PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دمای غیر عادی سیستم

Plutonium
17-05-2010, 15:54
سلام

سیستم من یه چند وقتی که دماش خیلی غیر عادی شده (سیستمم اورکلاک نشده(حتی برای اطمینان cmos رو ری استارت کردم)) در کیسمم باز گذاشتم هیچ تاثیری نداشت به طوری که بعضی موقع ها سیستم از شدت گرما خاموش میشه دمای حداقل گرافیک و سی پی یوم 65 درجه(تقریبا از موقع روشن کردن) با دور فن حدود 6000 چیپست مادربردمم که هر موقع دست بزنی دستت تاول میزنه:18::18:(دو ساله سیستمو دارم ولی تاحالا اینجوری نشده بود)

مشخصات سیستمم:

Graphic: NVIDIA GeForce 9600 GT
Cpu: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.00
Motherboard: MSI Model MS-725

از راهنماییتون ممنون:11:

alborz_k
17-05-2010, 16:59
سلام

سیستم من یه چند وقتی که دماش خیلی غیر عادی شده (سیستمم اورکلاک نشده(حتی برای اطمینان cmos رو ری استارت کردم)) در کیسمم باز گذاشتم هیچ تاثیری نداشت به طوری که بعضی موقع ها سیستم از شدت گرما خاموش میشه دمای حداقل گرافیک و سی پی یوم 65 درجه(تقریبا از موقع روشن کردن) با دور فن حدود 6000 چیپست مادربردمم که هر موقع دست بزنی دستت تاول میزنه:18::18:(دو ساله سیستمو دارم ولی تاحالا اینجوری نشده بود)

مشخصات سیستمم:

سلام. دمای 60 برای کارت گرافیک طبیعی هست ، ولی باری پردازنده خیر!! بهتره کهه خمیر سیلیکون پردازنده رو با مدل مرغوب عوض کنید .

Mahdi.p30
17-05-2010, 17:54
سلام

مشخصات سیستمم:

چند تا فن روی سیستم داری و کجاها نصب شدن؟

سلام. دمای 60 برای کارت گرافیک طبیعی هست ، ولی باری پردازنده خیر!! بهتره کهه خمیر سیلیکون پردازنده رو با مدل مرغوب عوض کنید .
بعضی از سی پی یو های AMD رو با خمیر سیلیکون فکر نمی کنم دماشو بشه کم کرد
من 7750 دارم که از مدل ایشون جدیدتره ولی موقع بازی ها دما تا 64 بالا میره

alborz_k
17-05-2010, 19:18
چند تا فن روی سیستم داری و کجاها نصب شدن؟

بعضی از سی پی یو های AMD رو با خمیر سیلیکون فکر نمی کنم دماشو بشه کم کرد
من 7750 دارم که از مدل ایشون جدیدتره ولی موقع بازی ها دما تا 64 بالا میره
دما موقع بازی کردن با دما در حالت بی کاری متفاوت هست ، سیستمی که از اول مشکل نداره ولی بعد از مدتی دچار مشکل می شه ، یعنی می تونیم مشکل رو حل کنیم . در ضمن وضع 7750 از نظر دمایی از 6000 بدتر هست!

Plutonium
04-06-2010, 12:06
سلام

آقا ببخشید:42: :42: سوال میکنم میزارم میرم این امتحانا که مهلت نمی دن به آدم سرشو بخارونه و...

راستی دمای کارتمم 70 بود نه65 ویه چیز دیگه اینکه مشکلم حل شد و اما چجوری؟ :

عرضم به حضورتون که بنده وقتی دیدم که هیچ کاری نمیتونم بکنم از روی بیکاری برداشتم دفترچه ی پاورو خوندم و فهمیدم که وقتی در کیسو باز بگذارید سیستم گرمتر هم میشه و نکته ی مهم اینکه وقتی چند وقت پیش فنای کیسو باز کرده بودم فنا رو پشترو بسته بودم یعنی فن پشت کیس بجای اینکه هواکش باشه باد بزن بود و فن بغلش بجای اینکه باد بزن باشه هواکش بود وقتی فنارو درست کردم و در کیسو بستم انگار که معجزه شده باشه دمای هر دو قطعه 10 -11 درجه اومد پایین فرداشم خمیر سیلیکونو عوض کردم دیگه هر کاری میکنم دمای سی پی یو بالای 48 نمیره و الانم خیلی :31: ام
دست شماهم که جواب دادید درد نکنه :11: