PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه ترک‌های صوتی بازیهای فیفا را به فرمت‌های قابل پخش تبدیل کنیم؟

dralireza
14-04-2006, 18:41
سلام ، مدتهای زیادی بود که به فوروم p30world سر نزده بودم ، راستش یک پست در وبلاگم داشتم درباره تبدیل ترکهای صوتی بازیهای فیفای شرکت EA sports ، به فرمتهای قابل پخش.
کسایی که فیفا بازی کردن می‌دونن که یعضی از ترکهای فیفا 2005 و فیفا 2006 خیلی جالبن و آدم دوست داره اونها را در محیط خارج بازی هم بتونه گوش کنه .
در خیلی از فورومهای مختلف هم بارها دیده‌ان همچین بحثهایی مطرح شده ، ولی بچه‌ها به جواب درست نرسیدن.
حالا نمی‌دونم این مدت که کمتر وارد فوروم پی‌سی‌ورلد می‌شدم ، کسی در این مورد چیزی نوشته یا نه.
به هر ترتیب من پستی داشتم درباره این کار. منتها فکر کردم بهتره اون را در جایی که همه گیمر هستن و مشتاق ، تکرار کنم ، شاید به درد کسی خورد ، پس مطلب را کپی‌پیست می‌کنم از وبلاگم:

امروز کمی گوگلیدم و یک سایت ظاهرا روسی بسیار جالب در زمینه کلیه بازهای فوتبالی را پیدا کردم.

در سایت fifax.net به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، انواع پچها ، یوتیلیتها ، دموها و ترفندهای بازهای فوتبالی از فیفا گرفته تا proevolution soccer و winning eleven را می‌توانید ، پیدا کنید.

برای استخراج ترک‌های صوتی فیفا 2006 ، کافی است ، برنامه کوچکی را از این نشانی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید ، و بعد محتویات آن را در فولدر music برنامه ، unzip کنید ، بعد برنامه را اجرا کنید ، در همان فولدر music کلیه ترکها به فرمت قابل پخش wav تبدیل می‌شوند.

اما برای فیفا 2005 برنامه جالب دیگری نوشته شده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، باز هم محتویات برنامه را باید در فولدر music قرا بدهید و برنامه را اجرا کنید. این برنامه به شما اجازه می
‌دهد که هر فایل صوتی دیگری را وارد لیست پخش بازی کنید.

توجه داشته باشید که اگر فیفا 2005 روی سیستمتان نصب نیست ، کافی است فولدر music را در هاردتان کپی کنید و نیازی به نصب برنامه ندارید.

اما برنامه‌های این سایت منحصر به این دو تا نمی‌شود ، خودتان باید وارد سایت بشوید و تک‌تک برنامه‌ها را تست کنید.

خبر دیگر درباره بازیهای فیفا این است که طبق خبری که درسایت EA sports منتشر شده ، بازی فیفا ورلد کاپ هم در ماه جاری میلادی در کلیه پلت‌فرمها منتشر می‌ش

اگر کسی اطلاعی درباره نحوه unlock کردن مراحل مختلف فیفا 2006 داره ،لطفا اینجا بنویسه.