PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دریافت پیامی از شماره ی خودم ؟!!!!

باغبون
16-05-2010, 21:11
سلام، یه سوالی داشتم ؛ به گوشی دوستم یه پیامای می اید که شماره کسی که پیام میده، شماره خودشه ولی توش جملاتی مثل سلام خوبی/ شعر و... نوشته میشه و اصلا جملاتی نیست که اون قبلا به کسی فرستاده باشه

بنظرتون چطور اینکارو انجام میدن چطور میشه طرفو پیدا کرد؟ مخابراتم رفتم جواب درس حسابی نگرفتم . ضمنا من نمیدونستم دقیقا این سوالو کجا باید بپرسم اگه مدیران صلاح میدونن سوالمو یه جایی قرار بدن که من زودتر به نتیجه برسم متشکرم.

آنتی
16-05-2010, 21:37
به نظرم این یکی از ترفندهای سونی اریکسونه
اگر گوش دوستتون سونی اریکسونه سیم کارت را روی یه گوش ساده مثل 1100 بیاندازید و امتحان کنید

باغبون
16-05-2010, 23:32
به نظرم این یکی از ترفندهای سونی اریکسونه
اگر گوش دوستتون سونی اریکسونه سیم کارت را روی یه گوش ساده مثل 1100 بیاندازید و امتحان کنید

نه گوشیش نوکیاست!
نه خیلی قدیمیه .... نه خیلی جدید (مدلش یادم نیست .... اگه لازمه ازش می پرسم)

Macushla
16-05-2010, 23:37
يه احتمال ميدم
شايد گوشي دوستتون دست كسي بوده و طرف با شماره دوستتون تو يكي از سايت هاي ارسال اس ام اس ثبت نام كرده باشه ، حالا از طريق اينترنت واسه دوستتون پيام ميده ، با همون شماره .

mohsenfhm
17-05-2010, 08:18
مخابرات هم از این سوتی ها میده

Saman-tci
17-05-2010, 11:08
این یه ترفنده دوست من ....
ایشون به جای sms از گزینه ایمیل استفاده میکنه ....
که میتونه شماره فرستنده رو همون شماره گیرنده انتخاب میکنه ...
برای همین وقتی SMS دست طرف میرسه شماره خودشو میبینه ....

باغبون
17-05-2010, 17:18
این یه ترفنده دوست من ....
ایشون به جای sms از گزینه ایمیل استفاده میکنه ....
که میتونه شماره فرستنده رو همون شماره گیرنده انتخاب میکنه ...
برای همین وقتی SMS دست طرف میرسه شماره خودشو میبینه ....

این ترفندی که شما می گین مگه همونی نیست که تو قسمت Gateway شماره طرفو می نویسیم و بعد تو قسمت ارسال، ایمیل رو انتخاب می کنیم، یه آدرس ایمیل رو می نویسیم؟
خوب اگه این روشه که ، تو قسمت ایمیل حتما یه آدرس ایمیل باید بنویسید و شماره اگه بنویسید این ترفند جواب نمی ده و شمارتونو نشون می ده

متشکر

Hadi King
18-05-2010, 14:10
این ترفندی که شما می گین مگه همونی نیست که تو قسمت Gateway شماره طرفو می نویسیم و بعد تو قسمت ارسال، ایمیل رو انتخاب می کنیم، یه آدرس ایمیل رو می نویسیم؟
خوب اگه این روشه که ، تو قسمت ایمیل حتما یه آدرس ایمیل باید بنویسید و شماره اگه بنویسید این ترفند جواب نمی ده و شمارتونو نشون می ده

متشکر
سلام دوســـت عزيز خب شماره مينويسي => @ و yahoo.com رو بعد از شماره وارد ميكني وقتي كه ارسال كنيد فقط شماره توي گوشي طرف نشــون داده ميشـــه بقيه حروف پيدا نيســـت :20: برنامه اس ام اس جعلي هم هســـت اگه گوشيتون سيمبين باشه ميتونيد اجرا كنيد هر شماره اي رو بديد و هر چي ميخواي مينويسي ساعتش رو تعيين ميكني و همون ساعت برات ارسال ميشه ميتونيد هر چقدر دوست داريد تنظيم كنيد كه تو اون ساعت 20 تا اس ام اس بيـــاد به گوشيتون و هر كدوم شماره هاي مختلف :5:
موفق باشيد!:40: