PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تفاوت iPhone با iPod

DJ POLESTAR
21-05-2010, 01:15
درود.

همگی سلام:40::11:

من یه چندتا سوال از خدمت دوستان دارم.

اینکه آیپاد با آیفون فقط در سیمکارت خوردن و گوشی بودن و نبودن تفاوت داره یا...؟
به آیپاد میشه نرم افزارهای و گیمهای آیفون رو زد؟
الان قیمت یه آپیاد البته نسل جدیدها چقدره؟
آیا ارزشش رو داره برای خرید؟
بنظر شخص شما برای سرگرمی آیپاد بهتره یا PSP؟

S@nti@go_s&k
21-05-2010, 01:35
بله فقط سیم کارت نمیخوره از نظره بازی و گرافیکی همونه ولی یه مقدار آیپاد ها بهتر عمل میکنن تو گرافیک البته این 3جیش

چیز خیلی خوبیه منظورم آیپادشه

از سایته APPLE.COM

هم میتونی آپشناشونو ببینی

به نظر من آیپاد بهتره برای سرگرمی برای بازی پی اس پی بهتره

قیمتاشونم 300 تا 350 باید باشه اشتباه نکنم 32 گیگ و 64 گیگشون

danavan
21-05-2010, 11:13
ipod یه مدیا پلیر فوق العاده است و وب گردی باهاش فوق العاده است چرا ؟ چون سایتهایی مثل یو تیوپ رو به صورت کد شده باز میکنه و همیشه از فیلتر عبور میکنه . از بعد نرم افزاری psp محاله بتونه به گرد ipod بزسه و از نظر game هم ipod انگشت کوچکه psp نمیشه (من psp دارم و می گم اگر شما امروز psp بگیرید با همین بازیهایی که امروز تو بازار هست یه 2 سالی سرت گرمه بجوری که نمیتونی psp رو زمین بزاری) هر چند psp هم عکس و فیلم پخش میکنه اما لذتی که وقتی با ipod فیلم یا موسیقی یا عکس میبینید رو هیچ گاه نمیتونید تجربه کنید.

DJ POLESTAR
21-05-2010, 12:13
خیلی ممنون از شما:40:

ولی من به جوابم در مورد اینکه آیا آیپاد نرم افزارهای آیفون رو ساپورت میکنه یا نه رو داره؟
و اینکه اگه تفاوتشون بنا به بیان شما فقط در سیمکارت و گوشی بودن هست پس چرا اینقدر تفاوت قیمت دارن؟
و در آخر بنظر شما کلا از هر جهاتی برای بازی و سرگرمی و مالتی مدیا PSP بهتره با آیپاد؟
من شنیدم PSP ها فایلهای PDF و Word و چند تا از نرم افزارهای معروف رو ساپورت میکنه آیا آیپاد هم چنین برنامهای سودمندی داره؟

danavan
21-05-2010, 12:34
کلیه نرم افزارهای آیفون( بجر اونهایی که از دوربین استفاده می کنه یا مختص کاربری های داره که در رابطه با سیم کارت و موبایله..) روی آیپاد هم نصب میشه.
آیپاد هر کاری که pspبتونه انجام بده انجام میده خیلی هم بهتر! بجز بازی که خیلی بد تر!
شما اگر دنبال کنسول بازی می گردی برید psp بگیرید.
اما من به شخصه خرید ipod رو پیشنهاد می کنم. فقط به قیمت ipod قیمت شارژر و هزینه جیلبرک کردن و اگر بخواهید کاور رو هم اضافه کنید که 50 -60 تومنی میشه.
اگر سوال در باره ipod داری اینجا بپرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

NINTENDO_DS
23-05-2010, 10:13
خیلی ممنون از شما:40:

ولی من به جوابم در مورد اینکه آیا آیپاد نرم افزارهای آیفون رو ساپورت میکنه یا نه رو داره؟
و اینکه اگه تفاوتشون بنا به بیان شما فقط در سیمکارت و گوشی بودن هست پس چرا اینقدر تفاوت قیمت دارن؟
و در آخر بنظر شما کلا از هر جهاتی برای بازی و سرگرمی و مالتی مدیا PSP بهتره با آیپاد؟
من شنیدم PSP ها فایلهای PDF و Word و چند تا از نرم افزارهای معروف رو ساپورت میکنه آیا آیپاد هم چنین برنامهای سودمندی داره؟

من دوتاش رو دارم کلا پی اس پی خوب بازیهاش گرافیکشون بهتره و چون جوی استیک داره راحت می تونی بازی کنی
ولی تنوع بازیهاش زیاد نیست
در حالی که آیپاد مجموعه عظیمی از برنامه و بازی داره و راحت می تونی از سایت ها دانلود کنی مثلا همین بازی اخیر zombie inflection نشون داده که آیپاد چه دستگاه قوی ای هست
من پی اس پی خریدم 250 تومن
و آیپاد هشت گیگ گرفتم 230 تومن ورژن 3.1.3

hashemi_ali_reza
23-05-2010, 11:40
مقايسه كردن psp و ipod يه كم عجيبه !!!! آخه از نظر كاربردبه اون صورت همپوشاني ندارند و رقيب مستقيم هم نيستند.
درسته كه psp قابلت پخش موزيك و فيلم و عكس و .... داره اما در واقع يك كنسول بازي تمام عياره و در زمان طراحي ، تمركز بر اين موضوع بوده . در حالي كه ipod يه پلير فوق العاده قوي با قابليتهاي زياده .
به نظر من هيچكدوم نمي تونن جاي اون يكي رو كاملا پر كنند .

NINTENDO_DS
23-05-2010, 16:06
مقايسه كردن psp و ipod يه كم عجيبه !!!! آخه از نظر كاربردبه اون صورت همپوشاني ندارند و رقيب مستقيم هم نيستند.
درسته كه psp قابلت پخش موزيك و فيلم و عكس و .... داره اما در واقع يك كنسول بازي تمام عياره و در زمان طراحي ، تمركز بر اين موضوع بوده . در حالي كه ipod يه پلير فوق العاده قوي با قابليتهاي زياده .
به نظر من هيچكدوم نمي تونن جاي اون يكي رو كاملا پر كنند .

شما قابلیت ها رو بزاری کنار هم می فهمی که تفاوتها خیلی اندکه
واسه همین اینا رو با هم مقایسه می کنن

joe_satriani
23-05-2010, 17:36
برند اپل يه چيزه ديگس دوست عزيز! هيچي هم كه نداشته باشه قابليت، شما داري پول برند رو ميدي :27:
تا اينكه يه psp بگيري!!!! :31:

NINTENDO_DS
24-05-2010, 08:25
برند اپل يه چيزه ديگس دوست عزيز! هيچي هم كه نداشته باشه قابليت، شما داري پول برند رو ميدي :27:
تا اينكه يه psp بگيري!!!! :31:

خب سونی که معروفتر از اپله عزیزم
اگر از اون جنبه بگی به نظرم پس باید این دوستمون بری پی اس پی بگیره
ولی در کل برای گیم بازی کردن من خودم پی اس پی می گیرم ولی اگر به دلیل سایز بزرگ پی اس پی نتونم با خودم این ور اونور ببرم آیپاد می گیرم
اینم یادت نره که باطری پی اس پی بیشتر از آیپاد جواب میده البته اگر منظورتون psp go هست که شک نکن همونو بخری

DJ POLESTAR
24-05-2010, 09:27
رفقا من هنوز به جواب نهاییم نرسیدم.
من قصد خرید یکی از این دو ها رو دارم (یعنی PSP یا iPod).
واسه من الویت فقط:
اول از همه سرگرمی یعنی با نرم افزارهاش ور برم و....
دوم مالتی مدیا قوی (که دوستان بالا گفتن که آیپاد قویه)
سوم گیم های زیاد و متنوع.
پس با این اوصاف بهتره آیپاد بگیرم. نه؟

NINTENDO_DS
24-05-2010, 10:09
اگر تمام شدن سریع باطری برات مهم نیست آیپاد چون باید مثل من همه جا شارژر همراهت باشه

ولی اگر پی اس پی تنوع بازیهای آیپاد رو داشت مطمئنا پی اس پی بهتر بود البته اینم بگم که با یک مبدل معمولی میتونید بازیهای پلی استیشن 1 رو روی پی اس پی بازی کنید

باز هم میگم بحث گیم و مولتی مدیا جداست اگر واسه گیم میخوای حتما پی اس پی بگیر چون بازیهایی مثل خدای جنگ و پرنس رو نمیسه امتحان نکرد ولی واسه مولتی مدیا نمی گم پی اس پی بده ولی به پای آیپاد نمی رسه

اگرم آیپاد خواستی بگیری 16 گیگ حتما بگیر نه 8 گیگ

Stream
24-05-2010, 11:32
رفقا من هنوز به جواب نهاییم نرسیدم.
من قصد خرید یکی از این دو ها رو دارم (یعنی PSP یا iPod).
واسه من الویت فقط:
اول از همه سرگرمی یعنی با نرم افزارهاش ور برم و....
دوم مالتی مدیا قوی (که دوستان بالا گفتن که آیپاد قویه)
سوم گیم های زیاد و متنوع.
پس با این اوصاف بهتره آیپاد بگیرم. نه؟

بله iPod Touch گزینه مناسب تریه و کلا سرگرم کننده تره. از نظر Multimedia که خب بسیار خوبه و نرم افزارهای فوق العاده ای داره.

درباره بازی هم سبک بازیهاش با PSP فرق می کنه. PSP بازیهاش بیشتر معادل بازیهای کنسول ها هست (God of War و FF و ..) ولی iPod بازیهای ساده تری داره (Angry Birds, Tetris, Doodle Jump, ...) البته iPod بازیهای قوی تری هم داره مثلا NFS: UnderCover که مسلما هیچ بازی این سبک روی PSP نمی تونه به خوبی iPod باشه (به خاطر قابلیت های Touch و Accelerometer)

در کل انتخاب با شماست! ولی خب اگه با iPod زیاد بازی کنید باتری رو خیلی زود خالی می کنه.

اگرم آیپاد خواستی بگیری 16 گیگ حتما بگیر نه 8 گیگ

پیشنهاد من:

iPod Touch 3G: 8GB
iPod Touch 3G: 32GB

64GB برای اکثر کاربرها اضافه است و 16GB هم که Discontinue شده. 32GB بیشتر پیشنهاد میشه چون سخت افزار قوی تری داره و از همه امکانات iPhone OS 4.0 هم می تونه استفاده کنه.

اطلاعات بیشتر:
Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NINTENDO_DS
24-05-2010, 12:27
بله iPod Touch گزینه مناسب تریه و کلا سرگرم کننده تره. از نظر Multimedia که خب بسیار خوبه و نرم افزارهای فوق العاده ای داره.

درباره بازی هم سبک بازیهاش با PSP فرق می کنه. PSP بازیهاش بیشتر معادل بازیهای کنسول ها هست (God of War و FF و ..) ولی iPod بازیهای ساده تری داره (Angry Birds, Tetris, Doodle Jump, ...) البته iPod بازیهای قوی تری هم داره مثلا NFS: UnderCover که مسلما هیچ بازی این سبک روی PSP نمی تونه به خوبی iPod باشه (به خاطر قابلیت های Touch و Accelerometer)

در کل انتخاب با شماست! ولی خب اگه با iPod زیاد بازی کنید باتری رو خیلی زود خالی می کنه.

پیشنهاد من:

iPod Touch 3G: 8GB
iPod Touch 3G: 32GB

64GB برای اکثر کاربرها اضافه است و 16GB هم که Discontinue شده. 32GB بیشتر پیشنهاد میشه چون سخت افزار قوی تری داره و از همه امکانات iPhone OS 4.0 هم می تونه استفاده کنه.

اطلاعات بیشتر:
Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من 8 گیگ دارم یکذره آهنگ و عکس میریزی پر میشه من 8 گیگ پیشنهاد نمی کنم

ولی گفتم اگر برای بازیهای با کیفیت و جالب میخوان برن psp go بگیرن ولی اگر می تونین پولهاتونو جمع کنید هردوتا رو بگیرید

4870x2
24-05-2010, 14:24
ولی گفتم اگر برای بازیهای با کیفیت و جالب میخوان برن psp go بگیرن ولی اگر می تونین پولهاتونو جمع کنید هردوتا رو بگیرید
فکر کنم هنوز psp go کپی خور نشده!
به نظرم یکم صبر کنین ببینیم تو e3 این شایعه psp 2 حقیقت داره یا نه!
شاید یه psp فول تاچ خیلی جالب باشه