PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Lara Croft and the Guardian of Light

hosseincode2008
18-05-2010, 10:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Secret 3: Xoxoltishere

سازنده : Crystal Dynamics
ناشر : Square Enix
پلتفرم : Play Station 3 ( از طريق PSN ) و Xbox 360 ( از طريق XBL ) و PC ( از طريق Steam )
تاريخ انتشار : تابستان 2010
نحوه ي انتشار : فقط از طريق دانلود از شبكه هاي مذكور
سايت رسمي : laracroftandtheguardianoflight.com

Lara Croft and the Guardian of Light نسخه ي جديد از ماجراجويي هاي لارا كرافت ميباشد كه علي رغم نسخه هاي قبلي ديگر در عنوان خود از نام Tomb Raider بهره نميبرد و فقط از طريق دانلود از PSN ،‌ XBLM و Steam قابل دسترسي خواهد بود . اعلام شده است كه اين بازي به عنوان ادامه ي سري Tomb Raider شناخته نميشود و فقط " يك تجربه ي ديجيتالي " است .

سبك بازي به صورت اكشن آركيد گونه و با دوربين ايزومتريك و از نماي بالا بوده و طبق گفته ي سازندگان تمركز اصلي روي High Score و ارزش تكرار خواهد بود . همچنين با اضافه شدن Co op به گيم پلي بازي ميتوان شاهد كارهاي تركيبي بود .

نيمه مرده هاي گرسنه مسئله ي قديمي خرابه هاي جنگلهاي آمريكا هستند !

در زمينه ي داستاني نبايد زياد از بازي انتظار داشت ولي با توجه به اينكه Co op به بازي اضافه شده است بايد علاوه بر لارا يك شخصيت قابل بازي ديگر نيز اضافه ميشود . اين شخصيت جديد يكي از افراد قبيله ي مايان با نام Totec ميباشد كه قابليت ها و توانايي منحصر به فرد خود را دارد . درون مايه ي اصلي داستان در مورد يك شيء باستاني به نام Mirror of Smoke ( آينه ي دود ) ميباشد كه قدرتهاي مرموز مختلفي دارد . لارا و توتك به زودي خودشان را در حال مبارزه با روح پليد آزاد شده توسط Mirror of Smoke با نام Xoxolt خواهند يافت و بايد هم با طبيعت و هم با اين دشمنان همزمان مبارزه كرده و داستاني ديگر از ماجراجويي هاي لاراكرافت را رقم بزنند .

در مورد لوكيشن هاي بازي هم چيز زياد و با جزئياتي منتشر نشده است و فقط نام معبد ها و جنگل هاي آمريكاي مركزي به چشم ميخورد .

بسياري از پلتفرمينگ هاي لاراكرافت هاي قبلي باز خواهند گشت البته اينبار با Co op .

همانگونه كه گفته شد به خاطر سبك و سياق بازي زياد روي داستان مانور داده نشده است ( البته به اين معنا نيست كه داستان هيچ در نظر گرفته شده است ) و تمركز اصلي روي گيم پلي لذت بخش و روان است . از نماي بالا و مايل روي هر چيزي كه ميخواهيد بميرد كليك ميكنيد و لارا و توتك شليك ميكنند .

هر شخصيت توانايي ها و قابليت هاي خاص خود را خواهند داشت . لارا كلت معروف خود را با تيرهاي بي نهايت باز هم به همراه دارد و توتك نيز نيزه هاي مرگباري پرتاب ميكند . اين سلاح ها فقط براي از بين بردن دشمنان به كار نميروند ، براي مثال نيزه ي توتك علاوه بر از پاي در اوردن دشمنان ميتواند به عنوان ستوني براي بالا رفتن لارا از ديوار نيز مورد استفاده قرار گيرد . در طرف ديگر لارا يك قلاب دارد كه ميتوان از ان براي عبور از چاله هاي خطرناك استفاده كرد و توتك نيز بايد با پرش هاي مشاركتي و با گرفتن دست لارا از اين چاله ها عبور كند . كارهاي تركيبي زيادي به اين نحو در بازي وجود خواهند داشت . به عنوان يك مثال ديگر لارا ميتواند از سپر توتك زماني كه ان را بر بالاي سرش گذاشته به عنوان سكو استفاده كند .

باز هم شيريني حل پازل به سبك Tomb Raider .

علاوه بر اين مسائل گيم پلي شما وارد چندين مقبره نيز خواهيد شد كه بايد با همكاري يكديگر پازل هاي سخت و منطقي را حل كنيد و يا از تله هاي مرگبار كه فقط با كار گروهي قابل رد كردن هستند بگذريد . اين سيستم Co op را هم ميتوان به صورت انلاين و هم به صورت محلي بازي كرد . البته كل بازي را ميتوان به صورت تك نفره نيز انجام داد .

تا كنون همه چيز خوب به نظر ميرسد فقط سوال بزرگ اين است كه گيم پلي چگونه عمل ميكند ؟ منتظر اطلاعات بيشتر تا قبل از عرضه ي بازي هستيم .

چند روز پيش هم اولين ويديوي رسمي بازي منتشر شد كه ميتونيد از اينجا ببينيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Keeley Hawes بريتانيايي در سال 2008

تاييد شده كه صداپيشه ي لاراكرافت باز هم خانم Keeley Hawes هست . او در نسخه هاي Legend ، Anniversary و Underworld نيز اين مسئوليت رو بر عهده داشته .
همچنين بازي فقط 10 پوند هست !

منابع :
gamespot.com/pc/adventure/laracroftandtheguardianoflight/news.html?sid=6252980&mode=previews&om_act=convert&om_clk=previews&tag=previews;title;2?secret2:hiddentomb
en.wikipedia.org/wiki/Lara_Croft_and_the_Guardian_of_Light

Top Secret :
در اين تاپيك 3 Secret هست كه هر كس تونست پيدا كنه فقط و فقط پيام خصوصي بزنه . هدف از اين كار مثل هميشه Just For Fun هست ! ماجراجويان اصيل لاراكرافتي دست به كار شويد ...
تاكنون اين دو نفر هر سه Secret رو پيدا كردن :
Hessam_7800gtx
m2stech

mohammad_twe
18-05-2010, 10:23
چه قیافه جذابی پیدا کردن ایشون , دوست میداریم :دی
که باید از لایو دانلود کنیم ! چرا اینطوری دادن ایندفعه ؟؟
ویرایش : فهمیدم چرا اینطوری شد که دانلودی شد ( چی گفتم اصلا :دی )

Bs_panzer
18-05-2010, 10:36
با توجه به arcade بودنش قیمتش یا 9.99 یا 19.99 میشه میگی نه نگاه کن :دی

m2stech
18-05-2010, 10:45
این سه سیکرت رویت شد و PM شد ! :31:
Your secrets are futile :21:
شوخی کردما :10:

hosseincode2008
18-05-2010, 10:56
با توجه به arcade بودنش قیمتش یا 9.99 یا 19.99 میشه میگی نه نگاه کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

تاييد رسمي شده فقط 10 پوند يا 1200 MS .

Bs_panzer
18-05-2010, 10:59
میشه 14.99$

djmd
18-05-2010, 13:52
با توجه به arcade بودنش قیمتش یا 9.99 یا 19.99 میشه میگی نه نگاه کن :دی

میشه 14.99$

بهی میگم نگفتی بودی صرافی هم دارین ... :20:

Guts
18-05-2010, 15:13
اگر المان‌های RPG بهش اضافه می‌کردن جالب می‌شد!؟ نمیدونم چرا کلاً از این جور تیپ بازی‌ها انتظار RPG دارم!

hosseincode2008
19-05-2010, 20:25
Keeley Hawes بريتانيايي در سال 2008

تاييد شده كه صداپيشه ي لاراكرافت باز هم خانم Keeley Hawes هست . او در نسخه هاي Legend ، Anniversary و Underworld نيز اين مسئوليت رو بر عهده داشته .

تابه حال از بين كسايي كه سكرت ها رو فرستادن فقط دو نفر تونستن هر سه Secret رو پيدا كنن كه اسامي اين دو نفر به پست اول اضافه شد !

masoud93
19-05-2010, 22:51
اگر المان‌های RPG بهش اضافه می‌کردن جالب می‌شد!؟ نمیدونم چرا کلاً از این جور تیپ بازی‌ها انتظار RPG دارم!

مگه RPG نیست :18:
پس چیه :20:

Guts
19-05-2010, 23:27
مگه RPG نیست :18:
پس چیه :20:
RPG کجا؟! Action Adventure هست.

aminbritney
19-06-2010, 13:27
چجوری بازیش؟ مثه تامب رایدر نریم تو گل نتونیم بریم جلو.

ارزش خرید و بازی داره؟واسه پی اس3؟

Hikan
19-06-2010, 14:39
به چه گرافیکی!دقیقا معلوم نیست کی میاد؟

HEGOR
01-07-2010, 16:56
دوستان میشه اسم این رو فارسی بنویسین

milad dante
31-07-2010, 09:03
تا شهریور عرضه میشه؟؟؟؟

matrix_3s
02-08-2010, 22:38
من که با تامبرایدر خیلی حال میکردم
حالا با حذف این اسم
خدا کنه بازیش تغییر نکنه..........

Masoud King
15-08-2010, 02:05
Game Informer به این بازی 9/10 داد!

بازی برای PC,PS3 و X360 در ا8 آگوست یعنی سه روز دیگه منتشر خواهد شد!

milad dante
21-08-2010, 18:19
یعنی الان اومده؟؟؟

aha2012
21-08-2010, 19:03
Gamespot هم به بازی 8.5 داد

k2l
21-08-2010, 19:08
برا 360 فقط اومده
برا pc و ps3 هنوز نیومده

Shahroozs2
21-08-2010, 21:33
اگه میشه لینک دانلود این بازی رو برای xbox بذارید

milad dante
22-08-2010, 10:37
برا pc و ps3 هنوز نیومده
تاریخ دقیقش معلوم شده؟؟؟

masoud93
23-08-2010, 10:02
اگه کسی بازی کرده بیاد یه توضیحی بده که بازی چجوری هست ؟

راستی سبکش چجوریه از بالا نشون میده یا اکشن ماجراجویی هست ؟

Alireza.M67
23-08-2010, 14:19
اگه کسی بازی کرده بیاد یه توضیحی بده که بازی چجوری هست ؟

فکر نکنم تعداد کسایی که تو این فروم میتونن اینو بازی کنن زیاد باشه .
چون اولا 1200 MP می خواد.
ثانیا حجمش بالای 2 گیگه . (دیروز تو لایو دیدم حجم دموش 2.02 گیگ بود)

*hamedkhatar*
23-08-2010, 14:35
فکر نکنم تعداد کسایی که تو این فروم میتونن اینو بازی کنن زیاد باشه .
چون اولا 1200 MP می خواد.
ثانیا حجمش بالای 2 گیگه . (دیروز تو لایو دیدم حجم دموش 2.02 گیگ بود)

1200 MP یعنی چی؟

برای PC # Release: Sep 28, 2010
ممنون

IRAN_KING
25-08-2010, 10:22
بازیش نسخه کامله پس چرا 2گیگه ؟ ! ؟

worldclass
23-09-2010, 15:33
5 روز دیگه تا انتشار بازی برای pc
امیدوارم معماها سخت تر شده باشه چون لذت حل کردنش هم به همون اندازه بیشتر میشه...

Leon-117
23-09-2010, 18:40
1200 MP یعنی چی؟

Microsoft Point:اين پوين ها رو شما بايد بخريد.كه بسته هاي 1600 تايي و 4000 تاييش رو ديدم.
با اين پوينت ها ميشه از لايو خريد كرد.فكر كنم 1200 پوينت 10 دلار بشه.:10:

Amin.P30
25-09-2010, 06:22
نسخه ی دمو منتشر شد.

Amin.P30
25-09-2010, 06:58

godsmak
25-09-2010, 10:54

درود.
دوست عزیز این نسخه کرک هم داره یا هنوز کرکش منتشر نشده؟

amirpers
25-09-2010, 12:56
كسي دمو رو بازي كرده بگه چه جوريه ؟

Leon-117
25-09-2010, 20:59
بالاخره با كلي ژانگولر بازي بازي رو روي Xbox 360‌ اجرا كرديم!
بازي گيم پلي رووني داره كنترل ها هم خيلي خوب هستند.
وش مصنوعي دشمنا هم كاملا متوسطه و معمولا مشكلي براي شما ايجاد نميكنند.اما اين يارمون(نگهبان نور يا Guardian of Light) با اينكه هوش مصنيعي خوبي داره ولي حركات عجيبي بعضي موقع ها انجام ميده!مثلا يه بار M4 داشت كلي دشمن ريخته بودن سرمون وايساده بود ديوارو نيگا ميكرد!
بازي موانع و Boss Fight هاي خوبي داره و براي يه بازي آركيد خيلي خوب كار شدن.
گرافيك بازي هم نسبتا خوبه.
در كل بازي خوبيه.:10:

starn
27-09-2010, 16:09
دوستان مثل این که بازی نسخه ی کامل برا ی pc نیز منتشر شد
یه لینک دانلود مستقیم پیدا کردم که براتون میزارم

godsmak
27-09-2010, 21:18
دوستان مثل این که بازی نسخه ی کامل برا ی pc نیز منتشر شد
یه لینک دانلود مستقیم پیدا کردم که براتون میزارم

من دو روز پیش این رو دانلود کردم، دوستان هیچ مشکلی نداره، حالشو ببرین!
درضمن نسخه Multi 5 بازیه!

mosolim
27-09-2010, 23:00
سلام
امروز میرم برای دانلود بازی . امیدوارم مثل بقیه تام رایدر ( البته این که اسمش عوض شده ) جذاب قشنگ و پر معما باشه.

Alireza.M67
28-09-2010, 10:48
بالاخره با كلي ژانگولر بازي بازي رو روي Xbox 360‌ اجرا كرديم!

میشه این ژانگولر بازیو به ما هم یاد بدی :31:
(جدی چطوری رو 360 اجراش کردی؟مجانی یا پول دادی ؟)

mosolim
28-09-2010, 12:13
سلام
من بدون هیچ مشکلی روی pc اجرا کردم. و راحت دارم بازی میکنم. بازیه جالبیه و معماهای نسبتا معقول و خوبی داره. گرافیک خوبه و گیم پلی روونه ولی کاش نحوه نمایش مثل همیشه بود نه از بالا. البته تو بازی مشکلی ایجاد نمیکنه یا مثلا سختره نشده. در کل خوبه و ارزش بازی کردن داره. به دوست دارای لارا کرافت حتما پیشنهاد میشه.

Leon-117
28-09-2010, 14:52
میشه این ژانگولر بازیو به ما هم یاد بدی :31:
(جدی چطوری رو 360 اجراش کردی؟مجانی یا پول دادی ؟)
شما برو اين تاپيك:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوضيحات كامل داده كلي بازي آركيد و ... ديگه هم برا دانلود هست.:11:(فقط نقطه بين bazi و center‌رو برداريد
كاملا هم مجانيه و فقط لازمه كه به لايو وصل باشيم.

erno69
28-09-2010, 15:34
میهن دانلود این بازی رو واسه دانلود گذاشته...نسخه Arcade رو...خوبه این نسخه؟؟؟

worldclass
28-09-2010, 15:51
نسخه دمو هست
نسخه اصلی طبق اعلام Game spot امروز باید بیاد

Alireza.M67
28-09-2010, 15:56
شما برو اين تاپيك:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوضيحات كامل داده كلي بازي آركيد و ... ديگه هم برا دانلود هست.:11:(فقط نقطه بين bazi و center‌رو برداريد
كاملا هم مجانيه و فقط لازمه كه به لايو وصل باشيم.

اهههههههههههههههههههههههه ههههههههههه .... پسر .... :18:
چرا اینو زودتر نشونم ندادی ؟
خدا خیرت بده .:10:

erno69
28-09-2010, 17:29
نسخه دمو هست
نسخه اصلی طبق اعلام Game spot امروز باید بیاد
شما مطمئنی؟؟؟ اکثر سایت ها هم واسه فروش گذاشتند...

worldclass
28-09-2010, 19:42
شما مطمئنی؟؟؟ اکثر سایت ها هم واسه فروش گذاشتند...
فردا هم نسخه اصلیش رو میفروشن
دو سر و چند سر سود کردن تو ایران امری رایجه

godsmak
28-09-2010, 22:55
فردا هم نسخه اصلیش رو میفروشن
دو سر و چند سر سود کردن تو ایران امری رایجه
نه عزیز نسخه دمو نیست.
چون اگه دمو بود دلیلی برای کرک شدن نداشت!
ولی نسخه ای که من دانلود کردم کرک شده است، درضمن از حجمش هم میشه فهمید که کامله!
از نظر حجم هم دقیقا مثل نسخه 360 بازیه!

Amin.P30
29-09-2010, 14:40
بازی کامل با کرک اسکیدرو امروز منتشر شد.

djmd
29-09-2010, 16:22
دوستانی که نسخه استیم رو داشتن ! همون دمویی که تو بخش خبرهای کوتاه گفتم چطوری باید از طریق steam دانلود کنید ! یه کرک واسش اومده که بازی رو تبدیل به کامل می کنه (چون در واقع شما با دانلود کردن نسخه دمو کل بازی رو دریافت می کردید و فایل اجرایی شما رو محدود می کرده !) .. حالا کاری که شما لازم دارید این هست که از طریق استیم که دمو رو دانلود کردید , برید داخل شاخه steam و شاخه lara croft and .... رو پیدا کنید ! کل اون شاخه رو کپی بگیرید و بریزید تو قسمت دیگه ای از درایوتون (ترجیحا کلا یه درایو دیگه) ... بعد کرک زیر رو دانلود کنید و بریزید تو شاخه بازی ! حالا فایل اجرایی جدیدی که به شاخه اضافه شده رو اجرا کنید ! از انجام نسخه کامل لذت ببرید !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ولی الحق که بازیه باحالیه مخصوصا تو حالت دو نفره !!! خوش بختانه حتی با یک سیستم هم میشه دو نفره بازی کرد ! یه نفر با کیبرد و یه نفر با دسته xbox (بقیه دسته ها رو تست نکردم) ... البته اگر 2 تا دسته ایکس باکس هم داشته باشید با دو دسته هم میشه بازی کرد ....
واقعا حرکتها ترکیبی زیبایی در بازی طراحی شده .. بعضی از تــله ها(این تله رو همینطوری می نوشتن ؟ :دی) نیاز به همکاری دو نفره داره برای فرار کردن ازش که وقتی تو حالت coop مود بازی کنید هیجانش خیلی بیشتر میشه (چون تو حالت تکنفره شخصیت دوم توسط خود کامپیوتر کنترل میشه و زیاد دست آدم باز نیست برای حرکات دلخواه) .. مثلا لارا با استفاده ازون گرپل (همون تنابی که پرتاب می کرد اینور اونورو می گرفت) می تونه برای نفر دوم پل درست کنه ! مثلا کلید یه دری اون طرف محیط بازیه و با پرش یا هر چیز دیگه ای خود لارا تنها نمی تونه بره اونطرف , کافیه یه چیزی اون طرف باشه که تناب لارا بهش گیر کنه , تناب رو پرتاب می کنه و اون نفر دوم که همراش هست میپره رو تناب و میره کاری که اون طرف لازمه انجام بشه رو انجام میده ...
یا مثلا اون مرده (لایت که اسمش یادم نیست چی بود) نیزه پرتاب می کنه ! جایی که لارا به خواد از یه دیوار بره بالا و ارتفاع لبه بالایی زیاد باشه .. مرده یه نیزه یا دو تا نیزه پرتاب می کنه رو دیوار و لارا از نیزه های اون میگیره میره بالا و کار مورد نظر رو انجام میده ... واسه لبه های کوچکتر طرف سپرش رو بالای سرش نگه میده و لاره میپره بالا سپر اون بنده خدا و حرکات ترکیبی دیگه ....
انجام دادن این بازی از چه از نظر حرکات ترکیبی چه نظر پازل ها به همگان توصیه میشه (مخصوصا حالت دو نفره) ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Guts
29-09-2010, 16:22
من بازی رو تموم کردم، بازی قشنگی بود من که خوشم اومد فقط یکمی کوتاه بود. نکته جالبش اینه که نصف بیشتر سلاح ها و Achievement ها رو باید با امتیازات و جستجویی که توی مراحل میکنی بدست بیاری من که بازی رو تا آخرش رفتم ولی نصف بیشترشون رو نتونستم بگیرم.
بازی هم یه هفته‌ای هست اومده نمیدونم چرا میگین تازه اومده!؟ در ضمن نسخه‌ای که من گرفتم Precracked بود و هیچ کرک اضافیه‌ای نداشت بازی رو که نصب میکردی اجرا میشد.

Amin.P30
29-09-2010, 18:04
28/sep/2010

Crack only

djmd
29-09-2010, 19:47
من بازی رو تموم کردم، بازی قشنگی بود من که خوشم اومد فقط یکمی کوتاه بود. نکته جالبش اینه که نصف بیشتر سلاح ها و Achievement ها رو باید با امتیازات و جستجویی که توی مراحل میکنی بدست بیاری من که بازی رو تا آخرش رفتم ولی نصف بیشترشون رو نتونستم بگیرم.
بازی هم یه هفته‌ای هست اومده نمیدونم چرا میگین تازه اومده!؟ در ضمن نسخه‌ای که من گرفتم Precracked بود و هیچ کرک اضافیه‌ای نداشت بازی رو که نصب میکردی اجرا میشد.

ولی من هرچی فکر می کنم .. همون مرحله اولش که تو دمو هم هست ... اون آخرش مردیم از خنده !
قضیه این بود که آخرش یه تله بود که مثل راه پله بود و 7 8 تا پله خیلی بزرگ داشت (یه چیزی حدود 10 برابر لارا بود هر کدوم از پله ها !) اینها هر کدوم تقریبا حدود 7 8 ثانیه وقت داشتی بری رو پله بالایی ! وگرنه پله ها بسته میشد و شدیدا میرفتی تو سیخ ها ! آخ آخ ما هم با این پسر خاله iqمون نشسته بودیم :31: هر کدوم از پله ها شیوه خودشو داشت باید تو 2 3 ثانیه تصمیم میگرفتی و می فهمیدی که ازین پله با چه حرکت ترکیبی بری بالا ! یه جایی بود باید می رفتی بالا سر اون یارو مردک ولی هر چی می پریدی نمی رسید به لبه ی بالایی , بعد از 7 8 بار مردن و سوراخ سوراخ شدن آقا تازه کشف کردن که وقتی لاره میره بالا سپر اون مرده , اون مرده باید بپره بعد همزمان که رسید در اوج پرشش لاره باید بپره لبه رو بگیره سریع برگرده و تنابشو بندازه پایین اون یارو بیاد بالا ! تو همین حال باز همین پله ای که تازه رسیدی روش داره بسته میشه همه ی این اتفاقا تقریبا تو 7 8 ثانیه باید بیوفته .. حالا شما حساب کن دفعه اول داری بازی می کنی چقدر غافلگیر میشی ... :دی .. فازی میده خدایی:27:

Guts
29-09-2010, 20:26
ولی من هرچی فکر می کنم .. همون مرحله اولش که تو دمو هم هست ... اون آخرش مردیم از خنده !
قضیه این بود که آخرش یه تله بود که مثل راه پله بود و 7 8 تا پله خیلی بزرگ داشت (یه چیزی حدود 10 برابر لارا بود هر کدوم از پله ها !) اینها هر کدوم تقریبا حدود 7 8 ثانیه وقت داشتی بری رو پله بالایی ! وگرنه پله ها بسته میشد و شدیدا میرفتی تو سیخ ها ! آخ آخ ما هم با این پسر خاله iqمون نشسته بودیم :31: هر کدوم از پله ها شیوه خودشو داشت باید تو 2 3 ثانیه تصمیم میگرفتی و می فهمیدی که ازین پله با چه حرکت ترکیبی بری بالا ! یه جایی بود باید می رفتی بالا سر اون یارو مردک ولی هر چی می پریدی نمی رسید به لبه ی بالایی , بعد از 7 8 بار مردن و سوراخ سوراخ شدن آقا تازه کشف کردن که وقتی لاره میره بالا سپر اون مرده , اون مرده باید بپره بعد همزمان که رسید در اوج پرشش لاره باید بپره لبه رو بگیره سریع برگرده و تنابشو بندازه پایین اون یارو بیاد بالا ! تو همین حال باز همین پله ای که تازه رسیدی روش داره بسته میشه همه ی این اتفاقا تقریبا تو 7 8 ثانیه باید بیوفته .. حالا شما حساب کن دفعه اول داری بازی می کنی چقدر غافلگیر میشی ... :دی .. فازی میده خدایی:27:
والا من co-up بازی نکردم تک نفره رفتم، خیلی معماهاش سخت نبود کلاً فقط آخراش اون مرحله آتیشیاش یه چندین باری مُردم، بدیشیم اینه هر بار که می‌میری از امتیازت کم میکنه بعد اسلحه و Achievement ها رو که بخوای بگیری باید امتیازت خیلی بالا باشه.

shaaheen
30-09-2010, 09:00
[QUOTE=djmd;5466923]دوستانی که نسخه استیم رو داشتن ! همون دمویی که تو بخش خبرهای کوتاه گفتم چطوری باید از طریق steam دانلود کنید ! یه کرک واسش اومده که بازی رو تبدیل به کامل می کنه (چون در واقع شما با دانلود کردن نسخه دمو کل بازی رو دریافت می کردید و فایل اجرایی شما رو محدود می کرده !) .. حالا کاری که شما لازم دارید این هست که از طریق استیم که دمو رو دانلود کردید , برید داخل شاخه steam و شاخه lara croft and .... رو پیدا کنید ! کل اون شاخه رو کپی بگیرید و بریزید تو قسمت دیگه ای از درایوتون (ترجیحا کلا یه درایو دیگه) ... بعد کرک زیر رو دانلود کنید و بریزید تو شاخه بازی ! حالا فایل اجرایی جدیدی که به شاخه اضافه شده رو اجرا کنید ! از انجام نسخه کامل لذت ببرید !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-----------------------------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز یکم میشه بیشتر توضیح بدی.من دمو رو از استیم دانلود کردم ولی وقتی جای بازی رو عوض میکنم و کرک میریزم این ارور و میده:
در ضمن لینکی که شما گذاشتی مثل اینکه لینک دانلود کل بازی هستش :31:
منتظرم:11:

djmd
30-09-2010, 14:48
[QUOTE=djmd;5466923]دوستانی که نسخه استیم رو داشتن ! همون دمویی که تو بخش خبرهای کوتاه گفتم چطوری باید از طریق steam دانلود کنید ! یه کرک واسش اومده که بازی رو تبدیل به کامل می کنه (چون در واقع شما با دانلود کردن نسخه دمو کل بازی رو دریافت می کردید و فایل اجرایی شما رو محدود می کرده !) .. حالا کاری که شما لازم دارید این هست که از طریق استیم که دمو رو دانلود کردید , برید داخل شاخه steam و شاخه lara croft and .... رو پیدا کنید ! کل اون شاخه رو کپی بگیرید و بریزید تو قسمت دیگه ای از درایوتون (ترجیحا کلا یه درایو دیگه) ... بعد کرک زیر رو دانلود کنید و بریزید تو شاخه بازی ! حالا فایل اجرایی جدیدی که به شاخه اضافه شده رو اجرا کنید ! از انجام نسخه کامل لذت ببرید !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-----------------------------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز یکم میشه بیشتر توضیح بدی.من دمو رو از استیم دانلود کردم ولی وقتی جای بازی رو عوض میکنم و کرک میریزم این ارور و میده:

در ضمن لینکی که شما گذاشتی مثل اینکه لینک دانلود کل بازی هستش :31:
منتظرم:11:
اون فایل بالا که یه فایل rar هست , وقتی باز میشه حاوی 2 تا فایل هست .. یکی فایل اجرایی بازی که دیگه انتهای نامش demo نداره و یه فایل smoke_api.dll هر دو فایل رو به شاخه بازی انتقال بدین .... از استیم به کلی خارج بشین و از این فایل اجرایی که جدید ریختین بازی رو اجرا کنید ! قاعدتا نباید مشکلی داشته باشین.
اگر اون لینک نشد ازین استفاده کنید :

رپیدشیر واسه چی ظاهرش رو تغییر داده .. اوبش فکر کردم یه سایت دیگس ...

tommy vercetti
30-09-2010, 15:48
بچه ها میشه نسخه ی دانلودش رو بدید؟
می بخشید آخه پیدا نکردم.
ممنون.

shaaheen
01-10-2010, 11:52
بچه ها میشه نسخه ی دانلودش رو بدید؟
می بخشید آخه پیدا نکردم.
ممنون.

---------- Post added at 11:52 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

[QUOTE=shaaheen;5469204]
اون فایل بالا که یه فایل rar هست , وقتی باز میشه حاوی 2 تا فایل هست .. یکی فایل اجرایی بازی که دیگه انتهای نامش demo نداره و یه فایل smoke_api.dll هر دو فایل رو به شاخه بازی انتقال بدین .... از استیم به کلی خارج بشین و از این فایل اجرایی که جدید ریختین بازی رو اجرا کنید ! قاعدتا نباید مشکلی داشته باشین.
اگر اون لینک نشد ازین استفاده کنید :

رپیدشیر واسه چی ظاهرش رو تغییر داده .. اوبش فکر کردم یه سایت دیگس ...

من دموی بازی رو با حجم 2.5 گیگ دانلود کردم ولی مشکل اینجاس که فقط روز اول اجرا شد الآنم که میرم توی فولدرش میبینم حجمش 700 مگه!!!در ضمن کل فولدر رو کپی کردم توی درایو دیگه استیم رو هم به کل بستم و کرک رو ریختم ولی باز همون اروری رو میه که بالاتر عکسشو گذاشتم.

shaaheen
02-10-2010, 20:44
28/sep/2010

Crack only

امین جان بازی مشکل داره.وسط install ارور میده.گفتم برش داری بقیه دانلود نکنن.:46:

starn
02-10-2010, 22:25
امروز بازی رو نصب کردم تا اواخر مرحله ی 1 رفتم CLOSE داد شنیده بودم مه د آخر مرحله 1 مشکل داره رفتم کرک SKIDROW رو دانلود کردم ریختم اصلابازی دیگه اجرا نشد
دوستانی که راه حلی برای این نسخه هایی که اینجور میشه دارن لطف کنن بگن

gigi_alex
03-10-2010, 12:24
بازی مشکل داره ؟
نزنیم واسه دانلود ؟؟؟؟؟؟

ieeeman
03-10-2010, 15:35
اون مرحله که باید 8 تا گوی رو بیاری وسط تا(forgotten....( رو چی جوری باید رد کرد
من 5 تا بیشتر نیافتم وقتی از سمت پله ها میام پایین همه جا بسته میشه و ارذل میریزن و تمام حتی گوی ها رو رو دریچه ها گذاشتم نشد(اول جمعشون نکردم) بازم بسته میشه

shaaheen
03-10-2010, 16:58
بازی مشکل داره ؟
نزنیم واسه دانلود ؟؟؟؟؟؟

لینکی که اینجا هست مشکل داره.وسط اینستال ارور میده.:41:

B.3.S.T
05-10-2010, 17:07
این بازی فقط یک dvd هست یا واسه من اینجوریه؟!

Leon-117
05-10-2010, 19:26
این بازی فقط یک dvd هست یا واسه من اینجوریه؟!
بازي 2 گيگه.پس با اين حساب روي 1 دي وي يد جا ميشه:10:

B.3.S.T
05-10-2010, 23:58
بازي 2 گيگه.پس با اين حساب روي 1 دي وي يد جا ميشه:10:

مرسی...پس با این حساب 2-3تا مرحله 20 دقیقه ای بیشتر نداره!:31:
باید از سازنده بازی قدردانی و تشکر فرآوان صورت بگیره

milad dante
07-10-2010, 13:56
نه اتفاقا نسبت به حجمش طولانیه...

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

اون مرحله که باید 8 تا گوی رو بیاری وسط تا(forgotten....( رو چی جوری باید رد کرد
من 5 تا بیشتر نیافتم وقتی از سمت پله ها میام پایین همه جا بسته میشه و ارذل میریزن و تمام حتی گوی ها رو رو دریچه ها گذاشتم نشد(اول جمعشون نکردم) بازم بسته میشه

دو سه تا هم اون بالا هستن وقتی از اون لوله ها انداختیشون پایین باید بیای اونجایی که تعادل لازم داره بع د پرتشون کنی پایین کلا 7 تا گوی لازم داری

erno69
07-10-2010, 14:35
منم این بازی رو خریدم ولی فوق العاده مسخره و کسل کنندست...:13:
من طرفدار سری Tomb Rider بودم ولی دیگه بهش گند زدن...

DHAMID
08-10-2010, 11:19
تو این بازی یک جهت از آنالوگ گیم پد من کار نمیکنه
البته تو همه بازی ها کار میکنه ولی تو این مشکل داره
کسی همچین مشکلی نداره؟
این بازی کرک نداره؟

Angel Of Darkness
11-10-2010, 10:55
بابا این مسخره بازیا چیه شده عین بازیهای استراتزیک دوربین همش از بالا هست
تازه کنترلر 360 هم کلی باید جون بکنی تا هدف بگیری تمام
تمام مزش به این بود که بازیکنرو به صورت سوم شخص میدیدی
بعد کلی انتظار این شد

djmd
11-10-2010, 15:02
منم این بازی رو خریدم ولی فوق العاده مسخره و کسل کنندست...:13:
من طرفدار سری Tomb Rider بودم ولی دیگه بهش گند زدن...

بابا این مسخره بازیا چیه شده عین بازیهای استراتزیک دوربین همش از بالا هست
تازه کنترلر 360 هم کلی باید جون بکنی تا هدف بگیری تمام
تمام مزش به این بود که بازیکنرو به صورت سوم شخص میدیدی
بعد کلی انتظار این شد

والا این نسخه از اولش هم قرار نبود third person باشه و یه جورایی هم اصلا به سری اصلیه بازی که TOMB RAIDER هست ربطی نداره و اسمه tomb raider هم در هیچ جایی براش ثبت نشده ... اتفاقا این سبک هم حال وهوای باحال خاص خودش رو داره , درسته شاید قابل مقایسه با نسخه های tomb raider نباشه ولی سبک جالبی داره .... ولی خوب به هر حال نظر شما دوستان هم اینگونه هست دیگه . فقط خواستم بگم اگر با اون پیش فرضی که دارین به بازی نگاه کنیم شاید حق با شما باشی (تا حدودی) ولی و اگر به عنوان یه بازی مستقل بهش نگاه کنیم احتمالا قضیه فرق خواهد کرد .

dverbame
11-10-2010, 15:25
من نمیدونم این سازندش اینو با چه امیدی ساخته ؟ :13:

باور کنید از اول تا اخر مینشستم پا سیستم تا سری تامب رایدر رو تموم کنم.

ولی اینو تا نصب کردم . پاک کردم. -فایل های نصبی روهم نابود کردم. ابرو من میره - سازندش که دیگه قربونش برم. ......

بازی شده به بازی استراتیژِک با موس . اونم با گرافیک 1000 برابر افتضاح تر.

چیه این. از حجمش معلومه دیگه :13::41:

shahramcat
11-10-2010, 21:39
سلام

برای من آخر مرحله یک از بازی میاد بیرون ! نمیدونید مشکل کجاس ؟

لطف کنید کرک Skidrow بزارید دوباره لینک قبلی وجود نداره دیگه !

ممنون

erno69
11-10-2010, 22:24
در کل واقعا بازیه کسل کننده و داغونی بود...:31:

mehdy.z
12-10-2010, 01:12
تو این بازی یک جهت از آنالوگ گیم پد من کار نمیکنه
البته تو همه بازی ها کار میکنه ولی تو این مشکل داره
کسی همچین مشکلی نداره؟
این بازی کرک نداره؟
دوست من برنامه ی به نام Xpadder وجود داره که در اصل مبدل کیبورد روی دسته است یعنی به کمک اون میتونی کیبورد رو به صورت مجازی روی گیم ید شبیه سازی کنی دانلودش و کنترل رو روی کیبورد قرار بده و بعدش روی دسته شبیه سازی کن ببین کارت راه میفته.

rezadevilmaycry
13-10-2010, 01:12
خوب دوستان منم این بازیو گرفتم...:31:
چون تمامی شماره هایی که به دسستم رسید ازین بازی رفتم نخواستم این یکی رو از دست بدم...
خوب اولش تعجب کردم اصلا انتظار تغییر سبک و دید و کنترل بازی نداشتم و اونم تا این حد
به نظره من که اون یکی قشنگتر بود و جذابتربود و من ازون سبکش خیلی بیشتر خوشم میومد
ولی از جرابتر بودن بگذریم به نظرم طی اون چیزهایی که خودم تو تامب رایدر های قبل دیدم معمولا مجبور بودیم تصویر بچرخونیم یا ببریم به طرف بالا تا راه حل های مورد نظر ببینیم که در این با تغییر کنترل دوربین بازی اون کار دیگه لازم نیست
بهرحال بعد کمی بازی و آشنایی با نحوه ی کنترل بازی و حل کردن معماهاش این مسائل گذاتم کنار و ازش خوشم میاد وقتی هم که گرافیک محیط هاش جذابه و طبیعت زیبایی داره
البته بعد کمی بازی کردن محیط های تکراری و اینجور حرکت برای آدم کمی خسته کننده میشه
ولی درکل بازی جالبی شده البته بیشتر بخاطر حل کردن معماهاش میگماااا...:31:

CAPITAN MAC
14-10-2010, 21:00
سیو بازی در ویندوز 7 کجاست؟

rezadevilmaycry
19-10-2010, 01:38
خوب منم این بازی با تایمه 7:45 دقیقه تمامش کردم...
اینم نظرات من از بازی:
------------------------
من که حدودا 4 یا 5 شماره این بازی رفتم میگم معماهای جالبی داشت البته نسبت به نسخه های قبلیش TOMB RIDER خیلی خیلی ساده تر و کمتر بود و معماهاش هم خیلی آسونتر بودند...
کیفیت صداگذاری و خود گرافیک محیط بازی خیلی خوب کار شده بود (داستان ضعیف و کوتاهی داشت)گیم پلی هم بد نبود من خوشم اومد
داشتن سلاح ها(تفنگ های)متعدد ادم وسوسه میکرد تا ادامشو بره تا ببینه سلاح یا قدرت بعدیش چیه
دست آدم در حینه این بازی به کیبرد عادت میکنه
و همچنین بگم ابه پای نسخه های قبلش نمیرسید ولی بازی کردنش خالی از لطف نبود :46:

*hamedkhatar*
19-10-2010, 16:29
سلام
من بازی رو گرفتم هنوز مرحله اول هستم به اونجا رسیدم که یه اهرم رو میکشی بعد یه سری چیز میاد میری اونطرف و بعد هم دیوار شورع میکنه به پله پله شدن
من خودم رو تا به بالا میرسونم از بازی میندازتم بیرون
چرا؟
مشکل از کرکه؟
من بازی رو از بیرون خریدم خود شرکت کرکش کرده بود
ممنون

*hamedkhatar*
19-10-2010, 20:06
احیانا اگه کسی از این ورا رد شد یه نگاه به پست ما هم بندازه
ممنون

mehdy.z
19-10-2010, 22:36
احیانا اگه کسی از این ورا رد شد یه نگاه به پست ما هم بندازه
ممنون
مشکل از کرکه از اینجا دانلود کن(مخصوصا اگه کرکت skidrow نیست) فکر کنم مشکلت حل شه(البته امیدوارم:20:):

*hamedkhatar*
23-10-2010, 17:16
مشکل از کرکه از اینجا دانلود کن(مخصوصا اگه کرکت skidrow نیست) فکر کنم مشکلت حل شه(البته امیدوارم:20:):

ممنون دوست من
حالا این پیغام رو میده
چه کنم؟
راستی سیو های بازی کجا ذخیره میشند؟
ممنون

*hamedkhatar*
23-10-2010, 17:22
آقا فهمیدم
از این کرک استفاده کردم درست شد و مرحله رو رد کردم

ممنون

amirpers
23-10-2010, 17:37
دوستان سيوهاي بازي كجاست ؟

*hamedkhatar*
23-10-2010, 18:12
اینطور که من فهمیدم انگار توی خود محل نصب هستش

p30worldapm
03-11-2010, 22:35
می شه بگین اینجا رو باید چی کار کنم؟

p30worldapm
06-11-2010, 12:45
من الآن اون مرحله هستم که باید هشت تا توپ رو بیاریم تو مین روم تا اون در اسکلتیه باز بشه.
دو تا راه هست یکی سمت راسته که چهار تا توپ داشت من هم اووردم اون وسط. اون یکی راه که سمت چپه دو تا در داره که یه دکمه هم وسطشون هست. از سمت راست هم که بریم می ره بالا بعد از دوتا نردبوم میاد پایین می رسه پشت اون دو تا در که کلی تیغ هست وسطشون هم از این تیر پر کن ها هست و یه توپ هم هست که پشت قفسه وقتی می رم اون ور دیگه هیچ راه خروجی نداره! در بالا که بسته می شه در پایین هم که بسته هست.
می شه بگین باید چی کار کنم؟

یه لودی پایین تیر هست که شبیه اژدها هست به چه درد می خوره؟

reza_r
06-11-2010, 18:59
منم نصبش کردم در کل مثل قبلیا نیست!بد هم نیست!اما کنترل بازی افتضاح شده!فقط کارم شده چرخوندن توپ و لارا بازی!در کل
فقط واسه اسمش گرفتمش

p30worldapm
07-11-2010, 19:25
من الآن اون مرحله هستم که باید هشت تا توپ رو بیاریم تو مین روم تا اون در اسکلتیه باز بشه.
دو تا راه هست یکی سمت راسته که چهار تا توپ داشت من هم اووردم اون وسط. اون یکی راه که سمت چپه دو تا در داره که یه دکمه هم وسطشون هست. از سمت راست هم که بریم می ره بالا بعد از دوتا نردبوم میاد پایین می رسه پشت اون دو تا در که کلی تیغ هست وسطشون هم از این تیر پر کن ها هست و یه توپ هم هست که پشت قفسه وقتی می رم اون ور دیگه هیچ راه خروجی نداره! در بالا که بسته می شه در پایین هم که بسته هست.
می شه بگین باید چی کار کنم؟

دوستانی که تموم کردن می تونن یه کمکی بکنن؟ چرا کسی کمک نمی کنه ؟ اشکال از کرکم نیست؟!
این عکس پشت در سمت چپه

Dark Soul
08-11-2010, 12:05
دوستانی که تموم کردن می تونن یه کمکی بکنن؟ چرا کسی کمک نمی کنه ؟ اشکال از کرکم نیست؟!
این عکس پشت در سمت چپه

باید از روی اون کفپوشهای تیغدار قرمز رد بشی(یک دور توش بزنی) و برای اینکه نمیری از روی اولی بپر

Dark Soul
09-11-2010, 09:19
وقتی موجودات مختلف را با تیر می کشید و الماس ها رو می خورید کم کم پر میشه و تا ضربه نخورید کم نمیشه
و کارشم اینه که وقتی پر بشه می تونید از قدرت relic تون استفاده کنید مثلا قدرت بمتون بیشتر میشه یا یکی دیگه قدرت شلیک هاتون را بیشتر می کنه و برای انتخاب بین relic هاتون از inventory یکیشونو انتخاب کنید

بی باک بی بال
20-12-2010, 21:04
سلام
اقا منتوی مرحله Fiery Depths گیر کردم کسیمیتونه کمک کنه
اینم عکسهاش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tatu_mail
21-12-2010, 20:10
سلام
ظاهرا یه خبرای از Tomb Raider هستش کسی اطلاعاتی داره
این بار با چهره خیلی جدید اومده ظاهرا که من یکی زیاد خوشم نیومد
لطفا اصلاعاتی دارید بگید ممنون

miladddd
22-12-2010, 20:38
این بازی رو میشه با کیبورد و دسته معمولی دو نفره با یه سیستم بازی کرد؟

SA.JJ.AD
22-12-2010, 21:58
این بازی رو میشه با کیبورد و دسته معمولی دو نفره با یه سیستم بازی کرد؟

خوشبختانه اره میشه !:20:!من با مبدل دسته های ps2 رو به pc زدم و دو نفره هم یکمشو بازی کردم . خیلی عالیه و ویبره هم میزنه :31::40:

miladddd
24-12-2010, 00:22
من مبدل و از این چیزا هم ندارم!
دسته معمولی با یو اس بی دارم
میشه؟!

SA.JJ.AD
24-12-2010, 00:25
من مبدل و از این چیزا هم ندارم!
دسته معمولی با یو اس بی دارم
میشه؟!

اره باید بشه ! البته اگه بازی بتونه دسته ی شما رو بشناسه !!:10:

بی باک بی بال
24-12-2010, 09:28
بلاخر تمام شد
بازی خیلی خوب و جذابی بود تنها نکته منفیش جایی دوربین هست از ده نمره بهش 8 می دهم
کسی می دونه چطور باید همی اسلحه ها رو ازد کرد

GUNSHIP
24-12-2010, 14:48
اره باید بشه ! البته اگه بازی بتونه دسته ی شما رو بشناسه !!:10:
شما با دسته چطور هدف گیری می کردین؟

SA.JJ.AD
24-12-2010, 16:02
شما با دسته چطور هدف گیری می کردین؟

با انالوگ سمت راست . هر طرف که میبرمش اسلحه رو همون طرف میبره و با زدن R1 شلیک میکنم :46:البته خودم بنا به عادت و سلیقه اینطوری تنظیم کردم:46: