* اودینزه 2- اینتراخت فرانکفورت1
گلها: اینلر (53 و 72) برای اودینزه و میر (47) برای اینتراخت

* بوخوم 1- رئال سوسیداد 1
گلها: جونگ (2) برای بوخوم و پریه تو (56، پنالتی) برای سوسیداد

* منچسترسیتی 2- والنسیا 0
گلها: گرث بری (28) و ژو (85) برای سیتی

* وست بروموویچ 1- اوساسونا 1
گلها: موریسون (15) برای وست بروموویچ و نکونام (84،پنالتی) برای اوساسونا

* سویا 1- اسپانیول 1
گلها: کانوته (45،پنالتی ) برای سویا و لوپس (42) برای اسپانیول . قابل ذکر است که بازی پس از تساوی ، به ضربات پنالتی کشیده شد که در ضربات پنالتی اسپانیول با نتیجه 4-1 به برتری دست یافت

* لس آنجلس گلکسی 2- رئال مادرید 3
گلها: دونیوانت (40) و داناوان (45،پنالتی) برای گلکسی و ایگواین (52 و 62) و ژابی آلونسو (72) برای رئال

* بارو2- بولتون 1

2010/8/8

nw_nk
08-08-2010, 14:10
بارسا در چین: بازدید از شهر ممنوعه و ورزشگاه ممنوعه

گواردیولا و شاگردانش از شهر ممنوعه چین بازدید کردند.

سایت گل - کاتالونیایی ها، صبح امروز برای دومین روز پیاپی به استراحت پرداختند و در زمان آزادشان از شهر ممنوعه بازدید کردند.

پپ گواردیولا و شاگردانش درحالی که هوای بسیار گرمی را تجربه می کردند، در طول دو ساعت و نیم از شهر ممنوعه در چین بازدید کردند.

البته علاوه بر شهر ممنوعه، یک جای دیگر هم برای بارسا ممنوعه لقب گرفت. دربهای ورزشگاه لانه پرندگان که روز یکشنبه میزبان دیدار دوستانه بارسا مقابل گوان خواهد بود، برای تمرین به روی گواردیولا و شاگردانش بسته بود؛ اوضاع نامناسب زمین مسابقه باعث شد تا بازیکنان بارسا مجبور شوند تا جلسه تمرینی شان را در ورزشگاه کارگران برگزار نمایند.

2010/8/7

nw_nk
08-08-2010, 17:10
آلبلدا: فلسفه بارسا را به دسته چک رئال ترجیح می دهم

ستاره باشگاه والنسیا یکی از مهره های ارزشمند این تیم است. او در نبرد احتمالی میان گواردیولا و مورینیو، طرف مربی آبی اناری پوشان را می گیرد.

سایت گل - داوید آلبلدا، ستاره باشگاه والنسیا در گفتگویی با اسپورتیو به مقایسه دو تیم رئال مادرید و بارسلونا پرداخته است. ستاره باتجربه والنسیا در این مقایسه گفت: «مورینیو و گواردیولا مربیان بزرگی هستند و نتایج کسب شده توسط آنها گویای همه چیز است ولی اگر قرار باشد انتخاب کنم، فلسفه بارسلونا را که به عنوان مثال با 7 بازیکن تیم پایه ای اش در فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا ظاهر می شود را به دسته چک رئال مادرید ترجیح می دهم.»

آلبلدا در ادامه صحبتهایش با تمجید فوتبال بارسا که بر پایه تیم پایه ای اش بنا نهاده شده گفت: «فلسفه فوتبال بارسا، همان فلسفه ای است که می بایست از سوی تمام تیمها دنبال شود. باید بگویم که مورینیو نیز کار بسیار سختی را برای پشت سرگذاشتن رکوردهای پیگرینی پیش رو خواهد داشت.»

ستاره خط میانی باشگاه والنسیا در صحبتهایی در مورد شانس بالای تیمش برای کسب عنوان قهرمانی در رقابتهای لالیگا به این نکته اشاره کرد که جدایی ویا و سیلوا ضربه بزرگی برای بازیکنان این تیم بوده و گفت: «والنسیا تیمی است که از نظر اقتصادی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند و سران باشگاه مجبور به فروش این دو ستاره شدند. بدون شک تیم ما با در اختیار داشتن بازیکنانی چون ویا و سیلوا، تیم با پرستیژتری بود ولی اکنون فلسفه تیم ما نیز به فلسفه والنسیای جدید تغییر یافته است.»

2010/8/8

Retired User
08-08-2010, 20:48
آلبلدا: فلسفه بارسا را به دسته چک رئال ترجیح می دهم

ستاره باشگاه والنسیا یکی از مهره های ارزشمند این تیم است. او در نبرد احتمالی میان گواردیولا و مورینیو، طرف مربی آبی اناری پوشان را می گیرد.

سایت گل - داوید آلبلدا، ستاره باشگاه والنسیا در گفتگویی با اسپورتیو به مقایسه دو تیم رئال مادرید و بارسلونا پرداخته است. ستاره باتجربه والنسیا در این مقایسه گفت: «مورینیو و گواردیولا مربیان بزرگی هستند و نتایج کسب شده توسط آنها گویای همه چیز است ولی اگر قرار باشد انتخاب کنم، فلسفه بارسلونا را که به عنوان مثال با 7 بازیکن تیم پایه ای اش در فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا ظاهر می شود را به دسته چک رئال مادرید ترجیح می دهم.»

آلبلدا در ادامه صحبتهایش با تمجید فوتبال بارسا که بر پایه تیم پایه ای اش بنا نهاده شده گفت: «فلسفه فوتبال بارسا، همان فلسفه ای است که می بایست از سوی تمام تیمها دنبال شود. باید بگویم که مورینیو نیز کار بسیار سختی را برای پشت سرگذاشتن رکوردهای پیگرینی پیش رو خواهد داشت.»

ستاره خط میانی باشگاه والنسیا در صحبتهایی در مورد شانس بالای تیمش برای کسب عنوان قهرمانی در رقابتهای لالیگا به این نکته اشاره کرد که جدایی ویا و سیلوا ضربه بزرگی برای بازیکنان این تیم بوده و گفت: «والنسیا تیمی است که از نظر اقتصادی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند و سران باشگاه مجبور به فروش این دو ستاره شدند. بدون شک تیم ما با در اختیار داشتن بازیکنانی چون ویا و سیلوا، تیم با پرستیژتری بود ولی اکنون فلسفه تیم ما نیز به فلسفه والنسیای جدید تغییر یافته است.»

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2010/8/8

حالا کی گفته این بیاد راجع به رئال نظر بده
اینجور نظرا فقط از یه چیز حاصل میشه
اونم حسادته

Dr.FANOOS
08-08-2010, 23:21
اونم حسادته
ای بابا حالا یکی اومده حرف حق زده باهاش نباید که اینجوری برخورد کرد...
:31:

shifter
09-08-2010, 10:34
هافبك تهاجمي تيم فوتبال وردربرمن آلمان رسما باب مذاكره با بارسلونا را آغاز كرد.

به گزارش فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، مسعود اوزيل ملقب به مسي آلمان از طريق وكيل خود با باشگاه بارسلونا تماس تلفني برقرار كرد و علاقه خود را براي انتقال به بارسلونا به اطلاع رئيس بخش ورزشي اين باشگاه رساند.

اوزيل همزمان از منچستريونايتد نيز پيشنهاد رسمي دريافت كرده و وكيل دوم او در اين مورد به بررسي و مذاكره با طرف انگليسي اصرار دارد.

اوزيل مي‌تواند همان بمب خبري باشد كه الكساندرو روسل مديرعامل بارسا آن را به هواداران وعده داده است.

اوزيل تا پايان سال 2011 با وردربرمن قرارداد دارد.

Ezel
09-08-2010, 11:00
گوان پکن صفر - بارسلونا 3: شکست‌ناپذیری بلوگرانا ادامه دارد

سایت گل – روند شکست‌ناپذیر بودن بارسلونا در دیدارهای پیش‌فصل ادامه یافت و آنها تیم گوان پکن که قهرمان سوپرلیگ چین شده بود را سه بر صفر شکست دادند. این بازی در ورزشگاه ملی پکن برگزار شد، جایی که میزبان المپیک تابستانی 2008 بود.

سرخی روبرتو 18 ساله در دقیقه 10 گل اول را برای بلوگرانا زد. دو دقیقه بعد نولیتو با ضربه سر گل دوم را هم به ثمر رساند. این شروعی درخشان از سوی ذخیره‌های جوان بارسا بود.

لیونل مسی درخشش فوق‌العاده‌ای در میدان داشت. او در دقیقه 29 ابتدا ضربه‌ای را به تیر دروازه حریف زد و سپس ضربه ایستگاهی زیبایی در اوایل نیمه دوم زد که گل نشد.

ضربات والتر مارتینس و رایان گریفیث از تیم پکنی می‌توانست برای آنها امید را به ارمغان بیاورد، اما واکنش‌های خیره‌‌کننده خوسه مانوئل پینتو باعث شد چینی‌ها نتوانند به گل برسند.

زلاتان ایبراهیموویچ که گفته می‌شود آینده‌ای مبهم در بارسا دارد در اواخر دیدار به میدان آمد و گل سوم را به ثمر رساند.

قهرمان لالیگا در این دیدار آندرس اینیستا، چابی، داوید ویا و کارلس پویول را به همراه نداشت. آنها هنوز در استراحت پس از جام جهانی هستند.

مورینیو:ذهنیت تیمم را دوست دارم

سایت گل- رئال مادرید ، شنبه شب در دیداری دوستانه با نتیجه 2-3 مقابل لس آنجلس گلکسی به برتری دست یافت ..

ژوزه مورینیو در صحبتهایی در مورد این دیدار گفت:«من ذهنیت تیمم در این دیدار را واقعا دوست داشتم.آنها نمی خواستند تن به شکست دهند.من به بازیکنانم گفته ام که بازی دوستانه معنایی ندارد. دیدارهای پیش فصل برای اعمال تغییرات نیست و پیروزی ها در آن ارزشی ندارد.من واژه دوستانه در فوتبال را نمی پسندم.می توانم بگویم که بازیکنانم می خواهند در همه دیدارها به برتری برسند ولی این منطقی است؛ چرا که آنها به سختی تلاش می کنند و نکات زیادی را می آموزند.»

آقای خاص در مورد دیدار مقابل لس آنجلس گلکسی گفت:« من در دیدار مقابل گلکسی نکات زیادی را دوست داشتم، به عنوان مثال عملکرد تیمم در نیمه دوم بازی واقعا خوب بود.از شیوه بازی کردن تیم در خط دفاع، تحت فشار قراردادن بازیکنان حریف و شیوه پا به توپ شدن بازیکنانم و نحوه رسیدنمان به گل کاملا راضی هستم.»

مورینیو در ادامه صحبتهایش با تمجید از گونسالو ایگواین گفت:« ایگواین یک فوروارد فوق العاده است.او دو گل از گلهای تیم را به ثمر رساند که گام بزرگی رو به جلو بود.آنچه برایم دلپذیر بود، شیوه حرکت او در زمین مسابقه ،نشان دهنده آن است که او فوروارد باهوشی است. ایگواین بازی را برای سایر مهاجمان آسان تر می کند؛ چون او از عقب حرکت کرده و بازی را باز می کند.»

این مربی 47 ساله در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« رئال مادرید نمی تواند 10 ماه فقط با کریس یا ایگواین بازی کند.ما می بایست در سه رقابت مختلف به مبارزه بپردازیم و از همین رو به بنزما هم نیاز خواهم داشت؛ چرا که او هم یکی از مهره های کلیدی تیم من است.»

masud-000000
09-08-2010, 13:02
اونم حسادته
بعضی از حقایق همیشه تلخ بوده :27:

nw_nk
09-08-2010, 14:08
گواردیولا: ونگر را درک می کنم؛ اگر من بودم هم همین کار را می کردم

مربی تیم کاتالان در صحبتهایی اعلام کرده که دلیل رفتارهای سران آرسنال در مورد جنجالهایی که برسر سسک ایجاد شد را درک می کند.

سایت گل - پپ گواردیولا، مربی باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که دلیل رفتارهای اخیر سران آرسنال و آرسن ونگر مربی این تیم را برسر پافشاری شان برای حفظ سسک فابرگاس درک می کند و اعلام کرد که اگر او نیز به جای ونگر بوده، واکنش مشابهی را نشان می داده.

گواردیولا درصحبتهایی که در کنفرانس خبری پس از پایان دیدار دوستانه تیمش مقابل گوان چین به زبان آورد، گفت: «کاملا مسئولان آرسنال و ونگر را درک می کنم؛ آنها نمی خواستند به ستاره شان اجازه جدایی از رختکن تیمشان را بدهند. اگر من هم جای او بودم، همین کار را می کردم. ولی امیدوارم که سسک در لیگ خوبی مثل لیگ برتر به لذت بردنش از بازی فوتبال ادامه دهد.»

مربی آبی اناری پوشان در ادامه صحبتهایش از اظهارنظر در مورد گزینه های احتمالی ای که به جای سسک به رختکن بارسا خواهند آمد، سرباز زد و گفت: «بازار نقل و انتقالات تا پایان سال باز خواهد بود. ما عجله ای نداریم و در بازار نگاه می کنیم که چه گزینه هایی موجود هستند. در حال حاضر دو گزینه را مد نظر داریم و باید ببینیم که آیا آنها به رختکن تیم ما خواهند آمد یا خیر.»

مربی جوان بارسا در صحبتهایی پیغام اعتمادش به تیم کنونی را اعلام کرد و گفت: «بازیکنان تیمم، تحت هیچ شرایطی مرا ناامید نمی کنند. می خواهم همه را آرام کنم؛ چرا که تیم بسیار خوبی داریم. بازیکنان خوبی را در رختکن تیممان می بینیم که می توانند در تمام رقابتها به مبارزه ادامه دهند؛ دقیقا همان کاری که در دو سال اخیر انجام داده ایم.»

جوسپ ماریا بارتومئو، نایب رئیس ورزشی باشگاه بارسلونا نیز در کنفرانسی خبری اعلام کرد که پس از ناکامی در جذب سسک، برای تقویت رختکن تیمش، به دنبال بازیکنان خوبی در تیم پایه ای خواهند بود. بارتومئو در این رابطه گفت: «اولویت با بازیکنان خانگی است؛»

گواردیولا نیز در بخش پایانی صحبتهایش با تائید صحبتهای بارتومئو گفت: «بازیکنان تیم پایه ای بارسا، اولویت اول ما خواهند بود. به خوبی بازیکنان این تیم را می شناسم و فکر می کنم نسلی طلایی در رختکن تیم پایه ای مان داریم. بازیکنان باکیفیتی که می توانند به ترکیب تیم اصلی راه بیابند.»

2010/8/9

nw_nk
09-08-2010, 14:13
اسپانیول و بزرگداشت دانی خارکه

آنها پیروزی‌شان را به کاپیتان فقیدشان تقدیم کردند.

سایت گل - اسپانیول در سالگرد درگذشت دانیل خارکه، کاپیتان تیمش فاتح جام کارانسا شد. بازیکنان در حالی که پیراهنی با تصویر خارکه در دست داشتند، جام را بالای سر بردند.

اسپانیول توانست در دیدار نهایی پس از تساوی یک بر یک با اتلتیکو مادرید، در ضربات پنالتی به پیروزی برسد.
تیم‌های اتلتیکو مادرید، سویا و کادیس هم به جز اسپانیول در این جام حاضر بودند.

به این ترتیب بازیکنان باشگاه بارسلونی فرصتی عالی یافتند تا نشان دهند هنوز به خارکه می‌اندیشند. این پیروزی برای بازیکنان و طرفداران بسیار ویژه بود.

خارکه در 8 آگوست پارسال به دلیل حمله قلبی درگذشت. او تنها 26 سال داشت.

2010/8/9

nw_nk
09-08-2010, 20:54
رضايت گوارديولا از تور آسيايي بارسا: بازيكنان جوان تيم فوق العاده بودند

قهرمان اسپانيا روز گذشته موفق شد با نتيجه 3-0 تيم چيني گوان را شكست دهد.

سايت گل - پپ گوارديولا، سرمربي تيم بارسلونا رضايتش را از اردوي پيش فصل تيم در آسيا اعلام كرد و گفته كه به ويژه از نمايش بازيكنان تيم بي باشگاه بسيار خوشحال است.

قهرمان اسپانيا روز گذشته موفق شد با نتيجه 3-0 تيم چيني گوان را شكست دهد و گوارديولا در پايان بازي در گفتگو با خبرنگاران گفت: "من بازيكنان جوان تيم بي را به خوبي مي شناسم و تمام اين تور را بسيار مثبت ارزيابي مي كنم. بسيار متاسفم كه كريستين ته يو در تمرينات ديروز دچار آسيب ديدگي شد. ما به سختي تمرين كرديم و عملكرد خوبي داشتيم.
من اين بازيكنان را به خوبي مي شناسم. زماني كه در دسته سوم بازي مي كرديم، همه آنها توانايي بازي در سطح اول را نداشتند و از بين آنها پدرو و بوسكتس توانستند خودشان را به تيم اول برسانند. اكنون ما نسلي در اختيار داريم كه اگر چه شايد بهتر نباشند، اما بسياري از آنها مي توانند به سطح اول فوتبال جهان برسند. بايد تا آنجا كه مي توانيم از آنها محافظت كنيم و به آنها اجازه رشد كردن بدهيم. آنها هنوز جا براي پيشرفت دارند و مي توانند به ما در طول سال كمك زيادي بكنند. مهمترين مسئله اين است كه آنها از كيفيت بالايي برخوردارند و ما از اين مسئله بسيار خوشحاليم. آنها تنها نياز دارند كه از بازيكنان بزرگ تيم چيزهايي را ياد بگيرند.
ما گروهي خوب از بازيكنان جوان را در اختيار داريم و واقعا جاي هيچ شكايتي نيست. اكنون بايد به خانه بازگرديم و خودمان را براي بازي هفته آينده آماده كنيم."

از سوي ديگر سرمربي كاتالان هاي از شرايط بازي در كره جنوبي و چين چندان راضي نبود. "واقعا حيف شد. به نظر مي رسيد آنها بي تجربه بودند. بازي در چنين شرايطي خوب نيست. شما بايد بتوانيد بين جنبه ورزشي و تجاري تعادل ايجاد كنيد. نمي توانستيم شكايتي كنيم، فقط بايد خودمان را وفق مي داديم. فقط براي اين چنين صحبت هايي را انجام مي دهم كه بتوانيم در آينده در اين زمينه بهتر شويم."

2010/8/9

غيبت سه هفته اي په په

په په در پيروزي 3-2 رئال مقابل لس آنجلس گلكسي كه آخرين ديدار كهكشاني ها در تور پيش فصل آمريكاي شمالي اين تيم بود، دچار آسيب ديدگي شد.

سايت گل - باشگاه رئال مادريد تاييد كرد كه په په، مدافع ملي پوش پرتغالي اين تيم نمي تواند براي سه هفته به ميدان برود.

در اطلاعيه اي كه در سايت اختصاصي اين باشگاه منتشر شده، آمده است: "په په، مدافع تيم رئال، از ناحيه همسترينگ پاي چپ دچار مصدوميت شده و انتظار مي رود براي سه هفته نتواند تيمش را همراهي كند."

په په در پيروزي 3-2 رئال مقابل لس آنجلس گلكسي كه آخرين ديدار كهكشاني ها در تور پيش فصل آمريكاي شمالي اين تيم بود، دچار آسيب ديدگي شد. اين مدافع پرتغالي در اين ديدار در نيمه دوم به جاي رائول آلبيول راهي ميدان شده بود.

او فصل گذشته نيز به دليل آسيب ديدگي در بسياري از بازي هاي رئال غايب بود و حتي حضورش در جام جهاني نيز در هاله اي از ابهام قرار داشت.

2010/8/9

B L A S T E R
10-08-2010, 10:36
* لس آنجلس گلکسی 2- رئال مادرید 3
گلها: دونیوانت (40) و داناوان (45،پنالتی) برای گلکسی و ایگواین (52 و 62) و ژابی آلونسو (72) برای رئال
نه جدا این سایت گل هم سوژه ایه واسه خودش !!!
گل سوم رئال رو پدرولئون زد !

Retired User
10-08-2010, 10:46
ای بابا حالا یکی اومده حرف حق زده باهاش نباید که اینجوری برخورد کرد...
:31:

بعضی از حقایق همیشه تلخ بوده :27:

نیازی نمیبینم پاسخی بدم
حقایق مشخصه
اما شاید بعضیها بخوان سرشونه مثه کبک تو برف بکننن
این دیگه مشکل من نیست

-----
اینجا رئال مادریده
پرافتخارترین باشگاه جهان
پر افتخارترین باشگاه اسپانیا
برترین باشگاه قرن بسیتم

فلسفش هر چی که هست ما طرفداراش قبولش دارم
به بقیه هم ربطی نداره که چرا اینجوریه یا اونجوری

فکر کنم واضح گفتم دی:

Ezel
10-08-2010, 18:08
توافق بارسا بر سر انتقال اوزیل

سایت گل-طبق گزارشهای منتشره در مطبوعات اسپانیایی، سران باشگاه بارسلونا، بر سر به خدمت گرفتن مسعوت اوزیل، از سران یونایتد، پیشی گرفتند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، مسئولان باشگاه بوندس لیگایی با درخواست بین 12 تا 15 میلیون یورویی سران بارسا برای جذب این ستاره 21 ساله موافقت کرده اند.

این در حالی است که سران باشگاه بارسلونا پیش از مذاکره بر سر مسائل شخصی با اوزیل، به تائید گواردیولا نیاز دارند. این در حالی است که قرارداد اوزیل سال آینده با وردربرمن به پایان می رسد و در صورتی که گواردیولا خرید این ستاره را تائید کند، مراحل نهایی انتقال صورت خواهد پذیرفت.

پیش از این اوزیل درصحبتهایی در مورد احتمال انتقال به بارسا گفته بود که بازی کردن در کنار لیونل مسی، به راحتی او رابرای پیوستن به بارسا متقاعد می کند.

ژاوي:‌فابرگاس در ژانويه به بارسلونا مي پيوندد

سايت گل- در حالي كه شواهد حاكي از اين است كه سسک اين فصل نيز براي تيم آرسنال به ميدان خواهد رفت، اما ژاوي، هافبك تيم بارسلونا همچنان اميدوار است كه به زودي اين ملي پوش اسپانيايي را در نوكمپ ببيند.

ژاوي معتقد است كه فابرگاس به زودي به بارسا خواهد پيوست و احتمالا اين اتفاق در ماه ژانويه رخ خواهد داد.

اين ستاره كاتالاني انتظار دارد كه آرسنال اين فصل نيز در رسيدن به قهرماني در جام هاي مختلف ناكام بماند و اين مسئله زمينه را براي خروج فابرگاس از ورزشگاه امارات فراهم كند.

ژاوي در مصاحبه با سايت توتومركاتو وب گفت:" ما مي دانيم كه نمي توانيم در تابستان او را به خدمت بگيريم اما شايد در زمستان كه ديگر آرسنال از كورس قهرماني ليگ برتر جا مانده است، اين انتقال انجام شود. تيم آنها چندان قدرتمند نيست."

براساس گزارش ها باشگاه آرسنال پيشنهاد 40 ميليون يورويي براي فروش فابرگاس را رد كرده است و احتمالا اين بازيكن حداقل تا پايان فصل 11-2010 در آرسنال خواهد ماند.

ژاوي معتقد است كه فابرگاس از اين مجبور شده در آرسنال بماند، بسيار ناراضي است.

" آرسنالي ها اشتباه كردند كه او را به زور در تيم شان نگه داشتند. آنها نمي توانند برخلاف خواسته او، او را نگه دارند."

errmii
11-08-2010, 02:25
وردربرمن و تکذیب خبر توافق با بارسابر سر اوزیل

ستاره آلمانی بارها و بارها اعلام کرده که می خواهد در وردربرمن بماند و قرارداد او با این تیم آلمانی تا سال آینده اعتبار دارد

سایت گل- مسئولان باشگاه وردربرمن در صحبتهایی توافق با مسئولان بارسلونا بر سر انتقال اوزیل به نوکمپ را تکذیب کرده اند. این در حالی است که صبح امروز رسانه های آلمانی و اسپانیایی اخباری را مبنی بر توافق برسر انتقال اوزیل به بارسا را منتشر کردند.

عصر امروز تینو پولستر، سخنگوی باشگاه وردربرمن در این رابطه گفت:«اخبار منتشره کذب محض است؛ هیچ مذاکره و یا درخواستی از سوی سران بارسلونا در کار نیست.»

این در حالی است که خود اوزیل هم بارها در صحبتهایی اعلام کرده که قصد دارد این فصل را نیز در رختکن وردربرمن سپری کند.قرارداد اوزیل با وردربرمن تا تابستان سال 2011 اعتبار دارد و این ستاره آلمانی اعلام کرده که با سران هیچ باشگاهی مذاکره نکرده است.

در این میان، علاوه بر انتشار اخباری مبنی بر توافق بر سر انتقال اوزیل به رختکن بارسا، اخباری نیز مبنی بر ابراز تمایل سران رئال و چلسی برای خریداری این ستاره آلمانی منتشر شده و روزنامه تایمز نیز از تلاش سران چلسی برای به خدمت گرفتن اوزیل خبر داده است

Dr.FANOOS
11-08-2010, 10:53
نیازی نمیبینم پاسخی بدم
حقایق مشخصه
اما شاید بعضیها بخوان سرشونه مثه کبک تو برف بکننن
این دیگه مشکل من نیست

-----
اینجا رئال مادریده
پرافتخارترین باشگاه جهان
پر افتخارترین باشگاه اسپانیا
برترین باشگاه قرن بسیتم

فلسفش هر چی که هست ما طرفداراش قبولش دارم
به بقیه هم ربطی نداره که چرا اینجوریه یا اونجوری

فکر کنم واضح گفتم

اونم حسادته
:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:

B L A S T E R
11-08-2010, 11:19
RICARDO CARVALHO TO PLAY FOR REAL MADRID

کاروالیو رسماً مادریدی شد ! با 8 میلیون !
حرکت انفجاری بود از پرز !
ایول !!
بالاخره یه مدافع خوب خریدن !

L.A.M.P.A.R.D
11-08-2010, 12:20
نهههههههه............چراااااااا ااا ................شما نامردا با پول بازیکن مارو گرفتید :19:
نامردا:31:

B L A S T E R
11-08-2010, 12:35
نه دیگه این یه خرید معمولی بود نمیتونی از رئال ایراد بگیری :دی
32 سالشه دیگه نهایتا 2 فصل دیگه بازی کنه ! :دی

L.A.M.P.A.R.D
11-08-2010, 12:39
:دی........مبارکتون باشه :46::37:

nw_nk
11-08-2010, 15:37
شجاعي مي خواهد در لاليگا بماند / مسعود شجاعی پیشنهاد تیم ترکیه‌ای را رد کرد

بوکا اسپور که فصل گذشته مجوز حضور در سوپر لیگ فوتبال ترکیه را به دست آورده به شجاعی پيشنهاد داده بود، اما درخواست این تیم مورد قبول این بازیکن واقع نشده است.

سايت گل - مسعود شجاعی، بازیکن ایرانی اوساسونای اسپانیا، پیشنهاد تیم فوتبال «بوکا اسپور» ترکیه را نپذیرفت. بوکا اسپور که فصل گذشته مجوز حضور در سوپر لیگ فوتبال ترکیه را به دست آورده به شجاعی پيشنهاد داده بود، اما درخواست این تیم مورد قبول این بازیکن واقع نشده است.

به گزارش پرشن فوتبال، بوکا اسپور برای تقویت تیم خود در این فصل از رقابت ها، مانوچو از منچستریونایتد، یرکو لکو، بازیکن ملی پوش کروات و دادی، مهاجم پیشین اوساسونا را به خدمت گرفته است.

تیم فوتبال رئال زاراگوزا پیش از این برای جذب مسعود شجاعی علاقمندی خود را نشان داده ضمن اینکه یک تیم دیگر از لالیگا که نامش فاش نشده برای به خدمت گرفتن این بازیکن که عنوان کرده فقط در اسپانیا می ماند، پیشقدم شده است.

2010/8/11

Dr.FANOOS
11-08-2010, 21:30
نهههههههه............چراااااااا ااا ................شما نامردا با پول بازیکن مارو گرفتید :19:
نامردا:31:
اتفاقا زیاد براش خرج نکردن...مدافع ارزونی بوده...کلا 8 میلیون یورو براشون آب خورده...کاشکی پرسپولیس می رفت سراغش:31:

L.A.M.P.A.R.D
11-08-2010, 21:57
چون همینقدر ارزش داشت دیگه..........بیشتر بازیکن تعویضیه چلسی بود............موقعی که یکی مصدوم میشد سریع جایگزین بود

nw_nk
12-08-2010, 12:43
پیروزی اوساسونا در غیاب ایرانی ها

سایت گل - تیم اساسونای اسپانیا در غیاب بازیکنان ایرانی خود به اولین پیروز در بازی های پیش فصل دست یافت. این تیم چهراشنبه شب در یک بازی دوستانه مقابل نومانسیا قرار گرفت و با یک گل به پیروزی رسید. در این بازی جواد نکونام به علت حضور در تیم ملی و بازی با ارمنستان غایب بود و مسعود شجاعی نیز فرصت حضور در میدان را نیافت. شجاعی در بازی قبلی اوساسونا نیز به میدان نرفت.

2010/8/12

ميلاني ها همچنان به دنبال زلاتان

وضعيت كلاوس يان هونتلار، مهاجم هلندي روسونري در اين باشگاه چندان مشخص نيست و گفته مي شود كه شايد به تيمي در بوندس ليگا بپيوندد؛ به همين علت ماسيميليانو آلگري، سرمربي جديد ميلاني ها به دنبال يك مهاجم جديد هستند و زلاتان را گزينه مناسبي براي حضور در خط حمله تيمش مي داند.

سايت گل - در حالي كه مسئولان باشگاه بارسلونا چندين بار اعلام كرده اند كه قصد دارند زلاتان ابراهيموويچ، مهاجم سوئدي شان را حفظ كنند، اما همچنان گمانه زني ها در مورد خروج اين بازيكن از نوكمپ ادامه دارد.
ميلان يكي از باشگاه هاي است كه گفته مي شود علاقه زيادي به جذب اين بازيكن دارد و به تازگي نشريه كوريره دلو اسپورت ادعا كرده كه مسئولان اين باشگاه براي خريد اين بازيكن هنوز نااميد نشده اند.

وضعيت كلاوس يان هونتلار، مهاجم هلندي روسونري در اين باشگاه چندان مشخص نيست و گفته مي شود كه شايد به تيمي در بوندس ليگا بپيوندد؛ به همين علت ماسيميليانو آلگري، سرمربي جديد ميلاني ها به دنبال يك مهاجم جديد هستند و زلاتان را گزينه مناسبي براي حضور در خط حمله تيمش مي داند.

در اين گزارش ادعا شده كه ميلاني قصد دارند با قراردادي قرضي و يك ساله زلاتان را به خدمت بگيرند. با اين شرط كه در اين مدت هر كدام از دو باشگاه نيمي از دستمزد اين بازيكن را بپردازد. البته به نظر نمي رسد بارسايي ها با چنين پيشنهادي موافقت كنند.

از سوي ديگر ميلاني ها لوكاس پودولسكي، مهاجم تيم كلن را نيز زير نظر دارند. اين مهاجم ملي پوش آلماني در جام جهاني بسيار خوب كار كرد و چند باشگاه بزرگ به دنبال خريد او هستند.

2010/8/11

B L A S T E R
12-08-2010, 13:49
چون همینقدر ارزش داشت دیگه..........بیشتر بازیکن تعویضیه چلسی بود............موقعی که یکی مصدوم میشد سریع جایگزین بود
مطمئنی ؟ فیکس نبود ؟
من فک میکردم با جان تری زوج خط دفاعن !

L.A.M.P.A.R.D
12-08-2010, 14:02
از زمانی که الکس و ایوانویچ به چلسی اومدند نیمکت نشین شد.............این چندتا بازی اخر هم چون الکس مصدوم بوده بازی کرده

B L A S T E R
12-08-2010, 14:31
من فک کنم چون کاوالیو مصدوم میشد الکس بازی میکرد !
ایوانوویچ هم که اصلا دفاع راست بازی میکنه !

L.A.M.P.A.R.D
12-08-2010, 14:39
:دی ......نه بابا ........بین دفاع فیکس چلسی اینطوریه :

اشلی کول---- جان تری----الکس----ایوانویچ

ع.ص
12-08-2010, 14:46
کسی میدونه بازی سوپر کاپ بین بارسلونا و سویا کیه؟

من شنیدم تو این هفته است ولی نمیدونم کیه

masud-000000
12-08-2010, 15:05
کسی میدونه بازی سوپر کاپ بین بارسلونا و سویا کیه؟

من شنیدم تو این هفته است ولی نمیدونم کیه

nw_nk
12-08-2010, 15:25
سوپرجام اسپانيا / سويا - بارسا

ديدار رفت رقابتهاي فوتبال سوپرجام اسپانيا روز شنبه برگزار مي شود. در این دیدار تیم سویا قهرمان جام حذفی اسپانیا در فصل قبل میزبان بارسلونا مدافع عنوان قهرمان لیگا اسپانیا خواهد بود. دیدار برگشت دو تیم با یک هفته فاصله برگزار می شود.

پنج‌شنبه 21/05/1389

Sevilla - Barcelona 8/14/10 9:00 PM BST
Barcelona - Sevilla 8/21/10 9:00 PM BST

Ezel
12-08-2010, 20:28
کاروالیو: می خواهم به رئال در قهرمانی کمک کنم

سایت گل- اندکی پس از اعلام خبر رسمی خریداری ریکاردو کاروالیو توسط باشگاه مادریدی، این ستاره پرتغالی در گفتگو با روزنامه مارکا از احساساتش صحبت کرد.

کاروالیو که متولد سال 1978 است، در صحبتهایی در مورد انتقالش به سانتیاگو برنابئو گفت:« این فاز از پرونده کاری ام برایم بسیار مهم است..مدتها بود که می خواستم تا دررئال مادرید بازی کنم و اکنون این آرزویم را محقق شده می بینم.»

این ستاره پرتغالی، در مورد مربی جدیدش ،ژوزه مورینیو گفت:« مورینیو هر جا که برود، موفقیت کسب خواهد کرد.او همان طور که تا اینجا نشان داده، مربی بزرگی است.ما بازیکنان کاملا به او اطمینان داریم.»

masud-000000
13-08-2010, 14:12
اینیستا: از اوزیل استقبال خواهیم کرد

این بازیکن جوان را در اسپانیا بسیار می‌ستایند.

سایت گل – آندرس اینیستا، ستاره بارسلونا گفته اگر باشگاهش مسعود اوزیل را از وردر برمن بخرد هیچ مشکلی نخواهد داشت و البته اگر او خریداری نشود هم بارسا به مشکلی برنمی‌خورد.
صحبت‌های زیادی درباره رفتن ملی‌پوش آلمانی به بارسلونا شده و شایعات پس از آن که سسک فابرگاس گفت به بارسلونا نمی‌رود بیشتر هم شده است.
اینیستا بر این باور است که اوزیل 21 ساله بازیکن خوبی برای بارسا خواهد بود: «پیش از جام جهانی اصلا او را نمی‌شناختم، ولی وقتی بازی او را در آلمان دیدم، با توجه به سنی که دارد متوجه شدم کیفیت و شخصیت لازم را داراست. دست من نیست که اوزیل بیاید یا نه. اگر از او استقبال خواهیم کرد. اگر نه، همان طور که هستیم ادامه خواهیم داد.»
اما اگر بارسلونا بخواهد اوزیل را بخرد باید با رئال ماردید و منچستر یونایتد رقابت کند.
از قرارداد اوزیل با برمن تنها یک سال مانده است.

nw_nk
13-08-2010, 16:04
منچسترسیتی و پیشنهاد دستمزد 116 میلیون یورویی به زلاتان

آنها قصد خرید مهاجم سوئدی بارسا را دارند.

سایت گل- منچسترسیتی به زلاتان ایبراهیموویچ، مهاجم بارسلونا پیشنهاد قراردادی چهار ساله داده که در آن او هفته‌ای 607 هزار پوند دستمزد خواهد گرفت.

به این ترتیب این مهاجم سوئدی پردرآمدترین فوتبالیست دنیا خواهد شد و سالانه 29 میلیون یورو درآمد خواهد داشت که بسیار بیشتر از درآمد لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و کاکا خواهد بود.

مقامات سیتی این پیشنهاد را به مینو رایولا، مدیر برنامه‌های زلاتان ارائه داده‌اند تا نشان دهند چقدر به دنبال خرید این بازیکن 28 ساله هستند.

ایبراهیموویچ تابستان گذشته در ازای 46 میلیون یورو و ساموئل اتوئو به اینتر پیوست. هرچند گفته می‌شود این بازیکن سوئدی در کاتالونیا خوشحال نیست.

او در اینتر زیر نظر روبرتو مانچینی کار کرده و احتمالا خوشحال خواهد بود دوباره به تیم او برود.

منبعی نزدیک به زلاتان گفته است: «سیتی نشان داده چقدر دوست دارد زلاتان را داشته باشد و هرچند دستمزد او در بارسلونا عالی است، اما این پیشنهاد از جنس دیگری است و بسیار فراتر از حقوق او در بارسا است. این پیشنهاد باعث شده او بسیار فکر کند، به ویژه این که از حضور در بارسلونا هم خیلی خوشحال نیست. این انگاره که بخشی از ساختن تیمی بزرگ باشد که قرار است بهترین‌ها را در اروپا به چالش بیندازد هم بسیار جذاب است. سیتی باید با بارسلونا به توافق برسد، اما احساس می‌کنم انتقال او با سرعت خوبی اتفاق خواهد افتاد.»

2010/8/13

زلاتان از تعهدش به بارسلونا می گوید

مهاجم سوئدی برنامه ای برای ترک رفتن بارسلونا ندارد.

سایت گل- زلاتان ایبراهیموویچ، مهاجم سوئدی باشگاه بارسلونا تصمیمی برای ترک باشگاه کاتالان در بازار نقل و انتقالات تابستانی ندارد. این در حالی است که تیمهایی از جمله میلان و سیتی خواهان به خدمت گرفتن او هستند.

این ستاره سوئدی تابستان سال گذشته و با قراردادی 5 ساله از اینتر به بارسا پیوست.

زلاتان در صحبتهایی که در روزنامه آ.اس منتشر شد، گفت: «هر روز اخباری مبنی بر انتقال من به تیم جدیدی به گوش می رسد. البته از ابراز تمایل سران تیمهای مختلف برای به خدمت گرفتنم بسیار خوشحالم ولی هنوز 4 سال دیگر از قرارداد من با بارسا باقی است و تصمیمی برای ترک بهترین تیم دنیا ندارم.»

زلاتان ادامه داد: «البته در دنیای فوتبال خیلی چیزها ممکن است در طول 24 ساعت تغییر کنند ولی من هنوز کارهای زیادی برای انجام در رختکن بارسا دارم.»

2010/8/13

nw_nk
13-08-2010, 16:40
بالدانو: کارمان در بازار تابستانی تمام نشده

مدیر فنی باشگاه رئال مادرید از تیمی که زیر نظر مورینیو به فعالیت مشغول است رضایت دارد ولی در عین حال دربهای تیم را به روی خریدهای جدید نبسته است.

سایت گل- خورخه بالدانو، مدیر فنی باشگاه رئال مادریددر صحبتهایی اعلام کرده که به رغم پیوستن ریکاردو کاروالیو به رختکن رئال، ممکن است کهکشانی ها خرید دیگری نیز داشته باشند.

بالدانو درمراسم معارفه کاروالیو در سانتیاگو برنابئو در صحبتهایی که در روزنامه آ.اس منتشر شد گفت:« ما با این تیم احساس راحتی می کنیم ولی نمی توان گفت که ورودی ها و خروجی های تیم ما قطعی شده و به پایان رسیده است.شاید بازیکنان جدیدی به رختکن تیممان اضافه شوند.»

بالدانوی 54 ساله در صحبتهایی به این نکته اشاره نکرد که خرید احتمالی کهکشانی ها، مهاجم خواهد بود و یا خیر ولی اعلام کرد که احتمالات مختلفی وجود دارد. او معتقد است که خرید کاروالیو، خریدی ضروری برای تیم مادریدی بوده و پس از جدایی کریستوف متسلدر از رختکن برنابئو و پیوستن به شالکه نیاز فراوانی برای جذب کاروالیو احساس می شده.

بالدانو ادامه داد:« لازم بود که مدافع باتجربه ای را به خدمت بگیریم؛ چرا که تیم ماتیمی جوان است.»
مادریدی ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی، سامی خدیرا، پدرو لئون، سرخیو کانالس و آنخل دی ماریا را به خدمت گرفته بودند

2010/8/13

کاکا: فصل پیش در رئال مادرید خودم نبودم

کاکا می‌خواهد خودش باشد.

سایت گل- کاکا، هافبک رئال مادرید پس از جراحی زانویش در گفتگویی با مارکا از فصل پیش و مصدومیتش گفته است. ستاره برزیلی چهار ماه از میادین دور خواهد بود و حتی ممکن است دیگر نتواند بازی کند.

او می‌خواهد در برگشت به میادین حمایت طرفداران را جبران کند و برای آنها کاکای واقعی باشد. او می‌گوید: «فصل پیش رنج کشیدم چون نمی‌توانستم نشان دهم کاکا به راستی کیست. مجبور بودم خود را در میدان محدود کنم تا بتوانم به مادرید کمک کنم. من مسئولیت‌ناپذیر نیستم و نمی‌خواستم خود را به خطر بیندازم.»
کاکا همچنین درباره فصل پیش رو می‌گوید: «می‌خواهم تمام محبتی که هواداران به من دارند را جبران کنم.»

2010/8/13

نكونام از امروز در تمرين اوساسونا

سايت گل- كاپيتان تيم ملي ايران پس از بازي با ارمنستان اين كشور را به مقصد سوئيس ترك كرد تا با 4 ساعت اقامت در سوئيس راهي مادريد شود. نكونام از مادريد هم با قطار ساعت 7:30 به وقت محلي وارد پامپلونا شد او امروز در تمرين اوساسونا شركت كرده است با اوساسونا تمرين كرد.

2010/8/13

Retired User
13-08-2010, 18:30
بازی امشب رو 3 میده
ساعت 11:30

اولین بازی نسبتا دشوار رئال با مربیگری مو

Capcom
13-08-2010, 18:44
بازی امشب رو 3 میده
ساعت 11:30

اولین بازی نسبتا دشوار رئال با مربیگری مو

با کدوم تیم؟

Majid393
13-08-2010, 18:49
با کدوم تیم؟

بایرن مونیخ

nw_nk
13-08-2010, 19:47
نبرد رئال و میلان برای خریداری گانسو

به نظر می رسد که سران روسونری در نبرد دیگری در بازار نقل و انتقالات مغلوب کهکشانی ها شوند.

سایت گل- گانسو، ستاره باشگاه سانتوس روز سه شنبه و در دیداردوستانه تیم ملی برزیل مقابل آمریکا اولین دیدار ملی اش را برای سلسائو انجام داد و این روزها صحبتهای مختلفی در مورد احتمال انتقال او به یکی از تیمهای اروپایی به گوش می رسد.

خیلی ها او را یکی از پدیده های جوان آمریکای جنوبی می دانند و قطعا به زودی به تیمی صاحب نام منتقل خواهد شد.طبق گزارش منتشره در میلان نیوز، سران باشگاه میلان تمایل زیادی برای به خدمت گرفتن این بازی ساز 20 ساله دارند ولی انتظار می رود که گانسو در نهایت روانه سانتیاگو برنابئو شود.

گانسو اخیرا در صحبتهایی گفت:« رئال مادرید تیمی است که دوست دارم در آن بازی کنم. این رویای بزرگی است که خودم را در کنار کاکا و کریس رونالدو ببینم.»

هنوز مشخص نیست که آیا او در روزهای آتی از سانتوس جدا خواهد شد یا نه ولی سران میلان تمایل زیادی دارند تا این ستاره را به خدمت بگیرند. مسئولان روسونری پس از اطلاع از صحبتهای گانسو اعلام کردند که شانسشان برای به خدمت گرفتن این بازی ساز جوان بسیار کمرنگ است.

روسونری در بازار نقل و انتقالات تابستانی در به خدمت گرفتن لوئیس فابیانو نیز ناکام ماند و بدین ترتیب آنها عملکرد چندان موفقی در بازار نداشته اند و تنها مارکو آملیا، ماریو یپس و سوکراتیس پاپاستاتوپولوس را به رختکن تیمشان آورده اند

2010/8/13

رائول: ‌ماندن در رئال آسان ترین کار بود

اسطوره باشگاه رئال اعلام كرد كه براي به دست آوردن تجربه اي جديد راهي بوندس ليگا شده است.

سايت گل- رائول، كاپيتان سابق رئال مادريد و خريد جديد باشگاه شالكه از پيوستن به اين باشگاه آلماني راضي و خوشحال است.

او در مصاحبه با نشريه بيلد گفت:" تصميم بسيار خوبي گرفتم كه در پايان دوران بازي ام به تيم شالكه آمدم. مي توانستم در رئال بمانم، این آسان ترین کار برایم بود و مورينيو از من حمايت مي كرد. من 16 سال در رئال بودم، تقريبا در تمام عمر بازي يك فوتباليست. اما من و خانواده ام مي خواستيم تجربه اي جديد به دست بياوريم و اگر امسال اين كار را انجام نمي داديم، ديگر نمي توانستيم چنين كاري كنيم."

رائول معتقد است كه مي تواند به شالكه كمك كند به موفقيت هاي زيادي از جمله قهرماني در بوندس ليگا دست پيدا كند.
" ما مي توانيم روياي قهرماني در بوندس ليگا را در سر داشته باشيم. با مربي اي (فيليكس ماگات) كه داريم، هر كاري ممكن است. او با بايرن مونيخ و وولفسبورگ قهرمان آلمان شده است.
اولين چيزي كه در زمان ورودم گفتم اين بود كه بايد حتما دورتموند را شكست دهيم اما اگر نتوانيم مقابل آنها هم به پيروزي برسيم، قهرماني در بوندس ليگا نيز همه را خوشحال مي كنم."

شالكه در اولين ديدار فصل 11- 2010 روز يكشنبه مقابل هامبورگ قرار مي گيرد كه اولين ديدار رسمي رائول با پيراهن شالكه در رقابتهای بوندس لیگا خواهد بود.

2010/8/13

errmii
13-08-2010, 21:20
ستاره هاي بايرن در انتظار ديدار مقابل رئال مادريد

باشگاه بايرن پيش از اين هرگز براي بكن باوئر 64 ساله بازي بزرگداشت برگزار نكرده بود اما اينك قرار است ديدار دوستانه دو غول فوتبال اروپا به ديدار بزرگداشت او تبديل شود
سايت گل- بازيكنان تيم بايرن مونيخ در ديداري دوستانه و براي بزرگداشت فرانتس بكن باوئر، قيصر فوتبال آلمان، به مصاف رئال مادريد، گران ترين و پر ستاره ترين باشگاه دنيا قرار خواهد گرفت.

بكن باوئر يكي از بزرگترين ستاره هاي تاريخ باشگاه بايرن است و در طول 13 فصل حضور در اين باشگاه بيش از چهار سال بار با پيراهن اين تيم به ميدان رفته است. باشگاه بايرن پيش از اين هرگز براي بكن باوئر 64 ساله بازي بزرگداشت برگزار نكرده بود اما اينك قرار است ديدار دوستانه دو غول فوتبال اروپا به ديدار بزرگداشت او تبديل شود.

فيليپ لام، كاپيتان تيم ملي آلمان در جام جهاني و ستاره تيم بايرن در مورد اين ديدار گفت:" من به شدت در انتظار اين ديدار هستم. بازي در مقابل تيمي كه دهه هاست يكي از بهترين هاي فوتبال اروپاست، فوق العاده خواهد بود. هر بازيكني دوست دارد كه در چنين مسابقه اي به ميدان برود."

توماس مولر، مهاجم جوان تيم بايرن نيز گفت:" نوعي اسطورگي در باشگاه رئال مادريد ديده مي شود. خيلي خوب است كه پيش از شروع فصل مي توانيم خودمان را در چنين ديداري آزمايش كنيم. وقتي قرار باشد پيش از فصل يك بازي دوستانه انجام دهيد، من ترجيح مي دهم مقابل رئال قرار بگيرم تا در مقابل يك تيم دسته چندمي."

لوئيس فن خال، سرمربي تيم بايرن نيز گفت كه دست به ريسك نخواهد زد و از بازيكناني كه روز سه شنبه و چهارشنبه براي تيم ملي كشورشان به ميدان رفتند، در اين ديدار استفاده نمي كند."

B L A S T E R
14-08-2010, 02:03
کاسیاس واقعا بهترین دروازه بانه تاریخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با اینکه رئال اصلا خوب بازی نکرد ولی خوب جام رو گرفت :دی
یه جام الکی :دی

L.A.M.P.A.R.D
14-08-2010, 02:12
:دی

=================
اره واقعا.......نمیدونم اگه رئال کاسیاس رو نداشت میخواست چیکار کنه

iriali
14-08-2010, 09:49
یه گرون قیمتش رو میخرید دی:

nw_nk
14-08-2010, 11:13
شکست سنگین رم و برتری رئال مقابل بایرن

دیشب سه دیدار دوستانه در سرتاسر دنیا برگزار شد.

سایت گل- جمعه شب سه دیدار دوستانه برگزار شد و در عجیب ترین دیدار، المپیاکوس موفق شد تا با نتیجه 1-5 مقابل رم به برتری دست یابد. تیم یونانی که اخیرا بالبرده را به عنوان مربی جدیدش به خدمت گرفته، حریف ایتالیایی را در هم کوبید. گلهای المپیاکوس را ایباگاسا (6)، سئارنس (52)، میتروگلو (61)، فتافاتیزیدیس (79) و سویلدیس (84) به ثمر رساندند و منس در دقیقه 12 تک گل رم را به ثمر رساند.

در دومین دیدار برگزار شده و در دیداری که به مناسبت بزرگداشت بکن باوئر برگزار شد، رئال مادرید موفق شد تا با درخشش ایکر کاسیاس در ضربات پنالتی از سد تیم میزبان عبور کند.این دیدار در پایان زمان قانونی با نتیجه 0-0 به پایان رسیده بود و در ضربات پنالتی، کریس رونالدو ،فان در فارت، ژابی آلونسو و بنزمابرای رئال گلزنی کردند و بداستوبر و اتل هم گلهای بایرن را از روی ضربه پنالتی به ثمر رساندند تا رئال پیروز این میدان لقب گیرد. کاسیاس ضربات پنالتی آلتین تاپ و برافهید را مهار کرد.

در سومین دیدار دوستانه نیز لوکاتونی با تک گلی که در دقیقه 74 وارد دروازه اتلتیک بیلبائو کرد، باعث پیروزی 0-1 جنوا مقابل حریف اسپانیایی گردید.

در تورنتمت جام TIM نیز دو تیم اینتر و میلان در پایان زمان قانونی بازی به تساوی بدون گل دست یافتند ولی در نهایت این اینتر بود که توانست در ضربات پنالتی با نتیجه 2-3 مقابل روسونری به پیروزی دست یابد.

2010/8/14

پیشنهاد رئال برای خرید اوزیل رد شد

در آلمان اتفاقات دارد به سرعت روی می‌دهد.

سایت گل- در حالی که در بازی رئال مادرید و بایرن مونیخ همه چشم‌ها به میدان بود، خورخه بالدانو، مدیر ورزشی رئال داشت بر سر خرید مسعود اوزیل مذاکره می‌کرد.

ملی‌پوش جوان آلمانی در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی خوش درخشید و چندین باشگاه اروپایی از جمله مادرید به دنبال خرید او هستند.

بالدانو در بین دو نیمه بازی، به خبرنگار شبکه ZDF گفت علاقه رئال به اوزیل جدی است: «بله، برای او پیشنهادی داده‌ایم.»

با این حال کلاوس آلوفس، مدیر ورزشی وردر برمن گفته این پیشنهاد چندان قابل توجه نبوده: «پیشنهاد آنها ارزش چانه‌زنی نداشت.»

بالدانو گفته بود که خریدهای رئال مادرید تمام نشده، هر چند که آنها تاکنون 63 میلیون یورو خرج بازیکنانی مانند ریکاردو کاروالیو، آنخل دی‌ماریا و سامی خدیرا کرده‌اند.

اوزیل هم رسما اعلام کرده که با باشگاهی صحبت نکرده است. این در حالی است که گفته می‌شود بارسلونا بر سر قیمت او به توافق رسیده (این خبر در آلمان به شدت تکذیب شد) و منچستر یونایتد هم به دنبال پیشنهادی برای خرید اوست.

ژوزه مورینیو پس از دیدار گفت که امیدوار است رئال مادرید به دنبال خرید اوزیل باشد: «او بازیکن خیلی خوبی است و خیلی خوشحال خواهم شد اگر به ما بپیوندد. مربی آنها گفته نه، اما باید ببینیم چه می‌شود. اگر او بیاید عالی می‌شود.»

گفته می‌شود حداقل 25 میلیون یورو لازم است تا برمن راضی به فروش یکی از ستاره‌هایش شود. این در حالی است که قرارداد او خرداد آینده به پایان می‌رسد.

2010/8/14

nw_nk
14-08-2010, 13:31
فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2010-2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])