PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزایش سرعت دانلود فایل های توررنت!!!

bios2bb
17-05-2010, 08:43
سلام.

یسری تنظیمات ساده هست که میشه سرعت دانلود تورنت هارو 20 تا 100 درصد افزایش داد...

1. اولا بهترین برنامه واسه دانلود فایل های تورنت µTorrent هستش که میتونید از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کنید.

2. مودم ADSL تون باید در حالت NAT یا اتوماتیک باشه تا بتونید از قابلیت Forwarding port استفاده کنید (قسمت اصلی که سرعت را افزایش میدهد).

3.تنظیمات کلی utorrent.

4. انجام تغییرات در تنظیمات utorrent بر اساس نتایجی که سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به شما نشان میدهد.

خوب فرض بر این میگیریم که مودمتون رو حالت NAT هست (اگه نیست بگین تا براتون توضیح بدم). باید رو مودم پورت فوروارد کنید. این روش که توضیح میدم روی مودم های TP-Linlk، D-Link، ASUS و Symphony و با کمی تغییرات در مودم های دیگه یکیه:

1. با یوسر admin به 192.168.1.1 لاگ این کنید (در حال پیش فرض یوسر و پس یکیند).

2. بترتیب به Advanced Setup>NAT>Virtual Servers برید و Add رو بزنید.

3. Server name رو بر روی Custom name بگزارید و اسمش را بزارید utorrent. و بعد برای قسمت Server IP Address، ادرس IP که مودم به کامپیوترتان اختصاص داده را وارد کنید.

توجه:

این IP ادرس invalid هست که مودم به شما میده و با IP بیرونی که در اینترنت به شما اختصاص داده میشه فرق میکنه. برای پیدا کردن IP ادرسی که مودم بهتون میده بترتیب به Start>Run بروید و تایپ کنید cmd. و بعد در پنجره باز شده تایپ کنید ipconfig -all. و ادرس IP شما ضاهر میشود که همین رو باید تو Server IP Address وارد کنید.

4. بعد از اختصاص دادن IP در همان پایین صفحه باید پورتی رو که میخواهید روی این IP فوروارد شود را تعریف کنید. در همان اولین خط جدول تعریف پورت ابتدا Protocol را بر روی TCP/UDP بگزارید و بعد یک عدد 5 رقمی را در هر هر چهار خانه وارد کنید و بعد بر روی Save/Apply کلیک کنید.

5. تنظیمات مودم تا اینجا تمام شد. حال به utorrent بروید.

6. بترتیب Option>Preferences در برگه اول که General باشه، تیک Start µTorrent on system startup رو بردارید که اذیت نکنه.

7. در قسمت UI Setting همه گزینه ها تیک خورده باشه، بغیر از Alternative list background color.

8. تو برگه Connection پورتی رو که تو مودم تعریف کردین ایجا وارد کنید. و فقط گزینه های Add Windows Firewall و Enable NAT-PMP تیک خورده باشه.

9. ابتدا برید به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و با یکی از سرور های امریکایی سرعتتون رو تست کنید (توجه کنید که برای استفاده از این سایت باید مرورگرتون اخرین نسخه Flash رو داشته باشه و همچنین هنگام تست سرعت مطمئن باشید که هیچ فعالیت اینترنتی دیگه انجام نمیشه همینطور موقعی این کار رو انجام بدید که کندی سرعت نباشه و اگه دیدید نتیجه سایت خیل با سرعت واقعی که شما دانلود میکنید فرق داره، از سرور های اروپایی یا نزدیکتر استفاده کنید).

10. در برگه Bandwidth سرعت اپلودی که سایت speedtest به شما نشون داد رو ضربدر 102.4 کنید و در قسمت Maximum upload rate وارد کنید (دقت کنید که همه گزینه ها در این صفحه تیک خورده باشه). جلوی Alternative upload rate عدد 1 رو وارد کنید. جلوی Maximum download rate هم عدد دانلودی که سایت speedtest بهتون داد رو ضربدر 115.2 کنید و وارد کنید. و خونه های بعدی رو بترتیب اعداد (از چپ به راست) پر کنید 3-60-130.

11. در برگه BitTorrent همه گزینه ها بغیر از Limit local peer تیک خورده باشه و Outgoing هم روی Enabled باشه (بعضی مواقع رو Forced سرعت بالاتر هم میره).

12. در Queueing اعداد بترتیب 0-150-0-1-1 و فقط Limit the uoload تیک خورده باشه.

خوب امیدوارم که این پست بدردتون بخوره... :10:

---------- Post added at 08:43 AM ---------- Previous post was at 08:41 AM ----------

نرم افزاره های utorrent booster که گوگل کنید هم بعضی مواق یه شک میدن به utorrent که سرعت رو کمی بالاتر میبره...

mtx891
17-05-2010, 10:52
اگه هیچ کدوم اینهارو انجام ندیم نمیتونیم از تورنت استفاده کنیم؟
یا اینا فقط برای افزایش سرعته؟

bios2bb
17-05-2010, 14:33
میتونید ولی سرعت پایینه... خود مطلب طولانی ولی کل مراحل 10 الی 15 دقیقه بیشتر طول نمیکشه... :thumbsup:

STON-COLD
17-05-2010, 15:16
چقدر سرعت رو میبره بالا؟

bios2bb
18-05-2010, 11:24
اگه خود تورنت پر دانلود باشه، یعنی تقریبا جدید باشه متوسط به 80% سرعت دانلودتون از لینک مستقیم میرسه...

sasan816
18-05-2010, 12:36
خوب این چه فایده ای داره از حجممون کم میشه

bios2bb
18-05-2010, 13:57
خوب این چه فایده ای داره از حجممون کم میشه

چه ربطی به حجم داره؟؟؟؟:13:

karkan
18-05-2010, 17:51
سلام دوست عزیز...لطفا حالت NAT رو یه توضیحی بده///یعنی چی؟

ببخشید من این قسمت رو اصلا نفهمیدم..کجا باید این تنظیمات رو انجام بدم؟؟؟

با یوسر admin به 192.168.1.1 لاگ این کنید (در حال پیش فرض یوسر و پس یکیند).

2. بترتیب به Advanced Setup>NAT>Virtual Servers برید و Add رو بزنید.

3. Server name رو بر روی Custom name بگزارید و اسمش را بزارید utorrent. و بعد برای قسمت Server IP Address، ادرس IP که مودم به کامپیوترتان اختصاص داده را وارد کنید.

توجه:

این IP ادرس invalid هست که مودم به شما میده و با IP بیرونی که در اینترنت به شما اختصاص داده میشه فرق میکنه. برای پیدا کردن IP ادرسی که مودم بهتون میده بترتیب به Start>Run بروید و تایپ کنید cmd. و بعد در پنجره باز شده تایپ کنید ipconfig -all. و ادرس IP شما ضاهر میشود که همین رو باید تو Server IP Address وارد کنید.

4. بعد از اختصاص دادن IP در همان پایین صفحه باید پورتی رو که میخواهید روی این IP فوروارد شود را تعریف کنید. در همان اولین خط جدول تعریف پورت ابتدا Protocol را بر روی TCP/UDP بگزارید و بعد یک عدد 5 رقمی را در هر هر چهار خانه وارد کنید و بعد بر روی Save/Apply کلیک کنید.

کجا لاگین کنیم؟؟؟:11:

bios2bb
18-05-2010, 18:24
در حالت پیشفرض 192.168.1.1 ادرس IP مودمتون هست. در بعضی مواقع هم 192.168.0.1. ولی در حالت کلی برای پیدا کردن IP مودم وارد محیط Command Prompt شده و دستور ipconfig -all را تایپ کنید. عبارت مقابل Default Gateway ادرس IP مودم شما میباشد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در حدی که شما باهاش سروکار خواهید داشت، یعنی جای اینکه با کانکشن به اینترنت وصل شین (حالت Bridge)، اطلاعات کاربری رو روی مودم میریزید و بعد مثل یه کارت شبکه توسط Local Area Connection به مودم وصل میشود. در این حالت مودم شما همیشه انلاین است و سطح پایداری خط شما بیشتر خواهد بود. همچنین مادامی که مودم خود را خاموش و روشن نکرده اید IP ادرس اکسترنال شما عوض نمیشود (ادرس IP که ISP به شما اختصاص میدهد). در ضمن برای دانلود در سرعت های بالا با استفاده از تورنت، مودم شما حتما باید در حالت NAT باشد. اگر اطلاعات کلی تر میخواهید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sasan816
20-05-2010, 11:08
چه ربطی به حجم داره؟؟؟؟
دانلود که میکنیم از حجم کم میشه یا نه مگه میشه دانلود کرد حجمی ردو بدل نشه

RAPP
20-05-2010, 14:41
خوب مگه کسی گفت رایگان میتونید دانلود کنید.
این کارا که گفت واسه افزایش سرعته

bios2bb
20-05-2010, 18:27

اقا شما گفتی "خوب این چه فایده ای داره از حجممون کم میشه".
مگه قرار بود کم نشه؟؟؟!!! :44: یا مگه شما راهی بلدی که چیزی دانلود کنی ولی حجم کم نشه؟؟؟؟!!!! :18: من فکر کنم این وسط یه سوء تفاهم پیش اومده... :13:

SASAN_MC
21-05-2010, 12:54
سلام دوست عزیز شماره های 6 و 7 و 10 متوجه نشدم. گزینه 7 که اصلا نیست و گزینه 6 هم منظورت آپدیت است

bios2bb
21-05-2010, 21:01
سلام دوست عزیز شماره های 6 و 7 و 10 متوجه نشدم. گزینه 7 که اصلا نیست و گزینه 6 هم منظورت آپدیت است

اوه... ببخشید... یسری غلط غولوط داشت که تصحیح کردم... :46: خط 6 و 7 تو سرعت تاثیری ندارن و فقط واسه راحتی کار گفتم... :27:

SASAN_MC
21-05-2010, 22:25
ممنون دوست عزیز. بی زحمت چند سایت تورنت معرفی و نحوه استفاده هم میگی

bios2bb
22-05-2010, 14:25
ممنون دوست عزیز. بی زحمت چند سایت تورنت معرفی و نحوه استفاده هم میگی

torrentz.com

barrett
22-11-2010, 13:04
دوست عزيزم bios2bb.
من تو زمينه تورنت تازه كارم.لطفا كمك كنيد تا بتونم در اين زمينه اطلاعاتم رو بالا ببرم.
اول از همه من مودم tplink td8811 دارم.تو تنظيمات هر چي گشتم نتونستم در مورد nat يا port forwarding چيزي پيدا كنم.لطف كنيد راهنمايي كنيد.ممنون ميشم.

melina_rosy
23-11-2010, 13:03
تنظیمات برای وایرلس یا وایمکس برای ایجاد پروتوکل چه طوره؟

luches
23-11-2010, 15:37
عجیبه ...من با 4 تا دونه تنظیم تو utorrent از تورنتهای شلوغ 90% سرعتم رو میگیرم . اگر Vuze بود یک چیزی .. utorrent خیلی کم tweaking داره و برای همینه سادهترین برنامه دانلود تورنت است . اگر قرار باشه با این همه تنظیم فقط 80% بگیریم زیاد زحمت به خودتون ندید. تعداد کانکشنها و سرعت آپلود رو درست کنید هم 80% رو میگیرید .

اخرش همه چی بر میگرده به تعداد سیدرها و لیچرها و کیفیت اینترنت .

من دارم از سرویس بی سیم داتک استفده میکنم که پینگش سر به فلک میزنه باز صد رحمت بi ADSL

mah30
24-11-2010, 12:24
متاسفانه کسانی که آگاهی از تورنت ندارند نمی دونن سیستمشون راحت دست یکی دیگه می افته

مثلا اگر عکس یا فیلم خصوصی داشته باشید راحت توسط افراد دیگه دانلود می شه

sei_pm
24-11-2010, 12:40
متاسفانه کسانی که آگاهی از تورنت ندارند نمی دونن سیستمشون راحت دست یکی دیگه می افته

این رو کجا خواندید؟ میشه بگید چجوری؟ یعنی این همه آدم از تورنت استفاده می کنند اطلاع ندارند؟

David.Jn
24-11-2010, 19:05

میشه یه دلیل محکم واسه این حرفت بیاری:5:
چه ربطی به فیلمهای خصوصی داره
مگه تورنت تو هارد شما انجام میشه که شما تحت خطر باشید:10:

خوب دوست عزیزی که این مطلب رو نوشتی
من حوصله خوندن تمام مطلب رو نداشتم
میخوام بدونم این روشی که شما میگید فقط واسه تورنت سرعت رو بالا میبره یا کلاً رو سرعت اینترنت تاثیر میزاره

ولی در کل من با نظرات دیگران موافقم یعتی همش به Seed , Peer و سرعت اینترنتی که شرکتتون براتون بسته بستگی داره

luches
24-11-2010, 23:59
شرمنده اینو میگم عزیز ... ولی این حرفت تا یک ساعت منو خندوند !
تو دنیا بالغ بر 1 میلیارد نفر دارن از سیستم تورنت برای دانلود استفاده میکنن و تا حالا که کسی از چیزی شکایت نکرده و کسی که نحوه کار کردن تورنت رو بدونه میدونه که همچین چیزی که شما میگی چیزی نزدیک به محاله ! مگر اینکه گیر یک سوپر هکر بیافتی که اونم محاله XD چون طرف کارای بهرتی داره تا باید کامپیوتر شما رو -- کنه ..... 1000 جور فایر وال هم داریم و کسی به کامپیوتر شما دسترسی نداره و فقط تیکه های درخواستی فایل رو با توجه به موجود بودنش برای هم send میکنید !
تورنت یکی از امن ترین روشهای دانلود است چون به راحتی میشه از ------ و هزار جور IP changer و... استفاده کرد !

key1154
13-02-2011, 17:14
میشه ساده تر توضیح بدی ؟ که کجا باید رفت چه گزینی های رو زد؟ در حد سیکل:46:

mhv_kntu
14-02-2011, 19:27
خوب تورنت من ترکید ! این روش رو رفتم ! فکر کنم 1 جای کار ایراد داره . چون اصلا دیگه دانلود نمی کنه و رو حالت Queued همه موندن !
آقا من جوونی کردم ! خام بودم ! نفهمیدم ! تو چاه افتادم ! چطوری به حالت اول برمی گرده ؟! هر کار می کنم دیگه تورنت کار نمی کنه QQ
:19:

asgar aga
27-02-2011, 03:11
دوست عزیز ممنون به خاطر این تایپک / ولی خواهشان اگه میشه یه بار دیگه اینو به طور کامل وریزتر بنویسین و بگین از کجا باید این مراحلو باید انجام بدیم/ من چون کلان از تورنت دانلود میکنم خیلی لازمه واسم چنین چیزیکه اگه واقعان سرعتو چند برابر کنه

shahinasbaghi
27-02-2011, 11:31
دوست عزیز ممنون به خاطر این تایپک / ولی خواهشان اگه میشه یه بار دیگه اینو به طور کامل وریزتر بنویسین و بگین از کجا باید این مراحلو باید انجام بدیم/ من چون کلان از تورنت دانلود میکنم خیلی لازمه واسم چنین چیزیکه اگه واقعان سرعتو چند برابر کنه

آخه یکم فکر کنید .... وقتی شما سرعت 256kbps دارین یعنی خودتون رو بکشید بیشتر از 32 نباید بتوننین دانلود بکنید اونم در بهترین شرایط موجود ولی توی تورنت با توجه به نویز و سید و ... معقولش 23 تا 25 باید باشه حالا شما هر روشی هم استفاده کنی از این بالاتر نمیره.

این روشهای افزایش سرعت هم مال کسانی هست که مثلا با سرعت 256 دانلودشون 10k هست و ممکنه بتونن تا 20 بالاتر بیارنش

mohsen_1363
04-03-2011, 01:27
خوب تورنت من ترکید ! این روش رو رفتم ! فکر کنم 1 جای کار ایراد داره . چون اصلا دیگه دانلود نمی کنه و رو حالت Queued همه موندن !
آقا من جوونی کردم ! خام بودم ! نفهمیدم ! تو چاه افتادم ! چطوری به حالت اول برمی گرده ؟! هر کار می کنم دیگه تورنت کار نمی کنه QQ
من هم همینطور

excellent67
26-06-2011, 13:50
سلام دوستان من در حال دانلود یک فایل تورنت با حجم نزدیک یه 4.5 gb بودم که با سرعت عالی در حال دانلود بود زمانی که تنها 10 mb از فایل واسه دانلود مونده بود (99.77) سرعت دانلود به زیر 1 kb رفته هر کاریم میکنم سرعت افزایش پیدا نمیکنه در ضمن این کاهش سرعت فقط در مورد این 1 فایل رخ داده به نظر شما مشکل از کجاست اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم خیلی سخته که تو این مرحله از دانلود با این حجم این طوری همه چی خراب شه خودتون که بهتر میدنون ! لطفا کمک کنید........

GHAGHALEELEE
26-06-2011, 16:59
احتمال داره تعداد سیدها کم و تعداد لش هایی که این 10 مگ رو دارن ولی سید نیستن کم باشه و تعدار کل لش ها هم خیلی زیاد باشه.اما نگران نباش من توی تورنت بعضی فایلها رو 2 هفته نگه داشتم تا کامل شد

poshkin
08-10-2011, 16:50
آقا یه راه حل بگین که 100% عملی باشه.
من هر روشی که ممکن بوده رو امتحان کردم.اما باز سرعت خیلی پایینه.
یه راه دیگه سراغ ندارین؟

GHAGHALEELEE
08-10-2011, 18:22
سلام
دوست عزیز در تورنت مقداری از سرعت صرف شناسایی کاربرها میشه.بخصوص زمانی که DHT فعاله که باید هم باشه.اگر سرعت دانلود معمولی شما 30 هست ودارید تورنتی با سیدهای فراوان و لش های کم رو با سرعت 25 دانلود میکنید این حالت طبیعیش هست.کما اینکه اگر کسی با دیال اپ بخواد از تورنت فایلی بگیره سرعت دانلودش به زیر نیم کیلوبایت در ثانیه میرسه که خوب از حالت عادی که 2-5 کیلوبایت هست خیلی کمتره.تازه تمام اینهایی که گفتم در شرایط عالی بود.
اگر میخواهید دانلود حداکثری داشته باشید بدون حیف سرعت میبایست تورنتتون رو توسط سایتهای لیچ به لینک مستقیم تبدیل کنید

Dark Shine
08-10-2011, 19:06
مـن از uTorrent Speedup Pro استفـاده میکنـم .
سرعـت رو خیلـی عالـی افزایـش میـده . :20:

poshkin
08-10-2011, 19:49
اینترنتم 512 هست .
تو utorrent سرعت خیلی متغیره گاهی 50 میشه گاهیم 10 - 5 و ...

GHAGHALEELEE
08-10-2011, 21:59
اینترنتم 512 هست .
تو utorrent سرعت خیلی متغیره گاهی 50 میشه گاهیم 10 - 5 و ...
یه چیزم بگم.اگه سرویسی که میگیری سرعت اپلودت رو isp نصف سرعت دانلود قرار داده این باعث میشه سرعتت خیلی بیاد پایین و دانلودت رو کمی پایین تر از نصف قرار بده.مثلا 50 با لینک مستقیم بشه 21 توی تورنت با سرعت اپلود نصف سرعت دانلود.
یا لینکت رو مستقیم کن و یا اگه مجبوری از utorrent استفاده کنی سرعت دانلود رو بگذار به اندازه سرعت اپلود و باقی سرعت دانلود رو بگذار محدودیت سرعت برای idm.یعنی همزمان با دو برنامه دانلود کن که سرعتت حیف نشه

poshkin
09-10-2011, 10:44
سایتی سراغ دارین که بشه لینکهای تورنت رو دایرکت کرد؟البته فری... :20:

Rhodes
09-10-2011, 11:05
سایتی سراغ دارین که بشه لینکهای تورنت رو دایرکت کرد؟البته فری... :20:

بفرمایید :

poshkin
10-10-2011, 12:31
اکثر سایتهای تورنت یا فیتیلن یا تورنت درستی ندارن.
من از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده میکنم که سایت فوق العاده ایه در این زمینه.
منتها فقط magnet link فایلو میده.خوده تورنتو نمیده.لینکشم میده اما نمیدونم چرا به مستقیم تبدیل نمیشه.
سایت مرجع مناسب دیگه ای برای تورنت سراغ دارین؟
ممنون

GHAGHALEELEE
10-10-2011, 14:02
اگه مشکل قیلترینگ داری 1 S بعد HTTP بگذار

poshkin
12-10-2011, 14:22
اینم فیتیله
s1 هم جواب نداد.

GHAGHALEELEE
12-10-2011, 17:19
برای من همین الان باز شد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

poshkin
12-10-2011, 19:16
برا منم باز شد . تشکر

p30world am
12-10-2011, 21:45
[B]سایت مرجع مناسب دیگه ای برای تورنت سراغ دارین؟
ممنون

معرفی بهترین سایتهای تورنت در تمامی زمینه ها

soheil noori
07-12-2011, 16:13
سلام
من تا 1 هفته پیش با سرعت خیلی بالایی از تورنت دانلود میکردم (شب ها وقتی که سرعت لینک مستقیم با idm به زور به 30 میرسید من با تورنت با سرعت 100 دانلود میکردم!) .ولی حالا نمیدونم چی شده که سرعتم از 25 بالا تر نمیره ! در ضمن من هیچکدوم از این ترفندهارو تا حالا استفاده نکردم و در حالت معمولی سرعتم 100 بود . چی کار کنم ؟!!!

GHAGHALEELEE
07-12-2011, 18:28
راستش این که می فرمایید با idm سرعت 30 بود لی تورنت 100 جور درنمیاد. چون پهنای باند رو براتون مشخص کردن.میبایست با idm هم 100 دانلود میکردید تا باتورنت 100 بتونید دانلود کنید.در ضمن تورنت بدلیل گزارشاتی که از وضعیتتون منتشر و دریافت میکنه کمی سرعت رو از حداکثر پایین تر میاره.تنها راه حلی که به ذهنم میرسه اینه که پورت تورنتتون رو عوض کنید.
احتمال داره (بعید میدونم ولی خوب احتمال هست) پهنای باند رو فقط روی پورتهای 1080 و وی - پی -ان اعمال میکردن و حالا با مشاهده ترافیک شما همون پورت رو هم مثل 1080 محدود کرده باشن

soheil noori
07-12-2011, 19:38
راستش این که می فرمایید با idm سرعت 30 بود لی تورنت 100 جور درنمیاد. چون پهنای باند رو براتون مشخص کردن.میبایست با idm هم 100 دانلود میکردید تا باتورنت 100 بتونید دانلود کنید.در ضمن تورنت بدلیل گزارشاتی که از وضعیتتون منتشر و دریافت میکنه کمی سرعت رو از حداکثر پایین تر میاره.تنها راه حلی که به ذهنم میرسه اینه که پورت تورنتتون رو عوض کنید.
احتمال داره (بعید میدونم ولی خوب احتمال هست) پهنای باند رو فقط روی پورتهای 1080 و وی - پی -ان اعمال میکردن و حالا با مشاهده ترافیک شما همون پورت رو هم مثل 1080 محدود کرده باشن

من مودمم قبلا dlink معمولی با usb بود و سرعت تورنتم 100 بود ولی حالا یه مودم tp-link وایرلس خریدم و سرعت دانلودم با تورنت شده 25 !!! البته سرعت idm هم کم شده بود ولی حالا درست شده و 120 هست ولی تورنت هنوز 25 مونده !!!!
پیشنهادی دارین
من واقعا به دانلود های تورنت احتیاج دارم:13:

GHAGHALEELEE
07-12-2011, 20:58
گفتم پورتتون رو توی utorrent عوض کنید

soheil noori
07-12-2011, 21:32
گفتم پورتتون رو توی utorrent عوض کنید

خوب عوض میکنم ولی بازم سرعت همونه.

ali703
07-12-2011, 21:41
خوب عوض میکنم ولی بازم سرعت همونه.
لینک هایی که مشکل دارید برای دانلود حتی تورنت بزارید تو قسمت مستقیم کردن لینک های آپلودسنترها بچه ها زحمت میکشن، (خودم هم هستم) از لینک زیر برید و درخواست بدید

amir_t6262
07-12-2011, 23:19
راه حل ساده برای افزایش سرعت دانلود از تورنت، اضافه کردن Tracker به ترکرهای فایلی است که دارید میگیرید.

لیستهای مختلفی برای ترکرها موجود است که میتوانید آنها را به لیست ترکرها در قسمت advanced هر تورنت اضافه کنید تا سرعت دانلودتان بالا بره.

البته همیشه جواب نمیده ولی برای فایلهای مشهور تر ( مثل فیلم و سریال و آهنگ ) سرعت را خوب بالا میبره.

GHAGHALEELEE
08-12-2011, 00:04
راه حل ساده برای افزایش سرعت دانلود از تورنت، اضافه کردن Tracker به ترکرهای فایلی است که دارید میگیرید.

لیستهای مختلفی برای ترکرها موجود است که میتوانید آنها را به لیست ترکرها در قسمت advanced هر تورنت اضافه کنید تا سرعت دانلودتان بالا بره.

البته همیشه جواب نمیده ولی برای فایلهای مشهور تر ( مثل فیلم و سریال و آهنگ ) سرعت را خوب بالا میبره.

اون که مال زمانیه که شما مثلا پهنای باندت 100 کیلوبایت بر ثانیه هست ولی فایل تورنتت سرعت خیلی پایینه.دوست ما میگه پهنای باندش 30 بوده ولی وقتی با تورنت دانلود میکرده 100 میشده.همون احتمالی که گفتم بیشتر به واقعیت نزدیکتره.الان پهنای بند رو روی تمام پورتها مثل 1080 کردن

amir_t6262
08-12-2011, 10:11
بله، من هم برای زمانی گفتم که سرعت دانلود خیلی پایین تر است

----------

خود utorrent یک برنامه برای تست سرعت که با زدن دکمه های ctrl+G میاد.
در آنجا با یه سری تست، تعداد بهینه کانکشن ها و ... را تنظیم میکنه ولی برای من دایم پیغام خطا میده که پورتت بسته است

کسی راه حلی داره؟

rahimgms
08-12-2011, 10:28
بله، من هم برای زمانی گفتم که سرعت دانلود خیلی پایین تر است

----------

خود utorrent یک برنامه برای تست سرعت که با زدن دکمه های ctrl+G میاد.
در آنجا با یه سری تست، تعداد بهینه کانکشن ها و ... را تنظیم میکنه ولی برای من دایم پیغام خطا میده که پورتت بسته است

کسی راه حلی داره؟

دوستان توی این سایت لینکهای تورنت را به طورت رایگان مستقیم میکنن ادرس را از این تکس دریافت کنید

zaq32
08-06-2014, 23:34
دوستان سلام
من تا دو هفته پیش در شب با سرعت 200KB/S از تورنت دانلود می کردم اما الاندو هفته است که سرعت دانلود من در شب زیر 28KB/S شده. در ضمن اینترنت من هم 2mb/s هستش .چی کار کنم ؟!!!:n30:

Unexampled Orion
08-06-2014, 23:53
دوستان سلام
من تا دو هفته پیش در شب با سرعت 200KB/S از تورنت دانلود می کردم اما الاندو هفته است که سرعت دانلود من در شب زیر 28KB/S شده. در ضمن اینترنت من هم 2mb/s هستش .چی کار کنم ؟!!!:n30:

در تاپیک زیر مطرح کنید:

Torrent / تاپیک مرجع بحث و گفت گو در مورد تورنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])