PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بسته‌های رویایی اینترنت همراه اول

صفحه ها : 1 [2]

ehsan_iace
08-06-2010, 11:55
سلام چند تا سوال :
الان این بسته های اینترنت فعال هست و میشه ازش استفاده کرد ؟
بله در سیم کارتهای اعتباری، با خرید هر بسته، مبلغ بسته از اعتبار مشترک کسر می گردد.

برای استفاده از این بسته ها چیکار باید کرد ؟
صفر : ببین تحت پوشش قرار می‌گیری یا نه :
نقاط تحت ‎‎‎‎‎پوشش:شهرهای تهران، مشهد، شیراز، بندرعباس، گرگان، اردبیل، همدان، سمنان، قزوین، زنجان، سنندج، تبریز، اصفهان، اهواز، زاهدان، چابهار،شهر کرد،کرمان،کرمانشاه،یزد،یا سوج،شهرکرد،قم،بیرجند،بجنو رد،زابل،عسلویه،ایلام ،اراک ،خرم آباد و استانهای گیلان و مازندران

اول باید gprs را روی گوشی‌ات فعال کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوم باید یکی از بسته‌ها را فعال کنی

[
B]با سیم کارت های اعتباری هم میشه استفاده کرد ؟[/B]
بله

حداقل و حداکثر سرعت دانلودش چقدر است ؟
یکی دو روز است سرعت‌اش خیلی پایین آمده اما گفته‌اند اختلال موقت است
اگر روی 5k/s جواب بده خوب است!

Massoud H.N
08-06-2010, 17:56
آقا این چه وضعشه . من تو عمرم از مخابرات دزد تر ندیدم . تا قبل از اینکه ایرانسل بیاد سیم کارتاشو با اون قیمتای فضایی به مردم مینداخت و جیبشونو خالی میکرد ! حالا هم این جوری داره دزدی میکنه !

من یه اعتباری دارم . طرح زدم . ولی خدا شاهده یه صفحه هم بالا نیومده . تنظیماتش درسته شکی ندارم !

از اون موقع تا الان تو کنتر گوشیم فقط 90 کیلوبایت اومده . اگه شانسی صفحه رو باز کنه کلی طول میکشه . مثلا صفحه ای که با ایرانسل تو 10 ثانیه کامل میشد . این لا اقل 4 دقیقه طول کشید . اونم نصفه اورد !!!

باز خدا پدر ایرانسل رو بیامرزه . سرعتش عالیه نسبت به همراه اول از آخر !!!

در ضمن من تو تهران و نارمک هستم . گوشیمم p990 هستش !!!

واقعا که مضخرفه !

من که تا الان به هیچ وجه نتونستم استفاده کنم ! حالم اساسی کرفته شد . ما گفتیم الان میشینیم کلی دانلود میکنیم . واقعا حرومش بشه !

مخابرات جز دزدی و کلاهبرداری و دروغ گویی هیچ هنری نداره . فکرشو بکنید اگه این ایرنسل نبود هنوز باید یه خط موبایل رو 700 هزار تومن میخریدیم . البته ایرانسل هم به هیچ وجه بی اشکال نیست . ولی این دیگه نوبرشه !!!

ravi
08-06-2010, 19:44
گوشی من هم نوکیا 6125 هست . برای من هم الان فعال شد . چطوری موبایل رو به کامپیوتر وصل کنم و از اون طریق دانلود کنم ؟

قبل از شروع به کار ابتدا مطمئن شويد که تنظيمات GPRS بر روي گوشي شما درست انجام گرفته است يعني اينکه ميتوانيد از طريق موبايل خود به اينترنت متصل شويد .
براي شروع نرم افزار مربوط به گوشي خود را از درون CD بر روي کامپيوتر خود نصب کنيد سپس از طريق کابل USB با بلوتوث گوشي را به کامپيوتر متصل نماييد و کمي صبر کنيد تا مشخصات و تجهيزات گوشي شما بطور کامل توسط کامپيوتر شناخته شود و پيغام Found new hardware , your new hardware is installed and ready to use در Taskbar ظاهر شود
حالا از طريق New Connection Wizard يک کانکشن dialup درست کنيد ، پس از گذراندن سه مرحله اول به قسمتي ميرسيد که بايد مودم گوشي را انتخاب کنيد.در این روش ما به جای مودم سیستم از مودم گوشی استفاده می کنیم.
پس از انتخاب نام کانکشن ، بايد شماره #8***99* را بجاي شماره تلفن ISP در کارد مربوطه وارد نماييد و در مرحله بعد کادرهاي مربوط به Username و Password را خالي بگذاريد و مراحل ساخت کانکش را به پايان ببريد
حالا باید مثل هميشه دکمه Dial را فشار دهيد
دوست عزیز حتما مطمئن شوید که تنظیمات موبایل درست باشد

همين كانكشن رو هم ميشه براي خط ايرانسل استفاده مرد؟ يعني فقط سيم كارت ارانسل رو با همراه اول عوض كرد؟

fandak
08-06-2010, 20:40
همين كانكشن رو هم ميشه براي خط ايرانسل استفاده مرد؟ يعني فقط سيم كارت ارانسل رو با همراه اول عوض كرد؟
نه من از طریق برنامه خود نوکیا وصل می شم . یعنی از pc suite

ali_agha1981
08-06-2010, 21:40
دوستان چون به 22 خ.ر.د.ا.د نزدیک میشیم اینترنت کل کشور با افت شدید سرعت و قطعی کامل مواجه است
اینترنت همراه اول که مسلما باید افت سرعت و قطعی داشته باشه
پس بهتره برای استفاده از طرح ها حداقل بعد از ماه خرداد اقدام کنند

Mr.Aras
08-06-2010, 22:26
پنج شنبه از طريق SMS بسته چهارم و فعال كردم، SMS تاييدش هم اومد! اما از اون روز تا حالا هرچي صورتحساب ميان دوره گرفتم هيچي به هزينه اينترنتم اضافه نشده؟؟؟ نه سه هزارتومن !!!! نه هزينه اينترنتي كه مصرف كردم ؟؟
فكر كنم سيستم billing همراه اول قاط زده :2: ولي مي ترسم آخر دوره اين قاط زدن از جيب ما هزينه بشه.
به قول معروف بشيم آش نخورده و دهن سوخته

iman_s
08-06-2010, 23:56
من که چند وقت پیش گفتم فعلا بسته ماهانه رو فعال نکنید چون عملا تو نصف مدتش نمیتونید استفاده کنید.
این چند روزه هم اینترنت کابلی مشکل پیدا میکنه چه برسه به GPRS مخابرات با اون سهامدار عمده اش.

moslem-visual
09-06-2010, 19:28
یه سوال! شما با این کانکشن تونستید تا حالا از یاهو مسنجر استفاده کنید؟ من که هر کار کردم نشد... اصلا وارد نمیشه...

ali1497
10-06-2010, 01:21
با سلام
خدمات و سرويس دهي GPRS همراه اول اخيراً خيلي افتضاح شده است.
من بعد از پايان اشتراك ماهانه از اين سرويس صرف نظر خواهم كرد.
بنده براي استفاده از اينترنت پر سرعت اوپن اسكاي در بخش ارسال ديتا از GPRS همراه اول بهره ميبردم.
ولي چند روزي هست كه با توجه به برقراري ارتباط ، هيچ دريافتي از ستلايت نداشتم. با تعويض ويندوز و كلي كلانجار رفتن متوجه شدم كه اشكال كار از قسمت GPRS همراه اول ميباشد. و با يك ارتباط دايل آپ براي Send مشكل دريافتي حل شد.

e.khafan!
10-06-2010, 10:22
این چند روزه هم اینترنت کابلی مشکل پیدا میکنه چه برسه به GPRS مخابرات با اون سهامدار عمده اش.

قشنگ اومدی !

یه سوال! شما با این کانکشن تونستید تا حالا از یاهو مسنجر استفاده کنید؟ من که هر کار کردم نشد... اصلا وارد نمیشه...
همراه اول یاهوش از اول مشکل داشت ، الانم که فکر کنم بستن یاهورو . من با اسلیک نمیتونم آن شم .

ehsan_iace
11-06-2010, 23:29
من برای‌ام این سئوال پیش آمده است:

اگر کسی بسته رویایی را برای یک ماه فعال کند 10000 تومان می‌پردازد
اگر کسی روزی 2 ساعت از اینترنت همراه اول استفاده کند و 56k/s سرعت داشته باشد ( یعنی سرعت 5kb/s) یعنی در این 2 ساعت
2*5*3600 = 36000 کیلوبایت دانلود دارد و در یک ماه 30 روزه : 1080000 کیلوبایت
که اگر حتی به قیمت ساعات غیرپیک ( هر کیلوبایت 2 ریال ) هم حساب کنند می‌شود 216000 تومان هزینه اینترنت

یعنی اگر من طرح یک ماهه را فعال کنم ماهی 10000 تومان هزینه اینترنت می‌دهم و اگر روزی 2 ساعت اینترنت کار کنم ماهی 216000 تومان ؟

یعنی مخابرات با این طرح ماهی چندصد هزار تومان برای هر مشتری ضرر می‌دهد؟

amir200812
12-06-2010, 12:12
اگه جایی باشیم که 100% انتن بده،(محیط باز ،مثلا توی پارک یا همچین جاهایی) چند کیلو بایت در ثانیه سرعت میشه گرفت؟ منظورم اتصال لپتاپ به گوشی و به واسطه آن اتصال به اینترنت هست!

Electronic-Arts
13-06-2010, 01:30
من برای‌ام این سئوال پیش آمده است:

اگر کسی بسته رویایی را برای یک ماه فعال کند 10000 تومان می‌پردازد
اگر کسی روزی 2 ساعت از اینترنت همراه اول استفاده کند و 56k/s سرعت داشته باشد ( یعنی سرعت 5kb/s) یعنی در این 2 ساعت
2*5*3600 = 36000 کیلوبایت دانلود دارد و در یک ماه 30 روزه : 1080000 کیلوبایت
که اگر حتی به قیمت ساعات غیرپیک ( هر کیلوبایت 2 ریال ) هم حساب کنند می‌شود 216000 تومان هزینه اینترنت

یعنی اگر من طرح یک ماهه را فعال کنم ماهی 10000 تومان هزینه اینترنت می‌دهم و اگر روزی 2 ساعت اینترنت کار کنم ماهی 216000 تومان ؟

یعنی مخابرات با این طرح ماهی چندصد هزار تومان برای هر مشتری ضرر می‌دهد؟
این یعنی یعنی ها رو من نفهمیدم و فکر نکنم کس دیگه ای هم فهمیده باشه :31:
شما 10000 میدی و یک ماه هر چه قدر که بخوای میتونی دانلود کنی

ehsan_iace
13-06-2010, 08:51
این یعنی یعنی ها رو من نفهمیدم و فکر نکنم کس دیگه ای هم فهمیده باشه :31:
شما 10000 میدی و یک ماه هر چه قدر که بخوای میتونی دانلود کنی

دانشمند!

سئوال من این بود که چرا همراه اول ،اینترنت بدون فعال سازی بسته را ساعتی 13440 تومان در ساعات پیک و 3360 تومان در ساعات غیرپیک می‌فروشد و با فعال سازی بسته برای یک ماه 10000 تومان!

13440 = 56/12*3600*8/10
3360=56/12*3600*2/10

caca_caca888
13-06-2010, 09:30
خدا رو شكر كه اين همراه اول بالاخره به فكر افتاد:31:
همه ي كاربراش داشتند ميپريدند . يكيش خود من
اين رقابت ميتونه خيلي خوب باشه كه ايرانسلم بيشتر به فكر بيافته و وايمكسشو بهتر كنه.....

behii
13-06-2010, 10:11
خدا رو شكر كه اين همراه اول بالاخره به فكر افتاد:31:
همه ي كاربراش داشتند ميپريدند . يكيش خود من
اين رقابت ميتونه خيلي خوب باشه كه ايرانسلم بيشتر به فكر بيافته و وايمكسشو بهتر كنه.....

مگه چه خبر شده ؟

caca_caca888
13-06-2010, 10:16
مگه چه خبر شده ؟
چي؟!
منظورت چيه؟
چي چه خبر شده؟

ديگه كسي همراه اول نميخريد و مشترياش همراه اولو كنار ميذاشتنو ايرانسل ميخريدن.كه واقعا هم به صرفه تره...
هميشم رقابت بين فروشنده ها به نفه مشترياست.قبل از اينكه ايرانسل بياد همراه لول خطاش 350 هزار تومن بود.

الان چنده؟
ايرانسل كه با 5 تومن 2 تا سيم كارت ميدن:31:

behii
13-06-2010, 11:03
چي؟!
منظورت چيه؟
چي چه خبر شده؟

ديگه كسي همراه اول نميخريد و مشترياش همراه اولو كنار ميذاشتنو ايرانسل ميخريدن.كه واقعا هم به صرفه تره...
هميشم رقابت بين فروشنده ها به نفه مشترياست.قبل از اينكه ايرانسل بياد همراه لول خطاش 350 هزار تومن بود.

الان چنده؟
ايرانسل كه با 5 تومن 2 تا سيم كارت ميدن:31:

میگم یعنی چی همراه دست به کار شده ؟
مگه چیکار کرده ؟ سرعت رو برده بالا ؟

Electronic-Arts
13-06-2010, 11:43
دانشمند!

سئوال من این بود که چرا همراه اول ،اینترنت بدون فعال سازی بسته را ساعتی 13440 تومان در ساعات پیک و 3360 تومان در ساعات غیرپیک می‌فروشد و با فعال سازی بسته برای یک ماه 10000 تومان!

13440 = 56/12*3600*8/10
3360=56/12*3600*2/10
دانشمند خودتی خب بد توضیح دادی دیگه
فقط برای جلب مشتری خود شما با این قیمت بالا از اینترنت استفاده میکردی؟ ولی حالا که 10 تومن هست همه حتی اونایی که استفاده خیلی کمی دارن میرن میخرن
در ضمن چندان سابقه درخشانی هم نداره من یه نفر رو میشناسم که 1 ماهه خریده و قبض براش 310 تومن اومده یکی دیگه هم 98 تومن

caca_caca888
13-06-2010, 12:20
میگم یعنی چی همراه دست به کار شده ؟
مگه چیکار کرده ؟ سرعت رو برده بالا ؟
اي بابا :31: من كي گفتم دست به كار شده؟! گفتم به فكر افتاده .هنوز كه دست به كار نشده:31:
پس به نظرت اين تاپيك اينجا چيه؟به نظر خودتت چي كرده؟ خوب اينترنتشو ارزون تر كرده ديگه!!!!!!

rameshk
13-06-2010, 18:31
13 مي ترسم
پنج شنبه از طريق SMS بسته چهارم و فعال كردم، SMS تاييدش هم اومد! اما از اون روز تا حالا هرچي صورتحساب ميان دوره گرفتم هيچي به هزينه اينترنتم اضافه نشده؟؟؟ نه سه هزارتومن !!!! نه هزينه اينترنتي كه مصرف كردم ؟؟
فكر كنم سيستم billing همراه اول قاط زده ولي مي ترسم آخر دوره اين قاط زدن از جيب ما هزينه بشه.
به قول معروف بشيم آش نخورده و دهن سوخته
منم همین مشکلو دارم

e.khafan!
14-06-2010, 10:19
اگه جایی باشیم که 100% انتن بده،(محیط باز ،مثلا توی پارک یا همچین جاهایی) چند کیلو بایت در ثانیه سرعت میشه گرفت؟ منظورم اتصال لپتاپ به گوشی و به واسطه آن اتصال به اینترنت هست! دوست من ربطی به 100% آنتن نداره ، اصلا آنتن یک چیز تقریبیه و گوشی حدس میزنه ! شما باید فاصلت با bts کم باشه ، هر چی کمتر سرعت بیشتر اتلاف انرژی کمتر ، مگرنه اگر یه فضای باز باشی و بی تی اس تو 1 کیلومتریت بازم آنتن 100 ِ .
ماکزیمم 11 - 10 من گرفتم.

-
بچه ها این بیلینگ گقاط زده ها ! من رفتم قبض دوره قبلمو از تو سایت گرفتم ، زده بود 0 کارکرد ، 14 تومن کارکرد gprs ، 1 تومن ابونمان و اینا ! 13 تومن بستانکار، قبض دوره 1400 تومن !!!! گفتم حتمن (حتما) اشتباه میکمنه آخه من اصلا از اینترنت همراه اول استفاده نکردم فقط زنگ زدم ، الان که قبضم اومده همونو زده . :|

e.khafan!
14-06-2010, 10:25
شرحمبلغ(ریال) شهری8457 بین شهری0 جابجایی0 پیام کوتاه17183 رومینگ بین الملل0 خدمات ویژه0 اینترنت0 پیام چندرسانه ای0 آبونمان5040 خارج از کشور0 سایر هزینه ها0 مالیات920 صورتحساب این دوره30680 بدهکاری پیشین14980 بستانکاری پیشین0 کسر هزار ریال580 مبلغ قابل پرداخت46000
آقا این دیگه خیلی خنده داره ! من فقط هفته پیش 5 مگ دانلود داشتم بدون طرح ! فقط اس ام اسامو درست میندازه ، بین شهریم یه 10 دقیقه صحبت کردم ...

jikjikjun
14-06-2010, 12:20
فعلا تا اطلاع ثانوي سيستم بيلينگش قاطي كرده (البته براي من كه فقط قسمت gprs )
بدون بسته هم استفاده كردم تغييري توي قيمت نكرد
احتمالا اينقدر سر اين بسته ها بهشون اعتراض كردن اينو از كار انداختن كه چيزي معلوم نشه:41:
فقط اميدوارم تا قبض ماه ديگه همه چيز به خير و خوشي تموم بشه !:5:

abbasjun
14-06-2010, 18:29
امروز که سرعتش از 2 کیلوبایت بالاتر نیومد اما وقتی در بین راه داشتم میرفتم (توی اصفهان) یه دفعه ای یه علامت E بالای گوشی دیدم اول فکر کردم قاط زده اما بعدش که باز برگشتم همونجا باز علامت E نشون میداد و میشد از Edge استفاده کرد تنها مشکلی که داشت این بود که اونجا دو تا BTS بود و هر دفعه ای میرفت روی یکیش بیشتر روی همون که Edge نداشت میرفت.
فکر کنم آزمایشیه دارن آزمایش میکنن که راه بندازن.

amir200812
14-06-2010, 22:44
امروز که سرعتش از 2 کیلوبایت بالاتر نیومد اما وقتی در بین راه داشتم میرفتم (توی اصفهان) یه دفعه ای یه علامت E بالای گوشی دیدم اول فکر کردم قاط زده اما بعدش که باز برگشتم همونجا باز علامت E نشون میداد و میشد از Edge استفاده کرد تنها مشکلی که داشت این بود که اونجا دو تا BTS بود و هر دفعه ای میرفت روی یکیش بیشتر روی همون که Edge نداشت میرفت.
فکر کنم آزمایشیه دارن آزمایش میکنن که راه بندازن.
Edge?
Edge چی هست حالا؟ به چه دردی میخوره؟

bia2entezar
14-06-2010, 23:13
Edge?
Edge چی هست حالا؟ به چه دردی میخوره؟

سرعتش چند برابر gprs هست

مثلا با gprs تا 6 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکنین
اگه مثل ایرانسل edge باشه تا 30 کیلو بایت بر ثانیه هم می تونی دانلود کنی

Electronic-Arts
15-06-2010, 00:00
من الان حدود 50 مگ راحت دانلود کردم و هیچی به صورت حساب اضافه نشده اونم بدون بسته های رویایی

e.khafan!
15-06-2010, 09:30
بچه ها ننین این کارو ، یهو این کانتر مانتر میذارن سر راهش ، با هم همرو حساب میکنن ... ازین همراه اول بعید نیست
شایدم داره پولایی که پارسال برای انتخاب.ات خوردرو پس میده :|

abbasjun
15-06-2010, 10:20
دو روزه که سرعت زیر 1 کیلو.بایته هرچی هم زنگ میزنم به 09990 اصلاً بوق نمی خوره یه بار بوق خورد اپراتور بر نداشت.

2 روز اینترنت من که 10000 تومان پول بالاش دادم را خوردند.

shab_2008
15-06-2010, 10:51
سلام برو بکس!

اقا من یه چنتا سوال دارم که ممنون میشم اگه جواب بدین :

1: من چند صفحه را که ازین تاپیک خوندم دیدم انگار کسی به اون صورت نیست که ازین طرح راضی بوده باشه! حالا میخواستم ببینم که مشکل اخر از کجاست و ارزش داره که من این طرح رو فعال کنم یا نه ؟

2: میخواستم ببینم سرویس EDGE توی اصفهان هم فعال هست یا خیر؟ و ایا توی سرعت با این نوع اینترنت تاثیر درست و حسابی داره یا خیر؟

TNX

jikjikjun
15-06-2010, 11:29
1: من چند صفحه را که ازین تاپیک خوندم دیدم انگار کسی به اون صورت نیست که ازین طرح راضی بوده باشه! حالا میخواستم ببینم که مشکل اخر از کجاست و ارزش داره که من این طرح رو فعال کنم یا نه ؟

TNX

فعلا هيچ كس درست حسابي نميدونه چي به چيه ! تا يكي دو ماه ديگه سر و صداش در مياد :5:

من الان حدود 50 مگ راحت دانلود کردم و هیچی به صورت حساب اضافه نشده اونم بدون بسته های رویایی

اين كار رو نكن ! همونطور كه چند پست قبل هم گفتم به نظر مياد سر اين بحث بسته ها اينقدر سيستمشون قاطي كرده توي مياندوره هيچ استفاده اي رو نميزنن ولي آخر ماه همه رو حساب ميكنن !:18:
اگه نظر من رو ميخاي از الان 50000 تومن واسه استفاده ات كنار بزار:41:

e.khafan!
15-06-2010, 12:31
بچه ها من دلو زدم به دریا با موبایل وصل شدم به نت ، اول 10 مگ دانلود کردم بعد ترسیدم اینا آخر دوره ...
الان با طرح یک روزه اومدم پی سی ، سرعت دانلودم خوبه ، از 8 تا 13 با Edge ، فقط اگر این 40 مگ دانلود الانم ( که تا شب میره بالای 200 مگ !) حساب کنه من سکته میزنم!

خدا رحم کنه . :|

2: میخواستم ببینم سرویس EDGE توی اصفهان هم فعال هست یا خیر؟ و ایا توی سرعت با این نوع اینترنت تاثیر درست و حسابی داره یا خیر؟
دوست من الان اکثر شهرها نقاطی دارند که edge درون فعاله ( چون دیگه bts هایی که نصب میکنن همه Edge هستند . ایرانسلم که الان همه ی بی تی اسای تازش 3g ساپورت میکنن .)

شما باید بری دنبال edge به اینم دقت کن که گوشیتم باید قابلیتشو داشته باشه
شهرهایی که من edge گرفتم : شمال ( گیلان اونورا ) ، اصفهان حوالی فرودگاه ، حومهی شهر اهواز و تهران .

abbasjun
15-06-2010, 15:41
خوب مثل این که اینترنت هم درست شد و حالا هم دارم با سرعت 15 تا 30 کیلوبایت دانلود می کنم. توی اصفهان هم هستم. دمشون گرم.

در ضمن نمیدونیم من چیکار کنم که گوشیم BTS عوض نکنه چون توی محله ی ما یکی از BTS ها Edge داره یکیشون نداره.

اقا من یه چنتا سوال دارم که ممنون میشم اگه جواب بدین :

TNX
توی اصفهان انگاری کمی از شمالش را به Edge وصل کردن.

abbasjun
15-06-2010, 16:08
کسی نمیدونه چیکار کنم تا BTS عوض نکنه تا همیشه Edge داشته باشم
تنظیمات شبکه را روی دستی هم گذاشتم اما نشد که نشد.

e.khafan!
15-06-2010, 17:09
کسی نمیدونه چیکار کنم تا BTS عوض نکنه تا همیشه Edge داشته باشم
تنظیمات شبکه را روی دستی هم گذاشتم اما نشد که نشد.
دوست من هیچ راهی نداره ، من الان بعد کلی کند و کاو یه جا زیر تختم پیدا کردم که فقط رو edge وصله ... دقتم کن که با هر بار تغییر آنتن 10 ثانیه طول میکشه دوباره راه بیافته . سرعتتم فوقالعادست من امروز بیشتر از 13 نتونسم بگیرم ، میانگینم 10.5 بوده .

دقت کنید که دانلود بیشتر از 70 مگ پشت سر هم نکنین ، چون وسطش از طرف بی تی اس قطع میشه الان برای من یه بار سر 76 قطع شد یه بار 80 ، که دومی خیلی ضد حال بود ، هر چند وقت یک بار دیسی شین و دوباره کانکت کنین .

در ضمن مگه آیپی همراه اول همگانی نبود ؟ پس چرا مال من از رپیدشیر راحت دانلود میکنه و نه ارور محدودیت میده نه همزمان دانلود ؟

موفق باشید

e.khafan!
15-06-2010, 17:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا عباس میشه شمام یه تست بگیرید ببینیم ؟

پینگ من خیلی بالاست !

abbasjun
15-06-2010, 19:28

آقا عباس میشه شمام یه تست بگیرید ببینیم ؟

پینگ من خیلی بالاست !
پینگ من وقتی روی Edge هست از 400 هست تا 800.
بالا بودن پینگ شما هم برای اینه که شما باید سرور را توی SpeedTest باکو یا کویت (نزدیکترین) انتخاب کنی اگه این کار را بکنی پینگت میاد پایین.

دوست من هیچ راهی نداره ، من الان بعد کلی کند و کاو یه جا زیر تختم پیدا کردم که فقط رو edge وصله ... دقتم کن که با هر بار تغییر آنتن 10 ثانیه طول میکشه دوباره راه بیافته . سرعتتم فوقالعادست من امروز بیشتر از 13 نتونسم بگیرم ، میانگینم 10.5 بوده .

دقت کنید که دانلود بیشتر از 70 مگ پشت سر هم نکنین ، چون وسطش از طرف بی تی اس قطع میشه الان برای من یه بار سر 76 قطع شد یه بار 80 ، که دومی خیلی ضد حال بود ، هر چند وقت یک بار دیسی شین و دوباره کانکت کنین .

در ضمن مگه آیپی همراه اول همگانی نبود ؟ پس چرا مال من از رپیدشیر راحت دانلود میکنه و نه ارور محدودیت میده نه همزمان دانلود ؟

موفق باشید
من هر وقت به Edge وصل میشم میزارم روی دانلود و مونیتور را خاموش می کنم (توی دو ساعت 120 مگ گرفت)
در ضمن برای من هم همینطوره از ریپیدشیر و فورشیرد به راحتی دانلود می کنم. جالبترش اینکه هر وقت با دایال آپ بودم میگفت قبلاً با این آیپی دانلود شده اما با این تا حالا این پیغام را ندیدم.

Mr.Aras
15-06-2010, 20:05
آي بدبخت شدم، سيستم براي من هم قاط زد و هزينه اينترنتم يهو از 20002 ريال شد 471328 ريال.:42:
واي خدا شروع شد من بدو همراه اول بدو

Electronic-Arts
15-06-2010, 22:42
از این اینترنتش یه دفعه استفاده نکنین من شانس اوردم حدود 50 مگ دانلود کردم تو ساعات پیک که میشه 25 تومن ولی برام 10 تومن هزینه اینترنت اومد:40:

Captain_Nemo
15-06-2010, 23:02
لعنت بر همراه اول ، با اینکه سرویس بسته رویایی از نوع 1 رو فعال کرده بودم و تا دیروز هم هیچی به حساب اینترنتش اضافه نمی شد ولی الان 61000 تومن پول اینترنت رو حسابم اومده. چطوری باید پیگیری کنم؟

moslem-visual
16-06-2010, 00:28

:18: :13:

من هر وقت به Edge وصل میشم میزارم روی دانلود و مونیتور را خاموش می کنم (توی دو ساعت 120 مگ گرفت)
در ضمن برای من هم همینطوره از ریپیدشیر و فورشیرد به راحتی دانلود می کنم. جالبترش اینکه هر وقت با دایال آپ بودم میگفت قبلاً با این آیپی دانلود شده اما با این تا حالا این پیغام را ندیدم.

:2:

احتمالا شما مشتریان سفارشی هستین! من که از دو هفته قبل تا حالا که استفاده میکنم دانلودم بیشتر از 5.5 کیلو نشده! بعدشم هر 10 مگ بیار پاکتها دیگه اصلا دریافت و ارسال نمیشه - باید از اول قطع و وصل کنم اتصال رو... آی پی هم که مشترکه! شماها یا از سر شانسه اینجوریه واستون یا کلا من بدبختم! رپید که هیچ، الان دیگه هات فایل و دیپوزیت هم دانلود نمیکنه! واه واه...! اگه 13 دامنلود داشت که دیگه خل بود آدم بره وایمکس 64 کیلوبیت بگیره با اون قیمت؟!

بعدشم همراه اول الانم برای شروع سرویسش 10 میلیارد تومن از سودش رو کنار گذاشته برای همین طرح ها... یعنی اولش داره ضرر میده، یا حداقل سود نمیکنه - اما همه گیر که بشه چرا... من میزارم دانلودم رو روی خود گوشی - الکی سیستمتون رو چرا روشن میزارید؟ تازه بیرونم که میرم دانلود میکنه (همون 5 کیلو...!!!)

abbasjun
16-06-2010, 03:04
اینم یه تست با Edge توی اصفهان:

البته وضعیت خیلی بهتر از این هم داشتم.
میانگین سرعت دانلودم روی 20 کیلوبایته.
البته تنها مشکلی که منو اذیت میکنه اینه که بیشتر وصل میشه به اون Bts ی که Edge نداره.

نمیدونم شاید چون تازه Edge آومده اینجا دارن به ما حال میدن شاید هم ....

abbasjun
16-06-2010, 12:24
انگاری سرعت روی 30 برای من ثابت شده بعضی وقتها بالاتر میره تا 34 کیلوبایت اما پایین نمیاد.

جل الخالق.
درود بر همراه اول

ali1497
16-06-2010, 12:30
با سلام
امروز پس از بررسي وضعيت رويت صورتحساب ميان دوره متوجه شدم كه 10 هزار تومان اضافه بر 10 تومان اوليه كه به صورت پيش پرداخت داده بودم در قسمت اينترنت اضافه شده است.
در صورتي كه هنوز تعرفه نامحدود يك ماهه من به پايان نرسيده است.
دوستاني كه مشكل هزينه اضافي و سهل انگاري همراه اول را داشته اند، آيا مقدار مبلغ اضافي به آنان عودت داده شده است يا نه؟

با تشكر

shab_2008
16-06-2010, 19:40
انگاری سرعت روی 30 برای من ثابت شده بعضی وقتها بالاتر میره تا 34 کیلوبایت اما پایین نمیاد.

جل الخالق.
درود بر همراه اول

دوست عزیز یه سوال :

منی که الان خونمون توی خیابون مشتاق دوم هست میتونم سرعتی تقریبا مثل شمارو داشته باشم؟ EDGE این قسمت از شهر فعال شده؟

Captain_Nemo
16-06-2010, 20:44
لعنت بر همراه اول ، با اینکه سرویس بسته رویایی از نوع 1 رو فعال کرده بودم و تا دیروز هم هیچی به حساب اینترنتش اضافه نمی شد ولی الان 61000 تومن پول اینترنت رو حسابم اومده. چطوری باید پیگیری کنم؟

امروز زنگ زدم 09990 یارو خودش هم نمی فهمید چی میگه؟
از کجا ميشه مطمئن بود که این سرویس فعال هست؟

abbasjun
17-06-2010, 00:20
دوست عزیز یه سوال :

منی که الان خونمون توی خیابون مشتاق دوم هست میتونم سرعتی تقریبا مثل شمارو داشته باشم؟ EDGE این قسمت از شهر فعال شده؟
فکر نکنم چون من کل شمال اصفهان را گشتم هیچ کجا Edge نبود فکر کنم مال ما اولین BTS ی باشه که EDge داره توی اینجا.

یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه که این جا را Edge کردند چون من با سرعت قبلی که 6 کیلوبایت بود نزدیک 2 گیگ یا بیشتر دانلود کردم.

moslem-visual
17-06-2010, 00:20
تا همین دو سه ماه پیش که سرعت رو Edge و GPRS یکسان بود... حتما تازه پهنای باند واقعی رو شیر کردن، این گوشی K810 منم چقدر مذخرفه که 3G داره اما EDGE نداره! به کی بگم آخه...!

rameshk
17-06-2010, 00:40
سیستم بیلبنگ درست شده، هزینه اینترنت با فعالسازی بسته شماره 4 ، 3000تومان :8:
فعلا که همه چی درسته تا ببینیم....

abbasjun
17-06-2010, 00:59
تا همین دو سه ماه پیش که سرعت رو Edge و GPRS یکسان بود... حتما تازه پهنای باند واقعی رو شیر کردن، این گوشی K810 منم چقدر مذخرفه که 3G داره اما EDGE نداره! به کی بگم آخه...!
Edge فکر کنم کاری به پهنای باند نداره مثل برنامه نویسی می مونه یه کسی با 2 خط برنامه کارو درست می کنه کس دیگه همون برنامه را با 20 خط مینویسه.

چون روش انتقال فرق می کنه سرعت سریعتر میشه. (البته فکر کنم و مطمئن نیستم)

abbasjun
17-06-2010, 01:13
اینم یه تست جدید:

یه تست گرفتم با اسپید تست مینی سرعت را 200 کیلوبیت نشون میداد اما نمیدونستم که نمیشه لینکش را برداشت.

ali1497
17-06-2010, 01:13
سیستم بیلبنگ درست شده، هزینه اینترنت با فعالسازی بسته شماره 4 ، 3000تومان :8:
فعلا که همه چی درسته تا ببینیم....

با سلام
برای من که هنوز درست نشده است. و 10 هزار تومان مازاد در صورتحساب ثبت شده است.
هر چند که امروز حضوراً به مرکز امور مشترکین رفتم و اعلام اینچنین مشکلی را ارئه دادم, ولیکن هنوز اشتباه مرتفع نشده است.
و در آنجا علل این چنین اشتباهاتی را مبنی بر اینکه این تعرفه های رویایی تازه راه اندازی شده است, اعلام کردند.
و من با اینکه تاریخ انقضای تعرفه یک ماهه 8 تیر ماه جاری میباشد, ناچارا از ادامه استفاده از GPRS همراه اول صرف نظر کردم.
و اگر این مشکل حل نشود باید سرویس GPRS همراه اول را غیر فعال کنم. تا در آینده این رقمهای ناخواسته در صورتحساب رویت نشود.

ali_agha1981
17-06-2010, 11:05
به نظر من همراه اول داره اشتباه میکنه
باید فقط یه تعرفه بده که اونم مثلا ماهی 10 هزار تومان یا حتی بیشتر باشه
اونجوری ترافیک میاد پایین و..قطعا کیفیت و سرعت بالاتر میره و خیلی بهتر میشه

Electronic-Arts
17-06-2010, 11:17
چه طوری میشه GPRS رو غیر فعال کرد؟

ali1497
17-06-2010, 16:00

با سلام
احتمالاً باید حضوراً به مرکز امور مشترکین رفت.
چون من عضو خدمات غیر حضوری همراه اول میباشم . ولی قسمتی برای غیر فعال کردن GPRS وجود ندارد.
فقط بخش قطع و وصل کردن سیم کارت وجود دارد., که آن هم چون وصل کردن دوباره سیم کارت هزینه برای مشترک دارد؛ و به نفع خود همراه اول میباشد در سایتشان قرار داده اند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8UQ3wRNyLv4K80SC1T5h0TgaIXDElGE/MCI_Home.png?psid=1

maxoud
17-06-2010, 21:36
دوستان من تقریبا همین ماهی 10 تومن رو به پول اینترنت دیال آپ میدم. به نظرتون بهتره الان طرح 10 هزار تومنی فعال کنم کلن با اون تو کامپوتر برم تو اینترنت؟

ali1497
17-06-2010, 22:39
دوستان من تقریبا همین ماهی 10 تومن رو به پول اینترنت دیال آپ میدم. به نظرتون بهتره الان طرح 10 هزار تومنی فعال کنم کلن با اون تو کامپوتر برم تو اینترنت؟

سلام

لطفاً قبل از فعال کردن بسته رویائی GPRS خود این تاپیک را تماماٌ مطالعه فرمائید تا از وضعیتی که بر سر من و دیگر دوستان آمده است مطلع شوید, و سپس با ریسک خود اقدام به اینکار نمائید!
و همچنین اگر تصمیمتان قاطع شد, حتماً روزانه به قسمت رویت حساب میان دوره خود مراجعه کنید تا از وضعیت نرخ اینترنت خود آگاه شوید. و زودتر بتوانید در برابر ارقام نجومی نا خواسته درج شده در صورتحساب اقدام فرمائید.(البته اگر مشترک دائمی همراه اول میباشید)

sokote mordab
18-06-2010, 07:45
سلام
من گوشیم 6220 بسته شماره یک را فعال کردم با گوشی کانکت میشم ولی می خواهم وصلش کنم به کامپیوتر مودم گوشی را می شناسه ولی شما اتصالش هر چی می زنم ارور 678 میده
در موبایل یک کانکش برای اتصال بیشتر نیست چه شماره ای را باید وارد کنم؟
از طریق pc suite هم ارور میده
ممنون

---------- Post added at 07:45 AM ---------- Previous post was at 07:43 AM ----------

عدد 5 را باید به 8080 بفرستی

sokote mordab
18-06-2010, 08:15
شماره اتصال خودم فهمیدم برای دیگران می زارم

#*99*

ali1497
18-06-2010, 14:01
با سلام
من عدد 5 را به 8080 ارسال کردم. ولی پیامی به این صورت دریافت شد:

amir200812
19-06-2010, 11:27
این edge چی هست؟ از کجا باید فهمید که توی فلان BTS فعال هست یا نه؟

adcomputer
19-06-2010, 13:27
با کاهش تعرفه GPRS همراه اول; آیا بسته‌هاي ديتا با سرعت مناسب مبادله مي‌شوند؟

مجيد مختارنيا - مدير كل بهينه‌سازي شركت ارتباطات سيار ايران - در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا در اين باره گفته بود: اولويت ما در شبكه با صدا اسـت، يعني ما اولويت را هميشه به صدا اختصاص داديم زيرا به‌عنوان سرويس پايه ما محسوب مي‌شود اما وقتي ترافيك صدا و مكالمه كاهش يابد، سرعت GPRS تا 240 كيلوبيت بر ثانيه نيز افزايش مي‌يابد و اين سرعت را زماني شاهديم كه صدا دچار انسداد ترافيكي نشده است.

به گفته مسوولان در شرايط ترافيكي پر ازدحام، تا 120 كيلو مي‌توان سرعت را بين مشتركان، به اشتراك گذاشت كه به لحاظ فني دو slot زماني براي هر سايت BTS تلفن همراه را براي سرويس GPRS در كل شبكه به‌صورت اختصاصي در نظر گرفته‌ شده است. شبکه‌هاي GSM و GPRS هر دو امکان دادن هشت انشعاب داده‌يي در هر لحظه از زمان را دارا هستند که به هر يک از آن‌ها در اصطلاحات فني يک Time slot گفته مي‌شود.
1-احتمالاً مدير كل بهينه‌سازي شركت ارتباطات سيار ايران سرعت اتصال را گفته اند نه سرعت ارسال یا دریافت. نظر چند تا از دوستان را خوندم و به نظر میاد سرعت دانلودشون به 10 کیلوبایت نرسیده(در صورتی که سرعت دریافت یا حتی ارسال شما بالاست و در کل از سرویس دهی راضی هستید میتوانید باذکر شهر- منطقه- سرعت دانلود و ذکر ساعت آن نسبت به راهنمایی و تشویق کاربران دیگر در جهت تهیه سرویس ها اقدام نمایید.
2- کیلوبیت نه کیلوبایت!
3- کیلو!!!
منبع:
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ
مجيد مختارنيا یا خیلی مبتدی یا کارنابلد است یا یک فرد حرفه ای حیله گر (با توجه به اینکه تنها به ذکر کلمه سرعت بسنده کرده اند)

به نظر میاد با یک دروغ بزگ طرف هستیم!
شاید خواستند با این کار قبل از آمدن اپراتور سوم قدمی در راستای رقابت با این شرکت بردارند.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ
من تا بحال در انجمن هیچ سایتی مطلبی نگذاشته بودم ولی با دیدن این تاپیک بر آن شدم تا دقایقی فرصت بگذارم و اولین مطلب را بنویسم.
با تشکر از حسن توجه شما خواننده محترم.

e.khafan!
19-06-2010, 18:04
من عدد 5 را به 8080 ارسال کردم. ولی پیامی به این صورت دریافت شد:

دوست عزیز باید به 8088 بفرستی، بعد میگه اگر مطمئن هستید تا 24 ساعت بعد عدد 5 را بفرستید .
( اگر 8088 کار نکرد پس 8880 هست .)

behii
19-06-2010, 18:41

یه بار داداشم رفت واسه خودش غیر فعال کرد (حضورا) اما بعد یه مدت باز دوباره وصل شد :31:

shab_2008
19-06-2010, 21:18
دوستان ما یه فقره پیامک به 8088 در وکردیم تا GPRS ام فعال بشه ولی انگار اتفاق خاصی نیفتاد!!!

چقدر وقته فعال میشه؟

بعدش هم تنظیمات Accsess Point چیه؟

Electronic-Arts
19-06-2010, 21:23
دوستان ما یه فقره پیامک به 8088 در وکردیم تا GPRS ام فعال بشه ولی انگار اتفاق خاصی نیفتاد!!!

چقدر وقته فعال میشه؟

بعدش هم تنظیمات Accsess Point چیه؟
مال من سه روز طول کشید تا فعال بشه
تنظیمات هم درخواست کن بفرستن

bigbong
19-06-2010, 21:51
سلام برای من که نشده.گوشیم ان96.کسانی که فعال کردن لطفا کمک کنن.اس ام اس فعالسازیشم اومده.

ali1497
19-06-2010, 22:52
دوست عزیز باید به 8088 بفرستی، بعد میگه اگر مطمئن هستید تا 24 ساعت بعد عدد 5 را بفرستید .
( اگر 8088 کار نکرد پس 8880 هست .)

با سلام و تشکر

من امروز حضوراً به امور مشترکین برای غیر فعال کردن GPRS نامرغوب همراه اول رفتم. در آنجا اعلام کردند باید یه یکی از مراکز تلفن ثابت بروم. مدارک لازم جهت غیر فعال کردن GPRS جهت اطلاع دوستان:
1. اصل کارت ملی
2. کپی کارت ملی
3. آخرین قبض پرداختی و یا شماره پیگیری
و سپس پر کردن فرم تقاضای غیر فعال کردن خدمات نابسامان GPRS

moslem-visual
20-06-2010, 10:19
من دیروز یه گوشی که EDGE رو ساپورت میکرد با سیم کارتم امتحان کردم، منطقه ی ما هنوز فعال نیست - دوستانی که سرعت دانلودشون حتی بالای 10 هست واقعا قدرشو بدونن چون در حالت عادی بزور به 5.5 میرسه.

jamshidjap
20-06-2010, 18:50
سلام

آقا من هر کاري ميکنم با سيمکارت خودم نميتونم بسته رو فعال کنم ...

هم از طريق سايت رفتم ... هم از طريق اس ام اس به 99977 و هم اس ام اس به 8088 .... هيچکدوم جواب نداد ....

کسي ميتونه راهنمايي کنه ؟

Captain_Nemo
20-06-2010, 19:59
از کجا ميشه فهميد اين بسته واسه سيم کارت های دائمی فعال شده است؟
آیا مبلغ 10 هزار تومن بلافاصله تو حساب مياندوره وارد ميشه؟

e.khafan!
20-06-2010, 20:22
خیر متاسفانه chart میاندوره حاوی سلول بسته های افزایشی نیست . و فقط در پایان دوره احتمالا محاسبه شه .

Captain_Nemo
20-06-2010, 22:57
من تو سایت mci برای بسته 1 ثبت نام کردم و بعد از ثبت نام يه sms اومد که برای فعالسازی يه sms به همين شماره بفرستم که فرستادم ... آيا تو اين مرحله بسته 1 فعال شده يا بايد sms ديگه ای بياد؟
و از کجا ميشه فهميد تا چه تاريخی فعال هست؟

Alishmas
21-06-2010, 00:09
واقعاً پر سرعت هست يا نه ؟

اگه گوشی رو وصل کنی به سيستم و با دانلود منجر دانلود کنی ( اينجا ايرانه :31: ) سرعت دانلود به چند ميرسه ؟

ali1497
21-06-2010, 00:49

با سلام
حساب میشود آن هم دوبله یا چندین برابر!!!
ابتدا 10 هزار تومان اما بعد از چند روز که با خیال راحت در حال استفاده از بسته GPRS میباشید مشاهده خواهید کرد که مبلغ درج شده در قسمت اینترنت صورتحساب بیش از مقدار واقعی میباشد. برای اینجانب بسته 10 هزار تومانی شماره 3 بعد از مدتی قبل از انقضای مدت یک ماهه آن تبدیل به بیست هزار تومان شد.
بعد از کلی دوندگی در امور مشترکین, مرکز مخابراتی تلفن ثابت, تماس با 09990, شکایت در بخش بازرسی سایت نتوانستم مقدار 10 هزار تومان اضافه ثبت شده در صورتحساب را اصلاح کنم.
در نتیجه مجبور به غیر فعال کردن GPRS شدم تا هزینه های هنگفت ناخواسته تحمیل نشود.

Alishmas
21-06-2010, 09:53
اين edge چيه ؟ بايد گوشی اين قابليت رو داشته باشه ؟ همون e هست که بالای آنتن مينويسه ؟ از کجا ميتونم بفهمم که گوشيم داره يا نه ؟

oghyanoos
21-06-2010, 10:13
با سرعت 10kb/s دانلود میکنه :)

oghyanoos
21-06-2010, 10:19
من یه بسته 1000 تومنی گرفتم اما رو صورت حسابم زده 15000 تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mmiladd
21-06-2010, 11:14
ما بسته دیدیم.. ولی چیزی از رویاییش ندییدم..!

e.khafan!
21-06-2010, 11:24
عزیزان شدیدا وصیه میکنم اگر قصد استفاده از اینترنت موبایل رو دارید سمت همراه اول نرید ...
من الان بسته 1 ماهه رو گرفتم، نسبت به ایرانسل مضخرفه ! امروز 1روزه ایرانسل رو گرفتم واقعا رویاییه !
سرعت رو داشته باشید :

اگر همراه اول یاهوشو درست نکنه بیخیال پولم میشم و ایرانسل رو میگیرم . در ضمن ایرانسل معلومه چی بچیه، الان همراه اول هیچی رو قبض اضافه نکرده

truy
21-06-2010, 13:06
سلام کسی میدونه چجوری میشه gprs همراه اول رو برای استفاده در کامپیوتر تنطیم کرد در ضمن گوشیه من ویوتی (KE 990) است
هر کی بلده آموزشه کاملشو بذاره (همه تاپیک ها آموزش واسه گوشی های نوکیا رو گذاشتن:41: )

ali1497
21-06-2010, 13:27
من یه بسته 1000 تومنی گرفتم اما رو صورت حسابم زده 15000 تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام
نمي دانم آيا واقعاً اين اشتباهات رخ داده در صورتحساب بدليل مشكلات سيستم بيلينگ همراه اول ميباشد؟
و يا علل ديگري دارد!
و چرا هميشه مقدار رويت حساب بيشتر از مقدار تعرفه تعيين  شده ميباشد؟

Mr.Aras
21-06-2010, 15:05
من هم اكيدا و شديدا توصيه مي كنم فعلا ( تا اطلاع ثانوي) اين بسته هاي مثلا رويايي را نخريد. چون انگار با اين حساب كتابي كه مي كنه فقط براي همراه اول رويايي هست و براي مردم بسته ها كابوس هستش.
من خود دو بار بسته شماره 1 را خريدم مشكلي نبود. اما آخرين بار بسته شماره 3 را خريدم و بعد از چند روز به جاي اينكه سه هزار تومن به قبضم اضافه بشه 45 هزار تومن شد :18: هنوزم نتونستم برم دنبالش ببينم چي مي شه؟

Captain_Nemo
21-06-2010, 15:47
ما بسته دیدیم.. ولی چیزی از رویاییش ندییدم..!

رويا نيست ... کابوسه ... واسه من 61 هزار تومن اضافه کرده؟!!!

LΩRD
21-06-2010, 21:43
چرا همه مینالن ؟! :31: من سیم کارت اعتباری دارم ! 10 هزار تومن کسر شد الان هم دارم استفاده می کنم ! مشکلی هم نیست ... سرعتش 5 کیلوبایته که از Dial Up بیشتره من چن شب پیش به PC وصل کردم و فایل 4 مگابایتی که اگه با Dial Up دانلود میکردم 20 دقیقه طول می کشید در عرض 5 دقیقه دانلود کردم ! فقط دوستان به نظر من این بسته ها قابل -- هستند که میشه سرعتشون رو دو برابر کرد ! اگه کسی بلده یه ندایی هم به ما بده :31:

abbasjun
21-06-2010, 22:12
عزیزان شدیدا وصیه میکنم اگر قصد استفاده از اینترنت موبایل رو دارید سمت همراه اول نرید ...
من الان بسته 1 ماهه رو گرفتم، نسبت به ایرانسل مضخرفه ! امروز 1روزه ایرانسل رو گرفتم واقعا رویاییه !
سرعت رو داشته باشید :

اگر همراه اول یاهوشو درست نکنه بیخیال پولم میشم و ایرانسل رو میگیرم . در ضمن ایرانسل معلومه چی بچیه، الان همراه اول هیچی رو قبض اضافه نکرده
:18:
این سرعت افت که نداره یا ...
اگه این طوری باشه من از ماه بعد طرح ایرانسل را می گیرم.
البته همراه اول هم خوبه اما این یک ذره بیشتره.

LΩRD
21-06-2010, 22:16
چرا همه مینالن ؟! :31: من سیم کارت اعتباری دارم ! 10 هزار تومن کسر شد الان هم دارم استفاده می کنم ! مشکلی هم نیست ... سرعتش 5 کیلوبایته که از Dial Up بیشتره من چن شب پیش به PC وصل کردم و فایل 4 مگابایتی که اگه با Dial Up دانلود میکردم 20 دقیقه طول می کشید در عرض 5 دقیقه دانلود کردم ! فقط دوستان به نظر من این بسته ها قابل -- هستند که میشه سرعتشون رو دو برابر کرد ! اگه کسی بلده یه ندایی هم به ما بده :31:

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

من ایرانسلم دیدم ، سرعتش بیشتر از 2 کیلوبایت نمیره ! در صورتی که سرعت همراه اول 5 کیلوبایته ! :46:

zoorg2
21-06-2010, 22:49
من برای باز کردن پیجها از ایرانسل استفاده می کنم.خدائیش سرعتش خوبه

لطفا نگید سرعتش کمه و خالی بندی نکنید.

سیستم بیلینگش هم مثل ساعت کار می کنه و خیلی خیلی دقیقه.من حتی یه بار هم اشتباه ازش ندیدم

shabkard
22-06-2010, 01:56
نخرید نخرید نخرید
---------------------------------------------------------
این یک کلاه برداری علنی است
من بار اول بسته 1 رو فعال کردم
ولی با موبایلم وارد اینترنت نمیشد وبا استفاده از دانکل بلوتوث ولپ تابم وارد میشدم
امشب هم هر چه تلاش کردم بسته 1 رو بخرم نشد فقط جالبه بدونید نزدیک 1000 تومن اس ام اس فرستادم به
این اپراتور کلا ه بردار
دوستهام که بد بخت شدن؟
میدونین با این طرح افتضاح چقدر کارت شارژ وقبض تلفن صادر شده؟
من که به این طرح از لحاظ امنیتی مشکوک هستم

web4web
22-06-2010, 17:25
با سلام.
این طور که دوستان در پست های قبلی اعلام کردند در حال حاضر فعال کردن این بسته برای مشترکان دائمی همراه اول غیر معقول است چون سیستم صورت حساب و ... دچار مشکل است و هزینه اینترنت را چندین برابر حساب میکند.پس بهترین روش اینه که یک سیم کارت اعتباری تهیه کنید (18 هزار تومان) اینترنت سیستم رو فعال کنید تا اگر مشکلی پیش اومد چیز زیادی رو از دست نداده باشید گر چه برای سیم کارت های اعتباری دیر تر و کم تر از سیم کارت دائمی فعال میشه.(دلیلش ؟)

موفق باشید

ehsanonlineco
23-06-2010, 00:19
سلام دوستان

من دو هفته پیش روی سیمکارت دائمی همراه اول خودم، بسته 1 روزه رو فعال کردم و یا وجود گلایه هایی که بود با سرعت قابل قبولی وصل شدم (در منطقه ما کسی استفاده نمیکنه شاید دیلیلش این باشه). اما بدلیل مشکلات احتمالی دیگه روی سیمکارت دائمی، بسته فعال نکردم و یک سیمکارت اعتباری برداشتم اما هر کاری می کنم بسته روش فعال نمیشه

500 بار از سایت mci درخواست دادم و sms ای که میاد رو تمدید کردم اما فایده نداره

عدد 3 رو به 8080 میفرستم، این ارور میاد: خطا از طرف سرور IN : 405600051

چند بار هم با امور مشترکین تماس گرفتم ولی اصلا پاسخگو نبودن

به نمایندگی ها هم مراجعه کردم ولی اطلاعاتی نداشتن

کسی از دوستان بتازگی تونسته روی سیمکارت اعتباری همراه اول بسته GPRS فعال کنه ؟ ؟

Captain_Nemo
23-06-2010, 00:37
اين بسته رويايي عجب کابوسی شده ... واسه من همينطور کنتور ميندازه از 61 هزار تومن شده 70 هزار تومن ؟!!!

LΩRD
23-06-2010, 06:57
به نمایندگی ها هم مراجعه کردم ولی اطلاعاتی نداشتن

کسی از دوستان بتازگی تونسته روی سیمکارت اعتباری همراه اول بسته GPRS فعال کنه ؟ ؟

سلام ...
منم یه مدت اینجوری شده بود (اعتباری) اما بعدا درست شد ...
دوستان چرا فکر می کنید کسایی که دائمی دارن نباید استفاده کنن ؟!
شما اگه اس ام اسی که میگه شما کدوم بسته رو انتخاب کردید حذف نکنید زمانی که قبضتون بالا بیاد با مراجعه به مخابرات و نشون دادن اس ام اس درست می کنن ...

LΩRD
23-06-2010, 07:04
من برای باز کردن پیجها از ایرانسل استفاده می کنم.خدائیش سرعتش خوبه

لطفا نگید سرعتش کمه و خالی بندی نکنید.

داداش اطلاعات غلط ندید خواهشا ...
شما دکل های ایرانسل بهتون نزدیکه که خوب خط میده ! اما افرادی هم مثل من هستند که اصلا ایرانسل واسشون کار نمیده ! کلا من خیلی ها رو دیدم که از دست ایرانسل مینالن !
اما واسه من همراه اول خیلی خوبه ... با اینکه دکل بهمون نزدیک نیست ولی خط دهیش قابل قبوله ...
موفق باشید :40:

LΩRD
23-06-2010, 07:13
این سرعت رو هم به درخواست دوستان میزارم
هرچند که چرتی بیش نیست ...
چون سرعت ADSL رو نشون میده :31:

سرعت اینترنت نامحدود 1 ماهه ی همراه اول (اعتباری)

hoomi_gta
23-06-2010, 08:30
من هیچ وقت به همراه اول اعتماد نمی کنم! ایرانسل هم میخواد تابستان بسته های نا محدود بده ظاهرا! ایرانسل خیلی کارش درست تر و دقیق تر هست.

moslem-visual
23-06-2010, 08:45
من هیچ وقت به همراه اول اعتماد نمی کنم! ایرانسل هم میخواد تابستان بسته های نا محدود بده ظاهرا! ایرانسل خیلی کارش درست تر و دقیق تر هست.
ظاهرا که نه، داره میده دیگه! تاپیکش رو ملاحظه نکردید حتما.

LΩRD
23-06-2010, 10:32

داداش فکر نکن ایرانسل دلش واسه من و تو میسوزه ! انتخاب بین خوب و بد نیست ! انتخاب بین بد و بدتره ! توی پست های بالا هم گفتم ... بستگی به موقعیت شما و فاصله ی شما تا دکل داره ... :46:

ehsanonlineco
23-06-2010, 15:46
من دیشب ساعت 1:30 شب، یک بسته 1 روزه نامحدود ایرانسل سفارش دادم. sms تایید که بسته فعال شد همون لحظه رسید ولی وقتی از gprs استفاده می کردم شارژ کم میکرد

همون موقع روی یک خط دیگم هم فعال کردم روی اون هم کم میکرد

صبح که چک کردم دیدم دیگه کم نمیکنه

کیفیت ایرانسل هم خیلی افت کرده. من نهایتش با 4 و 5 تونستم باهاش دانلود کنم. به دکل هم خیلی نزدیکم ! !

behii
23-06-2010, 16:03

از یکی از دوستام شنیدم که طرح ایرانسل هم فعلا فقط واسه اعتباری هاش یکم مشکل داره ...

e.khafan!
24-06-2010, 09:52
کیفیت ایرانسل هم خیلی افت کرده. من نهایتش با 4 و 5 تونستم باهاش دانلود کنم. به دکل هم خیلی نزدیکم ! ! عزيز همچين چيزي امكان نداره ! شما احتمالا اي دي جي اي نداري
من 2 روزه شمالم ديشب فعال كردم ايرانسلو با وجود اينكه از دكل دورم 27 كيلوبايت سرعت دارم ! اصلا باورم نميشه . ولي با همراه اول كه اينجا gprs سرعت 6.7 دارم كه بازم عاليه .

tomi_fisher
24-06-2010, 15:55
من با همراه اول تا 33 هم دانلود داشتم ولی پایدار نیست!!
بعضی جاها واقعا سرعتش عالیه!

Mr.K2
24-06-2010, 17:16
من الان نزدیک 1 ماه هست که از بسته های GPRS همراه اول استفاده میکنم، بد نیست و با توجه به اینکه گوشیم EDGE نداره سرعتم نوسان داره بین 4~5 توی این رنج نوسان داره اما توی این تقریبا یک ماه این همه مشکلی رو که دوستان زیادی گفتن نداشتم من و مداوم وصل بوده و قطعی و اینا نداشته ..

فقط 1 یا روز بود که یه صبح تا ظهر وصل نمیشد اما عصر مشکلش رفع شد ...

فقط تنهای مشکلش برای من این بود که ظاهرا همراه اول پورت های V P N مانند PPTP & l2TP رو بسته و نتونستم از V P N استفاده کنم ..

panther99
25-06-2010, 00:01
آقا GPRS خط من فعاله . سیم کارتمم همراه اوله دائمی. حالا اگه بخوام یه طرح 1000 تومنی بگیرم پولش رو به صورتحساب دوره بعدم اضافه میکنه ؟؟؟؟؟ بعد بسته به مقدار زمانی که تو اینترنت بودم برام پول میافته ؟؟؟؟؟؟ یا همین هزینه 1000 تومن هست فقط ؟؟؟؟؟؟؟
یعنی اگه من 5 ساعت تو اینترنت باشم و حدودا 200 مگ هم دانلود کنم هزینه چه جوری محاسبه میشه برام ؟؟؟؟
سرعت دانلود تو همراه اول خوبه ؟؟؟؟؟؟

moslem-visual
25-06-2010, 10:30
آقا GPRS خط من فعاله . سیم کارتمم همراه اوله دائمی. حالا اگه بخوام یه طرح 1000 تومنی بگیرم پولش رو به صورتحساب دوره بعدم اضافه میکنه ؟؟؟؟؟ بعد بسته به مقدار زمانی که تو اینترنت بودم برام پول میافته ؟؟؟؟؟؟ یا همین هزینه 1000 تومن هست فقط ؟؟؟؟؟؟؟
یعنی اگه من 5 ساعت تو اینترنت باشم و حدودا 200 مگ هم دانلود کنم هزینه چه جوری محاسبه میشه برام ؟؟؟؟
سرعت دانلود تو همراه اول خوبه ؟؟؟؟؟؟
روی قبض دوره بعدتون میاد و کلا همین 1000 تومن هست برای یک شبانه روز - البته اگه سیستمشون درست شده باشه. در هر صورت شما 24 ساعت اینترنت دارید با 1000 تومان - سرعتشم کاملا بستگی به محل زندگی و نوع گوشی و البته شانستون داره، اگه EDGE رو روی گوشیتون و در منطقه داشته باشید سرعت از 10 تا 25 میتونه باشه اما در غیر اینصورت 5 یا 6 کیلوبایت دانلودتونه.

jamshidjap
25-06-2010, 10:58
آقا من با این بسته های رویایی اصلا نمیتونم از راپید شیر و مگا آپلود چیزی دان کنم ....

میگه آی پی شما در حال دانلود فایل دیگری است ... حتی دفعه اول هم این ارور رو داد...

برای شما هم اینطوریه ؟

panther99
25-06-2010, 11:14
روی قبض دوره بعدتون میاد و کلا همین 1000 تومن هست برای یک شبانه روز - البته اگه سیستمشون درست شده باشه. در هر صورت شما 24 ساعت اینترنت دارید با 1000 تومان - سرعتشم کاملا بستگی به محل زندگی و نوع گوشی و البته شانستون داره، اگه EDGE رو روی گوشیتون و در منطقه داشته باشید سرعت از 10 تا 25 میتونه باشه اما در غیر اینصورت 5 یا 6 کیلوبایت دانلودتونه.

یعنی کلا 1000 تومن ؟؟؟؟؟ مگه میشه ؟؟؟؟؟؟ پس هزینه GPRS چی ؟؟؟؟؟؟ GPRS همراه اول خیلی وحشتناک میادا !!!! من نرم فعال کنم بعد رو قبض سریه بعدم 50 هزار تومن هزینه بیاد !!!!! تازه 50 هزار تومن پول قبض دادیم !!!!!! :31: گوشیم هم EDGE داره .

sajad-tnt
25-06-2010, 12:38
سلام دوستان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه میشه یکم در مورد چگونگی اتصال گوشی به کامپیوتر برام توضیح بدید ،
این مدل گوشیمه (SonyEricsson C905).
باید نرم افزاری روی کامپیوتر نصب کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چطوری باید باگوشی (از طریق کامپیوتر) به اینترنت وصل شم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه جواب سوالاتمو بدید ممنون میشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

e.khafan!
25-06-2010, 13:43
یعنی کلا 1000 تومن ؟؟؟؟؟ مگه میشه ؟؟؟؟؟؟ پس هزینه GPRS چی ؟؟؟؟؟؟ GPRS همراه اول خیلی وحشتناک میادا !!!! من نرم فعال کنم بعد رو قبض سریه بعدم 50 هزار تومن هزینه بیاد !!!!! تازه 50 هزار تومن پول قبض دادیم !!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گوشیم هم EDGE داره .
عزيز همه چيز فارسي نوشته شده ... اگر همراه اول زيرش نزنه فقط 1009 تومن. GPRS , EDGE و .. همشون اينترنت هستن شما براي جي پي ار است 1000 تومن ميدي ...

من 10 تومن چند روز پيش دادم اواليل كه هزينه اينترنتم 0 بود الان كه كنتورارو درست كردن 18 هزار تومنه نه كم كميشه نه زياد دانلودمم 1.2 گيگابيت بوده تا حالا.

jikjikjun
25-06-2010, 13:59
یعنی کلا 1000 تومن ؟؟؟؟؟ مگه میشه ؟؟؟؟؟؟ پس هزینه GPRS چی ؟؟؟؟؟؟ GPRS همراه اول خیلی وحشتناک میادا !!!! من نرم فعال کنم بعد رو قبض سریه بعدم 50 هزار تومن هزینه بیاد !!!!! تازه 50 هزار تومن پول قبض دادیم !!!!!! :31: گوشیم هم EDGE داره .

بعله اصولا بايد فقط 1000 تومن بياد اما همونطور كه دوستان ميگن و كمي جستجو كنين ميبينيد كه فعلا سيستمشون مشكل داره يعني يه جورايي شانسيه براي يكي خوب كار ميكنه براي يكي نصفه كاره و ...
البته توصيه من اينه كه اگه خيلي ضرورتي توي استفادش ندارين يه يكي دو ماهي صبر كنين ببينيم سيستمشون به كجا ميرسه
اما طبق اطلاعاتي كه تا حالا بدست اومده اگه توي قبض مياندوره هم اشتباه كنن به احتمال زياد پايان دوره مشكلي حل ميشه
در ضمن اين قيمت هم ميشه گفت كمي به واقعيت نزديك شده ،‌ كاري كه بايد از همون اول انجام ميدادن،‌ هر چند هنوز هم بدون بسته ها قيمتا نجوميه! تا جايي كه من اطلاع دارم توي خيلي جاها اصلا به دليل سرعت و كيفيت كم gprs اصلا مجاني در اختيار كاربرا ميزارن (منظورم خارج از كشوره) :8:

sltavakoli
25-06-2010, 14:16
دوستان چه گوشی هایی EDGE دارن؟

از کجا باید بفهمیم یه گوشی EDGE داره یا نه؟

MrDevil
25-06-2010, 14:38
دوستان چه گوشی هایی EDGE دارن؟

از کجا باید بفهمیم یه گوشی EDGE داره یا نه؟

وقتی که با gprs وصل میشی باید علامت E روی علامت آنتن باشه.
مدل گوشیتو تو سایت زیر سرچ کن . تو قسمت DATA معلومه

ehsan_jan3
25-06-2010, 16:49
ای داد بیداد یعنی برای 1000 تومن 50000 تومن اومده ؟

panther99
25-06-2010, 19:02
ای داد بیداد یعنی برای 1000 تومن 50000 تومن اومده ؟

نه دوست عزیز . :31: ولی من تو دوره ای که گذشت فکر کنم حدودا 5 دقیقه رفتم تو اینترنت با گوشیم که حدودا شش هزار تومن اومده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :13:
پس با این اوصاف بریم سراغ بسته های ایرانسل ؟؟؟؟؟؟؟
راستی کسی از دوستان گوشیش رو اینطوری آپدیت کرده ؟؟؟؟؟؟ یه نتیجه ای اعلام کنید . ممنون . :40:

e.khafan!
25-06-2010, 19:33
راستی کسی از دوستان گوشیش رو اینطوری آپدیت کرده ؟؟؟؟؟؟ یه نتیجه ای اعلام کنید . ممنون . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزيز اين چه سواليه ميپرسي ؟؟؟؟ من خودم با بسته 50 مگي آپ كردم دوستم با نامحدود روزانه
نتيجه ===> با اجازتون گوشي آپديت شد و ورژنش عوض شد :دي

ولی من تو دوره ای که گذشت فکر کنم حدودا 5 دقیقه رفتم تو اینترنت با گوشیم که حدودا شش هزار تومن اومده
برا منم پارسال دو دوره پشت سر هم يه 25 تومن يه 18 تومن اومد كه ديگه از اينترنتش استفاده نكردم تا عيد .

panther99
25-06-2010, 19:51
عزيز اين چه سواليه ميپرسي ؟؟؟؟ من خودم با بسته 50 مگي آپ كردم دوستم با نامحدود روزانه
نتيجه ===> با اجازتون گوشي آپديت شد و ورژنش عوض شد :دي

برا منم پارسال دو دوره پشت سر هم يه 25 تومن يه 18 تومن اومد كه ديگه از اينترنتش استفاده نكردم تا عيد .

دوست عزیز آپدیت گوشیتون چقدر زمان برد ؟؟؟؟؟

sajad-tnt
26-06-2010, 10:28
بسته افزایشی GPRS نامحدود ایرانسل!

از این پس، تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند از مزایای بسته‌های افزایشی جدید سرویس GPRS بهره مند شوند:

تصویر بزرگتر عکس بالا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددرطرح بسته های نا محدود، مشترکین می توانند با خرید بسته افزایشی٩.٩٩٩ ریالی، به مدت ٢٤ ساعت؛ با خرید بسته ٤٩.٩٩٩ ریالی، ٧ روز؛ با خرید بسته ٩٩.٩٩٩ ریالی، ١ ماه و با خرید بسته ٢٩.٩٩٩ ريالی، ١ ماه (در غیر ساعات اوج مصرف) از خدمات GPRS به صورت نامحدود استفاده کنند.

شیوه فعال سازی «بسته افزایشی GPRS نا محدود ایرانسل»...
شما مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل می توانید به آسانی و در هر زمان که مایل باشید، طرح پیشرفته بسته افزایشی خدمات GPRS را برای خط ایرانسل خود فعال کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. برای فعالسازی تنها کافیست کدهای دستوری بالا را از خط خود شماره گیری کنید.

تـوجـه:

هر مشترک سیم کارت دائمی یا اعتباری، در طول ٢٤ ساعت، تنها یک بار مجاز به خرید هر یک از بسته های افزایشی GPRS ایرانسل می باشد و تقاضای خرید بسته افزایشی جدید، تنها ٢٤ ساعت پس از خرید هر بسته قابل ارائه می باشد.
منظور از «غیر ساعات اوج مصرف»، روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ١١ شب تا ٦ صبح و تمامی ساعات روزهای پنج‌شنبه و جمعه می‌باشد.

قابلیت تمدید «بسته افزایشی GPRS نامحدود ایرانسل»...

در صورتی که مشترک مایل باشد نسبت به سفارش بـستـه افـزایشـی جدید اقدام نماید، می تواند باقیمانده اعتبار دوره قبل (تعداد روزهای باقی مانده از بسته) را در دوره جدید نیز مصرف کند. بدین ترتیب، اگر مشترکی زودتر از پایان تاریخ انقضای بسته خود، اقدام به تمدید و سفارش مجدد بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل نماید، مدت زمان باقی مانده از بسته قبلی به مدت اعتبار بسته جدید اضافه خواهد شد. به عنوان مثال، اگر در سومین روز استفاده از بستۀ ٧ روزه مشترک تصمیم بگیرد از بسته ١ ماهه استفاده نماید، مدت اعتبار استفاده از سرویس GPRS وی به یک ماه و ٤ روز تغییر خواهد کرد. توجه داشته باشید که مشترکین ایرانسل، محدودیتی در تمدید بسته‌های افزایشی GPRS نخواهند داشت و با این کار، مدت باقیمانده از بسته‌های پیشین را از دست نمی‌دهند.

• حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های افزایشی ایرانسل با توجه به قابلیت تمدید این بسته ها، ٩٠ روز خواهد بود.

تمامی مشترکینی که در طول جشنواره تابستان ایرانسلی، در فاصله ١ تیر تا ٣١ شهریور حداقل ٢ بسته افزایشی GPRS خریداری کنند، ١٠% از مبلغ آن را به عنوان تخفیف دریافت می‌نمایند. این مبلغ در پایان جشنواره تابستان به عنوان اعتبار به حساب مشترک واریز می‌گردد.

برای مثال، اگر بسته اول خریداری شده مشترک یک بسته ٩,٩٩٩ ریالی و بستـه دوم نیز یک بسته ٢٩,٩٩٩ ریالی باشد، و همچنیـن اگر برای سومیـن بار مشتـرک مجددا یک بسته ٩,٩٩٩ ریالی خریداری کند، درانتهای جشنواره (٣١ شهریور)، مبالغ تخفیفی بسته دوم و سوم که به ترتیب ٢٩٩٩ و ٩٩٩ ریال بوده اند،به صورت ٣٩٩٨ ریال اعتبار به حساب مشترک واریز می شود.

نحوه اطلاع از حساب:
شما همچنین می توانید برای اطلاع از وضعیت حساب بسته افزایشی GPRS خود، کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره گیری کنید:

e.khafan!
26-06-2010, 10:36
دوست عزیز آپدیت گوشیتون چقدر زمان برد ؟؟؟؟؟
فكر كنم براي 79 حدود 10دقيقه دانلودش وقت برد .
شما براي اينكه مطمئن بشي منطقت مشكلي با سرور نوكيا نداره ( چون خونه ما با يك بي تي اس مشكل داشت و سر 400 كيلو قطع ميشد و با يكي ديگه نه . ) بذار حدود يك مگ رو بدون طرح دانلود كنه اگر ديدي مشكلي نداره و سرعتش خوبه طرح بخر و 20 مگ رو دانلودكن . ولي من ايرانس رو پيشنهاد ميدم .

jamshidjap
26-06-2010, 10:45
من دیروز بسته شماره یک رو فعال کردم ... سرعتش خوب بود حدود 20 کیلو و قطعی هم نداشت ... اما با دانلود لینکای راپید شیر مشکل داشتم و همش میگفت آی پی شما در حال دانلود فایل دیگری است

M@hdi-B
26-06-2010, 10:47
الان اگه یه سیم کارت اعتباری بخریم بسته های اینترنت رو چه جوری باید بخریم؟

بصورت همون کارت های شارژ هست؟

jamshidjap
26-06-2010, 10:55
باید یه اس ام اس با محتوای شماره بسته مورد نظر به شماره 8080 ارسال کنی ....

M@hdi-B
26-06-2010, 11:35
باید یه اس ام اس با محتوای شماره بسته مورد نظر به شماره 8080 ارسال کنی ....

ایرانسل رو می گم:31:

panther99
26-06-2010, 14:42
فكر كنم براي 79 حدود 10دقيقه دانلودش وقت برد .
شما براي اينكه مطمئن بشي منطقت مشكلي با سرور نوكيا نداره ( چون خونه ما با يك بي تي اس مشكل داشت و سر 400 كيلو قطع ميشد و با يكي ديگه نه . ) بذار حدود يك مگ رو بدون طرح دانلود كنه اگر ديدي مشكلي نداره و سرعتش خوبه طرح بخر و 20 مگ رو دانلودكن . ولي من ايرانس رو پيشنهاد ميدم .

دوست عزیز گوشیم c905 سونی اریکسونه . تا حالا هم با این بسته ها کار نکردم !!!
به نظر بهتره منم برم از ایرانسل بگیرم . دوستم دیروز 140 مگ دانلود داشت اونهم از کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بادرود، کاشان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jamshidjap
26-06-2010, 16:37
ایرانسل رو می گم:31:

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

دوستان اگه حالشو دارن بیان بگن هر روز چقدر دانلود میکنن ؟

من دیروز با بسته یک ، 500 مگ دانلود کردم ... همراه اول

panther99
26-06-2010, 23:19
500 مگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :18:
با چه سرعتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :18:

persian365
27-06-2010, 01:37
دوستان عزیزبا این تفاسیر ما نفهمیدیم همراه اول بهتره یا ایرانسل بسته هاش ؟

e.khafan!
27-06-2010, 14:31
دوستان اگه حالشو دارن بیان بگن هر روز چقدر دانلود میکنن ؟

من دیروز با بسته یک ، 500 مگ دانلود کردم ... همراه اول من بیشترین دانلودم تو یک روز 370 مگ بود یا همراه اول .

الانم کانرت گوشیم 1.6 گیگه که 50 مگش قبل از ورود به طرح و بقیش بعد از وروده (1/3 هم برای استفاده از طرح ایرانسله .) ... کلا فکر کنم تو این 2سال که گوئشیو دارم یه 10 گیگی ازش استفاده کردم . عجیبه که مودمش نمیسوزه !

اینترنت میاندورم : 18.747 تومن وایستاده ! امیدوارم زیادترش نکنه ... آه در بساط نیست .

panther99
27-06-2010, 14:45
میبخشید من باز اومدم با سوالهای کنکوری !!!!! :31:
آقا من خودم دودلم که فعال کنم یا نه ؟؟؟!!!
آخه نمگنجه که برای 24 ساعت و با فرض مثلا 100 مگابایت دانلود آخر ماه فقط 1000 تومن میاد رو قبضمون ؟؟؟؟
یه کم ترسناکه راستش ؟؟؟ از اینا چیزی بعید نیست !!!!

Mahast Arya
27-06-2010, 15:18
من بسته ی یک رو خریدم ولی بجای 24 ساعت 48 ساعت تونستم استفاده کنم.
و یک چیز مشکوک :::برای فعال کردن gprsغیر از این 1000 تومان هزینه ی دیگه ای نباید پرداخت کنیم؟
نکنه توی قبض موبایل یه رقم نجومی بذارن؟

e.khafan!
27-06-2010, 15:25
آخه نمگنجه که برای 24 ساعت و با فرض مثلا 100 مگابایت دانلود آخر ماه فقط 1000 تومن میاد رو قبضمون ؟؟؟؟

عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد! من 2سری 24 ساعت فعال کردم بعد که دیدم میارزه یه یه ماهه فعال کردمن ، تازه اونموقع بیلینگ همراه اول مشکل داشت و نیمزد چی به چیه ولی الان تا استفاده بکنی رو قبض میاندورت میاد پس میتونی راحت چک کنی . خیالت راحت .
ولی من ایرانسلو پیشنهاد میدم : درد سر کمتر سرعت بیشتر + 20 درصد تخفیف.

wonderful
27-06-2010, 15:26
دوستانی که دودل هستند این پست رو بخونند (البته واسه یه ماه پیش هست ولی بعید میدونم مشکل رو درست کرده باشند)

pam
27-06-2010, 18:06
بابا کسی میدونه چطوری باید ویوتی را به کامپیوتر وصل کرد که از طریق کامپیوتر به هاینترنت ایرانسل وصل بشیم.

persian365
27-06-2010, 18:17
دوستانی که دودل هستند این پست رو بخونند (البته واسه یه ماه پیش هست ولی بعید میدونم مشکل رو درست کرده باشند)

عزیز شما که با این پست بیشتر ادمو دو دل میکنی به جای روشن کردن

ehsan_jan3
27-06-2010, 18:18
دوستان از طریق اس ام اس چطوری میشه جی پی آر اس را غیر فعال کرد ؟ نه فرستادن 5 برای 8088 جواب داد نه 8880

لطفا راهنمایی بفرمایید اساتید .

e.khafan!
27-06-2010, 19:27
دوستان از طریق اس ام اس چطوری میشه جی پی آر اس را غیر فعال کرد ؟ نه فرستادن 5 برای 8088 جواب داد نه 8880

8080 رو امتحان کردی ؟ با یک اس خالی شروع کن .

jamshidjap
27-06-2010, 19:50
500 مگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :18:
با چه سرعتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :18:

با سرعت 20 کیلو .......

justmp3
27-06-2010, 20:00
دوستان شاید جاش نباشه ولی میخواستم بدونم گوشی هست که بشه به عنوان روتر ازش استفاده کرد و این سرویس ها را روی لپ تاپ اورد؟! (استفاده از بسته های رویایی روی لپ تاپ)؟!؟

moslem-visual
27-06-2010, 20:25
دوستان شاید جاش نباشه ولی میخواستم بدونم گوشی هست که بشه به عنوان روتر ازش استفاده کرد و این سرویس ها را روی لپ تاپ اورد؟! (استفاده از بسته های رویایی روی لپ تاپ)؟!؟
روتر؟! با بلوتوث یا کابل به راحتی میتونید استفاده کنید... حالا که بپ تاپ هست همون بلوتوث، چند دقیقه کار داره، یه شبکه ی PAN درست میشه و میتونید استفاده کنید - اگه تعداد بیشتری هم خواستید کانکت گنید اونا به بلوتوث لپ تاپ (تا 8 دستگاه) وصل بشن...

panther99
27-06-2010, 20:45

البته فکر کنم این پست ماله زمانیه که هنوز این بسته های رویایی نیومده بود ؟؟؟
راستی حالا چی کار کردی ؟؟؟ پولت زنده شد ؟؟؟؟؟ :46:

ehsan_jan3
27-06-2010, 23:19
8080 رو امتحان کردی ؟ با یک اس خالی شروع کن .

اگر 8080 امتحان کنی برت میگردونه مرحله اول فعال سازی که من میخوام ازش فرار کنم.

abbasjun
28-06-2010, 11:31
اینم یه تست:
:5:

abbasjun
28-06-2010, 12:00
البته با این که سرعت بالاست بازم میخوام از ایرانسل بگیرم چون همراه اول توی اصفهان Edge را کامل ساپورت نمیکنه و بعضی قسمتها Edge نیست.

توی چرخی که زدم اتوبان شهید کشوری توی اصفهان Edge داره و خیابان سپهسالار (قسمتیش)

ak313
29-06-2010, 17:55
از تمام کسانی که از بسته های ایرانسل یا همراه اول استفاده کرده اند دعوت می شود در این نظر سنجی شرکت کنند:
امتیاز دهی به بسته های اینترنتی ایرانسل و همراه اول
لینک نظر سنجی

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

اینم مضمون پست نظر سنجی
با توجه به ورود خوب اپراتورهای تلفن همراه به اینترنت جی پی آر اس برای بسیاری کیفیت و سرعت آنها مورد سوال است و تاپیکهای متعددی در همین رابطه ایجاد شده است. به نظر می رسد بهترین راه استفاده از نتایج نظر سنجی می باشد. لطفا با توجه به نکات ذیل نظر دهید.
این نظر سنجی فقط بر اساس سرعت و کیفیت می باشد و به سایر جهات کاری ندارد.
امتیاز متوسط برای سرعت بین 5 تا 7 امتیاز خوب برای سرعت بین 7 تا 12 و امتیاز خیلی خوب برای سرعت بالای 13 کیلو بایت در ثانیه می باشد. طبیعی است برای سرعت زیر 5 کیلو بایت و یا تغییرهای زیاد سرعت به نحوی که بیشتر زیر 5 است امتیاز بد در نظر گرفته شده است.ضمنا ترکیب این نظر سنجی ایده شخصی بنده است و دلیلی بر بهترین بودن آن وجود ندارد. امیدوارم مورد استقبال قرار بگیرد.ضمنا از آنجایی که خیلی های امکان تست همزمان دو اپراتور را ندارند به نظرم نظر سنجی دو گزینه ای که دائر مدار ایرانسل و همراه اول باشد مفید نیست البته کسانی که هر دو را تجربه کرده اند می توانند دو گزینه را انتخاب کنند. نکته دیگر اینکه چون گوشی برخی افراد از قابلیت اج که در برخی نقاط وجود دارد ساپرت نمی کند و معمولا نهایت جی پی آر اس خیلی از گوشیهای بدون اج 48 کیلو بیت یعنی 6 کیلو بایت می باشد سرعت بین 5 تا 7 متوسط در نظر گرفته شده است.
لطفا کسانی که از بسته ها استفاده می کنند نظر بدهند چون در گذشته چون استقبال زیاد نبوده کیفیت واقغی آن مشخص نمی شود. لذا استفاده های قبلی را ملاک قرار ندهید.
من برای تشخیص سرعت لحظه ای خودتان برنامه دیو میتر را پیشنهاد می کنم .(dumeter)

e.khafan!
29-06-2010, 19:05
اگر 8080 امتحان کنی برت میگردونه مرحله اول فعال سازی که من میخوام ازش فرار کنم.

نفهمیدم چی فتی ، ولی من الان که زدم اس ام اس اومد :
مشترک گرامی برای غیر فعال کردن سرویس اینترنت خود حداکثر تا 24 ساعت عدد 5را به 8080 ارسال کنید .

nihilnigritude
30-06-2010, 11:20
سلام
من از adsl استفاده میکنم . ارزش داره که بیخیالش بشم بیام ازین استفاده کنم ؟ سرعت دانلودش ثابته ؟ قطعی هم داره ؟!
محدودیت ترافیکی داره ؟! توی سایت زده نا محدود ولی توی یکی از پستهای این تاپیک دیدم یکی از دوستان گفتن 1.5 گیگ هست !

abbasjun
30-06-2010, 18:03
سلام
من از adsl استفاده میکنم . ارزش داره که بیخیالش بشم بیام ازین استفاده کنم ؟ سرعت دانلودش ثابته ؟ قطعی هم داره ؟!
محدودیت ترافیکی داره ؟! توی سایت زده نا محدود ولی توی یکی از پستهای این تاپیک دیدم یکی از دوستان گفتن 1.5 گیگ هست !
یه بسته ی 1000 تومانی یک روزه بگیر استفاده کن اگه Edge را پشتیبانی کنه محلتون سرعت عالیه.
من که خودم توی این ماه Adsl ام درست شد اما چون این سرویس سرعت دانلود بالای 30 کیلوبایت بهم میداد بیخیال Adsl شدم فقط بخاطر محدودیت حجمیش.

Mr.Aras
01-07-2010, 01:38
آقا کلا این ماه یه ده تومن از پولم حروم شد تازه اگه بدتر نشه ؟؟!! بیچاره شدم اون از همراه اول که فعلا 47 هزار تومن اینترنت به پام نوشته ؟!!! اونم از ایرانسل که 4 هزار تومن شارژم را خورد. تا حالا این لیست پولایی که از دست دادم.

1- 1000 تومان بسته رویایی 1 همراه اول
2- 1000 تومان بسته رویایی 1 همراه اول
3- 3000 تومان بسته رویایی 4 همراه اول
4- 3000 تومان اینترنت نامحدود شبانه ایرانسل
8000 تومان
42000 تومان گیج بازی همراه اول
3700 تومان خرکاری ایرانسل
53700 تومان بالقوه از جیبم رفته

تازه به اینا هزینه پیگیری ها و تلفن ها و ..... را اضافه کنید ؟!! یه دو دو تا چهارتاست. ببینید می ارزه یا نه ؟؟
من که دارم میرم سراغ وایمکس امیدوارم اونجا دیگه اینجوی خر تو خر نباشه!! هرچند اونجا هم ایرانه

nihilnigritude
01-07-2010, 13:39
آقا کلا این ماه یه ده تومن از پولم حروم شد تازه اگه بدتر نشه ؟؟!! بیچاره شدم اون از همراه اول که فعلا 47 هزار تومن اینترنت به پام نوشته ؟!!! اونم از ایرانسل که 4 هزار تومن شارژم را خورد. تا حالا این لیست پولایی که از دست دادم.

1- 1000 تومان بسته رویایی 1 همراه اول
2- 1000 تومان بسته رویایی 1 همراه اول
3- 3000 تومان بسته رویایی 4 همراه اول
4- 3000 تومان اینترنت نامحدود شبانه ایرانسل
8000 تومان
42000 تومان گیج بازی همراه اول
3700 تومان خرکاری ایرانسل
53700 تومان بالقوه از جیبم رفته

تازه به اینا هزینه پیگیری ها و تلفن ها و ..... را اضافه کنید ؟!! یه دو دو تا چهارتاست. ببینید می ارزه یا نه ؟؟
من که دارم میرم سراغ وایمکس امیدوارم اونجا دیگه اینجوی خر تو خر نباشه!! هرچند اونجا هم ایرانه

یعنی بسته رو بگیری بازم قاطی میکنه !!

tyrannosaurus
01-07-2010, 14:23
سلام
من هر کاری میکنم gprs وصل نمیشه
جواب مسیج واسم نمیاد
تو سایتشم مرحله دو اصلا نمیاد
حالا به نظر شما چیکار کنم

ali1497
01-07-2010, 16:16

با سلام

بله
من بسته نامحدود یکماهه را 10 تومان گرفتم ولی در صورتحساب قبل از پایان انقضای بسته 20 هزار تومان حساب کرد.

kOoRi
01-07-2010, 16:22
این همراه اول همچنان فقط در مراکز استان ها اینترنت ارائه میده ؟

Mr.Aras
01-07-2010, 17:15
برای من که قاطی کرد هم همراه اول هم ایرانسل ؟!!! این نشونه خوش شانسی :20: منه کاریش نمیشه کرد !!!

Mr.K2
01-07-2010, 17:40
بعد از یه چند روزی البته تقریبا 1 ماهی که استفاده کردم با توجه به اینکه این سرویسها در مناطق مختلف کاملا متفاوته ، من سرعت بهتری از همراه اول داشتم اما قطعی و اعصاب خوردی بسیـــــار زیاد داشت ، اما ایرانسل یه کم سرعت پایینتری داشت اما به نسبت میشه گفت قطعیش کمتر بود .

jamshidjap
01-07-2010, 18:10
سلام
من هر کاری میکنم gprs وصل نمیشه
جواب مسیج واسم نمیاد
تو سایتشم مرحله دو اصلا نمیاد
حالا به نظر شما چیکار کنم

این مشکلو دارن یواش یواش حل میکنن...

برای منم اینطور ی بود ، بعدش درست شد

Masoud-Susa
01-07-2010, 18:18
کسی میدونه که همراه اول کی Gprs اش رو واسه ی سایر شهرستان ها فعال میکنه؟
متشکر :11:

torpedo
02-07-2010, 00:33
من بسته شماره 4 (23 تا 8 صبح 3000 تومن) بکار انداختم نزدیک 150 مگابایت هم آنتی ویروس و بروزرسانی انجام دادم. تو سایت هزینه میاندوره نه 3000 تومن رو حساب کرده نه چیز دیگه ای کل قابل پرداخت هم 1400 تومن است.

بگم که من با گوشی دانلود کردم و تو سه ساعتی که طول کشید دو بار نوشت >>دانلود انجام نشد.اشکال در شبکه. ادامه میدهید؟<< منم بله رو که میزدم ادامه میداد. یعنی نمیتونید برید بخوابید.

ak313
02-07-2010, 12:26
از تمام کسانی که تمایل دارند از نتایج نظر سنجی امتیاز دهی به بسته های اینترنتی ایرانسل و همراه اول اطلاع حاصل کنند و یا در آن شرکت کنند ، دعوت می شود به این تاپیک مراجعه نمایند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

abbasjun
02-07-2010, 17:35
یک سوال:
با بسته ی همراه اول که نمیشه به V P-N وصل شد با ایرانسل هم همینطوره؟

e.khafan!
02-07-2010, 20:18
با بسته ی همراه اول که نمیشه به V P-N وصل شد با ایرانسل هم همینطوره؟
خیر ، من با همراه اول تست کردم نشد با ایرانسل تست نکردم احتمال زیاد نمیشه و بستن .

abbasjun
03-07-2010, 15:24
خیر ، من با همراه اول تست کردم نشد با ایرانسل تست نکردم احتمال زیاد نمیشه و بستن .
با همراه اول که تست کرده بودم
می خواستم ببینم ایرانسل میشه یا نه؟
کسی امتحان نکرده؟

abbasjun
04-07-2010, 00:23
من هنوز دو روز مونده تا یک ماهم تموم بشه اما از الآن داره شارژ کم می کنه موقع استفاده از اینترنت.(البته خیلی کمتراز قیمت جی پی آر اس)

یعنی دو روز اینترنت منو خوردند نامردا.

nihilnigritude
04-07-2010, 10:09
من هنوز دو روز مونده تا یک ماهم تموم بشه اما از الآن داره شارژ کم می کنه موقع استفاده از اینترنت.(البته خیلی کمتراز قیمت جی پی آر اس)

یعنی دو روز اینترنت منو خوردند نامردا.

جالبه که وقتی تموم میشه یه sms هم برات میاد ...
... که صاحب و قانون نداشته باشه میشه همین :41::19:

abbasjun
04-07-2010, 15:10
با همراه اول که تست کرده بودم
می خواستم ببینم ایرانسل میشه یا نه؟
کسی امتحان نکرده؟
خودم امتحان کردم V-P-N ایرانسل بازه شاید به خاطر همین هم شده این ماه بسته ایرانسل بگیرم.

ak313
05-07-2010, 13:54
من هفته گذشته یک بسته 24 ساعتی فعال کردم اما تا الان توی میان دوره هزار تومن اضافه نشده علتش چی می تونه باشه.

Mr.Aras
06-07-2010, 00:43
من هفته گذشته یک بسته 24 ساعتی فعال کردم اما تا الان توی میان دوره هزار تومن اضافه نشده علتش چی می تونه باشه.
علتش اینه که سیستم محاسبه صورتحساب همراه اول اشکال داره، احتمالا چند روز دیگه بسته به مقدار مصرفت یه رقم بزرگ توی هزینه اینترنتت درج میشه.

jamshidjap
09-07-2010, 16:05
من بسته شماره 4 رو فعال کردم ....

زمان OFF peak مگه شامل روزهای جمعه و تعطیل رسمی نمیشه ؟

الان که از اینترنت استفاده میکنم شارژ کم میکنه که !!

نکنه فقط بین ساعت 23 تا 8 صبح شارژ کم نمیکنه ؟!!

abbasjun
10-07-2010, 23:33
من بسته شماره 4 رو فعال کردم ....

زمان OFF peak مگه شامل روزهای جمعه و تعطیل رسمی نمیشه ؟

الان که از اینترنت استفاده میکنم شارژ کم میکنه که !!

نکنه فقط بین ساعت 23 تا 8 صبح شارژ کم نمیکنه ؟!!
نه بابا Off Peak همراه اول از 11:30 هست تا 7 صبح و بس :دی

Mr.Aras
17-07-2010, 17:30
نه بابا Off Peak همراه اول از 11:30 هست تا 7 صبح و بس :دی
تو را خدا این حرف و نزن، اینا (همراه اولی ها) می گیرنش. اونوقت من بدبخت میشم
نه بابا طبق گفته خودشون 11 تا 8 صبح و کل روزهای تعطیل رسمی هست.

shs_micro2
17-07-2010, 18:50
سلام دوستان
ممنون میشم برای من که دائمی دارم توضیح بدین که چطور باید بفهمم بعد باقبض نمی آد
راستی مثلاً بسته 24ساعته یعنی 24 ساعت هر وقت که خواستیم باید استفاده کنیم یا 24ساعت بعد از فعالی از بین میره؟
ممنون

Mr.Aras
18-07-2010, 09:14
سلام دوستان
ممنون میشم برای من که دائمی دارم توضیح بدین که چطور باید بفهمم بعد باقبض نمی آد
راستی مثلاً بسته 24ساعته یعنی 24 ساعت هر وقت که خواستیم باید استفاده کنیم یا 24ساعت بعد از فعالی از بین میره؟
ممنون
من دیشب می خواستم جوابت را بدم ولی نمیدونم چرا نمی شد.
اما برای دیدن صورتحساب میان دوره برو به این آدرس
اما بسته 24 ساعته از زمانی که فعال میشه تا 24 بعدش فعاله، یعنی اگر الان ساعت 10 باشه و بسته فعال بشه تا فردا ساعت 10 اعتبار داره

Mr.Aras
18-07-2010, 23:53
همین جا باید از بچه های بازرسی همراه اول تشکر کنم، چون صورتحسابم درست شد.

به روز رسانی شد : آقا حرفمو پس می گیرم، دوباره مبلغ اینترنتم اضافه شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bess0098
22-07-2010, 15:15
سلام من استفاده کردم اما خیلی قعطی داره..

jamshidjap
25-07-2010, 19:54
سلام من امروز بسته يک روزه رو فعال کردم ... سرعتش کم کم 20 کيلو بود ... گاهي اوقات 30 ميرسيد و خيلي کم هم به 45 ميرسيد ...

کلا راضي بودم ... قطعي هم نداشت

lebesgue
27-07-2010, 13:02
سلام دوستان
در حال حاضر بسته 4 شامل روزهای تعطیل میشه یا نه؟
چون به نظرم اومد که توی سایتشون اطلاعات مربوط به بسته 4 رو تغییر دادن و نوشتن: یک ماه از ساعت ۲۳ لغایت ۸ صبح

jamshidjap
27-07-2010, 14:32
شامل روزاي تعطيل نيست ...

greena
03-08-2010, 16:21
کلا ارزش نداره یه بار با لود عکس فروم رو باز کردم(پروفایلمو) حدود 2000 تومن برام کم کرد
باید منتظر همراه سوم موند .............

3jokes_x
04-08-2010, 00:32
آیا سرعت دانلود به محل سکونت شما هم بستگی داره؟ در چه ساعت هایی سرعت حداکثره؟

آخه توی تالارها کاربران می گن با سرعت 20-30 کیلوبایت بر ثانیه دانلود کردن ولی من روز چهارشنبه ساعت 11 شب، سرعت اینترنت سیمکارت ایرانسل و همراه اول رو در سایت SpeedTest.net چک کردم. سرعت دانلود ایرانسل دفعه اول 0.05Kbit/s یا 6 کیلوبایت بر ثانیه بود، و دفعه دوم (1 ساعت بعد) 0.07Kbit/s یا 9 کیلوبایت بر ثانیه. سرعت دانلود همراه اول هم 0.09Kbit/s یا 11 کیلوبایت بر ثانیه شد.

البته من فعلا هیچ بسته ای رو فعال نکردم و فقط سرعت GPRS موبایل رو در حالت عادی چک کردم. ضمنا موبایلم هم Edge رو ساپورت می کنه هم 3G. یعنی محدودیتی از این نظر نیست.

roohroba
05-08-2010, 01:16
آخه این چه وضعشه! من کلآ یه بسته 1 و 4 خریدم که باید 4تومن هزینش باشه،در صورتی که می بینم الان 16 تومن تو صورتحساب پایان دوره 89،2 برا اینترنت زده و تو میان دوره تا چند روز پیش 4 تومن بود و الان دیدم که 8 تومن شده! در حالی که تو این چند روز 1 دقیقه هم وصل نشدم به اینترنت مزخرفشون!
یکی به من بگه من باید چی کار کنم؟

mrmaster
13-08-2010, 22:39
برای k970 چطور میشه فعالش کرد؟ تنظیماتش رو بگید ممنون میشم:40:

sardar ali
14-08-2010, 11:53
اقا کلا بیخیال همراه اول بشین سر کاری از هر 100 نفر یکی جی پی ار اس فعال میشه اونم با سرعت افتضاح....

babialex
27-08-2010, 04:33
من چرا پست میزنم پاک میکنید !!!

فقط سوال کردم !!!!!!!

گفتم این بسته نامحدود واقعا نامحدوده ؟‌
چطوری میشه ازش روی کامپیوتر استفاده کرد ؟ روی لپ تاپ ؟
این داستان سوختن ال سی دی و سیم کارت چیه ؟‌ راسته ؟

abbasjun
06-09-2010, 23:36
من می خواستم بسته 1 ماهه رو دوباره فعال کنم اما مسیج میده شما دارای بسته ی نامحدود نمی باشید!!
چرا؟

MORINIO
07-09-2010, 13:49
چرا وقتی از طریق سایت همراه اول میخوام بسته 1 رو فعال کنم مینویسه متاسفانه در هنگام انجام درخواست شما خطای غیرمنتظره ای روی داد. لطفا دوباره تلاش کنید. ؟؟؟؟؟

چند بارم امتحان کردم همش همین ارور رو میده !

jamshidjap
08-09-2010, 11:09
از طريق ارسال اس ام اس به 8080 اقدام کن توي متنشم عدد 1 رو بنويس

bahador2009
08-09-2010, 11:12
من چرا پست میزنم پاک میکنید !!!

فقط سوال کردم !!!!!!!

گفتم این بسته نامحدود واقعا نامحدوده ؟‌
چطوری میشه ازش روی کامپیوتر استفاده کرد ؟ روی لپ تاپ ؟
این داستان سوختن ال سی دی و سیم کارت چیه ؟‌ راسته ؟

اگه گوشیت نوکیا باشه با نرم افزار PC Su... با کابل میتونی اینترنت رو روی کامپیوتر وصلکنی.

ehsan_jan3
10-10-2010, 11:16
دوستان لطفا کمک . هر ماه داره برام 9000 تومان بدون اینکه بخوام هزینه توی قبض حساب میکنه . چکار کنم دارم ورشکست میشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllll llllllllllppppppppppppppppp

ehsan_jan3
10-10-2010, 11:24
دوستان از طریق اس ام اس چطوری میشه جی پی آر اس را غیر فعال کرد ؟

به شماره 8088 عدد 5 فرستادم گفت که gprs شما غیر فعال شد . یعنی دیگه 9000 تومان اینترنت توی قبض نمی آید ؟

یا اشتراک همچنان پابرجاست ؟ و فقط gprs غیرفعال شده ؟

A.N.A.P
11-10-2010, 00:04
آقا این همراه اول درگیره ها !!! من گزینه 4 رو واسش فرستادم ... یه SMS فرستاده میگه بسته شماره 1 برای شما فعال شد !!!

Pr0totype
11-10-2010, 00:19
من دو دوره ی یک ماهه،یک دوره ی هفتگی و سه تا روزانه فعال کردم از طریق سایت و مشکلی هم نبود!

A.N.A.P
11-10-2010, 01:21
دوستان اونایی که با اتصال گوشی به PC میرن اینترنت میتونین سرعت دانلودتون رو بگید ؟؟؟

iman_s
11-10-2010, 10:32
من بسته يكماهه رو فعال كردم ولي يادم نيست چه تاريخي بود و تا كي فعاله.چطور ميشه تاريخ انقضاش رو فهميد؟

دوستان اونایی که با اتصال گوشی به PC میرن اینترنت میتونین سرعت دانلودتون رو بگید ؟؟؟

سرعتش نوسان داره و مدام بالا و پايين ميشه ولي در حالت عادي تا 5 و خورده اي و اگه EDGE فعال باشه تا 13 و گاهي تا 17 هم ميره.مثلا يك فايل 10 مگي رو زماني كه edge فعال بود دانلود كردم با اينكه تا 17 هم ميرفت ولي سرعت ميانگين كه دانلود منيجر نشون داد 9 بود

ehsan_jan3
11-10-2010, 23:20

به شماره 8088 عدد 5 فرستادم گفت که gprs شما غیر فعال شد . یعنی دیگه 9000 تومان اینترنت توی قبض نمی آید ؟

لطفا کمک کنید دارم ورشکست میشم . هر ماه 10000 تومن بدون اینکه استفاده کنم داره برام میاد . ناکسا حتی اطلاع نمیدن .

خدا ازشون نگذره .

Lady parisa
27-11-2010, 10:19

لطفا کمک کنید دارم ورشکست میشم . هر ماه 10000 تومن بدون اینکه استفاده کنم داره برام میاد . ناکسا حتی اطلاع نمیدن .

خدا ازشون نگذره .

منم موافقم .من حتی 10ثانیه هم اینترنت نرفتم توی قبضم 6000تومن اومده:5:

behii
29-11-2010, 18:11
سلام

دوستان مي شه بگيد قضيه اين چيه ؟
همون اينترنت نا محدود 10000 تومنه با سرعت بالا ؟

gwshayan
01-01-2011, 20:23
file:///C:/Users/shayan/Desktop/Untitled-11.jpgسرعت دانلود من با ایرانسل 33 کیلوبایته با idm

meisam_629
09-01-2011, 08:48
سلام. من هرچی تلاش می کنم نمی تونم بسته های رویایی همراه اول بخرم. میگه خطای غیر منتظره ای رخ داد. یعنی این بسته ها رو برداشتن؟؟؟ چون احتمالا دیدن دارن ورشکست میشن!!!

thelastblack
09-01-2011, 13:42
این بسته ها محدودیت حجمی ندارن که؟

rizesh
09-01-2011, 13:53
نه ندارن
اما دیشب همراه اول شارژ منو خورد
نامحدود گرفتم زد شیکه با اشکال رو به رو شد
زنگم میزدم کسی پاسخگو نبود:18:

meisam_629
14-01-2011, 18:06
یه سوال، من از ایرانسلم یه چند ماهی استفاده نکردم حالا میگه مسدود شده. چطور دوباره فعال کنم؟ این gprs همراه اول که افتضاحه. همراه اول هم همش میگه که اولویت اولش مکالمه است نه اینترنت. واقعا فکر می کنم اینا چیزی از تکنولوژی و اینترنت حالیشون نیست.

meisam_629
14-01-2011, 18:12
آره جانم، منم قربانی این واقعه جانگداز شده ام. ولی چه باید کرد...

HP2HP
12-02-2011, 17:45
دوستان کسی اطلاع داره که چرا --- با اینترنت همراه اول و ایرانسل کار نمیکنه ولی با دایل آپ و ای دی اس کار میکنه؟!!!

راه چاره ای هست؟

HP2HP
12-02-2011, 17:48
دوستان چرا --- با اینترنت همراه اول و ایرانسل کار نمیکنه؟ولی با adsl & dial up کار میکنه؟

iman_s
13-02-2011, 10:53
اگه منظورت چيز پي ان هست كار ميكنه.
من الان دارم ازش استفاده ميكنم و خيلي خوب جواب ميده

mehr20
13-02-2011, 12:01
اقا من نمي تونم با كامپيوتر از طريق گوشي به اينترنت وصل شم
تنظيمات رو انجام ميدم و شماره *99***8# رو هم ميزنم ولي وصل نميشه

مدل گوشي سامسونگ استار

Erfan.B
13-02-2011, 13:44

دوست عزیز با ایران شل (!) تو همین وقت 16KBPS یعنی 16 کیلوبایت در هر ثانیه. سرعتش در حد adsl 128 هست اگه گوشیت edge رو ساپورت کنه. اگه تنهای آخر (!) باشه در حد دایال آپه یه چیزی حدود 5 کیلوبایت در هر ثانیه!!!! :2:
موفق باشی.

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

سلام. من هرچی تلاش می کنم نمی تونم بسته های رویایی همراه اول بخرم. میگه خطای غیر منتظره ای رخ داد. یعنی این بسته ها رو برداشتن؟؟؟ چون احتمالا دیدن دارن ورشکست میشن!!!

دوستان از چپاول گری های تنهای آخر براتون بگم که این جوریه : اگه یه بار یه بسته فعال کرده باشین به اصطلاح بدون محدودیت حجم بیش تر از 2 گیگابایت نمی تونین دانلود کنین و یه کمی هم سایت های ناجور برین مشکلاتی براتون پیش میاد از جمله همین خطای غیر منتظره! یعنی هرگز دفعه ی بعد نمی تونین بسته بخرین من که کلاً با تنهای آخر مخالفم اینترنت می خواین ایران شل!

virusman
14-02-2011, 01:00
دوستان هنوز سرعت همراه اول کمه در حد همون 5 6 کیلو؟؟؟؟؟

splendid22
17-02-2011, 01:28
من استفاده میکنم مشکلی هم پیش نیومده سرعت دانلودم بین 28 تا 35 متغیره ولی رو قبض میاندوره که میرم میبینم 160000 تومان واسه اینترنت نوشتن که هرچی استفاده میکنم بیشتر میشه ولی تو سطر آخر که مبلغ قابل پرداخته همون 3000 که واسه فعال سازی دادم حساب میکنن نه 160000
میخواستم ببینم واسه شما هم همینطوریه؟؟

iman_s
17-02-2011, 19:10
دوست عزیز با ایران شل (!) تو همین وقت 16KBPS یعنی 16 کیلوبایت در هر ثانیه. سرعتش در حد adsl 128 هست اگه گوشیت edge رو ساپورت کنه. اگه تنهای آخر (!) باشه در حد دایال آپه یه چیزی حدود 5 کیلوبایت در هر ثانیه!!!! :2:
موفق باشی.

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

دوستان از چپاول گری های تنهای آخر براتون بگم که این جوریه : اگه یه بار یه بسته فعال کرده باشین به اصطلاح بدون محدودیت حجم بیش تر از 2 گیگابایت نمی تونین دانلود کنین و یه کمی هم سایت های ناجور برین مشکلاتی براتون پیش میاد از جمله همین خطای غیر منتظره! یعنی هرگز دفعه ی بعد نمی تونین بسته بخرین من که کلاً با تنهای آخر مخالفم اینترنت می خواین ایران شل!
چه جالب چون من چند ماهه استفاده ميكنم ولي هنوز اين مشكلاتي كه از همراه اول ميگين مشاهده نكردم.
اگه EDGE تو محدوده شما فعال باشه سرعتش بالاست. حول و حوش 20.محدوديت دانلود هم نداره.
راستي از كجا فهميدين تو سايتهاي ناجور برين خطاي غيرمنتظره ميده؟؟!

من استفاده میکنم مشکلی هم پیش نیومده سرعت دانلودم بین 28 تا 35 متغیره ولی رو قبض میاندوره که میرم میبینم 160000 تومان واسه اینترنت نوشتن که هرچی استفاده میکنم بیشتر میشه ولی تو سطر آخر که مبلغ قابل پرداخته همون 3000 که واسه فعال سازی دادم حساب میکنن نه 160000
میخواستم ببینم واسه شما هم همینطوریه؟؟
واسه منم همينطوره.زنگ زدم 999 گفت اينكار رو كرديم تا بدونين چقدر اينترنت استفاده كرديد.توي قبضم جلوي اينترنت حدود 600 هزار تومن زده ولي توي مجموع قبض حساب نميشه.

arashlolos
18-02-2011, 10:28
سلااااااام
یکی کمک کنه
سیمکارت اعتباری همراه آخر پسر خالمو گرفتم که سرعت اینترنتشو تست کنم ولی نه با ارسال 1 به 8088 فعال میشه نه از طریق سایتش
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سایتش پیغام میده در حال حاضر این شماره قادر به فعال سازی اینترنت نمیباشد!

iman_s
19-02-2011, 11:16
اول بايد تو سايتش بري ثبت نام كني و تنظيماتش رو بگيري.بعد اگه خط اعتباري داري بايد اعتبار لازم رو داشته باشي

arashlolos
19-02-2011, 16:04
اول بايد تو سايتش بري ثبت نام كني و تنظيماتش رو بگيري.بعد اگه خط اعتباري داري بايد اعتبار لازم رو داشته باشي
اگه با منی یبار دیگه سوالمو نگاه کن گفته بودم تو سایت میرم فعال نمیشه:13:
خودم پرسیدم پیداش کردم گفتند دیگه نمیشه از سایت فعال کرد باید حتما بریم خدمات مشترکین:19:

*IN*
20-02-2011, 12:35
این بسته ها هم مثل بسته های ایرانسل با کد فعال میشه؟؟؟
اگه آره کداش رو بزارید...

arashlolos
21-02-2011, 10:56
این بسته ها هم مثل بسته های ایرانسل با کد فعال میشه؟؟؟
اگه آره کداش رو بزارید...
نه جیگر کد نداره باید پیامک بدی
-واسه نامحدود روزانه 1 رو به 8080 ارسال کنید
-واسه نامحدود هفتگی 2 رو به 8080 ارسال کنید
-واسه نامحدود ماهانه تمام ساعات 3 رو به 8080 ارسال کنید
-واسه نامحدود ماهانه اما شبانه 4 رو به 8080 ارسال کنید

این روزا (اوایل اسفند) کلا مشکل داره فعال نمیکنه
یخورده صبر داشته باش تا فعال شه و بعد با سرعت زپرتیش تو اینترنت حال کن!:46:
هرچند قدیمیه این مطلب ولی تشکر یادت نره...:31:

ehsan_jan3
21-02-2011, 14:31
دو روزه اینترنت قطعه یک صفحه هم نتونستم بیارم

arashlolos
21-02-2011, 21:43
دو روزه اینترنت قطعه یک صفحه هم نتونستم بیارمf
کدوم اینترنت خطت چیه؟
ایران ول یا همراه آخر؟
واسه ما که وصله البته همین حالا قطع و وصل میشه ولی سرعت دانلودم 20 به بالاست گاهی هم 28

sokhanman
23-02-2011, 03:02
درود
برای من هم که تازه دیروز خریدم Gprs اش اصلا فعال نمی شه چه برسه به اینکه بسته اش بخواد فعال شه
به 8088 می فرستم می گه تا کمتر از نیم ساعت دیگر جواب ارسال می شود ولی یا دیگه جوابی نمیاد یا می گه شما اینترنت نامحدود ندارید!
دوستان کسی می دونه چرا اینجوری شده؟

iman_s
23-02-2011, 11:39
براي فعالسازي طرحها بايد به 8080 sms بفرستي.
اگه نشد از طريق سايت اقدام كن.

ehsan_jan3
23-02-2011, 12:49
iran veleh .tazeh diroz tonestam safheh beyaram

italia88
24-02-2011, 16:31
درود
برای من هم که تازه دیروز خریدم Gprs اش اصلا فعال نمی شه چه برسه به اینکه بسته اش بخواد فعال شه
به 8088 می فرستم می گه تا کمتر از نیم ساعت دیگر جواب ارسال می شود ولی یا دیگه جوابی نمیاد یا می گه شما اینترنت نامحدود ندارید!

از قرار معلوم موقتا!! فعالسازی سرویس gprs با مشکل روبروست!!
البته اینو دفتر خدماتیه میگفت و چراشم نمیدونست!!

ehsan_jan3
24-02-2011, 22:18
صبحها اصلا صفحه نمیاره .شبها میتونیم برویم

light
24-02-2011, 23:17
سرعت دانلود gprs همراه اول چنده ؟
اینی که میگم 10 تومن ماهی نامحدود ، حداکثر چقدر بچه ها دانلود کردن ؟

فقط میشه رو سیم کارت اعتباری مثل ایرانسل فعال کرد دیگه نه ؟

maziarb
24-02-2011, 23:23
با Gprs تا 6میره اما با Edge اگه آنتنه باشه سرعت تا 30هم میره

arashlolos
25-02-2011, 04:37
درود
واسه منم اینطوری بود با ثبت نام gprs حل میشه احتمالا
برو دفتر خدمات مشترکین بگو یا به 09990 تماس بگیر بعد 2 رو بزن بعد 3 رو بزن آقاهه بعد از 3 سال! ورمیداره سوالتو بپرس یا اصلا دوباره ثبت نامش کن یا اصلا بیخیالش شو!

براي فعالسازي طرحها بايد به 8080 sms بفرستي.
اگه نشد از طريق سايت اقدام كن.
اول باید فعال شه بعد 8080 بزنی

از قرار معلوم موقتا!! فعالسازی سرویس gprs با مشکل روبروست!!
البته اینو دفتر خدماتیه میگفت و چراشم نمیدونست!!
فقط فعال سازی طرح قطع شده بود ولی

سرعت دانلود gprs همراه اول چنده ؟
اینی که میگم 10 تومن ماهی نامحدود ، حداکثر چقدر بچه ها دانلود کردن ؟
فقط میشه رو سیم کارت اعتباری مثل ایرانسل فعال کرد دیگه نه ؟
بستگی به منطقه ای که هستین داره بعضی مناطق محدود به 20 میرسه واسه من(رشت) از 7.8 بالاتر هرگز نمیره.
آره با کد#*3*1*7*3*140* البته حجمش محدوده 2.5 گیگ در ماه ولی سرعتش نسبتا بیشتره

با Gprs تا 6میره اما با Edge اگه آنتنه باشه سرعت تا 30هم میره
بستگی به منطقه هم داره...

S_ALI_A
26-02-2011, 19:54
سلام به همگي. اگه زحمتي نيست دوستاني كه از اينترنت همراه اول استفاده ميكنن با ذكر مدل گوشي بگن كه ميانگين سرعت دانلود چقدره؟ اگه ميشه جزئياتشم بگن. مثلا شبها چقدره. صبحها چقدره. و... ضمنا مدل گوشيها رو هم بگن ممنون ميشم.
يه سوال ديگه. محدوديت دانلود داره يا نه. ببخشيد اگه سوالم تكراريه.

italia88
03-03-2011, 00:36
سلام به همگي. اگه زحمتي نيست دوستاني كه از اينترنت همراه اول استفاده ميكنن با ذكر مدل گوشي بگن كه ميانگين سرعت دانلود چقدره؟ اگه ميشه جزئياتشم بگن. مثلا شبها چقدره. صبحها چقدره. و... ضمنا مدل گوشيها رو هم بگن ممنون ميشم.
يه سوال ديگه. محدوديت دانلود داره يا نه. ببخشيد اگه سوالم تكراريه.

البته بستگی زیاد به مکان شما داره! که ادج ساپورت باشه یا جی پی ار اس، ولی من با ‏G ‎ش حداکثر 10‎و حداقل صفر !! سرعت دانلودمه ولی میانگین 6‎و7 میشه!
خودشون که میگن نامحدوده ولی یکی از بچه ها تونسته بود 30گیگ بدانلوده!

mastaneeh
06-03-2011, 15:19
گويا اينترنت همراه اول از جمعه شب قطع شده براي شما هم همينطوره؟
سرعت به شدن پايينه
و امكان كانت شدن نيست

italia88
06-03-2011, 19:41
گويا اينترنت همراه اول از جمعه شب قطع شده براي شما هم همينطوره؟
سرعت به شدن پايينه
و امكان كانت شدن نيست

جدیدا قطعی زیاد داره ولی درحال حاضر وصله ولی باسرعت فوق العاده! پایین، درکل ثبات نداره این چند وقت اخیر‎

italia88
22-03-2011, 11:43
این بسته های رویایی همراه اول دیگه واقعا رویایی شده!! چون باید تو خیال و رویا با سرعت بالاش کانکت شد!!

ehsan_jan3
24-03-2011, 23:31
برای من دیگه با مینی اپرا صفحه نمیاره برای شما چطور ؟

adrenalin
24-03-2011, 23:49
واسه منم همین جوریه یه گوگل ساده هم نمیتونه باز کنه,فقط بلده بگه من اولین اپراتورم از فلان سال تا فلان سال:15:,امسالم که به زور یه چنتا جایزه دادن بهش کیفیت خدماتشو 200% افزایش بده :39:

italia88
25-03-2011, 23:18
برای من دیگه با مینی اپرا صفحه نمیاره برای شما چطور ؟

درسته برای من هم همینطوره فکر کنم باید دیگه دور کانکت شدن با موبایل رو خط کشید ...:41:

ehsan_jan3
27-03-2011, 12:42
فكر كنم اصل ماجرا برميكرده به دور زدن ----- با ميني ابرا !

arashlolos
27-03-2011, 12:51
آره اپرا رو بستند ولی گاهی هم وصل میشه نمیدونم چرا
ولی من که کم نمیارم من همچنان وصلم حتی انجمنم با موبایل میام ایمیلم با موبایل چک میکنم
باید راهشو بدونی

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

بزار واسه خودشون جایزه بگیرن دزدای ...

ehsan_jan3
27-03-2011, 20:48
با ميني ابرا نمي تونم برم ولي با ابرا موبايل فقط سايتهاي معمولي را ميتونم برم . لعنتي ميني ابرا فقط صفحه لود نشون ميده ديكه قاط زدم موندم جكار كنم

arashlolos
27-03-2011, 21:16
rah dare ghat nazan

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

با ميني ابرا نمي تونم برم ولي با ابرا موبايل فقط سايتهاي معمولي را ميتونم برم . لعنتي ميني ابرا فقط صفحه لود نشون ميده ديكه قاط زدم موندم جكار كنم
ghat nazan bayad rahesho bedoni!!

mahdis23
27-03-2011, 22:08
سلام!
واسه منم دیگه با اپرا مینی باز نمی کنه!

ehsan_jan3
28-03-2011, 13:21
راهش جيه اساتيد ؟ لطفا كمك كنيد !!
ehsan_jan3@yahoo.com

italia88
05-04-2011, 21:17
راهش جيه اساتيد ؟ لطفا كمك كنيد !!
ehsan_jan3@yahoo.com

مثل اینکه اساتید رفتن گل بچینن ...:31:

Mohammad_666
05-04-2011, 21:47
با سلام دوستان برنامه اپرا مینی از طرف هر دو اپراتور دچار مشکل شده و برای همه به همین صورت میباشد و برای حل مشکل از ورژن های ادیت شده که سرورشان دچار تغییر شده استفاده کنید موفق باشید.:5:

ehsan_jan3
06-04-2011, 15:06
خوب لطف میکردی یکیشو اینجا میذاشتی محمد خان گل گلاب

outpost
06-04-2011, 17:09
با سلام دوستان برنامه اپرا مینی از طرف هر دو اپراتور دچار مشکل شده و برای همه به همین صورت میباشد و برای حل مشکل از ورژن های ادیت شده که سرورشان دچار تغییر شده استفاده کنید موفق باشید.:5:

به جاي اپرا ميشه از UC Browser استفاده كرد.همون كاراي اپرا رو انجام ميده . مثل يه قندشكن با سرعت عالي هستش.

Mohammad_666
06-04-2011, 17:12
با سلام از فایل زیر استفاده کنید که شامل 4 اپرا هست که هر کدوم با یک سرور هستش هر کدوم رو که مایل هستید نصب کنید :

pass : mohammad_666

iman_s
07-04-2011, 10:04
به جاي اپرا ميشه از UC Browser استفاده كرد.همون كاراي اپرا رو انجام ميده . مثل يه قندشكن با سرعت عالي هستش.

اين كه نميتونه صفحات فارسي رو نشون بده

italia88
07-04-2011, 16:05
اين كه نميتونه صفحات فارسي رو نشون بده

درسته با اکثر سایتای فارسی مشکل داره! هیچی جای اپرا رو نمیگیره!

ehsan_jan3
07-04-2011, 19:40
ورژن جدید یو سی عالیه ولی با سایتها و زبان فارسی مشکل داره . فقط مینی خودمون .