PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این دیگه خیلی عجیبه؟؟؟؟؟

mahfa2236
17-05-2010, 00:07
این دیگه چه مشگلیه؟؟؟؟؟؟؟؟یه20ثانیه بعذ از اتصال سایت رو باز میکنه و بعد دیگه سایتو میپرونه و pingهم که میگیرم اصلا کسی توش نیست باید دوباره کانکشن Broadband Connection را دیسی کنم و دوباره اتصال؟؟؟؟؟این مشگل برا چیه که البته حالا آخر شبی یهو پیدا شده و داره را میره رو مخ و ملاجم !!!!!!!!دیگه تا جایی رسیدم که یا مودم یا لپ تاپو میزنم تو دیواااااااااااااااااااااا اااااااااااااااار

KING_DESIGNER
17-05-2010, 00:10
مثل ادم حرف بزن ببینم چی شده
از کی اینترنت داری؟
مودمت چیه ؟
کانکشنت چیه ؟
سرویس حجمیه یا نامحدود ؟
از کجا پینگ میگیری؟

¥ Ramin2 ¥
17-05-2010, 00:42
من هم نفهمیدم چی گفتی ولی مشکلات عجیب اغلب از ویروسی شدن کامپیوتره.

Macushla
17-05-2010, 01:20
چي عجيبه ؟؟؟؟
ويروس Z-connect داري .
با يه انتي ويروس اپديت شده ، سيستم رو اسكن كن .

معمولا باعث دي سي ميشه ، ولي گاهي وقتا به ظاهر كانكت هستي ولي هيچ گونه انتقال اطلاعات نداري .

mahfa2236
17-05-2010, 10:21
آقایون منظور من اینه که چرا وصل هستم به اینترنت اما سندو ریسیو ندارم.من نمیدونم این کجاش غیر قابل فهمه؟؟؟؟آنتی ویروسمم eset smart security و به روز هم هست کانکشنمم که گفتم Connection Broadband هست از مخابراتم اینترنت پر سرعت میگیرم چون خطم فیبر نوری و اسم مودمم tp-link(td-w8901g)هست دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

roteal2007
17-05-2010, 10:26
آقایون منظور من اینه که چرا وصل هستم به اینترنت اما سندو ریسیو ندارم.من نمیدونم این کجاش غیر قابل فهمه؟؟؟؟آنتی ویروسمم eset smart security و به روز هم هست کانکشنمم که گفتم Connection Broadband هست از مخابراتم اینترنت پر سرعت میگیرم چون خطم فیبر نوری و اسم مودمم tp-link(td-w8901g)هست دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم چیزی دان کن ببین در چه حدیه؟ دان میکنه نمیکنه؟!
منم از مخابرات دارم و مودمم 8101 هست

mahfa2236
17-05-2010, 10:33
خوب همین دیگه دانلودم که میزارم یه کمی دان میکنه و بعد وایمسه و دوباره تا دیسی نکنم ادامه دان نمیره اما خودمونیم عجب سرعتی داره با یه 128 که به من دادند تا 80کیلو دان میده به من در صورتی که باید 16 بده

KING_DESIGNER
17-05-2010, 11:49
مربوط به ویروس نیست
اینی که الان مثصل ادم توضیح دادی مربوط میشه به این تجهیزات مسخره مخابرات !
هر روز یه بامبول جدید این بار هم عدم هماهنگی سوکتهای شما و مخابراته عزیز
برید به تاپیک اینترنت مخابرات و تنظیمات DNS رو اعمال کنید.
یک کانکشن درست حسابی توی مودمPPPOE درست کنید و با خیال راحت دالنود کنید
منم تا قبل از نداشتن تنظیماتDNS یه خورده مسخره بازی توی این مودمم مشاهده مینمودم.
شما هم کمی نزدیم به مشکلات ما رو داری
وقتی مشکلاتت حل شده تا تنور داغه بچسبون و دانلود کن
چون برای ما حدود 15 دانلود میکنه.

mahfa2236
17-05-2010, 11:54
عزیزم حداقل آدرس تاپیک رو میذاشتی تا زود پیدا کنم

KING_DESIGNER
17-05-2010, 12:06
ای بابا
مجبورم کردی برم تاپیک شخم بزنم تا این یارو پستم رو پیدا کنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این تنظیمات رو رواد کن اگر مشکلات پا برجابود
چاره ای نیست بزنگ بزنی به 1899
ولی نظرم اینهباهاشون فعلا تماس نگیری چون بفهمند خطت مثل فانتوم سرعتش زیاد شده سرعتت رو کم میکنند
فعلا با تنظیمات بالا حال کن ببین چی میشه. نتیجه رو حتما بهم بگو/.
مرسی

mahfa2236
17-05-2010, 14:09
دست گلت درد نکنه اما بازم فایده نکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!حالا من خودم به یه نتیجه رسیدم میگم اما یه کمی مسخره به نظر میرسه اما من رسیدم به این که میخوام بگم.تجربه کردم که تا مودم سرده مشگلی ندارم الان مودم روشن کردم همون فایلی که دان نمیشد حالا با 88کیلو به راحتی دان کرد :19:

roteal2007
17-05-2010, 14:34
دست گلت درد نکنه اما بازم فایده نکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!حالا من خودم به یه نتیجه رسیدم میگم اما یه کمی مسخره به نظر میرسه اما من رسیدم به این که میخوام بگم.تجربه کردم که تا مودم سرده مشگلی ندارم الان مودم روشن کردم همون فایلی که دان نمیشد حالا با 88کیلو به راحتی دان کرد :19:

خوب فقط میمونه اینکه با یه مودم دیگه تست کنی ببینی چطوریه .
اگر رفع شد مودمو ببر گارانتی .

mahfa2236
17-05-2010, 14:58
آقایون یه چیزی فهمیدم!!!وقتی سرعت صفر شد و سندو ریسیو نداشتم گفتم بزارم ببینم چی میشه بعد از یه30ثانیه یا حتی تا1 دقیقه دوباره سندو ریسیو پیدا میکرد که خیلی جالبه که این مگه میخواد استراحت کنه که اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟:31::27::20:

roteal2007
17-05-2010, 16:38
آقایون یه چیزی فهمیدم!!!وقتی سرعت صفر شد و سندو ریسیو نداشتم گفتم بزارم ببینم چی میشه بعد از یه30ثانیه یا حتی تا1 دقیقه دوباره سندو ریسیو پیدا میکرد که خیلی جالبه که این مگه میخواد استراحت کنه که اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟:31::27::20:

مشکل از مخابراته برو مخابرات ببین میتونی کاری کنی پورتتو چک کنن

KING_DESIGNER
17-05-2010, 18:49
این مال مخابراته
منم همین نر رو دارم
ولی اون تنظمیاتی که بهت گفتم رو کردی ؟
سیستم رو ریستارت کردی ؟ مودم رو چطور؟

من یه مشکل بدی داشتم و مودمم کانکت بود ولی هیچ سایتی باز نمیشد و دانلودی نمیکرد !!! کانکت بودهااا
اخرش فهمیدم تنظمات DNS رو اشتباهی زدم و وقتی که زدم درست شد !
مخابراته دیگه !!:13: