PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی یک خط جدید adsl در تهران چقدر طول میکشه؟

Sharingan
21-05-2010, 08:37
با سلام خدمت دوستان.

من تازه اومدم تهران. نزدیک به 3 هفته است که سفارش adsl دادم. ولی هنوز راه نداختند. میگن که مرکز مخابرات مربوطه (سعادت مند) هنوز هیچ خبری نداده.

می خوام بدون نرم مدت زمان راه اندازی یک خط adsl در تهران چقدره؟؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

من اصفهان که بودم تقریبا 1 هفته بیشتر طول نکشید.

Sharingan
21-05-2010, 11:12
واقعا از این همه راهنمایی ممنونم... نمی دونم چطور تشکر کنم!! :19:

reb
21-05-2010, 11:42
برادر اصفهانی با کجا قرارداد بستی؟ پیشگامان کویر اصفهان؟ در هر صورت منتظر خبر نباش مودم رو هر از گاهی روشن کن ببین چراغ لینک روشن میشه یا نه.
رانژه دست مخابراته- مخابرات هم که فعلا خودش اینترنت خیلی زیاد پرسرعت داره میده معلومه که دست ISP ها رو میذاره تو گردو از خودشو یک هفته ایی رانژه میکنه کار 10 دقیقه ایی رو.

mahy007
21-05-2010, 11:48
توی تهران نهایتا 10 روزه راه میندازن !

حداقلش 5 روزه !

Sharingan
22-05-2010, 07:10
برادر اصفهانی با کجا قرارداد بستی؟ پیشگامان کویر اصفهان؟ در هر صورت منتظر خبر نباش مودم رو هر از گاهی روشن کن ببین چراغ لینک روشن میشه یا نه.
رانژه دست مخابراته- مخابرات هم که فعلا خودش اینترنت خیلی زیاد پرسرعت داره میده معلومه که دست ISP ها رو میذاره تو گردو از خودشو یک هفته ایی رانژه میکنه کار 10 دقیقه ایی رو.

اینترنت خود مخابرات چطوره؟ کیفیت؟ سرعت؟ و مقدار باز بودن پرت های متفرقه (مانند وی پی ان!)؟