PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرابی باتری hp pavilion 1330ev

vbiman
21-05-2010, 10:41
با سلام
من یک لپ تاپ hp pavilion 1330ev دارم که چند وقت بود که cpu سیستم همش روی 100% می رفت که بعد از سرو کله زدن های زیاد فهمیدم از باتریش هست چون موقعی که لپ تاپ رو به آدابتورش وصل می کردم cpu از 100% به نصف کاهش پیدا می کرد و سرعت سیستم به طور چشمگیری خوب می شد . من این لپ تاپ را حدود 6 ماهه که خریده ام و زمانی که به فروشنده گفتم همچین مشکلی واسم پیش آمده گفت باتری و لنز سی دی درایو جزو گارانتی به حساب نمیاد حالا در خواستی که داشتم این هست که چه جوری باتری را تست کنم که مطمئن بشم حتماً از باتریش هست یا نه و دیگه اینکه کسی میدونه نمایندگی hp در مشهد یا حداقل در تهران کجا هست (شماره تلفن یا وب سایتشون)؟؟!!! :13:
آیا آپدیت بایوس تاثیری داره؟؟

saman3230
21-05-2010, 10:50
با سلام

من فکر نمی کنم این ایرادی که شما گفتید یه ایراد باشه !!

خوب این طبیعه که وقتی لپ تاپ روی باتری هستش قدرتش کمتر میشه و اگر شما همون کارهای که در زمانی که با اداپت.ر هست با باتری انجام بدید کمی به لپ تاپ فشار بیاد !!

برای انکه این موضوع رو به خوبی تست کنید از power managment از poer saver رو high performance قرار بدید ببیند آیا بازهم این مشکل پابرجاست ؟

vbiman
21-05-2010, 16:22
با سلام

من فکر نمی کنم این ایرادی که شما گفتید یه ایراد باشه !!

خوب این طبیعه که وقتی لپ تاپ روی باتری هستش قدرتش کمتر میشه و اگر شما همون کارهای که در زمانی که با اداپت.ر هست با باتری انجام بدید کمی به لپ تاپ فشار بیاد !!

برای انکه این موضوع رو به خوبی تست کنید از power managment از poer saver رو high performance قرار بدید ببیند آیا بازهم این مشکل پابرجاست ؟

خب اگر تنظیمات روی high performance باشه یعنی باتری برق بیشتری را cpu و دیگر قسمت های سیستم میرسونه؟

vbiman
21-05-2010, 19:16
تست کردم فعلا به مشکلی بر نخردم . :31: